Rytířský hrad

Rytířský hrad

Rytířský hrad

Bitva o hrad může začít. Jsi dostatečně opevněný? Vydrží tvůj hrad nápor nepřátel, kteří jsou vyzbrojeni i samostřílem? Díky tomuto hradu si můžeš zkoušet různé obrany a útoky k dobití hradu. Záleží jen na tvojí fantazii, jak bitva bude probíhat a jak dopadne.  Součástí balení je stavba hradu, 2 druhy rytířů a spousta bojových doplňků.  Materiál: plast Rozměr hradu: 28 x 28 x 33 cm Rozměr balení: 42 x 30 x 9 cm Vhodné od 3 let.    (Mrakyhracek.cz)

Rytířský hrad

Rytířský hrad

Rytířský hrad Tento rytířský hrad vezme děti na cestu do říše snů! S touto dřevěnou hračkou je několikahodinová zábava zajištěna – nuda totiž musí zůstat před branami hradu. Rytířský hrad ze dřeva s certifikátem FSC® se skládá ze čtyř zdí a padacího mostu, čtyř věží – jedna má sundavací střechu –, dvou přenosných schodišť a dřevěného zásuvného praporu. Součástí jsou první obyvatelé hradu – dva rytíři a dva koně. Barva: Přírodní barvy a barevný potisk Materiál: Dřevo s certifikátem FSC® Rozměry: (š x v x h): cca 42,5 x 40 x 42,5 cm Příslušenství: Včetně podlahy a návodu k sestavení Pro pohádkové hry Ze dřeva s certifikátem FSC® S mnoha půvabnými detaily (Tchibo - CZ)

Rytířský hrad

Rytířský hrad

Bitva o hrad může začít. Jsi dostatečně opevněný? Vydrží tvůj hrad nápor nepřátel, kteří jsou vyzbrojeni i samostřílem?Díky tomuto hradu si můžeš zkoušet různé obrany a útoky k dobití hradu. Záleží jen na tvojí fantazii, jak bitva bude probíhat a jak dopadne. Součástí balení je stavba hradu, 2 druhy rytířů a spousta bojových doplňků. Materiál: plastRozměr hradu: 28 x 28 x 33 cmRozměr balení: 42 x 30 x 9 cmVhodné od 3 let. (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ
hmotnost:
0 kg

Stan rytířský hrad

Stan rytířský hrad

Stan - hrad o rozměrech cca 105 X 125 cm. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy. Rozměry balení cca 43 x 43 x 6 cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

LEGO LEGO Juniors Rytířský hrad

LEGO LEGO Juniors Rytířský hrad

Stavebnice Lego Juniors pro děti od 4 do 7 let. Obsahuje 480 dílků. (BAMBULE.cz)

Uživatele, kteří hledají "Rytířský hrad" se dívají také na:

Lego castle 70404 královský hrad

Stavebnice TEIFOC RYTÍŘSKÝ HRAD

Stavebnice TEIFOC RYTÍŘSKÝ HRAD

Stavebnice TEIFOC RYTÍŘSKÝ HRAD (TIPA.EU)

Rytířský hrad z cihel Teifoc

Rytířský hrad z cihel Teifoc

Kreativní stavebnice z replik skutečných cihel pro malé i velké stavebníky. Rozmíchej maltu, namaž cihly, postav dům, rozmoč, osuš a můžeš stavět znova další stavbu, stačí ji ponořit na 4-5 hodin do vody a pojivo se rozpustí. Stavebnici lze opakovaně používat. Cihličky jsou pálené voděodolné a velice kvalitní repliky skutečných cihel. Stavebnice je především hračka, ale najde i své uplatnění v květinovém, zahradním aranžma, modelářství. Návod ke stavbě:  příprava malty: rozmíchat 3 lžičky prášku a 1 lžičku vody, míchat do hladka vezmi si cihličku a… (Mrakyhracek.cz)

Alltoys Středověký rytířský hrad s doplňky

Alltoys Středověký rytířský hrad s doplňky

Perfektní plastová hrací sada středověkého hradu s plno funkčních doplňků jako jsou padací dveře, rumpál, vězení, cimbuří nebo žebřík. Součástí setu je spousta ručně malovaných figurek vojáků o koně. Součástí je hromada středověkých zbraní a katapult včetně nábojů - můžeš si tak hrát na obléhání hradu. Figurky jsou ohebné a dokáží nasednout na koně. - Pro děti od 3 let - Rozměry hradu: 44 x 35 cm (Nejlevnejsizbozi.cz)

Hrad rytířský 115 ks s doplňky

Hrad rytířský 115 ks s doplňky

Jsi rytíř a máš svůj krásný hrad, ale ze sousedního království chtějí tvůj hrad dobít. Braň se! Mají žebříky, vysokou věž, samostříl a spoustu bojovníků.  Záleží na tobě, jak dobře máš hrad opevněný a postavený, jestli jejich nápor vydrží.  Stavebnice obsahuje 115 dílků (hrad, 2 druhy rytířů, koně, zbraně, vlajky a další doplňky).  Stavebnice při hraní rozvíjí fantazii a představivost a rozvíjí umění vyprávění příběhů.  Rozměr balení: 61,5 x 49 x 8,5 cm Materiál: plast   (Mrakyhracek.cz)

Hrad rytířský 115 ks s doplňky

Hrad rytířský 115 ks s doplňky

Jsi rytíř a máš svůj krásný hrad, ale ze sousedního království chtějí tvůj hrad dobít. Braň se!Mají žebříky, vysokou věž, samostříl a spoustu bojovníků.  Záleží na tobě, jak dobře máš hrad opevněný a postavený, jestli jejich nápor vydrží. Stavebnice obsahuje 115 dílků (hrad, 2 druhy rytířů, koně, zbraně, vlajky a další doplňky). Stavebnice při hraní rozvíjí fantazii a představivost a rozvíjí umění vyprávění příběhů. Rozměr balení: 61,5 x 49 x 8,5 cmMateriál: plast (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ
hmotnost:
0 kg

Nauč se tvořit: Koláže a přáníčka z papíru (978-80-242-4319-1)

Nauč se tvořit: Koláže a přáníčka z papíru (978-80-242-4319-1)

Kniha – autor Rosa M. Curto, 72 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá S touto názornou příručkou se děti od předškolního věku krok za krokem a zábavnou formou naučí tvořit předměty z nejrůznějších druhů papíru. V první části knížky naleznou návody, jak si vyrobit například plující loď, domek se zahrádkou, listnatý strom, kouzelného motýlka nebo rytířský hrad, ve druhé části je čeká spousta nápadů na originální kartičky, které se mohou využít jako přání, pozvánky, gratulace apod. Tvůrčí přístup k rozvoji výtvarného cítění a manuální zručnosti dětí ocení jistě i rodiče a učitelé (Alza.cz)

Kord rytířský 63cm

Kord rytířský 63cm

Kord Ať už jsi princ, mušketýr či voják, udělá ti radost tento plastový kord. Vysvoboď princeznu či vybraj bitvu. Tento meč je 63 cm dlouhý. Určeno: pro holky i kluky Věk: 3+ (Mrakyhracek.cz)

Tričko Rytířské brnění

Tričko Rytířské brnění

O KVALITĚ NAŠICH PRODUKTŮKvalitaVětšina výrobců používá benzínové (plastové) inkousty, které se "lepí" na povrch trička. Vytvářejí tak drsný povrch a obsahují toxické ftaláty. Na výrobu našich triček se však využívají nejkvalitnější inkousty na vodní bázi, které zaručí dokonalost našich fotorealistických obrázků. Barva se nanáší rovnou na vlákna, takže se trička nevyperou a ani nepustí barvu.VýdržNaše trička jsou ze 100% předeprané bavlny (i vlákno, které tričko drží pohromadě, je bavlna). Pokud se pere podle instrukcí, ve studené vodě (resp. na 30 stupňů), tak tričko si nejenže zachová svou původní velikost, ale motiv na něm vydrží během dlouhých let.ZdravíTrička The Mountain mají 100% certifikát Oekotex (jeden z nejvyšších standardů na celém světě). To zaručuje, že trička… (Dedoles.cz)

Rytířská hrací sada

Rytířská hrací sada

Rytířská sada v síťce obsahuje přilbu, štít, meč s pochvou a brnění. Vyrobeno z kvalitního plastu. (BAMBULE.cz)

Meč plastový rytířský/gladiator

Meč plastový rytířský/gladiator

Meč plastový rytířský/gladiator (Mrakyhracek.cz)

Meč rytířský 50 cm

Meč rytířský 50 cm

Rytířský meč o velikosti 50cm. Hračka je vyráběna ve více variantách. Varianta je dodávána podle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji do poznámky v objednávce, pokusíme se ji zajistit. Cena se vztahuje na 1 ks. (Mrakyhracek.cz)

Playmobil 6156 Rytířská pokladnice

Playmobil 6156 Rytířská pokladnice

Balení obsahuje 2 figurky, zbraně, dělo, podklad a další. Figurka je vysoká 7,5 cm. Kvalitní plastové zpracování. Obsahuje 89 dílků. Vhodné pro děti od 4 do 10 let. (Nejlevnejsizbozi.cz)

Rytířský meč plast 60cm

Rytířský meč plast 60cm

Chystáš se na karneval a stále tvůj kostým není „dokonalý“? Ať už jsi princ, mušketýr nebo rytíř … určitě Ti udělá radost tento meč o velikosti 60 centimetrů. Meč je vyroben z velice kvalitního a zdravotně nezávadného plastu, který je odolný vůči mechanickému poškození.   Vhodné pro malé bojovníky od 3 let. (Mrakyhracek.cz)

LEGO® DUPLO® LEGO DUPLO Rytířská výprava

LEGO® DUPLO® LEGO DUPLO Rytířská výprava

Stavebnice Lego Duplo pro děti od 2 do 5 let. Obsahuje DUPLO figurky rytíře. (BAMBULE.cz)

Rytířský set s mečem

Rytířský set s mečem

Velký set pro rytíře. Obsahuje meč a štít. Délka meče cca 62 cm. Rozměr balení cca 74 x 28 cm. Materiál plast. Věk 3+ (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Alltoys Rytířský set se štítem

Alltoys Rytířský set se štítem

Rytířský set se štítem a mečem pro malé bojovníky. (BAMBULE.cz)

Alltoys Rytířský meč a rukavice

Alltoys Rytířský meč a rukavice

Alltoys Rytířský meč a rukavice (BAMBULE.cz)

Stavebnice banbao beranidlo 118ks

Stavebnice banbao beranidlo 118ks

S BanBAo Beranidlem dobudete každou pevnost. Rytíři jsou připraveni přepadnout a převzít hrad, ale nejdříve musí být rozbity zdi a vyraženy dveře. Proto přichází na řadu beranidlo, které žádná překážka jen tak nezastaví. Zažij své rytířské dobrodružství a ukaž, že jsi doopravdový rytíř. balení obsahuje 118 kostek a 1 figurku. Vše je uloženo v krabici o velikosti 23 x 15 x 5 cm.Sada obsahuje 118 dílků na postavení:BeranidlaZdiFigurku a návod (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Teddies Hrad rytířský

Teddies Hrad rytířský

Rytířský hrad s doplňky.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Hrad rytířský plast 28x28x33cm v krabici 42x30x9cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. (Kokiskashop.cz)

Distribuce:
CZ
hmotnost:
0 kg

Meč rytířský s pochvou 50 cm

Meč rytířský s pochvou 50 cm

Meč rytířský s pochvou 50cm.   Hračka je vyráběna ve více variantách. Varianta je dodávána podle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji do poznámky v objednávce, pokusíme se ji zajistit. Cena se vztahuje na 1 ks. (Mrakyhracek.cz)

Rytířský meč 53cm a štít 34cm

Rytířský meč 53cm a štít 34cm

Rytířská sada Chceš se stát statečným rytířem? Pak Ti nesmí chybět výbava, která je pro rytíře nezbytná. Plastová sada obsahuje meč o délce 53 cm a štít o délce 34 cm. Budeš nadšený věrohodným zpracováním sečné zbraně i štítu. S touto soupravou vyhraješ každou bitvu. Sada je vhodná pro děti od 5 let.  Materiál: plast Věk: 5+ Určení: pro kluky (Mrakyhracek.cz)

Rytířský meč s pouzdrem plast 59cm

Rytířský meč s pouzdrem plast 59cm

Chystáš se na karneval a stále tvůj kostým není „dokonalý“? Ať už jsi princ, mušketýr nebo rytíř … určitě Ti udělá radost tento meč o velikosti 59 centimetrů. Meč je vyroben z velice kvalitního a zdravotně nezávadného plastu, který je odolný vůči mechanickému poškození. Spolu s mečem naleznete v balení také pouzdro.   Vhodné pro malé bojovníky od 3 let. (Mrakyhracek.cz)

Larsen Puzzle Rytířský turnaj, 50 dílků

Larsen Puzzle Rytířský turnaj, 50 dílků

Poznejte svět neohrožených a čestných rytířů. Často spolu bojovali o ruku krásné princezny nebo při oslavách pro panstvo. Dětské výukové deskové puzzle Larsen je skvělým prostředkem pro zábavu i poučení. Je to ideální prostředek pro rozvoj prostorové představivosti, paměti a jemné motoriky. Díky deskovému provedení s rámečkem se puzzle dobře skladují i skládají. Na rozdíl od klasických puzzle má dílky různých tvarů, které lze vložit pouze na správné místo, a nehrozí tak záměna. Pro usnadnění skládání jsou vidět řezy jednotlivých částí i na pevné podložce. Puzzle Larsen jsou vyráběny v Evropě s použitím recyklovatelných materiálů a mají dlouholetou tradici. Jednotlivé dílky jsou 2,5 mm silné. (4home.cz)

Velká knížka pro šikovné ruce: Krajina zázraků (978-80-7228-732-1)

Velká knížka pro šikovné ruce: Krajina zázraků (978-80-7228-732-1)

Kniha – 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha je plná námětů na výrobu nejrůznějších "zázraků", kterými můžeme děti překvapit anebo takových, s jejichž "výrobou" nám mohou děti pomoci osobně - což je pro ně velmi důležité. Už pro ten nádherný pocit: "To jsem dělal já!" V knize najdeme návody na výrobu dětských lepenkových hradů, domečků, rytířského brnění, autíček, loutek, větrníků, figurek, draků, vánočních i velikonočních ozdob, to vše z volně přístupných materiálů. Rovněž zde najdeme návod, jak děti naučit jednoduché uzly a copánky. (Alza.cz)

Dcery hříchu: Kočovná nevěstka 5 (978-80-242-4201-9)

Dcery hříchu: Kočovná nevěstka 5 (978-80-242-4201-9)

Kniha – autor Iny Lorentzová, 624 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Příběh kočovné nevěstky pokračuje... Horkokrevný, uličnický a neschopný odolat žádné půvabné ženě - takový je Falko, syn kočovné nevěstky Marie, která se usadila na hradě Kibitzsteinu. Když při jednom rytířském turnaji rozhněvá své protivníky, biskup, kníže z Würzburgu, nevidí jiné východisko než poslat mladého muže na nějaký čas do Říma. Nebezpečné poslání - nejen proto, že do věčného města má doprovázet sličnou biskupovu neteř... Závěrečný díl pentalogie. (Alza.cz)

Sada rytířská meč 50cm, štít a řemdih

Sada rytířská meč 50cm, štít a řemdih

Rytíř musel být statečný, věrný, zdvořilý a čestný. Oblékal se do těžké kovové zbroje, která se skládala z brnění, přilby a štítu. Na ochranu používal meč, kopí, sekerku i kladivo. Rytířův kůň musel být obrněn, stejně jako rytíř. Tak sestav armádu a vyraz do boje.   Balení obsahuje: meč štít řemdih   Parametry: materiál: plast velikost meče: 50 cm   Vhodné pro malé bojovníky od 3 let.   (Mrakyhracek.cz)

Ocelový prsten - rytířský erb se symboly L3.03

Ocelový prsten - rytířský erb se symboly L3.03

Patinovaný prsten z oceli - středověký erb, symbol Fleur de lis. (Sperky-eshop.cz)

Klub Tygrů Tajemná přilba (978-80-253-3822-3)

Klub Tygrů Tajemná přilba (978-80-253-3822-3)

Kniha - autor Thomas Brezina, 120 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Během prázdninového výletu do přírody se kamarádům z Klubu Tygrů stane zvláštní věc. Z čistého nebe jim spadne k nohám stará rytířská přilba. Ještě divnější je, že na ní objeví prosbu o pomoc! Biggi, Luk a Patrik začnou po tajemném pisateli pátrat a stopy je zavedou k údajně opuštěnému hradu. Brzy zjišťují, že hrad je nejen obydlený, ale i dobře střežený. Dokážou odhalit tajemství, které se za kamennými zdmi skrývá? (Alza.cz)

Rytířská sada 2 meče a štít 56 cm

Rytířská sada 2 meče a štít 56 cm

Rytířská plastová sada dvou mečů a  jednoho štítu lze použít na karneval i pro malé rytíře. Rozměr: 56 cm Materiál: plast Věk: 3+ (Mrakyhracek.cz)

Rytířská sada meč 63cm s pouzdrem a opaskem

Rytířská sada meč 63cm s pouzdrem a opaskem

Rytíř musel být statečný, věrný, zdvořilý a čestný. Oblékal se do těžké kovové zbroje, která se skládala z brnění, přilby a štítu. Na ochranu používal meč, kopí, sekerku i kladivo. Rytířův kůň musel být obrněn, stejně jako rytíř. Tak sestav armádu a vyraz do boje.   Balení obsahuje: meč pouzdro na meč s opaskem   Parametry: materiál: plast velikost meče: 63 cm   Vhodné pro malé bojovníky od 3 let. (Mrakyhracek.cz)

Rytířský meč 48cm se štítem plast na kartě

Rytířský meč 48cm se štítem plast na kartě

Rytíř musel být statečný, věrný, zdvořilý a čestný. Oblékal se do těžké kovové zbroje, která se skládala z brnění, přilby a štítu. Nepostradatelné pro rytíře je meč i s ochranným štítem.   Parametry: materiál: plast délka meče: 53 cm délka štítu:  34 cm   Hračka je vhodná pro děti od 5let. (Mrakyhracek.cz)

Rytířská sada meč 63cm s pouzdrem a opaskem

Rytířská sada meč 63cm s pouzdrem a opaskem

Rytíř musel být statečný, věrný, zdvořilý a čestný. Oblékal se do těžké kovové zbroje, která se skládala z brnění, přilby a štítu. Na ochranu používal meč, kopí, sekerku i kladivo. Rytířův kůň musel být obrněn, stejně jako rytíř. Tak sestav armádu a vyraz do boje. Balení obsahuje:mečpouzdro na meč s opaskem Parametry:materiál: plastvelikost meče: 63 cm Vhodné pro malé bojovníky od 3 let. (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Hrady kvarteto

Hrady kvarteto

S každým sestaveným kvartetem (čtveřice shodných karet) získají děti nejen náskok před ostatními spoluhráči, ale i znalosti ze zeměpisu a poznají slavné památky České republiky a Slovenska. Karty, které k sobě patří, jsou vždy označeny stejným symbolem, písmenem a číslem. Výborný herní zážitek čeká už menší skupinku 3 dětí, nejvíc si kvarteto ale užije parta 5 až 6 hráčů. Vhodné pro děti od 6 let. (Mrakyhracek.cz)

Stan - Hrad

Stan - Hrad

Stan hrad. Stan pro malé rytíře a jejich kamarády. Děti milují skrýše, schovávačky a domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry. Zahrajte si s dětmi na malé království a pomozte jim postavit starobylý hrad. (Mrakyhracek.cz)

Tajemný hrad

Tajemný hrad

Během této výpravy mohou hráči narazit na duchy, gnómy a jiné obyvatele tohoto tajemného hradu. Vítězem se stane osoba, která jako první porazí draky, a osvobodí princeznu.Nekonečné možnosti při sestavování herního plánu!Zaručená zábava pro děti i dospělé! (Mrakyhracek.cz)

Walachia Hrad

Walachia Hrad

Hrad Walachia. Ve stavebnicích Walachia naleznete vše potřebné k sestavení. Jsou zde uloženy dřevěné hranolky o průřezu 9x9mm daných délek ke stavbě roubených stěn, díly na štíty a střechy, kartonové výseky oken a dveří i papírové potisky, plochy štítů, střech, stříšek, dveří, oken a dlažeb, folie oken a brusný papír na opracování dřevěných dílů ( kvalita ploch však opracování potřebuje minimálně ). Součástí stavebnice je podrobný schematický montážní plán, ale také malé kapitoly z historie lidové… (Mrakyhracek.cz)

Walachia hrad

Walachia hrad

Hrad Walachia. Ve stavebnicích Walachia naleznete vše potřebné k sestavení. Jsou zde uloženy dřevěné hranolky o průřezu 9x9mm daných délek ke stavbě roubených stěn, díly na štíty a střechy, kartonové výseky oken a dveří i papírové potisky, plochy štítů, střech, stříšek, dveří, oken a dlažeb, folie oken a brusný papír na opracování dřevěných dílů ( kvalita ploch však opracování potřebuje minimálně ). Součástí stavebnice je podrobný schematický montážní plán, ale také malé kapitoly z historie lidové architektury a znalostí oboru stavebnictví. Jednotlivé stavby se slepují lepidlem na dřevo a papír ( není obsahem ).Počet dílků: 607 ks.Rozměry: 53x41x46 cm.Věk: 8+ Video- Hrad Walachia (Fonetip.cz)

materiál:
dřevěný
model:
Hrad
vlastnost:
slepovací
značka:
Walachia
Šířka:
288 mm
Výška:
96 mm
Váha:
2575 g
Pohlaví:
univerzální
Barva:
přírodní dřevo
Distribuce:
CZ
Hmotnost (g):
3700g
Určení:
Dětské
Věk od:
8 let

WALACHIA Hrad

WALACHIA Hrad

Krásná velká dřevěná slepovací stavebnice hradu. Postavte si dřevěný hrad v měřítku 1:32 pomocí dřevěných hranolů. V balení naleznete dohromady 607 dílků. Ve stavebnicích WALACHIA naleznete vše potřebné k sestavení.   Rozměry hradu jsou 53×41×46 cm. Jsou zde uloženy dřevěné hranolky o průřezu 9×9mm daných délek ke stavbě roubených stěn, díly na štíty a střechy, kartónové výseky oken a dveří i papírové potisky, plochy štítů, střech, stříšek, dveří, oken a dlažeb, folie oken a brusný papír na opracování dřevěných dílů. Součástí stavebnice je podrobný piktogramový montážní plán, ale také malé kapitoly z historie lidové architektury a znalostí oboru stavebnictví. Jednotlivé stavby se slepují lepidlem na dřevo a papír, které není obsaženo. (Prodeti.cz)

materiál:
dřevěný
model:
Hrad
vlastnost:
slepovací
značka:
Walachia
Šířka:
288 mm
Výška:
96 mm
Váha:
2575 g
Pohlaví:
univerzální
Barva:
přírodní dřevo
Distribuce:
CZ
Hmotnost (g):
3700g
Určení:
Dětské
Věk od:
8 let

Obraz - Hrad

Obraz - Hrad

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalován výhled na hrad v moderním podání. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)

Vykrajovátko hrad

Vykrajovátko hrad

Vykrajovátko hrad z pocínovaného potravinářského plechu o výšce 60mm a šířce 56mm   Recept pro inspiraci: Pískové cukroví Suroviny: 250 g hladké mouky, 250 g solamylu, 250 g cukru, 250 g másla, 2 celá vejce, 1 prášek do pečiva, šťáva a kůra z jednoho citronu Postup: Vypracujeme těsto, zabalíme do utěrky a dáme přes noc do lednice. Vykrajujeme různé tvary, pečeme do růžova. Plníme čímkoliv: džem, nutella, ořechová náplň... (Hospodynkam.cz)

Skříň Hrad

Skříň Hrad

Skříň Hrad sestává z 10 zdobených boxů s otvorem ve dvířkách, který slouží jako úchytka, a z 3 trojúhelníků tvořících střechu. Obsahuje i tyč, takže se dá používat jako věšák, pokud ostraníte základnu jednoho boxu. Z polypropylenu s ocelovou kostrou, pevnými plastovými spojnicemi a střechou z prodyšné netkané textílie s lepenkovými výztužemi. Měři max. 111x37x173,5v cm. (Euronova-shop.cz)

Hrad velký set

Hrad velký set

Hrad o velikosti 61 cm s dobývacím strojem, beranidlem a dalšími doplňky. (Mrakyhracek.cz)

Stan- Dinosauří hrad

Stan- Dinosauří hrad

Děti milují dinosaury, skrýše, schovávačky a domečky. Vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry a zároveň bude tvořit skvělý doplněk do dětského pokoje. (Mrakyhracek.cz)

Albi Stavíme - Hrad

Albi Stavíme - Hrad

Kreativní stavebnice podporující logické myšlení a zároveň rozvíjí šikovnost a trpělivost. Různě dlouhé stavební díly nabízí možnost postavit vše, co vaše fantazie vymyslí. Návod obsahuje předlohy pro modely, které ze stavebnice lze vytvořit. Stavebnice obsahuje: 150 dílků Věk: 4+ (Mrakyhracek.cz)

Pražský hrad 1000D

Pražský hrad 1000D

Puzzle 1000 dílků s motivem Pražského hradu. (Mrakyhracek.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít