Sensai Cellular Performance Standard plátýnko pro přípravu masky 15 ks

Plátno pro přípravu krémového sýru DELLA CASA, 5 ks

Plátno pro přípravu krémového sýru DELLA CASA, 5 ks

Popis Vynikající pro přípravu čerstvého krémového sýru a dětských smetanových dezertů se soupravou DELLA CASSA (art. 643120). Vyrobeno z netkané syntetické textilie, určeno pro opakované použití. (ageo.cz)

Plátno pro přípravu krémového sýru DELLA CASA, 5 ks, Tescoma

Plátno pro přípravu krémového sýru DELLA CASA, 5 ks, Tescoma

Náhradní plátno, které je určeno pro soupravu pro přípravu krémového sýru objednací číslo 105580. Vynikající pro přípravu čerstvého nebo krémového sýru a dětských smetanových dezertů. Vyrobeno z netkané syntetické textilie, určeno pro opakované použití. (4home.cz)

Koopman Strojek pro přípravu těstovin

Koopman Strojek pro přípravu těstovin

Strojek pro přípravu těstovin je vynikající pro snadnou přípravu čerstvých domácích těstovin. Jejich příprava je jednoduchá a tloušťku těstovin si můžete na strojku libovolně zvolit. Doporučujeme vám také vyzkoušet nové typy těsta, které ve standardním obchodě nekoupíte. (4home.cz)

Tescoma Delícia Strojek pro přípravu těstovin

Tescoma Delícia Strojek pro přípravu těstovin

Strojek pro přípravu těstovin je vynikající pro snadnou přípravu čerstvých domácích těstovin typu tagliolini, fettuccine, lasagne a domácích polévkových nudlí. Mezi hladkými válci strojku lze snadno a rychle připravit pláty těsta o potřebné tloušťce (např. pro lasagne) a protažením připravenýchplátů těsta mezi krájecími válci snadno vytvořit tenké tagliolini, široké fettucine nebo polévkové nudle.Strojek na těstoviny je masivní a odolný, k pracovní desce je pevně uchycen velkou kovovou svorkou, díky které je během přípravy těstovin perfektně stabilní. Součástí výrobku je podrobný návod k použití včetně receptů na domácí těstoviny a polévkové nudle z různých typů těst připravených a ověřených našimi kuchaři. (4home.cz)

Poopsie Surprise balíček pro přípravu slizu

Poopsie Surprise balíček pro přípravu slizu

Kreativn (mrakyhracek.cz)

TESCOMA strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA

TESCOMA strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA

Strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA - Tagliolini, fettuccine, lasagne – zkrátka pasta, čili hezky česky těstoviny. Stejný základ, nekonečně mnoho úžasných variací na talíři. A co teprve domácí těstoviny z čerstvých surovin? Jedním slovem – FANTASTICO! Se strojkem pro přípravu těstovin DELÍCIA máte exkluzivní oběd či večeři hotovy během chvilky. Speciality italské kuchyně totiž nikdy nezklamou!   V ČEM JE STROJEK NA PŘÍPRAVU TĚSTOVIN DELÍCIA VÝJIMEČNÝ? Snadno s ním vyrobíte čerstvé domácí tagliolini, fettuccine, lasagne i tenké polévkové nudle. Nejprve mezi hladkými válci připravíte dokonalé pláty těsta o potřebné síle, kterou jednoduše nastavíte pomocí kolečka s číselníkem.Mezitím se můžete rozhodnout, jaký typ těstovin budete vařit. Jakmile si vyberete, vložíte připravené pláty těsta… (tescoma.cz)

Nádoba pro přípravu másla DELLA CASA

Nádoba pro přípravu másla DELLA CASA

Popis Vynikající pro rychlou přípravu domácího másla, z 250 ml smetany vyrobíte až 100 g čerstvého másla. S cedicím otvorem pro snadné slévání podmáslí a odměrkou. Vyrobeno z kvalitního plastu a prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky. Návod k použití uvnitř balení. 3 roky záruka. (ageo.cz)

Souprava pro přípravu krémového sýru DELLA CASA

Souprava pro přípravu krémového sýru DELLA CASA

Popis Vynikající pro snadnou a rychlou přípravu čerstvého krémového sýru a dětských smetanových dezertů. Souprava obsahuje mísu s víkem, cedník a 5 ks netkaného plátna pro opakované použití. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. Návod k použití s recepty uvnitř balení. 3 roky záruka. (ageo.cz)

Tescoma DELLA CASA Nádoba pro přípravu másla

Tescoma DELLA CASA Nádoba pro přípravu másla

V nádobě pro přípravu másla DELLA CASA připravíte z 250 ml smetany ke šlehání snadno a velmi rychle (příprava trvá jen cca 5 minut) přibližně 100 g lahodného a čerstvého domácího másla. Máslo připravíte ze surovin a ingrediencí, jejichž původ a kvalitu znáte a máte stoprocentně pod kontrolou- bez použití „éček“ a konzervantů. Nádoba pro přípravu másla je opatřena orientační odměrkou pro snadné plnění smetanou a má cedicí otvor s uzávěrem pro snadné slévání podmáslí během stloukání. Nádoba pro přípravu másla je vyrobena z kvalitního plastu, šlehací tyč z nerezavějící oceli.Samostatně dodáváme máslenku DELLA CASA (č. 105583), ve které připravené domácí máslo vytvarujete a uchováte v lednici. (4home.cz)

TESCOMA plátno pro přípravu čerstvého a krémového sýru DELLA CASA, 5…

TESCOMA plátno pro přípravu čerstvého a krémového sýru DELLA CASA, 5 ks

Plátno pro přípravu čerstvého a krémového sýru DELLA CASA, 5 ks - Vynikající pro přípravu čerstvého nebo krémového sýru a dětských smetanových dezertů se soupravami DELLA CASA (art. 643120 a 643132). Vyrobeno z netkané syntetické textilie, určeno pro opakované použití. (tescoma.cz)

TESCOMA láhev pro přípravu sycených nápojů myDRINK

TESCOMA láhev pro přípravu sycených nápojů myDRINK

Láhev pro přípravu sycených nápojů myDRINK - Nejenom čerstvou sodu, ale také osvěžující sycené ovocné a zeleninové nápoje, domácí limonády, nápoje z vína a míchané long drinks připravíte snadno přímo v láhvi pro přípravu sycených nápojů myDRINK.    V čem láhev pro přípravu sycených nápojů myDRINK vyniká?   Náhradní láhev pro přípravu sycených nápojů je určena pro použití s výrobníkem sycených nápojů myDRINK. Na rozdíl od všech doposud prodávaných „sodamejkrů“ lze ve výrobníku sycených nápojů myDRINK připravit přímo v láhvi nejenom čerstvou sodu, ale i sycené nápoje z čerstvě vymačkaných citrusových plodů, domácí zeleninové nápoje, domácí limonády a zcela nově i šumivý sekt, vinné střiky a osvěžující long drinky,… (tescoma.cz)

Analogový teploměr pro přípravu brambor Käfer T419

Analogový teploměr pro přípravu brambor Käfer T419

Tento teploměr měří teplotu uvnitř brambor. Při přípravě brambor je rozhodující jejich vnitřní teplota. Teploměr zůstává během celého průběhu pečení v bramboře. To poskytuje optimální a trvalou kontrolu teploty až do optimálního opečení. Tento bod je na ciferníku vyznačen jako 99 °C (well done) Kryt a čidlo jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. (conrad.cz)

TESCOMA bombička pro přípravu sycených nápojů myDRINK

TESCOMA bombička pro přípravu sycených nápojů myDRINK

Bombička pro přípravu sycených nápojů myDRINK - Univerzální náhradní bombička vhodná pro přípravu sycených nápojů ve výrobníku sycených nápojů myDRINK.   V čem bombička pro přípravu sycených nápojů myDRINK vyniká?   Náhradní bombička myDRINK je opakovaně plnitelná, lze ji bezpečně použít ve výrobníku sycených nápojů myDRINK. Prázdnou bombičku pro přípravu sycených nápojů myDRINK je možné za plnou vyměnit pouze v Prodejních centrech TESCOMA.   Jaké má bombička pro přípravu sycených nápojů myDRINK další výhody?   náplň kysličníku uhličitého v 1 bombičce postačí pro přípravu až 85 l nápojů.   Materiál: kvalitní odolný kov, plastové šroubovací přepravní víčko. Údržba: v případě potřeby otřete,… (tescoma.cz)

TESCOMA nádoba pro přípravu másla DELLA CASA

TESCOMA nádoba pro přípravu másla DELLA CASA

Nádoba pro přípravu másla DELLA CASA - Máslo je pro lidský organismus nesmírně přínosné – obsahuje vitamíny A, K, D a selen, pomáhá zvyšovat hladinu dobrého cholesterolu, podporuje správnou funkci trávení. Vychutnejte si proto každý den s láskou dělané domácí máslo i vy! Vždy tak budete vědět, co přesně obsahuje i jestli je stále čerstvé. A jeho příprava bude snadná a rychlá. Pomůže vám s tím jedinečná nádoba pro přípravu másla z designové řady DELLA CASA.   V čem je nádoba pro přípravu domácího másla DELLA CASA výjimečná?   Připraví domácí máslo v průběhu několika málo minut s kvalitními, vámi vybranými ingrediencemi.   Jaké má Nádoba pro přípravu másla DELLA CASA další výhody?   pro… (tescoma.cz)

Big Green Egg Podložka pro přípravu pizzy

Big Green Egg Podložka pro přípravu pizzy

Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu Big Green Egg to nejlepší je kulinářská výzva. Vyberte si proto vhodné příslušenství a staňte se nefalšovaným EGGmasterem. Dokonalé těsto na pizzu vyžaduje dokonalou přípravu. S protiskluzovou silikonovou podložkou pro přípravu pizzy od Big Green Egg jí budete o kousek blíž. Stačí jen vymíchat a vyválet. Protiskluzová podložka na přípravu pizzy ze silikonu Na vymíchání a vyválení těsta S nákresem 5 různých velikostí pizzy pro snadnou příprava (kulina.cz)

Tescoma láhev pro přípravu sycených nápojů myDRINK

Tescoma láhev pro přípravu sycených nápojů myDRINK

Popis Vynikající pro přípravu čerstvé sody, osvěžujících ovocných a zeleninových nápojů, domácích limonád, šumivého sektu a vinných střiků ve Výrobníku sycených nápojů myDRINK. Všechny nápoje lze bublinkami nasytit přímo v láhvi a ihned podávat. Výrobník sycených nápojů myDRINK (art 308790) žádejte v prodejních centrech Tescoma, seznam na www.tescoma.com. (ageo.cz)

Big Green Egg Koš pro přípravu miniburgerů

Big Green Egg Koš pro přípravu miniburgerů

Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu Big Green Egg to nejlepší je kulinářská výzva.Vyberte si proto vhodné příslušenství a staňte se nefalšovaným EGGmasterem. Koš na 12 miniburgerů nasytí rychle velkou rodinu nebo partu kamarádů. Obracení a servírování zvládnete jedním pohybem ruky. Koš na 12 miniburgerů Grilování se snadným otáčením Odnímatelná rukojeť pro bezpečnou manipulaci Vhodné pro grily BGE velikosti L, XL, XXL (kulina.cz)

Jox Koncentrát pro přípravu kloktadla 100 ml

Jox Koncentrát pro přípravu kloktadla 100 ml

Jox koncentrát pro kloktadlo má dezinfekční a protizánětlivý účinek, působí proti bakteriím, plísním a některým virům. Přípravek Jox je vhodný k léčbě bolesti či škrábání v krku při prvních příznacích chřipkových onemocnění. Dále se používá u lehčích zánětlivých onemocnění sliznice dutiny ústní (např. afty), jazyka, hltanu a mandlí. Přípravek Jox je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. Jak se přípravek Jox používá: Dospělí, dospívající a děti od 6 let používají naředěný přípravek (v poměru 1:20 nebo 1:40) k výplachu úst nebo ke kloktání 2-4x denně s odstupem minimálně 4 hodin od předchozí aplikace, maximálně však 6x denně. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 5 dní. Děti od 6 let mohou přípravek použít pouze tehdy, pokud jsou schopné kloktat roztok a nedojde… (drmax.cz)

TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů

TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů

Sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů - Sada prvotřídních výrobků pro snadnou a stylovou přípravu tradičních italských těstovin. Obsahuje velký nerezový hrnec na špagety s vyjímatelnou cedicí vložkou a skleněnou poklicí, jedinečnou antiadhezní pánev se zvýšeným okrajem a zaobleným dnem pro snadné promíchávání těstovin „prohazováním", kuchařskou pinzetu z prvotřídní nerezavějící oceli a velkou naběračku ze žáruvzdorného nylonu. 3 roky záruka. (tescoma.cz)

KitchenAid Kávovar 5KCM4212SX pro přípravu kávy za studena

KitchenAid Kávovar 5KCM4212SX pro přípravu kávy za studena

POPIS Kávovar pro přípravu kávy za studena od výrobce  KitchenAid má konstrukci ze skleněných a nerezových komponentů a je opatřen hliníkovým držadlem pro pohodlné přenášení. Lahodnou kávu za studena si tedy můžete vychutnat kdekoliv. Kávovar vytváří koncentrát pro přípravu kávy nebo čaje za studena, kterou si můžete připravit doma. Káva nebo čaj se pomalu luhuje ve studené vodě po dobu 12 až 24 hodin. Díky tomu získáte jemnou, bohatou a dokonale vyváženou chuť studené kávy nebo čaje. Takto připravený nápoj není tolik kyselý ani hořký jako horká nebo ledová káva. Kávovar je opatřen elegantním vestavěným kohoutkem z nerezové oceli pro snadné nalévání koncentrátu v průběhu luhování v lednici. Luhovač z nerezové oceli je určen pro opakované použití a má ukazatele úrovně naplnění, což… (chefshop.cz_ine)

Vaflovač korona přístroj pro přípravu vaflových košíčků 41011,…

Vaflovač korona přístroj pro přípravu vaflových košíčků 41011,…

VybaveníPro upečení 4 malých vaflových košíčkůPro sladké a pikantní náplněVlastnostiPro upečení 4 malých vaflových košíčků, koláčků atd. (4x 6 cm o )Výkon: max. 300 WNepřilnavá topná deskaPro sladké a pikantní náplněKontrolkaTepelně odolné pouzdroVertikální, prostorově úsporný přístrojSnadné čištěníProstor pro navinutí kabeluRozsah dodávkyAutomat pro výrobu vaflových kornoutůTechnické parametryVýkon520 WTyp kuchyňského spotřebiče (kategorie)VaflovačBarvaBílá · černá]]> (fonetip.cz)

Tescoma Strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA 630872.00 (630872.00)

Tescoma Strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA 630872.00 (630872.00)

Strojek na těstoviny vhodný pro výrobu tagliolini, fettuccine, lasagne, tenkých polévkových nudlí, k pracovní desce uchycen velkou kovovou svorkou,  Milujete těstoviny a láká vás jejich domácí příprava? Ano? Pak určitě vyzkoušejte tento kvalitní strojek pro přípravu domácích těstovin.Milujete těstoviny a láká vás jejich domácí příprava? Ano? Pak určitě vyzkoušejte tento kvalitní strojek pro přípravu domácích těstovin. Na talíři ve vaší kuchyni ožijí vaše vlastnoručně vyrobené tagliolini, fettuccine, lasagne a nebo klasické domácí nudle do polévky. Výroba s tímto strojkem je úžasně jednoduchá. Nejdříve mezi válci připravíte pláty. Tloušťku plátu si určíte pomocí nastavovacího kolečka. Poté vložíte pláty do krájecí části. Párkrát otočíte kličkou a je to!Proč budete tento… (alza.cz)

Rosalgin prášek pro přípravu vaginální roztoku 10x0,5 g

Rosalgin prášek pro přípravu vaginální roztoku 10x0,5 g

Vaginální roztok Rosalgin je určen k léčbě zánětlivých projevů v pochvě, v děložním hrdle a ve vnějším okolí pohlavního ústrojí. Podle potřeby se používá i k běžné ženské hygieně. Po výplachu pochvy se snižuje její bolestivost, oplachovaná místa se a mírně znecitlivují a dezinfikují. Přípravek mohou používat dospělé ženy a dívky od 15 let. V období těhotenství a kojení pouze po poradě s lékařem. Kdy se užívá? při výtoku z pochvy (bez zápachu, hrudkovitý, bělavý) při otoku, bolesti při pálení, svědění, zarudnutí podle potřeby k běžné ženské hygieně Dávkování: Při zánětu pochvy nebo zevních rodidel používejte roztok 1-2x denně. Obvyklá délka léčby je 1 - 2 týdny. Obsah jednoho sáčku rozpusťte v 0,5 litru pitné vody pro výplach pochvy nebo v 1 litru pitné vody pro oplach zevních rodidel.… (drmax.cz)

TESCOMA souprava pro přípravu krémového sýru DELLA CASA

TESCOMA souprava pro přípravu krémového sýru DELLA CASA

Souprava pro přípravu krémového sýru DELLA CASA - Lámete si denně hlavu s tím, kde sehnat čerstvé a zdravé potraviny pro svou rodinu? A napadlo vás, že si řadu z nich můžete vyrobit doma sami? Vynikající domácí sýr i svěží smetanový dezert máte díky soupravě pro přípravu krémového sýru DELLA CASA hotový co by dup. Domácí sýr – jedinečná chuť a spousta zdraví   Na snídani, svačinu i na večeři se od této chvíle bude celá rodina těšit mnohem více. Výtečný čerstvý domácí sýr totiž můžete udělat v tolika chuťových variantách, kolik vám fantazie dovolí. Ať na slano, či na sladko, výsledek je vždy famózní a především zdravý.  Bylinky, sušená rajčata, česnek, olivy, zelený pepř, paprika – každá z ingrediencí vykouzlí z lahodného čerstvého sýru gurmánskou specialitu. Pro děti… (tescoma.cz)

Juwík OVO 10 sáčků pro přípravu nápoje-krabička

Juwík OVO 10 sáčků pro přípravu nápoje-krabička

(benu.cz)

TESCOMA souprava pro přípravu čerstvého sýru DELLA CASA

TESCOMA souprava pro přípravu čerstvého sýru DELLA CASA

Souprava pro přípravu čerstvého sýru DELLA CASA - Výrobník domácího sýra    Čerstvý sýr je jednou z nejstarších potravin lidstva – a pořád nás nepřestal bavit. Proč? Je skvělý, výživný a zdravý. Hlavně pokud si ho vyrobíte doma sami a z vybraných ingrediencí. Jedině tak máte kontrolu nad tím, co vy a vaše rodina jíte. Nebojte se, není to žádná věda – s vychytanou soupravou pro přípravu krémového sýru si zdravou svačinku či večeři dokáže udělat opravdu každý!   Jak vyrobit vlastní sýr?   Se šikovnou soupravou si můžete doma připravit výtečný čerstvý sýr bez obsahu „éček“, konzervantů a dalších zbytečných a nezdravých ingrediencí. Sýr můžete ochutit kořením, čerstvými bylinkami, ořechy, nebo ho naložit do slaného nálevu.… (tescoma.cz)

Gorenje Multifunkční hrnec pro přípravu dětské stravy BFM900BY

Gorenje Multifunkční hrnec pro přípravu dětské stravy BFM900BY

Připravujte pro své miminko pestrá a rozmanitá lahodná jídla. Postačí vám k tomu jediný hrnec, abyste nemuseli každý den umývat mnoho zašpiněného nádobí. Společnost Gorenje vytvořila multifunkční hrnec určený speciálně pro dětskou stravu. S jeho pomocí půjde příprava jídel hladce a rychle. Šest funkcí v jednom Udržujte dětskou stravu rozmanitou, aby se miminku nezajedla. Hrnec využijete naplno díky šesti funkcím. Zvládá ohřívat, vařit v páře, sterilizovat, sekat a mixovat. V 900ml mixovací nádobce připravíte během chvilky kašičky, rozmělníte zeleninu a podobně. Do zásobníku na vodu se vejde 500 ml tekutiny, která vám vystačí na dlouhé vaření bez nutnosti dolévání. Pokud však voda během práce dojde, přístroj se automaticky vypne, aby nedošlo k jeho přehřátí a poničení. Prostorné členění… (drmax.cz)

Rosalgin prášek pro přípravu vaginální roztoku 6x0,5 g

Rosalgin prášek pro přípravu vaginální roztoku 6x0,5 g

Vaginální roztok Rosalgin je určen k léčbě zánětlivých projevů v pochvě, v děložním hrdle a ve vnějším okolí pohlavního ústrojí. Podle potřeby se používá i k běžné ženské hygieně. Po výplachu pochvy se snižuje její bolestivost, oplachovaná místa se a mírně znecitlivují a dezinfikují. Přípravek mohou používat dospělé ženy a dívky od 15 let. V období těhotenství a kojení pouze po poradě s lékařem. Kdy se užívá? při výtoku z pochvy (bez zápachu, hrudkovitý, bělavý) při otoku, bolesti při pálení, svědění, zarudnutí podle potřeby k běžné ženské hygieně Dávkování: Při zánětu pochvy nebo zevních rodidel používejte roztok 1-2x denně. Obvyklá délka léčby je 1 - 2 týdny. Obsah jednoho sáčku rozpusťte v 0,5 litru pitné vody pro výplach pochvy nebo v 1 litru pitné vody pro oplach zevních rodidel.… (drmax.cz)

JUWÍK OVO 10 sáčků pro přípravu nápoje - krabička

JUWÍK OVO 10 sáčků pro přípravu nápoje - krabička

Doplněk stravy s cukrem a sladidlem, s vysokým obsahem vitaminů C a E, jodu, s obsahem quercetinu, taurinu, cholinu a fosforu. (pilulka.cz)

Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru

Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru

S pomocí soupravy DELLA CASA připravíte domácí krémový sýr a dětské smetanové dezerty s ovocem, čokoládou apod. ze surovin a ingrediencí, jejichpůvod a kvalitu znáte a máte 100% pod kontrolou, bez použití „éček“ a konzervantů. Díky tomu jsou doma připravované sýry a dezerty vždy zdravé a čerstvé.Soupravu tvoří mísa s víkem, cedník odpovídající velikosti a 5 ks netkaného plátna pro opakované použití. Při běžném použití a šetrné údržbě lze každé z pěti dodávaných pláten použít až 5krát.Náhradní plátno pro přípravu krémového sýru DELLA CASA, 5 ks (č. 105581) lze zakoupiti samostatně. (4home.cz)

Konvička pro přípravu kávy Kitchen Craft Le'Xpress, 1,1 l

Konvička pro přípravu kávy Kitchen Craft Le'Xpress, 1,1 l

Máte rádi alternativní přípravu kávy? Nebo někdo z vašeho okolí? Tohle je něco, co vás všechny potěší! Le'Xpress je řada produktů, která vám přiblíží kvalitní kavárnu v teple domova! Dopřejte si tedy kvalitně připravenou filtrovanou kávu a nechte si chutnat! (bonami.cz)

Tescoma Nádoba pro přípravu másla DELLA CASA 643140.00 (643140.00)

Tescoma Nádoba pro přípravu másla DELLA CASA 643140.00 (643140.00)

Výrobník pro rychlou přípravu domácího másla, z 250 ml smetany vyrobíte až 100 g čerstvého másla, cedicí otvor pro snadné slévání podmáslí, odměrka, z kvalitního plastu a prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky Tento výrobek je vynikající pro rychlou přípravu domácího másla.   Tento výrobek je vynikající pro rychlou přípravu domácího másla. Nejde o žádné starodávné stloukací vědro, u něhož se hospodyňky pěkně nadřely než vyrobily alespoň malé množství čerstvého másla. Tato nevelká plastová nádobka dokáže jednoduchým a rychlým způsobem vytvořit z 250 ml smetany až 100 g čerstvého másla.Nádoba má cedící otvor pro snadné slévání podmáslí a odměrku. Je vyrobena z kvalitního plastu a prvotřídní nerezavějící oceli. Výrobek je vhodný pro mytí v myčce. Návod k použití je… (alza.cz)

Hario konvička Buono 1.2l pro přípravu kávy (HRVKB-120HSV)

Hario konvička Buono 1.2l pro přípravu kávy (HRVKB-120HSV)

Konvice nerezová, lze používat na všech typech vařičů, včetně indukčních, lze mýt v myčce nádobí  Nerezová konvice na vodu Hario Buono o objemu 1,2 litrů je speciálně určená pro přípravu kávy pomocí tzv. dripperu. Elegantní, stylová a designově skvěle propracovaná konvice na vodu Hario Buono je určena pro přípravu kávy pomocí dripperu, při kterém nesmírně záleží na přesností a také na proudu tekoucí vody. Díky speciálně tvarované dlouhé hubici, která zajišťuje ideální a stejnoměrný proud vody bude pro vás tato příprava snadná a vy se tak můžete spolehnout, že vaše káva bude vždy chuťově dobrá.Klíčové vlastnostiElegantní a stylové zpracováníUrčená pro přípravu kávy pomocí dripperu nebo dalších pour-over způsobyPro všechny typy vařičů včetně indukceVhodná do myčky na nádobíSpeciálně… (alza.cz)

Tescoma Souprava pro přípravu čerstvého sýru DELLA CASA (643132.00)

Tescoma Souprava pro přípravu čerstvého sýru DELLA CASA (643132.00)

Výrobník obsahuje lisovací kotouč, cedník, dóza, podnos, 5 kusů netkaného plátna  Rádi byste vyzkoušeli domácí výrobu čerstvého sýru? Pak doporučujeme začít s touto praktickou sadou, s kterou si přípravu zamilujete. Rádi byste vyzkoušeli domácí výrobu čerstvého sýru? Pak doporučujeme začít s touto praktickou sadou, s kterou si přípravu zamilujete. Set obsahuje dózu, kterou můžete využít hned několika způsoby. Sýr v ní necháte lisovat, následně odpočívat během opakované konzumace nebo dokonce do ní můžete váš výrobek naložit s olejem. Součástí je dále lisovací kotouč, cedník, podnos a 5 kousků netkaného plátna.Proč si zamilovat soupravu na přípravu sýru?vyrobíte si poctivý čerstvý sýrvyrobeno z kvalitního pevného plastulisovací pružina je vyrobena z nerezuplátna jsou určena pro… (alza.cz)

Tescoma Souprava pro přípravu krémového sýru DELLA CASA 643120.00 …

Tescoma Souprava pro přípravu krémového sýru DELLA CASA 643120.00 (643120.00)

Výrobník pro snadnou a rychlou přípravu čerstvého krémového sýra a dětských smetanových dezertů, mísa s víkem, cedník, 5 ks netkaného plátna pro opakované použití, z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky  Pochutnáváte si rádi na čerstvém krémovém sýru? Připravte si ten nejčerstvější sýr sami! Se sadou mísy s víkem, cedníku a 5 pláten Tescoma je to opravdu snadné. Plátna jsou vyrobena z netkané syntetické textilie a můžete je používat opakovaně. Nejen nejrůznější druhy krémových sýrů, ale pomocí plátna rychle vytvoříte i velmi žádané dětské smetanové dezerty. Ingredience potřebné k přípravě můžete obměňovat podle vlastní fantazie, sami budete překvapeni, kolik druhů pochoutek jste schopni připravit. A to vše pohodlně, rychle a zdravě! Sýr nebo krém uložíte do… (alza.cz)

Tescoma Plátno pro přípravu krémového sýru DELLA CASA 643128.00 …

Tescoma Plátno pro přípravu krémového sýru DELLA CASA 643128.00 (643128.00)

Výrobník 5ks, pro snadnou a rychlou přípravu čerstvého krémového sýru a dětských smetanových dezertů, z netkané syntetické textilie, určeno pro opakované použití  Pochutnáváte si rádi na čerstvém krémovém sýru? Připravte si ten nejčerstvější sýr sami! Se sadou 5 pláten Tescoma je to opravdu snadné. Plátna jsou vyrobena z netkané syntetické textilie a můžete je používat opakovaně. Nejen nejrůznější druhy krémových sýrů, ale pomocí plátna rychle vytvoříte i velmi žádané dětské smetanové dezerty. Ingredience potřebné k přípravě můžete obměňovat podle vlastní fantazie, sami budete překvapeni, kolik druhů pochoutek jste schopni připravit. A to vše pohodlně, rychle a zdravě!Výhody domácí výroby sýrů a dezertůBudete mít doma připraveny vždy opravdu čerstvé produktyDomácí příprava sýrů… (alza.cz)

Sada pro přípravu popcornu v mikrovlnce Snips Popper, 1,5 l

Sada pro přípravu popcornu v mikrovlnce Snips Popper, 1,5 l

Vaření v mikrovlnce se stává hlavním kuchařským trendem poslední doby. A my se vůbec nedivíme. Pokrmy z ní jsou totiž výborné a navíc hotové za pár minut. A když se k tomu vybavíte i speciálními nádobami, které jsou pro vaření v mikrovlnce přímo určené, bude každá příprava jídla i velmi snadná ♥ (bonami.cz)

Joseph Joseph Nádoba pro přípravu těstovin v mikrovlnné troubě M…

Joseph Joseph Nádoba pro přípravu těstovin v mikrovlnné troubě M-Cuisine™

Výzva pro designéry Joseph Joseph: nové vaření v mikrovlnné troubě Řešení: nádobí do mikrovlnné trouby M-Cuisine Vaření v mikrovlnné troubě dostává novou příležitost. Vyberte si mezi nádobím k ohřívání i mezi speciály pro vaření rýže, těstovin nebo vajec. Vždy rychle připravíte chutné pokrmy, s minimem času a minimem nádobí. Naučit se vařit s M-Cuisine je snadné, stačí naplnit nádobí a počkat pár minut, než se ozve cinknutí z mikrovlnné trouby. Tento způsob tepelné úpravy přijde vhod zejména v průběhu pracovního týdne, nebo když se u dveří objeví nečekaná návštěva a v kuchyni se neplánovaně začnou konat rychlostní kulinářské závody. Nádoba s integrovaným cedníkem na vaření těstovin v mikrovlnné troubě Extra krátká příprava s minimem nádobí Dno s odměrkou pro přesné porce špaget Ideální… (kulina.cz)

Kurzy Alfa – příručka pro přípravu týmu (978-80-864-4972-2)

Kurzy Alfa – příručka pro přípravu týmu (978-80-864-4972-2)

Elektronická kniha - autor Alfa, 48 stran Materiál určený k přípravě vedoucích a pomocníků na kurzech Alfy.Tento materiál umožňuje naučit se vést skupinku a pastoračně se postarat o jednotlivé účastníky kurzu. Příručka obsahuje nepostradatelné podněty k tomu, jak na skupinkách rozvíjet rozhovor. Vedoucí skupinek i pomocníci nám potvrdili, jak velikou pomocí pro pořádání kurzu pro ně tato příručka byla. (alza.cz)

Biofficina Toscana My shampoo Lahvička pro přípravu vlastního šampónu…

Biofficina Toscana My shampoo Lahvička pro přípravu vlastního šampónu, modrá 250ml

Lahvička pro přípravu vlastního šampónu - šampón + hydrolát + voda. Barva: modrá Objem: 250ml (drmax.cz)

Biofficina Toscana My shampoo Lahvička pro přípravu vlastního šampónu…

Biofficina Toscana My shampoo Lahvička pro přípravu vlastního šampónu, tyrkysová 250ml

Lahvička pro přípravu vlastního šampónu - šampón + hydrolát + voda. Barva: tyrkysová Objem: 250ml (drmax.cz)

Biofficina Toscana My shampoo Lahvička pro přípravu vlastního šampónu…

Biofficina Toscana My shampoo Lahvička pro přípravu vlastního šampónu, modrá 100ml

Lahvička pro přípravu vlastního šampónu - šampón + hydrolát + voda. Barva: modrá Objem: 100ml (drmax.cz)

Biofficina Toscana My shampoo Lahvička pro přípravu vlastního šampónu…

Biofficina Toscana My shampoo Lahvička pro přípravu vlastního šampónu, tyrkysová 100ml

Lahvička pro přípravu vlastního šampónu - šampón + hydrolát + voda. Barva: tyrkysová Objem: 100ml (drmax.cz)

Joseph Joseph Miska pro přípravu popcornu v mikrovlnné troubě M…

Joseph Joseph Miska pro přípravu popcornu v mikrovlnné troubě M-Cuisine™

Výzva pro designéry Joseph Joseph: nové vaření v mikrovlnné troubě Řešení: nádobí do mikrovlnné trouby M-Cuisine Vaření v mikrovlnné troubě dostává novou příležitost. Vyberte si mezi nádobím k ohřívání i mezi speciály pro vaření rýže, těstovin nebo vajec. Vždy rychle připravíte chutné pokrmy, s minimem času a minimem nádobí. Naučit se vařit s M-Cuisine je snadné, stačí naplnit nádobí a počkat pár minut, než se ozve cinknutí z mikrovlnné trouby. Tento způsob tepelné úpravy přijde vhod zejména v průběhu pracovního týdne, nebo když se u dveří objeví nečekaná návštěva a v kuchyni se neplánovaně začnou konat rychlostní kulinářské závody. Miska na přípravu popcornu bez oleje Vypouklé víčko s perforací pro odsypání nepuknutých zrnek Oranžová vnější mísa pro servírování napřímo Ochranné ploché… (kulina.cz)

Joseph Joseph Sada individuálních nádob pro přípravu i servírování…

Joseph Joseph Sada individuálních nádob pro přípravu i servírování popcornu M-Cuisine™

Výzva pro designéry Joseph Joseph: nové vaření v mikrovlnné troubě Řešení: nádobí do mikrovlnné trouby M-Cuisine Vaření v mikrovlnné troubě dostává novou příležitost. Vyberte si mezi nádobím k ohřívání i mezi speciály pro vaření rýže, těstovin nebo vajec. Vždy rychle připravíte chutné pokrmy, s minimem času a minimem nádobí. Naučit se vařit s M-Cuisine je snadné, stačí naplnit nádobí a počkat pár minut, než se ozve cinknutí z mikrovlnné trouby. Tento způsob tepelné úpravy přijde vhod zejména v průběhu pracovního týdne, nebo když se u dveří objeví nečekaná návštěva a v kuchyni se neplánovaně začnou konat rychlostní kulinářské závody. Nádoby na individuální přípravu i konzumaci popcornu Zdravé vaření bez oleje a másla Nádobka pro 30g kukuřice – ideální porce na malou svačinku Kvalitní… (kulina.cz)

Esenciální krém pro přípravu domácí pleťové péče Natura (Transforming…

Esenciální krém pro přípravu domácí pleťové péče Natura (Transforming Essential Cream) 110 ml

Popis V sadě najdete vše potřebné k výrobě kosmetické péče v pohodlí domova. Příprava vlastní domácí kosmetiky nikdy nebyla jednodušší. Hýčkejte svoji pleť a nabijte ji energií a hydratací.PopisSada obsahuje: esenciální krém, skleněná miska se stěrkou. Účinné látky krému: rostlinná másla, výtažek ze stévie, výtažek z quinoi. Vlastnosti: pečuje o pleť, hydratuje, omlazuje, vyhlazuje pleť, dodává elasticitu, chrání pleť před volnými radikály. Krém má bohatou sametově hebkou texturu. Jak používatJako péče o pleť: Smíchejte půl čajové lžičky krému a půl lžičky extra panenského olivového oleje a rovnoměrně promíchejte. Aplikujte na obličej a krk a… (ageo.cz)

Collistar Natura Transforming Essential Cream - Esenciální krém pro…

Collistar Natura Transforming Essential Cream - Esenciální krém pro přípravu domácí pleťové péče  110 ml

Natura Transforming Essential Cream - Esenciální krém pro přípravu domácí pleťové péče - v sadě najdete vše potřebné k výrobě kosmetické péče v pohodlí domova - příprava vlastní domácí kosmetiky nikdy nebyla jednodušší - hýčkejte svoji pleť a nabijte ji energií a hydratací - pečuje o pleť - hydratuje - omlazuje - vyhlazuje pleť - dodává elasticitu - chrání pleť před volnými radikály - krém má bohatou sametově hebkou texturu - krabička obsahuje krém a skleněnou misku se stěrkou Použití: Jako péče o pleť: Smíchejte půl čajové lžičky krému a půl lžičky extra panenského olivového oleje a rovnoměrně promíchejte. Aplikujte na obličej a krk a jemně vmasírujte. Pro rozjasnění pleti: Smíchejte půl čajové lžičky krému a půl čajové lžičky bílého jogurtu a rovnoměrně promíchejte. Aplikujte na… (prodejparfemu.cz)

Angličtina státní maturita: učebnice vhodná pro přípravu ke státní…

Angličtina státní maturita: učebnice vhodná pro přípravu ke státní maturitě (978-80-7240-904-4)

Kniha – česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Škola volá soubor her pro přípravu k zápisu do školy společenská hra…

Škola volá soubor her pro přípravu k zápisu do školy společenská hra v krabici 20x30x6cm

Máte doma předškoláka, kterého zanedlouho čeká zápis do první třídy? Vyzkoušejte hravé učení s Mickeyho souborem her, při kterém se děti zábavnou formou seznámí s počty, kreslením nebo třeba abecedou. Oblíbený myšák dokáže udělat z učení velkou legraci a neváhá k tomu využít i rodiče.Balení obsahuje: 1 oboustranný herní plán, 60 oboustranných karet, kartonové tvary pro počítání a sestavy, papírové pexeso, 4 figurky, 1 bodová kostkaVhodná od 5 let.Technické údaje:Roky 05Obsah balení:Škola volá soubor her pro přípravu k zápisu do školy společenská hra v krabici 20x30x6cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. (kokiskashop.cz)

Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k…

Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímac.zk.na VŠ (80-7196-298-8)

Kniha – autor Josef Kubát, 420 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Tato stále žádaná sbírka vyšla již ve 4., aktualizovaném vydání. Poskytuje materiál k důkladnému předmaturitnímu opakování, informace o požadavcích vysokých škol, ale i upozornění na chyby, kterých se mají studenti při řešení úloh vyvarovat. (alza.cz)

Maska s peptidy proti vráskám Cellular Lift

Maska s peptidy proti vráskám Cellular Lift

Okamžitý liftingový účinek? Maska proti vráskám obsahuje vysoce efektivní peptidovou technologii, která je napuštěna v 3D ovčím rounu. Změny na pleti jsou viditelné již po prvním použití. (dixo.cz)

NEUTROGENA Cellular Boost oční krém 15 ml (3574661476285)

NEUTROGENA Cellular Boost oční krém 15 ml (3574661476285)

Oční krém pro věkovou skupinu 40+ Dodejte své pleti dokonalý vzhled s očním krémem Neutrogena Cellular Boost. Díky unikátnímu složení tohoto krému bude vaše pokožka v oblasti očí omlazená a sjednocená. Klinicky prověřené složení krému obsahuje omlazující technologii Hexinol, která stimuluje produkci kolagenu a elastinu a podporuje obnovu pokožky. Vitamín C navíc napomáhá sjednotit tón pleti a redukuje tmavé skvrny. Před škodlivým slunečním zářením vás účinně ochrání faktor SPF 20. Již po čtyřech týdnech na sobě uvidíte viditelné výsledky, s nimiž budete maximálně spokojená.  Klíčové vlastnosti očního krému Neutrogena Cellular BoostOční krém Neutrogena je vhodný pro věkovou skupinu 40+Krém obsahuje omlazující technologii HexinolOční krém zbaví pleť vrásek a… (alza.cz)

La Prairie Cellular 3-Minute Peel jemná peelingová maska 40 ml

La Prairie Cellular 3-Minute Peel jemná peelingová maska
 40 ml

Hlavní účinky:čistí a obnovuje: obnovuje texturu pleti; snižuje vzhled rozšířených pórů; rychlá a účinná exfoliace z pohodlí domovaSložení:exkluzivní buněčný komplex, odborná úroveň AHA a BHA, jemný peeling s aplikačním štětcem, složky proti podráždění a vitamín EZpůsob použití:Používejte jednou týdně. Pomocí štětce naneste na obličej, vyhněte se očnímu okolí. Nechte působit 3 minuty. Smyjte a osušte obličej. Po každém použití omyjte štětec. Jeden den se neholte, nepoužívejte vosk ani depilátory. (fann.cz)

La Prairie CELLULAR Radiance Eye Cream 15 ml

La Prairie CELLULAR Radiance Eye Cream 15 ml

Oční péče zpomalující tok času - rozjasňuje pleť, čímž redukuje stopy únavy a tmavé kruhy pod očima - vyhlazuje a redukuje viditelnost vrásek a zároveň předchází jejich tvorbě - obnovuje přirozený vzhled v okolí očí, zjemňuje a hydratuje - použijte ráno i večer (prodejparfemu.cz)

Candide Kojící polštář plátýnko Origami

Candide Kojící polštář plátýnko Origami

Kojící polštář Origami byl speciálně navržen pro podporu bříška během těhotenství a později napomáhá k udržení dítěte ve správné poloze pro kojení. Měkký multifunkční polštář, který je vhodný jako podložka pro miminko při kojení a hraní nebo při odpočinku.   Kojící polštář je velkým pomocníkem pro těhotné ženy jako podpora pro rostoucí bříško při spaní nebo relaxaci. Později napomáhá k udržení dítěte ve správné poloze pro kojení Velikost balení: 88×62×16 cm. Materiál: 50% polyester 50% bavlna, podšívka: 100% polyester, výplň: 100% polystyrenové kuličky. Barva: origami.   (prodeti.cz)

5 až 9 sbírka úloh z matematiky: Pro přípravu k příjímacím zkouškám…

5 až 9 sbírka úloh z matematiky: Pro přípravu k příjímacím zkouškám určená žákům5., 7. a 9. tříd ZŠ (80-86817-01-6)

Kniha – autor Emilie Prokešová; Jaroslav Krčmář, 196 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

La Prairie Cellular Hydralift Firming Mask hloubkově hydratační maska…

La Prairie Cellular Hydralift Firming Mask hloubkově hydratační maska 
 50 ml

Hlavní účinky:čistí a zpevňuje: okamžitá hloubková hydratace, okamžité zpevnění, snižuje zarudnutí a podrážděníSložení:exkluzivní buněčný komplex, hydratační komplex s bambuckým máslem, avokádem, extraktem ze sóji, koncentrovaný zpevňující protein, zklidňující výtažek z rostlin (heřmánek, modrá řada, měsíček, aloe vera), vitaminy C, A, zelený čajZpůsob použití:Jednou až třikrát týdně. Po čištění naneste dostatečné množství masky na obličej, vyhněte se očnímu okolí. Můžete použít také na krk a dekolt. Nechte masku 5 minut působit a následně smyjte. (fann.cz)

Nivea Noční maska s kyselinou hyaluronovou Hyaluron Cellular Filler…

Nivea Noční maska s kyselinou hyaluronovou Hyaluron Cellular Filler 50 ml

Vlastnosti Dermatologicky testováno a schváleno Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíMasku naneste večer na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu a jemně vmasírujte. Poté relaxujte 5 - 10 minut, než se maska vstřebá. Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu -… (ageo.cz)

Nivea Cellular Perfect Skin rozjasňující oční krém 15 ml

Nivea Cellular Perfect Skin rozjasňující oční krém  15 ml

Popis Jemné a lehké složení bez parfému s lumicinolem a extraktem z magnolie je speciálně vyvinuto pro citlivou pleť kolem očí. Výsledek: - Jemně tónuje a okamžitě tak eliminuje tmavé kruhy a stíny pod očima. - Vyhlazuje jemné linky. - Při pravidelném používání redukuje vrásky a otoky pod očima. - Oční okolí vypadá svěží.Použití: Aplikujte denně malé množství krému a jemně vklepejte do oblasti kolem očí. Vhodný i pro uživatelky kontaktních čoček. Struktura: Aqua, Glycerin, Cyclomethicone, Methylpropanediol, Caprylic/capric triglyceride, Butyrospermum parkii butter, Cetearyl alcohol, Isopropyl stearate, Nylon-12, Dimethicone, Tapioca starch, Sodium palmitate,… (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít