Seiko SSF001J1 - Limited Edition + paracord, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Seiko SSF001J1 - Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek…

Seiko SSF001J1 - Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské náramkové hodinky SEIKO z limitované edice. Hodinky jsou určené pro běžné užívání, ale také pro sportovní účely, především potápění. Model Seiko SSF001J1 disponuje solárním pohonem. Hodinky jsou vyrobeny v celotitanovém provedení. Analogový ciferník modré barvy chrání safírové sklíčko. Z funkcí hodinky nabízejí především GPS, se kterým se hodinky s jediným dotykem tlačítka přizpůsobí místnímu času kdekoliv na zemi, duální čas s indikací AM / PM, datumovku a ukazetel dne v týdnu. Vodotěsnost tohoto modelu je 200M (určeno pro vodní sporty a potápění). (helveti.cz)

Seiko SJE073J1 - Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek…

Seiko SJE073J1 - Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Poslední kus v ČR! Hodinky Seiko SJE073J1, jsou limitovanou edicí hodinek rozšiřující řadu Seiko Presage. Nově se představují s novým strojkem 6L35, který se od běžne používaného 6R15 odlišuje vyšší přesností a nižším profilem. Díky svému specifickému vzhledu jsou skvělou volbou při výběru elegantních pánských hodinek. Model Seiko SJE073J1 má stříbrný ciferník s jemnou strukturou, modřenou vteřinovou ručkou a hodinovými Dauphine ručkami. Pozice hodin jsou opatřeny aplikací plastických indexů. Hodinky pohání automatický strojek 6L35, který má 26 kamenů, frekvenci chodu 28 800 polokmitů za hodinu a rezervu chodu až 45 hodin. Precizní práci automatického strojku můžete sledovat průhledným dýnkem hodinek. Číselník chrání safírové sklíčko, zintenzivňující požitek z pohledu na strukturovaný… (helveti.cz)

Seiko SPB075J1 - Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek…

Seiko SPB075J1 - Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SPB075J1, jsou limitovanou edicí s názvem The Shippo Enamel, rozšiřující řadu Seiko Presage. Model symbolizuje japonskou dokonalost představenou spojením tradičního řemesla a dovedností značky Seiko na poli hodinařiny. Díky svému specifickému vzhledu jsou skvělou volbou při výběru elegantních pánských hodinek. Model Seiko SPB075J1 má modrý smaltovaný ciferník s jemnou strukturou sbíhající se od okraje ke středům. Pozice hodin jsou opatřeny římskými číslicemi, jež jsou odkazem na kapesní hodinky Time Keeper z roku 1895. Hodinky pohání automatický strojek 6R15, který má 23 kamenů a rezervu chodu až 50 hodin. Precizní práci automatického strojku můžete sledovat průhledným dýnkem hodinek. Číselník chrání klenuté safírové sklíčko s vnitřním antireflexem, zintenzivňující hru… (helveti.cz)

Seiko SLA033J1 - Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek…

Seiko SLA033J1 - Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SLA033J1 Limited Edition jsou limitovanou edicí z řady Prospex. Jedná se o novinku navazující na úspěch potápěčských modelů, reprodukci potápěčských hodinek Seiko 6105-8110 ze 70. let, vyrobených jako nástupnický model známých "62MAS". Model Seiko SLA033J1, připomínající řadu Seiko 6105, přezdívaný také jako kapitán Willard (Seiko Captain Willard), se řadí mezi potápěčské hodinky, které se v nabídce Seiko těší oblibě a dlouhé tradici, a to především díky svým vlastnostem, prověřenému tvaru pouzdra a v neposlední řadě také skvělému zpracování. Svou přezdívku si vysloužily díky účinkování v americkém válečném filmu Apokalypsa (Apocalypse Now, 1979), kde byly k vidění na zápěstí herce Martina Sheena, který zde ztvárnil roli kapitána Benjamina Willarda, jenž hodinky Seiko 6105… (helveti.cz)

Seiko SLA025J1 - Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek…

Seiko SLA025J1 - Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SLA025J1 Limited Edition jsou limitovanou edicí z řady Prospex. Jedná se o novinku navazující na úspěch potápěčských modelů, věrnou reprodukci prvních potápěčských hodinek Seiko 6159-7000/1 s vysokofrekvenčním strojkem a voděodolností 300 m. Model Seiko SLA025J1 se řadí mezi potápěčské hodinky, které se v nabídce Seiko těší oblibě a dlouhé tradici, a to především díky svým vlastnostem, prověřenému tvaru pouzdra a v neposlední řadě také skvělému zpracování. Seiko touto novinkou navazuje na vlnu oživování historicky významných modelů značky, připomínaných kusově omezenými reedicemi. Hodinky jsou poháněny automatickým strojkem 8L55 s frekvencí chodu 36 000 polokmitů za hodinu, který disponuje manuálním nátahem, rezervou chodu 55 hodin a hackingem (zastavením vteřinové ručky při… (helveti.cz)

Uživatele, kteří hledají "Seiko SSF001J1 - Limited Edition + paracord, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky " se dívají také na:

Life is strange limited edition pc
Yonex voltric 3
Sodastream výměna bombičky zdarma
Bosch gll 3-80p bazar
Sony smartwatch 3 náhradní řemínek
Zaklínač 3 srdce z kamene limitovaná edice
Heroes of might and magic 3 complete

Seiko SRPD03K1 - Limited Edition Dawn Grey Series + 5 let záruka,…

Seiko SRPD03K1 - Limited Edition Dawn Grey Series + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SRPD03K1 Limited Edition jsou limitovanou edicí z řady Prospex. Jedná se o novinku navazující na světově velmi oblíbené hodinky Seiko Samurai, představující se na našem trhu novým, velice zajímavým barevným provedením v odstínech šedé s oranžovým prvkem na lunetě. Harmonická kombinace šedé a oranžové barvy evokuje nádhernou scenérii úsvitu nad mořem. Tato limitovaná edice, určená výhradně pro Evropu, byla vydána v počtu 2018 kusů. Model Seiko SRPD03K1 se řadí mezi potápěčské hodinky, které se v nabídce Seiko řadí mezi jedny z nejoblíbenějších, a to především díky svým vlastnostem, prověřenému tvaru pouzdra a v neposlední řadě také cenové dostupnosti. Hodinky jsou poháněny automatickým strojkem 4R35, který disponuje manuálním nátahem a hackingem (zastavením vteřinové ručičky… (helveti.cz)

Seiko SPB085J1 - Urushi Byakudan-nuri Limited Edition + 5 let záruka,…

Seiko SPB085J1 - Urushi Byakudan-nuri Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SPB085J1, jsou limitovanou edicí s názvem Urushi Byakudan-nuri, rozšiřující řadu Seiko Presage. Model symbolizuje japonskou dokonalost představenou spojením tradičního řemesla a dovedností značky Seiko na poli hodinařiny. Díky svému specifickému vzhledu jsou skvělou volbou při výběru elegantních pánských hodinek. Model Seiko SPB085J1 má hladký černý lakovaný ciferník vytvořený technikou uruši. Vedle nepřehlédnutelného ciferníku zaujme indikace rezervy nátahu a mimostředově vyvedený ukazatel data a dne na pozicích 3. a 6. hodiny. Pozice hodin jsou opatřeny římskými číslicemi, jež jsou odkazem na kapesní hodinky Time Keeper z roku 1895. Hodinky pohání automatický strojek 6R21, který má 29 kamenů a rezervu chodu až 45 hodin. Precizní práci automatického strojku můžete sledovat… (helveti.cz)

Bering 11435-Charity Limited Edition + 5 let záruka, pojištění…

Bering 11435-Charity Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Ocelové hodinky Bering 11435-Charity Limited Edition jsou elegantní, čisté hodinky, které zaujmou černým designem ciferníku a tahu z pletené nerezové oceli. Ciferník hodinek je chráněn safírovým sklíčkem. V útrobách hodinek tepe kvalitní japonský strojek značky Miyota. Vodotěsnost tohoto modelu je 5ATM. Z každých prodaných hodinek limitované edice „Charity watch“ daruje Bering 15 dolarů organizaci pro ochranu zvířat Polar Bears International, která se aktivně podílí na ochraně ledních medvědů a jejich přirozeného prostředí.  (helveti.cz)

Bering 13338-Charity Limited Edition + 5 let záruka, pojištění…

Bering 13338-Charity Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Unisex hodinky Bering 13338-Charity Limited Edition jsou elegantní, čisté hodinky. Hodinky drží na ruce díky pletenému náramku z ušlechtilé oceli v elegantní červené barvě. Ciferník hodinek je chráněn safírovým sklíčkem. V útrobách hodinek tepe kvalitní japonský strojek značky Miyota. Vodotěstnost tohoto modelu je 5 atmosfér. Z každých prodaných hodinek limitované edice „Charity watch“ daruje Bering 15 dolarů organizaci pro ochranu zvířat Polar Bears International, která se aktivně podílí na ochraně ledních medvědů a jejich přirozeného prostředí.  (helveti.cz)

Bulova Computron 96C139 Limited Edition + 5 let záruka, pojištění…

Bulova Computron 96C139 Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Bulova Computron 96C139 Limited Edition v první řadě upoutají odkazem na sedmdesátá léta, kdy spatřily světlo světa první hodinky Bulova Computron Pro Driver a získaly si obdiv a pozornost především díky svému futuristickému vzhledu. Řada Archive Series, dávající si za cíl připomínat ikonické modely značky Bulova, které se zapsaly svými designy, použitím apod. do historie, po velmi úspěšných modelech Bulova Lunar Pilot a Devil Diver přichází s digitálními hodinkami, které ve své době musely vzbuzovat značný rozruch a jejichž design nezůstane bez povšimnutí ani dnes. Hodinky Bulova Computron 96C13 připomínají dnes sběratelsky velmi ceněné "řidičské" hodinky Bulova Computron Pro Driver. Nový model, stejně jako předloha, nabízí lichoběžníkové pouzdro se štíhlým displejem umístěným na… (helveti.cz)

Bering 11429-CHARITY3 Limited Edition + 5 let záruka, pojištění…

Bering 11429-CHARITY3 Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Ocelové hodinky Bering 11429-Charity3 Limited Edition jsou elegantní, čisté hodinky, které zaujmou černým designem ciferníku a tahu z pletené nerezové oceli. Ciferník hodinek je chráněn safírovým sklíčkem. V útrobách hodinek tepe kvalitní japonský strojek značky Miyota. Vodotěsnost tohoto modelu je 5ATM. Z každých prodaných hodinek limitované edice „Charity watch“ daruje Bering 15 dolarů organizaci pro ochranu zvířat Polar Bears International, která se aktivně podílí na ochraně ledních medvědů a jejich přirozeného prostředí.  (helveti.cz)

Bulova Computron 98C135 Limited Edition + 5 let záruka, pojištění…

Bulova Computron 98C135 Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Bulova Computron 98C135 Limited Edition v první řadě upoutají odkazem na sedmdesátá léta, kdy spatřily světlo světa první hodinky Bulova Computron Pro Driver a získaly si obdiv a pozornost především díky svému futuristickému vzhledu. Řada Archive Series, dávající si za cíl připomínat ikonické modely značky Bulova, které se zapsaly svými designy, použitím apod. do historie, po velmi úspěšných modelech Bulova Lunar Pilot a Devil Diver přichází s digitálními hodinkami, které ve své době musely vzbuzovat značný rozruch a jejichž design nezůstane bez povšimnutí ani dnes. Hodinky Bulova Computron 98C135 připomínají dnes sběratelsky velmi ceněné "řidičské" hodinky Bulova Computron Pro Driver. Nový model, stejně jako předloha, nabízí lichoběžníkové pouzdro se štíhlým displejem umístěným… (helveti.cz)

Orient Kamasu RA-AA0007A Limited Edition + 5 let záruka, pojištění…

Orient Kamasu RA-AA0007A Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Orient Kamasu RA-AA0007A Limited Edition, označované také jako Mako III, patří do řady Sport a nabízí atraktivní sportovní vzhled inspirovaný potápěčskými hodinkami, jsou však vhodné i pro každodenní nošení. Pouzdro hodinek Orient Kamasu RA-AA0007A je vyrobeno z ušlechtilé oceli a skrývá v sobě mechanický strojek Orient F6922 s automatickým nátahem. Ten obsahuje 22 kamenů, pracuje na frekvenci 21600 polokmitů za hodinu a nabízí funkci ukazatele data a dne v týdnu na pozici 3. Tento strojek disponuje také zastavením sekundové ručky při nařizování hodinek (tzv. hackingem). K měření času nejen pod vodou poslouží jednosměrně otočná luneta, výrazné indexy a ručky pak zajišťují výbornou čitelnost. Za tmy, či špatného osvětlení oceníte luminiscenci na ručkách a indexech. … (helveti.cz)

Wenger Attitude Heritage - Limited Edition 01.1546.101 + 5 let záruka…

Wenger Attitude Heritage - Limited Edition 01.1546.101 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Wenger Attitude Heritage Limited Edition 01.1546.101 jsou novinkou roku 2018. Hodinky byly v omezeném množství vyrobeny k výroční 125 let založení firmy Wenger. Jedná se o automatické hodinky, které Wenger představil po dlouhých 10 letech. Kartáčované ocelové pouzdro s velikostí 42 mm zaručuje vysokou odolnost, a naopak kožený řemínek s béžovým prošitím v kombinaci s bílým ciferníkem dodává hodinkám na kráse a eleganci. Ciferník hodinek je chráněn safírovým sklem. Dýnko hodinek, přes které můžete pozorovat chod stroje ETA 2824-2 je osazeno sklíčkem safírovým. Ciferník je navíc obohacen o ukazatel data a nápis Limited Edition. Perfektní čitelnost i v noci pak oceníte díky luminiscenčním ručkám. Vodotěsnost tohoto modelu je 10 ATM. Dlouho se s nákupem hodinek nerozmýšlejte,… (helveti.cz)

Certina DS-2 C024.410.16.081.10 Limited Edition + 5 let záruka,…

Certina DS-2 C024.410.16.081.10 Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Certina DS-2 C024.410.16.081.10 Limited Edition jsou novinkou roku 2016 a patří do limitované edice věnované slavnému norskému biatlonistovi Ole Einar Bjorndalen. Celkově bylo vyrobeno pouze 2016 kusů! Tyto hodinky zaujmou precizním zpracováním a detaily jako např. podpis norského biatlonisty na dýnku hodinek. Hodinky Certina C024.410.16.081.10 patřící do modelové řady DS-2 disponují ukazatelem data na šesté pozici. Detailně propracovaný ciferník chrání antireflexní safírové sklíčko, jež je odolné vůči jakémukoliv poškrábání a díky antireflexní vrstvě je čitelný i za ostrého slunce. Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli a skvěle jej doplňuje elegantně zpracovaný kožený řemínek. Vodotěsnost tohoto modelu je 100m a jsou tak vhodné k plavání, vodním sportům či lehkému… (helveti.cz)

Victorinox I.N.O.X. Carbon Limited Edition 241858.1 + 5 let záruka,…

Victorinox I.N.O.X. Carbon Limited Edition 241858.1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Švýcarské hodinky Victorinox z modelové řady I.N.O.X. Carbon s označením 241858.1 - novinka pro rok 2019, která toho vydrží opravdu hodně. Jedná se o limitovanou edici 1200 ks pro celý svět. Součástí balení je náhradní kožený řemínek (vyrobený ze stejného materálu jako boty pro hasiče), černý gumový ochranný kryt a očíslovaný kapesní nůž Victorinox Rescue Tool s pouzdrem. Vyztužené karbonové pouzdro, šroubovací korunka, antireflexní safírové sklíčko, hodinový strojek Ronda 715, ručičky a indexy s luminescenční vrstvou SuperLuminova, a vojenským časem na ciferníku, řemínek z odolného lana. Vodotěsnost do 200 metrů – to jsou vlastnosti, za kterými se skrývá neuvěřitelná výdrž. Victorinox si tyto hodinky nadělil ke 130. letům existence značky a nechal je projít celkem 130 extrémními testy.… (helveti.cz)

Victorinox I.N.O.X. Carbon Limited Edition 241800.1 + 5 let záruka,…

Victorinox I.N.O.X. Carbon Limited Edition 241800.1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Švýcarské hodinky Victorinox z modelové řady I.N.O.X. Carbon s označením 241800.1 - novinka pro rok 2018, která toho vydrží opravdu hodně. Jedná se o limitovanou edici 1200 ks pro celý svět. Součástí balení je náhradní silikonový řemínek, gumový ochranný kryt se svítilnou, která se dobíjí pomocí USB a kapesní nůž Victorinox Spartan v maskáčovém provedení. Vyztužené karbonové pouzdro, šroubovací korunka, antireflexní safírové sklíčko, hodinový strojek Ronda 715, ručičky a indexy s luminescenční vrstvou SuperLuminova, a vojenským časem na ciferníku, řemínek z odolného lana. Vodotěsnost do 200 metrů – to jsou vlastnosti, za kterými se skrývá neuvěřitelná výdrž. Victorinox si tyto hodinky nadělil ke 130. letům existence značky a nechal je projít celkem 130 extrémními testy. Hodinky jsou… (helveti.cz)

Wenger Attitude Heritage - Limited Edition 01.1546.102 + 5 let záruka…

Wenger Attitude Heritage - Limited Edition 01.1546.102 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Wenger Attitude Heritage Limited Edition 01.1546.102 jsou novinkou roku 2018. Hodinky byly v omezeném množství vyrobeny k výroční 125 let založení firmy Wenger. Jedná se o automatické hodinky, které Wenger představil po dlouhých 10 letech. Kartáčované ocelové pouzdro s velikostí 42 mm zaručuje vysokou odolnost, skvěle ho tak doplňuje tah z ušlechtilé oceli v kombinaci s bílým ciferníkem dodává hodinkám na kráse a eleganci. Ciferník hodinek je chráněn safírovým sklem. Dýnko hodinek, přes které můžete pozorovat chod stroje ETA 2824-2 je osazeno sklíčkem safírovým. Ciferník je navíc obohacen o ukazatel data a nápis Limited Edition. Perfektní čitelnost i v noci pak oceníte díky luminiscenčním ručkám. Vodotěsnost tohoto modelu je 10 ATM. Dlouho se s nákupem hodinek nerozmýšlejte… (helveti.cz)

Citizen Skyhawk JY8079-76E Red Arrow - Limited Edition + 5 let záruka…

Citizen Skyhawk JY8079-76E Red Arrow - Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Citizen Skyhawk JY8079-76E Red Arrow - Limited Edition jsou limitovanou edicí s celkovým počtem 9999 vyrobených kusů. Přednosti hodinek jsou především přesný, rádiem řízený čas a solární pohon Eco-Drive. Hodinky Citizen JY8079-76E mají rezervu chodu až 30 měsíců a na vybíjení akumulátoru vás hodinky samy upozorní. Vodotěsnost hodinek je 200m a jsou tak vhodné k plavání, či potápění. Vysokou odolnost zajišťuje antireflexní safírové sklíčko, které je vysoce odolné vůči poškrábání a díky antireflexní vrstvě uvidíte čas na hodinkách i za velmi slunných podmínek. Model je vyveden v kombinaci titanového pouzdra a pásku z pletené ušlechtilé oceli. Z dalších funkcí nabízejí hodinky ukazatel data, 24. hodinový ciferníček, stopky, luminiscenci SuperLuminova na ručičkách a indexech, věčný… (helveti.cz)

Seiko SNE499P1 - Special Edition PADI + 5 let záruka, pojištění…

Seiko SNE499P1 - Special Edition PADI + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské náramkové hodinky značky Seiko SNE499P1 jsou novinkou roku 2018 přicházející na náš trh z řady Prospex. Model, jenž je poháněn solární energií je vyveden v atraktivním designu a doplňuje již pomerně širokou řadu hodinek odkazujících na partnerství firmy SEIKO s PADI (profesionální asociací potápěčských instruktorů). Předlohou se modelu staly první bateriové hodinky pro profesionální potápění z roku 1978 Seiko 7549 Golden Tuna. Hodinky Seiko SNE499P1 z řady Prospex odkazují svým svébytným designem i určením na legendární řadu potápěčských hodinek. Model se vyznačuje velmi netradiční (ale pro Seiko typickou) konstrukcí. Na kulatém pouzdře z oceli je usazen ochranný věnec z tvrzeného plastu tzv. shroud, chránící jednosměrně otočnou lunetu (se škálou pro snadné měření doby ponoru) i… (helveti.cz)

Seiko SRPB99K1 - Special Edition PADI + 5 let záruka, pojištění…

Seiko SRPB99K1 - Special Edition PADI + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SRPB99K1 Special Edition z řady Prospex jsou novinkou navazující na světově velmi oblíbené hodinky Seiko Samurai, které se na našem trhu představily již modelem v limitované edici Seiko SRPB09K1. Tato Speciální edice je na trh uvedena jako další kus vzešlý z partnerství firmy SEIKO a organizace PADI (profesionální asociace potápěčských instruktorů). Oproti klasickým variantám přichází s novým, atraktivním barevným provedením a logem "PADI" na ciferníku. Model Seiko SRPB99K1 se řadí mezi potápěčské hodinky, které se v nabídce Seiko těší oblibě a dlouhé tradici, a to především díky svým vlastnostem, prověřenému tvaru pouzdra a v neposlední řadě také cenové dostupnosti. Hodinky jsou poháněny automatickým strojkem 4R35, který disponuje manuálním nátahem a hackingem (zastavením… (helveti.cz)

Seiko SPB087J1 - Special Edition PADI + 5 let záruka, pojištění…

Seiko SPB087J1 - Special Edition PADI + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SPB087J1 Padi Special Edition z řady Prospex navazují na úspěch potápěčských modelů, jsou moderní předělávkou a poctou prvním potápěčským hodinkám s vysokofrekvenčním strojkem a voděodolností 300 m, Seiko 6159-7000/1 z roku 1968. Model doplňuje již pomerně širokou řadu hodinek odkazujících na partnerství firmy SEIKO s PADI (profesionální asociací potápěčských instruktorů). Oproti předchozím variantám model přichází s novou lunetou v "pepsi" barvách a logem "PADI" na ciferníku. Spojením sil s PADI upevňuje SEIKO svou pozici v segmentu potápěčských hodinek a také potvrzuje vysokou kvalitu svých produktů. Model Seiko SPB087J1 se řadí mezi potápěčské hodinky, které se v nabídce Seiko těší oblibě a dlouhé tradici, a to především díky svým vlastnostem, prověřenému tvaru pouzdra,… (helveti.cz)

Seiko SRPA21K1 - Special Edition PADI + 5 let záruka, pojištění…

Seiko SRPA21K1 - Special Edition PADI + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SRPA21K1 Special Edition z řady Prospex. Tato Speciální edice je na trh uvedena u příležitosti oznámení partnerství firmy SEIKO s PADI (profesionální asociací potápěčských instruktorů). Oproti klasickým variantám přichází s novým, atraktivním barevným provedením a logem "PADI" na ciferníku. Spojením sil s PADI upevňuje SEIKO svou pozici v segmentu potápěčských hodinek a také potvrzuje vysokou kvalitu svých produktů.  Pohání je také automatický strojek Seiko 4R36, který disponuje manuálním nátahem a hackingem (zastavením vteřinové ručičky při nastavování času). Strojek má 24 kamenů a žije frekvencí 21600 / hodinu. Rezerva nátahu je 41 hodin. Odolné ocelové pouzdro vhodně doplňuje ocelový náramek s potápěčskou extenzí. Kromě toho mají otočnou lunetu a šroubovací korunku, která… (helveti.cz)

Tissot T-Race MotoGP 2018 Limited Edition T115.417.37.061.00 + 5 let…

Tissot T-Race MotoGP 2018 Limited Edition T115.417.37.061.00 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Tissot T-Race MotoGP 2018 Limited Edition T115.417.37.061.00 spadají do řady T-Sport a podřady T-Race. Tato modelová řada se vyznačuje designem inspirovaným motosportem, jakožto jejich oficiální časoměřič soutěže MotoGP od roku 1999. Model Tissot T1154173706100 je poháněn bateriovým švýcarským strojkem ETA G10.211. Mimo funkce času je vybaven o ukazatel data, stopky a tachymetr. Datumovku nalezneme u indexu 3. hodiny. Jedná se o limitovanou edici vytvořenou v počtu 8888 kusů pro celý svět! Pouzdro hodinek je vyrobeno v ocelovém provedení s PVD úpravou, řemínek, jež doléhá přímo k pouzdru je pryžový. Ciferník je chráněn safírovým sklem, jenž je vysoce odolné vůči poškrábání. Díky vodotěsnosti do 100 metrů (10 ATM) není nutné hodinky sundávat z ruky ani při plavání, či třeba… (helveti.cz)

Tissot T-Race MotoGP 2019 Limited Edition T115.417.37.057.00 + 5 let…

Tissot T-Race MotoGP 2019 Limited Edition T115.417.37.057.00 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Tissot T-Race MotoGP 2019 Limited Edition T115.417.37.057.00 spadají do řady T-Sport a podřady T-Race. Tato modelová řada se vyznačuje designem inspirovaným motosportem, jakožto jejich oficiální časoměřič soutěže MotoGP od roku 1999. Model Tissot T1154173705700 je poháněn bateriovým švýcarským strojkem ETA G10.212. Mimo funkce času je vybaven o ukazatel data, stopky a tachymetr. Datumovku nalezneme u indexu 3. hodiny. Jedná se o limitovanou edici vytvořenou v počtu 4999 kusů pro celý svět! Pouzdro hodinek je vyrobeno v ocelovém provedení s PVD úpravou, řemínek, jež doléhá přímo k pouzdru je pryžový. Ciferník je chráněn safírovým sklem, jenž je vysoce odolné vůči poškrábání. Díky vodotěsnosti do 100 metrů (10 ATM) není nutné hodinky sundávat z ruky ani při plavání, či třeba… (helveti.cz)

Citizen Satellite Wave CC7005-16G - Limited Edition + 5 let záruka,…

Citizen Satellite Wave CC7005-16G - Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Limitovaná edice pánských hodinek Citizen Satellite Wave CC7005-16G - Limited Edition s celkovým počtem 1500 vyrobených kusů je vytvořena k příležitosti výročí 100 let od založení společnosti Citizen.Hodinky jsou vhodným společníkem pro milovníky přesného času a jedince, kteří jsou často na cestách, a to především díky svým funkcím - GPS satelitnímu řízení času, kdy dochází ke změně času automaticky dle polohy na základě příjímaných signálů a možnosti indikace času ve 40 časových zónách a 39 městech, pohonu Eco-Drive, díky němuž odpadá potřeba pravidelné výměny baterie - akumulátor hodinek se dobíjí pomocí světla a konkrétní model nabízí rezervu chodu až 5 let při plném nabití. S tímto systémem jsou spojeny další funkce hodinek, jako je například ochrana před přebitím, indikace… (helveti.cz)

Tissot T-Race Jorge Lorenzo 2019 Limited Edition T115.417.27.057.00 +…

Tissot T-Race Jorge Lorenzo 2019 Limited Edition T115.417.27.057.00 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Tissot T-Race Jorge Lorenzo 2019 Limited Edition T115.417.27.057.00 spadají do řady T-Sport a podřady T-Race. Tato modelová řada se vyznačuje designem inspirovaným motosportem, jakožto jejich oficiální časoměřič soutěže Moto GP od roku 1999. Model Tissot T1154172705700 je poháněn bateriovým švýcarským strojkem ETA G10.211. Mimo funkce času je vybaven o ukazatel data, stopky a tachymetr. Datumovku nalezneme u indexu 3. hodiny. Jedná se o limitovanou edici vytvořenou na počest španělského motocyklisty Jorge Lorenza. Na dýnku je vyobrazeno pro tohoto Španěla typické číslo 99. Hodinky byly vyrobeny v počtu 1999 kusů pro celý svět! Pouzdro hodinek je vyrobeno v ocelovém provedení s PVD úpravou, řemínek, jež doléhá přímo k pouzdru je pryžový. Ciferník je chráněn safírovým sklem s… (helveti.cz)

Seiko SGEH92P1 50th Anniversary Special Edition + 5 let záruka,…

Seiko SGEH92P1 50th Anniversary Special Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské náramkové hodinky Seiko SGEH92P1 50th Anniversary Special Edition patřící do modelové řady Quartz nabízí elegantní design, díky kterému jsou hodinky vhodným doplňkem ke košili, či obleku. Jejich yužití je ovšem možné i pro běžné denní nošení. Tento model byl vytvořen k příležitosti výročí 50 let od uvedení hodinek Seiko Quartz na trh. Na hodinkách na první pohled zaujme jemně strukturovaný ciferník v barvě šampaň, jenž má hodinové pozice osazeny plastickými indexy a číslicemi zlaté barvy. Chráněn je tvrzeným minerálním sklíčkem Hardlex. Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli, luneta pouzdra je opatřena zlatou PVD úpravou povrchu. Model je dodáván s ocelovým náramkem. Hodinky disponují ukazatelem data na pozici 3. hodiny. Vodotěsnost hodinek je 100 m - snesou kontakt s vodou… (helveti.cz)

Seiko SXDH04P1 50th Anniversary Special Edition + 5 let záruka,…

Seiko SXDH04P1 50th Anniversary Special Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Dámské náramkové hodinky Seiko SXDH04P1 50th Anniversary Special Edition, patřící do modelové řady Quartz, nabízí elegantní design a nadčasový vzhled, díky kterému jsou vhodným doplňkem jak ke kostýmku, šatům, tak ke každodennímu nošení. Tento model byl vytvořen k příležitosti výročí 50 let od uvedení hodinek Seiko Quartz na trh. Na hodinkách na první pohled zaujme jemně strukturovaný ciferník v barvě šampaň, jenž má hodinové pozice osazeny plastickými indexy a číslicemi zlaté barvy. Chráněn je tvrzeným minerálním sklíčkem Hardlex. Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli, luneta pouzdra je opatřena zlatou PVD úpravou povrchu. Model je dodáván s ocelovým náramkem. Hodinky disponují ukazatelem data na pozici 3. hodiny. Vodotěsnost hodinek je 100 m - snesou kontakt s vodou nejen při… (helveti.cz)

Seiko SPB097J1 Twilight Blue Special Edition + 5 let záruka,…

Seiko SPB097J1 Twilight Blue Special Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SPB097J1 Twilight Blue Special Edition z řady Prospex navazují na úspěch potápěčských modelů, jsou moderní předělávkou a poctou prvním potápěčským hodinkám s vysokofrekvenčním strojkem a voděodolností 300 m, Seiko 6159-7000/1 z roku 1968. Harmonická kombinace modré s přechody do šedé, černé a oranžové barvy evokuje nádhernou scenérii západu slunce nad mořem. Tato speciální edice je určena výhradně pro Evropu a Spojené státy. Model Seiko SPB097J1 se řadí mezi potápěčské hodinky, které se v nabídce Seiko těší oblibě a dlouhé tradici, a to především díky svým vlastnostem, prověřenému tvaru pouzdra, skvělému zpracování a v neposlední řadě také cenové dostupnosti. Hodinky jsou poháněny automatickým strojkem 6R15, který disponuje manuálním nátahem, rezervou chodu 50 hodin a… (helveti.cz)

Tissot T-Race Marc Marquez 2018 Limited Edition T115.417.37.061.05 +…

Tissot T-Race Marc Marquez 2018 Limited Edition T115.417.37.061.05 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Tissot T-Race Marc Marquez 2018 Limited Edition T115.417.37.061.05 spadají do řady T-Sport a podřady T-Race. Tato modelová řada se vyznačuje designem inspirovaným motosportem, jakožto jejich oficiální časoměřič soutěže Moto GP od roku 1999. Model Tissot T1154173706105 je poháněn bateriovým švýcarským strojkem ETA G10.211. Mimo funkce času je vybaven o ukazatel data, stopky a tachymetr. Datumovku nalezneme u indexu 3. hodiny. Jedná se o limitovanou edici vytvořenou na počest španělského motocyklisty Marca Marqueze. Na dýnku je vyobrazeno pro tohoto Španěla typické číslo 93. Hodinky byly vyrobeny v počtu 4999 kusů pro celý svět! Pouzdro hodinek je vyrobeno v ocelovém provedení s PVD úpravou, řemínek, jež doléhá přímo k pouzdru je pryžový. Ciferník je chráněn safírovým sklem,… (helveti.cz)

Tissot T-Race MotoGP 2019 Automatic Limited Edition T115.427.37.051…

Tissot T-Race MotoGP 2019 Automatic Limited Edition T115.427.37.051.00 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Tissot T-Race MotoGP 2019 Automatic Limited Edition T115.427.37.051.00 spadají do řady T-Sport a podřady T-Race. Tato modelová řada se vyznačuje designem inspirovaným motosportem, jakožto jejich oficiální časoměřič soutěže MotoGP od roku 1999. Model Tissot T1154273705100 je poháněn automatickým švýcarským strojkem ETA C01.211 s rezervou nátahu až 45 hodin. Mimo funkce času je vybaven o ukazatel data, stopky a tachymetr. Datumovku nalezneme u indexu 3. hodiny. Jedná se o limitovanou edici vytvořenou v počtu 3333 kusů pro celý svět! Pouzdro hodinek je vyrobeno v ocelovém provedení s PVD úpravou, řemínek, jež doléhá přímo k pouzdru je pryžový. Ciferník je chráněn safírovým sklem, jenž je vysoce odolné vůči poškrábání. Díky vodotěsnosti do 100 metrů (10 ATM) není nutné hodinky… (helveti.cz)

Tissot T-Race Thomas Luthi 2018 Limited Edition T115.417.37.061.02 +…

Tissot T-Race Thomas Luthi 2018 Limited Edition T115.417.37.061.02 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Tissot T-Race Thomas Luthi 2018 Limited Edition T115.417.37.061.02 spadají do řady T-Sport a podřady T-Race. Tato modelová řada se vyznačuje designem inspirovaným motosportem, jakožto jejich oficiální časoměřič soutěže Moto GP od roku 1999. Model Tissot T1154173706102 je poháněn bateriovým švýcarským strojkem ETA G10.211. Mimo funkce času je vybaven o ukazatel data, stopky a tachymetr. Datumovku nalezneme u indexu 3. hodiny. Jedná se o limitovanou edici vytvořenou na počest švýcarského motocyklisty Thomase Lüthiho. Na dýnku je vyobrazeno pro tohoto Švýcara typické číslo 12. Hodinky byly vyrobeny v počtu 2018 kusů pro celý svět! Pouzdro hodinek je vyrobeno v ocelovém provedení s PVD úpravou, řemínek, jež doléhá přímo k pouzdru je pryžový. Ciferník je chráněn safírovým sklem,… (helveti.cz)

Tissot T-Race Jorge Lorenzo 2018 Limited Edition T115.417.37.061.01 +…

Tissot T-Race Jorge Lorenzo 2018 Limited Edition T115.417.37.061.01 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Tissot T-Race Jorge Lorenzo 2018 Limited Edition T115.417.37.061.01 spadají do řady T-Sport a podřady T-Race. Tato modelová řada se vyznačuje designem inspirovaným motosportem, jakožto jejich oficiální časoměřič soutěže Moto GP od roku 1999. Model Tissot T1154173706101 je poháněn bateriovým švýcarským strojkem ETA G10.211. Mimo funkce času je vybaven o ukazatel data, stopky a tachymetr. Datumovku nalezneme u indexu 3. hodiny. Jedná se o limitovanou edici vytvořenou na počest španělského motocyklisty Jorge Lorenza. Na dýnku je vyobrazeno pro tohoto Španěla typické číslo 99. Hodinky byly vyrobeny v počtu 4999 kusů pro celý svět! Pouzdro hodinek je vyrobeno v ocelovém provedení s PVD úpravou, řemínek, jež doléhá přímo k pouzdru je pryžový. Ciferník je chráněn safírovým sklem,… (helveti.cz)

Davosa Ternos Pro 500 Black Suit 161.583.50 - Limited Edition + 5 let…

Davosa Ternos Pro 500 Black Suit 161.583.50 - Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Davosa Ternos Pro 500 Black Suit jsou sportovní automatické hodinky. Konstrukčně jsou určené především pro potápění a vyznačují se proto odolnou konstrukcí a heliovým ventilem. Tento model je vyroben v limitovaném množství 500 ks. Davosa Ternos Pro 500 Black Suit 161.583.50 jsou plnokrevné potápěčské hodinky s odolností 500m a heliovým ventilem pro bezproblémové vyrovnání tlaku při vynoření. Ciferník chrání odolné, safírové sklíčko a otočná luneta je osazena keramickou vložkou. Bytelnost hodinek dále podtrhuje šroubovací korunka a zadní víčko. Hodinky jsou doplněny kvalitním ocelovým tahem s černou DLC vrstvou, která je nanesena i na pouzdru hodinek. O pohon se pak stará klasický, mechanický strojek DAV 3021 (který vychází ze strojku Sellita SW 200 nebo ETA 2824) s frekvencí 4Hz a… (helveti.cz)

Seiko SRPD21K1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka,…

Seiko SRPD21K1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SRPD21K1 z edice Save the Ocean jsou speciální edicí z řady Prospex. Jedná se o novinku navazující na úspěch hodinek Seiko Turtle, nyní v novém, velice zajímavém barevném provedení v odstínech modré, představenou k příležitosti pokračování partnerství s Fabienem Cousteauem. Část zisku z prodeje hodinek bude věnována neziskovému centru známého oceánografa zaměřujícího se na záchranu oceánů. Modely z této edice zaujmou svými modrými ciferníky se vzorem připomínajícím zvlněnou hladinu moře, v níž se ukrývá ploutev dnes velmi zranitelného žraloka bílého. Model Seiko SRPD21K1 se řadí mezi potápěčské hodinky, které v nabídce Seiko patří mezi nejoblíbenější, a to především díky svým vlastnostem, prověřenému tvaru pouzdra a v neposlední řadě také cenové dostupnosti. Hodinky jsou… (helveti.cz)

Seiko SPB083J1 Great Blue Hole Special Edition + 5 let záruka,…

Seiko SPB083J1 Great Blue Hole Special Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SPB083J1 Great Blue Hole Special Edition z řady Prospex navazují na úspěch potápěčských modelů, jsou moderní předělávkou a poctou prvním potápěčským hodinkám s vysokofrekvenčním strojkem a voděodolností 300 m, Seiko 6159-7000/1 z roku 1968. Model Seiko SPB083J1 se řadí mezi potápěčské hodinky, které se v nabídce Seiko těší oblibě a dlouhé tradici, a to především díky svým vlastnostem, prověřenému tvaru pouzdra, skvělému zpracování a v neposlední řadě také cenové dostupnosti. Někdy je označován jako "Baby MM", odlehčená verze věhlasných hodinek Marine Master - MM300. Hodinky jsou poháněny automatickým strojkem 6R15, který disponuje manuálním nátahem, rezervou chodu 50 hodin a hackingem (zastavením vteřinové ručky při nastavování času). Pouzdro hodinek i náramek, s možností… (helveti.cz)

Seiko SSC675P1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka,…

Seiko SSC675P1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Seiko SSC675P1 jsou novinkou roku 2018 ze speciální edice Save the Ocean. Model, jenž je poháněn solární energií je vyveden v atraktivním sportovním designu s širokou výbavou funkcí. Jedná se o novinku navazující na úspěch solárních modelů z řady Prospex, nyní v novém, velice zajímavém barevném provedení v odstínech modré, představenou k příležitosti uzavření partnerství s Fabienem Cousteauem. Část zisku z prodeje hodinek bude věnována neziskovému centru známého oceánografa zaměřujícího se na záchranu oceánů. Modely z této edice zaujmou svými modře odstupňovanými ciferníky se vzorem připomínajícím zvlněnou hladinu moře. Hodinky Seiko SSC675P1, jejichž ocelové pouzdro je doplněno ocelovým náramkem s možností mikroregulace na sponě, jsou vybaveny ukazatelem data, stopkami a… (helveti.cz)

Seiko SSC741P1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka,…

Seiko SSC741P1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Seiko SSC741P1 jsou novinkou roku 2019 ze speciální edice Save the Ocean. Model, jenž je poháněn solární energií je vyveden v atraktivním sportovním designu s širokou výbavou funkcí. Jedná se o novinku navazující na úspěch solárních modelů z řady Prospex, nyní v novém, velice zajímavém barevném provedení v odstínech modré, představenou k příležitosti uzavření partnerství s Fabienem Cousteauem. Část zisku z prodeje hodinek bude věnována neziskovému centru známého oceánografa zaměřujícího se na záchranu oceánů. Modely z této edice zaujmou svými modrými ciferníky se vzorem připomínajícím zvlněnou hladinu moře, v níž se ukrývá ploutev dnes velmi zranitelného žraloka bílého. Hodinky Seiko SSC741P1, jejichž ocelové pouzdro je doplněno ocelovým náramkem s možností mikroregulace na… (helveti.cz)

Seiko SRPC91K1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka,…

Seiko SRPC91K1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SRPC91K1 z edice Save the Ocean jsou speciální edicí z řady Prospex. Jedná se o novinku navazující na úspěch hodinek Seiko Turtle, nyní v novém, velice zajímavém barevném provedení v odstínech modré, představenou k příležitosti uzavření partnerství s Fabienem Cousteauem. Část zisku z prodeje hodinek bude věnována neziskovému centru známého oceánografa zaměřujícího se na záchranu oceánů. Modely z této edice zaujmou svými modře odstupňovanými ciferníky se vzorem připomínajícím zvlněnou hladinu moře. Model Seiko SRPC91K1 se řadí mezi potápěčské hodinky, které v nabídce Seiko patří mezi nejoblíbenější, a to především díky svým vlastnostem, prověřenému tvaru pouzdra a v neposlední řadě také cenové dostupnosti. Hodinky jsou poháněny automatickým strojkem 4R36, který disponuje… (helveti.cz)

Seiko SRPD11K1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka,…

Seiko SRPD11K1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SRPD11K1 z edice Save the Ocean jsou speciální edicí z řady Prospex. Jedná se o novinku navazující na úspěch hodinek Seiko Turtle, nyní v novém, velice zajímavém barevném provedení v odstínech modré, představenou k příležitosti uzavření partnerství s Fabienem Cousteauem. Část zisku z prodeje hodinek bude věnována neziskovému centru známého oceánografa zaměřujícího se na záchranu oceánů. Modely z této edice zaujmou svými modře odstupňovanými ciferníky se vzorem připomínajícím zvlněnou hladinu moře. Model Seiko SRPD11K1 se řadí mezi potápěčské hodinky, které v nabídce Seiko patří mezi nejoblíbenější, a to především díky svým vlastnostem, prověřenému tvaru pouzdra a v neposlední řadě také cenové dostupnosti. Hodinky jsou poháněny automatickým strojkem 4R36, který disponuje… (helveti.cz)

Seiko SNE518P1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka,…

Seiko SNE518P1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SNE518P1 z edice Save the Ocean jsou speciální edicí z řady Prospex. Jedná se o novinku navazující na úspěch hodinek Seiko Tuna, nyní v novém, velice zajímavém barevném provedení v odstínech černé a modré, vytvořenou k příležitosti existujícího partnerství s Fabienem Cousteauem. Část zisku z prodeje hodinek bude věnována neziskovému centru známého oceánografa, zaměřujícího se na záchranu oceánů. Modely z této edice zaujmou svými modře odstupňovanými ciferníky se vzorem připomínajícím zvlněnou hladinu moře. Hodinky Seiko SNE518P1 z řady Prospex odkazují svým svébytným designem i určením na legendární řadu potápěčských hodinek. Model se vyznačuje velmi netradiční (ale pro Seiko typickou) konstrukcí, kterou známe již z prvního modelu Seiko 7549 Golden Tuna, speciálně vyvinutého… (helveti.cz)

Seiko SRPD09K1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka,…

Seiko SRPD09K1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SRPD09K1 z edice Save the Ocean jsou speciální edicí z řady Prospex. Jedná se o novinku navazující na úspěch hodinek Seiko Samurai, nyní v novém, velice zajímavém barevném provedení v odstínech modré, vytvořenou k příležitosti existujícího partnerství s Fabienem Cousteauem. Část zisku z prodeje hodinek bude věnována neziskovému centru známého oceánografa zaměřujícího se na záchranu oceánů. Modely z této edice zaujmou svými modře odstupňovanými ciferníky se vzorem připomínajícím zvlněnou hladinu moře. Model Seiko SRPD09K1 se řadí mezi potápěčské hodinky, které v nabídce Seiko patří mezi jedny z nejoblíbenějších, a to především díky svým vlastnostem, prověřenému tvaru pouzdra a v neposlední řadě také cenové dostupnosti. Hodinky jsou poháněny automatickým strojkem 4R35, který… (helveti.cz)

Certina DS-2 Chronograph Sauber F1 C024.447.17.051.10 Limited Edition…

Certina DS-2 Chronograph Sauber F1 C024.447.17.051.10 Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Certina DS-2 Chronograph Sauber F1 C024.447.17.051.10 Limited Edition si své majitele získávají především krásným sportovním vzhledem a precizním zpracováním. Hodinky Certina C024.447.17.051.10 patřící do modelové řady DS 2 disponují ukazatelem data, tachymetrem a stopkami, které měří s přesností 1 / 100 sekundy. Detailně propracovaný ciferník chrání antireflexní safírové sklíčko, jež je odolné vůči jakémukoliv poškrábání a díky antireflexní vrstvě je ciferník čitelný i za ostrého slunce. Pouzdro hodinek, které je vyrobeno z ušlechtilé oceli je vhodně doplněno pryžovým řemínkem. Zajímavostí jsou dvě centrální ručičky. Běžná, pohybující se v rozmezí 0-60 sekund a pak druhá, červeně zvýrazněná, která ukazuje s přesností 1/100 sekundy. Vodotěsnost tohoto modelu je 10 ATM a je tak… (helveti.cz)

Citizen Promaster Land 'Bull Head' AV0075-70E - Limited Edition + 5…

Citizen Promaster Land 'Bull Head' AV0075-70E - Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Limitovaná edice Citizen Promaster Land 'BullHead' AV0075-70E s celkovým počtem vyrobených 3000 ks je vytvořena k příležitosti výročí 100 let od založení společnosti Citizen. Hodinky disponují funkcí chronografu, solárním dobíjením Eco-Drive, nádherným černěním pomocí speciální tepelné úpravy PVD a mnoha dalšími funkcemi. Model Citizen AV0075-70E mají svou bohatou historii. Hodinky jsou inspirovány chronografy s kalibrem 8110A, které byly vyráběny v Citizenu mezi roky 1972-1981. Díky svým atypickým tlačítkám stopek na horní části pouzdra byl tento model přezdíván 'Bull Head'. Na dobu 70. let byly hodinky nabity funkcemi jako například funkce stopek, kterou disponuje i dnešní model. Oproti předchozím hodinkám z minulosti disponují tyto kalibrem E2100, který je specifický svým vysokým… (helveti.cz)

Davosa Ternos Pro 500 Black Suit 161.583.55 - Limited Edition + 5 let…

Davosa Ternos Pro 500 Black Suit 161.583.55 - Limited Edition + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Davosa Ternos Pro 500 Black Suit jsou sportovní automatické hodinky. Konstrukčně jsou určené především pro potápění a vyznačují se proto odolnou konstrukcí a heliovým ventilem. Tento model je vyroben v limitovaném množství 500 ks. Davosa Ternos Pro 500 Black Suit 161.583.55 jsou plnokrevné potápěčské hodinky s odolností 500m a heliovým ventilem pro bezproblémové vyrovnání tlaku při vynoření. Ciferník chrání odolné, safírové sklíčko a otočná luneta je osazena keramickou vložkou. Bytelnost hodinek dále podtrhuje šroubovací korunka a zadní víčko. Hodinky jsou doplněny kvalitním ocelovým tahem. O pohon se pak stará klasický, mechanický strojek DAV 3021 (který vychází ze strojku Sellita SW 200 nebo ETA 2824) s frekvencí 4Hz a rezervou nátahu 38h. (helveti.cz)

Tissot T-Race Thomas Luthi 2019 Limited Edition T115.417.37.057.03 +…

Tissot T-Race Thomas Luthi 2019 Limited Edition T115.417.37.057.03 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Tissot T-Race Thomas Luthi 2019 Limited Edition T115.417.37.057.03 spadají do řady T-Sport a podřady T-Race. Tato modelová řada se vyznačuje designem inspirovaným motosportem, jakožto jejich oficiální časoměřič soutěže Moto GP od roku 1999. Model Tissot T1154173705703 je poháněn bateriovým švýcarským strojkem ETA G10.212. Mimo funkce času je vybaven o ukazatel data, stopky a tachymetr. Datumovku nalezneme u indexu 3. hodiny. Jedná se o limitovanou edici vytvořenou na počest švýcarského motocyklisty Thomase Lüthiho. Na dýnku je vyobrazeno pro tohoto Švýcara typické číslo 12. Hodinky byly vyrobeny v počtu 1212 kusů pro celý svět! Pouzdro hodinek je vyrobeno v ocelovém provedení s PVD úpravou, řemínek, jež doléhá přímo k pouzdru je pryžový. Ciferník je chráněn safírovým sklem,… (helveti.cz)

Tissot T-Race Marc Marquez 2019 Limited Edition T115.417.37.057.01 +…

Tissot T-Race Marc Marquez 2019 Limited Edition T115.417.37.057.01 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Tissot T-Race Marc Marquez 2019 Limited Edition T115.417.37.057.01 spadají do řady T-Sport a podřady T-Race. Tato modelová řada se vyznačuje designem inspirovaným motosportem, jakožto jejich oficiální časoměřič soutěže Moto GP od roku 1999. Model Tissot T1154173705701 je poháněn bateriovým švýcarským strojkem ETA G10.212. Mimo funkce času je vybaven o ukazatel data, stopky a tachymetr. Datumovku nalezneme u indexu 3. hodiny. Jedná se o limitovanou edici vytvořenou na počest španělského motocyklisty Marca Marqueze. Na dýnku je vyobrazeno pro tohoto Španěla typické číslo 93. Hodinky byly vyrobeny v počtu 1993 kusů pro celý svět. Pouzdro hodinek je vyrobeno v ocelovém provedení s PVD úpravou, řemínek, jež doléhá přímo k pouzdru je pryžový. Ciferník je chráněn safírovým sklem,… (helveti.cz)

Seiko SSC701P1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka,…

Seiko SSC701P1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Seiko SSC701P1 jsou novinkou roku 2018 ze speciální edice Save the Ocean. Model, jenž je poháněn solární energií je vyveden v atraktivním sportovním designu s širokou výbavou funkcí. Jedná se o novinku navazující na úspěch solárních modelů z řady Prospex, nyní v novém, velice zajímavém barevném provedení v odstínech modré, vytvořenou k příležitosti existujícího partnerství s Fabienem Cousteauem. Část zisku z prodeje hodinek bude věnována neziskovému centru známého oceánografa zaměřujícího se na záchranu oceánů. Modely z této edice zaujmou svými modře odstupňovanými ciferníky se vzorem připomínajícím zvlněnou hladinu moře. Hodinky Seiko SSC701P1, jejichž odolné ocelové pouzdro, opatřené černou PVD úpravou povrchu, vhodně doplňuje modrý silikonový řemínek, jehož zvlnění je… (helveti.cz)

Seiko SRPD23K1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka,…

Seiko SRPD23K1 - Special Edition Save the Ocean + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SRPD23K1 z edice Save the Ocean jsou speciální edicí z řady Prospex. Jedná se o novinku navazující na úspěch hodinek Seiko Samurai, nyní v novém, velice zajímavém barevném provedení v odstínech modré, představenou k příležitosti pokračování partnerství s Fabienem Cousteauem. Část zisku z prodeje hodinek bude věnována neziskovému centru známého oceánografa zaměřujícího se na záchranu oceánů. Modely z této edice zaujmou svými modrými ciferníky se vzorem připomínajícím zvlněnou hladinu moře, v níž se ukrývá ploutev dnes velmi zranitelného žraloka bílého. Model Seiko SRPD23K1 se řadí mezi potápěčské hodinky, které v nabídce Seiko patří mezi jedny z nejoblíbenějších, a to především díky svým vlastnostem, prověřenému tvaru pouzdra a v neposlední řadě také cenové dostupnosti.… (helveti.cz)

Alpina Startimer Pilot Quartz GMT Freeride World Tour Limited Edition…

Alpina Startimer Pilot Quartz GMT Freeride World Tour Limited Edition AL-247FWT4S6 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Alpina Startimer Pilot Quartz Freeride World Tour Limited Edition AL-247FWT4S6 spadají do limitované edice vyrobené na počest spolupráce značky Alpina se závody extrémních lyžařů Freeride World Tour. Tato limitovaná edice byla vyrobena v počtu 100 ks. Jsou nádherným kouskem nejen pro nadšence do leteckých hodinek, nebo extrémních sportů. Díky svým vlastnostem a provedení se hodí nejen na zápěstí pilotů, ale i pro každodenní nošení. Ocelové pozdro v sobě skrývá švýcarský bateriový strojek AL-247 (základem je Ronda 515.24H), který disponuje funkcí GMT - tedy druhého časového pásma a ukazatelem data na tradiční pozici třetí hodiny. Přehledný číselník, vyvedený v typickém leteckém stylu, je chráněn safírovým sklíčkem, které je vysoce odolné vůči poškrábání.  Model AL-247FWT4S6 je… (helveti.cz)

Seiko SKS557P1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Seiko SKS557P1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Seiko SKS557P1 s oblíbeným sportovním designem budou skvělým partnerem nejen na sport, ale i na běžné denní nošení. Model Seiko SKS557P1 je vyroben v celoocelovém provedení. Z funkcí hodinek nalezneme na ciferníku stopky a ukazatel data. Horní subciferník slouží jako setinový, spodní poté jako vteřinový čítač stopek. V subciferníku na 9. pozici je umístěn 60-ti minutový čítač. Ciferník je chráněn tvrzeným minerálním sklem Hardlex. Hodinky jsou voděodolné do 100 m. Nemusíte je tedy sundávat z ruky ani při plavání, či rekreačním potápění. (helveti.cz)

Seiko SNP153P1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Seiko SNP153P1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské hodinky Seiko SNP153P1 jsou skvělou volbou pro muže hledající nevšední hodinky využitelné na každodenní nošení, případně jako vhodný doplněk do společnosti. Strojek s kinetickým pohonem, dobrá čitelnost, ukazatel data, voděodolnost, kvalitní zpracování, to je soubor vlastností, které jistě ocení každý náročný zákazník. Hodinky Seiko SNP153P1 jsou modelem z řady Seiko Premier. Model je vyroben v celoocelovém provedení. Předností hodinek je kinetický pohon, při němž jsou hodinky poháněny energií vytvořenou pohybem ruky přenášeným na rotor uvnitř hodinek, část energie ukládá akumulátor hodinek, a tak hodinky zůstanou v chodu i po vícedenním odložení. Akumulátor má delší životnost než běžná baterie, čímž odpadá potřeba pravidelné 2 - 3leté výměny.Na přehledném modrém analogovém… (helveti.cz)

Seiko SRP853J1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Seiko SRP853J1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Hodinky Seiko SRP853J1 jsou novinkou roku 2018 rozšiřující řadu Seiko Presage, která konečně přináší modely "Cocktail Time", doposud dostupné jen pro muže, také pro dámy. Stejně jako u pánských modelů je i zde nepřehlédnutelným prvkem ciferník, jeho jemná textura, jasné barvy a oslnivá hra světla. Díky svému specifickému vzhledu jsou skvělou volbou při výběru elegantních dámských hodinek. Kolekce dámských hodinek z řady "Cocktail Time" zahrnuje tři modely, z nichž každý je inspirován jiným koktejlem, jehož hlavní sloužkou je víno a má vlastní barevný vzor. Všechny tři verze jsou provedeny v typickém designu s jemným vzorem na ciferníku, který celé řadě zajistil velkou popularitu.Model Seiko SRP853J1 má červený ciferník opatřený typickou strukturou a plastickými indexy na pozicích hodin.… (helveti.cz)

Seiko SKK885P1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Seiko SKK885P1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Dámské hodinky Seiko SKK885P1 jsou skvělou volbou pro ženy hledající elegantní hodinky využitelné na každodenní nošení, případně jako vhodný doplněk do společnosti. Snoubí v sobě důraz kladený na design, použití kvalitních materiálů a detailní zpracování. Pouzdro i náramek hodinek Seiko SKK885P1 jsou vyrobeny z nerezové oceli. Zákaznicemi velice oblíbená kombinace perleťového ciferníku a zdobení 7 diamanty je vhodně doplněna použitím dobře čitelných plastických indexů a mečových ruček s luminiscenční výplní usnadňující čitelnost při zhoršených světelných podmínkách. Ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. Z funkcí hodinky nabízí ukazatel data na pozici třetí hodiny. Hodinky pohání kvalitní quartzový strojek firmy Seiko. Vodotěsnost modelu je 100 m, hodinky zvládnou občasné povrchové… (helveti.cz)

Seiko SNZG13K1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Seiko SNZG13K1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Sportovní pánské automaty Seiko SNZG13K1 vychází z oblíbené řady Seiko 5 a zachovávají si 4 z 5 detailů, které jsou pro tuto řadu typické. Mechanický strojek s automatickým nátahem, voděodolnost, pouzdro se zvýšenou odolností proti nárazům a zobrazení data a dne v týdnu v jednom okně oceníte při denním nošení i během sportování. Korunka sice není charakteristicky skrytá na úrovni 4. hodiny, ale díky její plochosti nijak nepřekáží a pohodlně se s ní manipuluje. Pouzdro i náramek hodinke jsou z nerezové oceli. Ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex - obchodní název Seika. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m - vhodné pro plavání i rekreační potápění až do hloubky 10 metrů. Rezerva chodu hodinek dosahuje 36 hodin. Samozřejmostí je luminiscence (Lumibrite) na číslicích, indexech i… (helveti.cz)

Seiko SGEG93P1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Seiko SGEG93P1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské náramkové hodinky Seiko. Hodinky jsou určeny pro běžné nošení, ale i do společnosti. Model disponuje strojkem Quartz. Hodinky jsou vyrobeny v celoocelovém PVD provedení. Analogový ciferník bílé barvy chrání minerální sklíčko Hardlex. Z funkcí hodinky nabízejí datumovku. Vodotěsnost tohoto modelu je 100M (určeno pro vodní sporty). (helveti.cz)

Seiko SRP769K2 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Seiko SRP769K2 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské náramkové hodinky Seiko SRP769K2 nabízí jednoduchý, čistý ciferník a elegantní design, díky kterému jsou hodinky vhodným doplňkem ke košili, či saku. Jejich využitelnost je ovšem možná i na běžné denní nošení. Ocelové pouzdro hodinek Seiko SRP769K2 je doplněno černým koženým řemínkem se vzorem krokodýlí kůže. Gilošovaný ciferník, opatřený římskými číslicemi na pozicích hodin a indexy na pozicích minut, je chráněn sklíčkem Hardlex - tvrzeným minerálním sklíčkem. Pro udržení čistoty ciferníku a klasického vzezření jsou hodinky vybaveny pouze funkcí zobrazení data na pozici třetí hodiny, přičemž datový věnec zachovává barvu ciferníku. Srdcem hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem 4R35, s rezervou chodu až 41 hodin.  Vodotěsnost modelu je 100 m, s hodinkami lze tedy… (helveti.cz)

Seiko SUN021P1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Seiko SUN021P1 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA

Pánské náramkové hodinky SEIKO. Hodinky jsou určené pro běžné užívání, ale i do společnosti. Model disponuje strojkem Kinetic. Hodinky mají ocelové pouzdro a černá polyuretanový řemínek. Analogový ciferník černé barvy chrání safírové sklíčko. Z funkcí hodinky nabízejí  datumovku. Vodotěsnost tohoto modelu je 200M (potápění). (helveti.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít