Samsung led view ef ng960pbegww samsung galaxy s9 cerny

Našli jsme pro tebe Samsung led view ef ng960pbegww samsung galaxy s9 cerny. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Samsung led view ef ng960pbegww samsung galaxy s9 cerny

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG960PBEGWW) Samsung Galaxy S10 černý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG960PBEGWW) Samsung Galaxy S10 černý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG960PBEGWW) Samsung Galaxy S10 černý Jedinečný kryt LED VIEW vyrobený přední společností Samsung. Díky nejnovějším technologiím už nikdy nezmeškáte hovory na Vašem Samsung Galaxy S10. Speciální LED panel vám ihned zobrazí oznámení o hovoru a navíc si můžete ke každému kontaktu přidat ikonu podle vlastního výběru z bohaté nabídky. Díky použitému materiálu, který je pevný, ale zároveň příjemný na dotek zabalíte svůj smartphone do příjemného krytu a ochráníte ho před poškozením, škrábanci a pády při každodenním používání. Praktický složku uvnitř krytu Vám umožní nosit s sebou kartu jednoduše a vždy po ruce. - Kryt určený pro Samsung Galaxy S10 - Vyrobený přední společností Samsung - Speciální LED panel Vám zobrazí upozornění o příchozím hovoru - Notifikace Vám… (vsechnonamobil.cz)

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG960PBEGWW) Samsung Galaxy S10 bílý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG960PBEGWW) Samsung Galaxy S10 bílý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG960PBEGWW) Samsung Galaxy S10 bílý Jedinečný kryt LED VIEW vyrobený přední společností Samsung. Díky nejnovějším technologiím už nikdy nezmeškáte hovory na Vašem Samsung Galaxy S10. Speciální LED panel vám ihned zobrazí oznámení o hovoru a navíc si můžete ke každému kontaktu přidat ikonu podle vlastního výběru z bohaté nabídky. Díky použitému materiálu, který je pevný, ale zároveň příjemný na dotek zabalíte svůj smartphone do příjemného krytu a ochráníte ho před poškozením, škrábanci a pády při každodenním používání. Praktický složku uvnitř krytu Vám umožní nosit s sebou kartu jednoduše a vždy po ruce. - Kryt určený pro Samsung Galaxy S10 - Vyrobený přední společností Samsung - Speciální LED panel Vám zobrazí upozornění o příchozím hovoru - Notifikace Vám… (vsechnonamobil.cz)

Samsung Galaxy S9 LED View Cover černé (EF-NG960PBEGWW)

Samsung Galaxy S9 LED View Cover černé (EF-NG960PBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy S9, flipové, kůže a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání a prostor pro kreditní kartu Notifikace vám neuniknouS pomocí krytu LED View Cover už nikdy nezmeškáte žádný hovor na vašem Samsung Galaxy S9. I se zavřeným pouzdrem se vám totiž ihned zobrazí na speciálním panelu. Ke každému ze svých kontaktů můžete navíc přiřadit vlastní symbol z barvité škály různých obrázků. * LED View Cover obsahuje 54 předinstalovaných ikon a umožňuje vytvoření až 60 dalších. Kapesní řešeníVyužíváte často různé karty, ať už platební, vstupní, nebo například věrnostní? Jakákoliv vaše oblíbená karta se už nemusí schovávat v peněžence na dně vaší tašky mezi ostatními. Může být vždy blíž k vám a po ruce, a to v praktické kapse obalu LED View… (alza.cz)

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S9+ černé (EF…

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S9+ černé (EF-NG965PBEGWW)

pouzdro na mobilní telefon • kryt • materiál: umělá kůže • barva: černá • kompatibilní s telefonem Samsung Galaxy S9+ Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG970PBEGWW) Samsung Galaxy S10e černý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG970PBEGWW) Samsung Galaxy S10e černý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG970PBEGWW) Samsung Galaxy S10e černý Jedinečný kryt LED VIEW vyrobený přední společností Samsung. Díky nejnovější technologii už nikdy nezmeškáte hovory na Vašem Samsung Galaxy S10e. Speciální LED panel vám ihned zobrazí oznámení o hovoru a navíc si Můžete ce každému kontaktu přidat ikonu podle vlastního výběru z bohaté nabídky. Díky použitému materiálu, který je pevný, ale zároveň příjemný na dotek zabalíte svůj smartphone do příjemného krytu a ochránil ho před Poškození, škrábance a pády při každodenním používání. Praktický složku uvnitř krytu Vám umožní nosit s sebou kartu jednoduše a vždy po ruce. - Kryt určený pro Samsung Galaxy S10e - Vyrobený přední společností Samsung - Speciální LED panel Vám zobrazí upozornění o příchozí hovoru - Notifikace Vám nikdy… (vsechnonamobil.cz)

Samsung EF-NG960PB LED View Cover Galaxy S9, Black

Samsung EF-NG960PB LED View Cover Galaxy S9, Black

Samsung LED Flipové pouzdro s kapsou pro platební karty pro Samsung G960 Galaxy S9. LED osvětlení poskytuje prostřednictvím animace řadu důležitých informací včetně oznámení.Samsung LED Flipové pouzdro s kapsou pro platební karty pro Samsung G960 Galaxy S9. LED osvětlení poskytuje prostřednictvím animace řadu důležitých informací včetně oznámení. (mrakyhracek.cz)

Samsung EF-NG965PB LED View Cover Galaxy S9+,Black

Samsung EF-NG965PB LED View Cover Galaxy S9+,Black

Samsung LED Flipové pouzdro s kapsou pro platební karty pro Samsung G965 Galaxy S9 Plus. LED osvětlení poskytuje prostřednictvím animace řadu důležitých informací včetně oznámení.   (mrakyhracek.cz)

Samsung EF-NG960PB LED View Cover Galaxy S9, Black

Samsung EF-NG960PB LED View Cover Galaxy S9, Black

Typ: Flipové pouzdro Kompatibilita GSM: Samsung Galaxy S9 Pro značku: Samsung Barva: černá Materiál: plast Provedení výrobku: černá barva Budete v obraze, zároveň bude obrazovka vašeho chytrého telefonu chráněná. Přehled o notifikacích totiž s krytem LED View Cover získáte i se zavřeným pouzdrem, navíc si můžete sami zvolit styl speciálních ikon, kterými vás kryt bude informovat. Inteligentní funkce s flipovým pouzdrem LED Displej flipového pouzdra LED poskytuje úžasné funkce. Pomocí tohoto jednoduchého a informativního displeje LED můžete snadno a rychle zjišťovat různé informace, jako je čas, hovory, zprávy, stav baterie, nastavení hlasitosti, přehrávání hudby a další, aniž byste museli otevírat pouzdro. Atraktivní a luxusní barvy Luxusní barvy flipového pouzdra okamžitě upoutají… (patro.cz)

Samsung ef-ng960pb led view cover galaxy s9, black

Samsung ef-ng960pb led view cover galaxy s9, black

Samsung LED Flipové pouzdro s kapsou pro platební karty pro Samsung G960 Galaxy S9. LED osvětlení poskytuje prostřednictvím animace řadu důležitých informací včetně oznámení.Samsung LED Flipové pouzdro s kapsou pro platební karty pro Samsung G960 Galaxy S9. LED osvětlení poskytuje prostřednictvím animace řadu důležitých informací včetně oznámení. (fonetip.cz)

Samsung ef-ng965pb led view cover galaxy s9+,black

Samsung ef-ng965pb led view cover galaxy s9+,black

Samsung LED Flipové pouzdro s kapsou pro platební karty pro Samsung G965 Galaxy S9 Plus. LED osvětlení poskytuje prostřednictvím animace řadu důležitých informací včetně oznámení. (fonetip.cz)

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S9 modré (EF…

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S9 modré (EF-NG960PLEGWW)

pouzdro na mobilní telefon • obal • materiál: umělá kůže • barva: černá • kompatibilní s telefonem Galaxy Samsung S9 Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG973PGEGWW) Samsung Galaxy S10 zelený

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG973PGEGWW) Samsung Galaxy S10 zelený

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG973PGEGWW) Samsung Galaxy S10 zelený Jedinečný kryt LED VIEW vyrobený přední společností Samsung. Díky nejnovějším technologiím už nikdy nezmeškáte hovory na Vašem Samsung Galaxy S10. Speciální LED panel vám ihned zobrazí oznámení o hovoru a navíc si můžete ke každému kontaktu přidat ikonu podle vlastního výběru z bohaté nabídky. Díky použitému materiálu, který je pevný, ale zároveň příjemný na dotek zabalíte svůj smartphone do příjemného krytu a ochráníte ho před poškozením, škrábanci a pády při každodenním používání. Praktický složku uvnitř krytu Vám umožní nosit s sebou kartu jednoduše a vždy po ruce. - Kryt určený pro Samsung Galaxy S10 - Vyrobený přední společností Samsung - Speciální LED panel Vám zobrazí upozornění o příchozím hovoru - Notifikace Vám… (vsechnonamobil.cz)

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG970PWEGWW) Samsung Galaxy S10e bílý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG970PWEGWW) Samsung Galaxy S10e bílý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG970PWEGWW) Samsung Galaxy S10e bílý Jedinečný kryt LED VIEW vyrobený přední společností Samsung. Díky nejnovějším technologiím už nikdy nezmeškáte hovory na Vašem Samsung Galaxy S10e. Speciální LED panel vám ihned zobrazí oznámení o hovoru a navíc si můžete ke každému kontaktu přidat ikonu podle vlastního výběru z bohaté nabídky. Díky použitému materiálu, který je pevný, ale zároveň příjemný na dotek zabalíte svůj smartphone do příjemného krytu a ochráníte ho před poškozením, škrábanci a pády při každodenním používání. Praktický složku uvnitř krytu Vám umožní nosit s sebou kartu jednoduše a vždy po ruce. - Kryt určený pro Samsung Galaxy S10e - Vyrobený přední společností Samsung - Speciální LED panel Vám zobrazí upozornění o příchozím hovoru - Notifikace Vám… (vsechnonamobil.cz)

SAMSUNG LED VIEW (EF-NN960PAEGWW) Samsung Galaxy Note 9 hnědý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NN960PAEGWW) Samsung Galaxy Note 9 hnědý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NN960PAEGWW) Samsung Galaxy Note 9 hnědý Jedinečný kryt LED VIEW vyrobený přední společností Samsung. Díky nejnovějším technologiím už nikdy nezmeškáte hovory na Vašem Samsung Galaxy Note 9. Speciální LED panel vám ihned zobrazí oznámení o hovoru a navíc si můžete ke každému kontaktu přidat ikonu podle vlastního výběru z bohaté nabídky. Díky použitému materiálu, který je pevný, ale zároveň příjemný na dotek zabalíte svůj smartphone do příjemného krytu a ochráníte ho před poškozením, škrábanci a pády při každodenním používání. Praktický složku uvnitř krytu Vám umožní nosit s sebou kartu jednoduše a vždy po ruce. - Kryt určený pro Samsung Galaxy Note 9 - Vyrobený přední společností Samsung - Speciální LED panel Vám zobrazí upozornění o příchozím hovoru -… (vsechnonamobil.cz)

Samsung Galaxy S10 LED View Cover černý (EF-NG973PBEGWW)

Samsung Galaxy S10 LED View Cover černý (EF-NG973PBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy S10, flipové, plast, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, průhledná přední strana a výřezy pro konektory a tlačítka Seznamte se s krytem nové generace. Ačkoliv LED View Cover chrání celou přední stranu vašeho smartphonu s Infinity-O displejem, o nic důležitého nepřijdete. Pomocí LED ikon vám totiž nejen oznámí nové zprávy nebo příchozí hovory, ale dokonce vám umožní ovládat hudbu či další funkce telefonu. Ikony si navíc můžete sami vytvářet a upravovat. Klíčové vlastnosti černého pouzdra Samsung LED View Cover pro Galaxy S10I se zavřeným černým flipovým pouzdrem budete díky LED ikonám stále v obrazePraktická kapsička na vnitřní straně pouzdra Samsung pro vaše karty či dokladyPouzdro spolehlivě ochrání… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e LED View Cover černý (EF-NG970PBEGWW)

Samsung Galaxy S10e LED View Cover černý (EF-NG970PBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy S10e, flipové, plast, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, průhledná přední strana a výřezy pro konektory a tlačítka Seznamte se s krytem nové generace. Ačkoliv LED View Cover chrání celou přední stranu vašeho smartphonu s Infinity-O displejem, o nic důležitého nepřijdete. Pomocí LED ikon vám totiž nejen oznámí nové zprávy nebo příchozí hovory, ale dokonce vám umožní ovládat hudbu či další funkce telefonu. Ikony si navíc můžete sami vytvářet a upravovat. Klíčové vlastnosti černého pouzdra Samsung LED View Cover pro Galaxy S10eI se zavřeným černým flipovým pouzdrem budete díky LED ikonám stále v obrazePraktická kapsička na vnitřní straně pouzdra Samsung pro vaše karty či dokladyPouzdro spolehlivě… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ LED View Cover černý (EF-NG975PBEGWW)

Samsung Galaxy S10+ LED View Cover černý (EF-NG975PBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy S10+, flipové, plast, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, průhledná přední strana a výřezy pro konektory a tlačítka Seznamte se s krytem nové generace. Ačkoliv LED View Cover chrání celou přední stranu vašeho smartphonu s Infinity-O displejem, o nic důležitého nepřijdete. Pomocí LED ikon vám totiž nejen oznámí nové zprávy nebo příchozí hovory, ale dokonce vám umožní ovládat hudbu či další funkce telefonu. Ikony si navíc můžete sami vytvářet a upravovat. Klíčové vlastnosti černého pouzdra Samsung LED View Cover pro Galaxy S10+I se zavřeným černým flipovým pouzdrem budete díky LED ikonám stále v obrazePraktická kapsička na vnitřní straně pouzdra Samsung pro vaše karty či dokladyPouzdro spolehlivě… (alza.cz)

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S9+ černé

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S9+ černé

Samsung LED View cover pro Galaxy S9+, černá Pokud jste pyšným majitelem chytrého telefonu Samsung Galaxy S9+, pak vám nesmí uniknout tento jedinečný ochranný obal od společnosti Samsung. Buďte stále v obraze Nenechejte si nic uniknout. S pouzdrem LED View Cover budete mít notifikace ze svého Samsung Galaxy S9+ vždy na očích. Kromě aktuálního času se totiž i na zavřeném krytu zobrazí například vámi zvolené veselé ikony, podle kterých okamžitě poznáte volajícího. Sami si je totiž můžete přiřadit různým kontaktům ze svého seznamu.* LED View Cover obsahuje 54 předinstalovaných ikon a umožňuje vytvoření až 60 dalších. Uložte si svou kartu Mějte na dosah všechno důležité pokaždé, když vyjdete z domu. Kromě elegantního a bezpečného krytu pro svůj Galaxy S9+ získáte s LED View Cover i možnost… (euronics.cz)

Samsung Flipové pouzdro Clear View se stojánkem pro Samsung Galaxy S9…

Samsung Flipové pouzdro Clear View se stojánkem pro Samsung Galaxy S9 (EF-ZG960CBEGWW)

Flipové pouzdro Clear View se stojánkem | pro Samsung Galaxy S9 | černá barva (mall.cz)

Samsung EF-ZG960CB Flip Clear View Galaxy S9,Black

Samsung EF-ZG960CB Flip Clear View Galaxy S9,Black

Pouzdro typu Clear View Standing Cover představuje novou kompletní ochranu telefonu. Přední odklapávací kryt je průhledný pro rychlý přehled o událostech a hovorech. Zadní část je skládací - stojánková pro pohodlnejší sledování videa. Materiál: PC+PU (mrakyhracek.cz)

Samsung EF-ZG960CF Flip Clear View Galaxy S9, Gold

Samsung EF-ZG960CF Flip Clear View Galaxy S9, Gold

Máte nový úžasný Samsung Galaxy S9 a přemýšlíte nad ochranným obalem? Jednou z možností je originální flipové pouzdro ve zlaté barvě. Značka Samsung jej vyrobila speciálně pro typ S9, padne tak jako ulité. Tento kryt ochrání zadní část mobilního telefonu, jeho hrany a především displej. Obrazovka smartphonů trpí na škrábance a praskliny nejvíce. Aby se minimalizovala doba, po kterou je telefon odkrytý, je přední strana obalu průhledná. Máte tak ničím nerušený pohled na displej. Inteligentní obal Chytrý telefon zobrazuje skrze pouzdro čas, datum a další upozornění. Dokonce můžete přijímat nebo odmítat hovory, aniž byste přední část otevřeli. To vše se vám zobrazuje díky funkci Always on Display. Obal je navíc opatřen ochrannou vrstvou, která zabraňuje vašim prstům… (patro.cz)

Samsung EF-ZG965CF Flip Clear View Galaxy S9+,Gold

Samsung EF-ZG965CF Flip Clear View Galaxy S9+,Gold

Máte nový úžasný Samsung Galaxy S9+ a přemýšlíte nad ochranným obalem? Jednou z možností je originální flipové pouzdro ve zlaté barvě. Značka Samsung jej vyrobila speciálně pro typ S9+, padne tak jako ulité. Tento kryt ochrání zadní část mobilního telefonu, jeho hrany a především displej. Obrazovka smartphonů trpí na škrábance a praskliny nejvíce. Aby se minimalizovala doba, po kterou je telefon odkrytý, je přední strana obalu průhledná. Máte tak ničím nerušený pohled na displej. Inteligentní obal Chytrý telefon zobrazuje skrze pouzdro čas, datum a další upozornění. Dokonce můžete přijímat nebo odmítat hovory, aniž byste přední část otevřeli. To vše se vám zobrazuje díky funkci Always on Display. Obal je navíc opatřen ochrannou vrstvou, která zabraňuje vašim prstům… (patro.cz)

Samsung EF-ZG960CB Flip Clear View Galaxy S9,Black

Samsung EF-ZG960CB Flip Clear View Galaxy S9,Black

Typ: Flipové pouzdro Kompatibilita GSM: Samsung Galaxy S9 Pro značku: Samsung Barva: černá Materiál: plast Provedení výrobku: černá barva Ochráníte svůj telefon před poškozením, přesto nepřijdete o snadný přístup ke všem jeho funkcím. Průhledná část vám poskytuje ničím nerušený pohled na obrazovku pro kontrolu notifikací nebo dalších informací zobrazených díky funkci Always on Display. Navíc je opatřena vrstvou, která zabraňuje znečištění otisky prstů. A při sledování filmu kryt jednoduše proměníte na praktický stojan. Dokonalý pár S tímto pouzdrem pozvednete stylový vzhled vašeho telefonu na novou úroveň. Vyberte si z několika módních odstínů. Všechny skvěle doplňují úžasné barvy vašeho telefonu. Inteligentní displej Pouzdro spolupracuje s vaším telefonem a poskytuje vám všechny… (patro.cz)

Samsung ef-zg960cb flip clear view galaxy s9,black

Samsung ef-zg960cb flip clear view galaxy s9,black

Pouzdro typu Clear View Standing Cover představuje novou kompletní ochranu telefonu. Přední odklapávací kryt je průhledný pro rychlý přehled o událostech a hovorech. Zadní část je skládací - stojánková pro pohodlnejší sledování videa. Materiál: PC+PU (fonetip.cz)

Pouzdro na mobil flipové Samsung Clear View pro Galaxy S9+ černé (EF…

Pouzdro na mobil flipové Samsung Clear View pro Galaxy S9+ černé (EF-ZG965CBEGWW)

ochranné pouzdro na telefon • určeno pro Samsung Galaxy S9+ • dlouhá životnost • snadná údržba • zvýšená odolnost proti nárazům a otřesům • odkryté konektory • lze složit do stojánku • displej pro aktuální čas a notifikace Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na mobil flipové Samsung Clear View pro Galaxy S9 černé (EF…

Pouzdro na mobil flipové Samsung Clear View pro Galaxy S9 černé (EF-ZG960CBEGWW)

ochranné pouzdro na telefon • určeno pro Samsung Galaxy S9 • dlouhá životnost • snadná údržba • zvýšená odolnost proti nárazům a otřesům • odkryté konektory • lze složit do stojánku • displej pro aktuální čas a notifikace Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Samsung Galaxy Note9 LED View Cover Modrá (EF-NN960PLEGWW)

Samsung Galaxy Note9 LED View Cover Modrá (EF-NN960PLEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy Note9, flipové, plast, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu a průhledná přední strana Stačí se podívatMějte všechny důležité informace vždy na očích i se zavřeným krytem – a originálně. LED View Cover pro Samsung vás upozorní prostřednictvím vtipných ikon na příchozí hovory i další notifikace. A pokud vám nebude stačit předpřipravená sada ikon, můžete být kreativní a vytvořit si vlastní. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ochrání i vaši kartuSoučástí pouzdra LED View Cover je i místo pro kartu standardních rozměrů. Takže spolu se svým Galaxy Note9 budete mít okamžitě po ruce platební kartu pro rychlé nákupy nebo vstupní kartu pro pohodlnější přístup do práce či domů. Není vyplněn… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10 LED View Cover zelený (EF-NG973PGEGWW)

Samsung Galaxy S10 LED View Cover zelený (EF-NG973PGEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy S10, flipové, plast, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, průhledná přední strana a výřezy pro konektory a tlačítka Seznamte se s krytem nové generace. Ačkoliv LED View Cover chrání celou přední stranu vašeho smartphonu s Infinity-O displejem, o nic důležitého nepřijdete. Pomocí LED ikon vám totiž nejen oznámí nové zprávy nebo příchozí hovory, ale dokonce vám umožní ovládat hudbu či další funkce telefonu. Ikony si navíc můžete sami vytvářet a upravovat. Klíčové vlastnosti zeleného pouzdra Samsung LED View Cover pro Galaxy S10I se zavřeným zeleným flipovým pouzdrem budete díky LED ikonám stále v obrazePraktická kapsička na vnitřní straně pouzdra Samsung pro vaše karty či dokladyPouzdro spolehlivě… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ LED View Cover zelený (EF-NG975PGEGWW)

Samsung Galaxy S10+ LED View Cover zelený (EF-NG975PGEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy S10+, flipové, plast, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, průhledná přední strana a výřezy pro konektory a tlačítka Seznamte se s krytem nové generace. Ačkoliv LED View Cover chrání celou přední stranu vašeho smartphonu s Infinity-O displejem, o nic důležitého nepřijdete. Pomocí LED ikon vám totiž nejen oznámí nové zprávy nebo příchozí hovory, ale dokonce vám umožní ovládat hudbu či další funkce telefonu. Ikony si navíc můžete sami vytvářet a upravovat. Klíčové vlastnosti zeleného pouzdra Samsung LED View Cover pro Galaxy S10+I se zavřeným zeleným flipovým pouzdrem budete díky LED ikonám stále v obrazePraktická kapsička na vnitřní straně pouzdra Samsung pro vaše karty či dokladyPouzdro spolehlivě… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ LED View Cover bílý (EF-NG975PWEGWW)

Samsung Galaxy S10+ LED View Cover bílý (EF-NG975PWEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy S10+, flipové, plast, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, průhledná přední strana a výřezy pro konektory a tlačítka Seznamte se s krytem nové generace. Ačkoliv LED View Cover chrání celou přední stranu vašeho smartphonu s Infinity-O displejem, o nic důležitého nepřijdete. Pomocí LED ikon vám totiž nejen oznámí nové zprávy nebo příchozí hovory, ale dokonce vám umožní ovládat hudbu či další funkce telefonu. Ikony si navíc můžete sami vytvářet a upravovat. Klíčové vlastnosti bílého pouzdra Samsung LED View Cover pro Galaxy S10+I se zavřeným bílým flipovým pouzdrem budete díky LED ikonám stále v obrazePraktická kapsička na vnitřní straně pouzdra Samsung pro vaše karty či dokladyPouzdro spolehlivě ochrání… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e LED View Cover bílý (EF-NG970PWEGWW)

Samsung Galaxy S10e LED View Cover bílý (EF-NG970PWEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy S10e, flipové, plast, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, průhledná přední strana a výřezy pro konektory a tlačítka Seznamte se s krytem nové generace. Ačkoliv LED View Cover chrání celou přední stranu vašeho smartphonu s Infinity-O displejem, o nic důležitého nepřijdete. Pomocí LED ikon vám totiž nejen oznámí nové zprávy nebo příchozí hovory, ale dokonce vám umožní ovládat hudbu či další funkce telefonu. Ikony si navíc můžete sami vytvářet a upravovat. Klíčové vlastnosti bílého pouzdra Samsung LED View Cover pro Galaxy S10eI se zavřeným bílým flipovým pouzdrem budete díky LED ikonám stále v obrazePraktická kapsička na vnitřní straně pouzdra Samsung pro vaše karty či dokladyPouzdro spolehlivě ochrání… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10 LED View Cover bílý (EF-NG973PWEGWW)

Samsung Galaxy S10 LED View Cover bílý (EF-NG973PWEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy S10, flipové, plast, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu a výřezy pro konektory a tlačítka Seznamte se s krytem nové generace. Ačkoliv LED View Cover chrání celou přední stranu vašeho smartphonu s Infinity-O displejem, o nic důležitého nepřijdete. Pomocí LED ikon vám totiž nejen oznámí nové zprávy nebo příchozí hovory, ale dokonce vám umožní ovládat hudbu či další funkce telefonu. Ikony si navíc můžete sami vytvářet a upravovat. Klíčové vlastnosti bílého pouzdra Samsung LED View Cover pro Galaxy S10I se zavřeným bílým flipovým pouzdrem budete díky LED ikonám stále v obrazePraktická kapsička na vnitřní straně pouzdra Samsung pro vaše karty či dokladyPouzdro spolehlivě ochrání nejen jedinečný … (alza.cz)

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S10e černé (EF…

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S10e černé (EF-NG970PBEGWW)

LED flipové pouzdro na mobilní telefon • materiál: plast • kompatibilní s telefonem Galaxy S10e Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S10 černé (EF…

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S10 černé (EF-NG973PBEGWW)

LED flipové pouzdro na mobilní telefon • materiál: plast • kompatibilní s telefonem Galaxy S10 Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S10+ černé (EF…

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S10+ černé (EF-NG975PBEGWW)

LED flipové pouzdro na mobilní telefon • materiál: plast • kompatibilní s telefonem Galaxy S10+ Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S20+ černé (EF…

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S20+ černé (EF-NG985PBEGEU)

flipové pouzdro na mobil • určeno pro Samsung Galaxy S20+ • informativní LED displej • ochrana telefonu ze všech stran • přesné výřezy na konektory, senzory a tlačítka • vnitřní kapsa na platební kartu Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S20 černé (EF…

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S20 černé (EF-NG980PBEGEU)

flipové pouzdro na mobil • určeno pro Samsung Galaxy S20 • informativní LED displej • ochrana telefonu ze všech stran • přesné výřezy na konektory, senzory a tlačítka • vnitřní kapsa na platební kartu Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy Note10 černé (EF…

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy Note10 černé (EF-NN970PBEGWW)

flipový kryt na mobil • LED ikony • vhodný pro Samsung Galaxy Note 10 • elegantní design • ochrana displeje • materiál plast Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy Note10+ černé …

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy Note10+ černé (EF-NN975PBEGWW)

flipový kryt na mobil • LED ikony • vhodný pro Samsung Galaxy Note 10+ • materiál plast Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S9 modré

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S9 modré

Samsung LED View cover pro Galaxy S9, modrá Pokud jste pyšným majitelem chytrého telefonu Samsung Galaxy S9, pak vám nesmí uniknout tento jedinečný ochranný obal od společnosti Samsung. Buďte stále v obraze Nenechejte si nic uniknout. S pouzdrem LED View Cover budete mít notifikace ze svého Samsung Galaxy S9 vždy na očích. Kromě aktuálního času se totiž i na zavřeném krytu zobrazí například vámi zvolené veselé ikony, podle kterých okamžitě poznáte volajícího. Sami si je totiž můžete přiřadit různým kontaktům ze svého seznamu. *LED View Cover obsahuje 54 předinstalovaných ikon a umožňuje vytvoření až 60 dalších. Uložte si svou kartu Mějte na dosah všechno důležité pokaždé, když vyjdete z domu. Kromě elegantního a bezpečného krytu pro svůj Galaxy S9 získáte s LED View Cover i možnost… (euronics.cz)

Samsung Flipové pouzdro LED View Cover Galaxy S10 černé, EF…

Samsung Flipové pouzdro LED View Cover Galaxy S10 černé, EF-NG973PBEGWW

Flipové pouzdro LED View Cover EF-NG973PBEGWW pro Samsung Galaxy S10 v černé barvě s LED diodami. Pouzdro spolehlivě ochrání váš telefon z obou stran a umožňuje snadnou a pohodlnou správu hudby a upozornění. (mall.cz)

Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy Note10+ černé (EF…

Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy Note10+ černé (EF-NN975PBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon s praktickou kapsou na kartu, upozorňuje na zmeškané hovory a zprávy, ovládání hudby přímo na krytu Kryt LED View Cover bezpečně ochrání váš Galaxy Note10+ nejen ze zadní strany, ale dokáže zahalit i celou přední stranu displeje. Navzdory tomu však nepřijdete o žádná důležitá upozornění. Prostřednictvím LED ikonek vám kryt přinese informace o nových zprávách či příchozích hovorech. Klíčové vlastnosti černého flipového pouzdra Samsung LED View pro Galaxy Note10+I když je zařízení v pouzdře, jednoduché a zábavné LED ikony se rozsvítí při každém upozorněníČerné flipové pouzdro Samsung LED View vám i zavřené umožní mít informace stále na očíchVnitřní strana praktického pouzdra s kapsičkou na karty či dokladyDokonalá ochrana vašeho smartphonu před… (alza.cz)

Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy Note10 černé (EF…

Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy Note10 černé (EF-NN970PBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon s praktickou kapsou na kartu, upozorňuje na zmeškané hovory a zprávy, ovládání hudby přímo na krytu Kryt LED View Cover bezpečně ochrání váš Galaxy Note10 nejen ze zadní strany, ale dokáže zahalit i celou přední stranu displeje. Navzdory tomu však nepřijdete o žádná důležitá upozornění. Prostřednictvím LED ikonek vám kryt přinese informace o nových zprávách či příchozích hovorech. Klíčové vlastnosti černého flipového pouzdra Samsung LED View pro Galaxy Note10I když je zařízení v pouzdře, jednoduché a zábavné LED ikony se rozsvítí při každém upozorněníČerné flipové pouzdro Samsung LED View vám i zavřené umožní mít informace stále na očíchVnitřní strana praktického pouzdra s kapsičkou na karty či dokladyDokonalá ochrana vašeho smartphonu před… (alza.cz)

Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy S20+ černé (EF…

Samsung  Flipové pouzdro LED View pro Galaxy S20+ černé (EF-NG985PBEGEU)

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy S20+, flipové, TPU, ochrana displeje proti poškrábání a prostor pro kreditní kartu Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá náležitou ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. TPU zajišťuje pouzdru Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy S20+ černé praktickou ohebnost a tuhost potřebnou kvůli pádům. Bystrou drobností je přihrádka určená pro uschování platební nebo jiné karty. Základní rysy flipového pouzdra na mobil Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy S20+ černé Vyklápěcí provedení ochrání tělo mobilu zepředu i zezadu K dispozici bude místo na občanku nebo platební kartu Materiál flipového pouzdra Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy S20+ černé: TPU Velikosti 77,3 × 164,3 × 14,2 mm Pouzdro pro mobilní telefon… (alza.cz)

Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy S20 černé (EF…

Samsung  Flipové pouzdro LED View pro Galaxy S20 černé (EF-NG980PBEGEU)

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy S20, flipové, TPU, ochrana displeje proti poškrábání a prostor pro kreditní kartu Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří osvědčenou ochranu vůči popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. TPU zajišťuje pouzdru Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy S20 černé znatelnou pružnost a tuhost, která značně posiluje rezistenci vůči pádům a nárazům. Vynalézavou drobností je přihrádka, díky které můžete mít svou platební kartu stále u sebe. Podstatné vlastnosti pouzdra na mobil Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy S20 černé Flipové provedení schová kompletně celý smartphone Najdete také místo na platební nebo jinou kartu Materiál pouzdra na mobil Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy S20 černé: TPU Rozměry 72,4 ×… (alza.cz)

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy Note 9 černé (EF…

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy Note 9 černé (EF-NN960PBEGWW)

Budete v obraze, zároveň bude obrazovka vašeho chytrého telefonu chráněná. Přehled o notifikacích totiž s krytem LED View Cover získáte i se zavřeným pouzdrem, navíc si můžete sami zvolit styl speciálních ikon, kterými vás kryt bude informovat. Inteligentní funkce s flipovým pouzdrem LED Displej flipového pouzdra LED poskytuje úžasné funkce. Pomocí tohoto jednoduchého a informativního displeje LED můžete snadno a rychle Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S20 Ultra černé …

Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View pro Galaxy S20 Ultra černé (EF-NG988PBEGEU)

flipové pouzdro na mobil • určeno pro Samsung Galaxy S20 Ultra • informativní LED displej • ochrana telefonu ze všech stran • přesné výřezy na konektory, senzory a tlačítka • vnitřní kapsa na platební kartu Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy Note 10, černá (EF…

Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy Note 10, černá (EF-NN970PBEGWW)

Flipové pouzdro je vyrobené na míru telefonu Samsung Galaxy Note 10. Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy Note 10 EF-NN970PBEGWW váš telefon bezpečně drží a chrání před špínou, poškozením a poškrábáním. Pouzdro se dále může pochlubit LED diodami a LED displejem. Nechybí ani praktická kapsička na kartu. (mall.cz)

Samsung Flipové pouzdro LED View Cover pro Galaxy S10e EF-NG970PBEGWW…

Samsung Flipové pouzdro LED View Cover pro Galaxy S10e EF-NG970PBEGWW - černé

Flipové pouzdro je vyrobené na míru telefonu Samsung Galaxy S10e. Samsung LED View Cover EF-NG970PBEGWW váš telefon bezpečně drží a chrání před špínou, poškozením a poškrábáním. Pouzdro se dále může pochlubit LED diodami a snadno ovládatelným LED displejem. Nechybí ani praktická kapsička na kartu. (mall.cz)

Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy S20 Ultra černé (EF…

Samsung  Flipové pouzdro LED View pro Galaxy S20 Ultra černé (EF-NG988PBEGEU)

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy S20 Ultra, flipové, TPU, ochrana displeje proti poškrábání a prostor pro kreditní kartu Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá slušnou ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. TPU poskytuje pouzdru Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy S20 Ultra černé patričnou ohebnost a tuhost potřebnou kvůli pádům. Praktickou drobností je přihrádka, do které můžete uložit svou platební kartu. Hlavní rysy flipového pouzdra na mobilní telefon Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy S20 Ultra černé Odklápěcí provedení střeží celý telefon, včetně displeje K dispozici je místo na kartu či občanku Materiál flipového pouzdra Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy S20 Ultra černé: TPU Rozměry 80,03 × 169,23 × 14,67 mm Flipové pouzdro… (alza.cz)

Samsung EF-NG955PS LED View Cover Galaxy S8+,Silve

Samsung EF-NG955PS LED View Cover Galaxy S8+,Silve

Originální flipové pouzdro s LED notifikací pro telefon Galaxy S8 Plus chránící telefon před škrábanci a znečištěním. Vytvořte si jedinečný styl a zvolte si z 54 přednastavených LED ikon nebo si jednoduše připravte vlastní. Díky nim budete pouhým pohledem na zavřené pouzdro ihned vědět kolik je hodin, uvidíte SMS zprávy, zmeškané hovory ale i informace o stavu baterie či hlasitosti. V pouzdru také naleznete praktický slot na kreditní kartu. Specifikace: - originální pouzdro Samsung - přesné výřezy dle daného modelu - typ: flipové pouzdro - materiál: umělá kůže, plast - automatické probuzení - více barevných variant ------------------------------------------------------------------ Original flip case with LED notification for the Galaxy S8 Plus phone to protect your phone… (patro.cz)

Samsung Galaxy Note 9 flipové pouzdro LED View, modré EF-NN960PLEGWW

Samsung Galaxy Note 9 flipové pouzdro LED View, modré EF-NN960PLEGWW

Flipové pouzdro LED View pro smartphone Samsung Galaxy Note 9, černá varianta, možnost odlišení volajících, kapsička na karty, interaktivní displej, skvělý design v kombinaci s ochranou. (mall.cz)

Pouzdro na mobil flipové Samsung Clear View pro Galaxy S9 modré (EF…

Pouzdro na mobil flipové Samsung Clear View pro Galaxy S9 modré (EF-ZG960CLEGWW)

ochranné pouzdro na telefon • určeno pro Samsung Galaxy S9 • dlouhá životnost • snadná údržba • zvýšená odolnost proti nárazům a otřesům • odkryté konektory • lze složit do stojánku • displej pro aktuální čas a notifikace Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Samsung Clear View Cover Gold pro G960 Galaxy S9 EU Blister (EF…

Samsung Clear View Cover Gold pro G960 Galaxy S9 EU Blister (EF-ZG960CFEGWW)

Flipové pouzdro Clear View Cover Gold pro Samsung Galaxy S9 EU Blister (EF-ZG960CFEGWW). Výrobek poskytuje spolehlivou ochranu celého telefonu a díky přesným výřezům nijak neomezuje přístup k ovládacím prvkům. (mall.cz)

SAMSUNG CLEAR VIEW SAMSUNG GALAXY S9 modrý

SAMSUNG CLEAR VIEW SAMSUNG GALAXY S9 modrý

SAMSUNG CLEAR VIEW SAMSUNG GALAXY S9 modrýOchranný kryt vyrobený spoločnosťou Samsung, navrhnutý na dokonalú ochranu a jednoduché ovládanie Vášho Samsung Galaxy S9. Váš smartfón ochráni z každej strany a to tak, že bezpečne chráni chrbát smartfónu, zatiaľ čo pripevnená klapka pokrýva prednú stranu, aby sa zabránilo poškriabaniu obrazovky. Príjímajte hovory, prepínajte hudbu a robte ďalšie úkony, a to bez toho, aby ste museli otvoriť kryt. Taktiež umožňuje zobraziť dôležité informácie ako čas, dátum a úroveň batérie. Pre pohodlné… (vsechnonamobil.cz)

SAMSUNG CLEAR VIEW SAMSUNG GALAXY S9 čierny

SAMSUNG CLEAR VIEW SAMSUNG GALAXY S9 čierny

SAMSUNG CLEAR VIEW SAMSUNG GALAXY S9 čiernyOchranný kryt vyrobený spoločnosťou Samsung, navrhnutý na dokonalú ochranu a jednoduché ovládanie Vášho Samsung Galaxy S9. Váš smartfón ochráni z každej strany a to tak, že bezpečne chráni chrbát smartfónu, zatiaľ čo pripevnená klapka pokrýva prednú stranu, aby sa zabránilo poškriabaniu obrazovky. Príjímajte hovory, prepínajte hudbu a robte ďalšie úkony, a to bez toho, aby ste museli otvoriť kryt. Taktiež umožňuje zobraziť dôležité informácie ako čas, dátum a úroveň batérie. Pre pohodlné prezeranie… (vsechnonamobil.cz)

Samsung Flipové pouzdro LED View Cover pro Galaxy S10e EF-NG970PBEGWW…

Samsung Flipové pouzdro LED View Cover pro Galaxy S10e EF-NG970PBEGWW - černé - rozbaleno

Flipové pouzdro je vyrobené na míru telefonu Samsung Galaxy S10e. Samsung LED View Cover EF-NG970PBEGWW váš telefon bezpečně drží a chrání před špínou, poškozením a poškrábáním. Pouzdro se dále může pochlubit LED diodami a snadno ovládatelným LED displejem. Nechybí ani praktická kapsička na kartu. (mall.cz)

Samsung Flipové pouzdro LED View Cover pro Galaxy S10 plus, černé EF…

Samsung Flipové pouzdro LED View Cover pro Galaxy S10 plus, černé EF-NG975PBEGWW

Luxusní černý smart flip na váš Samsung Galaxy S10+. Flipové pouzdro Samsung LED View Cover je opatřeno LED diodami, díky kterým s vámi komunikuje, aniž byste ho museli otevírat. Je navíc vybaveno praktickou kapsou na kartu. Potěší vás elegantním minimalistickým designem a kvalitním materiálem. (mall.cz)

Samsung Galaxy Note 9 flipové pouzdro LED View, modré EF-NN960PLEGWW …

Samsung Galaxy Note 9 flipové pouzdro LED View, modré EF-NN960PLEGWW - použité

Flipové pouzdro LED View pro smartphone Samsung Galaxy Note 9, modrá varianta, možnost odlišení volajících, kapsička na karty, interaktivní displej, skvělý design v kombinaci s ochranou. (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít