Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní zelená

Produkt Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní zelená sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní zelená upraviť a produkt hľadať znova.

Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní zelená

Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní zelená
Detail

Koupelnová předložka - oválná, protiskluzová, rozměry 63 × 93 cm (Š×D), materiál bavlna, zelená barva Vadí vám studené dlaždičky? Předložka do koupelny SHUMEE vás izoluje od chladu, a navíc v koupelně skvěle vypadá. K její výrobě slouží bavlna, která je patřičně odolná a zároveň příjemná na dotek. Disponuje protiskluzovou vrstvou, takže nehrozí zranění z důvodu uklouznutí. Rozměry oválné koupelnové předložky SHUMEE jsou 63 × 93 cm. Pokud si přejete sladit ji s ostatními doplňky, pak se vám bude hodit její zelená barva. Součástí balení jsou dvě předložky, z nichž je jedna do koupelny a druhá na WC. Hlavní přednosti koupelnové předložky Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní zelená Rozlučte se s nepříjemným pocitem z chladné dlažby Lze ji umístit do koupelny Materiálem koupelnové předložky SHUMEE je bavlna Jednobarevné provedení snadno sladíte s interiérem Předložka do koupelny SHUMEE má protiskluzovou úpravu V rozměrech 63 × 93 cm Součástí balení jsou dvě... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní zelená

Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní tyrkysová

Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní tyrkysová
Detail

Koupelnová předložka - hranatá, protiskluzová, rozměry 63 × 93 cm (Š×D), materiál bavlna, tyrkysová barva Necítíte se komfortně na studených dlaždičkách? Předložka do koupelny SHUMEE zabrání prochladnutí vašich nohou a vykouzlí v koupelně ještě více pocit domova. K její výrobě slouží bavlna, která je velice příjemná na dotek. Výborná je její protiskluzová plocha, což znamená, že pod vámi nebude klouzat. Rozměry hranaté koupelnové předložky SHUMEE jsou 63 × 93 cm. Pokud si přejete sladit ji s ostatními doplňky, mohla by se vám líbit tyrkysová barva. Součástí balení jsou dvě předložky, z nichž je jedna do koupelny a druhá na WC. Klíčové vlastnosti koupelnové předložky Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní tyrkysová Již nebudete zažívat nepříjemný pocit při stoupnutí na chladnou dlažbu Lze ji umístit do koupelny Materiálem koupelnové předložky SHUMEE je bavlna Jednobarevné provedení snadno zkombinujete s interiérem Předložka do koupelny SHUMEE má navíc... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní tyrkysová

Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní fuchsiová

Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní fuchsiová
Detail

Koupelnová předložka - hranatá, protiskluzová, rozměry 63 × 93 cm (Š×D), materiál bavlna, růžová barva Necítíte se komfortně na studených dlaždičkách? Předložka do koupelny SHUMEE zajistí nohám teplo a svým vzhledem skvěle zapadne do koupelnového interiéru. K její výrobě slouží bavlna, která je patřičně odolná a zároveň příjemná na dotek. O bezpečnost se stará protiskluzová vrstva, takže nehrozí zranění z důvodu uklouznutí. Rozměry hranaté koupelnové předložky SHUMEE jsou 63 × 93 cm. Chcete-li ji sladit s vašimi obklady nebo jiným zařízením, mohla by se vám líbit růžová barva. V balení najdete předložku jak do koupelny, tak na WC. Hlavní vlastnosti koupelnové předložky Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní fuchsiová Nepříjemný pocit od studené dlažby bude již minulostí Lze ji umístit do koupelny Materiálem koupelnové předložky SHUMEE je bavlna Jednobarevné provedení, které ladí s interiérem Předložka do koupelny SHUMEE má protiskluzovou vrstvu Vyrobena v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní fuchsiová

Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní antracitová

Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní antracitová
Detail

Koupelnová předložka - hranatá, protiskluzová, rozměry 60 × 93 cm (Š×D), materiál bavlna, antracitová barva Vadí vám studené dlaždičky? Předložka do koupelny SHUMEE zajistí nohám teplo a svým vzhledem skvěle zapadne do koupelnového interiéru. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je bavlna, o kterou se nemusíte starat, a je navíc příjemná na dotek. Vybavena je protiskluzovým provedením, takže nehrozí zranění z důvodu uklouznutí. Rozměry hranaté koupelnové předložky SHUMEE jsou 60 × 93 cm. V balení naleznete dva kusy, kdy jednu předložku si můžete dát do koupelny a druhou na WC. Zásadní přednosti koupelnové předložky Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní antracitová Už nebudete muset stoupat na chladnou dlažbu Je ideální do koupelny Materiálem koupelnové předložky SHUMEE je bavlna K dispozici v jednobarevném provedení Předložka do koupelny SHUMEE nabízí protiskluzovou úpravu V rozměrech 60 × 93 cm V balení je sada dvou předložek do koupelny a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní antracitová

Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní oranžová

Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní oranžová
Detail

Koupelnová předložka - hranatá, protiskluzová, rozměry 63 × 93 cm (Š×D), materiál bavlna, oranžová barva Nemáte pod nohama rádi studenou dlažbu? Předložka do koupelny SHUMEE zabrání prochladnutí vašich nohou a vykouzlí v koupelně ještě více pocit domova. Výrobním materiálem je bavlna, která je velice příjemná na dotek. Výborná je její protiskluzová plocha, takže s ní nehrozí uklouznutí. Rozměry hranaté koupelnové předložky SHUMEE jsou 63 × 93 cm. Toužíte-li ji sladit s vašimi obklady nebo doplňky, pak se vám bude hodit její oranžová barva. Součástí balení je předložka nejen do koupelny, ale také na WC. Hlavní vlastnosti koupelnové předložky Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní oranžová Rozlučte se s nepříjemným pocitem z chladné dlažby Je ideální do koupelny Materiálem koupelnové předložky SHUMEE je bavlna Nadčasové jednobarevné provedení Předložka do koupelny SHUMEE disponuje protiskluzovým provedením Rozměry: 63 × 93 cm V balení naleznete sadu dvou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní oranžová

Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní šedá

Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní šedá
Detail

Koupelnová předložka - oválná, protiskluzová, rozměry 63 × 93 cm (Š×D), materiál bavlna, šedá barva Nemáte rádi chlad dlažby pod nohama? Předložka do koupelny SHUMEE pomůže, aby vás nezábly nohy a dodá šmrnc vaší koupelně. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je bavlna, která vás potěší snadnou údržbou, a navíc je velice příjemná. Vybavena je protiskluzovým provedením, nemusíte se tedy bát uklouznutí. Rozměry oválné koupelnové předložky SHUMEE jsou 63 × 93 cm. Pokud máte zájem sladit ji s obklady nebo jiným vybavením, mohla by vám přijít vhod šedá barva. Součástí balení je předložka nejen do koupelny, ale také na WC. Zásadní přednosti koupelnové předložky Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní šedá Již nebudete zažívat nepříjemný pocit při stoupnutí na chladnou dlažbu Je vhodná do koupelny Materiálem koupelnové předložky SHUMEE je bavlna Snadno kombinovatelné jednobarevné provedení Předložka do koupelny SHUMEE je protiskluzová Má rozměry 63 ×... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sada koupelnových předložek 2 kusy textilní šedá

Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní zelená

Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní zelená
Detail

Koupelnová předložka - oválná, protiskluzová, rozměry 50 × 78 cm (Š×D), materiál bavlna, zelená barva Je vám zima při pouhém pohledu na studenou dlažbu? Předložka do koupelny SHUMEE zabrání prochladnutí vašich nohou a vykouzlí v koupelně ještě více pocit domova. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako bavlna, která je patřičně odolná a zároveň příjemná na dotek. O bezpečnost se stará protiskluzová vrstva, takže s ní nehrozí uklouznutí. Rozměry oválné koupelnové předložky SHUMEE činí 50 × 78 cm. Budete-li ji chtít vkusně sladit s dalším zařízením, mohla by se vám líbit zelená barva. Součástí balení jsou dvě předložky, z nichž je jedna do koupelny a druhá na WC. Hlavní vlastnosti koupelnové předložky Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní zelená Už nebudete muset stoupat na chladnou dlažbu Je vhodná do koupelny Materiálem koupelnové předložky SHUMEE je bavlna Snadná kombinovatelnost díky jednobarevnému provedení Předložka do koupelny SHUMEE má... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní zelená

Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní bílá

Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní bílá
Detail

Koupelnová předložka - oválná, protiskluzová, rozměry 50 × 78 cm (Š×D), materiál bavlna, bílá barva Nemáte rádi chlad dlažby pod nohama? Předložka do koupelny SHUMEE zabrání prochladnutí vašich nohou a vykouzlí v koupelně ještě více pocit domova. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako bavlna, o kterou se nemusíte starat, a je navíc příjemná na dotek. Velice praktické je její protiskluzové provedení, což znamená, že pod vámi nebude klouzat. Rozměry oválné koupelnové předložky SHUMEE jsou 50 × 78 cm. Pokud máte zájem sladit ji s obklady nebo jiným vybavením, mohla by se vám líbit bílá barva. Součástí balení jsou dvě předložky, z nichž je jedna do koupelny a druhá na WC. Zásadní vlastnosti koupelnové předložky Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní bílá Izolujte své nohy od studené dlažby ještě dnes Je vyrobena do koupelny Materiálem koupelnové předložky SHUMEE je bavlna Jednobarevné provedení snadno sladíte s interiérem Předložka do koupelny... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní bílá

Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní oranžová

Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní oranžová
Detail

Koupelnová předložka - hranatá, protiskluzová, rozměry 50 × 78 cm (Š×D), materiál bavlna, oranžová barva Necítíte se komfortně na studených dlaždičkách? Předložka do koupelny SHUMEE vás izoluje od chladu, a navíc v koupelně skvěle vypadá. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je bavlna, která se snadno udržuje a zároveň je velice příjemná. O bezpečnost se stará protiskluzová vrstva, což znamená, že pod vámi nebude klouzat. Rozměry hranaté koupelnové předložky SHUMEE činí 50 × 78 cm. Pokud máte rádi soulad a chcete ji sladit s ostatním vybavením, mohla by se vám hodit oranžová barva. Součástí balení je předložka nejen do koupelny, ale také na WC. Klíčové přednosti koupelnové předložky Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní oranžová Izolujte své nohy od studené dlažby ještě dnes Lze ji umístit do koupelny Materiálem koupelnové předložky SHUMEE je bavlna Jednobarevné provedení snadno zkombinujete s interiérem Předložka do koupelny SHUMEE je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní oranžová

Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní tyrkysová

Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní tyrkysová
Detail

Koupelnová předložka - oválná, protiskluzová, rozměry 50 × 78 cm (Š×D), materiál bavlna, tyrkysová barva Necítíte se komfortně na studených dlaždičkách? Předložka do koupelny SHUMEE zajistí nohám teplo a svým vzhledem skvěle zapadne do koupelnového interiéru. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je bavlna, o kterou se nemusíte starat, a je navíc příjemná na dotek. Výborná je její protiskluzová plocha, takže nehrozí zranění z důvodu uklouznutí. Rozměry oválné koupelnové předložky SHUMEE jsou 50 × 78 cm. Zajímá-li vás její sladění s jinými doplňky, mohla by se vám hodit tyrkysová barva. Součástí balení je předložka nejen do koupelny, ale také na WC. Klíčové přednosti koupelnové předložky Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní tyrkysová Izolujte své nohy od studené dlažby ještě dnes Je vhodná do koupelny Materiálem koupelnové předložky SHUMEE je bavlna Snadná kombinovatelnost díky jednobarevnému provedení Předložka do koupelny SHUMEE disponuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní tyrkysová , Bellatex sada koupelnových předložek micro zelená, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní fuchsiová

Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní fuchsiová
Detail

Koupelnová předložka - hranatá, protiskluzová, rozměry 50 × 78 cm (Š×D), materiál bavlna, růžová barva Nemáte rádi chlad dlažby pod nohama? Předložka do koupelny SHUMEE zabrání prochladnutí vašich nohou, a ještě oživí koupelnový interiér. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je bavlna, která je velice příjemná na dotek. Výborná je její protiskluzová plocha, což znamená, že pod vámi nebude klouzat. Rozměry hranaté koupelnové předložky SHUMEE jsou 50 × 78 cm. Pokud si přejete sladit ji s ostatními doplňky, mohla by se vám hodit růžová barva. V balení najdete předložku jak do koupelny, tak na WC. Zásadní vlastnosti koupelnové předložky Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní fuchsiová Rozlučte se s nepříjemným pocitem z chladné dlažby Lze ji umístit do koupelny Materiálem koupelnové předložky SHUMEE je bavlna Nadčasové jednobarevné provedení Předložka do koupelny SHUMEE má protiskluzovou úpravu Je o rozměrech 50 × 78 cm Balení obsahuje sadu dvou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sada koupelnových předložek 3 kusy textilní fuchsiová , 2 ks bambusových koupelnových předložek 40x50 cm hnědá

Sedací souprava Sedací souprava Chesterfield 2 kusy textilní čalounění šedá (275628)

Sedací souprava Sedací souprava Chesterfield 2 kusy textilní čalounění šedá (275628)
Detail

Sedací souprava - s křeslem, materiál látka, dřevo a polyester, rozměry 70 × 124 × 68 cm (V׊×H) Plánujete zakoupení nové sedačky? Pak by pro vás mohla být ideální volbou sedací souprava SHUMEE. Její moderní styl zviditelní každý prostor. Jistě vás potěší, že k ní patří i křeslo, a tak se může každý člen rodiny pohodlně posadit. Nabízená varianta je ušitá z látky a veliký podíl na výrobě má i polyester. Rozměry sedací soupravy SHUMEE dosahují 70 × 124 × 68 cm (V׊×H). Výška sedu dosahuje 44,5 cm a hloubka sedu je 68 cm. Hlavní přednosti sedací soupravy Sedací souprava Sedací souprava Chesterfield 2 kusy textilní čalounění šedá Sedací souprava SHUMEE má moderní styl a přináší vám vytoužený odpočinek S křeslem Materiálem je látka, dřevo a polyester Sedací souprava disponuje rozměry 70 × 124 × 68 cm (V׊×H) Sedák je umístěn ve výšce 44,5 cm Hloubka sedu dosahuje 68 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Sedací souprava Sedací souprava Chesterfield 2 kusy textilní čalounění šedá (275628) , Bellatex sada koupelnových předložek avangard louka zelená, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

AmeliaHome Sada koupelnových předložek Bati tyrkysová, 2 ks 50 x 80 cm, 40 x 50 cm

AmeliaHome Sada koupelnových předložek Bati tyrkysová, 2 ks 50 x 80 cm, 40 x 50 cm
Detail

Tato sada přeložek Bati se stane nepostradatelnou součástí každé koupelny a toalety. Je vyrobena z měkkého, extrémně savého materiálu se speciální strukturou, která je velmi příjemná na dotek. Díky protiskluzné vrstvě na spodní straně předložky jsou velice bezpečné, dokonale přilnou k zemi, nehrnou se a nesmekají.Předložky lze prát na 30°C a sušit v bubnové sušičce na nižší teplotu. Nežehlit ani nebělit. Prostor pro nohu toalety je 20 cm. (4home.cz)

Podobné produkty ako AmeliaHome Sada koupelnových předložek Bati tyrkysová, 2 ks 50 x 80 cm, 40 x 50 cm , Ameliahome sada koupelnových předložek bati vínová, 2 ks 50 x 80 cm, 40 x 50 cm

AmeliaHome Sada koupelnových předložek Bati vínová, 2 ks 50 x 80 cm, 40 x 50 cm

AmeliaHome Sada koupelnových předložek Bati vínová, 2 ks 50 x 80 cm, 40 x 50 cm
Detail

Tato sada přeložek Bati se stane nepostradatelnou součástí každé koupelny a toalety. Je vyrobena z měkkého, extrémně savého materiálu se speciální strukturou, která je velmi příjemná na dotek. Díky protiskluzné vrstvě na spodní straně předložky jsou velice bezpečné, dokonale přilnou k zemi, nehrnou se a nesmekají.Předložky lze prát na 30°C a sušit v bubnové sušičce na nižší teplotu. Nežehlit ani nebělit. Prostor pro nohu toalety je 20 cm. (4home.cz)

Podobné produkty ako AmeliaHome Sada koupelnových předložek Bati vínová, 2 ks 50 x 80 cm, 40 x 50 cm , Ameliahome sada koupelnových předložek bati tyrkysová, 2 ks 50 x 80 cm, 40 x 50 cm

Sedací souprava Chesterfield 2 kusy s textilním čalouněním šedá (275630)

Sedací souprava Chesterfield 2 kusy s textilním čalouněním šedá (275630)
Detail

Sedací souprava - Uvažujete o zakoupení nové sedačky? Pak by vám mohla přijít vhod sedací souprava SHUMEE. Zásadní vlastnosti sedací soupravy Sedací souprava Chesterfield 2 kusy s textilním čalouněním šedá (alza.cz)

Podobné produkty ako Sedací souprava Chesterfield 2 kusy s textilním čalouněním šedá (275630) , Bellatex sada koupelnových předložek micro růžová, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Sada skleněných pilníků, 2 kusy

Sada skleněných pilníků, 2 kusy
Detail

Nehty jsou ošetřovány šetrněji! Vyrobeno z tvrzeného skla - vhodné pro přírodní, umělé i lakované nehty. Prakticky nezničitelný, neopotřebovává se. Délka: 9 a 13 cm 2 kusy (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Sada skleněných pilníků, 2 kusy , Bellatex sada koupelnových předložek ultra magnolie, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Ratanové křeslo – sada 2 kusů

Ratanové křeslo – sada 2 kusů
Detail

Moderní křeslo v sadě 2 kusů zaujme sedákem a opěradlem v přírodním ratanovém vzhledu a robustním kovovým rámem v bílé barvě. Tato dvě křesla jsou odolná vůči povětrnostním vlivům, a proto jsou vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Pevný kovový rám zajišťuje nejen stabilní postavení, ale také nabízí nádherný kontrast k ratanovému vzhledu. Pohodlná skořepina sedáku, která je vyrobena ze 100% polypropylenu, vám poskytne příjemné pohodlí při sezení. Vzhled doplňuje přídavný sedák v bílé barvě. Nádech prázdninového pocitu pro váš obývací pokoj nebo zahradu! (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Ratanové křeslo – sada 2 kusů , Bellatex sada koupelnových předložek micro béžová, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Koše Simply – sada 2 kusů

Koše Simply – sada 2 kusů
Detail

Na podrobném popisu k produktu Koše Simply – sada 2 kusů pracujeme. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Koše Simply – sada 2 kusů , Bellatex sada koupelnových předložek standard oblouky, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Konzole Simple – sada 2 kusů

Konzole Simple – sada 2 kusů
Detail

Na podrobném popisu k produktu Konzole Simple – sada 2 kusů pracujeme. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Konzole Simple – sada 2 kusů , Bellatex sada koupelnových předložek lilie 3d, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Květináč Concrete – sada 2 kusů

Květináč Concrete – sada 2 kusů
Detail

Na podrobném popisu k produktu Květináč Concrete – sada 2 kusů pracujeme. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Květináč Concrete – sada 2 kusů , Bellatex sada koupelnových předložek ornament 3d, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Sada servírovacích vidliček 2 kusy STELLA Blomus

Sada servírovacích vidliček 2 kusy STELLA Blomus
Detail

Designové příbory STELLA jsou dokonalým doplňkem vašeho prostřeného stolu. Příbory navržené designérkou Theresou Rand skvěle ladí s ostatními produkty na stolování se značkou Blomus. Vyroben z matné nerezové oceli Příbor je tvarově stabilní Odolné proti potravinovým kyselinám Vhodné do myčky nádobí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Sada servírovacích vidliček 2 kusy STELLA Blomus , Bellatex sada koupelnových předložek micro bordó, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Sada servírovacích vidliček 2 kusy STELLA Blomus

Sada servírovacích vidliček 2 kusy STELLA Blomus
Detail

Designové příbory STELLA jsou dokonalým doplňkem vašeho prostřeného stolu. Příbory navržené designérkou Theresou Rand skvěle ladí s ostatními produkty na stolování se značkou Blomus. Vyroben z matné nerezové oceli Příbor je tvarově stabilní Odolné proti potravinovým kyselinám Vhodné do myčky nádobí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Sada servírovacích vidliček 2 kusy STELLA Blomus , Bellatex sada koupelnových předložek růžičky 3d, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Sada servírovacích vidliček 2 kusy STELLA Blomus

Sada servírovacích vidliček 2 kusy STELLA Blomus
Detail

Designové příbory STELLA jsou dokonalým doplňkem vašeho prostřeného stolu. Příbory navržené designérkou Theresou Rand skvěle ladí s ostatními produkty na stolování se značkou Blomus. Vyroben z matné nerezové oceli Příbor je tvarově stabilní Odolné proti potravinovým kyselinám Vhodné do myčky nádobí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Sada servírovacích vidliček 2 kusy STELLA Blomus , Bellatex sada koupelnových předložek micro šedá, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Reer Světlo na kočárek sada 2 kusy

Detail

Světlo na kočárek značky Reer pro větší bezpečnost a viditelnost ve tmě. Sada obsahuje 2 kusy světel, která disponují 3 nastavitelnými režimy. Vhodné pro všechny typy kočárků i dětských kol. (mall.cz)

Podobné produkty ako Reer Světlo na kočárek sada 2 kusy , Bellatex sada koupelnových předložek kosočtverce 3d, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Môj bar - sada štamperlíků 2 kusy / Jej / JEHO

Môj bar - sada štamperlíků  2 kusy / Jej / JEHO
Detail

Sada dvou štamperlíků s vtipným potiskem / Jej / JEHO / vhodný jako dárek pro přátele nebo na párty. Na obrázku je na štamperliku slovo Jeji, ale v nabídce je slovenská verze se slovem JejJsou nevhodné do myčky nádobí.Vyroben ze sklaRozměr: cca 4 cm x 9 cm / průměr x výškaobjem: 50 ml (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Môj bar - sada štamperlíků 2 kusy / Jej / JEHO , Bellatex sada koupelnových předložek kytice 3d, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Numan Retrospective 1977 MKII, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na sloupový reproduktor

Numan Retrospective 1977 MKII, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na sloupový reproduktor
Detail

RETRO DESIGNŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní, stylově autentický design. Textilní kryt vyhotovený ze speciální retro látky představuje volitelný doplněk pro sloupové reproduktory NUMAN Retrospective 1977 MKII.Silný spoj zajišťuje snadné připojení a odpojení potahu. Vnitřní okraje jsou proto ošetřeny vrstvou PU laku na ochranu před poškrábáním a poškozením.Design na nejvyšší úrovni, ve kterém se navzájem mísí klasické a inovativní detaily, následně splývající do nadčasového celku. (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Numan Retrospective 1977 MKII, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na sloupový reproduktor , Bellatex sada koupelnových předložek klubíčka 3d, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Numan Retrospective 1978 Active, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

Numan Retrospective 1978 Active, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor
Detail

NEKOMPROMISNÍ RETRO VZHLEDŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní, stylově autentický design. Textilní kryt vyhotovený ze speciální retro látky představuje volitelný doplněk pro regálové reproduktory NUMAN Retrospective 1978 Active.Silný spoj zajišťuje snadné připojení a odpojení potahu. Vnitřní okraje jsou proto ošetřeny vrstvou PU laku na ochranu před poškrábáním a poškozením.Jednoduchý design na nejvyšší úrovni, ve kterém se navzájem mísí klasické a inovativní detaily, následně splývající do nadčasového celku. (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Numan Retrospective 1978 Active, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor , Bellatex sada koupelnových předložek jadran 3d, 60 x 100 cm, 50 x 60 cm

Numan Retrospective 1979 S, černohnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

Numan Retrospective 1979 S, černohnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor
Detail

NEKOMPROMISNÍ RETRO VZHLEDŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní, stylově autentický design. Textilní kryt vyhotovený ze speciální retro látky představuje volitelný doplněk pro regálové reproduktory NUMAN Retrospective 1979 S.Silný spoj zajišťuje snadné připojení a odpojení potahu. Vnitřní okraje jsou proto ošetřeny vrstvou PU laku na ochranu před poškrábáním a poškozením.Jednoduchý design na nejvyšší úrovni, ve kterém se navzájem mísí klasické a inovativní detaily, následně splývající do nadčasového celku. (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Numan Retrospective 1979 S, černohnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor , Bellatex sada koupelnových předložek avangard květy šedá, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Numan Retrospective 1978 Active, hnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

Numan Retrospective 1978 Active, hnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor
Detail

NEKOMPROMISNÍ RETRO VZHLEDŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní, stylově autentický design. Textilní kryt vyhotovený ze speciální retro látky představuje volitelný doplněk pro regálové reproduktory NUMAN Retrospective 1978 Active.Silný spoj zajišťuje snadné připojení a odpojení potahu. Vnitřní okraje jsou proto ošetřeny vrstvou PU laku na ochranu před poškrábáním a poškozením.Jednoduchý design na nejvyšší úrovni, ve kterém se navzájem mísí klasické a inovativní detaily, následně splývající do nadčasového celku. (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Numan Retrospective 1978 Active, hnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor , Bellatex sada koupelnových předložek avangard srdce červená, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Numan Retrospective 1978 Active, černohnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

Numan Retrospective 1978 Active, černohnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor
Detail

NEKOMPROMISNÍ RETRO VZHLEDŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní, stylově autentický design. Textilní kryt vyhotovený ze speciální retro látky představuje volitelný doplněk pro regálové reproduktory NUMAN Retrospective 1978 Active.Silný spoj zajišťuje snadné připojení a odpojení potahu. Vnitřní okraje jsou proto ošetřeny vrstvou PU laku na ochranu před poškrábáním a poškozením.Jednoduchý design na nejvyšší úrovni, ve kterém se navzájem mísí klasické a inovativní detaily, následně splývající do nadčasového celku. (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Numan Retrospective 1978 Active, černohnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor , Bellatex sada koupelnových předložek standard dráhy šedá, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Numan Retrospective 1979 S, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

Numan Retrospective 1979 S, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor
Detail

NEKOMPROMISNÍ RETRO VZHLEDŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní, stylově autentický design. Textilní kryt vyhotovený ze speciální retro látky představuje volitelný doplněk pro regálové reproduktory NUMAN Retrospective 1979 S.Silný spoj zajišťuje snadné připojení a odpojení potahu. Vnitřní okraje jsou proto ošetřeny vrstvou PU laku na ochranu před poškrábáním a poškozením.Jednoduchý design na nejvyšší úrovni, ve kterém se navzájem mísí klasické a inovativní detaily, následně splývající do nadčasového celku. (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Numan Retrospective 1979 S, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

Numan Retrospective 1978 Active, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

Numan Retrospective 1978 Active, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor
Detail

NEKOMPROMISNÍ RETRO VZHLEDŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní, stylově autentický design. Textilní kryt vyhotovený ze speciální retro látky představuje volitelný doplněk pro regálové reproduktory NUMAN Retrospective 1978 Active.Silný spoj zajišťuje snadné připojení a odpojení potahu. Vnitřní okraje jsou proto ošetřeny vrstvou PU laku na ochranu před poškrábáním a poškozením.Jednoduchý design na nejvyšší úrovni, ve kterém se navzájem mísí klasické a inovativní detaily, následně splývající do nadčasového celku. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Numan Retrospective 1978 Active, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

Numan Retrospective 1978 Active, hnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

Numan Retrospective 1978 Active, hnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor
Detail

NEKOMPROMISNÍ RETRO VZHLEDŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní, stylově autentický design. Textilní kryt vyhotovený ze speciální retro látky představuje volitelný doplněk pro regálové reproduktory NUMAN Retrospective 1978 Active.Silný spoj zajišťuje snadné připojení a odpojení potahu. Vnitřní okraje jsou proto ošetřeny vrstvou PU laku na ochranu před poškrábáním a poškozením.Jednoduchý design na nejvyšší úrovni, ve kterém se navzájem mísí klasické a inovativní detaily, následně splývající do nadčasového celku. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Numan Retrospective 1978 Active, hnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

Numan Retrospective 1978 Active, černohnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

Numan Retrospective 1978 Active, černohnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor
Detail

NEKOMPROMISNÍ RETRO VZHLEDŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní, stylově autentický design. Textilní kryt vyhotovený ze speciální retro látky představuje volitelný doplněk pro regálové reproduktory NUMAN Retrospective 1978 Active.Silný spoj zajišťuje snadné připojení a odpojení potahu. Vnitřní okraje jsou proto ošetřeny vrstvou PU laku na ochranu před poškrábáním a poškozením.Jednoduchý design na nejvyšší úrovni, ve kterém se navzájem mísí klasické a inovativní detaily, následně splývající do nadčasového celku. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Numan Retrospective 1978 Active, černohnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

Numan Retrospective 1979 S, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

Numan Retrospective 1979 S, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor
Detail

NEKOMPROMISNÍ RETRO VZHLEDŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní, stylově autentický design. Textilní kryt vyhotovený ze speciální retro látky představuje volitelný doplněk pro regálové reproduktory NUMAN Retrospective 1979 S.Silný spoj zajišťuje snadné připojení a odpojení potahu. Vnitřní okraje jsou proto ošetřeny vrstvou PU laku na ochranu před poškrábáním a poškozením.Jednoduchý design na nejvyšší úrovni, ve kterém se navzájem mísí klasické a inovativní detaily, následně splývající do nadčasového celku. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Numan Retrospective 1979 S, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

Numan Retrospective 1979 S, černohnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

Numan Retrospective 1979 S, černohnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor
Detail

NEKOMPROMISNÍ RETRO VZHLEDŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní, stylově autentický design. Textilní kryt vyhotovený ze speciální retro látky představuje volitelný doplněk pro regálové reproduktory NUMAN Retrospective 1979 S.Silný spoj zajišťuje snadné připojení a odpojení potahu. Vnitřní okraje jsou proto ošetřeny vrstvou PU laku na ochranu před poškrábáním a poškozením.Jednoduchý design na nejvyšší úrovni, ve kterém se navzájem mísí klasické a inovativní detaily, následně splývající do nadčasového celku. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Numan Retrospective 1979 S, černohnědý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

Numan Retrospective 1977 MKII, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na sloupový reproduktor

Numan Retrospective 1977 MKII, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na sloupový reproduktor
Detail

RETRO DESIGNŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní, stylově autentický design. Textilní kryt vyhotovený ze speciální retro látky představuje volitelný doplněk pro sloupové reproduktory NUMAN Retrospective 1977 MKII.Silný spoj zajišťuje snadné připojení a odpojení potahu. Vnitřní okraje jsou proto ošetřeny vrstvou PU laku na ochranu před poškrábáním a poškozením.Design na nejvyšší úrovni, ve kterém se navzájem mísí klasické a inovativní detaily, následně splývající do nadčasového celku. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Numan Retrospective 1977 MKII, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na sloupový reproduktor

Ursiny Dežo, Štrpka Ivan: Zelena - CD (911713-2)

Ursiny Dežo, Štrpka Ivan: Zelena - CD (911713-2)
Detail

Hudební CD - Zelená je osmé studiové album z roku 1986. Zelená je osmé studiové album z roku 1986. Rok vydání : 1986 Rok reedice : 2021 Seznam stop CD Stav Vecí / Tisíc Izieb / Ranní Vtáci / Tretia Vlna / Radar Sa Krúti (alza.cz)

Podobné produkty ako Ursiny Dežo, Štrpka Ivan: Zelena - CD (911713-2)

80463 MIADOMODO Sada jídelních židlí, žlutá, 2 kusy

80463 MIADOMODO Sada jídelních židlí, žlutá, 2 kusy
Detail

Naše vintage jídelní židle je skutečným poutačem a přináší do Vašeho domova jednoduchou eleganci. Plastové sedadlo tulipánového tvaru nabízí ergonomickou podporu a snadno se udržuje. Pohodlí sezení zajišťuje stabilní opěradlo a tvarované sedadlo s čalouněním. Robustní nohy z bukového dřeva zajišťují stabilitu jídelních židlí. Jsou dokonalými výstavními kousky pro každý pokoj v domě a mohou být dokonce součástí vytouženého retro prostředí konceptuálního baru, restaurace nebo kavárny. Technické údaje: celková výška: 83 cm rozměry sedadla: cca 46 x 48,5 x 57 cm polstrování: cca 3 cm silné hmotnost jednoho kusu: cca 4,4 kg max. nosnost: 100 kg nohy: z bukového dřeva sedák + opěradlo: polypropylen + výplň z PP pěny barva: žlutá Obsah balení: 1 x sada jídelních židlí (dilego.cz)

Podobné produkty ako 80463 MIADOMODO Sada jídelních židlí, žlutá, 2 kusy

80461 MIADOMODO Sada jídelních židlí, šedá, 2 kusy

80461 MIADOMODO Sada jídelních židlí, šedá, 2 kusy
Detail

Naše vintage jídelní židle je skutečným poutačem a přináší do Vašeho domova jednoduchou eleganci. Plastové sedadlo tulipánového tvaru nabízí ergonomickou podporu a snadno se udržuje. Pohodlí sezení zajišťuje stabilní opěradlo a tvarované sedadlo s čalouněním. Robustní nohy z bukového dřeva zajišťují stabilitu jídelních židlí. Jsou dokonalými výstavními kousky pro každý pokoj v domě a mohou být dokonce součástí vytouženého retro prostředí konceptuálního baru, restaurace nebo kavárny. Technické údaje: celková výška: 83 cm rozměry sedadla: cca 46 x 48,5 x 57 cm polstrování: cca 3 cm silné hmotnost jednoho kusu: cca 4,4 kg max. nosnost: 100 kg nohy: z bukového dřeva sedák + opěradlo: polypropylen + výplň z PP pěny barva: šedá Obsah balení: 1 x sada jídelních židlí (dilego.cz)

Podobné produkty ako 80461 MIADOMODO Sada jídelních židlí, šedá, 2 kusy

80462 MIADOMODO Sada jídelních židlí, růžová, 2 kusy

80462 MIADOMODO Sada jídelních židlí, růžová, 2 kusy
Detail

Naše vintage jídelní židle je skutečným poutačem a přináší do Vašeho domova jednoduchou eleganci. Plastové sedadlo tulipánového tvaru nabízí ergonomickou podporu a snadno se udržuje. Pohodlí sezení zajišťuje stabilní opěradlo a tvarované sedadlo s čalouněním. Robustní nohy z bukového dřeva zajišťují stabilitu jídelních židlí. Jsou dokonalými výstavními kousky pro každý pokoj v domě a mohou být dokonce součástí vytouženého retro prostředí konceptuálního baru, restaurace nebo kavárny. Technické údaje: celková výška: 83 cm rozměry sedadla: cca 46 x 48,5 x 57 cm polstrování: cca 3 cm silné hmotnost jednoho kusu: cca 4,4 kg max. nosnost: 100 kg nohy: z bukového dřeva sedák + opěradlo: polypropylen + výplň z PP pěny barva: růžová Obsah balení: 1 x sada jídelních židlí (dilego.cz)

Podobné produkty ako 80462 MIADOMODO Sada jídelních židlí, růžová, 2 kusy

Môj bar - sada štamperlíků 2 kusy / Povoľnejšie / Odvážnejší

Môj bar - sada štamperlíků  2 kusy / Povoľnejšie / Odvážnejší
Detail

Sada dvou štamperlíků s vtipným potiskem / Povoľnejšie / Odvážnejší / vhodný jako dárek pro přátele nebo na párty.Jsou nevhodné do myčky nádobí.Vyroben ze sklaRozměr: cca 4 cm x 9 cm / průměr x výškaobjem: 50 ml (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Môj bar - sada štamperlíků 2 kusy / Povoľnejšie / Odvážnejší

REER světlo na kočárek sada 2 kusy (4013283531518)

REER světlo na kočárek sada 2 kusy (4013283531518)
Detail

Noční světlo na kočárek Light & Go Duo, zvyšuje viditelnost za tmy, pružný upínací úchyt umožňuje použití na kočárku nebo chůzi na kole, 3 nastavitelné režimy světla: nepřetržité světlo, rychlé a pomalé blikání, materiál: plast, silikon, barva: černá, obsah: 1x světlo bílé / 1 x světlo červené, 4 x baterie CR2032 O konec bloudění a hledání vypínače se postará noční světlo REER. Důležité vlastnosti nočního světla REER světlo na kočárek sada 2 kusy Noční světlo REER rozjasní temnou noc (alza.cz)

Podobné produkty ako REER světlo na kočárek sada 2 kusy (4013283531518)

Linkované sešity A5 – sada 2 kusů

Linkované sešity A5 – sada 2 kusů
Detail

V rušném všedním dni vám může psaní poznámek poskytnout lepší přehled. Tyto sešity můžete použít pro různé druhy zápisků. Použijte je pro zapsání úkolů, na skicy nebo seznamy - na vše co potřebujete. Kostkovaný design má svůj stylový ráz, díky kterému jsou sešity pěkným pomocníkem. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Linkované sešity A5 – sada 2 kusů

Linkované sešity A5 – sada 2 kusů

Linkované sešity A5 – sada 2 kusů
Detail

I přesto, že jsme často obklopeni digitálními přístroji, psaní poznámek na papír má stále své kouzlo. Sada dvou sešitů od Monograph je díky svému grafickému designu perfektním doplňkem do školy nebo práce. Ozdobte si váš psací stůl nebo sešity noste stále u sebe v tašce. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Linkované sešity A5 – sada 2 kusů

Numan RetroSub Cover, černohnědý, textilní kryt pro aktivní subwoofer, potah pro reproduktor, 2 kusy

Numan RetroSub Cover, černohnědý, textilní kryt pro aktivní subwoofer, potah pro reproduktor, 2 kusy
Detail

NEKOMPROMISNÍ RETRO VZHLEDŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní, stylově autentický design. Textilní kryt vyhotovený ze speciální retro látky představuje volitelný doplněk pro subwoofer NUMAN RetroSub.Silný spoj zajišťuje snadné připojení a odpojení potahu. Vnitřní okraje jsou proto ošetřeny vrstvou PU laku na ochranu před poškrábáním a poškozením.Jednoduchý design na nejvyšší úrovni, ve kterém se navzájem mísí klasické a inovativní detaily, následně splývající do nadčasového celku. (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Numan RetroSub Cover, černohnědý, textilní kryt pro aktivní subwoofer, potah pro reproduktor, 2 kusy

Numan RetroSub Cover, hnědý, textilní kryt pro aktivní subwoofer, potah pro reproduktor, 2 kusy

Numan RetroSub Cover, hnědý, textilní kryt pro aktivní subwoofer, potah pro reproduktor, 2 kusy
Detail

NEKOMPROMISNÍ RETRO VZHLEDŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní, stylově autentický design. Textilní kryt vyhotovený ze speciální retro látky představuje volitelný doplněk pro subwoofer NUMAN RetroSub.Silný spoj zajišťuje snadné připojení a odpojení potahu. Vnitřní okraje jsou proto ošetřeny vrstvou PU laku na ochranu před poškrábáním a poškozením.Jednoduchý design na nejvyšší úrovni, ve kterém se navzájem mísí klasické a inovativní detaily, následně splývající do nadčasového celku. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Numan RetroSub Cover, hnědý, textilní kryt pro aktivní subwoofer, potah pro reproduktor, 2 kusy

Numan RetroSub Cover, černohnědý, textilní kryt pro aktivní subwoofer, potah pro reproduktor, 2 kusy

Numan RetroSub Cover, černohnědý, textilní kryt pro aktivní subwoofer, potah pro reproduktor, 2 kusy
Detail

NEKOMPROMISNÍ RETRO VZHLEDŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní, stylově autentický design. Textilní kryt vyhotovený ze speciální retro látky představuje volitelný doplněk pro subwoofer NUMAN RetroSub.Silný spoj zajišťuje snadné připojení a odpojení potahu. Vnitřní okraje jsou proto ošetřeny vrstvou PU laku na ochranu před poškrábáním a poškozením.Jednoduchý design na nejvyšší úrovni, ve kterém se navzájem mísí klasické a inovativní detaily, následně splývající do nadčasového celku. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Numan RetroSub Cover, černohnědý, textilní kryt pro aktivní subwoofer, potah pro reproduktor, 2 kusy

Bellatex Sada koupelnových předložek Jadran 3D, 60 x 100 cm, 50 x 60 cm

Bellatex Sada koupelnových předložek Jadran 3D, 60 x 100 cm, 50 x 60 cm
Detail

Koupelnové předložky, které okouzlí svým fototiskem s pestrými věrnými barvami. Z vrchní strany je fototisk, z druhé strany protiskluzový latexový nátěr. Lze objednat pouze jako kompletní sadu. Doporučujeme praní bez použití aviváže. (4home.cz)

Podobné produkty ako Bellatex Sada koupelnových předložek Jadran 3D, 60 x 100 cm, 50 x 60 cm

Bellatex Sada koupelnových předložek Kytice 3D, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm

Bellatex Sada koupelnových předložek Kytice 3D, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm
Detail

?Koupelnová sada s moderním 3D potiskem, která se nikdy neokouká. Vyrobeno z příjemného materiálu. Díky svým pestrým barvám rozzáří každou koupelnu. Předložky jsou opatřeny protiskluzovým latexovým nátěrem. Nedoporučujeme používat avivážní prostředky. (4home.cz)

Podobné produkty ako Bellatex Sada koupelnových předložek Kytice 3D, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm
Bellatex Sada koupelnových předložek Micro zelená, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, 2 ks bambusových koupelnových předložek 40x50 cm hnědá, Bellatex Sada koupelnových předložek Avangard Louka zelená, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, AmeliaHome Sada koupelnových předložek Bati vínová, 2 ks 50 x 80 cm, 40 x 50 cm, AmeliaHome Sada koupelnových předložek Bati tyrkysová, 2 ks 50 x 80 cm, 40 x 50 cm, Bellatex Sada koupelnových předložek Micro růžová, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, Bellatex Sada koupelnových předložek Ultra Magnolie, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, Bellatex Sada koupelnových předložek Micro béžová, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, Bellatex Sada koupelnových předložek Standard Oblouky, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, Bellatex Sada koupelnových předložek Lilie 3D, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, Bellatex Sada koupelnových předložek Ornament 3D, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, Bellatex Sada koupelnových předložek Micro bordó, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, Bellatex Sada koupelnových předložek Růžičky 3D, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, Bellatex Sada koupelnových předložek Micro šedá, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, Bellatex Sada koupelnových předložek Kosočtverce 3D, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, Bellatex Sada koupelnových předložek Kytice 3D, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, Bellatex Sada koupelnových předložek Klubíčka 3D, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, Bellatex Sada koupelnových předložek Jadran 3D, 60 x 100 cm, 50 x 60 cm, Bellatex Sada koupelnových předložek Avangard Květy šedá, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, Bellatex Sada koupelnových předložek Avangard Srdce červená, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm, Bellatex Sada koupelnových předložek Standard Dráhy šedá, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm