Saundtrack: last emperor (poslední císař) - lp (0600753927441)

Produkt Saundtrack: last emperor (poslední císař) - lp (0600753927441) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Saundtrack: last emperor (poslední císař) - lp (0600753927441) upraviť a produkt hľadať znova.

Saundtrack: Last Emperor (Poslední císař) - LP (0600753927441)

Saundtrack: Last Emperor (Poslední císař) - LP (0600753927441)
Detail

LP vinyl - Hudba k filmu Last Emperor (Poslední císař) na LP. Hudba k filmu Last Emperor (Poslední císař) na LP. Rok vydání : 1987 Rok reedice : 2021 Seznam stop LP Ryuichi Sakamoto - First Coronation / Ryuichi Sakamoto - Open The Door / Ryuichi Sakamoto - Where Is Armo? / Ryuichi Sakamoto - Picking Up Brides / Ryuichi Sakamoto - The Last Emperor: Theme Variation 1 / Ryuichi Sakamoto - Rain (I Want A Divorce) / Ryuichi Sakamoto - The Baby (Was Born Dead) / Ryuichi Sakamoto - The Last Emperor: Theme Variation 2 / Ryuichi Sakamoto - The Last Emperor / David Byrne - Main Title Theme (The Last Emperor) / David Byrne - Picking A Bride / David Byrne - Bed / David Byrne - Wind, Rain And Water / David Byrne - Paper Emperor / Cong Su - Lunch / The Red Guard Accordion Band - Red Guard / The Ball Orchestra Of Vienna - The Emperor's Waltz / The Girls Red Guard Dancers - The Red Guard Dance (alza.cz)

Podobné produkty ako Saundtrack: Last Emperor (Poslední císař) - LP (0600753927441) , Saundtrack: last emperor (poslední císař) - lp (0600753927441)

Poslední láska císaře Karla ()

Poslední láska císaře Karla ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Hana Whitton, čte Jakub Saic Historický román Hany Whitton Poslední láska císaře KarlaRomán Poslední láska císaře Karla pojednává o pozapomenutém osudu Guillauma, jediného historicky doloženého levobočka císaře Karla IV. Český král a římský císař se s Guillaumovou matkou seznámil patrně v roce 1365 při jedné ze svých cest do Avignonu. Karel IV. Tehdy stál na vrcholu moci a přednedávnem uzavřel výhodný politický sňatek s Alžbětou Pomořanskou. A přesto si nyní, téměř v padesáti letech, uvědomil, že mu v životě chybí hluboký citový vztah.Ve chvíli, kdy se snu o osobním štěstí téměř vzdával, potkal půvabnou a urozenou Margaretu z Arles. Prožil s ní idylické dny a po návratu do Prahy se dozvěděl, že mu Margareta porodila syna Guillauma. S napětím budeme sledovat nelehký osud Margarety z Arles a jejího syna Guillauma, který se se svým císařským otcem setká až na prahu dospělosti, při poslední cestě Karla IV. do Francie. Staneme se svědky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Poslední láska císaře Karla () , Conception: last sunset (coloured) (2x lp) - lp (4050538787023)

Poslední láska císaře Karla - Hana Whitton

Poslední láska císaře Karla - Hana Whitton
Detail

Román Poslední láska císaře Karla pojednává o pozapomenutém osudu Guillauma, jediného historicky doloženého levobočka císaře Karla IV. Český král a římský císař se s Guillaumovou matkou seznámil patrně v roce 1365 při jedné ze svých cest do Avignonu. Karel IV. tehdy stál na vrcholu moci a přednedávnem uzavřel výhodný politický sňatek s Alžbětou Pomořanskou. A přesto si nyní, téměř v padesáti letech, uvědomil, že mu v životě chybí hluboký citový vztah. Ve chvíli, kdy se snu o osobním štěstí téměř vzdával, potkal půvabnou a urozenou Margaretu z Arles. Prožil s ní idylické dny a po návratu do Prahy se dozvěděl, že mu Margareta porodila syna Guillauma. S napětím budeme sledovat nelehký osud Margarety z Arles a jejího syna Guillauma, který se se svým císařským otcem setká až na prahu dospělosti, při poslední cestě Karla IV. do Francie. Staneme se svědky Guillaumova nesnadného hledání vztahu k vlivnému, milovanému, ale vždy vzdálenému otci, které se odehrává na pozadí dvorských intrik a převratných dějinných událostí 70. a 80. let 14. století. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Poslední láska císaře Karla - Hana Whitton , Mccafferty dan: last testament (2x lp) - lp (4029759142010)

Poslední láska císaře Karla - Whitton Hana

Poslední láska císaře Karla - Whitton Hana
Detail

Román Poslední láska císaře Karla pojednává o pozapomenutém osudu Guillauma, jediného historicky doloženého levobočka císaře Karla IV. Český král a římský císař se s Guillaumovou matkou seznámil patrně v roce 1365 při jedné ze svých cest do Avignonu. Karel IV. tehdy stál na vrcholu moci a přednedávnem uzavřel výhodný politický sňatek s Alžbětou Pomořanskou. A přesto si nyní, téměř v padesáti letech, uvědomil, že mu v životě chybí hluboký citový vztah. Ve chvíli, kdy se snu o osobním štěstí téměř vzdával, potkal půvabnou a urozenou Margaretu z Arles. Prožil s ní idylické dny a po návratu do Prahy se dozvěděl, že mu Margareta porodila syna Guillauma. S napětím budeme sledovat nelehký osud Margarety z Arles a jejího syna Guillauma, který se se svým císařským otcem setká až na prahu dospělosti, při poslední cestě Karla IV. do Francie. Staneme se svědky Guillaumova nesnadného hledání vztahu k vlivnému, milovanému, ale vždy vzdálenému otci, které se odehrává na pozadí dvorských intrik a převratných dějinných událostí 70. a 80. let 14. století. (patro.cz)

Podobné produkty ako Poslední láska císaře Karla - Whitton Hana , Mabel: about last night - lp (3833106)

Poslední láska císaře Karla - Hana Whitton - audiokniha

Poslední láska císaře Karla - Hana Whitton - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Román Poslední láska císaře Karla pojednává o pozapomenutém osudu Guillauma, jediného historicky doloženého levobočka císaře Karla IV. Český král a římský císař se s Guillaumovou matkou seznámil patrně v roce 1365 při jedné ze svých cest do Avignonu. Karel IV. Tehdy stál na vrcholu moci a přednedávnem uzavřel výhodný politický sňatek s Alžbětou Pomořanskou. A přesto si nyní, téměř v padesáti letech, uvědomil, že mu v životě chybí hluboký citový vztah. Ve chvíli, kdy se snu o osobním štěstí téměř vzdával, potkal půvabnou a urozenou Margaretu z Arles. Prožil s ní idylické dny a po návratu do Prahy se dozvěděl, že mu Margareta porodila syna Guillauma. S napětím budeme sledovat nelehký osud Margarety z Arles a jejího syna Guillauma, který se se svým císařským otcem setká až na prahu dospělosti, při poslední cestě Karla IV. do Francie. Staneme se svědky Guillaumova nesnadného hledání vztahu k vlivnému, milovanému, ale vždy vzdálenému otci, které se odehrává na pozadí dvorských intrik a převratných dějinných událostí 70. a 80. let 14. století. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Poslední láska císaře Karla - Hana Whitton - audiokniha , Dio: last in line - lp (0736924)

Poslední habsburský císař Karel I. - Unterreiner Katrin

Poslední habsburský císař Karel I. - Unterreiner Katrin
Detail

Konec vlády Habsburků obklopují dodnes četné mýty, legendy a velmi rozšířené omyly. Rok 2018 je stým výročím založení České republiky a zároveň i konce šest set čtyřicet let trvajícího panování Habsburků. Je to zajisté i příležitost zabývat se těmi nejdůležitějšími otázkami a na základě historických skutečností i dosud nepublikovaných pramenů odhalovat legendy, vyvracet klišé a poznávat nejvýznamnější osoby oné doby novým pohledem. Jasně rozlišovat mýty a pravdu a osvětlovat konec jedné z nejmocnějších dynastií v Evropě. Znalkyně rodu Habsburků Katrin Unterreiner hledá odpovědi na zajímavé napínavé otázky, dokumentuje události a zkoumá pravdivost populárních mýtů a legend. Byl Karel mírový císař? Jak se odehrávalo předání habsburských sídel? Kdo stál za sesazením Habsburků? Byl habsburský majetek vyvlastněn? Co se doopravdy stalo s habsburskými korunovačními klenoty? Zemřel Karel v chudobě, ve vlhkém, nuzném bytě na Madeiře? Jak žila Karlova rodina po jeho smrti? Co se stalo s potomky císaře Františka Josefa? Kde a z čeho žijí Habsburkové dnes? (patro.cz)

Podobné produkty ako Poslední habsburský císař Karel I. - Unterreiner Katrin , Anvil: legal at last - lp (0884860300117)

Zikmund Lucemburský – Poslední velký císař středověku - Jiří Bílek

Zikmund Lucemburský – Poslední velký císař středověku - Jiří Bílek
Detail

Zikmund Lucemburský byl druhorozený syn císaře Karla IV., římský král a císař, jehož skráně zdobily také uherská a česká královská koruna. Téměř půlstoletí patřil k největším a nejúspěšnějším vládcům pozdního středověku a především vNěmecku aMaďarsku jej považují za jednoho z nejvýznamnějších panovníků. Vyřešil dlouhé papežské schizma, usiloval o reformu církve, prováděl skutečně evropskou politiku, posílil postavení římské říše i jejího vládce a nakonec dosáhl i usmíření katolické církve s husitskou. V Čechách se naopak vždy těšil pověsti „lišky ryšavé“, která mnohokrát oklamala a podvedla svého bratra Václava IV., vylákala do Kostnice a nechala upálit Jana Husa a vedla proti husitům dlouhé a kruté války, které zcela zdevastovaly zemi. Ani poté, co skutečně usedl v roce 1436 na český královský trůn, neprojevil se jako panovník, jemuž skutečně leží na srdci blaho a prospěch jeho země. Už současníci charakterizovali Zikmunda Lucemburského jako „muže dvou tváří“, který vždy sledoval především vlastní prospěch a neváhal lhát i podvádět, ale byl také schopný kompromisu a po svém otci mistrem diplomacie. Stal se tak v mnoha směrech jeho důstojným pokračovatelem a jako první přišel s ideou vytvoření „podunajské monarchie“ z českých, rakouských a uherských zemí, která se stane účinnou hrází proti osmanským výbojům i proti odstředivým tendencím v německých oblastech. V mnohém tak předběhl svou dobu – možná právě proto byl a je stejně nekriticky obdivován a veleben jako odsuzován a pomlouván… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zikmund Lucemburský – Poslední velký císař středověku - Jiří Bílek , Harris emmylou: last date - lp (7559792676)

Emperor: In The Nightside Eclipse - LP (3500105)

Emperor: In The Nightside Eclipse - LP (3500105)
Detail

LP vinyl - Reedice prvního alba z roku 1994. Reedice prvního alba z roku 1994. Seznam stop Intro / Into The Infinity Of Thoughts / The Burning Shadow Of Silence / Cosmic Keys To My Creations & Times / Beyond The Great Vast Forest / Towards The Pantheon / The Majesty Of The Nightsky / I Am The Black Wizards / Inno A Satana (alza.cz)

Podobné produkty ako Emperor: In The Nightside Eclipse - LP (3500105) , Emperor: anthems to the welkin at dusk - lp (3500103)

McCafferty Dan: Last Testament (2x LP) - LP (4029759142010)

McCafferty Dan: Last Testament (2x LP) - LP (4029759142010)
Detail

LP vinyl - Solové album zpěváka Nazareth. Solové album zpěváka Nazareth. Obsah: You and Me Why Looking Back Tell Me I Can't Find the One for Me Look at the Song in My Eyes Home Is Where the Heart Is Mafia Sunshine Nobody's Home Right to Fail Bring It on Back You and Me (Acoustic) (alza.cz)

Podobné produkty ako McCafferty Dan: Last Testament (2x LP) - LP (4029759142010) , Emperor: wrath of the tyrant (red vinyl) - lp (0899570)

Conception: Last Sunset (Coloured) (2x LP) - LP (4050538787023)

Conception: Last Sunset (Coloured) (2x LP) - LP (4050538787023)
Detail

LP vinyl - Debutové album skupiny „The Last Sunset” z roku 1991 nyní vychází rozšířené o bonusy v reedici na modrém vinylu a CD. Debutové album skupiny „The Last Sunset” z roku 1991 nyní vychází rozšířené o bonusy v reedici na modrém vinylu a CD. Conception jsou norská progresivně metalová skupina, která byla aktivní v letech 1989-1997. V roce 2018 obnovila svou koncertní činnost i vydávání nových nahrávek. O specifický zvuk skupiny se zasloužili především kytarista Tore ?stby zařazením vlivů flamenca do hudby a zpěvák Roy Khan svými operními vokály. Barva LP : Modrá Rok vydání : 1991 (1.album) Rok reedice : 2022 Seznam stop LP1 A1 Prevision (2022 Remaster) / A2 Building a Force (2022 Remaster) / A3 War of Hate (2022 Remaster) / A4 Bowed Down With Sorrow (2022 Remaster) / B1 Fairy's Dance (2022 Remaster) / B2 Another World (2022 Remaster) / B3 Elegy (2022 Remaster) / B4 The Last Sunset (2022 Remaster) LP2 C1 Live to Survive (2022 Remaster) / C2 Among... (alza.cz)

Podobné produkty ako Conception: Last Sunset (Coloured) (2x LP) - LP (4050538787023) , Zikmund lucemburský: poslední velký císař středověku (978-80-7433-274-6)

Degradace - Last Soul (Vinyl LP)

Degradace - Last Soul (Vinyl LP)
Detail

Vinyl LP Album Degradace - Last Soul - Po dlouhých šesti letech od poslední desky vydává ostravská stálice Degradace nové album s názvem Last Soul. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Degradace - Last Soul (Vinyl LP) , Anvil: legal at last (colored) - lp (0884860300216)

Poslední habsburský císař Karel. - Mýty a pravda - Katrin Unterreinerová

Poslední habsburský císař Karel. - Mýty a pravda - Katrin Unterreinerová
Detail

Pád habsburské vládyKonec vlády Habsburků obklopují dodnes četné mýty, legendy a velmi rozšířené omyly. Rok 2018 je stým výročím založení České republiky a zároveň i konce šest set čtyřicet let trvajícího panování Habsburků. Je to zajisté i příležitost zabývat se těmi nejdůležitějšími otázkami a na základě historických skutečností i dosud nepublikovaných pramenů odhalovat legendy, vyvracet klišé a poznávat nejvýznamnější osoby oné doby novým pohledem. Jasně rozlišovat mýty a pravdu a osvětlovat konec jedné z nejmocnějších dynastií v Evropě.Znalkyně rodu Habsburků Katrin Unterreiner hledá odpovědi na zajímavé napínavé otázky, dokumentuje události a zkoumá pravdivost populárních mýtů a legend.* Byl Karel mírový císař?* Jak se odehrávalo předání habsburských sídel?* Kdo stál za sesazením Habsburků?* Byl habsburský majetek vyvlastněn?* Co se doopravdy stalo s habsburskými korunovačními klenoty?* Zemřel Karel v chudobě, ve vlhkém, nuzném bytě na Madeiře?* Jak žila Karlova rodina po jeho smrti?* Co se stalo s potomky císaře Františka Josefa?* Kde a z čeho žijí Habsburkové dnes? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Poslední habsburský císař Karel. - Mýty a pravda - Katrin Unterreinerová , Nutini paolo: last night in the bittersweet (2x lp) - lp (9029622470)

Poslední láska císaře Karla (978-80-249-3842-4)

Poslední láska císaře Karla (978-80-249-3842-4)
Detail

Kniha - autor Hana Whitton, 248 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Román Poslední láska císaře Karla pojednává o pozapomenutém osudu Guillauma, jediného historicky doloženého levobočka císaře Karla IV. Český král a římský císař se s Guillaumovou matkou seznámil patrně v roce 1365 při jedné ze svých cest do Avignonu. Karel IV. tehdy stál na vrcholu moci a přednedávnem uzavřel výhodný politický sňatek s Alžbětou Pomořanskou. A přesto si nyní, téměř v padesáti letech, uvědomil, že mu v životě chybí hluboký citový vztah. Ve chvíli, kdy se snu o osobním štěstí téměř vzdával, potkal půvabnou a urozenou Margaretu z Arles. Prožil s ní idylické dny a po návratu do Prahy se dozvěděl, že mu Margareta porodila syna Guillauma. S napětím budeme sledovat nelehký osud Margarety z Arles a jejího syna Guillauma, který se se svým císařským otcem setká až na prahu dospělosti, při poslední cestě Karla IV. do Francie. Staneme se svědky Guillaumova nesnadného hledání vztahu k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Poslední láska císaře Karla (978-80-249-3842-4) , All time low: last young renegade - lp (7567864241)

Harris Emmylou: Last Date - LP (7559792676)

Harris Emmylou: Last Date - LP (7559792676)
Detail

LP vinyl - Last Date je živé album Emmylou Harris, vydané v říjnu 1982. Natočeno bylo po několika menších místech amerického západu a hudebnice jej pojala jako přehlídku svojí živé skupiny Hot Band. Last Date je živé album Emmylou Harris, vydané v říjnu 1982. Natočeno bylo po několika menších místech amerického západu a hudebnice jej pojala jako přehlídku svojí živé skupiny Hot Band. Americká zpěvačka, písničkářka a skladatelka, majitelka třinácti cen Grammy často spoluúčinkovala na skladbách slavnějších kolegů. Spolupracovala s Neilem Youngem, Lindou Ronstandt, Roy Orbisonem, Dolly Parton, Bobem Dylenem nebo Markem Knopflerem. Obsah: LP I'm Movin' On (Live) [Remastered Version] It's Not Love (But It's Not Bad) [Live] [Remastered Version] So Sad (To Watch Good Love Go Bad) [Live] [Remastered Version] Return of the Grievous Angel (Live) [Remastered Version] Restless (Live) [Remastered Version] Racing in the Streets (Live) [Remastered Version] Juanita (Live)... (alza.cz)

Podobné produkty ako Harris Emmylou: Last Date - LP (7559792676) , Poslední habsburský císař karel i.: mýty a pravda (978-80-7433-232-6)

Anvil: Legal At Last - LP (0884860300117)

Anvil: Legal At Last - LP (0884860300117)
Detail

LP vinyl - Anvil je kanadská heavymetalová skupina, která vznikla v Torontu v roce 1981. Anvil je kanadská heavymetalová skupina, která vznikla v Torontu v roce 1981. Obsah: Legal At Last Nabbed In Nebraska Chemtrails Gasoline I'm Alive Talking To The Wall Glass House Food For The Vulture Said And Done No Time (Bonustrack) (alza.cz)

Podobné produkty ako Anvil: Legal At Last - LP (0884860300117) , Kralevic, král, císař

Mabel: About Last Night - LP (3833106)

Mabel: About Last Night - LP (3833106)
Detail

LP vinyl - About Last Night... je druhé studiové album anglické zpěvačky Mabel, které vyšlo 15. července 2022 About Last Night... je druhé studiové album anglické zpěvačky Mabel, které vyšlo 15. července 2022 Mabel Alabama-Pearl McVey je anglicko-švédská zpěvačka a skladatelka. Rok vydání : 2022 (2.album) Seznam stop LP About Last Night...(Intro) / Animal / Let Them Know / Why / Definition / Good Luck (With Jax Jones & Galantis) / Take Your Name (Interlude) / Let Love Go (With Lil Tecca) / Overthinking (With 24kGoldn) / Crying On the Dancefloor / I Love Your Girl / When the Party s Over / LOL (alza.cz)

Podobné produkty ako Mabel: About Last Night - LP (3833106)

Dio: Last In Line - LP (0736924)

Dio: Last In Line - LP (0736924)
Detail

LP vinyl - The Last In Line je druhé studiové album americké heavymetalové skupiny Dio , vydané 2. července 1984. The Last In Line je druhé studiové album americké heavymetalové skupiny Dio , vydané 2. července 1984. Rok vydání : 1984 Rok reedice : 2021 Seznam stop We Rock / The Last in Line / Breathless / I Speed at Night / One Night in the City / Evil Eyes / Mystery / Eat Your Heart Out / Egypt (The Chains Are On) (alza.cz)

Podobné produkty ako Dio: Last In Line - LP (0736924) , Nash indulgence all season emperor (5055108995104)

Emperor: Wrath Of The Tyrant (Red Vinyl) - LP (0899570)

Emperor: Wrath Of The Tyrant (Red Vinyl) - LP (0899570)
Detail

LP vinyl - Debutové album norské blackmetalové kapely Emperor z roku 1992. Debutové album norské blackmetalové kapely Emperor z roku 1992. Obsah: Introduction Ancient Queen My Empire's Doom Forgotten Centuries Night Of The Graveless Souls Moon Over Kara-Shehr Witches Sabbat Witches Sabbath Ancient Queen (alza.cz)

Podobné produkty ako Emperor: Wrath Of The Tyrant (Red Vinyl) - LP (0899570) , Emperor heritage 12y 0,7l 40% (6091067481011)

Emperor: Anthems To The Welkin At Dusk - LP (3500103)

Emperor: Anthems To The Welkin At Dusk - LP (3500103)
Detail

LP vinyl - Reedice alba z roku 1997. Reedice alba z roku 1997. Seznam stop Alsvartr (The Oath) / Ye Entrancemperium / Thus Spake The Nightspirit / Ensorcelled By Khaos / The Loss And Curse Of Reverence / The Acclamation Of Bonds / With Strength I Burn / The Wanderer (alza.cz)

Podobné produkty ako Emperor: Anthems To The Welkin At Dusk - LP (3500103) , Emperor sherry finished 0,7l 40% (6091067481004)

Nutini Paolo: Last Night In The Bittersweet (2x LP) - LP (9029622470)

Nutini Paolo: Last Night In The Bittersweet (2x LP) - LP (9029622470)
Detail

LP vinyl - Paolo Nutini se na albu nikterak neomezuje a křižuje napříč nejrůznějšími žánry. Paolo Nutini se na albu nikterak neomezuje a křižuje napříč nejrůznějšími žánry. Klasický rock, post-punk, Krautrock. Jednotný charakter jeho písním dává Paolův emotivní vokální výraz. Pokud vás v hudbě zajímají právě emoce, je tohle nahrávka přesně pro vás bez ohledu na žánr, který preferujete. Když v roce 2006 vydal skotský muzikant s italským jménem debut These Streets, stal se jedním z nejúspěšnějších nováčků následujících měsíců. Deska se vyšplhala až na třetí místo britského prodejního žebříčku a vydržela v něm dlouhých 196 týdnů! Prodává se dodnes a v Anglii je pětkrát platinová! Za druhé album Sunny Side Up z roku 2009 získal řadu ocenění včetně prestižní ceny magazínu Q v kategorii Nejlepší zpěvák. V roce 2012 zpíval spolu s Duran Duran, Snow Patrol a Stereophonics na speciálním koncertu v Hyde Parku pořádaném u příležitosti zahájení letní olympiády v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nutini Paolo: Last Night In The Bittersweet (2x LP) - LP (9029622470) , Císařův hurvínek a hurvínkův císař

Anvil: Legal At Last (colored) - LP (0884860300216)

Anvil: Legal At Last (colored) - LP (0884860300216)
Detail

LP vinyl - Legal at Last je osmnácté studiové album kanadské heavymetalové skupiny Anvil z roku 2020. Barva LP je tyrkysová. Legal at Last je osmnácté studiové album kanadské heavymetalové skupiny Anvil z roku 2020. Barva LP je tyrkysová. Rok vydání : 2020 (18.album) Seznam stop LP Legal At Last / Nabbed In Nebraska / Chemtrails / Gasoline / I'm Alive / Talking To The Wall / Glass House / Plastic In Paradise / Bottom Line / Food For The Vulture / Said And Done / No Time (Bonustrack) (alza.cz)

Podobné produkty ako Anvil: Legal At Last (colored) - LP (0884860300216) , Karel iv. - císař a synové ()

Zikmund Lucemburský: Poslední velký císař středověku (978-80-7433-274-6)

Zikmund Lucemburský: Poslední velký císař středověku (978-80-7433-274-6)
Detail

Kniha - autor Jiří Bílek, 280 stran, česky Zikmund Lucemburský byl druhorozený syn císaře Karla IV., římský král a císař, jehož skráně zdobily také uherská a česká královská koruna. Téměř půlstoletí patřil k největším a nejúspěšnějším vládcům pozdního středověku a především v Německu a Maďarsku jej považují za jednoho z nejvýznamnějších panovníků. Vyřešil dlouhé papežské schizma, usiloval o reformu církve, prováděl skutečně evropskou politiku, posílil postavení římské říše i jejího vládce a nakonec dosáhl i usmíření katolické církve s husitskou. V Čechách se naopak vždy těšil pověsti „lišky ryšavé“, která mnohokrát oklamala a podvedla svého bratra Václava IV., vylákala do Kostnice a nechala upálit Jana Husa a vedla proti husitům dlouhé a kruté války, které zcela zdevastovaly zemi. Ani poté, co skutečně usedl v roce 1436 na český královský trůn, neprojevil se jako panovník, jemuž skutečně leží na srdci blaho a prospěch jeho země. Už současníci charakterizovali... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zikmund Lucemburský: Poslední velký císař středověku (978-80-7433-274-6) , Schleich císař džungle 70151 (4059433451534)

All Time Low: Last Young Renegade - LP (7567864241)

All Time Low: Last Young Renegade - LP (7567864241)
Detail

LP vinyl - Sedmé studiové album kapely z Baltimoru je o něco temnější než předchozí desky. Zároveň je více ovlivněno hudbou osmdesátých let a lidmi jako Bowie nebo Prince. Toto reediční vydání je součástí oslav pětadvacátých narozenin domovského labelu Fueled By Ramen. Sedmé studiové album kapely z Baltimoru je o něco temnější než předchozí desky. Zároveň je více ovlivněno hudbou osmdesátých let a lidmi jako Bowie nebo Prince. Toto reediční vydání je součástí oslav pětadvacátých narozenin domovského labelu Fueled By Ramen. Americká rocková parta All Time Low pochází z předměstí Baltimoru, kde vznikla v roce 2003. Založili ji spolužáci ze střední školy a zpočátku se věnovali hlavně reinterpretaci cizích písní. V oblibě měli zejména Blink-182. Debutové EP The Three Words To Remember In Dealing With The End vydali v roce 2004 na malé lokální značce ještě jako středoškoláci. Postupně se přes šest studiových alb dostali až k firmě Fueled By Ramen, která vydává... (alza.cz)

Podobné produkty ako All Time Low: Last Young Renegade - LP (7567864241) , Karel iv. - císař a císařovna

Poslední habsburský císař Karel I.: Mýty a pravda (978-80-7433-232-6)

Poslední habsburský císař Karel I.: Mýty a pravda (978-80-7433-232-6)
Detail

Kniha - autor Katrin Unterreiner, 200 stran, česky Konec vlády Habsburků obklopují dodnes četné mýty, legendy a velmi rozšířené omyly. Rok 2018 je stým výročím založení České republiky a zároveň i konce šest set čtyřicet let trvajícího panování Habsburků. Je to zajisté i příležitost zabývat se těmi nejdůležitějšími otázkami a na základě historických skutečností i dosud nepublikovaných pramenů odhalovat legendy, vyvracet klišé a poznávat nejvýznamnější osoby oné doby novým pohledem. Jasně rozlišovat mýty a pravdu a osvětlovat konec jedné z nejmocnějších dynastií v Evropě. Znalkyně rodu Habsburků Katrin Unterreiner hledá odpovědi na zajímavé napínavé otázky, dokumentuje události a zkoumá pravdivost populárních mýtů a legend. Byl Karel mírový císař? Jak se odehrávalo předání habsburských sídel? Kdo stál za sesazením Habsburků? Byl habsburský majetek vyvlastněn? Co se doopravdy stalo s habsburskými korunovačními klenoty? Zemřel... (alza.cz)

Podobné produkty ako Poslední habsburský císař Karel I.: Mýty a pravda (978-80-7433-232-6) , Guy buddy, wells junior: last time around: live at legends black - lp (8719262015975)

E!E - Poslední me!enu (Vinyl LP)

E!E - Poslední me!enu (Vinyl LP)
Detail

Vinyl LP Album E!E - Poslední me!enu (2022). Poslední me!enu je dvanáctka nových skladeb přesně takových jaké si od E!E přejete. Příbramská kapela E!E vydává u PHR Records svou novou desku. Album Poslední me!enu vychází po desetileté pauze vyplněné ovšem několika singly a živými záznamy. Podle prohlášení kapely jde zároveň o jejich poslední plánované řadové album. E!E letos slaví 35 let od svého založení, kdo by ale čekal unavené staré punkery, ten se rozhodně nedočká. Kapela každoročně baví fanoušky na desítkách koncertů včetně tradičních tour se Třemi Sestrami nebo The Fialky. Poslední me!enu je dvanáctka nových skladeb přesně takových jaké si od E!E přejete. Úderné slogany, zapamatovatelné melodie a energie na rozdávání. Část skladeb z nové desky už se stala součástí koncertního programu E!E. 1. Srab 03:03 2. Takhle teda ne!e 02:19 3. Jedlice z Bořkovic 03:04 4. Blues toaletního papíru 03:29 5. Panknrol 02:16 6. Hajtra 02:28 7. Panelstory 03:51 8. Prchám z týhle doby 02:36 9. Český ráj to napohled 03:24 10. Stres 02:57 11. Zlitej sem jak hovado 03:04 12. Nech mě bejt 03:15 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako E!E - Poslední me!enu (Vinyl LP) , Funko pop! animation simpsons- emperor montimus (889698592963)

Guy Buddy, Wells Junior: Last Time Around: Live At Legends Black - LP (8719262015975)

Guy Buddy, Wells Junior: Last Time Around: Live At Legends Black - LP (8719262015975)
Detail

LP vinyl - Legendy Buddy gay a Junior Wells na živém albu Last Time Around. Legendy Buddy gay a Junior Wells na živém albu Last Time Around. Rok vydání : 1998 Rok reedice : 2021 Seznam stop LP A1 Seeds Of Reed / A2 That's All Right / A3 She's All Right/Still A Fool / A4 Hoochie Coochie Man / A5 What I'd Say (It's All Right) / B1 Key To The Highway / B2 I've Been There / B3 Feelin' Good/What I'd Say / B4 Oh Baby/You Better Watch Yourself / B5 Hoodoo Man Blues (alza.cz)

Podobné produkty ako Guy Buddy, Wells Junior: Last Time Around: Live At Legends Black - LP (8719262015975) , The last tudor (1471171620)

Bárta Dan, Big Band Gustava Broma: I Killed This Song At Karaoke Last Night - LP (9029644834)

Bárta Dan, Big Band Gustava Broma: I Killed This Song At Karaoke Last Night - LP (9029644834)
Detail

LP vinyl - Czech Radio Big Band Gustava Broma v roce 2020 oslavil osmdesátiny, jeho zakladatel Gustav Brom by se v roce 2021 dožil stovky a Dan Bárta, tehdy jako zpěvák rockové skupiny Alice, vydal svou první desku před třiceti lety. Czech Radio Big Band Gustava Broma v roce 2020 oslavil osmdesátiny, jeho zakladatel Gustav Brom by se v roce 2021 dožil stovky a Dan Bárta, tehdy jako zpěvák rockové skupiny Alice, vydal svou první desku před třiceti lety. Vlastně tedy hned trojnásobně výroční album obsahuje osm písní velmi rozličných autorů i interpretů v úpravách kmenového aranžéra big bandu Miroslava Hloucala. Deska vznikala pod producentským dohledem Petra Hanzlíka ve studiích Českého rozhlasu (zvuk Rostislav Supa) a ve studiu Sono (mix Milan Cimfe) v průběhu let 2020 a 2021. Dramaturgie alba je pestrá a svobodná: od hitu Human indie-rockových The Killers přes Fortune švédsko-japonské skupiny Little Dragon až třeba k nové, do angličtiny převedené verzi Pramínku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bárta Dan, Big Band Gustava Broma: I Killed This Song At Karaoke Last Night - LP (9029644834) , Last christmas - dvd (u00330)

Saundtrack: Playground In A Lake (Hřiště u jezera) - CD (4839873)

Saundtrack: Playground In A Lake (Hřiště u jezera) - CD (4839873)
Detail

Hudební CD - Hudba k filmu Playground In A Lake (Hřiště u jezera). Hudba k filmu Playground In A Lake (Hřiště u jezera). Rok vydání : 2021 Seznam stop CD Lovelock / Lambent Rag / Citrus / Forever Chemicals / More Islands / Small / Disguised Foundation / Suspension Reservoir / Entropy Polychord / Aura Nera / Already Ghosts / Earth Systems / Emissary / Comfort and Fear / Shut You Down / Life Outro (alza.cz)

Podobné produkty ako Saundtrack: Playground In A Lake (Hřiště u jezera) - CD (4839873) , Conception: last sunset - cd (4050538787054)

Emperor (DVD)

Emperor (DVD)
Detail

Zaplatí Japonský císař za Pearl Harbor? Ve snímku v hlavní rolích se představí Oscarový Tommy Lee Jones a hvězda TV seriálu "Ztraceni" Matthew Fox. Jen několik dní poté, co americké atomové nálože urychlily japonskou kapitulaci, pověřil pětihvězdičkový generál MacArthur svého pobočníka Fellerse, aby shromáždil důkazy, které by odpověděly na otázku, zda má být japonský císař Hirohito souzen jako válečný zločinec. Generál Fellers v zemi zpustošené válkou současně pátrá po své ztracené lásce, krásné japonské dívce Aje, kterou v Americe před válkou poznal během svých vysokoškolských studií. Vzpomínky na Aju mu pomáhají nalézt v sobě samém moudrost i lidskost a umožní mu učinit rozhodnutí, které poznamená nejen další chod dějin, ale především budoucnost dvou dosud znepřátelených národů. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Emperor (DVD) , Americký císař (978-80-744-3127-2)

Remo 12" Emperor Clear

Remo 12" Emperor Clear
Detail

Blána na tomy REMO CLEAR – EMPEROR Blány Clear, tedy v čirém provedení, patří mezi oblíbené modely řady bubeníků kvůli jasnému a otevřenému zvuku Nejčastěji se používají pro zjasnění zvuku tomů a basových bubnů. Konkrétně série Emperor nabízí blány vyrobené z dvou vrstev Mylaru silných 7 mil, tedy 7 tisícin palce. Jejich teplý a otevřený zvuk je velmi oblíbený u popových, rockových i R’n’B bubeníků, ve studiu i na živo. Barva tónu je spíš jasný, sustain středně dlouhý. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Remo 12" Emperor Clear , Ashleigh & burwood velká katalytická lampa emperor of mars (ab_pfl354)

Remo 16" Emperor Coated

Remo 16" Emperor Coated
Detail

Blána na tomy REMO COATED – EMPEROR Blány Coated, tedy v pískovém provedení, patří mezi oblíbené modely řady bubeníků kvůli svému muzikálnímu teplému a jasnému zvuku, sustainu a skvělé odezvě. Hodí se jako horní i spodní blány pro tom-tomy i basové bubny. Konkrétně série Emperor nabízí blány vyrobené z dvou vrstev Mylaru silných 7 mil, tedy 7 tisícin palce. Jejich teplý a otevřený zvuk je velmi oblíbený u popových, rockových i R’n’B bubeníků, ve studiu i na živo. Barva tónu je spíš jasný, sustain středně dlouhý. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Remo 16" Emperor Coated

Remo 14" Emperor Clear

Remo 14" Emperor Clear
Detail

Blána na tomy REMO CLEAR – EMPEROR Blány Clear, tedy v čirém provedení, patří mezi oblíbené modely řady bubeníků kvůli jasnému a otevřenému zvuku Nejčastěji se používají pro zjasnění zvuku tomů a basových bubnů. Konkrétně série Emperor nabízí blány vyrobené z dvou vrstev Mylaru silných 7 mil, tedy 7 tisícin palce. Jejich teplý a otevřený zvuk je velmi oblíbený u popových, rockových i R’n’B bubeníků, ve studiu i na živo. Barva tónu je spíš jasný, sustain středně dlouhý. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Remo 14" Emperor Clear

Remo 8" Emperor Clear

Remo 8" Emperor Clear
Detail

Blána na tomy REMO CLEAR – EMPEROR Blány Clear, tedy v čirém provedení, patří mezi oblíbené modely řady bubeníků kvůli jasnému a otevřenému zvuku Nejčastěji se používají pro zjasnění zvuku tomů a basových bubnů. Konkrétně série Emperor nabízí blány vyrobené z dvou vrstev Mylaru silných 7 mil, tedy 7 tisícin palce. Jejich teplý a otevřený zvuk je velmi oblíbený u popových, rockových i R’n’B bubeníků, ve studiu i na živo. Barva tónu je spíš jasný, sustain středně dlouhý. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Remo 8" Emperor Clear

Remo 10" Emperor Clear

Remo 10" Emperor Clear
Detail

Blána na tomy REMO CLEAR – EMPEROR Blány Clear, tedy v čirém provedení, patří mezi oblíbené modely řady bubeníků kvůli jasnému a otevřenému zvuku Nejčastěji se používají pro zjasnění zvuku tomů a basových bubnů. Konkrétně série Emperor nabízí blány vyrobené z dvou vrstev Mylaru silných 7 mil, tedy 7 tisícin palce. Jejich teplý a otevřený zvuk je velmi oblíbený u popových, rockových i R’n’B bubeníků, ve studiu i na živo. Barva tónu je spíš jasný, sustain středně dlouhý. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Remo 10" Emperor Clear

Remo 12" Emperor Ebony

Remo 12" Emperor Ebony
Detail

Blána na tomy Řada Emperor Ebony nabízí vřelost a čitelnost s konkrétními středy, které se skvěle hodí pro pop, rock a R&B, díky zvýrazněnému ataku a maximální hlasitosti však nezaostávají ani v tvrdších stylech. Blána se skládá ze dvou vrstev – černé o síle 7,5 mil a průhledné 7 mil, tedy 0,19 a 0,18 milimetru. Výhodou je velká odolnost a dlouhá životnost, sustain nabízí blána střední, je tedy vhodná i pro rychlou hru. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Remo 12" Emperor Ebony

Remo 14" Emperor X Coated

Remo 14" Emperor X Coated
Detail

Blána na snare bubínek REMO COATED – EMPEROR X Blány Coated, tedy v pískovém provedení, patří mezi oblíbené modely řady bubeníků kvůli svému muzikálnímu teplému a jasnému zvuku, sustainu a skvělé odezvě. Hodí se jako horní i spodní blány pro tom-tomy i basové bubny. Konkrétně série Emperor X nabízí blány vyrobené z dvou vrstev Mylaru silných 2x 10 mil + 5 mil zesilující terč. Jejich středově zaměřený silný zvuk je velmi oblíbený u rockových a metalových bubeníků, ve studiu i na živo. Barva tónu je spíš temný, sustain spíš kratší. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Remo 14" Emperor X Coated

Nash polštář indulgence pillow emperor

Nash polštář indulgence pillow emperor
Detail

Je opatřen elastickými smyčkami pro uchycení k lehátku a odnímatelným potahem pro praní. (parys.cz)

Podobné produkty ako Nash polštář indulgence pillow emperor

Remo Emperor Clear Stage Set

Remo Emperor Clear Stage Set
Detail

Sada blan na tomy Série Emperor typu Clear, tedy v čirém provedení nabízí blány vyrobené ze dvou vrstev mylarového filmu silného 7,5 mil. Vrstvy nejsou slepené, proto si jejich otevřený, teplý tón s dlouhým dozvukem oblíbili především popoví, rockový i R’n’B bubeníci. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Remo Emperor Clear Stage Set

Remo 8" Emperor Colortone Green

Remo 8" Emperor Colortone Green
Detail

Blána na tomy Oblíbené blány na tomy Remo Emperor jsou nyní k dispozici i v atraktivních barevných variantách řady Colortone. Sytých a trvanlivých barev bylo docíleno pomocí speciální Skyndeep technologie, přičemž blána samotná je stále vyrobena ze dvou čirých vrstev o síle 7 mil, tedy sedm tisícin palce. Zachovává si tudíž stejně jasný, otevřený a teplý zvuk se středně dlouhým sustainem, díky kterému jsou blány Remo Emperor mezi bubeníky tolik populární. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Remo 8" Emperor Colortone Green

Remo 14" Emperor Black Dot

Remo 14" Emperor Black Dot
Detail

Blána na snare bubínek a tomy REMO COATED – EMPEROR Blány Coated, tedy v pískovém provedení, patří mezi oblíbené modely řady bubeníků kvůli svému muzikálnímu teplému a jasnému zvuku, sustainu a skvělé odezvě. Hodí se jako horní i spodní blány pro tom-tomy i basové bubny. Konkrétně série Emperor nabízí blány vyrobené z dvou vrstev Mylaru silných 7 mil, tedy 7 tisícin palce. Jejich teplý a otevřený zvuk je velmi oblíbený u popových, rockových i R’n’B bubeníků, ve studiu i na živo. Barva tónu je spíš jasný, sustain středně dlouhý. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Remo 14" Emperor Black Dot

The Last

The Last
Detail

BREAKING: Nuclear weapon detonates over Washington Historian Jon Keller is on a trip to Switzerland when the world ends. As the lights go out on civilisation, he wishes he had a way of knowing whether his wife, Nadia, and their two daughters are still alive. More than anything, Jon wishes he hadn't ignored Nadia's last message. Twenty people remain in Jon's hotel. Far from the nearest city and walled in by towering trees, they wait, they survive. Then one day, the body of a young girl is found. It's clear she has been murdered. Which means that someone in the hotel is a killer. As paranoia descends, Jon decides to investigate. But how far is he willing to go in pursuit of justice? And what kind of justice can he hope for, when society as he knows it no longer exists? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako The Last

Paměti - Císař Čestmír

Paměti - Císař Čestmír
Detail

Jde o memoáry muže, který sehrál významnou roli v československé politice šedesátých let dvacátého století a byl jedním z nejvážnějších kandidátů na post prezidenta republiky v roce 1968 a byl zároveň v okruhu těch, kteří připadali v úvahu před kandidaturou Václava Havla v roce 1989. (patro.cz)

Podobné produkty ako Paměti - Císař Čestmír

Císař Nihon-Džinu

Císař Nihon-Džinu
Detail

Audiokniha MP3 - Desáté pokračování úspěšné fantasy série s hraničářovým učněm. - autor John Flanagan, čte Matouš Ruml Audiokniha Císař Nihon-Džinu je desátým pokračováním úspěšné fantasy série s hraničářovým učněm.Horác by vyslán jako zvláštní posel do sídla císaře. Jeho válečná mise začala již před několika měsíci, a Horác se měl dávno vrátit zpět, ale dosud nepřijel a neposlal o své situaci ani jednu zprávu. Horác je velmi schopný a dokáže se sám o sebe postarat, ale jeho přátelé se přesto nedokážou zbavit obav o jeho bezpečí. Jejich neklid ještě zvýší zvěsti o povstání kruté sekty sendžiů vyvolané zrádným dvořanem. Chtějí svrhnout právoplatného vládce země.Evanlyn už nechce dál nečinně čekat a spolu s Haltem, Alyss a Willem se vydávají na cestu, rozhodnuti pomoci svému příteli Horácovi a zjistit, co se v Nihon-džinu děje. Horác je však do vnitřní politiky zapletený více než by čekali a teď musí spolu s Willem čelit vysoce vycvičené sektě sendžiů. Evanlyn a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Císař Nihon-Džinu

Kralevic, král, císař

Kralevic, král, císař
Detail

Audiokniha MP3 Alexej Pludek, čte Růžena Merunková,Rudolf Hrušínský Komentář k původnímu LP albu (supralongu) 1218 0457 vydanému Supraphonem v roce 1982 a nyní vydávanému poprvé digitálně: Děvčata a chlapci, mladí přátelé, máte v rukou gramofonovou desku s vybranými texty o největším středověkém panovníkovi Karlu IV. Jsou to kapitolky z knížky, vydané nakladatelstvím Albatros pod týmž názvem. Zaposlouchejte se do vyprávění, provázeného melodiemi, které by ve vás mělo vyvolat ovzduší, náladu onoho dávného 14. století, jemuž se někdy říkává podzim středověku. Dohasínající sláva rytířstva a otvírající se obzory nové doby objevů, vzdělanosti a zápasu o lidskou důstojnost. Dávno zapomenuté boje, hrdinství i zrady, a jakoby současné touhy, lásky, naděje a bolesti. Ozubené kolo času, které nás posouvá do budoucna, drtilo a pohřbívalo dny, týdny, měsíce a léta našich předchůdců stejně, jako tu učiní s těmi, kteří přijdou po nás. Je užitečné vrátit se, ohlédnout,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kralevic, král, císař

God Emperor of Dune - Frank Herbert

God Emperor of Dune - Frank Herbert
Detail

Book Four in the Magnificent Dune Chronicles-the Bestselling Science Fiction Adventure of All Time Millennia have passed on Arrakis, and the once-desert planet is green with life. Leto Atreides, the son of the world's savior, the Emperor Paul Muad'Dib, is still alive but far from human. To preserve humanity's future, he sacrificed his own by merging with a sandworm, granting him near immortality as God Emperor of Dune for the past thirty-five hundred years. Leto's rule is not a benevolent one. His transformation has made not only his appearance but his morality inhuman. A rebellion, led by Siona, a member of the Atreides family, has risen to oppose the despot's rule. But Siona is unaware that Leto's vision of a Golden Path for humanity requires her to fulfill a destiny she never wanted-or could possibly conceive.... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako God Emperor of Dune - Frank Herbert

Rohnson klimatizace R-892 Emperor Penguin

Detail

Mobilní klimatizace 3 v 1 s průtokem vzduchu 550 m3/h vhodná pro místnosti do 55 m2. Rohnson R-892 Emperor Penguin nabízí funkci klimatizace, odvlhčovače a ventilátoru. LED displej, časovač a dálkové ovládání. Součástí balení je i hadice pro odvod horkého vzduchu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Rohnson klimatizace R-892 Emperor Penguin

Emperor Rum Sherry Finish 40% 0,7l

Emperor Rum Sherry Finish 40% 0,7l
Detail

Emperor rum Sherry Finish nabízí bohatou paletu barev a chutí. Vzniká kombinací kvalitních rumů z ostrova Mauritius, destilovaných přímo ze šťávy z cukrové třtiny a také z melasy. Sherry Finish je eposem kvalitních rumů z nejstarších sudů na ostrově, stylový zážitek pro všechny, co hledají kvalitní blend rumů Chuť Úvod je jemný s buketem dřeva, ovoce a karamelizovaného ovoce. Později odhalí silnější tóny koření a tmavé čokolády. Delikátní sametová struktura podtrhuje širokou paletu chutí. Barva Půvabná jantarová barva doplňuje exkluzivní chuť tohoto rumu. Aroma Zemitá vůně sušeného červeného ovoce, fík a pomerančové marmelády. Suchá a hřejivá vůně přechází pomalu do bohaté aróma sherry. Nakonec se prodře ostrá vůně kávy a koření. Na zdraví! (panalfred.cz)

Podobné produkty ako Emperor Rum Sherry Finish 40% 0,7l

Nash Indulgence All Season Emperor (5055108995104)

Nash Indulgence All Season Emperor (5055108995104)
Detail

Lehátko , barva Lehátko Nash Indulgence All Season Emperor vám zajistí na rybářských výpravách dokonalý komfort. Jeho součástí je kromě samotného lehátka luxusní matrace i přikrývka z dutých vláken. Lehátko disponuje pružinovými nohami, jejichž výšku snadno nastavíte jednou rukou a které zaručí perfektní stabilitu. Na obou stranách rámu jsou umístěné síťované kapsy vhodné pro uložení cenností a osobních věcí, zatímco zvětšený mechanismus závěsu umožní jeho ploché složení. Lehátko je navíc vybaveno také USB přípojkou, díky které budete moci nabíjet svá zařízení. Klíčové vlastnosti lehátka Nash Indulgence All Season EmperorLehátko ideální na rybářské výpravyJeho součástí je i luxusní matrace a přikrývka z dutých vlákenLehátko disponuje pružinovými nohami s možností nastavení jejich výšky jednou rukouNa obou stranách rámu jsou umístěné síťované kapsy vhodné pro uložení cenností a osobních věcíNash Indulgence All Season Emperor je vybaveno také USB... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nash Indulgence All Season Emperor (5055108995104)

Emperor Sherry Finished 0,7l 40% (6091067481004)

Emperor Sherry Finished 0,7l 40% (6091067481004)
Detail

Rum - tropické zrání, destilace Column still a Pot Still, mahagonová barva, aroma ovoce, fíky a sherry, země původu Mauricius, objem 0,7 l, doba zrání 12 let. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet Oblíbili jste si rum a rádi jej vychutnáváte v prostředí domova nebo kdekoliv s přáteli? Pak byste si neměli nechat ujít rum Emperor. Po otevření lahve vás zaujme vůně, která se z ní bude linout. Její základ tvoří ovoce, fíky a sherry. Pro jeho dozrávání bylo zvoleno tropické podnebí, díky čemuž budete okouzleni jeho intenzivní vůní a plnou chutí. K jeho výrobě byla vybrána tzv. column still a pot still destilace, která se postará o to, že má rum opravdu lehkou, ale zároveň plnou chuť. U tohoto druhu vás zaujme jeho typická mahagonová barva. Mauricius je země, odkud pochází. Abychom vnímali jeho nezaměnitelnou chuť a vůni, zraje ohromujících 12 let. Rum Emperor obsahuje 40 % alkoholu. Hlavní přednosti rumu Emperor Sherry Finished 0,7l 40% Dopřejte si... (alza.cz)

Podobné produkty ako Emperor Sherry Finished 0,7l 40% (6091067481004)

Emperor Heritage 12Y 0,7l 40% (6091067481011)

Emperor Heritage 12Y 0,7l 40% (6091067481011)
Detail

Rum - tropické zrání, destilace Pot Still, jantarová barva, aroma dub, země původu Mauricius, objem 0,7 l, doba zrání 12 let. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet Tropický ostrov Mauricius byl v minulosti v držení Francie i Británie. A každá z velmocí tu zanechala svou rumovou stopu. Najdete tu hned několik destilerií, ve kterých se vyrábí jak rum ve francouzském stylu, založený na šťávě z cukrové třtiny, tak rum britského typu, který je tradičně z temné třtinové melasy. Ve francouzských rumech zůstává více chuti cukrové třtiny a jejich vůně je květinová, zemitá. Britské jsou tmavší, jejich chuť je plná, jsou velmi aromatické a výrazně sladší. Emperor Rum Heritage si bere to nejlepší z obou typů. Skvěle vyladěná chuť Emperor rumu HeritagePerfektně vyladěná směs zralých rumů ze tří různých destilérek Emperor Rum Heritage odpočívala až 12 let v amerických sudech po bourbonu, francouzských sudech po koňaku a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Emperor Heritage 12Y 0,7l 40% (6091067481011)
Saundtrack: Last Emperor (Poslední císař) - LP (0600753927441), Conception: Last Sunset (Coloured) (2x LP) - LP (4050538787023), McCafferty Dan: Last Testament (2x LP) - LP (4029759142010), Mabel: About Last Night - LP (3833106), Dio: Last In Line - LP (0736924), Anvil: Legal At Last - LP (0884860300117), Harris Emmylou: Last Date - LP (7559792676), Emperor: Anthems To The Welkin At Dusk - LP (3500103), Emperor: Wrath Of The Tyrant (Red Vinyl) - LP (0899570), Zikmund Lucemburský: Poslední velký císař středověku (978-80-7433-274-6), Anvil: Legal At Last (colored) - LP (0884860300216), Nutini Paolo: Last Night In The Bittersweet (2x LP) - LP (9029622470), All Time Low: Last Young Renegade - LP (7567864241), Poslední habsburský císař Karel I.: Mýty a pravda (978-80-7433-232-6), Kralevic, král, císař, Nash Indulgence All Season Emperor (5055108995104), Emperor Heritage 12Y 0,7l 40% (6091067481011), Emperor Sherry Finished 0,7l 40% (6091067481004), Císařův Hurvínek a Hurvínkův císař, Karel IV. - Císař a synové (), Schleich Císař džungle 70151 (4059433451534), Karel IV. - Císař a císařovna, Guy Buddy, Wells Junior: Last Time Around: Live At Legends Black - LP (8719262015975), Funko POP! Animation Simpsons- Emperor Montimus (889698592963), The Last Tudor (1471171620), Last Christmas - DVD (U00330), Conception: Last Sunset - CD (4050538787054), Americký císař (978-80-744-3127-2), Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa EMPEROR OF MARS (AB_PFL354)