Screenshield apple iphone se (2022) na displej (app-iphse22-d)

Produkt Screenshield apple iphone se (2022) na displej (app-iphse22-d) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Screenshield apple iphone se (2022) na displej (app-iphse22-d) upraviť a produkt hľadať znova.

Screenshield APPLE iPhone SE (2022) na displej (APP-IPHSE22-D)

Screenshield APPLE iPhone SE (2022) na displej (APP-IPHSE22-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone SE (2022), na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nedá vám spát strach z poškrábaného obrazovky vašeho zařízení? V takovém případě by vám mohla pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone SE (2022) na displej, která je velmi pevná, ale přesto čirá a nijak neruší během běžného využívání. Je vhodná přímo pro mobil Apple iPhone SE (2022) a dodá spolehlivou ochranu před poškozením. Tím, že je zhotovená přímo pro tuto verzi zařízení, nic důležitého nepřekrývá a téměř se cítíte, jako byste vůbec žádnou fólii neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Klíčové přednosti ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone SE (2022) na displej Ochranná fólie na telefon Apple iPhone SE (2022)... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone SE (2022) na displej (APP-IPHSE22-D) , Screenshield apple iphone se (2022) na displej (app-iphse22-d)

Screenshield APPLE iPhone 13 na displej (APP-IPH13-D)

Screenshield APPLE iPhone 13 na displej (APP-IPH13-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 13, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík a stěrka součástí balení Máte vždy strach z rozbitého displeje právě pořízeného zařízení? V tom případě pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone 13 na displej, která je i při velké odolnosti průhledná a nijak neruší během klasického užívání. Je zamýšlena pro telefon Apple iPhone 13 a tvoří adekvátní ochranu před poničením. Jelikož je vykrojená jen pro konkrétní zařízení, nechává všechny důležité prvky volné, což působí téměř tak, jako byste vlastně ani fólii nepoužívali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. Důležité vlastnosti ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone 13 na displej Ochranná fólie na displej telefonu Apple iPhone 13 Po aplikaci je zachována citlivost dotyku Snadno a rychle se lepí Ochranná fólie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 13 na displej (APP-IPH13-D) , Screenshield apple iphone se 2020 na na displej (app-iphse20-d)

Screenshield APPLE iPhone 8 na displej (APP-IPH8-D)

Screenshield APPLE iPhone 8 na displej (APP-IPH8-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 8, na displej přístroje Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje riziko poškození či znečištění displeje vašeho zařízení, díky čemuž jej udržíte v perfektním stavu po skutečně velmi dlouhou dobu. Při každodenním používání je fólie naprosto neznatelná a žádným způsobem neovlivní práci s přístrojem. Díky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 8 na displej (APP-IPH8-D) , Screenshield anti-bacteria apple iphone se na displej (app-iph5seab-d)

Screenshield APPLE iPhone SE 2020 na na displej (APP-IPHSE20-D)

Screenshield APPLE iPhone SE 2020 na na displej (APP-IPHSE20-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Ochranná fólie Screenshield dokonale ochrání displej telefonu před škrábanci i jiným poškozením, kromě toho dokáže zamaskovat již vzniklé drobné škrábance. Je přitom plně kompatibilní s chytrým telefonem APPLE iPhone SE 2020. Jelikož je stvořená přímo pro dané zařízení, neblokuje žádný důležitý prvek a vám tak bude připadat, jako byste fólii ani nepoužívali. Součástí balení je aplikační sprej, který můžete využít i pro dezinfekci telefonu. Fólie nezpůsobí změnu barev displeje a ten se navíc bude i méně mastit. Fólie Screenshield skutečně skvěle ochrání váš iPhone SE. Klíčové vlastnosti ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone SE 2020Ochranná fólie na displej telefonuKompatibilní s APPLE iPhone SE 2020Chrání jej před škrábanci i jiným poškozenímNeblokuje žádný důležitý prvek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone SE 2020 na na displej (APP-IPHSE20-D) , Screenshield apple iphone 13 na displej (app-iph13-d)

ScreenShield Apple iPhone 7 Plus na displej (APP-IPH7P-D)

ScreenShield Apple iPhone 7 Plus na displej (APP-IPH7P-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 7 Plus, na displej přístroje Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje riziko poškození či znečištění displeje vašeho zařízení, díky čemuž jej udržíte v perfektním stavu po skutečně velmi dlouhou dobu. Při každodenním používání je fólie naprosto neznatelná a žádným způsobem neovlivní práci s přístrojem. Díky... (alza.cz)

Podobné produkty ako ScreenShield Apple iPhone 7 Plus na displej (APP-IPH7P-D) , Screenshield apple iphone 8 na displej (app-iph8-d)

Screenshield APPLE iPhone XS Max na displej (APP-IPHXSM-D)

Screenshield APPLE iPhone XS Max na displej (APP-IPHXSM-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, doživotní záruka, extrémní odolnost a plná průhlednost, fólie nezpůsobí změnu barev displeje, displej s aplikovanou fólií se bude méně mastit, zakryje již vzniklé drobné škrábance Bojíte se často poškození vašeho zařízení? Pro takové případy je vyrobena ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone XS Max na displej, která se postará o jeho zabezpečení. Je připravena přímo pro displej mobilu Apple iPhone Xs Max a zaručí účinnou ochranu před poškrábáním. Tím, že je ořezaná přímo pro jediné zařízení, neblokuje žádné důležité prvky a dodává tím pocit, jako byste vůbec žádnou fólii na displej nepřidávali. Základní přednosti ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone XS Max na displej Fólie na displej mobilu Apple iPhone Xs Max Nemá vliv na citlivost dotyku Po aplikaci nezůstávají bublinky Ochranná fólie ScreenShield je vytvořena přesně na míru (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone XS Max na displej (APP-IPHXSM-D) , Screenshield anti-bacteria apple iphone se 2020 na displej (app-iphse20ab-d)

Screenshield APPLE iPhone X/XS na displej (APP-IPHX-D)

Screenshield APPLE iPhone X/XS na displej (APP-IPHX-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone X, na displej přístroje, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Screenshield fólie na displej zajistí dokonalou ochranu přístroje před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je dokonale průhledná a dokáže zakrýt již existující drobné škrábance, nezkresluje barevné spektrum a neobsahuje žádné filtry. Fólie je na dotyk tvrdá, takže u dotykových přístrojů není ovlivněno nijak ovládání přístroje a to ani u hraní dynamických her. Váš přístroj bude s fólií ScreenShield vypadat stále jako nový.ScreenShield je ochranná fólie z odolného materiálu, který byl primárně vyvinutý pro ochranu laku vozidel.Je 150 mikrometru silná a naprosto průhledná. Vyznačuje se plnout odolností proti změnám barev způsobeným slunečním svitem. Důkladné dodržení postupu aplikace fólie je důležité pro její bezchybnou funkčnost a plnou přilnavost. Fólie potřebuje po správné aplikaci plně vyschnout. Aplikační... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone X/XS na displej (APP-IPHX-D) , Screenshield apple iphone 13 pro na displej (app-iph13pr-d)

Screenshield APPLE iPhone 12 mini na displej (APP-IPH12MN-D)

Screenshield APPLE iPhone 12 mini na displej (APP-IPH12MN-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 12 mini, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte obavy z poškozeného skla nově pořízeného zařízení? Potom by vám mohla pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone 12 mini na displej, která je naprosto dokonale čirá a nepřitahuje pozornost při nejběžnějším používání. Je připravena pro Apple iPhone 12 mini a vytvoří účinnou ochranu před poškrábáním. Jelikož je vyhotovena přesně pro zařízení, nekryje důležité prvky a vy tak máte pocit, jako byste fólii ani neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Stěžejní vlastnosti ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone 12 mini na displej Fólie na telefon Apple iPhone 12 mini Po aplikaci zůstává totožná citlivost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 12 mini na displej (APP-IPH12MN-D) , Screenshield apple iphone 11 pro na displej (app-iph11pr-d)

Screenshield APPLE iPhone 11 Pro na displej (APP-IPH11PR-D)

Screenshield APPLE iPhone 11 Pro na displej (APP-IPH11PR-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 11 Pro, na displej přístroje, matný povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Špatně se vám spí, protože máte strach z rozbitého obrazovky nově pořízeného zařízení? Potom je ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone 11 Pro na displej, která je matná a nezavazí při nejběžnějším používání. V této verzi je určena pro displej telefonu Apple iPhone 11 Pro a vytvoří adekvátní ochranu před poškrábáním. Protože je nachystaná přesně pro dané zařízení, ponechává důležité prvky volné a dodává tím pocit, jako byste vůbec žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce vás nebudou trápit žádné bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Zásadní přednosti ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone 11 Pro na displej Fólie na mobil Apple iPhone 11 Pro Citlivost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 11 Pro na displej (APP-IPH11PR-D) , Screenshield apple iphone 7 plus na displej (app-iph7p-d)

Screenshield APPLE iPhone 8 Plus na displej (APP-IPH8P-D)

Screenshield APPLE iPhone 8 Plus na displej (APP-IPH8P-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 8 Plus, na displej přístroje Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje riziko poškození či znečištění displeje vašeho zařízení, díky čemuž jej udržíte v perfektním stavu po skutečně velmi dlouhou dobu. Při každodenním používání je fólie naprosto neznatelná a žádným způsobem neovlivní práci s přístrojem.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 8 Plus na displej (APP-IPH8P-D) , Screenshield apple iphone 8 plus na displej (app-iph8p-d)

Screenshield APPLE iPhone 13 Pro na displej (APP-IPH13PR-D)

Screenshield APPLE iPhone 13 Pro na displej (APP-IPH13PR-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 13 Pro, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík a stěrka součástí balení Špatně se vám spí, protože máte obavy z poškrábaného skla právě pořízeného zařízení? Potom bude ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone 13 Pro na displej, která je dokonale průhledná a nijak na sebe nepoutá pozornost při každodenním využívání. Je zamýšlena pro displej telefonu Apple iPhone 13 Pro a nabídne adekvátní ochranu před poškrábáním. Protože je nachystaná jen pro jediné zařízení, má patřičné výřezy pro důležité prvky, což působí téměř tak, jako byste pracovali bez fólie. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. Podstatné funkce ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone 13 Pro na displej Ochranná fólie na mobil Apple iPhone 13 Pro Zachová původní citlivost dotyku Aplikace bez obav z bublinek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 13 Pro na displej (APP-IPH13PR-D) , Screenshield pro iphone se na displej telefonu (app-iph5se-d)

Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na displej (APP-IPH11PRMAX-D)

Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na displej (APP-IPH11PRMAX-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 11 Pro Max, na displej přístroje, matný povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte vždy strach z poškrábaného displeje nového zařízení? Potom poskytne jednoduché řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na displej, která je matná a nepůsobí rušivě při používání. Je vhodná přímo pro displej mobilu Apple iPhone 11 Pro Max a poskytne účinnou ochranu před odřením. Jelikož je udělána speciálně pro jediné zařízení, má patřičné výřezy pro důležité prvky a dává tedy pocit, jako byste žádnou fólii nepoužívali. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Nejdůležitější funkce ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na displej Ochranná fólie na telefon Apple iPhone 11 Pro Max Neubírá na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na displej (APP-IPH11PRMAX-D) , Screenshield apple watch se (44 mm) na displej (app-wtchse44-d)

Screenshield Apple iPhone 14 Plus fólie na displej (APP-IPH14PL-D)

Screenshield Apple iPhone 14 Plus fólie na displej (APP-IPH14PL-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 14 Plus, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte strach z poškozeného obrazovky nově pořízeného zařízení? V takovém případě pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Apple iPhone 14 Plus fólie na displej, která je čistě průhledná a neruší v běžném užívání. V této verzi je určena pro telefon Apple iPhone 14 Plus a nabídne adekvátní ochranu před poškrábáním. Díky tomu, že je vyřezána pouze pro konkrétní zařízení, ponechává volné výřezy na důležité prvky a je to téměř, jako byste vlastně ani fólii nepoužívali. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Důležité vlastnosti ochranné fólie Screenshield Apple iPhone 14 Plus fólie na displej Fólie na mobil Apple iPhone 14 Plus Aplikace... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Apple iPhone 14 Plus fólie na displej (APP-IPH14PL-D) , Screenshield anti-bacteria apple iphone xr na displej (app-iphxrab-d)

Screenshield Apple iPhone 14 Pro fólie na displej (APP-IPH14PR-D)

Screenshield Apple iPhone 14 Pro fólie na displej (APP-IPH14PR-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 14 Pro, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte strach z poškrábaného displeje vašeho zařízení? Pak by mohla pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Apple iPhone 14 Pro fólie na displej, která je čirá a nepřitahuje pozornost za běžného používání. Je určena pro Apple iPhone 14 Pro a dodá patřičnou ochranu před odřením. Jelikož je nařezána právě pro tuto verzi zařízení, nekryje důležité prvky a vás tak čeká pocit, jako byste ani žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Podstatné parametry ochranné fólie Screenshield Apple iPhone 14 Pro fólie na displej Fólie na telefon Apple iPhone 14 Pro Nijak neomezuje citlivost dotyku Aplikace bez obav... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Apple iPhone 14 Pro fólie na displej (APP-IPH14PR-D) , Screenshield anti-bacteria apple iphone 6 na displej (app-iph6ab-d)

Screenshield APPLE iPhone 14 Pro Max fólie na displej (APP-IPH14PRMX-D)

Screenshield APPLE iPhone 14 Pro Max fólie na displej (APP-IPH14PRMX-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 14 Pro Max, na displej přístroje, lesklý povrch, tloušťka 0,15 mm, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Neradi riskujete a máte strach z poškrábaného skla zařízení? V tom případě zajistí efektivní pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone 14 Pro Max fólie na displej, která je lesklá a neruší při obyčejném užívání. Je vhodná pro Apple iPhone 14 Pro Max a vytvoří praktickou ochranu před poškozením. Jelikož je ořezaná originálně pro zařízení, nechává odkryté důležité prvky a vy tak máte pocit, jako byste vůbec žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Stěžejní vlastnosti ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone 14 Pro Max fólie na displej Ochranná fólie na telefon Apple iPhone... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 14 Pro Max fólie na displej (APP-IPH14PRMX-D) , Screenshield anti-bacteria apple iphone 7 na displej (app-iph7ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone SE na displej (APP-IPH5SEAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone SE na displej (APP-IPH5SEAB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Máte vždy strach z rozbitého skla vašeho nového zařízení? V tom případě nabízí snadné řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone SE na displej, která je matná a nebudí pozornost v běžném užívání. Je zamýšlena pro telefon Apple iPhone 5, iPhone 5S, iPhone SE (2016), iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022) a vytvoří účinnou ochranu před poškrábáním. Díky tomu, že je určená právě pro konkrétní zařízení, nehrozí zakrytí důležitých prvků, což dává téměř pocit, jako byste žádnou fólii nepoužívali. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone SE na displej (APP-IPH5SEAB-D) , Screenshield apple iphone 14 plus fólie na displej (app-iph14pl-d)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone SE 2020 na displej (APP-IPHSE20AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone SE 2020 na displej (APP-IPHSE20AB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria dokonale ochrání telefon před škrábanci i jiným poškozením. Je přitom plně kompatibilní s chytrým telefonem APPLE iPhone SE 2020, kterému poskytne účinnou ochranu. Jelikož je stvořená přímo pro dané zařízení, neblokuje žádný důležitý prvek a vám tak bude připadat, jako byste fólii ani nepoužívali. Součástí balení je aplikační sprej, který můžete využít i pro dezinfekci povrchu. Kromě toho povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření. Klíčové vlastnosti ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone SE... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone SE 2020 na displej (APP-IPHSE20AB-D) , Screenshield anti-bacteria apple iphone 6s na displej (app-iph6sab-d)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 6S na displej (APP-IPH6SAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 6S na displej (APP-IPH6SAB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Nechcete riskovat a máte obavy z poškrábaného skla nového zařízení? Potom pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 6S na displej, která je matná a nepůsobí rušivým dojmem během běžného užívání. Je připravena přímo pro mobil Apple iPhone 6s a dodá patřičnou ochranu před poničením. Protože je navržená pro konkrétní zařízení, nekryje důležité prvky a vás tak přepadne pocit, jako byste fungovali úplně bez ní. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 6S na displej (APP-IPH6SAB-D) , Screenshield anti-bacteria apple iphone x na displej (app-iphxab-d)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 6 na displej (APP-IPH6AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 6 na displej (APP-IPH6AB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Máte obavy z poškozeného displeje nově zářícího zařízení? Pak je nejvhodnějším řešením ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 6 na displej, která je pevná, matná a nijak na sebe nepoutá pozornost během každodenního používání. Je zamýšlena na displej telefonu Apple iPhone 6 a nabídne účinnou ochranu před poničením. Tím, že je ořezaná pro jedno jediné zařízení, ponechává volné výřezy na důležité prvky, díky tomu se cítíte, jako byste pracovali úplně bez ní. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Při nalepování fólie se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 6 na displej (APP-IPH6AB-D) , Screenshield apple iphone 11 pro max na displej (app-iph11prmax-d)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 7 na displej (APP-IPH7AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 7 na displej (APP-IPH7AB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Neradi riskujete a máte strach z poškrábaného displeje vašeho nového zařízení? V takovém případě je pro vás ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 7 na displej, která je pevná, matná a nevadí za běžného užívání. V této verzi je určena pro telefon Apple iPhone 7 a dodá účinnou ochranu před poničením. Jelikož je ořezaná pro jedno jediné zařízení, nechává odkryté důležité prvky a dává tedy pocit, jako byste vlastně ani fólii neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 7 na displej (APP-IPH7AB-D) , Screenshield apple ipad 10.9" (2022) wi-fi fólie na displej (app-ipd22-d)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone Xr na displej (APP-IPHXRAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone Xr na displej (APP-IPHXRAB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Máte vždy strach z poškrábaného displeje nového zařízení? Potom zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone Xr na displej, která je pevná, matná a nezavazí během každodenního využívání. Je vhodná přímo na displej telefonu Apple iPhone Xr a vytvoří praktickou ochranu před poškozením. Jelikož je dělaná pro jediné zařízení, nechává všechny důležité prvky volné a vám se tak bude zdát, jako byste měli displej čistý, bez fólie. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone Xr na displej (APP-IPHXRAB-D) , Screenshield anti-bacteria apple iphone 8 plus na displej (app-iph8pab-d)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone X na displej (APP-IPHXAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone X na displej (APP-IPHXAB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Máte vždy strach z poškrábaného obrazovky nového zařízení? V tom případě zajistí účinnou pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone X na displej, která je matná a neruší při používání. Je vhodná pro displej telefonu Apple iPhone X a poskytne patřičnou ochranu před odřením. Vzhledem k tomu, že je dělaná právě pro konkrétní zařízení, neblokuje žádné důležité prvky a vás tak čeká pocit, jako byste vlastně ani žádnou neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone X na displej (APP-IPHXAB-D) , Screenshield anti-bacteria apple iphone 11 pro na displej (app-iph11prab-d)

Screenshield APPLE iPad 10.9" (2022) Wi-Fi fólie na displej (APP-IPD22-D)

Screenshield APPLE iPad 10.9" (2022) Wi-Fi fólie na displej (APP-IPD22-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPad 10,9" (2022), na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík a aplikační tekutina součástí balení Máte oprávněné obavy z poškozeného displeje nově pořízeného zařízení? V tom případě snadno pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPad 10.9" (2022) Wi-Fi fólie na displej, která je silná, ale dokonale průhledná a nevadí při každodenním užívání. Jelikož je vykrojená přesně pro zařízení, nechává důležité prvky odkryté a vám se tak bude zdát, jako byste fólii nepoužívali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Důležité parametry ochranné fólie Screenshield APPLE iPad 10.9" (2022) Wi-Fi fólie na displej Nesnižuje citlivost dotyku Při aplikaci nevznikají bubliny Ochranná fólie ScreenShield je vytvořena přesně na míru V balení se nachází také čisticí hadřík a aplikační tekutina (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPad 10.9" (2022) Wi-Fi fólie na displej (APP-IPD22-D) , Screenshield anti-bacteria apple watch se (44 mm) na displej (app-wtchse44ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone Xs Max na displej (APP-IPHXSMAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone Xs Max na displej (APP-IPHXSMAB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Máte vždy strach z poškozeného displeje nově pořízeného zařízení? V takovém případě zajistí efektivní pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone Xs Max na displej, která je matná a není rušivá během běžného využívání. Je vhodná pro displej telefonu Apple iPhone Xs Max a nabídne praktickou ochranu před poškrábáním. Tím, že je vyhotovena jen pro jedno zařízení, neblokuje nic z důležitých prvků a to působí téměř tak, jako byste fólii ani nepoužívali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone Xs Max na displej (APP-IPHXSMAB-D) , Screenshield pro iphone 6 na displej telefonu (app-iph6-d)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 11 Pro na displej (APP-IPH11PRAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 11 Pro na displej (APP-IPH11PRAB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Máte oprávněné obavy z rozbitého displeje nově zářícího zařízení? V tom případě snadno pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 11 Pro na displej, která je pevná, matná a nebude ničemu vadit při běžném užívání. Tento typ je určen na displej telefonu Apple iPhone 11 Pro a vytvoří účinnou ochranu před poničením. Tím, že je určená speciálně pro jediné zařízení, nekryje důležité prvky a vám se tak bude zdát, jako byste vlastně ani fólii nepoužívali. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Díky stěrce vás nebudou trápit žádné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 11 Pro na displej (APP-IPH11PRAB-D) , Screenshield apple ipad (2018) wi-fi na displej (app-ipd18-d)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 8 Plus na displej (APP-IPH8PAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 8 Plus na displej (APP-IPH8PAB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Míváte obavy z poškrábaného obrazovky zařízení? Potom zajistí účinnou pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 8 Plus na displej, která je matná a nijak na sebe neupozorňuje v běžném používání. Je připravena pro Apple iPhone 8 Plus a dodá skvělou ochranu před odřením. Tím, že je ořezaná přesně pro dané zařízení, neblokuje nic důležitého, díky tomu získáte pocit, jako byste ani žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 8 Plus na displej (APP-IPH8PAB-D) , Screenshield apple watch series 4 (44 mm) na displej (app-wtchs444-d)

Screenshield APPLE iPad Air 5 10.9 (2022) Wi-Fi na displej (APP-IPAA522W-D)

Screenshield APPLE iPad Air 5 10.9 (2022) Wi-Fi na displej (APP-IPAA522W-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPad Air 10,9" (2022), na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte strach z poškozeného displeje právě pořízeného zařízení? Potom nabídne řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPad Air 5 10.9 (2022) Wi-Fi na displej, která je úplně čirá a nebude překážet během každodenního užívání. Vzhledem k tomu, že je zhotovená na míru zařízení, disponuje výřezy na důležité prvky, díky tomu budete mít pocit, jako byste pracovali bez fólie. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Hlavní vlastnosti ochranné fólie Screenshield APPLE iPad Air 5 10.9 (2022) Wi-Fi na displej Nesníží citlivost dotyku Jednoduchá aplikace nalepením Ochranná fólie ScreenShield je opatřena výřezy podle... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPad Air 5 10.9 (2022) Wi-Fi na displej (APP-IPAA522W-D) , Screenshield apple watch series 3 (42 mm) na displej (app-wtchs342-d)

Screenshield APPLE Watch SE (44 mm) na displej (APP-WTCHSE44-D)

Screenshield APPLE Watch SE (44 mm) na displej (APP-WTCHSE44-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple Watch 44mm Nechcete si nechat rozbít displej? Přesně pro takové případy je vytvořena ochranná fólie Screenshield APPLE Watch SE (44 mm) na displej, která zajistí jeho bezpečí. Vzhledem k tomu, že je udělána jen pro jedno zařízení, nechává důležité prvky odkryté a vy se tak cítíte, jako byste pracovali úplně bez ní. Hlavní přednosti ochranné fólie Screenshield APPLE Watch SE (44 mm) na displej I po aplikaci zůstává totožná citlivost dotyku Bezbublinková aplikace Ochranná fólie ScreenShield je opatřena všemi výřezy (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE Watch SE (44 mm) na displej (APP-WTCHSE44-D) , Screenshield apple watch series 8 (41 mm) fólie na displej (app-wtchs841-d)

Screenshield APPLE iPad (2018) Wi-Fi na displej (APP-IPD18-D)

Screenshield APPLE iPad (2018) Wi-Fi na displej (APP-IPD18-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPad 9,7" (2018), na displej přístroje, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje riziko poškození či znečištění displeje vašeho zařízení, díky čemuž jej udržíte v perfektním stavu po skutečně velmi dlouhou dobu. Při každodenním používání je fólie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPad (2018) Wi-Fi na displej (APP-IPD18-D) , Screenshield apple watch series 8 (45 mm) fólie na displej (app-wtchs845-d)

Screenshield iPhone 14 fólie na displej (APP-IPH14-D)

Screenshield iPhone 14 fólie na displej (APP-IPH14-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 14, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte oprávněné obavy z poškozeného displeje nově pořízeného zařízení? V takovém případě zajistí efektivní pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield iPhone 14 fólie na displej, která je pevná, ale přesto dokonale průhledná a není rušivá v běžném používání. Je určena přímo pro telefon Apple iPhone 14 a dodá adekvátní ochranu před poničením. Tím, že je určená pro konkrétní zařízení, nic důležitého nepřekrývá, což dává téměř pocit, jako byste vůbec žádnou fólii na displej nepřidávali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Podstatné parametry ochranné fólie Screenshield iPhone 14 fólie na displej Fólie na displej mobilu Apple iPhone 14... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield iPhone 14 fólie na displej (APP-IPH14-D) , Screenshield apple ipad 9 10.2 (2021) wi-fi na displej (app-ipd921-d)

Screenshield APPLE Watch Series 3 (42 mm) na displej (APP-WTCHS342-D)

Screenshield APPLE Watch Series 3 (42 mm) na displej (APP-WTCHS342-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple Watch 42mm Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garanci proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě minimalizuje riziko poškození či znečištění displeje vašeho zařízení, díky čemuž jej udržíte v perfektním stavu po skutečně velmi dlouhou dobu. Při každodenním používání je fólie naprosto neznatelná a žádným způsobem neovlivní práci s přístrojem. Díky její extrémní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE Watch Series 3 (42 mm) na displej (APP-WTCHS342-D)

Screenshield APPLE Watch Series 4 (44 mm) na displej (APP-WTCHS444-D)

Screenshield APPLE Watch Series 4 (44 mm) na displej (APP-WTCHS444-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple Watch 44mm Nechcete se bát rozbití skla? Přesně kvůli tomu byla vytvořena ochranná fólie Screenshield APPLE Watch Series 4 (44 mm) na displej, která se stará o jeho ochranu. Tím, že je zhotovená přímo pro konkrétní zařízení, nebrání v dostupnosti důležitých prvků a vám tím dodá pocit, jako byste fólii ani neměli. Základní parametry ochranné fólie Screenshield APPLE Watch Series 4 (44 mm) na displej I po aplikaci zůstává totožná citlivost dotyku Nelepíte na telefon bez jakýchkoli problémů Ochranná fólie ScreenShield je opatřena výřezy pro důležité prvky (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE Watch Series 4 (44 mm) na displej (APP-WTCHS444-D)

Screenshield APPLE Watch Series 6 44 mm folie na displej, APP-WTCHS644-D

Screenshield APPLE Watch Series 6 44 mm folie na displej, APP-WTCHS644-D
Detail

Kvalitní fólie představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje Vašich hodinek APPLE Watch Series 6 (44 mm) v perfektní kondici. Zajistí dokonalou ochranu před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její extrémní odolnosti si také výrobce může dovolit poskytovat na ní doživotní záruku. Součástí tohoto produktu je ochrana displeje na bázi průhledné polyuretanové fólie. (patro.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE Watch Series 6 44 mm folie na displej, APP-WTCHS644-D

Screenshield APPLE Watch Ultra Cellular (49 mm) fólie na displej (APP-WTCHUL49CE-D)

Screenshield APPLE Watch Ultra Cellular (49 mm) fólie na displej (APP-WTCHUL49CE-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple Watch Ultra 49mm, kompatibilní s čtečkou otisků, uchycení po celé ploše, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Bojíte se rozbitého displeje? Přesně proto byla vytvořena ochranná fólie Screenshield APPLE Watch Ultra Cellular (49 mm) fólie na displej, která má na starosti jeho ochranu. Protože je vyřezána přímo pro toto zařízení, nezakrývá nic nežádoucího a dává tedy pocit, jako byste vlastně ani fólii nepoužívali. Hlavní přednosti ochranné fólie Screenshield APPLE Watch Ultra Cellular (49 mm) fólie na displej Nijak neomezuje citlivost dotyku Bezbublinková aplikace Ochranná fólie ScreenShield je přesně vyřezána pro daný typ displeje (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE Watch Ultra Cellular (49 mm) fólie na displej (APP-WTCHUL49CE-D)

Screenshield APPLE iPad 8 10.2 (2020) Wi-Fi na displej (APP-IPD820-D)

Screenshield APPLE iPad 8 10.2 (2020) Wi-Fi na displej (APP-IPD820-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPad 10,2" (2020), na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte obavy z rozbitého obrazovky vašeho nového zařízení? Potom poskytne jednoduché řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPad 8 10.2 (2020) Wi-Fi na displej, která je pevná, ale dokonale čirá a nijak nepřekáží při nejběžnějším užívání. Díky tomu, že je vyhotovena přímo pro jediné zařízení, nebrání v přístupu k žádným důležitým prvkům a to působí téměř tak, jako byste nikdy žádnou fólii neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Díky stěrce vás nebudou trápit žádné bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Stěžejní parametry ochranné fólie Screenshield APPLE iPad 8 10.2 (2020) Wi-Fi na displej Nijak neomezí citlivost dotykového displeje Po aplikaci je čistá, bez bublin Ochranná fólie ScreenShield... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPad 8 10.2 (2020) Wi-Fi na displej (APP-IPD820-D)

Screenshield APPLE iPad mini 5th (2019) Wi-Fi na displej (APP-IPAM19-D)

Screenshield APPLE iPad mini 5th (2019) Wi-Fi na displej (APP-IPAM19-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPad Mini 5 (2019), na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte obavy z poškrábaného displeje zařízení? Potom je velmi vhodná ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPad mini 5th (2019) Wi-Fi na displej, která je úplně průhledná a nijak nevadí při nejběžnějším využívání. Tím, že je nachystaná právě pro tuto verzi zařízení, nekryje důležité prvky a vy díky tomu získáte pocit jako byste fólii ani neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Klíčové parametry ochranné fólie Screenshield APPLE iPad mini 5th (2019) Wi-Fi na displej Aplikace nezmění citlivost dotyku Aplikace bez obav z bublinek Ochranná fólie ScreenShield je opatřena všemi výřezy Součástí balení s fólií je čisticí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPad mini 5th (2019) Wi-Fi na displej (APP-IPAM19-D)

Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2021) Wi-Fi na displej (APP-IPDPR1121-D)

Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2021) Wi-Fi na displej (APP-IPDPR1121-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPad Pro 11" (2021), na displej přístroje, lesklý povrch Neradi riskujete a máte strach z poškozeného skla právě pořízeného zařízení? V tom případě je naprosto ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2021) Wi-Fi na displej, která je pevná, ale přesto čirá a nezavazí během běžného užívání. Jelikož je nařezána pro konkrétní zařízení, neblokuje žádný důležitý prvek a vás tak čeká pocit, jako byste žádnou fólii neměli. Hlavní vlastnosti ochranné fólie Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2021) Wi-Fi na displej Neomezuje citlivost dotyku Aplikace je snadná, bez bublin Ochranná fólie ScreenShield disponuje výřezy přesně podle displeje (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2021) Wi-Fi na displej (APP-IPDPR1121-D)

Screenshield APPLE iPad 9 10.2 (2021) Wi-Fi na displej (APP-IPD921-D)

Screenshield APPLE iPad 9 10.2 (2021) Wi-Fi na displej (APP-IPD921-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPad 10,2" (2021), na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík a stěrka součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na obavu z rozbitého skla nově zářícího zařízení? V takovém případě zajistí efektivní pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPad 9 10.2 (2021) Wi-Fi na displej, která je odolná, ale průhledná a nezavazí během běžného využívání. Tím, že je zhotovená pro konkrétní zařízení, má patřičné výřezy pro důležité prvky a vám se tak zdá, jako byste žádnou fólii nepoužívali. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. Klíčové znaky ochranné fólie Screenshield APPLE iPad 9 10.2 (2021) Wi-Fi na displej Nesníží citlivost dotyku Bezbublinková aplikace Ochranná fólie ScreenShield disponuje výřezy přesně podle displeje Součástí balení s fólií je čisticí hadřík a stěrka (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPad 9 10.2 (2021) Wi-Fi na displej (APP-IPD921-D)

Screenshield APPLE iPad Pro 12.9" (2021) Wi-Fi na displej (APP-IPDPR12921-D)

Screenshield APPLE iPad Pro 12.9" (2021) Wi-Fi na displej (APP-IPDPR12921-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPad Pro 12,9" (2021), na displej přístroje, čisticí hadřík a alkoholový hadřík součástí balení Nedá vám spát strach z poškozeného displeje zařízení? Přesně pro takové případy je vytvořena ochranná fólie Screenshield APPLE iPad Pro 12.9" (2021) Wi-Fi na displej, která se stará o jeho ochranu. Vzhledem k tomu, že je vyřezána speciálně pro konkrétní zařízení, má patřičné výřezy pro důležité prvky a vy díky tomu získáte pocit jako byste fólii nepoužívali. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Alkoholový hadřík se bude hodit k odstranění nečistot. Stěžejní vlastnosti ochranné fólie Screenshield APPLE iPad Pro 12.9" (2021) Wi-Fi na displej Nesníží citlivost dotyku Jednoduchá aplikace nalepením Ochranná fólie ScreenShield disponuje výřezy přesně podle displeje Součástí balení je čisticí hadřík a alkoholový hadřík (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPad Pro 12.9" (2021) Wi-Fi na displej (APP-IPDPR12921-D)

Screenshield APPLE Watch Series 8 (45 mm) fólie na displej (APP-WTCHS845-D)

Screenshield APPLE Watch Series 8 (45 mm) fólie na displej (APP-WTCHS845-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple Watch Series 8 a Watch 45mm, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nechcete se bát rozbití skla? Přesně kvůli tomu byla vytvořena ochranná fólie Screenshield APPLE Watch Series 8 (45 mm) fólie na displej, která se stará o jeho ochranu. Vzhledem k tomu, že je zhotovená přesně pro zařízení, nekryje důležité prvky a vy tak získáte pocit, jako byste na displeji žádnou fólii neměli. Základní přednosti ochranné fólie Screenshield APPLE Watch Series 8 (45 mm) fólie na displej Nijak neomezuje citlivost dotyku Aplikace je snadná, bez bublin Ochranná fólie ScreenShield má výřezy pro důležité prvky (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE Watch Series 8 (45 mm) fólie na displej (APP-WTCHS845-D)

Screenshield APPLE Watch Series 8 (41 mm) fólie na displej (APP-WTCHS841-D)

Screenshield APPLE Watch Series 8 (41 mm) fólie na displej (APP-WTCHS841-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple Watch Series 8 a Watch 41mm, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nechcete se bát rozbití skla? Pro tyto případy je zde připravena ochranná fólie Screenshield APPLE Watch Series 8 (41 mm) fólie na displej, která se postará o jeho zabezpečení. Tím, že je dělaná pro tohle zařízení, nechává všechny důležité prvky odkryté a vás tak čeká pocit, jako byste měli displej čistý, bez fólie. Významné vlastnosti ochranné fólie Screenshield APPLE Watch Series 8 (41 mm) fólie na displej Po aplikaci zůstává totožná citlivost dotyku Bezbublinková aplikace Ochranná fólie ScreenShield je opatřena všemi výřezy (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE Watch Series 8 (41 mm) fólie na displej (APP-WTCHS841-D)

Screenshield APPLE iPad mini 6th 8.3 (2021) Wi-Fi na displej (APP-IPAM21-D)

Screenshield APPLE iPad mini 6th 8.3 (2021) Wi-Fi na displej (APP-IPAM21-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPad Mini 8,3" (2021), na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík a stěrka součástí balení Špatně se vám spí, protože máte obavy z rozbitého obrazovky vašeho nového zařízení? V takovém případě snadno pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPad mini 6th 8.3 (2021) Wi-Fi na displej, která je pochopitelně čirá a nepůsobí rušivě během využívání. Vzhledem k tomu, že je vyhotovena přímo pro konkrétní zařízení, neblokuje žádné důležité prvky a vy díky tomu získáte pocit jako byste vlastně ani žádnou neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. Rozhodující přednosti ochranné fólie Screenshield APPLE iPad mini 6th 8.3 (2021) Wi-Fi na displej Neomezuje citlivost dotyku Při aplikaci se netvoří bubliny Ochranná fólie ScreenShield je opatřena všemi výřezy Součástí balení je čisticí hadřík a stěrka (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPad mini 6th 8.3 (2021) Wi-Fi na displej (APP-IPAM21-D)

Screenshield APPLE iPad 9 10.2 (2021) Wi-Fi Cellular na displej (APP-IPD921CE-D)

Screenshield APPLE iPad 9 10.2 (2021) Wi-Fi Cellular na displej (APP-IPD921CE-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPad 10,2" (2021), na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík a stěrka součástí balení Špatně se vám spí, protože máte obavy z poškrábaného obrazovky zařízení? Potom snadno pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPad 9 10.2 (2021) Wi-Fi Cellular na displej, která je i při velké odolnosti průhledná a nepůsobí rušivým dojmem za běžného využívání. Jelikož je nachystaná právě pro jediné zařízení, nezakrývá nic nežádoucího a vám se tak zdá, jako byste měli displej bez fólie. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. Hlavní parametry ochranné fólie Screenshield APPLE iPad 9 10.2 (2021) Wi-Fi Cellular na displej Citlivost dotyku zůstává zachována Při aplikaci nevznikají bubliny Ochranná fólie ScreenShield je opatřena všemi výřezy Součástí balení s fólií je čisticí hadřík a stěrka (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPad 9 10.2 (2021) Wi-Fi Cellular na displej (APP-IPD921CE-D)

Screenshield APPLE iPad mini 6th 8.3 (2021) Wi-Fi Cellular na displej (APP-IPAM21CE-D)

Screenshield APPLE iPad mini 6th 8.3 (2021) Wi-Fi Cellular na displej (APP-IPAM21CE-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPad Mini 8,3" (2021), na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík a stěrka součástí balení Máte obavy z poškozeného skla zařízení? Potom by mohla pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPad mini 6th 8.3 (2021) Wi-Fi Cellular na displej, která je lesklá a nezavazí během běžného využívání. Vzhledem k tomu, že je navržená speciálně pro jediné zařízení, neblokuje nic z důležitých prvků, díky tomu budete mít pocit, jako byste vlastně ani žádnou neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při nalepování fólie. Klíčové parametry ochranné fólie Screenshield APPLE iPad mini 6th 8.3 (2021) Wi-Fi Cellular na displej Zachová původní citlivost dotyku Nelepíte na telefon bez jakýchkoli problémů Ochranná fólie ScreenShield je vyřezána na míru displeje Obsah balení: čisticí hadřík a stěrka (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPad mini 6th 8.3 (2021) Wi-Fi Cellular na displej (APP-IPAM21CE-D)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE Watch SE (44 mm) na displej (APP-WTCHSE44AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE Watch SE (44 mm) na displej (APP-WTCHSE44AB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple Watch 44mm Míváte strach z poškození vašeho zařízení? To je důvod, proč byla vytvořena ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria APPLE Watch SE (44 mm) na displej, která se stará o jeho ochranu. Díky tomu, že je nachystaná přímo pro zařízení, nechává otvory na důležité prvky a to působí téměř tak, jako byste pracovali bez fólie. Zásadní funkce ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria APPLE Watch SE (44 mm) na displej Aplikace neomezuje citlivost dotyku Jednoduše se lepí a nenechává bubliny Ochranná fólie ScreenShield je opatřena potřebnými výřezy (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria APPLE Watch SE (44 mm) na displej (APP-WTCHSE44AB-D)

ScreenShield pro iPhone SE na displej telefonu (APP-IPH5SE-D)

ScreenShield pro iPhone SE na displej telefonu (APP-IPH5SE-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 5 a iPhone SE (2016), na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení ScreenShield představuje perfektní nástroj pro zachování vašeho přístroje v perfektní kondici. Chrání proti poškrábání i dalším negativním vnějším vlivům. Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní fóliiSnadná aplikace, která nezanechává stopyOchrana bez kompromisů. A navždy!Fólie ScreenShield spolehlivě... (alza.cz)

Podobné produkty ako ScreenShield pro iPhone SE na displej telefonu (APP-IPH5SE-D)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE Watch Series 3 (42 mm) na displej (APP-WTCHS342AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE Watch Series 3 (42 mm) na displej (APP-WTCHS342AB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Nechcete se bát rozbití skla? Pro takové případy je vyrobena ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria APPLE Watch Series 3 (42 mm) na displej, která zajistí jeho bezpečí. Protože je vyhotovena jen pro jedno zařízení, neblokuje žádné důležité prvky a vám se tak bude zdát, jako byste fólii vůbec neměli nasazenou. Základní parametry ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria APPLE Watch Series 3 (42 mm) na displej Neprojeví se na citlivosti dotyku Aplikace bez bublinek Ochranná fólie ScreenShield má výřezy podle displeje (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria APPLE Watch Series 3 (42 mm) na displej (APP-WTCHS342AB-D)

ScreenShield pro iPhone 6 na displej telefonu (APP-IPH6-D)

ScreenShield pro iPhone 6 na displej telefonu (APP-IPH6-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 6 a iPhone 6s, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Velmi odolná ochranná fólie ScreenShield zajistí dokonalou ochranu displeje mobilního telefonu Apple iPhone 6 před šmouhami a poškrábáním. Fólie má čirou barvu a po nanesení na displej nedochází k barevnému zkreslení. ScreenShield zároveň i dobře zakryje již existující drobné škrábance. Dodává se v úhledném balení, ve kterém dále naleznete hadřík pro očištění displeje, aplikační tekutinu a plastovou stěrku, pomocí které po nanesení fólie vytlačíte vzniklé bubliny a nežádoucí tekutinu. Díky extrémní odolnosti je na ní poskytována doživotní záruka. Váš přístroj bude s fólií ScreenShield vypadat stále jako nový. Parametry a specifikace:Určeno pro:Apple iPhone 6Vlastnosti:Ochrana displeje Extrémní odolnost a plná průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruka Snadná aplikaceObsah... (alza.cz)

Podobné produkty ako ScreenShield pro iPhone 6 na displej telefonu (APP-IPH6-D)

Screenshield APPLE iPhone SE (2020) APP-TG3DBIPHSE20-D

Screenshield APPLE iPhone SE (2020) APP-TG3DBIPHSE20-D
Detail

Tvrzené sklo Screenshield pro mobilní telefon Apple iPhone SE (2020) ochrání displej i rámeček kolem něj. Navzdory nízké tloušťce 0,26 mm dokáže tvrzené sklo s tvrdostí 9H odolat i silnějším nárazům. Poškrábání od klíčů v kapse už pro vás nebude hrozbou. Oleofóbní povrchová úprava zamezí vzniku mastných šmuh a otisků prstů. Tvrzené sklo Screenshield pro iPhone SE neovlivňuje citlivost displeje ani viditelnost obsahu. Zaoblené hrany udržují komfort pro uživatele, na který jsme u Apple produktů zvyklí. Specifikace Určení: tvrzené sklo pro ochranu displeje Kompatibilita: Apple iPhone SE 2020 Tvrdost: 9H Barva rámečku: černá (patro.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone SE (2020) APP-TG3DBIPHSE20-D

Screenshield APPLE iPhone 11 folie na displej

Screenshield APPLE iPhone 11 folie na displej
Detail

Kvalitní fólie Screenshield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje Vašeho telefonu APPLE iPhone 11 folie v perfektní kondici. Zajistí dokonalou ochranu před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její extrémní odolnosti si také výrobce může dovolit poskytovat na ní doživotní záruku. Součástí tohoto produktu je ochrana displeje na bázi průhledné polyuretanové fólie. (patro.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 11 folie na displej
Screenshield APPLE iPhone SE (2022) na displej (APP-IPHSE22-D), Screenshield APPLE iPhone SE 2020 na na displej (APP-IPHSE20-D), Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone SE na displej (APP-IPH5SEAB-D), Screenshield APPLE iPhone 13 na displej (APP-IPH13-D), Screenshield APPLE iPhone 8 na displej (APP-IPH8-D), Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone SE 2020 na displej (APP-IPHSE20AB-D), Screenshield APPLE iPhone 13 Pro na displej (APP-IPH13PR-D), Screenshield APPLE iPhone 11 Pro na displej (APP-IPH11PR-D), ScreenShield Apple iPhone 7 Plus na displej (APP-IPH7P-D), Screenshield APPLE iPhone 8 Plus na displej (APP-IPH8P-D), ScreenShield pro iPhone SE na displej telefonu (APP-IPH5SE-D), Screenshield APPLE Watch SE (44 mm) na displej (APP-WTCHSE44-D), Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone Xr na displej (APP-IPHXRAB-D), Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 6 na displej (APP-IPH6AB-D), Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 7 na displej (APP-IPH7AB-D), Screenshield Apple iPhone 14 Plus fólie na displej (APP-IPH14PL-D), Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 6S na displej (APP-IPH6SAB-D), Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone X na displej (APP-IPHXAB-D), Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na displej (APP-IPH11PRMAX-D), Screenshield APPLE iPad 10.9" (2022) Wi-Fi fólie na displej (APP-IPD22-D), Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 8 Plus na displej (APP-IPH8PAB-D), Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 11 Pro na displej (APP-IPH11PRAB-D), Screenshield Anti-Bacteria APPLE Watch SE (44 mm) na displej (APP-WTCHSE44AB-D), ScreenShield pro iPhone 6 na displej telefonu (APP-IPH6-D), Screenshield APPLE iPad (2018) Wi-Fi na displej (APP-IPD18-D), Screenshield APPLE Watch Series 4 (44 mm) na displej (APP-WTCHS444-D), Screenshield APPLE Watch Series 3 (42 mm) na displej (APP-WTCHS342-D), Screenshield APPLE Watch Series 8 (41 mm) fólie na displej (APP-WTCHS841-D), Screenshield APPLE Watch Series 8 (45 mm) fólie na displej (APP-WTCHS845-D), Screenshield APPLE iPad 9 10.2 (2021) Wi-Fi na displej (APP-IPD921-D)