Sexy Hair Curly stylingový krém pro nepoddajné kudrnaté vlasy 150 ml

Sexy Hair Curly stylingový krém pro nepoddajné kudrnaté vlasy

Sexy Hair Curly stylingový krém pro nepoddajné kudrnaté vlasy

Sexy Hair Curly, 150 ml, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Sexy Hair Curly podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:poskytuje zdravý leskdodává tvarhydratujepůsobí proti krepatění vlasůusnadňuje stylingJak používat:Naneste na vlhké vlasy a poté upravte do požadovaného tvaru. Upravte vlasy obvyklým způsobem. (notino.cz)

Sexy Hair Curly bezsulfátový šampon pro kudrnaté vlasy

Sexy Hair Curly bezsulfátový šampon pro kudrnaté vlasy

Sexy Hair Curly, 300 ml, Šampony pro ženy, Šampon Sexy Hair Curly efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu.Vlastnosti:intenzivně hydratujedodává lesk a objemzanechává vlasy hebkéSložení:bez sulfátůJak používat:Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte. Pro optimální výsledný efekt, pokračujte vlasovou péčí ze stejné řady. (notino.cz)

Sexy Hair Curly jemný kondicionér bez sulfátů pro kudrnaté vlasy

Sexy Hair Curly jemný kondicionér bez sulfátů pro kudrnaté vlasy

Sexy Hair Curly, 300 ml, Oplachové kondicionéry pro ženy, Kondicionér Sexy Hair Curly zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou.Vlastnosti:poskytuje potřebnou hydrataciuhlazuje a působí proti krepatěníSložení:bez sulfátůJak používat:Aplikujte na šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Matrix Total Results Curl Please Contouring Lotion stylingový krém…

Matrix Total Results Curl Please Contouring Lotion stylingový krém pro vlnité a kudrnaté vlasy 150 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Ochranná, stylingová mléka a krémy značky Matrix z kolekce Total Results byly vytvořeny speciálně pro ženy mající vlnité a kudrnaté vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.   (brasty eastern europe)

Kérastase Discipline uhlazující krém pro kudrnaté nepoddajné vlasy…

Kérastase Discipline uhlazující krém pro kudrnaté nepoddajné vlasy 150 ml

Popis Uhlazující krém pro kudrnaté nepoddajné vlasy Discipline definuje krásně uhlazené kadeře. (ageo.cz)

Sexy Hair Smooth bezsulfátový šampon pro nepoddajné a krepatějící se…

Sexy Hair Smooth bezsulfátový šampon pro nepoddajné a krepatějící se vlasy

Sexy Hair Smooth, 300 ml, Šampony pro ženy, Šampon Sexy Hair Smooth efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu.Vlastnosti:dodává lesk a objemregeneruje a vyživuje vlasyzanechává vlasy hebkéSložení:bez sulfátůJak používat:Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte. Pro optimální výsledný efekt, pokračujte vlasovou péčí ze stejné řady. (notino.cz)

Kérastase Discipline Keratine Thermique Smoothing Taming Milk…

Kérastase Discipline Keratine Thermique Smoothing Taming Milk uhlazující krém pro nepoddajné vlasy 150 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Ochranná, stylingová mléka a krémy značky Kérastase z kolekce Discipline byly vytvořeny speciálně pro ženy mající nepoddajné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.   (brasty eastern europe)

Bielenda Graffiti 3D Wind in Hair stylingový sprej pro nepoddajné…

Bielenda Graffiti 3D Wind in Hair stylingový sprej pro nepoddajné vlasy

Bielenda Graffiti 3D Wind in Hair, 150 ml, Objemové pěny a spreje pro ženy, Tužicí přípravek Bielenda Graffiti 3D Wind in Hair dodá vašemu účesu požadovaný tvar a objem.Vlastnosti:zajištuje pružnost vlasůdodává objem od kořínkůdlouhotrvající efekt, na který se můžete spolehnoutrychlý a snadný stylingzvyšuje přirozený lesk vlasůJak používat:Naneste do vlhkých vlasů. Upravte požadovaným způsobem. (notino.cz)

Sexy Hair Smooth jemný kondicionér bez sulfátů pro nepoddajné a…

Sexy Hair Smooth jemný kondicionér bez sulfátů pro nepoddajné a krepatějící se vlasy

Sexy Hair Smooth, 300 ml, Oplachové kondicionéry pro ženy, Kondicionér Sexy Hair Smooth zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou.Vlastnosti:uhlazuje a působí proti krepatěníusnadňuje rozčesávání a následnou úpravuposkytuje potřebnou hydrataciSložení:bez sulfátůJak používat:Aplikujte na šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Sexy Hair Curly pěna na vlasy pro definici vln

Sexy Hair Curly pěna na vlasy pro definici vln

Sexy Hair Curly, 250 ml, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Sexy Hair Curly podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:krotí nepoddajné vlasyzanechává vlasy krásně lesklé a vitálníusnadňuje stylinghydratujeJak používat:Naneste na vlhké vlasy a poté upravte do požadovaného tvaru. Upravte vlasy obvyklým způsobem. (notino.cz)

Sebastian Professional Twisted maska pro nepoddajné a kudrnaté vlasy

Sebastian Professional Twisted maska pro nepoddajné a kudrnaté vlasy

Sebastian Professional Twisted, 150 ml, Masky na vlasy pro ženy, Maska na vlasy Sebastian Professional Twisted představuje nenahraditelný krok v rituálu péče o vlasy. Dopřejte jim chvilku regenerace a ony vám to vrátí svojí vitalitou a krásou.Vlastnosti:obnovuje strukturu vlasuvlasy jsou hebké na dotekzlepšuje pružnost vlasových vlákenusnadňuje rozčesání a předchází tak poškození vlasůJak používat:Aplikujte na vlhké, šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit dle doby uvedené na obalu a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Wella Professionals SP Preparation Polished Waves Curl Cream…

Wella Professionals SP Preparation Polished Waves Curl Cream stylingový krém pro vlnité a kudrnaté vlasy 200 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Ochranná, stylingová mléka a krémy značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající vlnité a kudrnaté vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.   (brasty eastern europe)

Kérastase Discipline Curl Idéal pěna pro nepoddajné a kudrnaté vlasy

Kérastase Discipline Curl Idéal pěna pro nepoddajné a kudrnaté vlasy

Kérastase Discipline Curl Idéal, 150 ml, Ostatní pro ženy, Tužicí přípravek Kérastase Discipline Curl Idéal dodá vašemu účesu požadovaný tvar a objem.Vlastnosti:usnadňuje stylingnezatěžuje vlasyhydratujeJak používat:Před použitím dobře protřepejte. Naneste na vlhké vlasy a poté upravte do požadovaného tvaru. (notino.cz)

Kérastase Discipline Oléo-Curl Definition and Supleness Creme…

Kérastase Discipline Oléo-Curl Definition and Supleness Creme uhlazující krém pro vlnité a kudrnaté vlasy 150 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Ochranná, stylingová mléka a krémy značky Kérastase z kolekce Discipline byly vytvořeny speciálně pro ženy mající vlnité a kudrnaté vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.   (brasty eastern europe)

Kérastase Discipline Curl Idéal čisticí kondicionér pro nepoddajné…

Kérastase Discipline Curl Idéal čisticí kondicionér pro nepoddajné vlnité a kudrnaté vlasy

Kérastase Discipline Curl Idéal, 400 ml, Oplachové kondicionéry pro ženy, Kondicionér Kérastase Discipline Curl Idéal zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou.Vlastnosti:zajišťuje vlasům oslnivý leskposkytuje potřebnou hydrataciSložení:bez silikonůJak používat:Aplikujte na šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Matrix Oil Wonders Amazonian Murumuru Controlling Oil olej pro…

Matrix Oil Wonders Amazonian Murumuru Controlling Oil olej pro nepoddajné vlasy 150 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Oleje na vlasy značky Matrix z kolekce Oil Wonders byly vytvořeny speciálně pro ženy mající nepoddajné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.   (brasty eastern europe)

L´Oréal Professionnel Série Expert Curl Contour Leave-in Cream leave…

L´Oréal Professionnel Série Expert Curl Contour Leave-in Cream leave-in krém pro vlnité a kudrnaté vlasy 150 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Stylingové spreje značky L´Oréal Professionnel z kolekce Série Expert byly vytvořeny speciálně pro ženy mající vlnité a kudrnaté vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.   (brasty eastern europe)

Kérastase Discipline Fluidissime Complete Anti-frizz Care ochranný…

Kérastase Discipline Fluidissime Complete Anti-frizz Care ochranný sprej pro nepoddajné vlasy 150 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Stylingové spreje značky Kérastase z kolekce Discipline byly vytvořeny speciálně pro ženy mající nepoddajné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.   (brasty eastern europe)

Sexy Hair Style stylingový jíl na vlasy ve spreji

Sexy Hair Style stylingový jíl na vlasy ve spreji

Sexy Hair Style, 155 ml, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Sexy Hair Style podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:usnadňuje stylingposkytuje matný vzhleddodá dokonalý objem a tvarposkytuje zdravý leskJak používat:Vpracujte do suchých vlasů a vytvarujte do požadovaného tvaru. (notino.cz)

Aēsop Hair Nurturing výživný šampon pro nepoddajné vlasy

Aēsop Hair Nurturing výživný šampon pro nepoddajné vlasy

Aēsop Hair Nurturing, 200 ml, Šampony pro ženy, Šampon Aēsop Hair Nurturing efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu.Vlastnosti:dodává lesk a objemmyje vlasy a čistí pokožku hlavyregeneruje a vyživuje vlasyintenzivně hydratujezanechává vlasy hebkéJak používat:Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte. Pro optimální výsledný efekt, pokračujte vlasovou péčí ze stejné řady. (notino.cz)

Aēsop Hair Nurturing výživný šampon pro nepoddajné vlasy

Aēsop Hair Nurturing výživný šampon pro nepoddajné vlasy

Aēsop Hair Nurturing, 500 ml, Šampony pro ženy, Šampon Aēsop Hair Nurturing efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu.Vlastnosti:dodává lesk a objemmyje vlasy a čistí pokožku hlavyregeneruje a vyživuje vlasyintenzivně hydratujezanechává vlasy hebkéJak používat:Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte. Pro optimální výsledný efekt, pokračujte vlasovou péčí ze stejné řady. (notino.cz)

Redken No Blow Dry stylingový krém pro hrubé a nepoddajné vlasy s…

Redken No Blow Dry stylingový krém pro hrubé a nepoddajné vlasy s rychleschnoucím efektem

Redken No Blow Dry, 150 ml, Ostatní pro ženy, Bezoplachová péče Redken No Blow Dry dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují.Vlastnosti:krotí nepoddajné vlasyusnadňuje stylingdlouhodobý účinekJak používat:Naneste na ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte. Upravte vlasy obvyklým způsobem. (notino.cz)

Sexy Hair Healthy olejový krém pro všechny typy vlasů

Sexy Hair Healthy olejový krém pro všechny typy vlasů

Sexy Hair Healthy, 125 ml, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Sexy Hair Healthy podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:usnadňuje stylingnezatěžuje vlasyposkytuje zdravý leskJak používat:Naneste na vlhké vlasy a poté upravte do požadovaného tvaru. (notino.cz)

Garnier Fructis Macadamia Hair Food vyhlazující maska pro nepoddajné…

Garnier Fructis Macadamia Hair Food vyhlazující maska pro nepoddajné vlasy

Garnier Fructis Macadamia Hair Food, 390 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Maska na vlasy Garnier Fructis Macadamia Hair Food představuje nenahraditelný krok v rituálu péče o vlasy. Dopřejte jim chvilku regenerace a ony vám to vrátí svojí vitalitou a krásou.Vlastnosti:kvalitativně zlepšuje strukturu vlasůmá regenerační účinkykrotí nepoddajné vlasynavrací vlasům přirozený, zdravý vzhleddodává vlasům krásnou vůniSložení:bez silikonůJak používat:Nechte chvíli působit dle doby uvedené na obalu a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Sexy Hair Style stylingový vosk

Sexy Hair Style stylingový vosk

Sexy Hair Style, 50 g, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Sexy Hair Style podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:usnadňuje stylingextra silné zpevněnídodá dokonalý objem a tvardlouhodobý účinekJak používat:Vpracujte do suchých vlasů a vytvarujte do požadovaného tvaru. (notino.cz)

Matrix Total Results Curl Please stylingový gel pro nepoddajné a…

Matrix Total Results Curl Please stylingový gel pro nepoddajné a krepatějící se vlasy

Matrix Total Results Curl Please, 200 ml, Gely na vlasy pro ženy, Gel na vlasy Matrix Total Results Curl Please zajistí požadovaný tvar účesu přesně podle vašich představ.Vlastnosti:vytvoří dokonalý stylingneslepuje vlasy a snadno se vyčesávápřirozeně fixujezajistí účes, který vydrží po celý denJak používat:Aplikujte na vlhké, ručníkem prosušené vlasy. (notino.cz)

Kérastase Discipline Oléo-Curl uhlazující krém pro kudrnaté a…

Kérastase Discipline Oléo-Curl uhlazující krém pro kudrnaté a nepoddajné vlasy

Kérastase Discipline Oléo-Curl, 150 ml, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Kérastase Discipline Oléo-Curl podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:nezatěžuje vlasyposkytuje zdravý leskJak používat:Naneste na vlhké vlasy a poté upravte do požadovaného tvaru. (notino.cz)

Goldwell Dualsenses Curly Twist Hydrating Conditioner kondicionér pro…

Goldwell Dualsenses Curly Twist Hydrating Conditioner kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy 200 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Goldwell z kolekce Dualsenses byly vytvořeny speciálně pro ženy mající vlnité a kudrnaté vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.   (brasty eastern europe)

Aēsop Hair Violet Leaf tvarující balzám pro nepoddajné a krepatějící…

Aēsop Hair Violet Leaf tvarující balzám pro nepoddajné a krepatějící se vlasy

Aēsop Hair Violet Leaf, 60 ml, Ostatní pro ženy, Tužicí přípravek Aēsop Hair Violet Leaf dodá vašemu účesu požadovaný tvar a objem.Vlastnosti:zajištuje pružnost vlasůneslepuje vlasy a nezatěžuje jerychlý a snadný styling (notino.cz)

Goldwell Dualsenses Curly Twist Hydrating Shampoo šampon pro vlnité a…

Goldwell Dualsenses Curly Twist Hydrating Shampoo šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Goldwell z kolekce Dualsenses byly vytvořeny speciálně pro ženy mající vlnité a kudrnaté vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Goldwell Dualsenses Curly Twist Hydrating Shampoo šampon pro vlnité a…

Goldwell Dualsenses Curly Twist Hydrating Shampoo šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Goldwell z kolekce Dualsenses byly vytvořeny speciálně pro ženy mající vlnité a kudrnaté vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.   (brasty eastern europe)

L´Oréal Professionnel Tecni Art Dual Stylers Bouncy & Tender gel na…

L´Oréal Professionnel Tecni Art Dual Stylers Bouncy & Tender gel na vlasy pro vlnité a kudrnaté vlasy 150 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Gely na vlasy značky L´Oréal Professionnel z kolekce Tecni.Art byly vytvořeny speciálně pro ženy mající suché vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.   (brasty eastern europe)

Goldwell StyleSign Curly Twist Surf Oil slaný sprej pro vlnité a…

Goldwell StyleSign Curly Twist Surf Oil slaný sprej pro vlnité a kudrnaté vlasy 200 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Stylingové spreje značky Goldwell z kolekce StyleSign byly vytvořeny speciálně pro ženy mající vlnité a kudrnaté vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.   (brasty eastern europe)

KORRES Hair Styling - stylingový gel s limetou, 150 ml

KORRES Hair Styling - stylingový gel s limetou, 150 ml

Jemně tužící stylingový gel, který nezatěžuje vlasy. Extrakt z makadamiových ořechů, glycerin a pšeničné proteiny hydratují vlasy a pomáhají předcházet tvorbě „bílých vloček“. Gel lze snadno z vlasů odstranit za použití hřebenu nebo kartáče.Jemně tužící stylingový gel, který nezatěžuje vlasy. Extrakt z makadamiových ořechů, glycerin a pšeničné proteiny hydratují vlasy a pomáhají předcházet tvorbě „bílých vloček“. Gel lze snadno z vlasů odstranit za použití hřebenu nebo kartáče. Použití: Aplikujte do suchých nebo vlhkých vlasů a vytvořte požadovaný účes. Obsah: 150 ml NEOBSAHUJE SILIKONY, MINERÁLNÍ OLEJE, PROPYLENGLYKOL, ETANOLAMIN (profimed.cz)

Paul Mitchell Express Style Quick Slip stylingový krém 150 ml

Paul Mitchell Express Style Quick Slip stylingový krém 150 ml

Popis Stylingový krém Express Style zajistí vašim vlasům flexibilní zpěvnění a čistou texturu. Vlastnosti: - obsahuje pečující látky, díky kterým vlasy vypadají viditelně zdravě, - pečuje a chrání vlasy, - zkracuje dobu vysoušení, - bez parabenů. Jak používat Naneste malé množství krému do ručníkem osušených či úplně suchých vlasů a upravte je do požadovaného účesu. Náš tip Doporučujeme kombinovat s dalšími produkty značky Paul Mitchell. (ageo.cz)

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume stylingový krém pro objem vlasů…

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume stylingový krém pro objem vlasů 200 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Ochranná, stylingová mléka a krémy značky Schwarzkopf Professional z kolekce Osis+ byly vytvořeny speciálně pro ženy mající jemné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.   (brasty eastern europe)

Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz zjemňující krém pro…

Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz zjemňující krém pro nepoddajné a krepatějící se vlasy

Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz, 150 ml, Bezoplachová péče pro ženy, Bezoplachová péče Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují.Vlastnosti:poskytuje vlasům hydrataci a výživuzanechává vlasy krásně lesklé a vitálnípůsobí proti krepatění vlasůJak používat:Aplikujte na umyté a ručníkem prosušené vlasy. Rozčešte. Neoplachujte. (notino.cz)

L´Oréal Professionnel Tecni Art Hollywood Waves Siren Waves…

L´Oréal Professionnel Tecni Art Hollywood Waves Siren Waves stylingový krém pro dokonalé vlny 150 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Tvarující pasty, krémy a hlíny na vlasy značky L´Oréal Professionnel z kolekce Tecni.Art byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.   (brasty eastern europe)

Goldwell Dualsenses Curly Twist hydratační šampon pro vlnité a…

Goldwell Dualsenses Curly Twist hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy

Goldwell Dualsenses Curly Twist, 1000 ml, Šampony pro ženy, Šampon Goldwell Dualsenses Curly Twist efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu.Vlastnosti:myje vlasy a čistí pokožku hlavyregeneruje a vyživuje vlasydodává lesk a objemprodlužuje barvu vlasůJak používat:Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte. (notino.cz)

Goldwell Dualsenses Curly Twist hydratační šampon pro vlnité a…

Goldwell Dualsenses Curly Twist hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy

Goldwell Dualsenses Curly Twist, 250 ml, Šampony pro ženy, Šampon Goldwell Dualsenses Curly Twist efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu.Vlastnosti:myje vlasy a čistí pokožku hlavyregeneruje a vyživuje vlasydodává lesk a objemprodlužuje barvu vlasůJak používat:Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte. (notino.cz)

Wella Professionals SP Smoothen maska pro nepoddajné vlasy 400 ml

Wella Professionals SP Smoothen maska pro nepoddajné vlasy 400 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající nepoddajné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 400 ml.   (brasty eastern europe)

Sexy Hair Big stylingový gel pro objem a tvar

Sexy Hair Big stylingový gel pro objem a tvar

Sexy Hair Big, 250 ml, Gely na vlasy pro ženy, Gel na vlasy Sexy Hair Big zajistí požadovaný tvar účesu přesně podle vašich představ.Vlastnosti:přirozeně fixujevytvoří dokonalý stylingpro každodenní úpravu vlasůJak používat:Aplikujte na vlhké, ručníkem prosušené vlasy. (notino.cz)

Kallos LAB 35 stylingový sprej na vlnité vlasy 150 ml

Kallos LAB 35 stylingový sprej na vlnité vlasy 150 ml

Popis Speciální péče o vlnité a kudrnaté vlasy s vitamínovým komplexem, která v sobě kombinuje styling a hydrataci. (ageo.cz)

Kérastase Discipline Fondant Fluidealiste kondicionér pro nepoddajné…

Kérastase Discipline Fondant Fluidealiste kondicionér pro nepoddajné vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Kérastase z kolekce Discipline byly vytvořeny speciálně pro ženy mající nepoddajné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Kérastase Discipline Fondant Fluidealiste kondicionér pro nepoddajné…

Kérastase Discipline Fondant Fluidealiste kondicionér pro nepoddajné vlasy 200 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Kérastase z kolekce Discipline byly vytvořeny speciálně pro ženy mající nepoddajné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.   (brasty eastern europe)

Matrix Biolage Smoothproof Serum sérum pro nepoddajné vlasy 89 ml

Matrix Biolage Smoothproof Serum sérum pro nepoddajné vlasy 89 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Séra na vlasy značky Matrix z kolekce Biolage byly vytvořeny speciálně pro ženy mající nepoddajné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 89 ml.   (brasty eastern europe)

Matrix Biolage Smoothproof Conditioner kondicionér pro nepoddajné…

Matrix Biolage Smoothproof Conditioner kondicionér pro nepoddajné vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Biolage byly vytvořeny speciálně pro ženy mající nepoddajné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Maria Nila Výživný stylingový krém pro lesk a hebkost vlasů Style &…

Maria Nila Výživný stylingový krém pro lesk a hebkost vlasů Style & Finish 100 ml

Výživný stylingový krém pro flexibilní držení a jemný lesk vašich vlasů.PopisVlastnosti: pro jedinečný účes, vyživuje vlasy, poskytuje ochranu před UV zářením a volnými radikály, neobsahuje žádné sulfáty a parabeny, 100% veganské přísady. Jak používatNaneste na vlhké nebo suché vlasy. (ageo.cz)

Aveda Be Curly Co-Wash hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy

Aveda Be Curly Co-Wash hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy

Aveda Be Curly Co-Wash, 250 ml, Šampony pro ženy, Šampon Aveda Be Curly Co-Wash efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu.Vlastnosti:myje vlasy a čistí pokožku hlavyintenzivně hydratujeposiluje vlasová vláknaprovoní vlasy jemnou vůníSložení:bez sulfátůJak používat:Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte. (notino.cz)

Kallos Stylingový krém na vlnité vlasy KJMN 100 ml

Kallos Stylingový krém na vlnité vlasy KJMN 100 ml

Stylingový krém krotí nepoddajné a divoké vlny. PopisVlastnosti: dodává vlnitým vlasům texturu a tvar, odděluje jednotlivé vlny a dodává jim uhlazený tvar, dodává vlasům pružnost a lesk. Jak používatAplikujte na vlhké vlasy, poté vytvarujte účes běžným způsobem. (ageo.cz)

Phyto Phytodéfrisant balzám pro nepoddajné vlasy

Phyto Phytodéfrisant balzám pro nepoddajné vlasy

Phyto Phytodéfrisant, 100 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Bezoplachový kondicionér Phyto Phytodéfrisant představuje jednoduchý a rychlý způsob regenerace vašich vlasů s mnoha dalšími benefity.Vlastnosti:zajišťuje výživu a regeneraciusnadňuje rozčesávání a následnou úpravuvlasy jsou lesklé a hebké na dotekzajišťuje hebkost (notino.cz)

Moroccanoil Smooth Smoothing Conditioner uhlazující kondicionér pro…

Moroccanoil Smooth Smoothing Conditioner uhlazující kondicionér pro nepoddajné vlasy 250 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Moroccanoil z kolekce Smooth byly vytvořeny speciálně pro ženy mající nepoddajné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.   (brasty eastern europe)

Uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy Smoothing (Super Skinny Daily…

Uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy Smoothing (Super Skinny Daily Shampoo) 1000 ml

Popis Uhlazující šampon přemění vaše hrubé a krepaté vlasy na jemnou a hebkou hřívu. Šampon snižuje dobu sušení a usnadňuje tím úpravu. Dodá vlasům zářivý lesk. (ageo.cz)

Moroccanoil Smooth Smoothing Shampoo uhlazující šampon pro nepoddajné…

Moroccanoil Smooth Smoothing Shampoo uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy 250 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Moroccanoil z kolekce Smooth byly vytvořeny speciálně pro ženy mající nepoddajné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Smoothen Shampoo šampon pro nepoddajné vlasy…

Wella Professionals SP Smoothen Shampoo šampon pro nepoddajné vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající nepoddajné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Uhlazující maska pro kudrnaté nepoddajné vlasy Discipline (Masque…

Uhlazující maska pro kudrnaté nepoddajné vlasy Discipline (Masque Curl Ideal) 200 ml

Popis Uhlazující maska pro kudrnaté nepoddajné vlasy Discipline ovládne vaše nepoddajné vlasy. (ageo.cz)

Moroccanoil Hydration stylingový krém pro všechny typy vlasů

Moroccanoil Hydration stylingový krém pro všechny typy vlasů

Moroccanoil Hydration, 300 ml, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Moroccanoil Hydration podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:usnadňuje stylinghydratujeuhlazujeposkytuje zdravý leskdodává tvarJak používat:Naneste malé množství přípravku do dlaní a aplikujte do vlasů. (notino.cz)

Sexy Hair Style modelační krém

Sexy Hair Style modelační krém

Sexy Hair Style, 100 ml, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Sexy Hair Style podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:střední zpevněnínezatěžuje vlasydlouhodobý účinekJak používat:Naneste malé množství přípravku do dlaní a aplikujte do vlasů. (notino.cz)

Rene Furterer Karinga hydratační stylingový krém pro vlnité vlasy

Rene Furterer Karinga hydratační stylingový krém pro vlnité vlasy

Rene Furterer Karinga, 150 ml, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Rene Furterer Karinga podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:hydratujeuhlazujeusnadňuje stylingposkytuje zdravý leskSložení:bez parabenůJak používat:Naneste malé množství přípravku do dlaní a aplikujte do vlasů. (notino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít