Sesderma Repaskin Mender obnovující sérum 30 ml

Juvena protivráskové obnovující sérum 30 ml

Juvena protivráskové obnovující sérum 30 ml

Popis Vysoce efektivní obnovující sérum k vytvoření mladistvě svěží pokožky. Jedinečná technologie "dvojí revoluce" ve své nejčistší a nejefektivnější formě znatelně zlepšuje kvalitu pleti. (ageo.cz)

Juvena SPECIALISTS Skin Nova SC Serum - Protivráskové obnovující…

Juvena SPECIALISTS Skin Nova SC Serum - Protivráskové obnovující sérum 30 ml

SPECIALISTS Skin Nova SC Serum - Protivráskové obnovující sérum - vysoce efektivní obnovující sérum k vytvoření mladistvě svěží pleti - jedinečná technologie "dvojí revoluce" ve své nejčistší a nejefektivnější formě znatelně zlepšuje kvalitu pleti - aktivuje a udržuje regeneraci pleti pro obnovu kmenových buněk - zintenzivňuje účinky pleťové péče, ideální doplněk následujícího ošetření - dodává pleti ideální mikroprostředí, aby se mohla vyvíjet tím nejlepším způsobem - viditelně zlepšuje strukturu pleti - omlazuje vzhled pleti, posiluje její funkce - pleť je viditelně celistvá, stejnoměrná a zdokonalená Použití: Nanášejte sérum samostatně nebo pod svůj běžný krém každé ráno a večer. Sérum lze použít i pro urychlení léčebného procesu jizev. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Sesgen 32 Cell Activating Serum - Omlazující sérum 30 ml

Sesderma Sesgen 32 Cell Activating Serum - Omlazující sérum 30 ml

Sesgen 32 Cell Activating Serum - Omlazující sérum - dokonale vyrovnává texturu a barvu pleti - prodlužuje životnost buněk - regeneruje - zvlhčuje - dodává vitalitu - omlazuje - redukuje vrásky - pro všechny typy pleti Použití: Naneste sérum aktivující buňky na vyčištěnou pokožku obličeje, nejlépe dvakrát týdně, popř. podle potřeby, a jemně vetřete. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Liposomal Serum - Intenzivní sérum 30 ml

Sesderma Liposomal Serum - Intenzivní sérum 30 ml

Liposomal Serum - Intenzivní sérum - sérum je postaveno na třech formách pro pokožku prospěšného retinolu - vhodné pro všechny typy pleti - nezpůsobuje podráždění ani zčervenání - bojuje proti stárnutí, - zklidňuje - působí protizánětlivě Použití: Každý den naneste 4 kapky do dlaní a vetřete do pokožky obličeje před nanesením krému. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Liposomal Serum - Lipozomální sérum s kyselinou hyaluronovou…

Sesderma Liposomal Serum - Lipozomální sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml

Liposomal Serum - Lipozomální sérum s kyselinou hyaluronovou - sérum je bohatý zdroj kyseliny hyaluronové - určený pro každý typ kůže vyžadující intenzivní hydrataci - chrání pokožku - zabraňuje ztrátě vody - stimuluje procesy proti stárnutí - zesvětluje skvrny - pro všechny typy pleti Použití: Naneste na čistý obličej a jemně vtírejte až do úplného vstřebání. Používejte ráno a večer. (prodejparfemu.cz)

Uživatele, kteří hledají "Sesderma Repaskin Mender obnovující sérum 30 ml" se dívají také na:

Retro šaty 30. léta

Rilastil Re-Sleep Obnovující noční sérum 30 ml

Rilastil Re-Sleep Obnovující noční sérum 30 ml

RILASTIL Re-Sleep je inovativní noční řada, která založená na principech chronobiologie zesiluje regeneračně-opravný účinek pleti typický pro její noční metabolismus. Vlastnosti: regenerační a opravný účinek založený na cirkadiánních rytmech (Cirkadiánní rytmus je biologický rytmus s periodou o délce přibližně 24 hodin, může kolísat mezi 20 až 28 hodinami), se zpevňujícím účinkem. Noční transverzální (příčné) ošetření. Řada se skládá ze dvou produktů: *Rilastil Re-Sleep obnovující noční sérum 30ml: sérum s lehkou a hedvábnou texturou s regeneračním, zpevňujícím a opravným účinkem *Rilastil Re-Sleep obnovující noční balzám 50ml: krém s bohatou texturou s regeneračním, zpevňujícím a opravným účinkem Rilastil Re-Sleep obnovující noční sérum 30ml Je jemný fluid s hedvábným dotekem a rychlou… (drmax.cz)

Sesderma Anti-Aging Gel - Obnovující gelový krém 30 ml

Sesderma Anti-Aging Gel - Obnovující gelový krém 30 ml

Anti-Aging Gel - Obnovující gelový krém - gel je nutné používat jako terapii pro přivyknutí kůže na působení retinolu - jde o péči zabraňující stárnutí kůže - osvědčuje se při regeneraci poškození po opalování - redukuje pigmentaci - stimuluje produkci nového kolagenu - chrání kůži před působením volných radikálů - vyrovnává akné - hydratuje - sjednocuje - výživuje - zpevňuje pokožku Použití: Gel je nutné používat první 2 měsíce obden jako léčbu pro přivyknutí pokožky na působení retinolu. Naneste na vyčištěnou pokožku obličeje každý večer a jemně vtírejte až do úplného vstřebání. Během léčby je nutné používat denní krémy s filtrem SPF 50. (prodejparfemu.cz)

Eucerin Hyaluron Filler Night Peeling & Serum - Noční obnovující a…

Eucerin Hyaluron Filler Night Peeling & Serum - Noční obnovující a vyplňující sérum  30 ml

Hyaluron Filler Night Peeling & Serum - Noční obnovující a vyplňující sérum - má duální účinek - vyplňuje jemné linky a vrásky - obnovuje pleť - vyhlazuje pleť a zlepšuje její strukturu - podporuje obnovu kožních buněk - má lehkou gelovou texturu - je vhodný pro všechny typy pleti Použití: Aplikujte večer na vyčištěný obličej, krk a dekolt. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Antiwrinkle Regenerative Cream Forte - Intenzivně obnovující…

Sesderma Antiwrinkle Regenerative Cream Forte - Intenzivně obnovující krém 30 ml

Antiwrinkle Regenerative Cream Forte - Intenzivně obnovující krém - intenzivní terapie proti vráskám pro zralou pokožku zvyklou na působení retinolu - používá se také jako podpora po zákrocích - vyhlazuje hluboké vrásky a redukuje výskyt akné - odstraňuje pigmentaci vzniklou stárnutím pleti nebo nadměrným sluněním a pomáhá vyhlazovat jizvičky - vhodný pro všechny typy pleti - intenzivně obnovuje pleť - vyživuje pleť - již po měsíci používání dodává kůži zářivý vzhled Použití: Před začátkem používání je nutné každý den večer po dobu 3 měsíců používat Retises 0,25 % krém. Přípravek je nutné nanášet každý den na noc na umytou pokožku obličeje a vmasírovat ho až do úplného vstřebání. Během léčby je nutné používat denní krémy s filtrem SPF 50. (prodejparfemu.cz)

Eucerin Hyaluron-Filler noční obnovující a vyplňující sérum 30 ml

Eucerin Hyaluron-Filler noční obnovující a vyplňující sérum 30 ml

Každá žena touží po svěží a mladistvě vypadající pleti bez vrásek. Nechte se hýčkat i v noci a zlepšujte kvalitu své pleti během spánku. Obnovující a vyplňující sérum Hyaluron-Filler viditelně zlepší strukturu vaší pleti a podpoří obnovu kožních buněk. Složení obohacené o AHA komplex a kyselinu hyaluronovou odstraňuje odumřelé kožní buňky a vyplňuje hluboké vrásky zevnitř, aby pleť působila odpočatě, zářivě a byla hebká na dotyk. Výsledek: během spánku odstraní vrchní vrstvu odumřelých kožních buněk vyplňuje hluboké vrásky zevnitř pleť je zářivější a hladší Složení: Noční sérum vám svým složením zlepšuje vzhled pokožky v době, kdy spíte. Inovativní formule má duální účinek. Bílá komora za pomoci AHA komplexu pleť jemně exfoliuje, neboli odstraňuje z povrchu pokožky vrstvu odumřelých buněk… (drmax.cz)

Sesderma Anti-Aging Serum - Lipozomální sérum proti stárnutí pleti s…

Sesderma Anti-Aging Serum - Lipozomální sérum proti stárnutí pleti s liftingovým efektem 30 ml

Anti-Aging Serum - Lipozomální sérum proti stárnutí pleti s liftingovým efektem - sérum je postaveno na třech formách pro pokožku prospěšného retinolu - účinkuje proti stárnutí - zklidňuje - působí protizánětlivě - proniká do hloubky kůže - nezpůsobuje podráždění ani zčervenání - vhodné pro všechny typy pleti Použití: Každý den naneste 4 kapky do dlaní a vetřete do pokožky obličeje před nanesením krému. Během léčby je nutné používat přes den krémy s filtrem SPF 50. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Silkses Skin Moisturizing Protector - Ochranný hydratační…

Sesderma Silkses Skin Moisturizing Protector - Ochranný hydratační krém s obnovujícím účinkem 30 ml

Silkses Skin Moisturizing Protector - Ochranný hydratační krém s obnovujícím účinkem - krém je doporučován jako podpora léčby jizev po spáleninách, operacích a způsobených jinými úrazy - působí jako účinná ochrana citlivých míst - hydratuje - chrání - zvlhřuje - obnovuje - urychluje proces hojení - předchází tvorbě jizev - má uklidňující a antioxidanční účinky Použití: Používejte na očištěnou pokožku dvakrát denně. Přípravek se v okamžiku kontaktu s kůží okamžitě rozpouští a to urychluje jeho účinky. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Liposomal Serum - Antioxidační sérum pro obnovu povrchu…

Sesderma Liposomal Serum - Antioxidační sérum pro obnovu povrchu pleti 30 ml

Liposomal Serum - Antioxidační sérum pro obnovu povrchu pleti - intenzivní léčba proti stárnutí, jejíž působení je založeno na resveratrolu, látce se silnými antioxidačními vlastnostmi, která se běžně vyskytuje v hroznovém víně - chrání před degradací způsobenou nečistotami, nebo volnými radikály - zajišťuje kůži pevnost, pružnost a zářivý vzhled - antioxidační vlastnosti - navrací správnou hustotu a napětí - hydratuje Použití: Sérum nanášejte ráno a večer na očištěnou pokožku obličeje. Jemně vetřete a ponechte zcela vstřebat. Poté naneste krém. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Lipsomal Serum - Intenzivní omlazující sérum s kyselinou…

Sesderma Lipsomal Serum - Intenzivní omlazující sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml

Lipsomal Serum - Intenzivní omlazující sérum s kyselinou hyaluronovou - intenzivní péče o pokožku, která je ovlivněna hyperpigmentací - ideálně chrání kůži před vnějšími vlivy, jako jsou stres, únava, UV záření, nebo smog - vhodný pro všechny typy pleti - chrání před škodlivými vlivy - redukuje vrásky a skvrny Použití: Ráno a večer naneste 4 kapky produktu a vmasírujte do pokožky obličeje před aplikací krému. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Repaskin Sunscreen Gel Cream SPF 50 - Opalovací gel-krém na…

Sesderma Repaskin Sunscreen Gel Cream SPF 50 - Opalovací gel-krém na obličej 50 ml

Repaskin Sunscreen Gel Cream SPF 50 - Opalovací gel-krém na obličej - ochrana před škodlivým UV zářením - napravuje poškození DNA - proniká do nejhlubších vrstev kůže - zamezuje ztrátě vlhkosti - hydratuje - dokonale se roztírá a vstřebává - pro každodenní používání Použití: Aplikujte každý den ráno na čistou pokožku obličeje a také pokaždé 30 minut před přímým vystavením slunečnímu záření. Během pobytu venku je nutné opakovat aplikaci každé 2–3 hodiny. (prodejparfemu.cz)

Sesderma C-Vit Liposomal Serum - Lipozomální sérum pro rozjasnění…

Sesderma C-Vit Liposomal Serum - Lipozomální sérum pro rozjasnění pleti 30 ml

C-Vit Liposomal Serum - Lipozomální sérum pro rozjasnění pleti - sérum s nejstabilnější formou vitaminu C, která díky použití nanotechnologie proniká do hlubokých vrstev kůže - C-VIT sérum působí antioxidačně na kůži - redukuje vrásky - zvyšuje pevnost - zvyšuje pružnost pokožky - zlepšuje její barvu Použití: Naneste na očištěnou pokožku a jemně vetřete. Používejte 2krát denně nebo podle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Lipid Bubbles Serum - Pleťové sérum s růstovým faktorem pro…

Sesderma Lipid Bubbles Serum - Pleťové sérum s růstovým faktorem pro omlazení pleti 30 ml

Lipid Bubbles Serum - Pleťové sérum s růstovým faktorem pro omlazení pleti - zpevňuje a omlazuje - regeneruje - vrací pokožce pevnost - zvlhčuje - redukuje vrásky - má antioxidační účinky - vyrovnává barvu kůže Použití: Naneste na vyčištěnou a tonizovanou pleť. Používejte dvakrát denně, ráno a večer. Jemně vetřete. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Antiwrinkle Regenerative Cream - Obnovující krém s retinolem…

Sesderma Antiwrinkle Regenerative Cream - Obnovující krém s retinolem a vitaminem C 30 ml

Antiwrinkle Regenerative Cream - Obnovující krém s retinolem a vitaminem C - vhodné používat jako terapii pro přivyknutí kůže na působení retinolu - ošetřuje a oživuje pleť - zlepšuje její vzhled a pružnost - zvyšuje produkci keratinocytů a díky tomu zlepšuje tloušťku kůže - redukuje skvrny a vrásky - vyhlazuje - dodává pokožce zářivý vzhled - vhodný pro všechny typy pleti Použití: Krém je nutné používat první 3 měsíce jako léčbu pro přivyknutí pokožky na působení retinolu. Přípravek je nutné nanášet každý den na noc na umytou pokožku obličeje a vmasírovat ho až do úplného vstřebání. Během léčby je nutné používat denní krémy s filtrem SPF 50. (prodejparfemu.cz)

Soaphoria Royal Serum - Organické obnovující a rozjasňující pleťové…

Soaphoria Royal Serum - Organické obnovující a rozjasňující pleťové královské sérum na zralou pleť 30 ml

Royal Serum - Organické obnovující a rozjasňující pleťové královské sérum na zralou pleť - obnovující a rozjasňující sérum hloubkově hydratuje a regeneruje zralou pleť - obsažené esenciální oleje pokožku vyživují a dodávají jemnost a hebkost - výtažek z kávových zrn a čajovníku dodají pleti nový příval energie - obsahuje avokádový olej - rýžový olej - arganový olej - olej ze sladkých mandlí - macerát ze zrn Kávovníku arabského - výtažek z listů Čajovníku čínského - vypíná a vyhlazuje pleť - kofein pleť energizuje a stimuluje - sérum je vhodné pro zralou pleť Použití: Aplikujte na pleť a nechte vstřebat. (prodejparfemu.cz)

Soaphoria organické obnovující a rozjasňující pleťové sérum na zralou…

Soaphoria organické obnovující a rozjasňující pleťové sérum na zralou pleť 30 ml

Popis Obnovující a rozjasňující sérum hloubkově hydratuje a regeneruje zralou pleť. Obsažené esenciální oleje pokožku vyživují a dodávají jemnost a hebkost. Výtažek z kávových zrn a čajovníku dodají pleti nový příval energie. (ageo.cz)

Clarins Booster Repair - Obnovující sérum 15 ml

Clarins Booster Repair - Obnovující sérum 15 ml

Booster Repair - Obnovující sérum - dopřejte své pleti jedinečný komfort a péči - obohacené o výtažek z citlivky stydlivé - pleť regeneruje - zmírňuje stopy únavy - odstraňuje pocity napětí - zmírňuje zarudnutí - vysoce koncentrovaná péče - přizpůsobuje sepotřebám pleti Použití: Smíchejte pár kapek se svým oblíbeným denním nebo nočním krémem a aplikujte na pleť. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Immediate Lifting Effect Serum ( 5 Ks ) - Sérum s…

Sesderma Immediate Lifting Effect Serum ( 5 Ks ) - Sérum s liftingovým efektem  2 ml

Immediate Lifting Effect Serum ( 5 Ks ) - Sérum s liftingovým efektem - ampulku je možné použít jako základ pod líčidla a rovněž místo denního nebo nočního krému - zvyšuje pružnost pokožky - redukuje vrásky - zvlhčuje a zvláčňuje pokožku - zabraňuje uvolňování kůže - působí antioxidačně - vhodné pro všechny typy pleti Použití: Na očištěnou kůži naneste obsah, roztírejte krouživými pohyby na obličej, krk a výstřih. Používejte 1–2krát týdně. (prodejparfemu.cz)

VICHY NEOVADIOL Sérum 30 ml

NEOSTRATA Illuminating Serum 30 ml

KORFF Antirossore sérum 30 ml

KORFF Antirossore sérum 30 ml

KORFF Antirossore sérum obsahuje výtažek ginkgo biloba, panthenol a derivát lékořice, které mají zklidňující účinek. Přítomnost kyseliny hyaluronové zaručí vaší pleti dokonalou hydrataci. Sérum má krémově-gelovou texturu a snadno se vstřebává. Vaše pleť bude po použití séra bez zarudnutí, hydratovaná, elastická a krásně rozjasněná. Sérum je nekomedogenní, bez parfemace a parabenů. Výsledek: Zklidňuje pleť a zmírňuje zarudnutí Hydratuje a rozjasňuje pleť Rychle se vstřebává Složení: Ginkgo biloba – zklidňující účinky Kyselina hyaluronová – hydratační účinky Použití: Sérum aplikujte na čistou a suchou pleť jemnými pohyby a lehce masírujte až do úplného vstřebání. Pro lepší účinek naneste po aplikaci séra krém Korff Antirossore proti zarudnutí s SPF20. (drmax.cz)

Clarins Mission perfection serum sérum 30 ml

Clarins Mission perfection serum sérum 30 ml

Hlavní účinky:Průkopnické sérum, které je schopno opravit poruchy pigmentace, aniž by změnilo přirozený tón pleti.Složení:Výtažek z ovoce Acerola: blokuje “špatné’’ zprávy v pleti, které vedou k poruchám pigmentace. Hexylresorcinol: pomáhá redukovat tvorbu tmavých skvrn. Výtažek z ginkgo biloba: pomáhá obnovit v pleti projasnění pomocí podpory krevní mikrocirkulace. Jemné ovocné kyseliny: redukují vzhled pigmentových skvrn, vyhlazují texturu pleti a optimalizují odrážení světla díky keratolytickým účinkům. Zdokonalující pigmenty: okamžitě projasňují a sjednocují pleť. Způsob použití:Jemnou projasňující a vyhlazující emulzi můžete použít ráno i večer. Vhodné pro všechny typy pleti. Pro lepší výsledky a posilněnou ochranu před tmavými skvrnami doporučujeme používat s UV PLUS ANTI… (fann.cz)

Juvena Lifting Serum zpevňující sérum 30 ml

Juvena Lifting Serum zpevňující sérum 30 ml

Hlavní účinky:Intenzivní liftingové sérum s dvojitým efektem, okamžitě a viditelně zlepšuje elasticitu pokožky a dlouhodobě zvýrazňuje kontury tváře. Vysoce koncentrovaný argan-ceramidový systém, unikátní liftingový systém zaručující dvojí účinek zajišťuje okamžitý liftingový efekt, redukuje vzhled linek a vrásek a obnovuje obsah hydratace ve všech epidermálních vrstvách. Složení:SkinNova SC Technology, argan-ceramid systém, extrakt z mořské trávy, přírodní hydratační komponentyZpůsob použití:Aplikujte ráno na dokonale očištěnou pleť obličeje před dalšími kroky denní péče. (fann.cz)

Matis Energising Serum - Energizující sérum 30 ml

Matis Energising Serum - Energizující sérum 30 ml

Energising Serum - Energizující sérum Toto lehké sérum stimuluje energii nevýrazné a stresované pleti. Má svěží texturu a citrusovou vůni. Stimuluje aktivitu buněk a dodává energii. - komplex vitamínů A, C a E má revitalizační efekt - OLIGOVITAL Complex má energizující efekt. Stimuluje vitální funkce pleti a startuje mechanismus, který navzdory únavě dodává buňkám energii. Podporuje produkci elastinu a kolagenu a zvyšuje obranyschopnost pokožky před poškozením způsobené životním prostředím. Pleť je revitalizována, zásobena energií a plná zdraví. Použití Energising Serum aplikujte pod Enegizující krém ráno a večer nebo samostatně večer místo nočního krému. (prodejparfemu.cz)

Juvena SPECIALISTS Skin Nova SC Eye Serum - Obnovující sérum pro…

Juvena SPECIALISTS Skin Nova SC Eye Serum - Obnovující sérum pro okolí očí 15 ml

SPECIALISTS Skin Nova SC Eye Serum - Obnovující sérum pro okolí očí - vysoce efektivní obnovující sérum pro okolí očí k vytvoření mladistvě svěží pleti - unikátní "dvojitá revoluce" ve své nejčistší a nejefektivnější formě - kofein působí na redukci váčků v oblasti okolo očí - aktivuje, udržuje a chrání regeneraci pleťových kmenových buněk - zintenzivňuje účinky jakéhokoliv očního krému - zajišťuje citlivé oční oblasti ideální mikroprostředí, aby se mohla vyvíjet tím nejlepším způsobem - znatelně zlepšuje strukturu pleti a omlazuje vzhled jemné pleti okolo očí - redukuje váčky a zjemňuje podráždění Použití: Aplikujte na oční okolí včetně víček buď samostatně nebo před použitím krému. Používejte nejlépe každé ráno a večer na dokonale čistou pleť. (prodejparfemu.cz)

Esthederm INTENSIVE SPIRULINA SERUM 30 ml

VICHY LIFTACTIV SUPREME Sérum 30 ml

Esthederm INTENSIVE PROPOLIS SERUM 30 ml

Vichy Pleťové sérum Idéalia Life Serum 30 ml

Vichy Pleťové sérum Idéalia Life Serum 30 ml

Popis Idéalia Life Serum účinně působí na všechny aspekty pleti negativně ovlivněné životním stylem. Je určeno pro všechny ženy bez ohledu na jejich věk, typ nebo odstín pleti. První sérum pro pleť zkoušenou životem, nevídaná proměna kvality pleti již po 8 dnech! (ageo.cz)

Vichy Idéalia Life Serum - Pleťové sérum 30 ml

Vichy Idéalia Life Serum - Pleťové sérum 30 ml

Idéalia Life Serum - Pleťové sérum - účinně působí na všechny aspekty pleti negativně ovlivněné životním stylem - je určeno pro všechny ženy bez ohledu na jejich věk, typ nebo odstín pleti - první sérum pro pleť zkoušenou životem, nevídaná proměna kvality pleti již po 8 dnech - zlepšuje reliéf pleti - zdokonaluje barvu a jas pleti - má také vliv na její pružnost - na povrchu pleti zmírňuje kazy způsobené pigmentací, a to díky cílenému exfoliačnímu efektu - zvýšením odrazu světla na povrchu pleti zlepšuje její kvalitu Použití: Naneste malé množství séra Idéalia Life Serum ráno a nebo večer. Idéalia Life Serum můžete používat samostatně pro normální a smíšenou pleť nebo v kombinaci s vaší denní či noční péčí, máte-li suchou až velmi suchou pleť. (prodejparfemu.cz)

Dr. Hauschka Regenerating Serum - Regenerační sérum 30 ml

Dr. Hauschka Regenerating Serum - Regenerační sérum 30 ml

Regenerating Serum - Regenerační sérum - regenerační sérum poskytuje intenzivní denní a noční péči pro náročnou a zralou pleť - podporuje regeneraci pokožky, zmírňuje vrásky, vypíná a citelně zjemňuje celkový vzhled pleti - aktivní látky: výtažky z červeného jetele bohatého na fytoestrogeny, které chrání před volnými radikály; vitamin E dodává pleti čerstvý pocit a zároveň zklidňuje citlivou pokožku; výtažky z kdoulových semínek regulují vlhkost pokožky a udržují ji po celý den vláčnou - udržuje vlhkost pokožky a posiluje její regeneraci - vyhlazuje jemné vrásky - vypíná pokožku a zjemňuje vzhled pleti - zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku Použití: Aplikujte po čištění pleti v tenké vrstvě na obličej, krk, dekolt a také rty a ušní lalůčky. (prodejparfemu.cz)

Payot Concentré Chrono-plumping serum sérum 30 ml

Payot Concentré Chrono-plumping serum sérum 30 ml

Promyšlená receptura čerpá sílu z bylin, kterou kombinuje s vědeckým výzkumem, aby sloužila v nové vyhlazující chrono-aktivní řadě přizpůsobené životnímu stylu a zvykům současných žen. Vrásky a jemné linkyKombinace dvou zesítěných hyaluronových kyselin s vysokou molekulární hmotností podporujeregeneraci pokožky a umožňuje vyhlazení povrchu a načechrání z hloubky. Oligopeptid z ibišku jakomyo-relaxant inhibuje pohyby svalů zodpovědných za výrazné vrásky. Ochrana před modrým světlemJablečníkový extrakt chrání pokožku před účinky modrého světla. Úleva pro rozházený biorytmusZapouzdřený výtažek z VITEXU a jeho hezkých modrých květů bohatých na fytoendorfinyjiž od středověku vyvažuje kožní metabolismus. Bojuje tak proti následkům desynchronizace biorytmůpokožky. (fann.cz)

Weleda Granátové jablko vyhlazující sérum 30 ml

Weleda Granátové jablko vyhlazující sérum 30 ml

Popis Lehké sérum z granátového jablka zjemňuje vrásky a vyhlazuje pleť, zároveň zlepšuje elasticitu a hydrataci pleti. Efekt tohoto unikátního přípravku pocítíte bezprostředně po nanesení. (ageo.cz)

Argan Oil noční pleťové sérum 30 ml

Argan Oil noční pleťové sérum 30 ml

Popis Díky jeho silným regeneračním a hydratačním účinkům má uznávané zklidňující, zvláčňující a hojivé vlastnosti, podporuje buněčné okysličování a zajišťuje pružnost a hedvábnou jemnost pleti. Chrání pokožku celého těla před škodlivými vnějšími vlivy. Arganový olej africké ženy vyrábějí z jader stromu zvaného argánie. Tento vzácný strom se vyskytuje pouze v jihozápadním Maroku a tato oblast byla vzhledem k omezenému výskytu stromů prohlášena organizací UNESCO biosférickou rezervací. Výroba arganového oleje stále mnohdy probíhá tradičním způsobem, který obnáší ruční vyloupání jadérek, pražení, drcení a lisování, a díky tomu si olej udžuje všechny své blahodárné složky.… (ageo.cz)

NG Cellular Boost omlazující sérum 30 ml

Esthederm INTENSIVE VITAMINE E SERUM 30 ml

Weleda Pupalkové zpevňující pleťové sérum 30 ml

Weleda Pupalkové zpevňující pleťové sérum 30 ml

Pupalkové zpevňující pleťové sérum - oživuje zralou pokožku, pomáhá posilovat strukturu pleti a zpevňovat kontury obličeje - zvyšuje schopnost pleti regenerovat a zvyšuje její elasticitu - pomáhá aktivovat přirozenou obnovu pleti, vyhlazovat ji a zanechává subjektivní pocit intenzivně oživené pleti - pleť působí pevněji a její zabarvení je jednotnější - produkt je veganský, - neobsahuje žádné suroviny získávané z palmojádrového oleje a žádné suroviny získávané z pšenice nebo ovsa - certifikovaná přírodní kosmetika - obsahuje pouze čisté přírodní suroviny - je nositelem certifikátu NATRUE - garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky, - neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy Použití: Naneste… (prodejparfemu.cz)

KORFF Detox SPF40 denní sérum 30 ml

KORFF Detox SPF40 denní sérum 30 ml

KORFF Detox SPF40 denní sérum vytváří na pokožce ochranný film proti škodlivému slunečnímu záření. Obsahuje zklidňující panthenol a hydratující aloe vera. Šalvěj muškátová a vitamin E mají antioxidační a regenerační účinek. Denní sérum vaši pokožku chrání proti fotostárnutí a pokožka je po aplikaci séra zklidněná, regenerovaná a krásně rozjasněná. Vhodné pro všechny typy pleti. Nekomedogenní, bez parabenů. Výsledek: Ochrana před UVA a UVB zářením Zklidněná pleť Regenerovaná a rozjasněná pleť Složení: Vitamin E – antioxidační účinky Aloe vera – hydratační účinky Použití: Denní sérum aplikujte ráno na čistou a suchou pleť. Krouživými pohyby vmasírujte do úplného vstřebání. Vyhněte se kontaktu s očima. (drmax.cz)

KORFF Correctionist NG regenerační sérum 30 ml

KORFF Correctionist NG regenerační sérum 30 ml

KORFF Correctionist NG regenerační sérum obsahuje výjimečný Age-return Complex, který aktivně bojuje proti stárnutí pleti. Pleť kolem 40-ti let mění svoji strukturu vlivem hormonálních změn a stává se slabší a zranitelná. Kolagen a elastin začínají mizet a na pleti se objevují hlubší vrásky. Regenerační sérum pomáhá pleti proti stárnutí, vrásky se vyhlazují a vaše pleť opět vypadá dobře. Vhodné pro pleť po 40. roku věku. Výsledek: Hloubkově regeneruje pleť Podporuje vyhlazení vrásek Aktivně bojuje proti stárnutí pleti Složení: Age-return Complex – aktivně bojuje proti stárnutí pleti Použití: Regenerační sérum aplikujte na suchou a čistou pleť a poté pokračujte obvyklou aplikací krému. (drmax.cz)

WELEDA Granátové jablko zpevňující sérum 30 ml

WELEDA Pupalkové zpevňující pleťové sérum 30 ml

Alcina Active Cell Serum - Aktivní pleťové sérum 30 ml

Alcina Active Cell Serum - Aktivní pleťové sérum 30 ml

Active Cell Serum - Aktivní pleťové sérum - vypíná a zpevňuje pleť - vyhlazuje kontury obličeje a podporuje produkci kolagenu - vyhlazuje vrásky Použití: Ráno a/nebo večer aplikujte na vyčištěnou pleť. (prodejparfemu.cz)

REVOLUTION SKINCARE Conditioning Serum - EGF Serum 30 ml …

REVOLUTION SKINCARE Conditioning Serum - EGF Serum 30 ml (5057566048866)

Pleťové sérum s růstovým faktorem (alza.cz)

Eisenberg Moisturising Smoothing Serum - Hydratační vyhlazující sérum…

Eisenberg Moisturising Smoothing Serum - Hydratační vyhlazující sérum 30 ml

Moisturising Smoothing Serum - Hydratační vyhlazující sérum - hydratuje pleť - regeneruje a vyhlazuje pleť - chrání proti volným radikálům - působí proti vzniku vrásek - posiluje přirozenou obrany schopnost pleti - sérum má krémovou texturu - je vhodné pro všechny typy pleti Použití: Aplikujte na pleť a nechte vstřebat. (prodejparfemu.cz)

Eisenberg Lifting Regenerating Serum - Regenerační vypínací sérum 30…

Eisenberg Lifting Regenerating Serum - Regenerační vypínací sérum 30 ml

Lifting Regenerating Serum - Regenerační vypínací sérum - snižuje výskyt jemných linek a vrásek - regeneruje - omlazuje - hydratuje - zlepšuje elasticitu pokožky - dodává pevnost - vhodné pro unavenou, našedlou pleť (prodejparfemu.cz)

Diet Esthetic Pearl Serum - Vyhlazující perlové sérum 30 ml

Diet Esthetic Pearl Serum - Vyhlazující perlové sérum 30 ml

Pearl Serum - Vyhlazující perlové sérum - perlový prášek vyhlazuje a rozjasňuje - šípkový olej viditelně zpomaluje projevy stárnutí a tvorbu vrásek, zjemňuje a hydratuje - bambucké máslo perfektně hydratuje - již po prvním nanesení pocítíte sametovou hebkost a jemnou vůni perlového prášku, jenž Vás bude provázet celým dnem a připomínat Vaši jedinečnost - poskytuje pleti okamžité prozáření, hloubkovou výživu a hydrataci Použití: Aplikujte na čistou a suchou pleť obličeje a krku. Pro lepší vstřebatelnost jemně vmasírujte krouživými pohyby. Pokračujte nanesením krému. (prodejparfemu.cz)

Esthederm INTENSIVE AHA PEEL CONCENTRATED SERUM 30 ml

Rilastil Progression HD rozjasňující aktivátor sérum 30 ml

Rilastil Progression HD rozjasňující aktivátor sérum 30 ml

Exkluzivní koncentrace v séru vrátí pleti její přirozenou schopnost odrážet světlo dodává ji jednotný, zářivý a vitální vzhled. Výsledek: Jasná, hladká a nestárnoucí pleť. Charateristika: Dodává pleti nový jas a krásu (HD Complex 11,6%). Posiluje a regeneruje pokožku, podporuje intenzivní anti-aging efekt, který minimalizuje vrásky díky soft-focus efektu (HD a Ceramide Complex). Intenzivně hydratuje a bojuje proti vysušení (kyselina hyaluronová a sodík PCA). Doporučeno: Vhodné pro všechny typy pleti. Použití: Po důkladném vyčištění pleti a dekoltu nanášejte ráno a večer, masírujte krouživými pohyby, dokud se zcela nevstřebá. Doporučení Rilastilu: Pro intenzivní účinek, použijte v kombinaci s Rilastil Progression HD rozjasňující intenzifikátor. PLUSY: - nekomedogenní - klinicky testováno -… (drmax.cz)

Lumene Rozjasňující a tónující pleťové sérum 30 ml

Lumene Rozjasňující a tónující pleťové sérum 30 ml

Popis Hydratujte svoji pleť a dodejte jí neodolatelně zářivý lesk. Univerzální odstín pleť jemně tónuje. Popis Účinné látky: čistá pramenitá arktická voda, ostružiník moruška, rozjasňující pigmenty. Vlastnosti: rozjasňuje pleť, hydratuje, pečuje o pleť, dodává jas, pro všechny typy pleti, neobsahuje parabeny a formaldehyd. Jak používat Aplikujte několik kapek na obličej a rovnoměrně rozetřete. Před použitím protřepejte. Náš tip V naší nabídce naleznete i další výrobky značky Lumene. (ageo.cz)

Matis Cell Expert - Regenerační pleťové sérum 30 ml

Matis Cell Expert - Regenerační pleťové sérum 30 ml

Cell Expert - Regenerační pleťové sérum - toto regenerační pleťové sérum je klíčem k pravidelné buněčné obnově - vhodné pro všechny typy pleti i věkové kategorie - regeneruje - vyživuje - rozjasňuje - navrací mladistvý vzhled Použití Pomocí pipety naneste ráno a večer na očištěnou pleť obličeje a krku 1 až 2 kapky. (prodejparfemu.cz)

La Roche-Posay Hydraphase intenzivní sérum 30 ml

La Roche-Posay Hydraphase intenzivní sérum 30 ml

Technologie buněčného spojení zajišťuje větší soudržnost epidermis pro hloubkovou dlouhotrvající hydrataci. Hydraphase intenzivní sérum je koncentrovaná formule s vysoce hydratačními ingrediencemi: Fragmenty kys.hyaluronové: pro okamžitou infůzi a udržení vody v pleti pro optimální hydrataci. Arginin a serin: tyto látky přirozeně přítomné v epidermis udržují vodu v pleti, a tak je rovnováha NMF (Přirozeně hydratačního faktoru) obnovena. Vysoká koncentrace termální vody z La Roche-Posay. Přirozeného antioxidantu, který zklidňuje pleť a působí proti podráždění. Výsledek: Pleť je svěží a rehydratovaná Způsob použití: Aplikujte denně, ráno a / nebo večer na vaši pleť. Testováno na citlivé pokožce. Vyhněte se kontaktu s očima. Balení: 30 ml Zdroj: www.laroche-posay.cz (drmax.cz)

Esthederm INTENSIVE AHA PEEL GENTLE SERUM 30 ml

Lumene Urban Intense Hydrating Serum intenzivní hydratační sérum 30 ml

Lumene Urban Intense Hydrating Serum intenzivní hydratační sérum 30 ml

Náš vysoce účinný elixír pomáhá chránit před vlivy městského života a hydratuje vaši pleť. Obsahuje silné antioxidanty z kůry severské borovice a extrakty ze smrkového dřeva. Spolu s čistou arktickou pramenitou vodou vytvoří toto složení okolo vaší pleti neviditelný štít, který vás chrání proti městskému znečištění a uchovává pleť hydratovanou. Výsledkem je rozjasněná a svěže vypadající pleť. (fann.cz)

Dior Capture Youth Serum Intense Rescue pleťové sérum 30 ml

Dior Capture Youth Serum Intense Rescue pleťové sérum 30 ml

"Sérum Intense Rescue je prvním* intenzivním olejem-sérem, které obnovuje lipidy, posiluje ochrannou bariéru pleti a napomáhá řešit suchou pleť na povrchu a uchovat její hydrataci. Používá se v kombinaci s krémem Capture Youth a odhaluje ideální vzhled pleti.* Od Diora. Intense Rescue sérum se zaměřuje na suchou a podrážděnou pleť s nedostatkem lipidů. Intense Rescue sérum napomáhá obnovit suchá místa a zachovat tvorbu lipidů pro pleť, jež bude okamžitě vyživená, pružná a příjemná. Díky své průlomové proměnlivé textuře v podobě oleje-séra v sobě Intense Rescue spojuje revitalizační sílu séra a vyživující účinky oleje. Arganový olej vyživuje pleť a přináší jí okamžitý pocit komfortu. Mastné kyseliny z Tamanu** napomáhají posílit bariéru pleti zachováním produkce lipidů* a zjemňují pleť.… (fann.cz)

Juvena Skin Nova SC Serum univerzální omlazující sérum 30 ml

Juvena Skin Nova SC Serum univerzální omlazující sérum 30 ml

Hlavní účinky:Vysoce efektivní obnovující sérum k vytvoření mladistvě svěží pokožky aktivuje a udržuje její regeneraci pro obnovu kmenových buněk k neustálé tvorbě mladistvě svěží pokožky. Jedinečná technologie dvojí revoluce ve své nejčistší a nejefektivnější formě znatelně zlepšuje kvalitu pleti a zintenzivňuje účinky pleťové péče. Dodává pleti ideální mikroprostředí, aby se mohla vyvíjet tím nejlepším způsobem. Viditelně zlepšuje strukturu pokožky, omlazuje vzhled pleti a posiluje její funkce. Pokožka je viditelně celistvá, stejnoměrná a zdokonalená. Složení:SkinNova SC Technology Způsob použití:Aplikujte ráno a/nebo večer na dokonale očištěnou pleť před dalšími produkty péče. (fann.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít