Schleich 42368 staj s klisnou lusitano

Schleich Stáj s klisnou Lusitano 42368

Schleich Stáj s klisnou Lusitano 42368

V této sadě naleznete překrásnou Lusitánskou klisnu, která ráda tráví čas ve své stáji a pije z vodního žlabu. Její stáj má odnímatelnou střechu, otevírací dveře a okna. Všechny figurky a doplňky jsou ručně malované.   Materiál: tvrdá guma. Vhodné pro děti: od 3 let. Figurky jsou ručně malované. Rozměr balení: 17,3×19×10,8 cm. V balení naleznete: stání pro koně klisnu deku ohlávku stojan na seno vodní žlab, jablko růžice samolepky montážní návod Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými. (prodeti.cz)

Schleich Stáj s klisnou Lusitano

Schleich Stáj s klisnou Lusitano

Schleich St (mrakyhracek.cz)

Schleich stáj s klisnou lusitano

Schleich stáj s klisnou lusitano

Schleich Stáj s klisnou LusitanoVšechny milovníky koní potěšíte krásnou Lusitanskou klisnou ve stylové útulné stáji. Jako skutečná stáj má i tato od Schleichu otevírací okna a dveře, navíc lze sundat i střechu. Balení obsahuje:stáj, klisnu, deku, ohlávku, závěsný koš s krmením, závěsnou misku na vodu a samolepkyRozměry balení: cca 17,3 x 19 x 10,8 cmVěk: 3+ (fonetip.cz)

Schleich Haflingerská klisna

Schleich Haflingerská klisna

Koně haflinger (mrakyhracek.cz)

Schleich Arabská klisna

Schleich Arabská klisna

Arabsk (mrakyhracek.cz)

Schleich Klisna trakehnerská

Schleich Klisna trakehnerská

Trak (mrakyhracek.cz)

Schleich Pinto klisna

Schleich Pinto klisna

(mrakyhracek.cz)

Schleich haflingerská klisna

Schleich haflingerská klisna

Koně haflingerští jsou velmi všestranná a inteligentní zvířata. Klisna má spletenou hřívu.Každá figurka je originálRozměr: 13 x 9,8 x 3,7 cm Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. (fonetip.cz)

Schleich tenessee klisna

Schleich tenessee klisna

Koně tohoto plemena mají neobvykle dlouhá a plochá kopyta, nemají podkovy a oříznutá kopyta. To jim dává výhodu při různých typech chůzí – zrychlené tempo, běžící tempo a cval. Koně tohoto plemena se vyznačují elegantním vzhledem. Krásná ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka koně nadchne nejen malé milovníky koní. Materiál: tvrdá gumaRozměr: 14,3 x 10,5 x 4,4 cmVhodné pro děti od 3 let (fonetip.cz)

Schleich Lipicánská klisna

Schleich Lipicánská klisna

Zv (mrakyhracek.cz)

Schleich Tenessee klisna

Schleich Tenessee klisna

Koně tohoto plemena maj (mrakyhracek.cz)

Schleich Klisna Mustang

Schleich Klisna Mustang

Klisna Mustang je model vyroben z kvalitn (mrakyhracek.cz)

Schleich andaluská klisna

Schleich andaluská klisna

Figurka klisny Andaluské potěší každého milovníka koní. Hračka je vyrobena z velmi kvalitního materiálu a je ručně malovaná. Doplň svou sbírku figurek Schleich právě touto figurkou strakaté Klisny Andaluské.Schleich vyniká svým krásným propracováním ručně malovaných figurek, která zaručuje dlouhou životnost. Doporučený věk: od 3 letUrčení: pro kluky i holkyMateriál: tvrdá guma (fonetip.cz)

Schleich Zvířátko - klisna Andaluská

Schleich Zvířátko - klisna Andaluská

Přesný gumový model zvířátka, ručně malovaný. Velmi pěkné a precizní zpracování. Nechte děti poznávat zvířátka. (prodeti.cz)

Schleich klisna trakehnerská

Schleich klisna trakehnerská

Trakénská klisna je kvalitně a do detailu zpracovaná, ručně malovaná figurka od německého výrobce Schleich. Je vyrobena z tvrdé gumy v rozměru 12 x 10,5 x 4 cm. Je vhodná pro děti od 3 let. Figurka Trakénské klisnyVhodná pro děti od 3 letVyrobena z tvrdé gumyRozměr 12 x 10,5 x 4 cm Plemeno trakénských koní vzniklo ve východním Prusku. V 18. a 19. století docházelo ke zlepšování chovu anglickými plnokrevníky a arabskými hřebci. Do roku 1944 se chov úspěšně rozvíjel, poté musel být evakuován z Východního Pruska. Následkem byl úhyn velkého množství koní. Plemeno se naštěstí podařilo zachránit. Kohoutková výška dosahuje 162 – 165 cm. Dnes je využíván především jako sportovní kůň. Parkur, drezúra, všestrannost, vozatajské soutěže. (fonetip.cz)

Schleich klisna pintabianská

Schleich klisna pintabianská

Pintabianské klisny mají krásnou skvrnitou srst, díky které jsou originální a nezaměnitelné. Také zaujmou dvoubarevnou hřívou. Vzhledem k tomu, že jim v žilách koluje ušlechtilá arabská krev, jsou stejně elegantní a půvabné jako jejich čistokrevní příbuzní. Figurky jsou ručně malované. Věk: 3+ Rozměry: 13 x 11,3 x 3,3 cm (fonetip.cz)

Schleich arabská klisna

Schleich arabská klisna

Arabská klisna je kvalitně a do detailu zpracovaná, ručně malovaná figurka od německého výrobce Schleich. Je vyrobena z tvrdé gumy v rozměru 13,5 x 10,5 x 3,5 cm. Je vhodná pro děti od 3 let Figurka  Arabská klisnaVhodná pro děti od 3 letVyrobena z tvrdé gumyRozměr 13,5 x 10,5 x 3,5 cm Plemeno arabských koní je nejstarším a nejušlechtilejším čistokrevně chovaným plemenem koní na světě. Jeho historie sahá až do doby 3 000 let př. n. l. Pochází zřejmě ze starověké Persie. Patří mezi nejmenší koně na světě. Jeho kohoutková výška dosahuje 144 – 152 cm. Oproti jiným plemenům má pouze 17 párů žeber a i menší počet bederních a ocasních obratlů, proto má krátký hřbet. Je krásný a inteligentní s přátelskou povahou. Je uznáván pro svoji houževnatost, protože dokáže nést značnou zátěž na velkou… (fonetip.cz)

Schleich Stáj s koňmi a příslušenstvím

Schleich Stáj s koňmi a příslušenstvím

St (mrakyhracek.cz)

Schleich stáj s koňmi a příslušenstvím

Schleich stáj s koňmi a příslušenstvím

Stáj s koňmi a příslušenstvím je vhodná hračka pro kluky i holky - především pro všechny milovníky koníků. Ve stáji se stále něco děje a o zábavu tam není nouze. Vaši koníci potřebují především skvělé zázemí, které jim můžete poskytnout díky tomuto skvělému setu. Díky stájím dokonale přípravíte svá zvířátka na projížďku nebo na jezdecké závody. Nejen že jim dáte krásnou střechu nad hlavou, ale také jim díky této sadě dopřejete nejlepší krmení, vodu a vyblbnutí se.Boxy ve stáji jsou dostatečně široké pro snadnou manipulaci se zvířátky. Zároveň tam jsou pěkné samolepky pro pojmenování koníků v boxech.Box obsahuje:4x střešní okno4x napajedlo1x nálepky pro jméno a dekoracidržáky na sedla, držáky na uzdy, krmelec atd.Parametry:Rozměry (šxhxv): 56,5 x 39 x 26, 5 cmŠírka stáje včetně ohrad:… (fonetip.cz)

Schleich Klisna shetlandského poníka

Schleich Klisna shetlandského poníka

Klisna Shetlandsk (mrakyhracek.cz)

Schleich Klisna chovná (shirská)

Schleich Klisna chovná (shirská)

Ručně malovan (mrakyhracek.cz)

Schleich Anglická plnokrevná klisna

Schleich Anglická plnokrevná klisna

Klisna anglick (mrakyhracek.cz)

Schleich Duhový jednorožec klisna

Schleich Duhový jednorožec klisna

Duhov (mrakyhracek.cz)

Schleich Černovláska na arabské klisně

Schleich Černovláska na arabské klisně

(mrakyhracek.cz)

Schleich duhový jednorožec klisna

Schleich duhový jednorožec klisna

Duhová klisna jednorožce je krásná ručně malovaná figurka od světoznámé značky Schleich. Tento bájný kůň vystupuje v pohádkách jako symbol čistoty, síly a je opředen nejedním tajemstvím. Každá holčičí princezna by měla mít svého kouzelného jednorožce.Jednorožec se pyšní zlatým rohem, barevnou třpytící se hřívou a ocasem, který září ve světle ranního slunce. Další chloubou klisny jsou drahokamy na boku, které jsou uspořádány do tvaru podkovy.Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr balení je 14x12x5cmFigurka je od německého výrobce Schleich, výrobce hraček, figurek a doplňků s dlouholetou tradicí - výrobce je na trhu od roku 1935. Všechny výrobky jsou ručně malovány! (fonetip.cz)

Schleich klisna koně frisianského

Schleich klisna koně frisianského

Fríská klisna je kvalitně a do detailu zpracovaná, ručně malovaná figurka od německého výrobce Schleich. Je vyrobena z tvrdé gumy v rozměru 14 x 10,5 x 4 cm. Je vhodná pro děti od 3 let. Figurka Fríské klisnyVhodná pro děti od 3 letVyrobena z tvrdé gumyRozměr 14 x 10,5 x 4 cm Plemeno fríských koní patří mezi nejstarší evropská plemena. Jeho domovem je Frísko, což je oblast v severní části Holandska. Původně byl pracovním, poté rytířským koněm. Při křížení spolehlivě předává svoji černou barvu. Kohoutková výška dosahuje 162 – 173 cm. Typickým znakem je bohatý rous na spodní části holeni a výrazná, dlouhá a bohatá hříva. Fríský kůň se využívá k zapřahání do kočárů a i na drezuru. Dříve se hodně používal při pohřebních průvodech. Po první světové válce byl využíván jen v zemědělství a málem… (fonetip.cz)

Schleich Klisna arabská 13761

Schleich Klisna arabská 13761

Materiál: tvrdá guma. Rozměr: 13×4×10,5 cm. Vhodné pro děti: od 3 let. Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování. Jsou ručně malované a tak se dá říci, že každá figurka je světovým unikátem. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými. (prodeti.cz)

Schleich Tenessee klisna 13833

Schleich Tenessee klisna 13833

Materiál: tvrdá guma. Rozměr: 14,3×10,5×4,4 cm. Vhodné pro děti: od 3 let. Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování. Jsou ručně malované a tak se dá říci, že každá figurka je světovým unikátem. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými. (prodeti.cz)

Schleich Lipicánská klisna 13819

Schleich Lipicánská klisna 13819

Materiál: tvrdá guma. Rozměr: 14,4×9,9×4 cm. Vhodné pro děti: od 3 let. Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování. Jsou ručně malované a tak se dá říci, že každá figurka je světovým unikátem. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými. (prodeti.cz)

Schleich Haflingerská klisna 13812

Schleich Haflingerská klisna 13812

Materiál: tvrdá guma. Rozměr: 13,4×9,8×3,7 cm. Vhodné pro děti: od 3 let. Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování. Jsou ručně malované a tak se dá říci, že každá figurka je světovým unikátem. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými. (prodeti.cz)

Schleich Klisna Pintabianská

Schleich Klisna Pintabianská

Pintabiansk (mrakyhracek.cz)

Schleich Andaluská klisna

Schleich Andaluská klisna

Figurka klisny Andalusk (mrakyhracek.cz)

Schleich klisna mustang

Schleich klisna mustang

Klisna Mustang je model vyroben z kvalitního gumového materiálu. Ručně malovaná kobyla má rozměry 12 x 11 x 4 cm. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Zvířátka firmy Schleich svým vzhledem přesně odpovídají opravdovým předlohám. Vaše děti tak mohou zblízka poznávat i zvířata žijící ve volné přírodě. Mustangy žijí ve volné přírodě po celý rok. Jsou to extrémně tvrdí, odolní koně. Pokud nejsou zvyklí na lidi, mají tendenci být opatrní a zdrženliví, pokud se s nimi setkáte. Materiál: gumaRozměr: 12 x 11 x 4 cmFigurka je vhodná pro děti od 3 let.Schleich je přední německá firma vyrábějící kvalitní realistické modely divokých, domácích i prehistorických zvířátek, rytířů a zbrojnošů, fantasy figurek elfů a víl. Velmi vyhledávané a ceněné jsou především jejich překrásné modely koní a šmoulů. Tyto… (fonetip.cz)

Schleich pinto klisna

Schleich pinto klisna

Kůň Pinto - klisnaPřesný, ručně malovaný, gumový modelRozměry: 10,5x10,5x5 cmVěk: 3+Pintos mají jedinečné, krásné kožešinové kresby, které dodávají koním větší osobnost. Nicméně Pintové netvoří samostatné plemeno. Je to barevné plemeno, které se nachází v téměř všech plemenech. Vzory se liší v "Overo" a "tobiano". Overos mají barevnou srst bílo- strakatou. Jejich hlava je často úplně bílá. Je to takzvaná "lucerna". Tobianos na druhé straně, mají bílou srst s barevně strakatou . Nohy a záda zůstávají většinou bílé.Schleich je přední firma vyrábějící kvalitní realistické modely divokých, domácích i prehistorických zvířátek, rytířů a zbrojnošů, indiánů a fantastických elfů a víl.Zvířátka i figurky Schleich jsou vyráběny z tvrdé gumy a ručně malovány, přičemž je kladen důraz na detail a… (fonetip.cz)

Schleich lipicánská klisna

Schleich lipicánská klisna

Zvířátka Schleich jsou přesné kopie živých předloh. Jsou vyrobena z kvalitního plastového materiálu, ručně malovaná. Ručně malovaná figurka Lipicánské klisny od německého výrobce Schleich se hodí na každou domácí farmu. Lipicánci jsou schopni zvládnout složité drezurní cviky s lehkostí. Plemeno je nejlépe známé pro capriole. Jedná se o skok na místě, ve kterém má všechny čtyři kopyta nad zemí. V nejvyšším bodě ještě před přistáním vykopne zadníma nohama. Rozměr: 14,4 x 9,9 x 4 cm Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. (fonetip.cz)

Schleich Stáj s koňmi a příslušenstvím 42195

Schleich Stáj s koňmi a příslušenstvím 42195

Stáj s příslušenství je nádherná budova, která je kopií skutečného hřebčína s mnoha hracími variantami. Její variabilita a reálný vzhled zaujme všechny milovníky koní. Pokud jste správný pečovatel potřebujete tento velký hřebčín který má odnímatelnou střechu.   Střecha je odnímatelná a může se využít k zastřešení výběhů pro koně nebo také jako parkovací místo pro auta. Dveře a střešní okna jsou otvírací. Všechny boxy ve stáji jsou dostatečně široké. Každý box se dá označit samolepkou se jménem koně. Samolepky jsou součástí balení.   Příslušenství jako je krmení pro koně, péče o koně, sedla, uzdy jsou velmi pěkně zpracované. Dalším krásným doplňekm jsou truhlíky s květinami. Sada bsahuje i 2 koně ( klisna a hříbě) Mustang. Rozměr: 83×26×39 cm Rozměr balení: 56×37×14 cm Vhodné pro děti… (prodeti.cz)

Schleich Klisna arabská s přikrývkou

Schleich Klisna arabská s přikrývkou

Arabská klisna s pokrývkou je krásná, ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka. Velká koňská show za chvíli vypukne! Jezdkyně je už docela nervózní, a její arabská klisna také již nervózně poskakuje. Na uklidněnou klisna dostane pár lahodných jablek. Malé milovnice koní si zamilují tuto klisnu s doplňky. Materiál: tvrdá guma. Rozměr balení: 18,4×16,5 x5,2 cm. Vhodné pro děti: od 3 let. Sada obsahuje: 1 figurku koně. 1odnímatelnou pokrývku v růžové barvě. Ohlávku s lanem Zeleninu a jablka. Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány… (prodeti.cz)

Schleich Klisna arabská s přikrývkou

Schleich Klisna arabská s přikrývkou

Ručně malovan (mrakyhracek.cz)

Schleich Klisna plemene Paint Horse

Schleich Klisna plemene Paint Horse

Rozšiřte svoji sbírku zvířátek o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku klisny plemene Paint Horse. Tento americký honácký kůň má díky křížení s plnokrevníky elegantní stavbu těla. Specifikace: Kvalitní zvířecí figurka znázorňující koně. Precizní a detailní zpracování. Vyrobeno z odolných, kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Rozměry: 14,50×3,60×11,20 cm (Š x H x V). Vhodné pro děti od 3 let. Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými. (prodeti.cz)

Schleich klisna plemene paint horse

Schleich klisna plemene paint horse

Schleich 13884 Klisna plemene Paint HorseJak rozpoznáte kobylu amerického honáckého koně od kobyly Pinto? Oba koně jsou si díky strakatému zbarvení velice podobní. Jednoznačně to lze v zásadě zjistit pouze pomocí plemenné knihy: Zatímco Pinto představují jen chovnou barvu, jsou američtí honáčtí koně považováni za samostatné plemeno. Tato ručně malovaná kvalitně zpracovaná figurka nesmí chybět ve vaší Schleich sbírce koní chybět.Materiál: plast (guma)Výrobce: SchleichRozměry: 14,5 x 3,6 x 11,2 cmVěk: 3+ (fonetip.cz)

Schleich Klisna koně frisianského

Schleich Klisna koně frisianského

Fr (mrakyhracek.cz)

Schleich Hvězdný Pegas, klisna

Schleich Hvězdný Pegas, klisna

Schleich 70579 Hvězdn (mrakyhracek.cz)

Schleich klisna chovná (shirská)

Schleich klisna chovná (shirská)

Ručně malované zvířátko Schleich. Věk: 3+ Rozměry: 13 × 4 × 12,5 cm (fonetip.cz)

Schleich anglická plnokrevná klisna

Schleich anglická plnokrevná klisna

Klisna anglického plnokrevníka je vysoká, štíhlá s dlouhým, mírně klenutým, nízko nasazeným krkem, výrazným kohoutkem a nezbytný je dlouhý a široký hrudník.Anglický plnokrevník je nejrychlejší koňské plemeno, rychlost je jediné kritérium pro zařazení do chovu. Byl vyšlechtěn v Anglii v 18. století.Velikost: 14,8 x 11,3 x 3,4 cmFigurka je ručně malovaná a propracovaná do detailu, rozšiřuje dětem možnost hry s figurkami Schleich, které splňují přísné normy a předpisy. (fonetip.cz)

Schleich hvězdný pegas, klisna

Schleich hvězdný pegas, klisna

Schleich 70579 Hvězdný Pegas, klisnaTato krásná klisna hvězdného pegasa není z tohoto světa. Pochází z nekonečna vesmíru, což je vidět na první pohled. Chrání tajemství, o nichž nemáme ani tušení. Její zjev jí dodává kouzelné vzezření, protože vzbuzuje dojem, že právě sestoupila z noční hvězdné oblohy. Ona a její rodina, hrdý hřebec měsíčního jednorožce a jejich společné, roztomilé hříbě jednorožce, tvoří okouzlující společnost. Tato krásná klisna hvězdného pegasa je bytost pocházející ze vzdálené hvězdy.Materiál: plast (guma)Výrobce: SchleichRozměry: 15 x 8,2 x 18 cmVěk: 3+ (fonetip.cz)

Schleich Zvířátko - klisna Mustang

Schleich Zvířátko - klisna Mustang

Přesný gumový model zvířátka, ručně malovaný. Velmi pěkné a precizní zpracování. Nechte děti poznávat zvířátka. (prodeti.cz)

Schleich Klisna trakehnerská 13757

Schleich Klisna trakehnerská 13757

Materiál: tvrdá guma. Rozměr: 13×4×10,5 cm. Vhodné pro děti: od 3 let. Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování. Jsou ručně malované a tak se dá říci, že každá figurka je světovým unikátem. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými. (prodeti.cz)

Schleich stáj s koňmi a příslušenstvím v pastelových barvách

Schleich stáj s koňmi a příslušenstvím v pastelových barvách

Stáj s koňmi a příslušenstvím je vhodná hračka pro kluky i holky - především pro všechny milovníky koníků. Ve stáji se stále něco děje a o zábavu tam není nouze. Vaši koníci potřebují především skvělé zázemí, které jim můžete poskytnout díky tomuto skvělému setu. Díky stájím dokonale přípravíte svá zvířátka na projížďku nebo na jezdecké závody. Nejen že jim dáte krásnou střechu nad hlavou, ale také jim díky této sadě dopřejete nejlepší krmení, vodu a vyblbnutí se.Boxy ve stáji jsou dostatečně široké pro snadnou manipulaci se zvířátky. Zároveň tam jsou pěkné samolepky pro pojmenování koníků v boxech.Box obsahuje:1 stájkůň a hříbějezdkyně12 plotů4x napajedlo1x nálepky pro jméno a dekoracidržáky na sedla, držáky na uzdy, deka, vidle, květináč, krmelec, krmivo,  atd.Parametry:Rozměry (šxhxv):… (fonetip.cz)

Schleich Stáj s koňmi a příslušenstvím v pastelových barvách

Schleich Stáj s koňmi a příslušenstvím v pastelových barvách

St (mrakyhracek.cz)

Schleich Stáj s koňmi a příslušenstvím v pastelových barvách

Schleich Stáj s koňmi a příslušenstvím v pastelových barvách

Dokonale propracovaná, ručně malovaná postavička letajícího jednorožce. (prodeti.cz)

Stan Koňská stáj SCHLEICH 100x70x80cm

Stan Koňská stáj SCHLEICH 100x70x80cm

Stan, koňsk (mrakyhracek.cz)

Stan koňská stáj schleich 100x70x80cm

Stan koňská stáj schleich 100x70x80cm

Stan, koňská stáj Schleich.Velikost stanu 100x70x80 cm po složení.Baleno v krabici.Doporučený věk 3+ (fonetip.cz)

Schleich klisna arabská s přikrývkou

Schleich klisna arabská s přikrývkou

Ručně malovaný model z tvrdé gumy od německého výrobce Schleich. Arabská klisna je nejcennější plemeno ze všech světových koních. Jméno dostala podle arabského poloostrova, kde se toto přírodní plemeno ustálilo. Nicméně pravý původ je někde v Mezopotámii ve 3. tisíciletí př. n. l.V drsných podmínkách získal arabský kůň tvrdost, vytrvalost, odolnost a hlavně skromnost.Arabský kůň je hlavně jezdecké plemeno a v minulosti posloužilo ke vzniku mnoha dalších plemen, závodních i pracovních.Arab je vcelku malé plemeno, povolená výška je od 144 do 152 cm, avšak menší postava není u araba na závadu.Sada obsahuje: 1 figurku koně, 1 odnímatelnou pokrývku v růžové barvě, ohlávku s lanem, zeleninu a jablka.  Figurky Schleich jsou dobře propracované, nápadné svými krásnými barvami.Specifikace:Rozměr… (fonetip.cz)

Schleich Klisna koně frisianského 13749

Schleich Klisna koně frisianského 13749

Figurky a doplňky z kolekce Horse Club jsou propracovány do posledního detailu a přiblíží ti život ve stáji a kolem ní. Pronikni do světa chovu koní, nasbírej figurky a pořiď si vlastní jezdeckou stáj. Balení obsahuje ručně malovanou figurku klisny koně frisianského . Materiál: tvrdá guma. Vhodné pro děti: od 3 let. Figurka je ručně malovaná. Rozměr: 14×10,5×4 cm. Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými. (prodeti.cz)

Schleich Svět přírody Sada na úklid stáje

Schleich Svět přírody Sada na úklid stáje

Farm (mrakyhracek.cz)

Schleich Set 2016 - Klisna koně Islandského s ošetřovatelkou

Schleich Set 2016 - Klisna koně Islandského s ošetřovatelkou

Klisna koně Islandsk (mrakyhracek.cz)

Schleich set 2016 - klisna koně islandského s ošetřovatelkou

Schleich set 2016 - klisna koně islandského s ošetřovatelkou

Klisna koně Islandského s ošetřovatelkou a boxíkem.Jedná se o další výrobek slavné německé firmy Schleich.Figurky jsou dobře propracované, nápadné svými krásnými barvami.Balení obsahuje: Kůň, ošetřovatelka, růžový boxSpecifikace:Doporučený věk: 3+Určení: pro holky i klukyZnačka: Schleich (fonetip.cz)

Schleich Velký dům se stájí a příslušenstvím 42416

Schleich Velký dům se stájí a příslušenstvím 42416

Historický venkovský dům v Lakeside, který je po celé generace domovem rodiny Kramerových. Dům se stájí je vybaven velkým množstvím příslušenství. Má spoustu skvělých funkcí, pohyblivých částí a detailů. Má tajné dveře, které vedou do podkroví! Koně ve stáji lze opláchnout hadicí. V kuchyni je vždy připravena horká nádoba s čajem nebo dobrá polévka. Do prvního patra vedou schody, kde Hannah a Mia sdílejí krásný pokoj. Stáje Trakehnera a Hannah's Quarter Horse se nacházejí hned vedle domu.     Vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. Látkové polštáře a přikrývky jsou reálné. Rozměr balení:56×16×37,5 cm. Rozměr domu: 96×24×42cm. Vhodné pro děti od 5 let. Pozor: Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, možnost udušení!   Sada obsahuje: 1 x dům, 1 x balkon, 1 x figurka dívka, 1 x… (prodeti.cz)

Schleich třpytivý květinový dům s jednorožci, jezerem a stájí

Schleich třpytivý květinový dům s jednorožci, jezerem a stájí

Schleich Třpytivý květinový dům s jednorožci, jezerem a stájíVšechny elfí domky jsou jedinečné a krásné. V ranním slunci svítí v kouzelných barvách přírody.  Vodní skluzavka se vylévá z horního patra do malého jezírka. Před domkem se pasou koně. Vychutnejte si posezení při svítání v klidu a harmonii s přírodou. Figurky Schleich jsou vyrobeny z tvrdé gumy, ručně malované a nechybí jim ani propracované detaily a celkově krásné zpracování.Rozměr: 49 x 34,5 x 10,5 cmVěk: 3+ (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít