Samura kaiju nůž nakiri 17 cm (snknni)

Produkt Samura kaiju nůž nakiri 17 cm (snknni) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Samura kaiju nůž nakiri 17 cm (snknni) upraviť a produkt hľadať znova.

Samura KAIJU Nůž Nakiri 17 cm (SNKNNI)

Samura KAIJU Nůž Nakiri 17 cm (SNKNNI)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 17 cm, nůž na ovoce a nůž na zeleninu, materiál rukojeti dřevo Neobyčejný kuchyňský nůž bude nepostradatelnou součástí vaší kuchyně. Nůž na ovoce a Nůž na zeleninu od výrobce Samura se skvěle hodí pro precizní kuchaře pracující se zeleninou. Délka této čepele je celých 17 cm. Rukojeť vyrobená ze dřeva příjemná do ruky je dobře vyvážená a navíc úžasně padne do ruky. Zajímavé vlastnosti kuchyňského nože Samura KAIJU Nůž Nakiri 17 cm Samura KAIJU Nůž Nakiri 17 cm nabízí čepel o délce 17 cm Pevná dřevěná rukojeť pro přijemný úchop Nůž typu: nůž na ovoce a nůž na zeleninu (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura KAIJU Nůž Nakiri 17 cm (SNKNNI) , Samura kaiju nůž nakiri 17 cm (snknni)

Samura SHADOW Nůž Nakiri 17 cm (SNSHNN)

Samura SHADOW Nůž Nakiri 17 cm (SNSHNN)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 17 cm, nůž na ovoce a nůž na zeleninu, materiál rukojeti plast Výjimečný kuchyňský nůž bude praktickou součástí vaší kuchyně. Nůž na ovoce a Nůž na zeleninu od značky Samura se skvěle hodí na práci se zeleninou. Délka této čepele je celkem 17 cm. Rukojeť s minimální hmotností z pevného plastu je úžasně vyvážená a nadto přesně padne do vaší dlaně. Zajímavé přednosti kuchyňského nože Samura SHADOW Nůž Nakiri 17 cm Samura SHADOW Nůž Nakiri 17 cm nabízí čepel o délce 17 cm Rukojeť z vysoce odolného plastu Typ nože: nůž na ovoce a nůž na zeleninu (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura SHADOW Nůž Nakiri 17 cm (SNSHNN) , Samura okinawa nůž nakiri 17 cm (snonn17)

Samura BLACKSMITH Nůž Nakiri 17 cm (SNBLNN)

Samura BLACKSMITH Nůž Nakiri 17 cm (SNBLNN)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 17 cm, sekáček, materiál rukojeti micarta Neobyčejný sekáček se stane úžasným doplňkem každé kuchařské výbavy. Sekáček značky Samura se skvěle hodí na rychlé nasekání potravin, krájení či sekání mu zkrátka nezpůsobuje žádné potíže. Délka této čepele má celých 17 cm. Stěžejní vlastnosti sekáčku Samura BLACKSMITH Nůž Nakiri 17 cm Samura BLACKSMITH Nůž Nakiri 17 cm má délku čepele 17 cm Nůž typu: sekáček (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura BLACKSMITH Nůž Nakiri 17 cm (SNBLNN) , Samura blacksmith nůž nakiri 17 cm (snblnn)

Samura OKINAWA Nůž Nakiri 17 cm (SNONN17)

Samura OKINAWA Nůž Nakiri 17 cm (SNONN17)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 17 cm, nůž na ovoce a nůž na zeleninu, materiál rukojeti dřevo Excelentní kuchyňský nůž bude okrasou každé kuchyně. Nůž na ovoce a Nůž na zeleninu od společnosti Samura se skvěle hodí na práci s jakoukoliv zeleninou. Velikost čepele má celkem 17 cm. Dřevěná rukojeť příjemná do ruky je vhodně vyvážená a kromě toho výborně padne do ruky. Klíčové funkce kuchyňského nože Samura OKINAWA Nůž Nakiri 17 cm Samura OKINAWA Nůž Nakiri 17 cm nabízí čepel o délce 17 cm Rukojeť z pevného a příjemného dřeva Typ nože: nůž na ovoce a nůž na zeleninu (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura OKINAWA Nůž Nakiri 17 cm (SNONN17) , Samura shadow nůž nakiri 17 cm (snshnn)

Samura MO-V Stonewash Nůž Nakiri 17 cm (SM-0043B) (SNMVSWNN)

Samura MO-V Stonewash Nůž Nakiri 17 cm (SM-0043B) (SNMVSWNN)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 17 cm, japonský nůž, materiál rukojeti laminát Jedinečný kuchyňský nůž bude nepostradatelnou součástí kuchyňské výbavy. Japonský nůž od značky Samura se skvěle hodí pro mnoho úkonů jak pro krájení, tak pro drcení či sekání. Délka čepele dosahuje plných 17 cm. Podstatné parametry kuchyňského nože Samura MO-V Stonewash Nůž Nakiri 17 cm (SM-0043B) Samura MO-V Stonewash Nůž Nakiri 17 cm (SM-0043B) nabízí čepel o délce 17 cm Typ nože: japonský nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura MO-V Stonewash Nůž Nakiri 17 cm (SM-0043B) (SNMVSWNN) , Samura kaiju univerzální nůž 15 cm (snkun)

Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm

Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Nůž Nakiri Samura Harakiri 17 cm je klasický japonský nůž, který slouží pro práci se zeleninou a bylinkami. Jednotná litá čepel z jednovrstvé oceli AUS-8 s černým povrchem propůjčuje noži stylový vzhled. Tradičně široká, velmi tenká a ostrá čepel připomínající sekeru umožňuje snadno a rychle nakrájet salát nebo na jemno nakrájet ovoce a zelenu, aniž by plod během krájení praskl nebo se rozdrtil. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 30 cm Délka čepele: 17 cm Hmotnost: 129 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm , Samura kaiju nůž santoku 18 cm (snkns)

Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm

Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Nůž Nakiri Samura Harakiri 17 cm je klasický japonský nůž, který slouží pro práci se zeleninou a bylinkami. Jednotná litá čepel z jednovrstvé oceli AUS-8 s černým povrchem propůjčuje noži stylový vzhled. Tradičně široká, velmi tenká a ostrá čepel připomínající sekeru umožňuje snadno a rychle nakrájet salát nebo na jemno nakrájet ovoce a zelenu, aniž by plod během krájení praskl nebo se rozdrtil. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 30 cm Délka čepele: 17 cm Hmotnost: 129 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm , Samura damascus nůž nakiri 16,7 cm (sndnn)

Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm

Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Nůž Nakiri Samura Harakiri 17 cm je klasický japonský nůž, který slouží pro práci se zeleninou a bylinkami. Jednotná litá čepel z jednovrstvé oceli AUS-8 s černým povrchem propůjčuje noži stylový vzhled. Tradičně široká, velmi tenká a ostrá čepel připomínající sekeru umožňuje snadno a rychle nakrájet salát nebo na jemno nakrájet ovoce a zelenu, aniž by plod během krájení praskl nebo se rozdrtil. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 30 cm Délka čepele: 17 cm Hmotnost: 129 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm , Samura mo-v stonewash nůž nakiri 17 cm (sm-0043b) (snmvswnn)

Samura KAIJU Nůž Santoku 18 cm (SNKNS)

Samura KAIJU Nůž Santoku 18 cm (SNKNS)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 18 cm, kuchařský nůž, materiál rukojeti dřevo Neobyčejný kuchyňský nůž bude úžasným doplňkem vaší kuchyně. Kuchařský nůž od značky Samura se skvěle hodí na zpracování všech typů surovin, problém mu tak nečiní problém jemný sýr ani tvrdá zelenina. Velikost čepele má v celku 18 cm. Rukojeť ze dřeva příjemná do ruky je úžasně vyvážená a také náramně padne do dlaně. Zajímavé vlastnosti kuchyňského nože Samura KAIJU Nůž Santoku 18 cm Samura KAIJU Nůž Santoku 18 cm má čepel o celkové délce 18 cm Pevná a příjemná dřevěná rukojeť Typ nože: kuchařský nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura KAIJU Nůž Santoku 18 cm (SNKNS) , Samura kaiju nůž na ovoce a zeleninu 7,8 cm (snknoz)

Samura KAIJU Nůž na ovoce a zeleninu 7,8 cm (SNKNOZ)

Samura KAIJU Nůž na ovoce a zeleninu 7,8 cm (SNKNOZ)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 7,8 cm, nůž na ovoce a nůž na zeleninu, materiál rukojeti dřevo Osobitý kuchyňský nůž bude praktickou součástí každé kuchyně. Nůž na ovoce a Nůž na zeleninu od firmy Samura se skvěle hodí na precizní porcování zeleniny. Velikost čepele dosahuje plných 7,8 cm. Rukojeť ze dřeva příjemná do ruky je úžasně vyvážená a kromě toho náramně padne do dlaně. Zajímavé parametry kuchyňského nože Samura KAIJU Nůž na ovoce a zeleninu 7,8 cm Samura KAIJU Nůž na ovoce a zeleninu 7,8 cm vlastní čepel dlouhou 7,8 cm Praktická rukojeť ze dřeva pro přijemný úchop Typ nože: nůž na ovoce a nůž na zeleninu (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura KAIJU Nůž na ovoce a zeleninu 7,8 cm (SNKNOZ) , Samura okinawa nůž gyuto 17 cm (snong)

Samura KAIJU Šéfkuchařský nůž 21 cm (SNKSN)

Samura KAIJU Šéfkuchařský nůž 21 cm (SNKSN)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 21 cm, kuchařský nůž, materiál rukojeti dřevo Ideální kuchyňský nůž se stane nepostradatelným doplňkem každé kuchyňské výbavy. Kuchařský nůž značky Samura se skvěle hodí na náročnou práci se všemi typy surovin, od porcování masa po krájení zeleniny. Délka čepele je plných 21 cm. Dřevěná rukojeť příjemná do ruky je solidně vyvážená a k tomu přesně padne do vaší ruky. Klíčové znaky kuchyňského nože Samura KAIJU Šéfkuchařský nůž 21 cm Samura KAIJU Šéfkuchařský nůž 21 cm má délku čepele 21 cm Pevná a příjemná dřevěná rukojeť Typ nože: kuchařský nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura KAIJU Šéfkuchařský nůž 21 cm (SNKSN) , Samura harakiri plátkovací nůž 17 cm (černá) (snhpnc17)

Samura KAIJU Univerzální nůž 15 cm (SNKUN)

Samura KAIJU Univerzální nůž 15 cm (SNKUN)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 15 cm, univerzální nůž, materiál rukojeti dřevo Excelentní kuchyňský nůž bude okrasou vaší kuchyně. Univerzální nůž od společnosti Samura se skvěle hodí na krájení všech typů potravin. Délka čepele dosahuje celých 15 cm. Rukojeť ze dřeva příjemná na úchop je dokonale vyvážená a k tomu výborně padne do vaší ruky. Důležité funkce kuchyňského nože Samura KAIJU Univerzální nůž 15 cm Samura KAIJU Univerzální nůž 15 cm má čepel o délce 15 cm Rukojeť z hutného dřeva pro přijemný úchop Univerzální kuchyňský nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura KAIJU Univerzální nůž 15 cm (SNKUN) , Tescoma azza nakiri japonský nůž 18 cm

Samura DAMASCUS Nůž Nakiri 16,7 cm (SNDNN)

Samura DAMASCUS Nůž Nakiri 16,7 cm (SNDNN)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 16,7 cm, japonský nůž, materiál rukojeti laminát Skvělý kuchyňský nůž se stane nepostradatelnou součástí každé domácnosti. Japonský nůž od společnosti Samura se skvěle hodí pro pestrou škálu úkonů, od krájení masa a zeleniny až po drcení či sekání. Délka této čepele je plných 16,7 cm. Důležité vlastnosti kuchyňského nože Samura DAMASCUS Nůž Nakiri 16,7 cm Samura DAMASCUS Nůž Nakiri 16,7 cm má délku čepele 16,7 cm Typ nože: japonský nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura DAMASCUS Nůž Nakiri 16,7 cm (SNDNN) , Hendi nůž nakiri 845028 (845028)

Samura METEORA Kuchyňský nůž Nakiri 17,3 cm (SNMAKNN)

Samura METEORA Kuchyňský nůž Nakiri 17,3 cm (SNMAKNN)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 17,3 cm, univerzální nůž, ocelová rukojeť, materiál rukojeti ocel Vynikající kuchyňský nůž bude nepostradatelným doplňkem kuchařské výbavy. Univerzální nůž značky Samura se skvěle hodí pro každou kuchařku či kuchaře. Délka čepele dosahuje plných 17,3 cm. Dostatečně robustní ocelová rukojeť je solidně vyvážená a navíc ideálně padne do ruky. Významné parametry kuchyňského nože Samura METEORA Kuchyňský nůž Nakiri 17,3 cm Samura METEORA Kuchyňský nůž Nakiri 17,3 cm má délku čepele 17,3 cm Rukojeť z kvalitní oceli pro snadný úchop Univerzální typ kuchyňského nože (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura METEORA Kuchyňský nůž Nakiri 17,3 cm (SNMAKNN) , Samura damascus plátkovací nůž 20 cm (sndpn)

Japonský kuchařský nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 17 cm

Japonský kuchařský nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 17 cm
Detail

Hlavní výhody: extrémní ostrost krájené potraviny si zachovávají svůj tvar a strukturu ručně broušená čepel pod úhlem 15° odolná čepel ze 3 vrstev oceli ručně leštěná rukojeť mimořádný design Dodatečné informace: délka rukojeti: 130 mm délka čepele: 170 mm celková délka: 310 mm doporučujeme pouze ruční mytí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Japonský kuchařský nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 17 cm , Samura bamboo šéfkuchařský nůž 20 cm (snbsn)

Japonský kuchařský nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 17 cm

Japonský kuchařský nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 17 cm
Detail

Hlavní výhody: extrémní ostrost krájené potraviny si zachovávají svůj tvar a strukturu ručně broušená čepel pod úhlem 15° odolná čepel ze 3 vrstev oceli ručně leštěná rukojeť mimořádný design Dodatečné informace: délka rukojeti: 130 mm délka čepele: 170 mm celková délka: 310 mm doporučujeme pouze ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Japonský kuchařský nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 17 cm , Samura shadow nůž santoku 17,5 cm (snshns)

Japonský kuchařský nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 17 cm

Japonský kuchařský nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 17 cm
Detail

Hlavní výhody: extrémní ostrost krájené potraviny si zachovávají svůj tvar a strukturu ručně broušená čepel pod úhlem 15° odolná čepel ze 3 vrstev oceli ručně leštěná rukojeť mimořádný design Dodatečné informace: délka rukojeti: 130 mm délka čepele: 170 mm celková délka: 310 mm doporučujeme pouze ruční mytí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Japonský kuchařský nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 17 cm , Samura damascus univerzální nůž 15 cm (sndun15)

Nůž na zeleninu NAKIRI SEKYRIU Dellinger 17 cm

Nůž na zeleninu NAKIRI SEKYRIU Dellinger 17 cm
Detail

Hlavní výhody: profesionální nůž skvělá ostrost rukojeť ze dřeva topolu Dodatečné informace: délka rukojeti: 125 mm délka čepele: 170 mm celková délka: 295 mm nesmí do myčky na nádobí - pouze ruční mytí a pak ihned osušit (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Nůž na zeleninu NAKIRI SEKYRIU Dellinger 17 cm , Samura golf univerzální nůž 16 cm (sngun)

Nůž na zeleninu NAKIRI SEKYRIU Dellinger 17 cm

Nůž na zeleninu NAKIRI SEKYRIU Dellinger 17 cm
Detail

Hlavní výhody: profesionální nůž skvělá ostrost rukojeť ze dřeva topolu Dodatečné informace: délka rukojeti: 125 mm délka čepele: 170 mm celková délka: 295 mm nesmí do myčky na nádobí - pouze ruční mytí a pak ihned osušit (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Nůž na zeleninu NAKIRI SEKYRIU Dellinger 17 cm , Samura blacksmith univerzální nůž 16 cm (snblub)

Nůž na zeleninu NAKIRI SEKYRIU Dellinger 17 cm

Nůž na zeleninu NAKIRI SEKYRIU Dellinger 17 cm
Detail

Hlavní výhody: profesionální nůž skvělá ostrost rukojeť ze dřeva topolu Dodatečné informace: délka rukojeti: 125 mm délka čepele: 170 mm celková délka: 295 mm nesmí do myčky na nádobí - pouze ruční mytí a pak ihned osušit (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Nůž na zeleninu NAKIRI SEKYRIU Dellinger 17 cm , Samura okinawa nůž santoku 17,5 cm (snons)

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Tento nůž vyniká díky své velmi tenké, úzké a rovné čepeli. Je ideální pro krájení masa a ryb na tenké plátky a filety, a je nezbytný při přípravě japonských rybích pokrmů. Široce se používá pro krájení kousků filé jesetera a šunky. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 31,5 cm Délka čepele: 17 cm Hmotnost: 90 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm , Samura bamboo univerzální nůž 12,5 cm (snbun)

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Tento nůž vyniká díky své velmi tenké, úzké a rovné čepeli. Je ideální pro krájení masa a ryb na tenké plátky a filety, a je nezbytný při přípravě japonských rybích pokrmů. Široce se používá pro krájení kousků filé jesetera a šunky. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 31,5 cm Délka čepele: 17 cm Hmotnost: 90 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm , Samura shadow šéfkuchařský nůž 28 cm (snshsn)

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Tento nůž vyniká díky své velmi tenké, úzké a rovné čepeli. Je ideální pro krájení masa a ryb na tenké plátky a filety, a je nezbytný při přípravě japonských rybích pokrmů. Široce se používá pro krájení kousků filé jesetera a šunky. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 31,5 cm Délka čepele: 17 cm Hmotnost: 90 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm , Samura shadow univerzální nůž 12 cm (snshun)

Samura OKINAWA Nůž Gyuto 17 cm (SNONG)

Samura OKINAWA Nůž Gyuto 17 cm (SNONG)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 17 cm, univerzální nůž, materiál rukojeti dřevo Prvotřídní kuchyňský nůž bude nepostradatelným komponentem vašeho kuchyňského koutu. Univerzální nůž od značky Samura se skvěle hodí pro každou kuchařku či kuchaře. Její délka je v celku 17 cm. Přírodní rukojeť ze dřeva příjemná na úchop je bezchybně vyvážená a také výborně padne do ruky. Významné funkce kuchyňského nože Samura OKINAWA Nůž Gyuto 17 cm Samura OKINAWA Nůž Gyuto 17 cm má čepel o délce 17 cm Praktická rukojeť ze dřeva pro přijemný úchop Univerzální kuchyňský nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura OKINAWA Nůž Gyuto 17 cm (SNONG) , Samura damascus šéfkuchařský nůž 20 cm (sndsn)

Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 17 cm (černá) (SNHPNC17)

Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 17 cm (černá) (SNHPNC17)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 17 cm, plátkovací nůž, materiál rukojeti plast Výborný kuchyňský nůž se stane perfektním doplňkem vašeho kuchyňského koutu. Plátkovací nůž od značky Samura se skvěle hodí pro tvorbu precizních plátků. Délka čepele dosahuje plných 17 cm. Rukojeť s minimální hmotností z odolného plastu je perfektně vyvážená a navíc dobře padne do ruky. Podstatné vlastnosti kuchyňského nože Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 17 cm (černá) Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 17 cm (černá) má délku čepele 17 cm Plastová rukojeť z velmi odolného materiálu Nůž typu: plátkovací nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 17 cm (černá) (SNHPNC17) , Samura golf plátkovací nůž 25 cm (sngpn)

Japonský plátkovací nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 22,5 cm

Japonský plátkovací nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 22,5 cm
Detail

Hlavní výhody: extrémní ostrost krájené potraviny si zachovávají svůj tvar a strukturu ručně broušená čepel pod úhlem 15° odolná čepel ze 3 vrstev oceli ručně leštěná rukojeť mimořádný design Dodatečné informace: délka rukojeti: 130 mm délka čepele: 225 mm celková délka: 355 mm doporučujeme pouze ruční mytí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Japonský plátkovací nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 22,5 cm , Samura bamboo nůž santoku 16 cm (snbnsu)

Japonský plátkovací nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 22,5 cm

Japonský plátkovací nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 22,5 cm
Detail

Hlavní výhody: extrémní ostrost krájené potraviny si zachovávají svůj tvar a strukturu ručně broušená čepel pod úhlem 15° odolná čepel ze 3 vrstev oceli ručně leštěná rukojeť mimořádný design Dodatečné informace: délka rukojeti: 130 mm délka čepele: 225 mm celková délka: 355 mm doporučujeme pouze ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Japonský plátkovací nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 22,5 cm , Samura damascus vykosťovací nůž 16,5 cm (sndvn)

Japonský plátkovací nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 22,5 cm

Japonský plátkovací nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 22,5 cm
Detail

Hlavní výhody: extrémní ostrost krájené potraviny si zachovávají svůj tvar a strukturu ručně broušená čepel pod úhlem 15° odolná čepel ze 3 vrstev oceli ručně leštěná rukojeť mimořádný design Dodatečné informace: délka rukojeti: 130 mm délka čepele: 225 mm celková délka: 355 mm doporučujeme pouze ruční mytí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Japonský plátkovací nůž NAKIRI OKAMI Dellinger 22,5 cm , Samura shadow plátkovací nůž 19,6 cm (snshpn)

Japonský kuchařský nůž NAKIRI CUBE EBONY WOOD Dellinger 20 cm

Japonský kuchařský nůž NAKIRI CUBE EBONY WOOD Dellinger 20 cm
Detail

Hlavní výhody: extrémní ostrost lze s ním přenést krájené potraviny do hrnce či pánve odolná čepel z německé oceli čtvercová rukojeť z ebenového dřeva Dodatečné informace: délka rukojeti: 133 mm délka čepele: 199 mm celková délka: 332 mm nesmí do myčky na nádobí - pouze ruční mytí a pak ihned osušit (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Japonský kuchařský nůž NAKIRI CUBE EBONY WOOD Dellinger 20 cm , Samura damascus nůž santoku 15 cm (sndns15)

Japonský kuchařský nůž NAKIRI CUBE EBONY WOOD Dellinger 20 cm

Japonský kuchařský nůž NAKIRI CUBE EBONY WOOD Dellinger 20 cm
Detail

Hlavní výhody: extrémní ostrost lze s ním přenést krájené potraviny do hrnce či pánve odolná čepel z německé oceli čtvercová rukojeť z ebenového dřeva Dodatečné informace: délka rukojeti: 133 mm délka čepele: 199 mm celková délka: 332 mm nesmí do myčky na nádobí - pouze ruční mytí a pak ihned osušit (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Japonský kuchařský nůž NAKIRI CUBE EBONY WOOD Dellinger 20 cm , Samura bamboo santoku nůž 14 cm (snbnsu4)

Japonský kuchařský nůž NAKIRI CUBE EBONY WOOD Dellinger 20 cm

Japonský kuchařský nůž NAKIRI CUBE EBONY WOOD Dellinger 20 cm
Detail

Hlavní výhody: extrémní ostrost lze s ním přenést krájené potraviny do hrnce či pánve odolná čepel z německé oceli čtvercová rukojeť z ebenového dřeva Dodatečné informace: délka rukojeti: 133 mm délka čepele: 199 mm celková délka: 332 mm nesmí do myčky na nádobí - pouze ruční mytí a pak ihned osušit (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Japonský kuchařský nůž NAKIRI CUBE EBONY WOOD Dellinger 20 cm

Tescoma AZZA NAKIRI japonský nůž 18 cm

Tescoma AZZA  NAKIRI japonský nůž 18 cm
Detail

Tradiční japonský nůž AZZA NAKIRI se širokou čepelí je vynikající pro snadné a rychlé krájení i sekání všech druhů potravin. Je vyroben kováním z jediného kusu prvotřídní nerezavějící oceli. Špičkový kuchařský nůž je vynikající pro přípravu asijské, ale i světové kuchyně. Nůž má odolnou čepel s dokonalým ostřím a ergonomickou rukojeť s masivními nýty. Nůž lze mýt v myčce nádobí, pro zachování dokonalé ostrosti doporučujeme mytí v myčce omezit nebo zcela vyloučit. (4home.cz)

Podobné produkty ako Tescoma AZZA NAKIRI japonský nůž 18 cm

Tescoma nůž japonský AZZA NAKIRI 18 cm

Tescoma nůž japonský AZZA NAKIRI 18 cm
Detail

Tradiční japonský nůž pro snadné a rychlé krájení i sekání všech druhů potravin, vynikající pro porcování zeleniny a dalších pokrmů asijské kuchyně. Vyrobeno kováním z jediného kusu prvotřídní nerezavějící oceli, odolná čepel s dokonalým ostřím a ergonomická rukojeť s masivními nýty. 10 roků záruka. AZZA – nože pro nejnáročnější. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma nůž japonský AZZA NAKIRI 18 cm

Tescoma Nůž japonský AZZA NAKIRI 18 cm

Detail

NAKIRI nůž AZZA s délkou čepele 18 cm od značky Tescoma. Japonský nůž je vhodný na rychlé a snadné krájení i sekání všech druhů potravin. Odolná čepel je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli a rukojeť je pro snadné držení ergonomická. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Nůž japonský AZZA NAKIRI 18 cm

HENDI nůž nakiri 845028 (845028)

HENDI nůž nakiri 845028 (845028)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 18 cm, materiál rukojeti dřevo Délka čepele je celých 18 cm. Rukojeť vyrobená ze dřeva příjemná na dotek je perfektně vyvážená a navíc náramně padne do ruky. HENDI nůž nakiri 845028 má délku čepele 18 cm Rukojeť z pevného dřeva pro přijemný úchop (alza.cz)

Podobné produkty ako HENDI nůž nakiri 845028 (845028)

Santoku nůž BAMBOO Samura 14 cm

Santoku nůž BAMBOO Samura 14 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Nůž Samura Santoku malé velikosti disponuje stejným počtem funkcí jako klasický nůž Santoku. Je určen primárně pro krájení, řezání a kouskování potravin. Vzhledem k menší velikosti a nízké hmotnosti je ideální i pro dlouhodobější práci. Díky dopředu posunutému těžišti nemusíte při práci vyvíjet takové úsilí a zároveň máte pocit, že je nůž naprosto nezávislý. Stylový design a vysoké hygienické vlastnosti umožňují nůž používat i v rámci HoReCa. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 24,7 cm Délka čepele: 14 cm Hmotnost: 67 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Santoku nůž BAMBOO Samura 14 cm

Santoku nůž BAMBOO Samura 16 cm

Santoku nůž BAMBOO Samura 16 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Díky páteři klesající ke špičce a extrémně dlouhému ostří si nůž Santoku Samura Bamboo rychle získává na své popularitě. Je schopen vykonávat drtivou většinu kuchyňských aktivit - nasekat zelí, nakrájet potraviny, nasekat salát nebo jednoduše přemístit jedním tahem nakrájené potraviny do nádoby. Celková ergonomie tohoto nože je zvýšena řadou malých oválných zářezů po celé délce čepele, které brání přilepení kusů jídla. Speciální tvar a materiál rukojeti zajišťují hygienu nezbytnou v profesionální kuchyni. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 29 cm Délka čepele: 16 cm Hmotnost: 109 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Santoku nůž BAMBOO Samura 16 cm

Santoku nůž BAMBOO Samura 16 cm

Santoku nůž BAMBOO Samura 16 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Díky páteři klesající ke špičce a extrémně dlouhému ostří si nůž Santoku Samura Bamboo rychle získává na své popularitě. Je schopen vykonávat drtivou většinu kuchyňských aktivit - nasekat zelí, nakrájet potraviny, nasekat salát nebo jednoduše přemístit jedním tahem nakrájené potraviny do nádoby. Celková ergonomie tohoto nože je zvýšena řadou malých oválných zářezů po celé délce čepele, které brání přilepení kusů jídla. Speciální tvar a materiál rukojeti zajišťují hygienu nezbytnou v profesionální kuchyni. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 29 cm Délka čepele: 16 cm Hmotnost: 109 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Santoku nůž BAMBOO Samura 16 cm

Univerzální nůž BAMBOO Samura 15 cm

Univerzální nůž BAMBOO Samura 15 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Multifunkční univerzální nůž Samura Bamboo se skvěle hodí na zpracovávání ovoce, zeleniny, různých delikates a mnoho dalších potravin. Díky jeho širokému využití patří mezi naprosto nepostradatelné nože do jakékoliv kuchyně. Tento nůž má pečlivě nastavenou délku a tvar, což mu propůjčuje ideální vlastnosti pro zvládnutí mnoho různých činností - od krájení chleba po připravu salátů. Tento nůž je vyroben z oceli (od čepele po rukojeť), je perfektně vyvážený a bezchybně ostrý. Nevyžaduje přílišné úsilí při krájení a svoji ostrost si zachová po dlouhou dobu. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 34 cm Délka čepele: 15 cm Hmotnost: 67 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Univerzální nůž BAMBOO Samura 15 cm

Santoku nůž BAMBOO Samura 14 cm

Santoku nůž BAMBOO Samura 14 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Nůž Samura Santoku malé velikosti disponuje stejným počtem funkcí jako klasický nůž Santoku. Je určen primárně pro krájení, řezání a kouskování potravin. Vzhledem k menší velikosti a nízké hmotnosti je ideální i pro dlouhodobější práci. Díky dopředu posunutému těžišti nemusíte při práci vyvíjet takové úsilí a zároveň máte pocit, že je nůž naprosto nezávislý. Stylový design a vysoké hygienické vlastnosti umožňují nůž používat i v rámci HoReCa. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 24,7 cm Délka čepele: 14 cm Hmotnost: 67 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Santoku nůž BAMBOO Samura 14 cm

Kuchařský nůž BAMBOO Samura 20 cm

Kuchařský nůž BAMBOO Samura 20 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Profesionální šéfkuchařský nůž o délce 20 cm je multifunkční a dokáže se zhostit mnoha kuchyňských úkolů. Ne náhodou patří do nepostradatelné trojice kuchyňských nožů každého kuchaře. Díky své široké a masivní čepeli jež se zužuje u špičky, je tento nůž ideální pro manipulaci. Je vysoce výkonný při krájení a sekání. Čepel je vyrobena z jednovrstvé oceli o tvrdosti 59 HRC, která je chemicky neutrální a odolná vůči korozi. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 32 cm Délka čepele: 20 cm Hmotnost: 113 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Kuchařský nůž BAMBOO Samura 20 cm

Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm

Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Plátkovací nůž Samura Bamboo je navržen tak, aby suroviny nakrájel na ty nejjemnější a zcela rovnoměrné plátky. Rovná, dlouhá a úzká čepel se dokonale hodí na krájení klobás, ryb, sýra a masa a mnoho dalšího. Díky své nepřekonatelné ostrosti a přesnosti je tento nůž nezbytný pro přípravu japonských národních jídel. Kovová rukojeť ve formě bambusového stonku vám umožní manipulovat s nožem s profesionální přesností, aniž byste se unavili. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 32 cm Délka čepele: 20 cm Hmotnost: 101 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm

Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm

Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Plátkovací nůž Samura Bamboo je navržen tak, aby suroviny nakrájel na ty nejjemnější a zcela rovnoměrné plátky. Rovná, dlouhá a úzká čepel se dokonale hodí na krájení klobás, ryb, sýra a masa a mnoho dalšího. Díky své nepřekonatelné ostrosti a přesnosti je tento nůž nezbytný pro přípravu japonských národních jídel. Kovová rukojeť ve formě bambusového stonku vám umožní manipulovat s nožem s profesionální přesností, aniž byste se unavili. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 32 cm Délka čepele: 20 cm Hmotnost: 101 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm

Santoku nůž BAMBOO Samura 14 cm

Santoku nůž BAMBOO Samura 14 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Nůž Samura Santoku malé velikosti disponuje stejným počtem funkcí jako klasický nůž Santoku. Je určen primárně pro krájení, řezání a kouskování potravin. Vzhledem k menší velikosti a nízké hmotnosti je ideální i pro dlouhodobější práci. Díky dopředu posunutému těžišti nemusíte při práci vyvíjet takové úsilí a zároveň máte pocit, že je nůž naprosto nezávislý. Stylový design a vysoké hygienické vlastnosti umožňují nůž používat i v rámci HoReCa. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 24,7 cm Délka čepele: 14 cm Hmotnost: 67 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Santoku nůž BAMBOO Samura 14 cm

Santoku nůž BAMBOO Samura 16 cm

Santoku nůž BAMBOO Samura 16 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Díky páteři klesající ke špičce a extrémně dlouhému ostří si nůž Santoku Samura Bamboo rychle získává na své popularitě. Je schopen vykonávat drtivou většinu kuchyňských aktivit - nasekat zelí, nakrájet potraviny, nasekat salát nebo jednoduše přemístit jedním tahem nakrájené potraviny do nádoby. Celková ergonomie tohoto nože je zvýšena řadou malých oválných zářezů po celé délce čepele, které brání přilepení kusů jídla. Speciální tvar a materiál rukojeti zajišťují hygienu nezbytnou v profesionální kuchyni. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 29 cm Délka čepele: 16 cm Hmotnost: 109 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Santoku nůž BAMBOO Samura 16 cm

Univerzální nůž BAMBOO Samura 15 cm

Univerzální nůž BAMBOO Samura 15 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Multifunkční univerzální nůž Samura Bamboo se skvěle hodí na zpracovávání ovoce, zeleniny, různých delikates a mnoho dalších potravin. Díky jeho širokému využití patří mezi naprosto nepostradatelné nože do jakékoliv kuchyně. Tento nůž má pečlivě nastavenou délku a tvar, což mu propůjčuje ideální vlastnosti pro zvládnutí mnoho různých činností - od krájení chleba po připravu salátů. Tento nůž je vyroben z oceli (od čepele po rukojeť), je perfektně vyvážený a bezchybně ostrý. Nevyžaduje přílišné úsilí při krájení a svoji ostrost si zachová po dlouhou dobu. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 34 cm Délka čepele: 15 cm Hmotnost: 67 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Univerzální nůž BAMBOO Samura 15 cm

Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm

Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Plátkovací nůž Samura Bamboo je navržen tak, aby suroviny nakrájel na ty nejjemnější a zcela rovnoměrné plátky. Rovná, dlouhá a úzká čepel se dokonale hodí na krájení klobás, ryb, sýra a masa a mnoho dalšího. Díky své nepřekonatelné ostrosti a přesnosti je tento nůž nezbytný pro přípravu japonských národních jídel. Kovová rukojeť ve formě bambusového stonku vám umožní manipulovat s nožem s profesionální přesností, aniž byste se unavili. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 32 cm Délka čepele: 20 cm Hmotnost: 101 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm

Univerzální nůž BAMBOO Samura 15 cm

Univerzální nůž BAMBOO Samura 15 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Multifunkční univerzální nůž Samura Bamboo se skvěle hodí na zpracovávání ovoce, zeleniny, různých delikates a mnoho dalších potravin. Díky jeho širokému využití patří mezi naprosto nepostradatelné nože do jakékoliv kuchyně. Tento nůž má pečlivě nastavenou délku a tvar, což mu propůjčuje ideální vlastnosti pro zvládnutí mnoho různých činností - od krájení chleba po připravu salátů. Tento nůž je vyroben z oceli (od čepele po rukojeť), je perfektně vyvážený a bezchybně ostrý. Nevyžaduje přílišné úsilí při krájení a svoji ostrost si zachová po dlouhou dobu. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 34 cm Délka čepele: 15 cm Hmotnost: 67 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Univerzální nůž BAMBOO Samura 15 cm

Kuchařský nůž BAMBOO Samura 20 cm

Kuchařský nůž BAMBOO Samura 20 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Profesionální šéfkuchařský nůž o délce 20 cm je multifunkční a dokáže se zhostit mnoha kuchyňských úkolů. Ne náhodou patří do nepostradatelné trojice kuchyňských nožů každého kuchaře. Díky své široké a masivní čepeli jež se zužuje u špičky, je tento nůž ideální pro manipulaci. Je vysoce výkonný při krájení a sekání. Čepel je vyrobena z jednovrstvé oceli o tvrdosti 59 HRC, která je chemicky neutrální a odolná vůči korozi. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 32 cm Délka čepele: 20 cm Hmotnost: 113 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Kuchařský nůž BAMBOO Samura 20 cm

Kuchařský nůž DAMASCUS Samura 20 cm

Kuchařský nůž DAMASCUS Samura 20 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Kuchařský nůž vyrobený z vysoce odolné damaškové oceli je nezbytným doplňkem v každé kuchyni. S tímto nožem zvládnete sekat zelí, krájet zeleninu, maso nebo ryby za mnohem kratší dobu, a s mnohem větším komfortem. Díky široké čepeli a dlouhému ostří, které se zužuje u špičky nože, je tento kuchařský nůž ideální pro krájení velkého množství potravin, a to bez námahy. Tvrdost oceli 61 HRC umožňuje manipulaci i s opravdu tvrdými potravinami, kovové opěradlo na rukojeti tohoto nože brání kontaktu rukou s potravinami. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 33,7 cm Délka čepele: 20 cm Hmotnost: 238 g Materiál čepele: damašková ocel Materiál rukojeti: G-10 Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Kuchařský nůž DAMASCUS Samura 20 cm
Samura KAIJU Nůž Nakiri 17 cm (SNKNNI), Samura OKINAWA Nůž Nakiri 17 cm (SNONN17), Samura BLACKSMITH Nůž Nakiri 17 cm (SNBLNN), Samura SHADOW Nůž Nakiri 17 cm (SNSHNN), Samura KAIJU Univerzální nůž 15 cm (SNKUN), Samura KAIJU Nůž Santoku 18 cm (SNKNS), Samura DAMASCUS Nůž Nakiri 16,7 cm (SNDNN), Samura MO-V Stonewash Nůž Nakiri 17 cm (SM-0043B) (SNMVSWNN), Samura KAIJU Nůž na ovoce a zeleninu 7,8 cm (SNKNOZ), Samura OKINAWA Nůž Gyuto 17 cm (SNONG), Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 17 cm (černá) (SNHPNC17), Tescoma AZZA NAKIRI japonský nůž 18 cm, HENDI nůž nakiri 845028 (845028), Samura DAMASCUS Plátkovací nůž 20 cm (SNDPN), Samura BAMBOO Šéfkuchařský nůž 20 cm (SNBSN), Samura SHADOW Nůž Santoku 17,5 cm (SNSHNS), Samura DAMASCUS Univerzální nůž 15 cm (SNDUN15), Samura GOLF Univerzální nůž 16 cm (SNGUN), Samura BLACKSMITH Univerzální nůž 16 cm (SNBLUB), Samura OKINAWA Nůž Santoku 17,5 cm (SNONS), Samura BAMBOO Univerzální nůž 12,5 cm (SNBUN), Samura SHADOW Šéfkuchařský nůž 28 cm (SNSHSN), Samura SHADOW Univerzální nůž 12 cm (SNSHUN), Samura DAMASCUS Šéfkuchařský nůž 20 cm (SNDSN), Samura GOLF Plátkovací nůž 25 cm (SNGPN), Samura BAMBOO Nůž Santoku 16 cm (SNBNSU), Samura DAMASCUS Vykosťovací nůž 16,5 cm (SNDVN), Samura SHADOW Plátkovací nůž 19,6 cm (SNSHPN), Samura DAMASCUS Nůž Santoku 15 cm (SNDNS15), Samura BAMBOO Santoku nůž 14 cm (SNBNSU4)