Sigma Beauty Brush Value sada štětců 5 ks

Rio-Beauty Cosmetic Brush Collection ( 6 ks ) - Sada štětců na make…

Rio-Beauty Cosmetic Brush Collection ( 6 ks ) - Sada štětců na make-up

Cosmetic Brush Collection ( 6 ks ) - Sada štětců na make-up - velký kartáč na pudr - plochý štětec na tváře - štětec na stínování - štětec na oční stíny - houbička na oční stíny - štětec na rty - pro bezchybný a profesionální vzhled make-upu - uloženo v pouzdře (prodejparfemu.cz)

Rio-Beauty Professional Make-Up Brush Set ( 24 Ks ) - Profesionální…

Rio-Beauty Professional Make-Up Brush Set ( 24 Ks ) - Profesionální sada štětců na make-up

Professional Make-Up Brush Set ( 24 Ks ) - Profesionální sada štětců na make-up obsahuje: - široký štětec na pudr a tvářenku ( 4 Ks ) - plochý štětec na korektor ( 4 Ks ) - vějířový štětec - úhlový štětec ( 2 Ks ) - štětec na oční stíny ( 2 Ks ) - úhlový štětec na oční stíny ( 2 Ks ) - štěteček na obočí ( 2 Ks ) - kartáček na obočí - oboustranný kartáček na řasy a obočí - štěteček na oční linky - štěteček na rtěnku - štětec na stínování ( 2 Ks ) - profesionální sada, kterou potřebujete na dokonalé nalíčení tváře, očí a rtů - umožňuje stínování a míchání barev - uloženo v krásném pouzdře (prodejparfemu.cz)

Rio-Beauty Sada štětců na make-up 6 ks

Rio-Beauty Sada štětců na make-up  6 ks

Popis Sada 6 štětců pro dokonalý make-up. Popis Sada obsahuje: velký kartáč na pudr, plochý štětec na tváře, štětec na stínování, štětec na oční stíny, houbička na oční stíny, štětec na rty. Vlastnosti: pro bezchybný a profesionální vzhled make-upu, uloženo v pouzdře. (ageo.cz)

Sada štětců Elita, 5 ks

Sada štětců Elita, 5 ks

Umělecké štětce se syntetickým vlasem Toray mají absolutní špičku, velmi odolný, elastický a snadno omyvatelný vlas, vykazují nejlepší kvalitu, jsou vyrobeny v Německu, s bezešvou stříbrnou svěrkou, nehořlavé zpracování, pouzdro na ochranu vlasu. (conrad.cz)

Sada štětců Bogian Nail Art Brush

Sada štětců Bogian Nail Art Brush

Druh: Další přípravky Délka: 16,5 cm Velikost: 1 (odkarla.cz)

Sada štětců malířských 5 ks TOYA

Sada štětců malířských 5 ks TOYA

Sada štětců malířských 5 ks technické specifikace: Typ: ploché štětce Šířka: 13, 25, 36, 50, 63 mm Dřevěná rukojeť 5ks v sadě (torriacars.cz)

Estée Lauder Concealer Brush štětec 1 ks pro ženy 5

Estée Lauder Concealer Brush štětec 1 ks pro ženy 5

Estée Lauder Concealer Brush Štětec pro ženy 1 ks Odstín 5 (parfemy-elnino.cz)

Sada štětců ze sobolích štětinElita, 5 ks

Sada štětců ze sobolích štětinElita, 5 ks

Umělecké štětce Rotmarder-Kolinsky se vyznačují svými absolutně špičkovými vlastnostmi, skvělým příjmem a vydáním barvy, nejlepší kvalitou, jsou vyrobeny v Německu, s bezešvou stříbrnou svěrkou, nehořlavé provedení, pouzdro na ochranu vlasu. (conrad.cz)

Sada plochých štětců zahn, 5 ks

Sada plochých štětců zahn, 5 ks

Štětec nejvyšší kvality z pravé sobolí srsti. Nejlépe se hodí pro přesné tahy. Štětce jsou dodávány v ochranné brašně s ochranou štětičekTechnické parametryHodnotaVelikost5x0, 3x0, 00, 0, 1Množství1 SetVybaveníSada 5 kusůObsah baleníVždy jeden štětec velikost 5x0, 3x0, 00, 0 a 1. (fonetip.cz)

Sada štětců, 3 ks, vel. 5/0,2/0,0

Sada štětců, 3 ks, vel. 5/0,2/0,0

Velmi kvalitní 3-dílná sada štětců pro detailní práci v modelářství a uměleckých odvětvích. Velmi dobrou pružnost a rozměrová stálost, s hrotem pro přesnou práci. 3-hranná rukojeť dobře drží v ruce a prostřednictvím jeho ergonomického tvaru je vhodná při malování jemných detailů. Různě barevné násady urychlí výběr správné velikosti štětce.Kvalitní výrobek - made in Germany. (conrad.cz)

Sada štětců, 3 ks, vel. 5/0,0/0,2

Sada štětců, 3 ks, vel. 5/0,0/0,2

Velmi kvalitní 3-dílná syntetická sada jako Vysoce kvalitní, ve zlaté barvě syntetické detaily v modelářství a uměleckých odvětvích. Velmi dobrá pružnost a síla s jemným hrotem pro přesnou práci. 3-hranná rukojeť se pohodlně vejde do ruky a díky ergonomickému tvaru je vhodná při malování jemných detailů. Různě barevné násady usnadňují výběr velikosti štětce. Kvalitní výrobek - made in Germany. (conrad.cz)

Sada 5 ks štětců elite rotmarder (5/0,3/0,0,3,5)

Sada 5 ks štětců elite rotmarder (5/0,3/0,0,3,5)

Umělecké štětce Rotmarder-Kolinsky se vyznačují svými absolutně špičkovými vlastnostmi, skvělým příjmem a vydáním barvy, nejlepší kvalitou, jsou vyrobeny v Německu, s bezešvou stříbrnou svěrkou, nehořlavé provedení, pouzdro na ochranu vlasu.Technické parametryHodnotaDruh štětinRotmarderTloušťka5/0, 3/0, 0, 3 a 5VybaveníSada 5 ksObsah baleníVelikosti: 5/0, 3/0, 0, 3 a 5 (fonetip.cz)

Sada štětců, 3 ks, vel. 5/0,2/0,0

Sada štětců, 3 ks, vel. 5/0,2/0,0

Velmi kvalitní 3-dílná sada štětců pro detailní práci v modelářství a uměleckých odvětvích. Velmi dobrou pružnost a rozměrová stálost, s hrotem pro přesnou práci. 3-hranná rukojeť dobře drží v ruce a prostřednictvím jeho ergonomického tvaru je vhodná při malování jemných detailů. Různě barevné násady urychlí výběr správné velikosti štětce.Kvalitní výrobek - made in Germany.Technické parametryHodnotaVelikost5/0, 2/0, 0Množství1 SetObsah balení3 štětce. (fonetip.cz)

Sada štětců, 3 ks, vel. 5/0,0/0,2

Sada štětců, 3 ks, vel. 5/0,0/0,2

Velmi kvalitní 3-dílná syntetická sada jako Vysoce kvalitní, ve zlaté barvě syntetické detaily v modelářství a uměleckých odvětvích. Velmi dobrá pružnost a síla s jemným hrotem pro přesnou práci. 3-hranná rukojeť se pohodlně vejde do ruky a díky ergonomickému tvaru je vhodná při malování jemných detailů. Různě barevné násady usnadňují výběr velikosti štětce. Kvalitní výrobek - made in Germany.Technické parametryHodnotaVelikost5/0, 0, 2Množství1 SetObsah balení3 štětce. (fonetip.cz)

Sada 5 ks štětců elite ea (5/0,3/0,0,3,5)

Sada 5 ks štětců elite ea (5/0,3/0,0,3,5)

Umělecké štětce se syntetickým vlasem Toray mají absolutní špičku, velmi odolný, elastický a snadno omyvatelný vlas, vykazují nejlepší kvalitu, jsou vyrobeny v Německu, s bezešvou stříbrnou svěrkou, nehořlavé zpracování, pouzdro na ochranu vlasu.Technické parametryHodnotaDruh štětinSyntetika TorayTloušťka5/0, 3/0, 0, 3 a 5VybaveníSada 5 ksObsah balení5/0, 3/0, 0, 3 a 5 (fonetip.cz)

Alcina Brushes Foundation Brush - Štětec 1 ks

Alcina Brushes Foundation Brush - Štětec  1 ks

Brushes Foundation Brush - Štětec - štětec na make-up ALCINA má měkké syntetické štětiny, které umožňují rovnoměrnou aplikaci make-upu a vytvoření dokonalého líčení - štětec je vhodný pro všechny tekuté make-upy (prodejparfemu.cz)

ALCINA Brushes Eyebrow Brush štětec 1 ks pro ženy

ALCINA Brushes Eyebrow Brush štětec 1 ks pro ženy

ALCINA Brushes Eyebrow Brush Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Revlon ExpertFX Shadow Brush štětec 1 ks pro ženy

Revlon ExpertFX Shadow Brush štětec 1 ks pro ženy

Revlon ExpertFX Shadow Brush Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Alcina Brushes Eyebrow Brush - Štětec na obočí 1 ks

Alcina Brushes Eyebrow Brush - Štětec na obočí 1 ks

Brushes Eyebrow Brush - Štětec na obočí - štětec na obočí ALCINA díky svému zkosenému tvaru umožňuje snadnou a precizní aplikaci - štetec obsahuje jemné syntetické štětiny, které naberou přiměřené množství pudru, takže nedochází k jeho plýtvání - vhodný pro pudry na obočí Perfect Eyebrow Powder a rozjasňovač pod obočí Perfect Eyebrow Highlighter (prodejparfemu.cz)

Bourjois Brushes Powder Brush - Štětec na pudr 1 ks

Bourjois Brushes Powder Brush - Štětec na pudr 1 ks

Brushes Powder Brush - Štětec na pudr - kosmetický štětec na pudr díky svým jemným syntetickým vláknům bezchybně nanese pudr a jakékoliv pudrové produkty na vaši pleť - zaručí precizní nanesení, - má jemná vlákna, - příjemný na dotek Použití: Pomocí štětce naneste pudr na tvář a rozetřete po celém obličeji. Pravidelně štětec čistěte. (prodejparfemu.cz)

ALCINA Brushes Foundation Brush štětec 1 ks pro ženy

ALCINA Brushes Foundation Brush štětec 1 ks pro ženy

ALCINA Brushes Foundation Brush Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Artdeco Brushes Brush White - Štětec na tvářenku 1 ks

Artdeco Brushes Brush White - Štětec na tvářenku 1 ks

Brushes Brush White - Štětec na tvářenku - štětec na tvářenku má měkké štětiny nylonu, jejichž zkosený tvar zaručuje přesnou a pohodlnou aplikaci - zajistí Vám dokonalé líčení - optimální pro tvářenku a bronzer - skvěle zachytí produkt a zapracuje do make-upu - vhodný pro kompaktní a sypké produkty Použití: Vezměte s pomocí štětce tvářenku a rozetřete na požadovanou plochu tváře. (prodejparfemu.cz)

Guerlain Brushes The Foundation Brush štětec 1 ks pro ženy

Guerlain Brushes The Foundation Brush štětec 1 ks pro ženy

Guerlain Brushes The Foundation Brush Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Wet n Wild Brush Brushes - Štětec na tvářenku 1 ks

Wet n Wild Brush Brushes - Štětec na tvářenku 1 ks

Brush Brushes - Štětec na tvářenku - dokonale navržený štětec na tvářenku s měkkými zaoblenými štětinami - vegan - dvoubarevná syntetická vlákna s konzistencí přírodních vlasů Použití: Pomocí štětce naneste tvářenku na tvář a jemně rozetřete. Pravidelně štětec čistěte. (prodejparfemu.cz)

BOURJOIS Paris Brushes Powder Brush štětec 1 ks pro ženy

BOURJOIS Paris Brushes Powder Brush štětec 1 ks pro ženy

BOURJOIS Paris Brushes Powder Brush Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Sisley Kabuki Brush Kabuki štětec

Sisley Kabuki Brush  Kabuki štětec

Přenosný štětec je ideální pro použití pudru a tvářenky. Díky hustému a kulatému tvaru, umožňuje Kabuki štětec tvarování obličeje lehkým mávnutím pudru nebo ho použijte ke zdůraznění určitých částí obličeje pro vytvoření kontury . Jeho zvlněné a syntetické, nesrovnatelně měkké štětiny byly speciálně navrženy a vybrány tak, aby vytvořily přirozené líčení nebo plné krytí. Na vývoji těchto štětců spolupracoval se Sisley Raphaël, francouzský odborník ve výrobě štětců od roku 1793, nabízí příslušenství pro líčení, které zdůrazní to nejlepší z našich produktů. Prémie: Funkce štětce je napsána na rukojeti. Nestane se tedy, že použijete špatný štětec!#beyourownmakeupartist (fann.cz)

Artdeco Brushes Medium Oval Brush štětec 1 ks pro ženy

Artdeco Brushes Medium Oval Brush štětec 1 ks pro ženy

Artdeco Brushes Medium Oval Brush Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Artdeco Brushes Concealer & Camouflage Brush štětec 1 ks pro ženy

Artdeco Brushes Concealer & Camouflage Brush štětec 1 ks pro ženy

Artdeco Brushes Concealer & Camouflage Brush Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Gabriella Salvete Brushes Contour Brush štětec 1 ks pro ženy

Gabriella Salvete Brushes Contour Brush štětec 1 ks pro ženy

Gabriella Salvete Brushes Contour Brush Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Artdeco Brushes The Round Eyeshadow Brush štětec 1 ks pro ženy

Artdeco Brushes The Round Eyeshadow Brush štětec 1 ks pro ženy

Artdeco Brushes The Round Eyeshadow Brush Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

ALCINA Brushes Round Eye Shadow Brush štětec 1 ks pro ženy

ALCINA Brushes Round Eye Shadow Brush štětec 1 ks pro ženy

ALCINA Brushes Round Eye Shadow Brush Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Real Techniques Brushes Base Powder Brush štětec 1 ks pro ženy

Real Techniques Brushes Base Powder Brush štětec 1 ks pro ženy

Real Techniques Brushes Base Powder Brush Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Artdeco Brushes Beauty Blusher štětec 1 ks pro ženy

Artdeco Brushes Beauty Blusher štětec 1 ks pro ženy

Artdeco Brushes Beauty Blusher Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Sefiros Silver Retractable Brush - Zavírací štětec

Sefiros Silver Retractable Brush - Zavírací štětec

Silver Retractable Brush - Zavírací štětec - zavírací štětec na pudr ze série Sefiros Silver má díky leštěnému hliníku elegantní a nadčasový design - štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce - štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu, díky většímu objemu zajistí rovnoměrné nanesení pudru - délka: 12,5 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální, rovnoměrnou a příjemnou aplikaci - přizpůsobí se každé části obličeje - zavírací - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají na něm zbytky make-upu, špína, mastnota, bakterie a odumřelé částečky kůže - štětec jemně promněte v teplé vodě s trochou speciálního mýdla Sefiros - dbejte na to, aby se voda nedostala… (prodejparfemu.cz)

Guerlain Brushes The Foundation Brush - Kosmetický štětec na make-up…

Guerlain Brushes The Foundation Brush - Kosmetický štětec na make-up 1 ks

Brushes The Foundation Brush - Kosmetický štětec na make-up - štetec na make-up s hustými extra jemnými kratšími vlákny v lososové barvě pro přirozený vzhled líčení - rovnoměrně rozetře make-up a nezanechává šmouhy - výsledkem je přirozený vzhled - štetec disponuje krátší rukojetí, která perfekně padne do každé ruky - je vybaven praktickým černým pouzdrem - s kosmetickým štětcem Guerlain The Foundation brush vykouzlíte přirozeně krásné líčení (prodejparfemu.cz)

Alcina Brushes Flat Eye Shadow Brush - Štětec na oční víčka 1 ks

Alcina Brushes Flat Eye Shadow Brush - Štětec na oční víčka 1 ks

Brushes Flat Eye Shadow Brush - Štětec na oční víčka - ALCINA Flat Eye Shadow Brush je plochý štětec pro nanášení a stínování větších ploch očního víčka - obsahuje velmi jemné syntetické štětiny, díky nimž se stíny dobře aplikují (prodejparfemu.cz)

Artdeco Pure Minerals Brush for Mineral Powder štětec 1 ks pro ženy

Artdeco Pure Minerals Brush for Mineral Powder štětec 1 ks pro ženy

Artdeco Pure Minerals Brush for Mineral Powder Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Sefiros Red Wood Conturing Brush Kit - Sada štětců pro konturování…

Sefiros Red Wood Conturing Brush Kit - Sada štětců pro konturování obličeje s rukojetí z červeného dřeva

Red Wood Conturing Brush Kit - Sada štětců pro konturování obličeje s rukojetí z červeného dřeva obsahuje: Red Wood Contouring Brush - Plochý konturovací štětec s rukojetí z červeného dřeva - konturovací štětec ze série Sefiros Red Wood mimořádně přitahuje pozornost červenohnědou dřevěnou rukojetí kontrastně kombinovanou s matově-kovovou sponou ukončující štětec - extrémně jemný, přesto silný vlas štětce, je vyroben ze syntetických high-tec vláken, které zajišťují perfektní nanášení líčidel - štětec má větší objem, a tak zajistí rovnoměrné nanesení, ale je také estetickým doplňkem vaší kabelky, nebo koupelny - délka: 17 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální, rovnoměrnou a příjemnou aplikaci - přizpůsobí se každé části obličeje - vhodné pro vegany Red Wood Sculpting Brush -… (prodejparfemu.cz)

Artdeco Lash Brush - Štětec na řasy

Artdeco Lash Brush - Štětec na řasy

Lash Brush - Štětec na řasy - chcete-li zabránit přebytkům z lepení řasenky, použijte štětec na řasy - vypláchněte kartáč ihned po každém použití - tento profesionální štětec ze syntetických vláken je ideální pro perfektně oddělené řasy a tvarování obočí (prodejparfemu.cz)

ALCINA Brushes Flat Eye Shadow Brush štětec 1 ks pro ženy

ALCINA Brushes Flat Eye Shadow Brush štětec 1 ks pro ženy

ALCINA Brushes Flat Eye Shadow Brush Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Real Techniques Brushes Base Foundation Brush štětec 1 ks pro ženy

Real Techniques Brushes Base Foundation Brush štětec 1 ks pro ženy

Real Techniques Brushes Base Foundation Brush Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Shiseido The Makeup Concealer Brush štětec 1 ks pro ženy 3

Shiseido The Makeup Concealer Brush štětec 1 ks pro ženy 3

Shiseido The Makeup Concealer Brush Štětec pro ženy 1 ks Odstín 3 (parfemy-elnino.cz)

Alcina Brushes Round Eye Shadow Brush - Štětec na stínování víček 1 ks

Alcina Brushes Round Eye Shadow Brush - Štětec na stínování víček 1 ks

Brushes Round Eye Shadow Brush - Štětec na stínování víček - ALCINA Round Eye Shadow Brush je kulatý štětec pro nanášení a stínování záhybu a koutku očního víčka - obsahuje velmi jemné syntetické štětiny, díky nimž se stíny dobře aplikují (prodejparfemu.cz)

Sada štětců malířských 3 ks TOYA

Sada štětců malířských 3 ks TOYA

Sada štětců malířských 3 ks technické specifikace: Typ: ploché štětce Šířka: 36, 50, 63 mm Dřevěná rukojeť 3ks v sadě (torriacars.cz)

Sada štětců malířských 3 ks TOYA

Sada štětců malířských 3 ks TOYA

Sada štětců malířských 3 ks technické specifikace: Typ: ploché štětce Šířka: 25, 36, 50 mm Dřevěná rukojeť 3ks v sadě (torriacars.cz)

Crayola Sada 5 speciálních štětců

Crayola Sada 5 speciálních štětců

Se sadou 5 štětců s kvalitními měkkými štětinami vytvoříte umělecké dílo velmi snadno. Štětce si hravě poradí se širokými tahy i s drobnou vykreslovací prací. Měkké štětiny se velmi snadno čistí, takže můžete kreslit znovu a znovu, štětce vydrží opravdu dlouho. Štětce jsou vhodné pro vodové, temperové i akrylové barvy. Rozměry: 8,5 cm × 23 cm × 1,3 cm. Vhodné pro děti od 3 let. (prodeti.cz)

Makeup Revolution London Brushes Pro Brush Cleanse Tool štětec 1 ks…

Makeup Revolution London Brushes Pro Brush Cleanse Tool štětec 1 ks pro ženy

Makeup Revolution London Brushes Pro Brush Cleanse Tool Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Makeup Revolution London Brushes Ultra Metals Contour Brush štětec 1…

Makeup Revolution London Brushes Ultra Metals Contour Brush štětec 1 ks pro ženy

Makeup Revolution London Brushes Ultra Metals Contour Brush Štětec pro ženy 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Sefiros Retractable Brush Pastell - Zavírací pudrovací štětec

Sefiros Retractable Brush Pastell - Zavírací pudrovací štětec

Retractable Brush Pastell - Zavírací pudrovací štětec - zavírací štětec na pudr ze série Sefiros Silver má díky leštěnému hliníku elegantní a nadčasový design - štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce - štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu, díky většímu objemu zajistí rovnoměrné nanesení pudru - délka: 12,5 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální, rovnoměrnou a příjemnou aplikaci - přizpůsobí se každé části obličeje - zavírací - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají na něm zbytky make-upu, špína, mastnota, bakterie a odumřelé částečky kůže - štětec jemně promněte v teplé vodě s trochou speciálního mýdla Sefiros - dbejte na to, aby se voda… (prodejparfemu.cz)

Makeup Revolution Pro Brush Cleanse Tool - Houbička pro rychlé…

Makeup Revolution Pro Brush Cleanse Tool - Houbička pro rychlé čištění štětců 1 ks

Pro Brush Cleanse Tool - Houbička pro rychlé čištění štětců (prodejparfemu.cz)

Sada štětců na nehty - 3 ks - zebra

Sada štětců na nehty - 3 ks - zebra

Sada štětců na nehty - 3 ks - zebra Sada obsahuje: 2x štětec plochý rovný 1x štětec plochý zkosený   (rajnehtu.cz)

Sada 12 ks − Lžíce Brush

Sada 12 ks − Lžíce Brush

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (vemzu.cz)

Sada štětců ze sobolích štětinElita, 3 ks

Sada štětců ze sobolích štětinElita, 3 ks

Miniaturní štětce s ergonomicky tvarovanou tříhrannou násadkou. Štětce sedí perfektně v ruce. Tím je usnadněna zcela přesná práce s nejmenšími velikostmi štětců. Velmi kvalitní vlas od Rotmarder-Kolinsky a syntetický vlas nejvyšší kvality, vyrobeno v Německu, s bezešvou stříbrnou svěrkou odolnou nitroředidlům s ochranným krytem vlasu. (conrad.cz)

Artdeco Contouring Brush - Konturovací štětec malý

Artdeco Contouring Brush - Konturovací štětec malý

Contouring Brush - Konturovací štětec malý - tento malý konturovací štětec od značky Artdeco přesně zapadá do magnetického boxu se zrcátkem - tento kvalitní štětec má jemné, měkké chloupky, které si na první dotek zamilujete - kvalitní provedení - jemné, měkké chloupky (prodejparfemu.cz)

Sefiros Powder Brush Silver - Pudrovací štětec

Sefiros Powder Brush Silver - Pudrovací štětec

Powder Brush Silver - Pudrovací štětec - pudrovací štětec ze série Sefiros Silver má díky kombinaci leštěného hliníku s křištálově čistým akrylem elegantní a nadčasový design - štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vlasů, které okouzlují barevným kontrastem směrem k vrcholu štětce - tento štětec je ideální pro vytváření každodenního make-upu, díky většímu objemu zajistí rovnoměrné nanesení pudru - délka 15 cm, včetně rukojeti - zajišťuje profesionální, rovnoměrnou a příjemnou aplikaci - na aplikaci pudru - vyroben v členských zemích EU - štětec je potřeba pravidelně čistit pro zachování jeho hebkosti a jemnosti - ulpívají na něm zbytky make-upu, špína, mastnota, bakterie a odumřelé částečky kůže - štětec jemně promněte v teplé vodě s trochou speciálního mýdla Sefiros -… (prodejparfemu.cz)

Artdeco Eyebrow Brush - Štětec na obočí

Artdeco Eyebrow Brush - Štětec na obočí

Eyebrow Brush - Štětec na obočí - jemně tvarovaný hrot umožňuje dokonale měkký obrys obočí - vypňuje řídké oblasti - vysoká elasticita a tvarová stálost (prodejparfemu.cz)

Sada 12 ks − Nůž Brush

Sada 12 ks − Nůž Brush

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (vemzu.cz)

Artdeco Contouring Brush Premium Quality - Konturovací profesionální…

Artdeco Contouring Brush Premium Quality - Konturovací profesionální štětec

Contouring Brush Premium Quality - Konturovací profesionální štětec - elegantní štětec nesmí chybět na žádném kosmetickém stolku - definuje a modeluje pleť - jednoduchá ovladatelnost díky rukojeti - jemné a profesionální štětinky - perfektně dotvoří Váš obličej Použití: Štetec použijte pro konturování obličeje pomocí konturovacích sad, rozjasňovače a bronzeru. (prodejparfemu.cz)

Dermacol Contour cosmetic brush D57 - Konturovací kosmetický štětec

Dermacol Contour cosmetic brush D57 - Konturovací kosmetický štětec

Contour cosmetic brush D57 - Konturovací kosmetický štětec - štětec je vhodný ke konturování obličeje - tváře, čela, nosu a brady - štětec je dodáván v průhledném plastovém pouzdře a s papírovou kartou s popisem produktu - vyroben ze syntetických štětin - s dřevěnou rukojetí - štětec je velmi hustý - má rovně zastřižená vlákna Použití: Používejte ke konturování obličeje. (prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít