Sesderma Repaskin Mender obnovující sérum 30 ml

Juvena SPECIALISTS Skin Nova SC Serum - Protivráskové obnovující…

Juvena SPECIALISTS Skin Nova SC Serum - Protivráskové obnovující sérum 30 ml

SPECIALISTS Skin Nova SC Serum - Protivráskové obnovující sérum - vysoce efektivní obnovující sérum k vytvoření mladistvě svěží pleti - jedinečná technologie "dvojí revoluce" ve své nejčistší a nejefektivnější formě znatelně zlepšuje kvalitu pleti - aktivuje a udržuje regeneraci pleti pro obnovu kmenových buněk - zintenzivňuje účinky pleťové péče, ideální doplněk následujícího ošetření - dodává pleti ideální mikroprostředí, aby se mohla vyvíjet tím nejlepším způsobem - viditelně zlepšuje strukturu pleti - omlazuje vzhled pleti, posiluje její funkce - pleť je viditelně celistvá, stejnoměrná a zdokonalená Použití: Nanášejte sérum samostatně nebo pod svůj běžný krém každé ráno a večer. Sérum lze použít i pro urychlení léčebného procesu jizev. (prodejparfemu.cz)

Sesderma C-VIT Intensive Serum ( 5 Ks ) - Rozjasňující a obnovující…

Sesderma C-VIT Intensive Serum ( 5 Ks ) - Rozjasňující a obnovující sérum 2 ml

C-VIT Intensive Serum ( 5 Ks ) - Rozjasňující a obnovující sérum - 12 % čistého vitaminu C v podobě kyseliny askorbové - regeneruje pleť - odstraňuje známky stárnutí - omlazuje - regeneruje skvrny - dodává zářivý vzhled - vyhlazuje vrásky a sjednocuje tón pleti - dodává pleti pružnost a pevnost - vhodné pro všechn typy pleti Použití: Ampulku jemně rozlomte. Dejte si do dlaní odpovídající množství séra a vetřete ho do očištěné pokožky obličeje, krku a oblasti dekoltu. Při první aplikaci můžete pociťovat lehké pálení, které je způsobeno koncentrací vitaminu C. Používejte maximálně 2krát týdně. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Liposomal Serum - Intenzivní sérum 30 ml

Sesderma Liposomal Serum - Intenzivní sérum 30 ml

Liposomal Serum - Intenzivní sérum - sérum je postaveno na třech formách pro pokožku prospěšného retinolu - vhodné pro všechny typy pleti - nezpůsobuje podráždění ani zčervenání - bojuje proti stárnutí, - zklidňuje - působí protizánětlivě Použití: Každý den naneste 4 kapky do dlaní a vetřete do pokožky obličeje před nanesením krému. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Azelac RU Liposomal Serum - Depigmentační sérum 30 ml

Sesderma Azelac RU Liposomal Serum - Depigmentační sérum 30 ml

Azelac RU Liposomal Serum - Depigmentační sérum - sérum je ideálním řešením pro ty, kdo bojují s problémem skvrn vyvolaných slunečním zářením, těhotenstvím, stárnutím nebo hormonální léčbou a pihami - proniká až do vrstvy vlastní pokožky - redukuje velikosti skvrn - rozjasňuje - působí protizánětlivě a antioxidačně - zajišťuje intenzivní depigmentační působení Použití: Aplikujte na noc, jemně vetřete do očištěné pokožky. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Sesgen 32 Cell Activating Serum - Omlazující sérum 30 ml

Sesderma Sesgen 32 Cell Activating Serum - Omlazující sérum 30 ml

Sesgen 32 Cell Activating Serum - Omlazující sérum - dokonale vyrovnává texturu a barvu pleti - prodlužuje životnost buněk - regeneruje - zvlhčuje - dodává vitalitu - omlazuje - redukuje vrásky - pro všechny typy pleti Použití: Naneste sérum aktivující buňky na vyčištěnou pokožku obličeje, nejlépe dvakrát týdně, popř. podle potřeby, a jemně vetřete. (prodejparfemu.cz)

Uživatele, kteří hledají "Sesderma Repaskin Mender obnovující sérum 30 ml" se dívají také na:

Retro šaty 30. léta

Rilastil Re-Sleep Obnovující noční sérum 30 ml

Rilastil Re-Sleep Obnovující noční sérum 30 ml

RILASTIL Re-Sleep je inovativní noční řada, která založená na principech chronobiologie zesiluje regeneračně-opravný účinek pleti typický pro její noční metabolismus. Vlastnosti: regenerační a opravný účinek založený na cirkadiánních rytmech (Cirkadiánní rytmus je biologický rytmus s periodou o délce přibližně 24 hodin, může kolísat mezi 20 až 28 hodinami), se zpevňujícím účinkem. Noční transverzální (příčné) ošetření. Řada se skládá ze dvou produktů: *Rilastil Re-Sleep obnovující noční sérum 30ml: sérum s lehkou a hedvábnou texturou s regeneračním, zpevňujícím a opravným účinkem *Rilastil Re-Sleep obnovující noční balzám 50ml: krém s bohatou texturou s regeneračním, zpevňujícím a opravným účinkem Rilastil Re-Sleep obnovující noční sérum 30ml Je jemný fluid s hedvábným dotekem a rychlou… (drmax.cz)

Sesderma Antiaging Gel - Intenzivně obnovující gelový krém 30 ml

Sesderma Antiaging Gel - Intenzivně obnovující gelový krém 30 ml

Antiaging Gel - Intenzivně obnovující gelový krém - intenzivní terapie proti vráskám pro zralou kůži navyklou na působení retinolu - používá se také jako podpora po zákrocích - vyrovnává akné - reguluje přebytek buněk ve vlasových folikulech - zabraňuje vzniku mazových zátek a ucpávání pórů - hydratuje - redukuje pigmentové skvrny - sjednocuje - výživuje - zpevňuje pokožku Použití: Gel je nutné používat první 3 měsíce obden jako léčbu pro přivyknutí pokožky na působení retinolu. Naneste na vyčištěnou pokožku obličeje každý večer a jemně vtírejte až do úplného vstřebání. Během léčby je nutné používat denní krémy s filtrem SPF 50. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Anti-Aging Gel - Obnovující gelový krém 30 ml

Sesderma Anti-Aging Gel - Obnovující gelový krém 30 ml

Anti-Aging Gel - Obnovující gelový krém - gel je nutné používat jako terapii pro přivyknutí kůže na působení retinolu - jde o péči zabraňující stárnutí kůže - osvědčuje se při regeneraci poškození po opalování - redukuje pigmentaci - stimuluje produkci nového kolagenu - chrání kůži před působením volných radikálů - vyrovnává akné - hydratuje - sjednocuje - výživuje - zpevňuje pokožku Použití: Gel je nutné používat první 2 měsíce obden jako léčbu pro přivyknutí pokožky na působení retinolu. Naneste na vyčištěnou pokožku obličeje každý večer a jemně vtírejte až do úplného vstřebání. Během léčby je nutné používat denní krémy s filtrem SPF 50. (prodejparfemu.cz)

Eucerin Hyaluron-Filler noční obnovující a vyplňující sérum 30 ml

Eucerin Hyaluron-Filler noční obnovující a vyplňující sérum 30 ml

Každá žena touží po svěží a mladistvě vypadající pleti bez vrásek. Nechte se hýčkat i v noci a zlepšujte kvalitu své pleti během spánku. Obnovující a vyplňující sérum Hyaluron-Filler viditelně zlepší strukturu vaší pleti a podpoří obnovu kožních buněk. Složení obohacené o AHA komplex a kyselinu hyaluronovou odstraňuje odumřelé kožní buňky a vyplňuje hluboké vrásky zevnitř, aby pleť působila odpočatě, zářivě a byla hebká na dotyk. Výsledek: během spánku odstraní vrchní vrstvu odumřelých kožních buněk vyplňuje hluboké vrásky zevnitř pleť je zářivější a hladší Složení: Noční sérum vám svým složením zlepšuje vzhled pokožky v době, kdy spíte. Inovativní formule má duální účinek. Bílá komora za pomoci AHA komplexu pleť jemně exfoliuje, neboli odstraňuje z povrchu pokožky vrstvu odumřelých buněk… (drmax.cz)

Sesderma Liposomal Serum - Lipozomální sérum s kyselinou hyaluronovou…

Sesderma Liposomal Serum - Lipozomální sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml

Liposomal Serum - Lipozomální sérum s kyselinou hyaluronovou - sérum je bohatý zdroj kyseliny hyaluronové - určený pro každý typ kůže vyžadující intenzivní hydrataci - chrání pokožku - zabraňuje ztrátě vody - stimuluje procesy proti stárnutí - zesvětluje skvrny - pro všechny typy pleti Použití: Naneste na čistý obličej a jemně vtírejte až do úplného vstřebání. Používejte ráno a večer. (prodejparfemu.cz)

Eucerin Hyaluron Filler Night Peeling & Serum - Noční obnovující a…

Eucerin Hyaluron Filler Night Peeling & Serum - Noční obnovující a vyplňující sérum  30 ml

Hyaluron Filler Night Peeling & Serum - Noční obnovující a vyplňující sérum - má duální účinek - vyplňuje jemné linky a vrásky - obnovuje pleť - vyhlazuje pleť a zlepšuje její strukturu - podporuje obnovu kožních buněk - má lehkou gelovou texturu - je vhodný pro všechny typy pleti Použití: Aplikujte večer na vyčištěný obličej, krk a dekolt. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Lipsomal Serum - Intenzivní omlazující sérum s kyselinou…

Sesderma Lipsomal Serum - Intenzivní omlazující sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml

Lipsomal Serum - Intenzivní omlazující sérum s kyselinou hyaluronovou - intenzivní péče o pokožku, která je ovlivněna hyperpigmentací - ideálně chrání kůži před vnějšími vlivy, jako jsou stres, únava, UV záření, nebo smog - vhodný pro všechny typy pleti - chrání před škodlivými vlivy - redukuje vrásky a skvrny Použití: Ráno a večer naneste 4 kapky produktu a vmasírujte do pokožky obličeje před aplikací krému. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Liposomal Serum - Antioxidační sérum pro obnovu povrchu…

Sesderma Liposomal Serum - Antioxidační sérum pro obnovu povrchu pleti 30 ml

Liposomal Serum - Antioxidační sérum pro obnovu povrchu pleti - intenzivní léčba proti stárnutí, jejíž působení je založeno na resveratrolu, látce se silnými antioxidačními vlastnostmi, která se běžně vyskytuje v hroznovém víně - chrání před degradací způsobenou nečistotami, nebo volnými radikály - zajišťuje kůži pevnost, pružnost a zářivý vzhled - antioxidační vlastnosti - navrací správnou hustotu a napětí - hydratuje Použití: Sérum nanášejte ráno a večer na očištěnou pokožku obličeje. Jemně vetřete a ponechte zcela vstřebat. Poté naneste krém. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Antiwrinkle Regenerative Cream Forte - Intenzivně obnovující…

Sesderma Antiwrinkle Regenerative Cream Forte - Intenzivně obnovující krém 30 ml

Antiwrinkle Regenerative Cream Forte - Intenzivně obnovující krém - intenzivní terapie proti vráskám pro zralou pokožku zvyklou na působení retinolu - používá se také jako podpora po zákrocích - vyhlazuje hluboké vrásky a redukuje výskyt akné - odstraňuje pigmentaci vzniklou stárnutím pleti nebo nadměrným sluněním a pomáhá vyhlazovat jizvičky - vhodný pro všechny typy pleti - intenzivně obnovuje pleť - vyživuje pleť - již po měsíci používání dodává kůži zářivý vzhled Použití: Před začátkem používání je nutné každý den večer po dobu 3 měsíců používat Retises 0,25 % krém. Přípravek je nutné nanášet každý den na noc na umytou pokožku obličeje a vmasírovat ho až do úplného vstřebání. Během léčby je nutné používat denní krémy s filtrem SPF 50. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Repaskin Sunscreen Gel Cream SPF 50 - Opalovací gel-krém na…

Sesderma Repaskin Sunscreen Gel Cream SPF 50 - Opalovací gel-krém na obličej 50 ml

Repaskin Sunscreen Gel Cream SPF 50 - Opalovací gel-krém na obličej - ochrana před škodlivým UV zářením - napravuje poškození DNA - proniká do nejhlubších vrstev kůže - zamezuje ztrátě vlhkosti - hydratuje - dokonale se roztírá a vstřebává - pro každodenní používání Použití: Aplikujte každý den ráno na čistou pokožku obličeje a také pokaždé 30 minut před přímým vystavením slunečnímu záření. Během pobytu venku je nutné opakovat aplikaci každé 2–3 hodiny. (prodejparfemu.cz)

Sesderma C-Vit Liposomal Serum - Lipozomální sérum pro rozjasnění…

Sesderma C-Vit Liposomal Serum - Lipozomální sérum pro rozjasnění pleti 30 ml

C-Vit Liposomal Serum - Lipozomální sérum pro rozjasnění pleti - sérum s nejstabilnější formou vitaminu C, která díky použití nanotechnologie proniká do hlubokých vrstev kůže - C-VIT sérum působí antioxidačně na kůži - redukuje vrásky - zvyšuje pevnost - zvyšuje pružnost pokožky - zlepšuje její barvu Použití: Naneste na očištěnou pokožku a jemně vetřete. Používejte 2krát denně nebo podle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Anti-Aging Serum - Lipozomální sérum proti stárnutí pleti s…

Sesderma Anti-Aging Serum - Lipozomální sérum proti stárnutí pleti s liftingovým efektem 30 ml

Anti-Aging Serum - Lipozomální sérum proti stárnutí pleti s liftingovým efektem - sérum je postaveno na třech formách pro pokožku prospěšného retinolu - účinkuje proti stárnutí - zklidňuje - působí protizánětlivě - proniká do hloubky kůže - nezpůsobuje podráždění ani zčervenání - vhodné pro všechny typy pleti Použití: Každý den naneste 4 kapky do dlaní a vetřete do pokožky obličeje před nanesením krému. Během léčby je nutné používat přes den krémy s filtrem SPF 50. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Silkses Skin Moisturizing Protector - Ochranný hydratační…

Sesderma Silkses Skin Moisturizing Protector - Ochranný hydratační krém s obnovujícím účinkem 30 ml

Silkses Skin Moisturizing Protector - Ochranný hydratační krém s obnovujícím účinkem - krém je doporučován jako podpora léčby jizev po spáleninách, operacích a způsobených jinými úrazy - působí jako účinná ochrana citlivých míst - hydratuje - chrání - zvlhřuje - obnovuje - urychluje proces hojení - předchází tvorbě jizev - má uklidňující a antioxidanční účinky Použití: Používejte na očištěnou pokožku dvakrát denně. Přípravek se v okamžiku kontaktu s kůží okamžitě rozpouští a to urychluje jeho účinky. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Lipid Bubbles Serum - Pleťové sérum s růstovým faktorem pro…

Sesderma Lipid Bubbles Serum - Pleťové sérum s růstovým faktorem pro omlazení pleti 30 ml

Lipid Bubbles Serum - Pleťové sérum s růstovým faktorem pro omlazení pleti - zpevňuje a omlazuje - regeneruje - vrací pokožce pevnost - zvlhčuje - redukuje vrásky - má antioxidační účinky - vyrovnává barvu kůže Použití: Naneste na vyčištěnou a tonizovanou pleť. Používejte dvakrát denně, ráno a večer. Jemně vetřete. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Antiwrinkle Regenerative Cream - Obnovující krém s retinolem…

Sesderma Antiwrinkle Regenerative Cream - Obnovující krém s retinolem a vitaminem C 30 ml

Antiwrinkle Regenerative Cream - Obnovující krém s retinolem a vitaminem C - vhodné používat jako terapii pro přivyknutí kůže na působení retinolu - ošetřuje a oživuje pleť - zlepšuje její vzhled a pružnost - zvyšuje produkci keratinocytů a díky tomu zlepšuje tloušťku kůže - redukuje skvrny a vrásky - vyhlazuje - dodává pokožce zářivý vzhled - vhodný pro všechny typy pleti Použití: Krém je nutné používat první 3 měsíce jako léčbu pro přivyknutí pokožky na působení retinolu. Přípravek je nutné nanášet každý den na noc na umytou pokožku obličeje a vmasírovat ho až do úplného vstřebání. Během léčby je nutné používat denní krémy s filtrem SPF 50. (prodejparfemu.cz)

Soaphoria Royal Serum - Organické obnovující a rozjasňující pleťové…

Soaphoria Royal Serum - Organické obnovující a rozjasňující pleťové královské sérum na zralou pleť 30 ml

Royal Serum - Organické obnovující a rozjasňující pleťové královské sérum na zralou pleť - obnovující a rozjasňující sérum hloubkově hydratuje a regeneruje zralou pleť - obsažené esenciální oleje pokožku vyživují a dodávají jemnost a hebkost - výtažek z kávových zrn a čajovníku dodají pleti nový příval energie - obsahuje avokádový olej - rýžový olej - arganový olej - olej ze sladkých mandlí - macerát ze zrn Kávovníku arabského - výtažek z listů Čajovníku čínského - vypíná a vyhlazuje pleť - kofein pleť energizuje a stimuluje - sérum je vhodné pro zralou pleť Použití: Aplikujte na pleť a nechte vstřebat. (prodejparfemu.cz)

Soaphoria organické obnovující a rozjasňující pleťové sérum na zralou…

Soaphoria organické obnovující a rozjasňující pleťové sérum na zralou pleť 30 ml

Popis Obnovující a rozjasňující sérum hloubkově hydratuje a regeneruje zralou pleť. Obsažené esenciální oleje pokožku vyživují a dodávají jemnost a hebkost. Výtažek z kávových zrn a čajovníku dodají pleti nový příval energie. (ageo.cz)

Clarins Booster Repair - Obnovující sérum 15 ml

Clarins Booster Repair - Obnovující sérum 15 ml

Booster Repair - Obnovující sérum - dopřejte své pleti jedinečný komfort a péči - obohacené o výtažek z citlivky stydlivé - pleť regeneruje - zmírňuje stopy únavy - odstraňuje pocity napětí - zmírňuje zarudnutí - vysoce koncentrovaná péče - přizpůsobuje sepotřebám pleti Použití: Smíchejte pár kapek se svým oblíbeným denním nebo nočním krémem a aplikujte na pleť. (prodejparfemu.cz)

Juvena SPECIALISTS Skin Nova SC Eye Serum - Obnovující sérum pro…

Juvena SPECIALISTS Skin Nova SC Eye Serum - Obnovující sérum pro okolí očí 15 ml

SPECIALISTS Skin Nova SC Eye Serum - Obnovující sérum pro okolí očí - vysoce efektivní obnovující sérum pro okolí očí k vytvoření mladistvě svěží pleti - unikátní "dvojitá revoluce" ve své nejčistší a nejefektivnější formě - kofein působí na redukci váčků v oblasti okolo očí - aktivuje, udržuje a chrání regeneraci pleťových kmenových buněk - zintenzivňuje účinky jakéhokoliv očního krému - zajišťuje citlivé oční oblasti ideální mikroprostředí, aby se mohla vyvíjet tím nejlepším způsobem - znatelně zlepšuje strukturu pleti a omlazuje vzhled jemné pleti okolo očí - redukuje váčky a zjemňuje podráždění Použití: Aplikujte na oční okolí včetně víček buď samostatně nebo před použitím krému. Používejte nejlépe každé ráno a večer na dokonale čistou pleť. (prodejparfemu.cz)

KORFF Antirossore sérum 30 ml

KORFF Antirossore sérum 30 ml

KORFF Antirossore sérum obsahuje výtažek ginkgo biloba, panthenol a derivát lékořice, které mají zklidňující účinek. Přítomnost kyseliny hyaluronové zaručí vaší pleti dokonalou hydrataci. Sérum má krémově-gelovou texturu a snadno se vstřebává. Vaše pleť bude po použití séra bez zarudnutí, hydratovaná, elastická a krásně rozjasněná. Sérum je nekomedogenní, bez parfemace a parabenů. Výsledek: Zklidňuje pleť a zmírňuje zarudnutí Hydratuje a rozjasňuje pleť Rychle se vstřebává Složení: Ginkgo biloba – zklidňující účinky Kyselina hyaluronová – hydratační účinky Použití: Sérum aplikujte na čistou a suchou pleť jemnými pohyby a lehce masírujte až do úplného vstřebání. Pro lepší účinek naneste po aplikaci séra krém Korff Antirossore proti zarudnutí s SPF20. (drmax.cz)

VICHY NEOVADIOL Sérum 30 ml

Sesderma Immediate Lifting Effect Serum ( 5 Ks ) - Sérum s…

Sesderma Immediate Lifting Effect Serum ( 5 Ks ) - Sérum s liftingovým efektem  2 ml

Immediate Lifting Effect Serum ( 5 Ks ) - Sérum s liftingovým efektem - ampulku je možné použít jako základ pod líčidla a rovněž místo denního nebo nočního krému - zvyšuje pružnost pokožky - redukuje vrásky - zvlhčuje a zvláčňuje pokožku - zabraňuje uvolňování kůže - působí antioxidačně - vhodné pro všechny typy pleti Použití: Na očištěnou kůži naneste obsah, roztírejte krouživými pohyby na obličej, krk a výstřih. Používejte 1–2krát týdně. (prodejparfemu.cz)

Juvena Strengthening Serum posilňující sérum 30 ml

Juvena Strengthening Serum posilňující sérum 30 ml

Hlavní účinky:Doplňující sérum zlepšuje stabilitu a elasticitu pleti a posiluje ji. Perlovo proteinový komplex podporuje přirozené zásoby energie a zlepšuje stabilitu a vitalitu pokožky. Biosteron (výtažek z divoké sladké brambory a sojových sterolů) napomáhá zlepšovat pevnost pleti, posiluje ji a redukuje linky pro hedvábně vyhlazenou a pružnou pleť. Obnovuje propustnost hydratace i obsah lipidů, zvyšuje stabilitu a elasticitu pleti, která je ve výsledku viditelně rozjasněná.Složení:SkinNova SC Technology, perlovo-proteinový komplex, extrakt ze sóji, extrakt z divokého jamu (sladká brambora)Způsob použití:Aplikujte ráno a/nebo večer na dokonale očištěnou pleť před dalšími produkty péče. (fann.cz)

Juvena Lifting Serum zpevňující sérum 30 ml

Juvena Lifting Serum zpevňující sérum 30 ml

Hlavní účinky:Intenzivní liftingové sérum s dvojitým efektem, okamžitě a viditelně zlepšuje elasticitu pokožky a dlouhodobě zvýrazňuje kontury tváře. Vysoce koncentrovaný argan-ceramidový systém, unikátní liftingový systém zaručující dvojí účinek zajišťuje okamžitý liftingový efekt, redukuje vzhled linek a vrásek a obnovuje obsah hydratace ve všech epidermálních vrstvách. Složení:SkinNova SC Technology, argan-ceramid systém, extrakt z mořské trávy, přírodní hydratační komponentyZpůsob použití:Aplikujte ráno na dokonale očištěnou pleť obličeje před dalšími kroky denní péče. (fann.cz)

Clarins Mission perfection serum sérum 30 ml

Clarins Mission perfection serum sérum 30 ml

Hlavní účinky:Průkopnické sérum, které je schopno opravit poruchy pigmentace, aniž by změnilo přirozený tón pleti.Složení:Výtažek z ovoce Acerola: blokuje “špatné’’ zprávy v pleti, které vedou k poruchám pigmentace. Hexylresorcinol: pomáhá redukovat tvorbu tmavých skvrn. Výtažek z ginkgo biloba: pomáhá obnovit v pleti projasnění pomocí podpory krevní mikrocirkulace. Jemné ovocné kyseliny: redukují vzhled pigmentových skvrn, vyhlazují texturu pleti a optimalizují odrážení světla díky keratolytickým účinkům. Zdokonalující pigmenty: okamžitě projasňují a sjednocují pleť. Způsob použití:Jemnou projasňující a vyhlazující emulzi můžete použít ráno i večer. Vhodné pro všechny typy pleti. Pro lepší výsledky a posilněnou ochranu před tmavými skvrnami doporučujeme používat s UV PLUS ANTI… (fann.cz)

Matis Energising Serum - Energizující sérum 30 ml

Matis Energising Serum - Energizující sérum 30 ml

Energising Serum - Energizující sérum Toto lehké sérum stimuluje energii nevýrazné a stresované pleti. Má svěží texturu a citrusovou vůni. Stimuluje aktivitu buněk a dodává energii. - komplex vitamínů A, C a E má revitalizační efekt - OLIGOVITAL Complex má energizující efekt. Stimuluje vitální funkce pleti a startuje mechanismus, který navzdory únavě dodává buňkám energii. Podporuje produkci elastinu a kolagenu a zvyšuje obranyschopnost pokožky před poškozením způsobené životním prostředím. Pleť je revitalizována, zásobena energií a plná zdraví. Použití Energising Serum aplikujte pod Enegizující krém ráno a večer nebo samostatně večer místo nočního krému. (prodejparfemu.cz)

Nuxe Nuxuriance Sérum 30 ml

Nuxe Nuxuriance Sérum 30 ml

Obsahuje Bi-Florální buňky šafránu a bugenviley + výtažky krokusu. Regeneruje, zpevňuje, sjednocuje odstín pleti. PRO VŠECHNY TYPY PLETI PATENTOVANÁ INOVACE. Inteligentní aktivní složka jenž cíleně a kontinuálně účinkuje, Bi-Florální buňky (aktivní molekuly vzácných květů šafránu zapouzdřené v buňce bugenviley) pomáhají stimulovat tvorbu nových kožních buněk. Již od prvního použití dokáže zpevňující sérum z Bi-Florálních buňek pleť vyhladit a hydratovat. Za 28 dní je pleť omlazená: jemnější, plnější a zregenerovaná. Je obnoven její přirozený jas. Odstín pleti je sjednocen. Pleť je pružná a rysy vypnuté. Použití: Naneste na obličej, krk a dekolt. Obsahuje 95,2% přírodních složek. 7 patentů. Bez parabenů. Nekomedogenní. (drmax.cz)

Placentor Regenerační sérum 30 ml

Placentor Regenerační sérum 30 ml

Biologické hodiny pokožky mohou být v nerovnováze v důsledku stárnutí způsobeného věkem, nedostatkem spánku, vlivem stresu, UV záření, atd. Důsledky → buňky nejsou sehrané a nerozlišují mezi obdobím den/noc. Obranyschopnost je oslabena a obnova je utlumena. ŘEŠENÍ: PLACENTOR Vegetal Regenerační sérum ÚČINNOST KLINICKY PROKÁZÁNA* > Od 1. probuzení je pleť krásná jako po vydatném nočním spánku: 88% > Zlepšení kvality pokožky: 92% > Vylepšuje texturu pokožky a redukuje vrásky: 83% > Vylepšení kontur obličeje: 96% *Test spokojenosti na 24 dobrovolnhících po aplikaci dvakrát denně v průběhu 28 dnů. Stres, únava, stárnutí zapříčiněné věkem, špatná životospráva, atd., desynchronizuje biologické hodiny pokožky. Přirozené mechanismy kožní obrany (den) a reparace (noc) jsou narušeny. Výsledek:… (drmax.cz)

Esthederm INTENSIVE VITAMINE E SERUM 30 ml

Argan Oil noční pleťové sérum 30 ml

Argan Oil noční pleťové sérum 30 ml

Popis Díky jeho silným regeneračním a hydratačním účinkům má uznávané zklidňující, zvláčňující a hojivé vlastnosti, podporuje buněčné okysličování a zajišťuje pružnost a hedvábnou jemnost pleti. Chrání pokožku celého těla před škodlivými vnějšími vlivy. Arganový olej africké ženy vyrábějí z jader stromu zvaného argánie. Tento vzácný strom se vyskytuje pouze v jihozápadním Maroku a tato oblast byla vzhledem k omezenému výskytu stromů prohlášena organizací UNESCO biosférickou rezervací. Výroba arganového oleje stále mnohdy probíhá tradičním způsobem, který obnáší ruční vyloupání jadérek, pražení, drcení a lisování, a díky tomu si olej udžuje všechny své blahodárné složky.… (ageo.cz)

Weleda Granátové jablko vyhlazující sérum 30 ml

Weleda Granátové jablko vyhlazující sérum 30 ml

Popis Lehké sérum z granátového jablka zjemňuje vrásky a vyhlazuje pleť, zároveň zlepšuje elasticitu a hydrataci pleti. Efekt tohoto unikátního přípravku pocítíte bezprostředně po nanesení. (ageo.cz)

Payot Concentré krémové sérum 30 ml

Payot Concentré krémové sérum 30 ml

Hlavní účinky:Sérum SUPRÊME JEUNESSE CONCENTRÉ je skutečný anti-aging klenot nabízející podstatu globálního omlazení pleti. Jeho nejmodernější aktivní složky dvojnásobně koncentrovaná kyselina hyaluronová a vitamin C účinně bojují s příznaky stárnutí: vrásky, povadlá pleť, pigmentace a dehydratace.Delikátní textura séra se snadno a rychle vstřebává, taje do pokožky a zanechává efekt hedvábného závoje.Složení:Magnolie a orchidej -CarcinineHnědá mořsá řasaWakaméKyselina hyaluronová -VitaminC - Vitamin EZpůsob použití:Pro ještě lepší výsledky kombinujte s oční péčí Suprême Jeunesse Regard. (fann.cz)

Alcina Active Cell Serum - Aktivní pleťové sérum 30 ml

Alcina Active Cell Serum - Aktivní pleťové sérum 30 ml

Active Cell Serum - Aktivní pleťové sérum - vypíná a zpevňuje pleť - vyhlazuje kontury obličeje a podporuje produkci kolagenu - vyhlazuje vrásky Použití: Ráno a/nebo večer aplikujte na vyčištěnou pleť. (prodejparfemu.cz)

Lavera Hydro efekt sérum 30 ml

Lavera Hydro efekt sérum 30 ml

Vaše pleť každý den trpí vlivem působení škodlivých faktorů, které se vyskytují okolo nás - např. výfukové emise, prach, atd. Tyto drobné částice útočí na pleťové buňky a ovlivňují její přirozené ochranné mechanismy. Extra porce vlhkosti a ochrany před těmito faktory jsou důležitým předpokladem pro svěží a zářivou pleť. (pilulka.cz)

Alkemie SOS zklidňující sérum 30 ml

Alkemie SOS zklidňující sérum 30 ml

Zklidňující sérum Liquid shield S.O.S. Objem: 30 ml Regeneruje, posiluje a redukuje podráždění. Obnovuje fyziologický ekosystém pokožky. Účinné látky: oligosacharidy a fruktosacharidy komplex probiotik a probiotik inovativní kombinace výtažku z kořene jakonu, prebiotik a probiotik, který vám umožní udržet správný kožní ekosystém. Poskytuje pokožce dobře vyvážené fyziologické fungování extrakt z tasmánských horských pepřových bobulí s okamžitým uklidňujícím a protizánětlivým účinkem, který ucpává krevní cévy. Snižuje otoky, zarudnutí a pocit pálení extrakt z kmenových buněk ředkve zelené zklidňuje záněty a snižuje zarudnutí. Chrání buňky před oxidací DNA. Rozvíjí kožní toleranci, minimalizuje reakci na dráždivé faktory extrakt ze zlaté řasy představuje imunologický filtr proti slunečnímu… (bigbrands.cz)

Avene Physiolift Vyhlazující sérum 30 ml

Avene Physiolift Vyhlazující sérum 30 ml

Sérum vaši pleť krásně vyhladí, vyplní vrásky, vaše pleť bude pevnější, jemná a na první pohled svěží. AVENE Physiolift Vyhlazující sérum obsahuje mono-oligomery kyseliny hyaluronové, které vyplňují vrásky a vyhlazují pleť, pre-tokoferyl se silnými antioxidačními účinky a AscofillineTM „stavební“ aktivní látku. Obsažená termální voda Avène pokožku hydratuje, zklidňuje a zjemňuje. Výsledek: Vyhlazuje pleť Vyplňuje vrásky Zpevňuje a rozjasňuje pleť Použití: Sérum aplikujte na čistou pleť obličeje, krku a dekolt ráno a/nebo večer před každodenní péčí. (drmax.cz)

Esthederm CELLULAR CONCENTRATE SERUM 30 ml

Esthederm INTENSIVE HYALURONIC SERUM 30 ml

Esthederm INTENSIVE SPIRULINA SERUM 30 ml

VICHY LIFTACTIV SUPREME Sérum 30 ml

Esthederm INTENSIVE PROPOLIS SERUM 30 ml

Oliv Moonlight Serum měsíční sérum 30 ml

Oliv Moonlight Serum měsíční sérum 30 ml

Zářit už nebudete pouze svým úsměvem! Mladistvý vzhled a energie bude čišet z celého vašeho obličeje. Postará se o to sérum Oliv, které je určeno k použití na jemnou pokožku obličeje a krku. Svým složením obohaceným o aktivní látky a rostlinné ingredience napomáhá sjednotit tón pleti tím, že redukuje výskyt tmavých skvrn na pokožce a předchází výskytu nových. Pleť zůstává dlouhodobě zářivá a vláčná. Výsledek: rozjasňuje pokožku redukuje tmavé skvrny a předchází vzniku nových Složení: Šetrné složení produktu zaručuje jeho vysokou kompatibilitu se všemi typy pleti bez rizika podráždění. Sérum obsahuje výtažky z olivových listů, arbutin, slunečnici, lilii, lékořici, protěž a aloe vera pro šetrnou péči o pokožku celého těla. Použití: K viditelným účinkům stačí jen pár kapek. Naneste sérum do… (drmax.cz)

3LAB H Serum omlazující sérum 30 ml

3LAB H Serum omlazující sérum 30 ml

Hlavní účinky:Hydratační pěstící sérum obsahující Nano-Claire GY™ – světově první kosmetický syntetický růstový hormon, který nahrazuje růstové hormony, jež se ztrácejí s věkem. Minimalizuje viditelnost jemných linek a vrásek. Snižuje účinky UV záření na pleti. Redukuje příznaky stárnutí. Zvyšuje energii v pleti.Redukuje stařecké skvrny.Hydratuje a vyhlazuje pleť.Složení:Nano-Claire GY™ — syntetický růstový hormon – jako materiál stabilizovaný v liposomec v nano-velikosti s prokazatelnou schopností zvrátit proces stárnutí a vedoucí k podpoře mladých buněčných kožních komponentů. A scientifically blended complex of targeted Oligopeptides designed to support the structure of the extracellular matrix.Aquaxyl je složka s dvojí funkcí, která zvyšuje hydrataci pleti a posiluje hranici nápravy… (fann.cz)

Matis Regenerating Serum - Regenerační sérum 30 ml

Matis Regenerating Serum - Regenerační sérum 30 ml

Regenerating Serum - Regenerační sérum Je ideální pro regeneraci unavené pleti se ztrátou vitality. Využívá své regenerační síly z exkluzivního komplexu CAPTOZONE. - komplex vitamínů A, C a E má revitalizační efekt - CAPTOZONE Complex má regenerační efekt. Zachytává a neutralizuje ozónové molekuly (extrémně toxické komponenty, které patří mezi nejsilnější oxydanty). Ozónové molekuly působí jako volné radikály a poškozují buňky. Captozone komplex posiluje přirozený systém, který obnovuje strukturu pleti. Udržuje celistvost zrohovatělé vrstvy pokožky pro lepší ochranu. Opravuje poškozenou pleť a obnovuje komfort. Použití Regenerating Serum aplikujte pod regenerační krém ráno a večer nebo samostatně večer místo nočního krému. (prodejparfemu.cz)

Juvena SPECIALISTS Lifting Serum - Liftingové sérum 30 ml

Juvena SPECIALISTS Lifting Serum - Liftingové sérum 30 ml

SPECIALISTS Lifting Serum - Liftingové sérum - intenzivní liftingové sérum s dvojitým efektem - okamžitě a viditelně zlepšuje elasticitu pleti a dlouhodobě zvýrazňuje kontury tváře - vysoce koncentrovaný argan-ceramidový systém - unikátní liftingový systém zaručující dvojí účinek zajišťuje okamžitý liftingový efekt - redukuje vzhled linek a vrásek a obnovuje obsah hydratace ve všech epidermálních vrstvách - extrakt z mořských řas vypíná, osvěžuje a hydratuje - okamžitě a viditelně zpevňuje pleť - dlouhodobě zvýrazňuje kontury tváře - redukuje linky a vrásky - pleť je plnější, září svěžestí a vypadá mladě Použití: Aplikujte ráno a večer na tvář, krk a dekolt a dále pokračujte obvyklou péčí. (prodejparfemu.cz)

Rilastil Progression HD rozjasňující aktivátor sérum 30 ml

Rilastil Progression HD rozjasňující aktivátor sérum 30 ml

Exkluzivní koncentrace v séru vrátí pleti její přirozenou schopnost odrážet světlo dodává ji jednotný, zářivý a vitální vzhled. Výsledek: Jasná, hladká a nestárnoucí pleť. Charateristika: Dodává pleti nový jas a krásu (HD Complex 11,6%). Posiluje a regeneruje pokožku, podporuje intenzivní anti-aging efekt, který minimalizuje vrásky díky soft-focus efektu (HD a Ceramide Complex). Intenzivně hydratuje a bojuje proti vysušení (kyselina hyaluronová a sodík PCA). Doporučeno: Vhodné pro všechny typy pleti. Použití: Po důkladném vyčištění pleti a dekoltu nanášejte ráno a večer, masírujte krouživými pohyby, dokud se zcela nevstřebá. Doporučení Rilastilu: Pro intenzivní účinek, použijte v kombinaci s Rilastil Progression HD rozjasňující intenzifikátor. PLUSY: - nekomedogenní - klinicky testováno -… (drmax.cz)

Fytofontana Stem Cells DNA Revital Serum 30 ml

Esthederm INTENSIVE AHA PEEL CONCENTRATED SERUM 30 ml

Avene Hydrance hydratační sérum 30 ml

Avene Hydrance hydratační sérum 30 ml

AVENE Hydrance Hydratační sérum má lehkou texturu s vysokým obsahem termální vody Avene, která poskytne vaši pleti optimální hydrataci a intenzivní zklidnění. Pleť bude hedvábně jemná, trvale hydratovaná, pružná bez nepříjemného pocitu pnutí. Hydratační sérum je vhodné všechny typy pleti, ale především pro citlivou a dehydratovanou pleť. Bez parabenů. Výsledek: Intenzivně hydratuje Poskytuje dlouhotrvající úlevu Pružná, hebká a rozjasněná pokožka Složení: Termální voda Avene Cohederm Complex - intenzivně hydratuje a obnovuje ochrannou bariéru Použití: Hydratační sérum aplikujte ráno a/nebo večer na čistou a suchou pokožku obličeje a krku. Nechte chvíli působit a poté aplikujte denní či noční krém. Vyhněte se kontaktu s očima. (drmax.cz)

Neostrata Enlighten Illuminating Serum 30 ml

Neostrata Enlighten Illuminating Serum 30 ml

NeoStrata Enlighten Illuminating Serum s NeoGlucosaminem™, peptidy, lékořicovým extraktem, výtažky z alpských rostlin a vitamínem C K rozzáření a vyhlazení Vaší pleti Toto vysoce účinné sérum je určeno k prosvětlení a rozzáření pleti, která trpí hyperpigmentací způsobenou stárnutím, hormonálními výkyvy a slunečním UV zářením. Obsahuje 12 aktivních rozjasňovačů, které se zaměřují na 6 systémů pigmentové kontroly, pomocí kterých snižuje výskyt stávající pigmentace a brání vzniku nových skvrn. Patentovaný NeoGlucosamin™ zvyšuje přirozenou buněčnou obnovu, která způsobuje olupování pokožky a vyblednutí stávající barvy kůže. Silný peptid snižuje pigmentaci utlumením produkce tyrosinázy a melaninu. Obohacený o lékořicový extrakt, vitamín C, výtažky z alpských rostlin a antioxidační extrakt z… (drmax.cz)

KORFF Lifting intenzivní sérum 30 ml

KORFF Lifting intenzivní sérum 30 ml

KORFF Lifting intenzivní sérum obsahuje kyselinu hyaluronovou, která hluboce hydratuje pleť a vyplňuje vrásky. Výtažek z kustovnice krásně rozzáří vaši pleť a výtažek z ovsa setého má zpevňující účinky. Liftingové sérum má lehkou texturu a snadno se vstřebává. Vaše pleť bude po aplikaci liftingového séra dlouhodobě zpevněná, dokonale vyživená a hydratovaná bez nepříjemného pocitu pnutí. Aplikace liftingového séra je vhodná pro všechny typy pleti. Bez parabenů. Nekomedogenní. Výsledek: Zpevňuje pleť Hydratuje pleť Dokonale vyživuje pleť Rychle se vstřebává Složení: Kyselina hyaluronová – hydratační účinky, zlepšuje elasticitu pleti Výtažek z ovsu setého – zpevňující účinek Výtažek z kustovnice – rozzáří pleť Použití: Liftingové sérum aplikujte ráno a/nebo večer na dokonale čistou a suchou… (drmax.cz)

KORFF Detox noční sérum 30 ml

KORFF Detox noční sérum 30 ml

KORFF Detox noční sérum obsahuje vyživující výtažek mateřských buněk z hroznového vína, zeleného čaje a arganový olej. Sapan ostnitý hydratuje pleť a rostlinné výtažky rozmarýnu a levandule mají čistící účinek. Vaše pleť bude po probuzení dokonale vyživená, hydratovaná a příjemně zklidněná. Nekomedogenní, bez parabenů. Výsledek: Vyživuje a hydratuje pleť Zklidňuje a uvolňuje Složení: Rozmarýn Výtažek z levandule Arganový olej Použití: Noční sérum aplikujte večer na čistou a suchou pleť. Krouživými pohyby vmasírujte do úplného vstřebání. Vyhněte se kontaktu s očima. (drmax.cz)

Clarins Pore Minimizing Serum - Matující sérum 30 ml

Clarins Pore Minimizing Serum - Matující sérum  30 ml

Pore Minimizing Serum - Matující sérum - rozšířené póry již nemusí být problémem pro ty, kdo mají mastnou a smíšenou pleť - s věkem a ztrátou pružnosti pleti póry mění tvar a jsou více vidět na všech typech pletí - tento výrobek je určen pro odstranění těchto problémů - intenzivní ochrana pleti proti lesku pro mastnou pleť - po celý den zmatňuje, osvěžuje a hydratuje - stahuje póry, zjemňuje strukturu pleti (prodejparfemu.cz)

Neostrata Bionic Face Serum hydratační sérum 30 ml

Neostrata Bionic Face Serum hydratační sérum 30 ml

Velmi „silné“ a účinné zvláčňující sérum s vyhlazujícími a hydratač­ními účinky. Je vhodné zejména pro stárnoucí sluncem poškozenou pokožku. Doporučujeme používat jako intenzivní omlazovací kůru. Složení a vlastnosti: 10% kyselina laktobionová – velmi silná hydratační schopnost a podpora novotvorby kolagenních vláken vitamin A, vitamin C, vitamin E amfoterický komplex – patent NeoStrata zajišťující maximální šetrnost přípravku vůči pleti Intenzivní omlazovací kúra – doporučení 1× denně večer po dobu minimálně 1 měsíce čištění – NeoStrata Facial Cleanser ošetření – NeoStrata Eye Cream – okolí očí A NeoStrata Bionic Face Serum – obličej, krk, dekolt A po vstřebání nanést NeoStrata Renewal Cream – obličej, krk, dekolt Tato kúra dodá vaší pleti dokonalou hydrataci a viditelně potlačí projevy… (drmax.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít