Sencor SVC 190B (40021541)

SENCOR SVC 190B (SVC190B)

SENCOR SVC 190B (SVC190B)

Ruční vysavač černý, bateriový, doba provozu 15 min, omyvatelný permanentní filtr, kartáčová hubice, štěrbinová hubice, nástavec pro vysávání mokrých nečistot Stylový ruční akumulátorový vysavač Sencor SVC 190B v černém provedení se stane vítaným pomocníkem zejména v domácnosti. Díky svým rozměrům jej ale oceníte i při úklidu v jinak těžko přístupných místech. S pomocí praktického indikátoru dobíjení snadno zjistíte, kdy je přístroj připraven k použití. Při plném nabití vydrží až čtvrt hodiny provozu, což většinou vystačí na úklid menších nečistot v domácnosti či například špinavého interiéru auta.   Praktický pomocník Poradí si také s mokrými nečistotami – nepříjemnosti s rozlitými tekutinami v kuchyni jsou tak již minulostí. Abyste měli vysavač vždy po ruce, lze dobíjecí… (alza.cz)

Vysavač SENCOR SVC 190B ruční

Vysavač SENCOR SVC 190B ruční

Vysavač SENCOR SVC 190B ruční (tipa.eu)

Ruční vysavač SENCOR SVC 190B

Ruční vysavač SENCOR SVC 190B

S ručním akumulátorovým vysavačem Sencor SVC 190B vysajete suché i mokré nečistoty a navíc má omyvatelný permanentní filtr a bohaté příslušenství, které vám úklid nejen v domácnosti jistě usnadní. Vydrží až 15 minut provozu bez dobíjení.Příslušenství obsahuje: prachový kartáč, štěrbinovou hubici nástavec pro vysávání mokrých nečistot dobíjecí základnu s adaptérem (možnost připevnění na stěnu) Rozměry (d x h x v): 38×10×12,2 cm (4home.cz)

Sencor ruční vysavač SVC 190B - černý

Sencor ruční vysavač SVC 190B - černý

Bezsáčkový vysavač Sencor - malý a šikovný akumulátorový vysavač v černé barvě jistě oceníte v každé domácnosti nebo autě. Díky jeho skladné velikosti pomůže s úklidem těžko dostupných míst. S pomocí praktického indikátoru dobíjení snadno zjistíte, že je vysavač připraven k použití. Vysavač si hravě poradí i s mokrými nečistotami,  které s našim vysavačem rychle zmizí z povrchu.Příslušentví: + štěrbinová hubice+ kartáčová hubice+ nástavec pro vysávání mokrých nečistot Výhody: + vysávání suchých i mokrých nečistot+ až 15 min. provozu bez dobíjení+ omyvatelný permanentní filtr+ indikátor dobíjení baterií+ dobíjecí základna s adaptérem (možnost připevnění na stěnu) (vybaveniprouklid.cz)

SENCOR SVC 8621TI (SVC 8621TI)

SENCOR SVC 8621TI (SVC 8621TI)

Tyčový vysavač 2v1, doba nabíjení 4–6 hodin, doba provozu až 50min, systém cyklónové filtrace HEPA, LED indikátor nabití baterie, 2 rychlosti provozu, objem nádoby na prach 0.5l Vybavte vaší domácnost moderně vyhlížejícím kouskem od společnosti SENCOR a zatočte s nepořádkem. Tento akumulátorový vysavač 2v1 se stane praktickým pomocníkem, který v sobě kombinuje bezdrátový tyčový a odnímatelný ruční vysavač pro dokonalý úklid domácnosti včetně nábytku a čalounění. Model SVC 8621TI disponuje cyklónovou filtrací HEPA. Vysavač je vhodný pro úklid tvrdých podlah a koberců. Pro ukládání prachu je vysavač vybaven nádobou s objemem 0,5 l, která je opatřena jednoduchý systém rozložení pro snadné vyprázdnění nádoby na prach i čištění filtru. Klíčové vlastnosti tyčového… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Sencor SVC 190B (40021541)" se dívají také na:

Sencor element p452 baterie
Hadice k vysavači sencor
Náhradní hadice k vysavači sencor

SENCOR SVC 9000BK (SVC 9000BK)

SENCOR SVC 9000BK (SVC 9000BK)

Sáčkový vysavač kovová teleskopická trubice XXL, akční rádius 14m, LED Indikátor naplnění sáčku na prach Sáčkový vysavač Sencor SVC 9000BK je ideálním společníkem do domácnosti. Zvládne totiž vysát jakýkoliv povrch s perfektním výsledkem. Může se také pochlubit označením 4AAAA Eco Power, což znamená, že spadá do čtyř A tříd v těchto parametrech: energetická účinnost, emise prachu, v účinnosti vysávání podlahy a koberců. Můžete se tak spolehnout, že vysávání s tímto vysavačem bude ekonomické, a efektivní. Je dodáván s příslušenstvím Complete Care, což znamená, že je ideální i pro domácnosti s domácími mazlíčky.  Klíčové vlastnosti sáčkového vysavače SENCOR SVC 9000BK4AAAA ECO Power pro dokonalé vysátí jakéhokoli povrchuExtreme Silence Technology 69 dB pro extra… (alza.cz)

SENCOR SVC 9050BL (SVC 9050BL)

SENCOR SVC 9050BL (SVC 9050BL)

Sáčkový vysavač dálkový ovladač, kovová teleskopická trubice XXL, termostat (tepelná pojistka), akční rádius 14m (délka přívodního kabelu 11m), elektronická regulace, 4l syntetický sáček Sáčkový vysavač SENCOR SVC 9050BL využijete pro každodenní úklid podlahových krytin. Sáčkový vysavač ale především zvolte podle druhu podlahové krytiny – tento typ luxu se prezentuje nejvyšší efektivitou při uklízení hrubých i jemných nečistot na podlahách a úctyhodnou účinností při úklidu nečistot na koberci. Čistý vzduch zajišťuje HEPA filtr a AirClean filtr. Emise nečistot při luxování je velmi nízká, a proto vyniká velkým potenciálem pro astmatiky a další osoby trpící dýchacími obtížemi. Nečistoty se vysávají do jednorázového sáčku, jejž po jeho naplnění jednoduše zahodíte a do vysavače připevníte… (alza.cz)

SENCOR SVC 5000BL (SVC 5000BL)

SENCOR SVC 5000BL (SVC 5000BL)

Vysavač multifunkční, pro mokré a suché vysávání, omyvatelný Clean Air HEPA E12, 1600W, 6let záruka na motor, akční rádius 9m (délka přívodního kabelu 6m) Multifunkční vysavač SVC 5000BL značky SENCOR v modrobílém provedení představuje skvělé řešení pro mokré i suché vysávání. Vysavač se pyšní systémem Dual Filtration, který kombinuje sílu cyklónu a vodní filtraci. Tento systém v kombinaci s omyvatelným filtrem Clean Air HEPA E12 zajistí přístroji špičkovou filtraci a představuje ideální řešení také pro alergiky. S vysavačem SENCOR SVC 5000BL hravě vysajete a na mokro vyčistíte tvrdé podlahy, koberce, čalounění i okna. Motor s výkonem 1600 W má záruku na 6 let. Výhodou přístroje je také elektronicky regulovatelný sací výkon s moderním LED displejem. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

SENCOR SVC 8618GD (SVC 8618GD)

SENCOR SVC 8618GD (SVC 8618GD)

Tyčový vysavač bezšňůrový, 2v1, doba nabíjení 4–6hodin, doba provozu až 45minut, systém cyklónové filtrace HEPA, 2rychlosti provozu Vybavte vaší domácnost moderně vyhlížejícím tyčovým vysavačem Sencor SVC 8618GD a zatočte s nepořádkem. Tento akumulátorový vysavač 2 v 1 se stane praktickým pomocníkem, který v sobě kombinuje bezdrátový tyčový a odnímatelný ruční vysavač pro dokonalý úklid domácnosti včetně nábytku a čalounění. Model SVC 8618GD disponuje cyklónovou filtrací HEPA. Vysavač je vhodný pro úklid tvrdých podlah a koberců. Pro ukládání prachu je vysavač vybaven nádobou s objemem 0,5 l, která je opatřena jednoduchý systém rozložení pro snadné vyprázdnění nádoby na prach i čištění filtru. Klíčové vlastnosti tyčového vysavače SENCOR SVC 8618GDBezšňůrový tyčový… (alza.cz)

SENCOR SVC 1080BK (SVC 1080BK)

SENCOR SVC 1080BK (SVC 1080BK)

Bezsáčkový vysavač Clean Air HEPA H13 filtr, akční rádius 10m (délka přívodního kabelu 7m), kovová teleskopická trubice XXL, nádoba na prach 3.5l, elektronická regulace sacího výkonu S bezsáčkovým vysavačem SENCOR SVC 1080BK hravě zvládnete vysát jakýkoliv povrch, poradí si s úklidem  okolo domácnosti, domácích mazlíčků i auta. Vysavač disponuje multicyklónovou technologií, která zajišťuje stálý výkon bez ztráty sací síly. Clean Air HEPA H13 obstará perfektní filtraci vhodnou pro alergiky. Vysavač SENCOR SVC 1080 BK se může dále pochlubit nízkou hlučností pro tiché vysávání, elektronickou regulací sacího výkonu a XXL nádobou na prach o objemu 3,5 l. XXL je také kovová teleskopická trubice, kterou si jednoduše nastavíte do požadované pracovní výšky. Vysavač má pokrytí 314 m2.… (alza.cz)

SENCOR SVC 5001YL (SVC 5001YL)

SENCOR SVC 5001YL (SVC 5001YL)

Vysavač multifunkční, pro mokré a suché vysávání, omyvatelný Clean Air HEPA E12, 1600W, 6let záruka na motor, akční rádius 9m (délka přívodního kabelu 6m) Multifunkční vysavač SVC 5001YL značky SENCOR v žlutočerném provedení představuje skvělé řešení pro mokré i suché vysávání. Vysavač se pyšní systémem Dual Filtration, který kombinuje sílu cyklónu a vodní filtraci. Tento systém v kombinaci s omyvatelným filtrem Clean Air HEPA E12 zajistí přístroji špičkovou filtraci a představuje ideální řešení také pro alergiky. S vysavačem SENCOR SVC 5001YL hravě vysajete a na mokro vyčistíte tvrdé podlahy, koberce, čalounění i okna. Motor s výkonem 1600 W má záruku na 6 let. Výhodou přístroje je také elektronicky regulovatelný sací výkon s moderním LED displejem. Klíčové… (alza.cz)

SENCOR SVC 52BK-EUE3 (SVC 52BK-EUE3)

SENCOR SVC 52BK-EUE3 (SVC 52BK-EUE3)

Sáčkový vysavač vysoce účinný 700W ECO motor, nerezová teleskopická trubice, termostat zabraňující přehřátí motoru, 5 stupňový systém filtrace, objem sáčku na prach 1.5l Sáčkový vysavač SENCOR SVC 52BK-EUE3 je skvělý pro běžný úklid domácnosti. Sací výkon ovlivňuje motor o příkonu 700 W s čímž se shoduje i energetická efektivita A. Sáčkový vysavač zvolte také podle typu povrchu, který bude přístroj uklízet – tento je výjimečný svou velmi vysokou účinností při uklízení hrubých i jemných nečistot na tvrdých površích a zároveň nevelkou účinností při luxování nečistot na koberci. Prach a jiné nečistoty se vysávají do vyjímatelného sáčku, jejž po naplnění zahodíte do koše a nasadíte nový. Sáčkový vysavač se oproti dalším pyšní minimální hlasitostí 76 dB, a díky tomu umožňuje větší komfort při… (alza.cz)

SENCOR SVC 8YL-EUE2 (SVC 8YL-EUE2)

SENCOR SVC 8YL-EUE2 (SVC 8YL-EUE2)

Sáčkový vysavač 700W, sáček 2.3l, HEPA H13 filtr, hlučnost 74dB, podlahová hubice s výsuvným kartáčem, podlahová hubice na plovoucí podlahy se štětinami z pravých koňských žíní, podlahová turbohubice s rotačním kartáčem, univerzální minihubice 3v1 Praktický pomocník, který zajistí vaši vždy čistou domácnost. Výkonný ECO motor s příkonem 700 W má dostatek síly vždy uklidit co je potřeba. Dodávané bohaté příslušenství obsahuje dokonce i potřebný sáček.Využijte naší nabídku nenahraditelného pomocníka každé čisté domácnosti v podobě praktického sáčkového vysavače. Usnadněte si úklid vašeho domu, bytu či chalupy. Vysavač je vybaven účinným ECO motorem s příkonem 700 W. Vysavač je velice kompaktní, má nízkou hmotnost a snadno se s ním pracuje. Jistě oceníte také nízkou hlučnost končící… (alza.cz)

SENCOR SVC 45BL-EUE3 (SVC 45BL-EUE3)

SENCOR SVC 45BL-EUE3 (SVC 45BL-EUE3)

Sáčkový vysavač 850W ECO motor, plastová trubice, termostat zabraňující přehřátí motoru, 5 stupňový systém filtrace, délka přívodního kabelu 5m (akční rádius 7.5m), objem sáčku na prach 1.5l Sáčkový vysavač SENCOR SVC 45BL-EUE3 se hodí pro každodenní očistu vaší domácnosti. Jeho sací výkon má na svědomí motor o příkonu 850 W čemuž odpovídá i hodnota energetické efektivity B. Sáčkový vysavač zvolte také podle druhu povrchu, který bude přístroj uklízet – tento vysavač se může pyšnit vynikající efektivitou při smýčení hrubých i jemných nečistot na tvrdých podlahových krytinách a stejně tak nižší efektivitou při luxování hrubých i jemných nečistot z koberce. Měkčená zadní kolečka mimo jiné předchází odření tvrdých povrchů. Víření prachových částeček při vysávání je díky filtru velmi nízká,… (alza.cz)

SENCOR SVC 512VT-EUE2 (SVC 512VT-EUE2)

SENCOR SVC 512VT-EUE2 (SVC 512VT-EUE2)

Bezsáčkový vysavač 890W, nádoba na prach, 1.5l, 5 stupňový systém filtrace, HEPA filtr, univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem, štěrbinová hubice, hubice na čalounění, kartáčová hubice   SENCOR je praktický a spolehlivý vysavač. Vybaven je omyvatelnou nádobou na prach s omyvatelným vstupním HEPA filtrem. Systém Cyclone navíc umožní dokonalé oddělení prachu od vzduchu. Určitě oceníte 5 stupňový systém filtrace. Samozřejmostí je elektronická regulace sacího výkonu, termostat zabraňující přehřátí motoru, dvoudílná plastová trubice a 2 parkovací polohy pro podlahovou hubici. Díky pogumovaným kolům bude snazší pojezd po podlaze. Oceníte také optimální rozměry vysavače, díky kterým jej snadno uložíte do skříně nebo šatny. Dopřejte si komfort i při úklidu s moderním… (alza.cz)

SENCOR SVC 45GR-EUE3 (SVC 45GR-EUE3)

SENCOR SVC 45GR-EUE3 (SVC 45GR-EUE3)

Sáčkový vysavač 850W ECO motor, plastová trubice, termostat zabraňující přehřátí motoru, 5 stupňový systém filtrace, délka přívodního kabelu 5m (akční rádius 7.5m), objem sáčku na prach 1.5l Sáčkový vysavač SENCOR SVC 45GR-EUE3 je jak dělaný pro každodenní vysávání podlah ve vašem byte, domě či kanceláři. Čisticí výkon ovlivňuje příkon 850 W s čímž se shoduje i hodnota energetické účinnosti B. Sáčkový vysavač ale zejména zvolte podle typu povrchu, který u vás v domácnosti převažuje – tento pomocník je výjimečný svou maximální účinností při luxování hrubých i jemných nečistot na tvrdých podlahových krytinách a zároveň malou efektivitou při úklidu nečistot na koberci. Kolečka z měkkého materiálu mají za úkol zabránit odření podlah. Víření prachu je velmi nízká, a proto je tato vysavač… (alza.cz)

SENCOR SVC 45RD-EUE3 (SVC 45RD-EUE3)

SENCOR SVC 45RD-EUE3 (SVC 45RD-EUE3)

Sáčkový vysavač 850W ECO motor, plastová trubice, termostat zabraňující přehřátí motoru, 5 stupňový systém filtrace, délka přívodního kabelu 5m (akční rádius 7.5m), indikátor naplnění sáčku na prach, objem sáčku na prach 1.5l Sáčkový vysavač SENCOR SVC 45RD-EUE3 se stane nepostradatelným pomocníkem pro udržení čistoty v domě, bytě či kanceláři. Jeho sací sílu má na svědomí pohonná jednotka o příkonu 850 W čemuž odpovídá i energetická efektivita B. Sáčkový vysavač vybírejte také podle druhu vysávané podlahové krytiny – tento odborník na úklid oplývá vynikající účinností při smýčení hrubých i jemných nečistot na podlahách a stejně tak malou účinností pro uklízení koberců. Měkčená zadní kolečka předchází poničení podlah. Víření prachu je díky filtru velmi nízká, a tak je užitečný do… (alza.cz)

SENCOR SVC 510GR-EUE2 (SVC 510GR-EUE2)

SENCOR SVC 510GR-EUE2 (SVC 510GR-EUE2)

Bezsáčkový vysavač 890W, nádoba na prach, 1.5l, 5 stupňový systém filtrace, HEPA filtr, univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem, štěrbinová hubice, hubice na čalounění, kartáčová hubice SENCOR je praktický a spolehlivý vysavač. Vybaven je omyvatelnou nádobou na prach s omyvatelným vstupním HEPA filtrem. SENCOR je praktický a spolehlivý vysavač. Vybaven je omyvatelnou nádobou na prach s omyvatelným vstupním HEPA filtrem. Systém Cyclone navíc umožní dokonalé oddělení prachu od vzduchu. Určitě oceníte 5 stupňový systém filtrace. Samozřejmostí je elektronická regulace sacího výkonu, termostat zabraňující přehřátí motoru, dvoudílná plastová trubice a 2 parkovací polohy pro podlahovou hubici. Díky pogumovaným kolům bude snazší pojezd po podlaze. Oceníte také optimální… (alza.cz)

SENCOR SVC 45WH-EUE3 (SVC 45WH-EUE3)

SENCOR SVC 45WH-EUE3 (SVC 45WH-EUE3)

Sáčkový vysavač 850W ECO motor, plastová trubice, termostat zabraňující přehřátí motoru, 5 stupňový systém filtrace, délka přívodního kabelu 5m (akční rádius 7.5m), objem sáčku na prach 1.5l Sáčkový vysavač SENCOR SVC 45WH-EUE3 je důležitým pomocníkem pro běžný úklid domu, bytu či kanceláře. Sací výkon má na svědomí příkon pohonné jednotky 850 W čemuž se rovná i třída energetické účinnosti B. Sáčkový vysavač ale hlavně vybírejte podle druhu vysávané podlahové krytiny – tento model přístroje se může pyšnit výbornou efektivitou při vysávání hrubých i jemných nečistot na tvrdých površích a najednou i slabší efektivitou při uklízení nečistot na koberci. Jeho měkká kolečka především předchází poškrábání tvrdých povrchů. Víření částeček prachu je velmi nízká, a proto je ideální pro… (alza.cz)

SENCOR SVC 684TQ-EUE3 (SVC 684TQ-EUE3)

SENCOR SVC 684TQ-EUE3 (SVC 684TQ-EUE3)

Sáčkový vysavač HEPA H13 Filtr, kovová teleskopická trubice XXL, akční rádius 10m (délka přívodního kabelu 7m), elektronická regulace sacího výkonu, dodávané příslušenství-štěrbinová hubice, kartáčová hubice, hubice na čalounění, 750W ECO motor Sáčkový vysavač SENCOR SVC 684TQ-EUE3 je důležitým pomocníkem pro běžné smýčení vaší domácnosti. Jeho sací výkon ovlivňuje příkon pohonné jednotky 750 W čemuž se rovná i hodnota energetické efektivity A. Sáčkový vysavač ale zejména zvolte podle typu podlahové krytiny, kterou plánujete s vysavačem uklízet – tento typ luxu je výjimečný svou maximální účinností při luxování hrubých i jemných nečistot na podlahách a současně i vysokou účinností při luxování hrubých i jemných nečistot na koberci. Jeho měkká kolečka byla vyrobena především pro zamezení… (alza.cz)

SENCOR SVC 8501TI-EUE3 (SVC 8501TI-EUE3)

SENCOR SVC 8501TI-EUE3 (SVC 8501TI-EUE3)

Sáčkový vysavač A+, omyvatelný vstupní mikrofiltr, termostat, elektronická regulace sacího výkonu, 3l syntetický sáček, 600W, ECO motor Sáčkový vysavač SENCOR SVC 8501TI-EUE3 je využitelný pro běžný úklid domu, bytu či kanceláře. Čisticí výkon ovlivňuje pohonná jednotka o příkonu 600 W čemuž se rovná i hodnota energetické účinnosti A+. Sáčkový vysavač vybírejte také podle typu povrchu, který budete nejčastěji vysávat – tento typ luxu se pyšní nejvyšší efektivitou při smýčení tvrdých podlahových krytin a současně velmi dobrou účinností při úklid koberců. Vzduch se čistí přes Mikrofiltr a HEPA filtr. Víření nečistot je velmi nízká, a tak je mimo jiné ideální pro osoby, které trpí alergií či astmatem. Špína a prach se ukládají do vyjímatelného sáčku, jejž po jeho naplnění snadno… (alza.cz)

SENCOR SVC 8VT-EUE2 (SVC 8VT-EUE2)

SENCOR SVC 8VT-EUE2 (SVC 8VT-EUE2)

Sáčkový vysavač 700W, sáček 2.3l, HEPA H13 filtr, hlučnost 74dB, podlahová hubice s výsuvným kartáčem, podlahová hubice na plovoucí podlahy se štětinami z pravých koňských žíní, podlahová turbohubice s rotačním kartáčem, univerzální minihubice 3v1 Praktický pomocník, který zajistí vaši vždy čistou domácnost. Výkonný ECO motor s příkonem 700 W má dostatek síly vždy uklidit co je potřeba. Dodávané bohaté příslušenství obsahuje dokonce i potřebný sáček.Využijte naší nabídku nenahraditelného pomocníka každé čisté domácnosti v podobě praktického sáčkového vysavače. Usnadněte si úklid vašeho domu, bytu či chalupy. Vysavač je vybaven účinným ECO motorem s příkonem 700 W. Vysavač je velice kompaktní, má nízkou hmotnost a snadno se s ním pracuje. Jistě oceníte také nízkou hlučnost končící… (alza.cz)

SENCOR SVC 511TQ-EUE2 (SVC 511TQ-EUE2)

SENCOR SVC 511TQ-EUE2 (SVC 511TQ-EUE2)

Bezsáčkový vysavač 890W, nádoba na prach 1.5l, 5 stupňový systém filtrace, HEPA filtr, hlučnost 76dB, štěrbinová hubice, hubice na čalounění, kartáčová hubice   SENCOR je praktický a spolehlivý vysavač. Vybaven je omyvatelnou nádobou na prach s omyvatelným vstupním HEPA filtrem. Systém Cyclone navíc umožní dokonalé oddělení prachu od vzduchu. Určitě oceníte 5 stupňový systém filtrace. Samozřejmostí je elektronická regulace sacího výkonu, termostat zabraňující přehřátí motoru, dvoudílná plastová trubice a 2 parkovací polohy pro podlahovou hubici. Díky pogumovaným kolům bude snazší pojezd po podlaze. Oceníte také optimální rozměry vysavače, díky kterým jej snadno uložíte do skříně nebo šatny. Dopřejte si komfort i při úklidu s moderním vysavačem Sencor. Nový… (alza.cz)

SENCOR SVC 52WH-EUE3 (SVC 52WH-EUE3)

SENCOR SVC 52WH-EUE3 (SVC 52WH-EUE3)

Sáčkový vysavač vysoce účinný 700W ECO motor, nerezová teleskopická trubice, termostat zabraňující přehřátí motoru, 5 stupňový systém filtrace, objem sáčku na prach 1.5l Sáčkový vysavač SENCOR SVC 52WH-EUE3 využijete pro každodenní vysávání podlah ve vaší domácnosti. Čisticí výkon ovlivňuje pohonná jednotka o příkonu 700 W s čímž se shoduje i hodnota energetické efektivity A. Sáčkový vysavač je důležité vybrat podle typu povrchu, který budete nejčastěji vysávat – tento model vysavače je výjimečný svou nejvyšší účinností při uklízení tvrdých podlahových krytin a současně nevelkou efektivitou při uklízení nečistot z koberce. Nečistoty se ukládají do vyměnitelného sáčku, který po jeho naplnění snadno vynesete a do vysavače umístíte nový. Sáčkový vysavač se také může pyšnit velmi malou… (alza.cz)

SENCOR SVC 6900GR-EUE3 (SVC 6900GR-EUE3)

SENCOR SVC 6900GR-EUE3 (SVC 6900GR-EUE3)

Sáčkový vysavač s kovovou teleskopickou trubicí XXL, termostat (tepelná pojistka), akční rádius 10m (délka přívodního kabelu 7m), elektronická regulace sacího výkonu, indikátor naplnění sáčku na prach, 3l syntetický sáček na prach, 750W ECO motor Sáčkový vysavač SENCOR SVC 6900GR-EUE3 je nepostradatelný pro každodenní úklid vaší domácnosti. Jeho sílu má na svědomí motor o příkonu 750 W s čímž se shoduje i hodnota energetické efektivity A. Sáčkový vysavač ale hlavně vybírejte podle druhu podlahové krytiny, kterou plánujete s vysavačem uklízet – tento typ luxu se prezentuje vynikající účinností luxování podlah a najednou i výbornou účinností pro luxování koberců. Vzduch filtruje přes Mikrofiltr a Omyvatelný filtr. Emise prachových částeček je minimální, a proto je tento vysavač jako… (alza.cz)

SENCOR SVC 682VT-EUE3 (SVC 682VT-EUE3)

SENCOR SVC 682VT-EUE3 (SVC 682VT-EUE3)

Sáčkový vysavač HEPA H13 Filtr, kovová teleskopická trubice XXL, akční rádius 10m (délka přívodního kabelu 7m), elektronická regulace sacího výkonu, dodávané příslušenství-štěrbinová hubice, kartáčová hubice, hubice na čalounění, 750W ECO motor Sáčkový vysavač SENCOR SVC 682VT-EUE3 je zrozený pro každodenní uklízení ve vaší domácnosti. Jeho sací sílu má na svědomí příkon pohonné jednotky 750 W čemuž se rovná i třída energetické účinnosti A. Sáčkový vysavač ale zejména vybírejte podle druhu podlahové krytiny, o kterou se bude zařízení starat – tento typ vysavače se prezentuje výbornou efektivitou při luxování hrubých i jemných nečistot na tvrdých podlahových krytinách a současně i velmi dobrou účinností pro úklid koberců. Součástí výbavy vysavače je Mikrofiltr, HEPA filtr a Omyvatelný… (alza.cz)

SENCOR SVC 900-EUE3 (SVC 900-EUE3)

SENCOR SVC 900-EUE3 (SVC 900-EUE3)

Bezsáčkový vysavač sáčkový&bezsáčkový, 700W ECO motor, systém Cyclone, kovová teleskopická trubice XXL, omyvatelný vstupní EPA filtr, akční rádius 7.5m (délka přívodního kabelu 5m), elektronická regulace sacího výkonu Bezsáčkový vysavač SENCOR SVC 900-EUE3 využijete na každodenní vysávání vaší domácnosti. Jeho čisticí výkon má na svědomí příkon 700 W čemuž se rovná i energetická účinnost A. Bezsáčkový vysavač ale především zvolte podle typu podlahové krytiny – tento typ luxu se vyznačuje velmi vysokou účinností při luxování hrubých i jemných nečistot na podlahách a stejně tak i postačující efektivitou pro úklid koberců. Součástí vysavače je EPA filtr. Nejen prach, ale i jiné nečistoty se vysávají do vyprázdnitelné nádoby, kterou stačí po uklízení vysypat do koše, omýt a opět zasunout… (alza.cz)

SENCOR SVC 52GR-EUE3 (SVC 52GR-EUE3)

SENCOR SVC 52GR-EUE3 (SVC 52GR-EUE3)

Sáčkový vysavač 700W ECO motor, nerezová teleskopická trubice, 5 stupňový systém filtrace, délka kabelu 5m (akční rádius 7.5m), pogumovaná kola, indikátor naplnění sáčku na prach, objem sáčku na prach: 1.5l Sáčkový vysavač SENCOR SVC 52GR-EUE3 je nepostradatelný pro každodenní vysávání podlah ve vaší domácnosti. Sílu sání ovlivňuje pohonná jednotka o příkonu 700 W čemuž se rovná i třída energetické účinnosti A. Sáčkový vysavač zvolte podle typu povrchu, který plánujete vysávat – tento pomocník se vyznačuje maximální účinností při vysávání hrubých i jemných nečistot na podlahách a současně i malou efektivitou pro smýčení koberců. Jeho měkčená zadní kolečka mimo jiné zabraňují odření podlah. Nečistoty se vysávají do jednorázového sáčku, který po naplnění vyhodíte do koše a do vysavače… (alza.cz)

SENCOR SVC 6920OR-EUE3 (SVC 6920OR-EUE3)

SENCOR SVC 6920OR-EUE3 (SVC 6920OR-EUE3)

Sáčkový vysavač s kovovou teleskopickou trubicí XXL, termostat (tepelná pojistka), akční rádius 10m (délka přívodního kabelu 7m), elektronická regulace sacího výkonu, indikátor naplnění sáčku na prach, 3l syntetický sáček na prach, 750W ECO motor Sáčkový vysavač SENCOR SVC 6920OR-EUE3 se skvěle hodí pro každodenní uklízení ve vašem bytě, domě či kanceláři. Jeho sací sílu ovlivňuje pohonná jednotka o příkonu 750 W s čímž se shoduje i třída energetické účinnosti A. Sáčkový vysavač ale především vybírejte podle druhu podlahové krytiny, o kterou se bude zařízení starat – tento typ luxu se může pyšnit výbornou efektivitou při uklízení podlah a stejně tak i vynikající efektivitou při uklízení nečistot na koberci. Měkčená zadní kolečka mají za úkol zabránit poškrábání podlahových krytin.… (alza.cz)

SENCOR SVC 1030-EUE2 (SVC 1030-EUE2)

SENCOR SVC 1030-EUE2 (SVC 1030-EUE2)

Bezsáčkový vysavač 700W, nádoba 2.3l, cyklon 3 generace, omyvatelný HEPA13 filtr, omyvatelný výstupní mikrofiltr, nerezová teleskopická trubice, turbohubice, mini-turbohubice, funkce Soft Start  Bezsáčkový vysavač SVC 1030 značky Sencor disponuje vysoce účinným 700W Eco motorem. Bezsáčkový vysavač SVC 1030 značky Sencor disponuje vysoce účinným 700W Eco motorem. Vysavač se pyšní novým systémem "3. generační cyklon", který dokonale oddělí prach od vzduchu, zachytává více prachu už na prvním stupni filtrace a šetří tak H.E.P.A. filtr, dokonce odbourává nutnost výstupního H.E.P.A. filtru. Samozřejmostí je tepelná pojistka zabraňující přehřátí motoru.Díky pogumovaným kolečkům bude vaše podlaha chráněna před poškozením a usnadní manipulaci s vysavačem. Napájení je pomocí sítě,… (alza.cz)

SENCOR SVC 730RD-EUE2 (SVC 730RD-EUE2)

SENCOR SVC 730RD-EUE2 (SVC 730RD-EUE2)

Bezsáčkový vysavač 800W, nádoba na prach 1.5l, 5 stupňový systém filtrace, HEPA filtr, univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem, kartáčová hubice na čalounění, štěrbinová hubice   SENCOR je praktický a spolehlivý vysavač. Vybaven je omyvatelnou nádobou na prach s omyvatelným vstupním HEPA filtrem. Systém Cyclone navíc umožní dokonalé oddělení prachu od vzduchu. Určitě oceníte 5 stupňový systém filtrace. Samozřejmostí je elektronická regulace sacího výkonu, termostat zabraňující přehřátí motoru, nerezová teleskopická trubice a 2 parkovací polohy pro podlahovou hubici. Díky pogumovaným kolům bude snazší pojezd po podlaze. Oceníte také optimální rozměry vysavače, díky kterým jej snadno uložíte do skříně nebo šatny. Dopřejte si komfort i při úklidu s moderním vysavačem… (alza.cz)

SENCOR SVC 9000BK (SÁČKY SVC 9000BK 5)

SENCOR SVC 9000BK (SÁČKY SVC 9000BK 5)

Sáčky do vysavače SVC 9000BK, v balení 5ks Vlastníte-li vysavač SENCOR SVC 9000BK, je dobré mít při ruce i sáčky vhodné pro tento model vysavače. Sáčky jsou vyrobené z mikrovláken a oproti klasickým papírovým sáčkům mají 2× účinnější filtraci. V balení jich najdete rovnou 5 ks + mikrofiltr k tomu. Se sáčky do vysavače SENCOR SVC 9000BK bude vaše domácnost jako ze škatulky!  Klíčové vlastnosti sáčků do vysavače SENCOR SVC 9000BKmikrovlákenné sáčky do vysavače SENCOR SVC 9000BKsáčky SENCOR SVC 9000BK jsou pro jednorázové použitíbalení obsahuje 5 ks sáčků do vysavače + 1 mikrofiltrmikrovlákenné sáčky mají 2× účinnější filtraci než sáčky papírové účinnost filtrace je na úrovni HEPA filtrukompaktní struktura vláken sáčku zaručuje vysokou odolnost a pevnostsací… (alza.cz)

SENCOR SVC 610RD (41004349)

SENCOR SVC 610RD (41004349)

Bezsáčkový vysavač výkon motoru 700W, nádoba 0.7l, omyvatelný HEPA filtr, hlučnost 74 dB, teleskopická trubice z nerezové oceli  Vysavač Sencor SVC 610RD obsahuje velice účinný ECO motor s výkonem 700 W. Vysavač je vybaven omyvatelným HEPA filtrem třídy 12.Vysavač Sencor SVC 610RD obsahuje velice účinný ECO motor s výkonem 700 W. Tichý provoz zajišťuje kostrukce s nízkou hlučností. Vysávání se nemusíte vzdát, ani pokud máte v místnosti plovoucí podlahy. Gumový povrch koleček totiž zajišťuje snadnější pohyb a zároveň chrání plovoucí podlahové krytiny. 5. generace cyklónového systému dokonale separuje prach ze vzduchu, zachytává více prachu již během první úrovně filtrace. Díky tomu se podstatně šetří HEPA filtr. Ten je omyvatelný, třída 12 - jeho účinnost je 99,5 %. Trubice je… (alza.cz)

SENCOR SVC 190R (SVC190R)

SENCOR SVC 190R (SVC190R)

Ruční vysavač červený, bateriový, doba provozu 15 min, omyvatelný permanentní filtr, kartáčová hubice, štěrbinová hubice, nástavec pro vysávání mokrých nečistot Ruční akumulátorový vysavač Sencor SVC 190R v červené barvě se stane vítaným pomocníkem při úklidu v domácnosti, ale také třeba při údržbě auta. Doba provozu je až 15 minut bez dobíjení. Využít ho můžete pro suché i mokré vysávání. V příslušenství najdete kartáčovou, štěrbinovou hubici a nástavec pro mokré vysávání. Indikátor dobíjení baterií vás upozorní, kdy je třeba vysavač nabít. Součástí balení je dobíjecí základna s adaptérem, kterou lze připevnit na stěnu. Kvalitní vysávání zajistí také omyvatelný permanentní filtr.Parametry a specifikaci:Typ:Ruční akumulátorový vysavačVlastnosti:Vysávání suchých i mokrých nečistotAž 15… (alza.cz)

SENCOR SVC 190W (SVC190W)

SENCOR SVC 190W (SVC190W)

Ruční vysavač bilý, bateriový, doba provozu 15 min, omyvatelný permanentní filtr, kartáčová hubice, štěrbinová hubice, nástavec pro vysávání mokrých nečistot Ruční akumulátorový vysavač Sencor SVC 190W v bílé barvě se stane vítaným pomocníkem při úklidu v domácnosti, ale také třeba při údržbě auta. Doba provozu je až 15 minut bez dobíjení. Využít ho můžete pro suché i mokré vysávání. V příslušenství najdete kartáčovou, štěrbinovou hubici a nástavec pro mokré vysávání. Indikátor dobíjení baterií vás upozorní, kdy je třeba vysavač nabít. Součástí balení je dobíjecí základna s adaptérem, kterou lze připevnit na stěnu. Kvalitní vysávání zajistí také omyvatelný permanentní filtr.Parametry a specifikaci:Typ:Ruční akumulátorový vysavačVlastnosti:Vysávání suchých i mokrých nečistotAž 15 min.… (alza.cz)

SENCOR SVC 3001 (SVC3001)

SENCOR SVC 3001 (SVC3001)

Sáčky do vysavače 5 sáčků, objem 7.5l, antibakteriální úprava, vysoká pevnost Tento originální sáček určený pro vysavače SENCOR SVC3001 je určen pro jednorázové použití a nabízí objem 7,5 litrů. Díky mikrovlákenné konstrukci nabízí až dvakrát účinnější filtraci, než klasické papírové sáčky. Jeho účinnost se tedy pohybuje na úrovni kvalitních HEPA filtrů. Díky vysoké odolnosti a pevnosti nehrozí protržení a žádná nepříjemná nehoda. Vysavač bude poskytovat konstantní sací výkon až do úplného naplnění sáčku, což je další výhoda oproti běžným papírovým sáčkům.Odolnost proti vlhkosti odstraňuje problematiku zbytkové vlhkosti a tedy dřívějšímu znehodnocení sáčku. Antibakteriální úprava zajišťuje biologicky neutrální prostředí, které je imunní proti mikrobnímu napadení, což zabraňuje… (alza.cz)

SENCOR SVC 7 (SVC7)

SENCOR SVC 7 (SVC7)

Sáčky do vysavače 10ks sáčků, 1ks mikrofiltr, 5ks vonných tyčinek (citron), objem 2l, antibakteriální úprava, vysoká pevnost, pro SVC 7CA Sencor SVC 7 je balení 10-ti kusů sáčků z mikrovlákna, 1 mikrofiltru a 5 vonných tyčinek. Díky použitému materiálu nabízejí tyto sáčky 2x účinnější filtraci než klasické papírové. Pohybují se tak na úrovni HEPA filtru a zároveň jsou pevné a lépe odolávají protržení. Sáčky jsou také odolné vůči zbytkové vlhkosti, takže nedochází k jejich znehodnocení při styku s vodou. V neposlední řadě jim nechybí ani antibakteriální úprava, obsažená ve speciální tkanině s biologicky neutrální strukturou. Tím zabraňují sáčky dalšímu rozšiřování bakterií, plísní a dalších mikroorganismů, které způsobují alergické obtíže.Parametry a specifikace:Typ… (alza.cz)

SENCOR SVC 8 (SVC8)

SENCOR SVC 8 (SVC8)

Sáčky do vysavače 5ks sáčků, 1ks mikrofiltr, objem 2.5l, antibakteriální úprava, vysoká pevnost, pro SVC 8VT, SVC 8YL, SVC 8RD, SVC 8GR Sencor SVC 8 je balení 5ti kusů sáčků z mikrovlákna a 1 mikrofiltru. Díky použitému materiálu nabízejí tyto sáčky 2x účinnější filtraci než klasické papírové. Pohybují se tak na úrovni HEPA filtru a zároveň jsou pevné a lépe odolávají protržení. Sáčky jsou také odolné vůči zbytkové vlhkosti, takže nedochází k jejich znehodnocení při styku s vodou. V neposlední řadě jim nechybí ani antibakteriální úprava, obsažená ve speciální tkanině s biologicky neutrální strukturou. Tím zabraňují sáčky dalšímu rozšiřování bakterií, plísní a dalších mikroorganismů, které způsobují alergické obtíže.Parametry a specifikace:Typ:Mikrovlákenné sáčky pro… (alza.cz)

SENCOR SVC 60/85 (Sáčky SVC 60/85)

SENCOR SVC 60/85 (Sáčky SVC 60/85)

Sáčky do vysavače pro SVC 6000BK, SVC 6001, SVC 8500TI a SVC 8501TI, 10ks sáčků+5ks vůní v balení Sáčky do vysavače SENCOR SVC 60/85 jsou nepostradatelným doplňkem k vysavačům Sencor SVC. Plně kompatibilní jsou přitom s modely SVC 6000BK, SVC 6001, SVC 8500TI a SVC 8501TI. Sáčky jsou vyrobeny z polymerových mikrovláken, díky nimž jsou velmi pevné a odolné proti protržení. Dokonale se přizpůsobí komoře vysavače a zlepšují proudění vzduchu. Vynikají rovněž svojí odolností proti vlhkosti a účinnou filtrací. Jsou opatřené antibakteriální úpravou, kdy speciální tkanina je biologicky neutrální a imunní vůči mikrobiálnímu napadení. Součástí balení je 10 ks sáčků a 5 ks vonných tyčinek. SENCOR SVC 60/85 by neměly chybět v žádné domácnosti používající vysavač Sencor SVC. … (alza.cz)

SENCOR SVC 840 (SVC840)

SENCOR SVC 840 (SVC840)

Sáčky do vysavače 5 sáčků, 1 mikrofiltr, objem 2.5l, antibakteriální úprava, vysoká pevnost Tento originální sáček určený pro vysavače SENCOR SVC840 je určen pro jednorázové použití a nabízí objem 2,5 litrů. Díky mikrovlákenné konstrukci nabízí až dvakrát účinnější filtraci, než klasické papírové sáčky. Jeho účinnost se tedy pohybuje na úrovni kvalitních HEPA filtrů. Díky vysoké odolnosti a pevnosti nehrozí protržení a žádná nepříjemná nehoda. Vysavač bude poskytovat konstantní sací výkon až do úplného naplnění sáčku, což je další výhoda oproti běžným papírovým sáčkům. Odolnost proti vlhkosti odstraňuje problematiku zbytkové vlhkosti a tedy dřívějšímu znehodnocení sáčku. Antibakteriální úprava zajišťuje biologicky neutrální prostředí, které je imunní proti mikrobnímu napadení, což… (alza.cz)

SENCOR SVC 530 (SVC530)

SENCOR SVC 530 (SVC530)

Sáčky do vysavače textilní sáček, pro vysavač SVC530 Orange, SVC530 White, pro vícenásobné použití Kvalitně provedený sáček do vysavačů SENCOR je vyroben z textilního materiálu a je tedy určen pro vícenásobné použití. Je určen pro vysavače SVC530 Orange a SVC530 White. Výhodou textilních sáčků je jejich odolnost - nehrozí žádné protržení či jiná nepříjemná nehoda. Navíc nepropouští žádné prachové částice a nitro vysavače zůstává perfektně čisté. V balení najdete jeden sáček, který Vám poslouží opravdu dluhou dobu.Parametry a specifikace:Určeno pro:SENCOR SVC530 OrangeSENCOR SVC530 WhiteTyp:textilní sáčekVlastnosti:vysoká odolnostperfektní izolace prachuvícenásobné použitíObsah balení:1 x textilní sáček (alza.cz)

SENCOR SVC 65 (SVC65)

SENCOR SVC 65 (SVC65)

Sáčky do vysavače 5ks sáčků, 2ks mikrofiltr, antibakteriální úprava, vysoká pevnost, pro SVC 65BL, SVC 65GR, SVC 65VT, SVC 65YL (BOFIN) Sencor SVC 65 je balení 5-ti kusů sáčků z mikrovlákna a 2 mikrofiltrů. Díky použitému materiálu nabízejí tyto sáčky 2x účinnější filtraci než klasické papírové. Pohybují se tak na úrovni HEPA filtru a zároveň jsou pevné a lépe odolávají protržení. Sáčky jsou také odolné vůči zbytkové vlhkosti, takže nedochází k jejich znehodnocení při styku s vodou. V neposlední řadě jim nechybí ani antibakteriální úprava, obsažená ve speciální tkanině s biologicky neutrální strukturou. Tím zabraňují sáčky dalšímu rozšiřování bakterií, plísní a dalších mikroorganismů, které způsobují alergické obtíže.Parametry a specifikace:Typ:Mikrovlákenné sáčky pro… (alza.cz)

SENCOR SVC 611BL (41004350)

SENCOR SVC 611BL (41004350)

Bezsáčkový vysavač výkon motoru 700W, nádoba 0.7l, omyvatelný HEPA filtr, hlučnost 74 dB, teleskopická trubice z nerezové oceli  Vysavač Sencor SVC 611BL obsahuje velice účinný ECO motor s výkonem 700 W. Vysavač je vybaven omyvatelným HEPA filtrem třídy 12.Vysavač Sencor SVC 611BL obsahuje velice účinný ECO motor s výkonem 700 W. Tichý provoz zajišťuje kostrukce s nízkou hlučností. Vysávání se nemusíte vzdát, ani pokud máte v místnosti plovoucí podlahy. Gumový povrch koleček totiž zajišťuje snadnější pohyb a zároveň chrání plovoucí podlahové krytiny. 5. generace cyklónového systému dokonale separuje prach ze vzduchu, zachytává více prachu již během první úrovně filtrace. Díky tomu se podstatně šetří HEPA filtr. Ten je omyvatelný, třída 12 - jeho účinnost je 99,5 %. Trubice je… (alza.cz)

SENCOR SVC 7CA (SVC7CA)

SENCOR SVC 7CA (SVC7CA)

Sáčky do vysavače 5 sáčků, 1 mikrofiltr, objem 2.5l, antibakteriální úprava, vysoká pevnost Tento originální sáček určený pro vysavače SENCOR SVC7CA je určen pro jednorázové použití a nabízí objem 2,5 litrů. Díky mikrovlákenné konstrukci nabízí až dvakrát účinnější filtraci, než klasické papírové sáčky. Jeho účinnost se tedy pohybuje na úrovni kvalitních HEPA filtrů. Díky vysoké odolnosti a pevnosti nehrozí protržení a žádná nepříjemná nehoda. Vysavač bude poskytovat konstantní sací výkon až do úplného naplnění sáčku, což je další výhoda oproti běžným papírovým sáčkům. Odolnost proti vlhkosti odstraňuje problematiku zbytkové vlhkosti a tedy dřívějšímu znehodnocení sáčku. Antibakteriální úprava zajišťuje biologicky neutrální prostředí, které je imunní proti mikrobnímu napadení, což… (alza.cz)

SENCOR SVC 1040S (41006383)

SENCOR SVC 1040S (41006383)

Bezsáčkový vysavač ECO motor s výkonem 700W, 5. generace cyklónového systému, omyvatelný vstupní filtr HEPA (třída H11), hlučnost 78dB, teleskopická nerezová trubice v prodloužené délce, omyvatelný výstupní mikrofiltr, ochrana proti přehřátí motoru, měkké kolečka pro snadnější pohyb a ochranu plovoucích podlah Máte problém s neustálým hledáním sáčků do vysavače? Pořiďte si bezsáčkový vysavač SENCOR SVC 1040S. Oceníte na něm vysoce účinný ECO motor s vysokým výkonem. Patří do 5. generace cyklónového systému, dokáže dokonale separovat prach ze vzduchu a vy můžete dýchat čistý vzduch. Vysavač SENCOR SVC 1040S má indikátor naplnění nádoby na prach, tak lehce zjistíte, kdy je čas vysavač vyčistit. Nádoba na prach pojme 1,3 l nečistot a je snadno… (alza.cz)

SENCOR SVC 7CA-EUE2 (41002935)

SENCOR SVC 7CA-EUE2 (41002935)

Sáčkový vysavač sáčkový, 700W ECO Motor, objem sáčku 2.5l, hlučnost 79dB, H.E.P.A. filtr, 5stupňový systém filtrace, teleskopická kovová trubka s metalickým povrchem o prodloužené délce  Firma Sencor přináší na trh tohoto skvělého pomocníka při domácím úklidu. Jedná se o designově povedený sáčkový vysavač SVC 7CA. Disponuje vysoce účinným 700W Eco motorem, který si hravě poradí i s tou nejhorší špínou. Vysavač se pyšní omyvatelným HEPA filtrem s 5 stupňovým systémem filtrace. Sáčky nabídnou dostatečný objem 2,5 l, takže je nebudete muset tak často měnit. Klíčové vlastnostiPraktický vysavač za skvělou cenu5 stupňů filtraceOmyvatelný vstupní HEPA filtr a výstupní mikrofiltrÚčinný 700W ECO motorTeleskopická trubice v prodloužené délce2 parkovací polohy pro podlahovou… (alza.cz)

Vysavač sencor svc 611bl bezsáčkový

Vysavač sencor svc 611bl bezsáčkový

Vysavač SENCOR SVC 611BL bezsáčkový Tento vysavač se bude skvěle hodit do každé domácnosti. Vysávání se nemusíte vzdát, ani pokud máte v místnosti plovoucí podlahy. Parametry produktu:- velmi účinný ECO motor s výkonem 700 W- konstrukce s nízkou hlučností zaručuje tichý provoz- gumový povrch koleček zaručuje snadnější pohyb a ochranu plovoucích podlah- 5. generace cyklónového systému dokonale separuje prach ze vzduchu, zachytává více prachu již během 1. úrovně filtrace čímž šetří HEPA filtr- efektivní poloměr dosahu 8 m (napájecí kabel s délkou 5 m)- omyvatelný HEPA filtr třídy 12 (účinnost filtru 99,5 %)- elektronicky řízená regulace sacího výkonu na těle vysavače- teleskopická trubice z nerezové oceli- univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem- automatické navíjení kabelu-… (fonetip.cz)

Vysavač SENCOR SVC 5000BL víceúčelový

Vysavač SENCOR SVC 5000BL víceúčelový

Vysavač SENCOR SVC 5000BL víceúčelový (tipa.eu)

Vysavač SENCOR SVC 684TQ podlahový

Vysavač SENCOR SVC 684TQ podlahový

Vysavač SENCOR SVC 684TQ podlahový (tipa.eu)

Vysavač SENCOR SVC 610RD bezsáčkový

Vysavač SENCOR SVC 610RD bezsáčkový

Vysavač SENCOR SVC 610RD bezsáčkový (tipa.eu)

Vysavač SENCOR SVC 9031RD robotický

Vysavač SENCOR SVC 9031RD robotický

Vysavač SENCOR SVC 9031RD robotický (tipa.eu)

Vysavač SENCOR SVC 9050BL podlahový

Vysavač SENCOR SVC 9050BL podlahový

Sáčkový vysavač Sencor SVC 9050BL 4AAAA EcoPower s příslušenstvím vám skvěle poslouží pro rychlý a dokonalý úklid. Díky Extreme Silence Technology 69 dB(A) pro extra tiché vysávání  a 4AAAA ECO Power motoru bude skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Vlastnosti a specifikace: Complete Care s příslušenstvím pro dosažení nejlepšího výsledku při jakémkoli úklidu okolo domácnosti, domácích mazlíčků, auta Clean Air HEPA H13 Filtr zajišťuje špičkovou filtraci vhodnou pro alergiky vícestupňový vstupní mikrofiltr filtr s aktivním uhlíkem proti zápachu kovová teleskopická trubice XXL o prodloužené délce s jednoduchým nastavením ergonomické pracovní výšky univerzální podlahová hubice s výsuvnými kolečky pro snazší pohyb vodorovná i svislá parkovací poloha pro podlahovou hubici pro snadné uložení… (4home.cz)

Vysavač sencor svc-512vt bezsáčkový

Vysavač sencor svc-512vt bezsáčkový

Vysavač SENCOR SVC-512VT bezsáčkový Bezsáčkový vysavač - vysoce účinný 890 W ECO motor - hlučnost 76 dB - nový systém 4th Generation Cyclone pro dokonalé oddělení prachu od vzduchu zachytává více prachu už na 1. stupni filtrace a šetří tak H.E.P.A. filtr - 4th Generation Cyclone System odbourává nutnost výstupního H.E.P.A filtru - 2-dílná plastová trubice - 5-stupňový systém filtrace - omyvatelný vstupní H.E.P.A. filtr (třída H10) - omyvatelný vstupní mikrofiltr - omyvatelný výstupní mikrofiltr - omyvatelná nádoba na prach - 2 parkovací polohy pro podlahovou hubici - akční rádius 7,5 m (délka přívodního kabelu 5 m) - automatické navíjení kabelu - elektronická regulace sacího výkonu - funkce Safety Valve (extra přisávání motoru zabraňující přehřátí motoru) - univerzální podlahová hubice… (fonetip.cz)

Sencor SVC 7020BK robotický vysavač

Sencor SVC 7020BK robotický vysavač

Robotický vysavač Sencor SVC 7020BK, který pro úklid maxima plochy kombinuje3 programy. Vysavač dokáže uklízet až 50 minutna jedno nabití, pomocísenzorů zabraňujících pádu ze schodůnikdy nespadne a překoná i práh o výšce až 1 cm.Vlastnosti: ideální pro úklid laminátových a dřevěných plovoucích podlah, parket, linolea, dlažby atp. protinárazové čelní čidlo velmi tichý chod dva postranní rotační kartáčky pro dokonalý úklid v rozích funkce „mopu“ se speciální antistatickou prachovkou (součást dodávky) kombinuje 3 programy pro úklid maxima plochy – random (pohyb náhodným směrem) spiral (pohyb po spirále) along the Wall (pohyb podél stěn) senzory zabraňující pádu ze schodů(4 různá nastavení dle výšky schodu) doba provozu až 50 min. na jedno nabití automatické vypnutí v případě zablokování… (4home.cz)

SENCOR SVC 770 (SVC770)

SENCOR SVC 770 (SVC770)

Sáčky do vysavače textilní sáček, pro vysavač SVC770SL Santi, pro vícenásobné použití Kvalitně provedený sáček do vysavače SENCOR je vyroben z textilního materiálu a je tedy určen pro vícenásobné použití. Je určen pro vysavače SVC770SL Santi. Výhodou textilních sáčků je jejich odolnost - nehrozí žádné protržení či nepříjemná nehoda. Navíc nepropouští žádné prachové částice a nitro vysavače zůstává perfektně čisté. V balení najdete jeden sáček, který Vám poslouží opravdu dluhou dobu.Parametry a specifikace:Určeno pro:SENCOR SVC770SL SantiTyp:textilní sáčekVlastnosti:vysoká odolnostperfektní izolace prachuvícenásobné použitíObsah balení:1 x textilní sáček (alza.cz)

SENCOR SVC 7612VT (SVC7612VT)

SENCOR SVC 7612VT (SVC7612VT)

Tyčový aku vysavač 2v1, bezsáčkový, sací výkon 70W, nádoba 0.5l, nástavec na čalounění, kartáčový nástavec, doba provozu 20min, doba nabíjení 6hod., baterie NiMH 1800mAh  Toužíte po čisté a uklizené domácnosti bez prachu a jiných nečistot? Pak vsaďte na multifunkční bezsáčkový tyčový vysavač značky Sencor s možností vyjmutí ručního vysavače. Znamená jednoduché řešení každodenního úklidu, protože se hodí pro všechny typy povrchů. Na první pohled vás upoutá moderním a elegantním designem. Hlava vysavače, která se dokáže otočit až o 180°, umožní i vysávání na jinak těžko dostupných místech.Klíčové vlastnostiPro všechny typy povrchůNástavec kartáčový a na čalouněníElegantní a moderní designOtočná hlava pro vysávání těžko dostupných místElektronická regulace sacího výkonuLED osvětlení a… (alza.cz)

SENCOR SVC 7020VT (40028063)

SENCOR SVC 7020VT (40028063)

Robotický vysavač hlučnost Praktický robotický vysavač Sencor  SVC 7020VT kombinuje 3 programy pohybu pro dokonalý úklid a potěší vás nízkou hlučností 55 dB. Navíc disponuje funkcí "mopu".Robotický vysavač výrobce Sencor ve stylové fialové barvě vám maximálně usnadní nepříliš oblíbený úklid domácnosti. Kombinuje 3 různé programy tak, aby vysál skutečně každý kousek podlahy. Vysavač vydrží v provozu až 50 minut na 1 nabití a o slabé baterii a nabíjení vás informuje světelná kontrolka. Bez problému přejede práh vysoký až 1 cm a navíc je vylepšen senzory, které zabraňují pádu ze schodů. Tyto senzory mají 4 různá nastavení podle výšky schodu a díky nim robot nikdy nespadne. Mimořádně tichý vysavač dokonale uklidí také všechny rohy místnosti pomocí dvou postranních rotačních kartáčků… (alza.cz)

Vysavač SENCOR SVC 9000BK

Vysavač SENCOR SVC 9000BK

Vysavač SENCOR SVC 9000BK (tipa.eu)

Vysavač SENCOR SVC 190R ruční

Vysavač SENCOR SVC 190R ruční

Vysavač SENCOR SVC 190R ruční (tipa.eu)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít