Rytířský hrad

Rytířský hrad

Rytířský hrad

Rytířský hrad Tento rytířský hrad vezme děti na cestu do říše snů! S touto dřevěnou hračkou je několikahodinová zábava zajištěna – nuda totiž musí zůstat před branami hradu. Rytířský hrad ze dřeva s certifikátem FSC® se skládá ze čtyř zdí a padacího mostu, čtyř věží – jedna má sundavací střechu –, dvou přenosných schodišť a dřevěného zásuvného praporu. Součástí jsou první obyvatelé hradu – dva rytíři a dva koně. Barva: Přírodní barvy a barevný potisk Materiál: Dřevo s certifikátem FSC® Rozměry: (š x v x h): cca 42,5 x 40 x 42,5 cm Příslušenství: Včetně podlahy a návodu k sestavení Pro pohádkové hry Ze dřeva s certifikátem FSC® S mnoha půvabnými detaily (Tchibo - CZ)

Rytířský hrad

Rytířský hrad

Bitva o hrad může začít. Jsi dostatečně opevněný? Vydrží tvůj hrad nápor nepřátel, kteří jsou vyzbrojeni i samostřílem?Díky tomuto hradu si můžeš zkoušet různé obrany a útoky k dobití hradu. Záleží jen na tvojí fantazii, jak bitva bude probíhat a jak dopadne. Součástí balení je stavba hradu, 2 druhy rytířů a spousta bojových doplňků. Materiál: plastRozměr hradu: 28 x 28 x 33 cmRozměr balení: 42 x 30 x 9 cmVhodné od 3 let. (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Rytířský hrad

Rytířský hrad

Bitva o hrad může začít. Jsi dostatečně opevněný? Vydrží tvůj hrad nápor nepřátel, kteří jsou vyzbrojeni i samostřílem? Díky tomuto hradu si můžeš zkoušet různé obrany a útoky k dobití hradu. Záleží jen na tvojí fantazii, jak bitva bude probíhat a jak dopadne.  Součástí balení je stavba hradu, 2 druhy rytířů a spousta bojových doplňků.  Materiál: plast Rozměr hradu: 28 x 28 x 33 cm Rozměr balení: 42 x 30 x 9 cm Vhodné od 3 let.    (Mrakyhracek.cz)

Stan rytířský hrad

Stan rytířský hrad

Stan - hrad o rozměrech cca 105 X 125 cm. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy. Rozměry balení cca 43 x 43 x 6 cm. Věk 3+ (Fonetip.cz)

Stan rytířský hrad

Stan rytířský hrad

Stan - hrad o rozměrech cca 105 X 125 cm. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy. Rozměry balení cca 43 x 43 x 6 cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Uživatele, kteří hledají "Rytířský hrad" se dívají také na:

Lego castle 70404 královský hrad

Stavebnice TEIFOC RYTÍŘSKÝ HRAD

Stavebnice TEIFOC RYTÍŘSKÝ HRAD

Stavebnice TEIFOC RYTÍŘSKÝ HRAD (TIPA.EU)

LEGO LEGO Juniors Rytířský hrad

LEGO LEGO Juniors Rytířský hrad

Stavebnice Lego Juniors pro děti od 4 do 7 let. Obsahuje 480 dílků. (BAMBULE.cz)

iPlay Stan rytířský hrad

iPlay Stan rytířský hrad

Barevný stan rytířský hrad je skvělé hrací místo pro vaše děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy. Specifikace: Velmi snadné rozbalení a sbalení stanu. Materiál je lehce omyvatelný vlhkým hadříkem. Rozměry: 105×125 cm. Vhodné pro děti od 3 let. (Prodeti.cz)

Teifoc Rytířský hrad 460 ks

Teifoc Rytířský hrad 460 ks

S touto sadou materiálu a nářadí si malí stavitelé mohou vybudovat svůj vlastní hrad. Cihličky se spojují kukuřičnou maltou. Stavbu je možné rozebrat a opakovaně skládat.   Specifikace: Sada obsahuje 460 kusů stavebního materiálu a nářadí ke složení dvou různých typů hradů. Základním stavebním materiálem jsou pálené cihličky, které lze opětovně použít pro další stavbu. Cihly se spojují kukuřičnou moukou. Pro rozpojení materiálu stačí postavený objekt ponořit na 4–5 hodin do vody a malta se uvolní. Kreativní tvoření s touto sadou rozvíjí fantazii a trénuje jemnou motoriku. Stavebnice Teifoc jsou vzájemně kompatibilní. Rozměry balení: 44×33×11 cm. Vhodné pro děti od 6 let. Balení obsahuje: cihličky maltu hladítko plastové okno plastové dveře plastová vrata misku návod (Prodeti.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ
Materiál:
Keramika

