Screenshield IGET Blackview GBV6800 Pro na displej (IGT-GBV6800PR-D)

Screenshield IGET Blackview GBV6800 Pro na displej (IGT-GBV6800PR-D)

Screenshield IGET Blackview GBV6800 Pro na displej (IGT-GBV6800PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon iGET Blackview GBV6800 Pro, matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Nedá vám spát strach z poškrábaného skla nového zařízení? Pak nabízí snadné řešení ochranná fólie Screenshield IGET Blackview GBV6800 Pro na displej, která je pevná, matná a nezavazí při každodenním používání. Je ideální pro IGET Blackview GBV6800 Pro a poskytne skvělou ochranu před poničením. Díky tomu, že je vykrojená originálně pro zařízení, nehrozí zakrytí důležitých prvků, což působí téměř tak, jako byste pracovali bez fólie. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Klíčové přednosti ochranné fólie Screenshield IGET Blackview GBV6800 Pro na displej Určeno pro iGET Blackview GBV6800 Pro Fólie je vyřezána podle displeje… (alza.cz)

Screenshield IGET Blackview BV7000 Pro na displej (IGT-BV7000PR-D)

Screenshield IGET Blackview BV7000 Pro na displej (IGT-BV7000PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon iGET Blackview BV7000 Pro, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garanci proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield… (alza.cz)

Screenshield IGET Blackview GBV9600 Pro na displej (IGT-GBV9600PR-D)

Screenshield IGET Blackview GBV9600 Pro na displej (IGT-GBV9600PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon iGET Blackview GBV9600 Pro, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Neradi riskujete a máte strach z rozbitého displeje nového zařízení? V takovém případě byste měli zvážit koupi ochranná fólie Screenshield IGET Blackview GBV9600 Pro na displej, která je velmi pevná, ale přesto čirá a nijak nezavazí při nejběžnějším užívání. Je vhodná přímo pro IGET Blackview GBV9600 Pro a zajistí adekvátní ochranu před poškozením. Tím, že je navržená pro jediné zařízení, nekryje se s důležitými prvky a dodává tím pocit, jako byste fólii ani nepoužívali. V balení se skrývá čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Klíčové přednosti ochranné fólie Screenshield IGET Blackview GBV9600 Pro na displej Vhodné pro iGET… (alza.cz)

Screenshield IGET Blackview GA7 Pro na displej (IGT-GA7PR-D)

Screenshield IGET Blackview GA7 Pro na displej (IGT-GA7PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon iGET Blackview GA7 Pro, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík a aplikační tekutina , Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield… (alza.cz)

Screenshield IGET Blackview GBV5500 na displej (IGT-GBV5500-D)

Screenshield IGET Blackview GBV5500 na displej (IGT-GBV5500-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon iGET Blackview, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Nedá vám spát strach z rozbitého krycího skla právě pořízeného zařízení? Potom byste mohli zkusit ochranná fólie Screenshield IGET Blackview GBV5500 na displej, která je samozřejmě naprosto čirá a nijak nezavazí při obyčejném používání. Je vyrobena na míru pro IGET Blackview a dodá adekvátní ochranu před poškozením. Protože je udělána pro konkrétní zařízení, disponuje výřezy na důležité prvky, díky tomu budete mít pocit, jako byste ani žádnou fólii neměli. V balení se skrývá čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Zajímavé parametry ochranné fólie Screenshield IGET Blackview GBV5500 na displej Vyhotoveno pro iGET Blackview Sedí přesně, je… (alza.cz)

Screenshield IGET Blackview GBV9500 na displej (IGT-GBV9500-D)

Screenshield IGET Blackview GBV9500 na displej (IGT-GBV9500-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon iGET Blackview GBV9500, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě… (alza.cz)

Screenshield Blackview GBV9700 Pro na displej (IGT-GBV9700PR-D)

Screenshield Blackview GBV9700 Pro na displej (IGT-GBV9700PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Blackview GBV9700 Pro, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Máte obavy z poškrábaného krycího skla nového zařízení? Pak je nejvhodnější ochranná fólie Screenshield Blackview GBV9700 Pro na displej, která je pevná, ale přesto čirá a nijak na sebe neupozorňuje při obyčejném využívání. Je připravena pro Blackview GBV9700 Pro a tvoří adekvátní ochranu před poškozením. Tím, že je ořezaná přesně pro zařízení, ponechává volné výřezy na důležité prvky, což působí téměř tak, jako byste na displeji žádnou fólii neměli. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Základní funkce ochranné fólie Screenshield Blackview GBV9700 Pro na displej Vhodné pro Blackview GBV9700 Pro Fólie má výřezy podle… (alza.cz)

Screenshield BlackView GBV1000 na displej (IGT-GBV1000-D)

Screenshield BlackView GBV1000 na displej (IGT-GBV1000-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Blackview GBV1000 , lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Máte někdy strach z poškozeného krycího skla zařízení? Potom zajistí klid a bezpečí ochranná fólie Screenshield BlackView GBV1000 na displej, která je dokonale průhledná a nebude ničemu vadit při každodenním využívání. Je určena pro Blackview GBV1000 a zaručí praktickou ochranu před poškozením. Vzhledem k tomu, že je připravená na míru zařízení, nic důležitého nepřekrývá a vám tím dodá pocit, jako byste ji vůbec nepoužívali. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Podstatné funkce ochranné fólie Screenshield BlackView GBV1000 na displej Vhodné pro Blackview GBV1000 Má výřezy podle tvaru displeje Po aplikaci zůstává totožná… (alza.cz)

Screenshield Blackview MAX G1 na displej (IGT-MXG1-D)

Screenshield Blackview MAX G1 na displej (IGT-MXG1-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Blackview MAX G1 , lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Nechcete riskovat a máte strach z rozbitého krycího skla nově zářícího zařízení? Potom může pomoci ochranná fólie Screenshield Blackview MAX G1 na displej, která je perfektně průhledná a nijak na sebe nepoutá pozornost při obyčejném užívání. V této verzi je určena pro Blackview MAX G1 a zaručí účinnou ochranu před poškozením. Tím, že je připravená speciálně pro konkrétní zařízení, má patřičné výřezy pro důležité prvky a vy se tak cítíte, jako byste pracovali úplně bez ní. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Zásadní parametry ochranné fólie Screenshield Blackview MAX G1 na displej Vhodné pro Blackview MAX G1 Fólie je vyřezána… (alza.cz)

Telefon IGET BLACKVIEW GBV6800 PRO YELLOW

Telefon IGET BLACKVIEW GBV6800 PRO YELLOW

Telefon IGET BLACKVIEW GBV6800 PRO YELLOW (tipa.eu)

Telefon iget blackview gbv6800 pro yellow

Telefon iget blackview gbv6800 pro yellow

Telefon IGET BLACKVIEW GBV6800 PRO YELLOW Odolný telefon, který naprosto nic nerozhodí. Tak by se dal stručně popsat nový ultra odolný telefon iGET BLACKVIEW GBV6800 Pro Yellow. Kromě krytí proti vodě a prachu (IP68) splňuje i vojenský standard odolnosti (MIL-STD-810G), takže se hodí do opravdu extrémních podmínek. Jeho 5,7 FHD displej s rozlišením 1080*2160 px je chráněný odolným sklem Gorilla Glass 3 proti pádu a zároveň překvapí svým vysokým výkonem (8 jádrovým procesorem, 4 GB RAM a 64 GB ROM). Kromě odolnosti je ale myšleno i na kvalitní fotoaparát pro zachycení vašich zážitků pomocí zadního duálního fotoaparátu 16 + 0,3 MPx a nebo předním 8 MPx. Třešničkou na dortu pak je řada šikovných nástrojů či plně podporované bezkontaktní platby telefonem pomocí NFC. K dalšímu vybavení patří… (fonetip.cz)

iGET Blackview GBV6800 Pro, 4GB/64GB, Yellow

iGET Blackview GBV6800 Pro, 4GB/64GB, Yellow

DÁREK: Digitální předplatné 6 titulů v hodnotě 4 800 Kč při nákupu všech smartphonů (platí do 31. 12. 2020 nebo do odvolání)! Akce platí jen pro registrované zákazníky. Více ZDE. Odolný telefon, který naprosto nic nerozhodí. Tak by se dal stručně popsat nový ultra odolný telefon iGET BLACKVIEW GBV6800 Pro Yellow. Kromě krytí proti vodě a prachu (IP68) splňuje i vojenský standard odolnosti (MIL-STD-810G), takže se hodí do opravdu extrémních podmínek. Jeho 5,7" FHD displej s rozlišením 1080*2160 px je chráněný odolným sklem Gorilla Glass 3 proti pádu a zároveň překvapí svým vysokým výkonem (8 jádrovým procesorem, 4 GB RAM a 64 GB ROM). Kromě odolnosti je ale myšleno i na kvalitní fotoaparát pro zachycení vašich zážitků pomocí zadního duálního fotoaparátu 16 + 0,3 MPx a nebo předním 8 MPx.… (mall.cz)

Mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV6800 PRO černý/žlutý

Mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV6800 PRO černý/žlutý

iGET BLACKVIEW GBV6800 PRO, černá/žlutá S outdoorovým telefonem iGET BLACKVIEW GBV6800 PRO můžete v klidu za hlavu hodit veškeré neduhy dnešních chytrých telefonů, jako je omezená výdrž na nabití nebo náchylnost na poškození. Naopak z nich tento smartphone dělá výhody – na nabití běžně vydrží více než dva dny a nerozhází jej pády ani ponoření až do 1,5metrové hloubky! A přitom stále zůstává atraktivní designem a nabízí vše, co od dnešního telefonu požadujete – velký 5,7palcový displej s krásným zobrazením i vysoký výkon, o nějž pečuje hned osmijádrový procesor podpořený 4GB operační pamětí tak, aby Android uvnitř šlapal jako švýcarské hodinky. BLACKVIEW GBV6800 PRO má ale v rukávu i další trumfy – tak třeba duální fotoaparát na zadní straně, jenž poskytlo Sony! Nabízí však i další lákadla… (euronics.cz)

Screenshield IGET Blackview GBV9600 Pro na celé tělo (IGT-GBV9600PR-B)

Screenshield IGET Blackview GBV9600 Pro na celé tělo (IGT-GBV9600PR-B)

Ochranná fólie na celý povrch přístroje pro telefon iGET Blackview GBV9600 Pro, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Panuje u vás obava z poškrábaného těla nového zařízení? Potom pomůže ochranná fólie Screenshield IGET Blackview GBV9600 Pro na celé tělo, která je lesklá a nepřekáží při využívání. Tento typ je určen pro IGET Blackview GBV9600 Pro a tvoří praktickou ochranu před poničením. Kvůli tomu, že je udělána pro konkrétní zařízení, nezavazí u důležitých prvků, díky tomu získáte pocit, jako byste vlastně ani žádnou neměli. V balení se skrývá čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Klíčové znaky ochranné fólie Screenshield IGET Blackview GBV9600 Pro na celé tělo Vhodné pro iGET Blackview GBV9600 Pro Výřezy kopírují tvary displeje Neomezuje… (alza.cz)

Mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV6800 PRO černý/žlutý (84000438)

Mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV6800 PRO černý/žlutý (84000438)

smartphone s 5,7" IPS displejem • rozlišení 2160×1080px • 8jádrový procesor 1,5 GHz • 4 GB RAM • interní paměť 64 GB • podpora micro SD (max. 128 GB) • 16 + 0,3Mpx duální zadní fotoaparát • přední fotoaparát 8 Mpx • GPS/Glonass • Wi-Fi • 4G LTE • Bluetooth 4.2 • NFC • zvýšená odolnost vůči prachu a vodě • bezdrátové nabíjení • Dual SIM • FM rádio • operační systém Android Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Blackview GBV6800 Pro žlutá (GBV6800 Pro Yellow)

Blackview GBV6800 Pro žlutá (GBV6800 Pro Yellow)

Mobilní telefon 5,7" IPS 2160 × 1080, procesor MediaTek MT6750T 8jádrový, RAM 4 GB, interní paměť 64 GB, Micro SDHC až 128 GB, zadní fotoaparát 16 Mpx (f/2), přední fotoaparát 8 Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, USB-C, čtečka otisků, hybridní slot, nárazuodolný, neblokovaný, rychlé nabíjení 24W, baterie 6580 mAh, Android 8.1 Oreo Vlastnosti telefonu162,2 mm81 mm14,8 mmHmotnost telefonu: 278 g5,7"úhlopříčka displejeAndroid 8typ operačního systému6 580 mAhkapacita baterieDual Nano SIMtyp SIM karty81 × 162,2 × 14,8 mmrozměry telefonu (Š×V×H)64 GBvnitřní paměť16 + 0,3 MpxfotoaparátLTEnejrychlejší internetmicroSD až 128 GBslot na paměťové karty278 ghmotnost telefonu Blackview GBV6800 Pro, skvělý telefon s velkou bateriíS chytrým telefonem Blackview GBV6800 Pro… (alza.cz)

Screenshield CUBOT X20 Pro na displej (CUB-X20PR-D)

Screenshield CUBOT X20 Pro na displej (CUB-X20PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon CUBOT X20 Pro, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Máte vždy strach z poškozeného displeje zařízení? Pak dodá na klidu ochranná fólie Screenshield CUBOT X20 Pro na displej, která je čistě průhledná a nepůsobí rušivě během klasického užívání. Je určena pro CUBOT X20 Pro a poskytne efektivní ochranu před odřením. Díky tomu, že je ořezaná přímo pro tuto verzi zařízení, ponechává důležité prvky volné a téměř se cítíte, jako byste na displeji žádnou fólii neměli. V balení se skrývá čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Zásadní parametry ochranné fólie Screenshield CUBOT X20 Pro na displej Vyrobeno pro CUBOT X20 Pro Má výřezy podle tvaru displeje I po aplikaci zůstává totožná citlivost dotyku Snadno… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI P30 Pro na displej (HUA-P30PR-D)

Screenshield HUAWEI P30 Pro na displej (HUA-P30PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei P30, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu, Máte oprávněné obavy z rozbitého krycího skla nově pořízeného zařízení? Potom byste měli zvážit ochranná fólie Screenshield HUAWEI P30 Pro na displej, která je naprosto čirá a nijak neruší během každodenního užívání. V této verzi je určena pro Huawei P30 a vytvoří spolehlivou ochranu před poškozením. Protože je vyřezána pro jediné zařízení, ponechává volné výřezy na důležité prvky, díky tomu budete mít pocit, jako byste fungovali úplně bez ní. V balení se skrývá čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu. Nejdůležitější funkce ochranné fólie Screenshield HUAWEI P30 Pro na displej Vyrobeno pro Huawei P30 Má výřezy podle tvaru displeje Citlivost… (alza.cz)

Screenshield HONOR 20 Pro na displej (HUA-HON20PR-D)

Screenshield HONOR 20 Pro na displej (HUA-HON20PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Honor 20 Pro, matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Jste opatrní a máte obavy z poškozeného skla nově zářícího zařízení? Potom je velmi vhodná ochranná fólie Screenshield HONOR 20 Pro na displej, která je tmavá a nijak na sebe nepoutá pozornost během každodenního využívání. Tento typ je určen pro Honor 20 Pro a poskytne efektivní ochranu před poškozením. Tím, že je vyřezána přímo pro tuto verzi zařízení, nebrání v přístupu k žádným důležitým prvkům a díky tomu vznikne pocit, jako byste na displeji fólii vůbec neměli. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Podstatné vlastnosti ochranné fólie Screenshield HONOR 20 Pro na displej Vhodné pro Honor 20 Pro Má výřezy podle tvaru displeje Po… (alza.cz)

Screenshield UMIDIGI S3 Pro na displej (UMD-S3PR-D)

Screenshield UMIDIGI S3 Pro na displej (UMD-S3PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon UMIDIGI S3 Pro , matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Nedá vám spát strach z poškrábaného skla zařízení? Potom zajistí klid a bezpečí ochranná fólie Screenshield UMIDIGI S3 Pro na displej, která je tmavá a nepřitahuje pozornost během běžného používání. V této verzi je určena pro UMIDIGI S3 Pro a zajistí patřičnou ochranu před poškrábáním. Tím, že je dělaná právě pro tuto verzi zařízení, nebrání v přístupu k žádným důležitým prvkům a vy tak máte pocit, jako byste žádnou fólii neměli. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Zajímavé funkce ochranné fólie Screenshield UMIDIGI S3 Pro na displej Připraveno pro UMIDIGI S3 Pro Fólie má výřezy podle displeje Neprojeví se na citlivosti dotyku… (alza.cz)

Screenshield UMIDIGI A5 Pro na displej (UMD-A5PR-D)

Screenshield UMIDIGI A5 Pro na displej (UMD-A5PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon UMIDIGI A5 PRO, matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Jste opatrní a máte obavy z poškrábaného krycího skla vašeho nového zařízení? Potom nabízí snadné řešení ochranná fólie Screenshield UMIDIGI A5 Pro na displej, která je matná a nevadí při klasickém používání. Je určena pro UMIDIGI A5 PRO a zaručí adekvátní ochranu před poničením. Kvůli tomu, že je nařezána pro jediné zařízení, nezakrývá nic nežádoucího a vy máte pocit, jako byste fólii ani neměli. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Nejdůležitější přednosti ochranné fólie Screenshield UMIDIGI A5 Pro na displej Připraveno pro UMIDIGI A5 PRO Fólie má všechny důležité výřezy Nijak neomezí citlivost dotyku Snadno se aplikuje V balení… (alza.cz)

Screenshield LENOVO Z6 PRO na displej (LEN-Z6PR-D)

Screenshield LENOVO Z6 PRO na displej (LEN-Z6PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Lenovo Z6 Pro, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Jste opatrní a máte obavy z poškrábaného displeje nově pořízeného zařízení? Potom lehce pomůže ochranná fólie Screenshield LENOVO Z6 PRO na displej, která je samozřejmě naprosto čirá a nebude rušit během klasického využívání. Je vyrobena pro Lenovo Z6 Pro a zajistí skvělou ochranu před poškrábáním. Jelikož je připravená přesně pro dané zařízení, nehrozí zakrytí důležitých prvků a dodává tím pocit, jako byste na displeji fólii vůbec neměli. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Důležité parametry ochranné fólie Screenshield LENOVO Z6 PRO na displej Vyrobeno pro Lenovo Z6 Pro Fólie má všechny důležité výřezy Nesníží citlivost dotyku… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI P40 Pro na displej (HUA-P40PR-D)

Screenshield HUAWEI P40 Pro na displej (HUA-P40PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei P40 Pro, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Nemyslíte na nic jiného, než na strach z poškozeného displeje vašeho nového zařízení? V tom případě poskytne jednoduché řešení ochranná fólie Screenshield HUAWEI P40 Pro na displej, která je i při velké odolnosti průhledná a nebude překážet za běžného užívání. Je určena přímo pro Huawei P40 Pro a tvoří patřičnou ochranu před poničením. Tím, že je připravená speciálně pro jediné zařízení, nezakrývá důležité prvky a vás tak přepadne pocit, jako byste měli displej čistý, bez fólie. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Podstatné parametry ochranné fólie Screenshield HUAWEI P40 Pro na displej Vyhotoveno pro Huawei P40 Pro Výřezy přesně… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI Mate 10 Pro na displej (HUA-TG25DBMAT10PR-D)

Screenshield HUAWEI Mate 10 Pro na displej (HUA-TG25DBMAT10PR-D)

Ochranné sklo pro mobilní telefon Huawei Mate 10 Pro, Displej mobilního telefonu se může při neopatrné manipulaci poškrábat, případně dokonce rozbít. Z toho důvodu si pořiďte spolehlivé ochranné sklo ScreenShield! Ochranné sklo ScreenShield disponuje vysokou tvrdostí 9H, takže perfektně ochrání displej mobilního telefonu Huawei Mate 10 Pro před nárazy a poškrábáním. Zanechává rovněž vysokou citlivost dotyku a je plně průhledné, takže o jeho přítomnosti vlastně ani nebudete vědět. Instalace skla navíc patří k velice snadným, přičemž se nebudete muset obávat bublinek ani otisků prstů. Sklo je navíc nenápadné a zaujme i elegantními zaoblenými hranami. O koupi vás nakonec nepochybně přesvědčí doživotní záruka, díky níž se můžete dostatečně přesvědčit o jeho kvalitách. Klíčové… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI P Smart Pro na displej (HUA-PSMTPR-D)

Screenshield HUAWEI P Smart Pro na displej (HUA-PSMTPR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei P Smart Pro, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Panuje u vás obava z poškrábaného krycího skla nového zařízení? V tom případě dokáže pomoci ochranná fólie Screenshield HUAWEI P Smart Pro na displej, která je velmi pevná, ale přesto čirá a nijak na sebe nepoutá pozornost při nejběžnějším užívání. Je vyrobena pro Huawei P Smart Pro a tvoří spolehlivou ochranu před poškozením. Protože je vykrojená přímo pro toto zařízení, disponuje výřezy na důležité prvky a vám se tak zdá, jako byste na displeji žádnou fólii neměli. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Významné parametry ochranné fólie Screenshield HUAWEI P Smart Pro na displej Vyhotoveno pro Huawei P Smart Pro Fólie má… (alza.cz)

Screenshield APPLE iPhone 11 Pro na displej (APP-IPH11PR-D)

Screenshield APPLE iPhone 11 Pro na displej (APP-IPH11PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Apple iPhone 11 Pro, matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Špatně se vám spí, protože máte strach z rozbitého skla vašeho zařízení? V tom případě je pro vás ideální ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone 11 Pro na displej, která je pevná, matná a nepřitahuje pozornost během užívání. Je ideální pro Apple iPhone 11 Pro a tvoří efektivní ochranu před poničením. Jelikož je vyhotovena speciálně pro jediné zařízení, nezakrývá nic nežádoucího a vy se tak cítíte, jako byste žádnou fólii nepoužívali. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Podstatné parametry ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone 11 Pro na displej Vhodné pro Apple iPhone 11 Pro Má výřezy podle tvaru displeje Neubírá na… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI Band 3 Pro na displej (HUA-BA3PR-D)

Screenshield HUAWEI Band 3 Pro na displej (HUA-BA3PR-D)

Ochranná fólie pro hodinky Xiaomi Mi Band 3 a Mi Band, Obáváte se o poškození vašeho zařízení? Pro takové případy je vyrobena ochranná fólie Screenshield HUAWEI Band 3 Pro na displej, která se postará o jeho zabezpečení. Tím, že je určená jen pro jediné zařízení, neblokuje nic důležitého a vám se tak zdá, jako byste fungovali úplně bez ní. Zásadní přednosti ochranné fólie Screenshield HUAWEI Band 3 Pro na displej Fólie má všechny potřebné výřezy Nijak neomezuje citlivost dotyku Jednoduché nalepení (alza.cz)

Screenshield XIAOMI Mi 9T Pro na displej (XIA-MI9TPR-D)

Screenshield XIAOMI Mi 9T Pro na displej (XIA-MI9TPR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Xiaomi Mi 9T Pro, matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Máte tu a tam obavy z rozbitého krycího skla nově zářícího zařízení? Pak zajistí klid a bezpečí ochranná fólie Screenshield XIAOMI Mi 9T Pro na displej, která je matná a není rušivá při nejběžnějším využívání. Je vhodná přímo pro Xiaomi Mi 9T Pro a tvoří účinnou ochranu před odřením. Tím, že je udělána pro konkrétní zařízení, nechává otvory na důležité prvky, což působí téměř tak, jako byste fólii ani nepoužívali. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Základní parametry ochranné fólie Screenshield XIAOMI Mi 9T Pro na displej Určeno pro Xiaomi Mi 9T Pro Fólie má výřezy podle displeje Nijak neomezí citlivost dotykového displeje Po… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI Mate 20 Pro na displej (HUA-MAT20PR-D)

Screenshield HUAWEI Mate 20 Pro na displej (HUA-MAT20PR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei Mate 20 Pro, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě… (alza.cz)

Screenshield MEIZU Pro 7 na displej (MEI-PR7-D)

Screenshield MEIZU Pro 7 na displej (MEI-PR7-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Meizu Pro 7, matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, Míváte strach z rozbitého skla vašeho zařízení? Potom dokáže pomoci ochranná fólie Screenshield MEIZU Pro 7 na displej, která je pevná, matná a nepůsobí rušivým dojmem v běžném užívání. Je ideální pro Meizu Pro 7 a tvoří efektivní ochranu před poničením. Kvůli tomu, že je připravená přesně pro dané zařízení, nebrání v přístupu k žádným důležitým prvkům a vy díky tomu získáte pocit jako byste vůbec žádnou fólii neměli. V balení se skrývá čistící hadřík. Podstatné vlastnosti ochranné fólie Screenshield MEIZU Pro 7 na displej Vhodné pro Meizu Pro 7 Opatřena všemi výřezy Citlivost dotyku je zachována Jednoduše se lepí a nenechává bubliny V balení je čistící hadřík (alza.cz)

Screenshield SAMSUNG R365 Gear Fit2 Pro na displej (SAM-R365-D)

Screenshield SAMSUNG R365 Gear Fit2 Pro na displej (SAM-R365-D)

Ochranná fólie , Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garanci proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje riziko poškození či znečištění displeje vašeho zařízení, díky čemuž jej udržíte v perfektním stavu po… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI P20 Pro black na displej (HUA-TG25DBP20PR-D)

Screenshield HUAWEI P20 Pro black na displej (HUA-TG25DBP20PR-D)

Ochranné sklo pro mobilní telefon Huawei P20 Pro, Displej mobilního telefonu se může při neopatrné manipulaci poškrábat, případně dokonce rozbít. Z toho důvodu si pořiďte spolehlivé ochranné sklo ScreenShield! Ochranné sklo ScreenShield disponuje vysokou tvrdostí 9H, takže perfektně ochrání displej mobilního telefonu Huawei P20 Pro před nárazy a poškrábáním. Zanechává rovněž vysokou citlivost dotyku a je plně průhledné, takže o jeho přítomnosti vlastně ani nebudete vědět. Instalace skla navíc patří k velice snadným, přičemž se nebudete muset obávat bublinek ani otisků prstů. Sklo je navíc nenápadné a zaujme i elegantními zaoblenými hranami. O koupi vás nakonec nepochybně přesvědčí doživotní záruka, díky níž se můžete dostatečně přesvědčit o jeho kvalitách. Klíčové… (alza.cz)

ScreenShield pro Amazon Kindle 8 na displej (AMZ-KIN8-D)

ScreenShield pro Amazon Kindle 8 na displej (AMZ-KIN8-D)

Ochranná fólie pro čtečku Amazon Kindle 8, Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje riziko poškození či znečištění displeje vašeho zařízení, díky čemuž jej udržíte… (alza.cz)

ScreenShield pro iPhone 7 na displej telefonu (APP-IPH7-D)

ScreenShield pro iPhone 7 na displej telefonu (APP-IPH7-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Apple iPhone 7, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  ScreenShield poskytuje vašemu přístroji ochranu proti poškrábání a zajistí, že vaše zařízení vydrží v perfektním stavu opravdu dlouho. Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných… (alza.cz)

ScreenShield pro iPhone SE na displej telefonu (APP-IPH5SE-D)

ScreenShield pro iPhone SE na displej telefonu (APP-IPH5SE-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Apple iPhone 5 / 5S / SE, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina , ScreenShield představuje perfektní nástroj pro zachování vašeho přístroje v perfektní kondici. Chrání proti poškrábání i dalším negativním vnějším vlivům. Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí… (alza.cz)

ScreenShield pro Lenovo K5 Plus na displej telefonu (LEN-A6020K5P-D)

ScreenShield pro Lenovo K5 Plus na displej telefonu (LEN-A6020K5P-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Lenovo K5 Plus, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina , ScreenShield představuje perfektní nástroj pro zachování vašeho přístroje v perfektní kondici. Chrání proti poškrábání i dalším negativním vnějším vlivům. Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných… (alza.cz)

ScreenShield pro Huawei P9 Lite na displej telefonu (HUA-P9LT-D)

ScreenShield pro Huawei P9 Lite na displej telefonu (HUA-P9LT-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei P9 Lite, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield… (alza.cz)

ScreenShield pro Lenovo K5 A6020 na displej telefonu (LEN-A6020K5-D)

ScreenShield pro Lenovo K5 A6020 na displej telefonu (LEN-A6020K5-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Lenovo A6020, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina , ScreenShield představuje perfektní nástroj pro zachování vašeho přístroje v perfektní kondici. Chrání proti poškrábání i dalším negativním vnějším vlivům. Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garanci proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již… (alza.cz)

ScreenShield pro TomTom GO 600 na displej navigace (TT-GO600-D)

ScreenShield pro TomTom GO 600 na displej navigace (TT-GO600-D)

Ochranná fólie , Ochranná fólie ScreenShield představuje účinnou ochranu displeje vašeho elektronického miláčka, v tomto případě skvěle ochrání obrazovku navigace TomTom GO 600. ScreenShield garantuje 100% bezpečí před poškrábáním či jiným poškozením displeje, zároveň však nic neubírá z dotekové odezvy a fólie je samozřejmě plně průhledná. Parametry a specifikace:Určeno pro:TomTom GO 600 (alza.cz)

ScreenShield pro Xiaomi REDMI 3S na displej telefonu (XIA-REMI3S-D)

ScreenShield pro Xiaomi REDMI 3S na displej telefonu (XIA-REMI3S-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Xiaomi Redmi 3s, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  ScreenShield poskytuje vašemu přístroji ochranu proti poškrábání a zajistí, že vaše zařízení vydrží v perfektním stavu opravdu dlouho. Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných… (alza.cz)

ScreenShield pro Honor 7 Lite na displej telefonu (HUA-HO7LT-D)

ScreenShield pro Honor 7 Lite na displej telefonu (HUA-HO7LT-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Honor 7 Lite, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina , ScreenShield představuje perfektní nástroj pro zachování vašeho přístroje v perfektní kondici. Chrání proti poškrábání i dalším negativním vnějším vlivům. Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garanci proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou… (alza.cz)

ScreenShield pro iPhone 6 Plus na displej telefonu (APP-IPH6P-D)

ScreenShield pro iPhone 6 Plus na displej telefonu (APP-IPH6P-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Apple iPhone 6 Plus, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina , Velmi odolná ochranná fólie ScreenShield zajistí dokonalou ochranu displeje mobilního telefonu Apple iPhone 6 Plus před šmouhami a poškrábáním. Fólie má čirou barvu a po nanesení na displej nedochází k barevnému zkreslení. ScreenShield zároveň i dobře zakryje již existující drobné škrábance. Dodává se v úhledném balení, ve kterém dále naleznete hadřík pro očištění displeje, aplikační tekutinu a plastovou stěrku, pomocí které po nanesení fólie vytlačíte vzniklé bubliny a nežádoucí tekutinu. Díky extrémní odolnosti je na ní poskytována doživotní záruka. Váš přístroj bude s fólií ScreenShield vypadat stále jako nový. Parametry a… (alza.cz)

Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2018) na displej (APP-IPPR112018-D)

Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2018) na displej (APP-IPPR112018-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro tablet Apple iPad Pro 11" (2018), lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Špatně se vám spí, protože máte strach z poškrábaného displeje vašeho zařízení? Potom poskytne jednoduché řešení ochranná fólie Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2018) na displej, která je dokonale čirá a nepřekáží během každodenního užívání. Kvůli tomu, že je vyřezána pouze pro konkrétní zařízení, má patřičné výřezy pro důležité prvky a je to téměř, jako byste pracovali úplně bez ní. V balení se skrývá čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Klíčové funkce ochranné fólie Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2018) na displej Je opatřena výřezy pro důležité prvky Po aplikaci zůstává totožná citlivost dotyku Velmi snadná aplikace Celé balení… (alza.cz)

Screenshield ONEPLUS 7 na displej (ONP-SEVEN-D)

Screenshield ONEPLUS 7 na displej (ONP-SEVEN-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon OnePlus 7, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Míváte strach z poškozeného skla vašeho nového zařízení? Potom nabídne řešení ochranná fólie Screenshield ONEPLUS 7 na displej, která je lesklá a nezavazí za běžného používání. Je vhodná přímo pro OnePlus 7 a vytvoří adekvátní ochranu před poničením. Vzhledem k tomu, že je dělaná na míru zařízení, nebrání v dostupnosti důležitých prvků, díky tomu se cítíte, jako byste vlastně ani žádnou neměli. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Zajímavé funkce ochranné fólie Screenshield ONEPLUS 7 na displej Vytvořeno přímo pro OnePlus 7 Výřezy přesně podle displeje Nijak neomezí citlivost dotyku Jednoduchá aplikace bez bublin V balení se nachází… (alza.cz)

Screenshield HONOR 8X na displej (HUA-HONO8X-D)

Screenshield HONOR 8X na displej (HUA-HONO8X-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Honor 8X, Nemyslíte na nic jiného, než na strach z poškozeného skla nového zařízení? Pro tyto případy je zde připravena ochranná fólie Screenshield HONOR 8X na displej, která má na starosti jeho ochranu. Je určena pro Honor 8X a poskytne efektivní ochranu před poškozením. Jelikož je zhotovená pro tohle zařízení, má výřezy pro důležité prvky a vy máte pocit, jako byste pracovali bez fólie. Podstatné parametry ochranné fólie Screenshield HONOR 8X na displej Vytvořeno přímo pro Honor 8X Fólie je vytvořena přesně na míru Po aplikaci zůstává totožná citlivost dotyku Po aplikaci je čistá, bez bublin (alza.cz)

Screenshield HONOR 8S na displej (HUA-HONO8S-D)

Screenshield HONOR 8S na displej (HUA-HONO8S-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Honor 8S, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Nechcete riskovat a máte strach z poškozeného skla vašeho zařízení? V takovém případě nabídne řešení ochranná fólie Screenshield HONOR 8S na displej, která je pevná, ale stejně kompletně čirá a nebude ničemu vadit za běžného používání. V této verzi je určena pro Honor 8S a vytvoří účinnou ochranu před poničením. Díky tomu, že je vyřezána přesně pro dané zařízení, neblokuje nic z důležitých prvků, díky tomu budete mít pocit, jako byste fólii nepoužívali. V balení se skrývá čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Významné funkce ochranné fólie Screenshield HONOR 8S na displej Vyrobeno pro Honor 8S Je opatřena výřezy pro důležité prvky Neprojeví se na… (alza.cz)

Screenshield ONEPLUS 5 na displej (ONP-FIVE-D)

Screenshield ONEPLUS 5 na displej (ONP-FIVE-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon OnePlus OnePlus 5, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garanci proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě… (alza.cz)

Screenshield CUBOT Power na displej (CUB-POWER-D)

Screenshield CUBOT Power na displej (CUB-POWER-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon CUBOT POWER , obsah balení: čistící hadřík a aplikační tekutina, Nemyslíte na nic jiného, než na obavu z rozbitého krycího skla nově pořízeného zařízení? Přesně proto byla vytvořena ochranná fólie Screenshield CUBOT Power na displej, která zajistí jeho bezpečí. Je připravena pro CUBOT POWER a zajistí skvělou ochranu před poničením. Kvůli tomu, že je udělána pouze pro konkrétní zařízení, neblokuje žádný důležitý prvek a vy tak máte pocit, jako byste fólii nepoužívali. V balení se skrývá čistící hadřík a aplikační tekutina. Rozhodující funkce ochranné fólie Screenshield CUBOT Power na displej Vytvořeno přímo pro CUBOT POWER Výřezy podle tvaru displeje Je zachována citlivost dotyku Při aplikaci se netvoří bubliny V balení najdete čistící… (alza.cz)

Screenshield LG K50 na displej (LG-K50-D)

Screenshield LG K50 na displej (LG-K50-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon LG K50, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Máte tu a tam obavy z rozbitého displeje nově zářícího zařízení? V takovém případě dokáže pomoci ochranná fólie Screenshield LG K50 na displej, která je odolná, ale průhledná a nebude ničemu vadit během využívání. Tento typ je určen pro LG K50 a dodá patřičnou ochranu před odřením. Jelikož je navržená pouze pro konkrétní zařízení, neblokuje žádné důležité prvky a tím vzniká pocit, jako byste nikdy žádnou fólii neměli. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Zásadní parametry ochranné fólie Screenshield LG K50 na displej Vyhotoveno pro LG K50 Díky výřezům nezakrývá žádný důležitý prvek Nijak neomezí citlivost dotykového displeje Aplikace bez… (alza.cz)

Screenshield GARMIN Venu na displej (GAR-VENU-D)

Screenshield GARMIN Venu na displej (GAR-VENU-D)

Ochranná fólie pro hodinky Garmin Venu, Bojíte se rozbití skla vašeho zařízení? Pro takové případy je vyrobena ochranná fólie Screenshield GARMIN Venu na displej, která zajistí jeho bezpečí. Jelikož je připravená pro tuto konkrétní verzi zařízení, disponuje výřezy na důležité prvky a je to téměř, jako byste ani žádnou fólii neměli. Klíčové přednosti ochranné fólie Screenshield GARMIN Venu na displej Je opatřena výřezy podle displeje Zachovává citlivost dotyku Po aplikaci je čistá, bez bublin (alza.cz)

Screenshield DOOGEE X90 na displej (DOO-X90-D)

Screenshield DOOGEE X90 na displej (DOO-X90-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Doogee X90 , matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Míváte obavy z poškrábaného skla vašeho zařízení? Potom je pro vás ideální ochranná fólie Screenshield DOOGEE X90 na displej, která je matná a nezavazí při nejběžnějším využívání. Je připravena přímo pro Doogee X90 a poskytne patřičnou ochranu před poškrábáním. Kvůli tomu, že je ořezaná jen pro jedno zařízení, nechává všechny důležité prvky odkryté a je to téměř, jako byste pracovali úplně bez ní. V balení se skrývá čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Důležité funkce ochranné fólie Screenshield DOOGEE X90 na displej Připraveno pro Doogee X90 Je upravena na míru displeje Aplikace neomezuje citlivost dotyku Aplikace je snadná, bez bublin V… (alza.cz)

Screenshield SUUNTO 9 na displej (SUU-NINE-D)

Screenshield SUUNTO 9 na displej (SUU-NINE-D)

Ochranná fólie pro hodinky Suunto 9, Máte často strach z poškození vašeho zařízení? Přesně kvůli tomu byla vytvořena ochranná fólie Screenshield SUUNTO 9 na displej, která má na starosti jeho ochranu. Kvůli tomu, že je vyhotovena přímo pro toto zařízení, nechává odkryté důležité prvky a vám se tak zdá, jako byste fólii nepoužívali. Klíčové funkce ochranné fólie Screenshield SUUNTO 9 na displej Výřezy přesně podle displeje Neubírá na citlivosti dotyku Velmi snadná aplikace (alza.cz)

Screenshield ULEFONE P6000 na displej (ULE-P6000-D)

Screenshield ULEFONE P6000 na displej (ULE-P6000-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon UleFone P6000, matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Míváte obavy z poškrábaného displeje vašeho nového zařízení? V takovém případě by mohla pomoci ochranná fólie Screenshield ULEFONE P6000 na displej, která je matná a nijak nevadí během užívání. Je zamýšlena pro UleFone P6000 a nabídne účinnou ochranu před poničením. Tím, že je navržená jen pro konkrétní zařízení, nebrání v dostupnosti důležitých prvků a to působí téměř tak, jako byste pracovali úplně bez ní. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Zásadní vlastnosti ochranné fólie Screenshield ULEFONE P6000 na displej Vyhotoveno pro UleFone P6000 Fólie má výřezy podle displeje Ponechává původní citlivost dotyku Jednoduchá aplikace bez… (alza.cz)

Screenshield UMIDIGI F1 na displej (UMD-F1-D)

Screenshield UMIDIGI F1 na displej (UMD-F1-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon UMIDIGI F1 , matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Špatně se vám spí, protože máte strach z poškrábaného krycího skla nově zářícího zařízení? V tom případě zajistí účinnou pomoc ochranná fólie Screenshield UMIDIGI F1 na displej, která je pevná, matná a nebudí pozornost při klasickém využívání. Je vhodná pro UMIDIGI F1 a nabídne spolehlivou ochranu před poničením. Vzhledem k tomu, že je udělána pouze pro konkrétní zařízení, neblokuje nic důležitého a je to téměř, jako byste fólii ani nepoužívali. V balení se skrývá čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Významné funkce ochranné fólie Screenshield UMIDIGI F1 na displej Vyrobeno pro UMIDIGI F1 Díky výřezům nezakrývá žádný důležitý prvek Citlivost… (alza.cz)

Screenshield UMIDIGI Power na displej (UMD-PWR-D)

Screenshield UMIDIGI Power na displej (UMD-PWR-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon UMIDIGI Power, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Máte vždy strach z rozbitého displeje nového zařízení? Pak je pro vás ideální ochranná fólie Screenshield UMIDIGI Power na displej, která je úplně čirá a nebude rušit při každodenním užívání. Je připravena pro UMIDIGI Power a nabídne efektivní ochranu před poničením. Tím, že je vyhotovena přímo pro toto zařízení, nechává důležité prvky odkryté a vám se tak zdá, jako byste měli displej bez fólie. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Důležité vlastnosti ochranné fólie Screenshield UMIDIGI Power na displej Vytvořeno přímo pro UMIDIGI Power Výřezy podle tvaru displeje Zachovává citlivost dotyku Jednoduchá aplikace bez vznikajících… (alza.cz)

Screenshield DOOGEE X100 na displej (DOO-X100-D)

Screenshield DOOGEE X100 na displej (DOO-X100-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Doogee X100, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Špatně se vám spí, protože máte strach z poškrábaného krycího skla zařízení? Potom je nejvhodnějším řešením ochranná fólie Screenshield DOOGEE X100 na displej, která je odolná, ale průhledná a nebude ničemu vadit během využívání. Je zamýšlena pro Doogee X100 a zaručí patřičnou ochranu před odřením. Protože je vykrojená přesně pro dané zařízení, ponechává důležité prvky volné a vy tak máte pocit, jako byste pracovali bez fólie. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Klíčové funkce ochranné fólie Screenshield DOOGEE X100 na displej Vyrobeno pro Doogee X100 Fólie má veškeré výřezy Zachová původní citlivost dotyku Snadná aplikace bez bublin… (alza.cz)

Screenshield Honor 10 na displej (HUA-HON10-D)

Screenshield Honor 10 na displej (HUA-HON10-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Honor 10,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje riziko poškození či znečištění displeje vašeho zařízení,… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI P20 na displej (HUA-P20-D)

Screenshield HUAWEI P20 na displej (HUA-P20-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei P20, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina ,  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě… (alza.cz)

Screenshield CUBOT X19 na displej (CUB-X19-D)

Screenshield CUBOT X19 na displej (CUB-X19-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon CUBOT X19, lesklý povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Máte oprávněné obavy z poškrábaného krycího skla nově zářícího zařízení? Pak bude ideální ochranná fólie Screenshield CUBOT X19 na displej, která je odolná, ale průhledná a nebude překážet při obyčejném používání. Je vhodná přímo pro CUBOT X19 a zaručí patřičnou ochranu před odřením. Protože je ořezaná pro konkrétní zařízení, nic podstatného nezakrývá a vám se tak zdá, jako byste měli displej čistý, bez fólie. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Významné funkce ochranné fólie Screenshield CUBOT X19 na displej Určeno pro CUBOT X19 Opatřena všemi výřezy Je zachována citlivost dotyku Při aplikaci nevznikají bubliny V balení se nachází… (alza.cz)

Screenshield CUBOT R15 na displej (CUB-R15-D)

Screenshield CUBOT R15 na displej (CUB-R15-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon CUBOT R15, matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Nemyslíte na nic jiného, než na obavu z poškozeného skla nového zařízení? V tom případě je ideální ochranná fólie Screenshield CUBOT R15 na displej, která je matná a nebudí pozornost při běžném používání. Je vyrobena na míru pro CUBOT R15 a vytvoří patřičnou ochranu před poškozením. Tím, že je zhotovená přesně pro dané zařízení, nehrozí zakrytí důležitých prvků, což dává téměř pocit, jako byste ji vůbec nepoužívali. V balení se skrývá čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Nejdůležitější přednosti ochranné fólie Screenshield CUBOT R15 na displej Vytvořeno přímo pro CUBOT R15 Fólie má všechny důležité výřezy I po aplikaci zůstává totožná citlivost… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít