Screenshield pro allview wi8g na displej tabletu all wi8g d

ScreenShield pro Lenovo Yoga Tablet 3 10 na displej tabletu (LEN…

ScreenShield pro Lenovo Yoga Tablet 3 10 na displej tabletu (LEN-YOTA310-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro tablet Lenovo Yoga Tablet 3 10", obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě… (alza.cz)

ScreenShield pro Lenovo Yoga Tablet 3 8 na displej tabletu (LEN…

ScreenShield pro Lenovo Yoga Tablet 3 8 na displej tabletu (LEN-YOTA38-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro tablet Lenovo Yoga Tablet 3 8, obsah balení: stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garanci proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje… (alza.cz)

ScreenShield pro Lenovo TAB 2 A10-30 na displej tabletu (LEN-T2A1030…

ScreenShield pro Lenovo TAB 2 A10-30 na displej tabletu (LEN-T2A1030-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro tablet Lenovo Tab 2 A10-30, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě… (alza.cz)

ScreenShield pro iPad Mini 4. generace Retina wifi + 4G na displej…

ScreenShield pro iPad Mini 4. generace Retina wifi + 4G na displej tabletu (APP-IPAM44G-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro tablet Apple iPad Mini 4, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garanci proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje… (alza.cz)

ScreenShield pro iPhone 7 na displej telefonu (APP-IPH7-D)

ScreenShield pro iPhone 7 na displej telefonu (APP-IPH7-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Apple iPhone 7, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  ScreenShield poskytuje vašemu přístroji ochranu proti poškrábání a zajistí, že vaše zařízení vydrží v perfektním stavu opravdu dlouho. Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných… (alza.cz)

ScreenShield pro iPhone SE na displej telefonu (APP-IPH5SE-D)

ScreenShield pro iPhone SE na displej telefonu (APP-IPH5SE-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Apple iPhone 5 / 5S / SE, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina , ScreenShield představuje perfektní nástroj pro zachování vašeho přístroje v perfektní kondici. Chrání proti poškrábání i dalším negativním vnějším vlivům. Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí… (alza.cz)

ScreenShield pro iPhone 6 Plus na displej telefonu (APP-IPH6P-D)

ScreenShield pro iPhone 6 Plus na displej telefonu (APP-IPH6P-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Apple iPhone 6 Plus, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina , Velmi odolná ochranná fólie ScreenShield zajistí dokonalou ochranu displeje mobilního telefonu Apple iPhone 6 Plus před šmouhami a poškrábáním. Fólie má čirou barvu a po nanesení na displej nedochází k barevnému zkreslení. ScreenShield zároveň i dobře zakryje již existující drobné škrábance. Dodává se v úhledném balení, ve kterém dále naleznete hadřík pro očištění displeje, aplikační tekutinu a plastovou stěrku, pomocí které po nanesení fólie vytlačíte vzniklé bubliny a nežádoucí tekutinu. Díky extrémní odolnosti je na ní poskytována doživotní záruka. Váš přístroj bude s fólií ScreenShield vypadat stále jako nový. Parametry a… (alza.cz)

ScreenShield pro Lenovo K5 Plus na displej telefonu (LEN-A6020K5P-D)

ScreenShield pro Lenovo K5 Plus na displej telefonu (LEN-A6020K5P-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Lenovo K5 Plus, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina , ScreenShield představuje perfektní nástroj pro zachování vašeho přístroje v perfektní kondici. Chrání proti poškrábání i dalším negativním vnějším vlivům. Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných… (alza.cz)

ScreenShield pro Samsung Galaxy S8+ (G955) na displej telefonu (SAM…

ScreenShield pro Samsung Galaxy S8+ (G955) na displej telefonu (SAM-G955-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Samsung Galaxy S8+, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI P30 Pro na displej (HUA-P30PR-D)

Screenshield HUAWEI P30 Pro na displej (HUA-P30PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei P30, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu, Máte oprávněné obavy z rozbitého krycího skla nově pořízeného zařízení? Potom byste měli zvážit ochranná fólie Screenshield HUAWEI P30 Pro na displej, která je naprosto čirá a nijak neruší během každodenního užívání. V této verzi je určena pro Huawei P30 a vytvoří spolehlivou ochranu před poškozením. Protože je vyřezána pro jediné zařízení, ponechává volné výřezy na důležité prvky, díky tomu budete mít pocit, jako byste fungovali úplně bez ní. V balení se skrývá čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu. Nejdůležitější funkce ochranné fólie Screenshield HUAWEI P30 Pro na displej Vyrobeno pro Huawei P30 Má výřezy podle tvaru displeje Citlivost… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI Mate 20 Pro na displej (HUA-MAT20PR-D)

Screenshield HUAWEI Mate 20 Pro na displej (HUA-MAT20PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei Mate 20 Pro, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě… (alza.cz)

Screenshield IGET Blackview GA7 Pro na displej (IGT-GA7PR-D)

Screenshield IGET Blackview GA7 Pro na displej (IGT-GA7PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon iGET Blackview GA7 Pro, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík a aplikační tekutina , Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield… (alza.cz)

Screenshield IGET Blackview BV7000 Pro na displej (IGT-BV7000PR-D)

Screenshield IGET Blackview BV7000 Pro na displej (IGT-BV7000PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon iGET Blackview BV7000 Pro, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garanci proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI P20 Pro black na displej (HUA-TG25DBP20PR-D)

Screenshield HUAWEI P20 Pro black na displej (HUA-TG25DBP20PR-D)

Ochranné sklo pro mobilní telefon Huawei P20 Pro, Displej mobilního telefonu se může při neopatrné manipulaci poškrábat, případně dokonce rozbít. Z toho důvodu si pořiďte spolehlivé ochranné sklo ScreenShield! Ochranné sklo ScreenShield disponuje vysokou tvrdostí 9H, takže perfektně ochrání displej mobilního telefonu Huawei P20 Pro před nárazy a poškrábáním. Zanechává rovněž vysokou citlivost dotyku a je plně průhledné, takže o jeho přítomnosti vlastně ani nebudete vědět. Instalace skla navíc patří k velice snadným, přičemž se nebudete muset obávat bublinek ani otisků prstů. Sklo je navíc nenápadné a zaujme i elegantními zaoblenými hranami. O koupi vás nakonec nepochybně přesvědčí doživotní záruka, díky níž se můžete dostatečně přesvědčit o jeho kvalitách. Klíčové… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI Mate 10 Pro na displej (HUA-TG25DBMAT10PR-D)

Screenshield HUAWEI Mate 10 Pro na displej (HUA-TG25DBMAT10PR-D)

Ochranné sklo pro mobilní telefon Huawei Mate 10 Pro, Displej mobilního telefonu se může při neopatrné manipulaci poškrábat, případně dokonce rozbít. Z toho důvodu si pořiďte spolehlivé ochranné sklo ScreenShield! Ochranné sklo ScreenShield disponuje vysokou tvrdostí 9H, takže perfektně ochrání displej mobilního telefonu Huawei Mate 10 Pro před nárazy a poškrábáním. Zanechává rovněž vysokou citlivost dotyku a je plně průhledné, takže o jeho přítomnosti vlastně ani nebudete vědět. Instalace skla navíc patří k velice snadným, přičemž se nebudete muset obávat bublinek ani otisků prstů. Sklo je navíc nenápadné a zaujme i elegantními zaoblenými hranami. O koupi vás nakonec nepochybně přesvědčí doživotní záruka, díky níž se můžete dostatečně přesvědčit o jeho kvalitách. Klíčové… (alza.cz)

Screenshield SAMSUNG R365 Gear Fit2 Pro na displej (SAM-R365-D)

Screenshield SAMSUNG R365 Gear Fit2 Pro na displej (SAM-R365-D)

Ochranná fólie , Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garanci proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje riziko poškození či znečištění displeje vašeho zařízení, díky čemuž jej udržíte v perfektním stavu po… (alza.cz)

Screenshield CUBOT X19 na displej (CUB-X19-D)

Screenshield CUBOT X19 na displej (CUB-X19-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon CUBOT X19, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Máte oprávněné obavy z poškrábaného krycího skla nově zářícího zařízení? Pak bude ideální ochranná fólie Screenshield CUBOT X19 na displej, která je odolná, ale průhledná a nebude překážet při obyčejném používání. Je vhodná přímo pro CUBOT X19 a zaručí patřičnou ochranu před odřením. Protože je ořezaná pro konkrétní zařízení, nic podstatného nezakrývá a vám se tak zdá, jako byste měli displej čistý, bez fólie. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Významné funkce ochranné fólie Screenshield CUBOT X19 na displej Určeno pro CUBOT X19 Opatřena všemi výřezy Je zachována citlivost dotyku Při aplikaci nevznikají bubliny V balení se nachází… (alza.cz)

Screenshield ONEPLUS 7 na displej (ONP-SEVEN-D)

Screenshield ONEPLUS 7 na displej (ONP-SEVEN-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon OnePlus 7, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Míváte strach z poškozeného skla vašeho nového zařízení? Potom nabídne řešení ochranná fólie Screenshield ONEPLUS 7 na displej, která je lesklá a nezavazí za běžného používání. Je vhodná přímo pro OnePlus 7 a vytvoří adekvátní ochranu před poničením. Vzhledem k tomu, že je dělaná na míru zařízení, nebrání v dostupnosti důležitých prvků, díky tomu se cítíte, jako byste vlastně ani žádnou neměli. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Zajímavé funkce ochranné fólie Screenshield ONEPLUS 7 na displej Vytvořeno přímo pro OnePlus 7 Výřezy přesně podle displeje Nijak neomezí citlivost dotyku Jednoduchá aplikace bez bublin V balení se nachází… (alza.cz)

Screenshield DOOGEE X11 na displej (DOO-X11-D)

Screenshield DOOGEE X11 na displej (DOO-X11-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Doogee X11, matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, Nechcete riskovat a máte strach z poškozeného krycího skla zařízení? V takovém případě by vám mohla pomoci ochranná fólie Screenshield DOOGEE X11 na displej, která je pevná, matná a nebude rušit při běžném využívání. V této verzi je určena pro Doogee X11 a vytvoří účinnou ochranu před poničením. Díky tomu, že je připravená přímo pro toto zařízení, neblokuje nic z důležitých prvků, díky tomu se cítíte, jako byste měli displej čistý, bez fólie. V balení je čistící hadřík. Zásadní přednosti ochranné fólie Screenshield DOOGEE X11 na displej Vhodné pro Doogee X11 Opatřena všemi výřezy Ponechává původní citlivost dotyku Snadná aplikace bez bublin Celé balení obsahuje čistící hadřík (alza.cz)

Screenshield LG K40 na displej (LG-K40-D)

Screenshield LG K40 na displej (LG-K40-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon LG K40, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Máte někdy strach z poškrábaného krycího skla nově pořízeného zařízení? V tom případě je ideální ochranná fólie Screenshield LG K40 na displej, která je pevná, ale stále průhledná a nepřitahuje pozornost v běžném užívání. Je ideální pro LG K40 a poskytne efektivní ochranu před poničením. Protože je vyrobená speciálně pro jediné zařízení, nechává odkryté důležité prvky, což působí, jako byste žádnou fólii nepoužívali. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Klíčové přednosti ochranné fólie Screenshield LG K40 na displej Vyrobeno pro LG K40 Opatřena všemi výřezy Nesníží citlivost dotyku Snadno se aplikuje V balení se nachází čistící hadřík,… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI P20 na displej (HUA-P20-D)

Screenshield HUAWEI P20 na displej (HUA-P20-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei P20, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě… (alza.cz)

Screenshield Honor 7A na displej (HUA-HON7A-D)

Screenshield Honor 7A na displej (HUA-HON7A-D)

Ochranná fólie pro telefon Honor 7A, Máte často strach z poškození vašeho zařízení? Přesně kvůli tomu byla vytvořena ochranná fólie Screenshield Honor 7A na displej, která se postará o jeho zabezpečení. Je určena pro Honor 7A a vytvoří adekvátní ochranu před poničením. Kvůli tomu, že je zhotovená právě pro tuto verzi zařízení, neblokuje žádné důležité prvky, což působí, jako byste žádnou fólii neměli. Stěžejní parametry ochranné fólie Screenshield Honor 7A na displej Připraveno pro Honor 7A Opatřena všemi výřezy Neomezuje citlivost dotyku Po aplikaci je čistá, bez bublin (alza.cz)

Screenshield HONOR 8X na displej (HUA-HONO8X-D)

Screenshield HONOR 8X na displej (HUA-HONO8X-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Honor 8X, Nemyslíte na nic jiného, než na strach z poškozeného skla nového zařízení? Pro tyto případy je zde připravena ochranná fólie Screenshield HONOR 8X na displej, která má na starosti jeho ochranu. Je určena pro Honor 8X a poskytne efektivní ochranu před poškozením. Jelikož je zhotovená pro tohle zařízení, má výřezy pro důležité prvky a vy máte pocit, jako byste pracovali bez fólie. Podstatné parametry ochranné fólie Screenshield HONOR 8X na displej Vytvořeno přímo pro Honor 8X Fólie je vytvořena přesně na míru Po aplikaci zůstává totožná citlivost dotyku Po aplikaci je čistá, bez bublin (alza.cz)

Screenshield HONOR 8S na displej (HUA-HONO8S-D)

Screenshield HONOR 8S na displej (HUA-HONO8S-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Honor 8S, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Nechcete riskovat a máte strach z poškozeného skla vašeho zařízení? V takovém případě nabídne řešení ochranná fólie Screenshield HONOR 8S na displej, která je pevná, ale stejně kompletně čirá a nebude ničemu vadit za běžného používání. V této verzi je určena pro Honor 8S a vytvoří účinnou ochranu před poničením. Díky tomu, že je vyřezána přesně pro dané zařízení, neblokuje nic z důležitých prvků, díky tomu budete mít pocit, jako byste fólii nepoužívali. V balení se skrývá čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Významné funkce ochranné fólie Screenshield HONOR 8S na displej Vyrobeno pro Honor 8S Je opatřena výřezy pro důležité prvky Neprojeví se na… (alza.cz)

Screenshield HONOR 8A na displej (HUA-HON8A-D)

Screenshield HONOR 8A na displej (HUA-HON8A-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei Honor 8C, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu, Nechcete riskovat a máte obavy z rozbitého krycího skla vašeho nového zařízení? V tom případě je nejvhodnější ochranná fólie Screenshield HONOR 8A na displej, která je naprosto čirá a nepřekáží při každodenním používání. Tento typ je určen pro Huawei Honor 8C a vytvoří skvělou ochranu před poškrábáním. Kvůli tomu, že je vykrojená pro konkrétní zařízení, nic důležitého neblokuje a dává tedy pocit, jako byste žádnou fólii neměli. V balení je čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu. Zajímavé parametry ochranné fólie Screenshield HONOR 8A na displej Určeno pro Huawei Honor 8C Fólie je vytvořena přesně na míru Po aplikaci je zachována… (alza.cz)

Screenshield Honor 7S na displej (HUA-HON7S-D)

Screenshield Honor 7S na displej (HUA-HON7S-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Honor 7S, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina , Nechcete riskovat a máte strach z rozbitého skla vašeho nového zařízení? Potom je naprosto ideální ochranná fólie Screenshield Honor 7S na displej, která je samozřejmě naprosto čirá a nijak nepřekáží při nejběžnějším užívání. Je vyrobena na míru pro Honor 7S a nabídne spolehlivou ochranu před poškrábáním. Tím, že je nařezána pro konkrétní zařízení, nekryje se s důležitými prvky a vám se tak bude zdát, jako byste na displeji fólii vůbec neměli. V balení se skrývá čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina . Významné přednosti ochranné fólie Screenshield Honor 7S na displej Určeno pro Honor 7S Fólie má výřezy pro důležité prvky Nesnižuje citlivost dotyku… (alza.cz)

Screenshield ONEPLUS 5 na displej (ONP-FIVE-D)

Screenshield ONEPLUS 5 na displej (ONP-FIVE-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon OnePlus OnePlus 5, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garanci proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě… (alza.cz)

Screenshield LG Q60 na displej (LG-Q60-D)

Screenshield LG Q60 na displej (LG-Q60-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon LG Q60, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Máte vždy strach z poškozeného skla nově pořízeného zařízení? V tom případě zajistí účinnou pomoc ochranná fólie Screenshield LG Q60 na displej, která je pevná, ale dokonale čirá a nepřitahuje pozornost během běžného užívání. Je vhodná pro LG Q60 a zaručí efektivní ochranu před poničením. Jelikož je navržená pouze pro konkrétní zařízení, ponechává důležité prvky volné, což působí, jako byste vlastně ani fólii nepoužívali. V balení se skrývá čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Významné vlastnosti ochranné fólie Screenshield LG Q60 na displej Vhodné pro LG Q60 Fólie je vyřezána podle displeje Aplikace neomezuje citlivost dotyku Po aplikaci je čistá,… (alza.cz)

Screenshield CUBOT Power na displej (CUB-POWER-D)

Screenshield CUBOT Power na displej (CUB-POWER-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon CUBOT POWER , obsah balení: čistící hadřík a aplikační tekutina, Nemyslíte na nic jiného, než na obavu z rozbitého krycího skla nově pořízeného zařízení? Přesně proto byla vytvořena ochranná fólie Screenshield CUBOT Power na displej, která zajistí jeho bezpečí. Je připravena pro CUBOT POWER a zajistí skvělou ochranu před poničením. Kvůli tomu, že je udělána pouze pro konkrétní zařízení, neblokuje žádný důležitý prvek a vy tak máte pocit, jako byste fólii nepoužívali. V balení se skrývá čistící hadřík a aplikační tekutina. Rozhodující funkce ochranné fólie Screenshield CUBOT Power na displej Vytvořeno přímo pro CUBOT POWER Výřezy podle tvaru displeje Je zachována citlivost dotyku Při aplikaci se netvoří bubliny V balení najdete čistící… (alza.cz)

Screenshield Honor 10 na displej (HUA-HON10-D)

Screenshield Honor 10 na displej (HUA-HON10-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Honor 10,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje riziko poškození či znečištění displeje vašeho zařízení,… (alza.cz)

Screenshield MEIZU M6T na displej (MEI-M6T-D)

Screenshield MEIZU M6T na displej (MEI-M6T-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Meizu M6T, Máte obavy z rozbitého displeje vašeho zařízení? Přesně pro takové případy je vytvořena ochranná fólie Screenshield MEIZU M6T na displej, která se stará o jeho ochranu. V této verzi je určena pro Meizu M6T a vytvoří patřičnou ochranu před poškozením. Jelikož je připravená přesně pro zařízení, nebrání v dostupnosti důležitých prvků a vás tak čeká pocit, jako byste fungovali úplně bez ní. Základní vlastnosti ochranné fólie Screenshield MEIZU M6T na displej Vhodné pro Meizu M6T Díky výřezům nezakrývá žádný důležitý prvek Po aplikaci je zachována citlivost dotyku Po aplikaci nezůstávají bublinky (alza.cz)

Screenshield HUAWEI P30 na displej (HUA-P30-D)

Screenshield HUAWEI P30 na displej (HUA-P30-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei P30, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu, Míváte obavy z poškozeného skla nově pořízeného zařízení? V takovém případě zajistí efektivní pomoc ochranná fólie Screenshield HUAWEI P30 na displej, která je úplně čirá a nebudí pozornost při běžném využívání. Je vyrobena pro Huawei P30 a poskytne spolehlivou ochranu před odřením. Vzhledem k tomu, že je nachystaná pro jedno jediné zařízení, nechává odkryté důležité prvky a to působí téměř tak, jako byste fólii ani nepoužívali. V balení se skrývá čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu. Podstatné vlastnosti ochranné fólie Screenshield HUAWEI P30 na displej Vytvořeno přímo pro Huawei P30 Výřezy kopírují tvary displeje Citlivost dotyku zůstává… (alza.cz)

Screenshield FITBIT Versa na displej (FTB-VERSA-D)

Screenshield FITBIT Versa na displej (FTB-VERSA-D)

Ochranná fólie pro hodinky Fitbit Versa,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašich chytrých hodinek  FITBIT Versa v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plná průhlednost fólieZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruka na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje riziko poškození či znečištění displeje… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI Y7 (2019) na displej (HUA-Y72019-D)

Screenshield HUAWEI Y7 (2019) na displej (HUA-Y72019-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei Y7 2019, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu, Míváte obavy z rozbitého displeje nově pořízeného zařízení? Pak by mohla pomoci ochranná fólie Screenshield HUAWEI Y7 (2019) na displej, která je úplně čirá a nijak nepřekáží během každodenního používání. Je vhodná přímo pro Huawei Y7 2019 a vytvoří účinnou ochranu před odřením. Díky tomu, že je vyhotovena jen pro konkrétní zařízení, nechává důležité prvky odkryté a vás tak přepadne pocit, jako byste nikdy žádnou fólii neměli. V balení se skrývá čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu. Zajímavé vlastnosti ochranné fólie Screenshield HUAWEI Y7 (2019) na displej Vyrobeno pro Huawei Y7 2019 Je upravena na míru displeje Nijak neomezí citlivost… (alza.cz)

Screenshield CUBOT King Kong na displej (CUB-KIKO-D)

Screenshield CUBOT King Kong na displej (CUB-KIKO-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon CUBOT King Kong, obsah balení: čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu, Nemyslíte na nic jiného, než na obavu z poškozeného displeje právě pořízeného zařízení? Přesně proto byla vytvořena ochranná fólie Screenshield CUBOT King Kong na displej, která má na starosti jeho ochranu. Je zamýšlena pro CUBOT King Kong a dodá efektivní ochranu před poškozením. Protože je udělána právě pro konkrétní zařízení, nechává důležité prvky odkryté a vy díky tomu získáte pocit jako byste fólii ani neměli. V balení se skrývá čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu. Klíčové přednosti ochranné fólie Screenshield CUBOT King Kong na displej Vhodné pro CUBOT King Kong Fólie je přesně vyřezána pro daný typ displeje Po aplikaci je zachována citlivost… (alza.cz)

Screenshield GOOGLE Pixel 2 na displej (GOO-PIX2-D)

Screenshield GOOGLE Pixel 2 na displej (GOO-PIX2-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Google Pixel 2, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík a aplikační tekutina , Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě… (alza.cz)

Screenshield IGET Blackview GBV5500 na displej (IGT-GBV5500-D)

Screenshield IGET Blackview GBV5500 na displej (IGT-GBV5500-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon iGET Blackview, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Nedá vám spát strach z rozbitého krycího skla právě pořízeného zařízení? Potom byste mohli zkusit ochranná fólie Screenshield IGET Blackview GBV5500 na displej, která je samozřejmě naprosto čirá a nijak nezavazí při obyčejném používání. Je vyrobena na míru pro IGET Blackview a dodá adekvátní ochranu před poškozením. Protože je udělána pro konkrétní zařízení, disponuje výřezy na důležité prvky, díky tomu budete mít pocit, jako byste ani žádnou fólii neměli. V balení se skrývá čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Zajímavé parametry ochranné fólie Screenshield IGET Blackview GBV5500 na displej Vyhotoveno pro iGET Blackview Sedí přesně, je… (alza.cz)

Screenshield NOKIA 3.1 (2018) na displej (NOK-312018-D)

Screenshield NOKIA 3.1 (2018) na displej (NOK-312018-D)

Ochranná fólie pro telefon Nokia 3.1 (2018), Míváte strach z poškození vašeho zařízení? Přesně pro takové případy je vytvořena ochranná fólie Screenshield NOKIA 3.1 (2018) na displej, která má na starosti jeho ochranu. V této verzi je určena pro Nokia 3,1 (2018) a tvoří adekvátní ochranu před poničením. Díky tomu, že je udělána přímo pro zařízení, ponechává volné výřezy na důležité prvky, což působí téměř tak, jako byste měli zařízení bez fólie. Rozhodující parametry ochranné fólie Screenshield NOKIA 3.1 (2018) na displej Vhodné pro Nokia 3,1 (2018) Je opatřena výřezy podle displeje Po aplikaci zůstává totožná citlivost dotyku Velmi jednoduché nalepení (alza.cz)

Screenshield HUAWEI Nova 3i na displej (HUA-NOVA3I-D)

Screenshield HUAWEI Nova 3i na displej (HUA-NOVA3I-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei Nova 3i, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě… (alza.cz)

Screenshield Honor View 10 na displej (HUA-HONVIE10-D)

Screenshield Honor View 10 na displej (HUA-HONVIE10-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Honor View 10,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje riziko poškození či znečištění displeje vašeho zařízení… (alza.cz)

Screenshield NOKIA 5 (2017) na displej (NOK-52017-D)

Screenshield NOKIA 5 (2017) na displej (NOK-52017-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Nokia 5 (2017), obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garanci proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI Y7 Prime na displej (HUA-Y7PM-D)

Screenshield HUAWEI Y7 Prime na displej (HUA-Y7PM-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei Y7 Prime 2018,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje riziko poškození či znečištění displeje vašeho… (alza.cz)

Screenshield LG G7 ThinQ na displej (LG-G7TQ-D)

Screenshield LG G7 ThinQ na displej (LG-G7TQ-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon LG G7 ThinQ, matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, Špatně se vám spí, protože máte strach z poškrábaného krycího skla vašeho nového zařízení? V takovém případě poskytne jednoduché řešení ochranná fólie Screenshield LG G7 ThinQ na displej, která je tmavá a nijak nezavazí během klasického používání. Je vyrobena pro LG G7 ThinQ a zajistí adekvátní ochranu před odřením. Vzhledem k tomu, že je ořezaná jen pro jediné zařízení, nebrání v přístupu k žádným důležitým prvkům a vám tak bude připadat, jako byste fólii vůbec neměli nasazenou. V balení je čistící hadřík. Zásadní parametry ochranné fólie Screenshield LG G7 ThinQ na displej Vyhotoveno pro LG G7 ThinQ Fólie má veškeré výřezy Nijak neomezuje citlivost dotyku Při aplikaci se netvoří… (alza.cz)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A40 na displej (SAM-A405-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A40 na displej (SAM-A405-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Samsung Galaxy A40 a A40, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu, Máte vždy strach z rozbitého displeje nově pořízeného zařízení? Potom bude ideální ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A40 na displej, která je plně průhledná a nijak nevadí během každodenního používání. Je vyrobena na míru pro Samsung Galaxy A40 a A40 a nabídne praktickou ochranu před poškozením. Jelikož je vykrojená přímo pro tuto verzi zařízení, nehrozí zakrytí důležitých prvků a vás tak čeká pocit, jako byste ani žádnou fólii neměli. V balení se skrývá čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu. Rozhodující parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A40 na displej Určeno pro Samsung Galaxy A40 a A40 Opatřena… (alza.cz)

Screenshield ALIGATOR RX600 eXtremo na displej (ALG-RX600EX-D)

Screenshield ALIGATOR RX600 eXtremo na displej (ALG-RX600EX-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Aligator RX600, matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, Nemyslíte na nic jiného, než na strach z poškrábaného displeje nově zářícího zařízení? V takovém případě by vám mohla pomoci ochranná fólie Screenshield ALIGATOR RX600 eXtremo na displej, která je tmavá a nepůsobí rušivě během klasického užívání. Je připravena pro Aligator RX600 a poskytne adekvátní ochranu před odřením. Jelikož je vyrobená pouze pro konkrétní zařízení, nic podstatného nezakrývá, což působí téměř tak, jako byste měli displej čistý, bez fólie. V balení je čistící hadřík. Důležité parametry ochranné fólie Screenshield ALIGATOR RX600 eXtremo na displej Vyhotoveno pro Aligator RX600 Výřezy kopírují tvary displeje Neprojeví se na citlivosti dotyku Nelepíte na telefon… (alza.cz)

ScreenShield Huawei Mate 9 na displej (HUA-MAT9-D)

ScreenShield Huawei Mate 9 na displej (HUA-MAT9-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei Mate 9, Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje riziko poškození či znečištění displeje vašeho zařízení, díky… (alza.cz)

Screenshield NOKIA 8.1 (2019) na displej (NOK-812019-D)

Screenshield NOKIA 8.1 (2019) na displej (NOK-812019-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Nokia 8.1, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu, Máte obavy z rozbitého displeje nového zařízení? Potom zajistí efektivní pomoc ochranná fólie Screenshield NOKIA 8.1 (2019) na displej, která je pevná, ale stále průhledná a nijak na sebe nepoutá pozornost během každodenního užívání. Je vyrobena na míru pro Nokia 8,1 a nabídne skvělou ochranu před poškozením. Díky tomu, že je ořezaná právě pro jediné zařízení, nic důležitého nepřekrývá a je to téměř, jako byste vlastně ani fólii neměli. V balení je čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu. Základní vlastnosti ochranné fólie Screenshield NOKIA 8.1 (2019) na displej Vhodné pro Nokia 8,1 Je opatřena výřezy pro důležité prvky Nijak neomezí citlivost… (alza.cz)

Screenshield LG V40 ThinQ na displej (LG-V40THINQ-D)

Screenshield LG V40 ThinQ na displej (LG-V40THINQ-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon LG V40 ThinQ, Jste opatrní a máte obavy z poškozeného displeje nového zařízení? Pro takové případy je vyrobena ochranná fólie Screenshield LG V40 ThinQ na displej, která zajistí jeho bezpečí. V této verzi je určena pro LG V40 ThinQ a zajistí patřičnou ochranu před odřením. Vzhledem k tomu, že je vyhotovena právě pro jediné zařízení, nechává všechny důležité prvky volné a vy tak získáte pocit, jako byste pracovali bez fólie. Zásadní funkce ochranné fólie Screenshield LG V40 ThinQ na displej Vyrobeno pro LG V40 ThinQ Díky výřezům nezakrývá žádný důležitý prvek Citlivost dotyku je zachována Jednoduchá aplikace bez bublin (alza.cz)

Screenshield NOKIA 8110 (2018) na displej (NOK-811018-D)

Screenshield NOKIA 8110 (2018) na displej (NOK-811018-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Nokia 8110 (2018), Máte tu a tam obavy z poškrábaného displeje vašeho zařízení? Přesně kvůli tomu byla vytvořena ochranná fólie Screenshield NOKIA 8110 (2018) na displej, která zajistí jeho bezpečí. Je připravena přímo pro Nokia 8110 (2018) a zajistí skvělou ochranu před poškozením. Tím, že je udělána pro jediné zařízení, disponuje výřezy na důležité prvky, což působí téměř tak, jako byste měli displej bez fólie. Důležité vlastnosti ochranné fólie Screenshield NOKIA 8110 (2018) na displej Vhodné pro Nokia 8110 (2018) Je vyřezána na míru displeje Po aplikaci je zachována citlivost dotyku Aplikace bez obav z bublinek (alza.cz)

Screenshield XIAOMI Mi A1 na displej (XIA-MIA1-D)

Screenshield XIAOMI Mi A1 na displej (XIA-MIA1-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Xiaomi Mi A1, Kvalitní fólie ScreenShield pro mobilní telefon XIAOMI Mi A1 představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje riziko poškození či… (alza.cz)

Screenshield XIAOMI Mi 9 na displej (XIA-MI9-D)

Screenshield XIAOMI Mi 9 na displej (XIA-MI9-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Xiaomi Mi 9, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Máte vždy strach z poškrábaného displeje nově zářícího zařízení? V tom případě zajistí efektivní pomoc ochranná fólie Screenshield XIAOMI Mi 9 na displej, která je pevná, ale přesto čirá a nevadí při využívání. Je ideální pro Xiaomi Mi 9 a dodá účinnou ochranu před poškrábáním. Vzhledem k tomu, že je vykrojená přesně pro zařízení, nechává důležité prvky odkryté, což působí téměř tak, jako byste měli zařízení bez fólie. V balení se skrývá čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Významné vlastnosti ochranné fólie Screenshield XIAOMI Mi 9 na displej Připraveno pro Xiaomi Mi 9 Fólie má veškeré výřezy Aplikace nezmění citlivost dotyku Po aplikaci… (alza.cz)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A70 na displej (SAM-A705-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A70 na displej (SAM-A705-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Samsung Galaxy A70, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Máte tu a tam obavy z rozbitého krycího skla nově zářícího zařízení? Pak může pomoci ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A70 na displej, která je dokonale čirá a nijak na sebe neupozorňuje během využívání. Tento typ je určen pro Samsung Galaxy A70 a tvoří adekvátní ochranu před poškozením. Tím, že je vyřezána jen pro jediné zařízení, nekryje se s důležitými prvky a díky tomu vznikne pocit, jako byste fólii ani nepoužívali. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Důležité vlastnosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A70 na displej Vytvořeno přímo pro Samsung Galaxy A70 Fólie je vytvořena přesně na míru I po aplikaci… (alza.cz)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S10 na displej (SAM-G973-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S10 na displej (SAM-G973-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Samsung Galaxy S10, matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, Nemyslíte na nic jiného, než na strach z poškrábaného skla zařízení? V takovém případě by mohla pomoci ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S10 na displej, která je tmavá a nijak na sebe nepoutá pozornost během běžného využívání. Je určena přímo pro Samsung Galaxy S10 a poskytne skvělou ochranu před odřením. Kvůli tomu, že je vykrojená pro jediné zařízení, nechává všechny důležité prvky volné a dává tedy pocit, jako byste fólii vůbec neměli nasazenou. V balení se skrývá čistící hadřík. Nejdůležitější přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S10 na displej Vytvořeno přímo pro Samsung Galaxy S10 Je upravena na míru displeje Neubírá na citlivosti dotyku Při… (alza.cz)

Screenshield NOKIA 8 (2017) na displej (NOK-82017-D)

Screenshield NOKIA 8 (2017) na displej (NOK-82017-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Nokia 8 (2017), obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garanci proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě… (alza.cz)

Screenshield DOOGEE Y8 Plus na displej (DOO-Y8PL-D)

Screenshield DOOGEE Y8 Plus na displej (DOO-Y8PL-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Doogee Y8 Plus, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Panuje u vás strach z poškozeného skla nově pořízeného zařízení? V takovém případě zajistí efektivní pomoc ochranná fólie Screenshield DOOGEE Y8 Plus na displej, která je pevná, ale stále průhledná a nepůsobí rušivě při nejběžnějším využívání. Je vhodná přímo pro Doogee Y8 Plus a zajistí praktickou ochranu před poničením. Kvůli tomu, že je ořezaná přesně pro zařízení, nic důležitého neblokuje, díky tomu se cítíte, jako byste vůbec žádnou fólii neměli. V balení se skrývá čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Hlavní vlastnosti ochranné fólie Screenshield DOOGEE Y8 Plus na displej Vyhotoveno pro Doogee Y8 Plus Výřezy přesně podle displeje Zachová… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI Y5 (2019) na displej (HUA-Y519-D)

Screenshield HUAWEI Y5 (2019) na displej (HUA-Y519-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei Y5 (2019), lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Míváte strach z rozbitého displeje nově zářícího zařízení? Pak zajistí klid a bezpečí ochranná fólie Screenshield HUAWEI Y5 (2019) na displej, která je čistě průhledná a nijak na sebe nepoutá pozornost při nejběžnějším využívání. Je vhodná pro Huawei Y5 (2019) a tvoří efektivní ochranu před poničením. Protože je zhotovená speciálně pro konkrétní zařízení, nehrozí zakrytí důležitých prvků a vy tak máte pocit, jako byste ani žádnou fólii neměli. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Zásadní parametry ochranné fólie Screenshield HUAWEI Y5 (2019) na displej Připraveno pro Huawei Y5 (2019) Je opatřena výřezy pro důležité prvky Neubírá… (alza.cz)

Screenshield HONOR 10 Lite na displej (HUA-HON10LT-D)

Screenshield HONOR 10 Lite na displej (HUA-HON10LT-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Honor a Huawei 10 Lite, matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, Neradi riskujete a máte strach z poškozeného skla právě pořízeného zařízení? Potom byste měli zvážit ochranná fólie Screenshield HONOR 10 Lite na displej, která je matná a nijak neruší během klasického užívání. Je připravena pro Honor a huawei 10 Lite a zaručí praktickou ochranu před odřením. Tím, že je zhotovená jen pro jediné zařízení, nebrání v dostupnosti důležitých prvků, což působí, jako byste fungovali úplně bez ní. V balení se skrývá čistící hadřík. Základní parametry ochranné fólie Screenshield HONOR 10 Lite na displej Určeno pro Honor a Huawei 10 Lite Je vyřezána na míru displeje Aplikace neomezuje citlivost dotyku Jednoduše se lepí a nenechává bubliny Balení… (alza.cz)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A50 na displej (SAM-A505-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A50 na displej (SAM-A505-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Samsung A50, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu, Nedá vám spát strach z poškrábaného krycího skla nově zářícího zařízení? Potom je naprosto ideální ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A50 na displej, která je pevná, ale stejně kompletně čirá a nebude překážet v běžném používání. Je zamýšlena pro Samsung A50 a zajistí skvělou ochranu před poničením. Kvůli tomu, že je navržená přesně pro dané zařízení, nezakrývá nic nežádoucího a vy tak máte pocit, jako byste fólii nepoužívali. V balení je čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu. Klíčové funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A50 na displej Vyhotoveno pro Samsung A50 Fólie má výřezy pro důležité prvky Aplikace nezmění… (alza.cz)

Screenshield NOKIA 3 (2017) na displej (NOK-32017-D)

Screenshield NOKIA 3 (2017) na displej (NOK-32017-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Nokia 3 (2017), obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho mobilního telefonu v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu telefonu zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield pro NOKIA 3 (2017)?100% garanci proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez… (alza.cz)

Screenshield NOKIA 2.1 (2019) na displej (NOK-212019-D)

Screenshield NOKIA 2.1 (2019) na displej (NOK-212019-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Nokia 2.1, matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, Máte někdy strach z rozbitého skla nově zářícího zařízení? V tom případě lehce pomůže ochranná fólie Screenshield NOKIA 2.1 (2019) na displej, která je pevná, matná a nebude ničemu vadit při běžném využívání. Je vhodná přímo pro Nokia 2,1 a poskytne účinnou ochranu před odřením. Vzhledem k tomu, že je nachystaná jen pro konkrétní zařízení, nehrozí zakrytí důležitých prvků a vám se tak zdá, jako byste měli displej bez fólie. V balení se skrývá čistící hadřík. Zásadní vlastnosti ochranné fólie Screenshield NOKIA 2.1 (2019) na displej Vytvořeno přímo pro Nokia 2,1 Opatřena potřebnými výřezy Je zachována citlivost dotyku Velmi jednoduché nalepení V balení se nachází čistící hadřík (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít