Sada rámečků na pletení, kruhové

Sada na pletení TEDDIES dětská kruhová s příslušenstvím

Sada na pletení TEDDIES dětská kruhová s příslušenstvím

Krásná kreativní hračka v podobě pletacího stavu potěší zejména dívky. Ty s jeho pomocí z přiložené příze mohou uplést nádhernou šálu a nebo popustit uzdu svojí fantazii a vytvořit i něco jiného. Součástí je kromě vícebarevné příze také háček a jehla, které slouží k závěrečnému sešití jednotlivých kusů. Děti starší šesti let si tak mohou vytvářet vlastní kusy oblečení či módní doplňky, které budou s hrdostí nosit.Vlastnosti:- Pletací stav k výrobě šály- Snadná obsluha- Příze, háček a jehla součástí- Procvičuje jemnou motoriku- Podporuje tvořivost a fantazii- Pro děti od 6 let (TIPA.EU)

Sada na pletení

Sada na pletení

GALT Sada na pletení Sada na pletení bude bavit všechny holky. Je skvělá pro malé začínající hospodyňky. V roztomilém fialovém kufříčku naleznete vše, co je pro tvoření třeba. Nechybí ani návod, který vede krok za krokem a ani jednoduché vzory. Díky tomuto setu je možné si upléct polštářek, sovičku, kočičku apod.   Balení obsahuje: vlnu v různých barvách látkové části k dotvoření výtvoru bavlnky pletací nitě výplň   Velikost balení: 29 × 9 × 20 cm Doporučený věk: 7+ Určení: pro holky (Mrakyhracek.cz)

Sada na pletení čepice

Sada na pletení čepice

Sada na pletení čepice Během chviličky si upletete parádní čepici s bambulí – s touto sadou se to povede i začátečníkům! A když je čepice hotová, dá se prát na 40 °C v pračce. Kompletní sada na čepici s bambulí z umělé kožešiny 140 g pletací příze Příze a jehla Kousek umělé kožešiny na výrobu bambule Vatová výplň Pletací kroužek Jehlice a háček k pletacímu kroužku Včetně návodu na pletení Barva: Pletací příze modrá Příze žlutá Pletací kroužek tyrkysový Materiál: Pletací příze 100 % polyakryl Pletací kroužek z plastu Rozměry: Průměr pletacího kroužku cca 22 cm Kousek umělé kůže cca 21 x 21 cm Na výrobu jedné čepice s bambulí z umělé kožešiny Kousek umělé kožešiny na výrobu bambule, vatová náplň, pletací příze a jehlice, jehly a háček na pletací kroužek (Tchibo - CZ)

Galt Sada na pletení

Galt Sada na pletení

Pěkná sada na pletení pro děti. Ideální sada pro první krůčky v pletení s jednoduchými vzory a průvodcem krok za krokem. Dobé na procvičování trpělivosti, kreativity a zručnosti. Vše potřebné je uloženo v krásném kufříku.   Sada na pletení v krásném kufříku. vše potřebné pro vytvoření polštářku, tašky, rukavic bez prstů nebo roztomilé kočičky a sovičky. Sada pro první krůčky v pletení s jednoduchými vzory a průvodcem krok za krokem.   Obsahuje: vlnu v různých barvách látkové části k dotvoření výtvoru bavlnky pletací nitě výplň Velikost balení: 29×9×20 cm. (Prodeti.cz)

Distribuce:
CZ

Sada kruhů na pletení

Sada kruhů na pletení

Sada kruhů je ideální k výrobě čepic, kloboučků a jiných doplňků...Sada je tvořená 4 pletacími kroužky (průměry 14, 19, 24 a 30 cm), 1 háčkem a 1 jehlicí. Snadné použití. S návodem. Vyrobené z plastu. (Euronova-shop.cz)

Sada pomůcek na pletení (1 sada)

Sada pomůcek na pletení (1 sada)

Sada pomůcek na pletení je skvělým pomocníkem pro začátečníky i pokročilé. Obsah sady: - pravítko na měření jehlic (1 ks) - tupé vyšívací jehly Galant (6 ks) - oboustranný krejčovský metr (150 cm) - kovová pomocná jehlice (1 ks) - počítadlo řad na jehlice (1 ks) - koncovky na jehlice (4 ks) - plasový spínací špendlík na pletení (20 ks) Sada je balená v průhledném sáčku. (Stoklasa.cz)

Sada obdélníkových pomůcek na pletení

Sada obdélníkových pomůcek na pletení

Sada pomůcek se hodí na pletení šál a jiných doplňků. Obsahuje 4 rámy o velikosti 26,5 cm, 37 cm, 48 cm, 58,5 cm. S 1 háčkem a 1 jehlou. Snadné použití. S návodem. Vyrobené z plastu. (Euronova-shop.cz)

Sada na pletení 5,2x26 cm (1 sada)

Sada na pletení 5,2x26 cm (1 sada)

Rámeček na pletení využijí všichni, kteří touží po vlastnoručně upletené šále, ale práce s klasickými jehlicemi jim nejde. Postup pletení je totožný s pletením na cívce. Na rámečku můžete plést duté i rovné pleteniny. Můžete ho použít na 3 druhy pletení: jednoduché, dvojité a kruhové. Pletení na rámečku zvládnou i děti, je to pro ně zajímavá kreativní zábava. Balení obsahuje kovový háček pro snadné snímání ok a 2 plastové jehly k zapošití příze. Součástí balení je i podrobný návod v češtině, slovenštině a angličtině. Na rámečku je 26 hrotů + 2 pomocné hroty z boku. Návod k použití. (Stoklasa.cz)

Sada na pletení 5,2x36 cm (1 sada)

Sada na pletení 5,2x36 cm (1 sada)

Rámeček na pletení využijí všichni, kteří chtějí mít vlastnoručně upletenou šálu, ale práce s klasickými jehlicemi jim nejde. Postup pletení je totožný s pletením na cívce. Na rámečku můžete plést duté i rovné pleteniny. Můžete ho použít na 3 druhy pletení: jednoduché, dvojité a kruhové. Pletení na rámečku zvládnou i děti, je to pro ně zajímavá kreativní zábava. Balení obsahuje kovový háček pro snadné snímání ok a 2 plastové jehly k zapošití příze. Součástí balení je i podrobný návod v češtině, slovenštině a angličtině. Na rámečku je 38 hrotů + 2 pomocné hroty z boku. Návod k použití. (Stoklasa.cz)

Sada na pletení kruh Ø14 cm (1 sada)

Sada na pletení kruh Ø14 cm (1 sada)

S plastovým pletacím kruhem nemusíte umět plést na klasických pletacích jehlicích. Rychle a snadno zhotovíte duté šály, návleky na nohy, tašky a další doplňky. Funguje na stejném principu jako cívka na pletení dutinek. Pletení na kruhu zvládnou i děti, je to pro ně zajímavá kreativní zábava. Balení obsahuje kovový háček pro snadné snímání ok a 2 plastové jehly k zapošití příze. Součástí balení je i podrobný návod v češtině, slovenštině a angličtině. Na kruhu je 24 hrotů + 1 pomocný hrot je z boku. Návod k použití. (Stoklasa.cz)

Sada na pletení kruh Ø19 cm (1 sada)

Sada na pletení kruh Ø19 cm (1 sada)

S plastovým pletacím kruhem dokážete snadno a rychle uplést čepice, duté šály, návleky na nohy, tašky a další doplňky. Funguje na stejném principu jako cívka na pletení dutinek. Nemusíte umět plést. Pletení na kruhu zvládnou i děti, je to pro ně zajímavá kreativní zábava. Balení obsahuje kovový háček pro snadné snímání ok a 2 plastové jehly k zapošití příze. Součástí balení je i podrobný návod v češtině, slovenštině a angličtině. Na kruhu je 31 hrotů + 1 pomocný hrot je z boku. Návod k použití. (Stoklasa.cz)

Sada na pletení kruh Ø24 cm (1 sada)

Sada na pletení kruh Ø24 cm (1 sada)

S plastovým pletacím kruhem rychle a snadno zhotovíte čepice, duté šály, návleky na nohy, tašky a další doplňky. Funguje na stejném principu jako cívka na pletení dutinek. Nemusíte umět plést. Pletení na kruhu zvládnou i děti, je to pro ně zajímavá kreativní zábava. Balení obsahuje kovový háček pro snadné snímání ok a 2 plastové jehly k zapošití příze. Součástí balení je i podrobný návod v češtině, slovenštině a angličtině. Na kruhu je 36 hrotů + 1 pomocný hrot je z boku. Návod k použití. (Stoklasa.cz)

Sada na pletení tunelů, šál, čepic (1 sada)

Sada na pletení tunelů, šál, čepic (1 sada)

Sada plastových pletacích kruhů vám pomůže snadno a rychle uplést čepice, duté šály, návleky na nohy, tašky a další doplňky. Funguje na stejném principu jako cívka na pletení dutinek. Nemusíte umět plést. Pletení na kruhu zvládnou i děti, je to pro ně zajímavá kreativní zábava. Balení obsahuje 4 kruhy (Ø14; 19; 24; 29), kovový háček pro snadné snímání ok a 1 plastovou jehlu k zapošití příze. Součástí balení je i podrobný návod v češtině, slovenštině a angličtině. Návod k použití. (Stoklasa.cz)

Sada na pletení šál a tunelů (1 sada)

Sada na pletení šál a tunelů (1 sada)

Rámeček na pletení využijí všichni, kteří touží po vlastnoručně upletené šále, ale práce s klasickými jehlicemi jim moc nejde. Postup pletení je totožný s pletením na cívce. Na rámečku můžete plést duté i rovné pleteniny. Využijete ho na 3 druhy pletení: jednoduché, dvojité a kruhové. Pletení na rámečku zvládnou i děti, je to pro ně zajímavá kreativní zábava. Balení obsahuje 4 rámečky, kovový háček pro snadné snímání ok a 1 plastovou jehlu k zapošití příze. Součástí balení je i podrobný návod v češtině, slovenštině a angličtině. Návod k použití. (Stoklasa.cz)

Sada na pletení ponožek 5,3x14 cm (1 sada)

Sada na pletení ponožek 5,3x14 cm (1 sada)

Sadu na pletení využijí všichni, kteří touží po vlastnoručně upletených ponožkách nebo návlecích na ruce či nohy. Pomocí nástroje lze uplést i užší dutou šálu. Funguje na stejném principu jako cívka na pletení dutinek. Nemusíte umět plést. Balení obsahuje nástroj na pletení, kovový háček pro snadné snímání ok a plastovou jehlu k zapošití příze. Součástí balení je i podrobný návod v češtině. Na rámečku je 32 hrotů. Návod k použití. (Stoklasa.cz)

Sada na pletení TEDDIES dětská fialová s příslušenstvím

Sada na pletení TEDDIES dětská fialová s příslušenstvím

Sada na pletení TEDDIES dětská fialová s příslušenstvím (TIPA.EU)

Sada na pletení TEDDIES dětská kroužek s příslušenstvím

Sada na pletení TEDDIES dětská kroužek s příslušenstvím

Sada na pletení TEDDIES dětská kroužek s příslušenstvím (TIPA.EU)

Sada korálků na pletení náramků 10barev s náčiním a doplňky

Sada korálků na pletení náramků 10barev s náčiním a doplňky

Sada korálků na pletení náramků 10barev s náčiním a doplňky v boxu v krabičce (Mrakyhracek.cz)

Sada korálků na pletení náramků 10barev s náčiním a doplňky

Sada korálků na pletení náramků 10barev s náčiním a doplňky

Sada korálků na pletení náramků 10barev s náčiním a doplňky v boxu v krabičce (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Bužírky na pletení náramků

Bužírky na pletení náramků

BUŽÍRKY NA PLETENÍ NÁRAMKŮ Pletací bužírky pro malé kreativce. Upleť si přívěšek na klíče, zvířátko nebo třeba náramek. Fantazii se meze nekladou. V balení naleznete pletací bužírky v různých odstínech modré a červené barvy. Pletení z bužírek podporuje krativitu, tvoření, fantazii a logické myšlení. Vhodné pro děti od 3 let. (Mrakyhracek.cz)

Spínací kroužek na pletení (1 sáček)

Spínací kroužek na pletení (1 sáček)

Barevné spínací kroužky vám pomohou při označování řad u pletení složitějších vzorů nebo k označení místa pro kapsu. Snadno se navlékají a sundávají. V jednom sáčku je 10 ks kroužků s Ø 1,6 cm a 10 ks kroužků s Ø 2 cm, celkem tedy 20 ks kroužků. (Stoklasa.cz)

Spínací špendlík na pletení 11x21 mm (20 ks)

Spínací špendlík na pletení 11x21 mm (20 ks)

Barevné spínací špendlíky jsou vynikajícím pomocníkem zejména pro pletení. Usnadní vám počítání řad či přetahování ok. Špendlíky jsou velmi lehké. Mají kulatou špičku, nejsou ostré, přízi nepoškodí. Barvy špendlíků v mixu se mohou lišit, fotografie je pouze ilustrační. (Stoklasa.cz)

Spínací špendlík na pletení 7x22 mm (20 ks)

Spínací špendlík na pletení 7x22 mm (20 ks)

Barevné spínací špendlíky jsou skvělým pomocníkem hlavně při pletení. Usnadní vám počítání řad či přetahování ok. Špendlíky jsou velmi lehké. (Stoklasa.cz)

Háček a jehly - sada na plastové rámečky (1 sada)

Háček a jehly - sada na plastové rámečky (1 sada)

Sadu, která obsahuje háček a jehly využijete při pletení. Kovový háček slouží pro snadné snímání ok a plastové jehly k zapošití příze. Délka hrotu háčku je 10 mm. Jehly jsou ploché, nejsou kulaté a jejich tloušťka je 2 x 3 mm. S použitím rámečku na pletení si můžete bez pomocí jehlic uplést vlastní šálu. Postup pletení je totožný s pletením na cívce. (Stoklasa.cz)

Oblečky a doplňky pro psy: 20 nápadů na pletení a háčkování pro psy …

Oblečky a doplňky pro psy: 20 nápadů na pletení a háčkování pro psy (978-80-264-2071-2)

Kniha - 96 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Kabátky, obojky, polštářky, svetříky i milé zábavné hračky. Vybavte svého čtyřnohého miláčka originálními doplňky, které mu sami uháčkujete nebo upletete. Každý z projektů je doplněn podrobným postupem a ukázkovou fotografií a je uvedena i orientační velikost výsledného kousku, takže jednotlivé modely lehce přizpůsobíte přesně na míru svému pejskovi. (Alza.cz)

Fialový pletený šňůrkový náramek s kruhovou lasturou S10.19

Fialový pletený šňůrkový náramek s kruhovou lasturou S10.19

Zaplétaný šňůrkový řemínek fialové barvy, okrouhlá bílohnědá imitace mušle. (Sperky-eshop.cz)

s.Oliver dámská kruhová pletená šála 39.510.91.6790/8447 Hnědá

s.Oliver dámská kruhová pletená šála 39.510.91.6790/8447 Hnědá

Pletená zimní kruhová šála "snood". Rozměry Průměr cca. 39 cm, šířka cca. 45 cm. Materiál 100% polyakryl. (Superjeans.cz)

Barva:
Hnědá

s.Oliver dámská kruhová pletená šála 39.510.91.6790/3575 Červená

s.Oliver dámská kruhová pletená šála 39.510.91.6790/3575 Červená

Pletená zimní kruhová šála "snood". Rozměry Průměr cca. 39 cm, šířka cca. 45 cm. Materiál 100% polyakryl. (Superjeans.cz)

Barva:
Červená

Sada rovných jehlic č. 2,5; 3; 3,5; 4 (1 sada)

Sada rovných jehlic č. 2,5; 3; 3,5; 4 (1 sada)

Sadu pletacích jehlic využijete na pletení letních svetříků či dětských věcí z tenčí příze. Oceníte jejich pevnost, dostatečnou pružnost a nízkou hmotnost. Sada obsahuje jehlice ve velikostech 2,5; 3; 3,5; 4. Při zakoupení této sady bude cena pro vás výhodnější než při koupi samostatných jehlic. (Stoklasa.cz)

Sada pletení návleky

Sada pletení návleky

Upleť si originální návleky. Sada obsahuje pletací držák, 4 vlny, háček a český návod. Rozměry balení cca 40 x 29 x 7,5 cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Pletení sada šála

Pletení sada šála

Sada pletení obsahuje 3 klubka vlny, tkalcovský stav o délce cca 34 cm, druhý menší stav, háček a návod. Výsledným výrobkem může být barevný náhrdelník nebo šála. Rozměry balení cca 38 x 26 x 7 cm. Věk 6+ (Mrakyhracek.cz)

Sada pletení šála

Sada pletení šála

Upleť si originální šálu. Sada obsahuje pletací držák, vlnu, háček a český návod. Rozměry balení cca 35 x 29 x 5 cm. Věk 6+ (Mrakyhracek.cz)

Sada pletení šála

Sada pletení šála

Upleť si originální šálu. Sada obsahuje pletací držák, vlnu, háček a český návod. Rozměry balení cca 35 x 29 x 5 cm. Věk 6+ (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Pletení sada šála

Pletení sada šála

Sada pletení obsahuje 3 klubka vlny, tkalcovský stav o délce cca 34 cm, druhý menší stav, háček a návod. Výsledným výrobkem může být barevný náhrdelník nebo šála. Rozměry balení cca 38 x 26 x 7 cm. Věk 6+ (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Sada pletení návleky

Sada pletení návleky

Upleť si originální návleky. Sada obsahuje pletací držák, 4 vlny, háček a český návod. Rozměry balení cca 40 x 29 x 7,5 cm. Věk 3+ (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Červený pletený náramek, Fimo kruhové korálky se zajíčkem AA40.23

Červený pletený náramek, Fimo kruhové korálky se zajíčkem AA40.23

Šňůrkový zaplétaný náramek na ruku, kulaté ozdoby, zajíc s mašličkou. (Sperky-eshop.cz)

Pletený náramek z tmavě fialových šňůrek, kruhová mušle S11.03

Pletený náramek z tmavě fialových šňůrek, kruhová mušle S11.03

Náramek - šňůrkový pletenec tmavě fialové barvy, bílohnědá okrouhlá imitace lastury. (Sperky-eshop.cz)

Béžový pletený šňůrkový náramek, kruhová známka, řecký klíč S24.15

Béžový pletený šňůrkový náramek, kruhová známka, řecký klíč S24.15

Náramek béžové barvy ze zaplétaných motouzků, lesklé kovové známky, řecký klíč, spirály. (Sperky-eshop.cz)

Galt Módní pletení

Galt Módní pletení

V tomto kufříku najdeš vše potřebné pro vytvoření kabelky, prstýnku, náhrdelníku nebo přívěsků. Ideální sada pro první krůčky v pletení s jednoduchými vzory a průvodcem krok za krokem.   Sada na pletení je v krásném kufříčku. Vytvořené výrobky můžeš použít jako dárek pro své blízké. Rozvíjí se jemná motorika a představivost. Vhodné pro děti od 7 let. (Prodeti.cz)

Řemínek na ruku - pletený, kruhová ocelová známka, keltský pták Z14.13

Řemínek na ruku - pletený, kruhová ocelová známka, keltský pták Z14.13

Kožený náramek na ruku, hnědý pletenec, známka kruh, ptačí hlavy. (Sperky-eshop.cz)

Pletený růžový řemínek ze šňůrek, korálky a kruhová ozdoba S13.13

Pletený růžový řemínek ze šňůrek, korálky a kruhová ozdoba S13.13

Náramek na ruku z motouzků růžové barvy, kovová ozdobná známka, lesklé korálky. (Sperky-eshop.cz)

Pletací sada kroužek 13,5cm plast + pletací příze 4ks

Pletací sada kroužek 13,5cm plast + pletací příze 4ks

Sada na pletení pro malé slečny, které chtějí být originální a vytvořit si módní doplněk nebo uplést oblečky své oblíbené panence. Sada obsahuje plastový kroužek o průměru 13,5 cm a 4 kusy pletacích přízí. Součástí je také háček a jehla. Baleno v krabici o rozměru 35 x 29 x 6 cm. Není vhodné pro děti do 3 let. Pletací sadaNení vhodná pro děti do 3 letPlastový pletací kroužek o průměru 13,5 cm4 ks pletacích přízíHáček, jehlaBaleno v krabici 35 x 29 x 6 cm (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ
Materiál:
Plast
Hmotnost (g):
470g
hmotnost:
0 kg

Pletený béžový náramek ze šňůrek, kruhová známka s květem, motýli S19…

Pletený béžový náramek ze šňůrek, kruhová známka s květem, motýli S19.26

Náramek ze zapletených béžových motouzků, lesklá kovová známka, květ, motýlci. (Sperky-eshop.cz)

Sada kruhových mosazných kartáčků

Sada kruhových mosazných kartáčků

Pro jednoduché odstranění pevně ulpívajících nečistot, např. nánosy na mřížce v pečící troubě. Nevhodné pro citlivé povrchy, jako dřevo a umělohmotné povrchy.3-dílné. (KÄRCHER.CZ)

Sada 3 kruhových dóz

Sada 3 kruhových dóz

Sada 3 kruhových dóz s víčkem. Mají neprodyšné zavírání s klapkami, díky nimž se víčko připevní k dóze. Nic z nich nevyteče a vše zůstane čerstvé. Dají se stohovat do sebe, hodí se do mikrovlnné trouby (bez víčka), chladničky a myčky nádobí. Z průhledného plastu se vzorem kosočtverců a silikonovým těsnícím proužkem. Měří 16,5x9v cm; 14x8v cm; 10,5x6,5v cm. (Euronova-shop.cz)

Sada 3 kruhových ozdob

Sada 3 kruhových ozdob

Sada 3 kruhových ozdob uprostřed ozdobených zvířecími motivy vyřezanými z kmenu. S provázkem na zavěšení. Z přírodního dřeva. Mají průměr 8 cm. (Euronova-shop.cz)

Sada 3 kruhových stolečků

Sada 3 kruhových stolečků

Sada 3 kruhových stolečků s krásně tvarovanými nožkami. Pokud je zrovna všechny nepoužíváte, snadno je zasunete jeden pod druhý, a tak zaberou minimum místa. Jsou vyrobené ze dřeva. Měří 30,5x25x37,5v cm; cm 39x29x39,5v cm; cm 51x34x41,5v cm. (Euronova-shop.cz)

Rovné jehlice č. 15 Pony (1 pár)

Rovné jehlice č. 15 Pony (1 pár)

Kvalitní pletací jehlice využijete na pletení deček, povlaků na polštáře nebo koberečků ze silnější vlny. (Stoklasa.cz)

Vlna 6 ks

Vlna 6 ks

Náhradní vlna na pletení. Obsahuje 6 klubek vlny. Rozměry balení cca 17 x 23 x 6 cm. Věk 8+ (Mrakyhracek.cz)

Vlna 6 ks

Vlna 6 ks

Náhradní vlna na pletení. Obsahuje 6 klubek vlny. Rozměry balení cca 17 x 23 x 6 cm. Věk 8+ (Fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít