Šedo-černý batoh Case Logic 26 l

Šedo-petrolejový batoh na notebook Case Logic Larimer 22 l

Šedo-petrolejový batoh na notebook Case Logic Larimer 22 l

Hodně a rádi cestujete? Pokud to nejsou pouze cesty prstem po mapě, ale vlakem, letadlem nebo pěšky, nezapomínejte na správné vybavení. Špičkový batoh je základ. Tak zvolte ten, který se stane vašim nejlepším parťákem. Typ: víceúčelový batoh Barva: šedá, petrolejová Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: jeden vnější, dvě vnitřní Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - velkoryse polstrovaná přihrádka poskytující optimální ochranu notebooku s úhlopříčkou až 15,6“ - speciální kapsa pro 10“ tablet - přední kapsa na zip slouží pro bezpečné a přitom rychle dostupné uložení dalších položek - vnitřní síťovaný kapsa na zip pro přehledné ukládání drobností - stahovací šňůrový uzávěr pod víkem pro bezpečné ukládání věcí - moderní barevné provedení a individuální… (ZOOT.cz)

Černý batoh Case Logic Bryker 23 l

Černý batoh Case Logic Bryker  23 l

Necestujte na lehko. Sbalte si s sebou vše potřebné, od notebooku, oblečení až po jídlo. Vaše cestování od teď bude daleko příjemnější. Typ: víceúčelový ochranný batoh Barva: černá Úložný prostor: dva hlavní Kapsy: čtyři vnějších, čtyři vnitřní Materiál: 100 % 1680D polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - silně polstrovaný oddíl chrání 15,6" notebook - polstrovaná kapsa na iPad nebo 10,1" tablet - kapsa na zip pro příslušenství s integrovanou vnitřní přihrádkou na powerbanku a poutkem pro vedení nabíjecího kabelu z powerbanky do telefonu - spodní vnější kapsa nabízí prostor pro rozměrnější příslušenství jako například síťový zdroj - hlavní oddíl pro každodenní potřeby s kapsou na dokumenty a síťovanou kapsou na zip pro menší předměty - skrytá kapsa na zádech pro… (ZOOT.cz)

Černý batoh Case Logic Bryker 19 l

Černý batoh Case Logic Bryker 19 l

Necestujte na lehko. Sbalte si s sebou vše potřebné, od notebooku, oblečení až po jídlo. Vaše cestování od teď bude daleko příjemnější. Typ: batoh, který se dá snadno upravit z batohu na tašku Barva: černá Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: čtyři vnějších, čtyři vnitřní Materiál: 100 % 1680D polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - silně polstrovaný oddíl chrání 15" MacBook nebo 14" notebook. - polstrovaná kapsa na iPad nebo 10,1" tablet. - ramenní popruhy lze v případě potřeby snadno skrýt a tak upravit batoh na tašku. - kapsa na zip pro příslušenství s integrovanou vnitřní přihrádkou na powerbanku a poutkem pro vedení nabíjecího kabelu z powerbanky do telefonu nebo tabletu - rychle přístupná kapsa s měkkou vnitřní výstelkou pro uložení telefonu nebo jízdenky -… (ZOOT.cz)

Černý batoh Case Logic Ibira 24 l

Černý batoh Case Logic Ibira 24 l

Pro aktivní životní styl nezapomeňte zvolit vhodný batoh, který pojme všechny vaše nezbytnosti. Typ: městský batoh Barva: černá, oranžová Úložný prostor: dva hlavní Kapsy: - dvě síťované vnější - jedna vnější na zip - dvě vnitřní bez zapínání - jedna vnitřní na 15.6" notebook - jedna vnitřní na 10.1" tablet - kapsa v zádovém prostoru Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - samostatný prostor pro 15.6" notebook a kapsa pro 10.1" tablet - skrytá kapsa v zádové části - vysoce pohyblivé ramenní popruhy se výborně přizpůsobí různým typům těla - síťované postranní kapsy pro pohodlné uložení láhve na vodu tak, aby byla snadno na dosah - 100 % recyklovatelný materiál Rozměry: batoh - 43,9 x 36,7 x 3 cm max. délka popruhů - 84 cm prosto pro notebook - 38,6… (ZOOT.cz)

Černý batoh Case Logic Evolution Basic 29 l

Černý batoh Case Logic Evolution Basic 29 l

Stylový batoh, který bez problému pojme jak notebook, tak i ostatní nezbytnosti. Typ: městský batoh Barva: černá, červená Úložný prostor: jedna hlavní Kapsy: - dvě síťované vnější - jedna vnější na zip - jedna vnější se zapínáním na zip s vnitřními kapsami (organizérem) na pera a telefon - jedna vnitřní kapsa na zip - jedna vnější kapsa na zip - jedna vnitřní kapsa na zip - jedna vnitřní kapsa na zip na 15.6" notebook - jedna vnitřní kapsa pro 10.1" tablet - jedna skrytá kapsa na zádech na zapínání na zip Materiál: 100 % nylon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - prostor pro 15.6" notebook a kapsa pro 10.1" tablet - skrytá kapsa v zádové části - vysoce pohyblivé ramenní popruhy se výborně přizpůsobí různým typům těla - síťované kapsy pro pohodlné uložení láhve na vodu tak… (ZOOT.cz)

Uživatele, kteří hledají "Šedo-černý batoh Case Logic 26 l" se dívají také na:

Batoh tamaris
Olpran bolt 26
Black diamond nitro 26
Brusle 2v1 26-29
Audio-technica at-lp120usbhc černý

Šedo-černý maskáčový batoh NUGGET Rapid 26 l

Šedo-černý maskáčový batoh NUGGET Rapid 26 l

Ať se všem tají dech, když přijdete do školy! Pořádný batoh totiž, aby jeden pohledal. To vy už jste našli. Typ: vzorovaný batoh Barva: černá, šedá Vzor: maskáčový Zapínání: dvoucestný zip Úložný prostor: - hlavní úložný prostor (26 l) - polstrovaná kapsa se suchým zipem na 13,3” notebook - přední kapsa s menšími pořadovými kapsami uvnitř - menší kapsa na zip s celkem osmi pořadovými kapsami - malá přední kapsa na zip - dvě menší vnější boční kapsy síťované kapsy Ergonomické vychytávky: - tvarovaná a polstrovaná záda se síťovinou pro lepší odvětrávání - polstrované ramenní popruhy a madlo Materiál : 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Údržba: v ruce Něco extra: podívejte se na vymoženosti tohoto batohu zde Rozměry: velikost batohu - 50 x 32 x 20 cm formát… (ZOOT.cz)

Zelený dámský batoh Case Logic 23 l

Zelený dámský batoh Case Logic 23 l

Pro aktivní životní styl nezapomeňte zvolit vhodný batoh, který pojme všechny vaše nezbytnosti. Typ: dámský městský batoh Barva: zelená, žlutá Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: - dvě síťované vnější - jedna vnější na zip - jedna vnější na zip s kapsami (organizérem) na propisky, telefon a tp. - jedna vnitřní na 15.6" notebook - jedna vnitřní na 10.1" tablet - jedna vnitřní bez zapínání Materiál: 100 % nylon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - samostatný prostor pro 15.6" notebook a kapsa pro 10.1" tablet - vysoce pohyblivé ramenní popruhy se výborně přizpůsobí různým typům těla - síťované postranní kapsy pro pohodlné uložení láhve na vodu tak, aby byla snadno na dosah - 100 % recyklovatelný materiál Rozměry: batoh - 31 x 27 x 45 cm max. délka popruhů - 84 cm prosto pro… (ZOOT.cz)

Cihlový batoh Case Logic Berkeley 29 l

Cihlový batoh Case Logic Berkeley 29 l

Hodně a rádi cestujete? Pokud to nejsou pouze cesty prstem po mapě, ale vlakem, letadlem nebo pěšky, nezapomínejte na správné vybavení. Špičkový batoh je základ. Tak zvolte ten, který se stane vašim nejlepším parťákem. Typ: víceúčelový batoh Barva: cihlová Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: tři vnější, pět vnitřních Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - samostatný prostor pro 15.6" notebook a kapsa pro 10" tablet - skrytá kapsa v zádové části poskytuje bezpečný prostor pro peníze nebo doklady - asymetrický organizér na elektroniku slouží pro úhledné uložení elektroniky různé velkosti, školních či kancelářských potřeb i s rozměrnou kapsou na psací potřeby pro uložení per, tužek a zvýrazňovačů - vysoce pohyblivé ramenní popruhy se výborně… (ZOOT.cz)

Modrý batoh Case Logic LoDo 21 l

Modrý batoh Case Logic LoDo 21 l

Necestujte na lehko. Sbalte si s sebou vše potřebné, od notebooku, oblečení až po jídlo. Vaše cestování od teď bude daleko příjemnější. Typ: víceúčelový batoh Barva: modrá Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: šest vnějších, dvě vnitřní Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - silně polstrovaný oddíl na počítač, do něhož se vejde 15“ MacBook Pro nebo ultrabook/notebook až do velikosti displeje 14,1“ - úložný prostor chránící iPad nebo 10,1" tablet - unikátní otevírání do široka umožňuje snadný přístup a dobrý přehled - vysoce kvalitní vnější bavlněné plátno - kůží potažená poutka zipů - snadno přístupné vnější kapsy s magnetickým uzávěrem na příslušenství - vnitřní a vnější kapsy na zip jako dodatečný úložný prostor - dvě vnější kapsy na lahev -… (ZOOT.cz)

Zelený batoh Case Logic LoDo 21 l

Zelený batoh Case Logic LoDo 21 l

Necestujte na lehko. Sbalte si s sebou vše potřebné, od notebooku, oblečení až po jídlo. Vaše cestování od teď bude daleko příjemnější. Typ: víceúčelový batoh Barva: zelená Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: šest vnějších, dvě vnitřní Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - silně polstrovaný oddíl na počítač, do něhož se vejde 15“ MacBook Pro nebo ultrabook/notebook až do velikosti displeje 14,1“ - úložný prostor chránící iPad nebo 10,1“ tablet - unikátní otevírání do široka umožňuje snadný přístup a dobrý přehled - vysoce kvalitní vnější bavlněné plátno - kůží potažená poutka zipů - snadno přístupné vnější kapsy s magnetickým uzávěrem na příslušenství - vnitřní a vnější kapsy na zip jako dodatečný úložný prostor - dvě vnější kapsy na lahev -… (ZOOT.cz)

Zelený batoh Case Logic LoDo 23 l

Zelený batoh Case Logic LoDo 23 l

Necestujte na lehko. Sbalte si s sebou vše potřebné, od notebooku, oblečení až po jídlo. Vaše cestování od teď bude daleko příjemnější. Typ: víceúčelový batoh Barva: zelená Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: šest vnějších, dvě vnitřní Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - silně polstrovaný oddíl pro počítač až do velikosti displeje 15,6“ - úložný prostor chránící iPad nebo 10,1“ tablet - vysoce kvalitní vnější bavlněné plátno - kůží potažená poutka zipů - diskrétní kapsa na zip pro telefon - snadno přístupné vnější kapsy s magnetickým uzávěrem na příslušenství - vnitřní kapsy na zip jako dodatečný úložný prostor - polstrovaná záda a ramenní popruhy zajišťují pohodlné nošení Rozměry: batoh - 31 x 25 x 44 cm max. délka popruhů - 84 cm prosto pro… (ZOOT.cz)

Zelený batoh Case Logic Ibira 24 l

Zelený batoh Case Logic Ibira 24 l

Pro aktivní životní styl nezapomeňte zvolit vhodný batoh, který pojme všechny vaše nezbytnosti. Typ: městský batoh Barva: zelená, černá Úložný prostor: dva hlavní Kapsy: - dvě síťované vnější - jedna vnější na zip - dvě vnitřní bez zapínání - jedna vnitřní na 15.6" notebook - jedna vnitřní na 10.1" tablet - kapsa v zádovém prostoru Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - samostatný prostor pro 15.6" notebook a kapsa pro 10.1" tablet - skrytá kapsa v zádové části - vysoce pohyblivé ramenní popruhy se výborně přizpůsobí různým typům těla - síťované postranní kapsy pro pohodlné uložení láhve na vodu tak, aby byla snadno na dosah - 100 % recyklovatelný materiál Rozměry: batoh - 43,9 x 36,7 x 3 cm max. délka popruhů - 84 cm prosto pro notebook - 38,6 x 26… (ZOOT.cz)

Modrý batoh Case Logic LoDo 23 l

Modrý batoh Case Logic LoDo 23 l

Necestujte na lehko. Sbalte si s sebou vše potřebné, od notebooku, oblečení až po jídlo. Vaše cestování od teď bude daleko příjemnější. Typ: víceúčelový batoh Barva: modrá Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: šest vnějších, dvě vnitřní Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - silně polstrovaný oddíl pro počítač až do velikosti displeje 15,6“ - úložný prostor chránící iPad nebo 10,1“ tablet - vysoce kvalitní vnější bavlněné plátno - kůží potažená poutka zipů - diskrétní kapsa na zip pro telefon - snadno přístupné vnější kapsy s magnetickým uzávěrem na příslušenství - vnitřní kapsy na zip jako dodatečný úložný prostor - polstrovaná záda a ramenní popruhy zajišťují pohodlné nošení Rozměry: batoh - 31 x 25 x 44 cm max. délka popruhů - 84 cm prosto pro… (ZOOT.cz)

Červený batoh Case Logic Berkeley 29 l

Červený batoh Case Logic Berkeley 29 l

Hodně a rádi cestujete? Pokud to nejsou pouze cesty prstem po mapě, ale vlakem, letadlem nebo pěšky, nezapomínejte na správné vybavení. Špičkový batoh je základ. Tak zvolte ten, který se stane vašim nejlepším parťákem. Typ: víceúčelový batoh Barva: cihlová Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: tři vnější, pět vnitřních Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - samostatný prostor pro 15.6" notebook a kapsa pro 10" tablet - skrytá kapsa v zádové části poskytuje bezpečný prostor pro peníze nebo doklady - asymetrický organizér na elektroniku slouží pro úhledné uložení elektroniky různé velkosti, školních či kancelářských potřeb i s rozměrnou kapsou na psací potřeby pro uložení per, tužek a zvýrazňovačů - vysoce pohyblivé ramenní popruhy se výborně… (ZOOT.cz)

Šedo-černý vzorovaný batoh Meatfly Pioneer 2 26 l

Šedo-černý vzorovaný batoh Meatfly Pioneer 2 26 l

Meatfly. To je klasické zpracování, které se pyšní nekomplikovaným sportovním designem s městským duchem a jemným nádechem návykového adrenalinu. A to není málo. Typ: unisex batoh Barva: černá, šedá, tyrkysová Vzor: abstraktní Zapínání: stahování na šňůrku a dvě plastové přezky, zipy (kapsy) Úložný prostor: - hlavní úložný prostor (26 l) - vnitřní kapsa na 13,3" notebook, menší pořadová kapsa a síťovaná kapsa na zip - jedna kapsa na zip přístupná z boční strany - jedna vnější kapsa na klopě na zip - spodní vnější kapsa na zip se skrytou pláštěnkou Ergonomické vychytávky: - tvarované a polstrované ramenní popruhy - polstrovaná záda s prodyšnou síťovanou vrstvou Materiál : 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Údržba: v ruce Něco opravdu výborného: skrytá… (ZOOT.cz)

Černý vzorovaný batoh na notebook 15,6" Case Logic Berkeley 29 l

Černý vzorovaný batoh na notebook 15,6" Case Logic Berkeley 29 l

Hodně a rádi cestujete? Pokud to nejsou pouze cesty prstem po mapě, ale vlakem, letadlem nebo pěšky, nezapomínejte na správné vybavení. Špičkový batoh je základ. Tak zvolte ten, který se stane vašim nejlepším parťákem. Typ: batoh se vzorem Barva: černá, zelená, červená Vzor: růže a ornamenty Zapínání: zip, patentky, karabina Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na dvoucestný zip s přihrádkou na tablet 10,1" - jedna přední kapsa na dvoucestný zip se čtyřmi přihrádkami, z toho jedna na zip - jedna zadní polstrovaná kapsa na dvoucestný zip na notebook 15,6" - dvě boční přihrádky - jedna zadní přihrádka Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - samostatný prostor pro 15.6" notebook a přihrádka pro 10,1 " tablet - skrytá kapsa v zádové části poskytuje… (ZOOT.cz)

Batoh Case Logic SIBP-15F, modrý

Batoh Case Logic SIBP-15F, modrý

Elegantní městský batoh,v jeho útrobách najdete prostor pro většinu 15,4" notebooků. VLASTNOSTI: Organizační panel pro vaši přenosnou elektroniku, pera a další Speciální kapsy na příslušenství pro elektroniku bez škrábanců Nastavitelné ramenní popruhy a madlo umožňují snadnou přepravu Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Zelený batoh na notebook Case Logic Larimer 22 l

Zelený batoh na notebook Case Logic Larimer  22 l

Hodně a rádi cestujete? Pokud to nejsou pouze cesty prstem po mapě, ale vlakem, letadlem nebo pěšky, nezapomínejte na správné vybavení. Špičkový batoh je základ. Tak zvolte ten, který se stane vaším nejlepším parťákem. Typ: víceúčelový batoh Barva: zelená Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: jeden vnější, dvě vnitřní Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - velkoryse polstrovaná přihrádka poskytující optimální ochranu notebooku s úhlopříčkou až 15,6“ - speciální kapsa pro 10“ tablet - přední kapsa na zip slouží pro bezpečné a přitom rychle dostupné uložení dalších položek - vnitřní síťovaný kapsa na zip pro přehledné ukládání drobností - stahovací šňůrový uzávěr pod víkem pro bezpečné ukládání věcí - moderní barevné provedení a individuální vnitřní vzor… (ZOOT.cz)

Zelený batoh na notebook 15,6" Case Logic Berkeley 29 l

Zelený batoh na notebook 15,6" Case Logic Berkeley 29 l

Hodně a rádi cestujete? Pokud to nejsou pouze cesty prstem po mapě, ale vlakem, letadlem nebo pěšky, nezapomínejte na správné vybavení. Špičkový batoh je základ. Tak zvolte ten, který se stane vašim nejlepším parťákem. Typ: batoh se vzorem Barva: zelená Zapínání: zip, patentky, karabina Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na dvoucestný zip s přihrádkou na tablet 10,1" - jedna přední kapsa na dvoucestný zip se čtyřmi přihrádkami, z toho jedna na zip - jedna zadní polstrovaná kapsa na dvoucestný zip na notebook 15,6" - dvě boční přihrádky - jedna zadní přihrádka Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - samostatný prostor pro 15.6" notebook a přihrádka pro 10,1 " tablet - skrytá kapsa v zádové části poskytuje bezpečný prostor pro peníze nebo doklady -… (ZOOT.cz)

Tmavě šedý batoh na notebook 15,6" Case Logic Berkeley 29 l

Tmavě šedý batoh na notebook 15,6" Case Logic Berkeley 29 l

Hodně a rádi cestujete? Pokud to nejsou pouze cesty prstem po mapě, ale vlakem, letadlem nebo pěšky, nezapomínejte na správné vybavení. Špičkový batoh je základ. Tak zvolte ten, který se stane vašim nejlepším parťákem. Typ: batoh se vzorem Barva: tmavě šedá s jemným nádechem do zelena Zapínání: zip, patentky, karabina Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na dvoucestný zip s přihrádkou na tablet 10,1" - jedna přední kapsa na dvoucestný zip se čtyřmi přihrádkami, z toho jedna na zip - jedna zadní polstrovaná kapsa na dvoucestný zip na notebook 15,6" - dvě boční přihrádky - jedna zadní přihrádka Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - samostatný prostor pro 15.6" notebook a přihrádka pro 10,1 " tablet - skrytá kapsa v zádové části poskytuje bezpečný… (ZOOT.cz)

Case Logic Bryker batoh 14“ Black

Case Logic Bryker batoh 14“ Black

Taška a batoh na notebook v jednom.. Všestranný batoh na notebook, který lze zároveň nosit i jako taška přes rameno, vám ulehčí každodenní dojíždění do práce. Snadná a rychlá přeměna umožní pohodlné nošení podle dané situace a zajistí bezpečný transport vaší elektroniky. - silně polstrovaný oddíl pro 14" notebook - polstrovaná kapsa na 10,1" tablet či iPad - ramenní popruhy lze snadno skrýt a batoh tak upravit na tašku - uzavíratelná kapsa na příslušenství s přihrádkou na powerbanku - praktické poutko pro vedení nabíjecího kabelu - rychle přístupná kapsa s výstelkou pro bezpečné uložení telefonu - bezpečně skrytá kapsa na zádech pro peněženku a doklady - vnitřní síťovaná kapsa na zip pro drobnosti - boční kapsa rozšiřitelná pomocí zipu ideální pro lahev s pitím -… (Bagalio.cz)

Case Logic Bryker batoh 15,6“ Black

Case Logic Bryker batoh 15,6“ Black

Moderní batoh na notebook.. Batoh s moderním designem skvěle ochrání notebook i tablet díky kvalitnímu polstrování. Rovněž nabízí množství prostoru pro každodenní potřeby. - silně polstrovaný oddíl pro 15,6" notebook - polstrovaná kapsa pro 10,1" tablet či iPad - uzavíratelná kapsa na příslušenství s přihrádkou na powerbanku - praktické poutko pro vedení nabíjecího kabelu - spodní vnější kapsa s prostorem na neforemný síťový zdroj - bezpečně skrytá kapsa na zádech pro peněženku a doklady - boční kapsy rozšiřitelné pomocí zipu ideální pro lahev s pitím - nastavitelný hrudní popruh pro pohodlné nošení - pásek pro připevnění k rukojeti kufru - systém strap management pro smotání přebytečných popruhů (Bagalio.cz)

Case Logic Batoh na notebook 16“ Black

Case Logic Batoh na notebook 16“ Black

Komfortní a stylový batoh s kapsou na notebook.. Tento stylový kousek vás bude doprovázet do práce či školy, aniž by ohrozil váš elegantní styl. Je lehký, maximálně pohodlný a prakticky členěný. - integrovaná kapsa pro notebook o velikosti 16" - dostatečně prostorný hlavní oddíl - přední kapsa s organizérem - dvě postranní kapsy na drobnosti - malá kapsička v horní části pro telefon či sluneční brýle - komfortní ramenní popruhy - vzdušná síťovina ve spodní části zad (Bagalio.cz)

hmotnost:
0.93 kg
distribuce:
CZ
barva:
černá

Case Logic Batoh na notebook 17“ Black

Case Logic Batoh na notebook 17“ Black

Batoh s kapsou na notebook větších rozměrů.. Pokud váš přenosný počítač není žádné tintítko a přesto jej potřebujete mít neustále při sobě, budete tento batoh milovat. Kromě notebooku se samozřejmě postará i o nezbytné příslušenství a dokumenty. - polstrovaná kapsa na notebook o velikosti 17" - možnost uložení dokumentů - přední kapsa s organizérem - SpeedPocket™ - přední kapsa pro kovové předměty (usnadňuje cestování letadlem) - pohodlné ramenní popruhy s polstrováním (Bagalio.cz)

Case Logic Batoh na notebook 17,3“ Black

Case Logic Batoh na notebook 17,3“ Black

Batoh s kapsou na notebook větších rozměrů. . Vlastníte notebook větších rozměrů a ne vždy se vám hodí nosit jej v brašně? Pak je tento batoh na notebook značky Case Logic vynikajícím řešením. Je vyroben z odolného materiálu, který spolehlivě ochrání Vaše zařízení. Ať už se jedná o notebook či tablet, batoh Vám poskytne samostatný oddíl, v němž bude zařízení v bezpečí i při náročnějších cestách. Kromě prostorného středního oddílu je batoh vybaven chráněnou kapsou pro brýle či mobil, předním oddílem s přehledným organizérem a mnoha dalšími menšími kapsami. - samostatný oddíl pro notebook (16–17,3") a tablet (10,1") - kvalitní polstrování zad a popruhů pro pohodlné celodenní nošení - skrytá zadní kapsa v bederním polstrování pro cennosti - odolný materiál pro dlouhou životnost a… (Bagalio.cz)

Hmotnost:
0,9 kg
Objem:
30 l
Materiál:
nylon
Barva:
černá

Case Logic Batoh na notebook 16“ Black

Case Logic Batoh na notebook 16“ Black

Lehký a prostorný batoh na notebook. . Lehký a odolný pomocník na každodenních cestách moderního byznysmena, to je batoh na notebook značky Case Logic. Jeho hlavními přednostmi jsou odolný materiál zajišťující dlouhou životnost (záruka 25 let), bohatý prostor umožňující logické uspořádání všeho potřebného od notebooku či tabletu po přehledně uložené drobnosti každodenní potřeby. Véčkové otevírání zajišťuje maximálně pohodlný přístup a Smart Organization™ skvěle poslouží k přehlednému uložení elektroniky a příslušenství. K dalším vychytávkám patří jisticí pás pro připevnění k teleskopické rukojeti kufru, velké zipy pro snadnou manipulaci a strap management pro smotání přebytečných popruhů. - samostatný oddíl pro 15–16" notebook - kapsa na iPad® či tablet (10,1“) s jemnou výstelkou,… (Bagalio.cz)

Case Logic Batoh na notebook 15,6“ Black

Case Logic Batoh na notebook 15,6“ Black

Prostorný batoh na notebook a tablet. . Batoh na notebook je zajímavá alternativa k brašně, která nabízí spoustu úložného prostoru pro veškerou elektroniku potřebnou v práci či ve škole. Kvalitní provedení poskytuje příjemné nošení a výbornou ochranu nákladu. Díky odolnému materiálu a silnému polstrování je batoh vhodný pro každodenní pohodlné nošení. - odolný nylon vhodný pro každodenní intenzivní používání - silné polstrování zad i popruhů a anatomické tvarování brání otlačení, pocení a zajišťuje pohodlné nošení - samostatný oddíl pro notebook (15,6") a tablet (10,1") či iPad - prostorný střední úložný oddíl pro dokumenty a knihy či oblečení a sportovní potřeby - přední kapsa s organizérem pro přehledné uložení elektroniky, mobilního telefonu, MP3, USB klíče, externího HDD,… (Bagalio.cz)

Batoh na notebook Case Logic LoDo, 15,6

Batoh na notebook Case Logic LoDo, 15,6

Moderní design s relevantními funkčními prvky zkombinovanými v batohu LoDo 15,6" na notebook perfektní do práce, do školy nebo na cesty. Vlastnosti: Silně polstrovaný oddíl pro počítač až do velikosti displeje 15,6". Úložný prostor chránící iPad nebo 10,1" tablet. Vysoce kvalitní vnější bavlněné plátno. Kůží potažená poutka zipů. Diskrétní kapsa na zip pro telefon. Snadno přístupné vnější kapsy s magnetickým uzávěrem na příslušenství. Vnitřní kapsy na zip jako dodatečný úložný prostor. Polstrovaná záda a ramenní popruhy zajišťují pohodlné nošení. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Šedo-černý batoh NUGGET Arbiter 30 l

Šedo-černý batoh NUGGET Arbiter 30 l

Ať už jste zaťatý prknař, máte slabost pro zběsilé cestování hromadnou dopravou, chodíte výhradně pěšky, zálibně se oddáváte divoké jízdě na drezínách, nákupních košících či dvouřadých kolečkových bruslích, máme pro vás jednu krátkou a více než dobrou zprávu. NUGGET . A máte u toho všeho volné ruce a stylově sbaleno na cesty kamkoli. Typ: sportovní batoh Barva: šedá, černá, oranžová Vzor: abstraktní Zapínání: dvoucestný zip Úložný prostor: - hlavní kapsa (30 l ) - vnitřní kapsa na notebook 15” (přístupná z boku na zip) - menší kapsa na s přihrádkami a malou kapsou na zip (vhodná např. na brýle) - malá kapsa ze předu na zip - boční kapsa na zip, z druhé strany síťovaná na lahev - malá kapsa na bederním popruhu na zip Ergonomické vychytávky: - polstrovaná záda pro lepší odvětrávání -… (ZOOT.cz)

Šedo-černý batoh Burton Kettle 20 l

Šedo-černý batoh Burton Kettle 20 l

(ZOOT.cz)

Case Logic QHDC101K černé

Case Logic QHDC101K černé

Nárazu odolná skořepina pro maximální ochranu přenosného pevného disku Pružný pásek jistící pevný disk proti nežádoucímu pohybu Vnitřní kapsa pro kabel Zapínání na zip Rozměrově vhodné pro převážnou většinu 2,5“ přenosných pevných disků Barva: černá Materiál: EVA / nylon Vnější rozměry: 9,6 x 3,0 x 15,0 cm Vnitřní rozměry: 8,3 x 2,0 x 13,2 cm Hmotnost: 0,09 kg (Euronics.cz)

Case Logic GPS1 černé

Case Logic GPS1 černé

Case Logic pouzdro na navigaci 4,3'' GPS1 Modelované pouzdro z materiálu EVA s elastickým popruhem bránícím pohybu GPS displeje Prostor pro příslušenství (kabely a jiné předměty) • Barva: černá • Materiál: EVA • Vnější rozměry: 16,5 x 11,5 x 5,5 cm • Vnitřní rozměry: 15,3 x 9,6 x 3,5 cm (Euronics.cz)

Case Logic TBC406K černá

Case Logic TBC406K černá

Pro ty chvíle, kdy sebou chcete nést pouze to absolutně nejdůležitější, Vám toto odolné a lehké pouzdro na zrcadlovku nabízí perfektní řešení a spolehlivou ochranu. * Určeno pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem * Minimalistický design, kvalitní materiály a silné polstrování zajišťují spolehlivou ochranu * Horní víko se otevírá směrem od těla pro co nejbezpečnější manipulaci s fotoaparátem * Vnitřní kapsa na zip s parkováním pro paměťovou kartu, utěrku na optiku apod. * Tři vnější kapsy na zip pro další drobnosti jako kabely, krytku objektivu apod. * Poutko na opasek * Polstrované madlo a odnímatelný ramenní popruh Parametry Barva: černá Materiál: nylon Vnější rozměry: 17,5 x 10,9 x 22,0 Vnitřní rozměry: 15,2 x 10,9 x 15,7 cm Hmotnost: 0,16 kg Záruka: 25 let (Euronics.cz)

Case Logic TBC404K černé

Case Logic TBC404K černé

Přesně navržené pro dnešní kompaktní ultrazoom fotoaparáty. Toto lehké pouzdro z odolného vnějšího materiálu s polstrováním a jemnou výstelkou spolehlivě ochrání fotoaparát i příslušenství. * Kompatibilní s ultrazoom fotoaparáty, videokamerami a kompakty s pancake objektivem (15-17mm) * Odolný vnější materiál a vnitřní polstrování spolehlivě chrání fotoaparát při každodenním používání * Vnitřní kapsa na zip s parkováním na paměťovou kartu nebo krátký kabel * Přední kapsa na zip ideální pro krytku objektivu * Zapínání na zip * Polstrované madlo na přenášení v ruce a odnímatelný ramenní popruh Parametry Barva: černá Materiál: nylon Vnější rozměry: 11,9 x 9,9 x 17,5 cm Vnitřní rozměry: 8,9 x 7,6 x 11,7 cm Hmotnost: 0,12 kg Záruka: 25 let (Euronics.cz)

Case Logic QPB301K černé

Case Logic QPB301K černé

Odolné skořepinové pouzdro v zářivých barvách na kompaktní fotoaparát. I toto pouzdro přispívá k radosti a spontánnosti při focení a sdílení fotek. • Lehká a odolná EVA skořepina spolehlivě ochrání většinu dnešních kompaktních fotoaparátů • Jemný interiér naopak chrání displej i povrch fotoaparátu před poškrábání • Vnitřní kapsa pro náhradní paměťovou kartu nebo jiné drobné příslušenství • Odnímatelná šňůra na zavěšení • Poutko na opasek • Zip se dvěma jezdci pro rychlý přístup i bezpečné zavírání Parametry: Barva: černá Materiál: EVA Vnější rozměry: 8,5 x 2,9 x 12,5 cm Vnitřní rozměry: 10,0 x 2,4 x 6,0 cm Hmotnost: 0,08 kg (Euronics.cz)

Case Logic CPL102K černé

Case Logic CPL102K černé

Ať už fotíte na party nebo procházku v parku, má toto konfekční stylové pouzdro střední velikosti ideální rozměry pro rychlé vhození do tašky nebo zavěšení přes rameno. Moderní prošívání zvyšuje estetický dojem a naznačuje, jak silné polstrování chrání váš fotoaparát. Vhodné pro širokou skupinu středně velkých a profesionálních kompaktních fotoaparátů, systémových kompaktních fotoaparátů s pancake objektivem nebo videokamer. Vlastnosti: • Odolný vnější materiál a jemné vnitřní polstrování chrání váš fotoaparát před každodenním opotřebováním • Vnitřní kapsa pro kabel nebo náhradní paměťovou kartu • Odnímatelný ramenní popruh • Poutko na opasek Technická specifikace: • Barva: černá • Materiál: polyester • Vnější rozměry: 9,5 x 5,5 x 13,8 cm • Vnitřní rozměry: 7,5 x 4,8 x 11,5 cm •… (Euronics.cz)

Case Logic CPL103K černé

Case Logic CPL103K černé

Kdykoliv dostanete na víkendovém výletu chuť fotografovat vezměte svůj ultrazoom fotoaparát chráněný tímto stylovým pouzdrem. Moderní prošívání zvyšuje estetický dojem a naznačuje, jak silné polstrování chrání váš fotoaparát. Vhodné pro většinu středně velkých fotoaparátů jako jsou ultrazoom fotoaparáty, systémové kompaktní fotoaparáty s 15-20 mm pancake objektivem nebo kompaktní videokamery. Vlastnosti: • Dělící přepážka oddělující drobné příslušenství od fotoaparátu • Vnitřní kapsa pro náhradní paměťovou kartu • Otevřená pohotovostní zadní kapsa pro manuál nebo krytku objektivu • Vnitřní kapsa na zip pro drobné příslušenství • Odnímatelný ramenní popruh • Odolný vnější materiál a jemné vnitřní polstrování chránící fotoaparát před každodenním opotřebováním Technická specifikace: •… (Euronics.cz)

Case Logic DCB306K černá

Case Logic DCB306K černá

Brašna na zrcadlovku se dvěma postranními kapsami a další kapsou ve víku pro nejrůznější fotografické vybavení jako jsou paměťové karty, filtry, nabíječka nebo náhradní baterie. * Pouzdro pro zrcadlovku s nasazeným objektivem * Silné polstrování a nylexová výstelka * Prodloužený zip pro lepší otevírání a snazší přístup k fotoaparátu * Dvě postranní kapsy pro příslušenství jako baterie, nabíječka, kabely, krytka objektivu apod. * Kapsa ve víku na zip s parkováním pro paměťové karty * Poutko na opasek * Odnímatelný ramenní popruh a ucho na přenášení Parametry Barva: černá Materiál: polyester / nylon Vnější rozměry: 19,0 x 13,5 x 23,0 cm Vnitřní rozměry: 19,0 x 13,0 x 15,0 cm Hmotnost: 0,34 kg Záruka: 25 let (Euronics.cz)

Case Logic DCB308K černý

Case Logic DCB308K černý

Tento jednoramenný batoh si díky jeho pohodlnému nošení, snadné manipulaci a výborně řešeným prostorem rychle oblíbíte. Nabízí prostor nejen pro zrcadlovku, přídavný objektiv, blesk, stativ a drobné foto příslušenství, ale i pro svačinu nebo pláštěnku. * Ideální pro zrcadlovku s nasazeným objektivem * Sling design nabízí pohodlné přenášení fotoaparátu s příslušenstvím * Přesmyknutí ze zad dopředu pro rychlý přístup k fotoaparátu * Kontrastní oranžový interiér – pro lepší orientaci * Oddíl pro nefotografické vybavení (psací potřeby, netbook, MP3, mobilní telefon, apod.) * Horní oddíl pro osobní věci nebo zvláštní příslušenství * Postranní upínací systém pro stativ * Odnímatelný ochranný plášť proti dešti * Strap management pro skrytí přebytečné délky popruhů Parametry Barva: černá… (Euronics.cz)

Case Logic DCB305K černé

Case Logic DCB305K černé

Klasická brašna na videokameru (černá barva) (Euronics.cz)

Case Logic DCB301K černé

Case Logic DCB301K černé

Pouzdro na kompaktní fotoaparát s vnitřní kapsou pro paměťovou kartu. Poutko na opasek i popruh na zavěšení zvyšují možnosti uplatnění pouzdra. Vysoce odolný, dobře chránící a přitom lehký materiál. * Zapínání na zip * Nylexová výstelka pro maximální ochranu přístroje * Integrovaná kapsa pro paměťové karty * Materiál odolávající povětrnostním vlivům * Poutko na opasek * Odnímatelný popruh na krk nebo přes rameno Parametry Barva: černá Materiál: polyester / nylon Vnější rozměry: 9,0 x 4,0 x 12,0 cm Vnitřní rozměry: 6,8 x 2,5 x 10,5 cm Hmotnost: 0,06 kg Záruka: 25 let (Euronics.cz)

Case Logic DCB302K černé

Case Logic DCB302K černé

Pouzdro na kompaktní fotoaparát s kapsou pro paměťovou kartu, náhradní baterii, kabel apod. Poutko na opasek i popruh na zavěšení zvyšují možnosti uplatnění pouzdra. Vysoce odolný, dobře chránící a přitom lehký materiál. * Pouzdro kompatibilní s největším počtem digitálních fotoaparátů * Jednoduchý design akcentovaný barevnými detaily * Zapínání na zip * Nylexová výstelka pro maximální ochranu přístroje * Samostatná kapsa pro baterie, kabely apod. * Integrovaná kapsa pro paměťové karty * Materiál odolávající povětrnostním vlivům * Poutko na opasek * Odnímatelný popruh na krk nebo přes rameno Parametry Barva: černá Materiál: polyester / nylon Vnější rozměry: 9,0 x 5,0 x 13,5 cm Vnitřní rozměry: 7,0 x 3,0 x 12,0 cm Hmotnost: 0,09 kg Záruka: 25 let (Euronics.cz)

Case Logic TBC409K černé

Case Logic TBC409K černé

Prakticky malá brašna pro zrcadlovku. I přes své kompaktní rozměry pojme nejen zrcadlovku s objektivem, ale i další příslušenství jako blesk a další objektiv aniž by vás zatížila. * Pojme zrcadlovku s nasazeným objektivem a až další dva objektivy nebo objektiv a blesk plus další drobné příslušenství * Unikátní závěsný systém drží fotoaparát tak aby se nedotýkal dna, a tím zvyšuje jeho ochranu před nárazem * Prostory po stranách závěsného systému jsou určeny pro objektivy nebo blesk * Celý interiér lze přestavět podle vlastních potřeb * Kapsa na zip ve víku pro paměťové karty, utěrku na optiku apod. * Přední kapsa na zip s vnitřní síťovanou kapsou vhodná pro osobní věci jako poznámkový blok nebo mobilní telefon * Malá přední kapsa na zip s rychlým přístupem, ideální pro krytku objektivu… (Euronics.cz)

Case Logic SLRC200 černé

Case Logic SLRC200 černé

• Špičková ochrana přístroje díky nárazuodolnému materiálu • Pevné a nepromokavé dno zajišťuje stabilitu brašny a chrání před vodou, blátem nebo sněhem • Zapínání na zipy • Nylexová výstelka pro maximální ochranu přístroje • Doplňkové kapsy pro příslušenství • Vnitřní kapsa na paměťové karty • Materiál odolávající povětrnostním vlivům • Horní držadlo a odnímatelný ramenní popruh Parametry Barva: černá Materiál: EVA / nylon Vnější rozměry: 17,4 x 19,3 x 19,5 cm Vnitřní rozměry: 15,2 x 10,9 x 15,2 cm Hmotnost: 0,24 kg Záruka: 25 let (Euronics.cz)

Case Logic SLRC201 černé

Case Logic SLRC201 černé

* Špičková ochrana přístroje díky nárazuodolnému materiálu * Voděodolný zip s uretanovým povrchem * Nylexová výstelka pro maximální ochranu přístroje * Doplňkové kapsy pro příslušenství * Vnitřní kapsa na paměťové karty * Materiál odolávající povětrnostním vlivům * Horní držadlo a odnímatelný ramenní popruh Parametry Barva: černá Materiál: EVA / nylon Vnější rozměry: 17,0 x 15,3 x 25,2 cm Vnitřní rozměry: 15,0 x 10,5 x 19,8 cm Hmotnost: 0,34 kg Záruka: 25 let (Euronics.cz)

Case Logic Batoh na notebook 15,6“ a tablet 10,1“ Black

Case Logic Batoh na notebook 15,6“ a tablet 10,1“ Black

Praktický batoh pro cesty do práce i volný čas. . Batoh vhodný pro každodenní cesty do práce i pro volnočasové aktivity. Batoh nabízí flexibilní prostor a maximální pohodlí při nošení, ať už se chystáte na pracovní schůzku či na krátký výlet. - samostatný oddíl pro 15,6" notebook a kapsa na 10,1" tablet či iPad - prostorný střední oddíl pro vše potřebné od dokumentů a knih po oblečení - přední kapsa s přehledným organizérem pro drobnou elektroniku a psací potřeby - prostorné dno přední kapsy je ideální pro uložení neforemného síťového adaptéru - četné kapsy na zip pro telefon a jiné drobné příslušenství - horní kapsy jsou snadno a rychle přístupné - skrytá bezpečnostní kapsa pro doklady a cennosti v zadním bederním polstrování - boční kapsy s průchodem pro kabel sluchátek… (Bagalio.cz)

Case Logic Batoh na notebook 15,6“ a tablet 10,1“ Black

Case Logic Batoh na notebook 15,6“ a tablet 10,1“ Black

Prostorný batoh na notebook a tablet. . Batoh, který je skvělým společníkem do práce či školy i pro volnočasové aktivity. Poskytuje samostatný oddíl pro notebook i tablet, dostatečný prostor pro potřebné dokumenty, knihy či oblečení. Díky množství kapes a organizéru lze všechny drobnosti přehledně uspořádat a mít je tak vždy po ruce. Silné polstrování zajišťuje maximální komfort při celodenním nošení a skrývá také bezpečnou kapsu pro cennosti. - samostatný oddíl pro notebook (15,6") a kapsa pro tablet (10,1") či iPad - střední oddíl poskytující dostatečný prostor pro dokumenty, knihy či např. oblečení a sportovní potřeby - snadno přístupné kapsy na zip pro smartphone, kabely a jiné drobné příslušenství - horní kapsa s plyšovou výstelkou, která je šetrná k displeji mobilu či… (Bagalio.cz)

Hmotnost:
1,01 kg
Objem:
22 l
Materiál:
polyester
Barva:
černá

Pouzdro Case Logic CLP115SB, černé

Pouzdro Case Logic CLP115SB, černé

Vodorovné kožené pouzdro na mobilní telefon s ochrannou semišovou výstelkou a pružnými postranními pásky pro variabilní nastavení šířky. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Case Logic TBC401K Slimline černé

Case Logic TBC401K Slimline černé

Kvalitní materiál i zpracování kombinované s přímočarým designem zajišťují spolehlivou ochranu každému kompaktnímu fotoaparátu. * Kompatibilní s převážnou většinou dnešních kompaktních fotoaparátů * Nylexová výstelka chrání fotoaparát při každodenním používání * Odolný vnější materiál odolávající povětrnostním vlivům * Poutko na opasek Parametry Barva: černá Materiál: nylon Vnější rozměry: 8,1 x 3,0 x 12,5 cm Vnitřní rozměry: 5,8 x 2,5 x 9,7 cm Hmotnost: 0,04 kg Záruka: 25 let (Euronics.cz)

Case Logic TBC403K střední černé

Case Logic TBC403K střední černé

Kvalitní materiál i zpracování kombinované s přímočarým designem zajišťují spolehlivou ochranu každému středně velkému fotoaparátu nebo kameře. * Vhodné pro středně velké kompaktní fotoaparáty a kompaktní videokamery * Odolný vnější materiál odolávající povětrnostním vlivům * Nylexová výstelka chrání fotoaparát při každodenním používání * Vnější kapsa na zip pro paměťovou kartu nebo jiné drobné příslušenství * Karabina na zavěšení * Poutko na opasek Parametry Barva: černá Materiál: nylon Vnější rozměry: 14,0 x 6,0 x 9,4 cm Vnitřní rozměry: 10,9 x 4,3 x 7,1 cm Hmotnost: 0,06 kg Záruka: 25 let (Euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít