Schwalbe duše 27.5" sv21f (4026495732246)

Produkt Schwalbe duše 27.5" sv21f (4026495732246) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Schwalbe duše 27.5" sv21f (4026495732246) upraviť a produkt hľadať znova.

Schwalbe duše 27.5" SV21F (4026495732246)

Schwalbe duše 27.5" SV21F (4026495732246)
Detail

Duše na kolo pro průměr kola 27,5", pro pláště šířky 2,10 - 3,00 ", FV/SV (galuskový) ventilek délky 40 mm, hmotnost 200 g Duše na kolo je podstatný prvek ve výbavě každého cyklisty. Tento typ duše na horské kolo Schwalbe poskytuje komfortní a bezpečnou jízdu. Při vybírání duše na kolo neopomeňte to, aby velikost ventilku odpovídala s velikostí otvoru v ráfku. Galuskový ventilek vyžaduje menší otvor v ráfku, je oblíbený pro závodní modely kol. Ventilek na duši Schwalbe duše 27.5" SV21F má délku 40 mm. Je zapotřebí, aby spolu průměr duše a ráfku korespondovaly. Šířka a vnitřní průměr vhodného pláště je 54/75-584 mm. Duše na kolo má hmotnost pouhých 200 gramů, což ovlivňuje hlavně jízdní vlastnosti kola. Stěžejní parametry duše na kolo Schwalbe duše 27.5" SV21F Duše Schwalbe pro horské kolo je ideální náhradní rezerva Galuskový ventilek pro závodní modely Ventilek o délce 40 mm Vhodný pro průměr kola o velikosti 27,5" Šířka a vnitřní průměr pláště činí 54/75-584... (alza.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe duše 27.5" SV21F (4026495732246) , Schwalbe duše 27.5" sv21f (4026495732246)

Flight DUS 440 Acacia

Flight DUS 440 Acacia
Detail

Akustické ukulele Řada Supernatural Series značky Flight nabízí atraktivní modely ukulelí zhotovených z exotických dřev (dao, mangovník, eben amara, akácie, obláčkový jasan), kdy kresbu dřev doplňují dekorativní polohové značky na hmatníku a zdobné inlaye hlavice. Díky cenové dostupnosti představují skvělou volbu pro začínající ukulelisty a ukulelistky, ale jistě neurazí ani zkušené hráče. Tělo tohoto sopránového ukulele je zhotoveno z laminované akácie, což je dřevo ze stejné rodiny jako koa. Krk a hmatník nástroje jsou vyrobeny z afrického okoumé a ořechu, což je rovněž poměrně často používaná kombinace dřev. Struny jsou přes nultý a sedlový pražec z kosti ukotveny v ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast Geared) a ořechové kobylce. Vzhled ukulele zpestřují zmíněné zdobné inlaye na hmatníku a hlavici a hardware ve zlatém provedení. Ukulele je dodáváno ve stylovém obalu (gig bag) spolu s instruktážním bookletem. Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Flight DUS 440 Acacia , Schwalbe ráfková páska 27.5"/25 mm (4026495762625)

Flight DUS 460 Amara

Flight DUS 460 Amara
Detail

Akustické ukulele Řada Supernatural Series značky Flight nabízí atraktivní modely ukulelí zhotovených z exotických dřev (dao, mangovník, eben amara, akácie, obláčkový jasan), kdy kresbu dřev doplňují dekorativní polohové značky na hmatníku a zdobné inlaye hlavice. Díky cenové dostupnosti představují skvělou volbu pro začínající ukulelisty a ukulelistky, ale jistě neurazí ani zkušené hráče. Tělo tohoto sopránového ukulele je zhotoveno z laminovaného ebenu amara (amara ebony je v podstatě totéž co eben makassar). Přirozenou rezonanci ukulele vylepšuje jemně klenutá zadní deska. Krk a hmatník nástroje jsou vyrobeny z afrického okoumé a ořechu, což je rovněž poměrně často používaná kombinace dřev. Struny jsou přes nultý a sedlový pražec z kosti ukotveny v ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast Geared) a ořechové kobylce. Vzhled ukulele zpestřují zmíněné zdobné inlaye na hmatníku a hlavici a hardware ve zlatém provedení. Ukulele je dodáváno ve stylovém obalu (gig bag) spolu s instruktážním bookletem. Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Flight DUS 460 Amara , Schwalbe duše 28" av17 (4026495098502)

Flight DUS 322 ZEB

Flight DUS 322 ZEB
Detail

Akustické ukulele Řada Designer Series značky Flight nabízí cenově dostupné modely ukulelí s tradičním přírodním/designem dřev vhodné pro začínající ukulelisty a ukulelistky. Tělo tohoto sopránového ukulele je kompletně zhotoveno z laminovaného exotického zebrana (zebrawood), dřeva s výraznou kresbou. Krk a hmatník nástroje jsou vyrobeny z afrického okoumé a ořechu, což je rovněž poměrně často používaná kombinace dřev. Struny jsou přes nultý a sedlový pražec z kosti ukotveny v chromovaných ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast Geared) a ořechové kobylce. Úspornější design zpestřuje v případě modelů z řady Designer Series rozeta v podobě dekorativní laserové rytiny. Ukulele je dodáváno ve stylovém obalu (gig bag) spolu s instruktážním bookletem. Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Flight DUS 322 ZEB , Schwalbe duše 16" av3 (4026495099929)

Flight DUS 371 MAH

Flight DUS 371 MAH
Detail

Akustické ukulele Řada Designer Series značky Flight nabízí cenově dostupné modely ukulelí s tradičním přírodním/designem dřev vhodné pro začínající ukulelisty a ukulelistky. Tělo tohoto sopránového ukulele je kompletně zhotovené z laminovaného afrického mahagonu s topem zkrášleným rytinami v designu havajských petroglyfů, tj. obrazů na skále. Krk a hmatník nástroje jsou vyrobeny z afrického okoumé a ořechu, což je rovněž poměrně často používaná kombinace dřev. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec ukotveny v ladících mechanikách kytarového typu (Geared) a ořechové kobylce. Ukulele je dodáváno ve stylovém obalu (gig bag) spolu s instruktážním bookletem. Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Flight DUS 371 MAH , Schwalbe duše 26" sv13 (4026495099240)

Marek Dusil Blend: Karlsbad (CD)

Marek Dusil Blend: Karlsbad (CD)
Detail

Třetí album ustálené sestavy Blendu, nahraná tentokrát bez producentského dohledu, tak, jak je materiál prezentovaný na koncertech. Svým způsobem může být bráno, jako živé studiové album. Téma Karlových Varů - Karlsbadu rámuje album, kde naleznete kromě vlastních textů také dvě zhudebněné básně. Jedna od klasika Josefa Václava Friče z roku 1856 a proti tomu druhá, od současné autorky Zity Malaníkové Na albu je autorsky zastoupen jednou písní i kytarista Jáchym Štětka. Jediná anglicky zpívaná píseň je převzata a lehce předělaná z loňského exportního EP Raw. To během roku 2017 bylo presentováno v desítkách britských rozhlasových pořadů, dva měsíce se tato píseň držela v lokálním rádiu CHBN v Cornwallu. Toto minialbum zaznělo i v pořadech v Irsku, Itálii, Holandsku, Kanadě a Francii. Tracklist: 1. Karlsbad 03:31 2. Dožij - dopij 03:57 3. Time to Time 02:55 4. Útěky 03:34 5. Mohl bych 03:38 6. Z hodiny na hodinu 02:56 7. Klid 03:25 8. Daleko 03:52 9. Mráz nad řekou 02:30 10. Ricardo 03:26 11. Karlsbad II. 03:06 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Marek Dusil Blend: Karlsbad (CD) , Schwalbe duše 28" sv17 (4026495098564)

Flight DUS 321 MAH Natural

Flight DUS 321 MAH Natural
Detail

Akustické ukulele Řada Designer Series značky Flight nabízí cenově dostupné modely ukulelí s tradičním přírodním/designem dřev vhodné pro začínající ukulelisty a ukulelistky. Tělo tohoto sopránového ukulele je zhotoveno z laminovaného mahagonu. Krk a hmatník nástroje jsou vyrobeny z afrického okoumé a ořechu, což je rovněž poměrně často používaná kombinace dřev. Struny jsou přes nultý a sedlový pražec z kosti ukotveny v chromovaných ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast Geared) a ořechové kobylce. Úspornější design zpestřuje v případě modelů z řady Designer Series rozeta v podobě dekorativní laserové rytiny. Ukulele je dodáváno ve stylovém obalu (gig bag) spolu s instruktážním bookletem. Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Flight DUS 321 MAH Natural , Schwalbe duše 26" av13 (4026495099165)

Flight DUS 430 DAO Natural

Flight DUS 430 DAO Natural
Detail

Akustické ukulele Řada Supernatural Series značky Flight nabízí atraktivní modely ukulelí zhotovených z exotických dřev (dao, mangovník, eben amara, akácie, obláčkový jasan), kdy kresbu dřev doplňují dekorativní polohové značky na hmatníku a zdobné inlaye hlavice. Díky cenové dostupnosti představují skvělou volbu pro začínající ukulelisty a ukulelistky, ale jistě neurazí ani zkušené hráče. Tělo tohoto sopránového ukulele je zhotoveno z laminovaného dao/paldao, tj. dřeva s působivou kresbou pocházejícího z Jihovýchodní Asie. Přirozenou rezonanci ukulele vylepšuje jemně klenutá zadní deska. Krk a hmatník nástroje jsou vyrobeny z afrického okoumé a ořechu, což je rovněž poměrně často používaná kombinace dřev. Struny jsou přes nultý a sedlový pražec z kosti ukotveny v ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast Geared) a ořechové kobylce. Vzhled ukulele zpestřují zmíněné zdobné inlaye na hmatníku a hlavici a rozeta s výrazným ořechovým prstencem. Ukulele je dodáváno ve stylovém obalu (gig bag) spolu s instruktážním bookletem. Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Flight DUS 430 DAO Natural , Schwalbe duše 20" av7 (4026495100168)

Flight DUS 410 QA QA Natural

Flight DUS 410 QA QA Natural
Detail

Akustické ukulele Řada Supernatural Series značky Flight nabízí atraktivní modely ukulelí zhotovených z exotických dřev (dao, mangovník, eben amara, akácie, obláčkový jasan), kdy kresbu dřev doplňují dekorativní polohové značky na hmatníku a zdobné inlaye hlavice. Díky cenové dostupnosti představují skvělou volbu pro začínající ukulelisty a ukulelistky, ale jistě neurazí ani zkušené hráče. Tělo tohoto sopránového ukulele je zhotoveno z laminovaného obláčkového jasanu (quilted ash). Přirozenou rezonanci ukulele vylepšuje jemně klenutá zadní deska. Krk a hmatník nástroje jsou vyrobeny z afrického okoumé a ořechu, což je rovněž poměrně často používaná kombinace dřev. Struny jsou přes nultý a sedlový pražec z kosti ukotveny v ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast Geared) a ořechové kobylce. Vzhled ukulele zpestřují zmíněné zdobné inlaye na hmatníku a hlavici a rozeta s výrazným javorovým prstencem. Ukulele je dodáváno ve stylovém obalu (gig bag) spolu s instruktážním bookletem. Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Flight DUS 410 QA QA Natural , Schwalbe duše 27,5"-28" sv20 (4026495099721)

Flight DUS 320 SP ZEB Natural

Flight DUS 320 SP ZEB Natural
Detail

Akustické ukulele Řada Designer Series značky Flight nabízí cenově dostupné modely ukulelí s tradičním přírodním/designem dřev vhodné pro začínající ukulelisty a ukulelistky. Tělo tohoto sopránového ukulele je složené z přední desky z laminovaného smrku a zadní desky a lubů z laminovaného exotického zebrana (zebrawood) s kresbou dřeva, které pěkně kontrastuje se smrkovým topem. Krk a hmatník nástroje jsou vyrobeny z afrického okoumé a ořechu, což je rovněž poměrně často používaná kombinace dřev. Struny jsou přes nultý a sedlový pražec z kosti ukotveny v chromovaných ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast Geared) a ořechové kobylce. Úspornější design zpestřuje v případě modelů z řady Designer Series rozeta v podobě dekorativní laserové rytiny. Ukulele je dodáváno ve stylovém obalu (gig bag) spolu s instruktážním bookletem. Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Flight DUS 320 SP ZEB Natural , Sks veloflexx 65, 26"-27.5" černá (4002556973179)

První list Petrův - Jan Amos Dus

První list Petrův - Jan Amos Dus
Detail

Komentářovou řadu Český ekumenický komentář k Novému zákonu připravují čeští teologové z různých církví. Komentáře vydává Česká biblická společnost ve spolupráci s Centrem biblických studií. Jednotlivé svazky jsou číslovány podle pořadí knih v Novém zákoně. První list Petrův četli na přelomu 1. a 2. století maloasijští křesťané, kteří se ve většinové pohanské společnosti cítili jako vyděděnci (a právě tak ho četli a čtou i věřící v jiných těžkých dobách). Autor je nabádá, aby se jako svobodní lidé v Kristu nebáli a ve zkouškách stáli pevně zakotveni ve víře. Podle Kristova příkladu mají i nelehké společenské postavení vnímat jako příležitost ke zvěstování evangelia. List věrně i tvořivě navazuje na prorocké a žalmové tradice Starého zákona, teologii apoštola Pavla i synoptická evangelia. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako První list Petrův - Jan Amos Dus , Schwalbe tire booster (4026495844673)

První list Petrův - Dus Jan Amos

První list Petrův - Dus Jan Amos
Detail

Komentářovou řadu Český ekumenický komentář k Novému zákonu připravují čeští teologové z různých církví. Komentáře vydává Česká biblická společnost ve spolupráci s Centrem biblických studií. Jednotlivé svazky jsou číslovány podle pořadí knih v Novém zákoně. První list Petrův četli na přelomu 1. a 2. století maloasijští křesťané, kteří se ve většinové pohanské společnosti cítili jako vyděděnci (a právě tak ho četli a čtou i věřící v jiných těžkých dobách). Autor je nabádá, aby se jako svobodní lidé v Kristu nebáli a ve zkouškách stáli pevně zakotveni ve víře. Podle Kristova příkladu mají i nelehké společenské postavení vnímat jako příležitost ke zvěstování evangelia. List věrně i tvořivě navazuje na prorocké a žalmové tradice Starého zákona, teologii apoštola Pavla i synoptická evangelia. (patro.cz)

Podobné produkty ako První list Petrův - Dus Jan Amos , Schwalbe 27,5" sv21 (4026495743754)

Dusím se ve vlastní šťávě (9788025711309)

Dusím se ve vlastní šťávě (9788025711309)
Detail

Elektronická kniha - autor Betty MacDonaldová, 244 stran, česky Autorčin poslední román, který vyšel v českém překladu jen jako součást knihy Co život dal a vzal. Betty MacDonaldová (1908-1958) napsala za svůj život čtyři úspěšné romány pro dospělé a čtyři knihy pro děti o paní Láryfáry. Ve všech vycházela ze svého života, z jehož obtíží se s humorem sobě vlastním dokázala vypsat. Její poslední román z r. 1955 líčí život s druhým manželem Donem a dvěma pubertálními dcerami, který trávili na překrásném, ale obtížně dostupném ostrově Vashon, kam se po zakoupení domu a kusu pláže přestěhovali ze Seattlu. Dnes je ze stodoly, kterou tam MacDonaldovi postavili, hotýlek, vedle něhož stále stojí slepičárna, kterou Bettin manžel krátce provozoval v návaznosti na úspěch knihy Vejce a já. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dusím se ve vlastní šťávě (9788025711309) , Schwalbe set mtb26 (4026495764063)

Schwalbe DUŠE 27.5 SV21 Duše - Schwalbe, černá, velikost UNI

Schwalbe DUŠE 27.5 SV21 Duše - Schwalbe, černá, velikost UNI
Detail

Cyklistická duše Schwalbe určená pro silniční i terénní využití s délkou ventilu 40mm. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe DUŠE 27.5 SV21 Duše - Schwalbe, černá, velikost UNI , Bez duše

Schwalbe duše AV13 26x1.5-2.5 Duše - Schwalbe, černá, velikost UNI

Schwalbe duše AV13 26x1.5-2.5 Duše - Schwalbe, černá, velikost UNI
Detail

Duše určené pro horské kolo s autoventilkem. Délka ventilku je 40 mm. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe duše AV13 26x1.5-2.5 Duše - Schwalbe, černá, velikost UNI , Zlomené duše

Schwalbe duše SV13 26x1.5-2.5 Duše - Schwalbe, černá, velikost UNI

Schwalbe duše SV13 26x1.5-2.5 Duše - Schwalbe, černá, velikost UNI
Detail

Duše určené pro horské kolo s galuskovým ventilkem. Délka ventilku je 40 mm. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe duše SV13 26x1.5-2.5 Duše - Schwalbe, černá, velikost UNI , Schwalbe marathon greenguard 26x2,0" (4026495627498)

Schwalbe duše 26" SV13 (4026495099240)

Schwalbe duše 26"  SV13 (4026495099240)
Detail

Duše na kolo pro průměr kola 26", FV/SV (galuskový) ventilek délky 40 mm, hmotnost 190 g Kvalitní duše je základem bezproblémové a bezstarostné jízdy na kole. Duše ověřené značky Schwalbe se řadí po bok těch nejkvalitnějších cyklokomponentů na trhu a vy se tak můžete spolehnout, že se vám dostane do rukou spolehlivý výrobek. Náhradní duše by tak neměla chybět ve výbavě každého cyklisty, ideálně přímo na kole v brašně nebo batohu, nezabere totiž mnoho místa a téměř nic neváží. Parametry a specifikaceGaluskový ventilekPro 26" kolaUniverzální šířka 1,50-2,40"40/62 - 559Zaručená kvalita značky Schwalbe (alza.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe duše 26" SV13 (4026495099240) , Sks bluemels basic 27.5"-29", 65 mm černé (4002556027421)

Schwalbe duše 28" AV17 (4026495098502)

Schwalbe duše 28" AV17 (4026495098502)
Detail

Duše na kolo pro průměr kola 28" a 28"/700C, pro pláště šířky 28 - 47 mm, AV (autoventilek) délky 40 mm, hmotnost 150 g Duše na kolo je podstatný prvek ve výbavě každého cyklisty. Tato duše na krosové kolo Schwalbe je vhodnou volbou pro bezpečnou jízdu bez problémů. Během hledání té správné duše na kolo je nejpodstatnější, aby ventilek odpovídal otvoru v ráfku. Pomocí autoventilku si kolo bez starostí dofouknete na benzinových pumpách a jeho obsluha je snadná. Ventilek na duši Schwalbe duše 28" AV17 disponuje délkou 40 mm. Je zapotřebí, aby spolu průměr duše a ráfku korespondovaly. Šířka a vnitřní průměr vhodného pláště představuje 28/47-622 mm. Hmotnost duše na kolo je jen 150 g, což má značný pozitivní vliv na jízdní vlastnosti kola. Stěžejní vlastnosti duše na kolo Schwalbe duše 28" AV17 Duše Schwalbe na krosové kolo je vhodná náhradní rezerva Autoventilek garantuje rychlé nafouknutí na benzínce či kompresorem Ventilek o délce 40 mm Pro kola s průměrem 28"... (alza.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe duše 28" AV17 (4026495098502) , Sks zadní x-blade dark 26"+27.5" černá (4002556812416)

Schwalbe duše 26" AV13 (4026495099165)

Schwalbe duše 26" AV13 (4026495099165)
Detail

Duše na kolo pro průměr kola 26", pro pláště šířky 1,50 - 2,40 ", AV (autoventilek) délky 40 mm, hmotnost 190 g Duše na kolo je důležitým prvkem vybavení každého cyklisty. Tento model duše na horské kolo Schwalbe zajišťuje pohodovou a bezpečnou jízdu. Během hledání té správné duše na kolo je nejpodstatnější, aby velikost ventilku souhlasila s velikostí otvoru v ráfku. Díky autoventilku můžete duši snadno dofouknout na čerpací stanici, jeho používaní je navíc velmi intuitivní. Ventilek na duši Schwalbe duše 26" AV13 disponuje délkou 40 mm. Je zapotřebí, aby spolu průměr duše a ráfku korespondovaly. Šířka a vnitřní průměr ideálního pláště odpovídá 40/62-559 mm. Hmotnost duše na kolo činí jen 190 gramů, což má značný pozitivní vliv na akceleraci. Hlavní vlastnosti duše na kolo Schwalbe duše 26" AV13 Duše Schwalbe na horské kolo je ideální rezerva Autoventilek pro snadné nafouknutí na benzínce či kompresorem Ventilek s délkou 40 mm Vhodný pro průměr kola o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe duše 26" AV13 (4026495099165) , Sks bluemels basic 27.5"-29", 69 mm černé (4002556027469)

Schwalbe duše 28" SV17 (4026495098564)

Schwalbe duše 28" SV17 (4026495098564)
Detail

Duše na kolo pro průměr kola 28" a 28"/700C, pro pláště šířky 28 - 47 mm, FV/SV (galuskový) ventilek délky 40 mm, hmotnost 150 g Duše na kolo je důležitým prvkem vybavení každého cyklisty. Tento typ duše na krosové kolo Schwalbe je ideální možností pro všechny hledající bezpečnou a komfortní jízdu. Nezapomeňte při výběru duše na kolo zohlednit to, aby ventilek korespondoval s velikostí otvoru v ráfku. Galuskový ventilek vyžaduje menší otvor v ráfku, je oblíbený pro závodní modely kol. Ventilek na duši Schwalbe duše 28" SV17 disponuje délkou 40 mm. Je nutné, aby spolu průměr duše a ráfku korespondovaly. Šířka a vnitřní průměr ideálního pláště odpovídá 28/47-622 mm. Hmotnost duše na kolo je jen 150 g, což má značný pozitivní vliv na jízdní vlastnosti kola. Důležité vlastnosti duše na kolo Schwalbe duše 28" SV17 Duše Schwalbe pro krosové kolo je perfektní rezerva Galuskový ventilek vhodný pro závodní modely Délka ventilku: 40 mm Určený pro kola s průměrem 28" a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe duše 28" SV17 (4026495098564) , Kellys spider 10 neon yellow s 27.5" 2022 (p367041)

Schwalbe Duše 20" Av7 (4026495100168)

Schwalbe Duše 20" Av7 (4026495100168)
Detail

Duše na kolo pro průměr kola 20", pro pláště šířky 1,50 - 2,40 ", AV (autoventilek) délky 40 mm, hmotnost 145 g Kvalitní duše je základem bezproblémové a bezstarostné jízdy na kole. Duše ověřené značky Schwalbe 20" se řadí po bok těch nejkvalitnějších cyklokomponentů na trhu a vy se tak můžete spolehnout, že se vám dostane do rukou spolehlivý výrobek. Tato duše Schwalbe je určena pro dětská kola 20".Klíčové vlastnosti duše Schwalbe 20"Duše Schwalbe pro kola 20"Celokovový autoventilek Rozměr pláště 40/62-406Zaručená kvalita značky Schwalbe (alza.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe Duše 20" Av7 (4026495100168) , Schwalbe rocket ron performance 26x2,25" (4026495821582)

Schwalbe Duše 16" Av3 (4026495099929)

Schwalbe Duše 16" Av3 (4026495099929)
Detail

Duše na kolo pro průměr kola 16", pro pláště šířky 1,90 - 2,40 ", AV (autoventilek) délky 40 mm, hmotnost 115 g Kvalitní duše je základem bezproblémové a bezstarostné jízdy na kole. Duše ověřené značky Schwalbe 16" se řadí po bok těch nejkvalitnějších cyklokomponentů na trhu a vy se tak můžete spolehnout, že se vám dostane do rukou spolehlivý výrobek. Tato duše Schwalbe je určena pro dětská kola 16".Klíčové vlastnosti duše Schwalbe 16"Duše Schwalbe pro kola 16"Celokovový autoventilek Rozměr pláště 47/62-305Zaručená kvalita značky Schwalbe (alza.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe Duše 16" Av3 (4026495099929) , Schwalbe smart sam performance 26x2,25" (4026495820042)

Schwalbe duše SV19 40/62-622 Duše - Schwalbe, černá, velikost UNI

Schwalbe duše SV19 40/62-622 Duše - Schwalbe, černá, velikost UNI
Detail

Duše s galuskovým ventilkem určená pro 28 a 29 kola. Délka ventilku je 40 mm. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe duše SV19 40/62-622 Duše - Schwalbe, černá, velikost UNI , Schwalbe marathon greenguard 622x37 mm (4026495627917)

Dusím se ve vlastní šťávě - MacDonaldová Betty

Dusím se ve vlastní šťávě - MacDonaldová Betty
Detail

Betty MacDonaldová (1908-1958) napsala za svůj život čtyři úspěšné romány pro dospělé a čtyři knihy pro děti o paní Láryfáry. Ve všech vycházela ze svého života, z jehož obtíží se s humorem sobě vlastním dokázala vypsat. Její poslední román z r. 1955 líčí život s druhým manželem Donem a dvěma pubertálními dcerami, který trávili na překrásném, ale obtížně dostupném ostrově Vashon, kam se po zakoupení domu a kusu pláže přestěhovali ze Seattlu. Dnes je ze stodoly, kterou tam MacDonaldovi postavili, hotýlek, vedle něhož stále stojí slepičárna, kterou Bettin manžel krátce provozoval v návaznosti na úspěch knihy Vejce a já. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dusím se ve vlastní šťávě - MacDonaldová Betty , Schwalbe montpáky new sada 3ks (4026495766265)

Schwalbe Duše 27,5"-28" Sv20 (4026495099721)

Schwalbe Duše 27,5"-28" Sv20 (4026495099721)
Detail

Duše na kolo pro průměr kola 27,5", 28" a 28"/700C, pro pláště šířky 18 - 25 mm, FV/SV (galuskový) ventilek délky 40 mm, hmotnost 65 g Kvalitní duše je základem bezproblémové a bezstarostné jízdy na kole. Duše ověřené značky Schwalbe 28" se řadí po bok těch nejkvalitnějších cyklokomponentů na trhu a vy se tak můžete spolehnout, že se vám dostane do rukou spolehlivý výrobek. Velmi lehká 65g duše Schwalbe by tak neměla chybět ve výbavě žádného cyklisty, ideálně přímo na kole v brašně nebo batohu, nezabere totiž mnoho místa a téměř nic neváží. Klíčové vlastnosti duše Schwalbe 28"Duše Schwalbe pro kola 28"Galuskový ventilekRozměr pláště 18/25-622Zaručená kvalita značky Schwalbe (alza.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe Duše 27,5"-28" Sv20 (4026495099721) , Schwalbe marathon plus 622x37 mm (4026495720663)

Schwalbe DUŠE 28 SV15 Duše, černá, velikost 28

Schwalbe DUŠE 28 SV15 Duše, černá, velikost 28
Detail

Cyklistická duše Schwalbe pro horské kolo s délkou ventilku 40mm. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe DUŠE 28 SV15 Duše, černá, velikost 28 , Schwalbe rocket ron performance 26x2,1" (4026495820165)

Schwalbe 28 SV17 Duše 28 - Schwalbe, černá, velikost UNI

Schwalbe 28 SV17 Duše 28 - Schwalbe, černá, velikost UNI
Detail

Duše Schwalbe pro krosové kolo s vynikající těsností a stejnoměrnou silou stěn. Rozměr 28/47-622/635. Galuskový ventilek. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe 28 SV17 Duše 28 - Schwalbe, černá, velikost UNI , Schwalbe black jack kevlarguard 26x2,1" (4026495810449)

Schwalbe 28 AV17 Duše 28 - Schwalbe, černá, velikost UNI

Schwalbe 28 AV17 Duše 28 - Schwalbe, černá, velikost UNI
Detail

Duše Schwalbe pro krosové kolo s vynikající těsností a stejnoměrnou silou stěn. Rozměr 28/47-622/635. Autoventilek. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe 28 AV17 Duše 28 - Schwalbe, černá, velikost UNI , Schwalbe hurricane 29x2.25 new perf. (4026495858298)

Neznámá evangelia. Novozákonní apokryfy I. - Dus Jan A., Petr Pokorný

Neznámá evangelia. Novozákonní apokryfy I. - Dus Jan A., Petr Pokorný
Detail

Souborné vydání apokryfních evangelií sepsaných do roku 150 po Kristu.Překlady z řeckých, koptických a latinských originálů.Publikace obsahuje apokryfní evangelia v užším smyslu tohoto slova, tedy spisy evangelijního typu nebo spisy jiného druhu, které se šířily pod názvem „evangelium“ a vznikaly do konce 2. století po K r. Mezi ně patří i nejstarší fragmenty Ježíšových výroků, které nepocházejí z biblických evangelií. Apokryfní texty vznikaly již v počátcích křesťanského písemnictví a nebyly z různých důvodů zařazeny do biblického kánonu: často pro svůj pozdější původ, většinou však pro odchylný výklad nejstarších křesťanských tradic. Na mnoha místech sice jen popustily uzdu obrazotvornosti tehdejšího lidového křesťanství, nicméně odrážejí i některé závažné problémy své doby (vztah k jiným náboženským a filozofickým proudům, hledání lidových forem křesťanské zbožnosti). (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Neznámá evangelia. Novozákonní apokryfy I. - Dus Jan A., Petr Pokorný , Capital sports hexbell, pár jednoručních činek, 2x 27.5 kg, černé

Dusím se ve vlastní šťávě (978-80-257-0008-2)

Dusím se ve vlastní šťávě (978-80-257-0008-2)
Detail

Kniha - autor Betty MacDonaldová, 244 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Betty MacDonaldová (1908-1958) napsala za svůj život čtyři úspěšné romány pro dospělé a čtyři knihy pro děti o paní Láryfáry. Ve všech vycházela ze svého života, z jehož obtíží se s humorem sobě vlastním dokázala vypsat. Její poslední román z r. 1955 líčí život s druhým manželem Donem a dvěma pubertálními dcerami, který trávili na překrásném, ale obtížně dostupném ostrově Vashon, kam se po zakoupení domu a kusu pláže přestěhovali ze Seattlu. Dnes je ze stodoly, kterou tam MacDonaldovi postavili, hotýlek, vedle něhož stále stojí slepičárna, kterou Bettin manžel krátce provozoval v návaznosti na úspěch knihy Vejce a já. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dusím se ve vlastní šťávě (978-80-257-0008-2) , Sks bluemels basic 27.5"-29", 69 mm silver stříbrné (4002556027476)

Schwalbe Duše pro trekingové kolo 28" galuskový v. (SV17) Set 2ks

Detail

Klasická duše určená pro trekingová kola 28". (mall.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe Duše pro trekingové kolo 28" galuskový v. (SV17) Set 2ks

Schwalbe Duše pro horské kolo 26" galuskový v. (SV13) Set 2ks

Detail

Duše Schwalbe určené pro horské kolo s velikostí rámu 26" s galuskovým, nebo autoventilkem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe Duše pro horské kolo 26" galuskový v. (SV13) Set 2ks

Schwalbe Duše pro horské kolo 27,5" - 29" galuskový v. (SV19) Set 2ks

Detail

Duše určené pro horské kolo 27,5 až 29" s galuskovým ventilkem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe Duše pro horské kolo 27,5" - 29" galuskový v. (SV19) Set 2ks

Schwalbe CX COMP 40-622 B+RT Plášť - Schwalbe, černá, velikost UNI

Schwalbe CX COMP 40-622 B+RT Plášť - Schwalbe, černá, velikost UNI
Detail

Univerzální cyklistický plášť pro horská kola je velmi odolný proti průřezu a průrazu. Velmi oblíbený plášť na na rychlé i technické tratě. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe CX COMP 40-622 B+RT Plášť - Schwalbe, černá, velikost UNI

montpáky SCHWALBE - 3ks

montpáky SCHWALBE - 3ks
Detail

Sch.montpaky sada 3ks Výměna pláště – hračka! Specielní tvar montpáky zabraňuje poškození duše při výměně. Při demontáži se montpáka zaklesne do drátu a máte obě ruce volné. Montpáky jsou vyrobeny z téměř nezlomitelné hmoty. Jednotlivé páky lze spojit dohromady. (urban-sport.cz)

Podobné produkty ako montpáky SCHWALBE - 3ks

Schwalbe Montpáky sada 3ks

Detail

Se sadou montpák *Schwalbe montpáky 3 ks** je výměna pláště hračka. Nový patentovaný tvar a materiál pro příjemnější zacházení pro ruku i plášť. (mall.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe Montpáky sada 3ks

Schwalbe Black Jack 16x1.9

Detail

Dětský plášť Schwalbe Black Jack 16×1.9 pro menší kola 16" s technologií KevlarGuard, která chrání proti snadnému propíchnutí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe Black Jack 16x1.9

Schwalbe set MTB26 (4026495764063)

Schwalbe set MTB26 (4026495764063)
Detail

Brašna na kolo na na sedlo, suché zipy, vodoodpudivé, hmotnost 0,29 kg Brašna pod sedlo se připevňuje jednoduše pomocí suchého zipu a má kapsu na zip, ve které je uložená náhradní duše SV13 a dvě montpáky. Mějte vždy po ruce náhradní duši pro případ defektu na vašich cestách a výletech na kole. Brašna Swalbe je určena k připevnění pod sedlo pomocí suchého zipu. Má kapsu na zip, ve které je umístěná náhradní duše SV13 a dvě montpáky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe set MTB26 (4026495764063)

Schwalbe 27,5" SV21 (4026495743754)

Schwalbe 27,5"  SV21 (4026495743754)
Detail

Duše na kolo pro průměr kola 27,5", pro pláště šířky 1,50 - 2,40 ", FV/SV (galuskový) ventilek délky 40 mm, hmotnost 205 g Kvalitní duše je základem bezproblémové a bezstarostné jízdy na kole. Duše ověřené značky Schwalbe se řadí po bok těch nejkvalitnějších cyklokomponentů na trhu a vy se tak můžete spolehnout, že se vám dostane do rukou spolehlivý výrobek. Náhradní duše by tak neměla chybět ve výbavě každého cyklisty, ideálně přímo na kole v brašně nebo batohu, nezabere totiž mnoho místa a téměř nic neváží. Parametry a specifikaceGaluskový ventilekPro 27,5" kolaUniverzální šířka 1,50" - 2,40"40 / 62 - 584Zaručená kvalita značky Schwalbe (alza.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe 27,5" SV21 (4026495743754)

Schwalbe Tire Booster (4026495844673)

Schwalbe Tire Booster  (4026495844673)
Detail

Hustilka bombičková, pro FV/SV (galuskový) a AV (autoventilek) ventilek, maximální tlak 11 bar, délka 380 mm, hmotnost 435 g Pro jednoduché zprovoznění bezdušových plášťů vám pomůže tato praktická pumpička. Podstata pumpičky Schwalbe Tire Booster je velmi snadná. Běžnou pumpou jednoduše natlakujete láhev. Otevřením rychloventilu se vzduch dostane do pláště, tlakový ráz ho s charakteristickým cvaknutím pevně usadí v ráfku. Není na tom nic složitého. Do pláště lze dostat najednou tlak až 11 barů. Možnost zvýšení tlaku pomocí speciálního adaptéru. Nízkou hmotnost této tlakové pumpičky oceníte zejména na cestách a při závodech. Schwalbe Tire Booster je praktický pomocník, který nesmí chybět v žádné dílně. Klíčové vlastnosti pumpičky Schwalbe Tire BoosterPumpička Schwalbe Tire Booster pro montáž bezdušových plášťůJednoduchá instalaceDo pláště lze dostat najednou tlak až 11 barůMožnost zvýšení tlaku pomocí speciálního adaptéruNízká... (alza.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe Tire Booster (4026495844673)

Schwalbe Sch.Hurricane 29x2.25 new Perf.

Detail

Plášť na kolo disponuje mikrozáběry v krajní oblasti běhounu, které zajišťují bezpečnou jízdu v zatáčkách. Má hladký středový pruh pro rychlou jízdu. Schwalbe Sch.Hurricane 29×2.25 new Perf. je vhodný na asfalt a lehký terén na lesních cestách. (mall.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe Sch.Hurricane 29x2.25 new Perf.

páska ráfková SCHWALBE 20-559

páska ráfková SCHWALBE 20-559
Detail

Třetí důležitý faktor bezpečnosti vedle duše a pláště je ráfková páska. Chrání totiž duši před poškozením dráty, otřepy z ráfku a zakrývá otvory pro dráty. 20-559 (urban-sport.cz)

Podobné produkty ako páska ráfková SCHWALBE 20-559

páska ráfková SCHWALBE 20-622

páska ráfková SCHWALBE 20-622
Detail

Třetí důležitý faktor bezpečnosti vedle duše a pláště je ráfková páska. Chrání totiž duši před poškozením dráty, otřepy z ráfku a zakrývá otvory pro dráty. (urban-sport.cz)

Podobné produkty ako páska ráfková SCHWALBE 20-622

páska ráfková SCHWALBE 20-584

páska ráfková SCHWALBE 20-584
Detail

Třetí důležitý faktor bezpečnosti vedle duše a pláště je ráfková páska. Chrání totiž duši před poškozením dráty, otřepy z ráfku a zakrývá otvory pro dráty. max bar/psi: 7/100 (urban-sport.cz)

Podobné produkty ako páska ráfková SCHWALBE 20-584

měřič tlaku SCHWALBE Airmax digitální

měřič tlaku SCHWALBE Airmax digitální
Detail

Digitální měřič tlaku je velmi přesný. Měří tlak do 11 bar a je určen pro galuskové a autoventilky.Měří i klasické ventilky ale pouze se Schwalbe vložkou Tip:kontrolujte tlak nejméně jednou za měsíc manometrem. Rozšířená kontrola tlaku pouhým stiskem prstů je velmi nespolehlivá.Již při polovičním doporučeném tlaku jsou pláště přetěžovány.Výsledkem tohoto rozšířeného nešvaru je neúměrně zvýšený valivý odpor a předčasné ojetí pláště. Tlačítko držte stisknuté : zapnutí.Mazat >vypnout>reset. Tlačítko stisknout krátce : výběr měř.jednotek (bar,PSI,KPA,kg/cm2) Správný tlak je závislý na šířce pláště a jeho zatížení.Tabulka je orientační pro 75 kg těžkou osobu.Jste-li těžší nebo jezdíte se zavazadly zvyšte tlak. Jste-li lehčí nebo chcete více pohodlí, můžete tlak snížit. Nikdy však nepřekračujte nejvyšší a nejnižší hodnoty uvedené na plášti. Tlak kontrolujte minimálně jednou měsíčně! (urban-sport.cz)

Podobné produkty ako měřič tlaku SCHWALBE Airmax digitální

Schwalbe DOC BLUE Professional 500ml

Detail

Montážní tekutina Schwalbe Doc Blue je ještě lepší při přechodu na technologii Tubeless. Slouží jako ochrana před defektem pro duše, galusky a normální bezdušové systémy. Láhev 500 ml. (mall.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe DOC BLUE Professional 500ml

Schwalbe DOC BLUE Professional 60ml

Detail

Montážní tekutina Schwalbe Doc Blue je ještě lepší při přechodu na technologii Tubeless. Slouží jako ochrana před defektem pro duše, galusky a normální bezdušové systémy. Lahvička 60 ml. (mall.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe DOC BLUE Professional 60ml

Schwalbe Marathon Greenguard 26x2,0" (4026495627498)

Schwalbe Marathon Greenguard 26x2,0" (4026495627498)
Detail

Plášť na kolo pro Horské kolo, průměr kol 26", rozměr 26x2, 50-559, silniční vzorek, dušový, letní sezona, Drátová patka Drátový plášť s extra ochranou proti defektu a reflexním páskem pro vyšší bezpečnost při jízdě. Drátový plášť na kolo Schwalbe Marathon 26×2.0 GreenGuard B+Rt je vybaven extrémní ochranou proti defektu a 3mm elastickým gumovým pásem pod běhounem. Reflexní pásek zvyšuje bezpečnost při jízdě na kole. Klíčové vlastnostiDrátová patkaExtra ochrana proti defektuGumový pás pod běhounemSměs enduranceMaximální zatížení: 118 kgTlak: 2-5 barRozměr (mm): 50-559Rozměr (palce): 26×2.0"Hmotnost: 970 g (alza.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe Marathon Greenguard 26x2,0" (4026495627498)

Schwalbe Land Cruiser KevlarGuard (drát 42x622)

Detail

Schwalbe Land Cruiser treking 28“ je určen pro trekingová kola. Na silnici jede po běhounu s minimálním valivým odporem a obstojně drží i v terénu. Pláště jsou z oficiální produkce pro ČR. (mall.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe Land Cruiser KevlarGuard (drát 42x622)

Schwalbe Land Cruiser KevlarGuard (drát 37x622)

Detail

Schwalbe Land Cruiser treking 28“ je určen pro trekingová kola. Na silnici jede po běhounu s minimálním valivým odporem a obstojně drží i v terénu. Pláště jsou z oficiální produkce pro ČR. (mall.cz)

Podobné produkty ako Schwalbe Land Cruiser KevlarGuard (drát 37x622)
Schwalbe duše 27.5" SV21F (4026495732246), Schwalbe Ráfková páska 27.5"/25 mm (4026495762625), Schwalbe duše 28" AV17 (4026495098502), Schwalbe Duše 16" Av3 (4026495099929), Schwalbe duše 26" SV13 (4026495099240), Schwalbe duše 28" SV17 (4026495098564), Schwalbe duše 26" AV13 (4026495099165), Schwalbe Duše 20" Av7 (4026495100168), Schwalbe Duše 27,5"-28" Sv20 (4026495099721), SKS VELOFLEXX 65, 26"-27.5" černá (4002556973179), Schwalbe Tire Booster (4026495844673), Schwalbe 27,5" SV21 (4026495743754), Schwalbe set MTB26 (4026495764063), Bez duše, Zlomené duše, Schwalbe Marathon Greenguard 26x2,0" (4026495627498), SKS BLUEMELS BASIC 27.5"-29", 65 MM černé (4002556027421), SKS Zadní X-BLADE DARK 26"+27.5" černá (4002556812416), SKS BLUEMELS BASIC 27.5"-29", 69 MM černé (4002556027469), KELLYS Spider 10 Neon Yellow S 27.5" 2022 (P367041), Schwalbe Rocket Ron Performance 26x2,25" (4026495821582), Schwalbe Smart Sam Performance 26x2,25" (4026495820042), Schwalbe Marathon Greenguard 622x37 mm (4026495627917), Schwalbe montpáky new sada 3ks (4026495766265), Schwalbe Marathon Plus 622x37 mm (4026495720663), Schwalbe Rocket Ron Performance 26x2,1" (4026495820165), Schwalbe Black Jack Kevlarguard 26x2,1" (4026495810449), Schwalbe Hurricane 29x2.25 new Perf. (4026495858298), Capital Sports Hexbell, pár jednoručních činek, 2x 27.5 kg, černé, SKS BLUEMELS BASIC 27.5"-29", 69 MM SILVER stříbrné (4002556027476)