Rytířský hrad z cihel teifoc

Rytířský hrad z cihel teifoc

Kreativní stavebnice z replik skutečných cihel pro malé i velké stavebníky. Rozmíchej maltu, namaž cihly, postav dům, rozmoč, osuš a můžeš stavět znova další stavbu, stačí ji ponořit na 4-5 hodin do vody a pojivo se rozpustí. Stavebnici lze opakovaně používat.Cihličky jsou pálené voděodolné a velice kvalitní repliky skutečných cihel. Stavebnice je především hračka, ale najde i své uplatnění v květinovém, zahradním aranžma, modelářství.Návod ke stavbě: příprava malty: rozmíchat 3 lžičky prášku a 1 lžičku vody, míchat do hladkavezmi si cihličku a nanes na ní maltu, umísti ji na správné místo a přitlačlopatkou odstraň přebývající maltudej pozor na to, aby byly zdi rovné a úhly správnépro připevnění plastových a dřevěných doplňků můžeš použít maltuParametry:určení: pro kluky i holkyVhodné pro… (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ
Materiál:
Keramika

Rytířský hrad z cihel Teifoc

Rytířský hrad z cihel Teifoc

Kreativní stavebnice z replik skutečných cihel pro malé i velké stavebníky. Rozmíchej maltu, namaž cihly, postav dům, rozmoč, osuš a můžeš stavět znova další stavbu, stačí ji ponořit na 4-5 hodin do vody a pojivo se rozpustí. Stavebnici lze opakovaně používat. Cihličky jsou pálené voděodolné a velice kvalitní repliky skutečných cihel. Stavebnice je především hračka, ale najde i své uplatnění v květinovém, zahradním aranžma, modelářství. Návod ke stavbě:  příprava malty: rozmíchat 3 lžičky prášku a 1 lžičku vody, míchat do hladka vezmi si cihličku a… (Mrakyhracek.cz)

Alltoys Středověký rytířský hrad s doplňky

Alltoys Středověký rytířský hrad s doplňky

Perfektní plastová hrací sada středověkého hradu s plno funkčních doplňků jako jsou padací dveře, rumpál, vězení, cimbuří nebo žebřík. Součástí setu je spousta ručně malovaných figurek vojáků o koně. Součástí je hromada středověkých zbraní a katapult včetně nábojů - můžeš si tak hrát na obléhání hradu. Figurky jsou ohebné a dokáží nasednout na koně. - Pro děti od 3 let - Rozměry hradu: 44 x 35 cm (Nejlevnejsizbozi.cz)

Hrad rytířský 115 ks s doplňky

Hrad rytířský 115 ks s doplňky

Jsi rytíř a máš svůj krásný hrad, ale ze sousedního království chtějí tvůj hrad dobít. Braň se!Mají žebříky, vysokou věž, samostříl a spoustu bojovníků.  Záleží na tobě, jak dobře máš hrad opevněný a postavený, jestli jejich nápor vydrží. Stavebnice obsahuje 115 dílků (hrad, 2 druhy rytířů, koně, zbraně, vlajky a další doplňky). Stavebnice při hraní rozvíjí fantazii a představivost a rozvíjí umění vyprávění příběhů. Rozměr balení: 61,5 x 49 x 8,5 cmMateriál: plast (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Hrad rytířský 115 ks s doplňky

Hrad rytířský 115 ks s doplňky

Jsi rytíř a máš svůj krásný hrad, ale ze sousedního království chtějí tvůj hrad dobít. Braň se! Mají žebříky, vysokou věž, samostříl a spoustu bojovníků.  Záleží na tobě, jak dobře máš hrad opevněný a postavený, jestli jejich nápor vydrží.  Stavebnice obsahuje 115 dílků (hrad, 2 druhy rytířů, koně, zbraně, vlajky a další doplňky).  Stavebnice při hraní rozvíjí fantazii a představivost a rozvíjí umění vyprávění příběhů.  Rozměr balení: 61,5 x 49 x 8,5 cm Materiál: plast   (Mrakyhracek.cz)

Teddies 50197 Hrad rytířský plast 115ks s doplňky v krabici 61,5x49x8…

Teddies 50197 Hrad rytířský plast 115ks s doplňky v krabici 61,5x49x8,5cm

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Hrad rytířský plast 115ks s doplňky v krabici 61,5x49x8,5cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. (Kokiskashop.cz)

Distribuce:
CZ

Benny Blu Rytíři: Kopí, kůň a jezdec (978-80-87223-16-1)

Benny Blu Rytíři: Kopí, kůň a jezdec (978-80-87223-16-1)

Kniha – autor Michael Wolf; Harald Steifenhofer, 32 stran, česky, brožovaná s přebalem lesklá Vydej se spolu s Bennym Blu do vzrušující doby rytířů. Jaký byl život na hradě? Jaké měli rytíři úkoly? Jak byli vycvičeni? A proč již rytíři neexistují? Něco navíc: slovní schovávačka a pátrací hra „Rytířský hrad“. (Alza.cz)

Nauč se tvořit: Koláže a přáníčka z papíru (978-80-242-4319-1)

Nauč se tvořit: Koláže a přáníčka z papíru (978-80-242-4319-1)

Kniha – autor Rosa M. Curto, 72 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá S touto názornou příručkou se děti od předškolního věku krok za krokem a zábavnou formou naučí tvořit předměty z nejrůznějších druhů papíru. V první části knížky naleznou návody, jak si vyrobit například plující loď, domek se zahrádkou, listnatý strom, kouzelného motýlka nebo rytířský hrad, ve druhé části je čeká spousta nápadů na originální kartičky, které se mohou využít jako přání, pozvánky, gratulace apod. Tvůrčí přístup k rozvoji výtvarného cítění a manuální zručnosti dětí ocení jistě i rodiče a učitelé (Alza.cz)

Rytířská hrací sada

Rytířská hrací sada

Rytířská sada v síťce obsahuje přilbu, štít, meč s pochvou a brnění. Vyrobeno z kvalitního plastu. (BAMBULE.cz)

Tričko Rytířské brnění

Tričko Rytířské brnění

O KVALITĚ NAŠICH PRODUKTŮKvalitaVětšina výrobců používá benzínové (plastové) inkousty, které se "lepí" na povrch trička. Vytvářejí tak drsný povrch a obsahují toxické ftaláty. Na výrobu našich triček se však využívají nejkvalitnější inkousty na vodní bázi, které zaručí dokonalost našich fotorealistických obrázků. Barva se nanáší rovnou na vlákna, takže se trička nevyperou a ani nepustí barvu.VýdržNaše trička jsou ze 100% předeprané bavlny (i vlákno, které tričko drží pohromadě, je bavlna). Pokud se pere podle instrukcí, ve studené vodě (resp. na 30 stupňů), tak tričko si nejenže zachová svou původní velikost, ale motiv na něm vydrží během dlouhých let.ZdravíTrička The Mountain mají 100% certifikát Oekotex (jeden z nejvyšších standardů na celém světě). To zaručuje, že trička… (Dedoles.cz)

Rytířská hrací sada

Rytířská hrací sada

Rytířská sada v síťce obsahuje přilbu, štít, meč s pochvou a brnění. Vyrobeno z kvalitního plastu. (Mrakyhracek.cz)

Sada rytířského brnění

Sada rytířského brnění

Plastová sada brnění pro rytíře. Obsahuje helmu, štít, meč a štít ruky. Rozměr meče cca 49 x 15 cm. Rozměr balení cca 62 x 38 cm. Věk 3+ (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Rytířská hrací sada

Rytířská hrací sada

Rytířská sada v síťce obsahuje přilbu, štít, meč s pochvou abrnění. Vyrobeno z kvalitního plastu. (Fonetip.cz)

Rozměry balení:
67 x 14 x 31 cm
Na baterie:
ne
Věk od:
3
Distribuce:
CZ

Sada rytířského brnění

Sada rytířského brnění

Plastová sada brnění pro rytíře. Obsahuje helmu, štít, meč a štít ruky. Rozměr meče cca 49 x 15 cm. Rozměr balení cca 62 x 38 cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Rytířská sada 85cm

Rytířská sada 85cm

Rytířská sada nesmí chybět žádnému správnému rytíři. Sada je vyrobena z plastu, díky kterému se děti při boji a ochraně hradu nemohou zranit.  Rytířská sada je ve 2 variantách. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Cena se vztahuje na 1 kus.   Parametry rytířské sady: Doporučený věk – od 3 let Určení – pro kluky Materiál – plast Velikost – 85 cm  (Mrakyhracek.cz)

Kord rytířský 63cm

Kord rytířský 63cm

Kord Ať už jsi princ, mušketýr či voják, udělá ti radost tento plastový kord. Vysvoboď princeznu či vybraj bitvu. Tento meč je 63 cm dlouhý. Určeno: pro holky i kluky Věk: 3+ (Mrakyhracek.cz)

LEGO® DUPLO® LEGO DUPLO Rytířská výprava

LEGO® DUPLO® LEGO DUPLO Rytířská výprava

Stavebnice Lego Duplo pro děti od 2 do 5 let. Obsahuje DUPLO figurky rytíře. (BAMBULE.cz)

Playmobil 6156 Rytířská pokladnice

Playmobil 6156 Rytířská pokladnice

Balení obsahuje 2 figurky, zbraně, dělo, podklad a další. Figurka je vysoká 7,5 cm. Kvalitní plastové zpracování. Obsahuje 89 dílků. Vhodné pro děti od 4 do 10 let. (Nejlevnejsizbozi.cz)

Rytířský set s mečem

Rytířský set s mečem

Velký set pro rytíře. Obsahuje meč a štít. Délka meče cca 62 cm. Rozměr balení cca 74 x 28 cm. Materiál plast. Věk 3+ (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Rytířský set s mečem

Rytířský set s mečem

Velký set pro rytíře. Obsahuje meč a štít. Délka meče cca 62 cm. Rozměr balení cca 74 x 28 cm. Materiál plast. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Meč plastový rytířský/gladiator

Meč plastový rytířský/gladiator

Meč plastový rytířský/gladiator (Mrakyhracek.cz)

Meč s rytířskou rukavicí

Meč s rytířskou rukavicí

Rytířská sada obsahuje plastový meč velikosti cca 49 cm a chránič na ruku velikosti cca 25 cm.Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Meč rytířský 50 cm

Meč rytířský 50 cm

Rytířský meč o velikosti 50cm. Hračka je vyráběna ve více variantách. Varianta je dodávána podle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji do poznámky v objednávce, pokusíme se ji zajistit. Cena se vztahuje na 1 ks. (Mrakyhracek.cz)

Alltoys Rytířský set se štítem

Alltoys Rytířský set se štítem

Rytířský set se štítem a mečem pro malé bojovníky. (BAMBULE.cz)

Alltoys Rytířský meč a rukavice

Alltoys Rytířský meč a rukavice

Alltoys Rytířský meč a rukavice (BAMBULE.cz)

Stavebnice banbao beranidlo 118ks

Stavebnice banbao beranidlo 118ks

S BanBAo Beranidlem dobudete každou pevnost. Rytíři jsou připraveni přepadnout a převzít hrad, ale nejdříve musí být rozbity zdi a vyraženy dveře. Proto přichází na řadu beranidlo, které žádná překážka jen tak nezastaví. Zažij své rytířské dobrodružství a ukaž, že jsi doopravdový rytíř. balení obsahuje 118 kostek a 1 figurku. Vše je uloženo v krabici o velikosti 23 x 15 x 5 cm.Sada obsahuje 118 dílků na postavení:BeranidlaZdiFigurku a návod (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Teddies Hrad rytířský

Teddies Hrad rytířský

Rytířský hrad s doplňky.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Hrad rytířský plast 28x28x33cm v krabici 42x30x9cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. (Kokiskashop.cz)

Distribuce:
CZ

Larsen Puzzle Rytířský turnaj, 50 dílků

Larsen Puzzle Rytířský turnaj, 50 dílků

Poznejte svět neohrožených a čestných rytířů. Často spolu bojovali o ruku krásné princezny nebo při oslavách pro panstvo. Dětské výukové deskové puzzle Larsen je skvělým prostředkem pro zábavu i poučení. Je to ideální prostředek pro rozvoj prostorové představivosti, paměti a jemné motoriky. Díky deskovému provedení s rámečkem se puzzle dobře skladují i skládají. Na rozdíl od klasických puzzle má dílky různých tvarů, které lze vložit pouze na správné místo, a nehrozí tak záměna. Pro usnadnění skládání jsou vidět řezy jednotlivých částí i na pevné podložce. Puzzle Larsen jsou vyráběny v Evropě s použitím recyklovatelných materiálů a mají dlouholetou tradici. Jednotlivé dílky jsou 2,5 mm silné. (4home.cz)

Fidget Spinner celokovový rytířský zlatý 20536

Fidget Spinner celokovový rytířský zlatý 20536

Luxusní Fidget Spinner v celokovovém rytířský zlatý. Také máte veškeré sociální sítě zahlceny obrázky a videi malých rotujících vrtulek? Není divu! Fidget spinnery jsou naprostou bombou roku 2017, kterou musí mít každý! Duhový fidget spinner je těžký, vyrobený z kvalitního materiálu. Jeho průměr je cca 7 cm, pohodlně se tedy vejde do každé kapsy. Spinner má velmi dlouhou dobu točení, je vhodný pro soutěžení. V pohybu je spinner nepatrně slyšet. Vytváří až hypnoticky krásný efekt. Co je fidget spinner? Jedná se o revoluční antistresovou hračku, která byla původně vyrobena pro osoby trpící autismem či úzkostí. Fidget spinner je skvělým lékem na nervozitu a pomáhá při soustředění! Čeká Vás náročná písemka, zkouška či nepříjemné čekání ve frontě na úřadě? Fidget spinner… (Promobily.cz)

Rytířský meč 53cm a štít 34cm

Rytířský meč 53cm a štít 34cm

Rytířská sadaChceš se stát statečným rytířem? Pak Ti nesmí chybět výbava, která je pro rytíře nezbytná. Plastová sada obsahuje meč o délce 53 cm a štít o délce 34 cm. Budeš nadšený věrohodným zpracováním sečné zbraně i štítu. S touto soupravou vyhraješ každou bitvu. Sada je vhodná pro děti od 5 let. Materiál: plastVěk: 5+Určení: pro kluky (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ
Pohlaví:
Chlapci
Hmotnost (g):
317g

Rytířský meč 53cm a štít 34cm

Rytířský meč 53cm a štít 34cm

Rytířská sada Chceš se stát statečným rytířem? Pak Ti nesmí chybět výbava, která je pro rytíře nezbytná. Plastová sada obsahuje meč o délce 53 cm a štít o délce 34 cm. Budeš nadšený věrohodným zpracováním sečné zbraně i štítu. S touto soupravou vyhraješ každou bitvu. Sada je vhodná pro děti od 5 let.  Materiál: plast Věk: 5+ Určení: pro kluky (Mrakyhracek.cz)

Meč rytířský s pochvou 50 cm

Meč rytířský s pochvou 50 cm

Meč rytířský s pochvou 50cm.   Hračka je vyráběna ve více variantách. Varianta je dodávána podle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji do poznámky v objednávce, pokusíme se ji zajistit. Cena se vztahuje na 1 ks. (Mrakyhracek.cz)

Dcery hříchu: Kočovná nevěstka 5 (978-80-242-4201-9)

Dcery hříchu: Kočovná nevěstka 5 (978-80-242-4201-9)

Kniha – autor Iny Lorentzová, 624 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Příběh kočovné nevěstky pokračuje... Horkokrevný, uličnický a neschopný odolat žádné půvabné ženě - takový je Falko, syn kočovné nevěstky Marie, která se usadila na hradě Kibitzsteinu. Když při jednom rytířském turnaji rozhněvá své protivníky, biskup, kníže z Würzburgu, nevidí jiné východisko než poslat mladého muže na nějaký čas do Říma. Nebezpečné poslání - nejen proto, že do věčného města má doprovázet sličnou biskupovu neteř... Závěrečný díl pentalogie. (Alza.cz)

Malý rytíř: Pracovní sešit pro děti od 5 - 10 let (80-7365-190-4)

Malý rytíř: Pracovní sešit pro děti od 5 - 10 let (80-7365-190-4)

Kniha – autor Libuše Pečonková; Stanislav Lajda, 42 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Pracovní sešit, kteří je určen pro pedagogy, rodiče a prarodiče. Malý rytíř Vás a zejména Vaše děti zve na výlet do „rytířských dob“. Navštívíte hrady, zámky a jeskyně, setkáte se s rytíři, panoši, princeznami, ale i s králi a různými zvířátky. To vše díky sedmi zveršovaným a upraveným pověstem, které autorka vybrala z mnoha českých, slovenských a francouzských pověstí. Je to monotematická publikace. (Alza.cz)

Velká knížka pro šikovné ruce: Krajina zázraků (978-80-7228-732-1)

Velká knížka pro šikovné ruce: Krajina zázraků (978-80-7228-732-1)

Kniha – 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha je plná námětů na výrobu nejrůznějších "zázraků", kterými můžeme děti překvapit anebo takových, s jejichž "výrobou" nám mohou děti pomoci osobně - což je pro ně velmi důležité. Už pro ten nádherný pocit: "To jsem dělal já!" V knize najdeme návody na výrobu dětských lepenkových hradů, domečků, rytířského brnění, autíček, loutek, větrníků, figurek, draků, vánočních i velikonočních ozdob, to vše z volně přístupných materiálů. Rovněž zde najdeme návod, jak děti naučit jednoduché uzly a copánky. (Alza.cz)

Ocelový prsten - rytířský erb se symboly L3.03

Ocelový prsten - rytířský erb se symboly L3.03

Patinovaný prsten z oceli - středověký erb, symbol Fleur de lis. (Sperky-eshop.cz)

Sada rytířská meč 50cm, štít a řemdih

Sada rytířská meč 50cm, štít a řemdih

Rytíř musel být statečný, věrný, zdvořilý a čestný. Oblékal se do těžké kovové zbroje, která se skládala z brnění, přilby a štítu. Na ochranu používal meč, kopí, sekerku i kladivo. Rytířův kůň musel být obrněn, stejně jako rytíř. Tak sestav armádu a vyraz do boje. Balení obsahuje:mečštítřemdih Parametry:materiál: plastvelikost meče: 50 cm Vhodné pro malé bojovníky od 3 let. (Fonetip.cz)

Sada rytířská meč 50cm, štít a řemdih

Sada rytířská meč 50cm, štít a řemdih

Rytíř musel být statečný, věrný, zdvořilý a čestný. Oblékal se do těžké kovové zbroje, která se skládala z brnění, přilby a štítu. Na ochranu používal meč, kopí, sekerku i kladivo. Rytířův kůň musel být obrněn, stejně jako rytíř. Tak sestav armádu a vyraz do boje.   Balení obsahuje: meč štít řemdih   Parametry: materiál: plast velikost meče: 50 cm   Vhodné pro malé bojovníky od 3 let.   (Mrakyhracek.cz)

Klub Tygrů Tajemná přilba (978-80-253-3822-3)

Klub Tygrů Tajemná přilba (978-80-253-3822-3)

Kniha - autor Thomas Brezina, 120 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Během prázdninového výletu do přírody se kamarádům z Klubu Tygrů stane zvláštní věc. Z čistého nebe jim spadne k nohám stará rytířská přilba. Ještě divnější je, že na ní objeví prosbu o pomoc! Biggi, Luk a Patrik začnou po tajemném pisateli pátrat a stopy je zavedou k údajně opuštěnému hradu. Brzy zjišťují, že hrad je nejen obydlený, ale i dobře střežený. Dokážou odhalit tajemství, které se za kamennými zdmi skrývá? (Alza.cz)

Teddies Teifoc 49265 Stavebnice Rytířský hrad 460ks v krabici…

Teddies Teifoc 49265 Stavebnice Rytířský hrad 460ks v krabici 44x33x11cm

Zažij pocity opravdových stavebníků, rozmíchej maltu, namaž cihly, postav dům či hrad, rozmoč, osuš - a můžeš stavět znovu. Stavebnice ze skutečných cihel spojovaných kukuřičnou maltou trénuje nejen jemnou motoriku. ale podněcuje i kreativitu dětí.Vyrobeno v Německu.Rozměr krabice: 44 x 33 x 11 cm (460 ks)Vhodné pro děti od 6 letTechnické údaje:Roky 06Obsah balení:Stavebnice Teifoc Rytířský hrad 460ks v krabici 44x33x11cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. (Kokiskashop.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ
Materiál:
Keramika

Rytířská sada meč 63cm s pouzdrem a opaskem

Rytířská sada meč 63cm s pouzdrem a opaskem

Rytíř musel být statečný, věrný, zdvořilý a čestný. Oblékal se do těžké kovové zbroje, která se skládala z brnění, přilby a štítu. Na ochranu používal meč, kopí, sekerku i kladivo. Rytířův kůň musel být obrněn, stejně jako rytíř. Tak sestav armádu a vyraz do boje. Balení obsahuje:mečpouzdro na meč s opaskem Parametry:materiál: plastvelikost meče: 63 cm Vhodné pro malé bojovníky od 3 let. (Fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít