Šedé pánské tenisky Nike Free RN Commuter

Fialové dámské tenisky Nike Free RN Commuter

Fialové dámské tenisky Nike Free RN Commuter

Multifunkční tenisky, které můžete vzít jak do města, tak na sport, jsou novinkou roku 2017. Pružná podrážka při běhání poskytne přirozený pocit, decentní vzhled zase možnost obout boty klidně i do práce. Typ: dámská běžecká obuv Barva: fialová, šedá Zapínání: šněrovací systém s brzdičkou Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - pružný pletený materiál podobný ponožce obepíná nohu pro naprosté pohodlí a umožňuje rychlé nazutí a vyzutí - pružné pásky obepínají kotník a zvyšují celkovou oporu - šněrovací systém s brzdičkou usnadňuje utažení a poskytne větší stabilitu - podrážka pruží, rozpíná se a zase smršťuje a tvoří tak přirozený pocit pod chodidlem Rozměry: výška podrážky - 3 cm (ZOOT.cz)

Světle fialové dámské tenisky Nike Free RN Commuter

Světle fialové dámské tenisky Nike Free RN Commuter

Typ: dámské tenisky Nike free run Barva: světle fialová Zapínání: na stahovací gumu Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - lehká tkanina ze strečového úpletu poskytuje odolnost a oporu, zatímco elastické pásky obepínají kotník a střední část zaručuje přiléhavý a pevný střih - technologie Nike Flywire – silná a lehká vlákna, která se vinou od klenby po horní část boty – poskytuje pevnou fixaci - podrážka Nike Free se na každém kroku rozpíná a smršťuje, což chodidlu zaručí přirozený pocit - vnitřní vložka obepíná nohu a zvyšuje tím pohodlí - šněrovací systém s brzdičkou doplňují mimořádně lehká vlákna Nike Flywire, které dodávají oporu a stabilitu - o dolná pěnová podrážka s gumovými prvky na špičce a na patě (ZOOT.cz)

Šedé pánské sportovní tenisky Nike Free RN 2018

Šedé pánské sportovní tenisky Nike Free RN 2018

Typ: pánské sportovní tenisky Barva: šedá, bílá Zapínání: tkaničky Materiál: svrchní část - textil, syntetika vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Specifikace: - svrchní materiál obsahuje spandex - široký pás zpevní patu - měkká a pružná podrážka kopíruje pohyb - vlákna Flywire jsou propojená s tkaničkami a při utažení boty dobře drží nohu - vzorovaná pěnová podrážka zlepšuje trakci (ZOOT.cz)

Černé pánské tenisky Nike Free Commuter

Černé pánské tenisky Nike Free Commuter

Ať už jste vášnivý běžec nebo jen dobíháte tramvaje, tyhle botky budou vašim věrným služebníkem při každém došlapu. Typ: pánské tenisky Nike free run Barva: černá Zapínání: na stahovací gumu Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - lehká tkanina ze strečového úpletu poskytuje odolnost a oporu, zatímco elastické pásky obepínají kotník a střední část zaručuje přiléhavý a pevný střih - technologie Nike Flywire – silná a lehká vlákna, která se vinou od klenby po horní část boty – poskytuje pevnou fixaci - podrážka Nike Free se na každém kroku rozpíná a smršťuje, což chodidlu zaručí přirozený pocit - vnitřní vložka obepíná nohu a zvyšuje tím pohodlí Výška podrážky - 3 cm (ZOOT.cz)

Nike Free RN 2017 Tenisky Černá Šedá

Nike Free RN 2017 Tenisky Černá Šedá

Materiál: svršek - textil vnitřek - textil podešev - syntetika stélka - textil Povrch: pletený Tvar špičky: kulatý Zapínání: na tkaničky Barva: šedá, černá Detail: technologie Nike Free - podešev z lamely zvyšuje pružnost při dopadu, podporuje posílení stabilizačních svalů, technologie Flywire - zajišťuje fixaci nohy, běžecká obuv (BIBLOO.cz)

Uživatele, kteří hledají "Šedé pánské tenisky Nike Free RN Commuter" se dívají také na:

Nike air max command pánské
Nike
Pánské plyšové papuče
Boty mustang pánské

Bílé dámské tenisky Nike Free Commuter

Bílé dámské tenisky Nike Free Commuter

Pravá, levá. Nádech, výdech. Pramínky vlasů létají ze strany na stranu, c ítíte zběsilý tlukot svého srdce, z čela vám pomalu stékají kapky studeného potu a vy už se vidíte rozvalená na gauči se sýrovou pizzou v ruce. Ale kdepak. Tyhle hříšné představy zahoďte někam do dalekého vesmíru. Jakmile totiž skloníte zrak k těm parádním botám, které jste si tak dlouho přála, vaším tělem i duší projde silná motivační energie a vy snadno pokoříte další kilometr. A to za to stojí, nebo ne? Typ: dámská běžecká obuv Barva: bílá Zapínání: gumička na stahování Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - pružný pletený materiál podobný ponožce obepíná nohu pro naprosté pohodlí a umožňuje rychlé nazutí a vyzutí - šněrovací systém s… (ZOOT.cz)

Petrolejové dámské tenisky Nike Free Commuter

Petrolejové dámské tenisky Nike Free Commuter

Pravá, levá. Nádech, výdech. Pramínky vlasů létají ze strany na stranu, c ítíte zběsilý tlukot svého srdce, z čela vám pomalu stékají kapky studeného potu a vy už se vidíte rozvalená na gauči se sýrovou pizzou v ruce. Ale kdepak. Tyhle hříšné představy zahoďte někam do dalekého vesmíru. Jakmile totiž skloníte zrak k těm parádním botám, které jste si tak dlouho přála, vaším tělem i duší projde silná motivační energie a vy snadno pokoříte další kilometr. A to za to stojí, nebo ne? Typ: dámská běžecká obuv Barva: petrolejová Zapínání: gumička na stahování Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - pružný pletený materiál podobný ponožce obepíná nohu pro naprosté pohodlí a umožňuje rychlé nazutí a vyzutí - šněrovací systém s… (ZOOT.cz)

Černé dámské tenisky Nike Free Commuter

Černé dámské tenisky Nike Free Commuter

Ať už jste vášnivá běžkyně nebo jen dobíháte tramvaje, tyhle botky budou vašim věrným služebníkem při každém došlapu. Typ: dámské tenisky Nike free run Barva: černá Zapínání: na stahovací gumu Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - lehká tkanina ze strečového úpletu poskytuje odolnost a oporu, zatímco elastické pásky obepínají kotník a střední část zaručuje přiléhavý a pevný střih - technologie Nike Flywire – silná a lehká vlákna, která se vinou od klenby po horní část boty – poskytuje pevnou fixaci - podrážka Nike Free se na každém kroku rozpíná a smršťuje, což chodidlu zaručí přirozený pocit - vnitřní vložka obepíná nohu a zvyšuje tím pohodlí Výška podrážky - 3 cm (ZOOT.cz)

Světle fialové dámské tenisky Nike Free Commuter

Světle fialové dámské tenisky Nike Free Commuter

Pravá, levá. Nádech, výdech. Pramínky vlasů létají ze strany na stranu, c ítíte zběsilý tlukot svého srdce, z čela vám pomalu stékají kapky studeného potu a vy už se vidíte rozvalená na gauči se sýrovou pizzou v ruce. Ale kdepak. Tyhle hříšné představy zahoďte někam do dalekého vesmíru. Jakmile totiž skloníte zrak k těm parádním botám, které jste si tak dlouho přála, vaším tělem i duší projde silná motivační energie a vy snadno pokoříte další kilometr. A to za to stojí, nebo ne? Typ: dámská běžecká obuv Barva: světle fialová Zapínání: gumička na stahování Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - pružný pletený materiál podobný ponožce obepíná nohu pro naprosté pohodlí a umožňuje rychlé nazutí a vyzutí - šněrovací systém… (ZOOT.cz)

Dětské Tenisky Nike FREE RN 2017 (TDV)

Dětské Tenisky Nike FREE RN 2017 (TDV)

Nike free rn 2017 (tdv) (D-SPORT.CZ)

Neonově oranžové dámské tenisky Nike Free RN 2018

Neonově oranžové dámské tenisky Nike Free RN 2018

Typ: dámská běžecká obuv s reflexními prvky Barva: neonově oranžová, šedá Zapínání: tkaničky Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - vhodné pro krátké běhy - vhodné také k běžnému nošení - m ateriál svršku obsahuje spandex, takže daleko líp padne a je dynamičtější než kdy dřív - š iroký pás s vylepšenou konstrukcí líp obepne patu a zpevní ji - polstrování v patě - m ěkká, odlehčená podrážka - v lákna Flywire jsou propojená s tkaničkami a při utažení boty dobře drží nohu - v zorovaná pěnová podrážka vpředu a vzadu zlepšuje trakci - reflexní prvky Rozměry: výška podrážky - 4 cm (ZOOT.cz)

Dámské Tenisky Nike WMNS FREE RN

Dámské Tenisky Nike WMNS FREE RN

Wmns nike free rn (D-SPORT.CZ)

Pánské běžecké boty Nike FREE RN

Pánské běžecké boty Nike FREE RN

Běž si zaběhat a pak... Víš co, běž běhat! Pro všechny milovníky běhu máme skvělou zprávu. Máme pro to dokonalé boty! V pánských běžeckých botách Nike Free RN můžeš běhat a běhat a běhat, prostě dokud neoběhneš celý svět. Co je na nich tak super: Svršek je vyroben z prodyšné síťoviny, která se na sebe vrství, aby byla co nejodolnější. Na patě najdeš vyztužení pro lepší stabilitu. Flywire vlákna prostupují celým svrškem až do mezipodešve, takže rovnoměrně obepnou tvou nohu a dokonale ji fixují. Mezipodešev s vylepšenou pěnou Nike Free 5.0 překvapí velmi nízkou hmotností. Zároveň skvěle ochrání tvůj pohybový aparát. Podešev disponuje technologií Tri-star. Každá jednotlivá hvězda se při došlapu roztáhne a dodá ti lepší stabilitu a odpružení. Podrážka je navíc na patě a špičce doplněna o… (D-SPORT.CZ)

Pánské běžecké boty Nike FREE RN DISTANCE 2

Pánské běžecké boty Nike FREE RN DISTANCE 2

Nike free rn distance 2 (D-SPORT.CZ)

Nike - Boty Free Rn

Nike - Boty Free Rn

Boty z kolekce značky Nike. Model vyroben z textilního materiálu. (Answear.cz)

Dětské běžecké boty Nike FREE RN (GS)

Dětské běžecké boty Nike FREE RN (GS)

S lehkým krokem Zajisti, že tvé dítko bude běhat zdravě. Běžecké boty Nike Free RN (GS) kombinují svršek vyrobený z lehké a podpůrné síťoviny se stélkou NIke Free, která tlumí dopad nohy. Navržená síťovina zajišťuje, že ti bota skvěle padne. Flywire pruhy ti zafixují nohy a zaručí, že noha nebude v botě skákat. Aktualizovaná platforma Nike Free 5.0 nabízí lehké odpružení. (D-SPORT.CZ)

Nike Free Run Commuter 2017 Vast Grey/ White

Nike Free Run Commuter 2017 Vast Grey/ White

Nike Free Run Commuter 2017 Vast Grey/ White si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2990 Kč. Značka: Nike, Barva: Šedá, Dostupné velikosti: 36.5,37.5,38,38.5,39,40,40.5,41,42,42.5,43,44,44.5 (Footshop.cz)

Nike - Boty Free Free RN 2017

Nike - Boty Free Free RN 2017

Boty z kolekce značky Nike. Model vyroben z textilního materiálu. (Answear.cz)

Nike Free Run Commuter 2017 Wmns Vast Grey/ White

Nike Free Run Commuter 2017 Wmns Vast Grey/ White

Nike Free Run Commuter 2017 Wmns Vast Grey/ White si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2090 Kč. Značka: Nike, Barva: Šedá, Dostupné velikosti: 36.5,37.5,38,38.5,39,40,40.5,41,42,42.5,43,44,44.5 (Footshop.cz)

Nike Free Run Commuter 2017 Black/ Vast Grey/ Neutral Olive

Nike Free Run Commuter 2017 Black/ Vast Grey/ Neutral Olive

Nike Free Run Commuter 2017 Black/ Vast Grey/ Neutral Olive si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2990 Kč. Značka: Nike, Barva: Černá, Dostupné velikosti: 38.5,39,40,40.5,41,42,42.5,44,45,47.5 (Footshop.cz)

Dámské běžecké boty Nike WMNS FREE RN

Dámské běžecké boty Nike WMNS FREE RN

S lehkým krokem Zajisti si, že budeš běhat zdravě. Dámské běžecké boty WMNS Nike Free RN kombinují svršek vyrobený z lehké a podpůrné síťoviny se stélkou Nike Free, která tlumí dopad nohy. Navržená síťovina zajišťuje, že ti bota skvěle padne. Flywire pruhy ti zafixují nohy a zaručí, že noha nebude v botě skákat. Aktualizovaná platforma Nike Free 5.0 nabízí lehké odpružení. (D-SPORT.CZ)

Dámské běžecké boty Nike WMNS FREE RN CMTR

Dámské běžecké boty Nike WMNS FREE RN CMTR

Wmns nike free rn cmtr (D-SPORT.CZ)

Dámské běžecké boty Nike WMNS FREE RN DISTANCE

Dámské běžecké boty Nike WMNS FREE RN DISTANCE

Došlap bez omezení Dámské boty wmns Nike free rn distance ti dopřejí jedineční zážitek z běhu díky flex drážkám, které umožní maximální flexi obuvi a simulují tak běh naboso. Svršek obuvi je pletený a obsahuje vlákna Flywire, která jsou integrováná společně s tkaničkami a při zavazování obuv obepne celé tvé chodidlo a zajistí ti maximalní stabilitu. Mezipodešev Lunarlon s Phyonovým jádrem ti dopřeje komfort při došlapu a zajistí ti maximální odpružení. Obuv navíc disponuje reflexními prvky, které odráží světlo a lépe tě zviditelní. (D-SPORT.CZ)

Světle šedé dámské tenisky Nike Free TR 7 Premium Training

Světle šedé dámské tenisky Nike Free TR 7 Premium Training

Při vašich sportovních aktivitách se potřebujete cítit pohodlně. Obuv od Nike si navíc oblíbíte i díky originálnímu designu. Typ: dámská tréninková obuv s ozdobnými detaily Barva: světle šedá Zapínání: tkaničky Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: lehký, prodyšný, pohodlný Specifikace: - síťovaný svršek s tvarovanými krycími vrstvami pro prodyšnou oporu - vlákna Flywire poskytují pocit pevné fixace - vnitřní vložka je zárukou pohodlného a dokonale padnoucího střihu - pěnová podrážka Nike Free pro pružnost - ohebné drážky tri-star zaručují pružnost ve více směrech - gumové sekce na podrážce zajišťují odolnost v nejvíce namáhaných částech Něco, co oceníte: maximální stabilita a komfort Rozměry: výška… (ZOOT.cz)

Dámské běžecké boty Nike WMNS FREE RN DISTANCE 2

Dámské běžecké boty Nike WMNS FREE RN DISTANCE 2

Doběhni dál než ostatní Pamatuješ si scénu z Forresta Gumpa, kdy Forrest během 2 let přeběhne celé Spojené státy? Tak kdyby měl běžecké boty Nike Free RN Distance 2, byla by ta scéna asi o něco delší, protože by Forrest doběhl o pár států dál. Tato běžecká obuv totiž disponuje systémem odpružení Lunarlon, který zvyšuje flexibilitu a pohodlí při běhu, čemuž ostatně přidává i použitá auxetická technologie, která má speciální vlastnosti při natahování, které zlepšují flexibilitu při běhu. Auxetický design zlepšuje flexibilitu. Částečně tkaná svrchní část zlepšuje odolnost a fixaci. Síťovina příjemně dýchá. Volná tkanina v přední části se přirozeně natahuje s pohybem tvojí nohy, což zajišťuje přirozenější pohyb, který je doplněn o lepší odvětrávání. Dynamic Fit technologie je zajištěna díky… (D-SPORT.CZ)

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Glacier Blue/ Polarized Blue

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Glacier Blue/ Polarized Blue

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Glacier Blue/ Polarized Blue si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2290 Kč. Značka: Nike, Barva: Šedá, Dostupné velikosti: 37.5,38,38.5 (Footshop.cz)

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Wolf Grey/ Cool Grey

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Wolf Grey/ Cool Grey

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Wolf Grey/ Cool Grey si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2290 Kč. Značka: Nike, Barva: Šedá, Dostupné velikosti: 36,37.5,38,38.5,39 (Footshop.cz)

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Bordeaux/ Black-Dark Raisin

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Bordeaux/ Black-Dark Raisin

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Bordeaux/ Black-Dark Raisin si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2590 Kč. Značka: Nike, Barva: Červená, Dostupné velikosti: 36.5,38,39,40 (Footshop.cz)

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Black/ White-Dark Grey-Volt

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Black/ White-Dark Grey-Volt

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Black/ White-Dark Grey-Volt si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2290 Kč. Značka: Nike, Barva: Černá, Dostupné velikosti: 38,38.5,39,40.5 (Footshop.cz)

Žluté dámské tenisky Nike Free run

Žluté dámské tenisky Nike Free run

Typ: dámská běžecká obuv Barva: žlutá Zapínání: tkaničky Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - svrchní materiál obsahuje spandex, ten zajišťuje dynamiku a pohodlí - tkaničky jsou propojeny s vlákny Flywire, díky nimž bota skvěle drží na noze - na špici je reflexní znak - polstrovaná pata pro nožku v pohodlí - přirozený pohyb zajišťuje inovativní vzor na odlehčené podrážce Rozměry: výška podrážky - 4 cm (ZOOT.cz)

Dětské Tenisky Nike FLEX 2017 RN (GS)

Dětské Tenisky Nike FLEX 2017 RN (GS)

Nike flex 2017 rn (gs) (D-SPORT.CZ)

Černé dámské tenisky Nike Free TR 7 Premium Training

Černé dámské tenisky Nike Free TR 7 Premium Training

Při vašich sportovních aktivitách se potřebujete cítit pohodlně. Obuv od Nike si navíc oblíbíte i díky originálnímu designu. Typ: dámská tréninková obuv s ozdobnými detaily Barva: černá Zapínání: tkaničky Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: lehký, prodyšný, pohodlný Specifikace: - síťovaný svršek s tvarovanými krycími vrstvami pro prodyšnou oporu - vlákna Flywire poskytují pocit pevné fixace - vnitřní vložka je zárukou pohodlného a dokonale padnoucího střihu - pěnová podrážka Nike Free pro pružnost - ohebné drážky tri-star zaručují pružnost ve více směrech - gumové sekce na podrážce zajišťují odolnost v nejvíce namáhaných částech Něco, co oceníte: maximální stabilita a komfort Rozměry: výška podrážky - 3… (ZOOT.cz)

Nike Flex 2017 RN Tenisky Červená Růžová

Nike Flex 2017 RN Tenisky Červená Růžová

Materiál: svršek - textil, syntetika vnitřek - textil podešev - syntetika stélka - textil Povrch: textilní Tvar špičky: kulatý Zapínání: na tkaničky Barva: neonově růžová, červená Detail: technologie Flywire - zajišťuje fixaci nohy, běžecká obuv (BIBLOO.cz)

Šedé pánské tenisky s perforací

Šedé pánské tenisky s perforací

Šedé pánské tenisky Nike zdobí na svršku perforace. Na boku nechybí typické logo a v patní části je velkým písmem název značky. Zajímavý detail tvoří modrá podrážka, která navazuje na bílou podešev. Obujte tyto boty k džínům do města i na výlety mimo něj.; material: syntetika,syntetika,syntetika,syntetika (Bata - CZ)

Šedé pánské tenisky

Šedé pánské tenisky

Nike pánské tenisky v šedé barvě zdobí na svršku perforace a červené detaily dodávají zajímavost. Obujte je k džínům a k mikině kdykoli se chcete cítit pohodlně. Samozřejmostí je komfortní podešev a stélka. V patní části je měkké polstrování a boty tak nebudou tlačit.; material: syntetika,syntetika,syntetika,syntetika (Bata - CZ)

Černo-šedé pánské tenisky se semišovými detaily Nike Air Odyssey

Černo-šedé pánské tenisky se semišovými detaily Nike Air Odyssey

Typ: pánské tenisky se semišovými detaily Barva: černá, bílá, šedá Zapínání: tkaničky Materiál: svrchní část - pravá kůže (v semišové úpravě), textil vnitřní část - textil stélka - textil podrážka - syntetika Specifikace: - část svrchní části z pravé kůže zajišťuje odolnost a oporu - pěnová mezipodešev s tlumicí vrstvou Air-Sole pro pocit lehkosti a pohodlí - odolnost díky kvalitní gumové podešvi Rozměry: výška podrážky - 4 cm (ZOOT.cz)

Pánské běžecké boty Nike Free Trainer 5.0, červené

Pánské běžecké boty Nike Free Trainer 5.0, červené

Pocity přirozeného pohybu vám umožní pánské běžecké boty Nike Free Trainer 5.0. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 44.5,…

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 44.5, odstíny barev: šedá

Velikost Stélka 38,5 24 cm 39 24,5 cm 40 25 cm 40,5 25,5 cm 41 26 cm 42 26,5 cm 42,5 27 cm 43 27,5 cm 44 28 cm 44,5 28,5 cm 45 29 cm 45,5 29,5 cm 46 30 cm 47 30,5 cm 47,5 31 cm 48 31,5 cm 48,5 32 cm 49 32,5 cm 49,5 33 cm 50 33,5 cm *tabulka představuje hodnoty dané výrobcem (Londonclub.cz)

velikost:
44.5

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 44, odstíny…

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 44, odstíny barev: šedá

Velikost Stélka 38,5 24 cm 39 24,5 cm 40 25 cm 40,5 25,5 cm 41 26 cm 42 26,5 cm 42,5 27 cm 43 27,5 cm 44 28 cm 44,5 28,5 cm 45 29 cm 45,5 29,5 cm 46 30 cm 47 30,5 cm 47,5 31 cm 48 31,5 cm 48,5 32 cm 49 32,5 cm 49,5 33 cm 50 33,5 cm *tabulka představuje hodnoty dané výrobcem (Londonclub.cz)

velikost:
44

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 45.5,…

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 45.5, odstíny barev: šedá

Velikost Stélka 38,5 24 cm 39 24,5 cm 40 25 cm 40,5 25,5 cm 41 26 cm 42 26,5 cm 42,5 27 cm 43 27,5 cm 44 28 cm 44,5 28,5 cm 45 29 cm 45,5 29,5 cm 46 30 cm 47 30,5 cm 47,5 31 cm 48 31,5 cm 48,5 32 cm 49 32,5 cm 49,5 33 cm 50 33,5 cm *tabulka představuje hodnoty dané výrobcem (Londonclub.cz)

velikost:
45.5

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 45, odstíny…

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 45, odstíny barev: šedá

Velikost Stélka 38,5 24 cm 39 24,5 cm 40 25 cm 40,5 25,5 cm 41 26 cm 42 26,5 cm 42,5 27 cm 43 27,5 cm 44 28 cm 44,5 28,5 cm 45 29 cm 45,5 29,5 cm 46 30 cm 47 30,5 cm 47,5 31 cm 48 31,5 cm 48,5 32 cm 49 32,5 cm 49,5 33 cm 50 33,5 cm *tabulka představuje hodnoty dané výrobcem (Londonclub.cz)

velikost:
45

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 46, odstíny…

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 46, odstíny barev: šedá

Velikost Stélka 38,5 24 cm 39 24,5 cm 40 25 cm 40,5 25,5 cm 41 26 cm 42 26,5 cm 42,5 27 cm 43 27,5 cm 44 28 cm 44,5 28,5 cm 45 29 cm 45,5 29,5 cm 46 30 cm 47 30,5 cm 47,5 31 cm 48 31,5 cm 48,5 32 cm 49 32,5 cm 49,5 33 cm 50 33,5 cm *tabulka představuje hodnoty dané výrobcem (Londonclub.cz)

velikost:
46

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 40.5,…

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 40.5, odstíny barev: šedá

Velikost Stélka 38,5 24 cm 39 24,5 cm 40 25 cm 40,5 25,5 cm 41 26 cm 42 26,5 cm 42,5 27 cm 43 27,5 cm 44 28 cm 44,5 28,5 cm 45 29 cm 45,5 29,5 cm 46 30 cm 47 30,5 cm 47,5 31 cm 48 31,5 cm 48,5 32 cm 49 32,5 cm 49,5 33 cm 50 33,5 cm *tabulka představuje hodnoty dané výrobcem (Londonclub.cz)

velikost:
40.5

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 40, odstíny…

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 40, odstíny barev: šedá

Velikost Stélka 38,5 24 cm 39 24,5 cm 40 25 cm 40,5 25,5 cm 41 26 cm 42 26,5 cm 42,5 27 cm 43 27,5 cm 44 28 cm 44,5 28,5 cm 45 29 cm 45,5 29,5 cm 46 30 cm 47 30,5 cm 47,5 31 cm 48 31,5 cm 48,5 32 cm 49 32,5 cm 49,5 33 cm 50 33,5 cm *tabulka představuje hodnoty dané výrobcem (Londonclub.cz)

velikost:
40

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 41, odstíny…

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 41, odstíny barev: šedá

Velikost Stélka 38,5 24 cm 39 24,5 cm 40 25 cm 40,5 25,5 cm 41 26 cm 42 26,5 cm 42,5 27 cm 43 27,5 cm 44 28 cm 44,5 28,5 cm 45 29 cm 45,5 29,5 cm 46 30 cm 47 30,5 cm 47,5 31 cm 48 31,5 cm 48,5 32 cm 49 32,5 cm 49,5 33 cm 50 33,5 cm *tabulka představuje hodnoty dané výrobcem (Londonclub.cz)

velikost:
41

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 42.5,…

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 42.5, odstíny barev: šedá

Velikost Stélka 38,5 24 cm 39 24,5 cm 40 25 cm 40,5 25,5 cm 41 26 cm 42 26,5 cm 42,5 27 cm 43 27,5 cm 44 28 cm 44,5 28,5 cm 45 29 cm 45,5 29,5 cm 46 30 cm 47 30,5 cm 47,5 31 cm 48 31,5 cm 48,5 32 cm 49 32,5 cm 49,5 33 cm 50 33,5 cm *tabulka představuje hodnoty dané výrobcem (Londonclub.cz)

velikost:
42.5

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 42, odstíny…

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 42, odstíny barev: šedá

Velikost Stélka 38,5 24 cm 39 24,5 cm 40 25 cm 40,5 25,5 cm 41 26 cm 42 26,5 cm 42,5 27 cm 43 27,5 cm 44 28 cm 44,5 28,5 cm 45 29 cm 45,5 29,5 cm 46 30 cm 47 30,5 cm 47,5 31 cm 48 31,5 cm 48,5 32 cm 49 32,5 cm 49,5 33 cm 50 33,5 cm *tabulka představuje hodnoty dané výrobcem (Londonclub.cz)

velikost:
42

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 43, odstíny…

Pánské tenisky NIKE MD Runner 2 Eng 916774-002 velikost: 43, odstíny barev: šedá

Velikost Stélka 38,5 24 cm 39 24,5 cm 40 25 cm 40,5 25,5 cm 41 26 cm 42 26,5 cm 42,5 27 cm 43 27,5 cm 44 28 cm 44,5 28,5 cm 45 29 cm 45,5 29,5 cm 46 30 cm 47 30,5 cm 47,5 31 cm 48 31,5 cm 48,5 32 cm 49 32,5 cm 49,5 33 cm 50 33,5 cm *tabulka představuje hodnoty dané výrobcem (Londonclub.cz)

velikost:
43

Nike Free 5.0 GS velikost: 37.5, odstíny barev: šedá

Nike Free 5.0 GS velikost: 37.5, odstíny barev: šedá

VelikostStélka34,521 cm3521,5 cm35,522 cm3622,5 cm36,523 cm37,523,5 cm3824 cm38,524,5 cm3925 cm4025,5 cm40,526 cm4126,5 cm4227 cm*tabulka představuje hodnoty dané výrobcem (Londonclub.cz)

velikost:
37.5

Pánské tenisky s pleteným svrškem

Pánské tenisky s pleteným svrškem

Pánské tenisky Nike FLEX EXPERIENCE RN 7 mají červeno-černý úpletový svršek zdobený typickým logem značky v zářivě červené barvě. Kontrastní bílá podešev je dobře ohebná díky své šestihranné struktuře. Pod patou je vyšší a dobře tlumí nárazy při dynamickém pohybu. Textilní svršek zaručí prodyšnost boty.; material: syntetika,syntetika,syntetika,textil (Bata - CZ)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít