Šedé pánské tenisky Nike Free RN Commuter

Fialové dámské tenisky Nike Free RN Commuter

Fialové dámské tenisky Nike Free RN Commuter

Multifunkční tenisky, které můžete vzít jak do města, tak na sport, jsou novinkou roku 2017. Pružná podrážka při běhání poskytne přirozený pocit, decentní vzhled zase možnost obout boty klidně i do práce. Typ: dámská běžecká obuv Barva: fialová, šedá Zapínání: šněrovací systém s brzdičkou Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - pružný pletený materiál podobný ponožce obepíná nohu pro naprosté pohodlí a umožňuje rychlé nazutí a vyzutí - pružné pásky obepínají kotník a zvyšují celkovou oporu - šněrovací systém s brzdičkou usnadňuje utažení a poskytne větší stabilitu - podrážka pruží, rozpíná se a zase smršťuje a tvoří tak přirozený pocit pod chodidlem Rozměry: výška podrážky - 3 cm (ZOOT.cz)

Světle fialové dámské tenisky Nike Free RN Commuter

Světle fialové dámské tenisky Nike Free RN Commuter

Typ: dámské tenisky Nike free run Barva: světle fialová Zapínání: na stahovací gumu Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - lehká tkanina ze strečového úpletu poskytuje odolnost a oporu, zatímco elastické pásky obepínají kotník a střední část zaručuje přiléhavý a pevný střih - technologie Nike Flywire – silná a lehká vlákna, která se vinou od klenby po horní část boty – poskytuje pevnou fixaci - podrážka Nike Free se na každém kroku rozpíná a smršťuje, což chodidlu zaručí přirozený pocit - vnitřní vložka obepíná nohu a zvyšuje tím pohodlí - šněrovací systém s brzdičkou doplňují mimořádně lehká vlákna Nike Flywire, které dodávají oporu a stabilitu - o dolná pěnová podrážka s gumovými prvky na špičce a na patě (ZOOT.cz)

Šedé pánské sportovní tenisky Nike Free RN 2018

Šedé pánské sportovní tenisky Nike Free RN 2018

Typ: pánské sportovní tenisky Barva: šedá, bílá Zapínání: tkaničky Materiál: svrchní část - textil, syntetika vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Specifikace: - svrchní materiál obsahuje spandex - široký pás zpevní patu - měkká a pružná podrážka kopíruje pohyb - vlákna Flywire jsou propojená s tkaničkami a při utažení boty dobře drží nohu - vzorovaná pěnová podrážka zlepšuje trakci (ZOOT.cz)

Černé pánské tenisky Nike Free Commuter

Černé pánské tenisky Nike Free Commuter

Ať už jste vášnivý běžec nebo jen dobíháte tramvaje, tyhle botky budou vašim věrným služebníkem při každém došlapu. Typ: pánské tenisky Nike free run Barva: černá Zapínání: na stahovací gumu Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - lehká tkanina ze strečového úpletu poskytuje odolnost a oporu, zatímco elastické pásky obepínají kotník a střední část zaručuje přiléhavý a pevný střih - technologie Nike Flywire – silná a lehká vlákna, která se vinou od klenby po horní část boty – poskytuje pevnou fixaci - podrážka Nike Free se na každém kroku rozpíná a smršťuje, což chodidlu zaručí přirozený pocit - vnitřní vložka obepíná nohu a zvyšuje tím pohodlí Výška podrážky - 3 cm (ZOOT.cz)

Černé pánské tenisky Nike Free RN CMTR 2018

Černé pánské tenisky Nike Free RN CMTR 2018

Typ: pánské běžecké tenisky Barva: černá Zapínání : na stahovací gumu Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - lehká tkanina ze strečového úpletu poskytuje odolnost a oporu, zatímco elastické pásky obepínají kotník a střední část zaručuje přiléhavý a pevný střih - technologie Nike Flywire – silná a lehká vlákna, která se vinou od klenby po horní část boty – poskytuje pevnou fixaci - podrážka Nike Free se na každém kroku rozpíná a smršťuje, což chodidlu zaručí přirozený pocit - vnitřní vložka obepíná nohu a zvyšuje tím pohodlí - šněrovací systém s brzdičkou doplňují mimořádně lehká vlákna Nike Flywire, které dodávají oporu a stabilitu - odolná pěnová podrážka s gumovými prvky na špičce a na patě (ZOOT.cz)

Uživatele, kteří hledají "Šedé pánské tenisky Nike Free RN Commuter" se dívají také na:

Nike air max command pánské
Nike
Pánské plyšové papuče
Boty mustang pánské

Nike Free RN 2017 Tenisky Černá Šedá

Nike Free RN 2017 Tenisky Černá Šedá

Materiál: svršek - textil vnitřek - textil podešev - syntetika stélka - textil Povrch: pletený Tvar špičky: kulatý Zapínání: na tkaničky Barva: šedá, černá Detail: technologie Nike Free - podešev z lamely zvyšuje pružnost při dopadu, podporuje posílení stabilizačních svalů, technologie Flywire - zajišťuje fixaci nohy, běžecká obuv (BIBLOO.cz)

Černé dámské tenisky Nike Free Commuter

Černé dámské tenisky Nike Free Commuter

Ať už jste vášnivá běžkyně nebo jen dobíháte tramvaje, tyhle botky budou vašim věrným služebníkem při každém došlapu. Typ: dámské tenisky Nike free run Barva: černá Zapínání: na stahovací gumu Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - lehká tkanina ze strečového úpletu poskytuje odolnost a oporu, zatímco elastické pásky obepínají kotník a střední část zaručuje přiléhavý a pevný střih - technologie Nike Flywire – silná a lehká vlákna, která se vinou od klenby po horní část boty – poskytuje pevnou fixaci - podrážka Nike Free se na každém kroku rozpíná a smršťuje, což chodidlu zaručí přirozený pocit - vnitřní vložka obepíná nohu a zvyšuje tím pohodlí Výška podrážky - 3 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tenisky Nike Free Commuter

Bílé dámské tenisky Nike Free Commuter

Pravá, levá. Nádech, výdech. Pramínky vlasů létají ze strany na stranu, c ítíte zběsilý tlukot svého srdce, z čela vám pomalu stékají kapky studeného potu a vy už se vidíte rozvalená na gauči se sýrovou pizzou v ruce. Ale kdepak. Tyhle hříšné představy zahoďte někam do dalekého vesmíru. Jakmile totiž skloníte zrak k těm parádním botám, které jste si tak dlouho přála, vaším tělem i duší projde silná motivační energie a vy snadno pokoříte další kilometr. A to za to stojí, nebo ne? Typ: dámská běžecká obuv Barva: bílá Zapínání: gumička na stahování Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - pružný pletený materiál podobný ponožce obepíná nohu pro naprosté pohodlí a umožňuje rychlé nazutí a vyzutí - šněrovací systém s… (ZOOT.cz)

Petrolejové dámské tenisky Nike Free Commuter

Petrolejové dámské tenisky Nike Free Commuter

Pravá, levá. Nádech, výdech. Pramínky vlasů létají ze strany na stranu, c ítíte zběsilý tlukot svého srdce, z čela vám pomalu stékají kapky studeného potu a vy už se vidíte rozvalená na gauči se sýrovou pizzou v ruce. Ale kdepak. Tyhle hříšné představy zahoďte někam do dalekého vesmíru. Jakmile totiž skloníte zrak k těm parádním botám, které jste si tak dlouho přála, vaším tělem i duší projde silná motivační energie a vy snadno pokoříte další kilometr. A to za to stojí, nebo ne? Typ: dámská běžecká obuv Barva: petrolejová Zapínání: gumička na stahování Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - pružný pletený materiál podobný ponožce obepíná nohu pro naprosté pohodlí a umožňuje rychlé nazutí a vyzutí - šněrovací systém s… (ZOOT.cz)

Černé dámské tenisky Nike Free RN 2018

Černé dámské tenisky Nike Free RN 2018

Typ: dámská běžecká obuv s reflexními prvky Barva: černá Zapínání: tkaničky Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - vhodné pro krátké běhy - vhodné také k běžnému nošení - m ateriál svršku obsahuje spandex, takže daleko líp padne a je dynamičtější než kdy dřív - š iroký pás s vylepšenou konstrukcí líp obepne patu a zpevní ji - polstrování v patě - m ěkká, odlehčená podrážka - v lákna Flywire jsou propojená s tkaničkami a při utažení boty dobře drží nohu - v zorovaná pěnová podrážka vpředu a vzadu zlepšuje trakci - reflexní prvky Rozměry: výška podrážky - 4 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tenisky Nike Free RN 2018

Bílé dámské tenisky Nike Free RN 2018

Typ: dámská běžecká obuv s reflexními prvky Barva: bílá Zapínání: tkaničky Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - vhodné pro krátké běhy - vhodné také k běžnému nošení - m ateriál svršku obsahuje spandex, takže daleko líp padne a je dynamičtější než kdy dřív - š iroký pás s vylepšenou konstrukcí líp obepne patu a zpevní ji - polstrování v patě - m ěkká, odlehčená podrážka - v lákna Flywire jsou propojená s tkaničkami a při utažení boty dobře drží nohu - v zorovaná pěnová podrážka vpředu a vzadu zlepšuje trakci - reflexní prvky Rozměry: výška podrážky - 3,5 cm (ZOOT.cz)

Dětské Tenisky Nike FREE RN 2017 (TDV)

Dětské Tenisky Nike FREE RN 2017 (TDV)

Nike free rn 2017 (tdv) (D-SPORT.CZ)

Světle fialové dámské tenisky Nike Free Commuter

Světle fialové dámské tenisky Nike Free Commuter

Pravá, levá. Nádech, výdech. Pramínky vlasů létají ze strany na stranu, c ítíte zběsilý tlukot svého srdce, z čela vám pomalu stékají kapky studeného potu a vy už se vidíte rozvalená na gauči se sýrovou pizzou v ruce. Ale kdepak. Tyhle hříšné představy zahoďte někam do dalekého vesmíru. Jakmile totiž skloníte zrak k těm parádním botám, které jste si tak dlouho přála, vaším tělem i duší projde silná motivační energie a vy snadno pokoříte další kilometr. A to za to stojí, nebo ne? Typ: dámská běžecká obuv Barva: světle fialová Zapínání: gumička na stahování Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - pružný pletený materiál podobný ponožce obepíná nohu pro naprosté pohodlí a umožňuje rychlé nazutí a vyzutí - šněrovací systém… (ZOOT.cz)

Neonově oranžové dámské tenisky Nike Free RN 2018

Neonově oranžové dámské tenisky Nike Free RN 2018

Typ: dámská běžecká obuv s reflexními prvky Barva: neonově oranžová, šedá Zapínání: tkaničky Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - vhodné pro krátké běhy - vhodné také k běžnému nošení - m ateriál svršku obsahuje spandex, takže daleko líp padne a je dynamičtější než kdy dřív - š iroký pás s vylepšenou konstrukcí líp obepne patu a zpevní ji - polstrování v patě - m ěkká, odlehčená podrážka - v lákna Flywire jsou propojená s tkaničkami a při utažení boty dobře drží nohu - v zorovaná pěnová podrážka vpředu a vzadu zlepšuje trakci - reflexní prvky Rozměry: výška podrážky - 4 cm (ZOOT.cz)

Dámské Tenisky Nike WMNS FREE RN

Dámské Tenisky Nike WMNS FREE RN

Wmns nike free rn (D-SPORT.CZ)

Pánské běžecké boty Nike FREE RN

Pánské běžecké boty Nike FREE RN

Běž si zaběhat a pak... Víš co, běž běhat! Pro všechny milovníky běhu máme skvělou zprávu. Máme pro to dokonalé boty! V pánských běžeckých botách Nike Free RN můžeš běhat a běhat a běhat, prostě dokud neoběhneš celý svět. Co je na nich tak super: Svršek je vyroben z prodyšné síťoviny, která se na sebe vrství, aby byla co nejodolnější. Na patě najdeš vyztužení pro lepší stabilitu. Flywire vlákna prostupují celým svrškem až do mezipodešve, takže rovnoměrně obepnou tvou nohu a dokonale ji fixují. Mezipodešev s vylepšenou pěnou Nike Free 5.0 překvapí velmi nízkou hmotností. Zároveň skvěle ochrání tvůj pohybový aparát. Podešev disponuje technologií Tri-star. Každá jednotlivá hvězda se při došlapu roztáhne a dodá ti lepší stabilitu a odpružení. Podrážka je navíc na patě a špičce doplněna o… (D-SPORT.CZ)

Pánské běžecké boty Nike FREE RN DISTANCE 2

Pánské běžecké boty Nike FREE RN DISTANCE 2

Nike free rn distance 2 (D-SPORT.CZ)

Nike - Boty Free Rn

Nike - Boty Free Rn

Boty z kolekce značky Nike. Model vyroben z textilního materiálu. (Answear.cz)

Dětské běžecké boty Nike FREE RN (GS)

Dětské běžecké boty Nike FREE RN (GS)

S lehkým krokem Zajisti, že tvé dítko bude běhat zdravě. Běžecké boty Nike Free RN (GS) kombinují svršek vyrobený z lehké a podpůrné síťoviny se stélkou NIke Free, která tlumí dopad nohy. Navržená síťovina zajišťuje, že ti bota skvěle padne. Flywire pruhy ti zafixují nohy a zaručí, že noha nebude v botě skákat. Aktualizovaná platforma Nike Free 5.0 nabízí lehké odpružení. (D-SPORT.CZ)

Nike - Boty Free Free RN 2017

Nike - Boty Free Free RN 2017

Boty z kolekce značky Nike. Model vyroben z textilního materiálu. (Answear.cz)

Nike Free Run Commuter 2017 Vast Grey/ White

Nike Free Run Commuter 2017 Vast Grey/ White

Nike Free Run Commuter 2017 Vast Grey/ White si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2990 Kč. Značka: Nike, Barva: Šedá, Dostupné velikosti: 36.5,37.5,38,38.5,39,40,40.5,41,42,42.5,43,44,44.5 (Footshop.cz)

Nike Free Run Commuter 2017 Wmns Vast Grey/ White

Nike Free Run Commuter 2017 Wmns Vast Grey/ White

Nike Free Run Commuter 2017 Wmns Vast Grey/ White si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2393 Kč. Značka: Nike, Barva: Šedá, Dostupné velikosti: 36.5,37.5,38,38.5,39,40,40.5,41,42,42.5,43,44 (Footshop.cz)

Nike Free RN Flyknit 2018 Wmns Mica green/ Smokey Mauve

Nike Free RN Flyknit 2018 Wmns Mica green/ Smokey Mauve

Nike Free RN Flyknit 2018 Wmns Mica green/ Smokey Mauve si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 3490 Kč. Značka: Nike, Barva: Zelená, Dostupné velikosti: 36,36.5,37.5,38,38.5,39,40,40.5,41 (Footshop.cz)

Dámské běžecké boty Nike WMNS FREE RN

Dámské běžecké boty Nike WMNS FREE RN

S lehkým krokem Zajisti si, že budeš běhat zdravě. Dámské běžecké boty WMNS Nike Free RN kombinují svršek vyrobený z lehké a podpůrné síťoviny se stélkou Nike Free, která tlumí dopad nohy. Navržená síťovina zajišťuje, že ti bota skvěle padne. Flywire pruhy ti zafixují nohy a zaručí, že noha nebude v botě skákat. Aktualizovaná platforma Nike Free 5.0 nabízí lehké odpružení. (D-SPORT.CZ)

Světle šedé dámské tenisky Nike Free TR 7 Premium Training

Světle šedé dámské tenisky Nike Free TR 7 Premium Training

Při vašich sportovních aktivitách se potřebujete cítit pohodlně. Obuv od Nike si navíc oblíbíte i díky originálnímu designu. Typ: dámská tréninková obuv s ozdobnými detaily Barva: světle šedá Zapínání: tkaničky Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: lehký, prodyšný, pohodlný Specifikace: - síťovaný svršek s tvarovanými krycími vrstvami pro prodyšnou oporu - vlákna Flywire poskytují pocit pevné fixace - vnitřní vložka je zárukou pohodlného a dokonale padnoucího střihu - pěnová podrážka Nike Free pro pružnost - ohebné drážky tri-star zaručují pružnost ve více směrech - gumové sekce na podrážce zajišťují odolnost v nejvíce namáhaných částech Něco, co oceníte: maximální stabilita a komfort Rozměry: výška… (ZOOT.cz)

Nike Free Run Commuter 2017 Black/ Vast Grey/ Neutral Olive

Nike Free Run Commuter 2017 Black/ Vast Grey/ Neutral Olive

Nike Free Run Commuter 2017 Black/ Vast Grey/ Neutral Olive si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2990 Kč. Značka: Nike, Barva: Černá, Dostupné velikosti: 38.5,39,40,40.5,41,42,42.5,44,45,47.5 (Footshop.cz)

Dámské běžecké boty Nike WMNS FREE RN DISTANCE

Dámské běžecké boty Nike WMNS FREE RN DISTANCE

Došlap bez omezení Dámské boty wmns Nike free rn distance ti dopřejí jedineční zážitek z běhu díky flex drážkám, které umožní maximální flexi obuvi a simulují tak běh naboso. Svršek obuvi je pletený a obsahuje vlákna Flywire, která jsou integrováná společně s tkaničkami a při zavazování obuv obepne celé tvé chodidlo a zajistí ti maximalní stabilitu. Mezipodešev Lunarlon s Phyonovým jádrem ti dopřeje komfort při došlapu a zajistí ti maximální odpružení. Obuv navíc disponuje reflexními prvky, které odráží světlo a lépe tě zviditelní. (D-SPORT.CZ)

Dámské běžecké boty Nike WMNS FREE RN CMTR

Dámské běžecké boty Nike WMNS FREE RN CMTR

Wmns nike free rn cmtr (D-SPORT.CZ)

Nike Wmns Free RN Flyknit 2018 Black/ Anthracite

Nike Wmns Free RN Flyknit 2018 Black/ Anthracite

Nike Wmns Free RN Flyknit 2018 Black/ Anthracite si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 3490 Kč. Značka: Nike, Barva: Černá, Dostupné velikosti: 36,36.5,37.5,38,38.5,39,40 (Footshop.cz)

Dámské běžecké boty Nike WMNS FREE RN DISTANCE 2

Dámské běžecké boty Nike WMNS FREE RN DISTANCE 2

Doběhni dál než ostatní Pamatuješ si scénu z Forresta Gumpa, kdy Forrest během 2 let přeběhne celé Spojené státy? Tak kdyby měl běžecké boty Nike Free RN Distance 2, byla by ta scéna asi o něco delší, protože by Forrest doběhl o pár států dál. Tato běžecká obuv totiž disponuje systémem odpružení Lunarlon, který zvyšuje flexibilitu a pohodlí při běhu, čemuž ostatně přidává i použitá auxetická technologie, která má speciální vlastnosti při natahování, které zlepšují flexibilitu při běhu. Auxetický design zlepšuje flexibilitu. Částečně tkaná svrchní část zlepšuje odolnost a fixaci. Síťovina příjemně dýchá. Volná tkanina v přední části se přirozeně natahuje s pohybem tvojí nohy, což zajišťuje přirozenější pohyb, který je doplněn o lepší odvětrávání. Dynamic Fit technologie je zajištěna díky… (D-SPORT.CZ)

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Glacier Blue/ Polarized Blue

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Glacier Blue/ Polarized Blue

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Glacier Blue/ Polarized Blue si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2290 Kč. Značka: Nike, Barva: Šedá, Dostupné velikosti: 37.5,38,38.5 (Footshop.cz)

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Wolf Grey/ Cool Grey

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Wolf Grey/ Cool Grey

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Wolf Grey/ Cool Grey si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2290 Kč. Značka: Nike, Barva: Šedá, Dostupné velikosti: 36,37.5,38,38.5,39 (Footshop.cz)

Žluté dámské tenisky Nike Free run

Žluté dámské tenisky Nike Free run

Typ: dámská běžecká obuv Barva: žlutá Zapínání: tkaničky Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - svrchní materiál obsahuje spandex, ten zajišťuje dynamiku a pohodlí - tkaničky jsou propojeny s vlákny Flywire, díky nimž bota skvěle drží na noze - na špici je reflexní znak - polstrovaná pata pro nožku v pohodlí - přirozený pohyb zajišťuje inovativní vzor na odlehčené podrážce Rozměry: výška podrážky - 4 cm (ZOOT.cz)

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Bordeaux/ Black-Dark Raisin

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Bordeaux/ Black-Dark Raisin

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Bordeaux/ Black-Dark Raisin si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2590 Kč. Značka: Nike, Barva: Červená, Dostupné velikosti: 36.5,38,39,40 (Footshop.cz)

Šedé pánské tenisky Nike Zoom Strike Running

Šedé pánské tenisky Nike Zoom Strike Running

Typ: pánská běžecká obuv Barva: šedá, neonově zelená Zapínání: tkaničky Materiál: svrchní část - textil, syntetika vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - síťovinová horní vrstva je velmi prodyšná - v lákna Flywire spojená s tkaničkami zajišťují dynamickou fixaci - jednotka Zoom Air v patní části poskytuje tlumení - syntetické krycí vrstvy mají ideální tvar a napomáhají při fixaci nohy - guma na patě a v přední části boty je zárukou odolnosti a trakce Rozměry: výška podrážky - 4 cm (ZOOT.cz)

Tmavě šedé pánské tenisky Nike Renew Rival

Tmavě šedé pánské tenisky Nike Renew Rival

Barva: tmavě šedá, bílá Příležitost: na volný čas, na sport Zapínání: tkaničky Podpatek: bez podpatku Materiál: vnější část - textil, syntetika vnitřní část - textil stélka - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu : lehký, pohodlný Něco skvělého : technologie zajišťující lehkou a stabilní chůzi Rozměry: výška podrážky - 3,5 cm (ZOOT.cz)

Dětské Tenisky Nike FLEX 2017 RN (GS)

Dětské Tenisky Nike FLEX 2017 RN (GS)

Nike flex 2017 rn (gs) (D-SPORT.CZ)

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Black/ White-Dark Grey-Volt

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Black/ White-Dark Grey-Volt

Nike W Free RN Motion Flyknit 2017 Black/ White-Dark Grey-Volt si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2290 Kč. Značka: Nike, Barva: Černá, Dostupné velikosti: 38,38.5,39,40.5 (Footshop.cz)

Šedé pánské tenisky Nike Air Max Sequent 3

Šedé pánské tenisky Nike Air Max Sequent 3

Typ: pánská běžecká obuv Barva: šedá, černá Zapínání: tkaničky Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - pružná pletená svrchní část boty se skvěle přizpůsobí noze v pohybu - jednotka Max Air v patní části poskytuje odpružení - s yntetické krycí vrstvy mají ideální tvar a napomáhají při fixaci nohy - drážky v přední části podrážky umožňují přirozený a volný pohyb chodidla - guma na patě a v přední části boty je zárukou odolnosti a trakce Rozměry: výška podrážky - 3,5 cm (ZOOT.cz)

Černé dámské tenisky Nike Free TR 7 Premium Training

Černé dámské tenisky Nike Free TR 7 Premium Training

Při vašich sportovních aktivitách se potřebujete cítit pohodlně. Obuv od Nike si navíc oblíbíte i díky originálnímu designu. Typ: dámská tréninková obuv s ozdobnými detaily Barva: černá Zapínání: tkaničky Materiál: svrchní část - textil vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: lehký, prodyšný, pohodlný Specifikace: - síťovaný svršek s tvarovanými krycími vrstvami pro prodyšnou oporu - vlákna Flywire poskytují pocit pevné fixace - vnitřní vložka je zárukou pohodlného a dokonale padnoucího střihu - pěnová podrážka Nike Free pro pružnost - ohebné drážky tri-star zaručují pružnost ve více směrech - gumové sekce na podrážce zajišťují odolnost v nejvíce namáhaných částech Něco, co oceníte: maximální stabilita a komfort Rozměry: výška podrážky - 3… (ZOOT.cz)

Nike Flex 2017 RN Tenisky Červená Růžová

Nike Flex 2017 RN Tenisky Červená Růžová

Materiál: svršek - textil, syntetika vnitřek - textil podešev - syntetika stélka - textil Povrch: textilní Tvar špičky: kulatý Zapínání: na tkaničky Barva: neonově růžová, červená Detail: technologie Flywire - zajišťuje fixaci nohy, běžecká obuv (BIBLOO.cz)

Šedé pánské tenisky se semišovými detaily Nike Internationalist

Šedé pánské tenisky se semišovými detaily Nike Internationalist

Jaký stylový fešák si to svižně kráčí ulicemi! Stačí pohledět na jeho super tenisky ve svěžím designovém provedení a všem je nad slunce jasné, co má jeho spokojený výraz na svědomí. Typ: pánská volnočasová obuv Barva: šedá, modrá Zapínání: tkaničky Materiál: svrchní část - textil, pravá kůže (v semišové úpravě) vnitřní část - textil mezipodešev - textil podrážka - syntetika Specifikace: - textilní a semišový svršek zaručuje prodyšnost a pohodlí - odlehčené tlumení pro pocit pohodlí a měkkosti - gumová podrážka s mřížkovaným vzorkem je odolná a poskytuje razantní trakci Rozměry: výška podrážky - 3,5 cm (ZOOT.cz)

Nike Pánské tenisky 1118420_oranžová/šedá , 42,5

Nike Pánské tenisky 1118420_oranžová/šedá
					, 42,5

Bota Nike Zoom Cage 3 Clay Tennis Shoe je vyrobena pro hráče, kteří chtějí na kurtu ukázat sílu a rychlost. Unikátní design skeletu boty poskytuje maximální odolnost a tlumení a zároveň je lehčí než kdy předtím. Hlavní přednosti: je vybavena odlehčeným gumovým skeletem se zónami přizpůsobenými použití při tenise. „Zónový“ skelet dodává stabilitu bez přidání hmotnosti zónová podrážka poskytuje vynikající trakci a odolnost. Ideální na antukové povrchy jednotka Nike Zoom Air v patní části poskytuje odpružené a odlehčené tlumení externí výztuha má efektivní tvar a chrání patu pružná podpora ve střední části poskytuje odlehčenou stabilitu konstrukce s vnitřní botičkou v plné délce obepíná nohu a zajišťuje příjemný pocit z nošení materiál Kurim na svršku poskytuje pružnost a… (Bigbrands.cz)

hmotnost:
0 kg
barva:
šedá

Nike Pánské tenisky 1118420_oranžová/šedá , 43

Nike Pánské tenisky 1118420_oranžová/šedá
					, 43

Bota Nike Zoom Cage 3 Clay Tennis Shoe je vyrobena pro hráče, kteří chtějí na kurtu ukázat sílu a rychlost. Unikátní design skeletu boty poskytuje maximální odolnost a tlumení a zároveň je lehčí než kdy předtím. Hlavní přednosti: je vybavena odlehčeným gumovým skeletem se zónami přizpůsobenými použití při tenise. „Zónový“ skelet dodává stabilitu bez přidání hmotnosti zónová podrážka poskytuje vynikající trakci a odolnost. Ideální na antukové povrchy jednotka Nike Zoom Air v patní části poskytuje odpružené a odlehčené tlumení externí výztuha má efektivní tvar a chrání patu pružná podpora ve střední části poskytuje odlehčenou stabilitu konstrukce s vnitřní botičkou v plné délce obepíná nohu a zajišťuje příjemný pocit z nošení materiál Kurim na svršku poskytuje pružnost a… (Bigbrands.cz)

hmotnost:
0 kg
barva:
šedá

Nike Pánské tenisky 1118420_oranžová/šedá , 44

Nike Pánské tenisky 1118420_oranžová/šedá
					, 44

Bota Nike Zoom Cage 3 Clay Tennis Shoe je vyrobena pro hráče, kteří chtějí na kurtu ukázat sílu a rychlost. Unikátní design skeletu boty poskytuje maximální odolnost a tlumení a zároveň je lehčí než kdy předtím. Hlavní přednosti: je vybavena odlehčeným gumovým skeletem se zónami přizpůsobenými použití při tenise. „Zónový“ skelet dodává stabilitu bez přidání hmotnosti zónová podrážka poskytuje vynikající trakci a odolnost. Ideální na antukové povrchy jednotka Nike Zoom Air v patní části poskytuje odpružené a odlehčené tlumení externí výztuha má efektivní tvar a chrání patu pružná podpora ve střední části poskytuje odlehčenou stabilitu konstrukce s vnitřní botičkou v plné délce obepíná nohu a zajišťuje příjemný pocit z nošení materiál Kurim na svršku poskytuje pružnost a… (Bigbrands.cz)

hmotnost:
0 kg
barva:
šedá

Nike Pánské tenisky 1118420_oranžová/šedá , 44,5

Nike Pánské tenisky 1118420_oranžová/šedá
					, 44,5

Bota Nike Zoom Cage 3 Clay Tennis Shoe je vyrobena pro hráče, kteří chtějí na kurtu ukázat sílu a rychlost. Unikátní design skeletu boty poskytuje maximální odolnost a tlumení a zároveň je lehčí než kdy předtím. Hlavní přednosti: je vybavena odlehčeným gumovým skeletem se zónami přizpůsobenými použití při tenise. „Zónový“ skelet dodává stabilitu bez přidání hmotnosti zónová podrážka poskytuje vynikající trakci a odolnost. Ideální na antukové povrchy jednotka Nike Zoom Air v patní části poskytuje odpružené a odlehčené tlumení externí výztuha má efektivní tvar a chrání patu pružná podpora ve střední části poskytuje odlehčenou stabilitu konstrukce s vnitřní botičkou v plné délce obepíná nohu a zajišťuje příjemný pocit z nošení materiál Kurim na svršku poskytuje pružnost a… (Bigbrands.cz)

hmotnost:
0 kg
barva:
šedá

Nike Pánské tenisky 1118420_oranžová/šedá , 45

Nike Pánské tenisky 1118420_oranžová/šedá
					, 45

Bota Nike Zoom Cage 3 Clay Tennis Shoe je vyrobena pro hráče, kteří chtějí na kurtu ukázat sílu a rychlost. Unikátní design skeletu boty poskytuje maximální odolnost a tlumení a zároveň je lehčí než kdy předtím. Hlavní přednosti: je vybavena odlehčeným gumovým skeletem se zónami přizpůsobenými použití při tenise. „Zónový“ skelet dodává stabilitu bez přidání hmotnosti zónová podrážka poskytuje vynikající trakci a odolnost. Ideální na antukové povrchy jednotka Nike Zoom Air v patní části poskytuje odpružené a odlehčené tlumení externí výztuha má efektivní tvar a chrání patu pružná podpora ve střední části poskytuje odlehčenou stabilitu konstrukce s vnitřní botičkou v plné délce obepíná nohu a zajišťuje příjemný pocit z nošení materiál Kurim na svršku poskytuje pružnost a… (Bigbrands.cz)

hmotnost:
0 kg
barva:
šedá

Nike Pánské tenisky 1118420_oranžová/šedá , 45,5

Nike Pánské tenisky 1118420_oranžová/šedá
					, 45,5

Bota Nike Zoom Cage 3 Clay Tennis Shoe je vyrobena pro hráče, kteří chtějí na kurtu ukázat sílu a rychlost. Unikátní design skeletu boty poskytuje maximální odolnost a tlumení a zároveň je lehčí než kdy předtím. Hlavní přednosti: je vybavena odlehčeným gumovým skeletem se zónami přizpůsobenými použití při tenise. „Zónový“ skelet dodává stabilitu bez přidání hmotnosti zónová podrážka poskytuje vynikající trakci a odolnost. Ideální na antukové povrchy jednotka Nike Zoom Air v patní části poskytuje odpružené a odlehčené tlumení externí výztuha má efektivní tvar a chrání patu pružná podpora ve střední části poskytuje odlehčenou stabilitu konstrukce s vnitřní botičkou v plné délce obepíná nohu a zajišťuje příjemný pocit z nošení materiál Kurim na svršku poskytuje pružnost a… (Bigbrands.cz)

hmotnost:
0 kg
barva:
šedá

Nike Pánské tenisky 1117004_bílá/šedá , 45,5

Nike Pánské tenisky 1117004_bílá/šedá
					, 45,5

Pánská běžecká bota Nike Air Zoom Pegasus 35 je ideální jak pro začátečníky, tak pro zkušené běžce a vyznačuje se vylepšeným lehčím materiálem Flymesh, který zlepšuje odvod tepla při běhu. Osvědčené tlumení a opora, které si běžci tolik oblíbili, zůstávají beze změny. Hlavní přednosti: jednodílná tkanina Flymesh je lehká a prodyšná a ochrání nohy před přehřátím tato verze tkaniny Flymesh je vylepšená o lehčí materiály, které zachovávají vynikající oporu kolem nohy neuvěřitelně pevná vlákna Flywire společně s tkaničkami obejmou klenbu nohy a zajistí ti přiléhavou oporu, která při pohybu brání klouzání chodidla pevný opatek zajišťuje větší stabilitu v oblasti paty pěnová tlumicí vrstva tě společně s jednotkami Zoom Air v přední a patní části postrčí při běhu vpřed gumový… (Bigbrands.cz)

Nike Pánské tenisky 1117004_bílá/šedá , 44

Nike Pánské tenisky 1117004_bílá/šedá
					, 44

Pánská běžecká bota Nike Air Zoom Pegasus 35 je ideální jak pro začátečníky, tak pro zkušené běžce a vyznačuje se vylepšeným lehčím materiálem Flymesh, který zlepšuje odvod tepla při běhu. Osvědčené tlumení a opora, které si běžci tolik oblíbili, zůstávají beze změny. Hlavní přednosti: jednodílná tkanina Flymesh je lehká a prodyšná a ochrání nohy před přehřátím tato verze tkaniny Flymesh je vylepšená o lehčí materiály, které zachovávají vynikající oporu kolem nohy neuvěřitelně pevná vlákna Flywire společně s tkaničkami obejmou klenbu nohy a zajistí ti přiléhavou oporu, která při pohybu brání klouzání chodidla pevný opatek zajišťuje větší stabilitu v oblasti paty pěnová tlumicí vrstva tě společně s jednotkami Zoom Air v přední a patní části postrčí při běhu vpřed gumový… (Bigbrands.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít