Samsung wireless lan adapter wis09abgn

Hori Wired LAN Adapter (NSP220)

Hori Wired LAN Adapter  (NSP220)

adaptér pro Nintendo Switch Speciální adaptér pro Nintendo Switch umožňuje spolehlivé připojení k internetu pomocí klasického ethernetového kabelu. Tento adaptér stačí zapojit do USB konektoru na vaší herní konzoli. Tento produkt se pyšní oficiální licencí od společnosti Nintendo. Díky rychlému připojení k síti pomocí toho adaptéru si užijete mnohem více zábavy. Klíčové vlastnosti Hori Wired LAN AdapterUrčeno pro Nintendo SwitchUmožňuje spolehlivé připojení k sítiNintendo licenceSnadné použití (alza.cz)

VU+ LAN USB Adapter (U1540)

VU+ LAN USB Adapter (U1540)

WiFi Dongle 2.4GHz s 5dB anténou, pro satelitní přijímače AB CryptoBox 400/450, 500/550HD, 600/650HD/652HD, Ferguson 102E/202E/103/203, VU+ Zero, SOLO SE, SOLO SE V2, SOLO 2 a Openbox S2, S2 MINI, S2 MINI HD+, S3 MINI a S3 CI Zapomeňte na kabely a ihned se připojte k místnímu bezdrátovému routeru. Adaptér rozšíří váš přijímač o rychlé a stabilní WiFi připojení. Nechce se vám tahat na velkou vzdálenost nevzhledný kabel? WiFi adaptér do USB toto ihned vyřeší. Díky WiFi se okamžitě připojíte k domácím bezdrátovému routeru. Velká, výkonná anténa se kladně podílí na vysoké rychlosti a stabilním připojení i při větší vzdálenosti. Adaptér je kompatibilní s každou bezdrátovou normou provozovanou v pásmu 2,4 GHz. Klíčové vlastnostiRozšíření o WiFi … (alza.cz)

VU+ Wireless USB Adapter (U154)

VU+ Wireless USB Adapter (U154)

WiFi modul 150Mbps, pro satelitní přijímače VU+ a pro AB CryptoBox 6XX/5XX/4XX Připojte váš satelitní přijímač bezdrátovým WiFi místo klasického síťového kabelu. S bezdrátovým modulem se vyhnete nepříjemnému tahání kabelu od vašeho modemu či routeru. Tento modul stačí pouze zapojit do USB portu přijímače, vložit nastavení vaší stávající sítě a jste připraveni na nekonečný svět internetu.Parametry a specifikace:Určeno pro: satelitní přijímače Vu+Rozhraní: USB, WiFiRychlost: 150MbpsPro modely: Celá řada VU+ a celá řada AB CryptoBox 6XX/5XX/4XX (alza.cz)

Epico Wireless Charger 10W bílá s adaptérem (9915111100002)

Epico Wireless Charger 10W bílá s adaptérem (9915111100002)

Bezdrátová nabíječka technologie Qi, pro Fast charge napětí 9V/1.8A Nabíjejte pokrokově a stylověNabíjet svá zařízení prostřednictvím zamotaných kabelů je dnes už jen velice nepraktický přežitek. Vydejte se proto společně s nabíjecí podložkou Epico Wireless Charger moderní cestou - odteď už jen bezdrátově! Na nabíjecí podložku můžete položit jakékoliv zařízení, které podporuje bezdrátové nabíjení, a o nic víc se nemusíte starat. Žádné hledání správné polohy, žádné hledání správného úhlu. Elegantnost principu bezdrátového nabíjení pak už jen dovršuje samotný design nabíjecí podložky, který je jednoduchý, praktický a futuristicky obohatí jakýkoliv interiér. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Podpora 7.5W a 10W wireless Fast ChargeDíky podpoře Qi standardu… (alza.cz)

Samsung Wireless Charger Duo Bílá (EP-N6100TWEGWW)

Samsung Wireless Charger Duo Bílá (EP-N6100TWEGWW)

Bezdrátová nabíječka duální Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung stylově pomocí duální podložky pro bezdrátové nabíjení. Kdykoliv si usmyslíte, stačí přístroj položit na podložku a o nic víc se již nemusíte starat. Tato nabíjecí podložka je vybavena funkcí rychlého nabíjení a podporuje všechna zařízení s Qi. Celkově snižuje dobu nabíjení, snadno se nastavuje a používá. Její velkou výhodou je nabíjení až dvou přístrojů najednou. Praktická led dioda vás bude informovat o stavu nabíjení.  Klíčové vlastnosti duální nabíjecí podložky značky Samsung v bílé barvěKompatibilní s mobilními telefony značky Samsung s podporou QiPodpora funkce rychlého nabíjeníMožnost nabíjení až 2 různých přístrojůElegantní bílý vzhled (alza.cz)

BOSE SoundTouch Wireless Link adapter (B 767397-2110)

BOSE SoundTouch Wireless Link adapter (B 767397-2110)

Adaptér Proměňte vaše stereo nebo domácí kino přidáním adaptéru SoundTouch Wireless Link a streamujte hudbu z vašeho domova prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth.Nedáte dopustit na své stávající reproduktory? A nemrzí vás, že nemůžete proniknout do světa bezdrátové hudby? Nyní můžete. Proměňte vaše stereo nebo domácí kino přidáním adaptéru SoundTouch Wireless Link a streamujte hudbu z vašeho domova prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth. Aplikace SoundTouch umožní ovládat hudbu rychle a snadno - můžete ji dokonce poslouchat ve všech místech vašeho domova tím, že rozšíříte svou sbírku o další SoundTouch reproduktory. Klíčové vlastnostiPřináší komfort bezdrátové hudby přidáním k vašim stávajícím reproduktorůmSnadný přístup k oblíbené hudbě - přes Wi-Fi nebo… (alza.cz)

Samsung Wireless Charger Duo Černá (EP-N6100TBEGWW)

Samsung Wireless Charger Duo Černá (EP-N6100TBEGWW)

Bezdrátová nabíječka duální Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung stylově pomocí duální podložky pro bezdrátové nabíjení. Kdykoliv si usmyslíte, stačí přístroj položit na podložku a o nic víc se již nemusíte starat. Tato nabíjecí podložka je vybavena funkcí rychlého nabíjení a podporuje všechna zařízení s Qi. Celkově snižuje dobu nabíjení, snadno se nastavuje a používá. Její velkou výhodou je nabíjení až dvou přístrojů najednou. Praktická led dioda vás bude informovat o stavu nabíjení.  Klíčové vlastnosti duální nabíjecí podložky značky Samsung v černé barvěKompatibilní s mobilními telefony značky Samsung s podporou QiPodpora funkce rychlého nabíjeníMožnost nabíjení až 2 různých přístrojůElegantní černý vzhled (alza.cz)

Samsung Wireless Charger Pad Černá (EP-P3100TBEGWW)

Samsung Wireless Charger Pad Černá (EP-P3100TBEGWW)

Bezdrátová nabíječka originální, modelový rok 2018 Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung Galaxy S8 nebo S8 Plus stylově pomocí podložky pro bezdrátové nabíjení. Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte své mobilní zařízení Samsung stylově pomocí podložky Samsung Wireless Charger Pad v černém provedení pro bezdrátové nabíjení. Kdykoliv si usmyslíte, tak stačí přístroj položit na podložku a o nic víc se již nemusíte starat. Nechybí ani podpora rychlého nabíjení. Po pouhých 10 minutách nabíjení budete moci 120 minut telefonovat, 60 minut přehrávat videa anebo strávit 50 minut na sociálních sítích.  Klíčové vlastnosti nabíjecí podložky Samsung Wireless Charger PadKompatibilní se zařízeními SamsungPodpora… (alza.cz)

Samsung Wireless Charger Pad Bílá (EP-P3100TWEGWW)

Samsung Wireless Charger Pad Bílá (EP-P3100TWEGWW)

Bezdrátová nabíječka originální, modelový rok 2018 Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung Galaxy S8 nebo S8 Plus stylově pomocí podložky pro bezdrátové nabíjení. Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte své mobilní zařízení Samsung stylově pomocí podložky Samsung Wireless Charger Pad v bílém provedení pro bezdrátové nabíjení. Kdykoliv si usmyslíte, tak stačí přístroj položit na podložku a o nic víc se již nemusíte starat. Nechybí ani podpora rychlého nabíjení. Po pouhých 10 minutách nabíjení budete moci 120 minut telefonovat, 60 minut přehrávat videa anebo strávit 50 minut na sociálních sítích.  Klíčové vlastnosti nabíjecí podložky Samsung Wireless Charger PadKompatibilní se zařízeními SamsungPodpora… (alza.cz)

Samsung Wireless Battery Pack 10000mAh Pink (EB-U1200CPEGWW)

Samsung Wireless Battery Pack 10000mAh Pink (EB-U1200CPEGWW)

Powerbanka pro mobilní telefony a obdobná zařízení, 10000 mAh, podpora rychlonabíjení, QI bezdrátové nabíjení až 12 V a 2 A, LED indikace stavu Bez kabelů, bez problémůProč na dovolené nebo na služební cestě hledat nabíječku a zásuvku? Stačí vám powerbanka s bezdrátovým nabíjením od společnosti Samsung. A nemusíte být zrovna v autě nebo v divočině, abyste její schopnosti ocenili. Díky kapacitě 10 000 mAh totiž zvládne naplno dobít i několik telefonů, využívá kabel USB-C i standard bezdrátového nabíjení Qi a podporuje nabíjení dvou přístrojů najednou. Zvládne dvě zařízení najednouBezdrátová powerbanka s kapacitou 10 000 mAh je praktická ve více ohledech. K běžným výhodám záložní baterie totiž přidává schopnost nabíjet dvě zařízení současně. Možná máte… (alza.cz)

Samsung Wireless Battery Pack 10000mAh Silver (EB-U1200CSEGWW)

Samsung Wireless Battery Pack 10000mAh Silver (EB-U1200CSEGWW)

Powerbanka pro mobilní telefony a obdobná zařízení, 10000 mAh, QI bezdrátové nabíjení Bez kabelů, bez problémůProč na dovolené nebo na služební cestě hledat nabíječku a zásuvku? Stačí vám powerbanka s bezdrátovým nabíjením od společnosti Samsung. A nemusíte být zrovna v autě nebo v divočině, abyste její schopnosti ocenili. Díky kapacitě 10 000 mAh totiž zvládne naplno dobít i několik telefonů, využívá kabel USB-C i standard bezdrátového nabíjení Qi a podporuje nabíjení dvou přístrojů najednou. Zvládne dvě zařízení najednouBezdrátová powerbanka s kapacitou 10 000 mAh je praktická ve více ohledech. K běžným výhodám záložní baterie totiž přidává schopnost nabíjet dvě zařízení současně. Možná máte pracovní a soukromý telefon, třeba potřebujete dobít svůj… (alza.cz)

Xbox One Wireless Controller + Bezdrátový adaptér pro Windows 10 (4N7…

Xbox One Wireless Controller + Bezdrátový adaptér pro Windows 10 (4N7-00002)

Gamepad - určen jak pro Xbox One tak PC, balení obsahuje bezdrátový přijímač, možno připojit až čtyři ovladače Gamepad Xbox One Wireless Controller + bezdrátový adaptér pro Windows 10Speciální edice bezdrátového ovladače Xbox One Wireless Controller má všechny přednosti standardního bezdrátového ovladače. K tomu však navíc přidává možnost jednoduchého propojení s herním počítačem na systému Windows 10.Speciální edice bílého lunárního bezdrátového ovladače Xbox One Wireless Controller má všechny přednosti standardního bezdrátového ovladače. K tomu však navíc přidává luxusní zlato-bílý design a úchyty s vylepšenou texturou pro přesnější a komfortnější ovládání.Ucítíte každý nárazOvladač Xbox One Wireless Controller je nástupce mnohokrát oceňovaného ovladače pro konzoli Xbox 360. Ještě… (alza.cz)

Samsung Wireless Charger Stand Qi EP-PG950B černá (EP-PG950BBEGWW)

Samsung Wireless Charger Stand Qi EP-PG950B černá (EP-PG950BBEGWW)

Bezdrátová nabíječka s podporou rychlonabíjení Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung Galaxy S8 nebo S8 Plus stylově pomocí podložky pro bezdrátové nabíjení. Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung Galaxy S8 nebo S8 Plus stylově pomocí podložky pro bezdrátové nabíjení. Kdykoliv si usmyslíte, tak stačí přístroj položit na podložku a o nic víc se již nemusíte starat. Zařízení umožňuje dva způsoby použití – díky skládacímu mechanismu ji lze používat jako rovnou podložku nebo dok ve vzpřímené poloze. I samotný mobilní telefon můžete umístit ve dvou pozicích – na šířku nebo na výšku. Nechybí ani podpora rychlého nabíjení. Po pouhých 10 minutách nabíjení budete moci 120 minut telefonovat, 60 minut… (alza.cz)

Microsoft Xbox One Wireless Controller Adapter for Windows (6HN-00003)

Microsoft Xbox One Wireless Controller Adapter for Windows (6HN-00003)

Bezdrátový adaptér - bezdrátový adaptér, který umožňuje k PC s Windows 8 a 10 napárovat až 4 ovladače Xbox One  Herní konzole Xbox One nabízí neuvěřitelné množství zážitků, které si nově můžete zcela jednoduše vychutnat i prostřednictvím vašeho počítače. Stačí mít nový operační systém Microsoft Windows 10, který podporuje streamování her z Xboxu One a pořídit si Xbox One Wireless Controller Adapter for Windows.Zážitky z Xboxu na počítači s WindowsK ovládání her samozřejmě potřebujete oblíbený Xbox One ovladač. Díky novému bezdrátovému adaptéru však konečně opustíte nutné propojení microUSB kabelem a užijete si plně bezdrátové pohodlí. Adaptér podporuje připojení až čtveřice ovladačů, takže si klidně zahrajete i FIFU 16 proti kamarádovi. Ani… (alza.cz)

Hyper Juice Wireless Charger adaptér pro Apple AirPods (HY-HJ-APR-100)

Hyper Juice Wireless Charger adaptér pro Apple AirPods (HY-HJ-APR-100)

Nabíjecí pouzdro - určeno pro bezdrátové nabíjení Apple AirPods, kompatibilní s jakoukoliv 5W bezdrátovou nabíječkou se standardem Qi, plné nabití sluchátek i pouzdra za 1.5h, zelený led indikátor správného propojení s AirPody a nabíjení (alza.cz)

Samsung Galaxy Watch Wireless Charging Dock Černá (EP-YO805BBEGWW)

Samsung Galaxy Watch Wireless Charging Dock Černá (EP-YO805BBEGWW)

Nabíječka originální Dopřejte si volnost a pohodlí při dobíjeních vašich chytrých zařízení Samsung s touto bezdrátovou nabíječkou. Sami uvidíte, že je to ideální a praktický doplněk, který si jistojistě oblíbíte. Je vyroben z kvalitního materiálu, disponuje indikační LED diodou a samozřejmě moderním konektorem micro USB. Zařízení Samsung stačí jednoduše do nabíječky položit a už se o nic nestarat.  Klíčové vlastnosti nabíječky Samsung Galaxy Watch Wireless Charging DockBezdrátová nabíječkaPodpora rychlého nabíjeníElegantní černý vzhled nabíječkyOriginální příslušenství Samsung (alza.cz)

Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TBEGWW Black (EP…

Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TBEGWW Black (EP-P5200TBEGWW)

Bezdrátová nabíječka , Fast Charging Nabíjení přístrojů v dnešním hektickém světě nikdy nebylo snadnější. Díky inovativním technologiím už stačí pouze položit telefon na podložku bez otravného a zdlouhavého připojování kabelů a konektorů. Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TBEGWW je duální bezdrátovou nabíječkou, která nabije zároveň dva přístroje položené na její vrchní stranu. Díky technologii Fast Charging podporuje rychlé nabíjení a je tak výborným pomocníkem kdykoliv vašim přístrojům dojde baterie. Klíčové vlastnosti bezdrátové duální nabíječky Samsung, černáElegantní nabíjecí stanice od značky SamsungDuální bezdrátová nabíječka, která nabije až dva přístroje současněVhodná pro smartphony, chytré hodinky a mnoho dalších přístrojů podporujících… (alza.cz)

Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TWEGWW White (EP…

Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TWEGWW White (EP-P5200TWEGWW)

Bezdrátová nabíječka , Fast Charging Nabíjení přístrojů v dnešním hektickém světě nikdy nebylo snadnější. Díky inovativním technologiím už stačí pouze položit telefon na podložku bez otravného a zdlouhavého připojování kabelů a konektorů. Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TBEGWW je duální bezdrátovou nabíječkou, která nabije zároveň dva přístroje položené na její vrchní stranu. Díky technologii Fast Charging podporuje rychlé nabíjení a je tak výborným pomocníkem kdykoliv vašim přístrojům dojde baterie. Klíčové vlastnosti bezdrátové duální nabíječky Samsung, bíláElegantní nabíjecí stanice od značky SamsungDuální bezdrátová nabíječka, která nabije až dva přístroje současněVhodná pro smartphony, chytré hodinky a mnoho dalších přístrojů podporujících… (alza.cz)

Samsung Fast Wireless Charger Stand Qi EP-NG930B černá (EP…

Samsung Fast Wireless Charger Stand Qi EP-NG930B černá (EP-NG930BBEGWW)

Bezdrátová nabíječka pro Samsung Galaxy S8, S7, S6, S9 a iPhone 8, podpora rychlonabíjení Bezdrátová induktivní stanice s Qi certifikací umožňuje stylové nabíjení bez nutnosti neustále připojovat kabel. Zároveň funguje jako velmi parádní a hlavně praktický stojánek vašeho nové telefonu, takže budete mít neustále přehled o všech zmeškaných notifikacích. Po designové stránce se jedná o velmi povedený artikl, který nadčasově obohatí každý prostor.Bezdrátová induktivní stanice s Qi certifikací umožňuje stylové nabíjení bez nutnosti neustále připojovat kabel. Zároveň funguje jako velmi parádní a hlavně praktický stojánek vašeho nového telefonu, takže budete mít neustále přehled o všech zmeškaných notifikacích. Po designové stránce se jedná o velmi povedený artikl, který nadčasově obohatí… (alza.cz)

Samsung micro SDXC 64GB PRO Endurance + SD adaptér (MB-MJ64GA/EU)

Samsung micro SDXC 64GB PRO Endurance + SD adaptér (MB-MJ64GA/EU)

Paměťová karta čtení až až 100MB/s, zápis až až 30MB/s, Class 10, Grade 1 Paměťová karta Samsung MicroSDXC 64 GB PRO Endurance je ideálním řešením pro použití v bezpečnostních kamerách, kamerách do auta a osobních kamerách. Karta Samsung MicroSDXC je výjimečně spolehlivá a má bezkonkurenční výdrž při nepřetržitém nahrávání videa ve vysokém rozlišení ve všech podmínkách. Nikdy tak nepřijdete o dokumentaci klíčových kritických okamžiků z vašich videonahrávek.  Klíčové vlastnosti karty Samsung MicroSDXC 64 GB PRO EnduranceKarta Samsung MicroSDXC 64 GB PRO Endurance je ideální pro bezpečnostní kamery a do autaVýjimečně spolehlivá při nepřetržitém nahrávání videa ve vysokém rozlišeníBezkonkurenčních 26 280 hodin nepřetržitého záznamuOdolná vůči magnetům a… (alza.cz)

Samsung micro SDXC 128GB PRO Endurance + SD adaptér (MB-MJ128GA/EU)

Samsung micro SDXC 128GB PRO Endurance + SD adaptér (MB-MJ128GA/EU)

Paměťová karta čtení až až 100MB/s, zápis až až 30MB/s, Class 10, Grade 1 Paměťová karta Samsung MicroSDXC 128 GB PRO Endurance je ideálním řešením pro použití v bezpečnostních kamerách, kamerách do auta a osobních kamerách. Karta Samsung MicroSDXC je výjimečně spolehlivá a má bezkonkurenční výdrž při nepřetržitém nahrávání videa ve vysokém rozlišení ve všech podmínkách. Nikdy tak nepřijdete o dokumentaci klíčových kritických okamžiků z vašich videonahrávek.  Klíčové vlastnosti karty Samsung MicroSDXC 128 GB PRO EnduranceKarta Samsung MicroSDXC 128 GB PRO Endurance je ideální pro bezpečnostní kamery a do autaVýjimečně spolehlivá při nepřetržitém nahrávání videa ve vysokém rozlišeníBezkonkurenčních 43 800 hodin (5 let) nepřetržitého záznamuOdolná vůči magnetům… (alza.cz)

Samsung micro SDHC 32GB PRO Endurance + SD adaptér (MB-MJ32GA/EU)

Samsung micro SDHC 32GB PRO Endurance + SD adaptér (MB-MJ32GA/EU)

Paměťová karta čtení až 100MB/s, zápis až až 30MB/s , Class 10, Grade 1 Paměťová karta Samsung MicroSDHC 32 GB PRO Endurance je ideálním řešením pro použití v bezpečnostních kamerách, kamerách do auta a osobních kamerách. Karta Samsung MicroSDHC je výjimečně spolehlivá a má bezkonkurenční výdrž při nepřetržitém nahrávání videa ve vysokém rozlišení ve všech podmínkách. Nikdy tak nepřijdete o dokumentaci klíčových kritických okamžiků z vašich videonahrávek.  Klíčové vlastnosti karty Samsung MicroSDHC 32 GB PRO EnduranceKarta Samsung MicroSDHC 32 GB PRO Endurance je ideální pro bezpečnostní kamery a do autaVýjimečně spolehlivá při nepřetržitém nahrávání videa ve vysokém rozlišeníBezkonkurenčních 17 520 hodin nepřetržitého záznamuOdolná vůči magnetům a… (alza.cz)

Samsung MicroSDHC 32GB EVO UHS-I U1 + SD adaptér (MB-MP32GA/EU)

Samsung MicroSDHC 32GB EVO UHS-I U1 + SD adaptér (MB-MP32GA/EU)

Paměťová karta - čtení až 95 MB/s, pro mobilní telefon/ tablet/ foto Rozšiřovací paměťová karta Samsung MicroSDHC 32 GB EVO UHS-I U1 vám umožní ukládat na zařízení více dat, vhodná je tedy například pro mobilní telefony, tablety nebo fotoaparáty. Karta je typu MicroSDHC, ale v balení najedete i adaptér na SD formát. Paměť 32 GB zajistí dostatečné úložné místo pro všechny vaše soubory, například písničky nebo filmy. Čtecí rychlost dosahuje až 95 MB/s, takže nikdy nemusíte dlouho čekat. Paměťová karta Samsung spadá do rychlostní třídy UHS-I U1. Klíčové vlastnosti paměťové karty Samsung MicroSDHC 32 GB EVO UHS-I U1Paměťová karta typu MicroSDHCRozšiřuje úložný prostor vašeho zařízeníVhodná například pro mobilní telefony, tablety nebo fotoaparátyV… (alza.cz)

Samsung MicroSDHC 32GB EVO Plus UHS-I U1 + SD adaptér (MB-MC32GA/EU)

Samsung MicroSDHC 32GB EVO Plus UHS-I U1 + SD adaptér (MB-MC32GA/EU)

Paměťová karta - čtení až 95 MB/s, zápis až 20 MB/s, pro mobilní telefon/ tablet/ foto  Skvělá rychlost, spolehlivost a odolnost - to jsou přednosti paměťová karty PRO typu Micro SDXC, která je určena zejména do mobilních telefonů a tabletů pro ukládání fotek, videí, hudby či aplikací. Karta je dodávána včetně redukce pro klasický SD slot, takže ji snadno použijete i v jiných zařízeních podporující tento typ karet. Obsah poté můžete přenést mezi mobilními telefony nebo sdílet s přáteli, rodinou či kolegy. Zvládne to rychlostí blesku. Její rychlost ukládání dat totiž díky rozhraní UHS-I dosahuje… (alza.cz)

Samsung MicroSDXC 256GB EVO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MC256GA/EU)

Samsung MicroSDXC 256GB EVO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MC256GA/EU)

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, zápis až 90 MB/s, Grade 3, pro mobilní telefon, akční kamery, drony, digitální fotoaparáty a tablety Hledáte ideální SDXC kartu? Blesku rychlou a odolnou? Tak právě Samsung micro SDXC 256GB EVO Plus Class 10 UHS-I může být tím pravým pro vás. Rychlost, spolehlivost a odolnost. Tím vším se vyznačuje nová paměťová karta EVO Plus (2017) typu micro SDXC z produkce společnosti Samsung. Její kapacita dosahuje nadstandardních 256 GB, což znamená až 33 hodin záznamu videa v rozlišení Full HD. Ti náročnější zachytí až 12 hodin 4K videa. Rychlostí také neurazí. Přenesení 3 GB dat trvá pouhých 38 sekund. Díky přenosovému módu UHS-I karta dokáže v kompatibilních zařízeních dosáhnout vysokého výkonu i při multitaskingu.Klíčové vlastnostiReprezentuje… (alza.cz)

Samsung MicroSDXC 512GB EVO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MC512GA/EU)

Samsung MicroSDXC 512GB EVO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MC512GA/EU)

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, zápis až 90 MB/s, Grade 3, pro mobilní telefon, akční kamery, drony, digitální fotoaparáty a tablety Hledáte ideální SDXC kartu? Blesku rychlou a odolnou? Tak právě Samsung micro SDXC 256GB EVO Plus Class 10 UHS-I může být tím pravým pro vás. Rychlost, spolehlivost a odolnost. Tím vším se vyznačuje nová paměťová karta Samsung EVO Plus UHS-I U3 typu microSDXC s paměťovými čipy V-NAND. Její kapacita dosahuje obrovských 512 GB, což znamená až 66 hodin záznamu videa v rozlišení Full HD. Navíc podporuje i 4K, na kartu se vejde 24 hodin záznamu v tomto rozlišení. Vysokou čtecí (až 100 MB/s) i zápisovou (až 90 MB/s) rychlostí také neurazí. Plus díky přenosovému módu UHS-I dokáže karta v kompatibilních zařízeních dosáhnout vysokého výkonu i při… (alza.cz)

Samsung MicroSDXC 64GB EVO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MC64GA/EU)

Samsung MicroSDXC 64GB EVO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MC64GA/EU)

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, zápis až 60 MB/s, Grade 3, pro mobilní telefon/ tablet/ foto  Skvělá rychlost, spolehlivost a odolnost - to jsou přednosti paměťová karty PRO typu Micro SDXC, která je určena zejména do mobilních telefonů a tabletů pro ukládání fotek, videí, hudby či aplikací. Karta je dodávána včetně redukce pro klasický SD slot, takže ji snadno použijete i v jiných zařízeních podporující tento typ karet. Obsah poté můžete přenést mezi mobilními telefony nebo sdílet s přáteli, rodinou či kolegy. Zvládne to rychlostí blesku. Její rychlost ukládání dat totiž díky rozhraní UHS-I… (alza.cz)

Samsung MicroSDXC 64GB PRO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MD64GA/EU)

Samsung MicroSDXC 64GB PRO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MD64GA/EU)

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, zápis až 90 MB/s, Grade 3, pro mobilní telefon/ tablet/ foto/ DSLR Milujete akční fotografování? Mimořádně spolehlivá karta od společnosti Samsung bude to pravé ořechové právě pro vás. Můžete ji bez obav využít i v těch nejmodernějších zařízeních, ve kterých všechny vaše vzpomínky doživotně ochrání. Díky kompatibilitě s technologiemi UHS-I Speed Class 3 a Class 10 je tato karta ideální pro záznam videa v rozlišení 4K. Bleskové čtení rychlostí až 100 MB/s a zápis 90 MB/s umožňují přenášet soubory a fotografovat tak s minimální prodlevou. Mějte všechny své fotografie a videa v bezpečí na jednom místě a sdílejte své zážitky s přáteli a rodinou. Hlavní přednostiKarta, na kterou se můžete vždy spolehnoutPojme… (alza.cz)

Samsung MicroSDXC 128GB EVO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MC128GA/EU)

Samsung MicroSDXC 128GB EVO Plus UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MC128GA/EU)

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, zápis až 90 MB/s, Grade 3, pro mobilní telefon/ tablet/ foto  Skvělá rychlost, spolehlivost a odolnost - to jsou přednosti paměťová karty PRO typu Micro SDXC, která je určena zejména do mobilních telefonů a tabletů pro ukládání fotek, videí, hudby či aplikací. Karta je dodávána včetně redukce pro klasický SD slot, takže ji snadno použijete i v jiných zařízeních podporující tento typ karet. Obsah poté můžete přenést mezi mobilními telefony nebo sdílet s přáteli, rodinou či kolegy. Zvládne to rychlostí blesku. Její rychlost ukládání dat totiž díky rozhraní UHS-I dosahuje 90 MB/s a čtení a přenos dat pak provede rychlostí až 95 MB/s,tedy například 660 fotografií o velikosti 8 MB za minutu. Skvělá rychlost, spolehlivost a odolnostTo jsou přednosti… (alza.cz)

Samsung MicroSDXC 128GB EVO UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MP128GA/EU)

Samsung MicroSDXC 128GB EVO UHS-I U3 + SD adaptér (MB-MP128GA/EU)

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, Grade 3, pro mobilní telefon/ tablet/ foto Rozšiřovací paměťová karta Samsung MicroSDXC 128 GB EVO UHS-I U1 vám umožní ukládat na zařízení více dat, vhodná je tedy například pro mobilní telefony, tablety nebo fotoaparáty. Karta je typu MicroSDXC, ale v balení najedete i adaptér na SD formát. Paměť 128 GB zajistí dostatečné úložné místo pro všechny vaše soubory, například písničky nebo filmy. Čtecí rychlost dosahuje až 100 MB/s, takže nikdy nemusíte dlouho čekat. Paměťová karta Samsung spadá do rychlostní třídy UHS-I U3. Klíčové vlastnosti paměťové karty Samsung MicroSDXC 128 GB EVO UHS-I U3Paměťová karta typu MicroSDXCRozšiřuje úložný prostor vašeho zařízeníVhodná například pro mobilní telefony, tablety nebo… (alza.cz)

Zebra GK420TT LAN (GK42-102220-000)

Zebra GK420TT LAN (GK42-102220-000)

Tiskárna štítků 203dpi, termotransferový tisk, 127mm/sec, šíře tisku 104mm, tmavě šedá, print server, USB, LAN Termotiskárna Zebra GK420tt s printserverem (alza.cz)

Uzly, lana, úvazy (978-80-87383-41-4)

Uzly, lana, úvazy (978-80-87383-41-4)

Kniha – autor Steve Judkins; Gordon Perry, 250 stran, česky, Na našem trhu již dlouho chyběla kniha o uzlech určená nejen pro jachtaře, ale i horolezce, rybáře, turisty, vodáky... Rozsáhlá RYA příručka přináší komplexní pohled na problematiku a vázání uzlů a smyček v takovém rozsahu, že už nebudete potřebovat jinou. Začíná popisem samotných druhů lan aby pokračovala popisem základních uzlů, jejichž znalost je na moři nezbytná a velmi se hodí i v jiných oblastech. Dále se pak autoři věnují dalším, méně známým druhům uzlů a smyček, aby vyvrcholili popisem takové práce s lany a uzly, které jsou ozdobou každé lodě. Každý uzel je doprovázen popisem a názornými barevnými obrázky znázorňující postup vázání. (alza.cz)

Dobe Wireless keyboard Xbox One (Wireless keyboard x)

Dobe Wireless keyboard Xbox One (Wireless keyboard x)

Klávesnice vhodná pro konzole, bezdrátová, anglická lokalizace kláves, USB, černá Obtěžuje vás nesmírně zdlouhavé a namáhavé psaní pomocí ovladače? Máme pro vás řešení. Je tu nová bezdrátová klávesnice pro Xbox One značky Lea, kterou si okamžitě zamilujete. Stačí ji jednoduše zapojit do ovladače a vaše problémy rázem zmizí. Rozhovory s příteli, zadávání přezdívek, registračních či platebních údajů, to vše se díky klávesnici Lea stane pohodlnějším. Zároveň je vyrobena z velmi odolného a na dotek příjemného materiálu, který každý hráč ocení.     Klíčové vlastnosti klávesnice Lea WirelessSnadné připojení a vyjmutí z ovladačeBezdrátová až do vzdálenosti 10 mVelmi odolný a na dotek pohodlný materiál Klávesnice Lea Wireless pro Xbox One nabízí… (alza.cz)

APC Smart-UPS C 1500VA LCD LAN (SMC1500IC)

APC Smart-UPS C 1500VA LCD LAN (SMC1500IC)

Záložní zdroj - 1500 VA / 900 W, Line interactive, 2×IEC Jumpers, 8×IEC 320 C13, USB (alza.cz)

Devolo Magic 1 LAN 1-1-1 Addition (8291)

Devolo Magic 1 LAN 1-1-1 Addition (8291)

Powerline přijímač s přenosovou rychlostí až 1200 Mbits, dosah až 400m, kompatibilní s ostatními produkty s certifikací HomeGrid Forum Powerline Devolo Magic 1 LAN je rychlý, fantasticky flexibilní a bezchybně funkční internet ze zásuvky. Streamování nejnovějšího filmu v 8K, surfování vysokou rychlostí, hraní online her s přáteli - to vše můžete dělat pomocí jednoduchého, elegantního adaptéru Devolo Magic 1 LAN Powerline. Magic 1 LAN přináší internet tam, kde ho potřebujete. Propojte Smart TV, herní konzoli nebo počítač v jednotné domácí síti a užijte si internet bez nutnosti budování kabelových rozvodů. Klíčové vlastnosti adaptéru Powerline Devolo Magic 1 LANInternet ze zásuvky Powerline Devolo Magic 1 LANPropojí všechna chytrá zařízení do jednotné domácí sítěRozhraní… (alza.cz)

WINNI´S Lana & Delicati Ecoformato 800 ml (16 praní) (8002295034854)

WINNI´S Lana & Delicati Ecoformato 800 ml (16 praní) (8002295034854)

Eko prací gel na jemné prádlo a vlnu pro praní v pračce i v ruce, s vůní růže, vhodný na dětské prádlo, hypoalergenní, certifikace VEGAN OK Sháníte ekologický prací gel rostlinného původu pro vlnu a jemné prádlo? Zvolte WINNI´S Lana & Delicati Ecoformato. Tento hypoalergenní prací gel má nádhernou vůní růže. Je vhodný na jemné prádlo, vlnu a také dětské oblečení pro praní v pračce i v ruce. Používejte jej pro praní do 40 °C. Klíčové vlastnosti pracího gelu WINNI´S Lana & Delicati Ecoformato 800 ml (16 praní)Ekologický prací gel WINNI´SHypoalergenní gel pro ruční praní i pračkuS vůní růžeNáhradní ecorefill balení gelu WINNI´S Vhodný jemné prádlo, vlnu i dětské oděvyPoužívejte do 40 °CNeobsahuje fosfor ani barviva WINNI´S sází… (alza.cz)

Devolo Magic 1 LAN 1-1-2 Starter Kit (8299)

Devolo Magic 1 LAN 1-1-2 Starter Kit (8299)

Powerline startovní sada obsahuje adaptér s přenosovou rychlostí až 1200 Mbits, dosah až 400m, kompatibilní s ostatními produkty s certifikací HomeGrid Forum Powerline Devolo Magic 1 LAN je rychlý, fantasticky flexibilní a bezchybně funkční internet ze zásuvky. Streamování nejnovějšího filmu v 8K, surfování vysokou rychlostí, hraní online her s přáteli - to vše můžete dělat pomocí jednoduchého, elegantního adaptéru Devolo Magic 1 LAN Powerline. Magic 1 LAN přináší internet tam, kde ho potřebujete. Propojte Smart TV, herní konzoli nebo počítač v jednotné domácí síti a užijte si internet bez nutnosti budování kabelových rozvodů. Sada Starter Kit obsahuje 2 Devolo MAGIC 1 LAN adaptéry a 2 ethernetové 2m kabely. Klíčové vlastnosti adaptérů Powerline Devolo… (alza.cz)

Creative Inspire T3250 Wireless (51MF0450AA000)

Creative Inspire T3250 Wireless (51MF0450AA000)

Reproduktory 2.1 set, bluetooth, A2DP   Bezdrátový reproduktorový systém typu 2.1 zajistí maximálně věrnou reprodukci od hlubokých tónů až po jiskrné výšky. Dva satelity disponují vylepšenými zvukovody okolo měničů, které zlepšují směrovost a přesnost zvuku což dává hudbě větší drive se zachováním přesných tónů. DSE (Dual Slot Enclosure) konstrukce dovolí vysokou hlasitost i kompaktním satelitům. Subwoofer je vyladěný na reprodukci nízkých tónů a k tomu využívá měnič na spodní straně a velký rozšiřující se tubus. Tento design zajistí špičkové hluboké tóny filmům, hrám a hudbě s výraznými basy.Systém je vybaven praktickým ovladačem pro nastavení hlasitosti, párovacím tlačítkem Bluetooth pro přenos hudby z většiny stereofonních zařízení a tlačítkem vypnutí / zapnutí.  … (alza.cz)

Koss PORTA PRO Wireless (PPROWL)

Koss PORTA PRO Wireless (PPROWL)

Sluchátka s mikrofonem bezdrátová, náhlavní, otevřená, skládací, Bluetooth 4.1 s podporou aptX, frekvenční rozsah 15Hz-25kHz, velikost měniče 44mm, výdrž až 12 hodin, dálkové ovládání, cestovní pouzdro Každý milovník hudby ví, že u sluchátek nehraje roli jen dokonalá muzika, ale také pohodlí. Sluchátka mají mikrofon pro komunikaci s přáteli. Ve srovnání s podobnými sluchátky jsou opatřeny technologií, eliminující potřebu kabelu, proto vás nic neomezí. S frekvenčním rozsahem 15 Hz až 25 kHz nepochybujte, že uslyšíte všechny složky své oblíbené skladby. Podstatné parametry sluchátek Koss PORTA PRO Wireless Variabilní skládací konstrukce Integrovaná tlačítka k ovládání hlasitosti Koss PORTA PRO Wireless zaujmou vychytaným mikrofonem Nejen herní nadšenci určitě rádi využijí integrovaný… (alza.cz)

Kenu Airbase Wireless (ABW-KK-NA)

Kenu Airbase Wireless (ABW-KK-NA)

Držák na mobilní telefon s bezdrátovou nabíječkou, umístění na palubní desku nebo čelní sklo, držák umožňuje bezdrátové nabíjení mobilního zařízení podporující Qi technologii 5W/7.5W/9W/10W, možnost otáčení o 360 stupňů, pěnové úchyty (alza.cz)

Beats Studio3 Wireless - modrá (mqcy2ee/a)

Beats Studio3 Wireless - modrá (mqcy2ee/a)

Sluchátka s mikrofonem bezdrátová, aktivní eliminace okolního šumu, výdrž až 22 hod, 260g, jack 3.5mm Dr. Dre je známý hiphopový producent. Kromě řady nahrávek se podílel i na návrhu sluchátek Beats Studio 3 Wireless. Tyto bezdrátová sluchátka jsou lehká, skladná, ale velmi příjemně překvapí kvalitním zvukovým podáním. Bez problémů si poradí s "nabasovaným" rapem i jemným cvrlikáním v klasických hudebních kusech. Hledáte-li značková sluchátka, která doslova překypují moderními technologiemi, Beats Studio 3 Wireless budou tou správnou volbou. Klíčové vlastnosti sluchátek Beats Studio 3 Wireless, blueBezdrátová sluchátka - dosah bluetooth signálu až 10 metrůAž 22 hodin provozu na jedno nabitíPure ANC (Pure Adaptive Noise Canceling) spolehlivě eliminuje okolní… (alza.cz)

Beats PowerBeats3 Wireless - bílá (ml8w2ee/a)

Beats PowerBeats3 Wireless - bílá (ml8w2ee/a)

Sluchátka s mikrofonem bezdrátová, do uší, kompaktní, měkký ušní most, perfektní zvuk, vhodné na sport, odolné vůči potu a UV záření IPX4, až 12 hodin provozu Hledáte sluchátka s vynikajícím zvukem, která jsou určena na sport a vydrží i pot či UV záření? Právě takový je nový model bezdrátových sluchátek Beats Powerbeats3 Wireless v barvě white. Na vestavěnou baterii vydrží až 12 hodin provozu a díky technologii Fast Fuel za 5 minut dobíjení zvládnou další hodinu. Hledáte sluchátka s vynikajícím zvukem, která jsou určena na sport a vydrží i pot či UV záření? Právě takový je nový model bezdrátových sluchátek Beats Powerbeats3 Wireless v barvě white. Na vestavěnou baterii vydrží až 12 hodin provozu a díky technologii Fast Fuel za 5 minut… (alza.cz)

Beats Solo3 Wireless - bílá (mnep2ee/a)

Beats Solo3 Wireless - bílá (mnep2ee/a)

Sluchátka - bezdrátová, skládací, s mikrofonem, vyvážený zvuk, Bluetooth, výdrž baterie až 40 hodin, On-Ear provedení Užijte si až 40 hodin poslechu hudby ve vysoké kvalitě s bezdrátovými sluchátky Beats Solo3 Wireless v bílé barvě. Součástí skládacích sluchátek je i kvalitní mikrofon. Super rychlé dobíjení pomocí technologie Fast Fuel vám umožní za 5 minut přehrávat hudbu další 3 hodiny.Užijte si až 40 hodin poslechu hudby ve vysoké kvalitě s bezdrátovými sluchátky Beats Solo3 Wireless v bílé barvě. Součástí skládacích sluchátek je i kvalitní mikrofon. Super rychlé dobíjení pomocí technologie Fast Fuel vám umožní za 5 minut přehrávat hudbu další 3 hodiny.Hlavní přednostiBezdrátový poslech hudby ve vysoké kvalitěNa jedno dobití vydrží až 40 hodinTechnologie Fast Fuel pro rychlé… (alza.cz)

CELLY WIRELESS 1A černá (WL1ABK)

CELLY WIRELESS 1A černá (WL1ABK)

Bezdrátová nabíječka - výstup 1A, podpora Qi standardu, LED indikace o stavu nabíjení, microUSB kabel součástí balení Nabíjejte svá zařízení v pohodlí domova bez přebytečných drátů. Nová bezdrátová nabíječka Celly Wireless umožňuje nabíjení všech zařízení, která podporují bezdrátový standard Qi. Díky svému minimalistickému tvaru a neutrálnímu černému designu doplní skvěle jakýkoliv interiér. Nabíječka Celly Wireless navíc indikuje stav nabíjení pomocí LED. Klíčové vlastnosti bezdrátové nabíječky Celly WirelessMinimalistický design kombinující černou a transparentní barvuNabíjení pomocí standardu Qi s napětím 1AKompatibilita s velkým množstvím zařízeníLED indikace ohledně stavu nabíjeníSoučástí balení je i micro USB kabelNabíječka funguj i přes velké množství krytůCELLY… (alza.cz)

Logitech Wireless F710 (940-000145)

Logitech Wireless F710 (940-000145)

Gamepad bezdrátový, 10 tlačítek, 2 analogové spouště, 2 analogové ovladače, osmisměrný ovladač, vibrační odezva, 2x baterie AA, Android TV kompatibilní, USB nano přijímač Gamepad nabízí deset programovatelných tlačítek, nabízí tedy možnost přizpůsobit si ovládání zcela svým potřebám. Nechybí ani vibrační odezva se dvěma motory, na vlastní kůži tak pocítíte každý náraz, výbuch nebo srážku. Produkty značky Logitech se honosí již tradičně solidní herní podporou, s jeho pomocí budete moci ovládat nespočet her, a to i těch starších. Vaše hra získá nový rozměr a vy se tak stanete ještě úspěšnějšími. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu … (alza.cz)

Beats Solo3 Wireless - stříbrná (mneq2ee/a)

Beats Solo3 Wireless - stříbrná (mneq2ee/a)

Sluchátka - bezdrátová, skládací, s mikrofonem, vyvážený zvuk, Bluetooth, výdrž baterie až 40 hodin, On-Ear provedení Užijte si až 40 hodin poslechu hudby ve vysoké kvalitě s bezdrátovými sluchátky Beats Solo3 Wireless v bílé barvě. Součástí skládacích sluchátek je i kvalitní mikrofon. Super rychlé dobíjení pomocí technologie Fast Fuel vám umožní za 5 minut přehrávat hudbu další 3 hodiny.Užijte si až 40 hodin poslechu hudby ve vysoké kvalitě s bezdrátovými sluchátky Beats Solo3 Wireless ve stříbrné barvě. Součástí skládacích sluchátek je i kvalitní mikrofon. Super rychlé dobíjení pomocí technologie Fast Fuel vám umožní za 5 minut přehrávat hudbu další 3 hodiny.Hlavní přednostiBezdrátový poslech hudby ve vysoké kvalitěNa jedno dobití vydrží až 40 hodinTechnologie Fast Fuel pro rychlé… (alza.cz)

3Dconnexion CadMouse Wireless (3DX-700062)

3Dconnexion CadMouse Wireless (3DX-700062)

Myš bezdrátová, optická, 7200 DPI, 7 tlačítek, vhodná pro praváky, velikost M, USB a Bluetooth, černá Vyzkoušejte profesionální bezdrátovou myš s vysoce přesným a energeticky úsporným optickým senzorem. Je navržena speciálně pro potřeby inženýrů a konstruktérských týmů pracujících v CAD aplikacích. Její precizní pravoruká ergonomie, sedmero tlačítek a vysoce citlivý laserový snímač účinně zvyšují efektivitu práce. Již po prvním doteku si ji zamilujete, jelikož s ní získáte specifické CAD funkce jako je speciální středové tlačítko a inteligentní otočný ovladač. Klíčové vlastnosti profesionální bezdrátové myši 3Dconnexion CadMouse WirelessPrecizní bezdrátová myš do rukou profesionálůSkvěle využitelná pro CAD aplikaceVysoce citlivý laserový snímačTři varianty… (alza.cz)

Beyerdynamic Amiron wireless (718394)

Beyerdynamic Amiron wireless (718394)

Sluchátka bezdrátová, náhlavní, otevřená, dynamická circumaurální - around ear, měniče Tesla, Bluetooth, provoz na baterie 30 hodin, dotykové ovládání na pravé mušli, frekvenční rozsah 5 - 40000Hz, impedance 32ohm, 100dB, odpojitelný kabel s 3,5mm jackem, délka kabelu 1,2m Pro všechny fajnšmekry máme připravena bezdrátová sluchátka Beyerdynamic Amiron wireless. Osvoboďte se od svazujících kabelů a užijte si vaše oblíbené hudební interprety zcela v novém podání. Tento model nabízí nejvyšší kvalitu zpracování i zvuku podpořeného unikátní technologií Tesla. Ta vám umožní zprostředkovat výjimečný zvukový zážitek. Účinnost buzení magnetu vestavěného měniče je dána hustotou magnetických siločar a u sluchátek Beyerdynamic Amiron wireless je toto maximálně zohledněno. Užijte si každý… (alza.cz)

Epico WIRELESS CHARGER (9915101300089)

Epico WIRELESS CHARGER (9915101300089)

Nabíjecí stojánek bezdrátová, vstup USB-C 5V/2A, výstup 5V/2A, váha 112 g, rozměr 135x71x10 mm EPICO WIRELESS STAND je bezdrátová nabíječka s futuristickým designem, díky které již nebudete potřebovat kabel pro nabití vašeho mobilního telefonu. Její konstrukce disponuje kompaktními rozměry a je velmi praktická, stojánek je totiž skládací, což usnadňuje jeho přenášení. Nabíjení telefonu je také možné i ve složeném stavu. Stojánek je navíc řešen tak, že umožňuje bezproblémové položení téměř jakéhokoliv mobilního telefonu. Kromě toho poskytuje ideální polohu / úhel, díky čemuž budete moci pohodlně sledovat obsah zobrazený na displeji. Nabíječka EPICO WIRELESS STAND je založena na bezdrátové technologii nabíjení Qi. Klíčové vlastnosti nabíječky Epico WIRELESS… (alza.cz)

RHA MA650 Wireless (RHAMA650)

RHA MA650 Wireless (RHAMA650)

Sluchátka s mikrofonem bezdrátová, do uší, dynamická, Bluetooth, NFC, IPx4, 16Hz - 22000Hz, výdrž baterie až 12 hodin Bezdrátová sluchátka RHA MA650 Wireless s dlouhou výdrží na bateriiBezdrátová bluetooth sluchátka RHA MA650 Wireless využívají aptX přenos za účelem prémiového bezdrátového poslechu, navíc s univerzálním ovládáním, které podporuje veškeré možnosti ovládání zařízení, telefonování a kontrolu asistence. Při užití NFC čipu se MA650 Wireless jednoduše a rychle spojí s jakýmkoliv podporovaným zařízením. Užijte si vysoce kvalitní celodenní poslech s baterií, která vydrží až 12 hodin. Pro zvýšení pohodlí má MA650 také LED ukazatel stavu baterie a funkci auto off, která sluchátka… (alza.cz)

Trust Aera Wireless Mouse grey (22372)

Trust Aera Wireless Mouse grey (22372)

Myš bezdrátová, optická, 1600 DPI, symetrická, šedá, tlačítko pro změnu dpi Univerzální bezdrátová myš Trust Aera Wireless Mouse grey v šedém provedení je vhodná pro praváky i leváky. Její bezdrátový dosah je až 8 m (2,4 GHz) a pomocí zabudovaného tlačítka lze měnit rychlost mezi 1000-1600 DPI. Jistě oceníte i pohodlný povrch myši Trust Aera, který je vyrobený z gumy a jeho originální šedý design napodobuje vzhled kartáčovaného hliníku. Myš je dodávána s miniaturním micro-USB přijímačem, který je možno uschovat přímo do těla myši Trust Aera. Klíčové vlastnosti myši Trust Aera (šedá)Bezdrátová počítačová myš Trust Aera s dosahem až 8 mVhodná pro praváky i levákyTlačítko pro výběr rychlosti myšiPogumovaný povrch myši s designem … (alza.cz)

3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless (3DX-700049)

3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless (3DX-700049)

Ovladač bezdrátový 3D motion ovladač, 15 tlačítek, USB Patentovaný a vytvořený pro profesionály senzor se šesti stupňů volnosti (6DoF) zaručuje pocít přirozené 3D navigace. Plynule posouvejte, přibližujte a otáčejte modely a kamerou. Snadno manipulujte s díly, sestavami a návrhy. Intuitivně zkoumejte a analizujte návrhy z libovolného úhlu. Je to tak blíyko, jako byste drželi váš 3D model ve své ruce. Žádné další kabely. Žádná další omezení. SpaceMouse Pro Wireless poskytuje v reálném čase připojení k 3D obsahu s 3Dconnexion bezdrátovou technologii v pásmu 2,4 GHz. SpaceMouse Pro Wireless může pracovat tři měsíce bez nabíjení. Kdy potřebujete doplnit energii, stačí připojit USB kabel a pokračovat v práci. Přiřaďte radiální nabídku složenou ze čtyř sekcí na libovolné tlačítko… (alza.cz)

JURA Cool Control Wireless 0.6l (69404)

JURA Cool Control Wireless 0.6l (69404)

Příslušenství na mléko, bezdrátová, kapacita 0.6l Tato aktivní termonádoba s bezdrátovou komunikací pomocí WiFi udržuje mléko vychlazené pro dokonalé zpěňování. S kávovary Jura neustále komunikuje a pokud v ní hladina mléka klesne pod určitou úroveň, čidlo vše zaznamená a na displeji kávovaru se objeví informace o potřebě dolití mléka. Takto budete mít vždy k dispozici dostatek mléka pro vaše latté či cappuccino.Termonádoba vychlazuje mléko až o 25 °C oproti okolí. Pokud teplota mléka klesne na úroveň 4 °C, chlazení se zastaví a už se jen udržuje tato teplota. Vnitřní nádoba z kvalitní nerez oceli má objem 600 ml a lze ji snadno vyndat, doplnit a po použití vložit do myčky. Po jejím vyjmutí se chlazení automaticky vypne, čímž se šetří energie. Chladnička designově souzní se všemi… (alza.cz)

Trust Primo Silent Wireless Mouse (23033)

Trust Primo Silent Wireless Mouse (23033)

Myš bezdrátová, optická, 1200 DPI, 4 tlačítka, symetrická, velikost S, USB, černá, tlačítko pro změnu dpi Maximálně tichá bezdrátová myšBezdrátová optická myš Trust Primo Silent je vybavená technologií Silent Click, která redukuje hlasitost tlačítek myši až o 90 %, díky čemuž je zajištěno téměř neslyšné klikání. Ergonomický design a bezdrátové technologie s dosahem až 10 metrů umožní maximální komfort ovládání bez obtěžujících kabelů.Klíčové vlastnosti bezdrátové myši Trust Primo SilentBezdrátová tichá myš s dosahem až 10 mSnížení hlasitosti klikání až o 90 %Tlačítko pro nastavení rychlosti (800/1000/1200 DPI)Přijímač micro-USB lze uložit do těla myšiMyš vhodná pro praváky i levákyTlačítko on/offNapájení: 2× AAA baterie Výborná ergonomiePogumované bočnice zajistí pevný úchop… (alza.cz)

Trust Aera Wireless Mouse red (22374)

Trust Aera Wireless Mouse red (22374)

Myš bezdrátová, optická, 1600 DPI, symetrická, červená, tlačítko pro změnu dpi Univerzální bezdrátová myš Trust Aera Wireless Mouse Red v červeném provedení je vhodná pro praváky i leváky. Její bezdrátový dosah je až 8 m (2,4 GHz) a pomocí zabudovaného tlačítka lze měnit rychlost mezi 1000-1600 DPI. Jistě oceníte i pohodlný povrch myši Trust Aera, který je vyrobený z gumy a jeho originální červený design napodobuje vzhled kartáčovaného hliníku. Myš je dodávána s miniaturním micro-USB přijímačem, který je možno uschovat přímo do těla myši Trust Aera. Klíčové vlastnosti myši Trust Aera (červená)Bezdrátová počítačová myš Trust Aera s dosahem až 8 mVhodná pro praváky i levákyTlačítko pro výběr rychlosti myšiPogumovaný povrch myši s… (alza.cz)

HP Wireless Mouse X3500 (H4K65AA#ABB)

HP Wireless Mouse X3500 (H4K65AA#ABB)

Myš bezdrátová, optická, 1000 DPI, 3 tlačítka, jednobarevné, vhodná pro leváky, velikost M, USB, černá HP Wireless Mouse X3500 je přiměřeným kompromisem mezi myší pro notebook a stolní počítač. Má trochu větší tělo, což je při přenášení sice poněkud horší, za to sedne do dlaně po dlouhé hodiny bez křečí z nedostatečného úchopu. Pokud tedy potřebujete služby myši po mnoho hodin denně, jistě se vám větší rozměry vyplatí. Do ruky sedne pravákovi i levákovi. Lesklý černý a kovově šedý povrch dotváří elegantní vzhled, díky čemuž se designově hodí k nejrůznějším modelům notebooku - od základních přenosných kanceláří až po nejnovější ultrabooky. Efektivitu vaší práci přinese optický senzor a kolečko pro rychlé procházení stránek dokumentů i webu. Komunikace s miniaturním USB přijímačem probíhá… (alza.cz)

Logitech Wireless MX Ergo (910-005179)

Logitech Wireless MX Ergo (910-005179)

Trackball bezdrátový, pogumovaný, volitelné stupně sklonu 0°/20°, USB unifying, Bluetooth, podpora Logitech Flow Nová úroveň produktivityMX ERGO Pohodlí, kterému neodoláte Řekněte ne bolesti svalů z dlouhodobé práce s počítačovou myší — vyzkoušejte trackball, jedinečnou alternativu k myším a touchpadům. Bezdrátový Trackball MX Ergo renomovaného výrobce Logitech je mezi těmito zařízeními opravdu špička. Zatěžuje svaly o 20 % méně než běžná myš, skvěle se s ním pracuje a jeho baterie vydrží až 4 měsíce provozu. Trackball se výborně uplatní například v průmyslových grafických programech, jakými je CAD nebo… (alza.cz)

Microsoft Wireless Mouse 900 (PW4-00004)

Microsoft Wireless Mouse 900 (PW4-00004)

Myš bezdrátová, optická, 1000 DPI, 3 tlačítka, vhodná pro leváky, velikost M, USB, černá  Vychutnali byste si rádi bezdrátovou volnost i u svého stolního počítače? Pak pro vás máme perfektní a ergonomickou myšku plné velikosti pro praváky i leváky. Baterie v ní vydrží pracovat až neuvěřitelné dva roky a samotná konstrukce myši je dokonale vyladěna, aby poskytla spolehlivý provoz po celou životnost počítače. Klíčové vlastnostibezdrátová myš plné velikosti pro běžné počítačekvalita od společnosti Microsoftuniverzální ergonomie pro praváky i levákyvýdrž baterie až 2 roky při běžném používánívhodná pro Windows 7 a novější / Mac OS X 10.9 a novějšíKvalita od MicrosoftuO snímání povrchu se stará přesný optický LED senzor s rozlišením 1000 dpi, maximální rychlostí sledování 30 ips … (alza.cz)

Beats Solo3 Wireless - cihlově červená (MPXK2ZM/A)

Beats Solo3 Wireless - cihlově červená (MPXK2ZM/A)

Sluchátka bezdrátová, skládací, s mikrofonem, vyvážený zvuk, Bluetooth, výdrž baterie až 40 hodin, On-Ear provedení Užijte si až 40 hodin poslechu hudby ve vysoké kvalitě s bezdrátovými sluchátky Beats Solo3 Wireless v barvě rose gold. Součástí skládacích sluchátek je i kvalitní mikrofon. Super rychlé dobíjení pomocí technologie Fast Fuel vám umožní za 5 minut přehrávat hudbu další 3 hodiny.Užijte si až 40 hodin poslechu hudby ve vysoké kvalitě s bezdrátovými sluchátky Beats Solo3 Wireless v cihlově červené barvě. Součástí skládacích sluchátek je i kvalitní mikrofon. Super rychlé dobíjení pomocí technologie Fast Fuel vám umožní za 5 minut přehrávat hudbu další 3 hodiny.Sluchátka Beats Solo 3 jsou určena pro bluetooth spojení s vaším iPhonem nebo dalšími zařízeními od společnosti Apple -… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít