Samura harakiri plátkovací nůž 17 cm (černá) (snhpnc17)

Produkt Samura harakiri plátkovací nůž 17 cm (černá) (snhpnc17) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Samura harakiri plátkovací nůž 17 cm (černá) (snhpnc17) upraviť a produkt hľadať znova.

Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 17 cm (černá) (SNHPNC17)

Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 17 cm (černá) (SNHPNC17)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 17 cm, plátkovací nůž, materiál rukojeti plast Výborný kuchyňský nůž se stane perfektním doplňkem vašeho kuchyňského koutu. Plátkovací nůž od značky Samura se skvěle hodí pro tvorbu precizních plátků. Délka čepele dosahuje plných 17 cm. Rukojeť s minimální hmotností z odolného plastu je perfektně vyvážená a navíc dobře padne do ruky. Podstatné vlastnosti kuchyňského nože Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 17 cm (černá) Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 17 cm (černá) má délku čepele 17 cm Plastová rukojeť z velmi odolného materiálu Nůž typu: plátkovací nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 17 cm (černá) (SNHPNC17) , Samura harakiri plátkovací nůž 17 cm (černá) (snhpnc17)

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Tento nůž vyniká díky své velmi tenké, úzké a rovné čepeli. Je ideální pro krájení masa a ryb na tenké plátky a filety, a je nezbytný při přípravě japonských rybích pokrmů. Široce se používá pro krájení kousků filé jesetera a šunky. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 31,5 cm Délka čepele: 17 cm Hmotnost: 90 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm , Samura harakiri plátkovací nůž 9,9 cm (černá) (snhpnc)

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Tento nůž vyniká díky své velmi tenké, úzké a rovné čepeli. Je ideální pro krájení masa a ryb na tenké plátky a filety, a je nezbytný při přípravě japonských rybích pokrmů. Široce se používá pro krájení kousků filé jesetera a šunky. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 31,5 cm Délka čepele: 17 cm Hmotnost: 90 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm , Samura harakiri univerzální nůž 12 cm (černá) (snhunc)

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Tento nůž vyniká díky své velmi tenké, úzké a rovné čepeli. Je ideální pro krájení masa a ryb na tenké plátky a filety, a je nezbytný při přípravě japonských rybích pokrmů. Široce se používá pro krájení kousků filé jesetera a šunky. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 31,5 cm Délka čepele: 17 cm Hmotnost: 90 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 17 cm , Samura harakiri univerzální nůž 15 cm (černá) (snhunc15)

Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 9,9 cm (černá) (SNHPNC)

Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 9,9 cm (černá) (SNHPNC)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 9,9 cm, plátkovací nůž, materiál rukojeti plast Nevšední kuchyňský nůž bude praktickou součástí vašeho kuchyňského koutu. Plátkovací nůž od značky Samura se skvěle hodí pro tvorbu precizních plátků. Její délka je celých 9,9 cm. Příjemně lehká rukojeť z tvrdého plastu je solidně vyvážená a výborně padne do dlaně. Klíčové funkce kuchyňského nože Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 9,9 cm (černá) Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 9,9 cm (černá) má čepel o celkové délce 9,9 cm Odolná plastová rukojeť Nůž typu: plátkovací nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 9,9 cm (černá) (SNHPNC) , Samura damascus plátkovací nůž 20 cm (sndpn)

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 9,9 cm

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 9,9 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Nůž Samura Harakiri je díky kvalitě materiálu velmi spolehlivý a odolný. Krátká čepel je považována za konstrukční prvek kuchyňského nože, který je vhodný na čištění ovoce a zeleniny. Perfektně vyvážená čepel, padnoucí rukojeť a extrémně nízká hmotnost usnadňují manipulaci a umožňují pracovat po delší dobu. Rukojeť a ostří nože sestupují k tenké a velmi ostré špičce. S tímto nožem pohodlně očistíte jakoukoliv zeleninu nebo ovoce. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 20,8 cm Délka čepele: 9,9 cm Hmotnost: 47 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 9,9 cm , Samura golf plátkovací nůž 25 cm (sngpn)

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 9,9 cm

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 9,9 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Nůž Samura Harakiri je díky kvalitě materiálu velmi spolehlivý a odolný. Krátká čepel je považována za konstrukční prvek kuchyňského nože, který je vhodný na čištění ovoce a zeleniny. Perfektně vyvážená čepel, padnoucí rukojeť a extrémně nízká hmotnost usnadňují manipulaci a umožňují pracovat po delší dobu. Rukojeť a ostří nože sestupují k tenké a velmi ostré špičce. S tímto nožem pohodlně očistíte jakoukoliv zeleninu nebo ovoce. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 20,8 cm Délka čepele: 9,9 cm Hmotnost: 47 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 9,9 cm , Samura shadow plátkovací nůž 19,6 cm (snshpn)

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 9,9 cm

Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 9,9 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Nůž Samura Harakiri je díky kvalitě materiálu velmi spolehlivý a odolný. Krátká čepel je považována za konstrukční prvek kuchyňského nože, který je vhodný na čištění ovoce a zeleniny. Perfektně vyvážená čepel, padnoucí rukojeť a extrémně nízká hmotnost usnadňují manipulaci a umožňují pracovat po delší dobu. Rukojeť a ostří nože sestupují k tenké a velmi ostré špičce. S tímto nožem pohodlně očistíte jakoukoliv zeleninu nebo ovoce. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 20,8 cm Délka čepele: 9,9 cm Hmotnost: 47 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž HARAKIRI Samura černý 9,9 cm , Samura damascus 67 plátkovací nůž 19 cm (mikarta) (snd67pnm)

Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm

Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Nůž Nakiri Samura Harakiri 17 cm je klasický japonský nůž, který slouží pro práci se zeleninou a bylinkami. Jednotná litá čepel z jednovrstvé oceli AUS-8 s černým povrchem propůjčuje noži stylový vzhled. Tradičně široká, velmi tenká a ostrá čepel připomínající sekeru umožňuje snadno a rychle nakrájet salát nebo na jemno nakrájet ovoce a zelenu, aniž by plod během krájení praskl nebo se rozdrtil. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 30 cm Délka čepele: 17 cm Hmotnost: 129 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm , Samura reptile plátkovací nůž 27 cm (srp-0045) (snrpn)

Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm

Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Nůž Nakiri Samura Harakiri 17 cm je klasický japonský nůž, který slouží pro práci se zeleninou a bylinkami. Jednotná litá čepel z jednovrstvé oceli AUS-8 s černým povrchem propůjčuje noži stylový vzhled. Tradičně široká, velmi tenká a ostrá čepel připomínající sekeru umožňuje snadno a rychle nakrájet salát nebo na jemno nakrájet ovoce a zelenu, aniž by plod během krájení praskl nebo se rozdrtil. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 30 cm Délka čepele: 17 cm Hmotnost: 129 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm , Samura pro-s plátkovací nůž 20 cm (sp-0045) (snpspn)

Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm

Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Nůž Nakiri Samura Harakiri 17 cm je klasický japonský nůž, který slouží pro práci se zeleninou a bylinkami. Jednotná litá čepel z jednovrstvé oceli AUS-8 s černým povrchem propůjčuje noži stylový vzhled. Tradičně široká, velmi tenká a ostrá čepel připomínající sekeru umožňuje snadno a rychle nakrájet salát nebo na jemno nakrájet ovoce a zelenu, aniž by plod během krájení praskl nebo se rozdrtil. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 30 cm Délka čepele: 17 cm Hmotnost: 129 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Nůž Nakiri HARAKIRI Samura černý 17 cm , Samura okinawa nůž nakiri 17 cm (snonn17)

Samura HARAKIRI Univerzální nůž 15 cm (černá) (SNHUNC15)

Samura HARAKIRI Univerzální nůž 15 cm (černá) (SNHUNC15)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 15 cm, univerzální nůž, materiál rukojeti plast Jedinečný kuchyňský nůž bude nepostradatelným doplňkem každé kuchařské výbavy. Univerzální nůž značky Samura se skvěle hodí na všechny očekávané kuchyňské činnosti s nožem. Délka čepele dosahuje celých 15 cm. Lehká rukojeť ze solidního plastu je výborně vyvážená a vedle toho úžasně padne do ruky. Podstatné přednosti kuchyňského nože Samura HARAKIRI Univerzální nůž 15 cm (černá) Samura HARAKIRI Univerzální nůž 15 cm (černá) má délku čepele 15 cm Rukojeť z vysoce odolného plastu Univerzální kuchyňský nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura HARAKIRI Univerzální nůž 15 cm (černá) (SNHUNC15) , Samura okinawa nůž gyuto 17 cm (snong)

Samura HARAKIRI Univerzální nůž 12 cm (černá) (SNHUNC)

Samura HARAKIRI Univerzální nůž 12 cm (černá) (SNHUNC)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 12 cm, univerzální nůž, materiál rukojeti plast Neobyčejný kuchyňský nůž bude nepostradatelnou součástí vaší kuchařské výbavy. Univerzální nůž od výrobce Samura se skvěle hodí pro každého, kdo preferuje využití jednoho nože na většinu potravin. Její délka je celých 12 cm. Příjemně lehká rukojeť ze solidního plastu je skvěle vyvážená a také úžasně padne do dlaně. Podstatné parametry kuchyňského nože Samura HARAKIRI Univerzální nůž 12 cm (černá) Samura HARAKIRI Univerzální nůž 12 cm (černá) má čepel o celkové délce 12 cm Plastová rukojeť z velmi odolného materiálu Univerzální typ kuchyňského nože (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura HARAKIRI Univerzální nůž 12 cm (černá) (SNHUNC) , Samura blacksmith nůž nakiri 17 cm (snblnn)

Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm

Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Plátkovací nůž Samura Bamboo je navržen tak, aby suroviny nakrájel na ty nejjemnější a zcela rovnoměrné plátky. Rovná, dlouhá a úzká čepel se dokonale hodí na krájení klobás, ryb, sýra a masa a mnoho dalšího. Díky své nepřekonatelné ostrosti a přesnosti je tento nůž nezbytný pro přípravu japonských národních jídel. Kovová rukojeť ve formě bambusového stonku vám umožní manipulovat s nožem s profesionální přesností, aniž byste se unavili. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 32 cm Délka čepele: 20 cm Hmotnost: 101 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm , Samura kaiju nůž nakiri 17 cm (snknni)

Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm

Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Plátkovací nůž Samura Bamboo je navržen tak, aby suroviny nakrájel na ty nejjemnější a zcela rovnoměrné plátky. Rovná, dlouhá a úzká čepel se dokonale hodí na krájení klobás, ryb, sýra a masa a mnoho dalšího. Díky své nepřekonatelné ostrosti a přesnosti je tento nůž nezbytný pro přípravu japonských národních jídel. Kovová rukojeť ve formě bambusového stonku vám umožní manipulovat s nožem s profesionální přesností, aniž byste se unavili. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 32 cm Délka čepele: 20 cm Hmotnost: 101 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm , Samura shadow nůž nakiri 17 cm (snshnn)

Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm

Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Plátkovací nůž Samura Bamboo je navržen tak, aby suroviny nakrájel na ty nejjemnější a zcela rovnoměrné plátky. Rovná, dlouhá a úzká čepel se dokonale hodí na krájení klobás, ryb, sýra a masa a mnoho dalšího. Díky své nepřekonatelné ostrosti a přesnosti je tento nůž nezbytný pro přípravu japonských národních jídel. Kovová rukojeť ve formě bambusového stonku vám umožní manipulovat s nožem s profesionální přesností, aniž byste se unavili. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 32 cm Délka čepele: 20 cm Hmotnost: 101 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: nerezová ocel Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž BAMBOO Samura 20 cm , Samura mo-v stonewash plátkovací nůž 23 cm (sm-0045b) (snmvswpn23)

Samura GOLF Plátkovací nůž 25 cm (SNGPN)

Samura GOLF Plátkovací nůž 25 cm (SNGPN)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 25 cm, plátkovací nůž, materiál rukojeti plast Excelentní kuchyňský nůž se stane praktickou součástí vašeho kuchyňského koutu. Plátkovací nůž od výrobce Samura se skvěle hodí pro tvoření přesných plátků. Velikost čepele dosahuje v celku 25 cm. Lehká rukojeť z odolného plastu je dokonale vyvážená a navíc dobře padne do vaší dlaně. Základní přednosti kuchyňského nože Samura GOLF Plátkovací nůž 25 cm Samura GOLF Plátkovací nůž 25 cm má délku čepele 25 cm Plastová rukojeť z odolného materiálu Typ nože: plátkovací nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura GOLF Plátkovací nůž 25 cm (SNGPN) , Samura mo-v stonewash nůž nakiri 17 cm (sm-0043b) (snmvswnn)

Samura SHADOW Plátkovací nůž 19,6 cm (SNSHPN)

Samura SHADOW Plátkovací nůž 19,6 cm (SNSHPN)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 19,6 cm, plátkovací nůž, materiál rukojeti plast Vynikající kuchyňský nůž bude skvělým doplňkem vaší kuchařské výbavy. Plátkovací nůž od značky Samura se skvěle hodí pro nakrájení precizních plátků. Délka čepele dosahuje celých 19,6 cm. Lehká rukojeť z tvrdého plastu je perfektně vyvážená a vedle toho úžasně padne do vaší ruky. Zásadní parametry kuchyňského nože Samura SHADOW Plátkovací nůž 19,6 cm Samura SHADOW Plátkovací nůž 19,6 cm vlastní čepel dlouhou 19,6 cm Rukojeť z vysoce odolného plastu Nůž typu: plátkovací nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura SHADOW Plátkovací nůž 19,6 cm (SNSHPN) , Schwertkrone solingen plátkovací nůž 32 cm (mo70101)

Samura DAMASCUS Plátkovací nůž 20 cm (SNDPN)

Samura DAMASCUS Plátkovací nůž 20 cm (SNDPN)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 20 cm, plátkovací nůž, materiál rukojeti laminát Excelentní kuchyňský nůž bude okrasou kuchařské výbavy. Plátkovací nůž od firmy Samura se skvěle hodí pro tvorbu precizních plátků. Délka čepele dosahuje plných 20 cm. Rozhodující parametry kuchyňského nože Samura DAMASCUS Plátkovací nůž 20 cm Samura DAMASCUS Plátkovací nůž 20 cm má délku čepele 20 cm Typ nože: plátkovací nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura DAMASCUS Plátkovací nůž 20 cm (SNDPN) , Lamart lt2114 nůž plátkovací 19 cm shapu (lt2114)

Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 15 cm

Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 15 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Víceúčelový nůž na krájení ovoce a zeleniny, uzenin, sýrů atd. S tímto nožem můžete dělat téměř jakoukoli kuchyňskou práci - od odstranění šupin z ryb, po krájení chleba nebo různých delikates. Fantastická čepel je vhodná pro všechny kuchyňské činnosti, manipulace s tímto nožem je snadná a příjemná. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 25,8 cm Délka čepele: 15 cm Hmotnost: 51 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 15 cm , Samura bamboo šéfkuchařský nůž 20 cm (snbsn)

Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 12 cm

Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 12 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Víceúčelový nůž na krájení ovoce a zeleniny, uzenin, sýrů atd. S tímto nožem můžete dělat téměř jakoukoli kuchyňskou práci - od odstranění šupin z ryb, po krájení chleba nebo různých delikates. Fantastická čepel je vhodná pro všechny kuchyňské činnosti, manipulace s tímto nožem je snadná a příjemná. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 23 cm Délka čepele: 12 cm Hmotnost: 48 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 12 cm , Samura shadow nůž santoku 17,5 cm (snshns)

Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 12 cm

Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 12 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Víceúčelový nůž na krájení ovoce a zeleniny, uzenin, sýrů atd. S tímto nožem můžete dělat téměř jakoukoli kuchyňskou práci - od odstranění šupin z ryb, po krájení chleba nebo různých delikates. Fantastická čepel je vhodná pro všechny kuchyňské činnosti, manipulace s tímto nožem je snadná a příjemná. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 23 cm Délka čepele: 12 cm Hmotnost: 48 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 12 cm , Samura damascus univerzální nůž 15 cm (sndun15)

Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 15 cm

Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 15 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Víceúčelový nůž na krájení ovoce a zeleniny, uzenin, sýrů atd. S tímto nožem můžete dělat téměř jakoukoli kuchyňskou práci - od odstranění šupin z ryb, po krájení chleba nebo různých delikates. Fantastická čepel je vhodná pro všechny kuchyňské činnosti, manipulace s tímto nožem je snadná a příjemná. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 25,8 cm Délka čepele: 15 cm Hmotnost: 51 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 15 cm , Samura golf univerzální nůž 16 cm (sngun)

Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 12 cm

Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 12 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Víceúčelový nůž na krájení ovoce a zeleniny, uzenin, sýrů atd. S tímto nožem můžete dělat téměř jakoukoli kuchyňskou práci - od odstranění šupin z ryb, po krájení chleba nebo různých delikates. Fantastická čepel je vhodná pro všechny kuchyňské činnosti, manipulace s tímto nožem je snadná a příjemná. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 23 cm Délka čepele: 12 cm Hmotnost: 48 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 12 cm , Samura blacksmith univerzální nůž 16 cm (snblub)

Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 15 cm

Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 15 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Víceúčelový nůž na krájení ovoce a zeleniny, uzenin, sýrů atd. S tímto nožem můžete dělat téměř jakoukoli kuchyňskou práci - od odstranění šupin z ryb, po krájení chleba nebo různých delikates. Fantastická čepel je vhodná pro všechny kuchyňské činnosti, manipulace s tímto nožem je snadná a příjemná. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 25,8 cm Délka čepele: 15 cm Hmotnost: 51 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Univerzální nůž HARAKIRI Samura černý 15 cm , Samura kaiju univerzální nůž 15 cm (snkun)

Samura DAMASCUS 67 Plátkovací nůž 19 cm (Mikarta) (SND67PNM)

Samura DAMASCUS 67 Plátkovací nůž 19 cm (Mikarta) (SND67PNM)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 19 cm, plátkovací nůž, materiál rukojeti micarta Výtečný kuchyňský nůž se stane perfektním doplňkem každé kuchyňské výbavy. Plátkovací nůž od výrobce Samura se skvěle hodí pro tvoření přesných plátků. Její délka má v celku 19 cm. Zajímavé funkce kuchyňského nože Samura DAMASCUS 67 Plátkovací nůž 19 cm (Mikarta) Samura DAMASCUS 67 Plátkovací nůž 19 cm (Mikarta) má čepel o celkové délce 19 cm Nůž typu: plátkovací nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura DAMASCUS 67 Plátkovací nůž 19 cm (Mikarta) (SND67PNM) , Samura kaiju nůž santoku 18 cm (snkns)

Samura REPTILE Plátkovací nůž 27 cm (SRP-0045) (SNRPN)

Samura REPTILE Plátkovací nůž 27 cm (SRP-0045) (SNRPN)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 27 cm, plátkovací nůž, ocelová rukojeť, materiál rukojeti ocel Výborný kuchyňský nůž se stane perfektním doplňkem vašeho kuchyňského koutu. Plátkovací nůž od společnosti Samura se skvěle hodí pro tvorbu precizních plátků. Velikost čepele má plných 27 cm. Rukojeť vyrobená z oceli je skvěle vyvážená a navíc náramně padne do vaší dlaně. Důležité parametry kuchyňského nože Samura REPTILE Plátkovací nůž 27 cm (SRP-0045) Samura REPTILE Plátkovací nůž 27 cm (SRP-0045) nabízí čepel o délce 27 cm Ocelová rukojeť nabízí perfektní úchop Typ nože: plátkovací nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura REPTILE Plátkovací nůž 27 cm (SRP-0045) (SNRPN) , Samura okinawa nůž santoku 17,5 cm (snons)

Samura PRO-S Plátkovací nůž 20 cm (SP-0045) (SNPSPN)

Samura PRO-S Plátkovací nůž 20 cm (SP-0045) (SNPSPN)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 20 cm, plátkovací nůž, materiál rukojeti laminát Bezchybný kuchyňský nůž se stane perfektním doplňkem kuchařské výbavy. Plátkovací nůž od firmy Samura se skvěle hodí pro tvorbu precizních plátků. Velikost čepele má plných 20 cm. Zásadní parametry kuchyňského nože Samura PRO-S Plátkovací nůž 20 cm (SP-0045) Samura PRO-S Plátkovací nůž 20 cm (SP-0045) nabízí čepel o délce 20 cm Nůž typu: plátkovací nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura PRO-S Plátkovací nůž 20 cm (SP-0045) (SNPSPN) , Samura bamboo univerzální nůž 12,5 cm (snbun)

Samura MO-V Stonewash Plátkovací nůž 23 cm (SM-0045B) (SNMVSWPN23)

Samura MO-V Stonewash Plátkovací nůž 23 cm (SM-0045B) (SNMVSWPN23)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 23 cm, plátkovací nůž, materiál rukojeti laminát Výtečný kuchyňský nůž se stane perfektním doplňkem každé kuchařské výbavy. Plátkovací nůž od značky Samura se skvěle hodí pro nakrájení precizních plátků. Její délka je celých 23 cm. Zásadní vlastnosti kuchyňského nože Samura MO-V Stonewash Plátkovací nůž 23 cm (SM-0045B) Samura MO-V Stonewash Plátkovací nůž 23 cm (SM-0045B) má čepel o celkové délce 23 cm Typ nože: plátkovací nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura MO-V Stonewash Plátkovací nůž 23 cm (SM-0045B) (SNMVSWPN23) , Samura shadow šéfkuchařský nůž 28 cm (snshsn)

Samura KAIJU Nůž Nakiri 17 cm (SNKNNI)

Samura KAIJU Nůž Nakiri 17 cm (SNKNNI)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 17 cm, nůž na ovoce a nůž na zeleninu, materiál rukojeti dřevo Neobyčejný kuchyňský nůž bude nepostradatelnou součástí vaší kuchyně. Nůž na ovoce a Nůž na zeleninu od výrobce Samura se skvěle hodí pro precizní kuchaře pracující se zeleninou. Délka této čepele je celých 17 cm. Rukojeť vyrobená ze dřeva příjemná do ruky je dobře vyvážená a navíc úžasně padne do ruky. Zajímavé vlastnosti kuchyňského nože Samura KAIJU Nůž Nakiri 17 cm Samura KAIJU Nůž Nakiri 17 cm nabízí čepel o délce 17 cm Pevná dřevěná rukojeť pro přijemný úchop Nůž typu: nůž na ovoce a nůž na zeleninu (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura KAIJU Nůž Nakiri 17 cm (SNKNNI) , Samura shadow univerzální nůž 12 cm (snshun)

Samura SHADOW Nůž Nakiri 17 cm (SNSHNN)

Samura SHADOW Nůž Nakiri 17 cm (SNSHNN)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 17 cm, nůž na ovoce a nůž na zeleninu, materiál rukojeti plast Výjimečný kuchyňský nůž bude praktickou součástí vaší kuchyně. Nůž na ovoce a Nůž na zeleninu od značky Samura se skvěle hodí na práci se zeleninou. Délka této čepele je celkem 17 cm. Rukojeť s minimální hmotností z pevného plastu je úžasně vyvážená a nadto přesně padne do vaší dlaně. Zajímavé přednosti kuchyňského nože Samura SHADOW Nůž Nakiri 17 cm Samura SHADOW Nůž Nakiri 17 cm nabízí čepel o délce 17 cm Rukojeť z vysoce odolného plastu Typ nože: nůž na ovoce a nůž na zeleninu (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura SHADOW Nůž Nakiri 17 cm (SNSHNN)

Samura BLACKSMITH Nůž Nakiri 17 cm (SNBLNN)

Samura BLACKSMITH Nůž Nakiri 17 cm (SNBLNN)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 17 cm, sekáček, materiál rukojeti micarta Neobyčejný sekáček se stane úžasným doplňkem každé kuchařské výbavy. Sekáček značky Samura se skvěle hodí na rychlé nasekání potravin, krájení či sekání mu zkrátka nezpůsobuje žádné potíže. Délka této čepele má celých 17 cm. Stěžejní vlastnosti sekáčku Samura BLACKSMITH Nůž Nakiri 17 cm Samura BLACKSMITH Nůž Nakiri 17 cm má délku čepele 17 cm Nůž typu: sekáček (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura BLACKSMITH Nůž Nakiri 17 cm (SNBLNN)

Samura OKINAWA Nůž Nakiri 17 cm (SNONN17)

Samura OKINAWA Nůž Nakiri 17 cm (SNONN17)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 17 cm, nůž na ovoce a nůž na zeleninu, materiál rukojeti dřevo Excelentní kuchyňský nůž bude okrasou každé kuchyně. Nůž na ovoce a Nůž na zeleninu od společnosti Samura se skvěle hodí na práci s jakoukoliv zeleninou. Velikost čepele má celkem 17 cm. Dřevěná rukojeť příjemná do ruky je vhodně vyvážená a kromě toho výborně padne do ruky. Klíčové funkce kuchyňského nože Samura OKINAWA Nůž Nakiri 17 cm Samura OKINAWA Nůž Nakiri 17 cm nabízí čepel o délce 17 cm Rukojeť z pevného a příjemného dřeva Typ nože: nůž na ovoce a nůž na zeleninu (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura OKINAWA Nůž Nakiri 17 cm (SNONN17)

Samura OKINAWA Nůž Gyuto 17 cm (SNONG)

Samura OKINAWA Nůž Gyuto 17 cm (SNONG)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 17 cm, univerzální nůž, materiál rukojeti dřevo Prvotřídní kuchyňský nůž bude nepostradatelným komponentem vašeho kuchyňského koutu. Univerzální nůž od značky Samura se skvěle hodí pro každou kuchařku či kuchaře. Její délka je v celku 17 cm. Přírodní rukojeť ze dřeva příjemná na úchop je bezchybně vyvážená a také výborně padne do ruky. Významné funkce kuchyňského nože Samura OKINAWA Nůž Gyuto 17 cm Samura OKINAWA Nůž Gyuto 17 cm má čepel o délce 17 cm Praktická rukojeť ze dřeva pro přijemný úchop Univerzální kuchyňský nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura OKINAWA Nůž Gyuto 17 cm (SNONG)

Sekáček HARAKIRI Samura bílý 18 cm

Sekáček HARAKIRI Samura bílý 18 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Profesionální kuchyňský sekáček má optimální hmotnost pro práci s pevnými potravinami. Sekáček lze zavěsit na háček skrz otvor vytvořený v čepeli. Speciální ergonomická geometrie sekáčku a optimální vyvážení čepele a rukojeti velmi usnadňují práci. Sekáček je vyroben z praktické japonské nerezové impregnované molybden-vanadiem oceli AUS 8. Jeho ergonomická rukojeť z ABS plastu perfektně sedne do ruky. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 30,2 cm Délka čepele: 18 cm Hmotnost: 340 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Sekáček HARAKIRI Samura bílý 18 cm

Sekáček HARAKIRI Samura bílý 18 cm

Sekáček HARAKIRI Samura bílý 18 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Profesionální kuchyňský sekáček má optimální hmotnost pro práci s pevnými potravinami. Sekáček lze zavěsit na háček skrz otvor vytvořený v čepeli. Speciální ergonomická geometrie sekáčku a optimální vyvážení čepele a rukojeti velmi usnadňují práci. Sekáček je vyroben z praktické japonské nerezové impregnované molybden-vanadiem oceli AUS 8. Jeho ergonomická rukojeť z ABS plastu perfektně sedne do ruky. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 30,2 cm Délka čepele: 18 cm Hmotnost: 340 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Sekáček HARAKIRI Samura bílý 18 cm

Sekáček HARAKIRI Samura bílý 18 cm

Sekáček HARAKIRI Samura bílý 18 cm
Detail

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeti se používají nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Profesionální kuchyňský sekáček má optimální hmotnost pro práci s pevnými potravinami. Sekáček lze zavěsit na háček skrz otvor vytvořený v čepeli. Speciální ergonomická geometrie sekáčku a optimální vyvážení čepele a rukojeti velmi usnadňují práci. Sekáček je vyroben z praktické japonské nerezové impregnované molybden-vanadiem oceli AUS 8. Jeho ergonomická rukojeť z ABS plastu perfektně sedne do ruky. Hlavní výhody nožů Samura: vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC fantastický řezný výkon díky japonskému tvaru čepele a jemnému zúžení ze špičky naostření v úhlu 17 stupňů (tj. více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů) rukojeti vyrobeny z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity Specifikace: Celková délka: 30,2 cm Délka čepele: 18 cm Hmotnost: 340 g Materiál čepele: nerezová ocel Materiál rukojeti: ABS plast Doporučuje se ruční mytí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Sekáček HARAKIRI Samura bílý 18 cm

Samura MO-V Stonewash Nůž Nakiri 17 cm (SM-0043B) (SNMVSWNN)

Samura MO-V Stonewash Nůž Nakiri 17 cm (SM-0043B) (SNMVSWNN)
Detail

Kuchyňský nůž - ocel, délka čepele 17 cm, japonský nůž, materiál rukojeti laminát Jedinečný kuchyňský nůž bude nepostradatelnou součástí kuchyňské výbavy. Japonský nůž od značky Samura se skvěle hodí pro mnoho úkonů jak pro krájení, tak pro drcení či sekání. Délka čepele dosahuje plných 17 cm. Podstatné parametry kuchyňského nože Samura MO-V Stonewash Nůž Nakiri 17 cm (SM-0043B) Samura MO-V Stonewash Nůž Nakiri 17 cm (SM-0043B) nabízí čepel o délce 17 cm Typ nože: japonský nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Samura MO-V Stonewash Nůž Nakiri 17 cm (SM-0043B) (SNMVSWNN)

Plátkovací nůž 18 cm Classic WÜSTHOF

Plátkovací nůž 18 cm Classic WÜSTHOF
Detail

Plátkovací nůž Classic je štíhlý nůž s robustní, dlouhou čepelí a jemným ostřím. Je vhodný pro přípravu všech druhů masa, porcování pečeně nebo krájení velkých kusů ovoce a zeleniny. Série Classic Vysoce kvalitní kované nože vyrobené v Solingenu Perfektně vyvážené, s unikátní ergonomií Pro profesionální kuchaře a nadšence v kuchyni Černá rukojeť ze speciálního syntetického materiálu Klasický vzhled se třemi nýty, dobře padne do ruky Použita špičková německá legovaná ocel X50CrMoV15 Mimořádné ostří, které se snadno udržuje Tvrdost 58 HRC Rockwellovy stupnice Speciální proces broušení PEtec řízený počítačem Přesné ruční honování a leštění pro dokonalé ostří Přísná průběžná kontrola kvality, ostří kontrolováno laserem Standardní tvar záštity pro bezpečný úchop Hladký přechod mezi záštitou a rukojetí Bezproblémové hygienické uchycení střenek Nože lze mýt v myčce nádobí – doporučujeme však ruční mytí Široký sortiment, jenž vznikl ve spolupráci s profesionálními kuchaři Prodloužená záruka na výrobní a materiálové vady 15 let Série obdržela v USA významnou pečeť kvality a hygieny NSF Série nožů Classic perfektně prezentuje nožířské umění značky WÜSTHOF. Je nejoblíbenější řadou z nabídky značky WÜSTHOF, a to nejen pro vysoký komfort použití. Jde o klasické nože s nýtovanou rukojetí, jejichž čepele jsou kovány z jednoho kusu legované nerezové nožířské oceli X50CrMoV15. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a preciznímu broušení se pyšní vysokou a dlouhotrvající ostrostí. Vysoce funkční nože Classic jsou vyrobené s velkou péčí až do posledního detailu. Přesně tak, jak se od nožů ze Solingenu očekává. Po prvním použití už nebudete chtít jiný nůž… Rukojeť nožů Classic je vyrobena z odolného syntetického materiálu v typickém designu se třemi nýty. Rukojeti byly navrženy v souladu s požadavky ergonomie, jsou určeny pro pohodlnou práci bez únavy. Kvalitní syntetika snese mytí v myčce nádobí, pro zachování kvality ostří však doporučujeme ruční mytí, které je pro kvalitní nože vhodnější. Speciální proces broušení nožů WÜSTHOF řízený počítačem slouží k tomu, aby byly nože perfektně ostré. Počítač za pomoci laseru proměří ostří nože a zadá robotu informace k perfektnímu nabroušení. Počítačová podpora výroby tak přináší nožům extrémně vysoký počáteční řezný výkon (po celé délce ostří) a jeho dlouhou životnost. Kvalita ostří je vysoká a co je důležité, snadno obnovitelná. V neposlední řadě nutno zmínit i významný certifikát NSF, který série Classic získala v USA. Cílem organizace NSF je ochrana veřejného zdraví a životního prostředí. Certifikuje mimo jiné i kuchyňské vybavení včetně nožů, které nejsou škodlivé pro lidské zdraví. Stejně tak je u výrobku testován i design, bezpečnost materiálu či použití. Logo NSF najdete na produktech, jejichž výroba je šetrná k životnímu prostředí a zbytečně ho nezatěžuje. Použité technologie a materiály K výrobě nožů WÜSTHOF je používána vysoce kvalitní německá ocel X50CrMoV15, jež má cca 0,5 procent uhlíku a jako legovací prvky chrom, molybden a vanad. Díky přidanému chromu je korozivzdorná, což je u kuchyňských nožů žádoucí. Z ocelového pásu kováním v zápustce vznikají precizní čepele. Ty jsou kaleny 15 minut při teplotě 1070 °C a posléze se ve dvou minutách prudce ochlazují na 60 °C. Následným popouštěním (proces pomalého ohřátí materiálu na teplotu 200 °C po dobu 45 minut) se čepel zbavuje vnitřního pnutí a stabilizuje se její martenzitická struktura. Čepel tak získává optimální požadovanou tvrdost 58° Rockwella a vyšší houževnatost. Speciální proces broušení nožů WÜSTHOF s názvem PEtec (Precision Edge Technology) zajišťuje ideální úhel ostří. Jde o špičkovou technologii, kdy jsou nože broušeny za pomoci robotů, které jsou řízeny a kontrolovány počítači. Výhodou tohoto postupu je přesná geometrie po celé délce ostří, pozoruhodný a extrémně vysoký počáteční řezný výkon nože, srovnatelný s ostrou břitvou, a v neposlední řadě dlouhá životnost ostří. Stabilní ostří a dokonalá geometrie nože přináší výjimečnou řezivost a přesné ovládání v řezu. Ostrý úhel poskytuje ještě vyšší ostrost, která dělá krájení příjemnější. Díky klínovému výbrusu proniká nůž bez úsilí potravinami. Standardní záštita je integrována jako součást čepele z jednoho kusu oceli. Zabezpečuje správné rozložení váhy, chrání prsty před sklouznutím na ostří a zajišťuje přesné ovládání nože. Ergonomická rukojeť je vyrobena z… (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž 18 cm Classic WÜSTHOF

Plátkovací nůž 18 cm Classic WÜSTHOF

Plátkovací nůž 18 cm Classic WÜSTHOF
Detail

Plátkovací nůž Classic je štíhlý nůž s robustní, dlouhou čepelí a jemným ostřím. Je vhodný pro přípravu všech druhů masa, porcování pečeně nebo krájení velkých kusů ovoce a zeleniny. Série Classic Vysoce kvalitní kované nože vyrobené v Solingenu Perfektně vyvážené, s unikátní ergonomií Pro profesionální kuchaře a nadšence v kuchyni Černá rukojeť ze speciálního syntetického materiálu Klasický vzhled se třemi nýty, dobře padne do ruky Použita špičková německá legovaná ocel X50CrMoV15 Mimořádné ostří, které se snadno udržuje Tvrdost 58 HRC Rockwellovy stupnice Speciální proces broušení PEtec řízený počítačem Přesné ruční honování a leštění pro dokonalé ostří Přísná průběžná kontrola kvality, ostří kontrolováno laserem Standardní tvar záštity pro bezpečný úchop Hladký přechod mezi záštitou a rukojetí Bezproblémové hygienické uchycení střenek Nože lze mýt v myčce nádobí – doporučujeme však ruční mytí Široký sortiment, jenž vznikl ve spolupráci s profesionálními kuchaři Prodloužená záruka na výrobní a materiálové vady 15 let Série obdržela v USA významnou pečeť kvality a hygieny NSF Série nožů Classic perfektně prezentuje nožířské umění značky WÜSTHOF. Je nejoblíbenější řadou z nabídky značky WÜSTHOF, a to nejen pro vysoký komfort použití. Jde o klasické nože s nýtovanou rukojetí, jejichž čepele jsou kovány z jednoho kusu legované nerezové nožířské oceli X50CrMoV15. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a preciznímu broušení se pyšní vysokou a dlouhotrvající ostrostí. Vysoce funkční nože Classic jsou vyrobené s velkou péčí až do posledního detailu. Přesně tak, jak se od nožů ze Solingenu očekává. Po prvním použití už nebudete chtít jiný nůž… Rukojeť nožů Classic je vyrobena z odolného syntetického materiálu v typickém designu se třemi nýty. Rukojeti byly navrženy v souladu s požadavky ergonomie, jsou určeny pro pohodlnou práci bez únavy. Kvalitní syntetika snese mytí v myčce nádobí, pro zachování kvality ostří však doporučujeme ruční mytí, které je pro kvalitní nože vhodnější. Speciální proces broušení nožů WÜSTHOF řízený počítačem slouží k tomu, aby byly nože perfektně ostré. Počítač za pomoci laseru proměří ostří nože a zadá robotu informace k perfektnímu nabroušení. Počítačová podpora výroby tak přináší nožům extrémně vysoký počáteční řezný výkon (po celé délce ostří) a jeho dlouhou životnost. Kvalita ostří je vysoká a co je důležité, snadno obnovitelná. V neposlední řadě nutno zmínit i významný certifikát NSF, který série Classic získala v USA. Cílem organizace NSF je ochrana veřejného zdraví a životního prostředí. Certifikuje mimo jiné i kuchyňské vybavení včetně nožů, které nejsou škodlivé pro lidské zdraví. Stejně tak je u výrobku testován i design, bezpečnost materiálu či použití. Logo NSF najdete na produktech, jejichž výroba je šetrná k životnímu prostředí a zbytečně ho nezatěžuje. Použité technologie a materiály K výrobě nožů WÜSTHOF je používána vysoce kvalitní německá ocel X50CrMoV15, jež má cca 0,5 procent uhlíku a jako legovací prvky chrom, molybden a vanad. Díky přidanému chromu je korozivzdorná, což je u kuchyňských nožů žádoucí. Z ocelového pásu kováním v zápustce vznikají precizní čepele. Ty jsou kaleny 15 minut při teplotě 1070 °C a posléze se ve dvou minutách prudce ochlazují na 60 °C. Následným popouštěním (proces pomalého ohřátí materiálu na teplotu 200 °C po dobu 45 minut) se čepel zbavuje vnitřního pnutí a stabilizuje se její martenzitická struktura. Čepel tak získává optimální požadovanou tvrdost 58° Rockwella a vyšší houževnatost. Speciální proces broušení nožů WÜSTHOF s názvem PEtec (Precision Edge Technology) zajišťuje ideální úhel ostří. Jde o špičkovou technologii, kdy jsou nože broušeny za pomoci robotů, které jsou řízeny a kontrolovány počítači. Výhodou tohoto postupu je přesná geometrie po celé délce ostří, pozoruhodný a extrémně vysoký počáteční řezný výkon nože, srovnatelný s ostrou břitvou, a v neposlední řadě dlouhá životnost ostří. Stabilní ostří a dokonalá geometrie nože přináší výjimečnou řezivost a přesné ovládání v řezu. Ostrý úhel poskytuje ještě vyšší ostrost, která dělá krájení příjemnější. Díky klínovému výbrusu proniká nůž bez úsilí potravinami. Standardní záštita je integrována jako součást čepele z jednoho kusu oceli. Zabezpečuje správné rozložení váhy, chrání prsty před sklouznutím na ostří a zajišťuje přesné ovládání nože. Ergonomická rukojeť je vyrobena z… (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž 18 cm Classic WÜSTHOF

ZWILLING Plátkovací nůž 20 cm Professional “S“

ZWILLING Plátkovací nůž 20 cm Professional “S“
Detail

Nůž na maso PROFESSIONAL "S" je štíhlý nůž s robustní, 20 cm dlouhou čepelí a jemným ostřím. Je vhodný pro přípravu všech druhů masa a pro porcování pečeně. Série PROFESSIONAL "S" Klasika mezi kvalitními noži Ergonomická rukojeť ze syntetiky v tradičním designu se třemi nýty Záštita Standard Hladký přechod mezi záštitou a rukojetí Speciální ocel vyráběná pro společnost ZWILLING J. A. Henckels FRIODUR® čepel, kalená mrazem SIGMAFORGE® nůž – kovaný z jednoho kusu Tvrdost cca 57 HRC Rockwellovy stupnice Ruční broušení Kontrola ostří laserem Doživotní záruka na výrobní vady čepele Nože lze mýt v myčce nádobí – doporučujeme však ruční mytí Nože série PROFESSIONAL "S" jsou celosvětově proslulé pro své důkladné dílenské zpracování, optimální rozložení váhy a bezpečné použití. Jedná se o klasické nože v designu se třemi nýty, které se díky použití speciální oceli a preciznímu ručnímu broušení pyšní vysokou a dlouhotrvající ostrostí. Profesionální kuchaři na celém světe jim důvěřují, vyzkoušejte je i vy! Po prvním použití již nebudete chtít měnit. Použité technologie a materiály Pro výrobu nožů byla použita speciální vysoce kvalitní ocel s optimálním množstvím chromu a uhlíku vyráběná dle speciálních požadavků výlučně pro společnost ZWILLING J. A. Henckels. Tato ocel s tvrdostí cca 57 HRC podle Rockwella je pružná, má dobrý počáteční řezný výkon, dlouhou životnost ostří a perfektní odolnost vůči korozi. Nože z této speciální oceli se navíc snadno ostří. Potvrzením správného „receptu“ na její výrobu je fakt, že z ní již bylo vyrobeno přes 100 milionů nožů beze změny složení oceli. Vlastnosti oceli jsou pro účely výroby nožů navíc ještě vylepšeny speciální patentovanou metodou tvrzení FRIODUR®, kdy se ocel po zahřátí na teplotu přes 1000 °C a zakalení zamražuje na -70 °C a pak ještě dvakrát ohřívá na teplotu cca 250 °C. Výsledná molekulární struktura významně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost nože proti korozi. Čepel nože je kována z jednoho kusu oceli metodou SIGMAFORGE®, která vylepšuje vlastnosti oceli. Tímto způsobem prokované čepele mají hustější a homogennější strukturu, což zajišťuje větší pevnost, houževnatost a odolnost ostří proti otupení. Stabilní ostří a dokonalá geometrie nože pak přináší výjimečnou řezivost a přesné ovládání v řezu. Ostrý úhel poskytuje ještě vyšší ostrost, která dělá krájení příjemnější. Díky klínovému výbrusu proniká nůž bez úsilí potravinami. Tvar kolébky pomáhá intuitivně používat nůž pro snadné a přesné řezání. Záštita Standard je integrována jako součást čepele z jednoho kusu oceli. Zabezpečuje správné rozložení váhy, chrání prsty před sklouznutím na ostří a zajišťuje přesné ovládání nože. Ergonomická rukojeť je vyrobena z odolného syntetického materiálu, který je nerozbitný, odolný proti nárazu či potravinovým kyselinám. Lze ji mýt v myčce nádobí. Střenky jsou ke stopce přichyceny třemi nýty. Dokonalé slícování jednotlivých částí brání zachycování usazenin a bakterií, nože tak splňují přísné hygienické normy. Údržba nožů ZWILLING Nože s plastovými rukojeťmi lze mýt v myčce nádobí, je však doporučováno ruční mytí, které je k noži šetrnější. Upřednostňujete-li přeci jen mytí v myčce nádobí, mějte prosím na mysli, že vysoce kvalitní nože mohou být poškozeny, narazí-li během procesu mytí na jiné příbory, hrnce nebo pánve. Při vkládání nádobí do myčky je tedy nezbytné zkontrolovat, zda se ostří nožů nemohou dotýkat jiných předmětů. Výrobce také doporučuje pro případné použití myčky ekonomický program s teplotou maximálně do 55 °C. Broušení nožů ZWILLING Každý nůž je potřeba čas od času nabrousit. Pro broušení nožů ze série PROFESSIONAL "S" můžeme doporučit všechny brousky a ocílky ZWILLING, které naleznete v naší nabídce, případně lze použít i brusné kameny. Nabízíme také originální broušení přímo u výrobce - zajistíme odeslání nože do společnosti ZWILLING J. A. Henckels v Německu. V případě potřeby můžeme také doporučit nožířství se zkušenostmi s broušením nožů značky ZWILLING v Praze. (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako ZWILLING Plátkovací nůž 20 cm Professional “S“

ZWILLING Plátkovací nůž 16 cm Professional “S“

ZWILLING Plátkovací nůž 16 cm Professional “S“
Detail

Nůž na maso PROFESSIONAL "S" je štíhlý nůž s robustní, 16 cm dlouhou čepelí a jemným ostřím. Je vhodný pro přípravu všech druhů masa a pro porcování pečeně. Série PROFESSIONAL "S" Klasika mezi kvalitními noži Ergonomická rukojeť ze syntetiky v tradičním designu se třemi nýty Záštita Standard Hladký přechod mezi záštitou a rukojetí Speciální ocel vyráběná pro společnost ZWILLING J. A. Henckels FRIODUR® čepel, kalená mrazem SIGMAFORGE® nůž – kovaný z jednoho kusu Tvrdost cca 57 HRC Rockwellovy stupnice Ruční broušení Kontrola ostří laserem Doživotní záruka na výrobní vady čepele Nože lze mýt v myčce nádobí – doporučujeme však ruční mytí Nože série PROFESSIONAL "S" jsou celosvětově proslulé pro své důkladné dílenské zpracování, optimální rozložení váhy a bezpečné použití. Jedná se o klasické nože v designu se třemi nýty, které se díky použití speciální oceli a preciznímu ručnímu broušení pyšní vysokou a dlouhotrvající ostrostí. Profesionální kuchaři na celém světe jim důvěřují, vyzkoušejte je i vy! Po prvním použití již nebudete chtít měnit. Použité technologie a materiály Pro výrobu nožů byla použita speciální vysoce kvalitní ocel s optimálním množstvím chromu a uhlíku vyráběná dle speciálních požadavků výlučně pro společnost ZWILLING J. A. Henckels. Tato ocel s tvrdostí cca 57 HRC podle Rockwella je pružná, má dobrý počáteční řezný výkon, dlouhou životnost ostří a perfektní odolnost vůči korozi. Nože z této speciální oceli se navíc snadno ostří. Potvrzením správného „receptu“ na její výrobu je fakt, že z ní již bylo vyrobeno přes 100 milionů nožů beze změny složení oceli. Vlastnosti oceli jsou pro účely výroby nožů navíc ještě vylepšeny speciální patentovanou metodou tvrzení FRIODUR®, kdy se ocel po zahřátí na teplotu přes 1000 °C a zakalení zamražuje na -70 °C a pak ještě dvakrát ohřívá na teplotu cca 250 °C. Výsledná molekulární struktura významně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost nože proti korozi. Čepel nože je kována z jednoho kusu oceli metodou SIGMAFORGE®, která vylepšuje vlastnosti oceli. Tímto způsobem prokované čepele mají hustější a homogennější strukturu, což zajišťuje větší pevnost, houževnatost a odolnost ostří proti otupení. Stabilní ostří a dokonalá geometrie nože pak přináší výjimečnou řezivost a přesné ovládání v řezu. Ostrý úhel poskytuje ještě vyšší ostrost, která dělá krájení příjemnější. Díky klínovému výbrusu proniká nůž bez úsilí potravinami. Tvar kolébky pomáhá intuitivně používat nůž pro snadné a přesné řezání. Záštita Standard je integrována jako součást čepele z jednoho kusu oceli. Zabezpečuje správné rozložení váhy, chrání prsty před sklouznutím na ostří a zajišťuje přesné ovládání nože. Ergonomická rukojeť je vyrobena z odolného syntetického materiálu, který je nerozbitný, odolný proti nárazu či potravinovým kyselinám. Lze ji mýt v myčce nádobí. Střenky jsou ke stopce přichyceny třemi nýty. Dokonalé slícování jednotlivých částí brání zachycování usazenin a bakterií, nože tak splňují přísné hygienické normy. Údržba nožů ZWILLING Nože s plastovými rukojeťmi lze mýt v myčce nádobí, je však doporučováno ruční mytí, které je k noži šetrnější. Upřednostňujete-li přeci jen mytí v myčce nádobí, mějte prosím na mysli, že vysoce kvalitní nože mohou být poškozeny, narazí-li během procesu mytí na jiné příbory, hrnce nebo pánve. Při vkládání nádobí do myčky je tedy nezbytné zkontrolovat, zda se ostří nožů nemohou dotýkat jiných předmětů. Výrobce také doporučuje pro případné použití myčky ekonomický program s teplotou maximálně do 55 °C. Broušení nožů ZWILLING Každý nůž je potřeba čas od času nabrousit. Pro broušení nožů ze série PROFESSIONAL "S" můžeme doporučit všechny brousky a ocílky ZWILLING, které naleznete v naší nabídce, případně lze použít i brusné kameny. Nabízíme také originální broušení přímo u výrobce - zajistíme odeslání nože do společnosti ZWILLING J. A. Henckels v Německu. V případě potřeby můžeme také doporučit nožířství se zkušenostmi s broušením nožů značky ZWILLING v Praze. (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako ZWILLING Plátkovací nůž 16 cm Professional “S“

Plátkovací nůž 18 cm Classic WÜSTHOF

Plátkovací nůž 18 cm Classic WÜSTHOF
Detail

Plátkovací nůž Classic je štíhlý nůž s robustní, dlouhou čepelí a jemným ostřím. Je vhodný pro přípravu všech druhů masa, porcování pečeně nebo krájení velkých kusů ovoce a zeleniny. Série Classic Vysoce kvalitní kované nože vyrobené v Solingenu Perfektně vyvážené, s unikátní ergonomií Pro profesionální kuchaře a nadšence v kuchyni Černá rukojeť ze speciálního syntetického materiálu Klasický vzhled se třemi nýty, dobře padne do ruky Použita špičková německá legovaná ocel X50CrMoV15 Mimořádné ostří, které se snadno udržuje Tvrdost 58 HRC Rockwellovy stupnice Speciální proces broušení PEtec řízený počítačem Přesné ruční honování a leštění pro dokonalé ostří Přísná průběžná kontrola kvality, ostří kontrolováno laserem Standardní tvar záštity pro bezpečný úchop Hladký přechod mezi záštitou a rukojetí Bezproblémové hygienické uchycení střenek Nože lze mýt v myčce nádobí – doporučujeme však ruční mytí Široký sortiment, jenž vznikl ve spolupráci s profesionálními kuchaři Prodloužená záruka na výrobní a materiálové vady 15 let Série obdržela v USA významnou pečeť kvality a hygieny NSF Série nožů Classic perfektně prezentuje nožířské umění značky WÜSTHOF. Je nejoblíbenější řadou z nabídky značky WÜSTHOF, a to nejen pro vysoký komfort použití. Jde o klasické nože s nýtovanou rukojetí, jejichž čepele jsou kovány z jednoho kusu legované nerezové nožířské oceli X50CrMoV15. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a preciznímu broušení se pyšní vysokou a dlouhotrvající ostrostí. Vysoce funkční nože Classic jsou vyrobené s velkou péčí až do posledního detailu. Přesně tak, jak se od nožů ze Solingenu očekává. Po prvním použití už nebudete chtít jiný nůž… Rukojeť nožů Classic je vyrobena z odolného syntetického materiálu v typickém designu se třemi nýty. Rukojeti byly navrženy v souladu s požadavky ergonomie, jsou určeny pro pohodlnou práci bez únavy. Kvalitní syntetika snese mytí v myčce nádobí, pro zachování kvality ostří však doporučujeme ruční mytí, které je pro kvalitní nože vhodnější. Speciální proces broušení nožů WÜSTHOF řízený počítačem slouží k tomu, aby byly nože perfektně ostré. Počítač za pomoci laseru proměří ostří nože a zadá robotu informace k perfektnímu nabroušení. Počítačová podpora výroby tak přináší nožům extrémně vysoký počáteční řezný výkon (po celé délce ostří) a jeho dlouhou životnost. Kvalita ostří je vysoká a co je důležité, snadno obnovitelná. V neposlední řadě nutno zmínit i významný certifikát NSF, který série Classic získala v USA. Cílem organizace NSF je ochrana veřejného zdraví a životního prostředí. Certifikuje mimo jiné i kuchyňské vybavení včetně nožů, které nejsou škodlivé pro lidské zdraví. Stejně tak je u výrobku testován i design, bezpečnost materiálu či použití. Logo NSF najdete na produktech, jejichž výroba je šetrná k životnímu prostředí a zbytečně ho nezatěžuje. Použité technologie a materiály K výrobě nožů WÜSTHOF je používána vysoce kvalitní německá ocel X50CrMoV15, jež má cca 0,5 procent uhlíku a jako legovací prvky chrom, molybden a vanad. Díky přidanému chromu je korozivzdorná, což je u kuchyňských nožů žádoucí. Z ocelového pásu kováním v zápustce vznikají precizní čepele. Ty jsou kaleny 15 minut při teplotě 1070 °C a posléze se ve dvou minutách prudce ochlazují na 60 °C. Následným popouštěním (proces pomalého ohřátí materiálu na teplotu 200 °C po dobu 45 minut) se čepel zbavuje vnitřního pnutí a stabilizuje se její martenzitická struktura. Čepel tak získává optimální požadovanou tvrdost 58° Rockwella a vyšší houževnatost. Speciální proces broušení nožů WÜSTHOF s názvem PEtec (Precision Edge Technology) zajišťuje ideální úhel ostří. Jde o špičkovou technologii, kdy jsou nože broušeny za pomoci robotů, které jsou řízeny a kontrolovány počítači. Výhodou tohoto postupu je přesná geometrie po celé délce ostří, pozoruhodný a extrémně vysoký počáteční řezný výkon nože, srovnatelný s ostrou břitvou, a v neposlední řadě dlouhá životnost ostří. Stabilní ostří a dokonalá geometrie nože přináší výjimečnou řezivost a přesné ovládání v řezu. Ostrý úhel poskytuje ještě vyšší ostrost, která dělá krájení příjemnější. Díky klínovému výbrusu proniká nůž bez úsilí potravinami. Standardní záštita je integrována jako součást čepele z jednoho kusu oceli. Zabezpečuje správné rozložení váhy, chrání prsty před sklouznutím na ostří a zajišťuje přesné ovládání nože. Ergonomická rukojeť je vyrobena z… (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž 18 cm Classic WÜSTHOF

Plátkovací nůž Gourmet Zwilling 20 cm

Plátkovací nůž Gourmet Zwilling 20 cm
Detail

Plátkovací nůž ZWILLING® Gourmet pro snadné a přesné krájení tenkých plátků různých druhů masa (salámu, pečeně), s délkou čepele 20 cm. Specifikace: Rukojeť z plastu, klasický design tří nýtů Hladký přechod mezi záštitou a rukojetí Speciální ocel vyráběná pro společnost ZWILLING J. A. Henckels FRIODUR® – čepel kalená mrazem SIGMAFORGE® – kovaný z jednoho kusu Tvrdost cca 57 HRC podle Rockwella Ručně broušené, laserová kontrola ostří Lze mýt v myčce nádobí, doporučujeme ruční mytí Délka čepele: 20 cm (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž Gourmet Zwilling 20 cm

ZWILLING Plátkovací nůž 20 cm Professional “S“

ZWILLING Plátkovací nůž 20 cm Professional “S“
Detail

Nůž na maso PROFESSIONAL "S" je štíhlý nůž s robustní, 20 cm dlouhou čepelí a jemným ostřím. Je vhodný pro přípravu všech druhů masa a pro porcování pečeně. Série PROFESSIONAL "S" Klasika mezi kvalitními noži Ergonomická rukojeť ze syntetiky v tradičním designu se třemi nýty Záštita Standard Hladký přechod mezi záštitou a rukojetí Speciální ocel vyráběná pro společnost ZWILLING J. A. Henckels FRIODUR® čepel, kalená mrazem SIGMAFORGE® nůž – kovaný z jednoho kusu Tvrdost cca 57 HRC Rockwellovy stupnice Ruční broušení Kontrola ostří laserem Doživotní záruka na výrobní vady čepele Nože lze mýt v myčce nádobí – doporučujeme však ruční mytí Nože série PROFESSIONAL "S" jsou celosvětově proslulé pro své důkladné dílenské zpracování, optimální rozložení váhy a bezpečné použití. Jedná se o klasické nože v designu se třemi nýty, které se díky použití speciální oceli a preciznímu ručnímu broušení pyšní vysokou a dlouhotrvající ostrostí. Profesionální kuchaři na celém světe jim důvěřují, vyzkoušejte je i vy! Po prvním použití již nebudete chtít měnit. Použité technologie a materiály Pro výrobu nožů byla použita speciální vysoce kvalitní ocel s optimálním množstvím chromu a uhlíku vyráběná dle speciálních požadavků výlučně pro společnost ZWILLING J. A. Henckels. Tato ocel s tvrdostí cca 57 HRC podle Rockwella je pružná, má dobrý počáteční řezný výkon, dlouhou životnost ostří a perfektní odolnost vůči korozi. Nože z této speciální oceli se navíc snadno ostří. Potvrzením správného „receptu“ na její výrobu je fakt, že z ní již bylo vyrobeno přes 100 milionů nožů beze změny složení oceli. Vlastnosti oceli jsou pro účely výroby nožů navíc ještě vylepšeny speciální patentovanou metodou tvrzení FRIODUR®, kdy se ocel po zahřátí na teplotu přes 1000 °C a zakalení zamražuje na -70 °C a pak ještě dvakrát ohřívá na teplotu cca 250 °C. Výsledná molekulární struktura významně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost nože proti korozi. Čepel nože je kována z jednoho kusu oceli metodou SIGMAFORGE®, která vylepšuje vlastnosti oceli. Tímto způsobem prokované čepele mají hustější a homogennější strukturu, což zajišťuje větší pevnost, houževnatost a odolnost ostří proti otupení. Stabilní ostří a dokonalá geometrie nože pak přináší výjimečnou řezivost a přesné ovládání v řezu. Ostrý úhel poskytuje ještě vyšší ostrost, která dělá krájení příjemnější. Díky klínovému výbrusu proniká nůž bez úsilí potravinami. Tvar kolébky pomáhá intuitivně používat nůž pro snadné a přesné řezání. Záštita Standard je integrována jako součást čepele z jednoho kusu oceli. Zabezpečuje správné rozložení váhy, chrání prsty před sklouznutím na ostří a zajišťuje přesné ovládání nože. Ergonomická rukojeť je vyrobena z odolného syntetického materiálu, který je nerozbitný, odolný proti nárazu či potravinovým kyselinám. Lze ji mýt v myčce nádobí. Střenky jsou ke stopce přichyceny třemi nýty. Dokonalé slícování jednotlivých částí brání zachycování usazenin a bakterií, nože tak splňují přísné hygienické normy. Údržba nožů ZWILLING Nože s plastovými rukojeťmi lze mýt v myčce nádobí, je však doporučováno ruční mytí, které je k noži šetrnější. Upřednostňujete-li přeci jen mytí v myčce nádobí, mějte prosím na mysli, že vysoce kvalitní nože mohou být poškozeny, narazí-li během procesu mytí na jiné příbory, hrnce nebo pánve. Při vkládání nádobí do myčky je tedy nezbytné zkontrolovat, zda se ostří nožů nemohou dotýkat jiných předmětů. Výrobce také doporučuje pro případné použití myčky ekonomický program s teplotou maximálně do 55 °C. Broušení nožů ZWILLING Každý nůž je potřeba čas od času nabrousit. Pro broušení nožů ze série PROFESSIONAL "S" můžeme doporučit všechny brousky a ocílky ZWILLING, které naleznete v naší nabídce, případně lze použít i brusné kameny. Nabízíme také originální broušení přímo u výrobce - zajistíme odeslání nože do společnosti ZWILLING J. A. Henckels v Německu. V případě potřeby můžeme také doporučit nožířství se zkušenostmi s broušením nožů značky ZWILLING v Praze. (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako ZWILLING Plátkovací nůž 20 cm Professional “S“

Plátkovací nůž Gourmet Zwilling 20 cm

Plátkovací nůž Gourmet Zwilling 20 cm
Detail

Plátkovací nůž ZWILLING® Gourmet pro snadné a přesné krájení tenkých plátků různých druhů masa (salámu, pečeně), s délkou čepele 20 cm. Specifikace: Rukojeť z plastu, klasický design tří nýtů Hladký přechod mezi záštitou a rukojetí Speciální ocel vyráběná pro společnost ZWILLING J. A. Henckels FRIODUR® – čepel kalená mrazem SIGMAFORGE® – kovaný z jednoho kusu Tvrdost cca 57 HRC podle Rockwella Ručně broušené, laserová kontrola ostří Lze mýt v myčce nádobí, doporučujeme ruční mytí Délka čepele: 20 cm (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž Gourmet Zwilling 20 cm

ZWILLING Plátkovací nůž 16 cm Professional “S“

ZWILLING Plátkovací nůž 16 cm Professional “S“
Detail

Nůž na maso PROFESSIONAL "S" je štíhlý nůž s robustní, 16 cm dlouhou čepelí a jemným ostřím. Je vhodný pro přípravu všech druhů masa a pro porcování pečeně. Série PROFESSIONAL "S" Klasika mezi kvalitními noži Ergonomická rukojeť ze syntetiky v tradičním designu se třemi nýty Záštita Standard Hladký přechod mezi záštitou a rukojetí Speciální ocel vyráběná pro společnost ZWILLING J. A. Henckels FRIODUR® čepel, kalená mrazem SIGMAFORGE® nůž – kovaný z jednoho kusu Tvrdost cca 57 HRC Rockwellovy stupnice Ruční broušení Kontrola ostří laserem Doživotní záruka na výrobní vady čepele Nože lze mýt v myčce nádobí – doporučujeme však ruční mytí Nože série PROFESSIONAL "S" jsou celosvětově proslulé pro své důkladné dílenské zpracování, optimální rozložení váhy a bezpečné použití. Jedná se o klasické nože v designu se třemi nýty, které se díky použití speciální oceli a preciznímu ručnímu broušení pyšní vysokou a dlouhotrvající ostrostí. Profesionální kuchaři na celém světe jim důvěřují, vyzkoušejte je i vy! Po prvním použití již nebudete chtít měnit. Použité technologie a materiály Pro výrobu nožů byla použita speciální vysoce kvalitní ocel s optimálním množstvím chromu a uhlíku vyráběná dle speciálních požadavků výlučně pro společnost ZWILLING J. A. Henckels. Tato ocel s tvrdostí cca 57 HRC podle Rockwella je pružná, má dobrý počáteční řezný výkon, dlouhou životnost ostří a perfektní odolnost vůči korozi. Nože z této speciální oceli se navíc snadno ostří. Potvrzením správného „receptu“ na její výrobu je fakt, že z ní již bylo vyrobeno přes 100 milionů nožů beze změny složení oceli. Vlastnosti oceli jsou pro účely výroby nožů navíc ještě vylepšeny speciální patentovanou metodou tvrzení FRIODUR®, kdy se ocel po zahřátí na teplotu přes 1000 °C a zakalení zamražuje na -70 °C a pak ještě dvakrát ohřívá na teplotu cca 250 °C. Výsledná molekulární struktura významně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost nože proti korozi. Čepel nože je kována z jednoho kusu oceli metodou SIGMAFORGE®, která vylepšuje vlastnosti oceli. Tímto způsobem prokované čepele mají hustější a homogennější strukturu, což zajišťuje větší pevnost, houževnatost a odolnost ostří proti otupení. Stabilní ostří a dokonalá geometrie nože pak přináší výjimečnou řezivost a přesné ovládání v řezu. Ostrý úhel poskytuje ještě vyšší ostrost, která dělá krájení příjemnější. Díky klínovému výbrusu proniká nůž bez úsilí potravinami. Tvar kolébky pomáhá intuitivně používat nůž pro snadné a přesné řezání. Záštita Standard je integrována jako součást čepele z jednoho kusu oceli. Zabezpečuje správné rozložení váhy, chrání prsty před sklouznutím na ostří a zajišťuje přesné ovládání nože. Ergonomická rukojeť je vyrobena z odolného syntetického materiálu, který je nerozbitný, odolný proti nárazu či potravinovým kyselinám. Lze ji mýt v myčce nádobí. Střenky jsou ke stopce přichyceny třemi nýty. Dokonalé slícování jednotlivých částí brání zachycování usazenin a bakterií, nože tak splňují přísné hygienické normy. Údržba nožů ZWILLING Nože s plastovými rukojeťmi lze mýt v myčce nádobí, je však doporučováno ruční mytí, které je k noži šetrnější. Upřednostňujete-li přeci jen mytí v myčce nádobí, mějte prosím na mysli, že vysoce kvalitní nože mohou být poškozeny, narazí-li během procesu mytí na jiné příbory, hrnce nebo pánve. Při vkládání nádobí do myčky je tedy nezbytné zkontrolovat, zda se ostří nožů nemohou dotýkat jiných předmětů. Výrobce také doporučuje pro případné použití myčky ekonomický program s teplotou maximálně do 55 °C. Broušení nožů ZWILLING Každý nůž je potřeba čas od času nabrousit. Pro broušení nožů ze série PROFESSIONAL "S" můžeme doporučit všechny brousky a ocílky ZWILLING, které naleznete v naší nabídce, případně lze použít i brusné kameny. Nabízíme také originální broušení přímo u výrobce - zajistíme odeslání nože do společnosti ZWILLING J. A. Henckels v Německu. V případě potřeby můžeme také doporučit nožířství se zkušenostmi s broušením nožů značky ZWILLING v Praze. (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako ZWILLING Plátkovací nůž 16 cm Professional “S“

Plátkovací nůž Gourmet Zwilling 20 cm

Plátkovací nůž Gourmet Zwilling 20 cm
Detail

Plátkovací nůž ZWILLING® Gourmet pro snadné a přesné krájení tenkých plátků různých druhů masa (salámu, pečeně), s délkou čepele 20 cm. Specifikace: Rukojeť z plastu, klasický design tří nýtů Hladký přechod mezi záštitou a rukojetí Speciální ocel vyráběná pro společnost ZWILLING J. A. Henckels FRIODUR® – čepel kalená mrazem SIGMAFORGE® – kovaný z jednoho kusu Tvrdost cca 57 HRC podle Rockwella Ručně broušené, laserová kontrola ostří Lze mýt v myčce nádobí, doporučujeme ruční mytí Délka čepele: 20 cm (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Plátkovací nůž Gourmet Zwilling 20 cm

ZWILLING Plátkovací nůž 16 cm Professional “S“

ZWILLING Plátkovací nůž 16 cm Professional “S“
Detail

Nůž na maso PROFESSIONAL "S" je štíhlý nůž s robustní, 16 cm dlouhou čepelí a jemným ostřím. Je vhodný pro přípravu všech druhů masa a pro porcování pečeně. Série PROFESSIONAL "S" Klasika mezi kvalitními noži Ergonomická rukojeť ze syntetiky v tradičním designu se třemi nýty Záštita Standard Hladký přechod mezi záštitou a rukojetí Speciální ocel vyráběná pro společnost ZWILLING J. A. Henckels FRIODUR® čepel, kalená mrazem SIGMAFORGE® nůž – kovaný z jednoho kusu Tvrdost cca 57 HRC Rockwellovy stupnice Ruční broušení Kontrola ostří laserem Doživotní záruka na výrobní vady čepele Nože lze mýt v myčce nádobí – doporučujeme však ruční mytí Nože série PROFESSIONAL "S" jsou celosvětově proslulé pro své důkladné dílenské zpracování, optimální rozložení váhy a bezpečné použití. Jedná se o klasické nože v designu se třemi nýty, které se díky použití speciální oceli a preciznímu ručnímu broušení pyšní vysokou a dlouhotrvající ostrostí. Profesionální kuchaři na celém světe jim důvěřují, vyzkoušejte je i vy! Po prvním použití již nebudete chtít měnit. Použité technologie a materiály Pro výrobu nožů byla použita speciální vysoce kvalitní ocel s optimálním množstvím chromu a uhlíku vyráběná dle speciálních požadavků výlučně pro společnost ZWILLING J. A. Henckels. Tato ocel s tvrdostí cca 57 HRC podle Rockwella je pružná, má dobrý počáteční řezný výkon, dlouhou životnost ostří a perfektní odolnost vůči korozi. Nože z této speciální oceli se navíc snadno ostří. Potvrzením správného „receptu“ na její výrobu je fakt, že z ní již bylo vyrobeno přes 100 milionů nožů beze změny složení oceli. Vlastnosti oceli jsou pro účely výroby nožů navíc ještě vylepšeny speciální patentovanou metodou tvrzení FRIODUR®, kdy se ocel po zahřátí na teplotu přes 1000 °C a zakalení zamražuje na -70 °C a pak ještě dvakrát ohřívá na teplotu cca 250 °C. Výsledná molekulární struktura významně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost nože proti korozi. Čepel nože je kována z jednoho kusu oceli metodou SIGMAFORGE®, která vylepšuje vlastnosti oceli. Tímto způsobem prokované čepele mají hustější a homogennější strukturu, což zajišťuje větší pevnost, houževnatost a odolnost ostří proti otupení. Stabilní ostří a dokonalá geometrie nože pak přináší výjimečnou řezivost a přesné ovládání v řezu. Ostrý úhel poskytuje ještě vyšší ostrost, která dělá krájení příjemnější. Díky klínovému výbrusu proniká nůž bez úsilí potravinami. Tvar kolébky pomáhá intuitivně používat nůž pro snadné a přesné řezání. Záštita Standard je integrována jako součást čepele z jednoho kusu oceli. Zabezpečuje správné rozložení váhy, chrání prsty před sklouznutím na ostří a zajišťuje přesné ovládání nože. Ergonomická rukojeť je vyrobena z odolného syntetického materiálu, který je nerozbitný, odolný proti nárazu či potravinovým kyselinám. Lze ji mýt v myčce nádobí. Střenky jsou ke stopce přichyceny třemi nýty. Dokonalé slícování jednotlivých částí brání zachycování usazenin a bakterií, nože tak splňují přísné hygienické normy. Údržba nožů ZWILLING Nože s plastovými rukojeťmi lze mýt v myčce nádobí, je však doporučováno ruční mytí, které je k noži šetrnější. Upřednostňujete-li přeci jen mytí v myčce nádobí, mějte prosím na mysli, že vysoce kvalitní nože mohou být poškozeny, narazí-li během procesu mytí na jiné příbory, hrnce nebo pánve. Při vkládání nádobí do myčky je tedy nezbytné zkontrolovat, zda se ostří nožů nemohou dotýkat jiných předmětů. Výrobce také doporučuje pro případné použití myčky ekonomický program s teplotou maximálně do 55 °C. Broušení nožů ZWILLING Každý nůž je potřeba čas od času nabrousit. Pro broušení nožů ze série PROFESSIONAL "S" můžeme doporučit všechny brousky a ocílky ZWILLING, které naleznete v naší nabídce, případně lze použít i brusné kameny. Nabízíme také originální broušení přímo u výrobce - zajistíme odeslání nože do společnosti ZWILLING J. A. Henckels v Německu. V případě potřeby můžeme také doporučit nožířství se zkušenostmi s broušením nožů značky ZWILLING v Praze. (chefshop.cz)

Podobné produkty ako ZWILLING Plátkovací nůž 16 cm Professional “S“

ZWILLING Plátkovací nůž 20 cm Professional “S“

ZWILLING Plátkovací nůž 20 cm Professional “S“
Detail

Nůž na maso PROFESSIONAL "S" je štíhlý nůž s robustní, 20 cm dlouhou čepelí a jemným ostřím. Je vhodný pro přípravu všech druhů masa a pro porcování pečeně. Série PROFESSIONAL "S" Klasika mezi kvalitními noži Ergonomická rukojeť ze syntetiky v tradičním designu se třemi nýty Záštita Standard Hladký přechod mezi záštitou a rukojetí Speciální ocel vyráběná pro společnost ZWILLING J. A. Henckels FRIODUR® čepel, kalená mrazem SIGMAFORGE® nůž – kovaný z jednoho kusu Tvrdost cca 57 HRC Rockwellovy stupnice Ruční broušení Kontrola ostří laserem Doživotní záruka na výrobní vady čepele Nože lze mýt v myčce nádobí – doporučujeme však ruční mytí Nože série PROFESSIONAL "S" jsou celosvětově proslulé pro své důkladné dílenské zpracování, optimální rozložení váhy a bezpečné použití. Jedná se o klasické nože v designu se třemi nýty, které se díky použití speciální oceli a preciznímu ručnímu broušení pyšní vysokou a dlouhotrvající ostrostí. Profesionální kuchaři na celém světe jim důvěřují, vyzkoušejte je i vy! Po prvním použití již nebudete chtít měnit. Použité technologie a materiály Pro výrobu nožů byla použita speciální vysoce kvalitní ocel s optimálním množstvím chromu a uhlíku vyráběná dle speciálních požadavků výlučně pro společnost ZWILLING J. A. Henckels. Tato ocel s tvrdostí cca 57 HRC podle Rockwella je pružná, má dobrý počáteční řezný výkon, dlouhou životnost ostří a perfektní odolnost vůči korozi. Nože z této speciální oceli se navíc snadno ostří. Potvrzením správného „receptu“ na její výrobu je fakt, že z ní již bylo vyrobeno přes 100 milionů nožů beze změny složení oceli. Vlastnosti oceli jsou pro účely výroby nožů navíc ještě vylepšeny speciální patentovanou metodou tvrzení FRIODUR®, kdy se ocel po zahřátí na teplotu přes 1000 °C a zakalení zamražuje na -70 °C a pak ještě dvakrát ohřívá na teplotu cca 250 °C. Výsledná molekulární struktura významně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost nože proti korozi. Čepel nože je kována z jednoho kusu oceli metodou SIGMAFORGE®, která vylepšuje vlastnosti oceli. Tímto způsobem prokované čepele mají hustější a homogennější strukturu, což zajišťuje větší pevnost, houževnatost a odolnost ostří proti otupení. Stabilní ostří a dokonalá geometrie nože pak přináší výjimečnou řezivost a přesné ovládání v řezu. Ostrý úhel poskytuje ještě vyšší ostrost, která dělá krájení příjemnější. Díky klínovému výbrusu proniká nůž bez úsilí potravinami. Tvar kolébky pomáhá intuitivně používat nůž pro snadné a přesné řezání. Záštita Standard je integrována jako součást čepele z jednoho kusu oceli. Zabezpečuje správné rozložení váhy, chrání prsty před sklouznutím na ostří a zajišťuje přesné ovládání nože. Ergonomická rukojeť je vyrobena z odolného syntetického materiálu, který je nerozbitný, odolný proti nárazu či potravinovým kyselinám. Lze ji mýt v myčce nádobí. Střenky jsou ke stopce přichyceny třemi nýty. Dokonalé slícování jednotlivých částí brání zachycování usazenin a bakterií, nože tak splňují přísné hygienické normy. Údržba nožů ZWILLING Nože s plastovými rukojeťmi lze mýt v myčce nádobí, je však doporučováno ruční mytí, které je k noži šetrnější. Upřednostňujete-li přeci jen mytí v myčce nádobí, mějte prosím na mysli, že vysoce kvalitní nože mohou být poškozeny, narazí-li během procesu mytí na jiné příbory, hrnce nebo pánve. Při vkládání nádobí do myčky je tedy nezbytné zkontrolovat, zda se ostří nožů nemohou dotýkat jiných předmětů. Výrobce také doporučuje pro případné použití myčky ekonomický program s teplotou maximálně do 55 °C. Broušení nožů ZWILLING Každý nůž je potřeba čas od času nabrousit. Pro broušení nožů ze série PROFESSIONAL "S" můžeme doporučit všechny brousky a ocílky ZWILLING, které naleznete v naší nabídce, případně lze použít i brusné kameny. Nabízíme také originální broušení přímo u výrobce - zajistíme odeslání nože do společnosti ZWILLING J. A. Henckels v Německu. V případě potřeby můžeme také doporučit nožířství se zkušenostmi s broušením nožů značky ZWILLING v Praze. (chefshop.cz)

Podobné produkty ako ZWILLING Plátkovací nůž 20 cm Professional “S“
Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 17 cm (černá) (SNHPNC17), Samura HARAKIRI Plátkovací nůž 9,9 cm (černá) (SNHPNC), Samura HARAKIRI Univerzální nůž 12 cm (černá) (SNHUNC), Samura HARAKIRI Univerzální nůž 15 cm (černá) (SNHUNC15), Samura DAMASCUS Plátkovací nůž 20 cm (SNDPN), Samura GOLF Plátkovací nůž 25 cm (SNGPN), Samura SHADOW Plátkovací nůž 19,6 cm (SNSHPN), Samura DAMASCUS 67 Plátkovací nůž 19 cm (Mikarta) (SND67PNM), Samura REPTILE Plátkovací nůž 27 cm (SRP-0045) (SNRPN), Samura PRO-S Plátkovací nůž 20 cm (SP-0045) (SNPSPN), Samura OKINAWA Nůž Nakiri 17 cm (SNONN17), Samura OKINAWA Nůž Gyuto 17 cm (SNONG), Samura BLACKSMITH Nůž Nakiri 17 cm (SNBLNN), Samura KAIJU Nůž Nakiri 17 cm (SNKNNI), Samura SHADOW Nůž Nakiri 17 cm (SNSHNN), Samura MO-V Stonewash Plátkovací nůž 23 cm (SM-0045B) (SNMVSWPN23), Samura MO-V Stonewash Nůž Nakiri 17 cm (SM-0043B) (SNMVSWNN), Schwertkrone Solingen Plátkovací nůž 32 cm (MO70101), LAMART LT2114 NŮŽ PLÁTKOVACÍ 19 CM SHAPU (LT2114), Samura BAMBOO Šéfkuchařský nůž 20 cm (SNBSN), Samura SHADOW Nůž Santoku 17,5 cm (SNSHNS), Samura DAMASCUS Univerzální nůž 15 cm (SNDUN15), Samura GOLF Univerzální nůž 16 cm (SNGUN), Samura BLACKSMITH Univerzální nůž 16 cm (SNBLUB), Samura KAIJU Univerzální nůž 15 cm (SNKUN), Samura KAIJU Nůž Santoku 18 cm (SNKNS), Samura OKINAWA Nůž Santoku 17,5 cm (SNONS), Samura BAMBOO Univerzální nůž 12,5 cm (SNBUN), Samura SHADOW Šéfkuchařský nůž 28 cm (SNSHSN), Samura SHADOW Univerzální nůž 12 cm (SNSHUN)