Schleich 42370 mobilni veterinarska klinika s klisnou a osetrovatelem

Schleich Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelem

Schleich Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelem

Schleich Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelem Hrací sada v podobě detailně propracovaných prvků, seznamuje děti s ošetřováním jezdeckých koní. Holčičky a kluci mohou pomoci veterinářce vyvést nemocného koně po rampě do mobilní ordinace, diagnostikovat jeho onemocnění a následně ho ošetřit. K diagnostice je k dipozici rentgen a záznamový laptop, lékařský kufřík. Přednosti: velmi kvalitní materiál figurky jsou ručně malované splňuje přísné normy a předpisy Funkčnost: okna a dveře jsou otevírací střecha a boční stěny auta jsou sklápěc… (hracky-4kids.cz)

Schleich mobilní veterinární klinika s klisnou a ošetřovatelkou

Schleich mobilní veterinární klinika s klisnou a ošetřovatelkou

Schleich 42370 Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelkouVeterinářka jede rychle tam, kde ho potřebují: hanoverské hříbě bylo zraněno. Zkoumá zvíře mobilním rentgenem, který jí pomůže zjistit, zda má kůň zlomené nějaké kosti. Raději mu rychle dává injekci s léky ze svého lékařského kufříku a pak zaznamenává diagnózu na svém laptopu. Střechu a boční stěny auta lze sklopit. Okna a dveře jsou otevírací. V autě je rampa pro naložení zraněného koně.Veterinářka má pohyblivé ruce a nohy, může sedět nebo stát a je schopná uchopit různé příslušenství. Věk: 3+Rozměry balení: cca 29 x 23 x 16,5 cm (fonetip.cz)

Schleich Mobilní veterinární klinika s klisnou a ošetřovatelkou

Schleich Mobilní veterinární klinika s klisnou a ošetřovatelkou

Schleich 42370 Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelkou Veterinářka jede rychle tam, kde ho potřebují: hanoverské hříbě bylo zraněno. Zkoumá zvíře mobilním rentgenem, který jí pomůže zjistit, zda má kůň zlomené nějaké kosti. Raději mu rychle dává injekci s léky ze svého lékařského kufříku a pak zaznamenává diagnózu na svém laptopu.  Střechu a boční stěny auta lze sklopit. Okna a dveře jsou otevírací.  V autě je rampa pro naložení zraněného koně.Veterinářka má pohyblivé ruce a nohy, může sedět nebo stát a je schopná uchopit různé příslušenství.  Věk: 3+ Rozměry balení: cca 29 x 23 x 16,5 cm  (mrakyhracek.cz)

Schleich Stáj s klisnou Lusitano

Schleich Stáj s klisnou Lusitano

Schleich Stáj s klisnou Lusitano Všechny milovníky koní potěšíte krásnou Lusitanskou klisnou ve stylové útulné stáji. Jako skutečná stáj má i tato od Schleichu otevírací okna a dveře, navíc lze sundat i střechu.  Balení obsahuje: stáj, klisnu, deku, ohlávku, závěsný koš s krmením, závěsnou misku na vodu a samolepky Rozměry balení: cca 17,3 x 19 x 10,8 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Schleich stáj s klisnou lusitano

Schleich stáj s klisnou lusitano

Schleich Stáj s klisnou LusitanoVšechny milovníky koní potěšíte krásnou Lusitanskou klisnou ve stylové útulné stáji. Jako skutečná stáj má i tato od Schleichu otevírací okna a dveře, navíc lze sundat i střechu. Balení obsahuje:stáj, klisnu, deku, ohlávku, závěsný koš s krmením, závěsnou misku na vodu a samolepkyRozměry balení: cca 17,3 x 19 x 10,8 cmVěk: 3+ (fonetip.cz)

Schleich Haflingerská klisna

Schleich Haflingerská klisna

Koně haflingerští jsou velmi všestranná a inteligentní zvířata. Klisna má spletenou hřívu. Každá figurka je originál Rozměr: 13 x 9,8 x 3,7 cm   Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. (mrakyhracek.cz)

Schleich Klisna trakehnerská

Schleich Klisna trakehnerská

Trakénská klisna je kvalitně a do detailu zpracovaná, ručně malovaná figurka od německého výrobce Schleich. Je vyrobena z tvrdé gumy v rozměru 12 x 10,5 x 4 cm. Je vhodná pro děti od 3 let.   Figurka Trakénské klisny Vhodná pro děti od 3 let Vyrobena z tvrdé gumy Rozměr 12 x 10,5 x 4 cm   Plemeno trakénských koní vzniklo ve východním Prusku. V 18. a 19. století docházelo ke zlepšování chovu anglickými plnokrevníky a arabskými hřebci. Do roku 1944 se chov úspěšně rozvíjel, poté musel být evakuován z Východního Pruska.… (mrakyhracek.cz)

Schleich Arabská klisna

Schleich Arabská klisna

Arabská klisna je kvalitně a do detailu zpracovaná, ručně malovaná figurka od německého výrobce Schleich. Je vyrobena z tvrdé gumy v rozměru 13,5 x 10,5 x 3,5 cm. Je vhodná pro děti od 3 let   Figurka  Arabská klisna Vhodná pro děti od 3 let Vyrobena z tvrdé gumy Rozměr 13,5 x 10,5 x 3,5 cm   Plemeno arabských koní je nejstarším a nejušlechtilejším čistokrevně chovaným plemenem koní na světě. Jeho historie sahá až do doby 3 000 let př. n. l. Pochází zřejmě ze starověké Persie. Patří mezi nejmenší koně na světě. Jeho kohoutková výška dosahuje 144 … (mrakyhracek.cz)

Schleich Klisna Andaluská

Schleich Klisna Andaluská

Schleich Klisna Andaluská Figurka klisny Andaluské, elegantního, zároveň svérázného koně, je určena pro holčičky a kluky od 3 let. Tento kůň byl šlechtěn ve španělském chovu, odtud vychází jeho označení "Pura Raza Espanola". Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte Vašim dětem jednu či více z krásných figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměry: 12,5 x 10,5 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich tenessee klisna

Schleich tenessee klisna

Koně tohoto plemena mají neobvykle dlouhá a plochá kopyta, nemají podkovy a oříznutá kopyta. To jim dává výhodu při různých typech chůzí – zrychlené tempo, běžící tempo a cval. Koně tohoto plemena se vyznačují elegantním vzhledem. Krásná ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka koně nadchne nejen malé milovníky koní. Materiál: tvrdá gumaRozměr: 14,3 x 10,5 x 4,4 cmVhodné pro děti od 3 let (fonetip.cz)

Schleich haflingerská klisna

Schleich haflingerská klisna

Koně haflingerští jsou velmi všestranná a inteligentní zvířata. Klisna má spletenou hřívu.Každá figurka je originálRozměr: 13 x 9,8 x 3,7 cm Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. (fonetip.cz)

Schleich Pinto klisna

Schleich Pinto klisna

  Kůň Pinto - klisna Přesný, ručně malovaný, gumový model Rozměry: 10,5x10,5x5 cm Věk: 3+ Pintos mají jedinečné, krásné kožešinové kresby, které dodávají koním větší osobnost. Nicméně Pintové netvoří samostatné plemeno. Je to barevné plemeno, které se nachází v téměř všech plemenech. Vzory se liší v "Overo" a "tobiano". Overos mají barevnou srst bílo- strakatou. Jejich hlava je často úplně bílá. Je to takzvaná "lucerna". Tobianos na druhé straně, mají bílou srst s barevně strakatou . Nohy a z… (mrakyhracek.cz)

Schleich 13838 Klisna Pintabianská

Schleich 13838 Klisna Pintabianská

Schleich 13838 Klisna Pintabianská Pintabianská klisna, propracovaná do detailu, ukazuje dětem, jak krásně může mít zapletenou dvojbarevnou hřívu a jak krásně skvrnitou má srst na jejím elegantním těle. Je půvabná stejně jako čistokrevní příbuzní, jsou také arabské krve. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem jednu či více z krásných figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměr: 13 x 11,3 x 3,3 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich Hvězdný Pegas klisna

Schleich Hvězdný Pegas klisna

Klisna hvězdného pegasa čeká na holčičky a kluky od 3 let, v podobě detailně zpracované figurky. Je bytostí pocházející ze vzdálené hvězdy s tajemstvím, které pečlivě hájí.   Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem krásné figurky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměry: 15,5 x 8,2 x 18 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich 13861 Appaloosa klisna

Schleich 13861 Appaloosa klisna

Schleich 13861 Appaloosa klisna Klisna je jednou z detailně zpracovaných, ručně malovaných figurek. Materiálem pro tyto figurky je vysoce kvalitní termoplastový kaučuk. Holčičky a kluci si pomocí těchto zvířátek mohou rozvinout svoji hru a pomocí této hry proniknout hlouběji k zájmu o přírodu a zvířátka. Vyberte dětem některé z figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kaučuk Rozměry: 12 x 8 cm (hracky-4kids.cz)

Schleich Andaluská klisna

Schleich Andaluská klisna

Figurka klisny Andaluské potěší každého milovníka koní. Hračka je vyrobena z velmi kvalitního materiálu a je ručně malovaná. Doplň svou sbírku figurek Schleich právě touto figurkou strakaté Klisny Andaluské. Schleich vyniká svým krásným propracováním ručně malovaných figurek, která zaručuje dlouhou životnost.  Doporučený věk: od 3 let Určení: pro kluky i holky Materiál: tvrdá guma (mrakyhracek.cz)

Schleich Klisna Pintabianská

Schleich Klisna Pintabianská

Pintabianské klisny mají krásnou skvrnitou srst, díky které jsou originální a nezaměnitelné. Také zaujmou dvoubarevnou hřívou.  Vzhledem k tomu, že jim v žilách koluje ušlechtilá arabská krev, jsou stejně elegantní a půvabné jako jejich čistokrevní příbuzní.  Figurky jsou ručně malované.  Věk: 3+  Rozměry: 13 x 11,3 x 3,3 cm  (mrakyhracek.cz)

Schleich Klisna Shire

Schleich Klisna Shire

Schleich Klisna Shire  Klisna Shire, se svojí podsaditou stavbou těla a bílou srstí, čeká na holčičky a kluky od 3 let, v podobě detailně propracované figurky.  Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte Vašim dětem jednu či více z krásných figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry: 13 x 13 cm (hracky-4kids.cz)

Schleich Klisna Mustang

Schleich Klisna Mustang

Schleich Klisna Mustang Figurka klisny Mustang, krásného, ale zároveň tvrdého a odolného koně, je určena pro holčičky a kluky od 3 let. Tento kůň zvládá život ve volné přírodě všechna roční období. Snadno si poradí bez přítomnosti člověka. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte Vašim dětem jednu či více z krásných figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměry: 12 x 10,5 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich klisna mustang

Schleich klisna mustang

Klisna Mustang je model vyroben z kvalitního gumového materiálu. Ručně malovaná kobyla má rozměry 12 x 11 x 4 cm. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Zvířátka firmy Schleich svým vzhledem přesně odpovídají opravdovým předlohám. Vaše děti tak mohou zblízka poznávat i zvířata žijící ve volné přírodě. Mustangy žijí ve volné přírodě po celý rok. Jsou to extrémně tvrdí, odolní koně. Pokud nejsou zvyklí na lidi, mají tendenci být opatrní a zdrženliví, pokud se s nimi setkáte. Materiál: gumaRozměr: 12 x 11 x 4 cmFigurka je vhodná pro děti od 3 let.Schleich je přední německá firma vyrábějící kvalitní realistické modely divokých, domácích i prehistorických zvířátek, rytířů a zbrojnošů, fantasy figurek elfů a víl. Velmi vyhledávané a ceněné jsou především jejich překrásné modely koní a šmoulů. Tyto… (fonetip.cz)

Schleich lipicánská klisna

Schleich lipicánská klisna

Zvířátka Schleich jsou přesné kopie živých předloh. Jsou vyrobena z kvalitního plastového materiálu, ručně malovaná. Ručně malovaná figurka Lipicánské klisny od německého výrobce Schleich se hodí na každou domácí farmu. Lipicánci jsou schopni zvládnout složité drezurní cviky s lehkostí. Plemeno je nejlépe známé pro capriole. Jedná se o skok na místě, ve kterém má všechny čtyři kopyta nad zemí. V nejvyšším bodě ještě před přistáním vykopne zadníma nohama. Rozměr: 14,4 x 9,9 x 4 cm Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. (fonetip.cz)

Schleich pinto klisna

Schleich pinto klisna

Kůň Pinto - klisnaPřesný, ručně malovaný, gumový modelRozměry: 10,5x10,5x5 cmVěk: 3+Pintos mají jedinečné, krásné kožešinové kresby, které dodávají koním větší osobnost. Nicméně Pintové netvoří samostatné plemeno. Je to barevné plemeno, které se nachází v téměř všech plemenech. Vzory se liší v "Overo" a "tobiano". Overos mají barevnou srst bílo- strakatou. Jejich hlava je často úplně bílá. Je to takzvaná "lucerna". Tobianos na druhé straně, mají bílou srst s barevně strakatou . Nohy a záda zůstávají většinou bílé.Schleich je přední firma vyrábějící kvalitní realistické modely divokých, domácích i prehistorických zvířátek, rytířů a zbrojnošů, indiánů a fantastických elfů a víl.Zvířátka i figurky Schleich jsou vyráběny z tvrdé gumy a ručně malovány, přičemž je kladen důraz na detail a… (fonetip.cz)

Schleich Lipicánská klisna

Schleich Lipicánská klisna

Zvířátka Schleich jsou přesné kopie živých předloh. Jsou vyrobena z kvalitního plastového materiálu, ručně malovaná. Ručně malovaná figurka Lipicánské klisny od německého výrobce Schleich se hodí na každou domácí farmu. Lipicánci jsou schopni zvládnout složité drezurní cviky s lehkostí. Plemeno je nejlépe známé pro capriole. Jedná se o skok na místě, ve kterém má všechny čtyři kopyta nad zemí. V nejvyšším bodě ještě před přistáním vykopne zadníma nohama.   Rozměr: 14,4 x 9,9 x 4 cm   Figurky Schleich… (mrakyhracek.cz)

Schleich Tenessee klisna

Schleich Tenessee klisna

Koně tohoto plemena mají neobvykle dlouhá a plochá kopyta, nemají podkovy a oříznutá kopyta. To jim dává výhodu při různých typech chůzí – zrychlené tempo, běžící tempo a cval. Koně tohoto plemena se vyznačují elegantním vzhledem. Krásná ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka koně nadchne nejen malé milovníky koní.   Materiál: tvrdá guma Rozměr: 14,3 x 10,5 x 4,4 cm Vhodné pro děti od 3 let (mrakyhracek.cz)

Schleich Klisna Mustang

Schleich Klisna Mustang

Klisna Mustang je model vyroben z kvalitního gumového materiálu. Ručně malovaná kobyla má rozměry 12 x 11 x 4 cm. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Zvířátka firmy Schleich svým vzhledem přesně odpovídají opravdovým předlohám. Vaše děti tak mohou zblízka poznávat i zvířata žijící ve volné přírodě.  Mustangy žijí ve volné přírodě po celý rok. Jsou to extrémně tvrdí, odolní koně. Pokud nejsou zvyklí na lidi, mají tendenci být opatrní a zdrženliví, pokud se s nimi setkáte.  Materiál: guma Rozměr: 12 x 11 x 4 cm … (mrakyhracek.cz)

Schleich andaluská klisna

Schleich andaluská klisna

Figurka klisny Andaluské potěší každého milovníka koní. Hračka je vyrobena z velmi kvalitního materiálu a je ručně malovaná. Doplň svou sbírku figurek Schleich právě touto figurkou strakaté Klisny Andaluské.Schleich vyniká svým krásným propracováním ručně malovaných figurek, která zaručuje dlouhou životnost. Doporučený věk: od 3 letUrčení: pro kluky i holkyMateriál: tvrdá guma (fonetip.cz)

Schleich klisna pintabianská

Schleich klisna pintabianská

Pintabianské klisny mají krásnou skvrnitou srst, díky které jsou originální a nezaměnitelné. Také zaujmou dvoubarevnou hřívou. Vzhledem k tomu, že jim v žilách koluje ušlechtilá arabská krev, jsou stejně elegantní a půvabné jako jejich čistokrevní příbuzní. Figurky jsou ručně malované. Věk: 3+ Rozměry: 13 x 11,3 x 3,3 cm (fonetip.cz)

Schleich klisna trakehnerská

Schleich klisna trakehnerská

Trakénská klisna je kvalitně a do detailu zpracovaná, ručně malovaná figurka od německého výrobce Schleich. Je vyrobena z tvrdé gumy v rozměru 12 x 10,5 x 4 cm. Je vhodná pro děti od 3 let. Figurka Trakénské klisnyVhodná pro děti od 3 letVyrobena z tvrdé gumyRozměr 12 x 10,5 x 4 cm Plemeno trakénských koní vzniklo ve východním Prusku. V 18. a 19. století docházelo ke zlepšování chovu anglickými plnokrevníky a arabskými hřebci. Do roku 1944 se chov úspěšně rozvíjel, poté musel být evakuován z Východního Pruska. Následkem byl úhyn velkého množství koní. Plemeno se naštěstí podařilo zachránit. Kohoutková výška dosahuje 162 – 165 cm. Dnes je využíván především jako sportovní kůň. Parkur, drezúra, všestrannost, vozatajské soutěže. (fonetip.cz)

Schleich Arabská klisna

Schleich Arabská klisna

Schleich Arabská klisna  Arabská klisna, velmi staré plemeno plnokrevníků, čeká na holčičky a kluky od 3 let, v podobě detailně propracované figurky.  Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte Vašim dětem jednu či více z krásných figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry: 11 x 10 cm (hracky-4kids.cz)

Schleich Klisna trakehnerská

Schleich Klisna trakehnerská

Schleich Klisna trakehnerská  Klisna trakehnerská, neobyčejného zabarvení, kdy má tmavé "podkolenky" a k tomu krásně sčesanou zdobenou hřívu, čeká na holčičky a kluky od 3 let, v podobě detailně propracované figurky.  Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte Vašim dětem jednu či více z krásných figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry: 12 x 10,5 cm (hracky-4kids.cz)

Schleich arabská klisna

Schleich arabská klisna

Arabská klisna je kvalitně a do detailu zpracovaná, ručně malovaná figurka od německého výrobce Schleich. Je vyrobena z tvrdé gumy v rozměru 13,5 x 10,5 x 3,5 cm. Je vhodná pro děti od 3 let Figurka  Arabská klisnaVhodná pro děti od 3 letVyrobena z tvrdé gumyRozměr 13,5 x 10,5 x 3,5 cm Plemeno arabských koní je nejstarším a nejušlechtilejším čistokrevně chovaným plemenem koní na světě. Jeho historie sahá až do doby 3 000 let př. n. l. Pochází zřejmě ze starověké Persie. Patří mezi nejmenší koně na světě. Jeho kohoutková výška dosahuje 144 – 152 cm. Oproti jiným plemenům má pouze 17 párů žeber a i menší počet bederních a ocasních obratlů, proto má krátký hřbet. Je krásný a inteligentní s přátelskou povahou. Je uznáván pro svoji houževnatost, protože dokáže nést značnou zátěž na velkou… (fonetip.cz)

Schleich 13812 Haflingerská klisna

Schleich 13812 Haflingerská klisna

Schleich 13812 Haflingerská klisna Horská klisna žijící v jihotyrolských Alpách dostala jméno po horské vesnici Hafling. Ve skutečnosti jde o inteligentní a všestranné zvíře s krémově zbarvenou srstí. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem jednoho z koníků značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměr: 13,4 x 9,8 x 3,7 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich Frizský kůň klisna

Schleich Frizský kůň klisna

Schleich Frizský kůň klisna  Klisna Frizského koně, severoholandský temperamentní kůň, který je označován za koně rytířského, čeká na holčičky a kluky od 3 let, v podobě detailně propracované figurky.  Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte Vašim dětem jednu či více z krásných figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry: 13,5 x 10,5 cm (hracky-4kids.cz)

Schleich Duhový jednorožec klisna

Schleich Duhový jednorožec klisna

Schleich Duhový jednorožec klisna Bílý jednorožec, symbol čistoty a síly, je probarven v odstínech duhy. Na jeho těle probleskují drahé kameny, stejně tak jak na koncích jeho hřívy a ocasu. Přednosti:  velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte Vašim dětem krásnou figurku Schleich jednorožce! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměry: 13 x 12 x 3,5 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich Klisna chovná (shirská)

Schleich Klisna chovná (shirská)

Ručně malované zvířátko Schleich.   Věk: 3+   Rozměry: 13 × 4 × 12,5 cm   (mrakyhracek.cz)

Schleich Klisna shetlandského poníka

Schleich Klisna shetlandského poníka

Klisna Shetlandského poníka je kvalitní ručně malovaná hračka německého výrobce Schleich. Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Schleich Duhový jednorožec klisna

Schleich Duhový jednorožec klisna

Duhová klisna jednorožce je krásná ručně malovaná figurka od světoznámé značky Schleich. Tento bájný kůň vystupuje v pohádkách jako symbol čistoty, síly a je opředen nejedním tajemstvím. Každá holčičí princezna by měla mít svého kouzelného jednorožce. Jednorožec se pyšní zlatým rohem, barevnou třpytící se hřívou a ocasem, který září ve světle ranního slunce. Další chloubou klisny jsou drahokamy na boku, které jsou uspořádány do tvaru podkovy. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr balení je 14x12x5cm Figurka je od německého výrobce… (mrakyhracek.cz)

Schleich Anglická plnokrevná klisna

Schleich Anglická plnokrevná klisna

Klisna anglického plnokrevníka je vysoká, štíhlá s dlouhým, mírně klenutým, nízko nasazeným krkem, výrazným kohoutkem a nezbytný je dlouhý a široký hrudník. Anglický plnokrevník je nejrychlejší koňské plemeno, rychlost je jediné kritérium pro zařazení do chovu. Byl vyšlechtěn v Anglii v 18. století. Velikost: 14,8 x 11,3 x 3,4 cm Figurka je ručně malovaná a propracovaná do detailu, rozšiřuje dětem možnost hry s figurkami Schleich, které splňují přísné normy a předpisy.    (mrakyhracek.cz)

Schleich Klisna plemene Paint Horse

Schleich Klisna plemene Paint Horse

Schleich 13884 Klisna plemene Paint Horse Jak rozpoznáte kobylu amerického honáckého koně od kobyly Pinto? Oba koně jsou si díky strakatému zbarvení velice podobní. Jednoznačně to lze v zásadě zjistit pouze pomocí plemenné knihy: Zatímco Pinto představují jen chovnou barvu, jsou američtí honáčtí koně považováni za samostatné plemeno. Tato ručně malovaná kvalitně zpracovaná figurka nesmí chybět ve vaší Schleich sbírce koní chybět. Materiál: plast (guma) Výrobce: Schleich Rozměry: 14,5 x 3,6 x 11,2 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Schleich Klisna koně frisianského

Schleich Klisna koně frisianského

Fríská klisna je kvalitně a do detailu zpracovaná, ručně malovaná figurka od německého výrobce Schleich. Je vyrobena z tvrdé gumy v rozměru 14 x 10,5 x 4 cm. Je vhodná pro děti od 3 let.   Figurka Fríské klisny Vhodná pro děti od 3 let Vyrobena z tvrdé gumy Rozměr 14 x 10,5 x 4 cm   Plemeno fríských koní patří mezi nejstarší evropská plemena. Jeho domovem je Frísko, což je oblast v severní části Holandska. Původně byl pracovním, poté rytířským koněm. Při křížení spolehlivě předává svoji černou barvu. Kohoutková výška… (mrakyhracek.cz)

Schleich Hvězdný Pegas, klisna

Schleich Hvězdný Pegas, klisna

Schleich 70579 Hvězdný Pegas, klisna Tato krásná klisna hvězdného pegasa není z tohoto světa. Pochází z nekonečna vesmíru, což je vidět na první pohled. Chrání tajemství, o nichž nemáme ani tušení. Její zjev jí dodává kouzelné vzezření, protože vzbuzuje dojem, že právě sestoupila z noční hvězdné oblohy. Ona a její rodina, hrdý hřebec měsíčního jednorožce a jejich společné, roztomilé hříbě jednorožce, tvoří okouzlující společnost. Tato krásná klisna hvězdného pegasa je bytost pocházející ze vzdálené… (mrakyhracek.cz)

Schleich 13833 Tenessee klisna

Schleich 13833 Tenessee klisna

Schleich 13833 Tenessee klisna Tenessee klisna, propracovaná do detailu, ukazuje dětem, jak charakteristická jsou pro ni plochá neoříznutá kopyta. Díky nim a postavením jejich nohou tento druh koně zvládá různé pochody. Chůzi, zrychlené tempo, běh a cval. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem jednu či více z krásných figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměr:14,3 x 10,5 x 4,4 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich 13819 Lipicánská klisna

Schleich 13819 Lipicánská klisna

Schleich 13819 Lipicánská klisna Lipicánská klisna je známá svojí schopností zvládnout náročné drezúrní cviky. Jedním z nich je cvik zvaný capriole, kdy se klisna ocitne všemi čtyřmi kopýtky mimo zem. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem jednoho z koníků značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměr:14,4 x 9,9 x 4 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich anglická plnokrevná klisna

Schleich anglická plnokrevná klisna

Klisna anglického plnokrevníka je vysoká, štíhlá s dlouhým, mírně klenutým, nízko nasazeným krkem, výrazným kohoutkem a nezbytný je dlouhý a široký hrudník.Anglický plnokrevník je nejrychlejší koňské plemeno, rychlost je jediné kritérium pro zařazení do chovu. Byl vyšlechtěn v Anglii v 18. století.Velikost: 14,8 x 11,3 x 3,4 cmFigurka je ručně malovaná a propracovaná do detailu, rozšiřuje dětem možnost hry s figurkami Schleich, které splňují přísné normy a předpisy. (fonetip.cz)

Schleich klisna chovná (shirská)

Schleich klisna chovná (shirská)

Ručně malované zvířátko Schleich. Věk: 3+ Rozměry: 13 × 4 × 12,5 cm (fonetip.cz)

Schleich hvězdný pegas, klisna

Schleich hvězdný pegas, klisna

Schleich 70579 Hvězdný Pegas, klisnaTato krásná klisna hvězdného pegasa není z tohoto světa. Pochází z nekonečna vesmíru, což je vidět na první pohled. Chrání tajemství, o nichž nemáme ani tušení. Její zjev jí dodává kouzelné vzezření, protože vzbuzuje dojem, že právě sestoupila z noční hvězdné oblohy. Ona a její rodina, hrdý hřebec měsíčního jednorožce a jejich společné, roztomilé hříbě jednorožce, tvoří okouzlující společnost. Tato krásná klisna hvězdného pegasa je bytost pocházející ze vzdálené hvězdy.Materiál: plast (guma)Výrobce: SchleichRozměry: 15 x 8,2 x 18 cmVěk: 3+ (fonetip.cz)

Schleich klisna shetlandského poníka

Schleich klisna shetlandského poníka

Klisna Shetlandského poníka je kvalitní ručně malovaná hračka německého výrobce Schleich.Věk: 3+ (fonetip.cz)

Schleich duhový jednorožec klisna

Schleich duhový jednorožec klisna

Duhová klisna jednorožce je krásná ručně malovaná figurka od světoznámé značky Schleich. Tento bájný kůň vystupuje v pohádkách jako symbol čistoty, síly a je opředen nejedním tajemstvím. Každá holčičí princezna by měla mít svého kouzelného jednorožce.Jednorožec se pyšní zlatým rohem, barevnou třpytící se hřívou a ocasem, který září ve světle ranního slunce. Další chloubou klisny jsou drahokamy na boku, které jsou uspořádány do tvaru podkovy.Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr balení je 14x12x5cmFigurka je od německého výrobce Schleich, výrobce hraček, figurek a doplňků s dlouholetou tradicí - výrobce je na trhu od roku 1935. Všechny výrobky jsou ručně malovány! (fonetip.cz)

Schleich 13830 Pinto klisna

Schleich 13830 Pinto klisna

Schleich 13830 Pinto klisna Pinto klisna, propracovaná do detailu, včetně její bílé hřívy a ocasu, ukazuje dětem, jak šikovné má maskování na svém těle. Skvrny na bílém podkladu vytvářely vždy strategické maskování v zasněžené krajině, proto byla oblíbeným koněm indiánů. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem jednu či více z krásných figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměr: 14,5 x 11,3 x 3,4 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich Anglická plnokrevná klisna

Schleich Anglická plnokrevná klisna

Figurka plnokrevné klisny, patřící k anglickým plnokrevníkům, je určena pro holčičky a kluky od 3 let. Kůň vysoký se štíhlý dlouhým krkem má svalnaté tělo s jemnou srstí. Je využíván na kratší i delší vyjížďky v terénu. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem figurky značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměr: 5,1 x 4,5 x 2,7 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich klisna koně frisianského

Schleich klisna koně frisianského

Fríská klisna je kvalitně a do detailu zpracovaná, ručně malovaná figurka od německého výrobce Schleich. Je vyrobena z tvrdé gumy v rozměru 14 x 10,5 x 4 cm. Je vhodná pro děti od 3 let. Figurka Fríské klisnyVhodná pro děti od 3 letVyrobena z tvrdé gumyRozměr 14 x 10,5 x 4 cm Plemeno fríských koní patří mezi nejstarší evropská plemena. Jeho domovem je Frísko, což je oblast v severní části Holandska. Původně byl pracovním, poté rytířským koněm. Při křížení spolehlivě předává svoji černou barvu. Kohoutková výška dosahuje 162 – 173 cm. Typickým znakem je bohatý rous na spodní části holeni a výrazná, dlouhá a bohatá hříva. Fríský kůň se využívá k zapřahání do kočárů a i na drezuru. Dříve se hodně používal při pohřebních průvodech. Po první světové válce byl využíván jen v zemědělství a málem… (fonetip.cz)

Schleich Klisna plemene Paint Horse

Schleich Klisna plemene Paint Horse

Klisna plemene Paint Horse bílé barvy se světle hnědými skvrnami, čeká na holčičky a kluky od 3 let, v podobě detailně propracované figurky. Je to samostané chovné plemeno používané americkými honáky. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem krásné figurky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměry: 14,2 x 10,8 x 3,7 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich klisna arabská s přikrývkou

Schleich klisna arabská s přikrývkou

Ručně malovaný model z tvrdé gumy od německého výrobce Schleich. Arabská klisna je nejcennější plemeno ze všech světových koních. Jméno dostala podle arabského poloostrova, kde se toto přírodní plemeno ustálilo. Nicméně pravý původ je někde v Mezopotámii ve 3. tisíciletí př. n. l.V drsných podmínkách získal arabský kůň tvrdost, vytrvalost, odolnost a hlavně skromnost.Arabský kůň je hlavně jezdecké plemeno a v minulosti posloužilo ke vzniku mnoha dalších plemen, závodních i pracovních.Arab je vcelku malé plemeno, povolená výška je od 144 do 152 cm, avšak menší postava není u araba na závadu.Sada obsahuje: 1 figurku koně, 1 odnímatelnou pokrývku v růžové barvě, ohlávku s lanem, zeleninu a jablka.  Figurky Schleich jsou dobře propracované, nápadné svými krásnými barvami.Specifikace:Rozměr… (fonetip.cz)

Schleich Klisna arabská s přikrývkou

Schleich Klisna arabská s přikrývkou

Ručně malovaný model z tvrdé gumy od německého výrobce Schleich.  Arabská klisna je nejcennější plemeno ze všech světových koních. Jméno dostala podle arabského poloostrova, kde se toto přírodní plemeno ustálilo. Nicméně pravý původ je někde v Mezopotámii ve 3. tisíciletí př. n. l. V drsných podmínkách získal arabský kůň tvrdost, vytrvalost, odolnost a hlavně skromnost. Arabský kůň je hlavně jezdecké plemeno a v minulosti posloužilo ke vzniku mnoha dalších plemen, závodních i pracovních. Arab je vcelku malé plemeno, povolená výška je… (mrakyhracek.cz)

Schleich klisna plemene paint horse

Schleich klisna plemene paint horse

Schleich 13884 Klisna plemene Paint HorseJak rozpoznáte kobylu amerického honáckého koně od kobyly Pinto? Oba koně jsou si díky strakatému zbarvení velice podobní. Jednoznačně to lze v zásadě zjistit pouze pomocí plemenné knihy: Zatímco Pinto představují jen chovnou barvu, jsou američtí honáčtí koně považováni za samostatné plemeno. Tato ručně malovaná kvalitně zpracovaná figurka nesmí chybět ve vaší Schleich sbírce koní chybět.Materiál: plast (guma)Výrobce: SchleichRozměry: 14,5 x 3,6 x 11,2 cmVěk: 3+ (fonetip.cz)

Schleich 41447 Klisna arabská s přikrývkou

Schleich 41447 Klisna arabská s přikrývkou

Schleich 41447 Klisna arabská s přikrývkou Arabská klisna, ve skutečnosti velmi staré plemeno a zároveň jedno z nejmenších na světě, čeká na holčičky a kluky od 3 let, v podobě detailně propracované figurky. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Obsah balení: 1 figurka koně, 1 odnímatelná pokrývka v růžové barvě ohlávka s lanem, zelenina a jablka Vyberte Vašim dětem jednu či více z krásných figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Rozměry: cca 11,5 x 10 cm Rozmě balení: 18,4 x 16,5 x 5,2 cm (hracky-4kids.cz)

Schleich 41431 Klisna koně Islandského s ošetřovatelkou

Schleich 41431 Klisna koně Islandského s ošetřovatelkou

Schleich 41431 Klisna koně Islandského s ošetřovatelkou Světle hnědá klisna Islandská má výbornou pečovatelku. Ta ji pečlivě češe a hřebelcuje. Veškeré příslušenství má uloženo v boxu. Tato sada je propracovaná do detailu a rozšiřuje dětem možnost hry s figurkami Schleich.  Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Obsah balení: 1 figurka koně 1 figurka ošetřovatelky, 1 kufr Vyberte dětem sadu figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Rozměry balení: 18,5 x 16,5 x 5,2 cm (hracky-4kids.cz)

Lego friends 41360 emma a mobilní veterinární klinika

Lego friends 41360 emma a mobilní veterinární klinika

Nechte svého začínajícího veterináře pomáhat zvířatům se sadou 41360 Emma a mobilní veterinární klinika od LEGO® Friends 4+. Tato veterinářská sada LEGO 4+ je speciálně navržena tak, aby byla zábavná a snadná pro předškoláky a děti. Obsahuje bezvadnou zvířecí ambulanci se speciální podložkou pro začátečníky, která jim umožní zažít radost z postavení budov, vozidel a dalších modelů. Součástí je také jednoduchý průvodce na stavění a hraní, který pomůže vašemu malému milovníkovi zvířat porozumět účelu jednotlivých stavebních kroků a rozvíjet jejich představivost a důvěru ve své stavitelské schopnosti ve známém prostředí LEGO Friends. Tato jednoduchá veterinářská sada LEGO pro děti nabízí dílky a modely z veterinářského prostředí, jako je postel pro ošetření nemocného mazlíčka, stříkačka,… (fonetip.cz)

LEGO Friends 41360 Emma a mobilní veterinární klinika

LEGO Friends 41360 Emma a mobilní veterinární klinika

LEGO Friends 41360 Emma Sada figurek a příslušenství, se kterými si holky mohou hrát na práci s mobilní veterinární klinikou. Přednosti: rozvíjí jemnou motoriku a zručnost napomáhají sociální vnímavosti Obsah balení: minifigurka Emmy, minifigurka pejska veterinářská dodávka a oddělené ošetřovací lehátko lampa, kartáč, stříkačku, psí kost, misku, láhev na krmení Kupte holčičkám stavebnici Lego Friends! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Rozměry balení: 4 x 9 x 5 cm Rozměry: 4 x 9 x 5 cm Země původu: EU (hracky-4kids.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít