Sada DERMACOL Hydratace a omlazení - Hyaluron Therapy

Dermacol 3D Hyaluron Therapy Set - Dárková sada

Dermacol 3D Hyaluron Therapy  Set - Dárková sada

3D Hyaluron Therapy Set - Dárková sada obsahuje: 150 ml Hyaluron Therapy 3D Cleansing Oil - Čisticí pleťový olej - šetrně čistí pleť - odstraňuje nečistoty a voděodolný make-up - regeneruje - chrání pleť proti stárnutí - snadno se smyje - nezanechává mastný pocit - dermatologicky testováno - neobsahuje parabeny a silikony Použití: Naneste na vatový tampónek a jemnými krouživými pohyby odstraňte make-up. Neoplachujte. 30 g Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť ( odstín 210 ) - vhodný pro všechny typy pletí - díky svému složení odolává vlhkosti i mořské vodě - obsahuje 50 % pigmentu, proto je právě v oblasti zahlazování stop našich pleťových nedokonalostí neporazitelnou zbraní Použití: Velmi malé množství tohoto make-upu postačí k retuši drobných nedostatků pleti. Celý obličej… (prodejparfemu.cz)

Dermacol 3D Hyaluron Therapy dárková kazeta dárková sada

Dermacol 3D Hyaluron Therapy dárková kazeta dárková sada

Dermacol 3D Hyaluron Therapy Dárková kazeta pro ženy remodelační denní pleťová péče 50 ml + čisticí pleťový olej 150 ml + kosmetická taštička (parfemy-elnino.cz)

Dermacol 3D Hyaluron Therapy dárková kazeta dárková sada

Dermacol 3D Hyaluron Therapy dárková kazeta dárková sada

Dermacol 3D Hyaluron Therapy Dárková kazeta pro ženy čisticí pleťový olej 150 ml + make-up Cover SPF30 30 g 210 + kosmetická taštička (parfemy-elnino.cz)

Dermacol 3D Hyaluron Therapy Set III - Dárková sada pro ženy

Dermacol 3D Hyaluron Therapy Set III - Dárková sada pro ženy

3D Hyaluron Therapy Set III - Dárková sada pro ženy obsahuje: 50 ml Hyaluron Therapy 3D Wrinkle Filler Day Cream - Remodelační denní krém - dlouhodobě navrací tváři kontury - viditelně vyhlazuje vrásky - zvyšuje celodenní hydrataci a svěžest pleti - zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu - omlazuje - zklidňuje - okamžitě viditelný efekt již první den - zlepšuje pevnost pokožky o 35% - zlepšuje vzhled výrazových vrásek o 12% - redukuje povrch vrásek o 36% a jejich hloubku o 20% Použití: Aplikujte ráno na očištěnou pleť obličeje a krku, vyjma okolí očí. Vyhněte se kontaktu s očima. 50 ml Hyaluron Therapy 3D Wrinkle Filler Night Cream - Remodelační noční krém - vhodný pro všechny typy pleti - dlouhodobě navrací tváři kontury - viditelně vyhlazuje vrásky - zajišťuje intenzivní hydrataci,… (prodejparfemu.cz)

Dermacol 3D Hyaluron Therapy Set II - Dárková sada pro ženy

Dermacol 3D Hyaluron Therapy Set II - Dárková sada pro ženy

3D Hyaluron Therapy Set II - Dárková sada pro ženy obsahuje: 50 ml Hyaluron Therapy 3D Wrinkle Filler Day Cream - Remodelační denní krém - obnovuje 3D strukturu a hustotu pokožky - vyplňuje vrásky a je tak alternativou hyaluronových injekcí - vhodný pro všechny typy pleti - dlouhodobě navrací tváři kontury - viditelně vyhlazuje vrásky - zvyšuje celodenní hydrataci a svěžest pleti - zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu - omlazuje - zklidňuje Použití: Aplikujte ráno na očištěnou pleť obličeje a krku, vyjma okolí očí. Vyhněte se kontaktu s očima. 400 ml Čisticí micelární voda s kyselinou hyaluronovou - tonizuje - neobsahuje mýdlo, alkohol a parfemace - nedráždí a nevysušuje - zanechává pleť jemnou a vláčnou Použití: Ráno a večer aplikujte na pleť pomocí vatového tampónku. Nejprve odličte… (prodejparfemu.cz)

Dermacol Hyaluron Therapy 3D denní kr.SPF15 50ml

Dermacol Hyaluron Therapy 3D noční krém 50ml

Dermacol Hyaluron Therapy 3D inten.hydr.maska 2x8g

Dermacol Hyaluron Therapy 3D inten.hydr.maska 2x8g

(benu.cz)

Dermacol Hyaluron Therapy remodelační maska 3D 16ml

Dermacol Hyaluron Therapy remodelační maska 3D 16ml

Jedinečná gel-krémová maska s kyselinou hyalurovovou a silným protivráskovym komplexem. Chrání pleť před oxidativním stresem a zklidňuje ji. Při pravidelné aplikaci redukuje vrásky, zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu a omlazuje pleť. (pilulka.cz)

Dermacol Hyaluron Therapy 3D krém na oči+rty 15ml

Dermacol Hyaluron Therapy remodelační denní krém 50ml

Dermacol Hyaluron Therapy remodelační denní krém 50ml

Jedinečný denní krém s kyselinou hyalurovovou a silným protivráskovým komplexem. Obnovuje 3D strukturu a hustotu pokožky, vyplňuje vrásky a je tak alternativou hyaluronových injekcí. Vhodný pro všechny věkové kategorie od 30 let. Pro všechny typy pleti. (pilulka.cz)

Dermacol Hyaluron Therapy 3D remodelační noční krém 50 ml

Dermacol Hyaluron Therapy 3D remodelační noční krém 50 ml

Dermacol Hyaluron Therapy Remodelační noční krém obsahuje sférickou kyselinu hyaluronovou se silným vyhlazujícím komplexem. Krém obnovuje 3D strukturu a hustotu pokožky, vyhlazuje ji a je tak alternativou hyaluronových injekcí. Po používání remodelačního krému budete mít pleť viditelně vyhlazenou, zklidněnou, hydratovanou svěží a na první pohled mladistvě vypadající. Výsledek: Dlouhodobě navrací tváři kontury. Hydratuje a osvěžuje pleť. Zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu. Složení: Vitamin E - antioxidační účinky Bambucké máslo - zjemňuje a uklidňuje Přírodní mandlový olej - vyživuje, zvláčňuje, zklidňuje Glycerin - hydratuje Použití: Krém aplikujte každý večer na dokonale očištěnou pleť. Aplikaci provádějte krouživými pohyby směrem od vnitřní k vnější straně obličeje. (drmax.cz)

Dermacol 3D Hyaluron Therapy denní pleťový krém 50 ml pro ženy

Dermacol 3D Hyaluron Therapy denní pleťový krém 50 ml pro ženy

Dermacol 3D Hyaluron Therapy Denní pleťový krém pro ženy 50 ml (parfemy-elnino.cz)

Dermacol Hyaluron Therapy remodelační krém na oči a rty 15ml

Dermacol Hyaluron Therapy remodelační krém na oči a rty 15ml

Krém na oči a rty s čistou sférickou kyselinou hyalurovovou a silným protivráskovým komplexem. Obnovuje 3D strukturu a hustotu pokožky, vyplňuje vrásky a je tak alternativou hyaluronových injekcí. Dermatologicky testováno. Pro všechny typy pleti. (pilulka.cz)

Dermacol Hyaluron Therapy 3D remodelační denní krém SPF15 50 ml

Dermacol Hyaluron Therapy 3D remodelační denní krém SPF15 50 ml

Dermacol Hyaluron Therapy Remodelační denní krém obsahuje sférickou kyselinu hyaluronovou se silným vyhlazujícím komplexem. Krém obnovuje 3D strukturu a hustotu pokožky, vyhlazuje ji a je tak alternativou hyaluronových injekcí. Po používání remodelačního krému budete mít pleť viditelně vyhlazenou, zklidněnou, hydratovanou svěží a na první pohled mladistvě vypadající. Výsledek: Dlouhodobě navrací tváři kontury. Hydratuje a osvěžuje pleť. Zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu. Složení: Kalpariane - extrakt z hnědé řasy obnovuje elasticitu Vitamin E - antioxidační účinky Bambucké máslo - zjemňuje a zklidňuje Přírodní mandlový olej - vyživuje, zvláčňuje, zklidňuje Glycerin - hydratuje Použití: Krém aplikujte každé ráno na dokonale očištěnou pleť. Aplikaci provádějte krouživými pohyby směrem od… (drmax.cz)

Dermacol 3D Hyaluron Therapy pleťová maska 16 ml pro ženy

Dermacol 3D Hyaluron Therapy pleťová maska 16 ml pro ženy

Dermacol 3D Hyaluron Therapy Pleťová maska pro ženy 16 ml (parfemy-elnino.cz)

Dermacol 3D Hyaluron Therapy noční pleťový krém 50 ml pro ženy

Dermacol 3D Hyaluron Therapy noční pleťový krém 50 ml pro ženy

Dermacol 3D Hyaluron Therapy Noční pleťový krém pro ženy 50 ml (parfemy-elnino.cz)

Dermacol Hyaluron Therapy 3D Wrinkle Filler Day Cream - Remodelační…

Dermacol Hyaluron Therapy 3D Wrinkle Filler Day Cream - Remodelační denní krém 50 ml

Hyaluron Therapy 3D Wrinkle Filler Day Cream - Remodelační denní krém - dlouhodobě navrací tváři kontury - viditelně vyhlazuje vrásky - zvyšuje celodenní hydrataci a svěžest pleti - zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu - omlazuje - zklidňuje Použití: Aplikujte ráno na očištěnou pleť obličeje a krku, vyjma okolí očí. Vyhněte se kontaktu s očima. (prodejparfemu.cz)

Dermacol Osvěžující hydratační maska na oči 3D Hyaluron Therapy 6 x…

Dermacol Osvěžující hydratační maska na oči 3D Hyaluron Therapy  6 x 6 g

Popis Osvěžující hydratační maska na oči je jedinečná, velmi efektivní, remodelační péče vyplňující vrásky a obnovující 3D strukturu pokožky! Vlastnosti Pro všechny typy pleti Bez parfemace Bez parabenů Dermatologicky testováno Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Aplikujte na očištěnou pleť jemným přitlačením pod oči, vyhněte… (ageo.cz)

Dermacol Hyaluron Therapy 3D Cleansing Oil - Čisticí pleťový olej 150…

Dermacol Hyaluron Therapy 3D Cleansing Oil - Čisticí pleťový olej 150 ml

Hyaluron Therapy 3D Cleansing Oil - Čisticí pleťový olej - jemný čisticí pleťový olej s kyselinou hyaluronovou šetrně odličuje i voděodolný make-up z obličeje, očí i rtů - regeneruje - chrání pleť proti stárnutí - snadno se smyje - nezanechává mastný pocit - dermatologicky testováno - neobsahuje parabeny a silikony Použití: Naneste na vatový tampónek a jemnými krouživými pohyby odstraňte make-up. Neoplachujte. (prodejparfemu.cz)

Dermacol Hyaluron Therapy 3D remodelační intenzivní hydratační maska…

Dermacol Hyaluron Therapy 3D remodelační intenzivní hydratační maska 2 x 8 g

Dermacol Hyaluron Therapy Intanzivní hydratační maska obsahuje kyselinu hyaluronovou se silným vyhlazujícím komplexem. Obnovuje 3D strukturu a hustotu pokožky, vyhlazuje ji a je tak alternativou hyaluronových injekcí. Po používání hydratační masky budete mít pleť viditelně vyhlazenou, zklidněnou, hydratovanou svěží a na první pohled mladistvě vypadající. Výsledek: Dlouhodobě navrací tváři kontury. Hydratuje a osvěžuje pleť. Zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu. Složení: Vitamin E - antioxidační účinky Bambucké máslo - zjemňuje a uklidňuje Přírodní mandlový olej - vyživuje, zvláčňuje, zklidňuje Glycerin - hydratuje Použití: Masku aplikujte v silné vrstvě na obličej, krk, dekolt s vynecháním očních partií. Nechte působit 15-20 minut. Masku odstraňte navlhčeným vatovým tamponem a poté pleť… (drmax.cz)

Dermacol Hyaluron Therapy 3D remodelační krém na oči a rty 15 ml

Dermacol Hyaluron Therapy 3D remodelační krém na oči a rty 15 ml

Dermacol Hyaluron Therapy Remodelační krém na oči a rty obsahuje sférickou kyselinu hyaluronovou se silným vyhlazujícím komplexem. Krém obnovuje 3D strukturu a hustotu pokožky, vyhlazuje ji a je tak alternativou hyaluronových injekcí. Po používání remodelačního krému na oči a rty budete mít pleť kolem očí a rtů viditelně vyhlazenou, zklidněnou a svěží. Krém vám zajistí celodenní hydrataci pleti. Výsledek: Zlepšuje pevnost pleti. Hydratuje a osvěžuje pleť. Vyhlazuje pleť v okolí očí a kolem rtů. Složení: Kyselina hyaluronová - podporuje hydrataci pokožky Glycerin - hydratuje Použití: Krém aplikujte každé ráno a večer v okolí očí a rtů. Jemně vklepejte, dokud se krém nevstřebá. (drmax.cz)

Dermacol Hyaluron Therapy 3D Wrinkle Filler Night Cream - Remodelační…

Dermacol Hyaluron Therapy 3D Wrinkle Filler Night Cream - Remodelační noční krém  50 ml

Hyaluron Therapy 3D Wrinkle Filler Night Cream - Remodelační noční krém - dlouhodobě navrací tváři kontury - viditelně vyhlazuje vrásky - zajišťuje intenzivní hydrataci, výživu pleti a regeneraci - zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu - omlazuje - zklidňuje Použití: Aplikujte večer na očištěnou pleť obličeje a krku, vyjma okolí očí. Vyhněte se kontaktu s očima. (prodejparfemu.cz)

Dermacol 3D Hyaluron Therapy 6 x - Osvěžující hydratační maska na oči…

Dermacol 3D Hyaluron Therapy 6 x - Osvěžující hydratační maska na oči  6.0 g

3D Hyaluron Therapy 6 x - Osvěžující hydratační maska na oči - osvěžující hydratační maska na oči je jedinečná, velmi efektivní, remodelační péče vyplňující vrásky a obnovující 3D strukturu pokožky - osvěžující hydratační maska na oči  perfektně rozjasní oblast očí - gelová chladivá textura a kyselina hyaluronová dodá jemné pokožce extra dávku hydratace a osvěžení - vyhlazuje jemné linky pod očima a zabraňuje jejich vzniku - zvyšuje elasticitu pokožky očního okolí - okamžitě  odstraňuje otoky a tmavé kruhy - intenzivně regeneruje a zklidňuje - pro všechny typy pleti - bez parfemace a parabenů - dermatologicky testováno - balení na 6 použití Použití: Aplikujte na očištěnou pleť jemným přitlačením pod oči a nechte působit 15-20 minut. Vyhněte se kontaktu se sliznicí oka. Masku sejměte a… (prodejparfemu.cz)

Dermacol Hyaluron Therapy 3D Eye & Lip Wrinkle Filler Cream -…

Dermacol Hyaluron Therapy 3D Eye & Lip Wrinkle Filler Cream - Remodelační krém na oči a rty 15 ml

Hyaluron Therapy 3D Eye & Lip Wrinkle Filler Cream - Remodelační krém na oči a rty - dlouhodobě omlazuje pleť - viditelně vyhlazuje vrásky - zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu - zklidňuje, zajišťuje celodenní hydrataci a svěžest pleti Použití: Ráno a večer jemně vklepejte krém do oblasti očí a rtů. (prodejparfemu.cz)

Dermacol 3D Hyaluron Therapy Eye&Lip Wrinkle Filler Cream oční krém…

Dermacol 3D Hyaluron Therapy Eye&Lip Wrinkle Filler Cream oční krém 15 ml pro ženy

Dermacol 3D Hyaluron Therapy Eye&Lip Wrinkle Filler Cream Oční krém pro ženy 15 ml (parfemy-elnino.cz)

Detoxikační vodní kúry pro léčení a omlazení: Když má tělo žízeň (978…

Detoxikační vodní kúry pro léčení a omlazení: Když má tělo žízeň (978-80-7336-163-1)

Kniha – autor Christopher Vasey, 136 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Dostatečné množství vody je pro správné fungování organismu nutností,ale zároveň i prostředkem, jak předcházet mnoha chorobám a jak je léčit. Patří mezi ně nedostatek energie, depresivní stavy, ekzémy, revma, problémy s krevním tlakem, vysoká hladina cholesterolu, zácpa, obezita, záněty močového měchýře, infekce močových cest atd. Příčinou těchto a mnoha dalších problémů může být nedostatek vody, a tak je lze také léčit - jednoduše obyčejnou vodou! Pijeme-li dostatečné množství vody, představuje to mimořádně omlazující faktor pro kůži i pro celé tělo a zdroj nevídané vitality...Člověk dnes potřebuje mnohem více vody, než kdysi, a to kvůli přejídání, koncentrovaným a přesoleným potravinám, tabáku, alkoholu,… (alza.cz)

Dermacol Hyaluron Set - Dárková sada pro ženy

Dermacol Hyaluron Set - Dárková sada pro ženy

Hyaluron Set - Dárková sada pro ženy obsahuje: 150 ml Hyaluron Therapy 3D Cleansing Oil - Čisticí pleťový olej - šetrně čistí pleť - odstraňuje nečistoty a voděodolný make-up - regeneruje - chrání pleť proti stárnutí - snadno se smyje - nezanechává mastný pocit - dermatologicky testováno - neobsahuje parabeny a silikony Použití: Naneste na vatový tampónek a jemnými krouživými pohyby odstraňte make-up. Neoplachujte. 50 ml Hyaluron Therapy 3D Wrinkle Filler Day Cream - Remodelační denní krém - s čistou sférickou kyselinou hyaluronovou a silným protivráskovým komplexem - obnovuje 3D strukturu a hustotu pokožky - vhodný pro všechny typy pleti - dlouhodobě navrací tváři kontury - viditelně vyhlazuje vrásky - zvyšuje celodenní hydrataci a svěžest pleti - zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu … (prodejparfemu.cz)

Taoistické kosmické léčení: Čchi-kungové principy léčení barvami pro…

Taoistické kosmické léčení: Čchi-kungové principy léčení barvami pro detoxikaci a omlazení těla (978-80-7336-759-6)

Kniha – autor Mantak Chia, 0 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Dermacol Aqua Beauty Woman Set - Dárková sada pro hydrataci pleti

Dermacol Aqua Beauty Woman Set - Dárková sada pro hydrataci pleti

Aqua Beauty Woman Set - Dárková sada pro hydrataci pleti 50 ml Aqua Beauty - Hydratační pleťový krém - krém je vhodný pro denní i noční použití - složení obohacené o komplex AQUAXYL a kyselinou Hyaluronovou optimalizuje obsah vody v pokožce a zabraňuje jejímu vysoušení - extrakty z mořských řas, vitamíny a přírodní oleje obnovují elasticitu pleti, regenerují ji a chrání před nepříznivými vlivy okolního prostředí - odlehčená textura optimalizuje rovnováhu hydratace v pleti a zpomaluje známky stárnutí - pleť je dokonale hydratovaná po celých 24 hodin - vhodný pro všechny typy pleti. S pleťovým krémem Aqua Beauty bude Vaše pleť vypadat mladistvě a bude hydratovaná a svěží Použití: Aplikujte ráno a večer na dokonale odlíčenou pleť, krk a dekolt. 150 ml Aqua Beauty Cleansing Gel - Čisticí… (prodejparfemu.cz)

Dermacol Hyaluron čisticí micelární voda 400 ml

Dermacol Hyaluron čisticí micelární voda 400 ml

Dermacol Hyaluron Čistící micelární voda má bohaté složení, které zajistí vaší pleti dokonalou hydrataci, výživu a regeneraci. Obsahuje speciální komplex Hydroveg VV, který rychle regeneruje pleť, kyselina hyaluronová zajišťuje dostatečnou hydrataci a podporuje tvorbu kolagenu, alantoin vyživuje a termální voda vaši pleť osvěží a celkově zklidní. Micelární voda nedráždí ani citlivé oči a je proto vhodná i pro uživatelky kontaktních čoček. Výsledek: Hydratovaná, vyživená a regenerovaná pleť. Svěží pleť bez vysušení. Zklidněná pleť. Složení: Komplex Hydroveg VV - regeneruje pleť Kyselina hyaluronová - podporuje hydrataci pleti Glycerin - hydratuje Allantoin - regeneruje pleť Urea - udržuje optimální hydrataci v pleti Termální voda - vyživuje, osvěžuje a zklidňuje Použití: Čistící micelární… (drmax.cz)

Farouk Systems Biosilk Hydrating Therapy Conditioner - Kondicionér…

Farouk Systems Biosilk Hydrating Therapy Conditioner - Kondicionér pro hydrataci vlasů 355 ml

Biosilk Hydrating Therapy Conditioner - Kondicionér pro hydrataci vlasů - dodává suchým vlasům optimální hydrataci - obsahuje olej z Marakuji a hedvábí zanechává tak vlasy pevnější - díky vyživujícím vlastnostem látky quinoa (merlík) jsou vlasy měkké a hydratované Použití: Aplikujte na umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Dermacol Hyaluron micelární voda 400 ml pro ženy

Dermacol Hyaluron micelární voda 400 ml pro ženy

Dermacol Hyaluron Micelární voda pro ženy 400 ml (parfemy-elnino.cz)

Dermacol Hyaluron čisticí micelární voda 400ml

Dermacol Hyaluron jemný čisticí krém 100ml

Dermacol Hyaluron jemný čisticí krém 100ml

(benu.cz)

Dermacol Hyaluron jemný čisticí krém 100 ml

Dermacol Hyaluron jemný čisticí krém 100 ml

Dermacol Hyaluron Aloe vera jemný čistící krém obsahuje kyselinu hyaluronovou, která podporuje dokonalou hydrataci pleti. Krém čistí pleť do hloubky, podporuje obnovu buněk a navrací pleti pružnost. Vaše pleť bude po používání Aloe vera jemného čistícího krému účinně hydratovaná bez nepříjemného pocitu pnutí. Krém neobsahuje parabeny ani silikony. Výsledek: Regenerovaná pleť. Pleť viditelně rozzářená. Hydratovaná pleť bez nepříjemného pocitu pnutí. Složení: Kyselina hyaluronová - podporuje hydrataci pleti Glycerin - hydratuje Použití: Krém aplikujte krouživými pohyby na pleť a poté odstraňte navlhčeným vatovým tamponem. Aplikujte každé ráno a večer na pokožku obličeje, krku a dekolt. (drmax.cz)

Dermacol Hyaluron čisticí krém 100 ml pro ženy

Dermacol Hyaluron čisticí krém 100 ml pro ženy

Dermacol Hyaluron Čisticí krém pro ženy 100 ml (parfemy-elnino.cz)

Dermacol Hyaluron tužka na rty 1 g pro ženy Transparent

Dermacol Hyaluron tužka na rty 1 g pro ženy Transparent

Dermacol Hyaluron Tužka na rty pro ženy 1 g Odstín Transparent (parfemy-elnino.cz)

Dermacol Hyaluron Micellar Lotion - Čisticí micelární voda s…

Dermacol Hyaluron Micellar Lotion - Čisticí micelární voda s kyselinou hyaluronovou 400 ml

Hyaluron Micellar Lotion - Čisticí micelární voda s kyselinou hyaluronovou - micelární voda šetrně čistí a odličuje v jednom kroku tvář, oči i rty bez nadměrného tření pokožky - vysoce účinně odstraňuje i voděodolný make-up a nečistoty - tonizuje - neobsahuje mýdlo, alkohol a parfemace - nedráždí a nevysušuje - zanechává pleť jemnou a vláčnou Použití: Ráno a večer aplikujte na pleť pomocí vatového tampónku. Nejprve odličte oči a rty, poté zbytek obličeje. Při odlíčení tváře postupujte vždy směrem od středu obličeje do stran a jemně stírejte. Nakonec nezapomeňte vyčistit také krk a dekolt. Neoplachujte. (prodejparfemu.cz)

Dermacol 3D Hyalluron Therapy, jemný čistící krém 100 ml

Dermacol 3D Hyalluron Therapy, jemný čistící krém  100 ml

Popis Jemný čistící krém Hyalluron hloubkově čistí a regeneruje. Obsahující aloe vera zklidňuje a hydratuje suchou, podrážděnou nebo poškozenou kůži, podporuje regeneraci kůže. Krém je určen pro všechny typy pokožky, především však pro suchou a jemnou pokožku. Nezanechává nepříjemný pocit pnutí a po jeho použití je pleť regenerovaná a rozzářená. Obsah: 100 ml   Vlastnosti Odličuje tvář i oči Neobsahuje mýdlo a alkohol Bez parabenů a silikonů Dermatologicky testováno … (ageo.cz)

Oriflame Krém pro omlazení pleti Diamond Cellular 50ml

Oriflame Krém pro omlazení pleti Diamond Cellular 50ml

Jemný denní krém pro omlazení pleti. (pilulka.cz)

Dermacol Hyalluron Therapy Wash Cream For Face & Eyes - Jemný čistící…

Dermacol Hyalluron Therapy Wash Cream For Face & Eyes - Jemný čistící krém 100 ml

Hyalluron Therapy Wash Cream For Face & Eyes - Jemný čistící krém - jemný čistící krém - kyselina hyaluronová vypíná pleť a má výrazné hydratační účinky - aloe vera zklidňuje a hydratuje suchou, podrážděnou nebo poškozenou kůži, podporuje regeneraci kůže - hloubkově čistí a regeneruje - zjemňuje a hydratuje pleť bez rizika podráždění - nezanechává nepříjemný pocit pnutí - vhodný i pro odlíčení očního make-upu - především pro suchou a jemnou pleť - nahradí běžné odličovací prostředky - pleť je regenerovaná a rozzářená - dermatologicky testováno Použití: Krouživými pohyby naneste na pleť, odstraňte navlhčeným tampónem. Aplikujte ráno a večer na tvář, oči, krk a dekolt. (prodejparfemu.cz)

Omlazení pleti s kyselinou hyaluronovou

Omlazení pleti s kyselinou hyaluronovou

Balíček produktů byl speciálně vybrán a přizpůsoben na omlazení pokožky, boj proti vzniklým vráskám a hydrataci všech typů pleti. (dixo.cz)

Vaseline Vaseline Lip Therapy Selection Lip Therapy - Dárková sada…

Vaseline Vaseline Lip Therapy Selection Lip Therapy - Dárková sada balzámů na rty

Vaseline Lip Therapy Selection Lip Therapy - Dárková sada balzámů na rty 20 g Vaseline Lip Therapy Original - Péče o rty - je čistá vazelína bez parfemace s vysokým hojivým účinkem - rty hloubkově hydratuje a vyživuje. Vazelina je nemastná a nelepivá 20 g Vaseline Lip Therapy Rosy Lips - Péče o rty - obsahuje růžový a mandlový olej - dodává rtům jemnou péči a příjemnou vůni 20 g Vaseline Lip Therapy Cocoa Butter - Péče o rty - s obsahem kakaového másla hydratuje a vyživuje suché a popraskané rty - příjemně voní po kakau a vanilce Použití: Aplikujte na suché a čisté rty. (prodejparfemu.cz)

Systém omlazení (978-80-8100-023-2)

Systém omlazení (978-80-8100-023-2)

Kniha – autor Kacudzo Niši, 138 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Japonský autor Kacudzo Niši sepsal ucelenou filozofii, jež spojuje do komplexního systému prvky starých lékařských praktik, různé metody světových medicínských přístupů i současné poznatky z oblasti přírodní léčby. Autor v této knize uvádí šest pravidel zdraví a různé cviky zaměřené na ovládání energie; pojednává rovněž o léčivé síle rukou, o emocích i jejich léčivých schopnostech a na druhé straně vyzývá k odstranění zhoubných emocí. Věnuje se též léčivému účinku barev a meditace. (alza.cz)

IPL omlazení pleti - vyměnitelná hlavice Latys

IPL omlazení pleti - vyměnitelná hlavice Latys

Vyměnitelná hlavice na omlazení pleti k IPL přístroji Latys. (dixo.cz)

Matis Paris QuickLift, rozjasňující make-up pro omlazení pleti …

Matis Paris QuickLift, rozjasňující make-up pro omlazení pleti  Medium Beige

Popis Matis Paris QuickLift je rozjasňující make-up, který kombinuje dvě nejefektivnější aktivní složky v boji proti předčasnému stárnutí. Dokonale sjednotí vaši pleť a zakryje drobné nedokonalosti. Výsledkem bude mladistvá a zdrává pleť, kterou okouzlíte okolí. Skvěle vaši pleť vypíná a obnovuje její elasticitu. Obsahující kyselina hyaluronová hydratuje pleť a vyhlazuje jemné vrásky. Praktické balení obsahuje pumpičku, která usnadňuje jeho aplikaci. Obsah: 30 ml (ageo.cz)

Nivea Cellular Anti-Age Serum - Sérum pro omlazení pleti 40 ml

Nivea Cellular Anti-Age Serum - Sérum pro omlazení pleti 40 ml

Cellular Anti-Age Serum - Sérum pro omlazení pleti - okamžitě zjemňuje pleť, která je příjemnější na dotek - již po dvou týdnech používání redukuje jemné linky a vyhlazuje pleť - po čtyřech týdnech používání jsou vrásky redukovány a pleť je pevnější Použití: Naneste malé množství séra na důkladně vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Jemně vmasírujte krouživými pohyby směrem nahoru. Poté naneste denní nebo noční krém pro omlazení pleti Cellular Anti-Age. Vhodné pro každodenní použití. (prodejparfemu.cz)

English Tea Shop BIO Wellness čaj - Omlazení 20 sáčků

English Tea Shop BIO Wellness čaj - Omlazení 20 sáčků

Pozvedněte svého mladistvého ducha s osvěžujícímBIO Wellness čajem - Omlazení. Povzbuzující koktejl rakytníku a antioxidanty z jahod, borůvek, ostružin smíchaných s bio šípkem a rubínovým ibiškem. Hluboké aroma a kouzelné vůně tohoto ovocného nápoje vás přimějí dát si ho opět. Popis Čaje English Tea Shop vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Vyzkoušejte umění čaje tak, jako nikdy předtím. Vytvořili jsme každý z těchto čajů s velkou dávkou péče a vášně pro vaše blaho a uspokojení. Zdravé čaje s velkolepou chutí. Složení BIO Ibišek súdánský (Ibišek rozella, Sléz africký, Hibiscus sabdariffa) Bio šípek BIO Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) Jahodník obecný (Fragaria vesca, BIO jahody) BIO Borůvka černá (Vaccinium myrtillus, plody) Ostružiník ježiník … (prodejparfemu.cz)

Timotei Hydratace a lehkost kondicionér 300 ml

Timotei Hydratace a lehkost kondicionér 300 ml

Popis Bez parabenů. Bez silikonů. Bez barviv. Kondicionér Timotei Hydratace a lehkost pro normální až mírně suché vlasy. Hýčkejte se tímto příjemně vonícím Timotei kondicionérem, obohaceným o kokosové mléko a výtažek z aloe vera. Vyživuje vaše vlasy zatímco je zanechá lehké, takže si můžete vychutnat hebkost, hladkost a lesk* vlasů. *Při použití šamponu a kondicionéru vs. šampon bez kondicionačních složek. Použití: Po použití šamponu Hydratace a lehkost, naneste na mokré vlasy a poté důkladně opláchněte. Struktura:  Aqua (water), Cetearyl alcohol, Stearamidopropyl dimethylamine, Aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice powder, Behentrimonium chloride, Cocos nucifera … (ageo.cz)

Taoistická cesta omlazení: Automasáž čchi (978-80-7336-688-9)

Taoistická cesta omlazení: Automasáž čchi (978-80-7336-688-9)

Kniha – autor Chia Mantak, 120 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá V této knize vám mistr Mantak Chia předkládá celý svůj systém technik, které vytvořil.. Sestavil z nich logický, praktický a snadno proveditelný postup, jenž vám odhalí metody, které taoističtí mistři používali k udržení svého mládí. Vysvětlí vám také teorii energetických jevů na pozadí automasáže čchi i dopad negativních emocí na vnitřní orgány a nervový systém. (alza.cz)

Biotherm Blue Therapy Accelerated dárková kazeta dárková sada

Biotherm Blue Therapy Accelerated dárková kazeta dárková sada

Biotherm Blue Therapy Accelerated Dárková kazeta pro ženy denní pleťová péče 50 ml + noční pleťová péče 15 ml + pleťové sérum 10 ml + péče o oční okolí 5 ml (parfemy-elnino.cz)

Astrid Hyaluron Plus Set - Dárková sada zpevňující péče

Astrid Hyaluron Plus Set - Dárková sada zpevňující péče

Hyaluron Plus Set - Dárková sada zpevňující péče obsahuje: 50 ml Hyaluron Plus Cream - Zpevňující denní krém proti vráskám - dermatologicky testováno - doporučený věk: 40 - 50 let - redukuje vrásky - hydratuje pleť do hloubky - zanechává ji pevnou a pružnou Použití: Aplikujte každý den ráno na důkladně vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Vyhněte se oblasti kolem očí. 50 ml Hyaluron Plus Cream - Zpevňující noční krém proti vráskám - dermatologicky testováno - doporučený věk: 40 - 50 let - redukuje vrásky - hydratuje pleť do hloubky - zanechává ji pevnou a pružnou Použití: Aplikujte každý večer na důkladně vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Vyhněte se oblasti kolem očí. (prodejparfemu.cz)

Oriflame Noční péče pro omlazení pleti Diamond Cellular 30ml

Oriflame Noční péče pro omlazení pleti Diamond Cellular 30ml

Profesionální noční péče zmírňující projevy stárnutí pokožky. (pilulka.cz)

Nivea Cellular Anti-Age oční krém pro omlazení pleti 15 ml

Nivea Cellular Anti-Age oční krém pro omlazení pleti 15 ml

Popis Nivea® Oční krém pro omlazení pleti Cellular Anti-Age Lehké složení bez parfému, speciálně vyvinuté pro citlivou pleť očního okolí, s obsahem kyseliny hyaluronové, extraktem z magnolie a kreatinem, při pravidelném používání zvyšuje obnovu buněk, které tak mají více vitality, rychleji se regenerují a pleť díky tomu vypadá mladší. Vlastnosti: Redukuje jemné linky a vrásky pod očima. Zpevnění pleti. Kyselina hyaluronová & extrakt z magnolie. Dermatologicky a oftalmologicky testováno a schváleno. Výsledek: Redukuje jemné linky a vrásky pod očima. Intenzivně hydratuje citlivou pleť kolem očí. Oční okolí vypadá svěže. (ageo.cz)

Nivea Oční krém pro omlazení pleti Cellular Anti-Age 15 ml

Nivea Oční krém pro omlazení pleti Cellular Anti-Age 15 ml

Oční krém pro omlazení pleti Cellular Anti-Age - redukuje vrásky a jemné linky - zpevňuje pleť - intenzivně hydratuje - podporuje přirozenou obnovu a odolnost pleti - osvěžuje oční okolí - vhodné i pro uživatelky kontaktních čoček - bez parfému Použití: Malé množství krému denně vklepejte do oblasti kolem očí. (prodejparfemu.cz)

Fytofontana Stem Cells Hyaluron 1+1 Set - Dárková sada

Fytofontana Stem Cells Hyaluron 1+1 Set - Dárková sada

Hyaluron 1+1 Set - Dárková sada obsahuje: 30 ml Pigment Emulsion - Emulze s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace SPF 25 - emulze s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace SPF 25 cíleně a šetrně působí na poruchy pigmentace - zesvětluje silně pigmentovanou pokožku, vyrovnává tón pleti a podporuje zmírnění vrásek - testy prokázaly po 9 dnech, snížení aktivity enzymu tyrosináza, který je potřebný pro produkci melaninu o 55% Použití: Aplikujte večer na celou tvář i krk. 125 ml Pure Eye - Dvoufázový odličovač očních partií s kmenovými buňkami - dvoufázový odličovač očních partií s kmenovými buňkami ošetřuje jemné a citlivé okolí očí, zmírňuje vrásky okolo očí - obsahuje 2 fáze pro dokonalé odlíčení i voděodolného make-upu, nevysušuje a neobsahuje mýdlo ani alkohol Použití:… (prodejparfemu.cz)

Estée Lauder Intenzivně zpevňující sérum pro omlazení pleti…

Estée Lauder Intenzivně zpevňující sérum pro omlazení pleti Perfectionist Pro  30 ml

Intenzivně zpevňující sérum pro omlazení pleti Perfectionist Pro od značk Estée Lauder je luxusní kosmetický přípravek, který viditelně vyhlazuje vrásky a vypíná pleť. Tento vysokorychlostní vzorec poskytuje viditelné zlepšení pleti pro celkový přirozený, vyhlazený a mladistvý vzhled. Vaše pokožka bude po použití rozzářená, hydratovaná a omlazená. PopisVlastnosti: zpevňující sérum pro všechny typy pleti, s liftingovým účinkem, vyhlazuje vrásky, hydratuje pleť, viditelně ji omlazuje, dermatologicky testováno. Jak používatRáno nebo večer naneste na čistou pleť obličeje, krku a dekoltu. Poté naneste svůj obvyklý denní či noční krém.  (ageo.cz)

Farouk Systems Biosilk Volumizing Therapy dárková kazeta dárková sada

Farouk Systems Biosilk Volumizing Therapy dárková kazeta dárková sada

Farouk Systems Biosilk Volumizing Therapy Dárková kazeta pro ženy šampon 67 ml + kondicionér 67 ml + sérum na vlasy Biosilk Silk Therapy Lite 67 ml + pudr do vlasů 15 g + kosmetická taška (parfemy-elnino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít