Samsonite s`cure spinner black (sptamto081nad)

Produkt Samsonite s`cure spinner black (sptamto081nad) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Samsonite s`cure spinner black (sptamto081nad) upraviť a produkt hľadať znova.

Samsonite S`CURE SPINNER Black (SPTamto081nad)

Samsonite S`CURE SPINNER Black (SPTamto081nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 79 l, rozměry 69 × 55 × 20 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání, vnitřní kapsa a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání na patent, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, černá barva, hmotnost 5 kg Chcete převléct své cestování do elegance a praktičnosti? Kufr Samsonite S`CURE SPINNER Black potěší každého, kdo má aspoň kousek cestovatelské duše. Jeho hmotnost činí kompaktních 2,5 kg, takže vás při jeho přenášení nerozbolí ruce. Celkový objem kufru 34 l vám bude stačit pro převážení nejdůležitějších, základních věcí. Směs plastu a hliníku tvoří skořepinu kufru, která je praktickou volbou pro svou vysokou odolnost vůči poškození. Tím pádem je parádní i pro přenášení křehkých věcí. Cestovní kufr vybavil výrobce jmenovkou. Zaručeně tak odpadne strach z toho, že byste si své zavazadlo nepoznali. O stupeň praktičtější se váš cestovní kufr stane s vnitřní látkovou dělicí kapsou. Snadno si... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite S`CURE SPINNER Black (SPTamto081nad) , Samsonite s`cure spinner black (sptamto081nad)

Samsonite CityBeat SPINNER Black (SPTvtd085nad)

Samsonite CityBeat SPINNER Black (SPTvtd085nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, textilní, objem 105 l, rozměry 78 × 42 × 28 cm (V׊×H), expander, jmenovka, křížové upínání, pevné dno, vnější kapsa, vnitřní kapsa a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, černá barva, hmotnost 3,1 kg Z funkčního i estetického hlediska velmi povedený kufr Samsonite CityBeat SPINNER Black oceníte jako neobyčejně praktické zavazadlo pro všechny příležitosti. Jeho hmotnost dosahuje hodnoty 3,1 kg. Vnitřní objem 105 l dává opravdu štědré množství místa, takže bude poměrně obtížné dosáhnout jeho limitů. Při výběru kufru je důležitým parametrem užitý materiál. Textilie je vhodným řešením pro cestovatele, kteří zavazadlo jen minimálně převáží v nákladovém prostoru letadla, popřípadě si jeho bezpečí pojistí zabalením do fólie. Vzhledem k jisté vůli každé textilie je objem kufru možné lehce zvětšit. Mezi vybavení kufru se určitě řadí i jmenovka.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite CityBeat SPINNER Black (SPTvtd085nad) , Samsonite s`cure spinner silver (sptamto093nad)

Samsonite Popsoda SPINNER Black (SPTsam0008nad)

Samsonite Popsoda SPINNER Black (SPTsam0008nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, textilní, objem 105 l, vnitřní dělící přepážka, se 4 kolečky, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, černá barva, hmotnost 2,9 kg Kamkoli vyrážíte, může vám dělat elegantní společnost. Kufr Samsonite Popsoda SPINNER Black vám poskytne vše, co od kvalitního a komfortního zavazadla požadujete. Hmotnost tohoto modelu činí 2,9 kg. Objem 105 l poskytuje velice štědrou porci místa, můžete tedy vzít i to, co byste jinak kvůli místu museli nechat doma. Při výběru kufru je důležitým parametrem užitý materiál. Textilie je ideální volbou pro cestovatele, kteří preferují lehkost oproti těžším kufrům se skořepinami. Kvůli možnosti povolení zipů lze vnitřní prostor kufru o maličko přifouknout. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru přítomnost vnitřní látkové dělicí kapsy. Ta vám pomůže při organizaci věcí na dovolenou či na pracovní cestu. Pro pohodlné přemisťování jsou zde instalovány dohromady 4 kolečka. Ať už cestujete na chvíli... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Popsoda SPINNER Black (SPTsam0008nad) , Samsonite s`cure spinner crimson red (sptamto085nad)

Samsonite Base Boost SPINNER Black (SPTsams001nad)

Samsonite Base Boost SPINNER Black (SPTsams001nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, textilní, objem 67,5 l, rozměry 78 × 48 × 31 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, hmotnost 3,1 kg Elegantní a zároveň praktický. Kufr Samsonite Base Boost SPINNER Black oceníte při objevování všech krás světa. Hmotnost tohoto modelu dosahuje hodnoty 3,1 kg. Objem kufru 67,5 l je dostačující pro rodinnou dovolenou. Textilní povrch kufru je správným řešením pro cestovatele, kterým vyhovují spíš lehčí zavazadla. Vzhledem k určité roztažnosti textilie je objem kufru snadné drobně uzpůsobit baleným věcem. Mezi vybavení, které u kufru rozhodně najdete, patří jmenovka. Nemusíte se tedy bát, že byste své zavazadlo mezi ostatními nepoznali. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru přítomnost vnitřní látkové dělicí kapsy. Hezky si tak můžete své věci zorganizovat. V případě častého cestování dokážete určitě... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Base Boost SPINNER Black (SPTsams001nad) , Samsonite s`cure spinner dark blue (sptamto089nad)

Samsonite Spectrolite 3.0 SPINNER Black (SPTvtd088nad)

Samsonite Spectrolite 3.0 SPINNER Black (SPTvtd088nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, textilní, objem 80 l, rozměry 68 × 49 × 28 cm (V׊×H), expander, jmenovka, křížové upínání, pevné dno, vnější kapsa, vnitřní kapsa a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, černá barva, hmotnost 3,4 kg Designově velmi originální kufr Samsonite Spectrolite 3.0 SPINNER Black oceníte jako neobyčejně praktické zavazadlo pro všechny příležitosti. Hmotnost tohoto kufru činí 3,4 kg. Objem vnitřního prostoru 80 l se výjimečně hodí i když nechcete nechat nic náhodě a zabalit se pořádně. Textilní vrstva na povrchu kufru je výborným řešením pro ty, kteří zavazadlo jen minimálně převáží v nákladovém prostoru letadla, popřípadě si jeho bezpečí pojistí zabalením do fólie. Kvůli zipům, které lze povolit, můžete prostor kufru o trochu nafouknout. Nabízený cestovní kufr je vybaven jmenovkou. Nestane se vám tak, že byste na letišti své zavazadlo nepoznali.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Spectrolite 3.0 SPINNER Black (SPTvtd088nad) , Samsonite s`cure spinner aqua blue (sptamto077nad)

Samsonite Hi-Fi SPINNER Black (SPTamto035nad)

Samsonite Hi-Fi SPINNER Black (SPTamto035nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 73 l, rozměry 81 × 54 × 26 cm (V׊×H), expander, jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem zipem, TSA zámek, teleskopické madlo, černá barva, hmotnost 4 kg I cestování může být neobyčejně stylová záležitost. Kufr Samsonite Hi-Fi SPINNER Black oceníte jako neobyčejně praktické zavazadlo pro všechny příležitosti. Hmotnost kufru činí 4 kg. Objem vnitřního prostoru 73 l se hodí tak akorát pro cesty se spoustou oblečení. Použitá skořepina - směs plastu a hliníku - je ideálním řešením především kvůli velmi vysoké odolnosti. Proto se nemusíte bát poškození uložených věcí. Cestovní kufr vybavil výrobce jmenovkou. Nestane se vám tak, že byste své zavazadlo mezi ostatními nepoznali. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru přítomnost vnitřní látkové dělicí kapsy. Ta vám pomůže při organizaci věcí na dovolenou či na pracovní cestu. Jestliže hodně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Hi-Fi SPINNER Black (SPTamto035nad) , Samsonite citybeat spinner black (sptvtd085nad)

Samsonite LITE-SHOCK 1 SPINNER Black (SPTif0096a9nad)

Samsonite LITE-SHOCK 1 SPINNER Black (SPTif0096a9nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 36 l, rozměry 55 × 40 × 29 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, hmotnost 1,7 kg Kamkoli vyrážíte, může vám dělat elegantní společnost. Kufr Samsonite LITE-SHOCK 1 SPINNER Black překvapí každého nadšeného cestovatele. Hmotnost kufru činí pouhých 1,7 kg, gramáž vašich sbalených věcí vás tedy nemusí nijak zvlášť limitovat. Vnitřní objem 36 l se tak akorát hodí na základní a nejpotřebnější věci. Směs plastu a hliníku tvoří skořepinu, která je praktickou volbou pro výrazně vyšší odolnost, než bývá běžná u textilních materiálů. Tím pádem zajistí vašim věcem patřičné bezpečí. Cestovní kufr vybavil výrobce jmenovkou. Nemusíte se tedy bát, že byste své zavazadlo mezi ostatními nerozeznali. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru přítomnost vnitřní látkové dělicí kapsy. Snadno si... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite LITE-SHOCK 1 SPINNER Black (SPTif0096a9nad) , Samsonite hi-fi spinner black (sptamto035nad)

Samsonite Airea SPINNER EXP Black (SPTvtd19nad)

Samsonite Airea SPINNER EXP Black (SPTvtd19nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, textilní, objem 73,5 l, rozměry 78 × 49 × 29 cm (V׊×H), expander, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání zipem, TSA zámek, teleskopické madlo, černá barva, hmotnost 2,4 kg Vyrazte na cesty stylově a s elegancí. Kufr Samsonite Airea SPINNER EXP Black je správnou volbou pro každého. Jeho hmotnost se zastavila na příjemných 2,4 kg, cestování tak nebude připomínat posilovnu. Objem kufru 73,5 l se tak akorát hodí i když ani při nejlepší vůli nemůžete zredukovat množství zabalených věcí. Textilní vrstva na povrchu kufru je ideální volbou pro cestovatele, kteří se nechtějí tahat s těžkou skořepinou. Kvůli zipům, které lze povolit, lze snadno kufr o trochu zvýšit. Pokud hodně cestujete, tak oceníte expandér, protože vše bude držet jako přibité. Pro pohodlné přemisťování jsou zde nainstalovány celkem 4 kolečka. Ať už cestujete na chvíli nebo na spoustu dní, cestovní kufr Samsonite je ideální volbou, která bez váhání oslní dokonalým... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Airea SPINNER EXP Black (SPTvtd19nad) , Samsonite base boost spinner black (sptsams001nad)

Samsonite Flux SPINNER 75/28 EXP Black (5414847773525)

Samsonite Flux SPINNER 75/28 EXP Black (5414847773525)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, velký, skořepinový, objem 121 l, rozměry 75 × 52 × 31 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, hmotnost 3,9 kg Designově promyšlený, elegantní kufr Samsonite Flux SPINNER 75/28 EXP Black oceníte při objevování všech krás světa. Vnitřní litráž 121 l poskytuje velice štědrou porci místa, takže nemusíte dělat kompromisy a nechávat část vybavení doma. Skořepina, kterou je kufr tvořen, je praktickou volbou pro velkou odolnost proti poškrábání či rozbití. Takže se nemusíte bát ani o věci, ani o kufr samotný. Ať už je cílem vaší cesty cokoli, Cestovní kufr s TSA zámkem Samsonite Flux SPINNER 75/28 EXP Black vám bude vždy při ruce a od začátku potěší svým promyšleným zpracováním i důrazem na běžnou funkčnost a příjemné užívání. Praktický TSA zámek je nezbytný pro obezřetné cestovatele Pro větší bezpečnost letů je obvyklou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Flux SPINNER 75/28 EXP Black (5414847773525) , Samsonite airea spinner exp black (sptvtd19nad)

Samsonite Flux SPINNER 69/25 EXP Black (5414847773471)

Samsonite Flux SPINNER 69/25 EXP Black (5414847773471)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, střední, skořepinový, objem 85 l, rozměry 68 × 47 × 30 cm (V׊×H), jmenovka a křížové upínání, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, hmotnost 3,5 kg I zavazadla mohou spojovat eleganci s účelností. Kufr Samsonite Flux SPINNER 69/25 EXP Black si zamilujete a možná vás donutí cestovat ještě častěji. Celková litráž 85 l se výjimečně hodí pro cesty se spoustou oblečení. Směs plastu a hliníku tvoří skořepinu kufru, která je vhodným řešením díky opravdu výrazné odolnosti proti poškrábání. Vzhledem k tomu udrží vaše věci v pořádky téměř za všech okolností. Ať už cestujete kamkoli, Cestovní kufr s TSA zámkem Samsonite Flux SPINNER 69/25 EXP Black vám bude vždy při ruce a hned na prvním setkání ohromí svým nápaditým designem i množstvím funkcí a důrazem na příjemné užívání. Poctivý TSA zámek je pro opatrné cestovatele nezbytný Pro větší bezpečí letecké přepravy je zavedeno, že personál... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Flux SPINNER 69/25 EXP Black (5414847773471) , Samsonite lite-shock 1 spinner black (sptif0096a9nad)

Samsonite Flux SPINNER 55/20 EXP Black (5414847773426)

Samsonite Flux SPINNER 55/20 EXP Black (5414847773426)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, malý, skořepinový, objem 37 l, rozměry 55 × 40 × 20 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, hmotnost 2,7 kg Kamkoli vyrážíte, může vám dělat elegantní společnost. Kufr Samsonite Flux SPINNER 55/20 EXP Black si oblíbíte nejen pro jeho praktickou stránku. Velikost S vám bude vyhovovat jako příruční zavazadlo. Vnitřní objem 37 l vám bude stačit na základní a nejnutnější výbavu. Kufr je chráněn skořepinou, která je ideálním řešením pro velkou odolnost proti poškrábání či rozbití. Tím pádem zvládne bez úhony přečkat i méně šetrné zacházení. Kdykoli někam pojedete, Cestovní kufr s TSA zámkem Samsonite Flux SPINNER 55/20 EXP Black bude věrným pomocníkem, který hned při první možnosti ohromí stylovým vzhledem a množstvím funkcí. Praktický TSA zámek významně přispívá k bezpečí vašich věcí Díky snaze o bezpečí letecké... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Flux SPINNER 55/20 EXP Black (5414847773426) , Samsonite flux spinner 55/20 exp black (5414847773426)

Samsonite Base Boost Spinner 55/20 35 cm Black (5414847743993)

Samsonite Base Boost Spinner 55/20 35 cm Black (5414847743993)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, malý, textilní, objem 35 l, rozměry 55 × 35 × 20 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, hmotnost 2 kg I na cestách můžete být elegantní a styloví. Kufr Samsonite Base Boost Spinner 55/20 35 cm Black vám poskytne vše, co u osobního zavazadla vyžadujete. Hmotnost tohoto kufru dosahuje hodnoty příjemných 2 kg, cestování tak nebude připomínat posilovnu. Objem vnitřního prostoru 35 l je tak akorát pro ty nejdůležitější cestovní propriety. Textilní materiál využití při výrobě kufru je správným řešením pro cestovatele, kteří nebudou převážet příliš křehké věci. Kvůli vůli textilie je objem kufru snadné drobně zvětšit. Mezi vybavení, které u kufru rozhodně najdete, patří jmenovka. Nemusíte se tedy bát, že byste své zavazadlo mezi ostatními nepoznali. Cestovní kufr disponuje praktickou vnitřní látkovou dělicí kapsou. Snadno... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Base Boost Spinner 55/20 35 cm Black (5414847743993) , Samsonite flux spinner 75/28 exp black (5414847773525)

Samsonite Popsoda SPINNER Teal (SPTsam0016nad)

Samsonite Popsoda SPINNER Teal (SPTsam0016nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, textilní, objem 68 l, vnitřní dělící přepážka, tichá kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, modrá barva, hmotnost 2,9 kg Designově promyšlený, elegantní kufr Samsonite Popsoda SPINNER Teal posouvá balení na novou úroveň. Hmotnost kufru se zastavila na 2,9 kg. Celkový vnitřní objem 68 l se hodí spíše i když ani při nejlepší vůli nemůžete zredukovat množství zabalených věcí. Kufr je vyroben z textilie, která je tou správnou volbou pro uživatele, kteří nepřeváží křehké věci. Díky tomu, že textilie umožňuje určité roztažení, lze objem kufru snadno o něco přizpůsobit. O stupeň praktičtější se váš cestovní kufr stane s vnitřní látkovou dělicí kapsou. Ta vám pomůže při organizaci věcí na dovolenou či na pracovní cestu. Pro pohodlné přemisťování jsou zde nainstalovány celkem 4 kolečka. Ať už vaše cesty vedou kamkoli, cestovní kufr Samsonite vám splní všechny cestovní potřeby, a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Popsoda SPINNER Teal (SPTsam0016nad) , Samsonite hi-fi spinner red (sptamto042nad)

Samsonite Magnum SPINNER Dark Blue (SPTamto069nad)

Samsonite Magnum SPINNER Dark Blue (SPTamto069nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 38 l, rozměry 69 × 40 × 32 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání, vnitřní kapsa a vnitřní dělící přepážka, otočná a zdvojená kolečka, se 4 kolečky, zapínání na patent, TSA zámek, teleskopické madlo, modrá a tmavě modrá barva, hmotnost 2,6 kg I cestovat můžete stylově. Kufr Samsonite Magnum SPINNER Dark Blue je skutečný skvost, který nadchne každého cestovatele. Jeho hmotnost dosahuje hodnoty 2,6 kg. Vnitřní objem 38 l je dostačující na základní a nejpotřebnější věci. Poctivá skořepina z plastu a hliníku je vhodnou volbou pro výrazně vyšší odolnost, než bývá běžná u textilních materiálů. Takže zajistí vašim věcem patřičné bezpečí. Mezi vybavení kufru se určitě řadí i jmenovka. Nemusíte se tedy bát, že byste své zavazadlo mezi ostatními nerozeznali. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru vnitřní látková dělicí kapsa. Hezky si tak můžete své věci zorganizovat. Pokud hodně cestujete, tak oceníte křížové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Magnum SPINNER Dark Blue (SPTamto069nad) , Samsonite magnum spinner dark blue (sptamto069nad)

Samsonite S`CURE SPINNER Silver (SPTamto093nad)

Samsonite S`CURE SPINNER Silver (SPTamto093nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 79 l, rozměry 75 × 52 × 20 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání, vnitřní kapsa a vnitřní dělící přepážka, otočná a zdvojená kolečka, se 4 kolečky, zapínání na patent zipem, TSA zámek, teleskopické madlo, stříbrná barva, hmotnost 2,9 kg Vzhledově povedený a elegantní kufr Samsonite S`CURE SPINNER Silver překvapí každého nadšeného cestovatele. Hmotnost tohoto kufru se zastavila na 5 kg. Celkový objem kufru 102 l dává hromadu místa, kufr vám tedy vystačí i na opravdu hodně dlouhou dovolenou. Skořepina, kterou je kufr tvořen, je dobrou volbou díky své odolnosti. Vzhledem k tomu se nemusíte bát poškození uložených věcí. Mezi vybavení, které u kufru rozhodně najdete, patří jmenovka. Nemusíte mít tedy strach, že byste na letišti své zavazadlo nepoznali. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru vnitřní látková dělicí kapsa. Ta vám pomůže při organizaci věcí na dovolenou či na pracovní cestu. Jestliže hodně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite S`CURE SPINNER Silver (SPTamto093nad) , Samsonite popsoda spinner dark blue (sptsam0020nad)

Samsonite Hi-Fi SPINNER Red (SPTamto042nad)

Samsonite Hi-Fi SPINNER Red (SPTamto042nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 39 l, rozměry 55 × 46 × 20 cm (V׊×H), expander, jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické madlo, červená barva, hmotnost 3,4 kg Chcete cestovat stylově? Kufr Samsonite Hi-Fi SPINNER Red posouvá balení na novou úroveň. Jeho hmotnost činí 3,4 kg. Objem 39 l je dostačující čehokoli, co budete nutně na své cestě potřebovat. Směs hliníku a plastu, ze které je skořepina kufru, je ideálním řešením pro svou zvýšenou odolnost proti poškození. Proto se nemusíte bát o uložené věci. Nabízený cestovní kufr je vybaven jmenovkou. Zaručeně tak odpadne strach z toho, že byste na letišti své zavazadlo nepoznali. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru přítomnost vnitřní látkové dělicí kapsy. Ta vám pomůže při organizaci věcí na dovolenou či na pracovní cestu. V případě častého cestování dokážete určitě ocenit křížové upínání a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Hi-Fi SPINNER Red (SPTamto042nad) , Samsonite base boost spinner navy blue (sptsams002nad)

Samsonite Popsoda SPINNER Dark Blue (SPTsam0020nad)

Samsonite Popsoda SPINNER Dark Blue (SPTsam0020nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, textilní, objem 105 l, vnitřní dělící přepážka, se 4 kolečky, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, modrá barva, hmotnost 3,3 kg I zavazadla mohou spojovat eleganci s účelností. Kufr Samsonite Popsoda SPINNER Dark Blue je správnou volbou pro každého. Hmotnost tohoto kufru činí 3,3 kg. Celkový vnitřní objem 105 l znamená velkou spoustu volného místa, můžete do něj nacpat věci třeba pro celou rodinu. Využitý textilní materiál je ideální volbou pro cestovatele, kteří vždy radši sáhnou po lehčím zavazadle. Kvůli možnosti povolit zipy lze vnitřní prostor kufru o malý kousek rozšířit. Cestovní kufr disponuje praktickou vnitřní látkovou dělicí kapsou. Snadno si tak oddělíte malé drobnosti od těch větších. Pro přemisťování jsou zde nainstalovány dohromady 4 kolečka. Bez ohledu na to, jaké cesty máte v plánu, cestovní kufr Samsonite bude společníkem, na kterého je spolehnutí a navíc bez přemlouvání každého nadchne svou dokonalou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Popsoda SPINNER Dark Blue (SPTsam0020nad) , Samsonite lite-shock 1 spinner sand (sptif0096a7nad)

Samsonite S`CURE SPINNER Dark Blue (SPTamto089nad)

Samsonite S`CURE SPINNER Dark Blue (SPTamto089nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 102 l, rozměry 75 × 52 × 35 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání, vnitřní kapsa a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání na patent, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, modrá a tmavě modrá barva, hmotnost 5 kg Zachovejte si svůj osobitý styl i na cestách. Kufr Samsonite S`CURE SPINNER Dark Blue vám poskytne vše, co od kvalitního a komfortního zavazadla požadujete. Hmotnost tohoto kufru dosahuje hodnoty 4,2 kg. Celkový objem kufru 79 l se tak akorát hodí pro dlouhé cesty, na které musíte sbalit spoustu oblečení. Poctivá skořepina z plastu a hliníku je mimořádně vhodným řešením kvůli vysoké odolnosti proti poškození. Proto si nemusíte dělat starosti z roztržení kufru a následnému poškození věcí. Nabízený cestovní kufr je vybaven jmenovkou. Nemusíte se tedy bát, že byste své zavazadlo mezi ostatními nepoznali. O stupeň praktičtější se váš cestovní kufr stane s vnitřní látkovou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite S`CURE SPINNER Dark Blue (SPTamto089nad) , Samsonite hi-fi spinner dark blue (sptamto039nad)

Samsonite S`CURE SPINNER Aqua Blue (SPTamto077nad)

Samsonite S`CURE SPINNER Aqua Blue (SPTamto077nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 34 l, rozměry 69 × 49 × 29 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání, vnitřní kapsa a vnitřní dělící přepážka, otočná a zdvojená kolečka, se 4 kolečky, zapínání na patent zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, modrá a tyrkysová barva, hmotnost 2,5 kg Kufr s mimořádně povedeným designem Samsonite S`CURE SPINNER Aqua Blue překvapí každého nadšeného cestovatele. Hmotnost tohoto modelu se zastavila na ekonomických 2,5 kg, nepotáhnete proto zbytečná kila navíc. Objem vnitřního prostoru 34 l se hodí na sbalení toho nejpotřebnějšího. Skořepina, ze které je kufr vyroben je vhodným řešením především kvůli velmi vysoké odolnosti. Tím pádem je parádní i pro přenášení křehkých věcí. Cestovní kufr vybavil výrobce jmenovkou. Nemusíte se tedy bát, že byste si své zavazadlo nepoznali. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru vnitřní látková dělicí kapsa. Ta vám vypomůže s organizací věcí na dovolenou či na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite S`CURE SPINNER Aqua Blue (SPTamto077nad) , Samsonite spectrolite 3.0 spinner deep blue (sptvtd095nad)

Samsonite LITE-SHOCK 1 SPINNER Sand (SPTif0096a7nad)

Samsonite LITE-SHOCK 1 SPINNER Sand (SPTif0096a7nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 124 l, rozměry 81 × 51,5 × 33 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, hmotnost 2,5 kg Chcete cestovat stylově? Kufr Samsonite LITE-SHOCK 1 SPINNER Sand je správnou volbou pro každého. Hmotnost tohoto kufru se zastavila na skromných 2,5 kg, takže vás při jeho přenášení nerozbolí ruce. Celkový vnitřní objem 124 l je velmi štědrých, zabalit si tak můžete, co jen budete chtít. Směs plastu a hliníku tvoří skořepinu kufru, která je ideálním řešením díky zvýšené odolnosti. Takže udrží vaše věci v pořádku téměř za všech okolností. Mezi vybavení kufru se určitě řadí i jmenovka. Nemusíte mít tedy strach, že byste si své zavazadlo nepoznali. Cestovní kufr disponuje praktickou vnitřní látkovou dělicí kapsou. Snadno si tak oddělíte malé drobnosti od těch větších. Jestliže hodně cestujete, tak... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite LITE-SHOCK 1 SPINNER Sand (SPTif0096a7nad) , Samsonite lite-shock 1 spinner petrol blue (sptif0096a2nad)

Samsonite S`CURE SPINNER Crimson Red (SPTamto085nad)

Samsonite S`CURE SPINNER Crimson Red (SPTamto085nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 102 l, rozměry 81 × 55 × 20 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání, vnitřní kapsa a vnitřní dělící přepážka, otočná a zdvojená kolečka, se 4 kolečky, zapínání na patent zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, červená barva, hmotnost 4,2 kg Kamkoli vyrážíte, může vám dělat elegantní společnost. Kufr Samsonite S`CURE SPINNER Crimson Red se hodí ke každé delší i kratší cestě. Jeho hmotnost se zastavila na 4,2 kg. Objem vnitřního prostoru 102 l znamená skutečně spoustu místa, při balení vás tedy nebude naprosto nic omezovat. Kufr je chráněn skořepinou, která je dobrou volbou díky větší odolnosti, která předčí textilní materiály. Proto zajistí vašim věcem patřičné bezpečí. Nabízený cestovní kufr je vybaven jmenovkou. Zaručeně tak odpadne strach z toho, že byste si své zavazadlo nepoznali. O stupeň praktičtější se váš cestovní kufr stane s vnitřní látkovou dělicí kapsou. Ta vám pomůže při organizaci věcí na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite S`CURE SPINNER Crimson Red (SPTamto085nad) , Samsonite flux spinner 75/28 exp navy blue (5414847773532)

Samsonite Base Boost SPINNER Navy Blue (SPTsams002nad)

Samsonite Base Boost SPINNER Navy Blue (SPTsams002nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, textilní, objem 112,5 l, rozměry 78 × 44 × 31 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná a pevná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, hmotnost 3,1 kg Vzhledově povedený a elegantní kufr Samsonite Base Boost SPINNER Navy Blue má všechno, co má správný parťák cestovatele mít. Jeho hmotnost činí 3,1 kg. Objem kufru 112,5 l dává spoustu místa, kufr je proto ideální i na extrémně dlouhou dovolenou. Využitý textilní materiál je výborným řešením pro ty, kteří se nechtějí tahat s těžkou skořepinou. Díky určité roztažnosti textilie lze objem kufru snadno drobně rozšířit. Mezi vybavení, které u kufru rozhodně najdete, patří jmenovka. Nestane se vám tak, že byste své zavazadlo mezi ostatními nepoznali. Cestovní kufr disponuje praktickou vnitřní látkovou dělicí kapsou. Snadno si tak oddělíte malé drobnosti od těch větších. V případě častého cestování... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Base Boost SPINNER Navy Blue (SPTsams002nad) , Samsonite flux spinner 69/25 exp navy blue (5414847773488)

Samsonite Hi-Fi SPINNER Dark Blue (SPTamto039nad)

Samsonite Hi-Fi SPINNER Dark Blue (SPTamto039nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 73 l, rozměry 81 × 54 × 26 cm (V׊×H), expander, jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem zipem, TSA zámek, teleskopické madlo, modrá a tmavě modrá barva, hmotnost 4 kg Blýskněte se i na cestách. Elegantní kufr Samsonite Hi-Fi SPINNER Dark Blue oceníte při objevování všech krás světa. Hmotnost kufru dosahuje hodnoty 4 kg. Objem vnitřního prostoru 73 l se tak akorát hodí i když nechcete nechat nic náhodě a zabalit se pořádně. Skořepina, kterou je kufr tvořen, je vhodným řešením díky své odolnosti. Vzhledem k tomu se nemusíte bát o uložené věci. Nabízený cestovní kufr je vybaven jmenovkou. Nestane se vám tak, že byste své zavazadlo mezi ostatními nepoznali. Cestovní kufr disponuje praktickou vnitřní látkovou dělicí kapsou. Hezky si tak můžete své věci zorganizovat. V případě častého cestování dokážete určitě ocenit křížové upínání a expandér,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Hi-Fi SPINNER Dark Blue (SPTamto039nad) , Samsonite base boost spinner 55/20 35 cm navy blue (5414847775062)

Samsonite Spectrolite 3.0 SPINNER Deep Blue (SPTvtd095nad)

Samsonite Spectrolite 3.0 SPINNER Deep Blue (SPTvtd095nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, textilní, objem 112 l, rozměry 55 × 40 × 31 cm (V׊×H), expander, jmenovka, kapsa na notebook, křížové upínání, pevné dno, USB Port, vnější kapsa, vnitřní kapsa a vnitřní dělící přepážka, otočná a zdvojená kolečka, se 4 kolečky, zapínání zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, modrá barva, hmotnost 3,9 kg I zavazadla mohou spojovat eleganci s účelností. Kufr Samsonite Spectrolite 3.0 SPINNER Deep Blue si oblíbíte nejen pro jeho praktickou stránku. Hmotnost kufru se zastavila na 3,9 kg. Objem kufru 112 l je velmi štědrých, kufr je proto ideální i na extrémně dlouhou dovolenou. Kufr vyrobený z textilie je správným řešením pro ty, kteří mají radši lehká zavazadla. Kvůli jisté vůli každé textilie lze kufr krapet nafouknout. Cestovní kufr vybavil výrobce jmenovkou. Zaručeně tak odpadne strach z toho, že byste na letišti své zavazadlo nepoznali. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru přítomnost vnitřní látkové dělicí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Spectrolite 3.0 SPINNER Deep Blue (SPTvtd095nad) , American tourister sunside spinner black (sptrea49nad)

Samsonite Airea SPINNER EXP Dark Blue (SPTvtd24nad)

Samsonite Airea SPINNER EXP Dark Blue (SPTvtd24nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, textilní, objem 111,5 l, rozměry 67 × 43 × 26 cm (V׊×H), expander a křížové upínání, se 4 kolečky, TSA zámek, teleskopické madlo, modrá barva, hmotnost 2,8 kg I cestovat můžete stylově. Kufr Samsonite Airea SPINNER EXP Dark Blue posouvá balení na novou úroveň. Hmotnost tohoto kufru činí 2,8 kg. Objem kufru 111,5 l dává obrovské množství místa, takže do něj zabalíte, co budete chtít. Textilie užitá při výrobě kufru je správným řešením pro cestovatele, kteří se nechtějí tahat s těžkou skořepinou. Díky určité roztažnosti textilie lze snadno kufr o kousek zvýšit. Jestliže hodně cestujete, tak vám úsměv na tváři vykouzlí křížové upínání a expandér, protože vše bude držet jako přibité. Pro pohodlné přemisťování jsou zde nainstalovány celkem 4 kolečka. Kamkoli vyrazíte, cestovní kufr Samsonite vám bude tím nejlepším pomocníkem, který jednoznačně zaujme svou propracovaností i důrazem na pohodlí, ergonomii a funkčnost. Praktický TSA zámek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Airea SPINNER EXP Dark Blue (SPTvtd24nad) , Samsonite guardit 2.0 lapt. backpack s 14.1" black (cm5*09005)

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 102 l - červená

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 102 l - červená
Detail

Velký kufr z kolekce S'Cure od značky Samsonite vhodný pro dvou týdenní pobyt. Objevte dosud nejlehčí kolekci S'Cure. Samsonite uspěl ve výrobě extrémně lehké polypropylenové kolekce na tříbodové zamykání, a to díky revolučnímu, polypropylenovému materiálu Flowlite™. Tento materiál umožňuje aplikovat velmi tenké formy a přitom zachovat silnou skořápku, dodávající extra ochranu osobním věcem uvnitř zavazadla. Kufr také obsahuje vícestupňovou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Dále horní a boční madlo pro snadné uchopení, čtyři dvojitá kolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a integrovanou jmenovku na zadní straně kufru. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro udržení obsahu, elastickou boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 102 l - červená , Cure: wish - cd (3579322)

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 70 l - modrá

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 70 l - modrá
Detail

Střední kufr z kolekce S'Cure od značky Samsonite vhodný pro týdenní pobyt. Objevte dosud nejlehčí kolekci S'Cure. Samsonite uspěl ve výrobě extrémně lehké polypropylenové kolekce na tříbodové zamykání, a to díky revolučnímu, polypropylenovému materiálu Flowlite™. Tento materiál umožňuje aplikovat velmi tenké formy a přitom zachovat silnou skořápku, dodávající extra ochranu osobním věcem uvnitř zavazadla. Kufr také obsahuje vícestupňovou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Dále horní a boční madlo pro snadné uchopení, čtyři dvojitá kolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a integrovanou jmenovku na zadní straně kufru. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro udržení obsahu, elastickou boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 70 l - modrá , American tourister airconic spinner tsa black (sptamto013nad)

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 70 l - stříbrná

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 70 l - stříbrná
Detail

Střední kufr z kolekce S'Cure od značky Samsonite vhodný pro týdenní pobyt. Objevte dosud nejlehčí kolekci S'Cure. Samsonite uspěl ve výrobě extrémně lehké polypropylenové kolekce na tříbodové zamykání, a to díky revolučnímu, polypropylenovému materiálu Flowlite™. Tento materiál umožňuje aplikovat velmi tenké formy a přitom zachovat silnou skořápku, dodávající extra ochranu osobním věcem uvnitř zavazadla. Kufr také obsahuje vícestupňovou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Dále horní a boční madlo pro snadné uchopení, čtyři dvojitá kolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a integrovanou jmenovku na zadní straně kufru. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro udržení obsahu, elastickou boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 70 l - stříbrná , American tourister holiday heat spinner black (sptsm00164nad)

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 70 l - černá

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 70 l - černá
Detail

Střední kufr z kolekce S'Cure od značky Samsonite vhodný pro týdenní pobyt. Objevte dosud nejlehčí kolekci S'Cure. Samsonite uspěl ve výrobě extrémně lehké polypropylenové kolekce na tříbodové zamykání, a to díky revolučnímu, polypropylenovému materiálu Flowlite™. Tento materiál umožňuje aplikovat velmi tenké formy a přitom zachovat silnou skořápku, dodávající extra ochranu osobním věcem uvnitř zavazadla. Kufr také obsahuje vícestupňovou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Dále horní a boční madlo pro snadné uchopení, čtyři dvojitá kolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a integrovanou jmenovku na zadní straně kufru. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro udržení obsahu, elastickou boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 70 l - černá , American tourister aerostep spinner exp black (sptsmn017nad)

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 70 l - červená

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 70 l - červená
Detail

Střední kufr z kolekce S'Cure od značky Samsonite vhodný pro týdenní pobyt. Objevte dosud nejlehčí kolekci S'Cure. Samsonite uspěl ve výrobě extrémně lehké polypropylenové kolekce na tříbodové zamykání, a to díky revolučnímu, polypropylenovému materiálu Flowlite™. Tento materiál umožňuje aplikovat velmi tenké formy a přitom zachovat silnou skořápku, dodávající extra ochranu osobním věcem uvnitř zavazadla. Kufr také obsahuje vícestupňovou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Dále horní a boční madlo pro snadné uchopení, čtyři dvojitá kolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a integrovanou jmenovku na zadní straně kufru. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro udržení obsahu, elastickou boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 70 l - červená , Samsonite workationist bailhandle 15.6" black (142617-1041)

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 102 l - černá

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 102 l - černá
Detail

Velký kufr z kolekce S'Cure od značky Samsonite vhodný pro dvou týdenní pobyt. Objevte dosud nejlehčí kolekci S'Cure. Samsonite uspěl ve výrobě extrémně lehké polypropylenové kolekce na tříbodové zamykání, a to díky revolučnímu, polypropylenovému materiálu Flowlite™. Tento materiál umožňuje aplikovat velmi tenké formy a přitom zachovat silnou skořápku, dodávající extra ochranu osobním věcem uvnitř zavazadla. Kufr také obsahuje vícestupňovou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Dále horní a boční madlo pro snadné uchopení, čtyři dvojitá kolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a integrovanou jmenovku na zadní straně kufru. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro udržení obsahu, elastickou boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 102 l - černá

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 102 l - modrá

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 102 l - modrá
Detail

Velký kufr z kolekce S'Cure od značky Samsonite vhodný pro dvou týdenní pobyt. Objevte dosud nejlehčí kolekci S'Cure. Samsonite uspěl ve výrobě extrémně lehké polypropylenové kolekce na tříbodové zamykání, a to díky revolučnímu, polypropylenovému materiálu Flowlite™. Tento materiál umožňuje aplikovat velmi tenké formy a přitom zachovat silnou skořápku, dodávající extra ochranu osobním věcem uvnitř zavazadla. Kufr také obsahuje vícestupňovou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Dále horní a boční madlo pro snadné uchopení, čtyři dvojitá kolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a integrovanou jmenovku na zadní straně kufru. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro udržení obsahu, elastickou boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 102 l - modrá

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 102 l - stříbrná

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 102 l - stříbrná
Detail

Velký kufr z kolekce S'Cure od značky Samsonite vhodný pro dvou týdenní pobyt. Objevte dosud nejlehčí kolekci S'Cure. Samsonite uspěl ve výrobě extrémně lehké polypropylenové kolekce na tříbodové zamykání, a to díky revolučnímu, polypropylenovému materiálu Flowlite™. Tento materiál umožňuje aplikovat velmi tenké formy a přitom zachovat silnou skořápku, dodávající extra ochranu osobním věcem uvnitř zavazadla. Kufr také obsahuje vícestupňovou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Dále horní a boční madlo pro snadné uchopení, čtyři dvojitá kolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a integrovanou jmenovku na zadní straně kufru. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro udržení obsahu, elastickou boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 102 l - stříbrná

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 138 l - červená

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner  138 l - červená
Detail

Extra velký kufr z kolekce S'Cure od značky Samsonite vhodný pro tří týdenní pobyt. Objevte dosud nejlehčí kolekci S'Cure. Samsonite uspěl ve výrobě extrémně lehké polypropylenové kolekce na tříbodové zamykání, a to díky revolučnímu, polypropylenovému materiálu Flowlite™. Tento materiál umožňuje aplikovat velmi tenké formy a přitom zachovat silnou skořápku, dodávající extra ochranu osobním věcem uvnitř zavazadla. Kufr také obsahuje vícestupňovou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Dále horní a boční madlo pro snadné uchopení, čtyři dvojitá kolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a integrovanou jmenovku na zadní straně kufru. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro udržení obsahu, elastickou boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 138 l - červená

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 70 l - tyrkysová

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 70 l - tyrkysová
Detail

Střední kufr z kolekce S'Cure od značky Samsonite vhodný pro týdenní pobyt. Objevte dosud nejlehčí kolekci S'Cure. Samsonite uspěl ve výrobě extrémně lehké polypropylenové kolekce na tříbodové zamykání, a to díky revolučnímu, polypropylenovému materiálu Flowlite™. Tento materiál umožňuje aplikovat velmi tenké formy a přitom zachovat silnou skořápku, dodávající extra ochranu osobním věcem uvnitř zavazadla. Kufr také obsahuje vícestupňovou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Dále horní a boční madlo pro snadné uchopení, čtyři dvojitá kolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a integrovanou jmenovku na zadní straně kufru. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro udržení obsahu, elastickou boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 70 l - tyrkysová

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 102 l - tyrkysová

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 102 l - tyrkysová
Detail

Velký kufr z kolekce S'Cure od značky Samsonite vhodný pro dvou týdenní pobyt. Objevte dosud nejlehčí kolekci S'Cure. Samsonite uspěl ve výrobě extrémně lehké polypropylenové kolekce na tříbodové zamykání, a to díky revolučnímu, polypropylenovému materiálu Flowlite™. Tento materiál umožňuje aplikovat velmi tenké formy a přitom zachovat silnou skořápku, dodávající extra ochranu osobním věcem uvnitř zavazadla. Kufr také obsahuje vícestupňovou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Dále horní a boční madlo pro snadné uchopení, čtyři dvojitá kolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a integrovanou jmenovku na zadní straně kufru. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro udržení obsahu, elastickou boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 102 l - tyrkysová

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 138 l - černá

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner  138 l - černá
Detail

Extra velký kufr z kolekce S'Cure od značky Samsonite vhodný pro tří týdenní pobyt. Objevte dosud nejlehčí kolekci S'Cure. Samsonite uspěl ve výrobě extrémně lehké polypropylenové kolekce na tříbodové zamykání, a to díky revolučnímu, polypropylenovému materiálu Flowlite™. Tento materiál umožňuje aplikovat velmi tenké formy a přitom zachovat silnou skořápku, dodávající extra ochranu osobním věcem uvnitř zavazadla. Kufr také obsahuje vícestupňovou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Dále horní a boční madlo pro snadné uchopení, čtyři dvojitá kolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a integrovanou jmenovku na zadní straně kufru. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro udržení obsahu, elastickou boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 138 l - černá

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 138 l - stříbrná

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner  138 l - stříbrná
Detail

Extra velký kufr z kolekce S'Cure od značky Samsonite vhodný pro tří týdenní pobyt. Objevte dosud nejlehčí kolekci S'Cure. Samsonite uspěl ve výrobě extrémně lehké polypropylenové kolekce na tříbodové zamykání, a to díky revolučnímu, polypropylenovému materiálu Flowlite™. Tento materiál umožňuje aplikovat velmi tenké formy a přitom zachovat silnou skořápku, dodávající extra ochranu osobním věcem uvnitř zavazadla. Kufr také obsahuje vícestupňovou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Dále horní a boční madlo pro snadné uchopení, čtyři dvojitá kolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a integrovanou jmenovku na zadní straně kufru. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro udržení obsahu, elastickou boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 138 l - stříbrná

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 138 l - tyrkysová

Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner  138 l - tyrkysová
Detail

Extra velký kufr z kolekce S'Cure od značky Samsonite vhodný pro tří týdenní pobyt. Objevte dosud nejlehčí kolekci S'Cure. Samsonite uspěl ve výrobě extrémně lehké polypropylenové kolekce na tříbodové zamykání, a to díky revolučnímu, polypropylenovému materiálu Flowlite™. Tento materiál umožňuje aplikovat velmi tenké formy a přitom zachovat silnou skořápku, dodávající extra ochranu osobním věcem uvnitř zavazadla. Kufr také obsahuje vícestupňovou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Dále horní a boční madlo pro snadné uchopení, čtyři dvojitá kolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a integrovanou jmenovku na zadní straně kufru. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro udržení obsahu, elastickou boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr S'Cure Spinner 138 l - tyrkysová

Samsonite Cestovní kufr Orfeo Spinner 96 l - černá

Samsonite Cestovní kufr Orfeo Spinner 96 l - černá
Detail

Velký kufr z kolekce Orfeo od značky Samsonite vhodný pro dvoutýdenní pobyt. Orfeo je elegantní skořepinové zavazadlo, kterému se perfektně daří kombinovat lehkost a sílu v poměru s velice příznivou cenou. Obsahuje integrovaný tří-číselný kombinovaný TSA zámek pro bezpečné cestování a dvojitou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Samozřejmostí jsou kvalitní zipy, horní a boční madlo pro snadné zvedání, čtyři dvojitá kolečka pro snadnou manipulaci a integrovaná jmenovka na zadní straně kufru. Vyrobeno z lehkého polykarbonátu. Samovyztužená konstrukce výrobku je specifická svými skvělými vlastnostmi. Pomáhá zredukovat viditelnost poškrábání na vnější straně. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem se zkříženými, elastickými popruhy a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr Orfeo Spinner 96 l - černá

Samsonite Cestovní kufr Orfeo Spinner 96 l - tyrkysová

Samsonite Cestovní kufr Orfeo Spinner 96 l - tyrkysová
Detail

Velký kufr z kolekce Orfeo od značky Samsonite vhodný pro dvoutýdenní pobyt. Orfeo je elegantní skořepinové zavazadlo, kterému se perfektně daří kombinovat lehkost a sílu v poměru s velice příznivou cenou. Obsahuje integrovaný tří-číselný kombinovaný TSA zámek pro bezpečné cestování a dvojitou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Samozřejmostí jsou kvalitní zipy, horní a boční madlo pro snadné zvedání, čtyři dvojitá kolečka pro snadnou manipulaci a integrovaná jmenovka na zadní straně kufru. Vyrobeno z lehkého polykarbonátu. Samovyztužená konstrukce výrobku je specifická svými skvělými vlastnostmi. Pomáhá zredukovat viditelnost poškrábání na vnější straně. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem se zkříženými, elastickými popruhy a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr Orfeo Spinner 96 l - tyrkysová

Samsonite LITE-SHOCK 1 SPINNER Petrol Blue (SPTif0096a2nad)

Samsonite LITE-SHOCK 1 SPINNER Petrol Blue (SPTif0096a2nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 36 l, rozměry 55 × 40 × 20 cm (V׊×H), jmenovka a křížové upínání, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, modrá barva, hmotnost 1,7 kg Chcete převléct své cestování do elegance a praktičnosti? Kufr Samsonite LITE-SHOCK 1 SPINNER Petrol Blue je skutečný skvost, který nadchne každého cestovatele. Hmotnost kufru činí pouze 1,7 kg, takže vás při jeho přenášení nerozbolí ruce. Vnitřní objem 36 l se hodí spíše pro přepravu každodenních nezbytností. Kufr má tvrdou skořepinu, která je praktickým řešením pro svou obdivuhodnou odolnost. Tím pádem zvládne odolat nejen nárazům, ale i dešti. Mezi vybavení kufru se určitě řadí i jmenovka. Nemusíte se tedy bát, že byste na letišti své zavazadlo nepoznali. V případě častého cestování dokážete určitě ocenit křížové upínání, neboť se zamezí pohybu obsahu zavazadla. Pro pohodlné přemisťování jsou zde instalovány... (alza.cz)

Podobné produkty ako Samsonite LITE-SHOCK 1 SPINNER Petrol Blue (SPTif0096a2nad)

Samsonite Kabinový cestovní kufr Magnum Spinner 38 l - oranžová

Samsonite Kabinový cestovní kufr Magnum Spinner 38 l - oranžová
Detail

Příruční skořepinový kufr Magnum od značky Samsonite na čtyřech kolečkách s pětiletou zárukou a tříbodovým zámkem. Prodloužená 5letá záruka Odlehčený, skvěle zabezpečený kabinový cestovní kufr Magnum od značky Samsonite v prvotřídní výbavě se stane dokonalým společníkem pro vzrušující cestu. Kufr je vyroben z téměř nezničitelného polypropylenu. S váhou 2,5 kg se řadí mezi lehké skořepinové kufry. Příruční kufr je vybaven tříbodovým zavíráním s TSA zámkem pro bezpečné cestování po celém světě. Samozřejmostí je horní a boční madlo a výsuvná rukojeť s aretací. Na svých cestách oceníte také čtyři dvojitá kolečka otočná o 360°, která zajistí stabilitu. Na zadní straně naleznete integrovanou jmenovku. Úložný prostor se skládá z fixačních popruhů a textilní dělící přepážky. Třešničkou na dortu je vyjímatelná pratelná podšívka. Kufr Magnum splňuje rozměry pro kabinová zavazadla a můžete ho s sebou vzít na palubu letadla. Doporučujeme vždy nejprve ověřit limity vybrané letecké společnosti. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Kabinový cestovní kufr Magnum Spinner 38 l - oranžová

Samsonite Kabinový cestovní kufr Magnum Spinner 38 l - modrá

Samsonite Kabinový cestovní kufr Magnum Spinner 38 l - modrá
Detail

Příruční skořepinový kufr Magnum od značky Samsonite na čtyřech kolečkách s pětiletou zárukou a tříbodovým zámkem. Prodloužená 5letá záruka Odlehčený, skvěle zabezpečený kabinový cestovní kufr Magnum od značky Samsonite v prvotřídní výbavě se stane dokonalým společníkem pro vzrušující cestu. Kufr je vyroben z téměř nezničitelného polypropylenu. S váhou 2,5 kg se řadí mezi lehké skořepinové kufry. Příruční kufr je vybaven tříbodovým zavíráním s TSA zámkem pro bezpečné cestování po celém světě. Samozřejmostí je horní a boční madlo a výsuvná rukojeť s aretací. Na svých cestách oceníte také čtyři dvojitá kolečka otočná o 360°, která zajistí stabilitu. Na zadní straně naleznete integrovanou jmenovku. Úložný prostor se skládá z fixačních popruhů a textilní dělící přepážky. Třešničkou na dortu je vyjímatelná pratelná podšívka. Kufr Magnum splňuje rozměry pro kabinová zavazadla a můžete ho s sebou vzít na palubu letadla. Doporučujeme vždy nejprve ověřit limity vybrané letecké společnosti. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Kabinový cestovní kufr Magnum Spinner 38 l - modrá

Samsonite Kabinový cestovní kufr Magnum Spinner 38 l - červená

Samsonite Kabinový cestovní kufr Magnum Spinner 38 l - červená
Detail

Příruční skořepinový kufr Magnum od značky Samsonite na čtyřech kolečkách s pětiletou zárukou a tříbodovým zámkem. Prodloužená 5letá záruka Odlehčený, skvěle zabezpečený kabinový cestovní kufr Magnum od značky Samsonite v prvotřídní výbavě se stane dokonalým společníkem pro vzrušující cestu. Kufr je vyroben z téměř nezničitelného polypropylenu. S váhou 2,5 kg se řadí mezi lehké skořepinové kufry. Příruční kufr je vybaven tříbodovým zavíráním s TSA zámkem pro bezpečné cestování po celém světě. Samozřejmostí je horní a boční madlo a výsuvná rukojeť s aretací. Na svých cestách oceníte také čtyři dvojitá kolečka otočná o 360°, která zajistí stabilitu. Na zadní straně naleznete integrovanou jmenovku. Úložný prostor se skládá z fixačních popruhů a textilní dělící přepážky. Třešničkou na dortu je vyjímatelná pratelná podšívka. Kufr Magnum splňuje rozměry pro kabinová zavazadla a můžete ho s sebou vzít na palubu letadla. Doporučujeme vždy nejprve ověřit limity vybrané letecké společnosti. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Kabinový cestovní kufr Magnum Spinner 38 l - červená

Samsonite Kabinový cestovní kufr S'Cure Spinner 34 l - stříbrná

Samsonite Kabinový cestovní kufr S'Cure Spinner 34 l - stříbrná
Detail

Skořepinové příruční zavazadlo z kolekce S'Cure od značky Samsonite vhodné pro několikadenní pobyt. Objevte dosud nejlehčí kolekci S'Cure. Samsonite uspěl ve výrobě extrémně lehké polypropylenové kolekce na tříbodové zamykání, a to díky revolučnímu, polypropylenovému materiálu Flowlite™. Tento materiál umožňuje aplikovat velmi tenké formy a přitom zachovat silnou skořápku, dodávající extra ochranu osobním věcem uvnitř zavazadla. Kufr také obsahuje vícestupňovou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Dále horní a boční madlo pro snadné uchopení, čtyři dvojitá kolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a integrovanou jmenovku na zadní straně kufru. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro udržení obsahu, elastickou boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Zavazadlo splňuje IATA doporučení a můžete ho vzít na palubu letadla. Doporučujeme vám však zkontrolovat limity pro kabinová zavazadla letecké společnosti, se kterou poletíte. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Kabinový cestovní kufr S'Cure Spinner 34 l - stříbrná

Samsonite Cestovní kufr Lite-Cube Spinner 96 l - zlatá

Samsonite Cestovní kufr Lite-Cube Spinner 96 l - zlatá
Detail

Velké přepychové zavazadlo z kolekce Lite-Cube Spinner od značky Samsonite, které svou precizností, vzhledem a 10letou zárukou zaujme i milovníky značky Rimowa. Lite-Cube je ódou na klasiku Samsonite. Jeho vysoce komerční, klasický design je v této verzi ještě více zdůrazněn díky novému vzhledu Curv®. Tento nový vzhled přináší ještě lepší, strukturovaný povrch, který je doplněn jemnou strukturou povrchu vytvářející ohromný, matný efekt. Je vysoce odolný proti nárazům, hlavně v nízkých teplotách. Toto elegantní zavazadlo obsahuje zapuštěný kombinovaný zámek s TSA funkcí pro bezpečné cestování kolem světa, chráněné a uzamykatelné jezdce, měkká, plochá madla, dvojitou trolej s měkkým madlem a větším ergonomickým tvarem. Samozřejmostí jsou více směrná čtyři kolečka a integrovaná jmenovka. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem se sníženými, překříženými popruhy se zapínáním na sponku a velkou, závěsnou kapsou. Horní prostor obsahuje kapsičku na zip, plně lemované, horní přepážky a síťované přepážky na dně. Extra lehká Lite-Cube kolekce je dokončena se všemi posledními technologiemi spojenými s lehkostí a pohodlím komponentů. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr Lite-Cube Spinner 96 l - zlatá

Samsonite Cestovní kufr Lite-Shock Spinner 124 l - hnědá

Samsonite Cestovní kufr Lite-Shock Spinner 124 l - hnědá
Detail

Extra velký kufr z kolekce Lite-Shock od značky Samsonite vhodný pro dvou týdenní pobyt. Prodloužená záruka 10 let Skořepinové zavazadlo z řady Lite-Shock vyrobené z revolučního materiálu Curv®, který kombinuje minimální váhu s maximální odolností proti nárazu. Kufr je samostatně vyztužený, má organický design a ultralehké, vysoce pohodlné komponenty, které jsou výsledkem extra lehké kolekce, která nastavuje nový standard. Obsahuje lehkou a silnou trolej, integrovaný TSA zámek pro bezpečné cestování, uzamykatelné zipy a horní a boční madlo pro snadné zvedání. Samozřejmostí jsou čtyři sportovní, tichá kolečka otočná o 360° ve všech směrech pro snadnou manipulaci a integrovaná jmenovka na troleji. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro bezpečné zajištění obsahu a boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Na přední straně jej zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr Lite-Shock Spinner 124 l - hnědá

Samsonite Kabinový cestovní kufr S'Cure Spinner 34 l - černá

Samsonite Kabinový cestovní kufr S'Cure Spinner 34 l - černá
Detail

Skořepinové příruční zavazadlo z kolekce S'Cure od značky Samsonite vhodné pro několikadenní pobyt. Objevte dosud nejlehčí kolekci S'Cure. Samsonite uspěl ve výrobě extrémně lehké polypropylenové kolekce na tříbodové zamykání, a to díky revolučnímu, polypropylenovému materiálu Flowlite™. Tento materiál umožňuje aplikovat velmi tenké formy a přitom zachovat silnou skořápku, dodávající extra ochranu osobním věcem uvnitř zavazadla. Kufr také obsahuje vícestupňovou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele. Dále horní a boční madlo pro snadné uchopení, čtyři dvojitá kolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a integrovanou jmenovku na zadní straně kufru. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním prostorem s popruhy pro udržení obsahu, elastickou boční kapsou a horním prostorem s přepážkou na zip. Zavazadlo splňuje IATA doporučení a můžete ho vzít na palubu letadla. Doporučujeme vám však zkontrolovat limity pro kabinová zavazadla letecké společnosti, se kterou poletíte. Na přední straně kufr zdobí logo značky Samsonite. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Kabinový cestovní kufr S'Cure Spinner 34 l - černá

Samsonite Cestovní kufr Lite-Cube Spinner 67,5 l - černá

Samsonite Cestovní kufr Lite-Cube Spinner 67,5 l - černá
Detail

Přepychové středně velké zavazadlo z kolekce Lite-Cube Spinner od značky Samsonite, které svou precizností, vzhledem a 10letou zárukou zaujme i milovníky značky Rimowa. Lite-Cube je ódou na klasiku Samsonite. Jeho vysoce komerční, klasický design je v této verzi ještě více zdůrazněn díky novému vzhledu Curv®. Tento nový vzhled přináší ještě lepší, strukturovaný povrch, který je doplněn jemnou strukturou povrchu vytvářející ohromný, matný efekt. Je vysoce odolný proti nárazům, hlavně v nízkých teplotách. Toto elegantní zavazadlo obsahuje zapuštěný kombinovaný zámek s TSA funkcí pro bezpečné cestování kolem světa, chráněné a uzamykatelné jezdce, měkká, plochá madla, dvojitou trolej s měkkým madlem a větším ergonomickým tvarem. Samozřejmostí jsou více směrná čtyři kolečka a integrovaná jmenovka. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený dolním a horním prostorem s plně lemovanou, horní přepážkou a síťovanou přepážkou na dně. Obsahuje také snížené, překřížené popruhy se zapínáním na sponu. Extra lehká Lite-Cube kolekce je dokončena se všemi posledními technologiemi spojenými s lehkostí a pohodlím komponentů. (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Cestovní kufr Lite-Cube Spinner 67,5 l - černá
Samsonite S`CURE SPINNER Black (SPTamto081nad), Samsonite S`CURE SPINNER Silver (SPTamto093nad), Samsonite S`CURE SPINNER Crimson Red (SPTamto085nad), Samsonite S`CURE SPINNER Dark Blue (SPTamto089nad), Samsonite S`CURE SPINNER Aqua Blue (SPTamto077nad), Samsonite CityBeat SPINNER Black (SPTvtd085nad), Samsonite Hi-Fi SPINNER Black (SPTamto035nad), Samsonite Base Boost SPINNER Black (SPTsams001nad), Samsonite Airea SPINNER EXP Black (SPTvtd19nad), Samsonite LITE-SHOCK 1 SPINNER Black (SPTif0096a9nad), Samsonite Flux SPINNER 55/20 EXP Black (5414847773426), Samsonite Flux SPINNER 75/28 EXP Black (5414847773525), Samsonite Hi-Fi SPINNER Red (SPTamto042nad), Samsonite Magnum SPINNER Dark Blue (SPTamto069nad), Samsonite Popsoda SPINNER Dark Blue (SPTsam0020nad), Samsonite Base Boost SPINNER Navy Blue (SPTsams002nad), Samsonite LITE-SHOCK 1 SPINNER Sand (SPTif0096a7nad), Samsonite Hi-Fi SPINNER Dark Blue (SPTamto039nad), Samsonite Spectrolite 3.0 SPINNER Deep Blue (SPTvtd095nad), Samsonite LITE-SHOCK 1 SPINNER Petrol Blue (SPTif0096a2nad), Samsonite Flux SPINNER 75/28 EXP Navy Blue (5414847773532), Samsonite Flux SPINNER 69/25 EXP Navy Blue (5414847773488), Samsonite Base Boost Spinner 55/20 35 cm Navy Blue (5414847775062), American Tourister Sunside SPINNER Black (SPTrea49nad), Samsonite Guardit 2.0 LAPT. BACKPACK S 14.1" Black (CM5*09005), Cure: Wish - CD (3579322), American Tourister Airconic SPINNER TSA Black (SPTamto013nad), American Tourister HOLIDAY HEAT SPINNER Black (SPTsm00164nad), American Tourister Aerostep Spinner EXP Black (SPTsmn017nad), Samsonite Workationist Bailhandle 15.6" Black (142617-1041)