Screenshield anti-bacteria samsung galaxy a52 / a52 5g / a52s na displej (sam-a526ab-d)

Produkt Screenshield anti-bacteria samsung galaxy a52 / a52 5g / a52s na displej (sam-a526ab-d) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Screenshield anti-bacteria samsung galaxy a52 / a52 5g / a52s na displej (sam-a526ab-d) upraviť a produkt hľadať znova.

Screenshield Anti-Bacteria Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej (SAM-A526AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej (SAM-A526AB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Jste opatrní a máte obavy z rozbitého skla nově pořízeného zařízení? Potom poskytne jednoduché řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej, která je pevná, ale dokonale čirá a nepůsobí rušivě během používání. Je připravena přímo pro mobil Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s a dodá patřičnou ochranu před poškrábáním. Vzhledem k tomu, že je nařezána originálně pro zařízení, nic důležitého neblokuje a vám se tak bude zdát, jako byste vlastně ani fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Stěžejní vlastnosti ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej (SAM-A526AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy a52 / a52 5g / a52s na displej (sam-a526ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej (SAM-A525AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej (SAM-A525AB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Špatně se vám spí, protože máte obavy z rozbitého obrazovky nového zařízení? Pak lehce pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej, která je dokonale čirá a neruší za běžného používání. Je vhodná pro telefon Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s a zajistí spolehlivou ochranu před poničením. Protože je připravená přímo pro toto zařízení, má patřičné výřezy pro důležité prvky a vám se tak zdá, jako byste fólii ani neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Rozhodující přednosti ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej (SAM-A525AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy a52 / a52 5g / a52s na displej (sam-a525ab-d)

Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej (SAM-A528-D)

Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej (SAM-A528-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík a stěrka součástí balení Nechcete riskovat a máte obavy z rozbitého obrazovky vašeho zařízení? Potom lehce pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej, která je odolná, ale průhledná a nijak nevadí během používání. Je vhodná přímo na displej telefonu Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s a vytvoří spolehlivou ochranu před odřením. Tím, že je nachystaná přímo pro zařízení, nehrozí zakrytí důležitých prvků a dává tedy pocit, jako byste fólii vůbec neměli nasazenou. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. Klíčové parametry ochranné fólie Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej Fólie na mobil Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s Aplikace neomezuje citlivost dotyku Aplikace bez obav z bublinek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej (SAM-A528-D) , Screenshield samsung galaxy a52 / a52 5g / a52s na displej (sam-a528-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej (SAM-A326AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej (SAM-A326AB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A32 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte tu a tam obavy z poškrábaného obrazovky právě pořízeného zařízení? V takovém případě lehce pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej, která je pevná, ale stále průhledná a nepůsobí rušivým dojmem během každodenního využívání. Je určena přímo pro displej telefonu Samsung Galaxy A32 5G a dodá patřičnou ochranu před odřením. Díky tomu, že je nařezána právě pro jediné zařízení, nekryje se s důležitými prvky a tím vzniká pocit, jako byste žádnou fólii neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Důležité parametry ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej Fólie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej (SAM-A326AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy a22 5g na displej (sam-a226ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej (SAM-G781AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej (SAM-G781AB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S20 FE 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nedá vám spát strach z rozbitého displeje nového zařízení? V tom případě je nejvhodnější ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej, která je naprosto čirá a nebude ničemu vadit při každodenním používání. Je vhodná na displej telefonu Samsung Galaxy S20 FE 5G a dodá účinnou ochranu před poškrábáním. Díky tomu, že je dělaná pro tuto konkrétní verzi zařízení, neblokuje nic důležitého, což působí, jako byste fungovali úplně bez ní. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Nejdůležitější funkce ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej Fólie na displej mobilu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej (SAM-G781AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy s20fe 5g na displej (sam-g781ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej (SAM-A226AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej (SAM-A226AB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A22 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte někdy strach z poškrábaného displeje nového zařízení? V takovém případě lehce pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej, která je čirá a nijak nezavazí za běžného využívání. Je vyrobena na míru pro displej mobilu Samsung Galaxy A22 5G a zajistí praktickou ochranu před poničením. Protože je udělána přímo pro jediné zařízení, neblokuje žádné důležité prvky a dává tedy pocit, jako byste vůbec žádnou fólii na displej nepřidávali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Hlavní parametry ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej Ochranná fólie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej (SAM-A226AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy s20fe na displej (sam-g780ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G na displej (SAM-G990AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G na displej (SAM-G990AB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S21 FE 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Špatně se vám spí, protože máte obavy z poškozeného displeje vašeho nového zařízení? Pak dokáže pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G na displej, která je čistě průhledná a nijak nepřekáží při nejběžnějším užívání. Je určena přímo na displej telefonu Samsung Galaxy S21 FE 5G a vytvoří účinnou ochranu před poškrábáním. Jelikož je nachystaná pro tohle zařízení, nechává všechny důležité prvky volné a dává tedy pocit, jako byste pracovali úplně bez ní. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Klíčové funkce ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G na displej Ochranná fólie na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G na displej (SAM-G990AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy s7 na displej (sam-g930ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A12 na displej (SAM-A125AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A12 na displej (SAM-A125AB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A12, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na strach z poškozeného displeje nově pořízeného zařízení? Pak zajistí efektivní pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A12 na displej, která je perfektně průhledná a nepřitahuje pozornost při klasickém používání. Je určena přímo pro displej mobilu Samsung Galaxy A12 a tvoří skvělou ochranu před poničením. Díky tomu, že je dělaná pro jedno jediné zařízení, má výřezy pro důležité prvky a vy máte pocit, jako byste fólii ani neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Klíčové funkce ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A12 na displej Ochranná fólie na displej mobilu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A12 na displej (SAM-A125AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy a71 na displej (sam-a715ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S8 na displej (SAM-G950AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S8 na displej (SAM-G950AB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Máte strach z poškrábaného displeje vašeho zařízení? V tom případě zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S8 na displej, která je matná a nebudí pozornost v běžném užívání. Je vhodná pro Samsung Galaxy S8 a zaručí skvělou ochranu před odřením. Vzhledem k tomu, že je určená právě pro tuto verzi zařízení, nechává otvory na důležité prvky a vy tak získáte pocit, jako byste na displeji žádnou fólii neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S8 na displej (SAM-G950AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy s10+ na displej (sam-g975ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20FE na displej (SAM-G780AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20FE na displej (SAM-G780AB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S20 FE, na displej přístroje, matný povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na strach z poškozeného displeje právě pořízeného zařízení? V tom případě nabízí snadné řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20FE na displej, která je matná a nebude rušit při využívání. Je vyrobena pro mobil Samsung Galaxy S20 FE a zaručí praktickou ochranu před poškrábáním. Díky tomu, že je nachystaná na míru zařízení, disponuje výřezy na důležité prvky a vám se tak zdá, jako byste vlastně ani žádnou neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Zajímavé funkce ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20FE na displej Ochranná fólie na displej... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20FE na displej (SAM-G780AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy s20+ na displej (sam-g985ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S7 na displej (SAM-G930AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S7 na displej (SAM-G930AB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Máte oprávněné obavy z rozbitého skla nově pořízeného zařízení? Pak je velmi vhodná ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S7 na displej, která je pevná, matná a nijak nevadí při užívání. V této verzi je určena pro displej mobilu Samsung Galaxy S7 a tvoří skvělou ochranu před odřením. Vzhledem k tomu, že je vyrobená přímo pro tuto verzi zařízení, nic podstatného nezakrývá a vás tak čeká pocit, jako byste žádnou fólii nepoužívali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S7 na displej (SAM-G930AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy a72 na displej (sam-a725ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A71 na displej (SAM-A715AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A71 na displej (SAM-A715AB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Nedá vám spát strach z poškrábaného displeje nově zářícího zařízení? Potom zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A71 na displej, která je pevná, matná a nebude ničemu vadit při klasickém užívání. Je zamýšlena pro telefon Samsung Galaxy A71 a nabídne patřičnou ochranu před poškrábáním. Vzhledem k tomu, že je nachystaná jen pro konkrétní zařízení, nekryje důležité prvky a vám se tak zdá, jako byste vlastně ani fólii nepoužívali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A71 na displej (SAM-A715AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy a12 na displej (sam-a125ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A32 na displej (SAM-A325AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A32 na displej (SAM-A325AB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A32, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte strach z rozbitého obrazovky zařízení? Potom bude ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A32 na displej, která je perfektně průhledná a nezavazí během používání. Je vyrobena pro displej telefonu Samsung Galaxy A32 a nabídne účinnou ochranu před poškrábáním. Vzhledem k tomu, že je vyrobená jen pro konkrétní zařízení, nic podstatného nezakrývá a vám tak bude připadat, jako byste vlastně ani fólii nepoužívali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce vás nebudou trápit žádné bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Nejdůležitější parametry ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A32 na displej Ochranná fólie na mobil Samsung Galaxy A32 (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A32 na displej (SAM-A325AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy a50 na displej (sam-a505ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A12 na displej (SAM-A127AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A12 na displej (SAM-A127AB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A12, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nedá vám spát strach z poškrábaného skla nového zařízení? V takovém případě snadno pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A12 na displej, která je pevná, ale přesto čirá a nijak nevadí během každodenního užívání. Je ideální pro Samsung Galaxy A12 a nabídne skvělou ochranu před poškrábáním. Vzhledem k tomu, že je navržená přímo pro jediné zařízení, nebrání v přístupu k žádným důležitým prvkům a vy díky tomu získáte pocit jako byste vůbec žádnou fólii neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Zajímavé vlastnosti ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A12 na displej Ochranná fólie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A12 na displej (SAM-A127AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy s21 fe 5g na displej (sam-g990ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S10+ na displej (SAM-G975AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S10+ na displej (SAM-G975AB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Máte někdy strach z rozbitého displeje zařízení? Pak je nejvhodnějším řešením ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S10+ na displej, která je matná a nijak nezavazí při klasickém používání. Je určena pro displej mobilu Samsung Galaxy S10+ a poskytne skvělou ochranu před poškrábáním. Díky tomu, že je navržená jen pro konkrétní zařízení, nechává všechny důležité prvky odkryté a téměř se cítíte, jako byste pracovali bez fólie. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S10+ na displej (SAM-G975AB-D) , Screenshield samsung galaxy a52 / a52 5g / a52s na celé tělo (sam-a528-b)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A50 na displej (SAM-A505AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A50 na displej (SAM-A505AB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Máte tu a tam obavy z poškrábaného displeje právě pořízeného zařízení? Pak je velmi vhodná ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A50 na displej, která je matná a neruší během klasického užívání. Je vhodná pro telefon Samsung Galaxy A50 a tvoří adekvátní ochranu před poškozením. Jelikož je vyřezána pro jedno jediné zařízení, nekryje důležité prvky, což dává téměř pocit, jako byste fólii ani neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A50 na displej (SAM-A505AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy note 10 na displej (sam-n970ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20+ na displej (SAM-G985AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20+ na displej (SAM-G985AB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Máte obavy z rozbitého obrazovky nově pořízeného zařízení? Potom je naprosto ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20+ na displej, která je pevná, matná a nepůsobí rušivě při používání. Je vyrobena na míru pro Samsung Galaxy S20+ a zajistí skvělou ochranu před poškrábáním. Tím, že je udělána přímo pro zařízení, nechává odkryté důležité prvky a je to téměř, jako byste nikdy žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20+ na displej (SAM-G985AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy a21s fólie na displej (sam-a217ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A72 na displej (SAM-A725AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A72 na displej (SAM-A725AB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A72, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Panuje u vás strach z poškozených zad a krycího skla nového zařízení? Potom by mohla pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A72 na displej, která je i při velké odolnosti průhledná a nevadí při nejběžnějším užívání. V této verzi je určena pro displej mobilu Samsung Galaxy A72 a zaručí adekvátní ochranu před poškozením. Tím, že je určená přímo pro konkrétní zařízení, neblokuje žádné důležité prvky, díky tomu se cítíte, jako byste fólii vůbec neměli nasazenou. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Nejdůležitější funkce ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A72 na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A72 na displej (SAM-A725AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy s9 plus na displej (sam-g965ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S9 Plus na displej (SAM-G965AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S9 Plus na displej (SAM-G965AB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Máte obavy z poškozeného obrazovky zařízení? V tom případě zajistí efektivní pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S9 Plus na displej, která je pevná, matná a nepůsobí rušivým dojmem při obyčejném užívání. Je vyrobena pro telefon Samsung Galaxy S9+ a zaručí patřičnou ochranu před poškozením. Protože je ořezaná pro jediné zařízení, nechává všechny důležité prvky volné a dodává proto pocit, jako byste ji vůbec nepoužívali. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S9 Plus na displej (SAM-G965AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy note 20 ultra fólie na displej (sam-n986ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A21s fólie na displej (SAM-A217AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A21s fólie na displej (SAM-A217AB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A21s, na displej přístroje, matný povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte někdy strach z poškozeného displeje zařízení? V tom případě lehce pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A21s fólie na displej, která je pevná, matná a nijak nezavazí při každodenním využívání. Je ideální pro Samsung Galaxy A21s a zaručí patřičnou ochranu před poničením. Díky tomu, že je nařezána přesně pro dané zařízení, nechává všechny důležité prvky odkryté a je to téměř, jako byste vlastně ani fólii nepoužívali. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Důležité parametry ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A21s fólie na displej Ochranná fólie pro mobil Samsung Galaxy A21s Nijak... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A21s fólie na displej (SAM-A217AB-D) , Screenshield anti-bacteria samsung galaxy watch active 2 (44 mm) na displej (sam-r820ab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Xcover 5 na displej (SAM-G525AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Xcover 5 na displej (SAM-G525AB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy XCover 5, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte tu a tam obavy z poškrábaného displeje vašeho zařízení? V takovém případě je naprosto ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Xcover 5 na displej, která je úplně čirá a nepůsobí rušivým dojmem při běžném užívání. Je vhodná pro Samsung Galaxy XCover 5 a nabídne efektivní ochranu před odřením. Protože je vyrobená pro konkrétní zařízení, nechává odkryté důležité prvky a je to téměř, jako byste vůbec žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Rozhodující parametry ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Xcover 5 na displej Fólie na mobil Samsung Galaxy XCover 5... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Xcover 5 na displej (SAM-G525AB-D) , Screenshield anti-bacteria vivo y72 5g na displej (vvo-y725gab-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A8 (2018) na displej (SAM-A530AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A8 (2018) na displej (SAM-A530AB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Špatně se vám spí, protože máte strach z poškrábaného skla nově pořízeného zařízení? V takovém případě může pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A8 (2018) na displej, která je matná a nebude rušit při každodenním používání. Je zamýšlena na displej telefonu Samsung Galaxy A8 (2018) a vytvoří skvělou ochranu před odřením. Díky tomu, že je dělaná pro jediné zařízení, ponechává důležité prvky volné a dodává proto pocit, jako byste žádnou fólii neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky stěrce budete schopni... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A8 (2018) na displej (SAM-A530AB-D) , Screenshield samsung galaxy a53 5g na displej (sam-a536-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Note 10 na displej (SAM-N970AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Note 10 na displej (SAM-N970AB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Máte oprávněné obavy z poškrábaného skla nového zařízení? V tom případě lehce pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Note 10 na displej, která je matná a nebudí pozornost při využívání. Tento typ je určen na displej telefonu Samsung Galaxy Note10 a zajistí účinnou ochranu před poničením. Jelikož je zhotovená přímo pro zařízení, má výřezy pro důležité prvky a vás tak čeká pocit, jako byste vůbec žádnou fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Note 10 na displej (SAM-N970AB-D) , Screenshield samsung galaxy s22+ 5g na displej (sam-s906-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Note 20 Ultra fólie na displej (SAM-N986AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Note 20 Ultra fólie na displej (SAM-N986AB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Note 20 Ultra, na displej přístroje, matný povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte někdy strach z rozbitého obrazovky nového zařízení? V takovém případě je pro vás ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Note 20 Ultra fólie na displej, která je pevná, matná a nepřitahuje pozornost při klasickém užívání. Je zamýšlena pro displej mobilu Samsung Galaxy Note 20 Ultra a zajistí skvělou ochranu před poškozením. Díky tomu, že je zhotovená pro jedno jediné zařízení, ponechává volné výřezy na důležité prvky a vám se tak zdá, jako byste vlastně ani fólii neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Zajímavé přednosti ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Note 20 Ultra fólie na displej (SAM-N986AB-D) , Screenshield samsung galaxy a33 5g na displej (sam-a336-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Watch Active 2 (44 mm) na displej (SAM-R820AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Watch Active 2 (44 mm) na displej (SAM-R820AB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Bojíte se často poškození vašeho zařízení? Pro takové případy je vyrobena ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Watch Active 2 (44 mm) na displej, která se stará o jeho ochranu. Vzhledem k tomu, že je navržená na míru zařízení, nezavazí u důležitých prvků a vy díky tomu získáte pocit jako byste fólii vůbec neměli nasazenou. Zajímavé vlastnosti ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Watch Active 2 (44 mm) na displej Nijak neomezuje citlivost dotyku Aplikace bez obav z bublinek Ochranná fólie ScreenShield je vyřezána podle displeje (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Watch Active 2 (44 mm) na displej (SAM-R820AB-D) , Screenshield samsung galaxy m23 5g na displej (sam-m236-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG A125 Galaxy A12 folie na displej SAM-A125AB-D

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG A125 Galaxy A12 folie na displej SAM-A125AB-D
Detail

Antibakteriální a antivirová ochranná fólie Screenshield™ disponuje technologií, která zabraňuje množení až 99,99 % běžně se vyskytujících bakterií (E. Coli, Salmonela, Listeria, atd.) a to po celou dobu životnosti aplikované fólie. Antibakteriální materiál byl testován v souladu s ISO 22196, bezpečný při užívání a aktivní po dobu 5 let. Zároveň byla úspěšně otestována i účinnost na antivirální aktivitu na lidský coronavirus kmen HCoV-229E (podle ISO 21702 standardu, report VirHealth R2007HEX001-2) s účinností 94.99 % po 15 min po kontaktu nebo 99.87 % po 60 min po kontaktu. Při dotyku prstu s materiálem se z vrchní vrstvy fólie uvolní stříbrné ionty AG+ (anorganických přírodních minerálů), které se navážou na bakterie či viry, což vede k zastavení jejich šíření. Ionty stříbra blokují metabolismus bakterií nebo napadají mechanismus šíření, který následně vede k jejich zničení. Fólie zajistí dokonalou ochranu displeje před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její extrémní odolnosti si také výrobce může dovolit poskytovat na ni doživotní záruku. Antibakteriální ochranná fólie Screenshield™ disponuje technologií, která zabraňuje množení až 99,99 % běžně se vyskytujících bakterií (E. Coli, Salmonela, Listeria, atd.) a to po celou dobu životnosti aplikované fólie. Antibakteriální materiál byl testován v souladu s ISO 22196, bezpečný při užívání a aktivní po dobu 5 let. Při dotyku prstu s materiálem se z vrchní vrstvy fólie uvolní stříbrné ionty AG+ (anorganických přírodních minerálů), které se navážou na bakterie, což vede k zastavení jejich šíření. Ionty stříbra blokují metabolismus bakterií nebo napadají mechanismus šíření, který následně vede k jejich zničení. Fólie zajistí dokonalou ochranu displeje před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její extrémní odolnosti si také výrobce může dovolit poskytovat na ni doživotní záruku. (patro.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG A125 Galaxy A12 folie na displej SAM-A125AB-D , Screenshield samsung galaxy a32 5g na displej (sam-a326-d)

Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na celé tělo (SAM-A528-B)

Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na celé tělo (SAM-A528-B)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s, na displej a zadní část přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík a stěrka součástí balení Panuje u vás strach z poškozených zad a krycího skla právě pořízeného zařízení? Pak je nejvhodnější ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na celé tělo, která je naprosto čirá a nebudí pozornost během klasického využívání. V této verzi je určena pro telefon Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s a zaručí spolehlivou ochranu před poškozením. Díky tomu, že je připravená speciálně pro jediné zařízení, nechává odkryté důležité prvky a vy se tak cítíte, jako byste fungovali úplně bez ní. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. Významné funkce ochranné fólie Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na celé tělo Ochranná fólie na telefon Samsung Galaxy A52/A52... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na celé tělo (SAM-A528-B) , Screenshield samsung galaxy s20fe 5g na displej (sam-g781-d)

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG G980 Galaxy S20 folie na displej

Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG G980 Galaxy S20 folie na displej
Detail

Antibakteriální a antivirová ochranná fólie Screenshield™ disponuje technologií, která zabraňuje množení až 99,99 % běžně se vyskytujících bakterií (E. Coli, Salmonela, Listeria, atd.) a to po celou dobu životnosti aplikované fólie. Antibakteriální materiál byl testován v souladu s ISO 22196, bezpečný při užívání a aktivní po dobu 5 let. Zároveň byla úspěšně otestována i účinnost na antivirální aktivitu na lidský coronavirus kmen HCoV-229E (podle ISO 21702 standardu, report VirHealth R2007HEX001-2) s účinností 94.99 % po 15 min po kontaktu nebo 99.87 % po 60 min po kontaktu. Při dotyku prstu s materiálem se z vrchní vrstvy fólie uvolní stříbrné ionty AG+ (anorganických přírodních minerálů), které se navážou na bakterie či viry, což vede k zastavení jejich šíření. Ionty stříbra blokují metabolismus bakterií nebo napadají mechanismus šíření, který následně vede k jejich zničení. Fólie zajistí dokonalou ochranu displeje před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její extrémní odolnosti si také výrobce může dovolit poskytovat na ni doživotní záruku. Antibakteriální ochranná fólie Screenshield™ disponuje technologií, která zabraňuje množení až 99,99 % běžně se vyskytujících bakterií (E. Coli, Salmonela, Listeria, atd.) a to po celou dobu životnosti aplikované fólie. Antibakteriální materiál byl testován v souladu s ISO 22196, bezpečný při užívání a aktivní po dobu 5 let. Při dotyku prstu s materiálem se z vrchní vrstvy fólie uvolní stříbrné ionty AG+ (anorganických přírodních minerálů), které se navážou na bakterie, což vede k zastavení jejich šíření. Ionty stříbra blokují metabolismus bakterií nebo napadají mechanismus šíření, který následně vede k jejich zničení. Fólie zajistí dokonalou ochranu displeje před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její extrémní odolnosti si také výrobce může dovolit poskytovat na ni doživotní záruku. (patro.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG G980 Galaxy S20 folie na displej , Screenshield samsung galaxy m52 5g na displej (sam-m526-d)

Screenshield Anti-Bacteria VIVO Y72 5G na displej (VVO-Y725GAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria VIVO Y72 5G na displej (VVO-Y725GAB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Vivo Y72 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na obavu z poškozeného displeje vašeho zařízení? Pak je naprosto ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria VIVO Y72 5G na displej, která je pevná, ale dokonale čirá a nepřekáží při klasickém využívání. Je vhodná přímo pro telefon Vivo Y72 5G a tvoří účinnou ochranu před odřením. Tím, že je určená jen pro jedno zařízení, nebrání v přístupu k žádným důležitým prvkům a to působí téměř tak, jako byste měli displej čistý, bez fólie. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Základní parametry ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria VIVO Y72 5G na displej Ochranná fólie na telefon Vivo Y72 5G Nijak neomezí citlivost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria VIVO Y72 5G na displej (VVO-Y725GAB-D) , Screenshield samsung galaxy a22 5g na displej (sam-a226-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej (SAM-A326-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej (SAM-A326-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A32 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte obavy z poškozeného displeje nově pořízeného zařízení? V takovém případě zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej, která je dokonale čirá a nijak nepřekáží při klasickém užívání. V této verzi je určena pro telefon Samsung Galaxy A32 5G a zaručí účinnou ochranu před poničením. Díky tomu, že je udělána pro konkrétní zařízení, nezavazí u důležitých prvků a vám tak bude připadat, jako byste ani žádnou fólii neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Základní funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej Fólie na mobil Samsung Galaxy A32 5G Nijak neomezí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej (SAM-A326-D) , Screenshield anti-bacteria google pixel 6 5g na displej (goo-pix65gab-d)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S22 5G na displej (SAM-S901-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S22 5G na displej (SAM-S901-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S22 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, aplikační tekutina a aplikační stěrka součástí balení Panuje u vás obava z poškrábaného obrazovky vašeho nového zařízení? V takovém případě je velmi vhodná ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S22 5G na displej, která je čirá a nevadí během každodenního využívání. Je ideální pro telefon Samsung Galaxy S22 5G a nabídne praktickou ochranu před poškozením. Tím, že je nachystaná právě pro tuto verzi zařízení, nic důležitého neblokuje a tím vzniká pocit, jako byste měli displej čistý, bez fólie. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Klíčové funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S22 5G na displej Fólie na mobil Samsung Galaxy S22 5G Neubírá na citlivosti dotyku Velmi jednoduché nalepení Ochranná fólie ScreenShield je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy S22 5G na displej (SAM-S901-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej (SAM-G781-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej (SAM-G781-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S20 FE 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Špatně se vám spí, protože máte obavy z poškrábaného obrazovky nově zářícího zařízení? V takovém případě zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej, která je lesklá a nezavazí za běžného využívání. V této verzi je určena pro Samsung Galaxy S20 FE 5G a poskytne praktickou ochranu před poškozením. Jelikož je vykrojená speciálně pro konkrétní zařízení, má výřezy pro důležité prvky, díky tomu budete mít pocit, jako byste nikdy žádnou fólii neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Rozhodující vlastnosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej Ochranná fólie na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej (SAM-G781-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy M52 5G na displej (SAM-M526-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy M52 5G na displej (SAM-M526-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy M52 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na obavu z poškozeného skla nového zařízení? V takovém případě by vám mohla pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy M52 5G na displej, která je i při velké odolnosti průhledná a nebude ničemu vadit během každodenního využívání. Je určena pro displej telefonu Samsung Galaxy M52 5G a nabídne účinnou ochranu před poničením. Tím, že je nařezána pro jediné zařízení, nechává odkryté důležité prvky a dává tedy pocit, jako byste fólii nepoužívali. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Díky stěrce budete schopni odstranit všechny bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Zajímavé funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy M52 5G na displej Ochranná fólie na displej mobilu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy M52 5G na displej (SAM-M526-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej (SAM-A226-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej (SAM-A226-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A22 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na strach z poškrábaného skla vašeho zařízení? Potom nabízí snadné řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej, která je naprosto dokonale čirá a nevadí za běžného užívání. Je vyrobena pro telefon Samsung Galaxy A22 5G a dodá praktickou ochranu před poškozením. Jelikož je připravená přímo pro zařízení, neblokuje žádné důležité prvky a dodává proto pocit, jako byste vlastně ani žádnou neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Rozhodující přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej Fólie na telefon Samsung Galaxy A22 5G Po... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej (SAM-A226-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S22+ 5G na displej (SAM-S906-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S22+ 5G na displej (SAM-S906-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S22+ 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, aplikační tekutina a aplikační stěrka součástí balení Jste opatrní a máte obavy z rozbitého skla nově zářícího zařízení? Pak dodá na klidu ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S22+ 5G na displej, která je pevná, ale dokonale čirá a nijak na sebe nepoutá pozornost během klasického využívání. Je určena pro displej mobilu Samsung Galaxy S22+ 5G a zajistí skvělou ochranu před odřením. Tím, že je nachystaná jen pro jediné zařízení, nic důležitého nepřekrývá a vy tak získáte pocit, jako byste nikdy žádnou fólii neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Rozhodující funkce ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S22+ 5G na displej Ochranná fólie na telefon Samsung Galaxy S22+ 5G I po aplikaci zůstává totožná citlivost dotyku Snadná... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy S22+ 5G na displej (SAM-S906-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A53 5G na displej (SAM-A536-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A53 5G na displej (SAM-A536-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A53 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte obavy z poškozeného skla nového zařízení? Pak je nejvhodnějším řešením ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A53 5G na displej, která je dokonale čirá a nijak nevadí při klasickém využívání. Tento typ je určen pro displej mobilu Samsung Galaxy A53 5G a zaručí patřičnou ochranu před poškrábáním. Jelikož je vyřezána pro jediné zařízení, má patřičné výřezy pro důležité prvky a vy tak máte pocit, jako byste nikdy žádnou fólii neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Díky stěrce vás nebudou trápit žádné bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Významné parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A53 5G na displej Ochranná fólie na telefon Samsung Galaxy A53 5G Neubírá na citlivosti dotyku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A53 5G na displej (SAM-A536-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A33 5G na displej (SAM-A336-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy A33 5G na displej (SAM-A336-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy A33 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Neradi riskujete a máte strach z rozbitého skla nového zařízení? V tom případě nabídne řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A33 5G na displej, která je pevná, ale přesto dokonale průhledná a nepřekáží v běžném používání. Je připravena pro mobil Samsung Galaxy A33 5G a zaručí praktickou ochranu před odřením. Jelikož je zhotovená pro jedno jediné zařízení, má výřezy pro důležité prvky a vás tak čeká pocit, jako byste fólii ani neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Klíčové znaky ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy A33 5G na displej Ochranná fólie na mobil Samsung Galaxy A33 5G Nesníží citlivost dotyku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy A33 5G na displej (SAM-A336-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy M23 5G na displej (SAM-M236-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy M23 5G na displej (SAM-M236-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy M23 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Panuje u vás obava z rozbitého displeje zařízení? Potom zajistí efektivní pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy M23 5G na displej, která je silná, ale dokonale průhledná a není rušivá při obyčejném užívání. Je vhodná přímo pro mobil Samsung Galaxy M23 5G a zaručí efektivní ochranu před poničením. Jelikož je navržená pro konkrétní zařízení, nezakrývá důležité prvky a vy se tak cítíte, jako byste vlastně ani fólii nepoužívali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Důležité přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy M23 5G na displej Ochranná fólie na displej telefonu Samsung Galaxy M23 5G Zachová původní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy M23 5G na displej (SAM-M236-D)

Screenshield Anti-Bacteria REALME 9 Pro 5G na displej (RLM-NINEPR5GAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria REALME 9 Pro 5G na displej (RLM-NINEPR5GAB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Realme 9 Pro 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte strach z rozbitého skla právě pořízeného zařízení? Potom bude ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria REALME 9 Pro 5G na displej, která je dočista průhledná a nebude rušit při nejběžnějším využívání. Je vhodná pro mobil Realme 9 Pro 5G a zajistí adekvátní ochranu před odřením. Vzhledem k tomu, že je navržená pro konkrétní zařízení, nezavazí u důležitých prvků a vy se tak cítíte, jako byste měli displej bez fólie. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce vás nebudou trápit žádné bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Rozhodující přednosti ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria REALME 9 Pro 5G na displej Fólie na mobil Realme 9 Pro 5G Nesníží citlivost dotyku Velmi snadná... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria REALME 9 Pro 5G na displej (RLM-NINEPR5GAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria GOOGLE Pixel 4a 5G na displej (GOO-PIX4A5GAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria GOOGLE Pixel 4a 5G na displej (GOO-PIX4A5GAB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Google Pixel 4a 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Špatně se vám spí, protože máte obavy z poškrábaného skla zařízení? Pak je naprosto ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria GOOGLE Pixel 4a 5G na displej, která je lesklá a nepůsobí rušivým dojmem za běžného užívání. Je vyrobena na míru pro Google Pixel 4a 5G a zaručí efektivní ochranu před poškozením. Protože je ořezaná jen pro jedno zařízení, nic důležitého nepřekrývá a vám tím dodá pocit, jako byste vůbec žádnou fólii neměli. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Nejdůležitější funkce ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria GOOGLE Pixel 4a 5G na displej Ochranná fólie pro mobil Google Pixel 4a 5G... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria GOOGLE Pixel 4a 5G na displej (GOO-PIX4A5GAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria GOOGLE Pixel 6 5G na displej (GOO-PIX65GAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria GOOGLE Pixel 6 5G na displej (GOO-PIX65GAB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Google Pixel 6 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte někdy strach z rozbitého skla vašeho nového zařízení? Potom je nejvhodnější ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria GOOGLE Pixel 6 5G na displej, která je úplně čirá a nijak neruší při nejběžnějším užívání. Je vyrobena na míru pro mobil Google Pixel 6 5G a zajistí praktickou ochranu před poškrábáním. Tím, že je vyrobená pouze pro konkrétní zařízení, má výřezy pro důležité prvky a vy tak máte pocit, jako byste fungovali úplně bez ní. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce vás nebudou trápit žádné bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Důležité přednosti ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria GOOGLE Pixel 6 5G na displej Ochranná fólie na displej telefonu Google Pixel 6 5G Nijak... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria GOOGLE Pixel 6 5G na displej (GOO-PIX65GAB-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G na displej (SAM-G990-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G na displej (SAM-G990-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy S21 FE 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte oprávněné obavy z rozbitého obrazovky nově zářícího zařízení? Pak zajistí klid a bezpečí ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G na displej, která je naprosto čirá a nezavazí během klasického používání. Je ideální na displej telefonu Samsung Galaxy S21 FE 5G a vytvoří efektivní ochranu před poničením. Vzhledem k tomu, že je nachystaná speciálně pro jediné zařízení, má patřičné výřezy pro důležité prvky a vy se tak cítíte, jako byste fólii ani nepoužívali. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Všechny nežádoucí bubliny odstraníte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Zajímavé přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G na displej Fólie na telefon Samsung... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G na displej (SAM-G990-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy M53 5G fólie na displej (SAM-M536-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy M53 5G fólie na displej (SAM-M536-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy M53 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Panuje u vás obava z rozbitého skla právě pořízeného zařízení? Potom lehce pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy M53 5G fólie na displej, která je dočista průhledná a není rušivá během využívání. Je určena přímo pro displej telefonu Samsung Galaxy M53 5G a poskytne spolehlivou ochranu před poničením. Tím, že je vyřezána jen pro jedno zařízení, nebrání v přístupu k žádným důležitým prvkům, což působí, jako byste na displeji žádnou fólii neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Zajímavé přednosti ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy M53 5G fólie na displej Ochranná fólie na telefon Samsung Galaxy M53 5G Nijak... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy M53 5G fólie na displej (SAM-M536-D)

Screenshield Anti-Bacteria REALME GT Master Edition 5G na displej (RLM-GTME5GAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria REALME GT Master Edition 5G na displej (RLM-GTME5GAB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Realme GT Master 5G, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Máte oprávněné obavy z poškrábaného skla vašeho zařízení? V tom případě pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria REALME GT Master Edition 5G na displej, která je samozřejmě naprosto čirá a nezavazí při obyčejném používání. Je zamýšlena pro telefon Realme GT Master 5G a zaručí skvělou ochranu před odřením. Tím, že je ořezaná jen pro jedno zařízení, neblokuje žádný důležitý prvek, díky tomu budete mít pocit, jako byste fungovali úplně bez ní. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Klíčové funkce ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria REALME GT Master Edition 5G na displej Ochranná fólie pro mobil Realme GT... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria REALME GT Master Edition 5G na displej (RLM-GTME5GAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria XIAOMI 11 Lite 5G NE na displej (XIA-11LT5GNEAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria XIAOMI 11 Lite 5G NE na displej (XIA-11LT5GNEAB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Xiaomi 11 Lite 5G NE, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Špatně se vám spí, protože máte strach z rozbitého displeje nově pořízeného zařízení? Pak poskytne jednoduché řešení ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria XIAOMI 11 Lite 5G NE na displej, která je naprosto dokonale čirá a nebude rušit při běžném využívání. Je určena přímo pro Xiaomi 11 Lite 5G NE a zaručí praktickou ochranu před poškrábáním. Jelikož je ořezaná přímo pro jediné zařízení, nic podstatného nezakrývá a vás tak čeká pocit, jako byste měli zařízení bez fólie. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce vás nebudou trápit žádné bubliny při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Stěžejní parametry ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria XIAOMI 11 Lite 5G NE na displej Ochranná fólie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria XIAOMI 11 Lite 5G NE na displej (XIA-11LT5GNEAB-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 12.4 5G na displej (SAM-X806-D)

Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 12.4 5G na displej (SAM-X806-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Samsung Galaxy Tab S8+, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, aplikační tekutina a aplikační stěrka součástí balení Nemyslíte na nic jiného, než na obavu z poškozeného obrazovky nového zařízení? V takovém případě dokáže pomoci ochranná fólie ochranná fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 12.4 5G na displej, která je odolná, ale průhledná a nepůsobí rušivě při běžném využívání. Díky tomu, že je vyrobená přímo pro toto zařízení, ponechává volné výřezy na důležité prvky, díky tomu se cítíte, jako byste fólii vůbec neměli nasazenou. S přiloženým čistícím hadříkem bude očištění displeje před instalací ochranné fólie snadné. K ochranné fólii ScreenShield obdržíte i aplikační tekutinu. Stěžejní parametry ochranné fólie Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 12.4 5G na displej Neomezuje citlivost dotyku Aplikace je snadná, bez bublin Ochranná fólie ScreenShield je vytvořena přesně na míru Součástí balení s fólií je čisticí hadřík,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG Galaxy Tab S8+ 12.4 5G na displej (SAM-X806-D)

FIXED Lens-Cover s Flash Anti Glare Circle pro Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s (FIXGC-627)

FIXED Lens-Cover s Flash Anti Glare Circle pro Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s (FIXGC-627)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 1 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Ochranné sklo FIXED pro ochranu čočky fotoaparátu skvěle doplní kryt vašeho telefonu a sklo displeje, čímž získáte kompletní ochranu zařízení proti poškození. Toto ochranné sklo je vyrobeno přesně na míru pro telefony Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s. Ochranné sklo FIXED zakryje celou kamerovou část fotoaparátu včetně blesku, takže zabrání poškrábání čočky a případnému snížení kvality pořízených fotografií i videí. Díky speciálnímu orámování skla Flash Anti Glare v černé barvě při focení nedochází ke zkreslení fotografií světelným šumem, jako je tomu u běžných skel. Ochranné sklo FIXED je 100% transparentní, takže nesnižuje ostrost focení. Díky velmi malé tloušťce sklo nepřesáhne ochranný kryt telefonu. Balení obsahuje všechny komponenty pro jednoduchou... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Lens-Cover s Flash Anti Glare Circle pro Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s (FIXGC-627)

Screenshield SAMSUNG A525 Galaxy A52 folie na displej

Screenshield SAMSUNG A525 Galaxy A52 folie na displej
Detail

Kvalitní fólie představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje Vašeho telefonu SAMSUNG A525 Galaxy A52 v perfektní kondici. Zajistí dokonalou ochranu před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její extrémní odolnosti si také výrobce může dovolit poskytovat na ní doživotní záruku. Součástí tohoto produktu je ochrana displeje na bázi průhledné polyuretanové fólie. (patro.cz)

Podobné produkty ako Screenshield SAMSUNG A525 Galaxy A52 folie na displej

Screenshield Anti-Bacteria HUAWEI P30 na displej (HUA-P30AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria HUAWEI P30 na displej (HUA-P30AB-D)
Detail

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, povrch fólie zachycuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření (certifikované normou ISO22196). Na fólii poskytujeme doživotní záruku. Nezpůsobí změnu barev displeje, bude se méně mastit a zakryje již vzniklé drobné škrábance. Součástí balení je aplikační sprej, který je vhodný i pro dezinfekci povrchu. Nechcete riskovat a máte obavy z poškrábaného skla nově pořízeného zařízení? V takovém případě zajistí účinnou pomoc ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria HUAWEI P30 na displej, která je matná a nijak nezavazí během klasického užívání. Je zamýšlena pro mobil Huawei P30 a poskytne skvělou ochranu před poškozením. Protože je připravená pro jediné zařízení, nezakrývá důležité prvky a vám se tak bude zdát, jako byste vůbec žádnou fólii neměli. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Dodávaná stěrka vám pomůže odstranit všechny nežádoucí bubliny. K... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria HUAWEI P30 na displej (HUA-P30AB-D)

Screenshield Anti-Bacteria REALME 8i na displej (RLM-EIGHTIAB-D)

Screenshield Anti-Bacteria REALME 8i na displej (RLM-EIGHTIAB-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Realme 8i, na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Míváte obavy z rozbitého obrazovky vašeho nového zařízení? Potom snadno pomůže ochranná fólie ochranná fólie Screenshield Anti-Bacteria REALME 8i na displej, která je silná, ale dokonale průhledná a nijak na sebe nepoutá pozornost při obyčejném využívání. Je připravena na displej telefonu Realme 8i a tvoří spolehlivou ochranu před poškozením. Vzhledem k tomu, že je ořezaná pro tuto konkrétní verzi zařízení, ponechává volné výřezy na důležité prvky a tím vzniká pocit, jako byste fungovali úplně bez ní. Přiložený čistící hadřík poslouží k očištění displeje před instalací ochranné fólie. Bublin při nalepování fólie se zbavíte pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také aplikační tekutina. Zajímavé funkce ochranné fólie Screenshield Anti-Bacteria REALME 8i na displej Ochranná fólie na mobil Realme 8i Nemá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield Anti-Bacteria REALME 8i na displej (RLM-EIGHTIAB-D)
Screenshield Anti-Bacteria Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej (SAM-A526AB-D), Screenshield Anti-Bacteria Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej (SAM-A525AB-D), Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na displej (SAM-A528-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej (SAM-A226AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej (SAM-G781AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20FE na displej (SAM-G780AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S7 na displej (SAM-G930AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A71 na displej (SAM-A715AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S10+ na displej (SAM-G975AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S20+ na displej (SAM-G985AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A72 na displej (SAM-A725AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A12 na displej (SAM-A125AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A50 na displej (SAM-A505AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G na displej (SAM-G990AB-D), Screenshield Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s na celé tělo (SAM-A528-B), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Note 10 na displej (SAM-N970AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy A21s fólie na displej (SAM-A217AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy S9 Plus na displej (SAM-G965AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Note 20 Ultra fólie na displej (SAM-N986AB-D), Screenshield Anti-Bacteria SAMSUNG Galaxy Watch Active 2 (44 mm) na displej (SAM-R820AB-D), Screenshield Anti-Bacteria VIVO Y72 5G na displej (VVO-Y725GAB-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy A53 5G na displej (SAM-A536-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy S22+ 5G na displej (SAM-S906-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy A33 5G na displej (SAM-A336-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy M23 5G na displej (SAM-M236-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy A32 5G na displej (SAM-A326-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy S20FE 5G na displej (SAM-G781-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy M52 5G na displej (SAM-M526-D), Screenshield SAMSUNG Galaxy A22 5G na displej (SAM-A226-D), Screenshield Anti-Bacteria GOOGLE Pixel 6 5G na displej (GOO-PIX65GAB-D)