Saint-exupéry: archanděl a spisovatel (80-7323-114-x)

Produkt Saint-exupéry: archanděl a spisovatel (80-7323-114-x) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Saint-exupéry: archanděl a spisovatel (80-7323-114-x) upraviť a produkt hľadať znova.

Saint-Exupéry: Archanděl a spisovatel (80-7323-114-X)

Saint-Exupéry: Archanděl a spisovatel (80-7323-114-X)
Detail

Kniha - autor Nathalie Valliéres, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Tuto monografii světoznámého autora sepsala jeho praneteř. Je detailní a objevná. Obsahuje 160 dokumentů a fotografií, množství kreseb, ukázek z dopisů a zásadních vzpomínek Exupéryho přátel. (alza.cz)

Podobné produkty ako Saint-Exupéry: Archanděl a spisovatel (80-7323-114-X) , Saint-exupéry: archanděl a spisovatel (80-7323-114-x)

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry, Laura Zannoni - Saint-Exupéry Antoine de

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry, Laura Zannoni - Saint-Exupéry Antoine de
Detail

Malý princ - nejslavnější a nejoblíbenější princ na světě. Pohádkový příběh o pilotovi, který se svým letadlem ztroskotal uprostřed Sahary, a o kloučkovi z planetky B 612 vychází poprvé s novými barevnými obrázky. Ilustrátorka Laura Zannoni se dokázala vžít do duše Antoina de Saint-Exupéryho, velmi půvabně doplnila jeho vyprávění a vytvořila tak skutečně mimořádnou knihu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry, Laura Zannoni - Saint-Exupéry Antoine de , Malý princ antoine de saint-exupéry (099925644420)

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry, Manuela Adreani, Giada Francia - Saint-Exupéry Antoine de

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry, Manuela Adreani, Giada Francia - Saint-Exupéry Antoine de
Detail

Manuela Adreani představuje malého prince, kouzelnou pohádkovou bytost, s jemností a citem, čímž dává jedné z nejslavnějších postav moderní literatury jedinečnou podobu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry, Manuela Adreani, Giada Francia - Saint-Exupéry Antoine de , Antoine de saint exupéry v obrazech a dokumentech (978-80-7391-809-5)

Saint-Exupéry - Valliéres Nathalie

Saint-Exupéry - Valliéres Nathalie
Detail

Tuto monografii světoznámého autora sepsala jeho praneteř. Je detailní a objevná. Obsahuje 160 dokumentů a fotografií, množství kreseb, ukázek z dopisů a zásadních vzpomínek Exupéryho přátel. (patro.cz)

Podobné produkty ako Saint-Exupéry - Valliéres Nathalie , Petr skácel (80-7323-095-x)

Citadela - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha

Citadela - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Bohatství Citadely spočívá především v neobyčejné intenzitě a hloubce, do níž Saint-Exupéry postupně proniká neustálými návraty k základním tématům lidské existence – lásce, přátelství, věrnosti, službě, společenství a tvorbě. V dnešní době, tak poznamenané rozptýleností, spěchem a přebytkem slov a obrazů, zakrývajících vnitřní prázdnotu, zní poselství Citadely zvláště aktuálně. Čte Jiří Dvořák. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Citadela - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha , Archanděl (978-80-243-8650-8)

Paměti růže - de Saint-Exupéry Consuelo

Paměti růže - de Saint-Exupéry Consuelo
Detail

Po více než půlstoletí od záhadného zmizení světoznámého autora Země lidí, Citadely či Malého prince vyšla autentická intimní výpověď jeho ženy, rozené vypravěčky. V jejích vzpomínkách ožívá Saint-Exupéry ve své lidské slabosti a velikosti, zbavený aureoly moralistního spisovatele. Tehdy 29letá Consuelo, v literárních kruzích Paříže přezdívaná "malá sopka ze San Salvadoru", se s letcem Antoinem, autorem tehdy neúspěšné literární prvotiny, seznámila v roce 1930. Paměti růže zachycují v temperamentním poetickém vyprávění bouřlivé bohémské soužití výjimečné dvojice, osudovou lásku poznamenanou horečnými shledáními a krutými odlukami, úzkostnými obavami o život manžela-letce a prodchnutou okamžiky absolutního štěstí. Sled až neuvěřitelných epizod poodhaluje neznámé okolnosti života spisovatele-pilota. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Paměti růže - de Saint-Exupéry Consuelo , Padající archanděl (978-80-745-6494-9)

Kameny chrámu - Antoine de Saint-Exupéry

Kameny chrámu - Antoine de Saint-Exupéry
Detail

Výběr překladatelky a přední znalkyně Exupéryho díla u nás Věry Dvořákové může být tím nejvhodnějším úvodem pro ty čtenáře, kteří se s Citadelou dosud nesetkali, stejně tak jako připomenutím mnoha z nejoblíbenějších míst knihy pro ty, kdo kouzlu Exupéryho díla již podlehli. Knihu doprovázejí ilustrace Jaroslava Róny. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kameny chrámu - Antoine de Saint-Exupéry , Kraj návratů a vzpomínek (978-80-7323-257-3)

Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de

Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de
Detail

Pôvabná knižka nielen pre deti, ale pre všetkých, ktorí chcú deťom porozumieť. Toto dielko dosiahlo svetový úspech a patrí do zlatého fondu svetovej literatúry. Jeho hodnota a krása nespočíva len v peknom rozprávkovom príbehu, ale hlavne v myšlienkach, ktoré ako vzácne kamienky vytvárajú obraz ľudských vlastností... Saint-Exupéry svoju knižku s čistým detským pohľadom na svet venoval najlepšiemu priateľovi. Veď všetci dospelí boli najprv deťmi. Ale máloktorý z nich sa na to pamätá. (patro.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de , Kraj návratů a inspirace (978-80-7323-228-3)

Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Malý princ Antoine de Saint-Exupéry
Detail

Nové zpracování Malého prince formou dramatizace přístupné malým i velkým posluchačům! Excelentní sestava nejlepších českých herců v jednom z nejkrásnějších příběhů světové literatury. Herci Jiří Dvořák, Josef Somr, Klára Issová, Norbert Lichý, Marika Šoposká, Jan Budař a Matěj Havelka účinkují v nové nahrávce adaptace pohádkové knihy Antoina de Saint-Exupéryho. Nesmrtelný příběh o přátelství, lásce a opravdovém štěstí je zpracován tak, aby byl srozumitelný a zábavný i pro začínající posluchače. Forma „rozhlasové pohádky“ se scénickou hudbou a zvukovými efekty však nadchne i ty, kteří knihu důvěrně znají. (patro.cz)

Podobné produkty ako Malý princ Antoine de Saint-Exupéry , Archanděl krvavá křídla (978-80-7661-595-3)

Paměti růže - Saint-Exupéry Consuelo de

Paměti růže - Saint-Exupéry Consuelo de
Detail

Po více než půlstoletí od záhadného zmizení světoznámého autora Země lidí, Citadely či Malého prince vyšla autentická intimní výpověď jeho ženy, rozené vypravěčky. V jejích vzpomínkách ožívá Saint-Exupéry ve své lidské slabosti a velikosti, zbavený aureoly moralistního spisovatele. Tehdy 29letá Consuelo, v literárních kruzích Paříže přezdívaná "malá sopka ze San Salvadoru", se s letcem Antoinem, autorem tehdy neúspěšné literární prvotiny, seznámila v roce 1930. Paměti růže zachycují v temperamentním poetickém vyprávění bouřlivé bohémské soužití výjimečné dvojice, osudovou lásku poznamenanou horečnými shledáními a krutými odlukami, úzkostnými obavami o život manžela-letce a prodchnutou okamžiky absolutního štěstí. Sled až neuvěřitelných epizod poodhaluje neznámé okolnosti života spisovatele-pilota. (patro.cz)

Podobné produkty ako Paměti růže - Saint-Exupéry Consuelo de , Povídky na doma: dvaadvacet živých autorů a jeden digitální spisovatel (978-80-88322-31-3)

Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de

Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de
Detail

"Nakresli mi barančeka." Touto prosbou osloví malý chlapec so zlatistými kučerami pilota, ktorý havaroval v saharskej púšti. Odkiaľ sa tam to chlapča vzalo? Priletelo azda z nejakej vzdialenej planéty v spoločnosti sťahovavých vtákov? Alebo je to svojím spôsobom prízrakové dieťa len výplodom pilotovej fantázie? Ikonickú novelu Malý princ prinášame v novom preklade Igora Navrátila a grafickom spracovaní vychádzajúcom z prvého amerického vydania knihy, na ktorom pracoval samotný Antoine de Saint-Exupéry. Rozsahom síce útle, ale humánnym posolstvom rozsiahle dielo možno čítať ako rozprávku či alegóriu alebo symbolický existenciálny román. (patro.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de , Bazen crystal 114 x 25 cm

Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de

Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de
Detail

Nesmrtelný příběh havarovaného letce a malého prince, plný fantazie a neopakovatelné, jímavé atmosféry, znovu ožívá, tentokrát v luxusním vydání a v novém překladu Jiřího Pelána. Kniha obsahuje také dárkovou kartičku pro štěstí. Je určena čtenářům od 7 let. (patro.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de , Uspávanka s plavčíkem a velrybou (978-80-7323-209-2)

Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de

Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de
Detail

Antoine de Saint-Exupéry (1900 - 1944) napísal svoje najslávnejšie dielo Malý princ v americkom exile počas zimných mesiacov 1942/43. Malý princ je rozprávka pre dospelých, ktorú čítajú aj deti. Človek po nej siahne najmenej dvakrát v živote. Raz ako dieťa, druhý raz ako dospelý. (patro.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de , Turecko (978-80-727-7323-7)

Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de

Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de
Detail

Jedno z nejslavnějších děl moderní světové literatury. Malý princ je symbolem dobra, poslem nejušlechtilejších lidských citů, ztělesněním lásky a přátelství, hledačem a objevitelem krásy. Křehký příběh, který mají rádi děti, a milují jej až do dospělosti, protože střet dětského světa se světem dospělých se zde stává školou umění žít. (patro.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de , Poušť (978-80-7323-372-3)

Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de

Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de
Detail

Havárie letadla donutí vypravěče příběhu, který je zároveň autorovým alter egem, k přistání uprostřed pouště. Má zásobu pitné vody sotva na týden a proto musí opravit motor pokud možno co nejrychleji. Prvního dne ulehne unaven po celodenní práci a za úsvitu, stále tisíc kilometrů od nejbližšího lidského obydlí, ho probudí zvláštní hlásek, který ho žádá, aby nakreslil beránka... Alegorická pohádka pro děti i pro dospělé, kteří přemýšlí o ztraceném mládí a hledají životní moudrost, patří mezi nejvýznamnější díla svého druhu. Byla přeložena do dvou set padesáti jazyků a do dnešního dne se jí prodalo více než sto čtyřicet milionů výtisků. (patro.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de , Normálninec (978-80-7323-346-4)

Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de

Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de
Detail

Námětem Exupéryho krátkého, a přitom hlubokého textu je setkání s tajemnou postavou malého prince, který se znenadání zjeví letci havarovanému uprostřed pouště. Ušlechtilé „dítě“, které letci-vypravěči zprvu klade jakoby dětinské otázky, jež ho vyrušují od seriózních záležitostí, se brzy proměňuje v jeho průvodce po krajině citu a soucitu, zodpovědnosti a lásky. Exupéryho novela tak průzračným jazykem zachycuje úsilí o návrat k tomu nejpodstatnějšímu v našem životě. Není mnoho příběhů, které můžete slyšet vícekrát a pokaždé v nich najdete něco nového. Malý princ v podání Ladislava Mrkvičky a Daniely Kolářové k nim ale rozhodně patří. Nezkrácená verze na 1 mp3 CD (patro.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de , Brno (978-80-7323-194-1)

Malý princ - Saint-Exupery Antoine de

Malý princ - Saint-Exupery Antoine de
Detail

Nesmrtelný příběh havarovaného letce a Malého prince, plný fantazie, originálních ilustrací, neopakovatelné atmosféry, nádherných obrazů i zajímavých myšlenek, opět ožívá, tentokrát ve vydání tak malém, aby se vám vešlo přesně do kapsy. Prožijte dobrodružství Malého prince, kdekoli právě budete! (patro.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Saint-Exupery Antoine de , Guzzanti gz 114 (gz 114)

Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de

Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de
Detail

Nové vydání jedné z nejoblíbenějších knih 20. století je prvním a doposud také jediným českým vydáním, které co možná nejpřesněji a nejvěrněji odráží prvotní podobu, v jaké Exupéryho dílo spatřilo světlo světa za autorova života. Vychází z prvního, newyorského vydání z roku 1943, jež představuje jediné zpracování, které vzniklo v součinnosti s autorem, které autor odsouhlasil a jež je plně v souladu s jeho přáním, celkovou grafickou a vizuální představou a uměleckým záměrem. Námětem Exupéryho krátkého, zdánlivě prostého a přitom hlubokého textu je setkání s tajemnou postavou malého prince, který se znenadání zjeví letci havarovanému uprostřed pouště. Ušlechtilé „dítě“, které letci-vypravěči zprvu klade jakoby dětinské otázky, jež ho vyrušují od seriózních záležitostí, se brzy proměňuje v jeho průvodce po krajině citu a soucitu, zodpovědnosti a lásky. Exupéryho novela tak průzračným jazykem zachycuje úsilí o návrat k tomu nejpodstatnějšímu v našem životě. A jako by toto nejpodstatnější nebylo možné zpětně nalézt jinde než ve světě dětství, obrací se autor k dětem. Je to ale možná dítě v každém z nás, které oslovuje a k němuž promlouvá ve scénách, jež bychom se pro jejich nesmlouvavost někdy i mohli bát předložit svým skutečným dětem – tak jako v té, kdy se malý princ, aby věrně dostál citu a zodpovědnosti ke své květině, s vypravěčem, nyní už svým přítelem, navždy loučí. Nejsme to tedy spíš my dospělí, koho Exupéryho text upomíná, abychom, pro své děti i pro nás samé, to podstatné v sobě znovu nalezli a oživili? (patro.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de , Rok perel (978-80-722-7323-2)

Antoine de Saint Exupéry v obrazech a dokumentech (978-80-7391-809-5)

Antoine de Saint Exupéry v obrazech a dokumentech (978-80-7391-809-5)
Detail

Kniha - autor Alain Vircondelet, 192 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Chtěl být pouhým zahradníkem, ale nakonec prošel tolika obory, tolika profesemi a povoláními, že se jeho život podobá ruským matrjoškám, z nichž každá, od největší po nejmenší, skrývá tisíc a jedno tajemství. (alza.cz)

Podobné produkty ako Antoine de Saint Exupéry v obrazech a dokumentech (978-80-7391-809-5) , Kouzlo komunikace (978-80-7323-364-8)

The Little Prince - Antoine de Saint-Exupéry

The Little Prince - Antoine de Saint-Exupéry
Detail

Having crash-landed in the Sahara desert, a pilot comes across a young boy who introduces himself as the Little Prince and tells him the story of how he grew up on a tiny asteroid before travelling across the galaxies and coming to Earth. His encounters and discoveries, seen through childlike, innocent eyes, give rise to candid reflections on life and human nature. First published in 1943 and featuring the author's own watercolour illustrations, The Little Prince has since become a classic philosophical fable for young and old, as well as a global publishing phenomenon, selling tens of millions of copies worldwide and being translated into dozens of languages. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako The Little Prince - Antoine de Saint-Exupéry , Švarečtí permoníci (978-80-7323-352-5)

Štěstí - Nejkrásnější citáty - Antoine de Saint-Exupéry

Štěstí - Nejkrásnější citáty - Antoine de Saint-Exupéry
Detail

Malá útlá knížečka plná krásných citátů z pera Antoine de Saint-Exupéryho, je vhodná pro každého, kdo si oblíbil tuto nezapomenutelnou postavu nejenom francouzské, ale i světové literatury. Na osmačtyřiceti celobarevných stranách plných originálních autorových ilustrací z prvního vydání Malého prince, najdeme životní moudrost, kterou se můžou chlubit jen výjimeční spisovatelé, mezi něž Antoine de Saint-Exupéry nepochybně patří. To, na čem v životě nejvíce záleží, nemůžeme předvídat. Nejkrásnější radost prožije člověk tam, kde ji nejméně očekává. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Štěstí - Nejkrásnější citáty - Antoine de Saint-Exupéry , Hodiny létání (978-80-7323-358-7)

Kameny chrámu - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha

Kameny chrámu - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Citadela, poslední a životní dílo Antoina de Saint-Exupéryho, bývá obdivována pro hlubokou moudrost i vroucnost duchovního vyznání vpravdě lidského srdce. Výběr překladatelky Věry Dvořákové, nazvaný Kameny chrámu, si všímá nejznámějších pasáží z Citadely. Kameny chrámu ovšem působí jako sevřený a svébytný celek.S osobním zaujetím k dílu přistoupili herci Josef Somr a Lukáš Hlavica. Nahrávka je protkána živými hudebními improvizacemi Jaromíra Klempíře. Knižní podoba Kamenů chrámu tak získala vedle ilustrací Jaroslava Róny další přidanou uměleckou hodnotu.Čte Lukáš Hlavica, Josef Somr (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kameny chrámu - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha , Chvála česneku (978-80-7323-153-8)

Albatros Antoine de Saint-Exupéry Malý princ

Albatros Antoine de Saint-Exupéry Malý princ
Detail

Poutavý příběh o Malém princi, provází děti i dospělé vesmírem dobra i zla, přátelství, krásy. Ve vyprávění se dotýká témat, jako je štěstí a zodpovědnost k těm, které máme rádi. Tato knížka se řadí mezi nejslavnější díla moderní světové literatury. Za letcem Saint Exuperym přišel Malý princ uprostřed pouště. Zatímco se letec pokouší opravit havarovaný stroj, vyprávěl si s malým blonďatým chlapcem. Pro jeho osamělost mu Exupery nakreslil beránka. Děti mohou stránku po stránce objevovat tajupný neznámý svět malého chlapce s laskavou čistou duší, která již oslovila nejednoho čtenáře, jak v dětství, tak v dospělosti. S pomocí malého prince se snadno člověk ocitne na různých planetách, přes pijáky a ž po podnikatele. Autor: Antoine de Saint-Exupéry Ilustrace: Antoine de Saint-Exupéry Překlad: Richard Poddaný Kupte dětem nadčasový příběh a čtěte si společně! Vhodné pro děti od 7 let Počet stran: 96 Jazyk: čeština Vazba: vázaná s laminovaným potahem Rozměry: 16,5 x 24,5 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albatros Antoine de Saint-Exupéry Malý princ , Josef umlášek (978-80-7323-339-6)

Albatros Antoine de Saint-Exupéry Malý princ

Albatros Antoine de Saint-Exupéry Malý princ
Detail

Poutavý příběh Malého prince, provází děti i dospělé vesmírem dobra i zla, přátelství, krásy, štěstí a zodpovědnosti k těm, které máme rádi. Tato knížka se řadí mezi nejslavnější díla moderní světové literatury. Za letcem Saint Exuperym přišel Malý princ uprostřed pouště, osamělý blonďatý chlapec. Pro jeho osamělost mu Exupery nakreslil beránka. Děti mohou stránku po stránce objevovat tajupný neznámý svět malého chlapce s laskavou čistou duší, která již oslovila nejednoho čtenáře, jak v dětství, tak v dospělosti. S pomocí malého prince se snadno člověk ocitne na různých planetách, přes pijáky až po podnikatele. Autor: Antoine de Saint-Exupéry Ilustrace: Eliška Podzimková Překlad: Richard Poddaný Kupte dětem nadčasový příběh a čtěte si společně! Vhodné pro děti od 7 let Počet stran: 112 Jazyk: čeština Ilustrátor: Eliška Podzimková Překladatel: Richard Podaný Rozměry: 28 x 28 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albatros Antoine de Saint-Exupéry Malý princ , Kapkami deště (978-80-7323-365-5)

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Námětem Exupéryho krátkého, a přitom hlubokého textu je setkání s tajemnou postavou malého prince, který se znenadání zjeví letci havarovanému uprostřed pouště. Ušlechtilé „dítě“, které letci-vypravěči zprvu klade jakoby dětinské otázky, jež ho vyrušují od seriózních záležitostí, se brzy proměňuje v jeho průvodce po krajině citu a soucitu, zodpovědnosti a lásky. Exupéryho novela tak průzračným jazykem zachycuje úsilí o návrat k tomu nejpodstatnějšímu v našem životě. Není mnoho příběhů, které můžete slyšet vícekrát a pokaždé v nich najdete něco nového. Malý princ v podání Ladislava Mrkvičky a Daniely Kolářové k nim ale rozhodně patří. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha , Květinová kaskáda trevy šedá, 50 x 114 cm

Malý Princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha

Malý Princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Nesmrtelný příběh havarovaného letce a malého prince, plný fantazie a neopakovatelné, jímavé atmosféry, znovu ožívá, tentokrát v luxusním vydání a v novém překladu Jiřího Pelána. Kniha obsahuje také dárkovou kartičku pro štěstí. Je určena čtenářům od 7 let. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malý Princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha , Květinová kaskáda trevy hnědá, 50 x 114 cm

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Jedno z nejslavnějších děl moderní světové literatury. Malý princ je symbolem dobra, hledačem i objevitelem krásy. Křehký příběh, který mají rády děti... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha , Květinová kaskáda trevy bílá, 50 x 114 cm

Citadela - Antoine de Saint-Exupéry - e-kniha

Citadela - Antoine de Saint-Exupéry - e-kniha
Detail

eBook:,"Cenu má pouze cesta. Pouze ona trvá..." Bohatství Citadely spočívá především v neobyčejné intenzitě a hloubce, do níž Saint-Exupéry postupně proniká neustálými návraty k základním tématům lidské existence – lásce, přátelství, věrnosti, službě, společenství a tvorbě. V dnešní době, tak poznamenané rozptýleností, spěchem a přebytkem slov a obrazů, zakrývajících vnitřní prázdnotu, zní poselství Citadely zvláště aktuálně. Kniha významného francouzského autora vychází již v 6. vydání. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Citadela - Antoine de Saint-Exupéry - e-kniha , Květinová kaskáda trevy terakota, 50 x 114 cm

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Audioknižní verze jednoho z nejslavnějších pohádkových příběhů moderní světové literatury, který napsal Antoine de Saint-Exupéry. Malý princ je blonďatý chlapec, který opustí svůj domov na malé planetce a rozhodne se cestovat po šesti jiných planetkách, aby objevil dosud nepoznané. Každou z planet obývá jeden dospělý. Na konec se dostane na planetu Zemi, kde si ochočí lišku a také se seznámí s pilotem, který havaroval uprostřed pusté Sahary. Malý princ pomáhá pilotovi najít studnu, aby měl dost vody a dokončil opravu svého letadla. Jakmile vodu našli, tak se princ ztratí pilotovi z dohledu. V poušti narazí na žlutého hada, který malého prince uštkne, čímž se vrátí zpět na svou malou planetku s růží a třemi sopkami. Hlavní hrdina se učí na svět dívat očima dítěte a mění svůj pohled na priority v životě. Dílo obsahuje mnoho metafor a osloví vás také nadčasové příběhy všech postav plných moudrosti a laskavosti. Společně se nechejte unést nadčasovou poetikou, která k vám promlouvá svojí laskavou upřímností a předávejte ji dál všem snílkům - malým i velkým. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha , Padající archanděl: poslední velkoměsto, kniha třetí (978-80-7456-494-9)

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Jedno z nejslavnějších děl moderní světové literatury. Malý princ je symbolem dobra, hledačem i objevitelem krásy. Křehký příběh, který mají rády děti a milují jej až do dospělosti, protože hlavní hrdina se učí dívat na svět očima dítěte a přehodnocuje, co je v životě opravdu důležité. Nahrávka byla natočena ve výjimečném interpretačním podání Eduarda Cupáka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha , Zahradní úložný box hnědý 114 x 47 x 60 cm (49447)

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Jsou příběhy ze kterých čerpáme celý život. Lze v nich najít porozumění, procitnutí, naději či něhu. A není pohádka jako pohádka a princ jako princ. A také, sopky se musí vymetat, jeden nikdy neví. Poslechněte si malého prince od člověka, který je s ním bytostně spjatý. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha

Štěstí Nejkrásnější citáty - Saint-Exupéry Antoine de

Štěstí Nejkrásnější citáty - Saint-Exupéry Antoine de
Detail

Malá útlá knížečka plná krásných citátů z pera Antoine de Saint-Exupéryho, je vhodná pro každého, kdo si oblíbil tuto nezapomenutelnou postavu nejenom francouzské, ale i světové literatury. Na osmačtyřiceti celobarevných stranách plných originálních autorových ilustrací z prvního vydání Malého prince, najdeme životní moudrost, kterou se můžou chlubit jen výjimeční spisovatelé, mezi něž Antoine de Saint-Exupéry nepochybně patří. (patro.cz)

Podobné produkty ako Štěstí Nejkrásnější citáty - Saint-Exupéry Antoine de

Le Petit Prince - Saint-Exupéry Antoine de

Le Petit Prince - Saint-Exupéry Antoine de
Detail

Detská kniha pre dospelých. Podľa Antoine de Saint-Exupéryho je Le Petit Prince (Malý princ) detská knižka napísaná pre dospelých. Letec má v púšti nehodu. Zatiaľ čo sa pokúša opraviť lietadlo, malý chlapec ho poprosí: „Nakresli mi ovcu.“ Tento chlapec – malý princ – v príbehu vysvetlí, ako sa dostal na Zem. CEFR level: A1 CD nie je súčasťou. Nahrávka voľne dostupná v aplikácii eli LINK. (patro.cz)

Podobné produkty ako Le Petit Prince - Saint-Exupéry Antoine de

Malý princ Antoine de Saint-Exupéry (099925644420)

Malý princ Antoine de Saint-Exupéry (099925644420)
Detail

Audiokniha na CD - rok vydání 2019 Nové zpracování Malého prince formou dramatizace přístupné malým i velkým posluchačům! Excelentní sestava nejlepších českých herců v jednom z nejkrásnějších příběhů světové literatury. Herci Jiří Dvořák, Josef Somr, Klára Issová, Norbert Lichý, Marika Šoposká, Jan Budař a Matěj Havelka účinkují v nové nahrávce adaptace pohádkové knihy Antoina de Saint-Exupéryho. Nesmrtelný příběh o přátelství, lásce a opravdovém štěstí je zpracován tak, aby byl srozumitelný a zábavný i pro začínající posluchače. Forma „rozhlasové pohádky“ se scénickou hudbou a zvukovými efekty však nadchne i ty, kteří knihu důvěrně znají. (alza.cz)

Podobné produkty ako Malý princ Antoine de Saint-Exupéry (099925644420)

Malý princ - dvojjazyčné vydání - Antoine de Saint-Exupéry

Malý princ - dvojjazyčné vydání - Antoine de Saint-Exupéry
Detail

Představte si, že se ocitnete sami uprostřed pouště, kde široko daleko není živé duše, když vtom se před vámi zjeví blonďatý chlapec. A jako by to nestačilo, nedá jinak, než abyste mu nakreslili beránka. To jednoho překvapí! Od toho okamžiku už netoužíte po ničem jiném než zjistit, kde se ten zvláštní kluk vzal a co prožil. A než se nadějete, procestujete s ním planety podnikatelů, pijáků, náfuků nebo lampářů. Česko-francouzská verze s vysvětlivkami překladatele. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - dvojjazyčné vydání - Antoine de Saint-Exupéry

Malý princ – luxusní vydání - Antoine de Saint-Exupéry

Malý princ – luxusní vydání - Antoine de Saint-Exupéry
Detail

Nesmrtelný příběh havarovaného letce a malého prince, plný fantazie a neopakovatelné, jímavé atmosféry, znovu ožívá, tentokrát v luxusním vydání a v novém překladu Jiřího Pelána. Kniha obsahuje také dárkovou kartičku pro štěstí. Je určena čtenářům od 7 let. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malý princ – luxusní vydání - Antoine de Saint-Exupéry

Malé principál - Antoine de Saint-Exupéry, Eliáš Jindra

Malé principál - Antoine de Saint-Exupéry, Eliáš Jindra
Detail

Kdy by neznal Malého prince, nejznámější dílo francouzského spisovatele a pilota Antoina de Saint-Exupéryho. Byl přeložen do více než 300 jazyků a dialektů. Vášnivá sběratelka knižních vydání tohoto díla, Martina Dlabajová, oslovila legendárního brněnského diskžokeje a moderátora Jindru Eliáše, aby se ujal vytvoření hantecové verze Malé principál. Počtou si nejen znalci brněnského hantecu a lidé z okolí moravské metropole, ale i ti, kteří příběh dokonale znají, protože překlad systematicky koresponduje s originálem. Laici se přiučí hantecu, odborníci prohloubí své znalosti a obě skupiny získají nový pohled na notoricky známý příběh z jiné perspektivy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malé principál - Antoine de Saint-Exupéry, Eliáš Jindra

Malý princ - muzikál - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha

Malý princ - muzikál - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Na motivy světového bestselleru Antoine de Saint-Exupéryho přichází Malý princ jako původní český muzikál. Náš příběh sleduje cestu dvou hlavních hrdinů za neodvratným naplněním jejich osudů. Ilustruje tuto cestu neobvykle barevnými a optimisticky laděnými výlety do dříve neztvárněných hudebních směrů. Díky hudbě, hercům a zpěvákům se přeneseme do světa fantazie, ať už se jedná o podivné planety nebo jejich ještě podivnější obyvatele. Planetu Zemi reprezentuje nejen poušť, ale také kantýna korsického letiště, odkud Exupéry startoval ke své poslední misi. Příběh samotného Exupéryho i Malého prince dojímá celý svět už po desítky let, a proto chceme touto cestou oslavit i my 120. výročí narození velkého snílka a velkého člověka Antoine de Saint-Exupéryho, který nyní přichází k velkým i malým posluchačům ve velkolepém muzikálovém provedení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - muzikál - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - e-kniha

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - e-kniha
Detail

eBook:,Není pohádka jako pohádka, není princ jako princ. Tenhle je skutečně jen jeden – Malý princ, jedno z nejslavnějších děl moderní světové literatury. S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého prince, o dobru a zlu, o přátelství a kráse, o pravém štěstí, o odpovědnosti za ty, které máme rádi. A vůbec nezáleží na tom, odkud pocházíme: Malý princ pocházel z tak malinké planetky, že si to možná ani neumíme představit. Ale věděl, že je třeba chránit květinu, kterou vypěstoval, a že mu to přineslo větší radost než pijákovi plná láhev, podnikateli peníze a panovačnému králi nezměrná moc. Knížka vychází s původními ilustracemi autora a v novém moderním překladu Richarda Podaného. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry - e-kniha

Malý princ / Dramatizace - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha

Malý princ / Dramatizace - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Nové zpracování Malého prince formou dramatizace přístupné malým i velkým posluchačům! Excelentní sestava nejlepších českých herců v jednom z nejkrásnějších příběhů světové literatury. Herci Jiří Dvořák, Josef Somr, Klára Issová, Norbert Lichý, Marika Šoposká, Jan Budař a Matěj Havelka účinkují v nové nahrávce adaptace pohádkové knihy Antoina de Saint-Exupéryho. Nesmrtelný příběh o přátelství, lásce a opravdovém štěstí je zpracován tak, aby byl srozumitelný a zábavný i pro začínající posluchače. Forma "rozhlasové pohádky" se scénickou hudbou a zvukovými efekty však nadchne i ty, kteří knihu důvěrně znají! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malý princ / Dramatizace - Antoine de Saint-Exupéry - audiokniha

Zábavné magnety Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de

Zábavné magnety Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de
Detail

„Byl jednou jeden malý princ, který bydlel na planetě sotva větší než on sám…“ Okouzlující klasický příběh o Malém princi ožívá v této knížce pro malé děti prostřednictvím barevných magnetků. Na citlivě vytvořených dvoustranách je jednoduše a srozumitelně převyprávěný a doplněný krásnými citáty. Pomocí 16 obrázkových magnetů mohou děti dotvářet jednotlivá prostředí a vymýšlet si své vlastní příběhy a příhody Malého prince a jeho přátel - lišky, ovečky a růže… (patro.cz)

Podobné produkty ako Zábavné magnety Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de

Malý princ a planeta Slova - Antoine de Saint-Exupéry

Malý princ a planeta Slova - Antoine de Saint-Exupéry
Detail

Malý princ a Liška dál pokračují ve svém putování po vesmíru daleko od planetky B612. Dostanou se na planetu, kterou terorizují zvláštní létající uši. Obyvatelé této planety jsou velmi upovídaní, ale uši řízené mladým Saharou jim zalepují ústa a brání jim v mluvení! Proč se ze Sahary stal takový tyran? A je povstání vedené Bamakou skutečně tím nejlepším řešením? Zdá se, že Malý princ s Liškou zase budou muset zasáhnout! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malý princ a planeta Slova - Antoine de Saint-Exupéry

Malý princ s rozšířenou realitou - Antoine de Saint-Exupéry

Malý princ s rozšířenou realitou - Antoine de Saint-Exupéry
Detail

Kniha Vám za pomoci rozšířené reality zavede do pohádkového světa. Představte si, že jste ztraceni v poušti, daleko od jakéhokoli obydleného místa, a čelíte malému blonďatému chlapci, který se zjevuje odnikud. Pokud vás navíc tento malý chlapec naléhavě požádá, abyste nakreslili ovci, jste více než překvapeni! Máte jen jednu otázku: chcete vědět, odkud tento podivný mužíček přišel, a chcte znát jeho příběh. Otevírá se vám podivný a poetický svět, naplněný metaforami, popsaný slovy „malého prince“, který také přináší do našeho světa zcela nový vzhled, plný naivity, svěžesti a vážnosti. Velmi rychle objevíte podivné planety obývané obchodníky, pijáky, domýšlivými lidmi, zapalovači lamp. Tato snová evokace, na které se podílejí autorovy akvarely, má všechno iniciační cesty, kde se dítě naučí základní bohatství lidských vztahů a tajemství, které je řídí: „Člověk vidí dobře jen srdcem , to, co je podstatné, je pro oko neviditelné. “ Tato zásadní literární práce, tato kniha od Saint-Exupéryho, je dílem, které budeme rádi vyprávět našemu dítěti, stránku po stránce, také příběh znovuobjevení dítěte, kterým jsme kdysi byli, než jsme se stali dospělými. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malý princ s rozšířenou realitou - Antoine de Saint-Exupéry

Malý princ a planeta Lakrimavor - Antoine de Saint-Exupéry

Malý princ a planeta Lakrimavor - Antoine de Saint-Exupéry
Detail

Na další planetě, kterou Malý princ s Liškou navštíví, jsou obyvatelé sužování ohnivým deštěm. Naštěstí mají velké rostliny zvané lakrimavory, které je svými širokými listy před ohněm chrání. Lakrimavory jsou živené z lidských emocí – obyvatelé planety poslouchají tklivé příběhy, jež je dojímají k slzám, a prostřednictvím svých citů uzavřených do tzv. citobul poskytují lakrimavorám potravu. Jenomže od jisté doby jsou tyto rostliny v nebezpečí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malý princ a planeta Lakrimavor - Antoine de Saint-Exupéry

Malý princ a Hadova planeta - Antoine de Saint-Exupéry

Malý princ a Hadova planeta - Antoine de Saint-Exupéry
Detail

Velké finále 24dílného komiksového seriálu je zde! Malý princ s Liškou brázdili vesmírem křížem krážem a pomáhali obyvatelům jiných planet v boji se zlým Hadem. Nyní se ocitá v nebezpečí samotná planeta Malého prince B612, ale zejména její obyvatelka, princova milovaná přítelkyně Růže. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malý princ a Hadova planeta - Antoine de Saint-Exupéry

Malé principál - Antoine de Saint-Exupéry, Eliáš Jindra - audiokniha

Malé principál - Antoine de Saint-Exupéry, Eliáš Jindra - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Malý princ v brněnském hantecu je konečně na světě! Kdo by neznal Malého prince, nejznámější literární dílo francouzského spisovatele a pilota Antoina de Saint-Exupéryho. Byl přeložen do více než 300 jazyků a dialektů. Vášnivá sběratelka knižních vydání tohoto díla, Martina Dlabajová, oslovila legendárního brněnského diskžokeje a moderátora Jindru Eliáše, aby se ujal vytvoření hantecové verze Malé principál. Audiokniha potěší nejen znalce brněnského hantecu a lidi z okolí moravské metropole, ale i všechny ty, kteří příběh dokonale znají, protože překlad systematicky koresponduje s originálem. Laici se přiučí hantecu, odborníci prohloubí svoje znalosti a obě skupiny získají nový pohled na notoricky známý příběh z jiné perspektivy. Dozvíte se, že hroznohadice šluknó kořist celó, žádná kósavá, pak valí půl járu leháro, hébačka pas, jenom trávijó a hážó chrupnu. Nebo jak to udělat, abyste furt nemuseli rožínat lampáč. A spoustu dalších jiných věcí. Ale dále už nebudeme prozrazovat. Bude nejlepší, když si to všechno prostě poslechnete v podální fenomenálního Zdeňka Junáka! Copyright Nahrávka vznikla podle knihy Jindry Eliáše a Antoine de Saint-Exupéryho Malé Principál vydané Nakladatelstvím JOTA v roce 2020. Copyright © Jindra Eliáš 2020. Čte Zdeněk Junák. Hudba, režie, střih a mastering Michal Kurfürst. Design obálky © Jakub Loukota. Vydalo Nakladatelství JOTA, s. r. o., v roce 2021. Antoine de Saint-Exupéry byl francouzský spisovatel a letec. Narodil se v roce 1900 v Lyonu a již od dětství byl fascinován světem letadel. Jako pilot byl zaměstnán u vícero leteckých společností a létal na různých linkách. Své zážitky a zkušenosti přetavil do několika poutavých literárních děl. Po začátku 2. světové války nastoupil do vojenské služby v hodnosti kapitána na letišti v Toulouse. Podle svědků byl jedním z nejodvážnějších. Tragicky zahynul v červenci 1944 během letu z Korsiky, trosky letadla byly nalezeny v roce 2000 ve Středozemním moři poblíž Marseille. Jindra Eliáš (*1950 v Brně) je známý moderátor a první moravský diskžokej, brněnský fanoušek a patriot. Původně se chtěl stát právníkem, ale cestu k tomuto vzdělání ukončila účast na demonstracích proti vpádu vojsk Varšavské smlouvy v roce 1968. Na základě udání strávil osm týdnů v bohunické věznici, po sedmi soudních procesech odešel s podmíněným trestem a právnická fakulta mu doporučila požádat o ukončení studia. Pro Jindru to znamenalo konec vysněné profese, ale nikoliv dobrodružné budoucnosti. Šťastným řízením osudu se stal oficiálním konferenciérem a diskžokejem. Čtyřicet let trávil ve společnosti gramofonových desek, které pouštěl k poslechu i tanci a doprovázel svými originálními komentáři. V legendárním klubu na Šelepce vymyslel a moderoval úspěšné Oldies party, které získaly titul Zlatý MAX jakožto nejlepší diskotéka v České republice. Tuto netradiční hitparádu přivedl Jindra Eliáš i na rozhlasové vlny, kde také v roce 2010 začal vysílat v Českém rozhlase Brno pořad Starobrněnské kolo. Od roku 2015 je jedním z moderátorů Nočního proudu Českého rozhlasu Dvojka. Byl kamarádem legendárního Franty Kocourka, je znalcem brněnského hantecu a objevil se jako autor a interpret na dvou CD písniček a humoru v brněnské hantýrce HANTEC I a II. Převyprávění Malého prince do brněnského hantecu se ujal s velkou pokorou k originálnímu textu i autorovi. Sám tvrdí, že to byl jeden z nejtěžších, ale krásných úkolů v jeho kariéře. Zdeněk Junák Zdeněk Junák je známý herec, dabér a rozhlasový moderátor. Vystudoval JAMU a je členem Městského divadla Brno, kde ho diváci mohli vidět ve hrách Sluha dvou pánů, Přelet nad kukaččím hnízdem, Čekání na Godota, Racek, Kočka na rozpálené plechové střeše, Jméno růže, Bouře, Strýček Váňa, Mrtvé duše a v mnohých dalších. Za roli Arama Beera v Koločavě byl nominován na Cenu Thálie. Televizním divákům je známý ze seriálu Četnické humoresky nebo Vinaři. Můžete si ho také poslechnout na Českém rozhlase Brno v pořadech Srdcovky Zdeňka Junáka a Víkendové Srdcovky Zdeňka Junáka, které moderuje. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malé principál - Antoine de Saint-Exupéry, Eliáš Jindra - audiokniha

Kameny chrámu - Antoine de Saint-Exupéry, Věra Dvořáková - audiokniha

Kameny chrámu - Antoine de Saint-Exupéry, Věra Dvořáková - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Citadela, poslední a životní dílo Antoina de Saint-Exupéryho, bývá obdivována pro hlubokou moudrost i vroucnost duchovního vyznání vpravdě lidského srdce. Výběr překladatelky Věry Dvořákové, nazvaný Kameny chrámu ovšem působí jako sevřený a svébytný celek. S osobním zaujetím k dílu přistoupili herci Josef Somr a Lukáš Hlavica. Nahrávka je protkána živými hudebními improvizacemi Jaromíra Klempíře. Knižní podoba Kamenů chrámu tak získala vedle ilustrací Jaroslava Róny další přidanou uměleckou hodnostu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kameny chrámu - Antoine de Saint-Exupéry, Věra Dvořáková - audiokniha

The Little Prince/Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de

The Little Prince/Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de
Detail

Jazyková úroveň pro pokročilé B2-C1. Antoine de Saint-Exupéry napsal a poprvé vydal Malého prince v roce 1943, pouhý rok před tím, než jeho letadlo zmizelo během průzkumného letu nad Korsikou. A je jen málo knih, kterých by si dospělí cenili stejně jako děti. Tento lyrický příběh s pohádkovým nádechem, jenž usiluje o nalezení pravého smyslu života, si najde svou jedinečnou cestičku ke každému čtenáři. The Little Prince was written and published first by Antoine de Saint-Exupéry in 1943, only a year before his plane disappeared on a reconnaissance flight over Corsica. And there are only a few books cherished by adults as well as children. This lyrical story with a fairy tale feel that explores the very meaning of life creates a unique relationship with each reader. (patro.cz)

Podobné produkty ako The Little Prince/Malý princ - Saint-Exupéry Antoine de

Malý princ a Hadova planeta - Saint-Exupéry Antoine de

Malý princ a Hadova planeta - Saint-Exupéry Antoine de
Detail

Malý princ s Liškou brázdili vesmírem křížem krážem a pomáhali obyvatelům jiných planet v boji se zlým Hadem. Nyní se ocitá v nebezpečí samotná planeta Malého prince B612, ale zejména její obyvatelka, princova milovaná přítelkyně Růže. Had ji totiž unesl na svou planetu a Malému princi nezbývá, než se vydat za ním. Ale není sám. Pomáhají mu všichni ti, kterým on podal pomocnou ruku. Ale nakonec se v temném světě svého největšího nepřítele plném léček a nástrah bude muset spolehnout jen na svou odvahu a velké srdce. Zvítězí v boji se zlými myšlenkami, které otravují celý svět? (patro.cz)

Podobné produkty ako Malý princ a Hadova planeta - Saint-Exupéry Antoine de

Malý princ Le Petit Prince - Saint-Exupéry Antoine de

Malý princ Le Petit Prince - Saint-Exupéry Antoine de
Detail

Jedno z klasických děl světové literatury, tentokrát v dvojjazyčné verzi Představte si, že se ocitnete sami uprostřed pouště, kde široko daleko není živé duše, když vtom se před vámi zjeví blonďatý chlapec. A jako by to nestačilo, nedá jinak, než abyste mu nakreslili beránka. To jednoho překvapí! Od toho okamžiku už netoužíte po ničem jiném než zjistit, kde se ten zvláštní kluk vzal a co prožil. A než se nadějete, procestujete s ním planety podnikatelů, pijáků, náfuků nebo lampářů. Imaginez-vous perdu dans le désert, loin de tout lieu habité, et face a un petit garçon tout blond, surgi de nulle part. Si de surcroît ce petit garçon vous demande avec insistance de dessiner un mouton, vous voila plus qu'étonné ! A partir de la, vous n'aurez plus qu'une seule interrogation : savoir d'ou vient cet étrange petit bonhomme et connaître son histoire. Tres vite, vous découvrez d'étranges planetes, peuplées d'hommes d'affaires, de buveurs, de vaniteux, d'allumeurs de réverberes. (patro.cz)

Podobné produkty ako Malý princ Le Petit Prince - Saint-Exupéry Antoine de
Saint-Exupéry: Archanděl a spisovatel (80-7323-114-X), Malý princ Antoine de Saint-Exupéry (099925644420), Antoine de Saint Exupéry v obrazech a dokumentech (978-80-7391-809-5), Petr Skácel (80-7323-095-X), Archanděl (978-80-243-8650-8), Padající Archanděl (978-80-745-6494-9), Kraj návratů a vzpomínek (978-80-7323-257-3), Kraj návratů a inspirace (978-80-7323-228-3), Archanděl Krvavá křídla (978-80-7661-595-3), Povídky na doma: Dvaadvacet živých autorů a jeden digitální spisovatel (978-80-88322-31-3), bazen crystal 114 x 25 cm, Uspávanka s plavčíkem a velrybou (978-80-7323-209-2), Turecko (978-80-727-7323-7), Poušť (978-80-7323-372-3), Normálninec (978-80-7323-346-4), Brno (978-80-7323-194-1), Guzzanti GZ 114 (GZ 114), Rok perel (978-80-722-7323-2), Kouzlo komunikace (978-80-7323-364-8), Švarečtí permoníci (978-80-7323-352-5), Hodiny létání (978-80-7323-358-7), Chvála česneku (978-80-7323-153-8), Josef Umlášek (978-80-7323-339-6), Kapkami deště (978-80-7323-365-5), Květinová kaskáda Trevy šedá, 50 x 114 cm, Květinová kaskáda Trevy hnědá, 50 x 114 cm, Květinová kaskáda Trevy bílá, 50 x 114 cm, Květinová kaskáda Trevy terakota, 50 x 114 cm, Padající Archanděl: Poslední velkoměsto, kniha třetí (978-80-7456-494-9), Zahradní úložný box hnědý 114 x 47 x 60 cm (49447)