Screenshield apple iphone 13 pro max na celé tělo (app-iph13prmx-b)

Produkt Screenshield apple iphone 13 pro max na celé tělo (app-iph13prmx-b) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Screenshield apple iphone 13 pro max na celé tělo (app-iph13prmx-b) upraviť a produkt hľadať znova.

Screenshield APPLE iPhone 13 Pro Max na celé tělo (APP-IPH13PRMX-B)

Screenshield APPLE iPhone 13 Pro Max na celé tělo (APP-IPH13PRMX-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 13 Pro Max, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík a stěrka součástí balení Máte strach z poškrábaných zad a krycího skla nově pořízeného zařízení? V takovém případě zajistí efektivní pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone 13 Pro Max na celé tělo, která je odolná, ale průhledná a neruší při klasickém využívání. Je vhodná přímo pro displej mobilu Apple iPhone 13 Pro Max a dodá spolehlivou ochranu před poškrábáním. Díky tomu, že je vyřezána přesně pro dané zařízení, nic důležitého nepřekrývá a dodává tím pocit, jako byste vůbec žádnou fólii na displej nepřidávali. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při nalepování fólie. Důležité parametry ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone 13 Pro Max na celé tělo Fólie na displej mobilu Apple iPhone 13 Pro Max Po aplikaci je zachována... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 13 Pro Max na celé tělo (APP-IPH13PRMX-B) , Screenshield apple iphone 13 pro max na celé tělo (app-iph13prmx-b)

Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na celé tělo (APP-IPH11PRMAX-B)

Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na celé tělo (APP-IPH11PRMAX-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 11 Pro Max, na displej a zadní část přístroje, matný povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na obavu z poškrábaných zad a displeje nového zařízení? V takovém případě poskytne jednoduché řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na celé tělo, která je matná a nepřitahuje pozornost při používání. Je připravena přímo pro telefon Apple iPhone 11 Pro Max a zaručí spolehlivou ochranu před poničením. Tím, že je dělaná přímo pro zařízení, nic důležitého nepřekrývá a dává tedy pocit, jako byste fólii ani nepoužívali. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Podstatné parametry ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na celé tělo Ochranná fólie na telefon Apple... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na celé tělo (APP-IPH11PRMAX-B) , Screenshield apple iphone 13 na celé tělo (app-iph13-b)

Screenshield APPLE iPhone 12 Pro Max na celé tělo (APP-IPH12PRMX-B)

Screenshield APPLE iPhone 12 Pro Max na celé tělo (APP-IPH12PRMX-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 12 Pro Max, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na obavu z poškozených zad a obrazovky právě pořízeného zařízení? Pak může pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone 12 Pro Max na celé tělo, která je i při velké odolnosti průhledná a nijak na sebe neupozorňuje během užívání. Je určena pro mobil Apple iPhone 12 Pro Max a tvoří patřičnou ochranu před poškozením. Tím, že je nachystaná přímo pro jediné zařízení, nezavazí u důležitých prvků, díky tomu budete mít pocit, jako byste vůbec žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Zajímavé funkce ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone 12 Pro Max na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 12 Pro Max na celé tělo (APP-IPH12PRMX-B) , Screenshield apple iphone 13 mini na celé tělo (app-iph13mn-b)

Screenshield APPLE iPhone 13 na celé tělo (APP-IPH13-B)

Screenshield APPLE iPhone 13 na celé tělo (APP-IPH13-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 13, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík a stěrka součástí balení Máte vždy strach z poškrábaných zad a displeje nového zařízení? V tom případě je nejvhodnějším řešením ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone 13 na celé tělo, která je i při velké odolnosti průhledná a nebude rušit při každodenním užívání. Tento typ je určen pro Apple iPhone 13 a poskytne skvělou ochranu před poškrábáním. Tím, že je ořezaná pro tohle zařízení, neblokuje nic důležitého a vám tím dodá pocit, jako byste vlastně ani fólii nepoužívali. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. Zajímavé vlastnosti ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone 13 na celé tělo Ochranná fólie na telefon Apple iPhone 13 Zachová původní citlivost dotyku Jednoduchá aplikace nalepením Ochranná fólie ScreenShield má veškeré výřezy (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 13 na celé tělo (APP-IPH13-B) , Screenshield apple iphone 12 pro max na celé tělo (app-iph12prmx-b)

Screenshield APPLE iPhone 14 Pro Max fólie na celé tělo (APP-IPH14PRMX-B)

Screenshield APPLE iPhone 14 Pro Max fólie na celé tělo (APP-IPH14PRMX-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 14 Pro Max, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, tloušťka 0,15 mm, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Neradi riskujete a máte strach z poškrábaných zad a displeje nově zářícího zařízení? V takovém případě by mohla pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone 14 Pro Max fólie na celé tělo, která je průhledná a nepůsobí rušivě při běžném využívání. Je určena pro displej telefonu Apple iPhone 14 Pro Max a dodá efektivní ochranu před poškrábáním. Vzhledem k tomu, že je ořezaná pro tuto konkrétní verzi zařízení, nechává všechny důležité prvky odkryté, což působí téměř tak, jako byste pracovali bez fólie. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Zajímavé parametry ochranné fólie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 14 Pro Max fólie na celé tělo (APP-IPH14PRMX-B) , Screenshield apple iphone 14 pro max fólie na celé tělo (app-iph14prmx-b)

Screenshield APPLE iPhone 13 mini na celé tělo (APP-IPH13MN-B)

Screenshield APPLE iPhone 13 mini na celé tělo (APP-IPH13MN-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 13 mini, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík a stěrka součástí balení Máte vždy strach z poškozených zad a krycího skla právě pořízeného zařízení? Potom zajistí účinnou pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone 13 mini na celé tělo, která je pevná, ale stále průhledná a nijak na sebe nepoutá pozornost během každodenního používání. Je připravena pro Apple iPhone 13 mini a zaručí skvělou ochranu před odřením. Díky tomu, že je nachystaná originálně pro zařízení, má výřezy pro důležité prvky, což působí, jako byste vlastně ani fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. Důležité parametry ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone 13 mini na celé tělo Ochranná fólie na displej telefonu Apple iPhone 13 mini Neomezuje citlivost dotyku Jednoduchá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 13 mini na celé tělo (APP-IPH13MN-B) , Screenshield apple iphone 11 na celé tělo (app-iph11-b)

Screenshield APPLE iPhone 11 na celé tělo (APP-IPH11-B)

Screenshield APPLE iPhone 11 na celé tělo (APP-IPH11-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 11, na displej a zadní část přístroje, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte strach z poškozených zad a krycího skla nově zářícího zařízení? Přesně proto byla vytvořena ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone 11 na celé tělo, která má na starosti jeho ochranu. Tento typ je určen pro displej telefonu Apple iPhone 11 a poskytne účinnou ochranu před poničením. Protože je určená přesně pro dané zařízení, má patřičné výřezy pro důležité prvky, díky tomu budete mít pocit, jako byste měli zařízení bez fólie. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Zajímavé přednosti ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone 11 na celé tělo Ochranná fólie pro mobil Apple iPhone 11 Aplikace nezmění citlivost dotyku Nelepíte na telefon bez jakýchkoli... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 11 na celé tělo (APP-IPH11-B) , Screenshield apple iphone se 2020 na celé tělo (app-iphse20-b)

Screenshield APPLE iPhone 12 na celé tělo (APP-IPH12-B)

Screenshield APPLE iPhone 12 na celé tělo (APP-IPH12-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 12, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte vždy strach z poškozených zad a krycího skla zařízení? V tom případě může pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone 12 na celé tělo, která je dočista průhledná a nijak na sebe nepoutá pozornost při nejběžnějším používání. Je ideální pro mobil Apple iPhone 12 a poskytne efektivní ochranu před poničením. Vzhledem k tomu, že je dělaná právě pro konkrétní zařízení, nebrání v dostupnosti důležitých prvků a vám tím dodá pocit, jako byste vlastně ani fólii nepoužívali. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Stěžejní vlastnosti ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone 12 na celé tělo Ochranná fólie na displej mobilu Apple... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 12 na celé tělo (APP-IPH12-B) , Screenshield apple iphone 14 pro fólie na celé tělo (app-iph14pr-b)

Screenshield APPLE iPhone SE 2020 na celé tělo (APP-IPHSE20-B)

Screenshield APPLE iPhone SE 2020 na celé tělo (APP-IPHSE20-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Ochranná fólie Screenshield dokonale ochrání displej i zadní část telefonu před škrábanci i jiným poškozením, kromě toho dokáže zamaskovat již vzniklé drobné škrábance. Je přitom plně kompatibilní s chytrým telefonem APPLE iPhone SE 2020. Jelikož je stvořená přímo pro dané zařízení, neblokuje žádný důležitý prvek a vám tak bude připadat, jako byste fólii ani nepoužívali. Součástí balení je aplikační sprej, který můžete využít i pro dezinfekci telefonu. Fólie nezpůsobí změnu barev displeje a ten se navíc bude i méně mastit. Fólie Screenshield skutečně skvěle ochrání váš iPhone SE. Klíčové vlastnosti ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone SE 2020Ochranná fólie na zadní část telefonu i displejKompatibilní s APPLE iPhone SE 2020Chrání jej před škrábanci i jiným... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone SE 2020 na celé tělo (APP-IPHSE20-B) , Screenshield anti-bacteria apple iphone 8 na celé tělo (app-iph8ab-b)

Screenshield Apple iPhone 14 Plus fólie na celé tělo (APP-IPH14PL-B)

Screenshield Apple iPhone 14 Plus fólie na celé tělo (APP-IPH14PL-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 14 Plus, na displej a zadní část přístroje Máte tu a tam obavy z poškozených zad a obrazovky vašeho zařízení? Pro takové případy je vyrobena ochranná fólie Screenshield Apple iPhone 14 Plus fólie na celé tělo, která zajistí jeho bezpečí. Je vhodná přímo na displej telefonu Apple iPhone 14 Plus a zajistí účinnou ochranu před poškrábáním. Vzhledem k tomu, že je určená pro tuto konkrétní verzi zařízení, nic důležitého neblokuje a dodává tím pocit, jako byste na displeji žádnou fólii neměli. Důležité funkce ochranné fólie Screenshield Apple iPhone 14 Plus fólie na celé tělo Fólie na displej mobilu Apple iPhone 14 Plus Aplikace neomezuje citlivost dotyku Aplikace bez bublinek Ochranná fólie ScreenShield je opatřena potřebnými výřezy (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Apple iPhone 14 Plus fólie na celé tělo (APP-IPH14PL-B) , Screenshield iphone 14 fólie na celé tělo (app-iph14-b)

Screenshield Apple iPhone 14 Pro fólie na celé tělo (APP-IPH14PR-B)

Screenshield Apple iPhone 14 Pro fólie na celé tělo (APP-IPH14PR-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 14, na displej a zadní část přístroje, fullcover Špatně se vám spí, protože máte strach z poškozených zad a displeje nového zařízení? Přesně pro takové případy je vytvořena ochranná fólie Screenshield Apple iPhone 14 Pro fólie na celé tělo, která se postará o jeho zabezpečení. Je vyrobena pro telefon Apple iPhone 14 a zaručí patřičnou ochranu před poškrábáním. Protože je navržená speciálně pro konkrétní zařízení, nekryje se s důležitými prvky, díky tomu se cítíte, jako byste žádnou fólii nepoužívali. Zásadní funkce ochranné fólie Screenshield Apple iPhone 14 Pro fólie na celé tělo Ochranná fólie na displej mobilu Apple iPhone 14 Aplikace nezmění citlivost dotyku Po aplikaci je čistá, bez bublin Ochranná fólie ScreenShield díky výřezům nezakrývá žádný důležitý prvek (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Apple iPhone 14 Pro fólie na celé tělo (APP-IPH14PR-B) , Screenshield apple ipad 10.2“ (2019) wi-fi na celé tělo (app-ipd19-b)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 8 na celé tělo (APP-IPH8AB-B)

Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 8 na celé tělo (APP-IPH8AB-B)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání celého těla, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Nechcete riskovat a máte obavy z poškozených zad a displeje právě pořízeného zařízení? V takovém případě zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 8 na celé tělo, která je matná a nepřitahuje pozornost při obyčejném využívání. Je vyrobena pro mobil Apple iPhone 8 a vytvoří praktickou ochranu před poškrábáním. Vzhledem k tomu, že je dělaná speciálně pro jediné zařízení, má výřezy pro důležité prvky a vy tak získáte pocit, jako byste fólii ani neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Všechny... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 8 na celé tělo (APP-IPH8AB-B) , Screenshield apple ipad pro 11 (2021) wi-fi cellular na celé tělo (app-ipdpr1121ce-b)

Screenshield iPhone 14 fólie na celé tělo (APP-IPH14-B)

Screenshield iPhone 14 fólie na celé tělo (APP-IPH14-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 14, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte vždy strach z poškrábaných zad a krycího skla zařízení? Pak lehce pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield iPhone 14 fólie na celé tělo, která je velmi pevná, ale přesto čirá a nebude překážet v běžném používání. Je připravena pro mobil Apple iPhone 14 a zajistí praktickou ochranu před poškrábáním. Díky tomu, že je zhotovená jen pro jediné zařízení, nezakrývá důležité prvky a téměř se cítíte, jako byste vlastně ani fólii neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Významné přednosti ochranné fólie Screenshield iPhone 14 fólie na celé tělo Fólie na mobil Apple iPhone 14 Citlivost dotyku zůstává zachována Jednoduše se lepí a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield iPhone 14 fólie na celé tělo (APP-IPH14-B) , Screenshield apple iphone 11 pro max na cele telo app iph11prmax b

Screenshield APPLE iPad 10.2“ (2019) Wi-Fi na celé tělo (APP-IPD19-B)

Screenshield APPLE iPad 10.2“ (2019) Wi-Fi na celé tělo (APP-IPD19-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPad 10,2" (2019), na displej a zadní část přístroje, matný povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte obavy z poškrábaných zad a krycího skla právě pořízeného zařízení? V takovém případě nabízí snadné řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPad 10.2“ (2019) Wi-Fi na celé tělo, která je matná a nebude rušit během používání. Protože je ořezaná pro tuto konkrétní verzi zařízení, nechává důležité prvky odkryté a vy tak máte pocit, jako byste vlastně ani fólii nepoužívali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Klíčové parametry ochranné fólie Screenshield APPLE iPad 10.2“ (2019) Wi-Fi na celé tělo Nemá vliv na citlivost dotyku Velmi snadná aplikace Ochranná fólie ScreenShield má všechny potřebné výřezy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPad 10.2“ (2019) Wi-Fi na celé tělo (APP-IPD19-B) , Screenshield apple ipad air 5 10.9 (2022) wi-fi na celé tělo (app-ipaa522w-b)

Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2021) Wi-Fi Cellular na celé tělo (APP-IPDPR1121CE-B)

Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2021) Wi-Fi Cellular na celé tělo (APP-IPDPR1121CE-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPad Pro 11" (2021), na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch Nechcete riskovat a máte strach z poškozených zad a krycího skla nově zářícího zařízení? V takovém případě je ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2021) Wi-Fi Cellular na celé tělo, která je plně průhledná a není rušivá v běžném využívání. Vzhledem k tomu, že je vyrobená pouze pro konkrétní zařízení, nekryje se s důležitými prvky, díky tomu získáte pocit, jako byste vůbec žádnou fólii neměli. Stěžejní parametry ochranné fólie Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2021) Wi-Fi Cellular na celé tělo Ponechává původní citlivost dotyku Jednoduchá aplikace bez bublin Ochranná fólie ScreenShield disponuje výřezy podle tvaru displeje (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2021) Wi-Fi Cellular na celé tělo (APP-IPDPR1121CE-B) , Screenshield apple iphone 13 pro na displej (app-iph13pr-d)

Screenshield APPLE iPad Pro 12.9 (2020) Wi-Fi Cellular na celé tělo (APP-IPAPR12920WCE-B)

Screenshield APPLE iPad Pro 12.9 (2020) Wi-Fi Cellular na celé tělo (APP-IPAPR12920WCE-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPad Pro 12,9" (2020), na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nechcete riskovat a máte strach z poškozených zad a obrazovky zařízení? V takovém případě zajistí efektivní pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPad Pro 12.9 (2020) Wi-Fi Cellular na celé tělo, která je plně průhledná a nijak neruší při každodenním využívání. Jelikož je nařezána přímo pro tuto verzi zařízení, nic podstatného nezakrývá a vy se tak cítíte, jako byste fólii ani nepoužívali. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky stěrce vás nebudou trápit žádné bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Základní funkce ochranné fólie Screenshield APPLE iPad Pro 12.9 (2020) Wi-Fi Cellular na celé tělo Nesnižuje citlivost dotyku Po aplikaci nezůstávají bublinky Ochranná fólie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPad Pro 12.9 (2020) Wi-Fi Cellular na celé tělo (APP-IPAPR12920WCE-B) , Screenshield apple iphone 13 na displej (app-iph13-d)

Screenshield APPLE iPad Air 5 10.9 (2022) Wi-Fi na celé tělo (APP-IPAA522W-B)

Screenshield APPLE iPad Air 5 10.9 (2022) Wi-Fi na celé tělo (APP-IPAA522W-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPad Air 10,9" (2022), na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na strach z poškozených zad a obrazovky nově pořízeného zařízení? Pak je nejvhodnější ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPad Air 5 10.9 (2022) Wi-Fi na celé tělo, která je silná, ale průhledná a nebude ničemu vadit v běžném používání. Jelikož je ořezaná pro tohle zařízení, neblokuje nic z důležitých prvků, díky tomu budete mít pocit, jako byste vůbec žádnou fólii neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Nejdůležitější parametry ochranné fólie Screenshield APPLE iPad Air 5 10.9 (2022) Wi-Fi na celé tělo I po aplikaci zůstává totožná citlivost dotyku Aplikace je snadná, bez bublin... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPad Air 5 10.9 (2022) Wi-Fi na celé tělo (APP-IPAA522W-B) , Screenshield apple iphone 11 pro max na displej (app-iph11prmax-d)

Screenshield APPLE iPhone 11 folie na celé tělo

Screenshield APPLE iPhone 11 folie na celé tělo
Detail

Kvalitní fólie Screenshield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje a celého těla Vašeho telefonu APPLE iPhone 11 v perfektní kondici. Zajistí dokonalou ochranu před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její extrémní odolnosti si také výrobce může dovolit poskytovat na ní doživotní záruku. Součástí tohoto produktu je ochrana displeje na bázi průhledné polyuretanové fólie. (patro.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 11 folie na celé tělo , Screenshield huawei p30 pro na celé tělo (hua-p30pr-b)

Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na displej (APP-IPH11PRMAX-D)

Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na displej (APP-IPH11PRMAX-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Apple iPhone 11 Pro Max, na displej přístroje, matný povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte vždy strach z poškrábaného displeje nového zařízení? Potom poskytne jednoduché řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na displej, která je matná a nepůsobí rušivě při používání. Je vhodná přímo pro displej mobilu Apple iPhone 11 Pro Max a poskytne účinnou ochranu před odřením. Jelikož je udělána speciálně pro jediné zařízení, má patřičné výřezy pro důležité prvky a dává tedy pocit, jako byste žádnou fólii nepoužívali. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Nejdůležitější funkce ochranné fólie Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na displej Ochranná fólie na telefon Apple iPhone 11 Pro Max Neubírá na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na displej (APP-IPH11PRMAX-D) , Screenshield huawei p40 pro na celé tělo (hua-p40pr-b)

Screenshield APPLE iPhone 12 Pro Max APP-TG25DBIPH12PRMAX

Screenshield APPLE iPhone 12 Pro Max APP-TG25DBIPH12PRMAX
Detail

Screenshield™ Tempered Glass Screen Protect nabízí extrémní ochranu displeje pro váš chytrý telefon APPLE iPhone 12 Pro Max. Tenká vrstva 0,26mm tvrzeného skla dokáže odolat i velmi silným nárazům, poškrábání od ostrých předmětů a současně zamezí vzniku nevzhledných otisků prstů. Jednoduchá a suchá aplikace, plná transparentnost, zaoblené hrany skla, vysoká tvrdost hodnocená na stupnici 9H - to vše dělá z Screenshield Tempered Glass Protect ideálním řešením ochrany displeje pro náročné. V případě celoplošného poškození můžete zažádat o výměnu v rámci doživotní záruky. Více informací www.skinzone.cz/help (patro.cz)

Podobné produkty ako Screenshield APPLE iPhone 12 Pro Max APP-TG25DBIPH12PRMAX , Screenshield umidigi a9 pro na celé tělo (umi-a9pr-b)

Screenshield VIVO Y33s na celé tělo (VVO-Y33S-B)

Screenshield VIVO Y33s na celé tělo (VVO-Y33S-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Vivo Y33s, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte strach z poškrábaného obrazovky nového zařízení? V tom případě je velmi vhodná ochranná fólie ochranná fólie Screenshield VIVO Y33s na celé tělo, která je dokonale čirá a nebude rušit během běžného používání. Je vhodná pro displej mobilu Vivo Y33s a zajistí účinnou ochranu před poničením. Díky tomu, že je ořezaná speciálně pro konkrétní zařízení, nechává otvory na důležité prvky, díky tomu získáte pocit, jako byste fólii ani nepoužívali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce vás nebudou trápit žádné bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Podstatné přednosti ochranné fólie Screenshield VIVO Y33s na celé tělo Ochranná fólie pro mobil Vivo Y33s Aplikace neomezuje citlivost dotyku Bezbublinková aplikace... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield VIVO Y33s na celé tělo (VVO-Y33S-B) , Screenshield realme 6s na celé tělo (rlm-6s-b)

Screenshield ONEPLUS 8 na celé tělo (ONP-EIGHT-B)

Screenshield ONEPLUS 8 na celé tělo (ONP-EIGHT-B)
Detail

Ochranná fólie - pro OnePlus 8, na displej a zadní část přístroje, matný povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nechcete riskovat a máte obavy z poškozených zad a krycího skla právě pořízeného zařízení? Pak by vám mohla pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield ONEPLUS 8 na celé tělo, která je pevná, matná a nijak na sebe neupozorňuje v běžném využívání. Je připravena přímo pro displej telefonu OnePlus 8 a nabídne skvělou ochranu před poškozením. Vzhledem k tomu, že je zhotovená jen pro konkrétní zařízení, disponuje výřezy na důležité prvky a vám se tak bude zdát, jako byste vlastně ani žádnou neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Základní funkce ochranné fólie Screenshield ONEPLUS 8 na celé tělo Fólie na telefon OnePlus 8... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield ONEPLUS 8 na celé tělo (ONP-EIGHT-B) , Screenshield myphone up na celé tělo (myp-up-b)

Screenshield TCL 306 na celé tělo (TCL-306-B)

Screenshield TCL 306 na celé tělo (TCL-306-B)
Detail

Ochranná fólie - pro TCL 306, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte strach z poškrábaných zad a obrazovky vašeho nového zařízení? V tom případě by mohla pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield TCL 306 na celé tělo, která je naprosto dokonale čirá a není rušivá při obyčejném užívání. Je zamýšlena pro mobil TCL 306 a dodá spolehlivou ochranu před poničením. Tím, že je vyrobená jen pro konkrétní zařízení, neblokuje nic důležitého a je to téměř, jako byste vlastně ani žádnou neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Významné funkce ochranné fólie Screenshield TCL 306 na celé tělo Fólie na mobil TCL 306 Neprojeví se na citlivosti dotyku Jednoduché nalepení Ochranná fólie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield TCL 306 na celé tělo (TCL-306-B) , Screenshield tcl 20l na celé tělo (tcl-20l-b)

Screenshield TCL 30SE na celé tělo (TCL-30SE-B)

Screenshield TCL 30SE na celé tělo (TCL-30SE-B)
Detail

Ochranná fólie - pro TCL 30SE, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Panuje u vás obava z poškrábaných zad a obrazovky vašeho zařízení? Pak by vám mohla pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield TCL 30SE na celé tělo, která je pevná, ale dokonale čirá a nepůsobí rušivě při běžném užívání. V této verzi je určena na displej telefonu TCL 30SE a zajistí skvělou ochranu před odřením. Protože je určená právě pro jediné zařízení, nezakrývá důležité prvky, což působí téměř tak, jako byste nikdy žádnou fólii neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Zásadní přednosti ochranné fólie Screenshield TCL 30SE na celé tělo Fólie na telefon TCL 30SE Nemá vliv na citlivost dotyku Jednoduchá aplikace... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield TCL 30SE na celé tělo (TCL-30SE-B) , Screenshield cubot c30 na celé tělo (cub-c30-b)

Screenshield MYPHONE Up na celé tělo (MYP-UP-B)

Screenshield MYPHONE Up na celé tělo (MYP-UP-B)
Detail

Ochranná fólie - pro MyPhone Up, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na strach z poškozených zad a displeje zařízení? Pak je nejvhodnějším řešením ochranná fólie ochranná fólie Screenshield MYPHONE Up na celé tělo, která je silná, ale dokonale průhledná a nebudí pozornost během užívání. Je vhodná přímo pro MyPhone Up a vytvoří praktickou ochranu před poškozením. Díky tomu, že je nachystaná pouze pro konkrétní zařízení, má výřezy pro důležité prvky a vás tak čeká pocit, jako byste fólii vůbec neměli nasazenou. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Nejdůležitější parametry ochranné fólie Screenshield MYPHONE Up na celé tělo Ochranná fólie na displej telefonu MyPhone Up Nijak... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield MYPHONE Up na celé tělo (MYP-UP-B) , Screenshield tcl 306 na celé tělo (tcl-306-b)

Screenshield REALME 6s na celé tělo (RLM-6S-B)

Screenshield REALME 6s na celé tělo (RLM-6S-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Realme 6S, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte strach z poškozených zad a displeje zařízení? Pak zajistí efektivní pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield REALME 6s na celé tělo, která je úplně průhledná a nijak neruší při používání. Je zamýšlena pro Realme 6S a dodá spolehlivou ochranu před poničením. Protože je dělaná jen pro konkrétní zařízení, nic důležitého nepřekrývá a díky tomu vznikne pocit, jako byste vůbec žádnou fólii na displej nepřidávali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Důležité funkce ochranné fólie Screenshield REALME 6s na celé tělo Fólie na mobil Realme 6S Nijak neomezí citlivost dotyku Bezbublinková aplikace Ochranná fólie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield REALME 6s na celé tělo (RLM-6S-B) , Screenshield tcl 30se na celé tělo (tcl-30se-b)

Screenshield CUBOT C30 na celé tělo (CUB-C30-B)

Screenshield CUBOT C30 na celé tělo (CUB-C30-B)
Detail

Ochranná fólie - pro CUBOT C30, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Neradi riskujete a máte strach z rozbitého displeje nového zařízení? Pak je velmi vhodná ochranná fólie ochranná fólie Screenshield CUBOT C30 na celé tělo, která je dočista průhledná a nezavazí během užívání. Je zamýšlena pro mobil CUBOT C30 a zajistí účinnou ochranu před odřením. Tím, že je nařezána právě pro jediné zařízení, nezakrývá nic nežádoucího a to působí téměř tak, jako byste nikdy žádnou fólii neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Základní parametry ochranné fólie Screenshield CUBOT C30 na celé tělo Ochranná fólie na mobil CUBOT C30 I po aplikaci zůstává totožná citlivost dotyku Jednoduchá aplikace bez vznikajících bublin Ochranná fólie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield CUBOT C30 na celé tělo (CUB-C30-B) , Screenshield oneplus 8 na celé tělo (onp-eight-b)

Screenshield POCO F3 na celé tělo (XIA-POCOF3-B)

Screenshield POCO F3 na celé tělo (XIA-POCOF3-B)
Detail

Ochranná fólie - pro POCO F3, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Špatně se vám spí, protože máte strach z poškozených zad a krycího skla vašeho zařízení? V takovém případě bude ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield POCO F3 na celé tělo, která je samozřejmě naprosto čirá a nijak nezavazí během klasického používání. Je vyrobena na míru pro displej mobilu POCO F3 a tvoří spolehlivou ochranu před poničením. Jelikož je nachystaná speciálně pro jediné zařízení, nehrozí zakrytí důležitých prvků a vám tak bude připadat, jako byste žádnou fólii nepoužívali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce vás nebudou trápit žádné bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Nejdůležitější vlastnosti ochranné fólie Screenshield POCO F3 na celé tělo Ochranná fólie na displej... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield POCO F3 na celé tělo (XIA-POCOF3-B) , Screenshield poco f3 na celé tělo (xia-pocof3-b)

Screenshield XIAOMI 11T na celé tělo (XIA-11T-B)

Screenshield XIAOMI 11T na celé tělo (XIA-11T-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Xiaomi 11T, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík a stěrka součástí balení Panuje u vás strach z poškozených zad a krycího skla nově pořízeného zařízení? V takovém případě je nejvhodnější ochranná fólie ochranná fólie Screenshield XIAOMI 11T na celé tělo, která je lesklá a nebude ničemu vadit během každodenního využívání. Je vhodná pro displej telefonu Xiaomi 11T a zajistí patřičnou ochranu před odřením. Díky tomu, že je nařezána pro tuto konkrétní verzi zařízení, nezavazí u důležitých prvků a vám tím dodá pocit, jako byste nikdy žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při nalepování fólie. Podstatné vlastnosti ochranné fólie Screenshield XIAOMI 11T na celé tělo Fólie na telefon Xiaomi 11T Po aplikaci je zachována citlivost dotyku Bezbublinková aplikace Ochranná fólie ScreenShield je přesně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield XIAOMI 11T na celé tělo (XIA-11T-B) , Screenshield vivo y33s na celé tělo (vvo-y33s-b)

Screenshield TCL 20L na celé tělo (TCL-20L-B)

Screenshield TCL 20L na celé tělo (TCL-20L-B)
Detail

Ochranná fólie - pro TCL 20L, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na strach z poškrábaných zad a obrazovky nového zařízení? Potom pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield TCL 20L na celé tělo, která je dokonale čirá a neruší během klasického používání. Je vyrobena pro displej mobilu TCL 20L a nabídne efektivní ochranu před poškrábáním. Vzhledem k tomu, že je vyrobená přímo pro konkrétní zařízení, neblokuje nic z důležitých prvků a dává tedy pocit, jako byste žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Hlavní vlastnosti ochranné fólie Screenshield TCL 20L na celé tělo Ochranná fólie na displej telefonu TCL 20L Citlivost dotyku zůstává zachována Snadno a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield TCL 20L na celé tělo (TCL-20L-B) , Screenshield nokia t20 na celé tělo (nok-t20-b)

Screenshield NOKIA T20 na celé tělo (NOK-T20-B)

Screenshield NOKIA T20 na celé tělo (NOK-T20-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Nokia T20, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte obavy z poškrábaných zad a krycího skla nově zářícího zařízení? Potom bude ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield NOKIA T20 na celé tělo, která je úplně průhledná a nijak nevadí v běžném užívání. Díky tomu, že je navržená pro tohle zařízení, ponechává volné výřezy na důležité prvky a vy díky tomu získáte pocit jako byste vlastně ani žádnou neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Základní parametry ochranné fólie Screenshield NOKIA T20 na celé tělo Citlivost dotyku je zachována Nelepíte na telefon bez jakýchkoli problémů Ochranná fólie ScreenShield disponuje výřezy přesně podle displeje V balení se nachází také čisticí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield NOKIA T20 na celé tělo (NOK-T20-B)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S10e na celé tělo (SAM-G970-B)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S10e na celé tělo (SAM-G970-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S10e, na displej a zadní část přístroje, matný povrch, čisticí hadřík součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na obavu z poškrábaných zad a displeje zařízení? Pak zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S10e na celé tělo, která je pevná, matná a nijak neruší v běžném využívání. Je vhodná přímo na displej telefonu Samsung Galaxy S10e a nabídne patřičnou ochranu před odřením. Tím, že je určená originálně pro zařízení, disponuje výřezy na důležité prvky a vám se tak zdá, jako byste žádnou fólii neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Rozhodující parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S10e na celé tělo Fólie na mobil Samsung Galaxy S10e Aplikace neomezuje citlivost dotyku Při aplikaci se netvoří bubliny Ochranná fólie ScreenShield je vyřezána na míru displeje Součástí balení je čisticí hadřík (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy S10e na celé tělo (SAM-G970-B)

Screenshield HUAWEI P30 Pro na celé tělo (HUA-P30PR-B)

Screenshield HUAWEI P30 Pro na celé tělo (HUA-P30PR-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Huawei P30 Pro, na displej a zadní část přístroje Máte někdy strach z poškozených zad a krycího skla vašeho nového zařízení? Pro tyto případy je zde připravena ochranná fólie Screenshield HUAWEI P30 Pro na celé tělo, která se stará o jeho ochranu. Je připravena přímo pro displej telefonu Huawei P30 Pro a tvoří skvělou ochranu před poškozením. Díky tomu, že je připravená na míru zařízení, nechává odkryté důležité prvky a vám se tak bude zdát, jako byste vlastně ani žádnou neměli. Základní funkce ochranné fólie Screenshield HUAWEI P30 Pro na celé tělo Fólie na displej mobilu Huawei P30 Pro Citlivost dotyku je zachována Jednoduchá aplikace nalepením Ochranná fólie ScreenShield je vytvořena přesně na míru (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield HUAWEI P30 Pro na celé tělo (HUA-P30PR-B)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A20e na celé tělo (SAM-A202F-B)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A20e na celé tělo (SAM-A202F-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A20e, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nedá vám spát strach z poškrábaných zad a krycího skla zařízení? V tom případě může pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A20e na celé tělo, která je plně průhledná a nepůsobí rušivě v běžném používání. Je vyrobena pro Samsung Galaxy A20e a nabídne praktickou ochranu před poničením. Jelikož je vyřezána pro jediné zařízení, ponechává volné výřezy na důležité prvky a dává tedy pocit, jako byste pracovali úplně bez ní. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Významné funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A20e na celé tělo Fólie na telefon Samsung Galaxy A20e Nemá vliv na citlivost dotyku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A20e na celé tělo (SAM-A202F-B)

Screenshield MOTOROLA Edge XT2063 na celé tělo (MOT-XT2063-B)

Screenshield MOTOROLA Edge XT2063 na celé tělo (MOT-XT2063-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Motorola Edge, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte obavy z poškrábaných zad a displeje zařízení? V tom případě poskytne jednoduché řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield MOTOROLA Edge XT2063 na celé tělo, která je čirá a není rušivá při nejběžnějším užívání. Je vhodná přímo pro telefon Motorola Edge a zaručí skvělou ochranu před poničením. Jelikož je navržená pro jedno jediné zařízení, nekryje důležité prvky, díky tomu budete mít pocit, jako byste měli displej čistý, bez fólie. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Klíčové přednosti ochranné fólie Screenshield MOTOROLA Edge XT2063 na celé tělo Fólie na telefon Motorola Edge Neomezuje citlivost dotyku Jednoduchá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield MOTOROLA Edge XT2063 na celé tělo (MOT-XT2063-B)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 na celé tělo (SAM-A325-B)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 na celé tělo (SAM-A325-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A32, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Neradi riskujete a máte strach z poškrábaných zad a obrazovky vašeho nového zařízení? V takovém případě dodá na klidu ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 na celé tělo, která je velmi pevná, ale přesto čirá a nijak nevadí během klasického používání. Je určena přímo pro displej mobilu Samsung Galaxy A32 a poskytne praktickou ochranu před poškozením. Díky tomu, že je ořezaná přímo pro tuto verzi zařízení, nic důležitého neblokuje a téměř se cítíte, jako byste vlastně ani fólii nepoužívali. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Zásadní vlastnosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 na celé... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 na celé tělo (SAM-A325-B)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A51 na celé tělo (SAM-A515-B)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A51 na celé tělo (SAM-A515-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A51, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte strach z poškozených zad a obrazovky nového zařízení? Pak je nejvhodnějším řešením ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A51 na celé tělo, která je dokonale čirá a nepřekáží při běžném používání. V této verzi je určena pro displej mobilu Samsung Galaxy A51 a tvoří účinnou ochranu před poškrábáním. Vzhledem k tomu, že je vyhotovena právě pro konkrétní zařízení, nehrozí zakrytí důležitých prvků, díky tomu se cítíte, jako byste měli zařízení bez fólie. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce vás nebudou trápit žádné bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Základní funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A51 na celé tělo Fólie na mobil Samsung Galaxy A51 Nemá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A51 na celé tělo (SAM-A515-B)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S20 na celé tělo (SAM-G980-B)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S20 na celé tělo (SAM-G980-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S20, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte strach z poškozených zad a obrazovky zařízení? Potom je pro vás ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S20 na celé tělo, která je velmi pevná, ale přesto čirá a nebude překážet při běžném využívání. Je vhodná na displej telefonu Samsung Galaxy S20 a dodá adekvátní ochranu před poškozením. Protože je vykrojená právě pro tuto verzi zařízení, nechává všechny důležité prvky odkryté a vás tak čeká pocit, jako byste měli displej bez fólie. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Významné přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S20 na celé tělo Ochranná fólie na displej mobilu Samsung Galaxy S20... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy S20 na celé tělo (SAM-G980-B)

Screenshield LG V40 ThinQ na celé tělo (LG-V40THINQ-B)

Screenshield LG V40 ThinQ na celé tělo (LG-V40THINQ-B)
Detail

Ochranná fólie - pro LG V40 ThinQ, na displej a zadní část přístroje Jste opatrní a máte obavy z poškozených zad a krycího skla nově pořízeného zařízení? Přesně proto byla vytvořena ochranná fólie Screenshield LG V40 ThinQ na celé tělo, která se postará o jeho zabezpečení. Je vhodná pro displej telefonu LG V40 ThinQ a tvoří spolehlivou ochranu před poškrábáním. Vzhledem k tomu, že je navržená právě pro konkrétní zařízení, ponechává důležité prvky volné a je to téměř, jako byste žádnou fólii neměli. Rozhodující přednosti ochranné fólie Screenshield LG V40 ThinQ na celé tělo Ochranná fólie na telefon LG V40 ThinQ Neubírá na citlivosti dotyku Nelepíte na telefon bez jakýchkoli problémů Ochranná fólie ScreenShield je vyřezána na míru displeje (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield LG V40 ThinQ na celé tělo (LG-V40THINQ-B)

Screenshield ONEPLUS 7T Pro na celé tělo (ONP-SEVENTPR-B)

Screenshield ONEPLUS 7T Pro na celé tělo (ONP-SEVENTPR-B)
Detail

Ochranná fólie - pro OnePlus 7T Pro, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Špatně se vám spí, protože máte obavy z poškrábaných zad a krycího skla nově pořízeného zařízení? Potom by vám mohla pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield ONEPLUS 7T Pro na celé tělo, která je dočista průhledná a nebudí pozornost při klasickém užívání. Je připravena pro telefon OnePlus 7T Pro a dodá spolehlivou ochranu před poškrábáním. Vzhledem k tomu, že je určená jen pro jedno zařízení, ponechává důležité prvky volné a dává tedy pocit, jako byste fólii ani neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Zásadní funkce ochranné fólie Screenshield ONEPLUS 7T Pro na celé tělo Fólie na telefon OnePlus 7T Pro Nesnižuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield ONEPLUS 7T Pro na celé tělo (ONP-SEVENTPR-B)

Screenshield HUAWEI P40 Pro na celé tělo (HUA-P40PR-B)

Screenshield HUAWEI P40 Pro na celé tělo (HUA-P40PR-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Huawei P40 Pro, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte obavy z poškrábaných zad a krycího skla vašeho zařízení? V tom případě zajistí efektivní pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield HUAWEI P40 Pro na celé tělo, která je silná, ale průhledná a nebude ničemu vadit při používání. V této verzi je určena pro displej mobilu Huawei P40 Pro a poskytne efektivní ochranu před poničením. Díky tomu, že je určená právě pro jediné zařízení, nehrozí zakrytí důležitých prvků a vám tak bude připadat, jako byste pracovali úplně bez ní. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Důležité parametry ochranné fólie Screenshield HUAWEI P40 Pro na celé tělo Fólie na mobil Huawei P40 Pro Aplikace nezmění... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield HUAWEI P40 Pro na celé tělo (HUA-P40PR-B)

Screenshield XIAOMI Redmi 7A na celé tělo (XIA-REDMI7A-B)

Screenshield XIAOMI Redmi 7A na celé tělo (XIA-REDMI7A-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Xiaomi Redmi 7A , na displej a zadní část přístroje, matný povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nechcete riskovat a máte obavy z poškrábaných zad a obrazovky zařízení? Pak je pro vás ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield XIAOMI Redmi 7A na celé tělo, která je pevná, matná a nevadí během klasického užívání. Je vhodná pro Xiaomi Redmi 7A a vytvoří praktickou ochranu před odřením. Díky tomu, že je vyřezána pro tuto konkrétní verzi zařízení, ponechává volné výřezy na důležité prvky a to působí téměř tak, jako byste vlastně ani fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Rozhodující parametry ochranné fólie Screenshield XIAOMI Redmi 7A na celé tělo Ochranná fólie na mobil Xiaomi Redmi 7A Neubírá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield XIAOMI Redmi 7A na celé tělo (XIA-REDMI7A-B)

Screenshield ULEFONE Armor 7E na celé tělo (ULE-ARM7E-B)

Screenshield ULEFONE Armor 7E na celé tělo (ULE-ARM7E-B)
Detail

Ochranná fólie - pro UleFone Armor 7E, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte obavy z poškozených zad a obrazovky nově zářícího zařízení? V tom případě by vám mohla pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield ULEFONE Armor 7E na celé tělo, která je čistě průhledná a nijak nezavazí při klasickém využívání. Je ideální pro displej telefonu UleFone Armor 7E a zaručí skvělou ochranu před poškrábáním. Protože je dělaná přímo pro toto zařízení, nechává všechny důležité prvky volné a to působí téměř tak, jako byste pracovali úplně bez ní. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Nejdůležitější parametry ochranné fólie Screenshield ULEFONE Armor 7E na celé tělo Fólie na displej mobilu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield ULEFONE Armor 7E na celé tělo (ULE-ARM7E-B)

Screenshield ALIGATOR S6500 Duo na celé tělo (ALG-S6500D-B)

Screenshield ALIGATOR S6500 Duo na celé tělo (ALG-S6500D-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Aligator S6500 Duo Crystal, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Špatně se vám spí, protože máte obavy z poškozených zad a obrazovky zařízení? Pak zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield ALIGATOR S6500 Duo na celé tělo, která je průhledná a nebudí pozornost během běžného užívání. Je vhodná pro telefon Aligator S6500 Duo Crystal a tvoří skvělou ochranu před poškrábáním. Protože je vyrobená pro tohle zařízení, ponechává důležité prvky volné a vám se tak bude zdát, jako byste na displeji fólii vůbec neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Základní vlastnosti ochranné fólie Screenshield ALIGATOR S6500 Duo na celé tělo Ochranná fólie na displej telefonu Aligator S6500 Duo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield ALIGATOR S6500 Duo na celé tělo (ALG-S6500D-B)

Screenshield XIAOMI RedMi 9A na celé tělo (XIA-REDMI9A-B)

Screenshield XIAOMI RedMi 9A na celé tělo (XIA-REDMI9A-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Xiaomi Redmi 9A, na displej a zadní část přístroje, matný povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte strach z poškrábaných zad a krycího skla nově zářícího zařízení? V takovém případě zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield XIAOMI RedMi 9A na celé tělo, která je pevná, matná a nijak na sebe neupozorňuje při běžném využívání. Je vyrobena pro telefon Xiaomi Redmi 9A a vytvoří spolehlivou ochranu před odřením. Tím, že je vyřezána jen pro jedno zařízení, neblokuje nic důležitého a vy se tak cítíte, jako byste fungovali úplně bez ní. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Rozhodující parametry ochranné fólie Screenshield XIAOMI RedMi 9A na celé tělo Fólie na displej mobilu Xiaomi Redmi 9A Nesnižuje citlivost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield XIAOMI RedMi 9A na celé tělo (XIA-REDMI9A-B)

Screenshield HUAWEI Nova 5T na celé tělo (HUA-NOVA5T-B)

Screenshield HUAWEI Nova 5T na celé tělo (HUA-NOVA5T-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Huawei Nova 5T, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte tu a tam obavy z poškrábaných zad a krycího skla právě pořízeného zařízení? V tom případě poskytne jednoduché řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield HUAWEI Nova 5T na celé tělo, která je perfektně průhledná a nebude ničemu vadit při klasickém užívání. Je určena pro displej mobilu Huawei Nova 5T a dodá efektivní ochranu před poškrábáním. Protože je nařezána jen pro jediné zařízení, neblokuje žádný důležitý prvek a vám tak bude připadat, jako byste měli displej čistý, bez fólie. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Nejdůležitější parametry ochranné fólie Screenshield HUAWEI Nova 5T na celé tělo Ochranná fólie na mobil... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield HUAWEI Nova 5T na celé tělo (HUA-NOVA5T-B)

Screenshield NOKIA 6310 (2021) na celé tělo (NOK-631021-B)

Screenshield NOKIA 6310 (2021) na celé tělo (NOK-631021-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Nokia 6310 (2021), na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík a stěrka součástí balení Nedá vám spát strach z poškrábaných zad a displeje nově pořízeného zařízení? V takovém případě může pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield NOKIA 6310 (2021) na celé tělo, která je samozřejmě naprosto čirá a nepřekáží v běžném užívání. Je ideální pro displej telefonu Nokia 6310 (2021) a nabídne praktickou ochranu před poničením. Díky tomu, že je nachystaná právě pro konkrétní zařízení, nechává důležité prvky odkryté a vy tak získáte pocit, jako byste žádnou fólii nepoužívali. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při nalepování fólie. Důležité vlastnosti ochranné fólie Screenshield NOKIA 6310 (2021) na celé tělo Ochranná fólie na mobil Nokia 6310 (2021) Nesníží citlivost dotyku Jednoduše se lepí a nenechává bubliny... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield NOKIA 6310 (2021) na celé tělo (NOK-631021-B)

Screenshield NOKIA 7.2 (2019) na celé tělo (NOK-722019-B)

Screenshield NOKIA 7.2 (2019) na celé tělo (NOK-722019-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Nokia 7,2, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte obavy z poškrábaných zad a krycího skla nově zářícího zařízení? Pak je nejvhodnějším řešením ochranná fólie ochranná fólie Screenshield NOKIA 7.2 (2019) na celé tělo, která je dokonale čirá a nijak nepřekáží při klasickém užívání. Je vyrobena pro mobil Nokia 7,2 a vytvoří účinnou ochranu před poškozením. Díky tomu, že je nachystaná jen pro jediné zařízení, neblokuje nic důležitého a vás tak čeká pocit, jako byste fólii vůbec neměli nasazenou. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Hlavní vlastnosti ochranné fólie Screenshield NOKIA 7.2 (2019) na celé tělo Ochranná fólie na displej mobilu Nokia 7,2 Citlivost dotyku zůstává... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield NOKIA 7.2 (2019) na celé tělo (NOK-722019-B)

Screenshield NOKIA 8.3 (2020) na celé tělo (NOK-832020-B)

Screenshield NOKIA 8.3 (2020) na celé tělo (NOK-832020-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Nokia 8,3, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Panuje u vás obava z poškrábaných zad a krycího skla vašeho nového zařízení? V takovém případě dodá na klidu ochranná fólie ochranná fólie Screenshield NOKIA 8.3 (2020) na celé tělo, která je čirá a nijak nepřekáží při každodenním užívání. Je vyrobena na míru pro telefon Nokia 8,3 a zajistí adekvátní ochranu před odřením. Tím, že je vyrobená pro jedno jediné zařízení, nezavazí u důležitých prvků a to působí téměř tak, jako byste vlastně ani žádnou neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Základní parametry ochranné fólie Screenshield NOKIA 8.3 (2020) na celé tělo Ochranná fólie pro mobil Nokia 8,3 I po aplikaci zůstává totožná citlivost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield NOKIA 8.3 (2020) na celé tělo (NOK-832020-B)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A80 na celé tělo (SAM-A805-B)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A80 na celé tělo (SAM-A805-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A80, na displej a zadní část přístroje, matný povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Panuje u vás obava z poškrábaných zad a displeje nového zařízení? Pak je pro vás ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A80 na celé tělo, která je pevná, matná a nijak nezavazí při každodenním používání. V této verzi je určena pro displej mobilu Samsung Galaxy A80 a zajistí praktickou ochranu před poškrábáním. Protože je vyřezána pouze pro konkrétní zařízení, nezavazí u důležitých prvků a vy máte pocit, jako byste na displeji žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Zásadní funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A80 na celé tělo Fólie na telefon Samsung Galaxy A80... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A80 na celé tělo (SAM-A805-B)
Screenshield APPLE iPhone 13 Pro Max na celé tělo (APP-IPH13PRMX-B), Screenshield APPLE iPhone 13 na celé tělo (APP-IPH13-B), Screenshield APPLE iPhone 13 mini na celé tělo (APP-IPH13MN-B), Screenshield APPLE iPhone 12 Pro Max na celé tělo (APP-IPH12PRMX-B), Screenshield APPLE iPhone 14 Pro Max fólie na celé tělo (APP-IPH14PRMX-B), Screenshield APPLE iPhone 11 na celé tělo (APP-IPH11-B), Screenshield APPLE iPhone SE 2020 na celé tělo (APP-IPHSE20-B), Screenshield Apple iPhone 14 Pro fólie na celé tělo (APP-IPH14PR-B), Screenshield Anti-Bacteria APPLE iPhone 8 na celé tělo (APP-IPH8AB-B), Screenshield iPhone 14 fólie na celé tělo (APP-IPH14-B), Screenshield APPLE iPad 10.2“ (2019) Wi-Fi na celé tělo (APP-IPD19-B), Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2021) Wi-Fi Cellular na celé tělo (APP-IPDPR1121CE-B), screenshield apple iphone 11 pro max na cele telo app iph11prmax b, Screenshield APPLE iPad Air 5 10.9 (2022) Wi-Fi na celé tělo (APP-IPAA522W-B), Screenshield APPLE iPhone 13 Pro na displej (APP-IPH13PR-D), Screenshield APPLE iPhone 13 na displej (APP-IPH13-D), Screenshield APPLE iPhone 11 Pro Max na displej (APP-IPH11PRMAX-D), Screenshield HUAWEI P30 Pro na celé tělo (HUA-P30PR-B), Screenshield HUAWEI P40 Pro na celé tělo (HUA-P40PR-B), Screenshield UMIDIGI A9 Pro na celé tělo (UMI-A9PR-B), Screenshield REALME 6s na celé tělo (RLM-6S-B), Screenshield MYPHONE Up na celé tělo (MYP-UP-B), Screenshield TCL 20L na celé tělo (TCL-20L-B), Screenshield CUBOT C30 na celé tělo (CUB-C30-B), Screenshield TCL 306 na celé tělo (TCL-306-B), Screenshield TCL 30SE na celé tělo (TCL-30SE-B), Screenshield ONEPLUS 8 na celé tělo (ONP-EIGHT-B), Screenshield POCO F3 na celé tělo (XIA-POCOF3-B), Screenshield VIVO Y33s na celé tělo (VVO-Y33S-B), Screenshield NOKIA T20 na celé tělo (NOK-T20-B)