Samsung wireless lan adapter wis09abgn

Stavebnice robota Makeblock mBot v1.1 (2,4G Version) Wireless LAN

Stavebnice robota Makeblock mBot v1.1 (2,4G Version) Wireless LAN

Robot mBot - vstup do světa robotiky. Ideální volba pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit s robotikou, elektronikou a programováním v rámci platformy Arduino. Robota lze jednoduše programovat pomocí aplikace „mblockly"¨od společnosti Makeblock, která nabízí i snadno pochopitelné tutoriály. Každý robot Makeblock je kompatibilní s vývojovým prostředím Arduino IDE a lze jej aktualizovat pomocí softwaru „mblock". Můžete jej rovněž programovat v jazycích Scratch a Swift (aplikace Playground pro IoS). (conrad.cz)

VU+ LAN USB Adapter (U1540)

VU+ LAN USB Adapter (U1540)

WiFi Dongle 2.4GHz s 5dB anténou, pro satelitní přijímače AB CryptoBox 400/450, 500/550HD, 600/650HD/652HD, Ferguson 102E/202E/103/203, VU+ Zero, SOLO SE, SOLO SE V2, SOLO 2 a Openbox S2, S2 MINI, S2 MINI HD+, S3 MINI a S3 CI Zapomeňte na kabely a ihned se připojte k místnímu bezdrátovému routeru. Adaptér rozšíří váš přijímač o rychlé a stabilní WiFi připojení. Nechce se vám tahat na velkou vzdálenost nevzhledný kabel? WiFi adaptér do USB toto ihned vyřeší. Díky WiFi se okamžitě připojíte k domácím bezdrátovému routeru. Velká, výkonná anténa se kladně podílí na vysoké rychlosti a stabilním připojení i při větší vzdálenosti. Adaptér je kompatibilní s každou bezdrátovou normou provozovanou v pásmu 2,4 GHz. Klíčové vlastnostiRozšíření o WiFi … (alza.cz)

Samsung Wireless Charger Duo Bílá (EP-N6100TWEGWW)

Samsung Wireless Charger Duo Bílá (EP-N6100TWEGWW)

Bezdrátová nabíječka duální Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung stylově pomocí duální podložky pro bezdrátové nabíjení. Kdykoliv si usmyslíte, stačí přístroj položit na podložku a o nic víc se již nemusíte starat. Tato nabíjecí podložka je vybavena funkcí rychlého nabíjení a podporuje všechna zařízení s Qi. Celkově snižuje dobu nabíjení, snadno se nastavuje a používá. Její velkou výhodou je nabíjení až dvou přístrojů najednou. Praktická led dioda vás bude informovat o stavu nabíjení.  Klíčové vlastnosti duální nabíjecí podložky značky Samsung v bílé barvěKompatibilní s mobilními telefony značky Samsung s podporou QiPodpora funkce rychlého nabíjeníMožnost nabíjení až 2 různých přístrojůElegantní bílý vzhled (alza.cz)

Samsung Wireless Charger Kit Galaxy S8, Black

Samsung Wireless Charger Kit Galaxy S8, Black

ento Wireless charger Kit obsahuje: Clear Cover (EF-QG950) + Screen Protector (ET-FG950) + Wireless charger Stand (EP-NG930) + Micro USB kabel (ECB-DU4) Obsah balení: x EF-QG950, 1 x ET-FG950,1 x EP-NG930, 1 x ECB-DU4 (mrakyhracek.cz)

Samsung Wireless Charger Pad Černá (EP-P3100TBEGWW)

Samsung Wireless Charger Pad Černá (EP-P3100TBEGWW)

Bezdrátová nabíječka originální, modelový rok 2018 Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung Galaxy S8 nebo S8 Plus stylově pomocí podložky pro bezdrátové nabíjení. Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte své mobilní zařízení Samsung stylově pomocí podložky Samsung Wireless Charger Pad v černém provedení pro bezdrátové nabíjení. Kdykoliv si usmyslíte, tak stačí přístroj položit na podložku a o nic víc se již nemusíte starat. Nechybí ani podpora rychlého nabíjení. Po pouhých 10 minutách nabíjení budete moci 120 minut telefonovat, 60 minut přehrávat videa anebo strávit 50 minut na sociálních sítích.  Klíčové vlastnosti nabíjecí podložky Samsung Wireless Charger PadKompatibilní se zařízeními SamsungPodpora… (alza.cz)

Samsung Wireless Charger Duo Černá (EP-N6100TBEGWW)

Samsung Wireless Charger Duo Černá (EP-N6100TBEGWW)

Bezdrátová nabíječka duální Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung stylově pomocí duální podložky pro bezdrátové nabíjení. Kdykoliv si usmyslíte, stačí přístroj položit na podložku a o nic víc se již nemusíte starat. Tato nabíjecí podložka je vybavena funkcí rychlého nabíjení a podporuje všechna zařízení s Qi. Celkově snižuje dobu nabíjení, snadno se nastavuje a používá. Její velkou výhodou je nabíjení až dvou přístrojů najednou. Praktická led dioda vás bude informovat o stavu nabíjení.  Klíčové vlastnosti duální nabíjecí podložky značky Samsung v černé barvěKompatibilní s mobilními telefony značky Samsung s podporou QiPodpora funkce rychlého nabíjeníMožnost nabíjení až 2 různých přístrojůElegantní černý vzhled (alza.cz)

VU+ Wireless USB Adapter (U154)

VU+ Wireless USB Adapter (U154)

WiFi modul 150Mbps, pro satelitní přijímače VU+ a pro AB CryptoBox 6XX/5XX/4XX Připojte váš satelitní přijímač bezdrátovým WiFi místo klasického síťového kabelu. S bezdrátovým modulem se vyhnete nepříjemnému tahání kabelu od vašeho modemu či routeru. Tento modul stačí pouze zapojit do USB portu přijímače, vložit nastavení vaší stávající sítě a jste připraveni na nekonečný svět internetu.Parametry a specifikace:Určeno pro: satelitní přijímače Vu+Rozhraní: USB, WiFiRychlost: 150MbpsPro modely: Celá řada VU+ a celá řada AB CryptoBox 6XX/5XX/4XX (alza.cz)

LAN adaptér RJ45 zásuvka ⇔ RJ45 zásuvka Phoenix Contact CAT 6, 1653155

LAN adaptér RJ45 zásuvka ⇔ RJ45 zásuvka Phoenix Contact CAT 6, 1653155

Zásuvková vložka RJ45, modulární (Keystone), CAT6 (test), 8pólový, stíněný, zásuvka na zásuvku. Tento text byl přeložen strojově. (conrad.cz)

Samsung Wireless Battery Pack 10000mAh Silver (EB-U1200CSEGWW)

Samsung Wireless Battery Pack 10000mAh Silver (EB-U1200CSEGWW)

Powerbanka s USB-C a bezdrátovým nabíjením Bez kabelů, bez problémůProč na dovolené nebo na služební cestě hledat nabíječku a zásuvku? Stačí vám powerbanka s bezdrátovým nabíjením od společnosti Samsung. A nemusíte být zrovna v autě nebo v divočině, abyste její schopnosti ocenili. Díky kapacitě 10 000 mAh totiž zvládne naplno dobít i několik telefonů, využívá kabel USB-C i standard bezdrátového nabíjení Qi a podporuje nabíjení dvou přístrojů najednou. Zvládne dvě zařízení najednouBezdrátová powerbanka s kapacitou 10 000 mAh je praktická ve více ohledech. K běžným výhodám záložní baterie totiž přidává schopnost nabíjet dvě zařízení současně. Možná máte pracovní a soukromý telefon, třeba potřebujete dobít svůj smartphone i chytré hodinky, případně ve stejnou… (alza.cz)

Samsung Wireless Charger Pad Bílá (EP-P3100TWEGWW)

Samsung Wireless Charger Pad Bílá (EP-P3100TWEGWW)

Bezdrátová nabíječka originální, modelový rok 2018 Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung Galaxy S8 nebo S8 Plus stylově pomocí podložky pro bezdrátové nabíjení. Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte své mobilní zařízení Samsung stylově pomocí podložky Samsung Wireless Charger Pad v bílém provedení pro bezdrátové nabíjení. Kdykoliv si usmyslíte, tak stačí přístroj položit na podložku a o nic víc se již nemusíte starat. Nechybí ani podpora rychlého nabíjení. Po pouhých 10 minutách nabíjení budete moci 120 minut telefonovat, 60 minut přehrávat videa anebo strávit 50 minut na sociálních sítích.  Klíčové vlastnosti nabíjecí podložky Samsung Wireless Charger PadKompatibilní se zařízeními SamsungPodpora… (alza.cz)

Microsoft Wireless Display Adapter V2 (P3Q-00008)

Microsoft Wireless Display Adapter V2 (P3Q-00008)

Bezdrátový adaptér pro přenos obrazu, WiFi, Windows 8.1 nebo Android 4.2.1 a vyšší Wireless Display Adapter je zařízení, které vám umožní bezdrátově promítat obsah vašeho smartphonu, tabletu i notebooku na HDTV nebo velkém monitoru. Vy tak můžete sledovat online přenosy z UEFA EURO a nepřijdete o žádný detail. I zápas, který promeškáte, si tak můžete užít ve velkém. Záznam pustíte ze svého notebooku, notebook připojíte k televizi přes Wireless Display Adapter, uděláte si popcorn a můžete začít fandit! Hraje se o všechno a vy jste ještě v práci? Udělejte kolegům radost a sdílejte přenos ze svého notebooku na velkém monitoru. Přitom můžete dál pracovat na notebooku a řešit s kolegy důležitou zakázku – pokud zrovna nepadl gól! Vypnuto Vynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Epico Wireless Charger 10W bílá s adaptérem (9915111100002)

Epico Wireless Charger 10W bílá s adaptérem (9915111100002)

Bezdrátová nabíječka technologie Qi, pro Fast charge napětí 9V/1.8A Epico Wireless Charger je bezdrátová nabíječka s futuristickým designem, díky které již nebudete potřebovat kabel pro dobití vašeho mobilního telefonu. Její konstrukce disponuje kompaktními rozměry a je velmi praktická. Nabíječka je řešena tak, že umožňuje bezproblémovou kompatibilitu s téměř jakýmkoliv mobilním telefonem. Zařízení stačí položit a začne se dobíjet zcela automaticky. Epico Wireless je založena na bezdrátové technologii Qi a o stavu nabíjení vás informuje LED dioda. Využívá funkce fast charge, která rychle dobije váš iPhone či Samsung telefon. Klíčové vlastnosti nabíječky Epico Wireless ChargerBezdrátová technologie nabíjení QiEpico Wireless se pyšní futuristickým… (alza.cz)

Microsoft Xbox One Wireless + adapter pro Windows černý

Microsoft Xbox One Wireless + adapter pro Windows černý

Ovladač Xbox One + bezdrátový adaptér pro Windows 10 Představujeme ovladač Xbox One s novým bezdrátovým adaptérem s větším dosahem pro Windows 10. Vychutnejte si akci ještě lépe díky ovladači s bezdrátovým adaptérem Xbox One Controller + Wireless Adapter for Windows 10. Nově navržené páčky a zcela nový směrový ovladač zajišťují vyšší přesnost. Vychutnejte si spolehlivé bezdrátové připojení ke svému počítači. Xbox One Controller + Wireless Adapter for Windows 10 funguje bezdrátově s konzolí Xbox One a se stolními počítači, přenosnými počítači a tablety s Windows 10. Nově jde přes rozhraní Bluetooth párovat ovladače a pro lepší uchopení má zcela novou povrchovou úpravu. Bezdrátové ovládání Funguje bezdrátově s konzolí Xbox One a se stolními počítači, přenosnými počítači a tablety s… (euronics.cz)

HyperJuice Wireless Charger adaptér pro Apple AirPods bílý

HyperJuice Wireless Charger adaptér pro Apple AirPods bílý

Jedinečný dopleněk pro vaše sluchátka Apple AirPods umožňující bezdrátové nabíjení na Qi nabíječkách. (smarty.cz)

Samsung Wireless Battery Pack 10000mAh Pink (EB-U1200CPEGWW)

Samsung Wireless Battery Pack 10000mAh Pink (EB-U1200CPEGWW)

Powerbanka s USB-C a bezdrátovým nabíjením Bez kabelů, bez problémůProč na dovolené nebo na služební cestě hledat nabíječku a zásuvku? Stačí vám powerbanka s bezdrátovým nabíjením od společnosti Samsung. A nemusíte být zrovna v autě nebo v divočině, abyste její schopnosti ocenili. Díky kapacitě 10 000 mAh totiž zvládne naplno dobít i několik telefonů, využívá kabel USB-C i standard bezdrátového nabíjení Qi a podporuje nabíjení dvou přístrojů najednou. Zvládne dvě zařízení najednouBezdrátová powerbanka s kapacitou 10 000 mAh je praktická ve více ohledech. K běžným výhodám záložní baterie totiž přidává schopnost nabíjet dvě zařízení současně. Možná máte pracovní a soukromý telefon, třeba potřebujete dobít svůj smartphone i chytré hodinky, případně ve stejnou… (alza.cz)

BOSE SoundTouch Wireless Link adapter (B 767397-2110)

BOSE SoundTouch Wireless Link adapter (B 767397-2110)

Adaptér Proměňte vaše stereo nebo domácí kino přidáním adaptéru SoundTouch Wireless Link a streamujte hudbu z vašeho domova prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth.Nedáte dopustit na své stávající reproduktory? A nemrzí vás, že nemůžete proniknout do světa bezdrátové hudby? Nyní můžete. Proměňte vaše stereo nebo domácí kino přidáním adaptéru SoundTouch Wireless Link a streamujte hudbu z vašeho domova prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth. Aplikace SoundTouch umožní ovládat hudbu rychle a snadno - můžete ji dokonce poslouchat ve všech místech vašeho domova tím, že rozšíříte svou sbírku o další SoundTouch reproduktory. Klíčové vlastnostiPřináší komfort bezdrátové hudby přidáním k vašim stávajícím reproduktorůmSnadný přístup k oblíbené hudbě - přes Wi-Fi nebo… (alza.cz)

Samsung EP-N5100BWEG Wireless Charger Stand, White

Samsung EP-N5100BWEG Wireless Charger Stand, White

Barevné provedení: Bílá (mrakyhracek.cz)

Samsung EP-NG930BB Wireless Charger Stand, Black

Samsung EP-NG930BB Wireless Charger Stand, Black

Wireless charger stand - stoj (mrakyhracek.cz)

Samsung EP-NG930BW Wireless Charger Stand, White

Samsung EP-NG930BW Wireless Charger Stand, White

(mrakyhracek.cz)

Samsung ep-n5100bweg wireless charger stand, white

Samsung ep-n5100bweg wireless charger stand, white

Barevné provedení: Bílá (fonetip.cz)

Samsung ep-p1100bbegww wireless charger pad, black

Samsung ep-p1100bbegww wireless charger pad, black

Samsung EP-P1100BBEGWW Wireless Charger PadBezdrátová nabíjecí podložka Samsung EP-P1100BBEGWW v černé barvě. Podpora technologie Samsung Qi. Nabíječka je vybavena portem USB Type-C. Podporuje vstupní napětí 5/9 V při proudu 2/1,67 A a výstupní napětí 5/10 V při proudu 1/0,9 A.Nabíjení pomocí bezdrátové nabíječky je snadné. Stačí položit Qi kompatibilní přístroj na základnu nabíječky a nabíjení probíhá následně zcela automaticky. Bezdrátově lze dnes nabíjet velké množství kapesních přístrojů.Technologie QiQi je bezdrátové nabíjení pomocí elektrické indukce. Qi se skládá z napájecí podložky a kompatibilního zařízení, u kterého je možné indukčně přenášet elektrickou energii. Technologie Qi sama pozná, kdy je přístroj nabitý a sníží svůj výkon na minimum, aby ušetřila elektrickou energii… (fonetip.cz)

Samsung ep-pa510bb wireless charger mini, black

Samsung ep-pa510bb wireless charger mini, black

Nakupujte Samsung ep-pa510bb wireless charger mini, black od Fonetip.cz. (fonetip.cz)

Samsung ep-n5100bbeg wireless charger stand, black

Samsung ep-n5100bbeg wireless charger stand, black

Barevné provedení: Černá (fonetip.cz)

Samsung EP-PG950BDEG Wireless Charger Stand, Brown

Samsung EP-PG950BDEG Wireless Charger Stand, Brown

Polohovac (mrakyhracek.cz)

Samsung ep-ng930bb wireless charger stand, black

Samsung ep-ng930bb wireless charger stand, black

Wireless charger stand - stojánek pro bezdrátové nabíjení s podporou rychlonabíjení, futuristický design, estetický skleněný povrch, intuitivní notifikace, indikace stavu nabití. POZOR, rychlonabíjení funguje pouze s modely S6, S6 Edge, S7, S7 Edge (fonetip.cz)

Samsung ep-pg950bbeg wireless charger stand, black

Samsung ep-pg950bbeg wireless charger stand, black

Polohovací bezdrátová nabíjecí staniceBarevné provedení: Černá (fonetip.cz)

Samsung Wireless Charger Stand Qi EP-PG950B černá (EP-PG950BBEGWW)

Samsung Wireless Charger Stand Qi EP-PG950B černá (EP-PG950BBEGWW)

Bezdrátová nabíječka s podporou rychlonabíjení Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung Galaxy S8 nebo S8 Plus stylově pomocí podložky pro bezdrátové nabíjení. Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung Galaxy S8 nebo S8 Plus stylově pomocí podložky pro bezdrátové nabíjení. Kdykoliv si usmyslíte, tak stačí přístroj položit na podložku a o nic víc se již nemusíte starat. Zařízení umožňuje dva způsoby použití – díky skládacímu mechanismu ji lze používat jako rovnou podložku nebo dok ve vzpřímené poloze. I samotný mobilní telefon můžete umístit ve dvou pozicích – na šířku nebo na výšku. Nechybí ani podpora rychlého nabíjení. Po pouhých 10 minutách nabíjení budete moci 120 minut telefonovat, 60 minut… (alza.cz)

Síťový adaptér USB 2.0 ⇔ LAN (10/100 Mbit/s), Digitus

Síťový adaptér USB 2.0 ⇔ LAN (10/100 Mbit/s), Digitus

Síťový adaptér USB 2.0 ⇔ LAN (10/100 Mbit/s), Digitus (conrad.cz)

Samsung Multiport (LAN) 0,15m (EE-P5000BBEGWW) černý

Samsung Multiport (LAN) 0,15m (EE-P5000BBEGWW) černý

Adaptér (USB Type-C) pro připojení HDMI, USB Type-A a LAN Typ konektorů: Konektor 1: USB type-C Male Konektor 2: USB type-C Female Konektor 3: RJ-45 Female Konektor 4: HDMI Female Konektor 4: USB type-A Female Délka: 0,15 m (kasa.cz)

Samsung EP-PN920BW AFC Wireless Charger Pad, White

Samsung EP-PN920BW AFC Wireless Charger Pad, White

AFC Wireless charger pad - Podložka pro bezdr (mrakyhracek.cz)

Samsung ep-pn920bw afc wireless charger pad, white

Samsung ep-pn920bw afc wireless charger pad, white

AFC Wireless charger pad - Podložka pro bezdrátové nabíjení s podporou rychlonabíjení, futuristický design, estetický skleněný povrch, intuitivní notifikace, indikace stavu nabití. POZOR, rychlonabíjení funguje pouze s modelem S6 Edge + !!! (fonetip.cz)

Samsung ep-yo600b wireless charger dock gear sport

Samsung ep-yo600b wireless charger dock gear sport

Nabíjecí bezdrátová podložka pro Samsung Galaxy Gear Sport, barva: černá (fonetip.cz)

Samsung Galaxy S4 kryt Lana Del Rey

Samsung Galaxy S4 kryt Lana Del Rey

Patříš taky mezi ty, které uhranula retro popová zpěvačka Lana Del Rey? Pro všechny, co zbožňují její melancholické hity Born To Die, Blue Jeans, Young and Beautiful nebo Video Games, máme v nabídce její podobiznu. Konečně si můžeš vytvořit tričko nebo placku s Lanou! Potisk si v návrháři pak můžeš upravit podle sebe.. Kryt na smartphone Samsung Galaxy S4 je dostupný ve dvou barevných variantách - černá a bílá. Vlastní potisk je možné umístit na potisknutelnou plochu, kterou tvoří odolná aluminiová destička. Nejedná se tedy o nálepku, ale o vysoce kvalitní tisk. Díky sublimační metodě je kryt odolný proti vlhkosti a oděrkám. (belabel.cz)

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Lana Del Rey

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Lana Del Rey

Patříš taky mezi ty, které uhranula retro popová zpěvačka Lana Del Rey? Pro všechny, co zbožňují její melancholické hity Born To Die, Blue Jeans, Young and Beautiful nebo Video Games, máme v nabídce její podobiznu. Konečně si můžeš vytvořit tričko nebo placku s Lanou! Potisk si v návrháři pak můžeš upravit podle sebe.. Gumový kryt na smartphone Samsung Galaxy S6 je dostupný ve třech barevných variantách - černá a bílá. Vlastní potisk je možné umístit na potisknutelnou plochu, kterou tvoří odolná aluminiová destička. Nejedná se tedy o nálepku, ale o vysoce kvalitní tisk. Díky sublimační metodě je kryt odolný proti vlhkosti a oděrkám. (belabel.cz)

Microsoft Xbox One Wireless + adapter pro Windows (4N7-00002) černý

Microsoft Xbox One Wireless + adapter pro Windows (4N7-00002) černý

Ovladač Xbox One + bezdrátový adaptér pro Windows 10 Představujeme ovladač Xbox One s novým bezdrátovým adaptérem s větším dosahem pro Windows 10. Vychutnejte si akci ještě lépe díky ovladači s bezdrátovým adaptérem Xbox One Controller + Wireless Adapter for Windows 10. Nově navržené páčky a zcela nový směrový ovladač zajišťují vyšší přesnost. Vychutnejte si spolehlivé bezdrátové připojení ke svému počítači. Xbox One Controller + Wireless Adapter for Windows 10 funguje bezdrátově s konzolí Xbox One a se stolními počítači, přenosnými počítači a tablety s Windows 10. Nově jde přes rozhraní Bluetooth párovat ovladače a pro lepší uchopení má zcela novou povrchovou úpravu. Bezdrátové ovládání Funguje bezdrátově s konzolí Xbox One a se stolními počítači, přenosnými počítači a tablety s… (kasa.cz)

Microsoft Xbox One Wireless Controller Adapter for Windows (6HN-00003)

Microsoft Xbox One Wireless Controller Adapter for Windows (6HN-00003)

Bezdrátový adaptér - bezdrátový adaptér, který umožňuje k PC s Windows 8 a 10 napárovat až 4 ovladače Xbox One  Herní konzole Xbox One nabízí neuvěřitelné množství zážitků, které si nově můžete zcela jednoduše vychutnat i prostřednictvím vašeho počítače. Stačí mít nový operační systém Microsoft Windows 10, který podporuje streamování her z Xboxu One a pořídit si Xbox One Wireless Controller Adapter for Windows.Zážitky z Xboxu na počítači s WindowsK ovládání her samozřejmě potřebujete oblíbený Xbox One ovladač. Díky novému bezdrátovému adaptéru však konečně opustíte nutné propojení microUSB kabelem a užijete si plně bezdrátové pohodlí. Adaptér podporuje připojení až čtveřice ovladačů, takže si klidně zahrajete i FIFU 16 proti kamarádovi. Ani… (alza.cz)

Adaptér SAMSUNG USB - 30pin

Adaptér SAMSUNG USB - 30pin

Speciální adaptér pro vybrané tablety Samsung, umožňující připojit nejrůznější USB periferie. Prohlížejte, přenášejte a zálohujte své soubory. Tento adaptér vám umožní procházet soubory uložené na paměťovém zařízení USB – a pak fotografie, videa, dokumenty a další data přenášet mezi přídavnou pamětí a kompatibilním zařízením. Snadno si zálohujte důležité soubory, které máte uložené. Adaptér umožní uživateli připojit k těmto produktům periferie a jiné externí přístroje s USB konektorem.Kompatibilita:- Samsung Galaxy Tab 10.1 (P7500/P7100) - Galaxy Tab 8.9 (P7300/P7310) - Galaxy Tab2 (P3100/P3110)/(P5100/P5110) - Galaxy Note10.1 (N8000/8010/8020) (tipa.eu)

Samsung ep-pg950bdeg wireless charger stand, brown

Samsung ep-pg950bdeg wireless charger stand, brown

Polohovací bezdrátová nabíjecí staniceBarevné provedení: Hnědá (fonetip.cz)

Samsung et-kg930bse wireless charger kit, black

Samsung et-kg930bse wireless charger kit, black

Wireless charger stand Pack - obsahuje stojánek pro bezdrátové nabíjení s podporou rychlonabíjení, futuristický design, estetický skleněný povrch, intuitivní notifikace, indikace stavu nabití + zadní ochranný kryt EF-QG930BSE (Galaxy S7) (fonetip.cz)

Samsung ep-ng930bw wireless charger stand, white

Samsung ep-ng930bw wireless charger stand, white

Nakupujte Samsung ep-ng930bw wireless charger stand, white od Fonetip.cz. (fonetip.cz)

Síťový USB adaptér Renkforce, USB 2.0, LAN (10/100 MBit/s)

Síťový USB adaptér Renkforce, USB 2.0, LAN (10/100 MBit/s)

Tento USB 2.0 síťový adaptér lze použít místo integrované síťové karty. (conrad.cz)

Samsung ep-p5200tb wireless charger duo pad, black

Samsung ep-p5200tb wireless charger duo pad, black

Samsung EP-P5200TB Wireless Charger Duo PadBezdrátová nabíjecí podložka Samsung EP-P5200TB v černé barvě. Podpora technologie Samsung Qi. Nabíječka je vybavena portem USB Type-C. Podporuje vstupní napětí 5 V při proudu 2,1 A a výstupní napětí 10 V při proudu 1 A.Nabíjení pomocí bezdrátové nabíječky je snadné. Stačí položit Qi kompatibilní přístroj na základnu nabíječky a nabíjení probíhá následně zcela automaticky. Bezdrátově lze dnes nabíjet velké množství kapesních přístrojů.Technologie QiQi je bezdrátové nabíjení pomocí elektrické indukce. Qi se skládá z napájecí podložky a kompatibilního zařízení, u kterého je možné indukčně přenášet elektrickou energii. Technologie Qi sama pozná, kdy je přístroj nabitý a sníží svůj výkon na minimum, aby ušetřila elektrickou energii.Rozměry: 195 x 18… (fonetip.cz)

Samsung ep-p5200tw wireless charger duo pad, white

Samsung ep-p5200tw wireless charger duo pad, white

Samsung EP-P5200TB Wireless Charger Duo PadBezdrátová nabíjecí podložka Samsung EP-P5200TB v černé barvě. Podpora technologie Samsung Qi. Nabíječka je vybavena portem USB Type-C. Podporuje vstupní napětí 5 V při proudu 2,1 A a výstupní napětí 10 V při proudu 1 A.Nabíjení pomocí bezdrátové nabíječky je snadné. Stačí položit Qi kompatibilní přístroj na základnu nabíječky a nabíjení probíhá následně zcela automaticky. Bezdrátově lze dnes nabíjet velké množství kapesních přístrojů.Technologie QiQi je bezdrátové nabíjení pomocí elektrické indukce. Qi se skládá z napájecí podložky a kompatibilního zařízení, u kterého je možné indukčně přenášet elektrickou energii. Technologie Qi sama pozná, kdy je přístroj nabitý a sníží svůj výkon na minimum, aby ušetřila elektrickou energii.Rozměry: 195 x 18… (fonetip.cz)

Samsung EP-PN920BB AFC Wireless Charger Pad, Black

Samsung EP-PN920BB AFC Wireless Charger Pad, Black

(mrakyhracek.cz)

Samsung EP-YO805B Wireless Charger Dock Galaxy Watch černý

Samsung EP-YO805B Wireless Charger Dock Galaxy Watch černý

Bezdrátový nabíjecí dock pro Galaxy Watch. (smarty.cz)

Xbox One Wireless Controller + Bezdrátový adaptér pro Windows 10 (4N7…

Xbox One Wireless Controller + Bezdrátový adaptér pro Windows 10 (4N7-00002)

Gamepad - určen jak pro Xbox One tak PC, balení obsahuje bezdrátový přijímač, možno připojit až čtyři ovladače Gamepad Xbox One Wireless Controller + bezdrátový adaptér pro Windows 10Speciální edice bezdrátového ovladače Xbox One Wireless Controller má všechny přednosti standardního bezdrátového ovladače. K tomu však navíc přidává možnost jednoduchého propojení s herním počítačem na systému Windows 10.Speciální edice bílého lunárního bezdrátového ovladače Xbox One Wireless Controller má všechny přednosti standardního bezdrátového ovladače. K tomu však navíc přidává luxusní zlato-bílý design a úchyty s vylepšenou texturou pro přesnější a komfortnější ovládání.Ucítíte každý nárazOvladač Xbox One Wireless Controller je nástupce mnohokrát oceňovaného ovladače pro konzoli Xbox 360. Ještě… (alza.cz)

Samsung Galaxy Watch Wireless Charging Dock Černá (EP-YO805BBEGWW)

Samsung Galaxy Watch Wireless Charging Dock Černá (EP-YO805BBEGWW)

Nabíječka originální Dopřejte si volnost a pohodlí při dobíjeních vašich chytrých zařízení Samsung s touto bezdrátovou nabíječkou. Sami uvidíte, že je to ideální a praktický doplněk, který si jistojistě oblíbíte. Je vyroben z kvalitního materiálu, disponuje indikační LED diodou a samozřejmě moderním konektorem micro USB. Zařízení Samsung stačí jednoduše do nabíječky položit a už se o nic nestarat.  Klíčové vlastnosti nabíječky Samsung Galaxy Watch Wireless Charging DockBezdrátová nabíječkaPodpora rychlého nabíjeníElegantní černý vzhled nabíječkyOriginální příslušenství Samsung (alza.cz)

Hyper Juice Wireless Charger adaptér pro Apple AirPods (HY-HJ-APR-100)

Hyper Juice Wireless Charger adaptér pro Apple AirPods (HY-HJ-APR-100)

Nabíjecí pouzdro - určeno pro bezdrátové nabíjení Apple AirPods, kompatibilní s jakoukoliv 5W bezdrátovou nabíječkou se standardem Qi, plné nabití sluchátek i pouzdra za 1.5h, zelený led indikátor správného propojení s AirPody a nabíjení (alza.cz)

Samsung Gear S3 Wireless Charging Dock EP-YO760B černá (EP…

Samsung Gear S3 Wireless Charging Dock EP-YO760B černá (EP-YO760BBEGWW)

Nabíječka bezdrátová pro Samsung Galaxy Gear S3 Bezdrátová nabíječka pro chytré hodinky Samsung Galaxy S3. Disponuje LED indikátorem a nejnovějším konektorem typu USB-C. Dopřejte si volnost a pohodlí při dobíjeních vašich chytrých hodinek Samsung Galaxy S3 s touto bezdrátovou nabíječkou. Sami uvidíte, že je to ideální a praktický doplněk, který si jistojistě oblíbíte. Je vyroben z kvalitního materiálu, disponuje indikační LED diodou a samozřejmě moderním konektorem micro USB. Hodinky stačí jednoduše do nabíječky položit a už se o nic nestarat.  (alza.cz)

Samsung 64gb microsdhc pro endurance + sd adaptér

Samsung 64gb microsdhc pro endurance + sd adaptér

Samsung micro SDXC 64GB PRO Endurance + SD adaptérTyp: Micro SDXC s adaptéremKapacita: 64 GB Čtecí rychlost: až 100MB/s Zapisovací rychlost: až 30MB/s Class: 10, Grade 3 (fonetip.cz)

Síťový adaptér club3D CAC-1500 USB-C™, LAN (až 1 Gbit/s), 1 Gbit/s

Síťový adaptér club3D CAC-1500 USB-C™, LAN (až 1 Gbit/s), 1 Gbit/s

Adaptér Club 3D CAC-1500 je aktivní ethernetový konvertor. Je nejjednodušším řešením pro spojení vašeho zařízení se zdrojem USB 3.1 Type-C™ s vysokorychlostní ethernetovou sítí. Ethernetový adaptér je kompaktní a snadno přenosný. Je napájen přes port USB-C™, nepotřebuje externí napájení a je ideální pro použití u notebooků a ultrabooků. Spolehlivé a rychlé spojení Ethernetový gigabitový adaptér USB-C™ poskytuje přímý kabelový přístup k ethernetové síti na místech, kde je bezdrátové připojení pomalé, nestabilní nebo není vůbec k dispozici. Hrajte hry online, stahujte velké soubory dat nebo streamujte média ve vysokém rozlišení. Kompatibilní se všemi operačními systémy Ethernetový adaptér USB-C™ podporuje všechny přístroje se vstupem USB-C™ a operačními systémy včetně Apple OS X, Windows 7,… (conrad.cz)

Samsung 256GB microSDXC EVO Plus + SD adaptér

Samsung 256GB microSDXC EVO Plus + SD adaptér

Kapacita paměťové karty: 256 GBRychlost čtení paměťové karty: 100MB/sRychlost zápisu paměťové karty: 90MB/sTřída paměťové karty: 10Typ paměťové karty: microSD (mrakyhracek.cz)

Samsung 32gb microsdhc pro endurance + sd adaptér

Samsung 32gb microsdhc pro endurance + sd adaptér

Samsung micro SDHC 32GB PRO Endurance + SD adaptérTyp: Micro SDHC s adaptéremKapacita: 32 GB Čtecí rychlost: až 100MB/s Zapisovací rychlost: až 30MB/s Class: 10, Grade 3 (fonetip.cz)

Adaptér pro Samsung TV-Scart spojka/zástrčka

Adaptér pro Samsung TV-Scart spojka/zástrčka

Ultratenké LED televizory Samsung jsou velice elegantní. Ale jsou tak tenké, že musely být osazeny speciálními vstupy, do kterých nelze zapojit žádný běžně dostupný konektor. Proto byl vyvinut tento Scart adaptér. Díky němu můžete k televizoru snadno připojit váš receiver nebo DVD přehrávač. POZOR! Nejedná se o převodník z analogového signálu SCART na digitální signál HDMI. Pro tyto případy objednejte např. 989286. (conrad.cz)

Samsung 128GB microSDHC PRO Endurance + SD adaptér

Samsung 128GB microSDHC PRO Endurance + SD adaptér

Samsung micro SDXC 128GB PRO Endurance + SD adapt (mrakyhracek.cz)

Samsung EE-HG950DBEGWW Adaptér USB typ C -

Samsung EE-HG950DBEGWW Adaptér USB typ C -

Adapt (mrakyhracek.cz)

Samsung micro SDXC 512GB EVO Plus + SD adaptér

Samsung micro SDXC 512GB EVO Plus + SD adaptér

Rychlá paměťová karta Samsung EVO Plus microSDXC s kapacitou 512 GB a přenosovou rychlostí class 10 UHS-I. (smarty.cz)

Samsung Fast Charging Wireless Charger Qi EP-PN920B bíla (EP…

Samsung Fast Charging Wireless Charger Qi EP-PN920B bíla (EP-PN920BWEGWW)

Bezdrátová nabíječka s podporou rychlonabíjení Bílá bezdrátová induktivní rychlonabíječka s Qi certifikací odpovídající normám WPC je vhodná nejen pro zařízení Samsung Galaxy S6.Bezdrátová induktivní rychlonabíječka s Qi certifikací umožňuje stylové nabíjení bez kabelového připojení. Nabíječka je vybavena displejem LED, který vás informuje o stavu nabíjení plynulým přechodem z jemně modré barvy až do živě zelené. Nepotřebujete hledat ten správný nabíjecí kabel pro váš smartphone, protože stanice dokáže nabíjet každý smartphone, který je kompatibilní se standardem Qi (Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+ a mnoho dalších).Design této nabíječky je tak jedinečný a krásný s detaily a lesklou povrchovou úpravou (obohatí každý interiér), že má smysl pořídit si pro rodinu celou sadu. Výstup 1… (alza.cz)

Samsung Fast Charging Wireless Charger Qi EP-PN920B černá (EP…

Samsung Fast Charging Wireless Charger Qi EP-PN920B černá (EP-PN920BBEGWW)

Bezdrátová nabíječka s podporou rychlonabíjení Černá bezdrátová induktivní rychlonabíječka s Qi certifikací odpovídající normám WPC je vhodná nejen pro zařízení Samsung Galaxy S6.Bezdrátová induktivní rychlonabíječka s Qi certifikací umožňuje stylové nabíjení bez kabelového připojení. Nabíječka je vybavena displejem LED, který vás informuje o stavu nabíjení plynulým přechodem z jemně modré barvy až do živě zelené. Nepotřebujete hledat ten správný nabíjecí kabel pro váš smartphone, protože stanice dokáže nabíjet každý smartphone, který je kompatibilní se standardem Qi (Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+ a mnoho dalších).Design této nabíječky je tak jedinečný a krásný s detaily a lesklou povrchovou úpravou (obohatí každý interiér), že má smysl pořídit si pro rodinu celou… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít