Samsung galaxy s10 clear view cover cerny ef zg975cbegww

Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover černý (EF-ZG975CBEGWW)

Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover černý (EF-ZG975CBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon tvoří solidní ochranu proti vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Plast přidává pouzdru Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover černý vysokou pevnost, přitom je jeho váha téměř zanedbatelná. Nezbytností jsou otvory určené pro významné ovládací prvky telefonu, bez kterých by plnohodnotné používání prakticky nebylo možné. Hlavní parametry pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover černý Vyklápěcí provedení střeží zadní část telefonu i displej Otvory pro tlačítka a jiné prvky Materiál pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover černý: Plast Pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy S10+ (alza.cz)

Samsung Galaxy S10 Clear View Cover černý (EF-ZG973CBEGWW)

Samsung Galaxy S10 Clear View Cover černý (EF-ZG973CBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá maximální ochranu proti téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Plast přidává pouzdru Samsung Galaxy S10 Clear View Cover černý vysokou pevnost, zároveň je téměř zanedbatelně těžký. Nezanedbatelné jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro práci a provoz bez omezení. Klíčové přednosti pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10 Clear View Cover černý Flipové provedení ochrání celé tělo telefonu Výřezy pro důležité prvky a tlačítka Materiál pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10 Clear View Cover černý: Plast Pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy S10 (alza.cz)

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG975CBEGWW) Samsung Galaxy S10 Plus černý

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG975CBEGWW) Samsung Galaxy S10 Plus černý

SAMSUNG CLEAR VIEW Samsung Galaxy S10 Plus černý Ochranný kryt vyrobený společností Samsung, navržený na dokonalou ochranu a snadné ovládání Vašeho Samsung Galaxy S10 Plus. Váš smartphone ochrání z každé strany a to tak, že bezpečně chrání záda smartphonu, zatímco připevněna klapka pokrývá přední stranu, aby se zabránilo poškrábání obrazovky. Přijímejte hovory, přepínejte hudbu a dělejte další úkony, a to bez toho, abyste museli otevřít kryt. Rovněž umožňuje zobrazit důležité informace jako čas, datum a úroveň baterie. Pro pohodlné prohlížení filmů, videí či e-mailů je možné kryt složit do stojanu. - Určený pro Samsung Galaxy S10 Plus - Vyrobeno společností Samsung - Dokonalá ochrana smartphonu z každé strany - Možnost využívat různé funkce bez nutnosti otevření krytu - Zjistěte… (vsechnonamobil.cz)

Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover zelený (EF-ZG975CGEGWW)

Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover zelený (EF-ZG975CGEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon dodává slušnou ochranu proti častým poškozením, jako je například poškrábání. Plast poskytuje pouzdru Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover zelený řádnou pevnost, přitom je ale velmi lehký. Nezanedbatelné jsou otvory odpovídající důležitým ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by plnohodnotné používání prakticky nebylo možné. Základní přednosti pouzdra na mobilní telefon Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover zelený Odklápěcí provedení uchrání zadní a boční strany i dislpej Otvory pro tlačítka a jiné prvky Materiál flipového pouzdra Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover zelený: Plast Flipové pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy S10+ (alza.cz)

Samsung Galaxy S10 Clear View Cover bílý (EF-ZG973CWEGWW)

Samsung Galaxy S10 Clear View Cover bílý (EF-ZG973CWEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí maximální ochranu proti jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Plast dodává pouzdru Samsung Galaxy S10 Clear View Cover bílý odpovídající odolnost, zároveň je jeho váha prakticky neznatelná. Zcela samozřejmé jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, bez kterých by nebyl možný normální provoz. Základní rysy flipového pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10 Clear View Cover bílý Flipové provedení ochrání záda telefonu i displej Výřezy pro tlačítka a další prvky Materiál flipového pouzdra Samsung Galaxy S10 Clear View Cover bílý: Plast Flipové pouzdro na smartphone Samsung Galaxy S10 (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Samsung galaxy s10 clear view cover cerny ef zg975cbegww" se dívají také na:

Led view cover s7 edge nefunguje
Samsung ue55mu6192uxxh
Cerny kabat pansky
Style cover scr32
Samsung ue55mu6452 recenze
Samsung swa 8000
Samsung wireless lan adapter wis09abgn

Samsung Galaxy S10 Clear View Cover zelený (EF-ZG973CGEGWW)

Samsung Galaxy S10 Clear View Cover zelený (EF-ZG973CGEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon poskytuje znamenitou ochranu vůči odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Plast obstarává pouzdru Samsung Galaxy S10 Clear View Cover zelený vysokou pevnost, aniž by byl přehnaně těžký. Zcela potřebné jsou výřezy pro tlačítka telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Nejdůležitější rysy pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10 Clear View Cover zelený Vyklápěcí provedení uchrání obrazovku i zadní část mobilu Výřezy pro důležité prvky a tlačítka Materiál flipového pouzdra Samsung Galaxy S10 Clear View Cover zelený: Plast Flipové pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy S10 (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover bílý (EF-ZG975CWEGWW)

Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover bílý (EF-ZG975CWEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon tvoří patřičnou ochranu proti popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Plast dodává pouzdru Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover bílý náležitou odolnost a jeho váhá je přitom téměř neznatelná. Zcela potřebné jsou otvory pasující k důležitým ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Ústřední rysy pouzdra na mobilní telefon Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover bílý Odklápěcí provedení chrání záda telefonu i displej Výřezy pro tlačítka a správnou funkci dalších prvků Materiál pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10+ Clear View Cover bílý: Plast Flipové pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy S10+ (alza.cz)

Samsung Galaxy S10 LED View Cover černý (EF-NG973PBEGWW)

Samsung Galaxy S10 LED View Cover černý (EF-NG973PBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové s LED Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon ručí za řádnou ochranu proti vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Plast obstarává pouzdru Samsung Galaxy S10 LED View Cover černý značnou odolnost, přitom jeho váhu sotva pocítíte. Jistotou jsou otvory pasující k důležitým ovládacím prvkům telefonu, které jsou nutné pro plnohodnotné používání. Vynalézavou maličkostí je přihrádka tak akorát o velikosti platební či jiné karty. Základní specifikace pouzdra na mobilní telefon Samsung Galaxy S10 LED View Cover černý Flipové provedení chrání záda telefonu i displej K dispozici je místo na platební nebo jinou kartu Otvory pro tlačítka Materiál pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10 LED View Cover černý: Plast Flipové pouzdro na mobil Samsung Galaxy S10 (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ LED View Cover černý (EF-NG975PBEGWW)

Samsung Galaxy S10+ LED View Cover černý (EF-NG975PBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové s LED Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon dodává řádnou ochranu proti prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Plast dodává pouzdru Samsung Galaxy S10+ LED View Cover černý vyšší odolnost a příjemně nízkou, skoro zanedbatelnou váhu. Zcela potřebné jsou otvory příslušící zásadním ovládacím prvkům telefonu, které umožňují plnohodnotný provoz. Hodící se maličkostí je přihrádka, do které se tak akorát vejde platební či jiná karta. Důležité přednosti pouzdra na mobilní telefon Samsung Galaxy S10+ LED View Cover černý Odklápěcí provedení opatruje kompletně celý smartphone Najdete také místo na platební nebo jinou kartu Otvory pro tlačítka Materiál pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10+ LED View Cover černý: Plast Flipové pouzdro pro mobilní telefon… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Clear View Cover černý (EF-ZG970CBEGWW)

Samsung Galaxy S10e Clear View Cover černý (EF-ZG970CBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné, se stojánkem Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zajistí znamenitou ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Plast dodává pouzdru Samsung Galaxy S10e Clear View Cover černý značnou odolnost a jeho váhá je přitom téměř neznatelná. Zcela potřebné jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Pouzdru na mobilní telefon Samsung dodal výrobce o stojánek, se kterým můžete zařízení při sledování obsahu pohodlně podepřít. Klíčové přednosti flipového pouzdra na mobilní telefon Samsung Galaxy S10e Clear View Cover černý Flipové provedení ochrání celý smartphone včetně displeje Integrovaný stojánek poslouží pro sledování filmů nebo čtení Výřezy pro tlačítka a důležité prvky… (alza.cz)

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG973CBEGWW) Samsung Galaxy S10 černý

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG973CBEGWW) Samsung Galaxy S10 černý

SAMSUNG CLEAR VIEW Samsung Galaxy S10 černý Ochranný kryt vyrobený společností Samsung, navržený na dokonalou ochranu a snadné ovládání Vašeho Samsung Galaxy S10. Váš smartphone ochrání z každé strany a to tak, že bezpečně chrání záda smartphonu, zatímco připevněna klapka pokrývá přední stranu, aby se zabránilo poškrábání obrazovky. Přijímejte hovory, přepínejte hudbu a dělejte další úkony, a to bez toho, abyste museli otevřít kryt. Rovněž umožňuje zobrazit důležité informace jako čas, datum a úroveň baterie. Pro pohodlné prohlížení filmů, videí či e-mailů je možné kryt složit do stojanu. - Určený pro Samsung Galaxy S10 - Vyrobeno společností Samsung - Dokonalá ochrana smartphonu z každé strany - Možnost využívat různé funkce bez nutnosti otevření krytu - Zjistěte čas, datum či… (vsechnonamobil.cz)

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG973CWEGWW) Samsung Galaxy S10 bílý

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG973CWEGWW) Samsung Galaxy S10 bílý

SAMSUNG CLEAR VIEW Samsung Galaxy S10 bílý Ochranný kryt vyrobený společností Samsung, navržený na dokonalou ochranu a snadné ovládání Vašeho Samsung Galaxy S10. Váš smartphone ochrání z každé strany a to tak, že bezpečně chrání záda smartphonu, zatímco připevněna klapka pokrývá přední stranu, aby se zabránilo poškrábání obrazovky. Přijímejte hovory, přepínejte hudbu a dělejte další úkony, a to bez toho, abyste museli otevřít kryt. Rovněž umožňuje zobrazit důležité informace jako čas, datum a úroveň baterie. Pro pohodlné prohlížení filmů, videí či e-mailů je možné kryt složit do stojanu. - Určený pro Samsung Galaxy S10 - Vyrobeno společností Samsung - Dokonalá ochrana smartphonu z každé strany - Možnost využívat různé funkce bez nutnosti otevření krytu - Zjistěte čas, datum či… (vsechnonamobil.cz)

Samsung Galaxy S10 Clear Cover průhledný (EF-QG973CTEGWW)

Samsung Galaxy S10 Clear Cover průhledný (EF-QG973CTEGWW)

Kryt na mobil originální, transparentní Ochraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu Samsung Galaxy S10 Clear Cover průhledný. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým provedením spolehlivou zárukou velice dobré odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je silikon. Materiál krytu je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Silikon je jedinečný pro svoji tenkost, praktičnost a odolnost proti vibracím a přiměřeným nárazům. Jisté je, že zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i k dalším tlačítkům nezbytným pro plynulé užívání telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký a tudíž je jeho nasazení bezproblémové. Zajímavé funkce obalu na mobil Samsung Galaxy S10 Clear Cover průhledný Praktická ochrana mobilní telefonu Samsung Galaxy S10 Měkkost zaručuje snadnou… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ LED View Cover bílý (EF-NG975PWEGWW)

Samsung Galaxy S10+ LED View Cover bílý (EF-NG975PWEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové s LED Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon dodává úplnou ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Plast přináší pouzdru Samsung Galaxy S10+ LED View Cover bílý odpovídající odolnost, ale zároveň skoro nic neváží. Nepostradatelné jsou výřezy určené pro podstatné ovládací prvky telefonu, bez kterých by nemohlo dojít k plnohodnotnému provozu. Oblíbenou drobností je přihrádka vhodná pro platební kartou. Základní vlastnosti pouzdra na mobilní telefon Samsung Galaxy S10+ LED View Cover bílý Zavírací provedení ochrání záda telefonu i displej K dispozici je místo na platební nebo jinou kartu Otvory pro tlačítka a správnou funkci dalších prvků Materiál pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10+ LED View Cover bílý: Plast Pouzdro pro mobilní… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10 LED View Cover bílý (EF-NG973PWEGWW)

Samsung Galaxy S10 LED View Cover bílý (EF-NG973PWEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové s LED Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon poskytuje maximální ochranu proti běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Plast obstarává pouzdru Samsung Galaxy S10 LED View Cover bílý vysokou pevnost a příjemně nízkou, skoro zanedbatelnou váhu. Nezbytné jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Šikovnou výhodou je přihrádka určená pro platební či jinou kartu. Hlavní specifikace pouzdra na mobilní telefon Samsung Galaxy S10 LED View Cover bílý Flipové provedení ochraňuje obrazovku i zadní část mobilu K dispozici je místo na platební nebo jinou kartu Otvory pro tlačítka a další prvky Materiál pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10 LED View Cover bílý: Plast Pouzdro pro mobilní telefon… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10 LED View Cover zelený (EF-NG973PGEGWW)

Samsung Galaxy S10 LED View Cover zelený (EF-NG973PGEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové s LED Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon garantuje stoprocentní ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Plast dodává pouzdru Samsung Galaxy S10 LED View Cover zelený vysokou pevnost, přitom je ale velmi lehký. Nezbytné jsou otvory odpovídající důležitým ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Příjemnou vychytávkou je přihrádka určená pro platební či jinou kartu. Podstatné specifikace flipového pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10 LED View Cover zelený Odklápěcí provedení schová zadní a boční strany i dislpej K dispozici je místo na kartu či jinou drobnost Otvory pro tlačítka a správnou funkci dalších prvků Materiál flipového pouzdra Samsung Galaxy S10 LED View Cover zelený: Plast… (alza.cz)

Samsung ef-qg975ct clear cover galaxy s10+, clear

Samsung ef-qg975ct clear cover galaxy s10+, clear

Originál Samsung zadní průhledný kryt pro Samsung G975 Galaxy S10+. (fonetip.cz)

Samsung EF-QG975CT Clear Cover Galaxy S10+, Clear

Samsung EF-QG975CT Clear Cover Galaxy S10+, Clear

Originál Samsung zadní průhledný kryt pro Samsung G975 Galaxy S10+. (mrakyhracek.cz)

Samsung Galaxy S10+ LED View Cover zelený (EF-NG975PGEGWW)

Samsung Galaxy S10+ LED View Cover zelený (EF-NG975PGEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové s LED Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon nabízí naprostou ochranu proti prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Plast obstarává pouzdru Samsung Galaxy S10+ LED View Cover zelený solidní pevnost, odolnost a příjemně nízkou, skoro zanedbatelnou váhu. Jistotou jsou výřezy pro tlačítka telefonu, které umožňují plnohodnotný provoz. Důmyslnou výhodou je přihrádka, díky které můžete mít svou platební kartu stále u sebe. Hlavní přednosti flipového pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10+ LED View Cover zelený Odklápěcí provedení chrání tělo mobilu zepředu i zezadu Nechybí místo na kartu či občanku Otvory pro správnou funkci tlačítek a jiných prvků Materiál flipového pouzdra Samsung Galaxy S10+ LED View Cover zelený: Plast Pouzdro pro mobilní telefon Samsung… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ Clear Cover průhledný (EF-QG975CTEGWW)

Samsung Galaxy S10+ Clear Cover průhledný (EF-QG975CTEGWW)

Kryt na mobil originální, transparentní Chraňte svůj telefon proti poškození s pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10+ Clear Cover průhledný. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou zárukou odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je silikon. Materiál je příjemný a nebude klouzat z rukou. Silikon je populární pro svou tenkost, odolnost proti nárazům a jednoduchost při nasazování. Samozřejmostí je, že zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení a dalším ovládacím prvkům nezbytným pro komfortní používání vašeho telefonu. Kryt je pružný, díky tomu jeho nandání velmi snadné. Klíčové znaky krytu na mobil Samsung Galaxy S10+ Clear Cover průhledný Zaručená ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy S10+ Pružné tělo zaručuje jednoduchou… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Clear View Cover bílý (EF-ZG970CWEGWW)

Samsung Galaxy S10e Clear View Cover bílý (EF-ZG970CWEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné, se stojánkem Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zabezpečuje znamenitou ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. Plast zajišťuje pouzdru Samsung Galaxy S10e Clear View Cover bílý značnou pevnost, přitom je naprosto lehký. Nepostradatelné jsou výřezy pro důležité ovládací prvky telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Pouzdru na mobil Samsung přidal výrobce také stojánek, se kterým můžete hýbat a sledovat tak videa v co největším pohodlí. Ústřední vlastnosti flipového pouzdra na mobilní telefon Samsung Galaxy S10e Clear View Cover bílý Odklápěcí provedení ochraňuje tělo mobilu zepředu i zezadu Vestavěný stojánek oceníte při prohlížení webu nebo sledování videa Otvory pro tlačítka a další prvky Materiál flipového pouzdra… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e Clear View Cover zelený (EF-ZG970CGEGWW)

Samsung Galaxy S10e Clear View Cover zelený (EF-ZG970CGEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné, se stojánkem Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon představuje spolehlivou ochranu proti jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Plast zajišťuje pouzdru Samsung Galaxy S10e Clear View Cover zelený odpovídající pevnost, přitom je ale velmi lehký. Jistotou jsou otvory příslušící zásadním ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by provoz nebyl plnohodnotný. Pouzdru Samsung doplnil výrobce dále i stojánek pro polohávání při sledování obsahu. Hlavní výhody flipového pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10e Clear View Cover zelený Odklápěcí provedení uchrání celý telefon, včetně displeje Integrovaný stojánek využijete například při sledování videí či brouzdání po internetu Otvory pro tlačítka a důležité prvky Materiál pouzdra na mobil Samsung… (alza.cz)

Samsung EF-ZG973C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10 černé

Samsung EF-ZG973C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10 černé

Originální Samsung flip pouzdro Clear View s s průhlednou přední částí pro neustálý přehled o událostech a s kompletní ochranou telefonu Samsung Galaxy S10. (smarty.cz)

Samsung EF-ZG975C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10+ černé

Samsung EF-ZG975C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10+ černé

Originální Samsung flip pouzdro Clear View s s průhlednou přední částí pro neustálý přehled o událostech a s kompletní ochranou telefonu Samsung Galaxy S10+. (smarty.cz)

Samsung Galaxy S10e Clear View Cover žlutý (EF-ZG970CYEGWW)

Samsung Galaxy S10e Clear View Cover žlutý (EF-ZG970CYEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, průhledné, se stojánkem Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon dodává patřičnou ochranu vůči prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Plast zajišťuje pouzdru Samsung Galaxy S10e Clear View Cover žlutý solidní pevnost, odolnost, přitom je jeho váha téměř zanedbatelná. Nezanedbatelné jsou otvory příslušící zásadním ovládacím prvkům telefonu, které dovolují plnohodnotné používání. Pouzdru na mobilní telefon Samsung přidal výrobce také stojánek, se kterým můžete zařízení při sledování obsahu pohodlně podepřít. Důležité výhody flipového pouzdra na mobil Samsung Galaxy S10e Clear View Cover žlutý Zavírací provedení opatruje celý telefon, včetně displeje Integrovaný stojánek využijete například při čtení a sledování videí Výřezy pro tlačítka Materiál… (alza.cz)

Samsung Galaxy S9 Clear View Standing Cover černé (EF-ZG960CBEGWW)

Samsung Galaxy S9 Clear View Standing Cover černé (EF-ZG960CBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, Clear View, se stojánkem Kryt pro divákySledujte filmy, seriály a další videa. Prohlédněte si fotky nebo prezentace. V pohodlí a bez jakéhokoliv vyrušení. Praktický kryt Clear View Standing Cover pro Galaxy S9 od společnosti Samsung funguje totiž i jako snadno nastavitelný stojan, který vám zaručí skvělé sledovaní vašeho oblíbeného obsahu. Bezproblémové používání funkcíUsnadněte si používání skvělých funkcí Galaxy S9 ještě o něco více. S krytem Clear View Standing Cover budete mít ty nejnovější informace a upozornění vždy na dosah ruky i se zavřeným pouzdrem. Navíc budete mít velmi snadno pod kontrolou všechny základní funkce vašeho telefonu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Telefon vždy v bezpečíClear View Standing Cover… (alza.cz)

Samsung Galaxy S9+ Clear View Standing Cover černé (EF-ZG965CBEGWW)

Samsung Galaxy S9+ Clear View Standing Cover černé (EF-ZG965CBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, Clear View se stojánkem Kryt pro divákySledujte filmy, seriály a další videa. Prohlédněte si fotky nebo prezentace. V pohodlí a bez jakéhokoliv vyrušení. Praktický kryt Clear View Standing Cover pro Galaxy S9+ od společnosti Samsung funguje totiž i jako snadno nastavitelný stojan, který vám zaručí skvělé sledovaní vašeho oblíbeného obsahu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Bezproblémové používání funkcíUsnadněte si používání skvělých funkcí Galaxy S9+ ještě o něco více. S krytem Clear View Standing Cover budete mít ty nejnovější informace a upozornění vždy na dosah ruky i se zavřeným pouzdrem. Navíc budete mít velmi snadno pod kontrolou všechny základní funkce vašeho telefonu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Samsung Galaxy Note9 Clear View Standing Cover Černá (EF-ZN960CBEGWW)

Samsung Galaxy Note9 Clear View Standing Cover Černá (EF-ZN960CBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové se stojánkem Pohodlné sledování videaZískejte pro svůj Samsung Galaxy Note9 ideální doplněk k přehrávání filmů a seriálů. Nastavte své pouzdro Clear View Standing Cover do jednoho ze tří úhlů tak, aby vám poskytlo pohodlnější zážitek při sledování oblíbeného obsahu. Nebo jej umístěte tak, abyste jednoduše vytvořili ta nejpovedenější selfie. Intuitivní ovládání bez otevíráníMějte přehled o svém telefonu i se zavřeným pouzdrem. Informace o kapacitě baterie, příchozích hovorech, ovládání hudby a další funkce vašeho Galaxy Note9 jsou díky speciálnímu uživatelskému rozhraní krytu Clear View Standing Cover okamžitě na očích a dostupné i bez nutnosti otevírání. Všechny hrany v bezpečíOchranný kryt Clear View Standing Cover… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10e LED View Cover černý (EF-NG970PBEGWW)

Samsung Galaxy S10e LED View Cover černý (EF-NG970PBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové s LED Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá náležitou ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Plast poskytuje pouzdru Samsung Galaxy S10e LED View Cover černý značnou pevnost ale i lehkost. Jistotou jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro práci a provoz bez omezení. Důvtipnou drobností je přihrádka, ve které můžete pohodlně nosit svou platební kartu neustále u sebe. Základní výhody pouzdra na mobilní telefon Samsung Galaxy S10e LED View Cover černý Flipové provedení ochrání celý telefon, včetně displeje Nechybí místo na občanku nebo platební kartu Otvory pro správnou funkci tlačítek a jiných prvků Materiál flipového pouzdra Samsung Galaxy S10e LED View Cover černý: Plast… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10 Leather Cover černý (EF-VG973LBEGWW)

Samsung Galaxy S10 Leather Cover černý (EF-VG973LBEGWW)

Kryt na mobil kožený Ochraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu Samsung Galaxy S10 Leather Cover černý. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením jistotou odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je kůže. Povrch krytu je příjemný a drží se dobře v ruce. Kůže je věhlasná svou jedinečnou elegancí, jemností na dotyk a také odolností. Jistotou je také, že nebude zakryt přístup k nabíjení a k dalším ovládacím prvkům potřebným pro klidné používání telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale poté bude velmi pevně držet. Základní přednosti obalu na mobil Samsung Galaxy S10 Leather Cover černý Odolná ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy S10 Pevná konstrukce krytu skvěle přilne k telefonu Ochranný kryt Samsung nabízí… (alza.cz)

Samsung EF-ZG975C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10+ bílé

Samsung EF-ZG975C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10+ bílé

Originální Samsung flip pouzdro Clear View s s průhlednou přední částí pro neustálý přehled o událostech a s kompletní ochranou telefonu Samsung Galaxy S10+. (smarty.cz)

Samsung EF-ZG973C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10 bílé

Samsung EF-ZG973C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10 bílé

Originální Samsung flip pouzdro Clear View s s průhlednou přední částí pro neustálý přehled o událostech a s kompletní ochranou telefonu Samsung Galaxy S10. (smarty.cz)

Samsung Galaxy S10 Silicone Cover černý (EF-PG973TBEGWW)

Samsung Galaxy S10 Silicone Cover černý (EF-PG973TBEGWW)

Kryt na mobil silikonový, zadní Dodejte svému telefonu ochranu, kterou si zaslouží, s pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10 Silicone Cover černý. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou solidní odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je silikon. Materiál je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Silikon je známý pro svoji praktičnost, odolnost proti nárazům a absorpci vibrací. Jistotou je také, že nebude zakryt přístup k dobíjecímu portu i k ostatním tlačítkům nutným pro snadné používání vašeho telefonu. Ochranný kryt je měkký, díky čemuž je jeho nasazení bezproblémové. Důležité funkce obalu na mobil Samsung Galaxy S10 Silicone Cover černý Odolná ochrana telefonu Samsung Galaxy S10 Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ Leather Cover černý (EF-VG975LBEGWW)

Samsung Galaxy S10+ Leather Cover černý (EF-VG975LBEGWW)

Kryt na mobil kožený Ochraňte váš telefon díky ochrannému krytu Samsung Galaxy S10+ Leather Cover černý. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním zárukou velmi vysoké odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je kůže. Povrch krytu je příjemný na dotek a dobře se drží. Kůže je věhlasná svou jemností, odolností a zvýšenou elegancí. Samozřejmé je, že zůstane zachován přístup k nabíjení i k ostatním tlačítkům nezbytným pro snadné užívání vašeho telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře instalovat, ale poté bude velmi pevně držet. Nejdůležitější parametry krytu na mobil Samsung Galaxy S10+ Leather Cover černý Skvělá ochrana telefonu Samsung Galaxy S10+ Tvrdé tělo krytu skvěle přilne k telefonu Ochranný kryt Samsung obsahuje výřezy pro ovládací prvky a konektory… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ Silicone Cover černý (EF-PG975TBEGWW)

Samsung Galaxy S10+ Silicone Cover černý (EF-PG975TBEGWW)

Kryt na mobil silikonový, zadní Ochraňte svůj mobilní telefon s pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10+ Silicone Cover černý. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je silikon. Povrch je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. Silikon je populární pro svoji tenkost a odolnost proti vibracím či nárazům. Jistotou je také, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru i k dalším tlačítkům nezbytným pro komfortní používání telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný a tudíž je jeho nasazení velmi jednoduché. Základní funkce krytu na mobil Samsung Galaxy S10+ Silicone Cover černý Odolná ochrana telefonu Samsung Galaxy S10+ Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ LED Cover černý (EF-KG975CBEGWW)

Samsung Galaxy S10+ LED Cover černý (EF-KG975CBEGWW)

Kryt na mobil zadní, LED panel umožňuje odpočet samospouště a následné vyhodnocení fotografie, upozorňuje na zmeškané hovory a SMS, zobrazuje příchozí notifikace pomocí přizpůsobitelných ikon Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu díky ochrannému krytu Samsung Galaxy S10+ LED Cover černý. Jde o zadní kryt, který je svým zpracováním zárukou solidní odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je plast. Materiál krytu je na dotek příjemný a nebude klouzat z rukou. Plast je jedinečný svou odolností proti opotřebení - trvalé barvy, jednoduché mytí. Samozřejmostí je, že kryt nezakryje přístup k nabíjecímu portu a tlačítkům nezbytným pro pohodlné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale poté bude pevně držet.… (alza.cz)

Samsung EF-ZG975C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10+ zelené

Samsung EF-ZG975C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10+ zelené

Originální Samsung flip pouzdro Clear View s s průhlednou přední částí pro neustálý přehled o událostech a s kompletní ochranou telefonu Samsung Galaxy S10+. (smarty.cz)

Samsung EF-ZG973C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10 zelené

Samsung EF-ZG973C Clear View flipové pouzdro Galaxy S10 zelené

Originální Samsung flip pouzdro Clear View s s průhlednou přední částí pro neustálý přehled o událostech a s kompletní ochranou telefonu Samsung Galaxy S10. (smarty.cz)

Samsung Galaxy S10 LED Cover černý (EF-KG973CBEGWW)

Samsung Galaxy S10 LED Cover černý (EF-KG973CBEGWW)

Kryt na mobil zadní, LED panel umožňuje odpočet samospouště a následné vyhodnocení fotografie, upozorňuje na zmeškané hovory a SMS, zobrazuje příchozí notifikace pomocí přizpůsobitelných ikon Ochraňte svůj mobilní telefon pomocí ochranného krytu Samsung Galaxy S10 LED Cover černý. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním pojistkou velice dobré odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je plast. Povrch je na dotek příjemný a dobře se v ruce drží. Plast je známý svou zvýšenou odolností proti ztrátě barev a celkovému opotřebení. Samozřejmostí je, že zůstane zachován přístup k nabíjení a ovládacím prvkům nezbytným pro klidné užívání vašeho telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale poté bude velmi pevně držet. Významné vlastnosti… (alza.cz)

Samsung Galaxy S10+ Protective Standing Cover černý (EF-RG975CBEGWW)

Samsung Galaxy S10+ Protective Standing Cover černý (EF-RG975CBEGWW)

Kryt na mobil zadní, ochranný se stojánkem Ochraňte váš telefon díky ochrannému krytu Samsung Galaxy S10+ Protective Standing Cover černý. Jde o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou zárukou odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je plast. Materiál je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. Plast je jedinečný svou jednoduchostí a odolností proti celkovému opotřebení. Samozřejmé je, že kryt nezakryje přístup ke konektoru na nabíjení i ovládacím prvkům nutným pro komfortní užívání mobilního telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale poté bude velmi pevně držet. Zajímavé přednosti krytu na mobil Samsung Galaxy S10+ Protective Standing Cover černý Skvělá ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy S10+ Tvrdý kryt skvěle přilne k… (alza.cz)

Samsung Galaxy S9+ Clear View Standing Cover zlaté (EF-ZG965CFEGWW)

Samsung Galaxy S9+ Clear View Standing Cover zlaté (EF-ZG965CFEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, Clear View se stojánkem Kryt pro divákySledujte filmy, seriály a další videa. Prohlédněte si fotky nebo prezentace. V pohodlí a bez jakéhokoliv vyrušení. Praktický kryt Clear View Standing Cover pro Galaxy S9+ od společnosti Samsung funguje totiž i jako snadno nastavitelný stojan, který vám zaručí skvělé sledovaní vašeho oblíbeného obsahu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Bezproblémové používání funkcíUsnadněte si používání skvělých funkcí Galaxy S9+ ještě o něco více. S krytem Clear View Standing Cover budete mít ty nejnovější informace a upozornění vždy na dosah ruky i se zavřeným pouzdrem. Navíc budete mít velmi snadno pod kontrolou všechny základní funkce vašeho telefonu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Samsung Galaxy S9 Clear View Standing Cover modré (EF-ZG960CLEGWW)

Samsung Galaxy S9 Clear View Standing Cover modré (EF-ZG960CLEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, Clear View, se stojánkem Kryt pro divákySledujte filmy, seriály a další videa. Prohlédněte si fotky nebo prezentace. V pohodlí a bez jakéhokoliv vyrušení. Praktický kryt Clear View Standing Cover pro Galaxy S9 od společnosti Samsung funguje totiž i jako snadno nastavitelný stojan, který vám zaručí skvělé sledovaní vašeho oblíbeného obsahu. Bezproblémové používání funkcíUsnadněte si používání skvělých funkcí Galaxy S9 ještě o něco více. S krytem Clear View Standing Cover budete mít ty nejnovější informace a upozornění vždy na dosah ruky i se zavřeným pouzdrem. Navíc budete mít velmi snadno pod kontrolou všechny základní funkce vašeho telefonu. Telefon vždy v bezpečíClear View Standing Cover nenabízí pouze skvělý vzhled a jednoduché… (alza.cz)

Samsung Galaxy Note9 Clear View Standing Cover Modrá (EF-ZN960CLEGWW)

Samsung Galaxy Note9 Clear View Standing Cover Modrá (EF-ZN960CLEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové se stojánkem Pohodlné sledování videaZískejte pro svůj Samsung Galaxy Note9 ideální doplněk k přehrávání filmů a seriálů. Nastavte své pouzdro Clear View Standing Cover do jednoho ze tří úhlů tak, aby vám poskytlo pohodlnější zážitek při sledování oblíbeného obsahu. Nebo jej umístěte tak, abyste jednoduše vytvořili ta nejpovedenější selfie. VypnutoVynechat z LightBoxu Intuitivní ovládání bez otevíráníMějte přehled o svém telefonu i se zavřeným pouzdrem. Informace o kapacitě baterie, příchozích hovorech, ovládání hudby a další funkce vašeho Galaxy Note9 jsou díky speciálnímu uživatelskému rozhraní krytu Clear View Standing Cover okamžitě na očích a dostupné i bez nutnosti otevírání. VypnutoVynechat z LightBoxu Všechny… (alza.cz)

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG973PBEGWW) Samsung Galaxy S10 černý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG973PBEGWW) Samsung Galaxy S10 černý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG960PBEGWW) Samsung Galaxy S10 černý Jedinečný kryt LED VIEW vyrobený přední společností Samsung. Díky nejnovějším technologiím už nikdy nezmeškáte hovory na Vašem Samsung Galaxy S10. Speciální LED panel vám ihned zobrazí oznámení o hovoru a navíc si můžete ke každému kontaktu přidat ikonu podle vlastního výběru z bohaté nabídky. Díky použitému materiálu, který je pevný, ale zároveň příjemný na dotek zabalíte svůj smartphone do příjemného krytu a ochráníte ho před poškozením, škrábanci a pády při každodenním používání. Praktický složku uvnitř krytu Vám umožní nosit s sebou kartu jednoduše a vždy po ruce. - Kryt určený pro Samsung Galaxy S10 - Vyrobený přední společností Samsung - Speciální LED panel Vám zobrazí upozornění o příchozím hovoru - Notifikace Vám… (vsechnonamobil.cz)

Samsung ef-zn950cb clear view cover note8, black

Samsung ef-zn950cb clear view cover note8, black

Pouzdro typu Clear View Standing Cover představuje novou kompletní ochranu telefonu, přední odklapávací kryt je průhledný pro rychlý přehled o událostech a hovorech. Zadní část je skládací - stojánková pro pohodlnejší sledování videa. Materiál: PC+PU (fonetip.cz)

Samsung EF-ZN950CB Clear View Cover Note8, Black

Samsung EF-ZN950CB Clear View Cover Note8, Black

Pouzdro typu Clear View Standing Cover představuje novou kompletní ochranu telefonu, přední odklapávací kryt je průhledný pro rychlý přehled o událostech a hovorech. Zadní část je skládací - stojánková pro pohodlnejší sledování videa. Materiál: PC+PU (mrakyhracek.cz)

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG975PBEGWW) Samsung Galaxy S10 Plus černý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG975PBEGWW) Samsung Galaxy S10 Plus černý

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG975PBEGWW) Samsung Galaxy S10 Plus černý Jedinečný kryt LED VIEW vyrobený přední společností Samsung. Díky nejnovějším technologiím už nikdy nezmeškáte hovory na Vašem Samsung Galaxy S10 Plus. Speciální LED panel vám ihned zobrazí oznámení o hovoru a navíc si můžete ke každému kontaktu přidat ikonu podle vlastního výběru z bohaté nabídky. Díky použitému materiálu, který je pevný, ale zároveň příjemný na dotek zabalíte svůj smartphone do příjemného krytu a ochráníte ho před poškozením, škrábanci a pády při každodenním používání. Praktický složku uvnitř krytu Vám umožní nosit s sebou kartu jednoduše a vždy po ruce. - Kryt určený pro Samsung Galaxy S10 Plus - Vyrobený přední společností Samsung - Speciální LED panel Vám zobrazí upozornění o příchozím hovoru -… (vsechnonamobil.cz)

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG950CB) Samsung Galaxy S8 černý

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG950CB) Samsung Galaxy S8 černý

SAMSUNG CLEAR VIEW Samsung Galaxy S8 černý Originální flipových obal Clear View speciálně navržen pro Samsung Galaxy S8. Pouzdro obsahuje speciální čip Samsung ID, pomocí kterého získáte přístup ke obrazovce i když je pouzdro zavřené. Stisknutím vypínacího tlačítka získáte snadný přístup k zmeškaným hovorům, SMS zprávám, informacím o počasí či jiným upozorněním. speciálně navrženy pro Samsung Galaxy S8 možnost odpovídat na hovory bez otevření krytu ochrana telefonu z každé strany přístup k záznamům i při zavřeném krytu originální Samsung pouzdro pouzdro lze složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG970CBEGWW) Samsung Galaxy S10e černý

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG970CBEGWW) Samsung Galaxy S10e černý

SAMSUNG CLEAR VIEW Samsung Galaxy S10e černý Ochranný kryt vyrobený společností Samsung, navržený na dokonalou ochranu a snadné ovládání Vašeho Samsung Galaxy S10e. Váš smartphone ochrání z každé strany a to tak, že bezpečně chrání záda smartphonu, zatímco připevněna klapka pokrývá přední stranu, aby se zabránilo poškrábání obrazovky. Přijímejte hovory, přepínejte hudbu a dělejte další úkony, a to bez toho, abyste museli otevřít kryt. Rovněž umožňuje zobrazit důležité informace jako čas, datum a úroveň baterie. Pro pohodlné prohlížení filmů, videí či e-mailů je možné kryt složit do stojanu. - Určený pro Samsung Galaxy S10e - Vyrobeno společností Samsung - Dokonalá ochrana smartphonu z každé strany - Možnost využívat různé funkce bez nutnosti otevření krytu - Zjistěte čas, datum či… (vsechnonamobil.cz)

Samsung Galaxy Note9 LED View Cover Černá (EF-NN960PBEGWW)

Samsung Galaxy Note9 LED View Cover Černá (EF-NN960PBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové Stačí se podívatMějte všechny důležité informace vždy na očích i se zavřeným krytem – a originálně. LED View Cover pro Samsung vás upozorní prostřednictvím vtipných ikon na příchozí hovory i další notifikace. A pokud vám nebude stačit předpřipravená sada ikon, můžete být kreativní a vytvořit si vlastní. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ochrání i vaši kartuSoučástí pouzdra LED View Cover je i místo pro kartu standardních rozměrů. Takže spolu se svým Galaxy Note9 budete mít okamžitě po ruce platební kartu pro rychlé nákupy nebo vstupní kartu pro pohodlnější přístup do práce či domů. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Příjemný při každém dotykuLED View Cover byl navržen nejen pro originální způsob… (alza.cz)

Samsung Galaxy S9 LED View Cover černé (EF-NG960PBEGWW)

Samsung Galaxy S9 LED View Cover černé (EF-NG960PBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, LED View Notifikace vám neuniknouS pomocí krytu LED View Cover už nikdy nezmeškáte žádný hovor na vašem Samsung Galaxy S9. I se zavřeným pouzdrem se vám totiž ihned zobrazí na speciálním panelu. Ke každému ze svých kontaktů můžete navíc přiřadit vlastní symbol z barvité škály různých obrázků. * LED View Cover obsahuje 54 předinstalovaných ikon a umožňuje vytvoření až 60 dalších. Kapesní řešeníVyužíváte často různé karty, ať už platební, vstupní, nebo například věrnostní? Jakákoliv vaše oblíbená karta se už nemusí schovávat v peněžence na dně vaší tašky mezi ostatními. Může být vždy blíž k vám a po ruce, a to v praktické kapse obalu LED View Cover vašeho nového telefonu Samsung Galaxy S9. Telefon jako v bavlncePouzdro LED View… (alza.cz)

Samsung Galaxy Note9 Leather View Cover Černá (EF-WN960LBEGWW)

Samsung Galaxy Note9 Leather View Cover Černá (EF-WN960LBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové kožené Prémiové kožené pouzdroKryt Leather Wallet Cover pro supervýkonný Samsung Galaxy Note9 je vyroben z jemné teletiny, která s každým dotykem získá typickou patinu. Každodenní manipulace s telefonem mu tak poskytne skutečně unikátní vzhled. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Sladí se s vaším telefonemPo vložení Galaxy Note9 do pouzdra vám Leather Wallet Cover poskytne širokou nabídku designových motivů, které vybere na základě zvolené kombinace telefonu a krytu. Vytvoříte tak skutečně sladěný stylový celek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Praktická kapsa na kartyKromě toho, že Leather Wallet Cover ochrání váš telefon a zvýrazní jeho jedinečný design, na jeho vnitřní straně naleznete i kapsu na… (alza.cz)

Samsung EF-NG973P LED View flipové pouzdro Samsung Galaxy S10 černé

Samsung EF-NG973P LED View flipové pouzdro Samsung Galaxy S10 černé

Samsung flip pouzdro LED View je unikátní vyklápěcí pouzdro s LED notifikací pro Samsung Galaxy S10. (smarty.cz)

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG960CB) Samsung Galaxy S9 černý

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG960CB) Samsung Galaxy S9 černý

SAMSUNG CLEAR VIEW SAMSUNG GALAXY S9 čiernyOchranný kryt vyrobený spoločnosťou Samsung, navrhnutý na dokonalú ochranu a jednoduché ovládanie Vášho Samsung Galaxy S9. Váš smartfón ochráni z každej strany a to tak, že bezpečne chráni chrbát smartfónu, zatiaľ čo pripevnená klapka pokrýva prednú stranu, aby sa zabránilo poškriabaniu obrazovky. Príjímajte hovory, prepínajte hudbu a robte ďalšie úkony, a to bez toho, aby ste museli otvoriť kryt. Taktiež umožňuje zobraziť dôležité informácie ako čas, dátum a úroveň batérie. Pre pohodlné prezeranie… (vsechnonamobil.cz)

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG965CB) Samsung Galaxy S9 Plus černý

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG965CB) Samsung Galaxy S9 Plus černý

SAMSUNG CLEAR VIEW SAMSUNG GALAXY S9 Plus čiernyOriginálny ochranný obal vyrobený spoločnosťou Samsung. Obal je navrhnutý na dokonalú ochranu a jednoduché ovládanie Vášho Samsung Galaxy S9 Plus. Váš smartfón ochráni z každej strany a to tak, že bezpečne chráni chrbát smartfónu, zatiaľ čo pripevnená klapka pokrýva prednú stranu, aby sa zabránilo poškriabaniu obrazovky. Prijímajte hovory, prepínajte hudbu a robte ďalšie úkony, a to bez toho, aby ste museli otvoriť kryt, vďaka čomu je Váš smartfón stá,e v bezpečí. Taktiež umožňuje zobraziť dôležit… (vsechnonamobil.cz)

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG955CB) Samsung Galaxy S8 Plus černý

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZG955CB) Samsung Galaxy S8 Plus černý

SAMSUNG CLEAR VIEW Samsung Galaxy S8 Plus černý Originální flipových obal Clear View je speciálně navržen pro Samsung Galaxy S8 Plus. Díky speciálnímu čipu Samsung ID získáte přístup ke obrazovce a můžete například zvednout hovor i bez nutnosti otvoenia krytu. Stisknutím vypínacího tlačítka získáte snadný přístup k zmeškaným hovorům, SMS zprávám, informacím o počasí či jiným upozorněním. Pouzdro má elegantní design a je možné složit ho do stojanu, což umožňuje snadnější prohlížení například videí.   speciálně navrženy pro Samsung Galaxy S8 Plus možnost odpovídat na hovory bez otevření krytu oznámení a upozornění k dispozici i bez otevření obalu ochrana telefonu z každé strany přístup k záznamům i při zavřeném krytu originální Samsung pouzdro elegantní design pouzdro lze složit do… (vsechnonamobil.cz)

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZN960CBEGWW) Samsung Galaxy Note 9 černý

SAMSUNG CLEAR VIEW (EF-ZN960CBEGWW) Samsung Galaxy Note 9 černý

SAMSUNG CLEAR VIEW Samsung Galaxy Note 9 černý Ochranný kryt vyrobený společností Samsung, navržený na dokonalou ochranu a snadné ovládání Vašeho Samsung Galaxy Note 9. Váš smartphone ochrání z každé strany a to tak, že bezpečně chrání záda smartphonu, zatímco připevněna klapka pokrývá přední stranu, aby se zabránilo poškrábání obrazovky. Přijímejte hovory, přepínejte hudbu a dělejte další úkony, a to bez toho, abyste museli otevřít kryt. Rovněž umožňuje zobrazit důležité informace jako čas, datum a úroveň baterie. Pro pohodlné prohlížení filmů, videí či e-mailů je možné kryt složit do stojanu. - Určený pro Samsung Galaxy Note 9 - Vyrobeno společností Samsung - Dokonalá ochrana smartphonu z každé strany - Možnost využívat různé funkce bez nutnosti otevření krytu - Zjistěte čas,… (vsechnonamobil.cz)

Samsung Galaxy S9+ LED View Cover černé (EF-NG965PBEGWW)

Samsung Galaxy S9+ LED View Cover černé (EF-NG965PBEGWW)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, LED View Notifikace vám neuniknouS pomocí krytu LED View Cover už nikdy nezmeškáte žádný hovor na vašem Samsung Galaxy S9+. I se zavřeným pouzdrem se vám totiž ihned zobrazí na speciálním panelu. Ke každému ze svých kontaktů můžete navíc přiřadit vlastní symbol z barvité škály různých obrázků. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! * LED View Cover obsahuje 54 předinstalovaných ikon a umožňuje vytvoření až 60 dalších. Kapesní řešeníVyužíváte často různé karty, ať už platební, vstupní, nebo například věrnostní? Jakákoliv vaše oblíbená karta se už nemusí schovávat v peněžence na dně vaší tašky mezi ostatními. Může být vždy blíž k vám a po ruce, a to v praktické kapse obalu LED View Cover vašeho nového telefonu Samsung Galaxy S9+. … (alza.cz)

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG973PGEGWW) Samsung Galaxy S10 zelený

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG973PGEGWW) Samsung Galaxy S10 zelený

SAMSUNG LED VIEW (EF-NG973PGEGWW) Samsung Galaxy S10 zelený Jedinečný kryt LED VIEW vyrobený přední společností Samsung. Díky nejnovějším technologiím už nikdy nezmeškáte hovory na Vašem Samsung Galaxy S10. Speciální LED panel vám ihned zobrazí oznámení o hovoru a navíc si můžete ke každému kontaktu přidat ikonu podle vlastního výběru z bohaté nabídky. Díky použitému materiálu, který je pevný, ale zároveň příjemný na dotek zabalíte svůj smartphone do příjemného krytu a ochráníte ho před poškozením, škrábanci a pády při každodenním používání. Praktický složku uvnitř krytu Vám umožní nosit s sebou kartu jednoduše a vždy po ruce. - Kryt určený pro Samsung Galaxy S10 - Vyrobený přední společností Samsung - Speciální LED panel Vám zobrazí upozornění o příchozím hovoru - Notifikace Vám… (vsechnonamobil.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít