Sapho trevia podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom tn042 (tn042)

Produkt Sapho trevia podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom tn042 (tn042) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sapho trevia podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom tn042 (tn042) upraviť a produkt hľadať znova.

SAPHO TREVIA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom TN042 (TN042)

SAPHO TREVIA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom TN042 (TN042)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Baterie je podomítková, její část je tedy umístěna ve zdi, díky tomu máte více prostoru kolem. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové přednosti produktu SAPHO TREVIA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom TN042 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta pro získání většího prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO TREVIA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom TN042 (TN042) , Sapho trevia podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom tn042 (tn042)

SAPHO TREVIA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom TN041 (TN041)

SAPHO TREVIA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom TN041 (TN041)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Část podomítkové baterie je umístěna do zdi, tudíž získáte více prostoru kolem. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Zásadní přednosti produktu SAPHO TREVIA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom TN041 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové řešení vhodné pro zajištění prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO TREVIA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom TN041 (TN041) , Sapho corneli podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom ce42 (ce42)

SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom PY42 (PY42)

SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom PY42 (PY42)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rekonstruujete svou koupelnu a sháníte nové vybavení? Myslete také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Podomítková baterie je umístěná do zdi, čímž získáte více volného místa kolem. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové přednosti produktu SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom PY42 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta k získání většího prostoru Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiál - mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom PY42 (PY42) , Sapho spy podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom py42 (py42)

SAPHO KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom KI42C (KI42C)

SAPHO KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom KI42C (KI42C)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, retro styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Nezapomeňte i na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Podomítková baterie je umístěná do zdi, čímž získáte více volného místa kolem. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové přednosti produktu SAPHO KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom KI42C Sprchová vodovodní baterie SAPHO Retro styl Podomítková varianta pro získání většího prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom KI42C (KI42C) , Sapho axamite podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom ax42 (ax42)

SAPHO KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom KA42 (KA42)

SAPHO KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom KA42 (KA42)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rozhodli jste se pro rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Myslete také na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Část podomítkové baterie je umístěna do zdi, tudíž získáte více prostoru kolem. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu SAPHO KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom KA42 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta pro získání většího prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom KA42 (KA42) , Sapho espada podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom es42 (es42)

SAPHO VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom VO042 (VO042)

SAPHO VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom VO042 (VO042)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, retro styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Část podomítkové baterie je umístěna do zdi, tudíž získáte více prostoru kolem. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu SAPHO VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom VO042 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Retro styl Podomítková varianta k získání většího prostoru Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom VO042 (VO042) , Sapho jumper podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom jm042 (jm042)

SAPHO ESPADA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom ES42 (ES42)

SAPHO ESPADA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom ES42 (ES42)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rozhodli jste se pro rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Podomítková baterie je umístěná do zdi, čímž získáte více volného místa kolem. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Zásadní přednosti produktu SAPHO ESPADA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom ES42 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta pro získání většího prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiál: mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO ESPADA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom ES42 (ES42) , Sapho dandy podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 5885x (5885x)

SAPHO AXAMITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom AX42 (AX42)

SAPHO AXAMITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom AX42 (AX42)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rekonstruujete koupelnu a hledáte nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Podomítková baterie se umisťuje do zdi, díky čemuž získáte spoustu volného prostoru kolem. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Hlavní přednosti produktu SAPHO AXAMITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom AX42 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové provedení pro zajištění více prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiál - mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO AXAMITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom AX42 (AX42) , Sapho mixona podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom mg042 (mg042)

SAPHO MIXONA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom MG042 (MG042)

SAPHO MIXONA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom MG042 (MG042)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rekonstruujete koupelnu a hledáte nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Podomítková baterie je umístěná do zdi, čímž získáte více volného místa kolem. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní přednosti produktu SAPHO MIXONA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom MG042 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta k získání většího prostoru Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiál: mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO MIXONA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom MG042 (MG042) , Sapho morada podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom mr42 (mr42)

SAPHO PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom XA42 (XA42)

SAPHO PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom XA42 (XA42)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Podomítková baterie je umístěná do zdi, čímž získáte více volného místa kolem. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Hlavní přednosti produktu SAPHO PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom XA42 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta pro získání většího prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom XA42 (XA42) , Sapho dreamart podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom da042 (da042)

SAPHO JUMPER podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom JM042 (JM042)

SAPHO JUMPER podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom JM042 (JM042)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Baterie je podomítková, takže ji umístíte do zdi a získáte tak více volného místa. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Zásadní přednosti produktu SAPHO JUMPER podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom JM042 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové provedení pro více prostoru Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO JUMPER podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom JM042 (JM042) , Sapho vienna podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom vo042 (vo042)

SAPHO DANDY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 5885X (5885X)

SAPHO DANDY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 5885X (5885X)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Podomítková baterie se umisťuje do zdi, díky čemuž získáte spoustu volného prostoru kolem. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu SAPHO DANDY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 5885X Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové provedení pro zajištění více prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO DANDY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 5885X (5885X) , Sapho kai podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom ka42 (ka42)

SAPHO MORADA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom MR42 (MR42)

SAPHO MORADA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom MR42 (MR42)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rozhodli jste se pro rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Myslete také na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Baterie je podomítková, takže ji umístíte do zdi a získáte tak více volného místa. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové přednosti produktu SAPHO MORADA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom MR42 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové provedení pro zajištění více prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO MORADA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom MR42 (MR42) , Sapho kirké podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom ki42c (ki42c)

SAPHO DREAMART podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom DA042 (DA042)

SAPHO DREAMART podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom DA042 (DA042)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? Myslete také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Podomítková baterie je umístěna do zdi, díky čemuž máte kolem více místa. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Hlavní přednosti produktu SAPHO DREAMART podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom DA042 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové provedení pro zajištění více prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO DREAMART podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom DA042 (DA042) , Sapho trevia podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom tn041 (tn041)

SAPHO CORNELI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom CE42 (CE42)

SAPHO CORNELI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom CE42 (CE42)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rekonstruujete koupelnu a hledáte nové vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Podomítková baterie je umístěna do zdi, díky čemuž máte kolem více místa. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové přednosti produktu SAPHO CORNELI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom CE42 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta pro získání většího prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO CORNELI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom CE42 (CE42) , Sapho rhapsody podomítková sprchová termostatická baterie, 2 výstupy, chrom 5585t (5585t)

SAPHO LATUS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1102-42 (1102-42)

SAPHO LATUS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1102-42 (1102-42)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Podomítková baterie je umístěná do zdi, čímž získáte více volného místa kolem. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu SAPHO LATUS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1102-42 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta pro získání většího prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO LATUS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1102-42 (1102-42) , Sapho ginko podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1101-42 (1101-42)

SAPHO GINKO podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1101-42 (1101-42)

SAPHO GINKO podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1101-42 (1101-42)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Plánujete novou koupelnu a hledáte potřebné vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Baterie je podomítková, tedy umístěná do zdi, díky čemuž získáte více volného prostoru. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu SAPHO GINKO podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1101-42 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové provedení pro zajištění více prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiál - mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO GINKO podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1101-42 (1101-42) , Sapho kai podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom ka43 (ka43)

SAPHO TREVIA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom TN042

SAPHO TREVIA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom TN042
Detail

Design série TREVIA je vypilován k dokonalosti. Střídání rovných a zaoblených ploch nenechá nikoho chladným. Potěšte se pohledem na štíhlou páčku, která svým tvarem koresponduje s výtokovou hubicí. Za zmínku stojí i sprchový sloup s integrovanou baterií a otočným přepínačem mezi ruční/hlavovou sprchou. Prodloužená záruka na těsnost baterií EAN: 8590913825842 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako SAPHO TREVIA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom TN042 , Sapho corneli podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom ce43 (ce43)

AQUALINE FACTOR podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom FC642 (FC642)

AQUALINE FACTOR podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom FC642 (FC642)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie AQUALINE poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Baterie je podomítková, tedy umístěná do zdi, díky čemuž získáte více volného prostoru. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie AQUALINE pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Zásadní přednosti produktu AQUALINE FACTOR podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom FC642 Sprchová vodovodní baterie AQUALINE Klasický styl Podomítková varianta k získání většího prostoru Ovládání vodovodní baterie AQUALINE je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako AQUALINE FACTOR podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom FC642 (FC642) , Sapho axamite podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom ax43 (ax43)

AQUALINE DAPHNE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom DH942 (DH942)

AQUALINE DAPHNE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom DH942 (DH942)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Pustili jste se do rekonstrukce své koupelny a hledáte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie AQUALINE slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Baterie je podomítková, její část je tedy umístěna ve zdi, díky tomu máte více prostoru kolem. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie AQUALINE pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu AQUALINE DAPHNE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom DH942 Sprchová vodovodní baterie AQUALINE Klasický styl Podomítkové řešení vhodné pro zajištění prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie AQUALINE je pákové Materiálem je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako AQUALINE DAPHNE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom DH942 (DH942) , Sapho rhapsody podomítková sprchová termostatická baterie, 3 výstupy, chrom 5592t (5592t)

AQUALINE KASIOPEA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1107-42 (1107-42)

AQUALINE KASIOPEA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1107-42 (1107-42)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie AQUALINE vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Baterie je podomítková, takže ji umístíte do zdi a získáte tak více volného místa. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie AQUALINE pákovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Klíčové přednosti produktu AQUALINE KASIOPEA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1107-42 Sprchová vodovodní baterie AQUALINE Klasický styl Podomítkové provedení pro zajištění více prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie AQUALINE je pákové Materiál: mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako AQUALINE KASIOPEA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1107-42 (1107-42) , Sapho dimy podomítková sprchová termostatická baterie, 3 výstupy, chrom dm393 (dm393)

REITANO RUBINETTERIA INDUSTRY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom/černá 5185XTT (5185XTT)

REITANO RUBINETTERIA INDUSTRY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom/černá 5185XTT (5185XTT)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, kohoutkové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, černá a stříbrná barva Plánujete novou koupelnu a hledáte potřebné vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Podomítková baterie se umisťuje do zdi, díky čemuž získáte spoustu volného prostoru kolem. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA kohoutkovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu REITANO RUBINETTERIA INDUSTRY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom/černá 5185XTT Sprchová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA Klasický styl Podomítkové provedení pro zajištění více prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA je kohoutkové Materiálem je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako REITANO RUBINETTERIA INDUSTRY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom/černá 5185XTT (5185XTT) , Sapho trevia nástěnná sprchová baterie, chrom tn011 (tn011)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom SET305-101 (SET305-101)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom SET305-101 (SET305-101)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, kohoutkové ovládání, retro styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? Myslete také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Podomítková baterie je umístěná do zdi, čímž získáte více volného místa kolem. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA kohoutkovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu REITANO RUBINETTERIA ANTEA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom SET305-101 Sprchová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA Retro styl Podomítkové provedení pro více prostoru Ovládání vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA je kohoutkové Výrobním materiálem je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako REITANO RUBINETTERIA ANTEA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom SET305-101 (SET305-101) , Sapho kirké crystal podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, chrom ki42kc (ki42kc)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom/zlato SET305-102 (SET305-102)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom/zlato SET305-102 (SET305-102)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, kohoutkové ovládání, retro styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná a zlatá barva Pustili jste se do rekonstrukce své koupelny a hledáte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Podomítková baterie se umisťuje do zdi, díky čemuž získáte spoustu volného prostoru kolem. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA kohoutkovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Klíčové vlastnosti produktu REITANO RUBINETTERIA ANTEA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom/zlato SET305-102 Sprchová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA Retro styl Podomítková varianta k získání většího prostoru Ovládání vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA je kohoutkové Materiálem je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako REITANO RUBINETTERIA ANTEA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom/zlato SET305-102 (SET305-102) , Sapho minimal podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, nerez mi042 (mi042)

SAPHO GINKO podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, chrom 1101-44 (1101-44)

SAPHO GINKO podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, chrom 1101-44 (1101-44)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Baterie je podomítková, takže ji umístíte do zdi a získáte tak více volného místa. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Klíčové přednosti produktu SAPHO GINKO podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, chrom 1101-44 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové provedení pro více prostoru Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Výrobním materiálem je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO GINKO podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, chrom 1101-44 (1101-44) , Sapho kirké podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz ki42b (ki42b)

SAPHO LATUS podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, chrom 1102-44 (1102-44)

SAPHO LATUS podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, chrom 1102-44 (1102-44)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Plánujete novou koupelnu a hledáte potřebné vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Podomítková baterie je umístěná do zdi, čímž získáte více volného místa kolem. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové vlastnosti produktu SAPHO LATUS podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, chrom 1102-44 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové provedení pro zajištění více prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiál - mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO LATUS podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, chrom 1102-44 (1102-44) , Sapho vienna podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz vo042br (vo042br)

SAPHO CORNELI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom CE43 (CE43)

SAPHO CORNELI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom CE43 (CE43)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rekonstruujete svou koupelnu a sháníte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Podomítková baterie je umístěna do zdi, díky čemuž máte kolem více místa. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Zásadní přednosti produktu SAPHO CORNELI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom CE43 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové řešení vhodné pro zajištění prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiál: mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO CORNELI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom CE43 (CE43) , Aqualine daphne podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom dh942 (dh942)

SAPHO KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom KA43 (KA43)

SAPHO KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom KA43 (KA43)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Myslete také na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Podomítková baterie je umístěná do zdi, čímž získáte více volného místa kolem. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové přednosti produktu SAPHO KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom KA43 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta pro získání většího prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Výrobním materiálem je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom KA43 (KA43) , Sapho latus podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, chrom 1102-44 (1102-44)

SAPHO LUKA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom LK43 (LK43)

SAPHO LUKA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom LK43 (LK43)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Podomítková baterie je umístěná do zdi, čímž získáte více volného místa kolem. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Zásadní přednosti produktu SAPHO LUKA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom LK43 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové řešení vhodné pro zajištění prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO LUKA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom LK43 (LK43) , Sapho kimura podomítková sprchová termostatická baterie, box, 3 výstupy, chrom ku383 (ku383)

SAPHO AXAMITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom AX43 (AX43)

SAPHO AXAMITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom AX43 (AX43)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Pustili jste se do rekonstrukce své koupelny a hledáte nové vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Podomítková baterie se umisťuje do zdi, díky čemuž získáte spoustu volného prostoru kolem. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Hlavní přednosti produktu SAPHO AXAMITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom AX43 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové provedení pro zajištění více prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO AXAMITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom AX43 (AX43) , Sapho ginko podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, chrom 1101-44 (1101-44)

SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom PY43 (PY43)

SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom PY43 (PY43)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Baterie je podomítková, takže ji umístíte do zdi a získáte tak více volného místa. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom PY43 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové provedení pro více prostoru Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom PY43 (PY43)

SAPHO RHAPSODY podomítková sprchová termostatická baterie, 2 výstupy, chrom 5585T (5585T)

SAPHO RHAPSODY podomítková sprchová termostatická baterie, 2 výstupy, chrom 5585T (5585T)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, termostatické ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Podomítková baterie je umístěna do zdi, díky čemuž máte kolem více místa. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO termostatickým ovládáním. Teplota vody tak zůstane stabilní a vy se nemusíte bát, že by vám zničehonic tekla studená nebo horká. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Hlavní přednosti produktu SAPHO RHAPSODY podomítková sprchová termostatická baterie, 2 výstupy, chrom 5585T Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta k získání většího prostoru Ovládání vodovodní baterie SAPHO je termostatické Materiál: mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO RHAPSODY podomítková sprchová termostatická baterie, 2 výstupy, chrom 5585T (5585T)

SAPHO DIMY podomítková sprchová termostatická baterie, 2 výstupy, chrom DM392 (DM392)

SAPHO DIMY podomítková sprchová termostatická baterie, 2 výstupy, chrom DM392 (DM392)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, termostatické ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? Myslete také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Část podomítkové baterie je umístěna do zdi, tudíž získáte více prostoru kolem. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO termostatickým ovládáním. Bude udržovat stabilní teplotu vody, takže se nemusíte obávat náhlého studeného nebo horkého proudu. Materiálem je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu SAPHO DIMY podomítková sprchová termostatická baterie, 2 výstupy, chrom DM392 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové provedení pro zajištění více prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je termostatické Materiál: mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO DIMY podomítková sprchová termostatická baterie, 2 výstupy, chrom DM392 (DM392)

SAPHO KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, chrom KI42KC (KI42KC)

SAPHO KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, chrom KI42KC (KI42KC)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, retro styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Baterie je podomítková, tedy umístěná do zdi, díky čemuž získáte více volného prostoru. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu SAPHO KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, chrom KI42KC Sprchová vodovodní baterie SAPHO Retro styl Podomítkové provedení pro zajištění více prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiál: mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, chrom KI42KC (KI42KC)

SAPHO TREVIA nástěnná sprchová baterie, chrom TN011 (TN011)

SAPHO TREVIA nástěnná sprchová baterie, chrom TN011 (TN011)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Tato vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje na stěnu. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Hlavní vlastnosti produktu SAPHO TREVIA nástěnná sprchová baterie, chrom TN011 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl K připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO TREVIA nástěnná sprchová baterie, chrom TN011 (TN011)

SAPHO KIMURA podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom KU382 (KU382)

SAPHO KIMURA podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom KU382 (KU382)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, termostatické ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Část podomítkové baterie je umístěna do zdi, tudíž získáte více prostoru kolem. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO termostatickým ovládáním. Udržuje stabilní teplotu vody. Nemusíte tak zdlouhavě čekat na optimální teplotu. V balení najdete také montážní těleso. Materiálem je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu SAPHO KIMURA podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom KU382 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové řešení vhodné pro zajištění prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je termostatické Materiál: mosaz V balení naleznete také montážní těleso (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO KIMURA podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom KU382 (KU382)

SAPHO VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz VO042BR (VO042BR)

SAPHO VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz VO042BR (VO042BR)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, retro styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, bronzová barva Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Podomítková baterie je umístěna do zdi, díky čemuž máte kolem více místa. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Hlavní přednosti produktu SAPHO VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz VO042BR Sprchová vodovodní baterie SAPHO Retro styl Podomítkové provedení pro zajištění více prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je bronzová (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz VO042BR (VO042BR)

SAPHO KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz KI42B (KI42B)

SAPHO KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz KI42B (KI42B)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, retro styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, bronzová barva Pustili jste se do rekonstrukce své koupelny a hledáte nové vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Baterie je podomítková, tedy umístěná do zdi, díky čemuž získáte více volného prostoru. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové přednosti produktu SAPHO KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz KI42B Sprchová vodovodní baterie SAPHO Retro styl Podomítkové provedení pro zajištění více prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je bronzová (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz KI42B (KI42B)

SAPHO MINIMAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, nerez MI042 (MI042)

SAPHO MINIMAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, nerez MI042 (MI042)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rekonstruujete koupelnu a hledáte nové vybavení? Myslete také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Baterie je podomítková, tedy umístěná do zdi, díky čemuž získáte více volného prostoru. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu SAPHO MINIMAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, nerez MI042 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta k získání většího prostoru Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiál: mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO MINIMAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, nerez MI042 (MI042)

SAPHO KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz (KI42B) 2. jakost

SAPHO KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz (KI42B) 2. jakost
Detail

II. jakost poškozená na ovládací páčce baterie, více informací vady naleznete na fotografiích v galerii. Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou. Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Je také doporučena do menších prostor. Její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu. Podomítková páková sprchová baterie s integrovaným přepínačem pro 2 výstupy možnost napojení např. ruční a hlavové sprchy, nebo hlavové sprchy a nástěnných spršek bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Výměnu kartuše provedete po sejmutí páčky. Vodovodní baterie KIRKÉ se svým designem řadí mezi baterie, které můžete použít jak v koupelně moderní, tak i v koupelně zařízené v retro stylu. Oproti kohoutkovým retro bateriím poskytují výhodu v pákovém ovládání. Proto je mnohem snadnější nastavit teplotu i průtok vody. Baterie mají také mnoho „tváří“ ve smyslu barevného provedení. V naší nabídce je naleznete v chromu, bronzu a zlatě. Na výběr jsou i barevné kombinace s bílou keramickou páčkou. Prodloužená záruka na těsnost baterií EAN: 8596462526735 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako SAPHO KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz (KI42B) 2. jakost

SAPHO LATUS podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom 1102-62 (1102-62)

SAPHO LATUS podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom 1102-62 (1102-62)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, termostatické ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Myslete také na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Baterie je podomítková, její část je tedy umístěna ve zdi, díky tomu máte více prostoru kolem. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO termostatickým ovládáním. Bude udržovat stabilní teplotu vody, takže se nemusíte obávat náhlého studeného nebo horkého proudu. V balení najdete i montážní těleso. Výrobním materiálem je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu SAPHO LATUS podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom 1102-62 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta pro získání většího prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je termostatické Materiálem je mosaz V balení... (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO LATUS podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom 1102-62 (1102-62)

SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato PY42/17 (PY42/17)

SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato PY42/17 (PY42/17)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, zlatá barva Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Baterie je podomítková, takže ji umístíte do zdi a získáte tak více volného místa. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Zásadní přednosti produktu SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato PY42/17 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové provedení pro zajištění více prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiál: mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato PY42/17 (PY42/17)

SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat PY42/15 (PY42/15)

SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat PY42/15 (PY42/15)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, černá barva Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Nezapomeňte také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Podomítková baterie je umístěna do zdi, díky čemuž máte kolem více místa. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Klíčové vlastnosti produktu SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat PY42/15 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta k získání většího prostoru Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je černá (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat PY42/15 (PY42/15)

SAPHO PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat XA42/15 (XA42/15)

SAPHO PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat XA42/15 (XA42/15)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, černá barva Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Část podomítkové baterie je umístěna do zdi, tudíž získáte více prostoru kolem. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Hlavní přednosti produktu SAPHO PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat XA42/15 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta pro získání většího prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiál: mosaz Barva je černá (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat XA42/15 (XA42/15)

SAPHO KIRKÉ WHITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bílá páčka, bronz KI42BB (KI42BB)

SAPHO KIRKÉ WHITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bílá páčka, bronz KI42BB (KI42BB)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, retro styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, bronzová barva Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? Nezapomeňte i na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Podomítková baterie je umístěná do zdi, čímž získáte více volného místa kolem. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu SAPHO KIRKÉ WHITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bílá páčka, bronz KI42BB Sprchová vodovodní baterie SAPHO Retro styl Podomítková varianta k získání většího prostoru Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem je mosaz Barva je bronzová (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO KIRKÉ WHITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bílá páčka, bronz KI42BB (KI42BB)

SAPHO GINKO podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat 1101-42B (1101-42B)

SAPHO GINKO podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat 1101-42B (1101-42B)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, černá barva Plánujete novou koupelnu a hledáte potřebné vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Podomítková baterie se umisťuje do zdi, díky čemuž získáte spoustu volného prostoru kolem. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové přednosti produktu SAPHO GINKO podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat 1101-42B Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové provedení pro více prostoru Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je černá (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO GINKO podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat 1101-42B (1101-42B)

SAPHO KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat KA42/15 (KA42/15)

SAPHO KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat KA42/15 (KA42/15)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, černá barva Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Podomítková baterie se umisťuje do zdi, díky čemuž získáte spoustu volného prostoru kolem. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Zásadní přednosti produktu SAPHO KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat KA42/15 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta k získání většího prostoru Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je černá (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat KA42/15 (KA42/15)

SAPHO DIMY podomítková sprchová termostatická baterie, 3 výstupy, chrom DM393 (DM393)

SAPHO DIMY podomítková sprchová termostatická baterie, 3 výstupy, chrom DM393 (DM393)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, termostatické ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rekonstruujete koupelnu a hledáte nové vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Část podomítkové baterie je umístěna do zdi, tudíž získáte více prostoru kolem. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO termostatickým ovládáním. To udržuje stabilní teplotu vody. Takže se nemusíte bát, že by vám zničehonic začala téct studená. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Hlavní vlastnosti produktu SAPHO DIMY podomítková sprchová termostatická baterie, 3 výstupy, chrom DM393 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta k získání většího prostoru Ovládání vodovodní baterie SAPHO je termostatické Materiálem pro její výrobu je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO DIMY podomítková sprchová termostatická baterie, 3 výstupy, chrom DM393 (DM393)

SAPHO RHAPSODY podomítková sprchová termostatická baterie, 3 výstupy, chrom 5592T (5592T)

SAPHO RHAPSODY podomítková sprchová termostatická baterie, 3 výstupy, chrom 5592T (5592T)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, termostatické ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rekonstruujete svou koupelnu a sháníte nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Baterie je podomítková, tedy umístěná do zdi, díky čemuž získáte více volného prostoru. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie SAPHO termostatickým ovládáním. Teplota vody zůstává stabilní. Nikdy vám proto nečekaně nepoteče příliš studená nebo naopak horká. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové přednosti produktu SAPHO RHAPSODY podomítková sprchová termostatická baterie, 3 výstupy, chrom 5592T Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítkové provedení pro zajištění více prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je termostatické Materiál: mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO RHAPSODY podomítková sprchová termostatická baterie, 3 výstupy, chrom 5592T (5592T)

SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom PY41 (PY41)

SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom PY41 (PY41)
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, stříbrná barva Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? Nezapomeňte i na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie SAPHO se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Baterie je podomítková, její část je tedy umístěna ve zdi, díky tomu máte více prostoru kolem. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Hlavní vlastnosti produktu SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom PY41 Sprchová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Podomítková varianta pro získání většího prostoru kolem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom PY41 (PY41)
SAPHO TREVIA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom TN042 (TN042), SAPHO CORNELI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom CE42 (CE42), SAPHO SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom PY42 (PY42), SAPHO AXAMITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom AX42 (AX42), SAPHO ESPADA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom ES42 (ES42), SAPHO JUMPER podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom JM042 (JM042), SAPHO DANDY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 5885X (5885X), SAPHO MIXONA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom MG042 (MG042), SAPHO MORADA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom MR42 (MR42), SAPHO DREAMART podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom DA042 (DA042), SAPHO VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom VO042 (VO042), SAPHO KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom KA42 (KA42), SAPHO KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom KI42C (KI42C), SAPHO TREVIA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom TN041 (TN041), SAPHO RHAPSODY podomítková sprchová termostatická baterie, 2 výstupy, chrom 5585T (5585T), SAPHO GINKO podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1101-42 (1101-42), SAPHO KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom KA43 (KA43), SAPHO CORNELI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom CE43 (CE43), SAPHO AXAMITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom AX43 (AX43), SAPHO RHAPSODY podomítková sprchová termostatická baterie, 3 výstupy, chrom 5592T (5592T), SAPHO DIMY podomítková sprchová termostatická baterie, 3 výstupy, chrom DM393 (DM393), SAPHO TREVIA nástěnná sprchová baterie, chrom TN011 (TN011), SAPHO KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, chrom KI42KC (KI42KC), SAPHO MINIMAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, nerez MI042 (MI042), SAPHO KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz KI42B (KI42B), SAPHO VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz VO042BR (VO042BR), AQUALINE DAPHNE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom DH942 (DH942), SAPHO LATUS podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, chrom 1102-44 (1102-44), SAPHO KIMURA podomítková sprchová termostatická baterie, box, 3 výstupy, chrom KU383 (KU383), SAPHO GINKO podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, chrom 1101-44 (1101-44)