Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta 75 ml

Klinicky ověřená úleva od bolesti a každodenní ochrana citlivých zubů. Sensodyne Repair & Protect Whitening je revoluční zubní pasta, která dokáže opravit oslabená místa na zubech. Využívá vyspělou technologii NovaMin®, která vyhledá a opraví místa, odkud někdy vystřeluje ostrá, bodavá bolest. Zubům navrací jejich přirozenou bělost a navíc pomáhá předcházet vzniku zubního kazu. Sensodyne Repair & Protect má unikátní složení s klinicky prověřeným NovaMinem®, technologií založenou na vysokých koncentrací vápníku, která pomáhá opravit citlivá místa pomocí přirozených stavebních složek zubů. NovaMin® začne při kontaktu se slinami uvolňovat - vápník a fosfor. Jejich ionty vytvoří ochrannou vrstvu minerálů, která překryje a chrání citlivá místa na zubech. Při používání 2 x denně pomáhá zubní… (drmax.cz)

Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Sensodyne Repair & Protect Whitening zajišťuje účinnou a trvalou ochranu před bolestí a šetrně odstraňuje povrchovou pigmentaci skloviny. Obsahuje novou patentovanou účinnou látku NovaMin s technologií fosforečnanových a vápenatých iontů, které vytváří ochrannou vrstvu podobnou hydroxyapatitu. Tím blokuje ústí dentinových kanálků a zároveň zamezuje další abrazi měkčího dentinu. Složení zubní pasty Sensodyne Repair & Protect: NovaMin (fosfosilikát sodno-vápenatý) Monofluorofosforečnan sodný Sodium lauryl sulfát Použití Sensodyne Repair & Protect:  Zuby si čistěte dvakrát denně, používejte asi 2 cm zubní pasty Pro okamžitou úlevu od bolesti nejprve vymáčkněte množství o velikosti zrnka hrachu na čistou špičku prstu a jemně masírujte obnažený zubní krček po dobu… (nazuby.cz)

Sensodyne Repair & Protect Whitening Toothpaste - Zubní pasta pro…

Sensodyne Repair & Protect Whitening Toothpaste - Zubní pasta pro citlivé zuby  75 ml

Repair & Protect Whitening Toothpaste - Zubní pasta pro citlivé zuby - poskytuje účinnou přetrvávající úlevu od bodavé bolesti a nabízí každodenní ochranu proti zubnímu kazu - napomáhá k uzavření obnažených dentinových kanálků s klinicky ověřeným účinkem - vhodná pro citlivé zuby - aktivní složka NovaMin vytváří ochrannou vrstvu přes citlivá místa - pomáhá zachovávat přirozenou bělost Použití: Naneste malé množství na zubní kartáček, vyčistěte a následně ústa vypláchněte. (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Repair&Protect Whitening zubní pasta 75ml

Sensodyne Repair&Protect Whitening zubní pasta 75ml

Novinka Sensodyne Repair & Protect Whitening je revoluční zubní pasta, která dokáže opravit oslabená místa na zubech. Využívá revoluční technologii NovaMin®, která vyhledá a zacelí citlivá místa zubu. Navíc navrací zubům jejich přirozenou bělost. (pilulka.cz)

Sensodyne Repair & protect zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair & protect zubní pasta 75 ml

Popis Jak vzniká citlivost zubů? Citlivost zubů se objevuje, pokud máte obnažený zubní krček, který obsahuje mikroskopické kanálky vedoucí k nervu. Teplé, studené, sladké a kyselé jídlo a pití nebo váš zubní kartáček při čištění zubů mohou stimulovat nerv, což způsobí krátkou ostrou bolest. Jak působí Sensodyne Repair & Protect? Sensodyne Repair & Protect obsahuje Novamin. Díky unikátnímu složení s klinicky ověřeným účinkem pomáhá regenerovat obnažený zubní krček a předchází tak bolestivé citlivosti zubů. Technologie Novamin obsahuje komplex minerálů, které se podílejí na tvorbě zubů: vápník a fosforečnan. Ty vytvářejí ochrannou vrstvu, která pomáhá… (ageo.cz)

Uživatele, kteří hledají "Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta 75 ml" se dívají také na:

Zubní sprcha na kohoutek
Sanitas sft 75 návod
Teploměr sanitas sft 75
Teploměr sanitas sft 75 navod

Sensodyne Repair & Protect zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair & Protect zubní pasta 75 ml

Klinicky ověřená úleva od bolesti a každodenní ochrana citlivých zubů Sensodyne Repair & Protect je revoluční zubní pasta, která dokáže opravit oslabená místa na zubech. Využívá vyspělou technologii NovaMin®, která vyhledá a opraví místa, odkud někdy vystřeluje ostrá, bodavá bolest. Fluoridovaná zubní pasta s patentovanou technologii fosforečnanových a vápenatých iontů, které vytváří ochrannou vrstvu podobnou hydroxyapatitu. Tím blokuje ústí dentinových kanálků a zároveň zamezuje další abrazi měkčího dentinu. Zajišťuje účinnou a trvalou ochranu před bolestí, způsobenou přecitlivělostí zubů. Složení: NovaMin (fosfosilikát sodno-vápenatý), monofluorofosforečnan sodný, obsahuje SLS. Balení: 75 ml Zdroj: www.ch.gsk.cz (drmax.cz)

Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh s technologií Novamin, která vytváří ochrannou vrstvu přes citlivá místa na vašich zubech. Pomáhá opravit poškozená místa na vašich zubech a tím je zbaví i zvýšené nepříjemné citlivosti. Výsledek: Pomáhá opravit poškozená místa v zubovině jejich přirozeným zacelováním Chrání zuby před citlivostí Příjemný pocit čistoty a svěžesti Použití: Zubní pastu používejte 2-3x denně. Omezte spolknutí zubní pasty na minimum. Vždy ji vyplivněte. (drmax.cz)

Sensodyne Repair&Protect Extra Fresh zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair&Protect Extra Fresh zubní pasta 75 ml

Účinná ochrana citlivých zubů a svěží dech - to poskytuje zubní pasta Sensodyne Repair&Protect Extra Fresh. Zubní pasta Sensodyne Repair&Protect Extra Fresh v kombinaci se slinami uvolňuje vápník a fosfor, které vytváří vrstvu minerálů chránící obnažené dentinové kanálky, náchylné k poranění a abrazi. Se zubní pastou Sensodyne Repair&Protect Extra Fresh budou Vaše zuby silnější a dech svěžejší. Výhody zubní pasty Sensodyne Repair&Protect Extra Fresh pomáhá opravit a chránit citlivé části zubů složení zubní pasty NovaMin přináší klinicky ověřenou úlevu od bolestivé citlivosti zubů obsahuje 1450ppm fluoridů pro podporu silnějších zubů osvěžuje dech Použití: Používejte alespoň 2x denně a maximálně 3x denně pro čištění zubů po dobu 2 minut. Zubní pastu nepolykejte. Složení:… (nazuby.cz)

Sensodyne Repair & Protect zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair & Protect zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair & Protect s revoluční technologií NovaMin zajišťuje účinnou a trvalou ochranu před bolestí způsobenou přecitlivělostí zubů. V kombinaci se slinami se uvolňuje vápník a fosfor, které vytváří vrstvu minerálů chránící obnažené dentinové kanálky, náchylné k poranění a abrazi. Se zubní pastou Sensodyne Repair & Protect bude Vaše zubovina v bezpečí.  Výhody zubní pasty Sensodyne Repair & Protect: Díky vysoké koncentraci vápníku dokáže opravit citlivá místa Vápník a fosfor v kombinace se slinami chrání zuby před podrážděním a bolestí Revoluční technologie NovaMin Mentolová příchuť pro celodenní pocit čistoty a svěžesti Použití Sensodyne Repair & Protect:  Zuby si čistěte dvakrát denně, používejte asi 2 cm zubní pasty Pro okamžitou úlevu od bolesti nejprve… (nazuby.cz)

Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh Tootpaste - Zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh Tootpaste - Zubní pasta  75 ml

Repair & Protect Extra Fresh Tootpaste - Zubní pasta - poskytuje účinnou přetrvávající úlevu od bodavé bolesti a nabízí každodenní ochranu proti zubnímu kazu - napomáhá k uzavření obnažených dentinových kanálků s klinicky ověřeným účinkem - vhodná pro citlivé zuby - vytváří ochrannou vrstvu přes citlivá místa - zachovává přirozenou bělost - výtažky z eukalyptu a mentolu zanechávají pocit čistoty a svěžesti Použití: Nanestemalé množství na zubní kartáček, vyčistěte a následně ústa vypláchněte. (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Repair & Protect Toothpaste - Zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair & Protect Toothpaste - Zubní pasta  75 ml

Repair & Protect Toothpaste - Zubní pasta - vhodná pro citlivé zuby - snižuje citlivost zubů a obnažených krčků - působí preventivně proti zubnímu kazu - aktivní složka NovaMin vytváří ochrannou vrstvu přes citlivá místa - pomáhá zachovávat přirozenou bělost Použití: Naneste malé množství na zubní kartáček, vyčistěte a následně ústa vypláchněte. (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Repair&Protect Whitening 75 ml

Sensodyne Repair&Protect Whitening 75 ml

Popis Každodenní používání zubní pasty Sensodyne vám uleví od bolesti citlivých zubů, ale také zajistí zdravé dásně, ochranu proti zubnímu kazu a svěží dech. Nová zubní pasta Sensodyne Repair & Protect využívá revoluční technologii NovaMin® k vyhledání a zacelení odhalených dentinových kanálků. Odhalené dentinové kanálky zubů jsou oslabenými místy, která způsobují občasné vystřelování ostré, bodavé bolesti - známky přecitlivělosti zubů.   Vlastnosti Klinicky ověřená úleva od bolesti a každodenní ochrana citlivých… (ageo.cz)

Sensodyne Rapid Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Rapid Whitening zubní pasta 75 ml

Zubní pasty Sensodyne Rapid Whitening nejen přináší velmi rychlou úlevu od citlivých zubů, ale zároveň díky unikátnímu složení pomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů a navracet jim tak přirozeně světlý odstín. Hlavní vlastnosti: Uzavírá dentinové kanálky, chrání tak nervy před podrážděním Uleví citlivým zubům velice krátce po aplikaci Vytváří tenkou ochrannou vrstvu kolem obnažených krčků Pro navrácení přirozeného odstínu zubům Osvěžující mentolová příchuť Obsahuje fluoridy 1450 ppm Není určena pro děti do 12 let Složení: Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Penasodium Triphospate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Carbomer, Stannous Fluoride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Sacchain, Sodium Fluoride, Limonene. Použití: Pro čištění zubů používejte… (nazuby.cz)

Sensodyne Extra Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Extra Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Extra Whitening – inovativní bělící pasta pro citlivé zuby. Obnovuje přirozenou bělost skloviny, snižuje tvorbu skvrn a zároveň chrání vaše zuby. Díky obsahu fluoridu se zubní sklovina každým dnem efektivně obnovuje a posiluje. Výsledek: Klinicky ověřená úleva od bolesti Každodenní ochrana citlivých zubů Extra bělící účinek pro citlivé zuby Složení: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Pentasodium Triphosphate, Potassium Nitrate, PEG-6, Alumina, Aroma, Titanium Dioxide, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Cocamidopropyl Betaine, Xantham Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride. Obsahuje fluorid sodný 0,315% w/w (1450 ppm F). 0,315% w/w nátrium-fluoridot (1450 ppm fluorid) tartalmaz. Použití: Zuby si čistěte dvakrát, ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí… (drmax.cz)

Sensodyne Rapid Relief Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Rapid Relief Whitening zubní pasta 75 ml

Zubní pasta pro citlivé zuby s rychlým nástupem účinku. Obnovuje přirozenou bělost skloviny, snižuje tvorbu skvrna zároveň chrání vaše zuby. Díky obsahu fluoridu se zubní sklovina každým dnem efektivně obnovuje a posiluje. Při pravidelném používání zajišťuje pasta přetrvávající ochranu na citlivých místech zubů. Zanechává v ústech pocit čistoty a svěžesti. Rychlá úleva od bolesti citlivých zubů. Přetrvávající účinek. Každodenní ochrana před zubním kazem. Extra bělící účinek. Složení: Fluorid cínatý, polymerový systém, fluorid sodný, hydratovaná silica, trifosforečnan pentasodný. Použití: Zuby si čistěte dvakrát, ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Pro rychlou úlevu vymáčkněte množství pasty velikosti hrášku a po dobu jedné minuty jemně… (drmax.cz)

Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml

Kyseliny obsažené v potravinách a nápojích naleptávají zubní sklovinu a mohou způsobit trvalé poškození zubní skloviny Pomáhá chránit zubní sklovinu před působením kyselin obsažených v potravinách a nápojích optimalizované složení - zpevňuje zubní sklovinu pomáhá chránit před kyselinami chrání před zubním kazem šetrně bělí zubní sklovinu Optimalizované složení zajišťuje vyšší biodostupnost fluoridu (množství fluoridu, které se dostane k zubní sklovině) biodostupnost fluoridu může být negativně ovlivněna některými složkami v zubní pastě a jejich chemickou čistotou Složení: Fluorid sodný 1450 ppm Oxid křemičitý Nitrát draselný Bez SLS RDA: 85 Balení: 75 ml (drmax.cz)

Sensodyne Extra Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Extra Whitening zubní pasta 75 ml

(benu.cz)

Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Sensodyne Pronamel Whitening se speciálním složením pomáhá zuby chránit před naleptáváním kyselinami a zároveň šetrně odstraňuje skvrny ze zubů. Vyzkoušejte bělicí pastu Sensodyne Pronamel Whitening a užívejte si dokonalé zdraví a vzhled Vašich zubů. Výhody zubní pasty Sensodyne Pronamel Whitening: Ochranná vrstva zachycuje fluoridy a chrání před naleptáním kyselinami Zpevňuje zubní sklovinu Chrání před zubním kazem Vyvinuta speciálně pro citlivé zuby Odstraňuje pigmenty a obnovuje přirozenou bělost zubů Kvůli změně stravovacích návyků je zubní sklovina ve vyšší míře vystavena naleptávání kyselin. Kyseliny obsažené v potravinách, například v některých druzích ovoce nebo nápojích (ovocné džusy, víno), mohou rozpouštět minerály ve sklovině. Tím se změkčuje její… (nazuby.cz)

Sensodyne Extra Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Extra Whitening zubní pasta 75 ml

Popis Zubní pasta Sensodyne Extra Whitening je speciálně vyvinuta pro úlevu od bolesti citlivých zubů. Je vhodná pro osoby s citlivými zuby, odstraňuje skvrny a leští povrch zubů, přináší dlouhotrvající úlevu pro citlivé zuby a zároveň poskytuje všechny výhody běžné zubní pasty. Vlastnosti Klinicky ověřená úleva od bolesti a každodenní ochrana citlivých zubů Skladování a použití … (ageo.cz)

Oral-B Gum&Enamel Pro-Repair Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Oral-B Gum&Enamel Pro-Repair Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Oral-B Gum&Enamel Pro-Repair Gentle Whitening nejen posiluje dásně, pomáhá zpevnit zubní sklovinu, ale také odstraňuje povrchové skvrny ze zubů. Nabízí tak komplexní péči o krásnější úsměv a zdravější zuby. Hlavní vlastnosti: Posiluje zubní sklovinu a chrání ji před působením kyselin Poskytuje antibakteriální ochranu dásním Obsahuje 1450 ppm fluoridů Odstraňuje povrchové skvrny ze zubů Osvěžuje dech Vhodná pro dospělé a děti od 12 let Složení: Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Hexametaphosphate, PEG-6, Propylene Glycol, Aqua, Zinc Lactate, Sodium Gluconate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Silica, Chondrus Crispus Powder, Sodium Saccharin, CI 77891, Trisodium Phosphate, Stannous Fluoride, Stannous Chloride, Xanthan Gum, Cinnamal, Sodium Fluoride, Eugenol, Limonene,… (nazuby.cz)

Sensodyne Repair&Protect Extra Fresh zubní pasta 75ml

Sensodyne Repair&Protect Extra Fresh zubní pasta 75ml

Zubní pasta Sensodyne Repair & Protect s technologií Novamin má unikátní, klinicky ověřené složení s obsahem vápníku. Pomáhá opravit poškozená místa v zubovině jejich přirozeným zacelováním. (pilulka.cz)

Sensodyne Repair&Protect zubní pasta 75ml

Sensodyne Repair&Protect zubní pasta 75ml

Zubní pasta Sensodyne Repair & Protect je revoluční zubní pasta, která dokáže opravit oslabená místa na zubech. Využívá vyspělou technologii NovaMin®, která vyhledá a opraví místa, odkud může vystřelovat ostrá, bodavá bolest. (pilulka.cz)

Sensodyne Rapid Whitening Toothpaste - Bělicí zubní pasta 75 ml

Sensodyne Rapid Whitening Toothpaste - Bělicí zubní pasta   75 ml

Rapid Whitening Toothpaste - Bělicí zubní pasta - uleví od bolesti citlivých zubů do 60 sekund a zároveň bělí zubní sklovinu a pomáhá předcházet tvorbě skvrn - napomáhá k uzavření obnažených dentinových kanálků s klinicky ověřeným účinkem - snižuje citlivost zubů a obnažených krčků - působí preventivně proti zubnímu kazu Použití: Naneste malé množství na zubní kartáček, vyčistěte a následně ústa vypláchněte. (prodejparfemu.cz)

Oral-B Gum & Enamel Repair Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Oral-B Gum & Enamel Repair Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Odstraňte povrchové skvrny ze zubů a ještě navíc pečujte o zubní sklovinu se zubní pastou Oral-B Gum & Enamel Repair Gentle Whitening. Revitalizuje dásně a zubům zlepší ochranu před kazem posílením zubní skloviny. Hlavní vlastnosti: Posiluje zubní sklovinu a chrání ji před působením kyselin Poskytuje antibakteriální ochranu dásním Obsahuje 1450 ppm fluoridů S vysoce osvěžující příchutí Vhodná pro dospělé a děti od 12 let Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Carraeenan, Aroma, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Zinc Citrate, CI 77891, Stannous Fluoride, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide, Stannous Chloride, Sodium Fluoride, Sucralose, Limonene, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate. (nazuby.cz)

Parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Whitening šetrně, ale efektivně, odstraňuje zabarvení zubů a obnovuje tak jejich přirozenou bělost. Zubní pasta Parodontax® má speciální složení s obsahem 70 % aktivních látek.* Obsahuje minerální soli a rostlinné výtažky, které jí dodávají osobitou chuť. Po 14 dnech používání zubní pasty parodontax® si většina uživatelů zvláštní chuť oblíbí. * Obsahuje nejméně 70 % speciálních účinných látek. Zubní pasta Parodontax® pomáhá zastavit krvácení dásní. Krvácení dásní je jedním z prvních příznaků zánětu dásní. Neléčený zánět dásní může způsobit ztrátu zubů. Čištění zubů zubní pastou Parodontax® pomáhá efektivně odstranit plak a zastavit krvácení dásní. Upozornění: Není určeno pro děti mladší 12 let. Používejte 2x denně, ne vícekrát než 3x denně, minimalizujte polykání i vyplivování.… (drmax.cz)

Colgate Total whitening zubní pasta 75 ml

Colgate Total whitening zubní pasta 75 ml

Colgate zubní pasta Total Whitening ofektivně odstraňuje skvrny z vašich zubů, chrání je před zubním kazem a řeší problémy s citlivými dásněmi. Zároveň pomáhá snižovat množství bakterií na zubech, jazyku, sliznicích a dásních.Vlastnosti Efektivní odstranění skvrn pro bělejší zuby Zdraví pro celá ústa Zubní kazy Zubní plak Problémy s dásněmi Citlivé zuby Zubní kámen Zubní sklovina Zbarvení Špatný dechSkladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPokyny k použití: Důkladně čistěte alespoň dvakrát denně, nebo podle doporučení zubního lékaře. Nevhodné pro děti do 7 let.Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Sensodyne Repair&Protect Whitening ZP 75ml

Parodontax Kompletní ochrana Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Kompletní ochrana Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Kompletní Ochrana Whitening – inovativní zubní pasta s obsahem minerálů a rostlinných výtažků pomáhá při potížích s krvácivými dásněmi. Při pravidelném a pečlivém čištění se dásně zklidní a znovu přilnou. Výsledek: Řešení a prevence potíží s dásněmi Důkladné vyčištění chrupu Odstranění zubního plaku Obsah fluoridu pro posílení zubní skloviny Bělící účinky Svěží dech Složení: Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Xantham Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Titanium Dioxide, Steviol Glycosides, Limonene, CI 77491. 0,31% w/w (1400 ppm fluorid) nátrium-fluoridot tartalmaz. Obsahuje fluorid sodný 0,31% w/w (1400 ppm F). Použití: Zuby si čistěte dvakrát, ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na… (drmax.cz)

Colgate Total Advanced Whitening zubní pasta 75 ml

Colgate Total Advanced Whitening zubní pasta 75 ml

(benu.cz)

Elmex Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Whitening je zubní pasta, která o Vaše zuby pečuje a zároveň pomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů. Zubní pasta Elmex Whitening obsahuje aminfluorid, který pomáhá posilovat zubní sklovinu a chránit ji před vznikem zubního kazu. Vlastnosti zubní pasty Elmex Whitening: pomáhá chránit zubní sklovinu před zubním kazem obsahuje aminfluorid obsah fluoridů je 1400 ppm přispívá k obnově přirozené barvy Vašich zubů není vhodná pro děti do 7 let Složení: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Saccharin, Limonene, CI 77891. (nazuby.cz)

parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Whitening je bylinná zubní pasta s klinicky ověřenou účinností proti krvácení dásní, která zároveň šetrně odstraňuje zabarvení zubů. Vyzkoušejte Paradontax Whitening s unikátní směsí bylin a dopřejte si kvalitní péči o zuby a dásně. Výhody zubní pasty Paradontax Whitening:  Obsahuje unikátní kombinaci šesti léčivých bylin, jejichž účinky se vzájemně doplňují v boji proti krvácení dásní a zánětu Extrakt z máty a šalvěje přímo ničí bakterie způsobující záněty dásní a brání jejich dalšímu množení  Echinacea posiluje imunitu Heřmánek a myrta mají hojivé účinky Ratanhia stahuje dásně Hydrogenuhličitan sodný neutralizuje škodlivé kyseliny a upravuje pH v ústech Léčivé byliny a bikarbonát sodný dávají zubní pastě Parodontax Whitening neobvyklou slanou chuť, která může… (nazuby.cz)

BlanX Whitening zubní pasta 75 ml

BlanX Whitening zubní pasta 75 ml

Zubní pasta BlanX Whitening je díky svému speciálnímu složení vhodná pro každodenní odstraňování povrchových skvrn ze zubů. Výtažky z arktických lišejníků  rozpouští povrchová zabarvení a působí antibakteriálně.  Bělící zubní pasta BlanX Whitening Vás zbaví nepříjemného zabarvení zubů a vrátí Vám sebevědomý úsměv. Řada bělících zubních past Blanx obsahuje speciální formuli, jejíž synergické a konstantní přírodní složky přinášejí unikátní bělicí účinek. Výhody bělící zubní pasty BlanX Whitening: Extrakt z lišejníků působí bakteriostaticky, proti plaku a tvorbě zabarvení na povrchu zubu, má zklidňující a ochranné účinky na mukózní membránu dásní Speciální mikročástice silikátů jemně čistí zubní sklovinu bez abrazivního účinku Fluoridové soli zpevňují a bělí sklovinu Obsahuje… (nazuby.cz)

BlanX Advanced Whitening zubní pasta 75 ml

BlanX Advanced Whitening zubní pasta 75 ml

Navraťte zubům jejich přirozený odstín pomocí zubní pasty BlanX Advanced Whitening s obsahem výtažků z artických lišejníků. Zubní pasta nemá na zubech abrazivní účinek a působí i proti usazování zubního plaku. Hlavní vlastnosti: Extrakt z lišejníků působí bakteriostaticky Působí proti plaku a tvorbě zabarvení na zubech Čistí zuby jemně bez abrazivního účinku Navrací zubům přirozeně bílý odstín Obsahuje fluoridy (890 ppm) Složení: Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Silica, Cellulose Gum, Aroma, Xylitol, Cetraria Islandica Extract, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Sodium Myrisoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Xoxoayl Taurate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Eugenol, Limonene, CI 77891. (nazuby.cz)

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive Whitening je zubní pasta s aminofluoridy pro ochranu přecitlivělých zubů a obnažených krčků. Výhody zubní pasty Elmex Sensitive Whitening: Aminfluoridy podporují remineralizaci zuboviny a chrání před kazivostí zubů Speciální složení jemně odstraňuje skvrny a obnovuje přirozenou bělost vašich zubů Ideálním doplňkem denní péče o chrup je rovněž ústní voda Elmex Sensitive Plus. Obsahuje sloučeninu vysoce aktivní účinné látky aminfluoridu s ochranným polymerem, která podporuje působení zubní pasty Elmex Sensitive Plus. Klinické testy dokazují, že zvláštní ochranný systém Elmex Senstitive Plus sestávající ze zubní pasty a ústní vody při pravidelné aplikaci významně snižuje přecitlivělost zubních krčků a osvědčuje se jako prevence jejich kazivosti. Chtěli byste raději… (nazuby.cz)

Zendium Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Zendium Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Zendium zubní pasta Gentle Whitening obsahuje fluorid sodný a vybranou směs enzymů a proteinů k posílení přirozené obranyschopnosti ústní dutiny. Po použití zubní pasty Zendium Gentle Whitening budou vaše zuby dokonale čisté, chráněné, bez zubního plaku se svěží vůní. Výsledek: Posiluje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny Pomáhá bojovat s příčinami zubního kazu Svěží dech Složení: Fluorid sodný, mléčný a vaječný protein Použití: Zubní pastu aplikujte o velikosti zrnka hrachu. Čištění zubů provádějte minimálně dvakrát denně. (drmax.cz)

Dr.Max PRO32 Whitening zubní pasta 75 ml

Dr.Max PRO32 Whitening zubní pasta 75 ml

Dr.Max PRO32 Toothpaste Whitening je zubní pasta s moderním složením. Pomáhá šetrně odstraňovat skvrny např. od červeného vína, čaje, kávy nebo tabáku. Omezuje vznik nových skvrn i v těžko dostupných místech tvorbou ochranného štítu. Obnovuje tak přirozenou bělost zubů. Pomáhá obnovovat a posilovat zubní sklovinu. Neobsahuje parabeny. PRO32 Toothpaste Whitening obsahuje Fluorid sodný, který pomáhá zuby posílit a zpevnit. Ochranné enzymy laktoperoxidázu, která pomáhá regulovat složení mikroflóry v ústech a glukozooxidázu, která přispívá k rozpouštění nežádoucího zbarvení na povrchu zubů. Použití: Zubní pastu používejte nejméně 2x denně ráno a večer nebo po každém jídle. Složení: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, PEG-8, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Bicarbonate, Aroma, Tetrasodium… (drmax.cz)

Sensodyne Rapid zubní pasta 75 ml

Sensodyne Rapid zubní pasta 75 ml

Popis Zubní pasta s fluoridem. Co je citlivost zubů? Citlivost zubů se objevuje, pokud máte obnažený zubní krček, který obsahuje mikroskopické kanálky vedoucí k nervu. teplé, studené, sladké a kyselé jídlo a pití nebo váš zubní kartáček při čištění zubů mohou stimulovat nerv, což způsobí krátkou ostrou bolest. Jak Sensodyne Rapid působí? Sensodyne Rapid vytváří kolem obnaženého zubního krčku a mikroskopických kanálů ochrannou vrstvu. Tím brání dráždění nervu a vzniku bolesti. Čištění zubů 2x denně přináší dlouhodobou ochranu proti citlivosti. Zároveň čistí, osvěžuje a pomáhá posilnit zubní sklovinu. Pokyny pro použití: K čištění zubů používejte dvakrát denně přibližně 2… (ageo.cz)

Sensodyne Fluoride zubní pasta 75 ml

Sensodyne Fluoride zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Sensodyne Fluoride Ochrana citlivých zubů 24 hodin každý den. Mátová příchuť Pravidelné používání zubní pasty Sensodyne Fluoride 2x denně snižuje citlivost zubů a obnažených krčků. Tato zubní pasta je určena všem, kdo chtějí předejít vzniku zubního kazu. Obsahuje nitrát draselný, který má klinicky prokázaný účinek na snížení citlivosti již po jednom týdnu používání. Fluorid sodný působí jako prevence zubního kazu. Balení: 75 ml Zdroj: www.ch.gsk.cz (drmax.cz)

Sensodyne Rapid zubní pasta 75 ml

Sensodyne Rapid zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Sensodyne Rapid s okamžitým účinkem proti bolesti citlivých zubů poskytuje rychlou úlevu a dlouhotrvající ochranu. Vlastnosti zubní pasty Sensodyne Rapid: Uzavírá dentinové kanálky, chrání tak nervy před podrážděním Uleví citlivým zubům již do 60 sekund po aplikaci Vytváří tenkou ochrannou vrstvu kolem obnažených krčků Osvěžující mentolová příchuť Neobsahuje SLS Užití: Používejte 2x denně pro rychlou úlevu od bolesti - nejprve vymáčkněte trochu zubní pasty na špičku prstu a jemně masírujte citlivý zubní krček po dobu 1 minuty. Dávkování: Pro čištění zubů používejte množství zubní pasty velikosti zrnka hrachu 2x denně. Děti od 12 let, pokud zubní lékař nenařídí jinak. Tuto zubní pastu doporučujeme používat spolu s dalšími produkty značky Sensodyne: ústní vodou… (nazuby.cz)

Elmex Sensitive Professional Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive Professional Whitening zubní pasta  75 ml

Myslíte, že okamžitá úleva od citlivosti zubů a zesvětlení zubní skloviny, nejdou dohromady? Se zubní pastou Elmex Sensitive Professional Whitening to můžete mít. Aminfluoridy pomáhají posilovat zubní sklovinu a speciální složení k přispívá k obnovení přirozeně světlé barvy zubů. Elmex Sensitive Professional uzavírá tubuly, které vedou k citlivým nervovým zakončením zubů a tak blokuje bolest. Při pravidelném používání vytváří dlouhodobou ochrannou bariéru, která funguje jako ochranný uzávěr a působí proti zvýšené citlivosti. Speciální složení přispívá k odstranění povrchových pigmentů ze zubů a navrátit zubům přirozeně světlejší odstín. Složení: Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Bicarbonate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Monofluorophosphate (1450 ppm F), Aroma, Cellulose Gum,… (nazuby.cz)

Sensodyne Repair+Protect Extra Fresh 75 ml

Sensodyne Repair+Protect Extra Fresh 75 ml

Vlastnosti Vylepšený účinek S fluoridem Klinicky ověřená úleva od bolesti a každodenní ochrana citlivých zubů S technologií novamin Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíVždy postupujte podle návodu na obale. Čistěte si zuby dvakrát, ale ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Nepoužívejte, pokud jsou konce obalu rozlepené.SkladováníPo použití tubu uzavřete a uchovávejte v suchu. … (ageo.cz)

Sensodyne Fluoride zubní pasta 75 ml

Sensodyne Fluoride zubní pasta 75 ml

Sensodyne Fluoride je stomatology nejvíce doporučovaná zubní pasta pro citlivé zuby v ČR, jejíž účinky jsou klinicky ověřeny. Sensodyne s obsahem fluoridů a chloridu draselného chrání citlivé zuby a obnažené zubní krčky před bolestivou reakcí na teplé či studené podněty, jako je horký čaj či zmrzlina. Přednosti zubní pasty Sensodyne Fluoride: Poskytuje citlivým zubům 24hodinovou ochranu Snižuje citlivost obnažených zubních krčků Pomáhá předcházet tvorbě zubního kazu Ničí bakterie usazené na povrchu jazyku a v těžko dostupných místech, a podporuje tak dlouhodobě svěží dech Pro opravdový efekt zmírnění citlivosti zubů se doporučuje používat zubní pasty Sensodyne dlouhodobě a minimálně při čištění dvakrát denně. Pokud byste upřednostnili jiné vlastnosti zubní pasty na citlivé… (nazuby.cz)

Sensodyne Rapid Toothpaste - Zubní pasta 75 ml

Sensodyne Rapid Toothpaste - Zubní pasta  75 ml

Rapid Toothpaste - Zubní pasta - zubní pasta, která uleví od bolesti citlivých zubů do 60 sekund - napomáhá k uzavření obnažených dentinových kanálků s klinicky ověřeným účinkem - s pravidelným používáním této zubní pastou budou vaše zuby vždy perfektně čisté a zdravé - snižuje citlivost zubů a obnažených krčků - působí preventivně proti zubnímu kazu - výtažky z eukalyptu a mentolu zanechávají pocit čistoty a svěžesti Použití: Naneste malé množství na zubní kartáček, vyčistěte a následně ústa vypláchněte. (prodejparfemu.cz)

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Popis Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening s aminfluoridem vytváří trvalou ochrannou vrstvu, která chrání před bolestivými podněty a kazy v krčkové oblasti. Speciální složení jemně odstraňuje skvrny a obnovuje přirozenou bělost Vašich zubů. Nevhodné pro děti do sedmi let. Vlastnosti Přirozeně bílá Okamžitá a dlouhotrvající úleva S Pro-Argin® technologií Klinicky ověřeno Skladování a použití … (ageo.cz)

Edel+White Anti-Plaque+Whitening - Zubní pasta 75 ml

Edel+White Anti-Plaque+Whitening - Zubní pasta 75 ml

Anti-Plaque+Whitening - Zubní pasta - nová, vylepšená receptura zubní pasty účinně odstraňuje zabarvení zubů i usazeniny plaku - je obzvláště vhodná při zabarvení zubů a silném plaku či vzniklém zubním kameni - neobsahuje SLS (laurethsulfát sodný) Použití: Čištěte si zuby alespoň 2x denně. (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Fluoride Toothpaste - Zubní pasta 75 ml

Sensodyne Fluoride Toothpaste - Zubní pasta 75 ml

Fluoride Toothpaste - Zubní pasta - je vhodná zvláště pro citlivé zuby - napomáhá k uzavření obnažených dentinových kanálků s klinicky ověřeným účinkem - Fluorid sodný působí jako prevence zubního kazu - s pravidelným používáním této zubní pastou budou vaše zuby vždy perfektně čisté a zdravé - snižuje citlivost zubů a obnažených krčků - působí preventivně proti zubnímu kazu - mátová příchuť Použití: Naneste malé množství na zubní kartáček, vyčistěte a následně ústa vypláchněte. (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Advanced Clean zubní pasta 75 ml

Sensodyne Advanced Clean zubní pasta 75 ml

Citlivé zuby jsou problémem, který je velice nepříjemný. Zubní pasta Sensodyne Advanced Clean pomáhá zklidňovat nervová zakončení, která způsobují citlivost zubů. Díky obsahu fluoridu přispívá k posílení zubní skloviny a má osvěžující příchuť. Výhody zubní pasty Sensodyne Advanced Clean: poskytuje úlevu citlivým zubům účinně odstraňuje zubní plak osvěžuje dech vytváří během čištění bohatou pěnu přispívá k posílení zubní skloviny díky obsahu fluoridů (1426 ppm) Složení: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Pentasodium Triphosphate, Potassium Nitrate, PEG-6, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Limonene, CI 42090. (nazuby.cz)

Sensodyne Fluoride zubní pasta 75 ml

Sensodyne Fluoride zubní pasta 75 ml

Popis Zubní pasta pro ochranu citlivých zubů. Používejte Sensodyne Fresh mint při každém čištění zubů: Speciální složení chrání před citlivostí zubů 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Odstraňuje zubní plak a díky fluoridu pomáhá předcházet vzniku zubního kazu. Má svěží mátovou chuť. Pokyny pro použití: Používejte dvakrát denně jako běžnou zubní pastu. Obsahuje fluorid sodný (1400 ppm). Používání této zubní pasty u dětí mladších 12 let konzultujte se svým zubním lékařem. Děti do 6 let včetně: Pro čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů,… (ageo.cz)

Sensodyne Pronamel zubní pasta 75 ml

Sensodyne Pronamel zubní pasta 75 ml

Kyseliny obsažené v potravinách a nápojích naleptávají zubní sklovinu a mohou způsobit trvalé poškození zubní skloviny Pomáhá chránit zubní sklovinu před působením kyselin obsažených v potravinách a nápojích optimalizované složení - zpevňuje zubní sklovinu pomáhá chránit před kyselinami chrání před zubním kazem Optimalizované složení zajišťuje vyšší biodostupnost fluoridu (množství fluoridu, které se dostane k zubní sklovině) biodostupnost fluoridu může být negativně ovlivněna některými složkami v zubní pastě a jejich chemickou čistotou Složení: Fluorid sodný 1450 ppm Nitrát draselný Bez SLS RDA: 40 Balení: 75 ml (drmax.cz)

Sensodyne Extra Whitening zubní pasta 75ml

Sensodyne Extra Whitening zubní pasta 75ml

Zubní pasta šetrně bělicí citlivé zuby. Sensodyne Whitening je pasta s klinicky ověřeným účinkem, která zmírňuje citlivost zubů a zároveň je pomáhá udržovat přirozeně bílé a účinně odstraňovat skvrny. (pilulka.cz)

Colgate Total Pro Gum Health Whitening Zubní pasta 75 ml

Colgate Total Pro Gum Health Whitening Zubní pasta 75 ml

Popis Její složení zabíjí škodlivé bakterie, které způsobují zánět dásní, snižuje krvácení dásní až o 88%. Obsahuje také pokročilou bělící složku, která jemně odstraňuje povrchové skvrny, a tak obnovuje přirozenou bělost zubů. Návod na použití: Čistěte si své zuby důkladně minimálně dvakrát denně nebo dle doporučení zubního lékaře.   Struktura: Aqua, Hydrated silica, Glycerin, Sorbitol, PVM/MA copolymer, Sodium lauryl sulfate, Aroma, CI 77891, Cellulose gum, Sodium hydroxide, Sodium fluoride, Carrageenan, Sodium saccharin, Triclosan, Limonene Vlastnosti:  Pomáhá předcházet:, Krvácení dásní, Zánětu dásní, Poklesu dásní, Zubnímu kazu, Zubnímu plaku, Zubnímu kameni,… (ageo.cz)

Sensodyne Repair&Protect Extra Fresh ZP 75 ml

Swissdent Crystal Repair & Whitening zubní pasta 50 ml unisex

Swissdent Crystal Repair & Whitening zubní pasta 50 ml unisex

Swissdent Crystal Repair & Whitening Zubní pasta 50 ml (parfemy-elnino.cz)

Sensodyne Pronamel zubní pasta 75 ml

Sensodyne Pronamel zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Sensodyne Pronamel pomáhá chránit zubní sklovinu před kyselinami obsaženými v potravinách. Efektivně odstraňuje zubní plak, a chrání tak citlivé zuby před zubním kazem. Přednosti zubní pasty Sensodyne Pronamel: Ochranná vrstva zachycuje fluoridy, které zpevňují sklovinu a chrání ji před působením kyselin Chrání před zubním kazem Vyvinuta speciálně pro citlivé zuby Svěží příchuť pro pocit čistých úst Kvůli změně stravovacích návyků je zubní sklovina ve vyšší míře vystavena naleptávání kyselin. Kyseliny obsažené v potravinách, například v některých druzích ovoce nebo nápojích (ovocné džusy, víno), mohou rozpouštět minerály ve sklovině. Tím se změkčuje její povrch, takže je zranitelnější. Zeslabování vrstvy skloviny způsobuje, že zuby ztrácejí svoji bělost a jsou… (nazuby.cz)

Sensodyne Rapid Extra Fresh zubní pasta 75 ml

Sensodyne Rapid Extra Fresh zubní pasta 75 ml

Trpíte při pití teplého nebo studeného? Pak máte problém s citlivostí zubů, kterou vám může pomoci řešit zubní pasta Sensodyne Rapid Extra Fresh. Inovanové složení více osvěžuje dech a stále stejně pomáhá zmírňovat citlivost zubů. Hlavní vlastnosti: Uzavírá dentinové kanálky, chrání tak nervy před podrážděním Uleví citlivým zubům již do 60 sekund po aplikaci Vytváří tenkou ochrannou vrstvu kolem obnažených krčků Osvěžující mentolová příchuť Složení: Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Pentasodium Triphosphate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Carbomer, Stannous Fluoride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Limonene. Použití: Používejte 2x denně pro rychlou úlevu od bolesti - nejprve vymáčkněte trochu zubní pasty na špičku prstu a jemně… (nazuby.cz)

Sensodyne Kompletní každodenní zubní pasta 75 ml

Sensodyne Kompletní každodenní zubní pasta 75 ml

Popis Co je citlivost zubů? Citlivost může být známka toho, že jsou zuby zranitelné. Zubovina je odhalená z důvodů poškození skloviny nebo ústupu dásní. pokud se odhalená zubovina dostane do kontaktu s čímkoli horkým nebo studeným, sladkým nebo kyselým, nebo i jen vaším zubním kartáčkem, nervy uvnitř zubu mohou způsobit krátkou ostrou bolest. Proč používat Sensodyne Kompletní ochrana? Při čištění zubů dvakrát denně speciálně navržené složení pasty s Novaminem poskytne vašim citlivým zubům vše, co potřebují. Proč je pro mě Sensodyne Kompletní ochrana vhodný? Citlivost může být známka toho, že jsou zuby zranitelné z důvodů poškození skloviny nebo ústupu dásní. Při… (ageo.cz)

Sensodyne Kompletní ochrana zubní pasta 75 ml

Sensodyne Kompletní ochrana zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Sensodyne je jednička v péči o citlivé zuby. Obsahuje revoluční složku Novamin, která má stejné složení jako zdravé zuby a kosti a při kontaktu s vodou či slinami se naváže na dentin, a opravují tak jeho poškozené části. Dopřejte si kompletní péči o citlivé zuby a dásně se špičkovou zubní pastou Sensodyne. Výhody zubní pasty Sensodyne: Posiluje a zpevňuje zubní sklovinu Chrání proti zubnímu plaku Zachovává přirozenou bělost zubů Navozuje pocit čistoty Udržuje zdravé dásně Snížení citlivosti zubů může být během na dlouhou trať, proto je vhodné používat zubní pasty na citlivé zuby dlouhodobě minimálně pro čištění 2x denně. Pro opravdu kompletní ochranu Vašich úst doporučujeme používat tuto zubní pastu v kombinaci s dalšími výrobky Sensodyne. Složení: Glycerin, PEG… (nazuby.cz)

Sensodyne Rapid Whitening zubní pasta 75ml

Sensodyne Rapid Whitening zubní pasta 75ml

Zubní pasta uleví od bolesti citlivých zubů již během 60 sekund. Její jedinečné složení rychle vytvoří ochrannou bariéru na citlivých místech vašich zubů. Poskytuje rychlou úlevu a přináší dlouhotrvající ochranu při čištění zubů 2x denně. (pilulka.cz)

Sensodyne Sensitivity&Gum Whitening zubní pasta 75ml

Sensodyne Sensitivity&Gum Whitening zubní pasta 75ml

Sensodyne zubní pasta pro citlivé zuby & problémy s dásněmi* Máte citlivé zuby a krvácející dásně - Příležitostně krvácející dásně a citlivé zuby potřebují speciální pozornost. Co je Sensodyne Sensitivity & Gum - Je to fluoridová zubní pasta pro každodenní dvojitou úlevu, která může pomoci lidem s, citlivostí zubů & problémy s dásněmi. Jak Sensodyne Sensitivity & Gum funguje – Zubní pasta vytváří ochrannou vrstvu v citlivých místech zubů a cíleně odstraňuje bakterie plaku, které mohou způsobit problémy s dásněmi. Proč si vybrat Sensodyne Sensitivity & Gum – Sensodyne je zubaři nejdoporučovanější značka na citlivé zuby**. Sensodyne Sensitivity & Gum přináší klinicky ověřenou úlevu od citlivosti zubů a zlepšení zdraví dásní. Jak používat - Čistěte si zuby dvě minuty zubní pastou… (nazuby.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít