Screenshield samsung galaxy a41 na displej (sam-a415-d)

Produkt Screenshield samsung galaxy a41 na displej (sam-a415-d) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Screenshield samsung galaxy a41 na displej (sam-a415-d) upraviť a produkt hľadať znova.

Screenshield SAMSUNG Galaxy A41 na displej (SAM-A415-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A41 na displej (SAM-A415-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A41, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte vždy strach z rozbitého displeje zařízení? Potom zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A41 na displej, která je dokonale čirá a nijak nevadí při klasickém užívání. Je vhodná přímo na displej telefonu Samsung Galaxy A41 a zaručí skvělou ochranu před poničením. Protože je zhotovená přímo pro konkrétní zařízení, ponechává volné výřezy na důležité prvky, díky tomu získáte pocit, jako byste fólii nepoužívali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Hlavní parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A41 na displej Fólie na mobil Samsung Galaxy A41 Nijak neomezí citlivost dotykového... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A41 na displej (SAM-A415-D) , Screenshield samsung galaxy a41 na displej (sam-a415-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S10 na displej (SAM-G973-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S10 na displej (SAM-G973-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S10, na displej přístroje, matný povrch, čisticí hadřík součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na obavu z rozbitého displeje nově pořízeného zařízení? Potom zajistí efektivní pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S10 na displej, která je matná a nepřekáží během používání. Je určena přímo pro displej telefonu Samsung Galaxy S10 a zajistí patřičnou ochranu před poškrábáním. Tím, že je nařezána jen pro jediné zařízení, nekryje se s důležitými prvky a to působí téměř tak, jako byste fólii ani nepoužívali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Podstatné parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S10 na displej Fólie na displej mobilu Samsung Galaxy S10 I po aplikaci zůstává totožná citlivost dotyku Při aplikaci se netvoří bubliny Ochranná fólie ScreenShield je upravena na míru displeje V balení se nachází čisticí hadřík (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy S10 na displej (SAM-G973-D) , Screenshield samsung galaxy m31s na displej (sam-m317-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A70 na displej (SAM-A705-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A70 na displej (SAM-A705-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A70 , na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte obavy z poškozeného obrazovky nově pořízeného zařízení? Potom je naprosto ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A70 na displej, která je úplně průhledná a nebudí pozornost při běžném využívání. V této verzi je určena na displej telefonu Samsung Galaxy A70 a nabídne skvělou ochranu před poničením. Protože je připravená právě pro konkrétní zařízení, nechává odkryté důležité prvky a vás tak čeká pocit, jako byste měli zařízení bez fólie. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Podstatné funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A70 na displej Ochranná fólie na telefon Samsung Galaxy A70 Citlivost dotyku zůstává... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A70 na displej (SAM-A705-D) , Screenshield samsung galaxy note9 na displej (sam-n960-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A71 na displej (SAM-A715-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A71 na displej (SAM-A715-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A71, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte někdy strach z poškrábaného displeje nového zařízení? Potom bude ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A71 na displej, která je úplně průhledná a nijak nezavazí při běžném užívání. V této verzi je určena na displej telefonu Samsung Galaxy A71 a zaručí spolehlivou ochranu před poškrábáním. Tím, že je nařezána pro konkrétní zařízení, nehrozí zakrytí důležitých prvků a vy tak máte pocit, jako byste fólii vůbec neměli nasazenou. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Důležité přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A71 na displej Fólie na displej mobilu Samsung Galaxy A71 Ponechává původní citlivost dotyku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A71 na displej (SAM-A715-D) , Screenshield samsung galaxy a21s na displej (sam-a217-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A72 na displej (SAM-A725-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A72 na displej (SAM-A725-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A72, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte strach z poškrábaného displeje nového zařízení? Pak zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A72 na displej, která je samozřejmě naprosto čirá a nevadí při klasickém užívání. V této verzi je určena na displej telefonu Samsung Galaxy A72 a poskytne adekvátní ochranu před odřením. Vzhledem k tomu, že je vyrobená přesně pro dané zařízení, neblokuje nic z důležitých prvků a vám se tak zdá, jako byste vlastně ani žádnou neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky stěrce vás nebudou trápit žádné bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Klíčové parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A72 na displej Fólie na telefon Samsung Galaxy A72 I po aplikaci zůstává totožná... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A72 na displej (SAM-A725-D) , Screenshield samsung galaxy s10+ na displej (sam-g975-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy M31s na displej (SAM-M317-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy M31s na displej (SAM-M317-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy M31s, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte tu a tam obavy z poškrábaného skla vašeho zařízení? V tom případě dokáže pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy M31s na displej, která je velmi pevná, ale přesto čirá a nebudí pozornost během běžného využívání. Je vyrobena pro displej telefonu Samsung Galaxy M31s a poskytne skvělou ochranu před poškrábáním. Tím, že je vyřezána speciálně pro jediné zařízení, neblokuje žádné důležité prvky a téměř se cítíte, jako byste na displeji žádnou fólii neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Zásadní parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy M31s na displej Ochranná fólie na displej telefonu Samsung Galaxy M31s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy M31s na displej (SAM-M317-D) , Screenshield samsung galaxy a32 na displej (sam-a325-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 na displej (SAM-A225-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 na displej (SAM-A225-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A22, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Panuje u vás strach z poškozeného displeje zařízení? V tom případě dokáže pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 na displej, která je naprosto dokonale čirá a nijak na sebe nepoutá pozornost při běžném využívání. Je vyrobena na míru pro Samsung Galaxy A22 a vytvoří efektivní ochranu před poškrábáním. Díky tomu, že je vyhotovena pro konkrétní zařízení, nechává důležité prvky odkryté a to působí téměř tak, jako byste pracovali úplně bez ní. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Zajímavé vlastnosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 na displej Ochranná fólie na displej mobilu Samsung Galaxy A22 Neprojeví se na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 na displej (SAM-A225-D) , Screenshield samsung galaxy a72 na displej (sam-a725-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A12 na displej (SAM-A127-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A12 na displej (SAM-A127-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A12, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nechcete riskovat a máte strach z rozbitého skla právě pořízeného zařízení? V takovém případě by mohla pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A12 na displej, která je dočista průhledná a nezavazí během běžného užívání. Je připravena pro displej telefonu Samsung Galaxy A12 a zajistí účinnou ochranu před poškozením. Vzhledem k tomu, že je navržená jen pro jediné zařízení, neblokuje nic důležitého a vám se tak bude zdát, jako byste měli displej bez fólie. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Nejdůležitější přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A12 na displej Ochranná fólie pro mobil Samsung... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A12 na displej (SAM-A127-D) , Screenshield samsung galaxy a13 na displej (sam-a135-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE na displej (SAM-G780-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE na displej (SAM-G780-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S20 FE, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte obavy z rozbitého skla vašeho zařízení? Potom dokáže pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE na displej, která je pevná, ale přesto čirá a nebude rušit při běžném užívání. Je určena pro displej mobilu Samsung Galaxy S20 FE a poskytne skvělou ochranu před odřením. Díky tomu, že je vyrobená pro jedno jediné zařízení, nekryje důležité prvky, což dává téměř pocit, jako byste žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Podstatné přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE na displej Ochranná fólie na telefon Samsung Galaxy S20 FE Aplikace neomezuje citlivost dotyku Snadno a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE na displej (SAM-G780-D) , Screenshield samsung galaxy s10 na displej (sam-g973-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 na displej (SAM-A325-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 na displej (SAM-A325-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A32, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Panuje u vás strach z poškrábaného skla zařízení? Potom zajistí efektivní pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 na displej, která je pevná, ale přesto čirá a nijak na sebe nepoutá pozornost při obyčejném využívání. Je ideální pro Samsung Galaxy A32 a poskytne praktickou ochranu před poškozením. Protože je ořezaná přímo pro jediné zařízení, nezakrývá nic nežádoucího a vás tak přepadne pocit, jako byste nikdy žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Rozhodující vlastnosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 na displej Ochranná fólie na displej mobilu Samsung Galaxy A32 Citlivost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 na displej (SAM-A325-D) , Screenshield samsung galaxy a71 na displej (sam-a715-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A21s na displej (SAM-A217-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A21s na displej (SAM-A217-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A21s, na displej přístroje, matný povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Neradi riskujete a máte strach z rozbitého skla právě pořízeného zařízení? Pak je ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A21s na displej, která je pevná, matná a nebude ničemu vadit během běžného využívání. Je připravena přímo pro mobil Samsung Galaxy A21s a poskytne efektivní ochranu před poškrábáním. Jelikož je ořezaná přímo pro konkrétní zařízení, nekryje se s důležitými prvky a vy díky tomu získáte pocit jako byste žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Nejdůležitější vlastnosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A21s na displej Ochranná fólie na displej mobilu Samsung... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A21s na displej (SAM-A217-D) , Screenshield samsung galaxy s20fe na displej (sam-g780-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S10+ na displej (SAM-G975-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S10+ na displej (SAM-G975-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S10+, na displej přístroje, matný povrch, čisticí hadřík součástí balení Máte oprávněné obavy z poškrábaného displeje vašeho nového zařízení? V tom případě lehce pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S10+ na displej, která je pevná, matná a nebude rušit při každodenním používání. V této verzi je určena pro mobil Samsung Galaxy S10+ a zaručí účinnou ochranu před poškozením. Jelikož je vykrojená jen pro jediné zařízení, nekryje se s důležitými prvky a dodává tím pocit, jako byste fólii ani nepoužívali. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Rozhodující parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S10+ na displej Ochranná fólie na telefon Samsung Galaxy S10+ Nijak neomezí citlivost dotyku Aplikace je snadná, bez bublin Ochranná fólie ScreenShield je přesně vyřezána pro daný typ displeje V balení se nachází čisticí hadřík (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy S10+ na displej (SAM-G975-D) , Screenshield samsung galaxy a70 na displej (sam-a705-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Note9 na displej (SAM-N960-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Note9 na displej (SAM-N960-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Note9 Bojíte se často poškození vašeho zařízení? Pro tyto případy je zde připravena ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Note9 na displej, která má na starosti jeho ochranu. Je zamýšlena pro displej mobilu Samsung Galaxy Note9 a vytvoří efektivní ochranu před poškozením. Vzhledem k tomu, že je nachystaná speciálně pro konkrétní zařízení, nechává všechny důležité prvky volné, díky tomu získáte pocit, jako byste na displeji fólii vůbec neměli. Významné parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Note9 na displej Fólie na mobil Samsung Galaxy Note9 Neprojeví se na citlivosti dotyku Nelepíte na telefon bez jakýchkoli problémů Ochranná fólie ScreenShield je opatřena všemi výřezy (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Note9 na displej (SAM-N960-D) , Screenshield samsung galaxy a53 5g na displej (sam-a536-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A13 na displej (SAM-A135-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A13 na displej (SAM-A135-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A13, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nechcete riskovat a máte strach z rozbitého obrazovky vašeho nového zařízení? Pak lehce pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A13 na displej, která je čistě průhledná a nijak nezavazí v běžném užívání. Je ideální pro Samsung Galaxy A13 a nabídne praktickou ochranu před poškozením. Protože je nařezána právě pro konkrétní zařízení, nic důležitého neblokuje a vás tak čeká pocit, jako byste měli displej čistý, bez fólie. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Díky stěrce vás nebudou trápit žádné bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Důležité parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A13 na displej Ochranná fólie na displej telefonu Samsung Galaxy A13 Neubírá na citlivosti dotyku Aplikace je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A13 na displej (SAM-A135-D) , Screenshield samsung galaxy s22+ 5g na displej (sam-s906-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S20 Ultra na displej (SAM-G988-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S20 Ultra na displej (SAM-G988-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S20 Ultra, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na obavu z rozbitého skla zařízení? Potom může pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S20 Ultra na displej, která je pevná, ale přesto čirá a nijak na sebe neupozorňuje při obyčejném využívání. Je zamýšlena pro displej mobilu Samsung Galaxy S20 Ultra a poskytne skvělou ochranu před odřením. Tím, že je nachystaná přímo pro jediné zařízení, neblokuje nic z důležitých prvků a vy díky tomu získáte pocit jako byste vlastně ani fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Rozhodující funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S20 Ultra na displej Ochranná fólie pro mobil... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy S20 Ultra na displej (SAM-G988-D) , Screenshield samsung galaxy a33 5g na displej (sam-a336-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej (SAM-A326-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej (SAM-A326-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A32 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte obavy z poškozeného displeje nově pořízeného zařízení? V takovém případě zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej, která je dokonale čirá a nijak nepřekáží při klasickém užívání. V této verzi je určena pro telefon Samsung Galaxy A32 5G a zaručí účinnou ochranu před poničením. Díky tomu, že je udělána pro konkrétní zařízení, nezavazí u důležitých prvků a vám tak bude připadat, jako byste ani žádnou fólii neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Základní funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej Fólie na mobil Samsung Galaxy A32 5G Nijak neomezí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej (SAM-A326-D) , Screenshield samsung galaxy m23 5g na displej (sam-m236-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Note 10 na displej (SAM-N970-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Note 10 na displej (SAM-N970-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Note10, na displej přístroje, matný povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Panuje u vás strach z poškozeného skla vašeho nového zařízení? Potom může pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Note 10 na displej, která je pevná, matná a nevadí při každodenním využívání. Je připravena pro displej mobilu Samsung Galaxy Note10 a nabídne účinnou ochranu před odřením. Protože je určená na míru zařízení, nechává důležité prvky odkryté a vám se tak zdá, jako byste na displeji žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Klíčové přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Note 10 na displej Ochranná fólie na displej mobilu Samsung Galaxy Note10 Po aplikaci je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Note 10 na displej (SAM-N970-D) , Screenshield samsung galaxy a7 (2018) na displej (sam-a750-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Z Flip na displej (SAM-F700-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Z Flip na displej (SAM-F700-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Z Flip, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte vždy strach z poškozeného obrazovky vašeho zařízení? V takovém případě nabídne řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Z Flip na displej, která je dokonale čirá a nepřitahuje pozornost za běžného využívání. Je připravena pro displej mobilu Samsung Galaxy Z Flip a dodá adekvátní ochranu před poničením. Jelikož je nařezána přímo pro konkrétní zařízení, neblokuje nic z důležitých prvků a vy tak získáte pocit, jako byste měli displej čistý, bez fólie. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Rozhodující přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Z Flip na displej Fólie na telefon Samsung Galaxy Z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Z Flip na displej (SAM-F700-D) , Screenshield samsung galaxy xcover 5 na displej (sam-g525-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S22 5G na displej (SAM-S901-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S22 5G na displej (SAM-S901-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S22 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, aplikační tekutina a aplikační stěrka součástí balení Panuje u vás obava z poškrábaného obrazovky vašeho nového zařízení? V takovém případě je velmi vhodná ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S22 5G na displej, která je čirá a nevadí během každodenního využívání. Je ideální pro telefon Samsung Galaxy S22 5G a nabídne praktickou ochranu před poškozením. Tím, že je nachystaná právě pro tuto verzi zařízení, nic důležitého neblokuje a tím vzniká pocit, jako byste měli displej čistý, bez fólie. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Klíčové funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S22 5G na displej Fólie na mobil Samsung Galaxy S22 5G Neubírá na citlivosti dotyku Velmi jednoduché nalepení Ochranná fólie ScreenShield je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy S22 5G na displej (SAM-S901-D) , Screenshield samsung galaxy s20 ultra na displej (sam-g988-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Note 20 na displej (SAM-N980-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Note 20 na displej (SAM-N980-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Note 20, na displej přístroje, matný povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte obavy z poškozeného displeje vašeho zařízení? Pak dokáže pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Note 20 na displej, která je pevná, matná a nepůsobí rušivě během klasického užívání. Je vyrobena pro displej telefonu Samsung Galaxy Note 20 a zaručí adekvátní ochranu před poničením. Protože je zhotovená přesně pro zařízení, nezakrývá nic nežádoucího a díky tomu vznikne pocit, jako byste měli zařízení bez fólie. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Základní přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Note 20 na displej Ochranná fólie na mobil Samsung Galaxy Note 20 Po aplikaci je zachována citlivost dotyku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Note 20 na displej (SAM-N980-D) , Screenshield samsung galaxy z flip na displej (sam-f700-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej (SAM-G781-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej (SAM-G781-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S20 FE 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Špatně se vám spí, protože máte obavy z poškrábaného obrazovky nově zářícího zařízení? V takovém případě zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej, která je lesklá a nezavazí za běžného využívání. V této verzi je určena pro Samsung Galaxy S20 FE 5G a poskytne praktickou ochranu před poškozením. Jelikož je vykrojená speciálně pro konkrétní zařízení, má výřezy pro důležité prvky, díky tomu budete mít pocit, jako byste nikdy žádnou fólii neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Rozhodující vlastnosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej Ochranná fólie na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej (SAM-G781-D) , Screenshield samsung galaxy a32 5g na displej (sam-a326-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy M52 5G na displej (SAM-M526-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy M52 5G na displej (SAM-M526-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy M52 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na obavu z poškozeného skla nového zařízení? V takovém případě by vám mohla pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy M52 5G na displej, která je i při velké odolnosti průhledná a nebude ničemu vadit během každodenního využívání. Je určena pro displej telefonu Samsung Galaxy M52 5G a nabídne účinnou ochranu před poničením. Tím, že je nařezána pro jediné zařízení, nechává odkryté důležité prvky a dává tedy pocit, jako byste fólii nepoužívali. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Zajímavé funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy M52 5G na displej Ochranná fólie na displej mobilu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy M52 5G na displej (SAM-M526-D) , Screenshield samsung galaxy note 10 na displej (sam-n970-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej (SAM-A226-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej (SAM-A226-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A22 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na strach z poškrábaného skla vašeho zařízení? Potom nabízí snadné řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej, která je naprosto dokonale čirá a nevadí za běžného užívání. Je vyrobena pro telefon Samsung Galaxy A22 5G a dodá praktickou ochranu před poškozením. Jelikož je připravená přímo pro zařízení, neblokuje žádné důležité prvky a dodává proto pocit, jako byste vlastně ani žádnou neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Rozhodující přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej Fólie na telefon Samsung Galaxy A22 5G Po... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej (SAM-A226-D) , Screenshield samsung galaxy s20fe 5g na displej (sam-g781-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Xcover 5 na displej (SAM-G525-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Xcover 5 na displej (SAM-G525-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy XCover 5, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Panuje u vás strach z poškrábaného skla zařízení? Pak je velmi vhodná ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Xcover 5 na displej, která je pevná, ale stále průhledná a nijak nevadí při každodenním používání. Je určena na displej telefonu Samsung Galaxy XCover 5 a tvoří skvělou ochranu před poškrábáním. Protože je připravená právě pro konkrétní zařízení, neblokuje žádné důležité prvky, díky tomu budete mít pocit, jako byste vůbec žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Zásadní vlastnosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Xcover 5 na displej Fólie na displej mobilu Samsung Galaxy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Xcover 5 na displej (SAM-G525-D) , Screenshield samsung galaxy m13 fólie na displej (sam-m135-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A7 (2018) na displej (SAM-A750-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A7 (2018) na displej (SAM-A750-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A7 (2018), na displej přístroje, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje riziko poškození či znečištění displeje vašeho zařízení, díky čemuž jej udržíte v perfektním stavu po skutečně velmi dlouhou dobu. Při každodenním používání je fólie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A7 (2018) na displej (SAM-A750-D) , Screenshield samsung galaxy m52 5g na displej (sam-m526-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S22+ 5G na displej (SAM-S906-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S22+ 5G na displej (SAM-S906-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S22+ 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, aplikační tekutina a aplikační stěrka součástí balení Jste opatrní a máte obavy z rozbitého skla nově zářícího zařízení? Pak dodá na klidu ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S22+ 5G na displej, která je pevná, ale dokonale čirá a nijak na sebe nepoutá pozornost během klasického využívání. Je určena pro displej mobilu Samsung Galaxy S22+ 5G a zajistí skvělou ochranu před odřením. Tím, že je nachystaná jen pro jediné zařízení, nic důležitého nepřekrývá a vy tak získáte pocit, jako byste nikdy žádnou fólii neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Rozhodující funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S22+ 5G na displej Ochranná fólie na telefon Samsung Galaxy S22+ 5G I po aplikaci zůstává totožná citlivost dotyku Snadná... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy S22+ 5G na displej (SAM-S906-D) , Screenshield samsung galaxy a22 5g na displej (sam-a226-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A53 5G na displej (SAM-A536-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A53 5G na displej (SAM-A536-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A53 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte obavy z poškozeného skla nového zařízení? Pak je nejvhodnějším řešením ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A53 5G na displej, která je dokonale čirá a nijak nevadí při klasickém využívání. Tento typ je určen pro displej mobilu Samsung Galaxy A53 5G a zaručí patřičnou ochranu před poškrábáním. Jelikož je vyřezána pro jediné zařízení, má patřičné výřezy pro důležité prvky a vy tak máte pocit, jako byste nikdy žádnou fólii neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Díky stěrce vás nebudou trápit žádné bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Významné parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A53 5G na displej Ochranná fólie na telefon Samsung Galaxy A53 5G Neubírá na citlivosti dotyku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A53 5G na displej (SAM-A536-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy s20fe na displej (sam-g780ab-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy M13 fólie na displej (SAM-M135-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy M13 fólie na displej (SAM-M135-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy M13, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Panuje u vás obava z poškozeného obrazovky nového zařízení? Pak může pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy M13 fólie na displej, která je i při velké odolnosti průhledná a nijak nepřekáží během běžného užívání. V této verzi je určena na displej telefonu Samsung Galaxy M13 a poskytne skvělou ochranu před poničením. Díky tomu, že je vyrobená pouze pro konkrétní zařízení, ponechává důležité prvky volné a vám tím dodá pocit, jako byste žádnou fólii nepoužívali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Důležité parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy M13 fólie na displej Fólie na telefon Samsung Galaxy M13... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy M13 fólie na displej (SAM-M135-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy s7 na displej (sam-g930ab-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A33 5G na displej (SAM-A336-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A33 5G na displej (SAM-A336-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A33 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Neradi riskujete a máte strach z rozbitého skla nového zařízení? V tom případě nabídne řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A33 5G na displej, která je pevná, ale přesto dokonale průhledná a nepřekáží v běžném používání. Je připravena pro mobil Samsung Galaxy A33 5G a zaručí praktickou ochranu před odřením. Jelikož je zhotovená pro jedno jediné zařízení, má výřezy pro důležité prvky a vás tak čeká pocit, jako byste fólii ani neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Klíčové znaky ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A33 5G na displej Ochranná fólie na mobil Samsung Galaxy A33 5G Nesníží citlivost dotyku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A33 5G na displej (SAM-A336-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy a71 na displej (sam-a715ab-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy M23 5G na displej (SAM-M236-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy M23 5G na displej (SAM-M236-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy M23 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Panuje u vás obava z rozbitého displeje zařízení? Potom zajistí efektivní pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy M23 5G na displej, která je silná, ale dokonale průhledná a není rušivá při obyčejném užívání. Je vhodná přímo pro mobil Samsung Galaxy M23 5G a zaručí efektivní ochranu před poničením. Jelikož je navržená pro konkrétní zařízení, nezakrývá důležité prvky a vy se tak cítíte, jako byste vlastně ani fólii nepoužívali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Důležité přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy M23 5G na displej Ochranná fólie na displej telefonu Samsung Galaxy M23 5G Zachová původní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy M23 5G na displej (SAM-M236-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy s10+ na displej (sam-g975ab-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G na displej (SAM-G990-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G na displej (SAM-G990-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S21 FE 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte oprávněné obavy z rozbitého obrazovky nově zářícího zařízení? Pak zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G na displej, která je naprosto čirá a nezavazí během klasického používání. Je ideální na displej telefonu Samsung Galaxy S21 FE 5G a vytvoří efektivní ochranu před poničením. Vzhledem k tomu, že je nachystaná speciálně pro jediné zařízení, má patřičné výřezy pro důležité prvky a vy se tak cítíte, jako byste fólii ani nepoužívali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Zajímavé přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G na displej Fólie na telefon Samsung... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G na displej (SAM-G990-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Z Fold 2 na displej (SAM-F916-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Z Fold 2 na displej (SAM-F916-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Z Fold2, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte někdy strach z rozbitého displeje právě pořízeného zařízení? V takovém případě by mohla pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Z Fold 2 na displej, která je dočista průhledná a není rušivá při obyčejném užívání. V této verzi je určena pro displej mobilu Samsung Galaxy Z Fold2 a vytvoří adekvátní ochranu před odřením. Protože je vyrobená speciálně pro jediné zařízení, ponechává volné výřezy na důležité prvky a vy díky tomu získáte pocit jako byste pracovali bez fólie. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Podstatné funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Z Fold 2 na displej Fólie na telefon Samsung Galaxy Z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Z Fold 2 na displej (SAM-F916-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Note 10 Lite na displej (SAM-N770-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Note 10 Lite na displej (SAM-N770-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Note10 Lite, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nechcete riskovat a máte obavy z poškrábaného obrazovky zařízení? V tom případě snadno pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Note 10 Lite na displej, která je silná, ale průhledná a nevadí během každodenního používání. Je zamýšlena na displej telefonu Samsung Galaxy Note10 Lite a poskytne patřičnou ochranu před poničením. Tím, že je připravená jen pro jedno zařízení, nic důležitého nepřekrývá, díky tomu získáte pocit, jako byste pracovali úplně bez ní. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Zajímavé funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Note 10 Lite na displej Fólie na displej mobilu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Note 10 Lite na displej (SAM-N770-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy M53 5G fólie na displej (SAM-M536-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy M53 5G fólie na displej (SAM-M536-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy M53 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Panuje u vás obava z rozbitého skla právě pořízeného zařízení? Potom lehce pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy M53 5G fólie na displej, která je dočista průhledná a není rušivá během využívání. Je určena přímo pro displej telefonu Samsung Galaxy M53 5G a poskytne spolehlivou ochranu před poničením. Tím, že je vyřezána jen pro jedno zařízení, nebrání v přístupu k žádným důležitým prvkům, což působí, jako byste na displeji žádnou fólii neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Zajímavé přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy M53 5G fólie na displej Ochranná fólie na telefon Samsung Galaxy M53 5G Nijak... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy M53 5G fólie na displej (SAM-M536-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 12.4 5G na displej (SAM-X806-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 12.4 5G na displej (SAM-X806-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Tab S8+, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, aplikační tekutina a aplikační stěrka součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na obavu z poškozeného obrazovky nového zařízení? V takovém případě dokáže pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 12.4 5G na displej, která je odolná, ale průhledná a nepůsobí rušivě při běžném využívání. Díky tomu, že je vyrobená přímo pro toto zařízení, ponechává volné výřezy na důležité prvky, díky tomu se cítíte, jako byste fólii vůbec neměli nasazenou. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Stěžejní parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 12.4 5G na displej Neomezuje citlivost dotyku Aplikace je snadná, bez bublin Ochranná fólie ScreenShield je vytvořena přesně na míru Součástí balení s fólií je čisticí hadřík,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 12.4 5G na displej (SAM-X806-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A8 10.5 LTE na displej (SAM-X205-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A8 10.5 LTE na displej (SAM-X205-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Tab A8 10,5" (2021), na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, aplikační tekutina a aplikační stěrka součástí balení Nedá vám spát strach z poškrábaného displeje nově pořízeného zařízení? V tom případě zajistí efektivní pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A8 10.5 LTE na displej, která je silná, ale průhledná a není rušivá při obyčejném užívání. Tím, že je připravená pouze pro konkrétní zařízení, disponuje výřezy na důležité prvky, což dává téměř pocit, jako byste fólii ani neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Podstatné parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A8 10.5 LTE na displej Neprojeví se na citlivosti dotyku Při aplikaci se netvoří bubliny Ochranná fólie ScreenShield je opatřena potřebnými výřezy V balení se dále nachází... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A8 10.5 LTE na displej (SAM-X205-D)

Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej (SAM-A528-D)

Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej (SAM-A528-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík a stěrka součástí balení Nechcete riskovat a máte obavy z rozbitého obrazovky vašeho zařízení? Potom lehce pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej, která je odolná, ale průhledná a nijak nevadí během používání. Je vhodná přímo na displej telefonu Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s a vytvoří spolehlivou ochranu před odřením. Tím, že je nachystaná přímo pro zařízení, nehrozí zakrytí důležitých prvků a dává tedy pocit, jako byste fólii vůbec neměli nasazenou. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. Klíčové parametry ochranné fólie Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej Fólie na mobil Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s Aplikace neomezuje citlivost dotyku Aplikace bez obav z bublinek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej (SAM-A528-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Watch Active 2 (44 mm) na displej (SAM-R820-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Watch Active 2 (44 mm) na displej (SAM-R820-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Watch Active 2 44 mm Nechcete si rozbít displej? Pro takové případy je vyrobena ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Watch Active 2 (44 mm) na displej, která se stará o jeho ochranu. Protože je vyrobená přesně pro dané zařízení, nekryje důležité prvky a vy tak máte pocit, jako byste vlastně ani fólii nepoužívali. Hlavní přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Watch Active 2 (44 mm) na displej Nesníží citlivost dotyku Jednoduché nalepení Ochranná fólie ScreenShield je vytvořena přesně na míru (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Watch Active 2 (44 mm) na displej (SAM-R820-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S7+ 12.4 Wi-Fi na displej (SAM-T970-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S7+ 12.4 Wi-Fi na displej (SAM-T970-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Tab S7+ 12,4" , na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nechcete riskovat a máte strach z rozbitého displeje nově pořízeného zařízení? V tom případě by mohla pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S7+ 12.4 Wi-Fi na displej, která je pevná, ale přesto čirá a nepůsobí rušivě při užívání. Díky tomu, že je zhotovená pro tohle zařízení, nezakrývá nic nežádoucího, díky tomu budete mít pocit, jako byste nikdy žádnou fólii neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Stěžejní vlastnosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S7+ 12.4 Wi-Fi na displej Neomezuje citlivost dotyku Snadno a rychle se lepí Ochranná fólie ScreenShield disponuje výřezy podle tvaru displeje V... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S7+ 12.4 Wi-Fi na displej (SAM-T970-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab Active 3 8.0 LTE na displej (SAM-T575-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab Active 3 8.0 LTE na displej (SAM-T575-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Tab Active 3, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Špatně se vám spí, protože máte obavy z rozbitého obrazovky vašeho zařízení? V tom případě je ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab Active 3 8.0 LTE na displej, která je perfektně průhledná a nijak nezavazí během běžného užívání. Jelikož je vyhotovena přímo pro toto zařízení, nechává všechny důležité prvky odkryté, což dává téměř pocit, jako byste ani žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Zajímavé funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab Active 3 8.0 LTE na displej Aplikace nezmění citlivost dotyku Snadná aplikace bez bublin Ochranná fólie ScreenShield je opatřena všemi výřezy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab Active 3 8.0 LTE na displej (SAM-T575-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A8 10.5 Wi-Fi na displej (SAM-X200-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A8 10.5 Wi-Fi na displej (SAM-X200-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Tab A8 10,5" (2021), na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, aplikační tekutina a aplikační stěrka součástí balení Máte oprávněné obavy z rozbitého skla nového zařízení? V takovém případě zajistí účinnou pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A8 10.5 Wi-Fi na displej, která je velmi pevná, ale přesto čirá a nepřekáží během běžného používání. Jelikož je navržená originálně pro zařízení, nekryje se s důležitými prvky a vás tak čeká pocit, jako byste fólii ani neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Významné parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A8 10.5 Wi-Fi na displej Neomezuje citlivost dotyku Aplikace bez bublinek Ochranná fólie ScreenShield má výřezy pro důležité prvky V balení se dále nachází čisticí hadřík, aplikační tekutina a aplikační... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A8 10.5 Wi-Fi na displej (SAM-X200-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 12.4 Wi-Fi na displej (SAM-X800-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 12.4 Wi-Fi na displej (SAM-X800-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Tab S8+, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, aplikační tekutina a aplikační stěrka součástí balení Máte obavy z rozbitého displeje nově pořízeného zařízení? Potom je naprosto ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 12.4 Wi-Fi na displej, která je pevná, ale přesto čirá a nepřekáží při nejběžnějším využívání. Protože je vyřezána právě pro tuto verzi zařízení, má patřičné výřezy pro důležité prvky, což dává téměř pocit, jako byste ani žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Důležité funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 12.4 Wi-Fi na displej Aplikace nezmění citlivost dotyku Velmi snadná aplikace Ochranná fólie ScreenShield díky výřezům nezakrývá žádný důležitý prvek V balení je čisticí hadřík, aplikační tekutina a aplikační... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 12.4 Wi-Fi na displej (SAM-X800-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 5G na displej (SAM-X906-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 5G na displej (SAM-X906-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte vždy strach z poškozeného displeje vašeho nového zařízení? Potom lehce pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 5G na displej, která je čirá a nijak na sebe nepoutá pozornost při každodenním používání. Tím, že je udělána přímo pro jediné zařízení, nekryje důležité prvky, díky tomu se cítíte, jako byste pracovali bez fólie. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Zajímavé přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 5G na displej Nemá vliv na citlivost dotyku Jednoduché nalepení Ochranná fólie ScreenShield má všechny důležité výřezy V balení je čisticí hadřík,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 5G na displej (SAM-X906-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A7 Lite 8.7 LTE na displej (SAM-T225-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A7 Lite 8.7 LTE na displej (SAM-T225-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Tab A7 Lite, na displej přístroje, čisticí hadřík a alkoholový hadřík součástí balení Jste opatrní a máte obavy z poškozeného obrazovky vašeho zařízení? To je důvod, proč byla vytvořena ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A7 Lite 8.7 LTE na displej, která zajistí jeho bezpečí. Vzhledem k tomu, že je navržená přímo pro jediné zařízení, neblokuje žádný důležitý prvek a tím vzniká pocit, jako byste vlastně ani žádnou neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky alkoholovému hadříku se vám podaří odstranit všechny nečistoty. Významné funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A7 Lite 8.7 LTE na displej Zachovává citlivost dotyku Aplikace je snadná, bez bublin Ochranná fólie ScreenShield je opatřena výřezy pro důležité prvky Součástí balení je čisticí hadřík a alkoholový hadřík (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A7 Lite 8.7 LTE na displej (SAM-T225-D)

Screenshield SAMSUNG T500 Galaxy Tab A7 na displej (SAM-T500-D)

Screenshield SAMSUNG T500 Galaxy Tab A7 na displej (SAM-T500-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Tab A7, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte často strach z poškození vašeho zařízení? naprosto dokonale čirá a nezavazí v běžném používání. Jelikož je zhotovená speciálně pro jediné zařízení, nic důležitého nepřekrývá a téměř se cítíte, jako byste vlastně ani žádnou neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Rozhodující přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG T500 Galaxy Tab A7 na displej Nijak neomezí citlivost dotykového displeje Jednoduchá aplikace nalepením Ochranná fólie ScreenShield má veškeré výřezy Obsah balení: čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG T500 Galaxy Tab A7 na displej (SAM-T500-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S7 FE 12.4 Wi-Fi na displej (SAM-T733-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S7 FE 12.4 Wi-Fi na displej (SAM-T733-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Tab S7, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík a stěrka součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na obavu z poškrábaného displeje nově pořízeného zařízení? Potom je naprosto ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S7 FE 12.4 Wi-Fi na displej, která je pochopitelně čirá a nepřitahuje pozornost při nejběžnějším používání. Protože je dělaná na míru zařízení, neblokuje žádné důležité prvky a tím vzniká pocit, jako byste ji vůbec nepoužívali. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. Základní parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S7 FE 12.4 Wi-Fi na displej Ponechává původní citlivost dotyku Aplikace je snadná, bez bublin Ochranná fólie ScreenShield je opatřena potřebnými výřezy Součástí balení je čisticí hadřík a stěrka (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S7 FE 12.4 Wi-Fi na displej (SAM-T733-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A7 Lite 8.7 Wi-Fi na displej (SAM-T220-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A7 Lite 8.7 Wi-Fi na displej (SAM-T220-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Tab A7 Lite, na displej přístroje, čisticí hadřík a alkoholový hadřík součástí balení Neradi riskujete a máte strach z rozbitého displeje zařízení? Přesně pro takové případy je vytvořena ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A7 Lite 8.7 Wi-Fi na displej, která má na starosti jeho ochranu. Tím, že je vyřezána právě pro tuto verzi zařízení, nekryje důležité prvky a to působí téměř tak, jako byste měli displej bez fólie. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Alkoholový hadřík se bude hodit k odstranění nečistot. Zajímavé přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A7 Lite 8.7 Wi-Fi na displej Nijak neomezí citlivost dotyku Při aplikaci nevznikají bubliny Ochranná fólie ScreenShield sedí přesně, je opatřena výřezy V balení je čisticí hadřík a alkoholový hadřík (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab A7 Lite 8.7 Wi-Fi na displej (SAM-T220-D)

Screenshield SAMSUNG T545 Galaxy Tab Active Pro na displej (SAM-T545-D)

Screenshield SAMSUNG T545 Galaxy Tab Active Pro na displej (SAM-T545-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Tab Active Pro, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nedá vám spát strach z rozbitého obrazovky vašeho zařízení? Potom zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG T545 Galaxy Tab Active Pro na displej, která je úplně průhledná a nijak nezavazí v běžném užívání. Vzhledem k tomu, že je vykrojená právě pro konkrétní zařízení, nebrání v přístupu k žádným důležitým prvkům, díky tomu se cítíte, jako byste pracovali bez fólie. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Významné přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG T545 Galaxy Tab Active Pro na displej Neomezuje citlivost dotyku Při aplikaci nevznikají bubliny Ochranná fólie ScreenShield je vyřezána na míru... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG T545 Galaxy Tab Active Pro na displej (SAM-T545-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A12 na displej (SAM-A125AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A12 na displej (SAM-A125AB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A12, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na strach z poškozeného displeje nově pořízeného zařízení? Pak zajistí efektivní pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A12 na displej, která je perfektně průhledná a nepřitahuje pozornost při klasickém používání. Je určena přímo pro displej mobilu Samsung Galaxy A12 a tvoří skvělou ochranu před poničením. Díky tomu, že je dělaná pro jedno jediné zařízení, má výřezy pro důležité prvky a vy máte pocit, jako byste fólii ani neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Klíčové funkce ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A12 na displej Ochranná fólie na displej mobilu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A12 na displej (SAM-A125AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S8 na displej (SAM-G950AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S8 na displej (SAM-G950AB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Máte strach z poškrábaného displeje vašeho zařízení? V tom případě zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S8 na displej, která je matná a nebudí pozornost v běžném užívání. Je vhodná pro Samsung Galaxy S8 a zaručí skvělou ochranu před odřením. Vzhledem k tomu, že je určená právě pro tuto verzi zařízení, nechává otvory na důležité prvky a vy tak získáte pocit, jako byste na displeji žádnou fólii neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S8 na displej (SAM-G950AB-D)
Screenshield SAMSUNG Galaxy A41 na displej (SAM-A415-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy M31s na displej (SAM-M317-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy Note9 na displej (SAM-N960-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy A21s na displej (SAM-A217-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy S10+ na displej (SAM-G975-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 na displej (SAM-A325-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy A72 na displej (SAM-A725-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy A13 na displej (SAM-A135-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy S10 na displej (SAM-G973-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy A71 na displej (SAM-A715-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE na displej (SAM-G780-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy A70 na displej (SAM-A705-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy A53 5G na displej (SAM-A536-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy S22+ 5G na displej (SAM-S906-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy A33 5G na displej (SAM-A336-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy M23 5G na displej (SAM-M236-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy A7 (2018) na displej (SAM-A750-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy Xcover 5 na displej (SAM-G525-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy S20 Ultra na displej (SAM-G988-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy Z Flip na displej (SAM-F700-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej (SAM-A326-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy Note 10 na displej (SAM-N970-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej (SAM-G781-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy M13 fólie na displej (SAM-M135-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy M52 5G na displej (SAM-M526-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej (SAM-A226-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20FE na displej (SAM-G780AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S7 na displej (SAM-G930AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A71 na displej (SAM-A715AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S10+ na displej (SAM-G975AB-D)