Sensodyne Complete Protection Medium zubní kartáček

Sensodyne Complete Protection Soft zubní kartáček

Sensodyne Complete Protection Soft zubní kartáček

Popis Sensodyne Complete Protection Soft má malou zahnutou hlavu, vnější vlákna jsou měkká a vnitřní jsou zakulacená.   Vlastnosti Je vhodný pro citlivé zuby Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučuje se vyměnit kartáček na zuby každé 3 měsíce. … (ageo.cz)

Elmex Caries Protection InterX Medium - Zubní kartáček

Elmex Caries Protection InterX Medium - Zubní kartáček

Caries Protection InterX Medium - Zubní kartáček - zubní kartáček proti zubnímu kazu poskytuje optimální výsledky čištění a zároveň skutečný pocit vyčištěných zubů a účinně pomáhá bránit tvorbě zubního kazu - optimálně zaoblená prodloužená X vlákna jsou rovněž jemná k dásním pro důkladné čištění, zvláště hluboko v mezizubních prostorech - zubní kartáček interX je nabízen ve variantách Soft s krátkou hlavou a Medium - vlákna uspořádaná do tvaru písmene X na zubním kartáčku pronikají přímo do mezizubních prostor a jsou tak výrazně účinnější než tradiční zubní kartáčky - bez ohledu na použitou techniku čištění - ve srovnání s tradičními zubními kartáčky umožňují prodloužená X vlákna kvalitnější čištění, protože pronikají hluboko do mezizubních prostor a pomáhají tak zajistit účinnou… (prodejparfemu.cz)

Zendium zubní kartáček Complete Protection 1 ks

Zendium zubní kartáček Complete Protection  1 ks

Popis Kombinace tenkých měkkých a kulatých štětiček pro jemné a účinné čištění. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - angličtina Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníChorvatštinaČeštinaDánštinaHolandštinaAngličtinaFinštinaNěmčinaŘečtina, moderní (1453-… (ageo.cz)

Zendium Complete Protection Teeth Brush - Zubní kartáček (1 ks )

Zendium Complete Protection Teeth Brush - Zubní kartáček  (1 ks )

Complete Protection Teeth Brush - Zubní kartáček - kombinace tenkých měkkých a kulatých štětiček pro jemné a účinné čištění - malá hlavička pro čištění špatně přítupných míst - vyvinut ve spolupráci se zubními specialisty Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. Čistěte si zuby alespoň 2x denně. (prodejparfemu.cz)

Zendium Complete Protection Soft zubní kartáček 1 ks

Zendium Complete Protection Soft zubní kartáček 1 ks

Kartáček má malou hlavu pro účinný dosah. Kombinace tenkých, jemných a zakulacených štětinek, umožňuje efektivní čištění zuby i na špatně dostupných místech. Zubní kartáček byl vyvinut s dentálními experty. Výsledek: Jemné a efektivní čištění Snadné čištění špatně dostupných míst Použití: Naneste na zubní kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. Používejte minimálně dvakrát denně, nejlépe po jídle. (drmax.cz)

Uživatele, kteří hledají "Sensodyne Complete Protection Medium zubní kartáček" se dívají také na:

Zubní sprcha na kohoutek
Heroes of might and magic 3 complete

Sensodyne Gentle care zubní kartáček soft

Meridol Medium zubní kartáček

Meridol Medium zubní kartáček

Zubní kartáček Meridol má kónická vlákna s jemnými konci, která chrání dásně a důkladně vyčistí všechny zubní povrchy, zejména okraj dásní. Vlastnosti zubního kartáčku Meridol: Extrémně jemné a tenké konce vláken se dokonale přizpůsobí povrchu zubu a perfektně ho vyčistí Středně tvrdá vlákna uprostřed kartáčku efektivně odstraňují usazený plak  Ergonomická rukojeť pro snadnou manipulaci při čištění Baleno v sáčku. (nazuby.cz)

ZENDIUM zubní pasta Complete Protection 75ml

ZENDIUM zubní pasta Complete Protection 75ml

Zendium Complete Protec. nabízí vybranou směs proteinů a enzymů k posílení přirozené obranyschopnosti ústní dutiny a pomáhá bojovat s příčinami zubního kazu a potíží s dásněmi. Obsahuje fluorid (1450 ppm) ke zpevnění skloviny a šetrnou pěnotvornou látku. (pilulka.cz)

Sensodyne Gentle Care Soft - Zubní kartáček

Sensodyne Gentle Care Soft - Zubní kartáček

Gentle Care Soft - Zubní kartáček - speciálně vyvinut pro lidi s citlivými zuby a dásněmi - extra jemné, zužující se štětiny - malá hlavička kartáčku vhodná pro důkladné čistění i těžko dostupných oblastí - protiskluzová rukojeť navržená pro lepší kontrolu kartáčku při čištění Použití: Používejte zubní kartáček v kombinaci se zubní pastou Sensodyne. (prodejparfemu.cz)

Zendium Complete Protection - Zubní pasta 75 ml

Zendium Complete Protection - Zubní pasta  75 ml

Complete Protection - Zubní pasta - zubní pasta Complete Protection je určená k posílení přirozené obranyschopnosti ústní dutiny - pomáhá bojovat s příčinami zubního kazu a potíží s dásněmi - obsahuje fluorid a šetrnou pěnotvornou látku - chrání proti vzniku zubního kazu - je šetrná k měkkým tkáním úst Použití: Pro čištění zubů použijte množství o velikosti zrnka hrachu. (prodejparfemu.cz)

Zendium Complete Protection zubní pasta 75 ml

Zendium Complete Protection zubní pasta 75 ml

Zendium zubní pasta Complete Protection díky obsahu enzymů a proteinů, jež se přirozeně vyskytují v ústech, přirozeně chrání. Obsahuje 0 % triclosanu, 0 % parabenů, 0 % pěnicí složky SLS (sodium lauryl sulphate). Jemně pění a má jemnou příchuť, je vhodná pro většinu lidí s citlivými ústy. Výsledek: Posiluje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny Pomáhá bojovat s příčinami zubního kazu a potížemi s dásněmi Dokonale čisté zuby Svěží dech Použití: Zubní pastu aplikujte o velikosti zrnka hrachu. Čištění zubů provádějte minimálně dvakrát denně. (drmax.cz)

Zendium Complete Protection zubní pasta 75 ml

Zendium Complete Protection zubní pasta 75 ml

Obsah enzymů a proteinů pro přirozenou rovnováhu slin a udržení zdraví ústní dutiny. Zubní pasta Zendium Complete Protection byla vyvinuta pro celkovou péči o zuby a ústa. Celková ochrana úst se zubní pastou Zendium Complete Protection přirozená obranyschopnost ústní dutiny díky obsaženým enzymům a proteinům fluoridy (1450ppm) posilují chrup a zubní skloviny vhodná pro citlivou ústní dutinu, protože neobsahuje SLS pěnidla je šetrná k citlivým a problémovým dásním (nazuby.cz)

Sensodyne Gentle Care Zubní kartáček Soft 1ks

Sensodyne Gentle Care Zubní kartáček Soft 1ks

Zubní kartáček Sensodyne Gentle Care byl speciálně vyvinut pro lidi s citlivými zuby a dásněmi. Extra jemné, zužující se štetiny jsou speciálně navrhnuty tak, aby jemně očistily povrch zubů a oblast podél dásní. (pilulka.cz)

parodontax Complete Protection Whitenig zubní pasta 75 ml

parodontax Complete Protection Whitenig zubní pasta 75 ml

Parodontax Complete Protection Whitening se stará o dásně, zlepšuje jejich kondici a zmírňuje krvácení dásní. Kvalitní péči poskytuje též zubům, kterým pomáhá navracet jejich přirozeně světlý odstín. Hlavní vlastnosti: Pro péči i o mírně krvácející dásně Pomáhá zlepšit kondici dásní Pečuje také o zdraví zubů Pomáhá zubům navracet jejich přirozeně světlý odstín Obsahuje 1400 ppm fluoridů Není vhodná pro děti do 12 let Složení: Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Titanium Dioxide, Steviol Glycosides, Limonene, CI 77491. (nazuby.cz)

Sensodyne Micro-Active Extra soft zubní kartáček

Sensodyne Micro-Active Extra soft zubní kartáček

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíJe doporučeno měnit zubní kartáček každé 3 měsíce. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníAlbánštinaBulharštinaChorvatštinaČeštinaEstonštinaLotyštinaLitevštinaMakedonštinaPolštinaRumunštinaSlovenštinaSlovinštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Zubní kartáček Varianta - Extra Soft (ageo.cz)

Sensodyne Gentle Care Zubní kartáček soft triopack

parodontax Complete Protection Extra Fresh zubní pasta 75 ml

parodontax Complete Protection Extra Fresh zubní pasta 75 ml

Parodontax Complete Protection Extra Fresh poskytuje Vašim dásním lepší péči, než běžné zubní pasty. Podporuje snížení krvácivosti dásní, ale stará se také o zdravější zuby a svěží dech. Hlavní vlastnosti: Pro péči i o mírně krvácející dásně Pomáhá zlepšit kondici dásní Pečuje také o zdraví zubů Výrazně osvěžuje dech Není vhodná pro děti do 12 let Složení: Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Titanium Dioxide, Steviol Glycosides, Limonene, CI 77491. (nazuby.cz)

Swissdent Colours Soft-Medium - Zubní kartáček - Black & Black

Swissdent Colours Soft-Medium - Zubní kartáček   - Black & Black

Colours Soft-Medium - Zubní kartáček - speciální edice kartáčku Profi s měkkými až středně tvrdými vlákny - malá hlavice dosáhne i na nejhůře čistitelné plochy - patentovaný zástřih čisticích vláken ve tvaru lžíce - konkávní zástřih dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje vláknům 100% kontakt s jeho povrchem - testován v Univesität Zürich, Klinika preventivní medicíny, parodontologie a kariologie - vlákna z duálního nylonu přinášejí zvýšený čisticí účinek a napomáhají lépe odstranit pigmentace - jednoduchý design rukojeti byl navržen švýcarskými designery dle zubařských nástrojů - snadná manipulace kartáčku v ústech - těžko dostupné plochy jsou dokonale vyčištěny Použití: Používejte v kombinaci se zubní pastou Swissdent. (prodejparfemu.cz)

Swissdent Colours Soft-Medium - Zubní kartáček - Yellow & Blue

Swissdent Colours Soft-Medium - Zubní kartáček   - Yellow & Blue

Colours Soft-Medium - Zubní kartáček - speciální edice kartáčku Profi s měkkými až středně tvrdými vlákny - malá hlavice dosáhne i na nejhůře čistitelné plochy - patentovaný zástřih čisticích vláken ve tvaru lžíce - konkávní zástřih dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje vláknům 100% kontakt s jeho povrchem - testován v Univesität Zürich, Klinika preventivní medicíny, parodontologie a kariologie - vlákna z duálního nylonu přinášejí zvýšený čisticí účinek a napomáhají lépe odstranit pigmentace - jednoduchý design rukojeti byl navržen švýcarskými designery dle zubařských nástrojů - snadná manipulace kartáčku v ústech - těžko dostupné plochy jsou dokonale vyčištěny Použití: Používejte v kombinaci se zubní pastou Swissdent. (prodejparfemu.cz)

Swissdent Colours Soft Medium zubní kartáček 1 ks

Swissdent Colours Soft Medium zubní kartáček 1 ks

Speciální edice kartáčku SWISSDENT PROFI se Soft-Medium barevnými vlákny Zubní kartáček s patentovaným zástřihem čistících vláken ve tvaru lžíce. Konkávní zástřih dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje vláknům 100% kontakt s povrchem zubu. Speciální soft vlákna z duálního nylonu přinášejí zvýšený čistící účinek a napomáhají lépe odstranit pigmentace. Dokonalý, a přesto jednoduchý design rukojeti byl navržen švýcarskými designery dle zubařských nástrojů tak, aby se s kartáčkem v ústech snadno manipulovalo a i těžko dostupné plochy byly dokonale vyčištěny. (drmax.cz)

Sensodyne Gentle Care Soft zubní kartáček, 3 ks

Sensodyne Gentle Care Soft zubní kartáček, 3 ks

Čištění citlivých zubů a dásní bude snazší s zubním kartáčkem Sensodyne Gentle Care Soft. Vlákna kartáčku se ke konci zužují, proto nabízí mnohem šetrnější čištění. Hlavička kartáčku má zúženou špičku, takže se s ním dostanete lépe i do těžko dostupných míst v ústech. Hlavní vlastnosti: Jemná vlákna pro šetrné čištění citlivých zubů a dásní Rovné zastřižení vláken Hlavička se zúženým koncem pro dosažení těžko dostupných míst Ergonomická rukojeť zpříjemňuje čištění Vlákna se ztenčenými konci jsou šetrnější k zubům i dásním Obsah balení: 3x zubní kartáček Sensodyne Gentle Care Soft (nazuby.cz)

Zendium Complete Protection Tooth Paste - Zubní pasta 75 ml

Zendium Complete Protection Tooth Paste - Zubní pasta  75 ml

Complete Protection Tooth Paste - Zubní pasta + 75 ml Complete Tooth paste - zubní pasta je určená k posílení přirozené obranyschopnosti ústní dutiny - pomáhá bojovat s příčinami zubního kazu a potíží s dásněmi - obsahuje fluorid a šetrnou pěnotvornou látku - chrání proti vzniku zubního kazu - je šetrná k měkkým tkáním úst - balení obsahuje dva kusy zubní pasty Použití: Pro čištění zubů použijte množství o velikosti zrnka hrachu. (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Gentle Care Triopack Zubní kartáček Soft 3ks

Sensodyne Gentle Care Triopack Zubní kartáček Soft 3ks

Zubní kartáček Sensodyne Gentle Care byl speciálně vyvinut pro lidi s citlivými zuby a dásněmi. Extra jemné, zužující se štetiny jsou speciálně navrhnuty tak, aby jemně očistily povrch zubů a oblast podél dásní. V balení jsou 3 kartáčky. (pilulka.cz)

Zubní kartáček medium - červený

Zubní kartáček medium - červený

Popis Zubní kartáček medium je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů.PopisZubní kartáček má středně tvrdé štětinky, které jsou vyrobené z nylonu. Zahnutá rukojeť vám navíc umožní se lépe dostat do hůře dostupných míst v ústech.Balení1 ks - zubní kartáček medium červenýUpozorněníNeobsahuje Bisfenol-A (BPA) ani ftaláty.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky ústní hygieny. (ageo.cz)

Zubní kartáček medium - oranžový

Zubní kartáček medium - oranžový

Popis Zubní kartáček medium je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů.PopisZubní kartáček má středně tvrdé štětinky, které jsou vyrobené z nylonu. Zahnutá rukojeť vám navíc umožní se lépe dostat do hůře dostupných míst v ústech.Balení1 ks - zubní kartáček medium oranžovýUpozorněníNeobsahuje Bisfenol-A (BPA) ani ftaláty.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky ústní hygieny. (ageo.cz)

Elmex zubní kartáček medium

Elmex zubní kartáček medium

(benu.cz)

Sensodyne Advanced Clean Triopack Zubní kartáček Extra Soft 3ks

Sensodyne Advanced Clean Triopack Zubní kartáček Extra Soft 3ks

Kartáček Sensodyne Advanced Clean byl vyvinut odborníky pro lidi s citlivými zuby. Speciální čisticí vlákna pomáhají odstranit plak ze zubů. Vnější velmi jemná zužující se vlákna jsou speciálně uzpůsobena tak, aby šetrně dosáhla i do těžko dostupných míst. (pilulka.cz)

Sensodyne Repair&Protect Triopack Zubní kartáček Extra soft 3ks

Sensodyne Repair&Protect Triopack Zubní kartáček Extra soft 3ks

Zubní kartáček Sensodyne Repair & Protect byl speciálně vyvinut pro lidi s citlivými zuby. Chrání před nadměrným opotřebením skloviny v důsledku mechanického čištění. Vnější štetiny mají zužující se konce, které pomáhají chránit před nadměrným čištěním. V balení jsou 3 kartáčky. (pilulka.cz)

Sensodyne Gentle Care Soft zubní kartáček 3 ks/bal.

Sensodyne Gentle Care Soft zubní kartáček 3 ks/bal.

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučuje se měnit zubní kartáček každé 3 měsíce. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Zubní kartáček Varianta - Gentle Care Soft (ageo.cz)

Swissdent Colours Soft-Medium - Zubní kartáček - Red & Red

Swissdent Colours Soft-Medium - Zubní kartáček   - Red & Red

Colours Soft-Medium - Zubní kartáček - speciální edice kartáčku Profi s měkkými až středně tvrdými vlákny - malá hlavice dosáhne i na nejhůře čistitelné plochy - patentovaný zástřih čisticích vláken ve tvaru lžíce - konkávní zástřih dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje vláknům 100% kontakt s jeho povrchem - testován v Univesität Zürich, Klinika preventivní medicíny, parodontologie a kariologie - vlákna z duálního nylonu přinášejí zvýšený čisticí účinek a napomáhají lépe odstranit pigmentace - jednoduchý design rukojeti byl navržen švýcarskými designery dle zubařských nástrojů - snadná manipulace kartáčku v ústech - těžko dostupné plochy jsou dokonale vyčištěny Použití: Používejte v kombinaci se zubní pastou Swissdent. (prodejparfemu.cz)

Swissdent Colours Soft-Medium - Zubní kartáček - Blue & Blue

Swissdent Colours Soft-Medium - Zubní kartáček   - Blue & Blue

Colours Soft-Medium - Zubní kartáček - speciální edice kartáčku Profi s měkkými až středně tvrdými vlákny - malá hlavice dosáhne i na nejhůře čistitelné plochy - patentovaný zástřih čisticích vláken ve tvaru lžíce - konkávní zástřih dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje vláknům 100% kontakt s jeho povrchem - testován v Univesität Zürich, Klinika preventivní medicíny, parodontologie a kariologie - vlákna z duálního nylonu přinášejí zvýšený čisticí účinek a napomáhají lépe odstranit pigmentace - jednoduchý design rukojeti byl navržen švýcarskými designery dle zubařských nástrojů - snadná manipulace kartáčku v ústech - těžko dostupné plochy jsou dokonale vyčištěny Použití: Používejte v kombinaci se zubní pastou Swissdent. (prodejparfemu.cz)

Swissdent Colours Soft-Medium - Zubní kartáček - White & Red

Swissdent Colours Soft-Medium - Zubní kartáček   - White & Red

Colours Soft-Medium - Zubní kartáček - speciální edice kartáčku Profi s měkkými až středně tvrdými vlákny - malá hlavice dosáhne i na nejhůře čistitelné plochy - patentovaný zástřih čisticích vláken ve tvaru lžíce - konkávní zástřih dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje vláknům 100% kontakt s jeho povrchem - testován v Univesität Zürich, Klinika preventivní medicíny, parodontologie a kariologie - vlákna z duálního nylonu přinášejí zvýšený čisticí účinek a napomáhají lépe odstranit pigmentace - jednoduchý design rukojeti byl navržen švýcarskými designery dle zubařských nástrojů - snadná manipulace kartáčku v ústech - těžko dostupné plochy jsou dokonale vyčištěny Použití: Používejte v kombinaci se zubní pastou Swissdent. (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Repair&Protect Extra Soft zubní kartáček, 3 ks

Sensodyne Repair&Protect Extra Soft zubní kartáček, 3 ks

Máte velmi citlivé zuby a potřebujete šetrné čištění? Tak přímo pro vás jsou tu kartáčy Sensodyne Repair&Protect Extra Soft s velmi jemnými vlákny dvou délek. Hlavička kartáčku je zúžená, takže se s kartáčkem dostanete i k zadním stoličkám pohodlně. Hlavní vlastnosti: Velmi jemná vlákna dvou různých délek Rovné zastřižení vláken Ergonomická rukojeť pro příjemné držení Vhodné pro čištění i velmi citlivých zubů Pomáhá chránit dásně před nešetrným čištěním zubů Obsah balení: 3x zubní kartáček Sensodyne Repair&Protect Extra Soft (nazuby.cz)

Sensodyne Advanced Clean Extra Soft zubní kartáček, 3 ks

Sensodyne Advanced Clean Extra Soft zubní kartáček, 3 ks

Co nejšetrnější čištění zubů nabízí zubní kartáček Sensodyne Advanced Clean Extra Soft. Vlákna kartáčku se směrem k jejich špičce zužují, takže nabízí maximální jemnost jak k citlivým zubům, tak k dásním.  Hlavní vlastnosti: Velmi jemná vlákna pro ještě šetrnější čištění Vlákna se zužují, a proto jsou ještě šetrnější k zubům i dásním Rovné zastřižení vláken Ergonomická rukojeť pro příjemné držení Vhodné pro čištění i velmi citlivých zubů Pomáhá chránit dásně před nešetrným čištěním zubů Obsah balení: 3x zubní kartáček Sensodyne Advanced Clean Extra Soft (nazuby.cz)

Zubní kartáček medium - zelený

Zubní kartáček medium - zelený

Popis Zubní kartáček medium je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů.PopisZubní kartáček má středně tvrdé štětinky, které jsou vyrobené z nylonu. Zahnutá rukojeť vám navíc umožní se lépe dostat do hůře dostupných míst v ústech.Balení1 ks - zubní kartáček medium zelenýUpozorněníNeobsahuje Bisfenol-A (BPA) ani ftaláty.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky ústní hygieny. (ageo.cz)

Zubní kartáček (medium) - ledovcově modrá

Zubní kartáček (medium) - ledovcově modrá

Popis Zubní kartáček (medium) má středně tvrdé štětinky.PopisTento zubní kartáček značky Tio je v přírodě kompletně rozložitelný, a to včetně svých štětinek. Kartáček je navíc vyroben ze 100% obnovitelných zdrojů.  Hlava kartáčku má střední velikost a je lehce skloněná. Štětinky jsou zastřiženě ve dvou délkách, aby se postaraly o celou plochu zubů. Zaoblené konce štětinek garantují krásně vyleštěné zuby a šetrnost k dásním. Součástí balení je i praktické cestovní víčko, které udržuje kartáček vždy hygienicky čistý.Balení1 ksUpozorněníNeobsahuje Bisfenol-A (BPA) či ftaláty. Vyrobeno v Německu.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky na čištění zubů. … (ageo.cz)

Sensodyne Repair & Protect Extra Soft zubní kartáček 3 ks/bal.

Sensodyne Repair & Protect Extra Soft zubní kartáček 3 ks/bal.

Vlastnosti Chrání před nadměrným opotřebením skloviny Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučuje se měnit zubní kartáček každé 3 měsíce. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Zubní kartáček Varianta - Repair & Protect Extra… (ageo.cz)

Elgydium Diffusion zubní kartáček MEDIUM

Elgydium Diffusion zubní kartáček MEDIUM

Zubní kartáček má zespodu hlavice plochu pro čištění jazyka, pohodlnou a ergonomickou podpěru pro palec. Inovativní technologie upevnění vláken, tzv. AFT, umožňuje společné čištění stoliček, mezizubních prostor a povrchu zubů. (pilulka.cz)

Elgydium Classic zubní kartáček MEDIUM

Elgydium Classic zubní kartáček MEDIUM

ELGYDIUM CLASSIC zubní kartáček MEDIUM je vhodný pro ty, kteří volí tradiční řešení. Díky velikosti hlavy je vhodný pro čištění snímatelných zubních náhrad. (pilulka.cz)

Zubní kartáček (medium) - korálově růžová

Zubní kartáček (medium) - korálově růžová

Popis Zubní kartáček (medium) má středně tvrdé štětinky.PopisTento zubní kartáček značky Tio je v přírodě kompletně rozložitelný, a to včetně svých štětinek. Kartáček je navíc vyroben ze 100% obnovitelných zdrojů.  Hlava kartáčku má střední velikost a je lehce skloněná. Štětinky jsou zastřiženě ve dvou délkách, aby se postaraly o celou plochu zubů. Zaoblené konce štětinek garantují krásně vyleštěné zuby a šetrnost k dásním. Součástí balení je i praktické cestovní víčko, které udržuje kartáček vždy hygienicky čistý.Balení1 ksUpozorněníNeobsahuje Bisfenol-A (BPA) či ftaláty. Vyrobeno v Německu.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky na čištění zubů. … (ageo.cz)

ELGYDIUM ANTIPLAQUE zubní kartáček medium

Zubní kartáček medium - azurový

Zubní kartáček medium - azurový

Popis Zubní kartáček medium je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů.PopisZubní kartáček má středně tvrdé štětinky, které jsou vyrobené z nylonu. Zahnutá rukojeť vám navíc umožní se lépe dostat do hůře dostupných míst v ústech.Balení1 ks - zubní kartáček medium azurovýUpozorněníNeobsahuje Bisfenol-A (BPA) ani ftaláty.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky ústní hygieny. (ageo.cz)

Elmex zubní kartáček medium

Elmex zubní kartáček medium

Elmex OCHRANA PŘED ZUBNÍM KAZEM interX MEDIUM Ve srovnání s tradičními zubními kartáčky umožňují prodloužená X vlákna kvalitnější čištění, protože pronikají hluboko do mezizubních prostor a pomáhají tak zajistit účinnou prevenci vzniku zubního kazu. kartáčky proti zubnímu kazu poskytují optimální výsledky čištění a zároveň skutečný pocit vyčištěných zubů a účinně pomáhají bránit tvorbě zubního kazu. Optimálně zaoblená vlákna jsou rovněž jemná k dásním. Zdroj: www.gaba.com (drmax.cz)

Elmex Erosion Protection - Zubní kartáček extra měkký

Elmex Erosion Protection - Zubní kartáček extra měkký

Erosion Protection - Zubní kartáček extra měkký - extra měkký zubní kartáček je speciálně vyvinutý pro šetrné čištění změkčené a zeslabené zubní skloviny - důkladně odstraňuje zubní plak, a tím předchází vzniku kazů - extra měkká vlákna - důkladně odstraňuje plak - chrání před zubním kazem - překřížená vlákna důkladně čistí mezizubní prostory - prodloužená vlákna šetrně čistí změkčenou sklovinu - malá hlava kartáčku důkladně čistí zadní zuby - ergonomicky tvarovaná rukojeť - zarážka pro palec s protiskluzovým povrchem Použití: Čistěte si zuby nejlépe 2x denně. (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Advanced Clean Extra Soft zubní kartáček 3 ks/bal.

Sensodyne Advanced Clean Extra Soft zubní kartáček 3 ks/bal.

Vlastnosti Vyvinutý pro důkladné čištění mezizubních prostor Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučuje se měnit zubní kartáček každé 3 měsíce. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Zubní kartáček Varianta - Extra Soft … (ageo.cz)

Elgydium Performance zubní kartáček MEDIUM

Elgydium Performance zubní kartáček MEDIUM

ELGYDIUM PERFORMANCE zubní kartáček MEDIUM se díky zúžené špičce hlavičky perfektně dostane až k zadním zubům, která často zůstávají nedočištěná. (pilulka.cz)

Zubní kartáček SUPERWHITE OPTIMA MEDIUM

Zubní kartáček SUPERWHITE OPTIMA MEDIUM

Zubní kartáček k čištění zubů při pravidelné ústní hygieně. ÚČINNÉ ČIŠTĚNÍ A MASÁŽ DÁSNÍ. Šikmé, nakloněné a překřížené uspořádání štětin pro vyšší účinnost. Zaoblené konce štětin pro větší komfort. Protiskluzová vrstva ze dvou materiálů. (pilulka.cz)

ELGYDIUM DIFFUSION zubní kartáček MEDIUM

ELGYDIUM CLASSIC zubní kartáček MEDIUM

ELGYDIUM PERFORMANCE zubní kartáček MEDIUM

Zubní kartáček SUPERWHITE OPTIMA MEDIUM

Zubní kartáček SUPERWHITE OPTIMA MEDIUM

(benu.cz)

ELGYDIUM ANTIPLAQUE zubní kartáček medium

ELGYDIUM ANTIPLAQUE zubní kartáček medium

ELGYDIUM ANTI-PLAQUE zubní kartáček MEDIUM má příčné uspořádání štětin (tzv. Criss Cross systém) zajištující dokonalé odstranění zubního plaku. (pilulka.cz)

Elgydium Whitening zubní kartáček Medium

Elgydium Whitening zubní kartáček Medium

Elgydium Whitening zubní kartáček Medium obnoví přirozenou bělost Vašich zubů. Má o 48 % vyšší účinnost v odstraňování zubního plaku oproti standardnímu zubnímu kartáčku. (pilulka.cz)

Elgydium Inter-Active zubní kartáček Medium

Elgydium Inter-Active zubní kartáček Medium

Elgydium Inter-Active zubní kartáček Medium spojuje univerzální estetiku s výjimečnou kvalitou čištění. (pilulka.cz)

Sensodyne Advanced Gentle Clean Extra Soft Toothbrush - Extra měkký…

Sensodyne Advanced Gentle Clean Extra Soft Toothbrush - Extra měkký zubní kartáček

Advanced Gentle Clean Extra Soft Toothbrush - Extra měkký zubní kartáček - vyvinut speciálně pro lidi s citlivými zuby a dásněmi - šetrně čistí zuby, mezizubní prostory i dásně - husté štětinky účinně odstraňují nepříjemný zubní povlak - protiskluzová rukojeť pro snadnou manipulaci Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

Elmex zubní kartáček interX medium

Elmex zubní kartáček interX medium

Ve srovnání s tradičními zubními kartáčky umožňují prodloužená X vlákna kvalitnější čištění, protože pronikají hluboko do mezizubních prostor a pomáhají tak zajistit účinnou prevenci vzniku zubního kazu. Barva dle aktuální nabídky. (pilulka.cz)

ELGYDIUM WHITENING zubní kartáček MEDIUM

Swissdent Colours Soft Medium zubní kartáček 3 ks unisex White, Grey,…

Swissdent Colours Soft Medium zubní kartáček 3 ks unisex White, Grey, Black

Swissdent Colours Soft Medium Zubní kartáček 3 ks Odstín White, Grey, Black (parfemy-elnino.cz)

Swissdent Colours Soft Medium zubní kartáček 3 ks unisex Red, Blue,…

Swissdent Colours Soft Medium zubní kartáček 3 ks unisex Red, Blue, Black

Swissdent Colours Soft Medium Zubní kartáček 3 ks Odstín Red, Blue, Black (parfemy-elnino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít