Set na přípravu sýrů ve tvaru myší Kikkerland

Sada na přípravu sýrů ve tvaru myší Kikkerland

Sada na přípravu sýrů ve tvaru myší Kikkerland

Každý již od dětství ví, že sýry nejvíce myši jí. Je tedy jasné, kdo na ně bude největší odborník. Typ: sada na přípravu sýrů Barva: hnědá, stříbrná Materiál : dřevo, kov Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Rozměry: prkýnko - 30 x 20 x 1,7 cm úzký nůž - 2,5 x 13 cm široký nůž - 4,7 x 13 cm vidlička - 2,5 x 13 cm (zoot.cz)

Třídílná sada na přípravu sýrů ve tvaru myší Kikkerland

Třídílná sada na přípravu sýrů ve tvaru myší Kikkerland

Velká sýrová loupež ve vaší kuchyni! Na váš lahodný sýr si políčila banda myšáků Cvalík Gouda, Smraďoch Romadur a Plesnivák Roquefort. Cíl je jasný - nakrájet na kousíčky a sníst! Vidlicový nůž je vhodný pro uchopení sýru během řezání a krájení, případně ho lze využít i během podávání. Široký nůž si skvěle poradí se sýry měkkými a těmi, které se snadno drobí. Nůž s čepelí ve tvaru slzy je vhodný pro krájení měkkých a polotvrdých sýrů jako Cheddar nebo Brie. Všechny nože jsou velice ostré a během krájení se neohýbají. Materiál: nerezová ocel, kaučukové dřevo Rozměry: 12,7 x 4,7 x 3,7 Údržba: výrobce doporučuje ruční mytí (zoot.cz)

Boska Set na přípravu sýrů Partyclette XL

Boska Set na přípravu sýrů Partyclette XL

Raclette už je nějakou dobu doma i v Česku. Pokud tedy chcete svůj večírek zakončit netradiční tečkou, jde o jasnou volbu. Tenhle XL set disponuje dřevěným rámem a osmi kovovými nádobkami na sýr, pod nimiž je 16 čajových svíček. Ty přispívají k romantické atmosféře, a navíc díky nim nemusíte zbytečně plýtvat elektřinou. Ke každé nádobce je i praktická špachtle, kterou můžete sýr promíchat se zeleninou nebo masem, a posléze raclette konzumovat. O kvalitách celého setu hovoří i prestižní designová cena Red Dot Design Award a celý set může díky slušivé dárkové krabici posloužit i jako stylovým dar. 8 nerezových nádob na sýr, 8 špachtlí Dřevěný rám, 16 čajových svíček Ideální na párty, večírky a pro větší skupiny lidí Oceněn prestižní cenou Red Dot Design Award (kulina.cz)

Magnet 3Pagen 3dílná nádoba na přípravu sýru/jogurtu v mikrovlnné…

Magnet 3Pagen 3dílná nádoba na přípravu sýru/jogurtu v mikrovlnné troubě 3dílná

Udělejte si Váš jogurt a oblíbený sýr jednoduše sami. Potom víte přesně, co v něm je. S touto sadou do mikrovlnné trouby se Vám to snadno podaří. Návod je přiložen - dobrou chuť! (magnet-3pagen.cz)

Set 6 chladicích kostek do nápoje ve tvaru ponorky Kikkerland

Set 6 chladicích kostek do nápoje ve tvaru ponorky Kikkerland

I ta nejméně zásadní změna může ve vašem domově vykouzlit úplně jinou atmosféru. O tom ví Kikkerland své, a proto s láskou k bytovým doplňkům hledá inspiraci a vychytávky po celém světě. We all live in a yellow submarine yellow submarine yellow submarine... Nalaďte se na žlutou vlnu ve stylu The Beatles. Jejich slavný film Yellow Submarine inspiroval k výrobě ledových kostek. A tak pokud potřebujete nutně ochladit váš drink, stačí ponořit kostku do nápoje. 6 kousků, které lze opakovaně použít. Stačí je po použití omýt a vrátit do mrazáku pro příště. Materiál: termoplast, destilovaná voda Rozměry: produkt - 18,2 x 3,3 x 8,3 cm balení - 19 x 8,2 x 2,5 cm (zoot.cz)

Sada dřevěné dekorace ve tvaru myší Sass

Sada dřevěné dekorace ve tvaru myší Sass

Asi nám děti neuvěří, že dárky nosí myšky, ale je snad lepší a roztomilejší způsob pro sdělení faktu, že vánoční čas právě nastává? Nemyslím si. Typ: sada dvou dřevěných vánočních postaviček ve tvaru myšek s čepicí Santa Clause Barva: hnědá, červená Materiál: překližka, železo, polyester Vlastnosti materiálu: lehký, hladký Něco skvělého: motiv Vánoc Rozměry: 7 x 23 x 5 cm (zoot.cz)

Dárkový set na přípravu Mojita Ibili

Dárkový set na přípravu Mojita Ibili

Ať už chcete zaperlit před přáteli, nebo převažuje chuť na Mojito nad chutí chodit do baru, barmanská sada od Ibili je pro vás jako dělaná. Obsahuje všechny nezbytnosti pro přípravu vašeho oblíbeného míchaného nápoie. Všechny barmanské potřeby se dají mýt v myčce. Navíc brčka jsou kovová, čímž neplastujete a chráníte planetu. Sada na Mojito obsahuje: 2 sklenice na servírování 2 kovová brčka barmanskou odměrku (2 a 3 cl) barmanské drtítko krájecí desku. Nezdržujte se s krájením limetky a použijte na ni kráječ citrusových plodů. Během pár vteřin s ním vyčarujete 8 perfektních klínků. (vkotliku.cz)

Meva Kempinkový set na přípravu jídla

Meva Kempinkový set na přípravu jídla

Set kempingového nádobí ve kterém naleznete hrnek s pokličkou, pánev a konvici na rychlé uvaření vody vše dodáváno s praktickým pouzdrem na přenášení. Ideální souprava na přípravu jídla nebo dobrého šálku kávy u vody v přírodě ... Set kempingového nádobí ve kterém naleznete hrnek s pokličkou, pánev a konvici na rychlé uvaření vody vše dodáváno s praktickým pouzdrem na přenášení. Ideální souprava na přípravu jídla nebo dobrého šálku kávy u vody v přírodě ... FAITH kempinkový set na přípravu jídla (chytapust.cz)

Sada dvaceti napichovátek ve tvaru mravenců Kikkerland

Sada dvaceti napichovátek ve tvaru mravenců Kikkerland

Polámal se mraveneček, ví to celá obora... Kdyby zase náhodou - přibalil jich Kikkerland rovnou dvacet. Tihle fešáci zvládnou veškerou mravenčí práci týkající se cateringu. Podrží jednohubku, ohlídají hroznové víno... Znáte to. Materiál: plast Rozměry: produkt - 5,6 x 4,6 x 4 cm balení - 16 x 8 x 4,5 cm (zoot.cz)

Otvírák s vývrtkou ve tvaru slona Kikkerland

Otvírák s vývrtkou ve tvaru slona Kikkerland

Nemůžete se dostat do lahve? Ať už máte špunt či zátku, slon vám láhev otevře. Typ: otvírák s vývrtkou 2v1 ve tvaru slona Barva: hnědá, stříbrná Materiál : dřevo, nerezová ocel Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Něco nepřehlédnutelného: originální provedení Rozměry: zátka pro muže - 3 x 9,5 cm zátka pro ženu - 3 x 8,5 cm (zoot.cz)

Sada 2 gum ve tvaru kaktusu Kikkerland

Sada 2 gum ve tvaru kaktusu Kikkerland

Ani (bonami.cz)

Ocelové sítko na čaj ve tvaru ryby Kikkerland

Ocelové sítko na čaj ve tvaru ryby Kikkerland

Nic proti sáčkovým čajům, ale sypaný čaj je sypaný čaj. Kikkerland je také jejich příznivcem, stejně tak jako je vyznavačem stylové domácnosti. Tohle plovoucí sítko na čaj ve tvaru ryby bude hezky postupně uvolňovat chuť a vůni vašeho oblíbeného čaje. Materiál: nerezová ocel Rozměry: produkt - 9 x 5 x 4 cm balení - 11 x 6,6 x 3 cm (zoot.cz)

Boska Set na přípravu tapas a fondue Oak

Boska Set na přípravu tapas a fondue Oak

Set na fondue a tapas ideální pro romantický večer nebo netradiční desert. Miska na čtyřech stabilních nohách je vyrobena z kvalitní keramiky, podstavec na čajovou svíčku z odolného dubového dřeva. Součástí jsou i dvě nerezová napichovátka s dřevěnou rukojetí. Celý set si rozumí se sýrem i čokoládou, snadno se udržuje a lze ho používat i v mikrovlnné troubě. Keramická nádoba na čtyřech nožkách Stylový dřevěný podstavec, čajová svíčka Dvě nerezová napichovátka Ideální na desert, fondue či tapas (kulina.cz)

Box na cennosti ve tvaru knihy Kikkerland Book

Box na cennosti ve tvaru knihy Kikkerland Book

(bonami.cz)

Černá minutka do kuchyně ve tvaru tučňáka Kikkerland

Černá minutka do kuchyně ve tvaru tučňáka Kikkerland

Na minutu přesně! Návštěva vašich přátel se kvapem blíží a vy máte ještě tolik práce . Honem dejte koláč do trouby a běžte prostřít stůl, umýt si vlasy, sundat prádlo a naleštit sklenice. A o koláč se nebojte, nespálí se . Až bude ten správný čas, zazvoní vám roztomilá minutka ve tvaru tučňáka a vy budete vědět, že jste vše stihla včas! (zoot.cz)

Otvírák s vývrtkou a nožem ve tvaru ryby Kikkerland

Otvírák s vývrtkou a nožem ve tvaru ryby Kikkerland

Nemůžete se dostat do lahve? Ať už máte špunt či zátku, rybka vám láhev otevře. Typ: otvírák s vývrtkou a nožem ve tvaru ryby Barva: modrá, stříbrná Materiál : nerezová ocel, dřevo Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Něco nepřehlédnutelného: stylové provedení Rozměry: 12,5 x 4,5 (zoot.cz)

Set na přípravu textů na QTX poutače QTX MMD-PC1

Set na přípravu textů na QTX poutače QTX MMD-PC1

Pokud své nápisy na QTX poutačích měníte jen zřídka, můžete to vyřídit pomocí dálkového ovládání. Pokud je to však u Vás na denním pořádku, vyplatí se Vám koupit PC set QTX MMD-PC1 , který umožňuje rychlé a snadné vytváření textů a pomocí kabelů jejich projekci na poutači. V závislosti na typu Vašeho zařízení je možné nastavit rychlost, barvu nebo různé efekty. Set je kompatibilní se zařízeními z našeho e-shopu, které najdete pod čísly 10002582, 10002583 a 10002836, resp. pod označením QTX 153.111UK, 153.112UK a 153.113UK. Prosíme, všimněte si, že software a manuál jsou k dispozici pouze v anglickém jazyce. (electronic-star.cz)

Bezdrátová myš ve tvaru kurzoru

Bezdrátová myš ve tvaru kurzoru

Jste znuděni obyčejnými počítačovými myšmi? Dvě tlačítka, kolečko, liší se tak akorát v barvě.Co takhle vyzkoušet tuto designovou bezdrátovou myš, se kterou se stanete středem pozornosti všech vašich kolegů v práci. Tato speciální myš totiž nejen pohybuje kurzorem po obrazovce - sama totiž kurzorem je! Každý ajťák bude skákat radostí do stropu a ač se to může zdát podivné, myš dokonale padne do ruky a skvěle se s ní pracuje.Neovládejte kurzor na obrazovce, přeneste si jej na přímo na pracovní stůl! Bezdrátová myš tvaru kurzoru Dosah až 2 m Materiál : odolný plast Kompatibilní se všemi operačními systémy Napájení : 2 x AA baterie - součástí balení 1 x Bezdrátová myš ve tvaru kurzoru (dilego.cz)

Klarstein Pasta Set, zařízení na přípravu těstovin, ušlechtilá ocel

Klarstein Pasta Set, zařízení na přípravu těstovin, ušlechtilá ocel

Se zařízením na přípravu těstovin Klarstein Siena Rossa se splní sny o těstovinách: Robustní zařízení z ušlechtilé oceli nabízí s válečkem na hnětení, řezacím mechanismem a 3 nástavci možnosti pro výrobu různých tvarů vlastních domácích těstovin. Užijte si čerstvé ravioli, špagety nebo tortellini s přesně těmi přísadami, které chcete mít ve svých těstovinách. Ve spojení se sušičkou těstovin Klarstein Verona je výroba vlastních těstovin dvojnásobně jednoduchá. Na 15 nastavitelných ramenech nabízí místo až pro 2 kg čerstvých těstovin, které zde mohou prostorově úsporně vyschnout, dokud se nedostanou do hrnce. K dispozici je také víceúčelová tyč, která slouží k jednoduchému rozmístění nudlí z čerstvého těsta. Zařízení na přípravu těstovin Klarstein je ideálním pomocníkem pro všechny… (klarstein.cz)

Klarstein Pasta Set, zařízení na přípravu těstovin, ušlechtilá ocel

Klarstein Pasta Set, zařízení na přípravu těstovin, ušlechtilá ocel

Se zařízením na přípravu těstovin Klarstein Siena Rossa se splní sny o těstovinách: Robustní zařízení z ušlechtilé oceli nabízí s válečkem na hnětení, řezacím mechanismem a 3 nástavci možnosti pro výrobu různých tvarů vlastních domácích těstovin. Užijte si čerstvé ravioli, špagety nebo tortellini s přesně těmi přísadami, které chcete mít ve svých těstovinách. Ve spojení se sušičkou těstovin Klarstein Verona je výroba vlastních těstovin dvojnásobně jednoduchá. Na 15 nastavitelných ramenech nabízí místo až pro 2 kg čerstvých těstovin, které zde mohou prostorově úsporně vyschnout, dokud se nedostanou do hrnce. K dispozici je také víceúčelová tyč, která slouží k jednoduchému rozmístění nudlí z čerstvého těsta. Zařízení na přípravu těstovin Klarstein je ideálním pomocníkem pro všechny… (electronic-star.cz)

Bezdrátová myš ve tvaru kurzoru - bílá

Bezdrátová myš ve tvaru kurzoru - bílá

Jste znuděni obyčejnými počítačovými myšmi? Dvě tlačítka, kolečko, liší se tak akorát v barvě.Co takhle vyzkoušet tuto designovou bezdrátovou myš, se kterou se stanete středem pozornosti všech vašich kolegů v práci. Tato speciální myš totiž nejen pohybuje kurzorem po obrazovce - sama totiž kurzorem je! Každý ajťák bude skákat radostí do stropu a ač se to může zdát podivné, myš dokonale padne do ruky a skvěle se s ní pracuje.Neovládejte kurzor na obrazovce, přeneste si jej na přímo na pracovní stůl! Bezdrátová myš tvaru kurzoru Dosah až 2 m Materiál : odolný plast Kompatibilní se všemi operačními systémy Napájení : 2 x AA baterie - součástí balení 1 x Bezdrátová myš ve tvaru kurzoru (dilego.cz)

Klarstein Pasta Set, zařízení na přípravu těstovin, červené, sušička…

Klarstein Pasta Set, zařízení na přípravu těstovin, červené, sušička těstovin Verona

Klarstein Pasta Set, zařízení na přípravu těstovin, červené, sušička těstovin Verona (electronic-star.cz)

Kokiska Bezdrátová myš ve tvaru kurzoru - bílá DZ46411

Kokiska Bezdrátová myš ve tvaru kurzoru - bílá DZ46411

Jste znuděni obyčejnými počítačovými myšmi? Dvě tlačítka, kolečko, liší se tak akorát v barvě.Co takhle vyzkoušet tuto designovou bezdrátovou myš, se kterou se stanete středem pozornosti všech vašich kolegů v práci. Tato speciální myš totiž nejen pohybuje kurzorem po obrazovce - sama totiž kurzorem je! Každý ajťák bude skákat radostí do stropu a ač se to může zdát podivné, myš dokonale padne do ruky a skvěle se s ní pracuje.Neovládejte kurzor na obrazovce, přeneste si jej na přímo na pracovní stůl! Bezdrátová myš tvaru kurzoru Dosah až 2 m Materiál : odolný plast Kompatibilní se všemi operačními systémy Napájení : 2 x AA baterie - součástí balení 1 x Bezdrátová myš ve tvaru kurzoru (kokiskashop.cz)

Klarstein Pasta Set, zařízení na přípravu těstovin, červené, sušička…

Klarstein Pasta Set, zařízení na přípravu těstovin, červené, sušička těstovin Verona

Klarstein Pasta Set, zařízení na přípravu těstovin, červené, sušička těstovin Verona (klarstein.cz)

Kleště na přípravu kuliček

Kleště na přípravu kuliček

Kleště, se kterými připravíte dokonale tvarované domácí masové kuličky rychle a pohodlně. Dosáhnete vždy stejný tvar. Otvory po stranách zajišťují, že přebytečný vzduch odchází. Ergonomická rukojeť usnadňuje manipulaci. Vhodné do myčky. Můžete použít také na výrobu kuliček ze sladkých nepečených těst. Tip: Pro snadné vyklápění kuliček namáčejte kleště průběžně do studené vody Materiál: nerezová ocel Rozměry: Ø 5 cm, 18 x 8 x 5 cm (velkykosik.cz)

Náčiní na přípravu rolád MEN297

Náčiní na přípravu rolád MEN297

Nářadí na přípravu rolád včetně plechu na pečení, špachtle a dekoračního pera. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

KELA Perkolátor na přípravu 6 šálků

KELA Perkolátor na přípravu 6 šálků

Tradiční hliníková konvička Toro nabízí jednoduchý způsob přípravy výborné domácí kávy, která je velmi blízká oblíbenému espressu, ovšem za zlomkové náklady. Konvička má objem 300 (rozbaleno.cz)

Kitchen Craft Držák na přípravu ztracených vajec

Kitchen Craft Držák na přípravu ztracených vajec

Ztracené vejce připravuje téměř každý známý šéfkuchař. V jeho podání to vypadá jako jednoduchá činnost, nicméně nám smrtelníkům se může stát, že u toho ztratíme nejen vejce, ale i nervy. Proto britská značka Kitchen Craft přišla s důmyslnou vychytávkou – držákem na přípravu ztracených vajec. Je kovový, aby co nejrychleji převedl teplo, a na perfektním výsledku má zásluhu i nepřilnavý povrch, díky kterému vejce vyndáte snadno. Jak připravit dokonalé ztracené vejce? Na okraj hrnce s vroucí vodou zavěste držák, který předtím lehce vymažte olivovým olejem. Nechte jej chvilku nahřát a až potom do něj vyklepněte celé vajíčko. Příprava ztraceného vejce zabere maximálně 4 minuty. Pak jej můžete rovnou servírovat. (vkotliku.cz)

Láhev na přípravu šlehačky ORION 0.25L

Láhev na přípravu šlehačky ORION 0.25L

Láhev je vynikající pro přípravu a podávání šlehačky. K přípravě šlehačky potřebujete buď výměnné nebo jednorázové šlehačkové bombičky s náplní N2O. (tipa.eu)

Láhev na přípravu šlehačky ORION 0.5L

Láhev na přípravu šlehačky ORION 0.5L

Láhev je vynikající pro přípravu a podávání šlehačky. K přípravě šlehačky potřebujete buď výměnné nebo jednozázové šlehačkové bombičky s náplní N2O. Šlehačka vyrobená v láhvi na přípravu šlehačky má vynikající chuť, nemusí být slazená, takže jí můžete dotvářet i slané pokrmy a omáčky a je trvanlivější. Můžete přidat vanilkový cukr, holandské kakao, moučkový cukr. Nedoporučuje se používat přísady, které mohou způsobit hrudkování - ztužovač šlehačky, krystalový cukr. (tipa.eu)

TORO PERKOLÁTOR NA PŘÍPRAVU 6 ŠÁLKŮ

TORO PERKOLÁTOR NA PŘÍPRAVU 6 ŠÁLKŮ

TORO PERKOLÁTOR NA PŘÍPRAVU 6 ŠÁLKŮ, kategorie: NÁPOJE | KÁVOVARY (kitos.cz)

Blomus Konvice na přípravu kávy Graneo S

Blomus Konvice na přípravu kávy Graneo S

Není nic lepšího než omamná vůně čerstvě připravené kávy! Uvařte si ji jednoduše tradičním způsobem ve stylové konvici na přípravu filtrované kávy GRANEO. Stačí zalít namletou kávu horkou vodou a je hotovo. Konvice na přípravu kávy Graneo: Vyrobena z leštěné nerezové oceli, čistého skla a silikonu Rozměry: průměr 11 cm, výška 17,5 cm, objem 0,4 l Dostupná ve dvou velikostech Součástí konvice je filtr, který již není třeba doplňovat o filtr papírový. Po použití ho jen vyjmete a opláchnete. Skleněné tělo konvice je opatřeno silikonovým povlakem pro snadnou manipulaci a ochranu před vysokou teplotou nápoje. Kombinujte se sklenicemi na kávu NERO - BM63653 (kulina.cz)

Baristou na počkání - Sada na přípravu kávy

Baristou na počkání - Sada na přípravu kávy

Každé babičce či dědovi, kteří jsou milovníky kvalitní kávy, se zcela jistě bude líbit tato milá a geniálně jednoduchá dárková sada na přípravu čerstvé překapávané kávy. Stačí na svůj oblíbený hrneček položit překapávač, vložit do něj filtr, naplnit ho odměrkou mleté kávy, a zalít horkou vodou. Během několika sekund tak kdekoli a kdykoli vykouzlí kávu jako od baristy. A potom si už jen vychutnají svůj oblíbený nápoj. Jak jednoduché, že?:-) (babickarstvi.cz)

Jedlá krajka Vola Colori, směs na přípravu

Jedlá krajka Vola Colori, směs na přípravu

Jedlá krajka Vola Colori, směs na přípravu. Balení obsahuje 200g bílé sypké směsi a 18g tekutiny pro přípravu jedlé krajky. Tato směs má sladkou, vanilkovou chuť a vůni. Hotová krajka neztrácí svou kvalitu ani po 2 měsících, neboť není náchylná na změny teplot a vlhkosti. Hotová krajka nevysychá a zůstává dlouho tvárná a pružná. Použití: Pro přípravu 100g krajky - v mixéru, či hnětači smíchejte 56 ml vody a 4 kávové lžičky sypké směsi (cca 42 g). Pár minut nechte míchat, poté přidejte 1 kávovou lžičku (cca 3 g) tekutiny a míchejte dalších 5-10 minut, dokud nezískáte hmotu bez hrudků. Hotovou hmotu rozválejte a vytvarujte do silikonové formy pomocí špachtle. Přebytečnou hmotu uchovávejte v chladničce max. 7 dnů. Hotový výrobek nechte osušit na vzduchu 6-8 hodin, nebo vložte do vyhřáté… (hospodynkam.cz)

HEART Svíčka ve tvaru srdce set 2 ks

HEART Svíčka ve tvaru srdce set 2 ks

Vaše srdce jenom žhne a láskou přímo hoří. Pak řeknou romantické plovoucí svíčky HEART ve tvaru srdce více než tisíce slov. K dostání jako plovoucí svíčky i jako čajové svíčky. (butlers.cz)

Konvice na přípravu čaje / kávy (french press)

Konvice na přípravu čaje / kávy (french press)

- na přípravu čerstvé a chutné kávy nebo čaje- jednoduché použití se sypaným čajem nebo mletou/instantní kávou- po uplynutí doby vyluhování je nápoj připravený na servírování ve stylové skleněné nádobě- jemné filtrační sítko z nerezové oceli- jednoduché umývání- rukojeť a víko vyrobené z tepelně odolného plastu- objem: 0,6 lPoznámka pro spotřebitele:Jednoduše nasypejte sypaný čaj/ mletou nebo instantní kávu do konvice.Přidejte vařící vodu, nechejte odstát potřebný čas a potom přeceďte čaj/ kávu stlačením sítka směrem dolů.Konvice má speciální otvor na nalévání přímo do šálku. (fonetip.cz)

Konvice na přípravu kávy GRANEO, 800 ml

Konvice na přípravu kávy GRANEO, 800 ml

Konvice na přípravu kávy Graneo 800 ml v kombinaci skla, nerezu a černého silikonu. Jednoduše přelijete zrna kávy horkou vodou přes nerezový filtr. Výhodou našeho kávovaru je jednoduchá údržba nerezového filtru, do kterého nemusíte vkládat papír, jednoduše filtr vyjmete a umyjete. V nabídce máme kávovou konvici i v objemu 400 ml (viz související produkty). Rozměry: - výška 21 cm - hloubka 15 cm - průměr 12,5 cm - objem 800 ml (nabytek-forliving.cz)

Konvice na přípravu kávy GRANEO, 400 ml

Konvice na přípravu kávy GRANEO, 400 ml

Konvice na přípravu kávy Graneo 400 ml v kombinaci skla, nerezu a černého silikonu. Jednoduše přelijete zrna kávy horkou vodou přes nerezový filtr. Výhodou našeho kávovaru je jednoduchá údržba nerezového filtru, do kterého nemusíte vkládat papír, jednoduše filtr vyjmete a umyjete. V nabídce máme kávovou konvici i v objemu 800 ml (viz související produkty). Rozměry: - výška 17,5 cm - hloubka 13 cm - průměr 11 cm - objem 400 ml (nabytek-forliving.cz)

Blomus Konvice na přípravu kávy Graneo M

Blomus Konvice na přípravu kávy Graneo M

Není nic lepšího než omamná vůně čerstvě připravené kávy! Uvařte si ji jednoduše tradičním způsobem ve stylové konvici na přípravu filtrované kávy GRANEO. Stačí zalít namletou kávu horkou vodou a je hotovo. Konvice na přípravu kávy Graneo: Vyrobena z leštěné nerezové oceli, čistého skla a silikonu Rozměry: průměr 12,5 cm, výška 21 cm, objem 0,8 l Dostupná ve dvou velikostech Součástí konvice je filtr, který již není třeba doplňovat o filtr papírový. Po použití ho jen vyjmete a opláchnete. Skleněné tělo konvice je opatřeno silikonovým povlakem pro snadnou manipulaci a ochranu před vysokou teplotou nápoje. Kombinujte se sklenicemi na kávu NERO - BM63653 (kulina.cz)

Přístroj na přípravu pizzy Clatronic PM 3622

Přístroj na přípravu pizzy Clatronic PM 3622

Přístroj na přípravu pizzy Clatronic PM 3622 (conrad.cz)

BANQUET Láhev na přípravu šlehačky AVANZA 0.25l (A14704)

BANQUET Láhev na přípravu šlehačky AVANZA 0.25l (A14704)

Láhev na šlehačku ALU uzávěr, objem 0.25l, barva červená (alza.cz)

Klarstein Couchpotato, červený, popcornovač, elektrické zařízení na…

Klarstein Couchpotato, červený, popcornovač, elektrické zařízení na přípravu popcornu

Když pohodlný gauč zve zalézt do polštářů a zapnout milovaný systém domácího kina, chybí už jen jedna věc: křupavý popcorn. Popcornovač Klarstein Couchpotato v retro vzhledu rozkmitá topnou desku a vykouzlí křupavý popcorn. Díky 1000 W silnému výkonu je popcorn připraven ve velmi krátkém čase. Integrované míchadlo rozděluje kukuřičná zrna na horké desce rovnoměrně a zajišťuje, že se žádné zrnko nepřilepí na dno nebo nepřipálí. Zvědavci se mohou shromáždit kolem popcornovače Couchpotato, protože už po několika minutách začne obal kukuřice praskat a pod víkem skáče až do 5,2 l čerstvého popcornu. Překlopte Popkornovač a křupavé kukuřičné kuličky mohou být servírované ve věku. Nyní máte rychlý přístup, protože čerstvý, mírně teplý popcorn je oblíbený u každého a dělá z večerního… (klarstein.cz)

Klarstein Couchpotato, černý, popcornovač, elektrické zařízení na…

Klarstein Couchpotato, černý, popcornovač, elektrické zařízení na přípravu popcornu

Když pohodlný gauč zve zalézt do polštářů a zapnout milovaný systém domácího kina, chybí už jen jedna věc: křupavý popcorn. Popcornovač oneConcept Couchpotato v retro vzhledu rozkmitá topnou desku a vykouzlí křupavý popcorn. Díky 1000 W silnému výkonu je popcorn připraven ve velmi krátkém čase. Integrované míchadlo rozděluje kukuřičná zrna na horké desce rovnoměrně a zajišťuje, že se žádné zrnko nepřilepí na dno nebo nepřipálí. Zvědavci se mohou shromáždit kolem popcornovače Couchpotato, protože už po několika minutách začne obal kukuřice praskat a pod víkem skáče až do 5,2 l čerstvého popcornu. Překlopte Popkornovač a křupavé kukuřičné kuličky mohou být servírované ve věku. Nyní máte rychlý přístup, protože čerstvý, mírně teplý popcorn je oblíbený u každého a dělá z večerního… (klarstein.cz)

HEART Plovoucí svíčka ve tvaru srdce set 5 ks

HEART Plovoucí svíčka ve tvaru srdce set 5 ks

Vaše srdce jenom žhne a láskou přímo hoří. Pak řeknou romantické plovoucí svíčky HEART ve tvaru srdce více než tisíce slov. K dostání jako plovoucí svíčky i jako čajové svíčky. (butlers.cz)

Přístroj na přípravu kojeneckého mléka Perfect Prep White

Přístroj na přípravu kojeneckého mléka Perfect Prep White

Přístroj na přípravu kojeneckého mléka Tommee Tippee Perfect PrepTM vám umožní během dvou minut připravit lahvičku s umělým mlékem v optimální teplotě pro podání dítěti. Zabudovaný vodní filtr odstraní z vody jakékoli nečistoty. (pilulka.cz)

Přístroj na přípravu kojeneckého mléka Perfect Prep Black

Přístroj na přípravu kojeneckého mléka Perfect Prep Black

Přístroj na přípravu kojeneckého mléka Tommee Tippee Perfect PrepTM vám umožní během dvou minut připravit lahvičku s umělým mlékem v optimální teplotě pro podání dítěti. Zabudovaný vodní filtr odstraní z vody jakékoli nečistoty. (pilulka.cz)

Orion Láhev na přípravu šlehačky, 250 ml L131302

Orion Láhev na přípravu šlehačky, 250 ml L131302

Láhev je vynikající pro přípravu a podávání šlehačky. K přípravě šlehačky potřebujete buď výměnné nebo jednorázové šlehačkové bombičky s náplní N2O. Šlehačka vyrobená v této láhvi má vynikající chuť, nemusí být slazená, takže jí můžete dotvářet i slané pokrmy a omáčky. Navíc je trvanlivější. Do šlehačky můžete přidat vanilkový cukr, holandské kakao i moučkový cukr. Nedoporučuje se používat přísady, které mohou způsobit hrudkování (ztužovač šlehačky, krystalový cukr). Skladovat nespotřebovanou šlehačku je možné v lednici při garantované kvalitě 24 hodin. Materiál: hliník, plast. (4home.cz)

Souprava pro přípravu krémového sýru DELLA CASA

KILNER Sada na přípravu ledové kávy "Cold Brew" (0025.843)

KILNER Sada na přípravu ledové kávy "Cold Brew" (0025.843)

Moka konvička sada obsahuje: skleněná nádoba 2l, nerezový kávový filtr, mušelínové filtry (čtvercové) - 4ks, 2m provázku, sklenice s uchem 2ks 400ml, materiál: sklo/nerezová ocel, kávu připravíte za 12hod (alza.cz)

Klarstein Couchpotato, červený, popcornovač, elektrické zařízení na…

Klarstein Couchpotato, červený, popcornovač, elektrické zařízení na přípravu popcornu

Když pohodlný gauč zve zalézt do polštářů a zapnout milovaný systém domácího kina, chybí už jen jedna věc: křupavý popcorn. Popcornovač Klarstein Couchpotato v retro vzhledu rozkmitá topnou desku a vykouzlí křupavý popcorn. Díky 1000 W silnému výkonu je popcorn připraven ve velmi krátkém čase. Integrované míchadlo rozděluje kukuřičná zrna na horké desce rovnoměrně a zajišťuje, že se žádné zrnko nepřilepí na dno nebo nepřipálí. Zvědavci se mohou shromáždit kolem popcornovače Couchpotato, protože už po několika minutách začne obal kukuřice praskat a pod víkem skáče až do 5,2 l čerstvého popcornu. Překlopte Popkornovač a křupavé kukuřičné kuličky mohou být servírované ve věku. Nyní máte rychlý přístup, protože čerstvý, mírně teplý popcorn je oblíbený u každého a dělá z večerního… (electronic-star.cz)

Klarstein Couchpotato, černý, popcornovač, elektrické zařízení na…

Klarstein Couchpotato, černý, popcornovač, elektrické zařízení na přípravu popcornu

Když pohodlný gauč zve zalézt do polštářů a zapnout milovaný systém domácího kina, chybí už jen jedna věc: křupavý popcorn. Popcornovač oneConcept Couchpotato v retro vzhledu rozkmitá topnou desku a vykouzlí křupavý popcorn. Díky 1000 W silnému výkonu je popcorn připraven ve velmi krátkém čase. Integrované míchadlo rozděluje kukuřičná zrna na horké desce rovnoměrně a zajišťuje, že se žádné zrnko nepřilepí na dno nebo nepřipálí. Zvědavci se mohou shromáždit kolem popcornovače Couchpotato, protože už po několika minutách začne obal kukuřice praskat a pod víkem skáče až do 5,2 l čerstvého popcornu. Překlopte Popkornovač a křupavé kukuřičné kuličky mohou být servírované ve věku. Nyní máte rychlý přístup, protože čerstvý, mírně teplý popcorn je oblíbený u každého a dělá z večerního… (electronic-star.cz)

OneConcept Candycloud, bílé, zařízení na přípravu cukrové vaty, 500 W

OneConcept Candycloud, bílé, zařízení na přípravu cukrové vaty, 500 W

Dostatek vzdušných cukrových obláčků: Během několika minut změní zařízení na přípravu cukrové vaty oneConcept Candycloud sladké krystaly v načechrané cukrovou vatu. Na dětských párty je se zařízením na přípravu cukrové vaty oneConcept Candycloud zábava zaručena. Děti si mohou velmi jednoduše a hravě natočit své vlastní vatové polštářky z cukru. Tyčinka na cukrovou vatu s dávkovací lžičkou umožňuje cukr naplnit přímo do předehřáté nádoby na cukr. 500 W infračervený ohřívač vytváří potřebné teplo pro roztavení krystalů cukru a natočení dlouhých vláken. Ať už růžová cukrová vata, mentolová, nebo cukrová vata "bez cukru", zařízení oneConcept Candycloud vrací dětské vzpomínky z jarmarků zpět do současnosti. Pro velké dětské oči a ústa lepkavé od cukru - zařízení na přípravu cukrové vaty… (electronic-star.cz)

OneConcept Candycloud, modrá, zařízení na přípravu cukrové vaty, 500 W

OneConcept Candycloud, modrá, zařízení na přípravu cukrové vaty, 500 W

Dostatek vzdušných cukrových obláčků: Během několika minut změní zařízení na přípravu cukrové vaty oneConcept Candycloud sladké krystaly v načechrané cukrovou vatu. Na dětských párty je se zařízením na přípravu cukrové vaty oneConcept Candycloud zábava zaručena. Děti si mohou sami velmi jednoduše a hravě natočit své vlastní vatové polštářky z cukru. Tyčinka na cukrovou vatu s dávkovací lžičkou umožňuje cukr naplnit přímo do předehřáté nádoby na cukr. 500 W infračervený ohřívač vytváří potřebné teplo pro roztavení krystalů cukru a natočení dlouhých vláken. Ať už růžová cukrová vata, mentolová, nebo cukrová vata "bez cukru", zařízení oneConcept Candycloud vrací dětské vzpomínky z hodů a jarmarků zpět do současnosti. Pro velké dětské oči a ústa lepkavé od cukru - zařízení na přípravu… (electronic-star.cz)

Ahmad Tea Sada na přípravu ledového čaje 40 sáčků + sklenice

Ahmad Tea Sada na přípravu ledového čaje 40 sáčků + sklenice

AHMAD TEA Multipack Ledové čaje vám přinesou příjemné osvěžení a povzbuzení během celého dne. Jedno balení je s chutí anglické čajové klasiky English Tea a druhé se svěží letní příchutí citrónu a lahodné limetky Lemon (drmax.cz)

Kitchen Craft 3dílná sada na přípravu koktejlů z nerezové oceli

Kitchen Craft 3dílná sada na přípravu koktejlů z nerezové oceli

Zahrajte si na barmana doma a s pomocí 3dílné sady od Kitchen Craft si vykouzlete koktejly a oblíbené drinky. Excelovat budete i přes nedostatek barmanských zkušeností. Po ruce budete mít: shaker Cobbler - vhodný pro začátečníky, ve víčku má sítko, přes které můžete drinky přelévat do sklenic oboustrannou odměrku na menší (2cl) a větší (4cl) panáky barmanské sítko s pružinou a dvěma zarážkami, kterými bude opřeno o míchací sklenici a nepropadne vám dovnitř Celý set je vyrobený z leštěné nerezové oceli, která není jen odolná, ale také pěkně vypadá, takže udělá radost každému nadšenému domácímu barmanovi. Koktejl pro dámy – Pina Colada K přípravě míchaného drinku si připravte ananasový džus, rum, kokosovou esenci, smetanu ke šlehání a led. Vše hoďte do šejkru, pořádně protřepejte a… (vkotliku.cz)

Varná nádoba na přípravu rýže a obilovin v mikrovlnné troubě AEG

Klarstein Junior Chef Finn, bílá/modrá, zařízení na přípravu…

Klarstein Junior Chef Finn, bílá/modrá, zařízení na přípravu kojenecké stravy

Se zařízením pro přípravu kojenecké stravy Junior Chef Finn od společnosti Klarstein dostanete výkonné kompletní zařízení pro přípravu kojenecké stravy. Pět funkcí splní všechna přání, pokud jde o rychlou a přesto šetrnou přípravu dětské stravy: vaření v páře, mixování, sterilizace, ohřívání a rozmrazování v jednom zařízení. Použijte funkci napařování pro šetrné vaření ovoce, zeleniny nebo kousků masa. Vitamíny, živiny a chuť zůstanou zachovány a přispívají ke zdravé výživě Vašeho dítěte. Až 300 ml vody lze naplnit do nádrže pro vytvoření horké páry na 30 minut. LED diodou podsvícená odměrka umožní jednoduše zjistit hladinu naplnění. Dva parní nástavce s oddělovací plochou umožňují současnou přípravu dvou různých potravin bez míchání jejich chuti. Můžete si také vybrat mezi dvěma… (klarstein.cz)

TESCOMA souprava pro přípravu krémového sýru DELLA CASA

TESCOMA souprava pro přípravu krémového sýru DELLA CASA

Souprava pro přípravu krémového sýru DELLA CASA - Lámete si denně hlavu s tím, kde sehnat čerstvé a zdravé potraviny pro svou rodinu? A napadlo vás, že si řadu z nich můžete vyrobit doma sami? Vynikající domácí sýr i svěží smetanový dezert máte díky soupravě pro přípravu krémového sýru DELLA CASA hotový co by dup. Domácí sýr – jedinečná chuť a spousta zdraví (tescoma.cz)

Tričko Myš se sýrem

Tričko Myš se sýrem

O KVALITĚ NAŠICH PRODUKTŮKvalitaVětšina výrobců používá benzínové (plastové) inkousty, které se "lepí" na povrch trička. Vytvářejí tak drsný povrch a obsahují toxické ftaláty. Na výrobu našich triček se však využívají nejkvalitnější inkousty na vodní bázi, které zaručí dokonalost našich fotorealistických obrázků. Barva se nanáší rovnou na vlákna, takže se trička nevyperou a ani nepustí barvu.VýdržNaše trička jsou ze 100% předeprané bavlny (i vlákno, které tričko drží pohromadě, je bavlna). Pokud se pere podle instrukcí, ve studené vodě (resp. na 30 stupňů), tak tričko si nejenže zachová svou původní velikost, ale motiv na něm vydrží během dlouhých let.ZdravíTrička The Mountain mají 100% certifikát Oekotex (jeden z nejvyšších standardů na celém světě). To zaručuje, že trička… (dedoles.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít