SENCOR SJE 5050SS

SENCOR SJE 5050SS (SJE 5050SS)

SENCOR SJE 5050SS (SJE 5050SS)

Odšťavňovač 5 rychlostí, nádoba na dužinu o objemu 2l, nádoba na šťávu o objemu 1l, digitální ovládání s LCD displejem, výkon 1200W Odšťavňovač Užijte si čerstvou a zdravou šťávu Široký plnicí tubus (75 mm) pro pohodlné plnění Automatické oddělení dřeně 5 rychlostí pro optimální odšťavňování Nádoba na dužinu o objemu 2 l Nádoba na šťávu o objemu 1 l Digitální ovládání s LCD displejem Sběrač šťávy z nerezové oceli Filtrační mikrosíto z nerezové oceli pro optimální odšťavňování Transparentní víko pro dobrou viditelnost na průběh odšťavňování Vysoce účinný motor s výkonem 1 200 W Snadné čištění všech odnímatelných částí Trojitá ochrana: - Motor se spustí pouze, pokud je přístroj správně sestaven - Funkce automatického vypnutí v případě sejmutí krytu - Funkce automatického vypnutí v… (alza.cz)

Odšťavňovač SENCOR SJE 5050SS

Odšťavňovač SENCOR SJE 5050SS

Užijte si čerstvou a zdravou šťávu. Vyznačuje se nejenom kvalitním odšťavněním libovolného ovoce a zeleniny, ale také snadnou a hygienickou údržbou. Špičkový je plnící otvor, který dosahuje průměru 75 mm, díky kterému nemusíte ovoce a zeleninu krájet na malé kousky a ušetříte tak čas při přípravě zdravých džusů. Parametry produktu :- automatické oddělení dřeně- nádoba na dřeň o objemu 0,8 l- nádoba na šťávu o objemu 0,8 l- nerezové filtrační mikrosíto- transparentní odšťavňovací miska pro dobrou viditelnost na průběh odšťavňování- vysoce účinný 200 W motorTrojitá ochrana : - motor se spustí pouze, pokud je přístroj správně sestaven - funkce automatického vypnutí v případě sejmutí krytu - funkce automatického vypnutí v případě přehřátí motoru- pomalá rychlost 70 ot./min. pro uchování… (tipa.eu)

Sencor SJE 5050SS (448133) nerez

Sencor SJE 5050SS (448133) nerez

Odšťavňovač plodů široký plnicí otvor (75 mm) • automatické oddělení dřeně • 5 rychlostí • 2l nádoba na dužinu • 1l nádoba na šťávu • digitální ovládání • LCD displej • materiál z nerezové oceli • filtrační mikrosíto • transparentní víko • příkon 1 200 W • snadné čištění • bezpečnostní pojistka • protiskluzové nožky • 1,2m kabel • hlasitost 85 dB Sencor SJE 5050SS, stříbrná Vytvořte si během několika málo vteřin lahodnou a zdravou šťávu z ovoce nebo zeleniny. Společnost Sencor vytvořila luxusní odšťavňovač plodů z nerezové oceli, který veškerou práci odvede za vás. Extra širokým plnicím otvorem s průměrem 75 mm do přístroje vložíte i větší kusy ovoce, abyste nemuseli ztrácet čas jeho krájením. Poté si vyberte jednu z pěti rychlostí tak, aby odšťavňování probíhalo přesně podle vašich… (kasa.cz)

ENCOR SJE 5050SS Odšťavňovač

ENCOR SJE 5050SS Odšťavňovač

Užijte si čerstvou a zdravou šťávu z ovoce i zeleniny s odšťavňovačem Sencor. Přístroj vám umožní připravit najednou až 1 l čerstvé šťávy. Díky 7,5 cm velkému plnicímu otvoru ušetříte spoustu času.Vlastnosti a specifikace: digitální ovládání s LCD displejem automatické oddělení dřeně 5 rychlostí pro optimální odšťavňování sběrač šťávy z nerezové oceli filtrační mikrosíto z nerezové oceli pro optimální odšťavňování transparentní víko pro dobrou viditelnost na průběh odšťavňování snadné čištění všech odnímatelných částí protiskluzové nožky pro bezproblémové použití délka napájecího kabelu: 1,2 m hlučnost: 85 dB (A) napětí a frekvence: 220 - 240 V, 50/60HzTrojitá ochrana pro lepší bezpečnost: motor se spustí pouze, pokud je přístroj správně sestaven funkce automatického vypnutí v případě… (4home.cz)

SENCOR STS 5050SS T (STS 5050SS)

SENCOR STS 5050SS T (STS 5050SS)

Topinkovač 2 otvory, elektronický časovač – 9 stupňů nastavení, příkon 1000W Nedokážete si ráno představit bez opečeného toustu? Milujete vůni připečeného chleba a jeho nezaměnitelnou chuť? Pak se neobejdete bez elektrického topinkovače Sencor STS 5050SS. Hned na první pohled vás zaujme elegantním nerezovým designem a 9 stupni nastavení intenzity opečení.  Klíčové vlastnostiPrémiový nerezový vzhledOpékací mřížka na ohřev a rozpékání pečivaVhodný pro přípravu silných i tenkých toastůElektronický časovač + 9 stupňů nastavení intenzity opečeníAutomatické vysunutí pečiva a vypnutí po ukončení opékání/rozmrazováníAutomatické centrování pro rovnoměrný ohřev silných i tenkých toastůFunkce High Lift pro snadné vyjmutí menších kousků pečivaSnadné odstranění drobků (výsuvná… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "SENCOR SJE 5050SS" se dívají také na:

Sencor element p452 baterie
Hadice k vysavači sencor
Náhradní hadice k vysavači sencor

SENCOR SJE 1055SS

SENCOR SJE 1055SS

Odšťavovač Sencor SJE 1055SS. Nerezové provedení pro snadnou a hygienickou údržbu. Automatické oddělení dřeně. Široký plnící otvor. Protiskluzové nožky pro bezproblémové použití. 2 rychlosti a trojitý systém ochrany pro lepší bezpečnost. Trojitý systém ochrany pro lepší bezpečnost: Motor se spustí pouze, pokud je přístroj správně sestaven Funkce automatického vypnutí v případě sejmutí krytu Funkce automatického vypnutí v případě přehřátí motoru Vlastnosti:  Nerezové provedení pro snadnou a hygienickou údržbu Automatické oddělení dřeně 2 rychlosti (10 600 ot./min. / 12 600 ot./min.) Stav produktu: Znečištěno, poškrábáno. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Sencor SJE 1055SS

Sencor SJE 1055SS

Odšťavňovač v praktickém nerezovém provedení vám rychle vykouzlí čerstvou ovocnou nebo zeleninovou šťávu. V průběhu odšťavňování automaticky odděluje dřeň. Přístroj vyniká širokým plnicím otvorem o velikosti 7,5 cm. Disponuje 2 rychlostmi: 10 600 ot./min. / 12 600 ot./min.Trojitý systém ochrany pro lepší bezpečnost:Motor se spustí pouze, pokud je přístroj správně sestaven.Funkce automatického vypnutí v případě sejmutí krytu.Funkce automatického vypnutí v případě přehřátí motoru.Příslušenství: nádoba na dřeň nádoba na šťávuTechnické parametry a specifikace: protiskluzové nožky pro bezproblémové použití délka přívodního kabelu: 1,2 m (4home.cz)

SENCOR SJE 1055SS

SENCOR SJE 1055SS

Odšťavovač Sencor SJE 1055SS. Nerezové provedení pro snadnou a hygienickou údržbu. Automatické oddělení dřeně. Široký plnící otvor. Protiskluzové nožky pro bezproblémové použití. 2 rychlosti a trojitý systém ochrany pro lepší bezpečnost. Trojitý systém ochrany pro lepší bezpečnost: Motor se spustí pouze, pokud je přístroj správně sestaven Funkce automatického vypnutí v případě sejmutí krytu Funkce automatického vypnutí v případě přehřátí motoru Vlastnosti:  Nerezové provedení pro snadnou a hygienickou údržbu Automatické oddělení dřeně 2 rychlosti (10 600 ot./min. / 12 600 ot./min.) Stav produktu: Znečištěno. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

SENCOR SJE 1055SS

SENCOR SJE 1055SS

Odšťavovač Sencor SJE 1055SS. Nerezové provedení pro snadnou a hygienickou údržbu. Automatické oddělení dřeně. Široký plnící otvor. Protiskluzové nožky pro bezproblémové použití. 2 rychlosti a trojitý systém ochrany pro lepší bezpečnost. Trojitý systém ochrany pro lepší bezpečnost: Motor se spustí pouze, pokud je přístroj správně sestaven Funkce automatického vypnutí v případě sejmutí krytu Funkce automatického vypnutí v případě přehřátí motoru Vlastnosti:  Nerezové provedení pro snadnou a hygienickou údržbu Automatické oddělení dřeně 2 rychlosti (10 600 ot./min. / 12 600 ot./min.)   Stav produktu: Poškrábané. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

SENCOR SJE 1055SS

SENCOR SJE 1055SS

Odšťavovač Sencor SJE 1055SS. Nerezové provedení pro snadnou a hygienickou údržbu. Automatické oddělení dřeně. Široký plnící otvor. Protiskluzové nožky pro bezproblémové použití. 2 rychlosti a trojitý systém ochrany pro lepší bezpečnost. Trojitý systém ochrany pro lepší bezpečnost: Motor se spustí pouze, pokud je přístroj správně sestaven Funkce automatického vypnutí v případě sejmutí krytu Funkce automatického vypnutí v případě přehřátí motoru Vlastnosti:  Nerezové provedení pro snadnou a hygienickou údržbu Automatické oddělení dřeně 2 rychlosti (10 600 ot./min. / 12 600 ot./min.) Stav produktu: Znečištěno uvnitř odšťavňovače. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

SENCOR SJE 1055SS (41004757)

SENCOR SJE 1055SS (41004757)

Odšťavňovač příkon 800W, 2 rychlosti (10600/12600 ot./min.), nádoba na dřeň o objemu 1.6l, nádoba na šťávu o objemu 0.75l, široký plnící otvor 75 mm Praktický odšťavňovač je nepostradatelným pomocníkem každého vyznavače zdravého životního stylu. Sencor SJE 1055SS je rychlý, výkonný a dobře se s ním zachází.Moderní odšťavňovač Sencor v elegantním stříbrném designu jistě využije prakticky každá domácnost. Vyberte si ze 2 rychlostí (konkrétně 10 600 nebo 12 600 otáček za minutu) a připravte si váš oblíbený nápoj v rekordním čase. Díky širokému plnicímu otvoru se nemusíte zdržovat krájením ovoce či zeleniny na malé kousky a nepochybně oceníte i jeho protiskluzové nožky. Výhodou je automatické oddělení dřeně, pro kterou je vyhrazená nádoba s objemem 1,6 litrů. Samozřejmostí je… (alza.cz)

Odšťavňovač SENCOR SJE 741SS

Odšťavňovač SENCOR SJE  741SS

Šťáva z ovoce je ideální "pokrm", kterým po ránu můžete nastartovat svůj metabolismus. Jelikož neobsahuje vlákninu, jako tzv. "smoothies", tělo může výživné látky bezprostředně po požití okamžitě vstřebat, využít a poslat tam, kde budou nejlépe zpracovány. Díky tomu nejen zajistíte svému organismu po ránu dostatek energie, ale také množství vitaminů a enzymů z přírodních zdrojů, které jsou pro naše tělo nejcennější. Není nad to si takový osvěžující mok udělat přímo z pohodlí domova. Nový odšťavňovač značky Sencor si zamilujete nejen díky modernímu kompaktnímu designu, který skvěle zapadne do kterékoliv kuchyně. Získá si vás i díky řadě speciálních funkcí, díky nimž budete mít záruku, že z užívaného ovoce dostanete jen to nejlepší. Automatické oddělení dřeně zajistí dokonale jemný nápoj… (tipa.eu)

Odšťavňovač SENCOR SJE 1056RD

Odšťavňovač SENCOR SJE 1056RD

Moderní odšťavňovač Sencor ve výrazném červeném designu jistě využije prakticky každá domácnost. Vyberte si ze 2 rychlostí (konkrétně 10 600 nebo 12 600 otáček za minutu) a připravte si váš oblíbený nápoj v rekordním čase. Díky širokému plnicímu otvoru se nemusíte zdržovat krájením ovoce či zeleniny na malé kousky.Parametry produktu :- nerezové provedení pro snadnou a hygienickou údržbu- automatické oddělení dřeně- 2 rychlosti (10 600 ot./min. / 12 600 ot./min.)- nádoba na dřeň o objemu 1,6 l- nádoba na šťávu o objemu 0,75 l- široký plnící otvor (75 mm)Trojitý systém ochrany pro lepší bezpečnost: - motor se spustí pouze, pokud je přístroj správně sestaven - funkce automatického vypnutí v případě sejmutí krytu - funkce automatického vypnutí v případě přehřátí motoru- protiskluzové nožky… (tipa.eu)

Sencor STS 5050SS nerez

Sencor STS 5050SS nerez

Elektrický topinkovač 2 otvory pro opékání dvou toastů (délka 135 mm) Prémiový nerezový vzhled Opékací mřížka na ohřev a rozpékání pečiva Tři funkce v jednom: - opakovaný ohřev/dohřívání (se světelnou indikací) - okamžité přerušení provozu před koncem nastaveného času - rozpékání/rozmrazování mraženého pečiva (se světelnou indikací) Vhodný pro přípravu silných i tenkých toastů Elektronický časovač – 9 stupňů nastavení intenzity opečení Automatické vysunutí pečiva a vypnutí po ukončení opékání/rozmrazování Funkce automatického centrování pro rovnoměrný ohřev silných i tenkých toastů Funkce High Lift pro snadné vyjmutí menších kousků pečiva Snadné odstranění drobků (výsuvná miska na jeden stisk) Protiskluzové nožky Prostor pro uskladnění síťového kabelu Délka přívodního kabelu: 100 cm… (kasa.cz)

Odšťavňovač SENCOR SJE 1007WH

Odšťavňovač SENCOR SJE 1007WH

Sencor představuje špičkového pomocníka do každé kuchyně. Vykouzlete si během chvíle ovocné nápoje a šťávy z čerstvého ovoce a zeleniny. Buďte kreativní a namíchejte si nejrůznější kombinace 100% džusů plných chutí a potřebných vitamínů. Výkonný odšťavňovač disponuje 2 nastavitelnými rychlostmi a velmi snadno se ovládá. Díky unikátnímu provedení je údržba jednoduchou a rychlou záležitostí. Bezpečnostní funkci plní integrovaná ochrana proti přehřátí motoru. V případě sejmutí krytu se přístroj automaticky vypne. Oceníte originální design, optimální rozměry a nerezové provedení pro snadnou a hygienickou údržbu.Parametry produktu :- automatické oddělení dřeně- nádoba na dřeň o objemu 1,5 l- 2 rychlosti (1. rychlost = 15000 ot./min., 2. rychlost = 18000 ot./min.)- široký plnící otvor (75 mm)-… (tipa.eu)

Topinkovač SENCOR STS 5050SS

Topinkovač SENCOR STS 5050SS

Praktický pomocník v prémiovém nerezovém vzhledu pro skvele opečené topinky a křupavé pečivo.  S topinkovačem Sencor STS 5050SS připravíte současně dva kusy topinek a vybrat si můžete z 9 stupňů nastavení intenzity opečení.Vlastnosti a specifikace: vhodný pro přípravu silných i tenkých topinek 2 otvory pro opékání dvou topinek (délka 135 mm) opékací mřížka na ohřev a rozpékání pečiva elektronický časovač – 9 stupňů nastavení intenzity opečení automatické vysunutí pečiva a vypnutí po ukončení opékání/rozmrazování funkce automatického centrování pro rovnoměrný ohřev silných i tenkých topinek funkce High Lift pro snadné vyjmutí menších kousků pečiva snadné odstranění drobků (výsuvná miska na jeden stisk) protiskluzové nožky prostor pro uskladnění síťového kabelu délka přívodního… (4home.cz)

Odšťavňovač SENCOR SJE 1055SS

Odšťavňovač SENCOR SJE 1055SS

Moderní odšťavňovač Sencor ve výrazném červeném designu jistě využije prakticky každá domácnost. Vyberte si ze 2 rychlostí (konkrétně 10 600 nebo 12 600 otáček za minutu) a připravte si váš oblíbený nápoj v rekordním čase. Díky širokému plnicímu otvoru se nemusíte zdržovat krájením ovoce či zeleniny na malé kousky.Parametry produktu :- nerezové provedení pro snadnou a hygienickou údržbu- automatické oddělení dřeně- 2 rychlosti (10 600 ot./min. / 12 600 ot./min.)- nádoba na dřeň o objemu 1,6 l- nádoba na šťávu o objemu 0,75 l- široký plnící otvor (75 mm)Trojitý systém ochrany pro lepší bezpečnost : - motor se spustí pouze, pokud je přístroj správně sestaven - funkce automatického vypnutí v případě sejmutí krytu - funkce automatického vypnutí v případě přehřátí motoru- protiskluzové… (tipa.eu)

Sencor SJE 1055SS (417390) stříbrný

Sencor SJE 1055SS (417390) stříbrný

Odšťavňovač Příkon 800 W Nerezové provedení pro snadnou a hygienickou údržbu Automatické oddělení dřeně 2 rychlosti (10 600 ot./min. / 12 600 ot./min.) Nádoba na dřeň o objemu 1,6 l Nádoba na šťávu o objemu 0,75 l Široký plnící otvor (75 mm) Trojitý systém ochrany pro lepší bezpečnost: Motor se spustí pouze, pokud je přístroj správně sestaven Funkce automatického vypnutí v případě sejmutí krytu Funkce automatického vypnutí v případě přehřátí motoru Protiskluzové nožky pro bezproblémové použití Délka přívodního kabelu: 1,2 m Rozměry (délka × šířka × výška): 280 × 170 × 390 mm Hmotnost: 3,6 kg (kasa.cz)

Sencor Odšťavňovač SJE 1005

Sencor Odšťavňovač SJE 1005

Kvalitní a stabilní odšťavňovač Sencor SJE 1005, se kterým si snadno můžete každé ráno připravit čerstvý džus plný vitaminů z různých druhů ovoce a zeleniny. Výhodou odšťavňovače SENCOR SJE 1005 je jeho výkon, se kterým zvládně téměř vše.Vlastnosti: nerezové provedení pro snadnou a hygienickou údržbu automatické oddělení dřeně nádoba na dřeň o objemu 1,5 l 2 rychlosti (1. rychlost = 15000 ot./min., 2. rychlost = 18000 ot./min.) široký plnicí otvor (75 mm) využitelná výška plnícího otvoru 170 mm nerezové filtrační mikrosíto nerezové ostří transparentní víko odnímatelné části lze mýt v myčce nádobí dvojitá ochrana: funkce automatického vypnutí v případě sejmutí krytu a funkce automatického vypnutí v případě přehřátí motoru 4 přísavné nožičky pro stabilnější provoz rozměry (š x h x v): 30… (4home.cz)

Topinkovač sencor sts 5050ss

Topinkovač sencor sts 5050ss

Topinkovač SENCOR STS 5050SS Elektrický topinkovač2 otvory pro opékání dvou toastů (délka 135 mm)Prémiový nerezový vzhledOpékací mřížka na ohřev a rozpékání pečivaTři funkce v jednom:- opakovaný ohřev/dohřívání (se světelnou indikací)- okamžité přerušení provozu před koncem nastaveného času- rozpékání/rozmrazování mraženého pečiva (se světelnou indikací)Vhodný pro přípravu silných i tenkých toastůElektronický časovač – 9 stupňů nastavení intenzity opečeníAutomatické vysunutí pečiva a vypnutí po ukončení opékání/rozmrazováníFunkce automatického centrování pro rovnoměrný ohřev silných i tenkých toastůFunkce High Lift pro snadné vyjmutí menších kousků pečivaSnadné odstranění drobků (výsuvná miska na jeden stisk)Protiskluzové nožkyProstor pro uskladnění síťového kabeluTechnické údaje:Barva:… (fonetip.cz)

Topinkovač SENCOR STS 5050SS

Topinkovač SENCOR STS 5050SS

Jednoduchý, praktický a navíc i krásný. To je topinkovač značky Sencor. Na jedničku dělá vše, co od topinkovače očekáváte a navíc je vyroben v atraktivním nerezovém designu, takže se skvěle hodí do všech moderních interiérů.Každá snídaně, svačina, ale i večeře nyní bude mnohem příjemnější. Zaslouženou chvilku odpočinku si totiž nyní budete moci zpříjemnit o voňavé tousty či zdravě připravené topinky bez zbytečného oleje. Díky optimální šířce pak můžete připravovat tenké i tlusté plátky.Parametry produktu :- 2 otvory pro opékání dvou toastů (délka 135 mm)- prémiový nerezový vzhled- opékací mřížka na ohřev a rozpékání pečiva- tři funkce v jednom : - opakovaný ohřev/dohřívání (se světelnou indikací) - okamžité přerušení provozu před koncem nastaveného času - rozpékání/rozmrazování… (tipa.eu)

Sje 743wh odšťavňovač sencor

Sje 743wh odšťavňovač sencor

SJE 743WH odšťavňovač SENCOR Odšťavňovač Moderní kompaktní design pro úsporu místa Široký plnící otvor (65 mm) pro pohodlné plnění Automatické oddělení dřeně Nádoba na dřeň o objemu 1,2 l Nádoba na šťávu s oddělením pěny Nerezové filtrační mikrosíto Transparentní víko pro dobrou viditelnost na průběh odšťavňování Vysoce účinný 400 W motor Uskladnění síťového kabelu v podstavci 2 rychlosti (1. rychlost = 11000 ot./min., 2. rychlost = 13000 ot./min.) Protiskluzové nožky s přísavkami pro bezproblémové použití Odnímatelné části lze mýt v myčce na nádobí Trojitá ochrana: Motor se spustí pouze, pokud je přístroj správně sestaven Funkce automatického vypnutí v případě sejmutí krytu Funkce automatického vypnutí v případě přehřátí motoru Technické údaje: Rozměry (délka x šířka x výška): 175 x 250… (fonetip.cz)

Odšťavňovač SENCOR SSJ 5050SS šnekový

Odšťavňovač SENCOR SSJ 5050SS šnekový

Šnekový odšťavňovačVysoce efektivní odšťavňováníAutomatické oddělení dřeněNerezové filtrační mikrosítoTransparentní odšťavňovací miska pro dobrou viditelnost na průběh odšťavňováníTrojitá ochrana:- motor se spustí pouze, pokud je přístroj správně sestaven- funkce automatického vypnutí v případě sejmutí krytu- funkce automatického vypnutí v případě přehřátí motoru- pomalá rychlost 70 ot./min. pro uchování všech vitamínů a enzymů- protiskluzové nožky pro stabilnější provoz- délka přívodního kabelu: 90 cm- rozměry (délka x šířka x výška): 195 x 160 x 422 mm- hmotnost: 3, 87 kg- hlučnost: - napětí a frekvence: 220-240 V, 50/60 HzTechnické parametry:- nádoba na šťávu: 0,8 l- nádoba na dřeň: 0,8 l- otáčky: 70 ot./min.- příkon: 200 W- výška: 42,2 cm- šířka: 16 cm- hloubka: 19,5 cm- barva:… (tipa.eu)

Gorenje MG 2000 SJE

Gorenje MG 2000 SJE

Mlýnek na maso Gorenje MG 2000 SJE Nůž z nerezové oceli Gumované nožky Kovový plášť Funkce reverzní chod Nástavec pro přípravu koláčků Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

SENCOR SOH 8112WH olejový radiátor SENCOR

SENCOR SOH 8112WH olejový radiátor SENCOR

Elektrický olejový radiátor s bezúdržbovým provozem. Sencor SOH 8112WH disponuje 12 topnými články a 3 nastaveními teploty 1000 / 1500 / 2500 W. Rozsah teploty je 5 – 35 °C. Nechybí LED displej, režim ECO, dálkové ovládání a bezpečnostní přepěťová pojistka. Provoz je bezhlučný.  Vlastnosti Nabízí 3 nastavení teploty 1000 / 1500 / 2500 W Rozsah nastavení teploty je 5 - 35 °C Režim ECO LED displej Nový tvar topných článků zvyšuje účinnost ohřevu o 27 % Bezúdržbový provoz - olej nemusíte měnit po celou životnost radiátoru Bezhlučný provoz - vhodný i do ložnic Patentovaná konstrukce oddělených konců zabraňuje přehřátí Madlo a 4 kolečka pro snadnou manipulaci Prostor pro navinutí přívodního kabelu… (rozbaleno.cz)

Sencor smoothie mixér Sencor SBL 3200WH

Sencor smoothie mixér Sencor SBL 3200WH

Kvalitní stolní mixér v bílé barvě se dvěma láhvemi pro rychlou a snadnou přípravu zdravého smoothie, míchaných nápojů, polévek, omáček, ale i dětské výživy. (pilulka.cz)

Sencor smoothie mixér Sencor SBL 3207GG

Sencor smoothie mixér Sencor SBL 3207GG

Vysoce kvalitní vyjímatelné čepele z nerezové oceli opatřené povlakem z titanu. Mísící láhev může být vyjmuta a použita jako cestovní láhev. Dvě 0,6 l - odnímatelné láhve vyrobené z nárazově odolného TRITANU. (pilulka.cz)

Sencor Jednoplotýnkový vařič Sencor SCP 1503 WH

Sencor Jednoplotýnkový vařič Sencor SCP 1503 WH

Elektrický vařič SENCOR vám skvěle poslouží všude tam, kde nemáte k dispozici standardně vybavenou kuchyni, a přesto si chcete uvařit jednoduchá jídla nebo hotové pokrmy ohřát. Výrobek je ideální na kolej, chatu, do kanceláře nebo do kempu. Vlastnosti a specifikace: varná litinová plocha 1 plotýnka s průměrem 18 cm plynule regulovatelný termostat pro nastavení požadované teploty světelná kontrolka ochrana proti přehřátí protiskluzové nožky kompaktní rozměry pro úsporu místa jednoduchá obsluha a čištění snadno přenositelný délka přívodního kabelu: 0,8 m (4home.cz)

SENCOR SCP 5303GY

SENCOR SCP 5303GY

Indukční vařič 2900W, 2 zóny, pro průměry nádobí 12-19 cm, LCD displej Chcete rozšířit možnosti své kuchyně? Vyzkoušejte vynikající vlastnosti indukčního vařiče Sencor SCP 5303GY. Vařič disponuje velkým rozsahem bezpečnostních prvků, jako je detekce vhodného nádobí, přepnutí do pohotovostního režimu při nepoužívání, ochrana proti přepětí nebo detekce chyb. Časovač pro aktivaci zpožděného vypnutí je nastavitelný po minutě v rozsahu až 180 minut. Používání indukční plotny zlepšuje efektivitu využití energie a šetří vaši peněženku. Klíčové vlastnosti indukčního vařiče Sencor SCP 5303GYÚspora času 60 % a úspora energie 50 %Sklokeramický povrch vařiče pro jednodušší údržbuMikroprocesorové řízení procesů indukčního vařičePlotny navrženy pro nádoby o průměru dna 12 až 19… (alza.cz)

Sencor SSI 2027BL

Sencor SSI 2027BL

Napařovací žehlička Příkon: 1600 W Nerezová žehlící plocha Průsvitná nádržka na vodu se snadným plněním (objem 200 ml) Plynulá regulace teploty Systém samočištění Self-cleaning odstraňující minerální usazeniny Možnost vertikálního napařování Parní impuls Plynulá regulace výstupu páry Tlačítko pro kropení Termostat Světelná kontrolka signalizující udržování nastavené teploty Koncovka přívodního kabelu otočná o 360° zamezuje kroucení a zamotávání Plnící nádobka součástí dodávky Délka přívodního kabelu: 165 cm Rozměry (V x Š x D): 125 x 99 x 260 mm Hmotnost: 0,65 kg (euronics.cz)

Sencor SLR 33

Sencor SLR 33

Odžmolkovač Rychle odstraňuje žmolky a uzlíky ze svetrů, kabátů, fleecových materiálů, dek atp. Systém trojitého břitu zajišťuje maximální šetrnost k oděvům Dodává oděvům opět nový vzhled Lehce sejmutelný průhledný zásobník na žmolky Bateriový provoz Dodávané příslušenství: 2x 1,5V AA tužková baterie Rozměry (šířka x hloubka x výška): 50 x 74 x 104 mm Hmotnost: 92 g (euronics.cz)

Sencor SHD 7031RS

Sencor SHD 7031RS

Vysoušeč vlasů Příkon 1400 W Sklopná rukojeť pro snazší skladování a cestování 3 stupně výkonu (nízká, střední a vysoká teplota) Ultralehká konstrukce Tichý DC motor Antibakteriální povrchová úprava Ergonomicky tvarovaná rukojeť s optimálním rozložením ovládacích prvků pro praváky i leváky Topná spirála ve tvaru vlnek - garantuje udržení konstantní teploty po celou dobu vysoušení - chrání vlasy před poškozením extrémně horkým vzduchem Závěsné očko Tepelná pojistka proti přehřátí motoru Příslušenství: vzduchová tryska Délka přívodní šňůry: 1,7 m Rozměry bez nasazené trysky (délka x hloubka x výška): 144 x 73 x 250 mm Rozměry s nasazenou tryskou (délka x hloubka x výška): 184 x 73 x 250 mm Hmotnost: 254 g (euronics.cz)

Sencor SHD 6600W

Sencor SHD 6600W

Fén na vlasy, příkon 2000 W, 3 teploty, 2 rychlosti, studený vzduch, vzduchová tryska, přívodní šňůra 2,6 m,Závěsné očko, Délka přívodní šňůry: 2,6 m, Tlačítko studeného vzduchu (euronics.cz)

Sencor SHD 6400V

Sencor SHD 6400V

Cestovní fén Sklápěcí rukojeť 2 stupně výkonu: jemné proudění vzduchu / nízká teplota silné proudění vzduchu / vysoká teplota Vzduchová tryska Tlačítko studeného vzduchu Závěsné očko Gumové ochranné boční nárazníky zabraňující odření fénu při odložení DC motor Příkon 850W Délka přívodní šňůry: 1,7 m (euronics.cz)

Sencor SHD 40B

Sencor SHD 40B

Vysoušeč vlasů Příkon 1200W 2 stupně výkonu: jemné proudění vzduchu / nízká teplota silné proudění vzduchu / vysoká teplota Tichý motor Antibakteriální povrchová úprava Otvory vstupní mřížky ve tvaru včelí plástve Postříbřené kontakty přepínače Závěsné očko Tepelná pojistka proti přehřátí motoru (euronics.cz)

Sencor SHI 780

Sencor SHI 780

Žehlička na vlasy Tourmaline technologie kombinovaná s keramikou pro maximální klouzavost vlasů po žehlící ploše Plynule nastavitelná teplota pro všechny typy vlasů (120 - 230° C) Slim Design ideální pro tvarování do loken Ultralehká konstrukce Modré podsvícení regulátoru teploty Přívodní kabel otočný o 360° zamezující kroucení a zamotávání Velikost žehlících ploch: 90 x 21 mm Příkon: 35 W Rozměry (délka x hloubka x výška): 318 x 30 x 35 mm Hmotnost: 230 g (euronics.cz)

Sencor SHI 131GD

Sencor SHI 131GD

Žehlička na vlasy Tourmaline technologie kombinovaná s keramikou pro maximální klouzavost vlasů po žehlící ploše Teplota 200 °C PTC technologie pro rychlé zahřátí destiček na pracovní teplotu LED indikace provozu Speciální plovoucí žehlící plochy zabraňují poškození vlasů přiskřípnutím a nevyžadují tak velkou sílu přítlaku, jako konvenční žehlící plochy umístěné napevno Přívodní kabel otočný o 360° zamezující kroucení a zamotávání Příkon: 40W Velikost žehlících ploch: 90 x 24 mm Rozměry (D x H x V): 260 x 30 x 35 mm Hmotnost: 0,4 kg (euronics.cz)

Sencor SHS 7619WH

Sencor SHS 7619WH

Vlasová kulma Speciální keramický povrch s ionizací pro eliminaci statické elektřiny a lesklejší vlasy Digitální displej Regulace teploty řízená mikroprocesorem (120 - 200 °C) v krocích po 20 °C Rovnoměrná teplota po celé délce kleští Průměr kleští: 19 mm Tepelně izolovaná koncovka pro bezpečné uchopení a natočení pramene vlasů Praktický integrovaný sklápěcí stojánek Protiskluzná úprava rukojeti Automatické vypnutí po 60 minutách nečinnosti PTC topný článek pro rychlé nahřátí a udržení konstantní teploty Závěsné očko Koncovka přívodního kabelu otočná o 360° zamezuje kroucení a zamotávání Příkon: 50 W Délka přívodního kabelu: 1.8 m Rozměry (VxŠxH): 66 x 365 x 45 mm Hmotnost: 245 g (euronics.cz)

Sencor SHS 7603

Sencor SHS 7603

Kulma 2 stupně nastavení teploty Průměr kleští 19 mm Integrovaný sklápěcí stojánek Kontrolka zapnutí Koncovka přívodního kabelu otočná o 360° zamezuje kroucení a zamotávání Příkon 13 W (euronics.cz)

SENCOR SEP 626

SENCOR SEP 626

Uzavřené supra-aurální dynamická sluchátka, které nabízejí stylový modern design, skvělé pohodlí a solidní reprodukci zvuku, díky čemuž jsou ideální pro každodenní použití. Jsou vybaveny dynamickými neodymiovými měniči o průměru 40 mm, které poskytují frekvečný rozsah 20 Hz-20 kHz, a postranním kabelem s délkou 2,2 m a nylonovým síťováním pro maximální pevnost a odolnost. Kabel je ukončen 3,5 mm konektorem. Čelenka i náušníky jsou polstrované, takže zaručují vysoké pohodlí i během dlouhodobého používání. Impedance: 32 Ohm. Citlivost: 106 dB +/- 3 dB/1 mW. Hmotnost: 500 g. Černo-červené barevné provedení. (muziker.cz)

Sencor SWK 1011GR

Sencor SWK 1011GR

rychlovarná konvice • objem 1 l • skrytá spirála • bezpečnostní pojistka • odnímatelný omyvatelný filtr • bezpečnostní pojistka na víku • automatické vypnutí • příkon 1 100 W • hmotnost 0,73 kg • rozměry 19 × 17,7 × 16,5 cm (š × v × h) Rychlovarná konvice Sencor SWK 1011GR, zelená Dopřejte si svůj odpolední šálek čaje nebo ranní kávovou vzpruhu. Elegantní konvice Sencor se postará, abyste měli horkou vodu vždy, když ji budete potřebovat. Do každé kuchyně Konvice s ergonomicky tvarovaným držadlem pro pohodlnější manipulaci dosahuje výkonu až 1 100 wattů, což je dostatečné pro rychlé uvaření i většího množství vody. Čistý design z ní činí pomocníka hodícího se do každého typu kuchyně – ostudu neudělá v moderním jednoduchém provedení ani v pestré škále barev a materiálů. Víko je opatřeno… (euronics.cz)

Sencor SPT 2320

Sencor SPT 2320

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. Rádio Sencor SPT 2320 má k dispozici 20 stanic pro FM rádio, CD mechaniku s BT, MP3, AUX a nechybí ani USB port. Rádio disponuje technologií Bluetooth V2.1 a nechybí ani 3,5 mm Jack pro připojení sluchátek. K dispozici je i negativní displej s bílými číslicemi. (2jakost.cz)

Sencor SDS 8540

Sencor SDS 8540

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. Ideální do deštivých a mrazivých dní! Vysoušeč bot Sencor SDS 8540 vaše boty vysuší do 4 - 6 hodin (záleží na typu a velikosti obuvi). (2jakost.cz)

SENCOR SWK 1720BK

SENCOR SWK 1720BK

Rychlovarná nerezová konvice Sencor SWK 1720 s příkonem 2200 W a s objemem 1,7 l. Praktická odolná nerezová konvice, která skvěle doplní desing každé kuchyně. VLASTNOSTI: vodoznak zajištění víčka v uzavřené poloze světelný indikátor provozu středový 360° konektor Strix Trojnásobné bezpečnostní jištění: ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody automatické vypnutí při sejmutí z podstavce automatické vypnutí po dosažení bodu varu Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

SENCOR SRM 2800SS

SENCOR SRM 2800SS

Elektrický hrnec, rýžovar Sencor SRM 2800SS. Speciální hrnec na vaření rýže, pracuje na principu vaření v páře, vnější plášť z nerezu. Vhodný pro přípravu všech druhů rýže včetně rýže na Sushi. Automatické vypnutí po dovaření a přepnutí na funkci Keep Warm. VLASTNOSTI: speciální hrnec na vaření rýže pracuje na principu vaření v páře vnější plášť z nerezu plně automatický provoz vhodný pro přípravu všech druhů rýže včetně rýže na Sushi automatické vypnutí po dovaření a přepnutí na funkci „Keep Warm“ (uchová rýži teplou až 6 hodin) skleněná poklička s otvorem pro únik přebytečné páry praktické rukojeti po obou stranách snadné čištění (vyjímatelná vnitřní nádoba s nepřilnavým povrchem) světelné kontrolky provozu a udržování teploty… (rozbaleno.cz)

SENCOR SCF 2003

SENCOR SCF 2003

Elektrický konvektor SCF 2003 s plynule regulovatelným termostatem a ochranou proti přehrátí. Konvektor má Integrované rukojeti pro snadné přenášení přístroje. V případě, že máte málo místa, je možná instalace na zeď. VLASTNOSTI: Konvektor s plynule regulovatelným termostatem a ochranou proti přehrátí. 3 stupně nastavení topného výkonu – 750/1250/2000 W. Světelná kontrolka zapnutí topných těles. Integrované rukojeti pro snadné přenášení přístroje. V případě, že máte málo místa, je možná instalace na zeď. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

SENCOR SHD 6600

SENCOR SHD 6600

Vysoušeč vlasů Sencor SHD 6600 má skutečně propracovanou ergonomii a funkční design, který výrazně přispívá k uživatelskému pohodlí. Zadní část rukojeti fénu je pogumovaná. Ultralehká konstrukce. VLASTNOSTI: ultralehká konstrukce 3 stupně nastavení teploty 2 stupně nastavení rychlosti vzduchová tryska tlačítko studeného vzduchu odnímatelná zadní mřížka pro snazší čištění pogumovaná zadní část rukojeti závěsné očko tepelná pojistka proti přehřátí gumové ochranné boční nárazníky zabraňující odření fénu při odložení Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

SENCOR SEO 0910BK

SENCOR SEO 0910BK

Mini trouba s kapacitou 9 l je opatřena dvířky s dvojitým skleněným průzorem pro lepší tepelnou izolaci a tepelně izolovaným madlem. Trouba Sencor SEO 0910BK s plynulou regulací teploty od 90–230 °C dále nabízí funkci 60minutového časovače se zvukovou signalizací. Vlastnosti: Pohodlné pečení i v méně prostorných domácnostech Časovač – 60 minut, se zvukovou signalizací a automatickým vypnutím Dvířka s dvojitým skleněným průzorem pro lepší tepelnou izolaci Plynulá regulace teploty v rozsahu 90-230 °C Otočný ovladač Tepelně odizolované madlo dvířek Světelná indikace provozu Dodávané příslušenství: Grilovací rošt Plech na pečení Držadlo na vyjmutí plechu Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

SENCOR SSM 9400SS

SENCOR SSM 9400SS

Sendvičovač Sencor SSM 9400SS má ve výbavě 3 výměnné pečící desky, takže si krom sendvičů můžete připravit i vafle či grilovat maso. Sendvičovač má tepelně izolovanou rukojeť a plášť, takže ho můžete bez problému přenášet. 3 výměnné pečící desky: sendvičovací grilovací vaflovací Vlastnosti: pro přípravu 4 trojúhelníkových sendvičů, grilování masa nebo přípravu vaflů automatická regulace teploty snadno čistitelné pečící plochy nepřilnavá povrchová úprava pečících ploch tepelně izolovaná rukojeť a plášť indikátor provozu – červená kontrolka indikátor nahřátí (připravenosti k pečení) – zelená kontrolka možnost skladování ve svislé poloze bezpečnostní tepelná pojistka Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

SENCOR SWK 1740

SENCOR SWK 1740

Konvice Sencor SWK 1740 v nerezovém provedení v kombinaci s kouřovým polykarbonátem! Velkým plusem je dvojnásobné jištění, takže zajistí i bezpečné používání. VLASTNOSTI: nerezové provedení v kombinaci s kouřovým polykarbonátem uskladnění síťového kabelu v podstavci snadné otevírání víka stisknutím tlačítka v horní části rukojeti filtr pro zachycení nečistot a usazenin (vyjímatelný, omyvatelný) topné dno z nerezové oceli se zakrytou topnou spirálou středový 360° konektor přepínač zapnuto/vypnuto se světelnou indikací ergonomicky tvarovaná rukojeť ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody automatické vypnutí při sejmutí z podstavce Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

SENCOR SRM1800 SS

SENCOR SRM1800 SS

Speciální hrnec pro vaření rýže - rýžovar Sencor SRM 1800 SS, s plně automatickým provozem je vhodný pro přípravu všech druhů rýže včetně rýže na Sushi. Hrnec má automatické vypnutí po dovaření a přepnutí na funkci Keep Warm, která udrží rýži teplou až 6 hodin. Tělo hrnce je z nerezové oceli. Automatické vypnutí a funkce Keep Warm: hrnec se po dovaření rýže automaticky vypne a přepne na funkci Keep Warm funkce Keep Warm udrží rýži teplou až 6 hodin VLASTNOSTI: vnější plášť z nerezu pracuje na principu vaření v páře plně automatický provoz vhodný pro přípravu všech druhů rýže včetně rýže na Sushi skleněná poklička s otvorem pro únik přebytečné páry praktické rukojeti po obou stranách snadné čištění – vyjímatelná vnitřní nádoba s nepřilnavým povrchem světelné kontrolky provozu a… (rozbaleno.cz)

SENCOR SES 4040BK

SENCOR SES 4040BK

Pákové espresso s tlakem čerpadla 20 barů. Sencor SES 4040BK vyniká velmi rychlým předehřevem, systémem předspaření a vyhřívanou deskou pro nahřívání šálků. Ke kávovaru obdržíte průhlednou nádobku na mléko se zařízením pro napěnění mléka. Potěší také program na odvápnění, automatická samočisticí funkce a funkce paměti velikosti šálku. VLASTNOSTI: Prémiové provedení z nerezu Velmi rychlý předehřev Tlak čerpadla 20 barů Bojler s topným systémem Thermoblock Systém předspaření pro plnější chuť kávy Vaše oblíbená káva jedním dotykem – espresso, double espresso, cappuccino nebo latté Nerezový filtr pro 1 nebo 2 šálky Vyhřívaná deska na předehřev šálků Funkce paměti velikosti šálku… (rozbaleno.cz)

SENCOR SSV 330WH

SENCOR SSV 330WH

Elektrický spirálový kráječ Sencor SSV 330WH se 3 druhy čepelí z nerezové oceli vytvaruje zeleninové špagety či ovocné nudle, které pak můžete použít jako dekoraci talíře či je uvařit a podávat jako zdravou alternativu těstovin. Snadno lze sestavit, uklidit a navíc i čištění je díky odnímatelným nožům během chvilky hotové. Výhody pěchovadlo a plnící otvor společně zavádí zeleninu do čepele, kde je dosaženo dokonalého výsledku přípravu zeleniny udělá rychlejší a jednodušší navrženo s velkokapacitní přípravnou nádobou, což usnadňuje přidávání spirál k ostatním ingrediencím jednoduchý kuchyňský přístroj složený z několika dílů, snadná manipulace a sestavení odnímatelné nože umožní jednoduché čištění Vlastnosti široká plnicí trubice pro snadnou obsluhu… (rozbaleno.cz)

SENCOR SWK 1760BK

SENCOR SWK 1760BK

Rychlovarná nerezová konvice Sencor SWK 1760BK přináší 11 teplot vody. Ideální pro čajové vyznavače. Vzhledem ke světelné indikaci provozu, je tato konvice vhodná i pro sluchově postižené. VLASTNOSTI: LCD displej: čtyři tlačítka integrovaná v rukojeti: zapnutí/vypnutí pro zvýšení teploty pro snížení teploty pro nastavení a ukončení režimu udržování teploty ohřev vody na zvolenou teplotu: 45–50–55–60–65–70–75–80–85–90–100 °C funkce udržování teploty po dobu 240 min tři režimy provozu: ohřev vody na 100 °C ohřev vody na zvolenou teplotu (45–50–55–60–65–70–75–80–85–90–100 °C) udržování zvolené teploty … (rozbaleno.cz)

SENCOR SHB 4360

SENCOR SHB 4360

Mixér Sencor SHB 4360 je vybaven nerezovým nástavcem, který je použitelný i pro mixování horkých pokrmů! Mixér má navíc modře podsvícený hlavní vypínač, který podtrhne celé provedení mixéru. VLASTNOSTI: extra tichý DC motor plynulá regulace rychlosti ergonomicky tvarovaná rukojeť modře podsvícený hlavní vypínač tlačítka pro uvolnění odnímatelného nástavce závěsné očko Stav produktu: Znečištěno. Zboží bylo krátkodobě použito. Servisováno. (rozbaleno.cz)

SENCOR SVC 5000BL

SENCOR SVC 5000BL

Multifunkční vysavač Sencor SVC 5000BL pro mokré a suché vysávání. Příslušenství pro čištění všech typů povrchů – od podlah až po okna. Měkčená kolečka navíc zajistí šetrnost k vaší podlaze.  Vlastnosti: Omyvatelný filtr Clean Air HEPA E12 Čištění tvrdých podlah, koberců, oken, čalounění či odstraňování kapalin Lehká hliníková teleskopická trubice Možnost praktického parkování ve vodorovné pozici Tichý pohyb vysavače Měkčená kolečka – šetrná k vaší podlaze Elektronická regulace sacího výkonu s LED displejem Samonavíjecí přívodní kabel Dodávané příslušenství: Hubice pro mokré čištění podlah a oken Hubice pro mokré čištění čalounění Hubice pro odsávání vody Kombinovaná podlahová hubice Turbo kartáč Hubice na tvrdé podlahy… (rozbaleno.cz)

SENCOR SVS 3010GY

SENCOR SVS 3010GY

S vakuovací svářečkou fólií Sencor SVS 3010GY snadno uchováte potraviny čerstvé a kvalitní. VLASTNOSTI: prodloužení trvanlivosti až na pětinásobek vakuování potravin umožňuje zachování všech nutričních hodnot a původního aroma čerstvých potravin zabraňuje vysušování/odvoňování potravin velmi snadná a intuitivní obsluha každý program je aktivován stisknutím jednoho tlačítka dvě rychlosti vakuování možnost vakuovat suché a mokré potraviny protiskluzové nožky drží přístroj pevně na místě pro bezpečnou práci možnost připojení hadičky pro externí odsávání vakuových boxů, dóz, lahví atd.. hadička je součástí balení základní sada profesionálních drážkových vakuovacích fólií je součástí balení zatavení jednotným, 2 mm silným a neprodyšným svárem izoluje potraviny od… (rozbaleno.cz)

SENCOR SWD 110

SENCOR SWD 110

Bezdrátový digitální zvonek Sencor SWD 110 je složen ze zvonku a tlačítka. Na zvonku lze zvolit jednu ze 48 vyzváněcích melodií. Napájení zvonku je pomocí 230 V, tlačítko napájí baterie. VLASTNOSTI: Vysílač má dosah maximálně 150 m a je možné jej použít ve venkovním prostředí. Lze vybrat jednu ze 48 melodií. Signalizace LED na zvonku i tlačítku. Baterie v tlačítku vydrží po dobu jednoho roku při frekvenci 20 stisků za den. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

SENCOR SCB 5100WH

SENCOR SCB 5100WH

Sekáček potravin Sencor SCB 5100WH je dost silný na to, aby zvládl nasekat maso, ovoce, zeleninu i jiné druhy potravin. 4 titanové čepele si poradí i s přípravou pyré nebo dětské výživy. Stačí zmáčknout tlačítko a mixovat do vámi požadované konzistence. VLASTNOSTI: Silný pro sekání masa, ovoce, zeleniny i jiných druhů potravin Vhodný pro přípravu pyré a dětské výživy 4 titanové čepele pro snížení oxidace Velká skleněná nádoba vhodná i do myčky nádobí Pro zahájení sekání stačí vložit suroviny do misky a stisknout tlačítko Gumová protiskluzová podložka zajistí, že se sekáček nebude pohybovat po pracovní desce Ergonomický a kompaktní design Bezpečnostní spínač Stav produktu: Znečištěné. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít