Shumee 4/4 klasická kytara pro začátečníky (70108)

Produkt Shumee 4/4 klasická kytara pro začátečníky (70108) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Shumee 4/4 klasická kytara pro začátečníky (70108) upraviť a produkt hľadať znova.

SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky (70108)

SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky   (70108)
Detail

Klasická kytara - velikost 4/4, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny Hrajete, nebo teprve chcete začít a hledáte nejvhodnější nástroj? Klasická kytara SHUMEE by se mohla stát tou správnou volbou. Podmanivé tóny vykouzlí prostřednictvím 6 strun, zatímco dlouhou životnost má na starost jejich nylonové provedení. Tělo kytary a jeho tvar bude vyhovovat zejména hudebníkům, kterým se hraje lépe s typem s výřezem. Klíčové přednosti klasické kytary SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky Velikost 4/4 je skvělá pro dospělé hráče nebo starší děti Tvar těla řadíme mezi typy klasické K výrobě přední desky slouží lípa Kytara má lesklý povrch Znělé tóny vytváří svými 6 strunami Struny jsou zvoleny nylonové Tělo kytary disponuje výřezem Design klasické kytary SHUMEE Kytara si najde své oblíbence díky svému klasickému vzhledu. K výrobě krku byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně lípa.... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky (70108) , Shumee 4/4 klasická kytara pro začátečníky (70108)

SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky (70112)

SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky   (70112)
Detail

Klasická kytara - velikost 4/4, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny Hledáte pro sebe vhodný hudební nástroj? Klasická kytara SHUMEE by se mohla stát tou správnou volbou. Znělý a podmanivý zvuk vyčaruje prostřednictvím 6 strun, přičemž dlouhou životnost zajišťuje jejich nylonové provedení. Tvar kytary se bude hodit zejména hudebníkům, kteří jsou zvyklí na typy s výřezem. Hlavní vlastnosti klasické kytary SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky Velikost 4/4 je skvělá pro dospělé hráče nebo starší děti Tvar těla řadíme mezi typy klasické K výrobě přední desky slouží lípa Kytara má lesklý povrch Pro krásné tóny je osazena 6 strunami Struny jsou zvoleny nylonové Tělo má praktický výřez Vzhled klasické kytary SHUMEE Kytara si získává na oblibě díky svému klasickému vzhledu. K výrobě krku byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně lípa. Hmatník kytary SHUMEE tvoří lípa. Celkový... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky (70112) , Shumee 4/4 klasická kytara pro začátečníky (70110)

SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky (70110)

SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky   (70110)
Detail

Klasická kytara - velikost 4/4, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny Udělal by vám radost zbrusu nový hudební nástroj? Klasická kytara SHUMEE by mohla být tou pravou. Znělý zvuk a okouzlující tóny dokáže rozdávat prostřednictvím 6 strun, přičemž o dlouhou životnost se postará jejich nylonové provedení. Tvar kytary ocení především hudebníci, kteří dávají přednost typům s výřezem. Klíčové vlastnosti klasické kytary SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky Velikost 4/4 je určená pro dospělé hráče a starší děti Tvar těla řadíme mezi typy klasické K výrobě přední desky slouží lípa Kytara disponuje lesklou povrchovou úpravou Znělé tóny vytváří svými 6 strunami Struny jsou zvoleny nylonové Pro intenzivnější hraní je přidán praktický výřez Vzhled klasické kytary SHUMEE Kytara je perfektní pro všechny hráče, kterým se líbí klasický vzhled. K výrobě krku posloužil kvalitní... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky (70110) , Shumee 4/4 klasická kytara pro začátečníky (70106)

SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky (70106)

SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky   (70106)
Detail

Klasická kytara - velikost 4/4, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny Jste hudebně založeni a rádi byste si pořídili nový hudební nástroj? Klasická kytara SHUMEE by mohla být ta správná volba. Okouzlující tóny bude vydávat prostřednictvím 6 strun, zatímco o dlouhou životnost se postará jejich nylonové provedení. Tělo kytary ocení především hudebníci, kteří dávají přednost typům s výřezem. Klíčové přednosti klasické kytary SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky Velikost 4/4 je určená pro dospělé hráče a starší děti Tvar těla můžeme zařadit mezi typy klasické K výrobě přední desky slouží lípa Kytara nabízí lesklou povrchovou úpravu Znělé tóny vytváří svými 6 strunami Struny byly vybrány nylonové Kytara má oblíbený výřez Vzhled klasické kytary SHUMEE Kytara si najde své oblíbence díky svému klasickému vzhledu. K výrobě krku posloužil kvalitní materiál, konkrétně lípa.... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky (70106) , Shumee 4/4 klasická kytara pro začátečníky (70112)

SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky (70113)

SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky (70113)
Detail

Klasická kytara - velikost 4/4, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny, balení obsahuje obal a popruh Sháníte pro sebe nejvhodnější hudební nástroj? Klasická kytara SHUMEE by mohla být tou pravou. Perfektní a skvěle znějící zvuk vykouzlí prostřednictvím 6 strun, přičemž o dlouhou životnost se postará jejich nylonové provedení. Tělo kytary si zamilují zejména hudebníci, kteří dávají přednost typům s výřezem. Hlavní vlastnosti klasické kytary SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky Velikost 4/4 je perfektní pro dospělé hráče či starší děti Tvar těla řadíme mezi typy klasické Na přední desku byl vybrán kvalitní materiál, konkrétně lípa Kytara disponuje lesklým povrchem Aby tóny hezky zněly, je osazena 6 strunami Struny jsou zvoleny nylonové Pro intenzivnější hraní je přidán praktický výřez Design klasické kytary SHUMEE Kytara si získává na oblibě díky svému klasickému... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky (70113) , Shumee 4/4 set klasická kytara pro začátečníky (70111)

SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky (70111)

SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky (70111)
Detail

Klasická kytara - velikost 4/4, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny, balení obsahuje obal a popruh Hledáte pro sebe vhodný hudební nástroj? Klasická kytara SHUMEE by se mohla stát tou správnou volbou. Znělý a podmanivý zvuk vyčaruje prostřednictvím 6 strun, zatímco dlouhou životnost má na starost jejich nylonové provedení. Tvar těla kytary bude vyhovovat zejména hudebníkům, kterým se hraje lépe s typem s výřezem. Hlavní přednosti klasické kytary SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky Velikost 4/4 je perfektní pro dospělé hráče či starší děti Tvar těla řadíme mezi typy klasické Výrobním materiálem přední desky je lípa Kytara nabízí lesklou povrchovou úpravu Pro krásné tóny je osazena 6 strunami Struny jsou zvoleny nylonové Kytara má oblíbený výřez Design klasické kytary SHUMEE Kytara si získává na oblibě díky svému klasickému vzhledu. K výrobě krku posloužil kvalitní... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky (70111) , Shumee 4/4 set klasická kytara pro začátečníky (70107)

SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70127)

SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70127)
Detail

Klasická kytara - pro děti, velikost 1/2, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny, balení obsahuje obal a popruh Rádi byste svému dítku pořídili nový hudební nástroj? Klasická kytara SHUMEE by mohla být ta pravá volba. Okouzlující tóny bude vydávat prostřednictvím 6 strun, zatímco dlouhou životnost má na starost jejich nylonové provedení. Tvar těla kytary si zamilují zejména hudebníci, kteří jsou zvyklí na typy s výřezem. Zásadní přednosti klasické kytary SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky Velikost 1/2 si bude rozumět s dětskými hráči Tvar těla řadíme mezi typy klasické Výrobním materiálem přední desky je lípa Kytara nabízí lesklou povrchovou úpravu Znělé tóny vytváří svými 6 strunami Struny byly vybrány nylonové Kytara má oblíbený výřez Design klasické kytary SHUMEE Kytara je ideální pro ty hráče, kteří mají rádi klasický vzhled. K výrobě krku posloužil kvalitní... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70127) , Shumee 4/4 set klasická kytara pro začátečníky (70113)

SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky (70109)

SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky (70109)
Detail

Klasická kytara - velikost 4/4, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny, balení obsahuje obal a popruh Toužíte po hudebním nástroji, na který budete umět hrát? Klasická kytara SHUMEE by se mohla stát tou správnou volbou. Znělé a podmanivé tóny rozezní prostřednictvím 6 strun, zatímco dlouhou životnost má na starost jejich nylonové provedení. Tělo kytary a jeho tvar si zamilují zejména hudebníci, kteří jsou zvyklí na typy bez výřezu. Zásadní vlastnosti klasické kytary SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky Velikost 4/4 je skvělá pro dospělé hráče nebo starší děti Tvar těla můžeme zařadit mezi typy klasické Výrobním materiálem přední desky je lípa Kytara má lesklý povrch Znělé tóny vytváří svými 6 strunami Struny zvolil výrobce nylonové Design klasické kytary SHUMEE Kytara si získává na oblibě díky svému klasickému vzhledu. K výrobě krku posloužil kvalitní materiál, jako je... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky (70109) , Shumee 4/4 set klasická kytara pro začátečníky (70109)

SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70123)

SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70123)
Detail

Klasická kytara - pro děti, velikost 1/2, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny, balení obsahuje obal a popruh Chce se vaše dítko naučit hrát na nějaký hudební nástroj? Klasická kytara SHUMEE by mohla být ta správná volba. Znělý a podmanivý zvuk vyčaruje prostřednictvím 6 strun, zatímco o dlouhou životnost se postará jejich nylonové provedení. Tělo kytary a jeho tvar se bude hodit zejména hudebníkům, kteří jsou zvyklí na typy s výřezem. Zásadní vlastnosti klasické kytary SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky Velikost 1/2 je perfektní pro dětské hráče Tvar těla řadíme mezi typy klasické Materiálem přední desky je lípa Povrch kytary má lesklou úpravu Pro krásné tóny je osazena 6 strunami Struny zvolil výrobce nylonové Kytara má oblíbený výřez Vzhled klasické kytary SHUMEE Kytara si najde své oblíbence díky svému klasickému vzhledu. K výrobě krku posloužil kvalitní... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70123) , Shumee 3/4 klasická kytara pro začátečníky a děti (70114)

SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70125)

SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70125)
Detail

Klasická kytara - pro děti, velikost 1/2, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny, balení obsahuje obal a popruh Hledáte pro vaše dítko vhodný hudební nástroj? Klasická kytara SHUMEE by mohla být ta správná volba. Okouzlující tóny bude vydávat prostřednictvím 6 strun, zatímco dlouhou životnost zajišťuje jejich nylonové provedení. Tělo kytary a jeho tvar ocení především hudebníci, kteří mají rádi praktický výřez. Zásadní přednosti klasické kytary SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky Díky velikosti 1/2 pasuje dětským hráčům Tvar těla řadíme mezi typy klasické Na přední desku byl vybrán kvalitní materiál, konkrétně lípa Kytara disponuje lesklou povrchovou úpravou Pro krásné tóny je osazena 6 strunami Struny byly vybrány nylonové Kytara má oblíbený výřez Vzhled klasické kytary SHUMEE Kytara si najde své oblíbence díky svému klasickému vzhledu. K výrobě krku posloužil... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70125) , Shumee 3/4 set klasická kytara pro děti a začátečníky (70119)

SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky (70107)

SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky (70107)
Detail

Klasická kytara - velikost 4/4, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny, balení obsahuje obal a popruh Sháníte pro sebe nejvhodnější hudební nástroj? Klasická kytara SHUMEE by se mohla stát tou správnou volbou. Znělé a podmanivé tóny rozezní prostřednictvím 6 strun, zatímco dlouhou životnost má na starost jejich nylonové provedení. Tvar těla kytary ocení především hudebníci, kteří jsou zvyklí na typy s výřezem. Hlavní vlastnosti klasické kytary SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky Velikost 4/4 je perfektní pro dospělé hráče či starší děti Tvar těla řadíme mezi typy klasické Na přední desku byl vybrán kvalitní materiál, konkrétně lípa Kytara má lesklý povrch Aby tóny hezky zněly, je osazena 6 strunami Struny jsou zvoleny nylonové Pro intenzivnější hraní je přidán praktický výřez Vzhled klasické kytary SHUMEE Kytara je perfektní pro všechny hráče, kterým se líbí klasický... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky (70107) , Shumee 1/2 set klasická kytara pro začátečníky (70129)

SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70129)

SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70129)
Detail

Klasická kytara - pro děti, velikost 1/2, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny, balení obsahuje obal a popruh Jste v rodině hudebně založeni a rádi byste svému dítku pořídili nový nástroj? Klasická kytara SHUMEE by se mohla stát tou správnou volbou. Podmanivé tóny vykouzlí prostřednictvím 6 strun, zatímco dlouhou životnost má na starost jejich nylonové provedení. Tvar kytary ocení především hudebníci, kteří jsou zvyklí na typy s výřezem. Zásadní přednosti klasické kytary SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky Díky velikosti 1/2 si bude rozumět s dětskými hráči Tvar těla můžeme zařadit mezi typy klasické Na přední desku byl vybrán kvalitní materiál, konkrétně lípa Povrch kytary má lesklou úpravu Pro krásné tóny je osazena 6 strunami Struny zvolil výrobce nylonové Tělo kytary disponuje výřezem Design klasické kytary SHUMEE Kytara je perfektní pro všechny hráče, kterým se... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70129) , Shumee 1/2 set klasická kytara pro začátečníky (70123)

SHUMEE 3/4 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70114)

SHUMEE 3/4 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70114)
Detail

Klasická kytara - pro děti, velikost 3/4, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny Jste v rodině hudebně založeni a rádi byste svému dítku pořídili nový nástroj? Klasická kytara SHUMEE by mohla být tou pravou. Znělé a podmanivé tóny rozezní prostřednictvím 6 strun, přičemž dlouhou životnost zajišťuje jejich nylonové provedení. Tělo kytary a jeho tvar ocení především hudebníci, kteří dávají přednost typům s výřezem. Hlavní vlastnosti klasické kytary SHUMEE 3/4 Klasická kytara pro začátečníky a děti Díky velikosti 3/4 si bude rozumět s dětskými hráči Tvar těla řadíme mezi typy klasické Výrobním materiálem přední desky je lípa Kytara disponuje lesklým povrchem Pro krásné tóny je osazena 6 strunami Struny zvolil výrobce nylonové Kytara má oblíbený výřez Design klasické kytary SHUMEE Kytara je perfektní pro všechny hráče, kterým se líbí klasický vzhled. K výrobě krku posloužil kvalitní... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 3/4 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70114) , Shumee 1/2 set klasická kytara pro začátečníky (70125)

SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70124)

SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70124)
Detail

Klasická kytara - pro děti, velikost 1/2, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny Pátráte po hudebním nástroji, na který by se vaše dítko naučilo hrát? Klasická kytara SHUMEE by se mohla stát tou správnou volbou. Znělý zvuk a okouzlující tóny dokáže rozdávat prostřednictvím 6 strun, zatímco dlouhou životnost má na starost jejich nylonové provedení. Tělo kytary bude vyhovovat zejména hudebníkům, kteří dávají přednost typům s výřezem. Zásadní vlastnosti klasické kytary SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti Velikost 1/2 je skvělá pro nejmenší hráče Tvar těla můžeme zařadit mezi typy klasické Výrobním materiálem přední desky je lípa Povrch kytary má lesklou úpravu Aby tóny hezky zněly, je osazena 6 strunami Struny zvolil výrobce nylonové Tělo kytary disponuje výřezem Design klasické kytary SHUMEE Kytara je perfektní pro všechny hráče, kterým se líbí klasický vzhled. K... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70124) , Shumee 1/2 klasická kytara pro začátečníky a děti (70126)

SHUMEE 3/4 Klasická kytara pro začátečníky s obalem (3055887)

SHUMEE 3/4 Klasická kytara pro začátečníky s obalem (3055887)
Detail

Klasická kytara - pro děti, velikost 3/4, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny, balení obsahuje obal Touží vaše dítko po hudebním nástroji, na který se naučí hrát? Klasická kytara SHUMEE by mohla být ta správná volba. Perfektní a skvěle znějící zvuk vykouzlí prostřednictvím 6 strun, zatímco o dlouhou životnost se postará jejich nylonové provedení. Tělo kytary si zamilují zejména hudebníci, kteří jsou zvyklí na typy s výřezem. Hlavní přednosti klasické kytary SHUMEE 3/4 Klasická kytara pro začátečníky s obalem Velikost 3/4 si bude rozumět s dětskými hráči Tvar těla můžeme zařadit mezi typy klasické K výrobě přední desky slouží lípa Kytara nabízí lesklou povrchovou úpravu Aby tóny hezky zněly, je osazena 6 strunami Struny byly vybrány nylonové Tělo má praktický výřez Design klasické kytary SHUMEE Kytara je perfektní pro všechny hráče, kterým se líbí klasický vzhled. K výrobě krku... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 3/4 Klasická kytara pro začátečníky s obalem (3055887) , Shumee 1/2 klasická kytara pro začátečníky a děti (70128)

SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70122)

SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70122)
Detail

Klasická kytara - pro děti, velikost 1/2, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny Přeje si vaše dítko hrát na hudební nástroj a hledá pro sebe ten pravý? Klasická kytara SHUMEE by se mohla stát tou správnou volbou. Znělý a podmanivý zvuk vyčaruje prostřednictvím 6 strun, přičemž dlouhou životnost zajišťuje jejich nylonové provedení. Tělo kytary bude vyhovovat zejména hudebníkům, kteří jsou zvyklí na typy s výřezem. Hlavní přednosti klasické kytary SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti Velikost 1/2 pasuje dětským hráčům Tvar těla můžeme zařadit mezi typy klasické K výrobě přední desky slouží lípa Kytara disponuje lesklou povrchovou úpravou Pro krásné tóny je osazena 6 strunami Struny zvolil výrobce nylonové Kytara má oblíbený výřez Design klasické kytary SHUMEE Kytara je ideální pro ty hráče, kteří mají rádi klasický vzhled. K výrobě krku posloužil kvalitní materiál,... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70122) , Shumee 1/2 klasická kytara pro začátečníky a děti (70122)

SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70128)

SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70128)
Detail

Klasická kytara - pro děti, velikost 1/2, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny Poohlížíte se po vhodném nástroji pro vaše dítko? Klasická kytara SHUMEE by se mohla stát tou správnou volbou. Znělé a podmanivé tóny rozezní prostřednictvím 6 strun, zatímco o dlouhou životnost se postará jejich nylonové provedení. Tvar těla kytary ocení především hudebníci, kteří mají rádi praktický výřez. Klíčové vlastnosti klasické kytary SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti Velikost 1/2 pasuje dětským hráčům Tvar těla řadíme mezi typy klasické K výrobě přední desky slouží lípa Kytara nabízí lesklou povrchovou úpravu Znělé tóny vytváří svými 6 strunami Struny zvolil výrobce nylonové Pro intenzivnější hraní je přidán praktický výřez Design klasické kytary SHUMEE Kytara si získává na oblibě díky svému klasickému vzhledu. K výrobě krku posloužil kvalitní materiál, jako je lípa. Hmatník... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70128) , Klasická kytara: krok za krokem (9790260109360)

SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70126)

SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70126)
Detail

Klasická kytara - pro děti, velikost 1/2, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny Přeje si vaše dítko hrát na hudební nástroj a hledá pro sebe ten pravý? Klasická kytara SHUMEE by se mohla stát tou správnou volbou. Okouzlující tóny bude vydávat prostřednictvím 6 strun, zatímco dlouhou životnost má na starost jejich nylonové provedení. Tvar kytary se bude zamlouvat zvláště hudebníkům, kteří jsou zvyklí na typy s výřezem. Zásadní přednosti klasické kytary SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti Díky velikosti 1/2 pasuje dětským hráčům Tvar těla řadíme mezi typy klasické K výrobě přední desky slouží lípa Povrch kytary má lesklou úpravu Pro krásné tóny je osazena 6 strunami Struny byly vybrány nylonové Tělo má praktický výřez Vzhled klasické kytary SHUMEE Kytara je perfektní pro všechny hráče, kterým se líbí klasický vzhled. K výrobě krku posloužil kvalitní materiál, jako je... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70126) , Tgi tg441 ladící mechanika klasická kytara nikl (bmtg441)

SHUMEE 3/4 Set klasická kytara pro děti a začátečníky (70121)

SHUMEE 3/4 Set klasická kytara pro děti a začátečníky (70121)
Detail

Klasická kytara - pro děti, velikost 3/4, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny, balení obsahuje obal a popruh Jste muzikantská rodina, ale vašemu dítku chybí ke hře nový hudební nástroj? Klasická kytara SHUMEE by mohla být ta správná volba. Znělé a podmanivé tóny rozezní prostřednictvím 6 strun, přičemž dlouhou životnost zajišťuje jejich nylonové provedení. Tělo kytary a jeho tvar se bude zamlouvat zvláště hudebníkům, kterým se hraje lépe s typem s výřezem. Zásadní přednosti klasické kytary SHUMEE 3/4 Set klasická kytara pro děti a začátečníky Díky velikosti 3/4 si bude rozumět s dětskými hráči Tvar těla řadíme mezi typy klasické K výrobě přední desky slouží lípa Povrch kytary má lesklou úpravu Znělé tóny vytváří svými 6 strunami Struny zvolil výrobce nylonové Kytara má oblíbený výřez Design klasické kytary SHUMEE Kytara si získává na oblibě díky svému klasickému vzhledu. K... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 3/4 Set klasická kytara pro děti a začátečníky (70121) , Štěstí pro začátečníky (978-80-749-8350-4)

SHUMEE 3/4 Set klasická kytara pro děti a začátečníky (70117)

SHUMEE 3/4 Set klasická kytara pro děti a začátečníky (70117)
Detail

Klasická kytara - pro děti, velikost 3/4, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny, balení obsahuje obal a popruh Přeje si vaše dítko hrát na hudební nástroj a hledá pro sebe ten pravý? Klasická kytara SHUMEE by mohla být ta správná volba. Znělý a podmanivý zvuk vyčaruje prostřednictvím 6 strun, přičemž o dlouhou životnost se postará jejich nylonové provedení. Tělo kytary se bude hodit zejména hudebníkům, kteří preferují praktický výřez. Zásadní vlastnosti klasické kytary SHUMEE 3/4 Set klasická kytara pro děti a začátečníky Díky velikosti 3/4 je skvělá pro nejmenší hráče Tvar těla můžeme zařadit mezi typy klasické K výrobě přední desky slouží lípa Kytara disponuje lesklým povrchem Znělé tóny vytváří svými 6 strunami Struny jsou zvoleny nylonové Kytara má oblíbený výřez Vzhled klasické kytary SHUMEE Kytara si získává na oblibě díky svému klasickému vzhledu. K výrobě krku byl zvolen... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 3/4 Set klasická kytara pro děti a začátečníky (70117) , Kytara má láska (80-7281-130-4)

SHUMEE 3/4 Set klasická kytara pro děti a začátečníky (70119)

SHUMEE 3/4 Set klasická kytara pro děti a začátečníky (70119)
Detail

Klasická kytara - pro děti, velikost 3/4, 6 strun, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny, balení obsahuje obal a popruh Přeje si vaše dítko hrát na hudební nástroj a hledá pro sebe ten pravý? Klasická kytara SHUMEE by mohla být tou pravou. Okouzlující tóny bude vydávat prostřednictvím 6 strun, zatímco o dlouhou životnost se postará jejich nylonové provedení. Tvar kytary ocení především hudebníci, kterým se hraje lépe s typem s výřezem. Hlavní vlastnosti klasické kytary SHUMEE 3/4 Set klasická kytara pro děti a začátečníky Velikost 3/4 si bude rozumět s dětskými hráči Tvar těla řadíme mezi typy klasické Materiálem přední desky je lípa Kytara disponuje lesklým povrchem Znělé tóny vytváří svými 6 strunami Struny jsou zvoleny nylonové Tělo má praktický výřez Vzhled klasické kytary SHUMEE Kytara si najde své oblíbence díky svému klasickému vzhledu. K výrobě krku byl zvolen kvalitní materiál,... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE 3/4 Set klasická kytara pro děti a začátečníky (70119) , Polština slovníček: ...nejen pro začátečníky (978-80-7508-394-4)

ROMANZA R-C354 KLASICKÁ KYTARA NAT

ROMANZA R-C354 KLASICKÁ KYTARA NAT
Detail

Klasická akustická kytara s nylonovými strunami Velikosti 4/4 Přední deska vrstvený smrk Kobylka buk Hmatník buk Barva natural (patro.cz)

Podobné produkty ako ROMANZA R-C354 KLASICKÁ KYTARA NAT , Francouzština slovníček: ..nejen pro začátečníky (978-80-7508-451-4)

ROMANZA R-C381 KLASICKÁ KYTARA SB

ROMANZA R-C381 KLASICKÁ KYTARA SB
Detail

Klasická akustická kytara s nylonovými strunami Velikosti 4/4 Přední deska vrstvený smrk Kobylka buk Hmatník buk Barva sunburst (patro.cz)

Podobné produkty ako ROMANZA R-C381 KLASICKÁ KYTARA SB , Účetnictví pro úplné začátečníky 2022 (978-80-271-3597-4)

ROMANZA R-C361 KLASICKÁ KYTARA NAT

ROMANZA R-C361 KLASICKÁ KYTARA NAT
Detail

Klasická akustická kytara s nylonovými strunami Velikosti 4/4 Přední deska vrstvený smrk Kobylka buk Hmatník buk Barva natural (patro.cz)

Podobné produkty ako ROMANZA R-C361 KLASICKÁ KYTARA NAT , Irská hudba - klasická kytara (+online audio) (999-00-033-5846-2)

KN Klasická kytara krok za krokem

KN Klasická kytara krok za krokem
Detail

Škola hry na kytaru Klasická kytara krok za krokem představuje originální koncept vycházející z autorovy 30leté pedagogické práce s dětmi. Ve své nové škole hry na klasickou kytaru od úplného počátku do mírně pokročilé úrovně klade skladatel, aranžér a kytarista Tomáš Ille (*1971) důraz na metodickou přehlednost a postupnost jednotlivých fází výuky, aby rozvíjení technických dovedností žáka odpovídalo standardům výuky na ZUŠ. Prstová cvičení, stupnice, etudy a přednesové skladby jsou systematicky řazeny od lehčích k obtížnějším. Autor nadstandardně využívá lidové písně, jejichž známé melodie pomáhají žákovi v technickém zvládání hry. Učitelé nepochybně ocení účelové propojení výuky hry na kytaru se základy hudební nauky, stejně jako názorné barevné ilustrace pro úplné začátečníky v 1. sešitě. Illeho nové přednesové skladby napsané speciálně pro tuto učebnici výrazně obohacují kytarový repertoár zejména pro technicky mírně pokročilé hráče. 1. sešit 25 postupných kroků pro úplné začátečníky názorné barevné ilustrace jako součást výuky základy hry společně se základy hudební nauky procvičování získaných dovedností v jednoduchých cvičeních a 30 jednohlasých melodiích známých lidových písniček s texty 2. sešit plynulá návaznost na 1. sešit, volba postupu a kombinace repertoáru již na učiteli jednooktávové stupnice a akordy, rozšiřování teoretických znalostí 30 nových etud napsaných autorem na míru pro tuto učebnici 36 českých a moravských lidových písniček s texty v jednoduché dvojhlasé úpravě 3. sešit pro mírně pokročilé kytaristy, návaznost na 2. sešit dvouoktávové stupnice a akordy nové i osvědčené kytarové etudy od různých autorů přednesové skladby Tomáše Illeho, řazené od lehčích k obtížnějším (kytary.cz)

Podobné produkty ako KN Klasická kytara krok za krokem , Shumee folková akustická cutaway kytara (70131)

Klasická kytara: krok za krokem (9790260109360)

Klasická kytara: krok za krokem (9790260109360)
Detail

Kniha - autor Tomáš Ille, 140 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá - nová škola hry na klasickou kytaru od úplného počátku do mírně pokročilé úrovně - akcent na metodickou přehlednost a postupnost jednotlivých fází výuky – odpovídá standardům výuky na ZUŠ - praktické rozvržení do tří sešitů v deskách (formát 23,5x31,0 cm) Klasická kytara krok za krokem představuje originální koncept vycházející z autorovy 30leté pedagogické práce s dětmi. Ve své nové škole hry na klasickou kytaru od úplného počátku do mírně pokročilé úrovně klade skladatel, aranžér a kytarista Tomáš Ille (1971) důraz na metodickou přehlednost a postupnost jednotlivých fází výuky, aby rozvíjení technických dovedností žáka odpovídalo standardům výuky na ZUŠ. Prstová cvičení, stupnice, etudy a přednesové skladby jsou systematicky řazeny od lehčích k obtížnějším. Autor nadstandardně využívá lidové písně, jejichž známé melodie pomáhají žákovi v technickém zvládání hry. Učitelé... (alza.cz)

Podobné produkty ako Klasická kytara: krok za krokem (9790260109360) , Programování www stránek pro úplné začátečníky (978-80-251-3252-4)

ROMANZA R-C290 3/4 KLASICKÁ KYTARA

ROMANZA GBC 010 OBAL POLSTROVANÝ KLASICKÁ KYTARA

Detail

Polstrované pouzdro na klasickou kytaru (patro.cz)

Podobné produkty ako ROMANZA GBC 010 OBAL POLSTROVANÝ KLASICKÁ KYTARA , Houslová přípravka a škola pro začátečníky (979-0-2601-0136-4)

TGI TG441 ladící mechanika klasická kytara nikl (BMTG441)

TGI TG441 ladící mechanika klasická kytara nikl (BMTG441)
Detail

Kytarová mechanika ladící, pro klasickou kytaru (alza.cz)

Podobné produkty ako TGI TG441 ladící mechanika klasická kytara nikl (BMTG441) , Shumee folková akustická kytara s výřezem (70132)

Irská hudba - Klasická kytara (+online audio) (999-00-033-5846-2)

Irská hudba - Klasická kytara (+online audio) (999-00-033-5846-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Zdeněk Šotola, 56 stran, česky Noty, tabulatury na snadnou klasickou kytaru. Snadná aranžmá 33 nejznámějších irských lidových melodií v úpravě pro klasickou kytaru v notách i tabulaturách, doplněných o akordové značky a diagramy. Kniha obsahuje odkazy na audio ukázky všech skladeb, které si můžete stáhnout na svůj počítač nebo přehrát online. ZVUKOVÁ UKÁZKA 1 ZVUKOVÁ UKÁZKA 2 ZVUKOVÁ UKÁZKA 3 The Croppy BoyThe Irish RoverThe Rocky Road To DublinBlack Velvet BandMuirsheen DurkinJug Of PunchThe Mountains Of MourneWhiskey In The JarThe Bard Of ArmaghBoulavogueA Nation Once AgainGreen Grow The RashesCliffs Of DoneenDown By The Salley GardensI Know My LoveThe Rising Of The MoonCarrickfergusBrennan On The MoorPaddy Works On The RailwayArthur McBrideI‘ll Tell Me MaButcher BoyThe Lark In The Clear AirThe Parting GlassBold Fenian MenStar Of County DownFinnegan‘s WakeThe Meeting Of The WatersLeaving Of... (alza.cz)

Podobné produkty ako Irská hudba - Klasická kytara (+online audio) (999-00-033-5846-2) , Shumee folková akustická kytara s výřezem (70134)

KN Škola hry na kytaru pro začátečníky

KN Škola hry na kytaru pro začátečníky
Detail

Škola hry na kytaru Škola hry na kytaru pro začátečníky Jiřího Jirmala se od svého prvního vydání před třiceti lety stala jednoznačně nejužívanějším pedagogickým materiálem pro výuku kytarové hry. Na základě kombinací technických cvičení a skladeb hudebního klasicizmu probírá všechny základní technické postupy nutné pro zvládnutí tzv. klasické hry na kytaru. Důsledná je rovněž i hudebně-teoretická průprava, najdeme zde i přehled akordů v kontextu jednotlivých tónin. (kytary.cz)

Podobné produkty ako KN Škola hry na kytaru pro začátečníky

Škola hry na kytaru pro začátečníky - Jirmal Jiří

Škola hry na kytaru pro začátečníky - Jirmal Jiří
Detail

Škola hry na kytaru - pro začátečníky. Jiří Jirmal (1925) - česká kytarová legenda 20. století. Na kytaru hrál od mládí, a to především jazzovou hudbu. Odborné klasické hudební vzdělání získal na Státní hudební konzervatoři v Praze, kde také později sám učil. Svou úspěšnou koncertní činnost musel ukončit v roce 1965 po těžké autonehodě a od té doby se věnoval především pedagogické činnosti. Škola hry na kytaru pro začátečníky Jiřího Jirmala se hned od svého prvního vydání před třiceti lety stala jednoznačně nejužívanějším pedagogickým materiálem pro výuku kytarové hry u nás. Na základě kombinací technických cvičení a skladeb hudebního klasicizmu probírá všechny základní technické postupy nutné pro zvládnutí tzv. klasické hry na kytaru. (patro.cz)

Podobné produkty ako Škola hry na kytaru pro začátečníky - Jirmal Jiří

Bontempi Klasická kytara se 6 kovovými strunami 70 x 22,5 x 8 cm

Detail

Hrát na kytaru jako král country muziky Franta Nedvěd? Žádný problém, s dětskou kytarou Bontempi Klasická kytara se 6 kovovými strunami 70 × 22,5 × 8 cm se vaše dítko naučí drnkat do strun už od svých 5 let a získané zkušenosti uplatní v pozdějším věku. Kytara v délce těla 70 cm disponuje 6 kovovými strunami a hraje opravdu realistickým zvukem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Bontempi Klasická kytara se 6 kovovými strunami 70 x 22,5 x 8 cm

Klasická kytara se 6 kovovými strunami 70 x 22,5 x 8 cm (047663240947)

Klasická kytara se 6 kovovými strunami 70 x 22,5 x 8 cm (047663240947)
Detail

Hudební hračka - vhodné od 5 let Klasická kytara vhodná i pro menší děti je velice žádaným nástrojem. Kytara se pyšní 6 kovovými strunami a zahrát si na ní tak lze jemné hudební tóny ukolébavek či rytmické písně. Realistický zvuk předčí očekávání i dospělých. Kytara s rozměry 70 × 22,5 × 8 cm je vhodná pro dívky i chlapce od 5 let. Klíčové vlastnosti Klasické kytary se 6 kovovými strunamiKlasická kytara značky BontempiRealistický zvuk nástroje6 kovových strun různé tloušťkySamozřejmostí je možnost ladění strunVhodná pro dívky i chlapce od 5 letRozměry:70 × 22,5 × 8 cmDoporučený věk:5 let (alza.cz)

Podobné produkty ako Klasická kytara se 6 kovovými strunami 70 x 22,5 x 8 cm (047663240947)

Bontempi Klasická kytara se 6 kovovými strunami 70 x 22,5 x 8 cm - rozbaleno

Detail

Hrát na kytaru jako král country muziky Franta Nedvěd? Žádný problém, s dětskou kytarou Bontempi Klasická kytara se 6 kovovými strunami 70 × 22,5 × 8 cm se vaše dítko naučí drnkat do strun už od svých 5 let a získané zkušenosti uplatní v pozdějším věku. Kytara v délce těla 70 cm disponuje 6 kovovými strunami a hraje opravdu realistickým zvukem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Bontempi Klasická kytara se 6 kovovými strunami 70 x 22,5 x 8 cm - rozbaleno

Bontempi Klasická kytara se 6 kovovými strunami 70 x 22,5 x 8 cm - použité

Detail

Hrát na kytaru jako král country muziky Franta Nedvěd? Žádný problém, s dětskou kytarou Bontempi Klasická kytara se 6 kovovými strunami 70 × 22,5 × 8 cm se vaše dítko naučí drnkat do strun už od svých 5 let a získané zkušenosti uplatní v pozdějším věku. Kytara v délce těla 70 cm disponuje 6 kovovými strunami a hraje opravdu realistickým zvukem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Bontempi Klasická kytara se 6 kovovými strunami 70 x 22,5 x 8 cm - použité

Bontempi Klasická kytara se 6 kovovými strunami 70 x 22,5 x 8 cm - zánovní

Detail

Hrát na kytaru jako král country muziky Franta Nedvěd? Žádný problém, s dětskou kytarou Bontempi Klasická kytara se 6 kovovými strunami 70 × 22,5 × 8 cm se vaše dítko naučí drnkat do strun už od svých 5 let a získané zkušenosti uplatní v pozdějším věku. Kytara v délce těla 70 cm disponuje 6 kovovými strunami a hraje opravdu realistickým zvukem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Bontempi Klasická kytara se 6 kovovými strunami 70 x 22,5 x 8 cm - zánovní

Škola hry na kytaru pro začátečníky (979-0-601-0346-7)

Škola hry na kytaru pro začátečníky (979-0-601-0346-7)
Detail

Kniha - autor Jiří Jirmal,, česky (alza.cz)

Podobné produkty ako Škola hry na kytaru pro začátečníky (979-0-601-0346-7)

SHUMEE Nastavitelný stojan na kytaru (70033)

SHUMEE Nastavitelný stojan na kytaru (70033)
Detail

Stojan na kytaru - pro akustické kytary a baskytary, materiál kov, nastavitelná výška, minimální výška 60 mm, maximální výška 80 mm Rádi byste měli svůj hudební nástroj bezpečně uložený, a přesto vždy po ruce? Pak vám zajisté přijde vhod stojan na kytaru SHUMEE, který se stane vaším praktickým pomocníkem. Díky své konstrukci a vlastnostem je určený pro odložení akustických kytar a baskytar. Stojan na kytaru SHUMEE jednoduše postavíte na zem, stačí jen pro něj vybrat to nejvhodnější místo. Abyste jej mohli využívat skutečně bez omezení, snadno nastavíte jeho výšku podle potřeby, a to od 60 do 80 mm. Výrobek byl zhotoven z kvalitního a odolného kovu, poskytne tak výjimečnou životnost. Zásadní přednosti stojanu na kytaru SHUMEE Nastavitelný stojan na kytaru Stojan na kytaru SHUMEE je nezbytný pro bezpečné odkládání vašeho nástroje Vhodný pro akustické typy kytar a baskytar Stojan na kytaru SHUMEE nabízí konstrukci, kterou postavíte na zem Stabilitu a pevnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE Nastavitelný stojan na kytaru (70033)

SHUMEE Folková akustická cutaway kytara (70131)

SHUMEE Folková akustická cutaway kytara (70131)
Detail

Akustická kytara - 6 strun, tělo Dreadnought, 19 pražců, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny, balení obsahuje obal a popruh Sháníte pro sebe nejvhodnější hudební nástroj? Akustická kytara SHUMEE by vám mohla vyhovovat. Tato kytara patří mezi typy Dreadnought s uchu lahodícím zvukem. Akustická kytara je tvořena celkem 19 pražci, se kterými zažijete opravdu pohodové hraní. Znělý a podmanivý zvuk vyčarujete prostřednictvím 6 strun, osazeny jsou nylonové. Tělo kytary pro vás bude tím pravým, pokud jste si zvykli na výřez. Spolu s kytarou obsahuje balení i obal a popruh. Nejdůležitější funkce akustické kytary SHUMEE Folková akustická cutaway kytara Výrobce jí dodal tvar těla, který se nazývá Dreadnought Materiál přední desky: lípa Kytara má lesklý povrch SHUMEE Folková akustická cutaway kytara je šestistrunná akustická kytara Do vínku dostala struny, které jsou nylonové Dává k dispozici... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE Folková akustická cutaway kytara (70131)

SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem (70132)

SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem (70132)
Detail

Akustická kytara - 6 strun, 19 pražců, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny Rádi byste si pořídili nový hudební nástroj? Akustická kytara SHUMEE by vám mohla vyhovovat. Akustická kytara se může pochlubit rovnými 19 pražci, se kterými si na nástroj opravdu rychle zvyknete. Podmanivé tóny vykouzlí prostřednictvím 6 strun, přičemž uchycené struny jsou nylonové. Tělo kytary a jeho tvar se vám bude hodit, pokud upřednostňujete modely s výřezem. Zásadní přednosti akustické kytary SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem Materiál přední desky: lípa Zaujme vás lesklá povrchová úprava kytary SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem je šestistrunná akustická kytara K dispozici jsou struny nylonové Dává k dispozici celkem 19 pražců Tato kytara má v sobě výřez Design kytary SHUMEE Ke zhotovení krku vybral výrobce materiál, kterým je lípa. Hmatník akustické kytary SHUMEE tvoří lípa. Stačí letmý... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem (70132)

SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem (70134)

SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem (70134)
Detail

Akustická kytara - 6 strun, 19 pražců, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny Máte v sobě hudební nadání a chcete si pořídit nový nástroj? Akustická kytara SHUMEE je pro vás jako dělaná. Akustická kytara je tvořena celkem 19 pražci, se kterými zažijete opravdu pohodové hraní. Své posluchače okouzlíte skvěle znějícími tóny prostřednictvím 6 strun, přičemž uchycené struny jsou nylonové. Tvar těla kytary pro vás bude tím pravým, pokud upřednostňujete modely s výřezem. Zásadní přednosti akustické kytary SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem Materiál přední desky: lípa U kytary se setkáte s lesklou povrchovou úpravou SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem je šestistrunná akustická kytara Struny zvolil výrobce nylonové Nabídne vám dohromady 19 pražců Kytara má oblíbený výřez Design kytary SHUMEE Ke zhotovení krku vybral výrobce materiál, jenž je lípa. Hmatník akustické kytary SHUMEE... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem (70134)

SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem (70130)

SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem (70130)
Detail

Akustická kytara - 6 strun, tělo Dreadnought, 19 pražců, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny Rádi byste vlastnili hudební nástroj, na který se naučíte skvěle hrát? Akustická kytara SHUMEE čeká jen na vás. Tato kytara nabízí tvar Dreadnought s uchu lahodícím zvukem. Akustická kytara je tvořena 19 pražci, se kterými si na nástroj opravdu rychle zvyknete. Znělý a podmanivý zvuk vyčarujete prostřednictvím 6 strun, přičemž natažené struny jsou nylonové. Tělo kytary vám bude maximálně vyhovovat, pokud je pro vás pohodlnější praktický výřez. Základní vlastnosti akustické kytary SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem Tvar těla patří k typům Dreadnought Materiál přední desky: lípa Zaujme vás lesklá povrchová úprava kytary SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem je šestistrunná akustická kytara Hrát budete na struny, které jsou nylonové Dává k dispozici celkem 19 pražců Tělo kytary... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem (70130)

SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem a ekvalizérem (70140)

SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem a ekvalizérem (70140)
Detail

Akustická kytara - 6 strun, 19 pražců, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny Rádi byste si pořídili nový hudební nástroj? Akustická kytara SHUMEE čeká jen na vás. Akustická kytara je tvořena celkem 19 pražci, díky kterým nebudete chtít nástroj dát ani na chvilku z ruky. Své posluchače okouzlíte skvěle znějícími tóny prostřednictvím 6 strun, osazeny jsou nylonové. Tvar kytary si zamilujete, pokud jste si zvykli na výřez. Rozhodující parametry akustické kytary SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem a ekvalizérem Materiál přední desky: lípa Obdivujte lesklou povrchovou úpravu kytary SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem a ekvalizérem je šestistrunná akustická kytara Struny zvolil výrobce nylonové Nabízí celkem 19 pražců Tělo kytary disponuje výřezem Vzhled kytary SHUMEE Ke zhotovení krku zvolil výrobce materiál, jenž je lípa. Hmatník akustické kytary SHUMEE tvoří lípa. Na pohled na... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem a ekvalizérem (70140)

SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem a ekvalizérem (70136)

SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem a ekvalizérem (70136)
Detail

Akustická kytara - 6 strun, 19 pražců, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk lípa, hmatník lípa, nylonové struny Hledáte pro sebe vhodný hudební nástroj? Akustická kytara SHUMEE by mohla být tou pravou. Akustická kytara je tvořena 19 pražci, se kterými si na nástroj opravdu rychle zvyknete. Okouzlující tóny bude vydávat prostřednictvím 6 strun, přičemž uchycené struny jsou nylonové. Tvar těla kytary vám bude maximálně vyhovovat, pokud se vám hraje lépe u typů s výřezem. Nejdůležitější parametry akustické kytary SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem a ekvalizérem Materiál přední desky: lípa Obdivujte lesklou povrchovou úpravu kytary SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem a ekvalizérem je šestistrunná akustická kytara Jsou na ní nataženy struny, které jsou nylonové Má k dispozici celkem 19 pražců Kytara nabízí praktický výřez Vzhled kytary SHUMEE K výrobě krku vybral výrobce materiál, kterým je lípa. Hmatník akustické... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem a ekvalizérem (70136)

SHUMEE bílý 70 × 41 × 44 cm (809494)

SHUMEE bílý 70 × 41 × 44 cm (809494)
Detail

TV stolek - obdelníkový, s úložným prostorem a se šuplíky, materiál desky dřevotříska, materiál konstrukce dřevotříska, rozměry 44 × 41 × 70 cm (V׊×H), bílá barva Stylový TV stolek SHUMEE je perfektním doplňkem k ostatnímu vašemu nábytku. Disponuje pevnou a stabilní konstrukcí, tvoří ji dřevotříska. Deska TV stolku, kvůli které výrobce sáhl pro dřevotříska, okouzlí svým vzhledem každého v místnosti. S tímto kouskem si zcela jistě budete rozumět, pokud vám nevadí obdélníkové tvary. Sympaticky působí i dostatek úložného prostoru, kam pohodlně uložíte nejrůznější drobnosti a nezbytnosti. Sympatickou přidanou hodnotou jsou šuplíky, které můžete využívat. Pokud jde o rozměry, ty budou u TV stolku 44 × 41 × 70 cm. Stěžejní vlastnosti u produktu SHUMEE bílý 70 × 41 × 44 cm Ideální k nové i starší televizi Dostatek úložného prostoru Praktické zásuvky jsou součástí stolku SHUMEE bílý 70 × 41 × 44 cm typově řadíme mezi obdélníkové TV stolky Jestliže se zaměříme na... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE bílý 70 × 41 × 44 cm (809494)

SHUMEE bílý 102 × 41 × 44 cm (809485)

SHUMEE bílý 102 × 41 × 44 cm (809485)
Detail

TV stolek - obdelníkový, s úložným prostorem a se šuplíky, materiál desky dřevotříska, materiál konstrukce dřevotříska, rozměry 44 × 41 × 102 cm (V׊×H), bílá barva Parádní TV stolek SHUMEE se bude vyjímat nejen pod novou televizí. Disponuje pevnou a stabilní konstrukcí. Byla navržena z materiálu, jímž je dřevotříska. Deska, kvůli níž výrobce použil dřevotříska, je nejen praktická, ale i dobře vypadá. Zvlášť dobře se bude v místnosti vyjímat, pokud máte rádi obdélníkové tvary nábytku. Příjemně vás potěší také dostatečný úložný prostor, do kterého se pohodlně vejdou nejrůznější drobnosti. Příjemnou vychytávkou jsou zásuvky, kterými je doplněn. Zajímají-li vás rozměry, ty budou u TV stolku 44 × 41 × 102 cm. Nejdůležitější vlastnosti u produktu SHUMEE bílý 102 × 41 × 44 cm Praktický doplněk k vaší nové i starší televizi Oceníte dostatek úložného prostoru Součástí jsou také zásuvky SHUMEE bílý 102 × 41 × 44 cm spadá tvarem mezi obdélníkové TV stolky Deska stolku... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE bílý 102 × 41 × 44 cm (809485)

SHUMEE černý 102 × 41 × 44 cm (809486)

SHUMEE černý 102 × 41 × 44 cm (809486)
Detail

TV stolek - obdelníkový, s úložným prostorem a se šuplíky, materiál desky dřevotříska, materiál konstrukce dřevotříska, rozměry 44 × 41 × 102 cm (V׊×H), černá barva Parádní TV stolek SHUMEE vám přijde vhod pod vaši novou televizi. Disponuje pevnou a stabilní konstrukcí. Je tvořena z materiálu, kterým je dřevotříska. Deska TV stolku, pro kterou výrobce sáhl pro dřevotříska, je nejen praktická, ale zapůsobí i svým stylem. Tento konkrétní kousek vás nadchne, pokud máte oblíbené obdélníkové tvary. Uvnitř naleznete poměrně velký úložný prostor, do kterého snadno uschováte nejrůznější věci. Sympatickou vychytávkou jsou šuplíky, které vám určitě přijdou vhod. Pokud vás zajímají rozměry, ty dělají u TV stolku 44 × 41 × 102 cm. Základní přednosti u produktu SHUMEE černý 102 × 41 × 44 cm Zalíbí se vám k vaší nové i starší televizi Štedrá porce úložného prostoru Je obohacen o praktické zásuvky SHUMEE černý 102 × 41 × 44 cm typově řadíme mezi obdélníkové TV stolky Coby... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE černý 102 × 41 × 44 cm (809486)

SHUMEE černý 70 × 41 × 44 cm (809495)

SHUMEE černý 70 × 41 × 44 cm (809495)
Detail

TV stolek - obdelníkový, s úložným prostorem a se šuplíky, materiál desky dřevotříska, materiál konstrukce dřevotříska, rozměry 44 × 41 × 70 cm (V׊×H), černá barva Pohodlný TV stolek SHUMEE vám přijde vhod pod vaši novou televizi. Nabízí pevnou a stabilní konstrukci. Byla zhotovena z materiálu, kterým je dřevotříska. Deska TV stolku, pro niž výrobce zvolil dřevotříska, okouzlí svým vzhledem každého v místnosti. Tento kousek vás osloví, jestliže jste si oblíbili obdélníkové tvary nábytku. Ve stolku naleznete dostatek úložného prostoru, ve kterém schováte třeba věci související s televizí. Šikovnou vychytávkou jsou zásuvky, které určitě využijete. Pokud se týká rozměrů, ty činí u TV stolku 44 × 41 × 70 cm. Významné přednosti u produktu SHUMEE černý 70 × 41 × 44 cm Vhodný ke starší i nové televizi Stolek s úložným prostorem Praktické zásuvky jsou součástí stolku SHUMEE černý 70 × 41 × 44 cm spadá tvarem mezi obdélníkové TV stolky Výrobce zhotovil desku stolku z... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE černý 70 × 41 × 44 cm (809495)

SHUMEE hnědý dub 102 × 41 × 44 cm (812974)

SHUMEE hnědý dub 102 × 41 × 44 cm (812974)
Detail

TV stolek - obdelníkový, s úložným prostorem, s dvířky a s odkládacím prostorem, materiál desky dřevotříska, materiál konstrukce dřevotříska, rozměry 44 × 41 × 102 cm (V׊×H), dekor dřeva dub Stylový TV stolek SHUMEE oceníte jako doplněk pod televizi, který se bude v pokoji skvěle vyjímat. Jeho konstrukce vyniká pevností a stabilitou. Byla navržena z materiálu, jímž je dřevotříska. TV stolek má desku, kvůli níž výrobce použil dřevotříska, okouzlí svým vzhledem každého v místnosti. Vzhled stolku je vkusně podtržen matnou povrchovou úpravou. Nejlépe se vám tento kousek trefí do vkusu, jestliže vám nevadí obdélníkové tvary. Součástí stolku je i poměrně velký úložný prostor, který je perfektní pro uschování různých nezbytností, dodaná dvířka zabrání pronikání prachu. Pokud vás zajímají rozměry, ty dělají u TV stolku 44 × 41 × 102 cm. Zásadní parametry u produktu SHUMEE hnědý dub 102 × 41 × 44 cm Dopřejte si nejen k nové televizi i praktický a stylový doplněk... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE hnědý dub 102 × 41 × 44 cm (812974)
SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky (70108), SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky (70110), SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky (70106), SHUMEE 4/4 Klasická kytara pro začátečníky (70112), SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky (70111), SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky (70107), SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky (70113), SHUMEE 4/4 Set klasická kytara pro začátečníky (70109), SHUMEE 3/4 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70114), SHUMEE 3/4 Set klasická kytara pro děti a začátečníky (70119), SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70129), SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70123), SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70125), SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70126), SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70128), SHUMEE 1/2 Klasická kytara pro začátečníky a děti (70122), Klasická kytara: krok za krokem (9790260109360), TGI TG441 ladící mechanika klasická kytara nikl (BMTG441), Štěstí pro začátečníky (978-80-749-8350-4), Kytara má láska (80-7281-130-4), Polština slovníček: ...nejen pro začátečníky (978-80-7508-394-4), Francouzština slovníček: ..nejen pro začátečníky (978-80-7508-451-4), Účetnictví pro úplné začátečníky 2022 (978-80-271-3597-4), Irská hudba - Klasická kytara (+online audio) (999-00-033-5846-2), SHUMEE Folková akustická cutaway kytara (70131), Programování WWW stránek pro úplné začátečníky (978-80-251-3252-4), Francouzština pro lenochy a věčné začátečníky (978-80-251-2077-4), Houslová přípravka a škola pro začátečníky (979-0-2601-0136-4), SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem (70132), SHUMEE Folková akustická kytara s výřezem (70134)