Sebamed Baby Care krém proti opruzeninám 50 ml

Sebamed Baby Care krém proti opruzeninám

Sebamed Baby Care krém proti opruzeninám

Sebamed Baby Care, 50 ml, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Sebamed Baby Care zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:chrání před tvorbou opruzeninregeneruje již vzniklé opruzeninyvytváří na pokožce jemný, zcela nedráždivý ochranný filmzklidňuje podrážděnou kůžinavrací pokožce komfortní pocitJak používat:Nanášejte podle potřeby v tenké vrstvě na omytou a osušenou pokožku, nejlépe při výměně plenek. (notino.cz)

Sebamed Baby Care krém proti opruzeninám

Sebamed Baby Care krém proti opruzeninám

Sebamed Baby Care, 100 ml, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Sebamed Baby Care zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:chrání před tvorbou opruzeninregeneruje již vzniklé opruzeninyvytváří na pokožce jemný, zcela nedráždivý ochranný filmzklidňuje podrážděnou kůžinavrací pokožce komfortní pocitJak používat:Nanášejte podle potřeby v tenké vrstvě na omytou a osušenou pokožku, nejlépe při výměně plenek. (notino.cz)

SEBAMED BABY Dětský krém proti opruzeninám 100 ml (4103040167347)

SEBAMED BABY Dětský krém proti opruzeninám 100 ml (4103040167347)

Krém na opruzeniny pro hojení zanícené pokožky miminek, obsahuje pantenol a heřmánkový extrakt, pH 5,5  Dětský krém proti opruzeninám od proslulé značky Sebamed je bohatý na heřmánkový extrakt, který zklidňuje pokožku a disponuje protizánětlivými účinky. Dětský krém proti opruzeninám od proslulé značky Sebamed je bohatý na heřmánkový extrakt, který zklidňuje pokožku a disponuje protizánětlivými účinky. Poskytuje důležité tuky, konkrétně jich obsahuje 45 %. Panthenol, obsažený v tomto krému hydratuje pokožku a urychluje procesy hojení. Podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže s pH 5,5, které je přirozené zdravé kůži. Unikátní krém je klinicky testován. Vytváří ochranu proti zanícení. Krém je vhodný zejména pro pokožku opruzenou v důsledku využívání plen. Nanášejte… (alza.cz)

Baby Sebamed Dětský krém proti opruzeninám 100ml

Baby Sebamed Dětský krém proti opruzeninám 100ml

Sebamed Dětský krém proti opruzeninám při pravidelném použití chrání pokožku před opruzeninami a při jejich vzniku účinně napomáhá hojení zanícené pokožky. (pilulka.cz)

Bepanthen Baby Care krém proti opruzeninám pro dětskou pokožku

Bepanthen Baby Care krém proti opruzeninám pro dětskou pokožku

Bepanthen Baby Care, 30 g, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Bepanthen Baby Care zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:chrání před tvorbou opruzeninregeneruje již vzniklé opruzeninyvytváří na pokožce jemný, zcela nedráždivý ochranný filmzvláčňuje a zjemňuje pokožkunavrací pokožce komfortní pocitintenzivně hydratujeJak používat:Nanášejte podle potřeby v tenké vrstvě na omytou a osušenou pokožku, nejlépe při výměně plenek. (notino.cz)

Uživatele, kteří hledají "Sebamed Baby Care krém proti opruzeninám 50 ml" se dívají také na:

Audioline baby care 8
Wenger blaze 50 hunter
Digestoř 50 cm zadní odtah

Bepanthen Baby Care krém proti opruzeninám pro dětskou pokožku

Bepanthen Baby Care krém proti opruzeninám pro dětskou pokožku

Bepanthen Baby Care, 100 g, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Bepanthen Baby Care zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:chrání před tvorbou opruzeninregeneruje již vzniklé opruzeninyvytváří na pokožce jemný, zcela nedráždivý ochranný filmzvláčňuje a zjemňuje pokožkunavrací pokožce komfortní pocitintenzivně hydratujeJak používat:Nanášejte podle potřeby v tenké vrstvě na omytou a osušenou pokožku, nejlépe při výměně plenek. (notino.cz)

NIVEA Baby Krém proti opruzeninám 100ml

NIVEA Baby Krém proti opruzeninám 100ml

Chrání citlivou dětskou pokožku zadečku před vlhkostí a vznikem opruzenin a zarudnutí. Speciální voděodolné složení s 20% oxidu zinečnatého a pantenolem. (pilulka.cz)

Baby krém proti opruzeninám 100ml

Baby krém proti opruzeninám 100ml

Okamžitě chrání před příčinami podráždění a pomáhá obnovovat přirozenou kožní bariéru. Snadno se roztírá. (pilulka.cz)

Bübchen Baby krém proti opruzeninám

Bübchen Baby krém proti opruzeninám

Bübchen Baby, 150 ml, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Bübchen Baby zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:chrání před tvorbou opruzeninregeneruje již vzniklé opruzeninyzvláčňuje a zjemňuje pokožkuzklidňuje podrážděnou kůžinavrací pokožce komfortní pocitJak používat:Nanášejte podle potřeby v tenké vrstvě na omytou a osušenou pokožku, nejlépe při výměně plenek. (notino.cz)

Nivea Baby krém proti opruzeninám

Nivea Baby krém proti opruzeninám

Nivea Baby, 100 ml, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Nivea Baby je ideální pomocník v boji proti opruzeninám. Zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:vytváří na pokožce jemný, zcela nedráždivý ochranný filmchrání před tvorbou opruzeninzklidňuje podrážděnou kůžizvláčňuje a zjemňuje pokožkuJak používat:Zahřejte malé množství krému v ruce a jemně aplikujte na pokožku. (notino.cz)

Trudi Baby Care dětská mast proti opruzeninám s mastkem 100 ml

Trudi Baby Care dětská mast proti opruzeninám s mastkem  100 ml

Popis Ochranný krém pro zmírnění problémů spojených s používáním dětských plenek. (ageo.cz)

Sebamed Baby Care ochranný pleťový krém

Sebamed Baby Care ochranný pleťový krém

Sebamed Baby Care, 50 ml, Péče o pleť pro děti, Přípravek Sebamed Baby Care šetrně pečuje o jemnou dětskou pleť.Vlastnosti:hydratuje a vyživuje dětskou pleťzabraňuje vysušování pletivytváří ochrannou bariéru pletiudržuje dětskou pleť v rovnovázepomáhá obnovit funkcí kožní bariérychrání dětskou pleť před podrážděnímJak používat:Naneste na dětskou pleť a jemně vmasírujte. (notino.cz)

Dove Baby Rich Moisture krém proti opruzeninám

Dove Baby Rich Moisture krém proti opruzeninám

Dove Baby Rich Moisture, 45 g, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Dove Baby Rich Moisture je ideální pomocník v boji proti opruzeninám. Zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:hloubkově hydratuje pokožkuchrání před tvorbou opruzeninregeneruje již vzniklé opruzeninynavrací pokožce komfortní pocitdermatologicky testovánoSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Nanášejte podle potřeby v tenké vrstvě na čistou pokožku. (notino.cz)

Baby Dove krém proti opruzeninám 45 g

Baby Dove krém proti opruzeninám  45 g

Popis - Krém proti opruzeninám - Hypoalergenní - Neutralizuje pH - Dermatologicky testováno - Testováno pod dohledem pediatrů Opruzeniny či zarudnutí se mohou objevit velice rychle a to bez jakéhokoli zapříčinění. Nejrychlejším a nejúčinnějším řešením je použití krému proti opruzeninám. Proto jsme vyvinuli Baby Dove krém proti opruzeninám Rich Moisture s oxidem zinečnatým, který zneutralizuje pH a pomáhá chránit dětskou pokožku před příčinami zarudnutí tím, že vytváří ochranný film, který pomáhá chránit citlivou dětskou pokožku před dalším podrážděním. Náš krém pomůže v boji proti zarudnutí a podráždění ještě předtím, než se problém objeví.  Krém je snadno roztíratelný… (ageo.cz)

Sebamed Baby Care dětský extra jemný krém

Sebamed Baby Care dětský extra jemný krém

Sebamed Baby Care, 50 ml, Péče o tělo pro děti, Přípravek Sebamed Baby Care účinně pečuje o jemnou dětskou pokožku.Vlastnosti:zvyšuje odolnost pokožky proti působení vnějších vlivůrespektuje přirozené pH pokožkyhydratuje a zvláčňuje dětskou pokožkusnadno se roztírá a rychle vstřebáváJak používat:Přiměřené množství přípravku jemně vmasírujte do čisté a suché pokožky a nechte vstřebat. (notino.cz)

SEBAMED BABY Dětský pleťový krém 50 ml (4103040166333)

SEBAMED BABY Dětský pleťový krém 50 ml (4103040166333)

Dětský krém na obličej pro miminka, pro suchou pokožku obsahuje pantenol, alantoin a vitamín E, pH 5,5  Dětský pleťový krém od proslulé značky Sebamed je bohatý na pantenol, alantoin a vitamín E. Podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže s pH 5,5, které je přirozené zdravé kůži. Účinně hydratuje a změkčuje dětskou pokožku. Dětský pleťový krém od proslulé značky Sebamed je bohatý na pantenol, alantoin a vitamín E. Podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže s pH 5,5, které je přirozené zdravé kůži. Účinně hydratuje a změkčuje dětskou pokožku. Chrání před vnějším prostředím a podporuje hojení pokožky podrážděné slinami. Unikátní krém je klinicky testován. Je oblíbený i díky jeho snadnému nanášení a vstřebávání. Krém je vhodný pro suchou pokožku. Produkt jemně… (alza.cz)

Baby hypoalergenní krém na opruzeniny 50 ml

Baby hypoalergenní krém na opruzeniny 50 ml

Popis Baby hypoalergenní krém na opruzeniny přináší rychlou úlevu a chrání před vznikem dalších opruzenin.PopisTento krém na opruzeniny je vhodný pro kojence a batolata. Měsíčkový extrakt pleť zklidňuje a hojí, olivový a mandlový olej ji konejší. Gel ze zeleného jílu, jojobový olej a včelí vosk pokožku chrání před novými opruzeninami. Extrakt ze slézu ji osvěžuje a pramenitá voda hydratuje. Extrakt z vanilky zklidňuje, uvolňuje a dodává příjemnou vůni.SloženíAqua, Viola Tricolor (violka trojbarevná) Extract, Calendula Officinalis Flower (měsíček) Extract, Malva Sylvestris Leaf (sléz lesní) Extract, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej), Polyglyceryl-6-Distearate … (ageo.cz)

Trudi Baby Care dětská mast proti opruzeninám s mastkem

Trudi Baby Care dětská mast proti opruzeninám s mastkem

Trudi Baby Care, 100 ml, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Trudi Baby Care je ideální pomocník v boji proti opruzeninám. Zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:chrání před tvorbou opruzeninregeneruje již vzniklé opruzeninyzvláčňuje a zjemňuje pokožkuJak používat:Přípravek naneste na zarudlou opruzeninu po omytí a osušení, nejlépe při výměně plenek. (notino.cz)

Weleda Baby and Child měsíčkový kojenecký krém proti opruzeninám

Weleda Baby and Child měsíčkový kojenecký krém proti opruzeninám

Weleda Baby and Child, 10 ml, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Weleda Baby and Child je ideální pomocník v boji proti opruzeninám. Zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:chrání před tvorbou opruzeninzklidňuje podrážděnou kůžiJak používat:Nanášejte podle potřeby v tenké vrstvě na omytou a osušenou pokožku, nejlépe při výměně plenek. (notino.cz)

Weleda Baby and Child měsíčkový kojenecký krém proti opruzeninám

Weleda Baby and Child měsíčkový kojenecký krém proti opruzeninám

Weleda Baby and Child, 75 ml, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Weleda Baby and Child je ideální pomocník v boji proti opruzeninám. Zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:chrání před tvorbou opruzeninzklidňuje podrážděnou kůžiJak používat:Nanášejte podle potřeby v tenké vrstvě na omytou a osušenou pokožku, nejlépe při výměně plenek. (notino.cz)

Naif Baby & Kids krém proti opruzeninám pro dětskou pokožku

Naif Baby & Kids krém proti opruzeninám pro dětskou pokožku

Naif Baby & Kids, 75 ml, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek je ideální pomocník v boji proti opruzeninám. Zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:pečuje o již vzniklé opruzeninychrání před tvorbou opruzeninzklidňuje a hydratuje podrážděnou pokožkuSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Přípravek naneste na zarudlou opruzeninu po omytí a osušení, nejlépe při výměně plenek. (notino.cz)

A-Derma Primalba Baby dětský ochranný krém proti opruzeninám

A-Derma Primalba Baby dětský ochranný krém proti opruzeninám

A-Derma Primalba Baby, 100 ml, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek A-Derma Primalba Baby je ideální pomocník v boji proti opruzeninám. Zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:zklidňuje a hydratuje podrážděnou pokožkuzklidňuje podrážděnou kůžiJak používat:Přípravek naneste na zarudlou opruzeninu po omytí a osušení, nejlépe při výměně plenek. (notino.cz)

Apivita Eco-Bio Baby & Kids zklidňující dětský krém proti opruzeninám

Apivita Eco-Bio Baby & Kids zklidňující dětský krém proti opruzeninám

Apivita Eco-Bio Baby & Kids, 75 ml, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Apivita Eco-Bio Baby & Kids je ideální pomocník v boji proti opruzeninám. Zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:napravuje suchou pokožkuintenzivně vyživuje a zvláčňujeregeneruje pokožkuzklidňuje podrážděnou kůžiSložení:bez silikonůJak používat:Přípravek naneste na zarudlou opruzeninu po omytí a osušení, nejlépe při výměně plenek. (notino.cz)

Burt’s Bees Baby Bee dětský ochranný krém proti opruzeninám s…

Burt’s Bees Baby Bee dětský ochranný krém proti opruzeninám s vitamínem E

Burt’s Bees Baby Bee, , Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Burt’s Bees Baby Bee jemně pečuje o dětskou pokožku a dodává jí potřebnou hydrataci.Vlastnosti:hydratuje a zvláčňuje dětskou pokožkurychle se vstřebávánavrací pokožce komfortní pocitJak používat:Přiměřené množství přípravku jemně vmasírujte do čisté a suché pokožky a nechte vstřebat. (notino.cz)

SEBAMED Anti-Age Krém proti vráskám s Q10 50 ml (4103040147677)

SEBAMED Anti-Age Krém proti vráskám s Q10 50 ml (4103040147677)

Pleťový krém pro ženy denní, typ pleti: problematická a citlivá, účinek: proti vráskám Denní krém proti vráskám s koenzymem Q10 zjemňuje a vyhlazuje vrásky a jemné linie obličeje a dodává pleti na odolnosti proti škodlivým vnějším vlivům, kterým je pleť během dne vystavena. Dodává vaší pleti hebkost, vláčnost, jemnost a aktivně se podílí na regeneraci pokožky. Hodnota pH 5,5 zajišťuje a podporuje přirozenou obranyschopnost pleti vytvořením ochranného filmu kůže.Denní krém proti vráskám s koenzymem Q10 zjemňuje a vyhlazuje vrásky a jemné linie obličeje a dodává pleti na odolnosti proti škodlivým vnějším vlivům, kterým je pleť během dne vystavena. Dodává vaší pleti hebkost, vláčnost, jemnost a aktivně se podílí na regeneraci pokožky. Hodnota pH 5,5 zajišťuje a podporuje… (alza.cz)

Antivlk krém proti opruzeninám 100ml

Antivlk krém proti opruzeninám 100ml

(benu.cz)

Sebamed Baby Care hydratační tělové mléko

Sebamed Baby Care hydratační tělové mléko

Sebamed Baby Care, 200 ml, Péče o tělo pro děti, Přípravek Sebamed Baby Care účinně pečuje o jemnou dětskou pokožku.Vlastnosti:hydratuje a zvláčňuje dětskou pokožkuvyživuje dětskou pokožkuposiluje kožní bariérupodporuje přirozené funkce pokožkyJak používat:Naneste na pokožku těla podle potřeby a jemně rozetřete. (notino.cz)

Sebamed Baby Care dětské olejové ubrousky

Sebamed Baby Care dětské olejové ubrousky

Sebamed Baby Care, 70 ks, Čisticí ubrousky pro děti, Produkt Sebamed Baby Care jednoduše, rychle a spolehlivě čistí dětskou pokožku.Vlastnosti:dlouhodobě pečuje o dětskou pokožkuodstraňuje nečistotyzklidňuje podrážděnízjemňuje dětskou pokožkuJak používat:Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby. Ubrousky jsou určeny k jednorázovému použití. (notino.cz)

Nivea Baby Ochranný krém proti chladu a větru 50 ml

Nivea Baby Ochranný krém proti chladu a větru 50 ml

Popis Nivea Baby Ochranný krém proti chladu a větru neobsahuje vodu, a proto spolehlivě chrání citlivou dětskou pokožku před chladem a větrem. Jemná a bezpečná péče - Složení s pantenolem a měsíčkem lékařským. - Vyvinuto ve spolupráci s dermatology a pediatry. - Klinicky a dermatologicky testováno a schváleno. - Bez parabenů, alkoholu, barviv a vody. - Obsahuje pouze velmi jemné a šetrné ingredience. Struktura:  Paraffinum liquidum, Cera microcristallina, Talc, Zinc oxid, Hydrogenated castor oil, Paraffin, Panthenol, Calendula officinalis flower extract, Glycine soja oil, Parfum   Použití: Naneste na tvář a lehce vmasírujte.   Výška: 113, Šířka: 59, Hloubka… (ageo.cz)

Sebamed Baby Care jemné čisticí ubrousky

Sebamed Baby Care jemné čisticí ubrousky

Sebamed Baby Care, 72 ks, Čisticí ubrousky pro děti, Produkt Sebamed Baby Care jednoduše, rychle a spolehlivě čistí dětskou pokožku.Vlastnosti:dlouhodobě pečuje o dětskou pokožkuodstraňuje nečistotyzklidňuje podrážděnízjemňuje dětskou pokožkuJak používat:Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby. Ubrousky jsou určeny k jednorázovému použití. (notino.cz)

Sebamed Baby Care balzám na rty

Sebamed Baby Care balzám na rty

Sebamed Baby Care, 4,8 g, Balzámy na rty pro děti, Balzám na rty Sebamed Baby Care dokonale pečuje o dětské rty.Vlastnosti:poskytuje intenzivní péčiregeneruje rtyzajišťuje ochranu pokožky rtůredukuje podráždění a zarudnutí kolem ústJak používat:Nanášejte jemně krouživými pohyby na rty. (notino.cz)

Cannaderm Robátko krém proti opruzeninám 75g

Cannaderm Robátko krém proti opruzeninám 75g

Robátko krém proti opruzeninám pro péči o citlivou pokožku při každé výměně plenek. (pilulka.cz)

Mustela Bébé Change krém proti opruzeninám

Mustela Bébé Change krém proti opruzeninám

Mustela Bébé Change, 100 ml, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Mustela Bébé Change zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:zvláčňuje a zjemňuje pokožkuchrání před tvorbou opruzeninnavrací pokožce komfortní pocitzklidňuje podrážděnou kůžiJak používat:Nanášejte podle potřeby v tenké vrstvě na čistou pokožku. (notino.cz)

Cannaderm Robátko krém proti opruzeninám 75g

Bübchen Ultra Sensitive krém proti opruzeninám

Bübchen Ultra Sensitive krém proti opruzeninám

Bübchen Ultra Sensitive, 75 ml, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Bübchen Ultra Sensitive je ideální pomocník v boji proti opruzeninám. Zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:zklidňuje podrážděnou kůžipečuje o již vzniklé opruzeninyzvláčňuje a zjemňuje pokožkuJak používat:Přípravek naneste na zarudlou opruzeninu po omytí a osušení, nejlépe při výměně plenek. (notino.cz)

Mustela Bébé Change krém proti opruzeninám

Mustela Bébé Change krém proti opruzeninám

Mustela Bébé Change, 50 ml, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Mustela Bébé Change zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:zvláčňuje a zjemňuje pokožkuchrání před tvorbou opruzeninnavrací pokožce komfortní pocitzklidňuje podrážděnou kůžiJak používat:Nanášejte podle potřeby v tenké vrstvě na čistou pokožku. (notino.cz)

Ziaja Baby mast proti opruzeninám

Ziaja Baby mast proti opruzeninám

Ziaja Baby, 50 ml, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Ziaja Baby zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:chrání před tvorbou opruzeninvytváří na pokožce jemný, zcela nedráždivý ochranný filmregeneruje již vzniklé opruzeninyJak používat:Nanášejte podle potřeby v tenké vrstvě na omytou a osušenou pokožku, nejlépe při výměně plenek. (notino.cz)

Bübchen Baby pudr proti opruzeninám

Bübchen Baby pudr proti opruzeninám

Bübchen Baby, 100 g, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Bübchen Baby zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:zklidňuje podrážděnou kůžichrání pokožku před vnějšími vlivynavrací pokožce komfortní pocitchrání před tvorbou opruzeninzvláčňuje a zjemňuje pokožkuJak používat:Nanášejte podle potřeby v tenké vrstvě na čistou pokožku. (notino.cz)

SEBAMED Dětský krém na opruzeniny 100ml

Sebamed Sun Care opalovací krém SPF 50

Sebamed Sun Care opalovací krém SPF 50

Sebamed Sun Care, 75 ml, Na tělo pro ženy, Ochranný opalovací přípravek Sebamed Sun Care je nezbytnou součástí péče o pokožku při pobytu na slunci.Vlastnosti:chrání kůži před UVA i UVB zářenímpodporuje přirozený proces opalovánívyživuje pokožku a pečuje o nipředchází vzniku alergických reakcí ze sluncepřípravek je nekomedogenníJak používat:Před pobytem na slunci naneste v dostatečném množství na pokožku celého těla. Opakujte podle potřeby, zejména po koupání, osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. (notino.cz)

SEBAMED BABY Dětský extra jemný krém 200 ml (4103040116215)

SEBAMED BABY Dětský extra jemný krém 200 ml (4103040116215)

Dětský tělový krém určen pro miminka především po koupeli, zklidňuje podrážděnou pokožku, pH 5,5  Dětský jemný krém od proslulé značky Sebamed je bohatý na pantenol, alantoin a heřmánkový extrakt. Podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže s pH 5,5, které je přirozené zdravé kůži. Slouží jako výborná ochrana proti mrazivému počasí. Dětský jemný krém od proslulé značky Sebamed je bohatý na pantenol, alantoin a heřmánkový extrakt. Podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže s pH 5,5, které je přirozené zdravé kůži. Slouží jako výborná ochrana proti mrazivému počasí. Unikátní krém je klinicky testován. Účinně předchází vzniku opruzenin od dětských plenek a podrážděnou pokožku hojí. Je oblíbený i díky jeho snadnému nanášení a vstřebávání. Krém je vhodný pro suchou… (alza.cz)

Baby Sebamed SPF 50 dětský opalovací krém 75ml

Baby Sebamed SPF 50 dětský opalovací krém 75ml

Ideální ochrana před spálením. Vysoce efektivní UVA- a UVB-filtry v kombinaci s mikropigmenty předcházejí spálení, poškození a podráždění pokožky. Vitamin E chrání před volnými radikály a provitamin B 5 regeneruje. Hydratační komplex chrání před dehydratací pokožky. (pilulka.cz)

EOLab Dětský krém proti opruzeninám a plenkové dermatitidě - 100ml

EOLab Dětský krém proti opruzeninám a plenkové dermatitidě - 100ml

Neobsahuje SLS, SLES, parabeny, barviva a syntetické konzervanty a jeho složení tvoří více než 98% složek rostlinného původu. Organický olej z ovsa má uklidňující účinek, hydratuje a vyživuje jemnou dětskou pokožku. Organický mandlový olej má zklidňující a čistící účinky, pokožku rozjasňuje. Organický extrakt šalvěje vyživuje, odstraňuje zánět, odstraňuje nepříjemné svědění a dezinfikuje, chrání citlivou oblast před podrážděním, zarudnutím a zánětem. Organický extrakt bavlny zklidňuje a působí preventivně proti podráždění. Panthenol předchází vzniku opruzenin a plenkové dermatitidy. Krém je vhodný pro novorozence. Způsob použití: nanést malé množství krému na zapareninu a její okolí a jemně rozetřít. Jako prevenci je možné používat krém vždy při přebalování. Složení: Aqua, Zinc Oxide,… (herbatica.cz)

Natura Siberica Little Siberica dětský ochranný krém proti opruzeninám

Natura Siberica Little Siberica dětský ochranný krém proti opruzeninám

Natura Siberica Little Siberica, 75 ml, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Natura Siberica Little Siberica je ideální pomocník v boji proti opruzeninám. Zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:pečuje o již vzniklé opruzeninychrání před tvorbou opruzeninzklidňuje podrážděnou kůžiJak používat:Nanášejte podle potřeby v tenké vrstvě na čistou pokožku. (notino.cz)

SEBAMED Dětský krém na opruzeniny 50ml cestov.bal.

SEBAMED Dětský krém na opruzeniny 50ml cestov.bal.

(benu.cz)

Opalovací krém proti vráskám na citlivou pleť SPF 50+ (Anti-Aging Sun…

Opalovací krém proti vráskám na citlivou pleť SPF 50+ (Anti-Aging Sun Care) 50 ml

Popis Poskytuje citlivé pleti velmi vysokou ochranu před působením slunečních paprsků. Zároveň účinně působí proti stárnutí pleti a zanechává pleť hydratovanou.PopisÚčinné látky: termální voda z Avene - má zklidňující účinky, pre-tokoferyl - působí jako antioxidant, chrání buňky před působením volných radikálů, ascofiline TM - působí proti vráskám. Vlastnosti: chrání pleť před UV zářením, vhodné pro citlivou pokožku, voděodolné složení, je bez parfemace, hypoalergenní a nekomedogenní. Jak používatAplikujte na pleť před sluněním. Aplikaci čato opakujte. (ageo.cz)

Revitalizující krém proti stárnutí pleti Men (Superior Care Global…

Revitalizující krém proti stárnutí pleti Men (Superior Care Global Ani-Age Cream) 50 ml

Popis Vysoce efektivní protivrásková péče účinně redukuje veškeré známky únavy pleti a pomáhá ji získat novou energii a vitalitu.PopisÚčinné látky: Rejuven® Skin Complex, babasový olej, pentavitin. Vlastnosti: pečuje o pleť, revitalizuje, eliminuje projevy stárnutí, redukuje vrásky, projevy únavy a skvrny způsobené věkem, vyhlazuje, hydratuje, osvěžuje, dodává pleti energii. Jak používatAplikujte na pleť a nechte vstřebat. (ageo.cz)

KORRES Sun Care, Red Grape Tinted SPF30 - Tónovaný pleťový krém proti…

KORRES Sun Care, Red Grape Tinted SPF30 - Tónovaný pleťový krém proti pigmentovým skvrnám, 50 ml

Inovativní pleťová péče poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením, proti stárnutí pleti a proti vzniku pigmentových skvrn.Tónovací pleťový krém proti pigmentovým skvrnám KORRES Sun Care: poskytuje vysokou ochranu proti UV zářeníextrakt získaný z červených hroznů, které jsou bohaté na antioxidanty, chrání pleť před stárnutímpůsobí proti vzniku pigmentových skvrnje ideální pro fotosenzitivní a zralou pleťje nekomedogennívodě a potu odolný Použití: Aplikujte na obličej a krk minimálně 30 minut před plánovaným sluněním. Aplikaci dostatečného množství krému pravidelně opakujte především po koupání a osušení pleti ručníkem. Pro dosažení potřebné ochrany je nezbytné nanášet krém v poměru 2 mg na 1 cm2 (přibližně 1/3 čajové lžičky pro obličej a krk). Nedostatečná ochrana před slunečním… (profimed.cz)

Sebamed Krém proti striím 200ml

Sebamed Krém proti striím 200ml

Sebamed krém působí proti striím a je prevencí jejich nového vzniku v těhotenství i po porodu. Zabraňuje vzniku nových strií, redukuje existující strie a pomáhá obnovit pojivové tkáně. (pilulka.cz)

SEBAMED Krém proti striím 200ml

Dermacol denní krém proti vráskám 50 ml

Dermacol denní krém proti vráskám  50 ml

Popis Suchá pleť je velmi křehká, citlivá a náchylná k předčasné tvorbě vrásek. Krém s bohatší texturou je velmi příjemný a poskytne maximální komfort i té nejsusší pleti. Díky téměř 50% obsahu tukové složky poskytne okamžitou úlevu a zabraňuje nepříjemnému pocitu pnutí. Vhodný pro suchou a velmi suchou pleť. Hypoalergenní (minimalizuje alergické reakce). Popis Aktivní látky: výtažky z mořských řas - mají zpevňující účinky a přispívají k regeneraci kožních buněk, vitamín A - regeneruje a vyživuje suchou pleť. Výsledky: již od prvního použití bude vaše pleť pružnější a jemnější na dotek, pravidelným používáním jí navrátíte její přirozený, mladistvý a krásný… (ageo.cz)

Sebamed krém proti vráskám Q10 50ml

Sebamed krém proti vráskám Q10 50ml

Sebamed krém proti vráskám s Q10, Panthenolem a vitaminem E, který neutralizuje volné radikály. Obsahuje také olej ze sladkých mandlí a bambucké máslo dodávající pružnost a fytosteroly z řepkového semene zklidňující a maximalizující zadržení vlhkosti. Pleť je pružnější a bez vrásek. (pilulka.cz)

Sebamed Hair Care šampon proti lupům

Sebamed Hair Care šampon proti lupům

Sebamed Hair Care, 200 ml, Šampony pro ženy, Šampon Sebamed Hair Care efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu.Vlastnosti:myje vlasy a čistí pokožku hlavyzbavuje vlasy lupůregeneruje a vyživuje vlasyprovoní vlasy jemnou vůníJak používat:Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte. (notino.cz)

Sebamed Clear Face tónovací krém proti akné

Sebamed Clear Face tónovací krém proti akné

Sebamed Clear Face, 10 ml, Tónovací krémy pro ženy, Tónovací krém Sebamed Clear Face pleť hydratuje, sjednocuje a zanechává ji přirozeně krásnou.Vlastnosti:kryje drobné nedokonalosti pletisjednocuje barevný tónsnadno se aplikuje i roztíráJak používat:Naneste na čistou pleť a důkladně rozetřete. (notino.cz)

Nivea hydratační noční krém proti vráskám 50 ml

Nivea hydratační noční krém proti vráskám 50 ml

Popis Nivea hydratační noční krém proti vráskám s obsahem oleje z jadérek hroznového vína, pantenolu a vitamínu E, známého svými antioxidačními účinky poskytuje pleti intenzivní hydrataci. Zjemňuje viditelné vrásky a linky. Během noci podporuje přirozený regenerační proces pleti a zanechá pleť hladkou a pružnou. Nanášejte každý večer na důkladně vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu a jemně vmasírujte krouživými pohyby směrem nahoru. Vynechte citlivou oblast kolem očí. Dermatologicky testováno a schváleno. Doporučený věk: 30+ Obsah: 50 ml Vlastnosti … (ageo.cz)

Nivea hydratační denní krém proti vráskám 50 ml

Nivea hydratační denní krém proti vráskám 50 ml

Popis Nivea krém zanechá pleť hladkou a pružnou. Zpomalte projevy stárnutí pleti a vznik nových vrásek. Základem sametově jemné, vláčné a pružné pleti je hloubková hydratace. Dopřejte si ji díky složení s olejem z hroznových jadérek a vitamínem E. UV filtry pak navíc pleť chrání před nepříznivými účinky slunečního záření a před vznikem dalších jemných linek a vrásek. Dermatologicky testováno a schváleno. Všechny typy pleti. Doporučený věk: 30+ Obsah: 50 ml   Vlastnosti Dermatologicky testováno a schváleno … (ageo.cz)

NIVEA Denní krém proti vráskám VITAL 50 ml

NIVEA Denní krém proti vráskám VITAL 50 ml

Vlastnosti Dermatologicky testováno a schválenoDoporučený věk: 60 - 80+ Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Nanášejte každé ráno na důkladně vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Vynechejte oblast kolem očí. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - češtinaInstalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - KrémVarianta - Vital Soja Anti-Age… (ageo.cz)

Ziaja noční krém proti vráskám Jasmine 50 ml

Ziaja noční krém proti vráskám Jasmine  50 ml

Noční krém proti vráskám Jasmine se stará o vaši pleť během spánku. Krém je určený pro všechny typy zralé pleti s věkovou kategorií 50+. Pomáhá pleti bojovat s příznaky stárnutí, redukuje vrásky, udržuje pleť v přirozené rovnováze a dodává pleti mladistvý vzhled. PopisVlastnosti: noční krém, pro všechny typy zralé pleti 50+, redukuje vrásky, vyhlazuje pleť, vypíná ji, udržuje ji v rovnováze, dodává mladistvý vzhled. Jak používatNaneste každý večer na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu a vmasírujte krouživými pohyby.  (ageo.cz)

Nivea obnovující noční krém proti vráskám 55+ 50 ml

Nivea obnovující noční krém proti vráskám 55+ 50 ml

Popis Zpevňující péče pro věkovou skupinu od 55 let viditelně redukuje vrásky a linky. Popis Vlastnosti: obsahujue avokádový olej, Kalcium a Panthenol, zpevňuje pleť a bojuje proti vráskám, poskytuje pleti intenzivní hydrataci, obohacen o vzácné oleje. Jak používat Aplikujte na čistou pokožku každé ráno. Vlastnosti Dermatologicky testováno a schváleno Skladování a použití … (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít