Sesderma Repaskin Mender lipozomální mlha pro obnovu pleťových buněk 50 ml

Sesderma Repaskin Mender lipozomální mlha pro obnovu pleťových buněk

Sesderma Repaskin Mender lipozomální mlha pro obnovu pleťových buněk

Sesderma Repaskin Mender, 50 ml, Příprava pokožky před sluněním pro ženy, Přípravek Sesderma Repaskin Mender vám zajistí ještě krásnější opálení.Vlastnosti:připravuje pokožku na pobyt na sluncipodporuje zdravé opáleníJak používat:Naneste na pokožku a důkladně rozetřete. (notino.cz)

Sesderma Abradermol peelingový krém pro obnovu pleťových buněk

Sesderma Abradermol peelingový krém pro obnovu pleťových buněk

Sesderma Abradermol, 50 g, Mechanické peelingy pro ženy, Pleťový peeling Sesderma Abradermol čistí pleť do hloubky, zbavuje ji veškerých nečistot a vyhlazuje ji.Vlastnosti:důkladně myje a čistí celý obličejodstraňuje odumřelé kožní buňkyvyhlazuje a zjemňuje pleťJak používat:Navlhčete pokožku a jemným krouživým pohybem masírujte. Poté důkladně opláchněte. Vyhněte se oblasti očí. Používejte podle potřeby. (notino.cz)

Sesderma Atpses stimulující a posilující denní krém pro obnovu…

Sesderma Atpses stimulující a posilující denní krém pro obnovu pleťových buněk

Sesderma Atpses, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Sesderma Atpses poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:regeneruje a vitalizujeJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. (notino.cz)

Helena Rubinstein Ochranné sérum pro obnovu pleťových buněk Powercell…

Helena Rubinstein Ochranné sérum pro obnovu pleťových buněk Powercell Skinmunity 50 ml

Obnovující sérum s příjemnou texturou je ideální pro všechny typy pleti, i pro všechny věkové skupiny. Zvyšuje odolnost pleti, osvěžuje, pleť perfektně hýčká a dodává jí přesně to, co potřebuje. Pomáhá vyhlazovat vrásky, obnovuje hustotu pleti a zachovává mladistvý vzhled. (ageo.cz)

Sesderma Repaskin Defense ochranná lipozomální mlha proti poškození…

Sesderma Repaskin Defense ochranná lipozomální mlha proti poškození pokožky

Sesderma Repaskin Defense, 50 ml, Příprava pokožky před sluněním pro ženy, Přípravek Sesderma Repaskin Defense vám zajistí ještě krásnější opálení.Vlastnosti:připravuje pokožku na pobyt na sluncidodává pokožce potřebnou hydratacipodporuje zdravé opáleníJak používat:Naneste na pokožku a důkladně rozetřete. (notino.cz)

Declaré Pro Youthing aktivní sérum pro obnovu pleťových buněk

Declaré Pro Youthing aktivní sérum pro obnovu pleťových buněk

Declaré Pro Youthing, 50 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Declaré Pro Youthing představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.Vlastnosti:pomáhá vyhladit vrásky a jemné linkynavrací pleti svěžest a mladistvou krásuúčinně hydratuje a vyživujepomáhá odstraňovat příznaky stárnutí pletiregeneruje pleť a předchází jejímu podrážděnípředchází vzniku vrásekJak používat:Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

Filorga Scrub & Mask okysličující exfoliační maska pro obnovu…

Filorga Scrub & Mask okysličující exfoliační maska pro obnovu pleťových buněk

Filorga Scrub & Mask, 55 ml, Krémové masky pro ženy, Pleťová maska Filorga Scrub & Mask bude vaši pleť hýčkat a pečovat o ni.Vlastnosti:má jemný exfoliační efektstahuje rozšířené póryvyhlazuje a zjemňuje pleťrozjasňuje a osvěžujeJak používat:Masku naneste v tenké vrstvě na vyčištěný obličej, vyhněte se oblasti očí. Nechte působit po dobu uvedenou na obalu. Poté masku důkladně smyjte vlažnou vodou. (notino.cz)

Soraya Art & Diamonds regenerační noční krém pro obnovu pleťových…

Soraya Art & Diamonds regenerační noční krém pro obnovu pleťových buněk

Soraya Art & Diamonds, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, O pleť je potřeba pečovat také večer. Noční péče Soraya Art & Diamonds ošetřuje pleť během spánku a dodává jí vše potřebné.Vlastnosti:ošetřuje a regenerujenavrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutouintenzivně hydratujezanechává pleť na dotek sametově jemnouJak používat:Naneste krouživými pohyby na očištěnou pleť a jemně vmasírujte. Používejte pravidelně každý večer. (notino.cz)

Soraya Art & Diamonds regenerační denní krém pro obnovu pleťových…

Soraya Art & Diamonds regenerační denní krém pro obnovu pleťových buněk

Soraya Art & Diamonds, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Soraya Art & Diamonds poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:omlazuje pleť a dodává jí energiiJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Helena Rubinstein Powercell Skinmunity ochranné sérum pro obnovu…

Helena Rubinstein Powercell Skinmunity ochranné sérum pro obnovu pleťových buněk

Helena Rubinstein Powercell Skinmunity, 50 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Helena Rubinstein Powercell Skinmunity představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.Vlastnosti:obnovuje pružnost pletipomáhá vyhladit vrásky a jemné linkynavrací pleti svěžest a mladistvou krásupomáhá odstraňovat příznaky stárnutí pletiJak používat:Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

L’Oréal Paris Age Perfect Cell Renew denní krém pro obnovu pleťových…

L’Oréal Paris Age Perfect Cell Renew denní krém pro obnovu pleťových buněk

L’Oréal Paris Age Perfect Cell Renew, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém L’Oréal Paris Age Perfect Cell Renew poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:regeneruje a vitalizujeintenzivně hydratujehloubkově vyživujenavrací pleti mladistvý vzhleddodává pleti svěžest a jasJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

L’Oréal Paris Age Perfect Cell Renew noční krém pro obnovu pleťových…

L’Oréal Paris Age Perfect Cell Renew noční krém pro obnovu pleťových buněk

L’Oréal Paris Age Perfect Cell Renew, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, O pleť je potřeba pečovat také večer. Noční péče L’Oréal Paris Age Perfect Cell Renew ošetřuje pleť během spánku a dodává jí vše potřebné.Vlastnosti:navrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutouregeneruje a vitalizujeomlazuje pleť a dodává jí energiihloubkově vyživujezanechává pleť na dotek sametově jemnouJak používat:Naneste krouživými pohyby na očištěnou pleť a jemně vmasírujte. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte pravidelně každý večer. (notino.cz)

Sesderma Repaskin Mender obnovující sérum na obličej

Sesderma Repaskin Mender obnovující sérum na obličej

Sesderma Repaskin Mender, 30 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Sesderma Repaskin Mender představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.Vlastnosti:regeneruje pleť a předchází jejímu podrážděnípomáhá odstraňovat příznaky stárnutí pletiúčinně hydratuje a vyživujesjednocuje barevný tón pletiJak používat:Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. Sérum můžete používat pod denní a/nebo noční krém, popřípadě samostatně. (notino.cz)

Marbert Anti-Aging Care YouthNow! protivráskový noční krém pro obnovu…

Marbert Anti-Aging Care YouthNow! protivráskový noční krém pro obnovu pleťových buněk

Marbert Anti-Aging Care YouthNow!, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, O pleť je potřeba pečovat také večer. Noční péče Marbert Anti-Aging Care YouthNow! ošetřuje pleť během spánku a dodává jí vše potřebné.Vlastnosti:regeneruje a vitalizujezanechává pleť svěží, rozjasněnou a mladistvounavrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutouintenzivně hydratujeJak používat:Naneste krouživými pohyby na očištěnou pleť a jemně vmasírujte. Používejte pravidelně každý večer. (notino.cz)

Sesderma Repaskin lipozomální ochranný sprej SPF 50

Sesderma Repaskin lipozomální ochranný sprej SPF 50

Sesderma Repaskin, 200 ml, Na tělo pro ženy, Ochranný opalovací přípravek Sesderma Repaskin Repaskin je nezbytnou součástí péče o pokožku při pobytu na slunci.Vlastnosti:chrání kůži před UVA i UVB zářenímdodává pokožce potřebnou hydratacilehce se roztírá a nezanechává mastný filmpodporuje přirozený proces opalováníJak používat:Před pobytem na slunci naneste v dostatečném množství na pokožku celého těla. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. (notino.cz)

Clarisonic Brush Head Sonic Exfoliator náhradní sonická exfoliační…

Clarisonic Brush Head Sonic Exfoliator náhradní sonická exfoliační hlavice pro obnovu pleťových buněk

Clarisonic Brush Head Sonic Exfoliator, , Doplňky pro ženy (notino.cz)

Sesderma Resveraderm antioxidační pleťový krém pro obnovu povrchu…

Sesderma Resveraderm antioxidační pleťový krém pro obnovu povrchu pleti

Sesderma Resveraderm, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Sesderma Resveraderm poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:sjednocuje tón pletiJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Sesderma Resveraderm antioxidační sérum pro obnovu povrchu pleti

Sesderma Resveraderm antioxidační sérum pro obnovu povrchu pleti

Sesderma Resveraderm, 30 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Sesderma Resveraderm představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.Vlastnosti:pomáhá odstraňovat příznaky stárnutí pletisjednocuje barevný tón pletiJak používat:Sérum můžete používat pod denní a/nebo noční krém, popřípadě samostatně. (notino.cz)

Sesderma Repaskin 50 opalovací tělový gel-krém SPF 50

Sesderma Repaskin 50 opalovací tělový gel-krém SPF 50

Sesderma Repaskin 50, 200 ml, Na tělo pro ženy, Ochranný opalovací přípravek Sesderma Repaskin 50 je nezbytnou součástí péče o pokožku při pobytu na slunci.Vlastnosti:poskytuje ochranu před UV zářenímchrání kůži před UVA i UVB zářenímlehce se roztírá a nezanechává mastný filmJak používat:Před pobytem na slunci naneste v dostatečném množství na pokožku celého těla. Opakujte podle potřeby, zejména po koupání, osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. (notino.cz)

Sesderma Repaskin 50 opalovací gel-krém na obličej SPF 50

Sesderma Repaskin 50 opalovací gel-krém na obličej SPF 50

Sesderma Repaskin 50, 50 ml, Na obličej pro ženy, Přípravek Sesderma Repaskin 50 poskytne vaší tváři spolehlivou ochranu před slunečním zářením.Vlastnosti:poskytuje kůži ochranu před UV zářenímchrání kůži před UVA i UVB zářenímintenzivně hydratujerychle se vstřebáváJak používat:Aplikujte prostředek přibližně 20 minut před vystavením kůže slunci. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. (notino.cz)

Sisley Sisleÿa Elixir pleťová kúra pro obnovu pevnosti pleti

Sisley Sisleÿa Elixir pleťová kúra pro obnovu pevnosti pleti

Sisley Sisleÿa Elixir, 4x5 ml, Pleťová séra pro ženy, Přípravek Sisley Sisleÿa Elixir je tou správnou volbou v boji proti stárnutí pleti.Vlastnosti:hloubkově hydratujeobnovuje mladistvý a zářivý vzhleddodává pleti hutnostzjemňuje a zvláčňujeJak používat:Aplikujte malé množství přípravku na očištěný obličej a oblast krku. Jemně vklepejte do pleti bříšky prstů. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Nivea Noční maska pro obnovu pleti s koenzymem Q10 Power 50 ml

Nivea Noční maska pro obnovu pleti s koenzymem Q10 Power  50 ml

Vlastnosti Dermatologicky testováno a schváleno Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíMasku naneste večer na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu a jemně vmasírujte. Poté relaxujte 5 - 10 minut, než se maska vstřebá. Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu -… (ageo.cz)

frei öl Hydrolipid pleťový olej pro obnovu kožní bariéry

frei öl Hydrolipid pleťový olej pro obnovu kožní bariéry

frei öl Hydrolipid, 30 ml, Pleťové oleje pro ženy, Pleťový olej frei öl Hydrolipid představuje skvělou péči pro vaši tvář, dodá jí potřebné vyživené i hydrataci.Vlastnosti:regeneruje a hydratujerevitalizuje a zpomaluje proces stárnutí pletiobnovuje pružnost pletiJak používat:Malé množství oleje vmasírujte do čisté pleti a nechte vstřebat. (notino.cz)

Estée Lauder Intenzivní noční sérum pro obnovu pleti Advanced Night…

Estée Lauder Intenzivní noční sérum pro obnovu pleti Advanced Night Repair 50 ml

Popis Intenzivní sérum během noci bojuje proti všem známkám stárnutí a podporuje vlastní obnovu pleti. (ageo.cz)

Matuzalem krém zpomalující stárnutí buněk 50 ml

Sesderma Repaskin Silk Touch kosmetická sada I.

Sesderma Repaskin Silk Touch kosmetická sada I.

Sesderma Repaskin Silk Touch, ml, Na obličej pro ženy (notino.cz)

Alcina For Dry Skin Azalea pleťový krém pro obnovu kožní bariéry

Alcina For Dry Skin Azalea pleťový krém pro obnovu kožní bariéry

Alcina For Dry Skin Azalea, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Aby byla pleť zdravá a krásná, je potřeba se o ni dobře starat. Přípravek na den i noc Alcina For Dry Skin Azalea dodá pleti veškerou potřebnou péči.Vlastnosti:hloubkově pleť hydratuje a vyživujechrání pleť před vnějšími škodlivými vlivyJak používat:Naneste na čistou pleť a jemnými, krouživými pohyby rozetřete. (notino.cz)

Dove Restoring Ritual kondicionér pro obnovu vlasů 200 ml

Dove Restoring Ritual kondicionér pro obnovu vlasů 200 ml

Popis Dove kondicionér pro obnovu vlasů s kokosovým olejem a kurkumou. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Aplikujte do právě umytých vlasů, vmasírujte a poté opláchněte. Vyhýbejte se kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte vodou. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační… (ageo.cz)

Dove Restoring Ritual šampon pro obnovu vlasů 250 ml

Dove Restoring Ritual šampon pro obnovu vlasů 250 ml

Popis Dove šampon pro obnovu vlasů s kokosovým olejem a kurkumou.   Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Naneste do mokrých vlasů, napěňte a opláchněte. Vyhýbejte se kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte vodou. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk -… (ageo.cz)

Náplň pro obnovu autolékárničky

Sesderma Hidraderm lipozomální sérum s kyselinou hyaluronovou

Sesderma Hidraderm lipozomální sérum s kyselinou hyaluronovou

Sesderma Hidraderm, 30 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Sesderma Hidraderm představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.Vlastnosti:účinně hydratuje a vyživujepomáhá vyhladit vrásky a jemné linkyregeneruje pleť a předchází jejímu podrážděnídermatologicky testovánoJak používat:Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. (notino.cz)

Bylinný olej na vlasy č. 52 pro obnovu vlasů 30 ml

Bylinný olej na vlasy č. 52 pro obnovu vlasů 30 ml

Popis Bylinný olej na vlasy č. 52 vyživuje a chrání suché, zničené a barvené vlasy a navrací jim zdravý vzhled.PopisTento bylinný olej obsahuje: olivový olej - obnovuje strukturu vlasu a vyživuje vlasové kořínky, rakytníkový olej - zklidňuje citlivou pokožku hlavy a urychluje růst vlasů, šípkový olej - snižuje lámavost vlasů, levandulový olej - dodává vlasům lesl a pružnost, jojobový olej - chrání a hydratuje vlasy, avokádo - posiluje strukturu vlasu a napomáhá růstu, olej z hroznových jader - dodává zdravý vzhled křehkým a splihlým vlasům, arganový olej - dodává objem jemným vlasům, olej ze sladkých mandlí - vyživuje, regeneruje a posiluje vlasy, makadamiový… (ageo.cz)

Sesderma C-Vit lipozomální sérum pro rozjasnění pleti

Sesderma C-Vit lipozomální sérum pro rozjasnění pleti

Sesderma C-Vit, 30 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Sesderma C-Vit C-Vit představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.Vlastnosti:navrací pleti svěžest a mladistvou krásuodstraňuje známky únavypomáhá vyhladit vrásky a jemné linkyJak používat:Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. (notino.cz)

Pharmaceris T-Zone Oily Skin Sebo-Almond Peel noční regulační a…

Pharmaceris T-Zone Oily Skin Sebo-Almond Peel noční regulační a čisticí pleťový krém pro obnovu povrchu pleti

Pharmaceris T-Zone Oily Skin Sebo-Almond Peel, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, O pleť je potřeba pečovat také večer. Noční péče Pharmaceris T-Zone Oily Skin Sebo-Almond Peel ošetřuje pleť během spánku a dodává jí vše potřebné.Vlastnosti:eliminuje projevy aknéredukuje nadměrnou tvorbu kožního mazuzanechává pleť na dotek sametově jemnoulze použít i pro citlivou pleťJak používat:Naneste krouživými pohyby na očištěnou pleť a jemně vmasírujte. (notino.cz)

Tisserand Energy Mist esenciální mlha pro dodání energie, 50 ml

Tisserand Energy Mist esenciální mlha pro dodání energie, 50 ml

Dodejte si energii s revitalizující směsí koriandru a lístků z pomeranče a limetky. Tato kombinace působí jako perfektní stimulant pro povzbuzení při ranním vstávání, nebo když vám právě dochází síla.Dodejte si energii s revitalizující směsí koriandru a lístků z pomeranče a limetky. Tato kombinace působí jako perfektní stimulant pro povzbuzení při ranním vstávání, nebo když vám právě dochází síla. Chcete-li mít neustálý přísun vitality, rozprašte směs kolem sebe a nechte mlhu usadit. Pro lepší účinek používejte spolu s kuličkou Tisserand pro dodání energie. Obsah 50 ml (profimed.cz)

Sesderma Atpses sérum stimulující buněčnou obnovu

Sesderma Atpses sérum stimulující buněčnou obnovu

Sesderma Atpses, 30 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Sesderma Atpses představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.Vlastnosti:navrací pleti svěžest a mladistvou krásupomáhá odstraňovat příznaky stárnutí pletidermatologicky testovánoJak používat:Sérum můžete používat pod denní a/nebo noční krém, popřípadě samostatně. (notino.cz)

Šampon (beaphar) ProVitamin pro obnovu srsti - 250ml

Šampon (beaphar) ProVitamin pro obnovu srsti - 250ml

Jemný provitamínový šampón s unikátním komplexem pro obnovu poškozené srsti speciálně vyvinutý pro psy s citlivou pokožkou a s křehkou či poškozenou srstí. Díky přidanému makadamovému oleji bude srst Vašeho psa znovu zdravá a zářivá. Šampón má příjemnou jojobovou a šípkovou vůni. Množství použitého šampónu závisí na velikosti psa. Návod k použití: šampón je koncentrát a může být ředěn s vodou v poměru 1:1. Navlhčete srst psa teplou vodou a vmasírujte šampón. Nechte 2-3 minuty působit a opláchněte. Poté psa osušte (krmeni.cz)

La Prairie Cellular maska pro obnovu povrchu pleti

La Prairie Cellular maska pro obnovu povrchu pleti

La Prairie Cellular, 40 ml, Krémové masky pro ženy, Pleťová maska La Prairie Cellular bude vaši pleť hýčkat a pečovat o ni.Vlastnosti:uvolňuje nečistoty v pórech a stahuje jehloubkově hydratuje a intenzivně vyživujerozjasňuje a osvěžujepředchází nadměrné tvorbě kožního mazucelkově zkrášluje vzhled pletiJak používat:Masku naneste v tenké vrstvě na vyčištěný obličej, vyhněte se oblasti očí. Nechte působit po dobu uvedenou na obalu. Poté masku důkladně smyjte vlažnou vodou. (notino.cz)

Phyto Phytopolléine růstové sérum pro obnovu pokožky hlavy

Phyto Phytopolléine růstové sérum pro obnovu pokožky hlavy

Phyto Phytopolléine, 25 ml, Bezoplachová péče pro ženy, Bezoplachová péče Phyto Phytopolléine dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují.Vlastnosti:má regenerační účinkyposkytuje vlasům hydrataci a výživuzanechává vlasy krásně lesklé a vitální (notino.cz)

Chanel Le Lift noční maska pro obnovu pleti

Chanel Le Lift noční maska pro obnovu pleti

Chanel Le Lift, 75 ml, Krémové masky pro ženy, Pleťová maska Chanel Le Lift bude vaši pleť hýčkat a pečovat o ni. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje snižuje výskyt vrásek celkově zkrášluje vzhled pleti   Jak používat:Masku naneste v tenké vrstvě na vyčištěný obličej, vyhněte se oblasti očí. Nechte působit po dobu uvedenou na obalu. (notino.cz)

Avène DermAbsolu remodelační sérum pro obnovu hutnosti pleti

Avène DermAbsolu remodelační sérum pro obnovu hutnosti pleti

Avène DermAbsolu, 30 ml, Pleťová séra pro ženy, Vlastnosti:navrací pleti svěžest a mladistvou krásupřípravek je nekomedogenníSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

Guerlain Beauty exfoliační maska pro obnovu povrchu pleti

Guerlain Beauty exfoliační maska pro obnovu povrchu pleti

Guerlain Beauty, 75 ml, Krémové masky pro ženy, Pleťová maska Guerlain Beauty bude vaši pleť hýčkat a pečovat o ni.Vlastnosti:hloubkově hydratuje a intenzivně vyživujeodstraňuje odumřelé kožní buňkycelkově zkrášluje vzhled pletizanechává pleť na dotek hedvábně jemnourozjasňuje a osvěžujeJak používat:Masku naneste v tenké vrstvě na vyčištěný obličej, vyhněte se oblasti očí. Nechte působit po dobu uvedenou na obalu. Poté masku důkladně smyjte vlažnou vodou. (notino.cz)

Sensilis Eternalist výživný krém pro obnovu hutnosti pleti

Sensilis Eternalist výživný krém pro obnovu hutnosti pleti

Sensilis Eternalist, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Sensilis Eternalist poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:navrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutouregeneruje a vitalizujeJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

Dermalogica UltraCalming jemný krém pro obnovu kožní bariéry

Dermalogica UltraCalming jemný krém pro obnovu kožní bariéry

Dermalogica UltraCalming, 30 ml, Pleťové krémy pro ženy, Jak používat:Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Dřevojas DREJA CLEAN sada pro obnovu povrchu 00236

Dřevojas DREJA CLEAN sada pro obnovu povrchu 00236

Sada na ošetření povrchu keramických umyvadel proti vodnímu kameni a škodlivým bakteriím. Dreja-Clean sada obsahuje: hloubkový čistič houbička pro aplikaci čističe 2 složky nanopřípravku (objem 30 ml - plocha 3-5m2) - leštící utěrky pro aplikace nanopřípravku Dreja-Clean ochrání vaše umyvadlo Speciální hydrofobní povrchová úprava umyvadel. Povrch keramických umyvadel získá po aplikaci Dreja-Clean lepší hygienické vlastnosti. Vytvořený „nano“ povlak, chrání umyvadlo před nečistotami a uživatele před bakteriemi, jelikož ošetřený povrch nedovoluje bakteriím a plísním jejich usazování. Odolnost zaručena také proti vodnímu kameni, a to díky kvalitní vodě odpudivé charakteristice Dreja-Clean. Veškeré možné nečistoty se nabalují na kapky vody a po materiálu stékají - lotosový efekt. Umyvadla… (svet-koupelny.cz)

Sesderma Reti Age lipozomální sérum proti stárnutí pleti s…

Sesderma Reti Age lipozomální sérum proti stárnutí pleti s liftingovým efektem

Sesderma Reti Age, 30 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Sesderma Reti Age představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.Vlastnosti:pomáhá odstraňovat příznaky stárnutí pletipomáhá vyhladit vrásky a jemné linkyregeneruje pleť a předchází jejímu podráždění (notino.cz)

Eubos Children Calm Skin krém pro obnovu kožní bariéry

Eubos Children Calm Skin krém pro obnovu kožní bariéry

Eubos Children Calm Skin, 50 ml, Péče o tělo pro děti, Přípravek Eubos Children Calm Skin účinně pečuje o jemnou dětskou pokožku.Vlastnosti:hydratuje a zvláčňuje dětskou pokožkuvyživuje dětskou pokožkupodporuje přirozené funkce pokožkySložení:bez parfemaceJak používat:Naneste na pokožku těla podle potřeby a jemně rozetřete. (notino.cz)

Institut Esthederm Excellage vyživující sérum pro obnovu hutnosti…

Institut Esthederm Excellage vyživující sérum pro obnovu hutnosti pleti

Institut Esthederm Excellage, 30 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Institut Esthederm Excellage představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.Vlastnosti:dodává pleti hutnostpomáhá vyhladit vrásky a jemné linkyúčinně hydratuje a vyživujenavrací pleti svěžest a mladistvou krásuJak používat:Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Pokračujte svou oblíbenou denní/noční péčí. (notino.cz)

Beaphar šampón s makadamovým olejem pro obnovu srsti 250ml

Beaphar šampón s makadamovým olejem pro obnovu srsti 250ml

Jemný provitamínový šampón s unikátním komplexem pro obnovu poškozené srsti speciálně vyvinutý pro psy s citlivou pokožkou a s křehkou či poškozenou srstí. Díky přidanému makadamovému oleji bude srst Vašeho psa znovu zdravá a zářivá. Šampón má příjemnou jojobovou a šípkovou vůni. Doporučené dávkování: Množství použitého šampónu závisí na velikosti psa.  Návod k použití: Návod k použití: šampón je koncentrát a může být ředěn s vodou v poměru 1:1. Navlhčete srst psa teplou vodou a vmasírujte šampón. Nechte 2-3 minuty působit a opláchněte. Poté psa osušte    (superzoo.cz)

Dermedic Oilage regenerační noční krém pro obnovu hutnosti pleti

Dermedic Oilage regenerační noční krém pro obnovu hutnosti pleti

Dermedic Oilage, 50 g, Pleťové krémy pro ženy, O pleť je potřeba pečovat také večer. Noční péče Dermedic Oilage ošetřuje pleť během spánku a dodává jí vše potřebné.Vlastnosti:redukuje vrásky a předchází jejich vznikunavrací pleti mladistvý vzhledregeneruje a vitalizujehloubkově hydratujeJak používat:Naneste krouživými pohyby na očištěnou pleť a jemně vmasírujte. Používejte pravidelně každý večer. (notino.cz)

Ducray Nutricerat vyživující šampon pro obnovu a posílení vlasů

Ducray Nutricerat vyživující šampon pro obnovu a posílení vlasů

Ducray Nutricerat, 200 ml, Šampony pro ženy, Šampon Ducray Nutricerat efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu.Vlastnosti:myje vlasy a čistí pokožku hlavyintenzivně hydratujeposiluje vlasová vláknazanechává vlasy hebkéregeneruje a vyživuje vlasydodává lesk a objemJak používat:Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte. (notino.cz)

Clinique Clinique Smart protivráskové sérum pro obnovu povrchu pleti

Clinique Clinique Smart protivráskové sérum pro obnovu povrchu pleti

Clinique Clinique Smart, 50 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Clinique Clinique Smart představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.Vlastnosti:pomáhá vyhladit vrásky a jemné linkysjednocuje barevný tón pletiúčinně hydratuje a vyživujenavrací pleti svěžest a mladistvou krásuJak používat:Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

Clinique Clinique Smart protivráskové sérum pro obnovu povrchu pleti

Clinique Clinique Smart protivráskové sérum pro obnovu povrchu pleti

Clinique Clinique Smart, 30 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Clinique Clinique Smart představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.Vlastnosti:pomáhá vyhladit vrásky a jemné linkysjednocuje barevný tón pletiúčinně hydratuje a vyživujenavrací pleti svěžest a mladistvou krásuJak používat:Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

L´Oréal Professionnel Steampod Smoothing Cream krém pro obnovu a…

L´Oréal Professionnel Steampod Smoothing Cream krém pro obnovu a uhlazení silných vlasů 150 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Ochranná, stylingová mléka a krémy značky L´Oréal Professionnel z kolekce Steampod byly vytvořeny speciálně pro ženy mající hrubé vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.   (brasty eastern europe)

Sesderma Liposomal Ferulac obnova pleti ve dvou krocích

Sesderma Liposomal Ferulac obnova pleti ve dvou krocích

Sesderma Liposomal Ferulac, 2 x 30 ml, Pleťová séra pro ženy, Vlastnosti:účinně hydratuje a vyživujeJak používat:Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. (notino.cz)

Dermedic Linum Emolient sprchový gel pro obnovu kožní bariéry

Dermedic Linum Emolient sprchový gel pro obnovu kožní bariéry

Dermedic Linum Emolient, 200 ml, Sprchové gely pro ženy, Sprchový gel Dermedic Linum Emolient je nezbytnou součástí každodenní hygieny. Jemně, ale šetrně čistí pokožku celého těla a dodává jí potřebnou hydrataci.Vlastnosti:myje pokožku a zbavuje nečistotpokožku zanechá sametově jemnou a hebkouintenzivně hydratujevyživuje a pečuje o pokožkuzmírňuje napětí pokožky a chrání ji před podrážděnímSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. (notino.cz)

Dermedic Oilage vyživující denní krém pro obnovu hutnosti pleti

Dermedic Oilage vyživující denní krém pro obnovu hutnosti pleti

Dermedic Oilage, 50 g, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Dermedic Oilage poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujeJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

Inglot Fixer pleťová mlha pro fixaci make-upu

Inglot Fixer pleťová mlha pro fixaci make-upu

Inglot Fixer, 150 ml, Fixace make-upu pro ženy, Produkt na fixaci líčení Inglot Fixer je nepostradatelným pomocníkem, který zajistí, že váš make-up bude stále perfektní i po několika hodinách.Vlastnosti:dlouhodobá fixace make-upuzamezuje rozmazávání a blednutí líčidelzanechá pleť hebkouJak používat:Před použitím důkladně protřepejte, nastříkejte přiměřené množství přípravku na tvář. Vyhněte se přímému kontaktu s očima. Opakujte podle potřeby kdykoli během dne. (notino.cz)

Filorga Nutri Filler výživný krém pro obnovu hutnosti pleti

Filorga Nutri Filler výživný krém pro obnovu hutnosti pleti

Filorga Nutri Filler, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Filorga Nutri Filler poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:navrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutouregeneruje a vitalizujeintenzivně hydratujehloubkově vyživujeomlazuje pleť a dodává jí energiiJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít