Rta stojan na 90 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (wine0077)

Produkt Rta stojan na 90 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (wine0077) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Rta stojan na 90 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (wine0077) upraviť a produkt hľadať znova.

RTA stojan na 90 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0077)

RTA stojan na 90 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0077)
Detail

Regál na víno na 90 lahví vína, černý jasan a pozinkovaná ocel, rozložený, sestavení zabere pouze pár minut, moderní design, vyrobeno ve Velké Británii, pevná a stabilní konstrukce Patříte-li k milovníkům vína, kteří rádi degustují v prostředí domova, s jistotou je pro vás jako dělaný regál na víno RTA GLOBAL, do kterého můžete srovnat až 90 lahví. Stojací regál na víno vám přehledně uschová všechny vaše lahve. Tento model regálu můžete kdykoliv podle potřeby rozšířit. Regál na víno RTA stojan na 90 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený je zhotoven z materiálu, kterým je dřevo a kov. Co se týká rozměrů, ty naměříte 81 × 100 × 23 cm a je o hmotnosti 13,277 kg. Nejdůležitější přednosti regálu na víno RTA stojan na 90 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený Regál na víno je perfektní vizitkou každého milovníka vín Vhodný až pro 90 lahví Umístění regálu na víno RTA GLOBAL: stojací Můžete snadno zvětšit jeho prostor díky rozšíření... (alza.cz)

Podobné produkty ako RTA stojan na 90 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0077) , Rta stojan na 90 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (wine0077)

RTA stojan na 30 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0073)

RTA stojan na 30 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0073)
Detail

Regál na víno na 30 lahví vína, černý jasan a pozinkovaná ocel, rozložený, sestavení zabere pouze pár minut, moderní design, vyrobeno ve Velké Británii, pevná a stabilní konstrukce Pokud patříte k těm, kteří nedají dopustit na víno, určitě vás zaujme regál na víno RTA GLOBAL, který do sebe pojme až 30 lahví. Stojací regál na víno je nejen stylovým doplňkem vašeho interiéru, ale umožní vám i přehledně uschovat vaše láhve. V případě potřeby ho lze bez problému rozšířit. Regál na víno RTA stojan na 30 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený tvoří materiál, kterým je dřevo a kov. Celkové rozměry jsou 52 × 53,3 × 23,3 cm a hmotnost je 4,05 kg. Stěžejní parametry regálu na víno RTA stojan na 30 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený Regál na víno je perfektní vizitkou každého milovníka vín Nabízí uložení až 30 lahví Umístění regálu na víno RTA GLOBAL: stojací Je možné ho rozšířit Materiálem regálu je dřevo a kov Regál na víno RTA stojan... (alza.cz)

Podobné produkty ako RTA stojan na 30 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0073) , Rta stojan na 72 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (wine0076)

RTA stojan na 72 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0076)

RTA stojan na 72 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0076)
Detail

Regál na víno na 72 lahví vína, černý jasan a pozinkovaná ocel, rozložený, sestavení zabere pouze pár minut, moderní design, vyrobeno ve Velké Británii, pevná a stabilní konstrukce Pokud se řadíte mezi milovníky vína a rádi jej vychutnáváte v pohodlí domova, určitě si zamilujete regál na víno RTA GLOBAL, do něhož lze snadno umístit 72 lahví. Stojací regál na víno uchová všechny vaše lahve prakticky a stylově. V případě potřeby ho lze bez problému rozšířit. Regál na víno RTA stojan na 72 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený byl zhotoven z materiálu, jímž je dřevo a kov. Co do rozměrů, ty činí 81 × 81 × 23 cm a hmotnost pak činí 11,135 kg. Rozhodující funkce regálu na víno RTA stojan na 72 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený Regál na víno vám poslouží jako stylový interiérový doplněk i jako praktický pomocník Úložný prostor pro 72 lahví Umístění regálu na víno RTA GLOBAL: stojací Kdykoliv jej snadno rozšíříte Materiálem regálu... (alza.cz)

Podobné produkty ako RTA stojan na 72 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0076) , Rta stojan na 30 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (wine0073)

RTA stojan na 90 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0290)

RTA stojan na 90 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený  (WINE0290)
Detail

Regál na víno na 90 lahví vína, přírodní borovice a pozinkovaná ocel, rozložený, sestavení zabere pouze pár minut, moderní design, vyrobeno ve Velké Británii, pevná a stabilní konstrukce Pokud patří k vašim oblíbeným nápojům víno, určitě vás potěší regál na víno RTA GLOBAL, do něhož lze snadno umístit 90 lahví. Stojací regál na víno umožní přehledně uschovat všechny vaše vybrané a vynikající vinné trofeje. Regál je možné v případě potřeby kdykoliv snadno rozšířit pro více lahví. Regál na víno RTA stojan na 90 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený byl vyroben z materiálu, jímž je dřevo a kov. Co do rozměrů, ty činí 81 × 100 × 23 cm a hmotnost pak 13,277 kg. Klíčové funkce regálu na víno RTA stojan na 90 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený S regálem na víno budete mít už navždy přehled o vybraných lahvích Jeho kapacita činí až 90 lahví Umístění regálu na víno RTA GLOBAL: stojací Pro větší zásoby je možné jej rozšířit (alza.cz)

Podobné produkty ako RTA stojan na 90 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0290) , Stojan na víno rta na 30 lahví, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený

Stojan na víno RTA na 30 lahví, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený

Stojan na víno RTA na 30 lahví, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený
Detail

Těšíte se, až si večer užijete pohodu se sklenkou dobrého vína, ale v lese lahví, které máte doma zdlouhavě hledáte tu správnou? Dejte lahvím vašeho oblíbeného vína vlastní prostor. Stojan na víno vám ušetří spoustu místa a vypadá skvěle. A okamžitě v něm najdete, co hledáte.Stojan je dodáván rozložený, aby se minimalizovaly přepravní problémy a také, aby s ohledem na životní prostředí bylo na obalové materiály potřeba co nejméně materiálu. Složení stojanu do konečné podoby je jednoduché a vše zvládnete za pár minut.Pokud jste nenašli ten správný rozměr stojanu na víno,můžete všechny naše stojany skládat do větších sestav. Aby jednotlivé stojany držely u sebe , je potřeba je spojit tzv.spojovací sponou, kterou lze dokoupit jako příslušenství - obj. č. 124045.Dejte vínu a šampaňskému své místo a uložte je přehledně do elegantního dřevěného stojanu, který je nejen kvalitní, ale i dobře vypadá. (4home.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno RTA na 30 lahví, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený , Rta stojan na 90 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (wine0290)

RTA stojan na 15 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0120)

RTA stojan na 15 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený  (WINE0120)
Detail

Regál na víno na 15 lahví vína, přírodní borovice a pozinkovaná ocel, rozložený, sestavení zabere pouze pár minut, moderní design, vyrobeno ve Velké Británii, pevná a stabilní konstrukce Pokud jste vášnivými konzumenty vína a rádi si jej dopřáváte v pohodlí vašeho domova, s velkou pravděpodobností si zamilujete regál na víno RTA GLOBAL, který do sebe pojme až 15 lahví. Stojací regál na víno jednoduše a přehledně poslouží k uložení všech vašich lahví. Do regálu je možné v případě potřeby vměstnat více lahví, neboť jej snadno rozšíříte. Regál na víno RTA stojan na 15 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený je vytvořen z materiálu, kterým je dřevo a kov. Jeho celkové rozměry dělají 23 × 52 × 23 cm a hmotnost pak 2,978 kg. Významné funkce regálu na víno RTA stojan na 15 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený Regál na víno dodá interiéru styl a přehledně uchová vaše nejlepší kousky Vhodný pro maximálně 15 lahví Umístění... (alza.cz)

Podobné produkty ako RTA stojan na 15 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0120) , Rta stojan na 42 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (wine3022)

RTA stojan na 42 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE3022)

RTA stojan na 42 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený  (WINE3022)
Detail

Regál na víno na 42 lahví vína, přírodní borovice a pozinkovaná ocel, rozložený, sestavení zabere pouze pár minut, moderní design, vyrobeno ve Velké Británii, pevná a stabilní konstrukce Jste-li milovníkem vína a vyznáte se v nejrůznějších odrůdách, určitě si zamilujete regál na víno RTA GLOBAL, do něhož lze uschovat 42 lahví. Stojací regál na víno umožní prezentovat vašim přátelům ty nejvybranější kousky z různých koutů světa. Pokud budete potřebovat, můžete tento model regálu kdykoliv rozšířit. Regál na víno RTA stojan na 42 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený je zhotoven z materiálu, kterým je dřevo a kov. Celkové rozměry jsou 62 × 62 × 23 cm a hmotnost činí 6,189 kg. Významné vlastnosti regálu na víno RTA stojan na 42 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený S regálem na víno budete mít už navždy přehled o vybraných lahvích Nabízí prostor pro 42 lahví Umístění regálu na víno RTA GLOBAL: stojací Díky rozšíření... (alza.cz)

Podobné produkty ako RTA stojan na 42 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE3022) , Rta stojan na 72 lahví vína, světlý dub - pozinkovaná ocel / rozložený (wine7160)

RTA stojan na 72 lahví vína, světlý dub - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE7160)

RTA stojan na 72 lahví vína, světlý dub - pozinkovaná ocel / rozložený  (WINE7160)
Detail

Regál na víno na 72 lahví vína, světlý dub a pozinkovaná ocel, rozložený, sestavení zabere pouze pár minut, moderní design, vyrobeno ve Velké Británii, pevná a stabilní konstrukce Jste-li milovníkem vína a vyznáte se v nejrůznějších odrůdách, s velkou pravděpodobností si zamilujete regál na víno RTA GLOBAL, do kterého můžete umístit až 72 lahví. Stojací regál na víno uchová všechny vaše lahve prakticky a stylově. Pokud budete potřebovat umístit více lahví, můžete ho rozšířit. Regál na víno RTA stojan na 72 lahví vína, světlý dub - pozinkovaná ocel / rozložený tvoří materiál, kterým je dřevo a kov. Jestliže vás zajímají jeho rozměry, ty se vyšplhaly na 81 × 81 × 23 cm a hmotnost pak dělá 11,135 kg. Rozhodující parametry regálu na víno RTA stojan na 72 lahví vína, světlý dub - pozinkovaná ocel / rozložený Zpřehledněte si obsah vašich vinných zásob se stylovým regálem na víno S úložnou kapacitou až 72 lahví Umístění regálu na víno RTA GLOBAL: stojací Můžete... (alza.cz)

Podobné produkty ako RTA stojan na 72 lahví vína, světlý dub - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE7160) , Rta stojan na 15 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (wine0120)

RTA Stojan na víno na 72 lahví, tmavá borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0166)

RTA Stojan na víno na 72 lahví, tmavá borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0166)
Detail

Regál na víno , stabilní, masivní dřevo, jednoduché sestavení, ušetří spoustu místa Pokud je vaším nejmilovanějším nápojem víno a rádi si jej dopřáváte v pohodlí domova, zcela jistě si oblíbíte regál na víno RTA, který do sebe pojme až 72 lahví. Stojací regál na víno vám umožní přehledně ukládat lahve vína. Regál na víno RTA Stojan na víno na 72 lahví, tmavá borovice - pozinkovaná ocel / rozložený je vytvořen z materiálu, jímž je dřevo a kov. Jeho celkové rozměry činí 85 × 86 × 23 cm a hmotnost pak je 10,8 kg. Zajímavé přednosti regálu na víno RTA Stojan na víno na 72 lahví, tmavá borovice - pozinkovaná ocel / rozložený Regál na víno vám poslouží jako stylový interiérový doplněk i jako praktický pomocník Hodí se pro 72 lahví Umístění regálu na víno RTA: stojací Materiálem regálu je dřevo a kov Regál na víno RTA Stojan na víno na 72 lahví, tmavá borovice - pozinkovaná ocel / rozložený dozdobuje hnědá barva Jeho rozměry jsou 85 × 86 × 23 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako RTA Stojan na víno na 72 lahví, tmavá borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0166) , Stojan na víno rta na 12 lahví, tmavá borovice - pozinkovaná ocel / rozložený

Stojan na víno RTA na 12 lahví, tmavá borovice - pozinkovaná ocel / rozložený

Stojan na víno RTA na 12 lahví, tmavá borovice - pozinkovaná ocel / rozložený
Detail

Těšíte se, až si večer užijete pohodu se sklenkou dobrého vína, ale v lese lahví, které máte doma zdlouhavě hledáte tu správnou? Dejte lahvím vašeho oblíbeného vína vlastní prostor. Stojan na víno vám ušetří spoustu místa a vypadá skvěle. A okamžitě v něm najdete, co hledáte.Stojan je dodáván rozložený, aby se minimalizovaly přepravní problémy a také, aby s ohledem na životní prostředí bylo na obalové materiály potřeba co nejméně materiálu. Složení stojanu do konečné podoby je jednoduché a vše zvládnete za pár minut.Pokud jste nenašli ten správný rozměr stojanu na víno,můžete všechny naše stojany skládat do větších sestav. Aby jednotlivé stojany držely u sebe , je potřeba je spojit tzv.spojovací sponou, kterou lze dokoupit jako příslušenství - obj. č. 124045.Dejte vínu a šampaňskému své místo a uložte je přehledně do elegantního dřevěného stojanu, který je nejen kvalitní, ale i dobře vypadá. (4home.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno RTA na 12 lahví, tmavá borovice - pozinkovaná ocel / rozložený , Stojan na víno rta na 15 lahví, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený

Stojan na víno RTA na 15 lahví, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený

Stojan na víno RTA na 15 lahví, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený
Detail

Těšíte se, až si večer užijete pohodu se sklenkou dobrého vína, ale v lese lahví, které máte doma zdlouhavě hledáte tu správnou? Dejte lahvím vašeho oblíbeného vína vlastní prostor. Stojan na víno vám ušetří spoustu místa a vypadá skvěle. A okamžitě v něm najdete, co hledáte.Stojan je dodáván rozložený, aby se minimalizovaly přepravní problémy a také, aby s ohledem na životní prostředí bylo na obalové materiály potřeba co nejméně materiálu. Složení stojanu do konečné podoby je jednoduché a vše zvládnete za pár minut.Pokud jste nenašli ten správný rozměr stojanu na víno,můžete všechny naše stojany skládat do větších sestav. Aby jednotlivé stojany držely u sebe , je potřeba je spojit tzv.spojovací sponou, kterou lze dokoupit jako příslušenství - obj. č. 124045.Dejte vínu a šampaňskému své místo a uložte je přehledně do elegantního dřevěného stojanu, který je nejen kvalitní, ale i dobře vypadá. (4home.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno RTA na 15 lahví, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený , Rta stojan na víno na 72 lahví, tmavá borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (wine0166)

RTA Global Stojan na víno na 72 lahví, světlý dub - pozinkovaná ocel / rozložený - použité

Detail

Stojan na víno vyrobený z kvalitního dřeva a oceli. RTA-Global Stojan na víno na 72 lahví, světlý dub – pozinkovaná ocel / rozložený vám umožní mít perfektní přehled o uložených lahvích. Snadné složení. Stojany mohou být spojovány k sobě dokoupitelným příslušenstvím. (mall.cz)

Podobné produkty ako RTA Global Stojan na víno na 72 lahví, světlý dub - pozinkovaná ocel / rozložený - použité , Compactor stojan pro 6 lahví vína, 28 x 28 x 4,5 cm, matná ocel

RTA Global Stojan na víno na 42 lahví, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený - použité

Detail

Stojan na víno vyrobený z kvalitního dřeva a oceli. RTA-Global Stojan na víno na 42 lahví, přírodní borovice – pozinkovaná ocel / rozložený vám umožní mít perfektní přehled o uložených lahvích. Snadné složení. Stojany mohou být spojovány k sobě dokoupitelným příslušenstvím. (mall.cz)

Podobné produkty ako RTA Global Stojan na víno na 42 lahví, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený - použité , Stojan na 16 ks lahví vína, 4 regály, masivní recyklované dřevo

Stojan na víno RTA WINE7190 na 90 láhví

Stojan na víno RTA WINE7190 na 90 láhví
Detail

NakupteStojan na víno RTA WINE7190 na 90 láhvíz kategorieBílá technika > Kuchyň > Kuchyňské pomůcky > Ostatní kuchyňské pomůckyza2899.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Stojan na víno RTA WINE7190 na 90 láhví , Stojan na víno na 48 lahví černý kov

Stojan na víno RTA WINE7122 na 42 láhví

Stojan na víno RTA WINE7122 na 42 láhví
Detail

NakupteStojan na víno RTA WINE7122 na 42 láhvíz kategorieBílá technika > Kuchyň > Kuchyňské pomůcky > Ostatní kuchyňské pomůckyza1549.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Stojan na víno RTA WINE7122 na 42 láhví , Nástěnný stojan na víno na 12 lahví černý železný (282466)

Stojan na víno RTA WINE0076 na 72 láhví

Stojan na víno RTA WINE0076 na 72 láhví
Detail

NakupteStojan na víno RTA WINE0076 na 72 láhvíz kategorieBílá technika > Kuchyň > Kuchyňské pomůcky > Ostatní kuchyňské pomůckyza2799.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Stojan na víno RTA WINE0076 na 72 láhví , Nástěnný stojan na víno na 10 lahví černý kov (289566)

Stojan na víno RTA WINE7100 na 30 láhví

Stojan na víno RTA WINE7100 na 30 láhví
Detail

NakupteStojan na víno RTA WINE7100 na 30 láhvíz kategorieBílá technika > Kuchyň > Kuchyňské pomůcky > Ostatní kuchyňské pomůckyza1149.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Stojan na víno RTA WINE7100 na 30 láhví , Nástěnný stojan na víno na 18 lahví 2 ks černý železo

Stojan na víno RTA WINE0071 na 12 láhví

Stojan na víno RTA WINE0071 na 12 láhví
Detail

NakupteStojan na víno RTA WINE0071 na 12 láhvíz kategorieBílá technika > Kuchyň > Kuchyňské pomůcky > Ostatní kuchyňské pomůckyza699.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Stojan na víno RTA WINE0071 na 12 láhví , Gabionový truhlík pozinkovaná ocel 180 × 90 × 50 cm

RTA Global Stojan na víno na 15 lahví, světlý dub - pozinkovaná ocel / rozložený

Detail

Stojan na víno vyrobený z kvalitního dřeva a oceli. RTA-Global Stojan na víno na 15 lahví, světlý dub – pozinkovaná ocel / rozložený vám umožní mít perfektní přehled o uložených lahvích. Snadné složení. Stojany mohou být spojovány k sobě dokoupitelným příslušenstvím. (mall.cz)

Podobné produkty ako RTA Global Stojan na víno na 15 lahví, světlý dub - pozinkovaná ocel / rozložený , Stojan na víno na 45 lahví kovový

RTA Global Stojan na víno na 42 lahví, světlý dub - pozinkovaná ocel / rozložený

Detail

Stojan na víno vyrobený z kvalitního dřeva a oceli. RTA-Global Stojan na víno na 42 lahví, světlý dub – pozinkovaná ocel / rozložený vám umožní mít perfektní přehled o uložených lahvích. Snadné složení. Stojany mohou být spojovány k sobě dokoupitelným příslušenstvím. (mall.cz)

Podobné produkty ako RTA Global Stojan na víno na 42 lahví, světlý dub - pozinkovaná ocel / rozložený , Stojan na víno na 108 lahví, kovový

RTA Global Stojan na víno na 4 lahve, bambusové dřevo, modulární

Detail

div> Stojan na víno vyrobený z kvalitního bambusového dřeva. RTA-Global Stojan na víno na 4 lahve, bambusové dřevo, modulární vám umožní mít perfektní přehled o uložených lahvích. Jednoduché sestavení a rozložení. Stohovatelný. (mall.cz)

Podobné produkty ako RTA Global Stojan na víno na 4 lahve, bambusové dřevo, modulární , Nástěnný stojan na víno na 12 lahví 2 ks černý železný (282467)

Gabionový truhlík pozinkovaná ocel 180 × 90 × 50 cm

Gabionový truhlík pozinkovaná ocel 180 × 90 × 50 cm
Detail

Gabion Materiál: pozinkovaná ocel, Vnější rozměry: 180 × 90 × 50 cm (D × Š × V), Vnitřní rozměry: 160 × 70 × 50 cm (D × Š × V), Tloušťka stěny: 10 cm, Velikost oka: Přibl. 10 × 5 cm \ 30 × 20 cm (D × Š), Průměr drátu: 3,5 mm, Svařované spoje, Vysoká nosnost, Nosnost: 1 400 kg\m3 (alza.cz)

Podobné produkty ako Gabionový truhlík pozinkovaná ocel 180 × 90 × 50 cm , Stojan na víno na 21 lahví, kovový (50206)

Cilio Chladící návlek na lahev VINO, černý

Detail

Chladicí návlek od značky Cilio poslouží při krátkém přenášení vína nebo pokud není k dispozici jiná metoda chlazení. Jednoduše jej dáte do mrazáku, necháte namrazit a pak navléknete na lahev. (mall.cz)

Podobné produkty ako Cilio Chladící návlek na lahev VINO, černý , Capital sports racktor, černý, stojan na činky half rack, ocel

Compactor Stojan pro 6 lahví vína, 28 x 28 x 4,5 cm, matná ocel

Compactor Stojan pro 6 lahví vína, 28 x 28 x 4,5 cm, matná ocel
Detail

Pokud si také rádi vychutnáte sklenku oblíbeného vína, červeného nebo bílého, neměl by vám doma chybět stojan na víno v moderním černém provedení. Díky němu budou vaše oblíbené láhve přehledně uložené a vždy po ruce. Stojan je určen pro 6 láhví vína. (4home.cz)

Podobné produkty ako Compactor Stojan pro 6 lahví vína, 28 x 28 x 4,5 cm, matná ocel , Stojan na víno na 77 lahví borové dřevo (286197)

R-spekt termo sedák boat na 90 cm lavici člunu

R-spekt termo sedák boat na 90 cm lavici člunu
Detail

Jde o pomůcku v podobě tzv. podsedáku do člunu, který je speciálně navržen pro lavici o maximální délce 90cm. Tento termo sedák zvyšuje komfort uživatele při sezení na lavici, která bývá velmi často studená nebo mokrá a poskytuje tak svému uživateli maximální ochranu před chladem a vodou. Spodní strana sedáku je vyrobena z vodě odolného a otěruvzdorného materiálu, který zajistí výrobku dlouhou životnost, středová výplň v podobě husté termoizolační vodě odolné pěny zase poskytuje uživateli tepelný komfort při sezení na studené lavici. Horní strana termo sedáku je vyrobena z velmi příjemného Polar fleecu, který je upraven proti žmolkování a zajišťuje maximální komfort a pohodlí i při delším sezení. Instalace termo sedáku je velmi jednoduchá a rychlá, stačí jej položit na lavici člunu a poté zajistit pod lavicí popruhy se suchými zipy. V případě ušpinění je také možné díky bočnímu vstupu vyndat vnitřní termo vložku a následně celý potah vyprat. Barevné provedení: spodní strana černá / horní strana kombinace černé a khaki s motivem kapra a označením "Boat" Materiálové složení: 100% vodě odolný polyester s PVC zátěrem (spodní strana) / 100% voděodolný pěnový polyetylen (výplň) / 100% polyester POLAR fleece (horní strana) Rozměry: 900 x 210 x 15 mm (parys.cz)

Podobné produkty ako R-spekt termo sedák boat na 90 cm lavici člunu , Capital sports squatster, černý, posilovací stojan, dřepy, ocel

HeliumKing Helium párty set na 90. narozeniny s růžovými balónky

HeliumKing Helium párty set na 90. narozeniny s růžovými balónky
Detail

Helium párty set na 90. narozeniny s růžovými balónky Cože je to devadesátka bez velkolepé výzdoby? Helium párty sada na 90. narozeniny s růžovými balóny dodá vaší oslavě tu pravou šťávu. Všechno nejlepší! Balóny jsou jedinečným, estetickým doplňkem každé party či společenské události. Balónky naplněné heliem se vznášejí a jsou populární u dětí i dospělých, působí originálně a nesmí chybět na žádné tematické oslavě či párty. Připravte balonovou výzdobu v den 90. narozenin a vykouzlíte nezapomenutelný den pro oslavence i hosty. Obsah: 1x helium na 50 balónů 1 x Fóliový balón narozeninové číslo 9, 86 cm 1 x Fóliový balón narozeninové číslo 0, 86 cm 15 x latexový balon - růžový 3 x závaží na balóny - růžové 1x stuha na balóny - růžová (heliumking.cz)

Podobné produkty ako HeliumKing Helium párty set na 90. narozeniny s růžovými balónky , Stojan na víno na 25 lahví masivní jedlové dřevo (241068)

HeliumKing Helium párty set na 90. narozeniny se stříbrnými balóny

HeliumKing Helium párty set na 90. narozeniny se stříbrnými balóny
Detail

Helium párty set na 90. narozeniny se stříbrnými balónky Co je to devadesátka bez velkolepé výzdoby? Helium párty sada na 90. narozeniny se stříbrnými balóny dodá vaší oslavě tu pravou šťávu. Všechno nejlepší! Balóny jsou jedinečným, estetickým doplňkem každé party či společenské události. Balónky naplněné heliem se vznášejí a jsou populární u dětí i dospělých, působí originálně a nesmí chybět na žádné tematické oslavě či párty. Připravte balonovou výzdobu v den 90. narozenin a vykouzlíte nezapomenutelný den pro oslavence i hosty. Obsah: 1x helium na 50 balónů 1 x Fóliový balón narozeninové číslo 9, 86 cm 1 x Fóliový balón narozeninové číslo 0, 86 cm 15 x latexový balón - stříbrný 3 x závaží na balóny - stříbrné 1x stuha na balóny - stříbrná (heliumking.cz)

Podobné produkty ako HeliumKing Helium párty set na 90. narozeniny se stříbrnými balóny , Stojan na víno na 42 lahví masivní borové dřevo (282470)

Stojan na víno na 20 lahví lahví černá / šedá Dekorhome

Stojan na víno na 20 lahví lahví černá / šedá Dekorhome
Detail

Tento držák na víno je skvělý nejen k ukládání a vystavování vašich vín, ale zapůsobí také jako půvabná dekorace interiéru. Stojan na víno pojme až 20 lahví vína. Jeho jednoduchý a úhledný design vnese do vaší domácnosti rustikální kouzlo. Výborně se také hodí jako dárek pro přátele či známé, kteří milují víno. Jelikož je vyrobený z pozinkované oceli a masivního borového dřeva, je mimořádně stabilní a odolný. Upozornění: Lahve s vínem nejsou součástí balení. Barva:černá Materiál:masivní borové dřevo / pozinkovaná ocelRozměry:šířka: 42,5 cm hloubka: 22,5 cm výška: 42,5 cm Hmotnost: 3,2 kg Dodáváno v demontu. (inpostele.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno na 20 lahví lahví černá / šedá Dekorhome , Stojan na víno na 16 lahví masivní recyklované dřevo (244831)

Stojan na víno na 20 lahví lahví černá / šedá Dekorhome

Stojan na víno na 20 lahví lahví černá / šedá Dekorhome
Detail

Tento držák na víno je skvělý nejen k ukládání a vystavování vašich vín, ale zapůsobí také jako půvabná dekorace interiéru. Stojan na víno pojme až 20 lahví vína. Jeho jednoduchý a úhledný design vnese do vaší domácnosti rustikální kouzlo. Výborně se také hodí jako dárek pro přátele či známé, kteří milují víno. Jelikož je vyrobený z pozinkované oceli a masivního borového dřeva, je mimořádně stabilní a odolný. Upozornění: Lahve s vínem nejsou součástí balení. Barva:černá Materiál:masivní borové dřevo / pozinkovaná ocelRozměry:šířka: 42,5 cm hloubka: 22,5 cm výška: 42,5 cm Hmotnost: 3,2 kg Dodáváno v demontu. (dekorhome.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno na 20 lahví lahví černá / šedá Dekorhome , Stojan na víno na 9 lahví masivní recyklované dřevo (244833)

Dřevěný stojan na víno pro 36 lahví, 64 x 90 x 25 cm

Dřevěný stojan na víno pro 36 lahví, 64 x 90 x 25 cm
Detail

Stojan na víno je vyrobený v České republice, zajišťuje řádné stárnutí vína - hrdlo lahve směřuje dolů, takže korkový uzávěr je zaplaven vínem, nevysychá a tím víno nedegraduje. Všechny hrany jsou zaoblené. Stojan pojme vždy bezpečně všechny lahve, co do něj uložíte. Technické údaje: materiál: borovicové dřevo rozměry: 64 x 90 x 25 cm (š x v x h) stav dodání: v demontu bez povrchové úpravy určeno pro 36 lahví síla dřeva: 2 cm Obsah balení: 1 x stojan (dilego.cz)

Podobné produkty ako Dřevěný stojan na víno pro 36 lahví, 64 x 90 x 25 cm , Capital sports hawser, modro-černý, posilovací kabelový stojan, ocel

Blumfeldt High Grow Straight, vyvýšený záhon, 180 x 60 x 90 cm, 970 l, pozinkovaná ocel

Blumfeldt High Grow Straight, vyvýšený záhon, 180 x 60 x 90 cm, 970 l, pozinkovaná ocel
Detail

Chutně, čerstvě a z vlastního záhonu: ve vyvýšeném záhonu High Grow Straight od blumfeldt si můžete vypěstovat vlastní denní porce zeleniny a proměnit terasy, dvorky nebo předzahrádky v zelené oázy. Pěstování šťavnatých rajčat, sladkých jahod, křupavých cuket a aromatických bylinek je díky optimálním pěstebním podmínkám hračka. Jednoleté rostliny a celoroční potěšení ze zahradničení: Stabilní rámová konstrukce zahradního záhonu je vyrobena z vlnitého ocelového plechu a bezpečně chráněna proti povětrnostním vlivům speciální zinko-hliníkovou vrstvou Weather Shield Coating 120 g/m². High Grow Straight odolává větru a povětrnostním vlivům po celý rok. Barevná pastva pro oči a zdravá pochoutka pro chuťové buňky: blumfeldt High Grow Straight vytváří optimální podmínky pro pěstování. To umožňuje relativně vyšší výnosy než plochý záhon. Zahradničení pohodlně ve stoje a především s ohledem na vaše záda si užijete ještě více. Pracovní výška 60 cm je také překážkou pro škůdce, jako jsou slimáci. Do vyvýšeného záhonu o objemu 970 litrů lze přidat mnoho vrstev humusu, takže jej lze použít i přímo jako kompostér: zelený odpad stačí umístit mezi vrstvy půdy - to nejen přiláká žížaly, které půdu kypří, ale také trvale zásobuje záhon čerstvými živinami. Je čas to pořádně rozproudit: protože s vyvýšeným záhonem High Grow Straight od blumfeldt může každý objevit svou zahradnickou duši. (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Blumfeldt High Grow Straight, vyvýšený záhon, 180 x 60 x 90 cm, 970 l, pozinkovaná ocel

Blumfeldt High Grow Straight, vyvýšený záhon, 180 x 60 x 90 cm, 970 l, pozinkovaná ocel

Blumfeldt High Grow Straight, vyvýšený záhon, 180 x 60 x 90 cm, 970 l, pozinkovaná ocel
Detail

Chutně, čerstvě a z vlastního záhonu: ve vyvýšeném záhonu High Grow Straight od blumfeldt si můžete vypěstovat vlastní denní porce zeleniny a proměnit terasy, dvorky nebo předzahrádky v zelené oázy. Pěstování šťavnatých rajčat, sladkých jahod, křupavých cuket a aromatických bylinek je díky optimálním pěstebním podmínkám hračka. Jednoleté rostliny a celoroční potěšení ze zahradničení: Stabilní rámová konstrukce zahradního záhonu je vyrobena z vlnitého ocelového plechu a bezpečně chráněna proti povětrnostním vlivům speciální zinko-hliníkovou vrstvou Weather Shield Coating 120 g/m². High Grow Straight odolává větru a povětrnostním vlivům po celý rok. Barevná pastva pro oči a zdravá pochoutka pro chuťové buňky: blumfeldt High Grow Straight vytváří optimální podmínky pro pěstování. To umožňuje relativně vyšší výnosy než plochý záhon. Zahradničení pohodlně ve stoje a především s ohledem na vaše záda si užijete ještě více. Pracovní výška 60 cm je také překážkou pro škůdce, jako jsou slimáci. Do vyvýšeného záhonu o objemu 970 litrů lze přidat mnoho vrstev humusu, takže jej lze použít i přímo jako kompostér: zelený odpad stačí umístit mezi vrstvy půdy - to nejen přiláká žížaly, které půdu kypří, ale také trvale zásobuje záhon čerstvými živinami. Je čas to pořádně rozproudit: protože s vyvýšeným záhonem High Grow Straight od blumfeldt může každý objevit svou zahradnickou duši. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Blumfeldt High Grow Straight, vyvýšený záhon, 180 x 60 x 90 cm, 970 l, pozinkovaná ocel

Kärcher - Uzavírací ventil, pozinkovaná ocel

Kärcher - Uzavírací ventil, pozinkovaná ocel
Detail

Uzavírací kohout z pozinkované oceli slouží jako spojovací kus mezi vysokotlakou sítí a vysokotlakou hadicí. Přípojky: 1x M22 x 1,5 a 1x M24 x 1,5. S deskou pro upevnění na zeď a upevňovacím materiálem. (karcher.cz)

Podobné produkty ako Kärcher - Uzavírací ventil, pozinkovaná ocel

Spojovací ocelové spony RTA pro stojany na víno - 5 ks + lišty

Spojovací ocelové spony RTA pro stojany na víno - 5 ks + lišty
Detail

Pokud plánujete spojit několik menších stojanů na víno do většího celku, budete potřebovat tyto spojovací spony. Sestavení velkého stojanu na víno je jednoduché a rychlé. Spojené stojany pak budou dostatečně pevné a stabilní. (4home.cz)

Podobné produkty ako Spojovací ocelové spony RTA pro stojany na víno - 5 ks + lišty

Stojan na víno na 21 lahví černá Dekorhome

Stojan na víno na 21 lahví černá Dekorhome
Detail

Jde o perfektní stojan na lahve pro milovníky vína. Má nadčasový a klasický design s krásnými ornamenty. Tento vinný stojan je vyrobený z kovu a pojme až 21 lahví vína. Je to skvělý nápad na dárek pro vaše přátele a známé. Barva: černáMateriál:kovRozměry:šířka: 34 cm hloubka: 20 cm výška: 88 cm Hmotnost: 3,5 kg (inpostele.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno na 21 lahví černá Dekorhome

Stojan na víno na 45 lahví černá Dekorhome

Stojan na víno na 45 lahví černá Dekorhome
Detail

Tento samostatně stojící stojan na víno bude vynikat, ať už ho umístíte kamkoliv. Stojan je vyrobený z tepaného železa, je plně ošetřený práškovým nástřikem, takže vám nezrezaví a bude sloužit i dalším generacímStojan pojme až 45 lahví vína a má dvířka se zástrčkou. Jeho klasický a elegantní styl vyvolává v lidech romantické pocity. Bude to rovněž skvělý dárek pro vaše přátele a známé, kteří jsou milovníky vína.Pořiďte si tento módní stojan na víno domů a užívejte si život s ním. Barva:černá Rozměry:šířkla:45 cm hloubka: 35,7 cm výška: 133,5 cmMateriál:kované železo Hmotnost:10,5 kg (inpostele.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno na 45 lahví černá Dekorhome

Stojan na víno na 35 lahví černá Dekorhome

Stojan na víno na 35 lahví černá Dekorhome
Detail

Tento samostatně stojící stojan na víno bude vynikat, ať už ho umístíte kamkoliv. Tento stojan na víno, vyrobený z tepaného železa, je plně ošetřený práškovým nástřikem, takže vám nezrezaví a bude sloužit i dalším generacím.Tento regál na víno pojme až 35 lahví vína a má dvířka se zástrčkou. Jeho klasický a elegantní styl vyvolává v lidech romantické pocity. Bude to rovněž skvělý dárek pro vaše přátele a známé, kteří jsou milovníky vína.Pořiďte si tento módní stojan na víno domů a užívejte si život s ním.Barva:černá Rozměry:šířka: 44 cm hloubka: 38 cm výška: 100 cm délka západky: 13 cmMateriál:kované železo Hmotnost:9 kg (inpostele.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno na 35 lahví černá Dekorhome

Stojan na víno na 28 lahví černá Dekorhome

Stojan na víno na 28 lahví černá Dekorhome
Detail

Tento samostatně stojící stojan na víno bude vynikat, ať už ho umístíte kamkoliv. Tento stojan na víno, vyrobený z tepaného železa, je plně ošetřený práškovým nástřikem, takže vám nezrezaví a bude sloužit i dalším generacím.Tento hranatý regál na víno pojme až 28 lahví vína. Poskytuje rovněž úložný prostor navíc na dně, kam můžete umístit další lahve nebo jiné předměty. Jeho klasický a elegantní styl vyvolává v lidech romantické pocity. Bude to rovněž skvělý dárek pro vaše přátele a známé, kteří jsou milovníky vína.Pořiďte si tento módní stojan na víno domů a užívejte si život s ním.Barva:černá Rozměry:šířka: 47,5 cmhloubka: 21 cm výška: 100 cm Materiál:kované železo Hmotnost:7 kg (inpostele.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno na 28 lahví černá Dekorhome

Stojan na víno na 108 lahví černá Dekorhome

Stojan na víno na 108 lahví černá Dekorhome
Detail

Tento samostatně stojící stojan na víno je opravdový mistrovský kousek. Tento odolný stojan na víno, vyrobený z kovaného železa, je plně opatřen práškovým lakem, který brání vzniku rzi.Tento stojan na víno pojme až 108 lahví. Má klasický a elegantní styl. Bude to také skvělý dárek pro přátele nebo známé, kteří jsou milovníky vína.Díky příslušenství přiloženému v balení můžete upevnit stojan ke zdi, aby byl stabilnější.Barva:černá Rozměry:šířka: 65 cm hloubka: 24 cm výška: 191 cm Materiál:kované železo Hmotnost:11 kg (inpostele.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno na 108 lahví černá Dekorhome

Stojan na víno na 96 lahví Dekorhome Černá

Stojan na víno na 96 lahví Dekorhome Černá
Detail

Tato vinotéka lze použít nejen k ukládání a vystavování vašich vín, ale zapůsobí také jako půvabná dekorace do vašeho domova. Stojan na víno pojme až neuvěřitelných 96 lahví vína. Jeho jednoduchý a úhledný design vnese do vaší domácnosti industriální šarm. Výborně se také hodí jako dárek pro přátele či známé, kteří milují víno. Jelikož je vyrobený z robustního železa, je náš držák na lahve mimořádně stabilní a odolný. Vezměte prosím na vědomí, že láhve vína nejsou součástí dodávky. Barva: bíláčernázlatáVýběr barvy stolku zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kov s práškovým nástřikemRozměry:šířka: 64 cm hloubka: 22 cm výška: 157 cmHmotnost: 16,1 kgDodáváno v demontu. (inpostele.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno na 96 lahví Dekorhome Černá

Stojan na víno na 72 lahví Dekorhome Černá

Stojan na víno na 72 lahví Dekorhome Černá
Detail

Tento držák na víno lze použít nejen k ukládání a vystavování vašich vín, ale zapůsobí také jako půvabná dekorace do vašeho domova. Držák na víno pojme až 72 lahví vína. Jeho jednoduchý a úhledný design vnese do vaší domácnosti industriální kouzlo. Výborně se také hodí jako dárek pro přátele či známé, kteří milují víno. Jelikož je vyrobený z robustního železa, je tento držák na láhve mimořádně stabilní a odolný. Vezměte prosím na vědomí, že láhve vína nejsou součástí dodávky. Barva: bíláčernázlatáVýběr barvy stolku zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kov s práškovým nástřikemRozměry:šířka: 64 cm hloubka: 22 cm výška: 117 cm Hmotnost:12,7 kgDodáváno v demontu. (inpostele.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno na 72 lahví Dekorhome Černá

Stojan na víno na 35 lahví černá Dekorhome

Stojan na víno na 35 lahví černá Dekorhome
Detail

Tento samostatně stojící stojan na víno bude vynikat, ať už ho umístíte kamkoliv. Tento stojan na víno, vyrobený z tepaného železa, je plně ošetřený práškovým nástřikem, takže vám nezrezaví a bude sloužit i dalším generacím.Tento regál na víno pojme až 35 lahví vína a má dvířka se zástrčkou. Jeho klasický a elegantní styl vyvolává v lidech romantické pocity. Bude to rovněž skvělý dárek pro vaše přátele a známé, kteří jsou milovníky vína.Pořiďte si tento módní stojan na víno domů a užívejte si život s ním.Barva:černá Rozměry:šířka: 44 cm hloubka: 38 cm výška: 100 cm délka západky: 13 cmMateriál:kované železo Hmotnost:9 kg (dekorhome.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno na 35 lahví černá Dekorhome

Stojan na lahve CUBO Philippi 32 cm černý

Stojan na lahve CUBO Philippi 32 cm černý
Detail

Hlavní výhody: minimalistický koš na víno a stojan v jednom ideální pro hotelové bary, kluby, restaurace a soukromé večírky jednoduchý design ladící s moderní kuchyní a interiérem skvělý dárek pro všechny milovníky vína Dodatečné informace: rozměr: 20 x 20 x 33 cm materiál: práškově lakovaná ocel (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Stojan na lahve CUBO Philippi 32 cm černý

Stojan na lahve CUBO Philippi 32 cm černý

Stojan na lahve CUBO Philippi 32 cm černý
Detail

Hlavní výhody: minimalistický koš na víno a stojan v jednom ideální pro hotelové bary, kluby, restaurace a soukromé večírky jednoduchý design ladící s moderní kuchyní a interiérem skvělý dárek pro všechny milovníky vína Dodatečné informace: rozměr: 20 x 20 x 33 cm materiál: práškově lakovaná ocel (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Stojan na lahve CUBO Philippi 32 cm černý

Stojan na lahve CUBO Philippi 32 cm černý

Stojan na lahve CUBO Philippi 32 cm černý
Detail

Hlavní výhody: minimalistický koš na víno a stojan v jednom ideální pro hotelové bary, kluby, restaurace a soukromé večírky jednoduchý design ladící s moderní kuchyní a interiérem skvělý dárek pro všechny milovníky vína Dodatečné informace: rozměr: 20 x 20 x 33 cm materiál: práškově lakovaná ocel (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Stojan na lahve CUBO Philippi 32 cm černý

Stojan na víno na 48 lahví Dekorhome Černá

Stojan na víno na 48 lahví Dekorhome Černá
Detail

Tento stojan na víno s jednoduchým, ale stylovým designem dodá vašemu bydlení moderní šarm.Tento stojan na víno pojme až 48 lahví vína. Je vyrobený z práškově lakovaného kovu, který se snadno udržuje a zaručuje dlouhou životnost. Je to skvělý dárek pro vaše blízké a přátele, kteří jsou znalci a milovníky dobrého vína. Tento stojan také umožňuje stohovat lahve vína na sebe. Sestavení je snadné.Vezměte prosím na vědomí, že láhve vína nejsou součástí dodávky.Barva:bíláčernázlatáVýběr barvy stolku zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Rozměry:šířka: 65 cm hloubka: 30 cm výška: 80 cm Materiál:kov s práškovým nástřikem Hmotnost: 8 kg Dodáváno v demontu. (dekorhome.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno na 48 lahví Dekorhome Černá

Stojan na víno na 72 lahví Dekorhome Černá

Stojan na víno na 72 lahví Dekorhome Černá
Detail

Tento držák na víno lze použít nejen k ukládání a vystavování vašich vín, ale zapůsobí také jako půvabná dekorace do vašeho domova. Držák na víno pojme až 72 lahví vína. Jeho jednoduchý a úhledný design vnese do vaší domácnosti industriální kouzlo. Výborně se také hodí jako dárek pro přátele či známé, kteří milují víno. Jelikož je vyrobený z robustního železa, je tento držák na láhve mimořádně stabilní a odolný. Vezměte prosím na vědomí, že láhve vína nejsou součástí dodávky. Barva: bíláčernázlatáVýběr barvy stolku zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kov s práškovým nástřikemRozměry:šířka: 64 cm hloubka: 22 cm výška: 117 cm Hmotnost:12,7 kgDodáváno v demontu. (dekorhome.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno na 72 lahví Dekorhome Černá

Stojan na víno na 96 lahví Dekorhome Černá

Stojan na víno na 96 lahví Dekorhome Černá
Detail

Tato vinotéka lze použít nejen k ukládání a vystavování vašich vín, ale zapůsobí také jako půvabná dekorace do vašeho domova. Stojan na víno pojme až neuvěřitelných 96 lahví vína. Jeho jednoduchý a úhledný design vnese do vaší domácnosti industriální šarm. Výborně se také hodí jako dárek pro přátele či známé, kteří milují víno. Jelikož je vyrobený z robustního železa, je náš držák na lahve mimořádně stabilní a odolný. Vezměte prosím na vědomí, že láhve vína nejsou součástí dodávky. Barva: bíláčernázlatáVýběr barvy stolku zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kov s práškovým nástřikemRozměry:šířka: 64 cm hloubka: 22 cm výška: 157 cmHmotnost: 16,1 kgDodáváno v demontu. (dekorhome.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno na 96 lahví Dekorhome Černá

Stojan na víno na 36 lahví Dekorhome Černá

Stojan na víno na 36 lahví Dekorhome Černá
Detail

Tento regál na víno lze použít nejen k ukládání a vystavování vašich vín, ale zapůsobí také jako půvabná dekorace do vašeho domova. Držák na víno pojme až 36 lahví vína. Jeho jednoduchý a úhledný design vnese do vaší domácnosti industriální šarm. Výborně se také hodí jako dárek pro přátele či známé, kteří milují víno. Jelikož je vyrobený z robustního železa, je náš stojan na láhve mimořádně stabilní a odolný. Vezměte prosím na vědomí, že láhve vína nejsou součástí dodávky. Barva: bíláčernázlatáVýběr barvy stolku zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kov s práškovým nástřikemRozměry:šířka: 65 cm hloubka: 22 cm výška: 58,5 cm Hmotnost:6,4 kgDodáváno v demontu. (dekorhome.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno na 36 lahví Dekorhome Černá

Stojan na víno na 45 lahví černá Dekorhome

Stojan na víno na 45 lahví černá Dekorhome
Detail

Tento samostatně stojící stojan na víno bude vynikat, ať už ho umístíte kamkoliv. Stojan je vyrobený z tepaného železa, je plně ošetřený práškovým nástřikem, takže vám nezrezaví a bude sloužit i dalším generacímStojan pojme až 45 lahví vína a má dvířka se zástrčkou. Jeho klasický a elegantní styl vyvolává v lidech romantické pocity. Bude to rovněž skvělý dárek pro vaše přátele a známé, kteří jsou milovníky vína.Pořiďte si tento módní stojan na víno domů a užívejte si život s ním. Barva:černá Rozměry:šířkla:45 cm hloubka: 35,7 cm výška: 133,5 cmMateriál:kované železo Hmotnost:10,5 kg (dekorhome.cz)

Podobné produkty ako Stojan na víno na 45 lahví černá Dekorhome
RTA stojan na 90 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0077), RTA stojan na 72 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0076), RTA stojan na 30 lahví vína, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0073), Stojan na víno RTA na 30 lahví, černý jasan - pozinkovaná ocel / rozložený, RTA stojan na 90 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0290), RTA stojan na 42 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE3022), RTA stojan na 72 lahví vína, světlý dub - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE7160), RTA stojan na 15 lahví vína, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0120), Stojan na víno RTA na 12 lahví, tmavá borovice - pozinkovaná ocel / rozložený, Stojan na víno RTA na 15 lahví, přírodní borovice - pozinkovaná ocel / rozložený , RTA Stojan na víno na 72 lahví, tmavá borovice - pozinkovaná ocel / rozložený (WINE0166), Compactor Stojan pro 6 lahví vína, 28 x 28 x 4,5 cm, matná ocel, Stojan na 16 ks lahví vína, 4 regály, masivní recyklované dřevo, Stojan na víno na 48 lahví černý kov, Nástěnný stojan na víno na 12 lahví černý železný (282466), Nástěnný stojan na víno na 10 lahví černý kov (289566), Nástěnný stojan na víno na 18 lahví 2 ks černý železo, Gabionový truhlík pozinkovaná ocel 180 × 90 × 50 cm, Stojan na víno na 45 lahví kovový, Stojan na víno na 108 lahví, kovový, Nástěnný stojan na víno na 12 lahví 2 ks černý železný (282467), Stojan na víno na 21 lahví, kovový (50206), Capital Sports Racktor, černý, stojan na činky Half Rack, ocel, Stojan na víno na 77 lahví borové dřevo (286197), Capital Sports Squatster, černý, posilovací stojan, dřepy, ocel, Stojan na víno na 25 lahví masivní jedlové dřevo (241068), Stojan na víno na 42 lahví masivní borové dřevo (282470), Stojan na víno na 16 lahví masivní recyklované dřevo (244831), Stojan na víno na 9 lahví masivní recyklované dřevo (244833), Capital Sports Hawser, modro-černý, posilovací kabelový stojan, ocel