Samsung wireless lan adapter wis09abgn

Hori Wired LAN Adapter (NSP220)

Hori Wired LAN Adapter  (NSP220)

adaptér pro Nintendo Switch Speciální adaptér pro Nintendo Switch umožňuje spolehlivé připojení k internetu pomocí klasického ethernetového kabelu. Tento adaptér stačí zapojit do USB konektoru na vaší herní konzoli. Tento produkt se pyšní oficiální licencí od společnosti Nintendo. Díky rychlému připojení k síti pomocí toho adaptéru si užijete mnohem více zábavy. Klíčové vlastnosti Hori Wired LAN AdapterUrčeno pro Nintendo SwitchUmožňuje spolehlivé připojení k sítiNintendo licenceSnadné použití (alza.cz)

VU+ LAN USB Adapter (U1540)

VU+ LAN USB Adapter (U1540)

WiFi Dongle 2.4GHz s 5dB anténou, pro satelitní přijímače AB CryptoBox 400/450, 500/550HD, 600/650HD/652HD, Ferguson 102E/202E/103/203, VU+ Zero, SOLO SE, SOLO SE V2, SOLO 2 a Openbox S2, S2 MINI, S2 MINI HD+, S3 MINI a S3 CI Zapomeňte na kabely a ihned se připojte k místnímu bezdrátovému routeru. Adaptér rozšíří váš přijímač o rychlé a stabilní WiFi připojení. Nechce se vám tahat na velkou vzdálenost nevzhledný kabel? WiFi adaptér do USB toto ihned vyřeší. Díky WiFi se okamžitě připojíte k domácím bezdrátovému routeru. Velká, výkonná anténa se kladně podílí na vysoké rychlosti a stabilním připojení i při větší vzdálenosti. Adaptér je kompatibilní s každou bezdrátovou normou provozovanou v pásmu 2,4 GHz. Klíčové vlastnostiRozšíření o WiFi … (alza.cz)

VU+ Wireless USB Adapter (U154)

VU+ Wireless USB Adapter (U154)

WiFi modul 150Mbps, pro satelitní přijímače VU+ a pro AB CryptoBox 6XX/5XX/4XX Připojte váš satelitní přijímač bezdrátovým WiFi místo klasického síťového kabelu. S bezdrátovým modulem se vyhnete nepříjemnému tahání kabelu od vašeho modemu či routeru. Tento modul stačí pouze zapojit do USB portu přijímače, vložit nastavení vaší stávající sítě a jste připraveni na nekonečný svět internetu.Parametry a specifikace:Určeno pro: satelitní přijímače Vu+Rozhraní: USB, WiFiRychlost: 150MbpsPro modely: Celá řada VU+ a celá řada AB CryptoBox 6XX/5XX/4XX (alza.cz)

Samsung Wireless Charger Duo Černá (EP-N6100TBEGWW)

Samsung Wireless Charger Duo Černá (EP-N6100TBEGWW)

Bezdrátová nabíječka duální Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung stylově pomocí duální podložky pro bezdrátové nabíjení. Kdykoliv si usmyslíte, stačí přístroj položit na podložku a o nic víc se již nemusíte starat. Tato nabíjecí podložka je vybavena funkcí rychlého nabíjení a podporuje všechna zařízení s Qi. Celkově snižuje dobu nabíjení, snadno se nastavuje a používá. Její velkou výhodou je nabíjení až dvou přístrojů najednou. Praktická led dioda vás bude informovat o stavu nabíjení.  Klíčové vlastnosti duální nabíjecí podložky značky Samsung v černé barvěKompatibilní s mobilními telefony značky Samsung s podporou QiPodpora funkce rychlého nabíjeníMožnost nabíjení až 2 různých přístrojůElegantní černý vzhled (alza.cz)

Samsung Wireless Charger Pad Černá (EP-P3100TBEGWW)

Samsung Wireless Charger Pad Černá (EP-P3100TBEGWW)

Bezdrátová nabíječka originální, modelový rok 2018 Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung Galaxy S8 nebo S8 Plus stylově pomocí podložky pro bezdrátové nabíjení. Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte své mobilní zařízení Samsung stylově pomocí podložky Samsung Wireless Charger Pad v černém provedení pro bezdrátové nabíjení. Kdykoliv si usmyslíte, tak stačí přístroj položit na podložku a o nic víc se již nemusíte starat. Nechybí ani podpora rychlého nabíjení. Po pouhých 10 minutách nabíjení budete moci 120 minut telefonovat, 60 minut přehrávat videa anebo strávit 50 minut na sociálních sítích.  Klíčové vlastnosti nabíjecí podložky Samsung Wireless Charger PadKompatibilní se zařízeními SamsungPodpora… (alza.cz)

Samsung Wireless Charger Duo Bílá (EP-N6100TWEGWW)

Samsung Wireless Charger Duo Bílá (EP-N6100TWEGWW)

Bezdrátová nabíječka duální Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung stylově pomocí duální podložky pro bezdrátové nabíjení. Kdykoliv si usmyslíte, stačí přístroj položit na podložku a o nic víc se již nemusíte starat. Tato nabíjecí podložka je vybavena funkcí rychlého nabíjení a podporuje všechna zařízení s Qi. Celkově snižuje dobu nabíjení, snadno se nastavuje a používá. Její velkou výhodou je nabíjení až dvou přístrojů najednou. Praktická led dioda vás bude informovat o stavu nabíjení.  Klíčové vlastnosti duální nabíjecí podložky značky Samsung v bílé barvěKompatibilní s mobilními telefony značky Samsung s podporou QiPodpora funkce rychlého nabíjeníMožnost nabíjení až 2 různých přístrojůElegantní bílý vzhled (alza.cz)

Samsung Wireless Charger Pad Bílá (EP-P3100TWEGWW)

Samsung Wireless Charger Pad Bílá (EP-P3100TWEGWW)

Bezdrátová nabíječka originální, modelový rok 2018 Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung Galaxy S8 nebo S8 Plus stylově pomocí podložky pro bezdrátové nabíjení. Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte své mobilní zařízení Samsung stylově pomocí podložky Samsung Wireless Charger Pad v bílém provedení pro bezdrátové nabíjení. Kdykoliv si usmyslíte, tak stačí přístroj položit na podložku a o nic víc se již nemusíte starat. Nechybí ani podpora rychlého nabíjení. Po pouhých 10 minutách nabíjení budete moci 120 minut telefonovat, 60 minut přehrávat videa anebo strávit 50 minut na sociálních sítích.  Klíčové vlastnosti nabíjecí podložky Samsung Wireless Charger PadKompatibilní se zařízeními SamsungPodpora… (alza.cz)

Epico Wireless Charger 10W bílá s adaptérem (9915111100002)

Epico Wireless Charger 10W bílá s adaptérem (9915111100002)

Bezdrátová nabíječka technologie Qi, pro Fast charge napětí 9V/1.8A Nabíjejte pokrokově a stylověNabíjet svá zařízení prostřednictvím zamotaných kabelů je dnes už jen velice nepraktický přežitek. Vydejte se proto společně s nabíjecí podložkou Epico Wireless Charger moderní cestou - odteď už jen bezdrátově! Na nabíjecí podložku můžete položit jakékoliv zařízení, které podporuje bezdrátové nabíjení, a o nic víc se nemusíte starat. Žádné hledání správné polohy, žádné hledání správného úhlu. Elegantnost principu bezdrátového nabíjení pak už jen dovršuje samotný design nabíjecí podložky, který je jednoduchý, praktický a futuristicky obohatí jakýkoliv interiér. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Podpora 7.5W a 10W wireless Fast ChargeDíky podpoře Qi standardu… (alza.cz)

HyperJuice Wireless Charger adaptér pro Apple AirPods bílý

HyperJuice Wireless Charger adaptér pro Apple AirPods bílý

Jedinečný dopleněk pro vaše sluchátka Apple AirPods umožňující bezdrátové nabíjení na Qi nabíječkách. (smarty.cz)

BOSE SoundTouch Wireless Link adapter (B 767397-2110)

BOSE SoundTouch Wireless Link adapter (B 767397-2110)

Adaptér Proměňte vaše stereo nebo domácí kino přidáním adaptéru SoundTouch Wireless Link a streamujte hudbu z vašeho domova prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth.Nedáte dopustit na své stávající reproduktory? A nemrzí vás, že nemůžete proniknout do světa bezdrátové hudby? Nyní můžete. Proměňte vaše stereo nebo domácí kino přidáním adaptéru SoundTouch Wireless Link a streamujte hudbu z vašeho domova prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth. Aplikace SoundTouch umožní ovládat hudbu rychle a snadno - můžete ji dokonce poslouchat ve všech místech vašeho domova tím, že rozšíříte svou sbírku o další SoundTouch reproduktory. Klíčové vlastnostiPřináší komfort bezdrátové hudby přidáním k vašim stávajícím reproduktorůmSnadný přístup k oblíbené hudbě - přes Wi-Fi nebo… (alza.cz)

Wi-Fi adaptér Tenda U1 Wireless-N bílý

Wi-Fi adaptér Tenda U1 Wireless-N bílý

Wi-Fi adaptér Tenda U1 Wireless-N bílý (euronics.cz)

Samsung Wireless Battery Pack 10000mAh Silver (EB-U1200CSEGWW)

Samsung Wireless Battery Pack 10000mAh Silver (EB-U1200CSEGWW)

Powerbanka pro mobilní telefony a obdobná zařízení, 10000 mAh, QI bezdrátové nabíjení Bez kabelů, bez problémůProč na dovolené nebo na služební cestě hledat nabíječku a zásuvku? Stačí vám powerbanka s bezdrátovým nabíjením od společnosti Samsung. A nemusíte být zrovna v autě nebo v divočině, abyste její schopnosti ocenili. Díky kapacitě 10 000 mAh totiž zvládne naplno dobít i několik telefonů, využívá kabel USB-C i standard bezdrátového nabíjení Qi a podporuje nabíjení dvou přístrojů najednou. Zvládne dvě zařízení najednouBezdrátová powerbanka s kapacitou 10 000 mAh je praktická ve více ohledech. K běžným výhodám záložní baterie totiž přidává schopnost nabíjet dvě zařízení současně. Možná máte pracovní a soukromý telefon, třeba potřebujete dobít svůj… (alza.cz)

Samsung Wireless Battery Pack 10000mAh Pink (EB-U1200CPEGWW)

Samsung Wireless Battery Pack 10000mAh Pink (EB-U1200CPEGWW)

Powerbanka pro mobilní telefony a obdobná zařízení, 10000 mAh, podpora rychlonabíjení, QI bezdrátové nabíjení až 12 V a 2 A, LED indikace stavu Bez kabelů, bez problémůProč na dovolené nebo na služební cestě hledat nabíječku a zásuvku? Stačí vám powerbanka s bezdrátovým nabíjením od společnosti Samsung. A nemusíte být zrovna v autě nebo v divočině, abyste její schopnosti ocenili. Díky kapacitě 10 000 mAh totiž zvládne naplno dobít i několik telefonů, využívá kabel USB-C i standard bezdrátového nabíjení Qi a podporuje nabíjení dvou přístrojů najednou. Zvládne dvě zařízení najednouBezdrátová powerbanka s kapacitou 10 000 mAh je praktická ve více ohledech. K běžným výhodám záložní baterie totiž přidává schopnost nabíjet dvě zařízení současně. Možná máte… (alza.cz)

Gamepad Microsoft Xbox One Wireless + adapter pro Windows černý

Gamepad Microsoft Xbox One Wireless + adapter pro Windows černý

Gamepad Microsoft Xbox One Wireless + adapter pro Windows černý (euronics.cz)

Samsung Wireless Charger Stand Qi EP-PG950B černá (EP-PG950BBEGWW)

Samsung Wireless Charger Stand Qi EP-PG950B černá (EP-PG950BBEGWW)

Bezdrátová nabíječka s podporou rychlonabíjení Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung Galaxy S8 nebo S8 Plus stylově pomocí podložky pro bezdrátové nabíjení. Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung Galaxy S8 nebo S8 Plus stylově pomocí podložky pro bezdrátové nabíjení. Kdykoliv si usmyslíte, tak stačí přístroj položit na podložku a o nic víc se již nemusíte starat. Zařízení umožňuje dva způsoby použití – díky skládacímu mechanismu ji lze používat jako rovnou podložku nebo dok ve vzpřímené poloze. I samotný mobilní telefon můžete umístit ve dvou pozicích – na šířku nebo na výšku. Nechybí ani podpora rychlého nabíjení. Po pouhých 10 minutách nabíjení budete moci 120 minut telefonovat, 60 minut… (alza.cz)

Samsung EP-NG930BW Wireless Charger Stand, White

Samsung EP-NG930BW Wireless Charger Stand, White

(mrakyhracek.cz)

Samsung ep-n5100bweg wireless charger stand, white

Samsung ep-n5100bweg wireless charger stand, white

Barevné provedení: Bílá (fonetip.cz)

Samsung ep-p1100bbegww wireless charger pad, black

Samsung ep-p1100bbegww wireless charger pad, black

Samsung EP-P1100BBEGWW Wireless Charger PadBezdrátová nabíjecí podložka Samsung EP-P1100BBEGWW v černé barvě. Podpora technologie Samsung Qi. Nabíječka je vybavena portem USB Type-C. Podporuje vstupní napětí 5/9 V při proudu 2/1,67 A a výstupní napětí 5/10 V při proudu 1/0,9 A.Nabíjení pomocí bezdrátové nabíječky je snadné. Stačí položit Qi kompatibilní přístroj na základnu nabíječky a nabíjení probíhá následně zcela automaticky. Bezdrátově lze dnes nabíjet velké množství kapesních přístrojů.Technologie QiQi je bezdrátové nabíjení pomocí elektrické indukce. Qi se skládá z napájecí podložky a kompatibilního zařízení, u kterého je možné indukčně přenášet elektrickou energii. Technologie Qi sama pozná, kdy je přístroj nabitý a sníží svůj výkon na minimum, aby ušetřila elektrickou energii… (fonetip.cz)

Samsung ep-n5100bbeg wireless charger stand, black

Samsung ep-n5100bbeg wireless charger stand, black

Barevné provedení: Černá (fonetip.cz)

Samsung EP-N5100BWEG Wireless Charger Stand, White

Samsung EP-N5100BWEG Wireless Charger Stand, White

Barevné provedení: Bílá (mrakyhracek.cz)

Samsung EP-P1100BBEGWW Wireless Charger Pad, Black

Samsung EP-P1100BBEGWW Wireless Charger Pad, Black

Samsung EP-P1100BBEGWW Wireless Charger Pad Bezdrátová nabíjecí podložka Samsung EP-P1100BBEGWW v černé barvě. Podpora technologie Samsung Qi. Nabíječka je vybavena portem USB Type-C.  Podporuje vstupní napětí 5/9 V při proudu 2/1,67 A a výstupní napětí 5/10 V při proudu 1/0,9 A. Nabíjení pomocí bezdrátové nabíječky je snadné. Stačí položit Qi kompatibilní přístroj na základnu nabíječky a nabíjení probíhá následně zcela automaticky. Bezdrátově lze dnes nabíjet velké množství kapesních přístrojů. Technologie Qi Qi je bezdrátové nab… (mrakyhracek.cz)

Samsung ET-KG930BSE Wireless Charger Kit, Black

Samsung ET-KG930BSE Wireless Charger Kit, Black

Wireless charger stand Pack - obsahuje stojánek pro bezdrátové nabíjení s podporou rychlonabíjení, futuristický design, estetický skleněný povrch, intuitivní notifikace, indikace stavu nabití + zadní ochranný kryt EF-QG930BSE (Galaxy S7) (mrakyhracek.cz)

Microsoft Xbox One Wireless Controller Adapter for Windows (6HN-00003)

Microsoft Xbox One Wireless Controller Adapter for Windows (6HN-00003)

Bezdrátový adaptér - bezdrátový adaptér, který umožňuje k PC s Windows 8 a 10 napárovat až 4 ovladače Xbox One  Herní konzole Xbox One nabízí neuvěřitelné množství zážitků, které si nově můžete zcela jednoduše vychutnat i prostřednictvím vašeho počítače. Stačí mít nový operační systém Microsoft Windows 10, který podporuje streamování her z Xboxu One a pořídit si Xbox One Wireless Controller Adapter for Windows.Zážitky z Xboxu na počítači s WindowsK ovládání her samozřejmě potřebujete oblíbený Xbox One ovladač. Díky novému bezdrátovému adaptéru však konečně opustíte nutné propojení microUSB kabelem a užijete si plně bezdrátové pohodlí. Adaptér podporuje připojení až čtveřice ovladačů, takže si klidně zahrajete i FIFU 16 proti kamarádovi. Ani… (alza.cz)

Samsung EP-PG950BDEG Wireless Charger Stand, Brown

Samsung EP-PG950BDEG Wireless Charger Stand, Brown

Polohovací bezdrátová nabíjecí stanice Barevné provedení: Hnědá (mrakyhracek.cz)

Samsung ep-pg950bbeg wireless charger stand, black

Samsung ep-pg950bbeg wireless charger stand, black

Polohovací bezdrátová nabíjecí staniceBarevné provedení: Černá (fonetip.cz)

Samsung EP-N5100BBEG Wireless Charger Stand, Black

Samsung EP-N5100BBEG Wireless Charger Stand, Black

Barevné provedení: Černá (mrakyhracek.cz)

Samsung ep-ng930bw wireless charger stand, white

Samsung ep-ng930bw wireless charger stand, white

Nakupujte Samsung ep-ng930bw wireless charger stand, white od Fonetip.cz. (fonetip.cz)

Samsung Galaxy S4 kryt Lana Del Rey

Samsung Galaxy S4 kryt Lana Del Rey

Patříš taky mezi ty, které uhranula retro popová zpěvačka Lana Del Rey? Pro všechny, co zbožňují její melancholické hity Born To Die, Blue Jeans, Young and Beautiful nebo Video Games, máme v nabídce její podobiznu. Konečně si můžeš vytvořit tričko nebo placku s Lanou! Potisk si v návrháři pak můžeš upravit podle sebe.. Kryt na smartphone Samsung Galaxy S4 je dostupný ve dvou barevných variantách - černá a bílá. Vlastní potisk je možné umístit na potisknutelnou plochu, kterou tvoří odolná aluminiová destička. Nejedná se tedy o nálepku, ale o vysoce kvalitní tisk. Díky sublimační metodě je kryt odolný proti vlhkosti a oděrkám. (belabel.cz)

Samsung EP-PG950BBEG Wireless Charger Stand, Black

Samsung EP-PG950BBEG Wireless Charger Stand, Black

Polohovací bezdrátová nabíjecí stanice Barevné provedení: Černá (mrakyhracek.cz)

Samsung et-kg930bse wireless charger kit, black

Samsung et-kg930bse wireless charger kit, black

Wireless charger stand Pack - obsahuje stojánek pro bezdrátové nabíjení s podporou rychlonabíjení, futuristický design, estetický skleněný povrch, intuitivní notifikace, indikace stavu nabití + zadní ochranný kryt EF-QG930BSE (Galaxy S7) (fonetip.cz)

Samsung ep-pg950bdeg wireless charger stand, brown

Samsung ep-pg950bdeg wireless charger stand, brown

Polohovací bezdrátová nabíjecí staniceBarevné provedení: Hnědá (fonetip.cz)

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Lana Del Rey

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Lana Del Rey

Patříš taky mezi ty, které uhranula retro popová zpěvačka Lana Del Rey? Pro všechny, co zbožňují její melancholické hity Born To Die, Blue Jeans, Young and Beautiful nebo Video Games, máme v nabídce její podobiznu. Konečně si můžeš vytvořit tričko nebo placku s Lanou! Potisk si v návrháři pak můžeš upravit podle sebe.. Gumový kryt na smartphone Samsung Galaxy S6 je dostupný ve třech barevných variantách - černá a bílá. Vlastní potisk je možné umístit na potisknutelnou plochu, kterou tvoří odolná aluminiová destička. Nejedná se tedy o nálepku, ale o vysoce kvalitní tisk. Díky sublimační metodě je kryt odolný proti vlhkosti a oděrkám. (belabel.cz)

Samsung EP-P5200TB Wireless Charger Duo Pad, Black

Samsung EP-P5200TB Wireless Charger Duo Pad, Black

Samsung EP-P5200TB Wireless Charger Duo Pad Bezdrátová nabíjecí podložka Samsung EP-P5200TB v černé barvě. Podpora technologie Samsung Qi. Nabíječka je vybavena portem USB Type-C.  Podporuje vstupní napětí 5 V při proudu 2,1 A a výstupní napětí 10 V při proudu 1 A. Nabíjení pomocí bezdrátové nabíječky je snadné. Stačí položit Qi kompatibilní přístroj na základnu nabíječky a nabíjení probíhá následně zcela automaticky. Bezdrátově lze dnes nabíjet velké množství kapesních přístrojů. Technologie Qi Qi je bezdrátové… (mrakyhracek.cz)

Xbox One Wireless Controller + Bezdrátový adaptér pro Windows 10 (4N7…

Xbox One Wireless Controller + Bezdrátový adaptér pro Windows 10 (4N7-00002)

Gamepad - určen jak pro Xbox One tak PC, balení obsahuje bezdrátový přijímač, možno připojit až čtyři ovladače Gamepad Xbox One Wireless Controller + bezdrátový adaptér pro Windows 10Speciální edice bezdrátového ovladače Xbox One Wireless Controller má všechny přednosti standardního bezdrátového ovladače. K tomu však navíc přidává možnost jednoduchého propojení s herním počítačem na systému Windows 10.Speciální edice bílého lunárního bezdrátového ovladače Xbox One Wireless Controller má všechny přednosti standardního bezdrátového ovladače. K tomu však navíc přidává luxusní zlato-bílý design a úchyty s vylepšenou texturou pro přesnější a komfortnější ovládání.Ucítíte každý nárazOvladač Xbox One Wireless Controller je nástupce mnohokrát oceňovaného ovladače pro konzoli Xbox 360. Ještě… (alza.cz)

Obal na Samsung Galaxy S8 Lana Del Rey

Obal na Samsung Galaxy S8 Lana Del Rey

Patříš taky mezi ty, které uhranula retro popová zpěvačka Lana Del Rey? Pro všechny, co zbožňují její melancholické hity Born To Die, Blue Jeans, Young and Beautiful nebo Video Games, máme v nabídce její podobiznu. Konečně si můžeš vytvořit tričko nebo placku s Lanou! Potisk si v návrháři pak můžeš upravit podle sebe.. Kryt z tvrdého plastu ve dvou barevných variantách - černá a bílá, vybaven hliníkovou destičkou s potiskem. Nejedná se tedy o nálepku, ale o vysoce kvalitní tisk. Díky sublimační metodě je kryt odolný proti vlhkosti a oděrkám. Poskytuje ochranu vašemu telefonu a radost díky vámi vybranému potisku. (belabel.cz)

Paulmann URail Wireless adaptér 0-50W bílá On/Off/stmívání 952.95…

Paulmann URail Wireless adaptér 0-50W bílá On/Off/stmívání 952.95 95295

Technické údajeRozměry :Výška: 50 x Šířka: 166 x Hloubka: 20 mmMax. příkon:max. 50 WNapětí:230 VBarva:BíláMateriál:PlastStmívatelné:AnoStmívání:Dálkový ovladačZpůsob montáže:stropní montážBezpečnostní třída:Bezpečnostní třída IITechnologie:bez zdroje světlaŽivotnost:30.000 hDoba startu (kupzarovky.cz)

Paulmann dálkový ovladač pro URail Wireless adaptér On/Off/stmívání…

Paulmann dálkový ovladač pro URail Wireless adaptér On/Off/stmívání 952.96 95296

Technické údajeBarva:Chrom matZpůsob montáže:stropní montážTechnologie:bez zdroje světlaDoba startu (kupzarovky.cz)

Obal na Samsung Galaxy S9 Lana Del Rey

Obal na Samsung Galaxy S9 Lana Del Rey

Patříš taky mezi ty, které uhranula retro popová zpěvačka Lana Del Rey? Pro všechny, co zbožňují její melancholické hity Born To Die, Blue Jeans, Young and Beautiful nebo Video Games, máme v nabídce její podobiznu. Konečně si můžeš vytvořit tričko nebo placku s Lanou! Potisk si v návrháři pak můžeš upravit podle sebe.. Kryt z tvrdého plastu ve dvou barevných variantách - černá a bílá, vybaven hliníkovou destičkou s potiskem. Nejedná se tedy o nálepku, ale o vysoce kvalitní tisk. Díky sublimační metodě je kryt odolný proti vlhkosti a oděrkám. Poskytuje ochranu vašemu telefonu a radost díky vámi vybranému potisku. (belabel.cz)

Samsung EP-P5200TW Wireless Charger Duo Pad, White

Samsung EP-P5200TW Wireless Charger Duo Pad, White

Samsung EP-P5200TB Wireless Charger Duo Pad Bezdrátová nabíjecí podložka Samsung EP-P5200TB v černé barvě. Podpora technologie Samsung Qi. Nabíječka je vybavena portem USB Type-C.  Podporuje vstupní napětí 5 V při proudu 2,1 A a výstupní napětí 10 V při proudu 1 A. Nabíjení pomocí bezdrátové nabíječky je snadné. Stačí položit Qi kompatibilní přístroj na základnu nabíječky a nabíjení probíhá následně zcela automaticky. Bezdrátově lze dnes nabíjet velké množství kapesních přístrojů. Technologie Qi Qi je bezdrátové… (mrakyhracek.cz)

Samsung ep-p5200tb wireless charger duo pad, black

Samsung ep-p5200tb wireless charger duo pad, black

Samsung EP-P5200TB Wireless Charger Duo PadBezdrátová nabíjecí podložka Samsung EP-P5200TB v černé barvě. Podpora technologie Samsung Qi. Nabíječka je vybavena portem USB Type-C. Podporuje vstupní napětí 5 V při proudu 2,1 A a výstupní napětí 10 V při proudu 1 A.Nabíjení pomocí bezdrátové nabíječky je snadné. Stačí položit Qi kompatibilní přístroj na základnu nabíječky a nabíjení probíhá následně zcela automaticky. Bezdrátově lze dnes nabíjet velké množství kapesních přístrojů.Technologie QiQi je bezdrátové nabíjení pomocí elektrické indukce. Qi se skládá z napájecí podložky a kompatibilního zařízení, u kterého je možné indukčně přenášet elektrickou energii. Technologie Qi sama pozná, kdy je přístroj nabitý a sníží svůj výkon na minimum, aby ušetřila elektrickou energii.Rozměry: 195 x 18… (fonetip.cz)

Samsung ep-p5200tw wireless charger duo pad, white

Samsung ep-p5200tw wireless charger duo pad, white

Samsung EP-P5200TB Wireless Charger Duo PadBezdrátová nabíjecí podložka Samsung EP-P5200TB v černé barvě. Podpora technologie Samsung Qi. Nabíječka je vybavena portem USB Type-C. Podporuje vstupní napětí 5 V při proudu 2,1 A a výstupní napětí 10 V při proudu 1 A.Nabíjení pomocí bezdrátové nabíječky je snadné. Stačí položit Qi kompatibilní přístroj na základnu nabíječky a nabíjení probíhá následně zcela automaticky. Bezdrátově lze dnes nabíjet velké množství kapesních přístrojů.Technologie QiQi je bezdrátové nabíjení pomocí elektrické indukce. Qi se skládá z napájecí podložky a kompatibilního zařízení, u kterého je možné indukčně přenášet elektrickou energii. Technologie Qi sama pozná, kdy je přístroj nabitý a sníží svůj výkon na minimum, aby ušetřila elektrickou energii.Rozměry: 195 x 18… (fonetip.cz)

Hyper Juice Wireless Charger adaptér pro Apple AirPods (HY-HJ-APR-100)

Hyper Juice Wireless Charger adaptér pro Apple AirPods (HY-HJ-APR-100)

Nabíjecí pouzdro - určeno pro bezdrátové nabíjení Apple AirPods, kompatibilní s jakoukoliv 5W bezdrátovou nabíječkou se standardem Qi, plné nabití sluchátek i pouzdra za 1.5h, zelený led indikátor správného propojení s AirPody a nabíjení (alza.cz)

Samsung EP-YO805B Wireless Charger Dock Galaxy Watch černý

Samsung EP-YO805B Wireless Charger Dock Galaxy Watch černý

Bezdrátový nabíjecí dock pro Galaxy Watch. (smarty.cz)

Samsung 64gb microsdhc pro endurance + sd adaptér

Samsung 64gb microsdhc pro endurance + sd adaptér

Samsung micro SDXC 64GB PRO Endurance + SD adaptérTyp: Micro SDXC s adaptéremKapacita: 64 GB Čtecí rychlost: až 100MB/s Zapisovací rychlost: až 30MB/s Class: 10, Grade 3 (fonetip.cz)

Samsung Galaxy Watch Wireless Charging Dock Černá (EP-YO805BBEGWW)

Samsung Galaxy Watch Wireless Charging Dock Černá (EP-YO805BBEGWW)

Nabíječka originální Dopřejte si volnost a pohodlí při dobíjeních vašich chytrých zařízení Samsung s touto bezdrátovou nabíječkou. Sami uvidíte, že je to ideální a praktický doplněk, který si jistojistě oblíbíte. Je vyroben z kvalitního materiálu, disponuje indikační LED diodou a samozřejmě moderním konektorem micro USB. Zařízení Samsung stačí jednoduše do nabíječky položit a už se o nic nestarat.  Klíčové vlastnosti nabíječky Samsung Galaxy Watch Wireless Charging DockBezdrátová nabíječkaPodpora rychlého nabíjeníElegantní černý vzhled nabíječkyOriginální příslušenství Samsung (alza.cz)

Samsung 64GB microSDHC PRO Endurance + SD adaptér

Samsung 64GB microSDHC PRO Endurance + SD adaptér

Samsung micro SDXC 64GB PRO Endurance + SD adaptérTyp: Micro SDXC s adaptéremKapacita: 64 GB Čtecí rychlost: až 100MB/s Zapisovací rychlost: až 30MB/s Class: 10, Grade 3 (mrakyhracek.cz)

Samsung 128gb microsdhc pro endurance + sd adaptér

Samsung 128gb microsdhc pro endurance + sd adaptér

Samsung micro SDXC 128GB PRO Endurance + SD adaptérTyp: Micro SDXC s adaptéremKapacita: 128 GB Čtecí rychlost: až 100MB/s Zapisovací rychlost: až 30MB/s Class: 10, Grade 3 (fonetip.cz)

Paulmann URail Wireless adaptér 0-50W chrom mat On/Off/stmívání 952…

Paulmann URail Wireless adaptér 0-50W chrom mat On/Off/stmívání 952.94 95294

Technické údajeRozměry :Výška: 50 x Šířka: 166 x Hloubka: 20 mmMax. příkon:max. 50 WNapětí:230 VBarva:Chrom matMateriál:PlastStmívatelné:AnoStmívání:Dálkový ovladačZpůsob montáže:stropní montážBezpečnostní třída:Bezpečnostní třída IITechnologie:bez zdroje světlaŽivotnost:30.000 hDoba startu (kupzarovky.cz)

Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TWEGWW White (EP…

Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TWEGWW White (EP-P5200TWEGWW)

Bezdrátová nabíječka , Fast Charging Nabíjení přístrojů v dnešním hektickém světě nikdy nebylo snadnější. Díky inovativním technologiím už stačí pouze položit telefon na podložku bez otravného a zdlouhavého připojování kabelů a konektorů. Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TBEGWW je duální bezdrátovou nabíječkou, která nabije zároveň dva přístroje položené na její vrchní stranu. Díky technologii Fast Charging podporuje rychlé nabíjení a je tak výborným pomocníkem kdykoliv vašim přístrojům dojde baterie. Klíčové vlastnosti bezdrátové duální nabíječky Samsung, bíláElegantní nabíjecí stanice od značky SamsungDuální bezdrátová nabíječka, která nabije až dva přístroje současněVhodná pro smartphony, chytré hodinky a mnoho dalších přístrojů podporujících… (alza.cz)

Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TBEGWW Black (EP…

Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TBEGWW Black (EP-P5200TBEGWW)

Bezdrátová nabíječka , Fast Charging Nabíjení přístrojů v dnešním hektickém světě nikdy nebylo snadnější. Díky inovativním technologiím už stačí pouze položit telefon na podložku bez otravného a zdlouhavého připojování kabelů a konektorů. Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TBEGWW je duální bezdrátovou nabíječkou, která nabije zároveň dva přístroje položené na její vrchní stranu. Díky technologii Fast Charging podporuje rychlé nabíjení a je tak výborným pomocníkem kdykoliv vašim přístrojům dojde baterie. Klíčové vlastnosti bezdrátové duální nabíječky Samsung, černáElegantní nabíjecí stanice od značky SamsungDuální bezdrátová nabíječka, která nabije až dva přístroje současněVhodná pro smartphony, chytré hodinky a mnoho dalších přístrojů podporujících… (alza.cz)

Samsung 256GB microSDXC EVO Plus + SD adaptér

Samsung 256GB microSDXC EVO Plus + SD adaptér

Kapacita paměťové karty: 256 GBRychlost čtení paměťové karty: 100MB/sRychlost zápisu paměťové karty: 90MB/sTřída paměťové karty: 10Typ paměťové karty: microSD (mrakyhracek.cz)

Samsung 32gb microsdhc pro endurance + sd adaptér

Samsung 32gb microsdhc pro endurance + sd adaptér

Samsung micro SDHC 32GB PRO Endurance + SD adaptérTyp: Micro SDHC s adaptéremKapacita: 32 GB Čtecí rychlost: až 100MB/s Zapisovací rychlost: až 30MB/s Class: 10, Grade 3 (fonetip.cz)

Samsung 128GB microSDHC PRO Endurance + SD adaptér

Samsung 128GB microSDHC PRO Endurance + SD adaptér

Samsung micro SDXC 128GB PRO Endurance + SD adaptérTyp: Micro SDXC s adaptéremKapacita: 128 GB Čtecí rychlost: až 100MB/s Zapisovací rychlost: až 30MB/s Class: 10, Grade 3 (mrakyhracek.cz)

Samsung micro SDXC 512GB EVO Plus + SD adaptér

Samsung micro SDXC 512GB EVO Plus + SD adaptér

Rychlá paměťová karta Samsung EVO Plus microSDXC s kapacitou 512 GB a přenosovou rychlostí class 10 UHS-I. (smarty.cz)

Samsung 32GB microSDHC PRO Endurance + SD adaptér

Samsung 32GB microSDHC PRO Endurance + SD adaptér

Samsung micro SDHC 32GB PRO Endurance + SD adaptérTyp: Micro SDHC s adaptéremKapacita: 32 GB Čtecí rychlost: až 100MB/s Zapisovací rychlost: až 30MB/s Class: 10, Grade 3 (mrakyhracek.cz)

Samsung 256gb microsdxc evo plus + sd adaptér

Samsung 256gb microsdxc evo plus + sd adaptér

Kapacita paměťové karty: 256 GBRychlost čtení paměťové karty: 100MB/sRychlost zápisu paměťové karty: 90MB/sTřída paměťové karty: 10Typ paměťové karty: microSD (fonetip.cz)

Adaptér pro samsung tv-scart spojka/zástrčka

Adaptér pro samsung tv-scart spojka/zástrčka

Ultratenké LED televizory Samsung jsou velice elegantní. Ale jsou tak tenké, že musely být osazeny speciálními vstupy, do kterých nelze zapojit žádný běžně dostupný konektor. Proto byl vyvinut tento Scart adaptér. Díky němu můžete k televizoru snadno připojit váš receiver nebo DVD přehrávač.Technické parametryHodnotaProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor adaptérStíněníFoliové stíněníTok signálu (konektor A na B)Jednosměrný (uni)Délka kabelu0.20 mMateriál vodiče v kabelechMěďKabelové použitíTV, monitorTyp konektoru (příp. výstup)Samsung zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)SCART zásuvkaForma kabeluKulatýPočet konektorů A1 xPočet svorek B1 xOptické rozlišení videa720 x 576 pxBarvaČernáTyp konektoruRovnýProvedení kabeluAdaptérTyp připojeníSCARTVybaveníSpeciální adaptér pro Samsung LED TVPro… (fonetip.cz)

Samsung PRO enduranceMicro SDXC 64GB + SD adaptér

Samsung PRO enduranceMicro SDXC 64GB + SD adaptér

Rychlá paměťová karta Samsung PRO Endurance 64 GB s vysokou spolehlivostí pro nepřetržité nahrávání i v náročných podmínkách. (smarty.cz)

Samsung EE-UG930 microUSB OTG adaptér bílý

Samsung EE-UG930 microUSB OTG adaptér bílý

Samsung microUSB OTG adaptér pro rozšíření možností vašeho smartphonu. Možnost připojení klávesnice, myši nebo flashdisku kdekoliv po ruce. (smarty.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít