Sebamed Baby Care krém proti opruzeninám 50 ml

Lavera Baby & Kinder Neutral dětský krém proti opruzeninám 50 ml

Lavera Baby & Kinder Neutral dětský krém proti opruzeninám 50 ml

Popis Dětský krém proti opruzeninám se zinkem a bio oleji ze čtyř bylin pokožku zklidňuje a vytváří na ní ochranných film, který chrání problematickou oblast plenek proti vlhkosti a bolesti. Speciální nedráždivé složení bez vůně, barviv a konzervačních látek. (ageo.cz)

Baby Sebamed Dětský krém proti opruzeninám 100ml

Baby Sebamed Dětský krém proti opruzeninám 100ml

Sebamed Dětský krém proti opruzeninám při pravidelném použití chrání pokožku před opruzeninami a při jejich vzniku účinně napomáhá hojení zanícené pokožky. (pilulka.cz)

Lavera Baby & Kinder Neutral - Dětský krém proti opruzeninám 50 ml

Lavera Baby & Kinder Neutral - Dětský krém proti opruzeninám 50 ml

Baby & Kinder Neutral - Dětský krém proti opruzeninám - dětský krém proti opruzeninám se zinkem a bio oleji ze čtyř bylin pokožku zklidňuje a vytváří na ní ochranných film, který chrání problematickou oblast plenek proti vlhkosti a bolesti - speciální nedráždivé složení bez vůně, barviv a konzervačních látek Použití: Naneste na citlivou oblast plenek při každé vyměně plenky pro dosažení optimální ochrany. (prodejparfemu.cz)

Lavera Dětský krém proti opruzeninám 50 ml

Lavera Dětský krém proti opruzeninám 50 ml

Speciálně na citlivou oblast plenek. Krém proti opruzeninám se zinkem a bio oleji ze čtyř bylin pokožku zklidňuje a vytváří uklidňující ochranných film, který chrání problematickou oblast plenek proti vlhkosti a bolesti. (pilulka.cz)

Nivea Baby - Krém proti opruzeninám 100 ml

Nivea Baby - Krém proti opruzeninám 100 ml

Baby - Krém proti opruzeninám - krém spolehlivě chrání citlivou dětskou pokožku zadečku před vlhkostí a vznikem opruzenin a zarudnutí - vytváří na pokožce prodyšný film, který ji chrání před vlhkostí a pomáhá tak předcházet vzniku opruzenin - zklidňuje pokožku a posiluje její přirozené ochranné funkce - velmi snadno se roztírá a díky tomu citlivou dětskou pokožku zbytečně nenamáhá Použití Po očištění plenkové oblasti naneste tenkou vrstvu krému na pokožku při každém přebalování. (prodejparfemu.cz)

Uživatele, kteří hledají "Sebamed Baby Care krém proti opruzeninám 50 ml" se dívají také na:

Audioline baby care 8
Wenger blaze 50 hunter
Digestoř 50 cm zadní odtah

Baby - Krém proti opruzeninám 100 ml

Baby - Krém proti opruzeninám 100 ml

Baby - Krém proti opruzeninám - krém spolehlivě chrání citlivou dětskou pokožku zadečku před vlhkostí a vznikem opruzenin a zarudnutí - vytváří na pokožce prodyšný film, který ji chrání před vlhkostí a pomáhá tak předcházet vzniku opruzenin - zklidňuje pokožku a posiluje její přirozené ochranné funkce - velmi snadno se roztírá a díky tomu citlivou dětskou pokožku zbytečně nenamáhá Použití Po očištění plenkové oblasti naneste tenkou vrstvu krému na pokožku při každém přebalování. (ageo.cz)

NIVEA Baby Krém proti opruzeninám 100ml

NIVEA Baby Krém proti opruzeninám 100ml

Chrání citlivou dětskou pokožku zadečku před vlhkostí a vznikem opruzenin a zarudnutí. Speciální voděodolné složení s 20% oxidu zinečnatého a pantenolem. (pilulka.cz)

JOHNSON’S® Baby krém proti opruzeninám 100ml

JOHNSON’S® Baby krém proti opruzeninám 100ml

Milujeme děti. A víme, že jemná dětská pokožka v oblasti pod plenkami potřebuje zvláštní ochranu proti oděru. To je důvod, proč náš JOHNSON´S® Baby krém proti opruzeninám poskytuje okamžitý komfort od prvního použití. Rychle vytváří ochrannou vrstvu chránící pokožku proti podráždění a napomáhá obnově přirozené bariéry pokožky. Hypoalergenní složení s lehkou texturou usnadňuje roztírání krému na dětskou pokožku bez nutnosti nadměrného tření. Testováno dermatology a pediatry. Speciálně vytvořené pro pro pokožku novorozenců, ideální pro každodenní použití. JOHNSON'S® Baby TRIPLE BABY PROTECTION™ kombinuje: mírné složení, efektivní péči a bezpečnost v zájmu přirozeného vývoje pokožky vašeho dítěte. JOHNSON’S® Baby. Značka, které maminky důvěřují již více než 100 let. K dostání v balení: 100… (drmax.cz)

Baby krém proti opruzeninám 100ml

Baby krém proti opruzeninám 100ml

Okamžitě chrání před příčinami podráždění a pomáhá obnovovat přirozenou kožní bariéru. Snadno se roztírá. (pilulka.cz)

Baby Dove krém proti opruzeninám 45 g

Baby Dove krém proti opruzeninám 45 g

Popis - Krém proti opruzeninám - Hypoalergenní - Neutralizuje pH - Dermatologicky testováno - Testováno pod dohledem pediatrů Opruzeniny či zarudnutí se mohou objevit velice rychle a to bez jakéhokoli zapříčinění. Nejrychlejším a nejúčinnějším řešením je použití krému proti opruzeninám. Proto jsme vyvinuli Baby Dove krém proti opruzeninám Rich Moisture s oxidem zinečnatým, který zneutralizuje pH a pomáhá chránit dětskou pokožku před příčinami zarudnutí tím, že vytváří ochranný film, který pomáhá chránit citlivou dětskou pokožku před dalším podrážděním. Náš krém pomůže v boji proti zarudnutí a podráždění ještě předtím, než se problém objeví.  Krém je snadno roztíratelný… (ageo.cz)

Mustela Krém proti opruzeninám při přebalování 50 ml

Mustela Krém proti opruzeninám při přebalování 50 ml

Máte miminko či malé dítě a hledáte kvalitní a šetrný přípravek proti opruzeninám v oblasti plenek? Krém Mustela Bébé Change jemně pečuje o podrážděnou či zarudlou pokožku při přebalování. Vytváří ochrannou vrstvu na kůži a dodává dětem příjemný pocit. Zklidňuje namáhaná místa, zjemňuje a zvláčňuje pokožku v oblasti plenek. Je vhodný pro kojence, batolata a malé děti, a to již od narození. Objem balení je 50 ml. Krém je klinicky testován a je hypoalergenní. Hlavní vlastnosti: péče na podrážděnou a zarudlou pokožku dítěte při přebalování pro každodenní použití při přebalování pro děti od narození předchází podrážděné a zarudlé pokožce a přináší úlevu již po první aplikaci dlouhodobě napravuje kožní bariéru účinně chrání a izoluje pokožku od nepříjemných pocitů spojených s vlhkostí a třením… (drmax.cz)

Trudi Baby Care dětská mast proti opruzeninám s mastkem 100 ml

Trudi Baby Care dětská mast proti opruzeninám s mastkem 100 ml

Popis Ochranný krém pro zmírnění problémů spojených s používáním dětských plenek. (ageo.cz)

Baby Dove krém proti opruzeninám 45g

Baby Dove krém proti opruzeninám 45g

Opruzeniny či zarudnutí se mohou objevit velice rychle a to bez jakéhokoli zapříčinění. Nejrychlejším a nejúčinnějším řešením je použití krému proti opruzeninám. Proto jsme vyvinuli Baby Dove krém proti opruzeninám Rich Moisture s oxidem zinečnatým, který zneutralizuje pH a pomáhá chránit dětskou pokožku před příčinami zarudnutí tím, že vytváří ochranný film, který pomáhá chránit citlivou dětskou pokožku před dalším podrážděním. Náš krém pomůže v boji proti zarudnutí a podráždění ještě předtím, než se problém objeví. - Krém proti opruzeninám- Hypoalergenní- Neutralizuje pH- Dermatologicky testováno- Testováno pod dohledem pediatrů Krém je snadno roztíratelný a snadno se používá, ať už doma nebo na cestách. Baby Dove krém proti opruzeninám je vyvinutbyl testován ve spolupráci s dermatology… (prodeti.cz)

NIVEA Baby Krém proti opruzeninám 100ml

NIVEA Baby Krém proti opruzeninám 100ml

Speciální voděodolné složení s 20 % oxidu zinečnatého a panthenolem vytváří na pokožce prodyšný film a dlouhodobě ji tak chrání před vlhkostí a vznikem opruzenin. Olej z pšeničných klíčků a pečlivě vybrané přírodní minerály posilují vlastní obranyschopnost pokožky. Obsah: 100ml (drmax.cz)

Dove Baby Krém proti opruzeninám 45 g

Dove Baby Krém proti opruzeninám 45 g

Dove Baby krém proti opruzeninám vytváří na pokožce ochranný film chránící dětskou pokožku před zarudnutím a podrážděním. Obsahuje oxid zinečnatý, který neutralizuje pH a pomáhá chránit citlivou dětskou pokožku. Vytváří na pokožce ochranný film chránící dětskou pokožku před zarudnutím a podrážděním. Krém ochrání pokožku vašeho děťátka ještě předtím, než se problém objeví. Krém se snadno roztírá, je šetrný k dětské pokožce, hypoalergenní. Vhodný pro každodenní používání. Výsledek: Chrání dětskou pokožku před podrážděním a zarudnutím Snadno roztíratelný Vhodný pro každodenní používání Použití: Krém aplikujte na čistou a suchou pokožku dle potřeby. Jemně vetřete do pokožky. (drmax.cz)

NIVEA Baby Krém proti opruzeninám 100ml č.80522

NIVEA Baby Krém proti opruzeninám 100ml č.80522

(benu.cz)

Baby hypoalergenní krém na opruzeniny 50 ml

Baby hypoalergenní krém na opruzeniny 50 ml

Popis Baby hypoalergenní krém na opruzeniny přináší rychlou úlevu a chrání před vznikem dalších opruzenin.PopisTento krém na opruzeniny je vhodný pro kojence a batolata. Měsíčkový extrakt pleť zklidňuje a hojí, olivový a mandlový olej ji konejší. Gel ze zeleného jílu, jojobový olej a včelí vosk pokožku chrání před novými opruzeninami. Extrakt ze slézu ji osvěžuje a pramenitá voda hydratuje. Extrakt z vanilky zklidňuje, uvolňuje a dodává příjemnou vůni.SloženíAqua, Viola Tricolor (violka trojbarevná) Extract, Calendula Officinalis Flower (měsíček) Extract, Malva Sylvestris Leaf (sléz lesní) Extract, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej), Polyglyceryl-6-Distearate … (ageo.cz)

Dove Baby Nappy Cream - Krém proti opruzeninám 45.0 g

Dove Baby Nappy Cream - Krém proti opruzeninám 45.0 g

Baby Nappy Cream - Krém proti opruzeninám - obsahuje oxid zinečnatý - chrání pokožku před podrážděním a zarudnutím - snadno se roztírá - vhodný pro každodenní použití - krém je hypoalergenní Použití: Aplikujte na čistou a suchou pokožku podle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Soaphoria Babyphoria organický ochranný balzám proti opruzeninám 50 ml

Soaphoria Babyphoria organický ochranný balzám proti opruzeninám 50 ml

Popis Ochraný balzám s obsahem přírodních látek chrání jemnou dětskou pokožku před vznikem opruzenin v plenkové oblasti. Balzám pokožku vyživuje a v případě podráždění také regeneruje. (ageo.cz)

Sebamed Krém proti vráskám s Q10 50 ml

Sebamed Krém proti vráskám s Q10 50 ml

Krém proti vráskám s Q10 s lehkou, bohatou emulzí olej ve vodě pro změny kůže dané věkem. Chrání před dalším poškozením struktury a funkčnosti kůže. Podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže s pH 5,5, které je přirozené zdravé kůži. 24 hodinová ochrana a regenerace. koenzym Q10 aktivuje metabolismus okysličování buněk rostlinné fytosteroly a lipidový komplex chrání před dehydratací a strátou elasticity kůže cholesterolu příbuzné rostlinné lipidy zvyšují ochranou funkci kůže a zklidňují podráždění olej ze sladkých mandlí, shea butter (bambucké máslo) a skvalan obnovují lipidovou rovnováhu pro jemnou a vláčnou kůži vitamin E neutralizuje volné radikály pantenol podporuje regeneraci Krém se rychle vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Chrání před podrážděním a alergeny. Účinnost… (drmax.cz)

Johnson & Johnson Baby Diaper Cream - Krém proti opruzeninám 100.0 g

Johnson & Johnson Baby Diaper Cream - Krém proti opruzeninám 100.0 g

Baby Diaper Cream - Krém proti opruzeninám - okamžitě chrání před příčinami podráždění a pomáhá obnovovat přirozenou kožní bariéru - vyvinuto pro citlivou novorozeneckou pokožku - chrání již od prvního použití - snadno se roztírá - klinicky ověřeno, hypoalergenní Použití: Naneste tenkou vrstvu na dokonale čistou a suchou pokožku při každé výměně plenek. Pouze pro vnější použití. (prodejparfemu.cz)

JOHNSONS krém proti opruzeninám 100 ml

Oliv Blooming Face Care - Krém proti vráskám 50 ml

Oliv Blooming Face Care - Krém proti vráskám 50 ml

Blooming Face Care - Krém proti vráskám - denní krém bohatý na obsah přírodních látek - vyhlazuje jemné linky a vrásky - posiluje tvorbu kolagenu a neutralizuje volné radikály - pečuje o pleť - dodává pleti pružnost a jemnost - hydratuje - chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy Použití: Aplikujte na vyčištěnou pleť a nechte vstřebat. (prodejparfemu.cz)

Soaphoria Protectiv Nappy Balm ( babyphoria ) - Organický ochranný…

Soaphoria Protectiv Nappy Balm ( babyphoria ) - Organický ochranný balzám proti opruzeninám 50 ml

Protectiv Nappy Balm ( babyphoria ) - Organický ochranný balzám proti opruzeninám - ochraný balzám s obsahem přírodních látek chrání jemnou dětskou pokožku před vznikem opruzenin v plenkové oblasti - balzám pokožku vyživuje a v případě podráždění také regeneruje - obsahuje bambucké máslo, kokosový olej, výtažek z měsíčku, výtažek z levandule a vitamín E - zklidňuje pokožku - bez obsahu živočišných tuků, ropných derivátů, glykolů, parabenů, parfemace a barviv - vhodné pro děti od narození Použití: Aplikujte na pokožku při každé výměně plenek. (prodejparfemu.cz)

Antivlk krém proti opruzeninám 100ml

Antivlk krém proti opruzeninám 100ml

(benu.cz)

Nivea baby Krém proti chladu a větru 50 ml

Nivea baby Krém proti chladu a větru 50 ml

Spolehlivě chrání před vysoušením způsobeným podrážděním větrem a chladem. NIVEA BABY Ochranný krém proti chladu a větru neobsahuje vodu a proto spolehlivě chrání citlivou dětskou pokožku před chladem a větrem. JAK FUNGUJE Složení s měsíčkem lékařským vytváří na pokožce ochranný film, aniž by omezovalo její přirozené funkce. Díky obsahu pantenolu, který je známý pro své zklidňující účinky, pomáhá předcházet podráždění a zarudnutí. Snadno se roztírá, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. Bezpečná péče: Bez konzervantů, alkoholu, barviv a vody. Obsahuje pouze velmi jemné a šetrné ingredience. Vyvinuto ve spolupráci s dermatology a pediatry. Klinicky a dermatologicky testováno a schváleno. Balení: 50 ml Zdroj: www.nivea.cz (drmax.cz)

Mustela Krém proti opruzeninám při přebalování 100 ml

Mustela Krém proti opruzeninám při přebalování 100 ml

Máte miminko či malé dítě a hledáte kvalitní a šetrný přípravek proti opruzeninám v oblasti plenek? Krém Mustela Bébé Change jemně pečuje o podrážděnou či zarudlou pokožku při přebalování. Vytváří ochrannou vrstvu na kůži a dodává dětem příjemný pocit. Zklidňuje namáhaná místa, zjemňuje a zvláčňuje pokožku v oblasti plenek. Je vhodný pro kojence, batolata a malé děti, a to již od narození. Objem balení je 100 ml. Krém je klinicky testován a je hypoalergenní. Hlavní vlastnosti: pro každodenní použití při přebalování pro děti od narození předchází podrážděné a zarudlé pokožce a přináší úlevu již po první aplikaci dlouhodobě napravuje kožní bariéru účinně chrání a izoluje pokožku od nepříjemných pocitů spojených s vlhkostí a třením plenek Složení: Bez parabenů, ftalátů a fenoxyethanolu.… (drmax.cz)

Biotherm HOMME Age Fitness Active Anti-Aging Care - Krém proti…

Biotherm HOMME Age Fitness Active Anti-Aging Care - Krém proti vráskám pro muže 50 ml

HOMME Age Fitness Active Anti-Aging Care - Krém proti vráskám pro muže - pleťový produkt speciálně vyhovující potřebám mužské pleti - dvoufunkční koncentrát obnovující pleť - doplňuje ztracenou energii - bojuje proti prvním příznakům stárnutí - zajišťuje hydrataci a správné napnutí pleti - pleť získá mladistvý a zdravý vzhled - nemastné složení a rychlé vstřebání zajišťuje jednoduché a komfortní nanášení - vhodný pro všechny typy pleti Použití: Aplikujte vždy ráno na řádně vyčištěnou pleť. (prodejparfemu.cz)

Cannaderm Robátko krém proti opruzeninám 75g

Cannaderm Robátko krém proti opruzeninám 75g

Cannaderm Hlavní ingrediencí Cannadermu je bioaktivní konopný olej, který získáváme ze schválených odrůd technického konopí (Cannabis Sativa, konopí seté). Olej pro Cannaderm se lisuje za studena a skladuje v ochranné atmosféře, aby jeho bioaktivita zůstala v potravinách i v kosmetice zachována co nejdéle. Je potvrzené, že konopný olej získávaný lisováním za studena neobsahuje žádné psychoaktivní látky jako je THC, ani bílkoviny či jiné balastní látky potenciálně dráždivé pro lidskou pokožku. Robátko krém proti opruzeninám 75g Robátko krém proti opruzeninám pro ošetřování citlivé dětské pokožky při každé výměně plenek. Přírodní receptura krému neobsahuje vodu, syntetická barviva, parfémy ani konzervanty, vazelínu nebo minerální oleje. Díky absenci vazeliny nezamezuje krém přístupu vzduchu… (drmax.cz)

Nivea Baby Ochranný krém proti chladu a větru 50 ml

Nivea Baby Ochranný krém proti chladu a větru 50 ml

Popis Nivea Baby Ochranný krém proti chladu a větru neobsahuje vodu, a proto spolehlivě chrání citlivou dětskou pokožku před chladem a větrem. Jemná a bezpečná péče - Složení s pantenolem a měsíčkem lékařským. - Vyvinuto ve spolupráci s dermatology a pediatry. - Klinicky a dermatologicky testováno a schváleno. - Bez parabenů, alkoholu, barviv a vody. - Obsahuje pouze velmi jemné a šetrné ingredience. Struktura:  Paraffinum liquidum, Cera microcristallina, Talc, Zinc oxid, Hydrogenated castor oil, Paraffin, Panthenol, Calendula officinalis flower extract, Glycine soja oil, Parfum   Použití: Naneste na tvář a lehce vmasírujte.   Výška: 113, Šířka: 59, Hloubka… (ageo.cz)

Sebamed Dětský krém na opruzeniny - 100 ml

Sebamed Dětský krém na opruzeniny - 100 ml

Sebamed Dětský krém na opruzeniny: V balení jsou 2 kusy krému proti opruzeninám. Extrakt z heřmánku zklidňuje pokožku a působí protizánětlivě. Kožnímu plášti příbuzný skvalan poskytuje důležité lipidy. Krém obsahuje 35 % lipidů. Titanium dioxid vytváří ochrannou bariéru proti vlivům agresivních exkrementů, které mohou způsobovat zanícení. Panthenol, obsažený v tomto krému podporuje hydrataci pokožky, urychluje procesy hojení a napomáhá regeneraci namáhané pokožky, stimuluje hojicí proces. Díky hodnotě pH 5,5 podporuje vývoj přirozeného kyselého pláště kůže. Neobsahuje formaldehyd, nitrosamin, dioxin a sloučeniny nitro-mochus. Klinicky testováno. Návod k použití: Krém je vhodný zejména pro pokožku pod plenami. Používejte na celou oblast intimních míst a zadečku po koupeli a každé výměně… (prodeti.cz)

Sebamed Dětský krém na opruzeniny 100 ml

Sebamed Dětský krém na opruzeniny 100 ml

K prevenci vzniku opruzenin a k rychlému zklidnění plenkové dermatitidy. Chrání před agresivní látkami, které mohou způsobit podráždění citlivé dětské pleti. Díky hodnotě pH 5,5 podporuje vývoj přirozeného kyselého pláště kůže a upevňuje odolnost dětské citlivé kůže. Klinicky prokázáno. neobsahuje formaldehyd, nitrosamin, dioxin a sloučeniny nitro-moschus poskytuje účinnou úlevu a odpovídající ochranu před opruzeninami pantenol stimuluje hojící proces, kožnímu plášti příbuzný skvalan poskytuje důležité lipidy a ochranu oxid titaničitý vytváří ochrannou bariéru proti agresivním vlivům exkrementů, které mohou způsobovat zanícení extrakt z heřmánku zklidňuje a působí protizánětlivě obsahuje 35% lipidů, formule voda-v-oleji Použití: vhodné pro pokožku pod plenami používejte na celou oblast… (drmax.cz)

Antivlk krém proti opruzeninám 100ml

Antivlk krém proti opruzeninám 100ml

Prevence poškození pokožky způsobené zapařením a třením, dlouhodobě namáhané v nepříznivých podmínkách. (pilulka.cz)

Sebamed Baby Skin Care Oil - Dětský olej 150 ml

Sebamed Baby Skin Care Oil - Dětský olej 150 ml

Baby Skin Care Oil - Dětský olej - dětský olej Sebamed šetrně a jemně čistí citlivou dětskou pokožku pod plenami - hodnota pH 5,5 podporuje tvorbu a obnovu přirozeného ochranného pláště kůže, který se vyvíjí v prvních měsících života - zjemňuje - posiluje odolnost pokožky - dobře se vstřebává - nezanechává mastný film Použití: Olej naneste na jemnou tkaninu. Jemně a důkladně očistěte pokožku pod plenami. (prodejparfemu.cz)

WoodenSpoon Ochranný krém proti opruzeninám 100ml

WoodenSpoon Ochranný krém proti opruzeninám 100ml

Ochranný krém proti opruzeninám (pilulka.cz)

Nivea Anti-Wrinkle Day Care - Hydratační denní krém proti vráskám 50…

Nivea Anti-Wrinkle Day Care - Hydratační denní krém proti vráskám 50 ml

Anti-Wrinkle Day Care - Hydratační denní krém proti vráskám - zjemňuje viditelné vrásky a linky, - chrání pleť před vznikem vrásek, - intenzivně hydratuje pleť Použití: Nanášejte každé ráno na důkladně vyčištěnou pleť. Aplikujte malé množství krému na obličej, krk a dekolt a jemně vmasírujte konečky prstů krouživými pohyby směrem nahoru. Vynechejte citlivou oblast kolem očí. (prodejparfemu.cz)

Cannaderm Robátko krém proti opruzeninám 75g

Cannaderm Robátko krém proti opruzeninám 75g

Robátko krém proti opruzeninám pro péči o citlivou pokožku při každé výměně plenek. (pilulka.cz)

Cannaderm Robátko krém proti opruzeninám 75g

Johnson's Baby Baby Powder - Dětský pudr proti opruzeninám 200.0 g

Johnson's Baby Baby Powder - Dětský pudr proti opruzeninám 200.0 g

Baby Powder - Dětský pudr proti opruzeninám (prodejparfemu.cz)

Sebamed Sun Care Multi Protect Sun Care SPF 50 - Opalovací krém 75 ml

Sebamed Sun Care Multi Protect Sun Care SPF 50 - Opalovací krém 75 ml

Sun Care Multi Protect Sun Care SPF 50 - Opalovací krém - opalovací krém s ochranným faktorem 50 představuje ideální ochranu před spálením - vysoce efektivní UVA a UVB filtry v kombinaci s mikropigmenty předcházejí spálení, poškození a podráždění pokožky vlivem slunečního záření - s obsahem vitamínu E a B6 - účinně chrání před spálením - regeneruje - odolný proti vodě a písku Použití: Aplikujte na pokožku 20 minut před opalováním. (prodejparfemu.cz)

Garnier Essentials 35+ Anti-Wrinkle Care Day - Multiaktivní denní…

Garnier Essentials 35+ Anti-Wrinkle Care Day - Multiaktivní denní krém proti vráskám  50 ml

Essentials 35+ Anti-Wrinkle Care Day - Multiaktivní denní krém proti vráskám - denní krém proti vráskám z oblíbené řasy Essentials poskytuje každodenní nezbytnou dávku vitaminů, které potřebuje zdravá a pevná pleť - vhodný pro věkovou kategorii od 35 let - denní krém Essentials zabraňuje vzniku vrásek a intenzivně hydratuje po celých 24 hodin - pleť je po použití krému hladká a rozjasněná - viditelně zpevňuje pleť Použití: Každé ráno denní krém Essentials jemnými krouživými pohyby vmasírujte do čisté a suché pokožky obličeje a krku. (prodejparfemu.cz)

Himalaya Herbals Krém na opruzeniny 50 ml

Himalaya Herbals Krém na opruzeniny 50 ml

Himalaya Krém na opruzeniny je speciální jemný krém určený na dětskou pokožku. Působí preventivně proti vyrážce, redukuje zčervenání a zánět pokožky způsobený vlhkou plenkou. Obsahuje extrakt z drnku čínského, který ulevuje bolesti a přírodní zinek, který léčí vyrážku. Aloe Vera spolu s mandlovým olejem zklidňují pokožku. Neobsahuje minerální oleje, lanolin a syntetická barviva. Použití: Postižené místo omyjte, osušte a aplikujte krém. Používejte při každém přebalování. (drmax.cz)

Sebamed Dětský krém na opruzeniny 2x 100ml

Sebamed Dětský krém na opruzeniny 2x 100ml

Sebamed Dětský krém na opruzeniny: V balení jsou 2 kusy krému proti opruzeninám. Extrakt z heřmánku zklidňuje pokožku a působí protizánětlivě. Kožnímu plášti příbuzný skvalan poskytuje důležité lipidy. Krém obsahuje 35 % lipidů. Titanium dioxid vytváří ochrannou bariéru proti vlivům agresivních exkrementů, které mohou způsobovat zanícení. Panthenol, obsažený v tomto krému podporuje hydrataci pokožky, urychluje procesy hojení a napomáhá regeneraci namáhané pokožky, stimuluje hojicí proces. Díky hodnotě pH 5,5 podporuje vývoj přirozeného kyselého pláště kůže. Neobsahuje formaldehyd, nitrosamin, dioxin a sloučeniny nitro-mochus. Klinicky testováno. Návod k použití: Krém je vhodný zejména pro pokožku pod plenami. Používejte na celou oblast intimních míst a zadečku po koupeli a každé výměně… (prodeti.cz)

Nivea Anti-Wrinkle Night Care - Hydratační noční krém proti vráskám…

Nivea Anti-Wrinkle Night Care - Hydratační noční krém proti vráskám 50 ml

Anti-Wrinkle Night Care - Hydratační noční krém proti vráskám - zjemňuje viditelné vrásky a linky - podporuje přirozený regenerační proces pleti - intenzivně hydratuje pleť Použití: Nanášejte každý večer na důkladně vyčištěnou pleť. Aplikujte malé množství krému na obličej, krk a dekolt a jemně vmasírujte konečky prstů krouživými pohyby směrem nahoru. Vynechejte citlivou oblast kolem očí. Pro optimální výsledek používejte také denní krém proti vráskám. (prodejparfemu.cz)

Sebamed Baby Sun Cream SPF50 - Dětský opalovací krém 75 ml

Sebamed Baby Sun Cream SPF50 - Dětský opalovací krém 75 ml

Baby Sun Cream SPF50 - Dětský opalovací krém - opalovací krém s vysoce efektivními UVA a UVB filtry v kombinaci s mikropigmenty, které předcházejí spálení, poškození a podráždění pokožky - účinné látky: vitamín E - chrání před volnými radikály; provitamín B5 - regeneruje - chrání před spálením a poškozením pokožky - hydratuje - nemastné složení - snadno se nanáší - nezanechává bílé stopy - odolný proti vodě a písku - neobsahuje barviva, parabeny, alkohol - jemně parfémovaný Použití: Jemně a rovnoměrně vmasírujte do pokožky 20 minut před pobytem na slunci. Obzvláště důkladně namažte citlivá místa i pod oblečením. Pravidelně opakujte pro zajištění maximální ochrany. Novorozence a kojence nevystavujte slunečním paprsků. (prodejparfemu.cz)

Garnier Anti-Ageing Day Care Essentials ( 55+ ) - Denní krém proti…

Garnier Anti-Ageing Day Care Essentials ( 55+ ) - Denní krém proti vráskám 50 ml

Anti-Ageing Day Care Essentials ( 55+ ) - Denní krém proti vráskám - krém vyhlazuje vrásky, modeluje kontury obličeje a intenzivně vyživuje - rostlinné buňky jsou známé svými výjimečnými regeneračními schopnostmi - rýžové peptidy jsou známé schopností vyživovat a zlepšovat strukturu a kvalitu pokožky - pomáhá posilnit pleť - vyplňuje vrásky - obnovuje pevnost - intenzivně hydratuje - pleť bude zářivější Použití: Každé ráno naneste na pleť. (prodejparfemu.cz)

SEBAMED Dětský krém na opruzeniny 100ml

Garnier Anti-Ageing Night Care Essentials ( 55+ ) - Noční krém proti…

Garnier Anti-Ageing Night Care Essentials ( 55+ ) - Noční krém proti vráskám 50 ml

Anti-Ageing Night Care Essentials ( 55+ ) - Noční krém proti vráskám - krém vyhlazuje vrásky, modeluje kontury obličeje a intenzivně vyživuje - rostlinné buňky jsou známé svými výjimečnými regeneračními schopnostmi - rýžové peptidy jsou známé schopností vyživovat a zlepšovat strukturu a kvalitu pokožky - pomáhá posilnit pleť - vyplňuje vrásky - obnovuje pevnost - intenzivně hydratuje - pleť bude zářivější Použití: Každé ráno naneste na pleť. (prodejparfemu.cz)

Bepanthen Care mast proti opruzeninám 3,5 g

Bepanthen Care mast proti opruzeninám 3,5 g

(benu.cz)

SEBAMED Dětský krém na opruzeniny 50ml cestov.bal.

SEBAMED Dětský krém na opruzeniny 50ml cestov.bal.

SEBAMED DĚTSKÝ KRÉM NA OPRUZENINY 50 ml (cestovní balení). Dětský krém na opruzeniny vhodné pro pokožku pod plenami. Chrání před vznikem opruzenin. (pilulka.cz)

Bioderma Abcderm Change Intensif krém proti opruzeninám 75 g

Bioderma Abcderm Change Intensif krém proti opruzeninám 75 g

Přípravek péče, vytvářející tenkou ochrannou vrstvu, je sestavený zvlášť na boj s podrážděním zadečku miminek a malých dětí. Produkt ABCDerm Change rychle upokojí začervenání pokožky. Neoklusivní, výborně absorbovatelný krém, ABCDerm Change, zabraňuje vzniku a zhoršování podráždění, a účinně odděluje pokožku od všech typů znečištění (stolice, moč, pot…). Přípravek ABCDerm Change obsahuje mnoho aktivních složek a pomáhá předcházet sekundární infekci. ABCDerm Change zaručuje optimální snášenlivost, nezanechává skvrny a lehce se odstraňuje. Díky neutrální vůni a snadnému nanášení se produkt velmi příjemně používá. Návod k použití: Při zabránění vzniku vyrážky, anebo uklidnění začervenání pokožky, naneste přípravek ABCDerm Change v tenké vrstvě na zadeček po každé výměně plenky a po důkladném… (drmax.cz)

SEBAMED Krém proti striím 200ml

Garnier Essentials 35+ Anti-Wrinkle Care Night - Multiaktivní noční…

Garnier Essentials 35+ Anti-Wrinkle Care Night - Multiaktivní noční krém proti vráskám 50 ml

Essentials 35+ Anti-Wrinkle Care Night - Multiaktivní noční krém proti vráskám - noční krém proti vráskám Essentials bude bojovat se všemi nedokonalostmi vaší pleti, zatímco budete spát - poznejte s Garnier a jeho novým nočním krémem tajemství mladé a zdravě vypadající pleti - vhodné pro věkovou kategorii od 35 let - poskytuje pleti dlouhodobý komfort a chrání jí během spánku proti dehydrataci - napomáhají vyhlazovat vrásky, zpevňují a revitalizují pleť Použití: Každý večer naneste noční krém na čistou a suchou pleť. (prodejparfemu.cz)

Sebamed Classic Anti-Stretch Mark Cream - Krém proti striím 200 ml

Sebamed Classic Anti-Stretch Mark Cream - Krém proti striím 200 ml

Classic Anti-Stretch Mark Cream - Krém proti striím - sebamed krém působí proti striím a je prevencí jejich nového vzniku v těhotenství i po porodu - krém je vhodný na oblast prsou, břicha, boků a stehen - aktivní látky: olej z avokáda, bambucké máslo, olivový olej, extrakt z tygří trávy, peptidy - redukuje existující strie - chrání před vznikem nových - pomáhá obnovovat pojivové tkáně - nezanechává skvrny na oblečení Použití: Vmasírujte dvakrát denně do namáhaných partií pokožky - prsa, boky, stehna, hýždě. Krém můžete aplikovat od začátku těhotenství až do období po porodu. (prodejparfemu.cz)

SEBAMED Dětský krém na opruzeniny 50ml cestov.bal.

SEBAMED Dětský krém na opruzeniny 50ml cestov.bal.

(benu.cz)

Aviril dětský krém na opruzeniny 50 ml

Aviril dětský krém na opruzeniny 50 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPřiměřená vrstva se nanáší na umytou a osušenou pokožku. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Krém Varianta - Dětský na opruzeniny (ageo.cz)

Sebamed Dětský pleťový ochranný krém 50 ml

Sebamed Dětský pleťový ochranný krém 50 ml

Dětská pleť je velmi jemná s nedostatkem lipidů. Teprve v prvních měsících života dítěte se utváří její přirozený ochranný plášť a proto má sklon k vysušování. Ochranný hydratační a změkčující komplex Vita-skvalen (lipidy a přírodní přísady - alantoin a kyselina hyaluronová) předchází vysušení, zvyšuje ochrannou funkci pleti před vlivy škodlivých vlivů okolního prostředí a změkčuje jemnou dětskou pleť. Díky hodnotě pH 5,5 podporuje vývoj přirozeného kyselého pláště kůže. Klinicky prokázáno. neobsahuje formaldehyd, nitrosamin, dioxin a sloučeniny nitro-moschus efektivní hydratační komplex předchází vysušení pleti pantenol a lipidová složka podporuje ochranu před podrážděním pleti kolem úst, které jsou v kontaktu se slinami bohatý na pantenol a alantoin pro změkčení a regeneraci podrážděné… (drmax.cz)

Sebamed Clear Face Matující krém 50 ml

Sebamed Clear Face Matující krém 50 ml

reguluje tvorbu kožního mazu a při pravidelném používání pomáhá zabraňovat vzniku nedokonalostí pleti. Matující efekt redukuje lesk mastné pokožky Ph 5,5 stabilizuje přirozený kyselý plášť pokožky a chrání před bakteriemi,které způsobují akné Krém se rychle absorbuje a nezanechává mastný film Použití: vhodné pro péči o všechny typy problematické pleti se sklonem k akné.Aplikujte denně ráno a večer po umytí obličeje.Jemně vmasírujte. Balení: 50 ml Zdroj: www.seba.cz (drmax.cz)

Baby Sebamed SPF 50 dětský opalovací krém 75ml

Baby Sebamed SPF 50 dětský opalovací krém 75ml

Ideální ochrana před spálením. Vysoce efektivní UVA- a UVB-filtry v kombinaci s mikropigmenty předcházejí spálení, poškození a podráždění pokožky. Vitamin E chrání před volnými radikály a provitamin B 5 regeneruje. Hydratační komplex chrání před dehydratací pokožky. (pilulka.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít