Šampon SCHWARZKOPF SCHAUMA Kids Šampon a balzám 250 ml (3838824011516)

Schauma Kids šampon pro dívky 250 ml

Schauma Kids šampon pro dívky 250 ml

Schauma Kids šampón a balzám pro děti 250 ml, jemná a pH neutrální receptura bez barviv šetrně myje a chrání před vysušením, lehká a ovocná vůně bez potenciálně alergizujících látek, vyvinuto speciálně pro děti. (ageo.cz)

Schauma Kids Boy šampon 250 ml

Schauma Kids Boy šampon 250 ml

Vlastnosti pH neutrální vůči pokožce Jemná receptura - bez umělých barviv Žádné cuchání a žádné slzy Speciálně pro dětské vlasy a pokožku Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Naneste na mokré vlasy a pokožku. Důkladně opláchněte. Podrobná data Bezpečnostní varováníVarování: Nepijte!Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština… (ageo.cz)

Schauma Kids Girl šampon 250 ml

Schauma Kids Girl šampon 250 ml

Vlastnosti pH neutrální vůči pokožce Jemná receptura - bez umělých barviv Žádné cuchání a žádné slzy Speciálně pro dětské vlasy a pokožku Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Naneste na mokré vlasy a pokožku. Důkladně opláchněte. Podrobná data Bezpečnostní varováníVarování: Nepijte!Jazyky na… (ageo.cz)

Schauma šampon Q10 250 ml

Schauma šampon Q10 250 ml

Popis Q10 OBOHACUJÍCÍ ŠAMPON pro jemné a slabé vlasy. Receptura bez silikonů s koenzymem Q10 stimuluje tvorbu keratinu ve vlasech: pro hebčí, silnější a dokonale ošetřené vlasy. Posiluje vlasy od kořínků ke konečkům. PROKÁZANÁ ÚČINNOST: Schauma s INTENZIVNĚ POSILUJÍCÍM PROTEINEM dodává vlasům ztracené látky a posiluje oslabené části vlasů. PRO 100% SÍLU a 100% LESK. Použití: Opláchněte. Optimálních výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána.   Struktura: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Glycine, Panthenol, Ubiquinone, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Disodium… (ageo.cz)

Schauma 7 Bylin šampon 250 ml

Schauma 7 Bylin šampon 250 ml

Vlastnosti Novinka intenzivně pečující protein Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte. Optimálních výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad… (ageo.cz)

Schauma šampon Men Sports 250 ml

Schauma šampon Men Sports 250 ml

Popis Šampon Schauma Sports pro vlasy a tělo. Receptura bez silikonů s Karnitinem-T a proteinem okamžitě posiluje vlasy. Pro 100% sílu a extrémní svěžest. PROKÁZANÁ ÚČINNOST: Schauma s INTENZIVNĚ POSILUJÍCÍM PROTEINEM dodává vlasům ztracené látky a posiluje oslabené části vlasů. PRO 100% SÍLU a 100% LESK. Použití: Opláchněte. Optimálních výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána. Struktura: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Hydrolyzed Keratin, Glycine, Panthenol, Carnitine, Taurine, Tartaric Acid, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Benzoate, Citric… (ageo.cz)

Schauma šampon Silver Reflex 250 ml

Schauma šampon Silver Reflex 250 ml

Vlastnosti Novinka intenzivně pečující protein S pigmenty neutralizujícími žluté tóny Šedivé, bílé nebo zestvětlené vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte. Optimálních výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Schauma šampon Regenerace & péče 250 ml

Schauma šampon Regenerace & péče 250 ml

Vlastnosti Novinka intenzivně pečující protein Poškozené a suché vlsy Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte. Optimálních výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Schauma Baby šampon a sprchový gel 250 ml

Schauma Baby šampon a sprchový gel 250 ml

Vlastnosti 100% bez parfemace pH neutrální a jemný vůči pokožce Bez umělých barviv Žádné slzy Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Naneste na mokré vlasy a pokožku. Důkladně opláchněte. Podrobná data Bezpečnostní varováníVarování: Nepijte!Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Head & Shoulders Apple fresh 2in1 šampon a balzám proti lupům 360 ml

Head & Shoulders Apple fresh 2in1 šampon a balzám proti lupům 360 ml

Popis Šampon s kondicionérem s vůní zeleného jablka. ActiZinc obsahuje speciální vzorec, který odstraňuje lupy. Pracuje na pokožce hlavy a pomáhá obnovit její přirozenou rovnováhu. Vlastnosti Zanechává vlasy až 100% bez lupů (viditelných lupů, při pravidelném používání) a navíc jim poskytuje ošetření Šampon proti lupům s balzámem Head & Shoulders Apple Fresh 2v1 Pro všechny typy vlasů, vhodné i na barvené nebo chemicky ošetřené vlasy Složení 3 Action myje, chrání a hydratuje Bojuje proti vysoušení pokožky hlavy a… (ageo.cz)

Schauma Wonderfull šampon 250 ml

Schauma Wonderfull šampon 250 ml

Popis Šampon pro hustotu vlasů Wonderfull pro slabé vlasy postrádající objem. Receptura s výplní micro-hairfiller a s výtažkem z pampelišek vyplňuje vlasy ve všech vrstvách. Pro okamžitý pocit silnějších vlasů s XL objemem. Prokázaná účinnost: Schauma s intenzivním posilujícím proteinem doplňuje vlasům ztracené látky a posiluje oslabené části vlasu. Pro 100% sílu. Použití: Nechte krátce působit. Opláchněte. Používejte pravidelně. Struktura:  Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Hydrolyzed keratin, Glycine, Panthenol, Taraxacum officinale rhizome/root extract, Caffeine, Prunus armeniaca kernel oil, Disodium cocoamphodiacetate, Glycol… (ageo.cz)

Schauma šampon Keratin Strong 250 ml

Schauma šampon Keratin Strong 250 ml

Vlastnosti Novinka intenzivně pečující protein Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte. Optimálních výsledků dosáhněte pravidelným používáním. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad… (ageo.cz)

Schauma šampon Fresh it Up! 250 ml

Schauma šampon Fresh it Up! 250 ml

Vlastnosti Novinka intenzivně pečující protein Mastné kořínky a suché konečky Bez sikikonů Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte. Optimálních výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky… (ageo.cz)

Head & Shoulders Menthol 2v1 šampon a balzám na vlasy proti lupům …

Head & Shoulders Menthol 2v1 šampon a balzám na vlasy proti lupům 360 ml

Vlastnosti Zanechává vlasy až 100% bez lupů (viditelných lupů, při pravidelném používání) Šampon proti lupům s balzámem Head & Shoulders Menthol Fresh 2v1 Pro normální až mastné vlasy, vhodné i na barvené nebo chemicky ošetřené vlasy Složení 3 Action myje, chrání a hydratuje Oživující svěžest Jemný šampon 2v1 pro každodenní použití s vyváženým pH s osvěžující vůní mentolu Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíVaše každodenní péče Před použitím protřepejte. Jemně vmasírujte do pokožky hlavy… (ageo.cz)

Head & Shoulders Classic Clean 2v1 šampon a balzám na vlasy proti…

Head & Shoulders Classic Clean 2v1 šampon a balzám na vlasy proti lupům 360 ml

Vlastnosti Zanechává vlasy až 100% bez lupů (viditelných lupů, při pravidelném používání) a navíc jim poskytuje ošetření Šampon proti lupům s balzámem Head & Shoulders Classic Clean 2v1 Pro všechny typy vlasů, vhodné i na barvené nebo chemicky ošetřené vlasy Složení 3 Action myje, chrání a hydratuje Jemný šampon 2v1 pro každodenní použití s vyváženým pH zanechává pocit důkladného umytí Světová jednička mezi šampony proti lupům (výpočet společnosti P&G na základě údajů o prodeji od společnosti Nielsen za období červenec 2014 až červen 2015) Skladování a použití … (ageo.cz)

Schauma šampon - Power Volume 250 ml

Schauma šampon - Power Volume 250 ml

Vlastnosti Bez silikonů Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Nechte krátce působit. Opláchněte. Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Šampon Varianta - Pro větší objem s komplexem mineral… (ageo.cz)

Schauma šampon Pro muže 250 ml

Schauma šampon Pro muže 250 ml

Vlastnosti Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte. Optimálních výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Šampon… (ageo.cz)

Schauma šampon Proti lupům Intensive 250 ml

Schauma šampon Proti lupům Intensive 250 ml

Vlastnosti Dermatologicky testováno a potvrzeno Dermatologicky testováno a potvrzeno Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Nechte krátce působit. Opláchněte. Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční… (ageo.cz)

Schauma Multi Repair 6 obnovující šampon 250 ml

Schauma Multi Repair 6 obnovující šampon 250 ml

Popis Šampon Multi Repair 6 pro velmi suché a poškozené vlasy 6 neuvěřitelně regenerujících efektů v jediném řešení: Revitalizace, Regenerace, Obnova textury, Obnova lesku, Ochrana před roztřepenými konečky, Ochrana před vypadáváním vlasů způsobeným jejich lámáním. Pro zregenerované, hebké a hedvábně lesklé vlasy po celé jejich délce. Prokázaná účinnost: Schauma s intenzivně posilujícícm proteinem dodává vlasům ztracené látky a posiluje oslabené části vlasů. Až 100% síla a lesk. Použití: Nechte krátce působit. Opláchněte. Struktura: Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Hydrolyzed keratin, Glycine, Panthenol, Orbignya oleifera seed oil,… (ageo.cz)

Head & Shoulders Classic Clean 2 v 1 šampon a balzám proti lupům 400…

Head & Shoulders Classic Clean 2 v 1 šampon a balzám proti lupům 400 ml

Popis Každodení péče o normální vlasy a ošetření. Jemné složení s vyváženým pH je vhodné na každodenní použití. Použití: Před použitím protřepte. Naneste na mokré vlasy, umyjte a opláchněte.   Struktura: Aqua, Sodium lauryl sulfate, Sodium laureth sulfate, Glycol distearate, Zinc carbonate, Sodium chloride, Sodium xylenesulfonate, Dimethicone, Zinc pyrithione, Cocamidopropyl betaine, Parfum, Sodium benzoate, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Hydrochloric acid, Hexyl cinnamal, Linalool, Magnesium carbonate hydroxide, Magnesium nitrate, Sodium polynaphthalenesulfonate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium chloride, CI 42090, Methylisothiazolinone, CI 17200   Výška:… (ageo.cz)

Schauma šampon Pro lesk barvy 250 ml

Schauma šampon Pro lesk barvy 250 ml

Vlastnosti Novinka intenzivně pečující protein Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte. Optimálních výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Schwarzkopf 3DMEN šampon 250 ml pro muže

Schwarzkopf 3DMEN šampon 250 ml pro muže

Schwarzkopf 3DMEN Šampon pro muže 250 ml (parfemy-elnino.cz)

Schauma šampon Proti lupům Citronová tráva 250 ml

Schauma šampon Proti lupům Citronová tráva 250 ml

Vlastnosti 1 Bojuje proti lupům již od první umytí 2 Odstraňuje z pokožky hlavy přebytečný maz 3 Svěží kořínky až 48h Pro rychle se mastící vlasy s lupy Dermatologicky testováno a potvrzeno Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Nechte krátce působit. Opláchněte. Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk… (ageo.cz)

Head & Shoulders Classic Clean 2in1 šampon a balzám na vlasy proti…

Head & Shoulders Classic Clean 2in1 šampon a balzám na vlasy proti lupům 225 ml

Vlastnosti Zanechává vlasy až 100% bez lupů (viditelných lupů, při pravidelném používání) a navíc jim poskytuje ošetření Šampon proti lupům s balzámem Head & Shoulders Classic Clean 2v1 Pro všechny typy vlasů, vhodné i na barvené nebo chemicky ošetřené vlasy Složení 3 Action myje, chrání a hydratuje Jemný šampon 2v1 pro každodenní použití s vyváženým pH zanechává pocit důkladného umytí Světová jednička mezi šampony proti lupům (výpočet společnosti P&G na základě údajů o prodeji od společnosti Nielsen za období červenec 2014 až červen 2015) Skladování a použití … (ageo.cz)

Head & Shoulders Menthol 2v1 šampon a balzám na vlasy proti lupům…

Head & Shoulders Menthol 2v1 šampon a balzám na vlasy proti lupům 225ml 225 ml

Vlastnosti Zanechává vlasy až 100% bez lupů (viditelných lupů, při pravidelném používání) Šampon proti lupům s balzámem Head & Shoulders Menthol Fresh 2v1 Pro normální až mastné vlasy, vhodné i na barvené nebo chemicky ošetřené vlasy Složení 3 Action myje, chrání a hydratuje Oživující svěžest Jemný šampon 2v1 pro každodenní použití s vyváženým pH s osvěžující vůní mentolu Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíVaše každodenní péče Před použitím protřepejte. Jemně vmasírujte do pokožky hlavy… (ageo.cz)

FA Kids Boy + SCHWARZKOPF SCHAUMA Kids dárková sada (9000101225488)

FA Kids Boy + SCHWARZKOPF SCHAUMA Kids dárková sada (9000101225488)

Dárková sada obsahuje: FA Kids sprchový gel 250 ml, Schauma Kids šampon 250 ml Nechcete svému malému synovi kupovat jen hračky, ale hledáte také nějakou kosmetickou sadu? Pak právě pro vás je speciální dárková sada pro děti, která obsahuje: Fa Kids boy sprchový gel 250 ml, Schwarzkopf Schauma Kids šampon 250 ml. S tou krásnou dárkovou sadou uděláte svému dítěti zaručeně radost! Sprchový gel FA Kids boy 250 mlNechejte své dítě unášet jeho fantazií se sprchovým gelem FA Kids. Jeho svěží vůně krásně provoní pokožku vašeho dítěte a zároveň jí dodá potřebnou výživu. Složení s provitaminem B5 bylo vyvinuto tak, aby uspokojilo potřeby jemné dětské pokožky. Sprchový gel FA Kids lze použít i na mytí vlasů.Složení:Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco… (alza.cz)

Schauma Nature Moments hydratační a regenerační šampon 250 ml

Schauma Nature Moments hydratační a regenerační šampon 250 ml

Popis Regenerační receptura s kokosovou vodou a lotosovým květem je vytvořena pro okamžitou hydrataci vlasu. Pro pocit hladkých a poddajných vlasů od kořínků ke konečkům. Použití: Vmasírujte do vlhkých vlasů. Opláchněte. Struktura: Aqua, Sodium laureth sulfate, Sodium chloride, Cocamidopropyl betaine, Hydrolyzed keratin, Glycine, Panthenol, Simmondsia chinensis seed oil, Cocos nucifera fruit extract, Nymphaea caerulea flower extract, Disodium cocoamphodiacetate, Citric acid, Sodium benzoate, Polyquaternium-10, Cocamide MEA, PEG-7 glyceryl cocoate, Parfum, Propylyne glycol, PEG-40 hydrogenated castor oil   … (ageo.cz)

Schwarzkopf Professional 3DMEN šampon proti lupům 250 ml

Schwarzkopf Professional 3DMEN šampon proti lupům 250 ml

Schwarzkopf Professional 3DMEN šampon proti lupům 250 ml (brasty eastern europe)

Schauma Anti-Dandruff X3 Almond milk šampon proti lupům 250 ml

Schauma Anti-Dandruff X3 Almond milk šampon proti lupům 250 ml

Popis ❶ Bojuje proti lupům již od prvního umytí ❷ Osvěžuje kořínky a pečuje o konečky ❸ Zklidňuje svědění a napětí pokožky hlavy Anti-Dandruff X3 Almond milk šampon bojuje proti lupům, předchází jejich opětovnému vzniku po dobu až 6 týdnů* a jemně pečuje o vlasy. Prokázaná účinnost: Receptura s pyrithionem zinku bojuje s lupy již od prvního použití a poskytuje trojí efekt: zklidňuje pokožku hlavy, dodává vlasům lesk a svěžest. *Při pravidelném používání. Použití: Nechte krátce působit. Opláchněte. Používejte pravidelně. Struktura: Aqua, Sodium laureth sulfate, Sodium chloride, Cocamidopropyl betaine, PEG-7 glyceryl cocoate, Hydrolyzed keratin, Glycine, Panthenol, Zinc… (ageo.cz)

Annabis Bodycann Kids & Babies šampon a sprchový gel 2v1 250 ml

Annabis Bodycann Kids & Babies šampon a sprchový gel 2v1 250 ml

To pravé pro citlivou pokožku a jemné vlásky vašich nejmenších je sprchový gel a šampon pro děti z řady Bodycann. Popis Šetrné mycí látky šamponu a sprchového gelu Bodycann Kids & Babies pokožku i vlásky jemně myjí bez nežádoucího vysoušení a podráždění. Bylinné výtažky spolu s konopným olejem pokožku zklidňují, regenerují a vyživují. Extrakt z měsíčku lékařského pokožku zklidňuje, panthenol působí protizánětlivě, pomáhá urychlovat hojení drobných oděrek a trhlinek. Konopný olej díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin pokožku účinně vyživuje a hydratuje. Přírodní šampon Bodycann Kids & Babies je díky svému složení vhodný nejen pro miminka a děti, ale i osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění. Složení Měsíček lékařský (Calendula officinalis, extrakt z květu) … (prodejparfemu.cz)

Schwarzkopf 3DMEN Deep Cleansing šampon 250 ml pro muže

Schwarzkopf 3DMEN Deep Cleansing šampon 250 ml pro muže

Schwarzkopf 3DMEN Deep Cleansing Šampon pro muže 250 ml (parfemy-elnino.cz)

Schwarzkopf 3DMEN Hair & Body šampon 250 ml pro muže

Schwarzkopf 3DMEN Hair & Body šampon 250 ml pro muže

Schwarzkopf 3DMEN Hair & Body Šampon pro muže 250 ml (parfemy-elnino.cz)

Schwarzkopf BC Bonacure Peptide Repair Rescue šampon 250 ml pro ženy

Schwarzkopf BC Bonacure Peptide Repair Rescue šampon 250 ml pro ženy

Schwarzkopf BC Bonacure Peptide Repair Rescue Šampon pro ženy 250 ml (parfemy-elnino.cz)

Bioaquanol Kúra proti vším šampon, balzám a hřeben 250+250 ml

Bioaquanol Kúra proti vším šampon, balzám a hřeben 250+250 ml

Přípravky využívají vybraných přírodních látek, které jsou osvědčenými prostředky pro ošetření zavšivených vlasů a omezení výskytu vší ve vlasech. BIOAQUANOL BALZÁM je vybraná směs přírodních olejů a silic, která veš obalí, zanese její dýchací systém, a tím se veš udusí. Současně se vytvoří na povrchu vlasu hladký film umožňující snadné vyčesávání mrtvých vší a hnid. BIOAQUANOL ŠAMPON vlasy a pokožku šetrně umyje a jemně očistí od nevyčesaných zbytků zábalu. Důležitá je i následná péče, kterou šampon přináší, a to hydrataci a jemnou péči, kterou přináší hyaluronan sodný a panthenol. Silice z Eukalyptů, Levandule a Teatree zůstávají několik hodin na vlasech a zabraňují dalšímu zavšivení. (drmax.cz)

Schauma šampon Keratin Strong 400 ml

Schauma šampon Keratin Strong 400 ml

Vlastnosti Jemné nebo slabé vlasy Bez silikonů Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte. Optimálních výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad… (ageo.cz)

Bodycann Kids & Babies šampon a sprchový gel 2v1 250 ml

Bodycann Kids & Babies šampon a sprchový gel 2v1 250 ml

Popis To pravé pro citlivou pokožku a jemné vlásky vašich nejmenších je sprchový gel a šampon pro děti z řady Bodycann. (ageo.cz)

Schwarzkopf Professional Šampon proti lupům pro muže 3D 250 ml

Schwarzkopf Professional Šampon proti lupům pro muže 3D 250 ml

Popis Šampon pro okamžité a efektivní odstranění lupů. (ageo.cz)

Schauma Regenerace a péče šampon 400 ml

Schauma Regenerace a péče šampon 400 ml

Vlastnosti Novinka intenzivně pečující protein Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte. Optimálních výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad… (ageo.cz)

Annabis Bodycann KIDS&BABIES 2v1 šampon a sprchový gel 250 ml

Annabis Bodycann KIDS&BABIES 2v1 šampon a sprchový gel 250 ml

Annabis Bodycann přírodní dětský sprchový gel - šampon obsahuje bylinné výtažky, které spolu s konopným olejem přispívají ke zklidnění, regeneraci a výživě pokožky. Konopný olej obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a díky tomu pokožku účinně vyživuje a hydratuje. Přírodní šampon je vhodný nejen pro miminka a děti, ale také pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění. Výsledek: Šetrně myje Zklidňuje, regeneruje a vyživuje Nevysušuje a nedráždí Vhodný pro děti i pro osoby s citlivou pokožkou Složení: Konopný olej z konopných semen - vyživuje, hydratuje D-panthenol - zklidňuje Arganový olej - regeneruje Měsíček lékařský Levandule lékařská Použití: Šampon aplikujte na vlhké vlasy i pokožku celého těla, jemně promasírujte a poté opláchněte. Při vniknutí šamponu do očí,… (drmax.cz)

Schauma Wonderfull šampon 400 ml

Schauma Wonderfull šampon 400 ml

Popis Receptura s výplní micro-hairfiller a s výtažkem z pampelišek vyplňuje vlasy ve všech vrstvách. Pro okamžitý pocit silnějších vlasů s XL objemem. Prokázaná účinnost: Schauma s intenzivním posilujícím proteinem doplňuje vlasům ztracené látky a posiluje oslabené části vlasu. Pro 100% sílu. Použití: Nechte krátce působit. Opláchněte. Používejte pravidelně. Struktura:  Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Hydrolyzed keratin, Glycine, Panthenol, Taraxacum officinale rhizome/root extract, Caffeine, Prunus armeniaca kernel oil, Disodium cocoamphodiacetate, Glycol distearate, Sodium benzoate, Citric acid, PEG-7 glyceryl cocoate, Cocamide… (ageo.cz)

Schwarzkopf BC Bonacure Keratin Smooth Perfect šampon 250 ml pro ženy

Schwarzkopf BC Bonacure Keratin Smooth Perfect šampon 250 ml pro ženy

Schwarzkopf BC Bonacure Keratin Smooth Perfect Šampon pro ženy 250 ml (parfemy-elnino.cz)

Schwarzkopf BC Bonacure Collagen Volume Boost šampon 250 ml pro ženy

Schwarzkopf BC Bonacure Collagen Volume Boost šampon 250 ml pro ženy

Schwarzkopf BC Bonacure Collagen Volume Boost Šampon pro ženy 250 ml (parfemy-elnino.cz)

Schauma Nature Moments středomořský olivový olej a aloe vera šampon…

Schauma Nature Moments středomořský olivový olej a aloe vera šampon proti třepení konečků 250 ml

Popis Intenzivní pečující receptura vyvinuta pro poškozené vlasy s roztřepenými konečky. Reguluje zkrepatělé a zelektrizované vlasy, snižuje jejich lámavost a pomáhá předcházet roztřepeným konečkům. Použití: Vmasírujte do vlhkých vlasů a důkladně opláchněte. Používejte pravidelně. Struktura: Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Hydrolyzed keratin, Glycine, Panthenol, Olea europaea fruit oil, Aloe barbadensis leaf extract, Disodium cocoamphodiacetate, Cytric acid, Sodium benzoate, Polyquaternium-10, Cocamide MEA, PEG-7 glyceryl cocoate, Parfum, PEG-120 methyl glucose dioleate, PEG-40 hydrogenated castor oil, Propylene glycol Použití:… (ageo.cz)

Schauma Refresh Volume suchý šampon 150 ml

Schauma Refresh Volume suchý šampon 150 ml

Okamžitě osvěžuje vaše vlasy. Příjemná vůně a objem po celý den. Bez bílých zbytků.Vlastnosti Pro mastné vlasySkladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Před použitím důkladně protřepejte. Aplikujte do suchých vlasů krátkými střiky ze vzdálenosti 20 cm. Nechte chvíli působit, vmasírujte do vlasů. Důkladně pročešte. Po použití nezapomeňte nasadit víčko.SkladováníSkladujte na suchém místě.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani… (ageo.cz)

Schauma Vitalizační šampon s výtažkem z rakytníku pro unavené vlasy…

Schauma Vitalizační šampon s výtažkem z rakytníku pro unavené vlasy bez života 250 ml

Vlastnosti Novinka 100% vitalita Bez silikonů Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Nechte krátce působit. Opláchněte. Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Šampon Varianta - Vitalizační s… (ageo.cz)

Schwarzkopf Professional 3DMEN Root Activator Shampoo šampon pro…

Schwarzkopf Professional 3DMEN Root Activator Shampoo šampon pro stimulaci vlasové pokožky 250 ml

Schwarzkopf Professional 3DMEN Root Activator Shampoo šampon pro stimulaci vlasové pokožky 250 ml (brasty eastern europe)

Schwarzkopf BC Bonacure Q10+ Time Restore šampon 250 ml pro ženy

Schwarzkopf BC Bonacure Q10+ Time Restore šampon 250 ml pro ženy

Schwarzkopf BC Bonacure Q10+ Time Restore Šampon pro ženy 250 ml (parfemy-elnino.cz)

Loreal Professionnel Kids 2in1 Tropical Mango Shampoo - Dětský šampon…

Loreal Professionnel Kids 2in1 Tropical Mango Shampoo - Dětský šampon 250 ml

Kids 2in1 Tropical Mango Shampoo - Dětský šampon - jemně vlasy čistí a odstraňuje nečistoty - zjemňuje a uhlazuje vlasy - zabraňuje cuchání vlasů a usnadňuje jejich rozčesávání - osvěžující vůně tropického manga udělá z všedního mytí vlasů nekonečnou zábavu Použití: Aplikujte na mokré vlasy. Jemně masírujte a poté důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Schwarzkopf BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick šampon 250 ml pro…

Schwarzkopf BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick šampon 250 ml pro ženy

Schwarzkopf BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick Šampon pro ženy 250 ml (parfemy-elnino.cz)

Schwarzkopf BC Bonacure Peptide Repair Rescue šampon 250 ml pro ženy

Schwarzkopf BC Bonacure Peptide Repair Rescue šampon 250 ml pro ženy

Schwarzkopf BC Bonacure Peptide Repair Rescue Šampon pro ženy 250 ml (parfemy-elnino.cz)

Schwarzkopf Professional 3D Activating Shampoo - Aktivační šampon pro…

Schwarzkopf Professional 3D Activating Shampoo - Aktivační šampon pro muže 250 ml

Activating Shampoo - Aktivační šampon pro muže 3D - aktivační šampon podporuje růst vlasů a napomáhá zvyšovat jejich hustotu - obsahuje 3 klíčové složky, které společně působí na vlasech, vlasové pokožce i přímo u kořínků - zvyšuje produkci růstových faktorů - dodává živiny vlasovému folikulu - zlepšuje přirozenou úroveň růstu vlasu - navrací vlasům hustotu Použití: Vmasírujte do mokrých vlasů a pokožky hlavy. Nechte šampon působit 2 minuty, aby měly účinné složky dostatek času na aktivaci. Nakonec důkladně opláchněte. Šampon je vhodný pro každodenní použití. (prodejparfemu.cz)

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Keratin Smooth Perfect Shampoo -…

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Keratin Smooth Perfect Shampoo - Šampon 250 ml

BC Bonacure Keratin Smooth Perfect Shampoo - Šampon - šampon s micelární technologií pomáhá krotit hrubé, silné a nepoddajné vlasy. Hloubkově, ale zároveň šetrně čistí vlasy - složení obohacené o keratin vyplňuje strukturu vlasového vlákna a vyhlazuje jeho povrch - chrání vlasy před vlhostí a před negativním působením stylingových přípravků. Meruňkový olej dodá vlasům výživu a uhladí je - s šamponem BC Keratin Smooth Perfect budou Vaše vlasy hebké, vyhlazené a vyživené Použití: Aplikujte šampon do mokrých vlasů. Napěňte. Důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte. (prodejparfemu.cz)

Schwarzkopf Blond Me Tone Enhancing Bonding Shampoo šampon 250 ml pro…

Schwarzkopf Blond Me Tone Enhancing Bonding Shampoo šampon 250 ml pro ženy Cool Blondes

Schwarzkopf Blond Me Tone Enhancing Bonding Shampoo Šampon pro ženy 250 ml Odstín Cool Blondes (parfemy-elnino.cz)

Schauma šampon - Power Volume 400 ml

Schauma šampon - Power Volume 400 ml

Vlastnosti S komplexem mineral-collagen Jemné a zplihlé vlasy Bez silikonů Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Nechte krátce působit. Opláchněte. Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno -… (ageo.cz)

Schauma 7 Bylin šampon 400 ml

Schauma 7 Bylin šampon 400 ml

Vlastnosti Novinka intenzivně pečující protein Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána Bez silikonů Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte. Optimálních výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Schauma Q 10 šampon 400 ml

Schauma Q 10 šampon 400 ml

Vlastnosti Novinka intenzivně pečující protein Bez silikonů Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte. Optimálních výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Schwarzkopf Professional got2b PhenoMENal Deep Cleansing Shampoo -…

Schwarzkopf Professional got2b PhenoMENal Deep Cleansing Shampoo - Hloubkově čisticí šampon 250 ml

got2b PhenoMENal Deep Cleansing Shampoo - Hloubkově čisticí šampon - hloubkově čisticí šampon s obsahem dřevěného uhlí - tento šampon na vlasy a vousy bojuje proti usazování špíny, potu a mastnotě na vlasech a hlavové pokožce pod nimi (prodejparfemu.cz)

Schwarzkopf Blond Me Keratin Restore Blonding Shampoo šampon 250 ml…

Schwarzkopf Blond Me Keratin Restore Blonding Shampoo šampon 250 ml pro ženy

Schwarzkopf Blond Me Keratin Restore Blonding Shampoo Šampon pro ženy 250 ml (parfemy-elnino.cz)

Schwarzkopf BC Bonacure pH 4.5 Color Freeze šampon 250 ml pro ženy

Schwarzkopf BC Bonacure pH 4.5 Color Freeze šampon 250 ml pro ženy

Schwarzkopf BC Bonacure pH 4.5 Color Freeze Šampon pro ženy 250 ml (parfemy-elnino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít