Samsung galaxy s10e clear view cover bily ef zg970cwegww

Samsung Galaxy S10e Clear View Cover bílý (EF-ZG970CWEGWW)

Samsung Galaxy S10e Clear View Cover bílý (EF-ZG970CWEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné, se stojánkem Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zabezpečuje znamenitou ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. Plast zajišťuje pouzdru Samsung Galaxy S10e Clear View Cover bílý značnou pevnost, přitom je naprosto lehký. Nepostradatelné jsou výřezy pro důležité ovládací prvky telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Pouzdru na mobil Samsung přidal výrobce také stojánek, se kterým můžete hýbat a sledovat tak videa v co největším pohodlí. Ústřední vlastnosti flipového pouzdra na mobilní telefon Samsung Galaxy S10e Clear View Cover bílý Odklápěcí provedení ochraňuje tělo mobilu zepředu i zezadu Vestavěný stojánek oceníte při prohlížení webu nebo sledování videa Otvory pro tlačítka a další prvky Materiál flipového pouzdra… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Clear View Cover zelený (EF-ZG970CGEGWW)

Samsung Galaxy S10e Clear View Cover zelený (EF-ZG970CGEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné, se stojánkem Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon představuje spolehlivou ochranu proti jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Plast zajišťuje pouzdru Samsung Galaxy S10e Clear View Cover zelený odpovídající pevnost, přitom je ale velmi lehký. Jistotou jsou otvory příslušící zásadním ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by provoz nebyl plnohodnotný. Pouzdru Samsung doplnil výrobce dále i stojánek pro polohávání při sledování obsahu. Hlavní výhody flipového pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10e Clear View Cover zelený Odklápěcí provedení uchrání celý telefon, včetně displeje Integrovaný stojánek využijete například při sledování videí či brouzdání po internetu Otvory pro tlačítka a důležité prvky Materiál pouzdra na mobil Samsung… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Clear View Cover černý (EF-ZG970CBEGWW)

Samsung Galaxy S10e Clear View Cover černý (EF-ZG970CBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné, se stojánkem Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zajistí znamenitou ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Plast dodává pouzdru Samsung Galaxy S10e Clear View Cover černý značnou odolnost a jeho váhá je přitom téměř neznatelná. Zcela potřebné jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Pouzdru na mobilní telefon Samsung dodal výrobce o stojánek, se kterým můžete zařízení při sledování obsahu pohodlně podepřít. Klíčové přednosti flipového pouzdra na mobilní telefon Samsung Galaxy S10e Clear View Cover černý Flipové provedení ochrání celý smartphone včetně displeje Integrovaný stojánek poslouží pro sledování filmů nebo čtení Výřezy pro tlačítka a důležité prvky… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Clear View Cover žlutý (EF-ZG970CYEGWW)

Samsung Galaxy S10e Clear View Cover žlutý (EF-ZG970CYEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné, se stojánkem Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon dodává patřičnou ochranu vůči prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Plast zajišťuje pouzdru Samsung Galaxy S10e Clear View Cover žlutý solidní pevnost, odolnost, přitom je jeho váha téměř zanedbatelná. Nezanedbatelné jsou otvory příslušící zásadním ovládacím prvkům telefonu, které dovolují plnohodnotné používání. Pouzdru na mobilní telefon Samsung přidal výrobce také stojánek, se kterým můžete zařízení při sledování obsahu pohodlně podepřít. Důležité výhody flipového pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10e Clear View Cover žlutý Zavírací provedení opatruje celý telefon, včetně displeje Integrovaný stojánek využijete například při čtení a sledování videí Výřezy pro tlačítka Materiál… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e LED View Cover bílý (EF-NG970PWEGWW)

Samsung Galaxy S10e LED View Cover bílý (EF-NG970PWEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové s LED Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí maximální ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Plast poskytuje pouzdru Samsung Galaxy S10e LED View Cover bílý značnou odolnost a příjemně nízkou, skoro zanedbatelnou váhu. Zcela potřebné jsou výřezy pro důležité ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Důmyslnou výhodou je přihrádka, která poslouží k uschování vaší platební či jiné karty. Nejdůležitější přednosti flipového pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10e LED View Cover bílý Odklápěcí provedení schová celý telefon, včetně displeje K dispozici bude místo na platební nebo jinou kartu Výřezy pro důležité prvky a tlačítka Materiál flipového pouzdra Samsung Galaxy S10e LED View Cover bílý… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Samsung galaxy s10e clear view cover bily ef zg970cwegww" se dívají také na:

Led view cover s7 edge nefunguje
Samsung ue55mu6192uxxh
Style cover scr32
Samsung ue55mu6452 recenze
Samsung swa 8000
Samsung wireless lan adapter wis09abgn

Samsung Galaxy S10 Clear View Cover bílý (EF-ZG973CWEGWW)

Samsung Galaxy S10 Clear View Cover bílý (EF-ZG973CWEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí maximální ochranu proti jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Plast dodává pouzdru Samsung Galaxy S10 Clear View Cover bílý odpovídající odolnost, zároveň je jeho váha prakticky neznatelná. Zcela samozřejmé jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, bez kterých by nebyl možný normální provoz. Základní rysy flipového pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10 Clear View Cover bílý Flipové provedení ochrání záda telefonu i displej Výřezy pro tlačítka a další prvky Materiál flipového pouzdra Samsung Galaxy S10 Clear View Cover bílý: Plast Flipové pouzdro na smartphone Samsung Galaxy S10 (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover bílý (EF-ZG975CWEGWW)

Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover bílý (EF-ZG975CWEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon tvoří patřičnou ochranu proti popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Plast dodává pouzdru Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover bílý náležitou odolnost a jeho váhá je přitom téměř neznatelná. Zcela potřebné jsou otvory pasující k důležitým ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Ústřední rysy pouzdra na mobilní telefon Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover bílý Odklápěcí provedení chrání záda telefonu i displej Výřezy pro tlačítka a správnou funkci dalších prvků Materiál pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover bílý: Plast Flipové pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy S10+ (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Silicone Cover bílý (EF-PG970TWEGWW)

Samsung Galaxy S10e Silicone Cover bílý (EF-PG970TWEGWW)

Kryt na mobil silikonový, zadní Chraňte svůj mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu Samsung Galaxy S10e Silicone Cover bílý. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením zárukou odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je silikon. Povrch krytu je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Silikon je jedinečný pro svoji tenkost a odolnost proti vibracím či nárazům. Samozřejmé je, že bude zachován přístup k napájecímu konektoru i k dalším tlačítkům nutným pro snadné užívání telefonu. Kryt na mobil je pružný, díky tomu jeho nasazení velmi jednoduché. Zajímavé funkce obalu na mobil Samsung Galaxy S10e Silicone Cover bílý Zaručená ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy S10e Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt Samsung… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Leather Cover bílý (EF-VG970LWEGWW)

Samsung Galaxy S10e Leather Cover bílý (EF-VG970LWEGWW)

Kryt na mobil kožený Chraňte svůj mobilní telefon pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10e Leather Cover bílý. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou velmi vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je kůže. Povrch je na dotek příjemný a neklouže v ruce. Kůže je významná svou kvalitou, elegancí a příjemným povrchem na dotyk. Jisté je, že zůstane volný přístup k nabíjecímu portu i dalším tlačítkům nutným pro klidné používání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nandavat, ale potom bude neochvějně držet. Nejdůležitější parametry krytu na mobil Samsung Galaxy S10e Leather Cover bílý Zaručená ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy S10e Pevná konstrukce krytu skvěle přilne k telefonu Vymezený… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e LED Cover bílý (EF-KG970CWEGWW)

Samsung Galaxy S10e LED Cover bílý (EF-KG970CWEGWW)

Kryt na mobil zadní, LED panel umožňuje odpočet samospouště a následné vyhodnocení fotografie, upozorňuje na zmeškané hovory a SMS, zobrazuje příchozí notifikace pomocí přizpůsobitelných ikon Ochraňte váš mobilní telefon díky ochrannému krytu Samsung Galaxy S10e LED Cover bílý. Jde o zadní kryt, který je svým zpracováním zárukou solidní odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je plast. Materiál krytu je na dotek příjemný a neklouže v ruce. Plast je oblíbený svou jednoduchostí a odolností proti celkovému opotřebení. Jisté je, že zůstane volný přístup k nabíjecímu portu i ostatním tlačítkům nezbytným pro snadné užívání mobilního telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale poté bude pevně držet. Zásadní vlastnosti obalu na mobil Samsung Galaxy… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ LED View Cover bílý (EF-NG975PWEGWW)

Samsung Galaxy S10+ LED View Cover bílý (EF-NG975PWEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové s LED Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon dodává úplnou ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Plast přináší pouzdru Samsung Galaxy S10+ LED View Cover bílý odpovídající odolnost, ale zároveň skoro nic neváží. Nepostradatelné jsou výřezy určené pro podstatné ovládací prvky telefonu, bez kterých by nemohlo dojít k plnohodnotnému provozu. Oblíbenou drobností je přihrádka vhodná pro platební kartou. Základní vlastnosti pouzdra na mobilní telefon Samsung Galaxy S10+ LED View Cover bílý Zavírací provedení ochrání záda telefonu i displej K dispozici je místo na platební nebo jinou kartu Otvory pro tlačítka a správnou funkci dalších prvků Materiál pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10+ LED View Cover bílý: Plast Pouzdro pro mobilní… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10 LED View Cover bílý (EF-NG973PWEGWW)

Samsung Galaxy S10 LED View Cover bílý (EF-NG973PWEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové s LED Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon poskytuje maximální ochranu proti běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Plast obstarává pouzdru Samsung Galaxy S10 LED View Cover bílý vysokou pevnost a příjemně nízkou, skoro zanedbatelnou váhu. Nezbytné jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Šikovnou výhodou je přihrádka určená pro platební či jinou kartu. Hlavní specifikace pouzdra na mobilní telefon Samsung Galaxy S10 LED View Cover bílý Flipové provedení ochraňuje obrazovku i zadní část mobilu K dispozici je místo na platební nebo jinou kartu Otvory pro tlačítka a další prvky Materiál pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10 LED View Cover bílý: Plast Pouzdro pro mobilní telefon… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e LED View Cover černý (EF-NG970PBEGWW)

Samsung Galaxy S10e LED View Cover černý (EF-NG970PBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové s LED Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá náležitou ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Plast poskytuje pouzdru Samsung Galaxy S10e LED View Cover černý značnou pevnost ale i lehkost. Jistotou jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro práci a provoz bez omezení. Důvtipnou drobností je přihrádka, ve které můžete pohodlně nosit svou platební kartu neustále u sebe. Základní výhody pouzdra na mobilní telefon Samsung Galaxy S10e LED View Cover černý Flipové provedení ochrání celý telefon, včetně displeje Nechybí místo na občanku nebo platební kartu Otvory pro správnou funkci tlačítek a jiných prvků Materiál flipového pouzdra Samsung Galaxy S10e LED View Cover černý: Plast… (alza.cz)

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG970CBEGWW) Samsung Galaxy S10e černý

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG970CBEGWW) Samsung Galaxy S10e černý

SAMSUNG CLEAR VIEW Samsung Galaxy S10e černý Ochranný kryt vyrobený společností Samsung, navržený na dokonalou ochranu a snadné ovládání Vašeho Samsung Galaxy S10e. Váš smartphone ochrání z každé strany a to tak, že bezpečně chrání záda smartphonu, zatímco připevněna klapka pokrývá přední stranu, aby se zabránilo poškrábání obrazovky. Přijímejte hovory, přepínejte hudbu a dělejte další úkony, a to bez toho, abyste museli otevřít kryt. Rovněž umožňuje zobrazit důležité informace jako čas, datum a úroveň baterie. Pro pohodlné prohlížení filmů, videí či e-mailů je možné kryt složit do stojanu. - Určený pro Samsung Galaxy S10e - Vyrobeno společností Samsung - Dokonalá ochrana smartphonu z každé strany - Možnost využívat různé funkce bez nutnosti otevření krytu - Zjistěte čas, datum či… (vsechnonamobil.cz)

Samsung Galaxy S10e Protective Standing Cover bílý (EF-RG970CWEGWW)

Samsung Galaxy S10e Protective Standing Cover bílý (EF-RG970CWEGWW)

Kryt na mobil zadní, ochranný se stojánkem Chraňte svůj telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10e Protective Standing Cover bílý. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je plast. Povrch je příjemný a dobře se drží. Plast je populární svou odolností proti opotřebení - trvalé barvy, jednoduché mytí. Samozřejmostí je, že zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i k ovládacím prvkům nezbytným pro klidné používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nandavat, ale poté bude pevně držet. Klíčové parametry krytu na mobil Samsung Galaxy S10e Protective Standing Cover bílý Odolná ochrana telefonu Samsung Galaxy S10e… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover zelený (EF-ZG975CGEGWW)

Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover zelený (EF-ZG975CGEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon dodává slušnou ochranu proti častým poškozením, jako je například poškrábání. Plast poskytuje pouzdru Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover zelený řádnou pevnost, přitom je ale velmi lehký. Nezanedbatelné jsou otvory odpovídající důležitým ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by plnohodnotné používání prakticky nebylo možné. Základní přednosti pouzdra na mobilní telefon Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover zelený Odklápěcí provedení uchrání zadní a boční strany i dislpej Otvory pro tlačítka a jiné prvky Materiál flipového pouzdra Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover zelený: Plast Flipové pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy S10+ (alza.cz)

Samsung Galaxy S10 Clear View Cover černý (EF-ZG973CBEGWW)

Samsung Galaxy S10 Clear View Cover černý (EF-ZG973CBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá maximální ochranu proti téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Plast přidává pouzdru Samsung Galaxy S10 Clear View Cover černý vysokou pevnost, zároveň je téměř zanedbatelně těžký. Nezanedbatelné jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro práci a provoz bez omezení. Klíčové přednosti pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10 Clear View Cover černý Flipové provedení ochrání celé tělo telefonu Výřezy pro důležité prvky a tlačítka Materiál pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10 Clear View Cover černý: Plast Pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy S10 (alza.cz)

Samsung Galaxy S10 Clear View Cover zelený (EF-ZG973CGEGWW)

Samsung Galaxy S10 Clear View Cover zelený (EF-ZG973CGEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon poskytuje znamenitou ochranu vůči odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Plast obstarává pouzdru Samsung Galaxy S10 Clear View Cover zelený vysokou pevnost, aniž by byl přehnaně těžký. Zcela potřebné jsou výřezy pro tlačítka telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Nejdůležitější rysy pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10 Clear View Cover zelený Vyklápěcí provedení uchrání obrazovku i zadní část mobilu Výřezy pro důležité prvky a tlačítka Materiál flipového pouzdra Samsung Galaxy S10 Clear View Cover zelený: Plast Flipové pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy S10 (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover černý (EF-ZG975CBEGWW)

Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover černý (EF-ZG975CBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon tvoří solidní ochranu proti vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Plast přidává pouzdru Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover černý vysokou pevnost, přitom je jeho váha téměř zanedbatelná. Nezbytností jsou otvory určené pro významné ovládací prvky telefonu, bez kterých by plnohodnotné používání prakticky nebylo možné. Hlavní parametry pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover černý Vyklápěcí provedení střeží zadní část telefonu i displej Otvory pro tlačítka a jiné prvky Materiál pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover černý: Plast Pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy S10+ (alza.cz)

Samsung EF-ZG970C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10e černé

Samsung EF-ZG970C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10e černé

Originální Samsung flip pouzdro Clear View s s průhlednou přední částí pro neustálý přehled o událostech a s kompletní ochranou telefonu Samsung Galaxy S10e. (smarty.cz)

Samsung EF-ZG970C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10e žluté

Samsung EF-ZG970C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10e žluté

Originální Samsung flip pouzdro Clear View s s průhlednou přední částí pro neustálý přehled o událostech a s kompletní ochranou telefonu Samsung Galaxy S10. (smarty.cz)

Samsung EF-ZG970C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10e bílé

Samsung EF-ZG970C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10e bílé

Originální Samsung flip pouzdro Clear View s s průhlednou přední částí pro neustálý přehled o událostech a s kompletní ochranou telefonu Samsung Galaxy S10. (smarty.cz)

Samsung EF-ZG970C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10e zelené

Samsung EF-ZG970C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10e zelené

Originální Samsung flip pouzdro Clear View s s průhlednou přední částí pro neustálý přehled o událostech a s kompletní ochranou telefonu Samsung Galaxy S10. (smarty.cz)

Samsung Galaxy S9 Clear View Standing Cover černé (EF-ZG960CBEGWW)

Samsung Galaxy S9 Clear View Standing Cover černé (EF-ZG960CBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, Clear View, se stojánkem Kryt pro divákySledujte filmy, seriály a další videa. Prohlédněte si fotky nebo prezentace. V pohodlí a bez jakéhokoliv vyrušení. Praktický kryt Clear View Standing Cover pro Galaxy S9 od společnosti Samsung funguje totiž i jako snadno nastavitelný stojan, který vám zaručí skvělé sledovaní vašeho oblíbeného obsahu. Bezproblémové používání funkcíUsnadněte si používání skvělých funkcí Galaxy S9 ještě o něco více. S krytem Clear View Standing Cover budete mít ty nejnovější informace a upozornění vždy na dosah ruky i se zavřeným pouzdrem. Navíc budete mít velmi snadno pod kontrolou všechny základní funkce vašeho telefonu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Telefon vždy v bezpečíClear View Standing Cover… (alza.cz)

Samsung Galaxy S9+ Clear View Standing Cover zlaté (EF-ZG965CFEGWW)

Samsung Galaxy S9+ Clear View Standing Cover zlaté (EF-ZG965CFEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, Clear View se stojánkem Kryt pro divákySledujte filmy, seriály a další videa. Prohlédněte si fotky nebo prezentace. V pohodlí a bez jakéhokoliv vyrušení. Praktický kryt Clear View Standing Cover pro Galaxy S9+ od společnosti Samsung funguje totiž i jako snadno nastavitelný stojan, který vám zaručí skvělé sledovaní vašeho oblíbeného obsahu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Bezproblémové používání funkcíUsnadněte si používání skvělých funkcí Galaxy S9+ ještě o něco více. S krytem Clear View Standing Cover budete mít ty nejnovější informace a upozornění vždy na dosah ruky i se zavřeným pouzdrem. Navíc budete mít velmi snadno pod kontrolou všechny základní funkce vašeho telefonu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Samsung Galaxy S9 Clear View Standing Cover modré (EF-ZG960CLEGWW)

Samsung Galaxy S9 Clear View Standing Cover modré (EF-ZG960CLEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, Clear View, se stojánkem Kryt pro divákySledujte filmy, seriály a další videa. Prohlédněte si fotky nebo prezentace. V pohodlí a bez jakéhokoliv vyrušení. Praktický kryt Clear View Standing Cover pro Galaxy S9 od společnosti Samsung funguje totiž i jako snadno nastavitelný stojan, který vám zaručí skvělé sledovaní vašeho oblíbeného obsahu. Bezproblémové používání funkcíUsnadněte si používání skvělých funkcí Galaxy S9 ještě o něco více. S krytem Clear View Standing Cover budete mít ty nejnovější informace a upozornění vždy na dosah ruky i se zavřeným pouzdrem. Navíc budete mít velmi snadno pod kontrolou všechny základní funkce vašeho telefonu. Telefon vždy v bezpečíClear View Standing Cover nenabízí pouze skvělý vzhled a jednoduché… (alza.cz)

Samsung Galaxy Note9 Clear View Standing Cover Modrá (EF-ZN960CLEGWW)

Samsung Galaxy Note9 Clear View Standing Cover Modrá (EF-ZN960CLEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové se stojánkem Pohodlné sledování videaZískejte pro svůj Samsung Galaxy Note9 ideální doplněk k přehrávání filmů a seriálů. Nastavte své pouzdro Clear View Standing Cover do jednoho ze tří úhlů tak, aby vám poskytlo pohodlnější zážitek při sledování oblíbeného obsahu. Nebo jej umístěte tak, abyste jednoduše vytvořili ta nejpovedenější selfie. VypnutoVynechat z LightBoxu Intuitivní ovládání bez otevíráníMějte přehled o svém telefonu i se zavřeným pouzdrem. Informace o kapacitě baterie, příchozích hovorech, ovládání hudby a další funkce vašeho Galaxy Note9 jsou díky speciálnímu uživatelskému rozhraní krytu Clear View Standing Cover okamžitě na očích a dostupné i bez nutnosti otevírání. VypnutoVynechat z LightBoxu Všechny… (alza.cz)

Samsung Galaxy S9+ Clear View Standing Cover černé (EF-ZG965CBEGWW)

Samsung Galaxy S9+ Clear View Standing Cover černé (EF-ZG965CBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, Clear View se stojánkem Kryt pro divákySledujte filmy, seriály a další videa. Prohlédněte si fotky nebo prezentace. V pohodlí a bez jakéhokoliv vyrušení. Praktický kryt Clear View Standing Cover pro Galaxy S9+ od společnosti Samsung funguje totiž i jako snadno nastavitelný stojan, který vám zaručí skvělé sledovaní vašeho oblíbeného obsahu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Bezproblémové používání funkcíUsnadněte si používání skvělých funkcí Galaxy S9+ ještě o něco více. S krytem Clear View Standing Cover budete mít ty nejnovější informace a upozornění vždy na dosah ruky i se zavřeným pouzdrem. Navíc budete mít velmi snadno pod kontrolou všechny základní funkce vašeho telefonu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Samsung Galaxy Note9 Clear View Standing Cover Černá (EF-ZN960CBEGWW)

Samsung Galaxy Note9 Clear View Standing Cover Černá (EF-ZN960CBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové se stojánkem Pohodlné sledování videaZískejte pro svůj Samsung Galaxy Note9 ideální doplněk k přehrávání filmů a seriálů. Nastavte své pouzdro Clear View Standing Cover do jednoho ze tří úhlů tak, aby vám poskytlo pohodlnější zážitek při sledování oblíbeného obsahu. Nebo jej umístěte tak, abyste jednoduše vytvořili ta nejpovedenější selfie. Intuitivní ovládání bez otevíráníMějte přehled o svém telefonu i se zavřeným pouzdrem. Informace o kapacitě baterie, příchozích hovorech, ovládání hudby a další funkce vašeho Galaxy Note9 jsou díky speciálnímu uživatelskému rozhraní krytu Clear View Standing Cover okamžitě na očích a dostupné i bez nutnosti otevírání. Všechny hrany v bezpečíOchranný kryt Clear View Standing Cover… (alza.cz)

Samsung ef-zn950cb clear view cover note8, black

Samsung ef-zn950cb clear view cover note8, black

Pouzdro typu Clear View Standing Cover představuje novou kompletní ochranu telefonu, přední odklapávací kryt je průhledný pro rychlý přehled o událostech a hovorech. Zadní část je skládací - stojánková pro pohodlnejší sledování videa. Materiál: PC+PU (fonetip.cz)

Samsung EF-ZN950CB Clear View Cover Note8, Black

Samsung EF-ZN950CB Clear View Cover Note8, Black

Pouzdro typu Clear View Standing Cover představuje novou kompletní ochranu telefonu, přední odklapávací kryt je průhledný pro rychlý přehled o událostech a hovorech. Zadní část je skládací - stojánková pro pohodlnejší sledování videa. Materiál: PC+PU (mrakyhracek.cz)

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG970PWEGWW) Samsung Galaxy S10e bílý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG970PWEGWW) Samsung Galaxy S10e bílý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG970PWEGWW) Samsung Galaxy S10e bílý Jedinečný kryt LED VIEW vyrobený přední společností Samsung. Díky nejnovějším technologiím už nikdy nezmeškáte hovory na Vašem Samsung Galaxy S10e. Speciální LED panel vám ihned zobrazí oznámení o hovoru a navíc si můžete ke každému kontaktu přidat ikonu podle vlastního výběru z bohaté nabídky. Díky použitému materiálu, který je pevný, ale zároveň příjemný na dotek zabalíte svůj smartphone do příjemného krytu a ochráníte ho před poškozením, škrábanci a pády při každodenním používání. Praktický složku uvnitř krytu Vám umožní nosit s sebou kartu jednoduše a vždy po ruce. - Kryt určený pro Samsung Galaxy S10e - Vyrobený přední společností Samsung - Speciální LED panel Vám zobrazí upozornění o příchozím hovoru - Notifikace Vám… (vsechnonamobil.cz)

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG970PBEGWW) Samsung Galaxy S10e černý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG970PBEGWW) Samsung Galaxy S10e černý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG970PBEGWW) Samsung Galaxy S10e černý Jedinečný kryt LED VIEW vyrobený přední společností Samsung. Díky nejnovější technologii už nikdy nezmeškáte hovory na Vašem Samsung Galaxy S10e. Speciální LED panel vám ihned zobrazí oznámení o hovoru a navíc si Můžete ce každému kontaktu přidat ikonu podle vlastního výběru z bohaté nabídky. Díky použitému materiálu, který je pevný, ale zároveň příjemný na dotek zabalíte svůj smartphone do příjemného krytu a ochránil ho před Poškození, škrábance a pády při každodenním používání. Praktický složku uvnitř krytu Vám umožní nosit s sebou kartu jednoduše a vždy po ruce. - Kryt určený pro Samsung Galaxy S10e - Vyrobený přední společností Samsung - Speciální LED panel Vám zobrazí upozornění o příchozí hovoru - Notifikace Vám nikdy… (vsechnonamobil.cz)

Samsung Galaxy S10e Silicone Cover černý (EF-PG970TBEGWW)

Samsung Galaxy S10e Silicone Cover černý (EF-PG970TBEGWW)

Kryt na mobil silikonový, zadní Chraňte svůj telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10e Silicone Cover černý. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je silikon. Materiál krytu je příjemný na dotek a neklouže v ruce. Silikon je známý pro svoji tenkost, odolnost proti nárazům a jednoduchost při nasazování. Samozřejmostí je, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu i ovládacím prvkům potřebným pro snadné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky čemuž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Důležité přednosti obalu na mobil Samsung Galaxy S10e Silicone Cover černý Zaručená ochrana telefonu Samsung Galaxy S10e Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10 LED Cover bílý (EF-KG973CWEGWW)

Samsung Galaxy S10 LED Cover bílý (EF-KG973CWEGWW)

Kryt na mobil zadní, LED panel umožňuje odpočet samospouště a následné vyhodnocení fotografie, upozorňuje na zmeškané hovory a SMS, zobrazuje příchozí notifikace pomocí přizpůsobitelných ikon Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Samsung Galaxy S10 LED Cover bílý. Jde o zadní kryt, který je svým precizním provedením jistotou velice dobré odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je plast. Materiál krytu je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. Plast je populární svou odolností proti opotřebení a nárazům. Samozřejmé je, že zůstane nezakryt přístup ke konektoru na nabíjení i k ostatním tlačítkům potřebným pro klidné užívání mobilního telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale potom bude pevně přilnutý. Zajímavé… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ Leather Cover bílý (EF-VG975LWEGWW)

Samsung Galaxy S10+ Leather Cover bílý (EF-VG975LWEGWW)

Kryt na mobil kožený Ochraňte váš mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10+ Leather Cover bílý. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením pojistkou vysoké odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je kůže. Povrch je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Kůže je oblíbená svou elegancí, jemností a kvalitou ochrany. Jistotou je také, že zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru a k dalším ovládacím prvkům potřebným pro komfortní užívání mobilního telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale potom bude neochvějně držet. Významné přednosti obalu na mobil Samsung Galaxy S10+ Leather Cover bílý Skvělá ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy S10+ Pevné tělo zajistí dokonalé… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Leather Cover černý (EF-VG970LBEGWW)

Samsung Galaxy S10e Leather Cover černý (EF-VG970LBEGWW)

Kryt na mobil kožený Chraňte svůj mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10e Leather Cover černý. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním pojistkou velice dobré odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je kůže. Povrch je na dotek příjemný a dobře se v ruce drží. Kůže je známá svou jedinečnou elegancí, jemností na dotyk a také odolností. Jistotou je také, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu i k ovládacím prvkům potřebným pro bezstarostné používání mobilního telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale poté bude velmi pevně držet. Stěžejní vlastnosti krytu na mobil Samsung Galaxy S10e Leather Cover černý Zaručená ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy S10e Tvrdý kryt… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e LED Cover černý (EF-KG970CBEGWW)

Samsung Galaxy S10e LED Cover černý (EF-KG970CBEGWW)

Kryt na mobil zadní, LED panel umožňuje odpočet samospouště a následné vyhodnocení fotografie, upozorňuje na zmeškané hovory a SMS, zobrazuje příchozí notifikace pomocí přizpůsobitelných ikon Dodejte ochranu vašemu telefonu díky ochrannému krytu Samsung Galaxy S10e LED Cover černý. Jde o zadní kryt, který je svým provedením spolehlivou zárukou velice dobré odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je plast. Povrch krytu je na dotek příjemný a výborně se drží. Plast je známý svou odolností proti opotřebení - trvalé barvy, jednoduché mytí. Jistotou je také, že kryt nezakryje přístup k nabíjení a ovládacím prvkům nezbytným pro pohodlné používání telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale potom bude pevně přilnutý. Hlavní vlastnosti obalu… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Leather Cover žlutý (EF-VG970LYEGWW)

Samsung Galaxy S10e Leather Cover žlutý (EF-VG970LYEGWW)

Kryt na mobil kožený Ochraňte váš telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10e Leather Cover žlutý. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým provedením pojistkou velice dobré odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je kůže. Povrch krytu je na dotek příjemný a výborně se drží. Kůže je věhlasná svou kvalitou, elegancí a příjemným povrchem na dotyk. Samozřejmostí je, že zůstane zachován přístup k nabíjení i k dalším ovládacím prvkům nutným pro snadné používání telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nandavat, ale poté bude pevně držet. Klíčové znaky krytu na mobil Samsung Galaxy S10e Leather Cover žlutý Praktická ochrana telefonu Samsung Galaxy S10e Tvrdé tělo krytu skvěle přilne k telefonu Prostor vymezený pro umístění kreditní či… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Leather Cover šedý (EF-VG970LJEGWW)

Samsung Galaxy S10e Leather Cover šedý (EF-VG970LJEGWW)

Kryt na mobil kožený Ochraňte váš mobilní telefon s pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10e Leather Cover šedý. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením pojistkou solidní odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je kůže. Materiál je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. Kůže je oblíbená svou elegancí, jemností a kvalitou ochrany. Samozřejmostí je, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru i k tlačítkům potřebným pro plynulé užívání mobilního telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale potom bude pevně přilnutý. Klíčové přednosti obalu na mobil Samsung Galaxy S10e Leather Cover šedý Skvělá ochrana telefonu Samsung Galaxy S10e Pevné tělo zajistí dokonalé přilnutí k telefonu Praktický prostor pro platební karty… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Leather Cover zelený (EF-VG970LGEGWW)

Samsung Galaxy S10e Leather Cover zelený (EF-VG970LGEGWW)

Kryt na mobil kožený Dodejte svému telefonu ochranu, kterou si zaslouží, pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10e Leather Cover zelený. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je kůže. Povrch je příjemný na dotek a výborně se drží. Kůže je známá svou jemností, odolností a zvýšenou elegancí. Samozřejmé je, že kryt nezakryje přístup k dobíjecímu portu i dalším tlačítkům nutným pro snadné užívání telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může hůře instalovat, ale poté bude velmi pevně držet. Klíčové parametry krytu na mobil Samsung Galaxy S10e Leather Cover zelený Zaručená ochrana telefonu Samsung Galaxy S10e Tvrdý kryt skvěle přilne k telefonu Praktický prostor pro platební… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Leather Cover červený (EF-VG970LREGWW)

Samsung Galaxy S10e Leather Cover červený (EF-VG970LREGWW)

Kryt na mobil kožený Ochraňte svůj mobilní telefon pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10e Leather Cover červený. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením jistotou vysoké odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je kůže. Povrch je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Kůže je oblíbená svou jemností, odolností a zvýšenou elegancí. Jistotou je také, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru i dalším ovládacím prvkům nutným pro klidné používání vašeho telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale poté bude pevně držet. Nejdůležitější vlastnosti obalu na mobil Samsung Galaxy S10e Leather Cover červený Zaručená ochrana telefonu Samsung Galaxy S10e Pevná konstrukce krytu skvěle přilne k telefonu… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Silicone Cover modrý (EF-PG970TLEGWW)

Samsung Galaxy S10e Silicone Cover modrý (EF-PG970TLEGWW)

Kryt na mobil silikonový, zadní Dodejte ochranu vašemu telefonu za pomoci ochranného krytu Samsung Galaxy S10e Silicone Cover modrý. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením pojistkou velmi vysoké odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je silikon. Povrch krytu je příjemný a dobře se v ruce drží. Silikon je známý pro svoji praktičnost, odolnost proti nárazům a absorpci vibrací. Jistotou je také, že zůstane zachován přístup k nabíjení i k ovládacím prvkům potřebným pro bezstarostné užívání telefonu. Kryt na mobil je pružný, díky tomu jeho nandání otázkou pár vteřin. Klíčové parametry obalu na mobil Samsung Galaxy S10e Silicone Cover modrý Zaručená ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy S10e Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Silicone Cover zelený (EF-PG970TGEGWW)

Samsung Galaxy S10e Silicone Cover zelený (EF-PG970TGEGWW)

Kryt na mobil silikonový, zadní Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození za pomoci ochranného krytu Samsung Galaxy S10e Silicone Cover zelený. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením pojistkou solidní odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je silikon. Materiál je příjemný na dotek a výborně se drží. Silikon je populární pro svoji tenkost, odolnost proti nárazům a jednoduchost při nasazování. Jistotou je také, že zůstane zachován přístup k nabíjení a k ostatním tlačítkům nutným pro klidné užívání telefonu. Ochranný kryt je měkký a tudíž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Podstatné přednosti krytu na mobil Samsung Galaxy S10e Silicone Cover zelený Odolná ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy S10e Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10 Leather Cover bílý (EF-VG973LWEGWW)

Samsung Galaxy S10 Leather Cover bílý (EF-VG973LWEGWW)

Kryt na mobil kožený Ochraňte svůj telefon s pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10 Leather Cover bílý. Jde o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním jistotou odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je kůže. Povrch krytu je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Kůže je známá svou jedinečnou elegancí, jemností na dotyk a také odolností. Samozřejmé je, že zůstane volný přístup k dobíjecímu konektoru a k dalším tlačítkům nezbytným pro klidné používání mobilního telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nandavat, ale potom bude pevně přilnutý. Hlavní parametry obalu na mobil Samsung Galaxy S10 Leather Cover bílý Praktická ochrana mobilní telefonu Samsung Galaxy S10 Pevná konstrukce krytu skvěle přilne k telefonu Ochranný kryt… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ Silicone Cover bílý (EF-PG975TWEGWW)

Samsung Galaxy S10+ Silicone Cover bílý (EF-PG975TWEGWW)

Kryt na mobil silikonový, zadní Ochraňte svůj mobilní telefon s pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10+ Silicone Cover bílý. Jde o zadní kryt, který je svým zpracováním jistotou vysoké odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je silikon. Materiál krytu je příjemný a nebude klouzat z rukou. Silikon je populární pro svou praktičnost, jednoduchost při nasazování a zvýšenou odolnost. Jistotou je také, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu i dalším tlačítkům potřebným pro klidné užívání telefonu. Kryt je měkký a proto je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Nejdůležitější přednosti krytu na mobil Samsung Galaxy S10+ Silicone Cover bílý Praktická ochrana mobilní telefonu Samsung Galaxy S10+ Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt Samsung obsahuje výřezy… (alza.cz)

Samsung EF-NG970P LED View flipové pouzdro Samsung Galaxy S10e černé

Samsung EF-NG970P LED View flipové pouzdro Samsung Galaxy S10e černé

Samsung flip pouzdro LED View je unikátní vyklápěcí pouzdro s LED notifikací pro Samsung Galaxy S10e. (smarty.cz)

Samsung EF-NG970P LED View flipové pouzdro Samsung Galaxy S10e bílé

Samsung EF-NG970P LED View flipové pouzdro Samsung Galaxy S10e bílé

Samsung flip pouzdro LED View je unikátní vyklápěcí pouzdro s LED notifikací pro Samsung Galaxy S10e. (smarty.cz)

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG960CV) Samsung Galaxy S9 fialový

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG960CV) Samsung Galaxy S9 fialový

SAMSUNG CLEAR VIEW SAMSUNG GALAXY S9 fialovýOchranný kryt vyrobený spoločnosťou Samsung, navrhnutý na dokonalú ochranu a jednoduché ovládanie Vášho Samsung Galaxy S9. Váš smartfón ochráni z každej strany a to tak, že bezpečne chráni chrbát smartfónu, zatiaľ čo pripevnená klapka pokrýva prednú stranu, aby sa zabránilo poškriabaniu obrazovky. Príjímajte hovory, prepínajte hudbu a robte ďalšie úkony, a to bez toho, aby ste museli otvoriť kryt. Taktiež umožňuje zobraziť dôležité informácie ako čas, dátum a úroveň batérie. Pre pohodlné… (vsechnonamobil.cz)

Samsung Galaxy S10e Protective Standing Cover modrý (EF-RG970CLEGWW)

Samsung Galaxy S10e Protective Standing Cover modrý (EF-RG970CLEGWW)

Kryt na mobil zadní, ochranný se stojánkem Pojistěte si bezpečnost svého telefonu s pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10e Protective Standing Cover modrý. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je plast. Materiál krytu je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. Plast je známý svou odolností proti opotřebení a nárazům. Jisté je, že zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení a k dalším ovládacím prvkům nezbytným pro bezstarostné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale potom bude neochvějně držet. Zásadní parametry krytu na mobil Samsung Galaxy S10e Protective Standing Cover modrý Praktická ochrana telefonu Samsung… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Silicone Cover žlutý (EF-PG970TYEGWW)

Samsung Galaxy S10e Silicone Cover žlutý (EF-PG970TYEGWW)

Kryt na mobil silikonový, zadní Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10e Silicone Cover žlutý. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou velmi vysoké odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je silikon. Povrch krytu je příjemný na dotek a výborně se drží. Silikon je oblíbený pro svoji praktičnost, jednoduchost při nasazování a zvýšenou odolnost. Samozřejmostí je, že zůstane volný přístup k napájecímu konektoru a ostatním tlačítkům nezbytným pro klidné užívání vašeho telefonu. Ochranný kryt je měkký a proto je jeho nasazení bezproblémové. Důležité funkce obalu na mobil Samsung Galaxy S10e Silicone Cover žlutý Odolná ochrana telefonu Samsung Galaxy S10e Měkkost má na starosti snadné nasazení… (alza.cz)

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG973CWEGWW) Samsung Galaxy S10 bílý

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG973CWEGWW) Samsung Galaxy S10 bílý

SAMSUNG CLEAR VIEW Samsung Galaxy S10 bílý Ochranný kryt vyrobený společností Samsung, navržený na dokonalou ochranu a snadné ovládání Vašeho Samsung Galaxy S10. Váš smartphone ochrání z každé strany a to tak, že bezpečně chrání záda smartphonu, zatímco připevněna klapka pokrývá přední stranu, aby se zabránilo poškrábání obrazovky. Přijímejte hovory, přepínejte hudbu a dělejte další úkony, a to bez toho, abyste museli otevřít kryt. Rovněž umožňuje zobrazit důležité informace jako čas, datum a úroveň baterie. Pro pohodlné prohlížení filmů, videí či e-mailů je možné kryt složit do stojanu. - Určený pro Samsung Galaxy S10 - Vyrobeno společností Samsung - Dokonalá ochrana smartphonu z každé strany - Možnost využívat různé funkce bez nutnosti otevření krytu - Zjistěte čas, datum či… (vsechnonamobil.cz)

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG950CB) Samsung Galaxy S8 černý

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG950CB) Samsung Galaxy S8 černý

SAMSUNG CLEAR VIEW Samsung Galaxy S8 černý Originální flipových obal Clear View speciálně navržen pro Samsung Galaxy S8. Pouzdro obsahuje speciální čip Samsung ID, pomocí kterého získáte přístup ke obrazovce i když je pouzdro zavřené. Stisknutím vypínacího tlačítka získáte snadný přístup k zmeškaným hovorům, SMS zprávám, informacím o počasí či jiným upozorněním. speciálně navrženy pro Samsung Galaxy S8 možnost odpovídat na hovory bez otevření krytu ochrana telefonu z každé strany přístup k záznamům i při zavřeném krytu originální Samsung pouzdro pouzdro lze složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

Samsung Galaxy S10 Silicone Cover bílý (EF-PG973TWEGWW)

Samsung Galaxy S10 Silicone Cover bílý (EF-PG973TWEGWW)

Kryt na mobil silikonový, zadní Ochraňte svůj mobilní telefon za pomoci ochranného krytu Samsung Galaxy S10 Silicone Cover bílý. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou zárukou odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je silikon. Materiál krytu je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Silikon je oblíbený pro svoji praktičnost, jednoduchost při nasazování a zvýšenou odolnost. Jistotou je také, že zůstane nezakryt přístup k nabíjecímu portu a k ovládacím prvkům potřebným pro komfortní užívání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný a proto je jeho nandání velmi jednoduché. Klíčové funkce krytu na mobil Samsung Galaxy S10 Silicone Cover bílý Zaručená ochrana telefonu Samsung Galaxy S10 Pružnost zaručuje velmi… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ LED Cover bílý (EF-KG975CWEGWW)

Samsung Galaxy S10+ LED Cover bílý (EF-KG975CWEGWW)

Kryt na mobil zadní, LED panel umožňuje odpočet samospouště a následné vyhodnocení fotografie, upozorňuje na zmeškané hovory a SMS, zobrazuje příchozí notifikace pomocí přizpůsobitelných ikon Chraňte svůj mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu Samsung Galaxy S10+ LED Cover bílý. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením jistotou odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je plast. Materiál je na dotek příjemný a neklouže v ruce. Plast je jedinečný svou odolností proti opotřebení - trvalé barvy, jednoduché mytí. Samozřejmé je, že bude zachován přístup k dobíjecímu portu i dalším ovládacím prvkům nutným pro plynulé používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může hůře instalovat, ale poté bude velmi pevně… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Leather Cover námořnicky modrý (EF-VG970LNEGWW)

Samsung Galaxy S10e Leather Cover námořnicky modrý (EF-VG970LNEGWW)

Kryt na mobil kožený Ochraňte svůj mobilní telefon za pomoci ochranného krytu Samsung Galaxy S10e Leather Cover námořnicky modrý. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je kůže. Povrch je příjemný a výborně se drží. Kůže je významná svou elegancí, jemností a kvalitou ochrany. Samozřejmostí je, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu a dalším ovládacím prvkům potřebným pro bezstarostné používání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může hůře nasazovat, ale poté bude velmi pevně držet. Základní funkce krytu na mobil Samsung Galaxy S10e Leather Cover námořnicky modrý Zaručená ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy S10e Vysoká pevnost krytu zaručuje… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Silicone Cover námořnicky modrý (EF-PG970TNEGWW)

Samsung Galaxy S10e Silicone Cover námořnicky modrý (EF-PG970TNEGWW)

Kryt na mobil silikonový, zadní Ochraňte svůj telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Samsung Galaxy S10e Silicone Cover námořnicky modrý. Jde o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním zárukou odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je silikon. Povrch krytu je příjemný a dobře se drží. Silikon je jedinečný pro svoji praktičnost, odolnost proti nárazům a absorpci vibrací. Samozřejmostí je, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru a ovládacím prvkům nutným pro komfortní používání telefonu. Kryt je měkký a proto je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Stěžejní parametry obalu na mobil Samsung Galaxy S10e Silicone Cover námořnicky modrý Zaručená ochrana telefonu Samsung Galaxy S10e Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Silicone Cover neonově růžový (EF-PG970THEGWW)

Samsung Galaxy S10e Silicone Cover neonově růžový (EF-PG970THEGWW)

Kryt na mobil silikonový, zadní Chraňte váš telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Samsung Galaxy S10e Silicone Cover neonově růžový. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je silikon. Materiál je na dotek příjemný a výborně se drží. Silikon je oblíbený pro svoji tenkost, odolnost proti nárazům a jednoduchost při nasazování. Samozřejmé je, že nebude zakryt přístup k nabíjecímu portu i k ostatním tlačítkům nezbytným pro snadné používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky tomu jeho nandání velmi jednoduché. Nejdůležitější funkce obalu na mobil Samsung Galaxy S10e Silicone Cover neonově růžový Praktická ochrana telefonu Samsung Galaxy S10e Měkkost má na… (alza.cz)

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG960CL) Samsung Galaxy S9 modrý

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG960CL) Samsung Galaxy S9 modrý

SAMSUNG CLEAR VIEW SAMSUNG GALAXY S9 modrýOchranný kryt vyrobený spoločnosťou Samsung, navrhnutý na dokonalú ochranu a jednoduché ovládanie Vášho Samsung Galaxy S9. Váš smartfón ochráni z každej strany a to tak, že bezpečne chráni chrbát smartfónu, zatiaľ čo pripevnená klapka pokrýva prednú stranu, aby sa zabránilo poškriabaniu obrazovky. Príjímajte hovory, prepínajte hudbu a robte ďalšie úkony, a to bez toho, aby ste museli otvoriť kryt. Taktiež umožňuje zobraziť dôležité informácie ako čas, dátum a úroveň batérie. Pre pohodlné… (vsechnonamobil.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít