Rozperne pojistne krouzky toolcraft 146403 vnitrni 47 mm vnejsi 50 mm 50 ks

Kleště zahnuté pro vnitřní pojistné kroužky wiha, 40 - 100 mm,…

Kleště zahnuté pro vnitřní pojistné kroužky wiha, 40 - 100 mm,…

Pro vkládání nebo vyjímání pojistných kroužků uvnitř otvorů s jedinečnou funkcí blokování, která účinně zabraňuje odskoku kroužků.Technické parametryHodnotaMateriálChrom-vanadiová-molybdenová ocelČíslo výrobce34696DIN norma (šroubovák)DIN 5256 DRozměr, délka220 mmTvar hrotuZahnutý o 90°Hmotnost245 gKategorieNa pojistné kroužkyVlastnostiWiha MagicTips - velmi zatížitelné vložené přesné hroty z nejlepší oceliSe speciálně zušlechtěným povrchem proti koroziVysoká odolnost proti opotřebení v důsledku přídavného kaleníhrotůŠtíhlá hlava kleští pro optimální přístup a dobrý výhled na výrobekLežící pružiny chráněné v kloubu, chráněné proti ztrátě. (fonetip.cz)

Kleště zahnuté pro vnitřní pojistné kroužky wiha, 12 - 25 mm,…

Kleště zahnuté pro vnitřní pojistné kroužky wiha, 12 - 25 mm,…

Pro vkládání nebo vyjímání pojistných kroužků uvnitř otvorů s jedinečnou funkcí blokování, která účinně zabraňuje odskoku kroužků.Technické parametryHodnotaMateriálChrom-vanadiová-molybdenová ocelČíslo výrobce34694DIN norma (šroubovák)DIN 5256 DRozměr, délka140 mmTvar hrotuZahnutý o 90°Hmotnost95 gKategorieNa pojistné kroužkyVlastnostiWiha MagicTips - velmi zatížitelné vložené přesné hroty z nejlepší oceliSe speciálně zušlechtěným povrchem proti koroziVysoká odolnost proti opotřebení v důsledku přídavného kaleníhrotůŠtíhlá hlava kleští pro optimální přístup a dobrý výhled na výrobekLežící pružiny chráněné v kloubu, chráněné proti ztrátě. (fonetip.cz)

Kleště zahnuté pro vnější pojistné kroužky wiha, 40 - 100 mm,…

Kleště zahnuté pro vnější pojistné kroužky wiha, 40 - 100 mm,…

Pro montáž / demontáž pojistných kroužků na vnějších hřídelích nebo nápravách. Technické parametryHodnotaMateriálChrom-vanadiová-molybdenová ocelČíslo výrobce34706DIN norma (šroubovák)DIN 5254 BRozměr, délka240 mmTvar hrotuZahnutý o 90°Hmotnost260 gKategorieNa pojistné kroužkyVlastnostiWiha MagicTips - vysoce zatížitelné vložené přesné hroty z nejlepší oceliSe speciálně zušlechtěným povrchem proti koroziJedinečná funkce blokování, která účinně zabraňuje odskočení pojistného kroužkuVysoká odolnost proti opotřebení v důsledku přídavného kalení hrotůŠtíhlá hlava kleští pro optimální přístup a dobrý výhled na výrobekLežící pružiny chráněné v kloubu, chráněné proti ztrátě. (fonetip.cz)

Kleště rovné pro vnitřní pojistné kroužky wiha, 8 - 13 mm, délka…

Kleště rovné pro vnitřní pojistné kroužky wiha, 8 - 13 mm, délka…

Pro nasazení / odstranění bezpečnostních kroužků ve vrtacích otvorech.Technické parametryHodnotaMateriálChrom-vanadiová-molybdenová ocelČíslo výrobce34688DIN norma (šroubovák)DIN 5256 CRozměr, délka140 mmTvar hrotuRovnýHmotnost95 gKategorieNa pojistné kroužkyVlastnostiWiha MagicTips - velmi zatížitelné vložené přesné hroty ze speciální oceli.Se speciálně zušlechtěným povrchem proti koroziJedinečná funkce blokování, která účinně zabraňuje odskočení pojistného kroužku.Velká odolnost proti opotřebení v důsledku přídavného kalení hrotůŠtíhlá hlava kleští pro optimální přístup a dobrý výhled na výrobek. (fonetip.cz)

Kleště rovné pro vnitřní pojistné kroužky wiha, 12 - 25 mm, délka…

Kleště rovné pro vnitřní pojistné kroužky wiha, 12 - 25 mm, délka…

Pro nasazení / odstranění bezpečnostních kroužků ve vrtacích otvorech.Technické parametryHodnotaMateriálChrom-vanadiová-molybdenová ocelČíslo výrobce34689DIN norma (šroubovák)DIN 5256 CRozměr, délka140 mmTvar hrotuRovnýHmotnost95 gKategorieNa pojistné kroužkyVlastnostiWiha MagicTips - velmi zatížitelné vložené přesné hroty ze speciální oceli.Se speciálně zušlechtěným povrchem proti koroziJedinečná funkce blokování, která účinně zabraňuje odskočení pojistného kroužku.Velká odolnost proti opotřebení v důsledku přídavného kalení hrotůŠtíhlá hlava kleští pro optimální přístup a dobrý výhled na výrobek. (fonetip.cz)

Kleště rovné pro vnitřní pojistné kroužky wiha, 40 - 100 mm, délka…

Kleště rovné pro vnitřní pojistné kroužky wiha, 40 - 100 mm, délka…

Pro nasazení / odstranění bezpečnostních kroužků ve vrtacích otvorech.Technické parametryHodnotaMateriálChrom-vanadiová-molybdenová ocelČíslo výrobce34691DIN norma (šroubovák)DIN 5256 CRozměr, délka220 mmTvar hrotuRovnýHmotnost245 gKategorieNa pojistné kroužkyVlastnostiWiha MagicTips - velmi zatížitelné vložené přesné hroty ze speciální oceli.Se speciálně zušlechtěným povrchem proti koroziJedinečná funkce blokování, která účinně zabraňuje odskočení pojistného kroužku.Velká odolnost proti opotřebení v důsledku přídavného kalení hrotůŠtíhlá hlava kleští pro optimální přístup a dobrý výhled na výrobek. (fonetip.cz)

Kleště rovné pro vnitřní pojistné kroužky wiha, 19 - 60 mm, délka…

Kleště rovné pro vnitřní pojistné kroužky wiha, 19 - 60 mm, délka…

Pro nasazení / odstranění bezpečnostních kroužků ve vrtacích otvorech.Technické parametryHodnotaMateriálChrom-vanadiová-molybdenová ocelČíslo výrobce34690DIN norma (šroubovák)DIN 5256 CRozměr, délka180 mmTvar hrotuRovnýHmotnost155 gKategorieNa pojistné kroužkyVlastnostiWiha MagicTips - velmi zatížitelné vložené přesné hroty ze speciální oceli.Se speciálně zušlechtěným povrchem proti koroziJedinečná funkce blokování, která účinně zabraňuje odskočení pojistného kroužku.Velká odolnost proti opotřebení v důsledku přídavného kalení hrotůŠtíhlá hlava kleští pro optimální přístup a dobrý výhled na výrobek. (fonetip.cz)

Kleště zahnuté pro vnější pojistné kroužky wiha, 7 - 10 mm, délka…

Kleště zahnuté pro vnější pojistné kroužky wiha, 7 - 10 mm, délka…

Pro montáž / demontáž pojistných kroužků na vnějších hřídelích nebo nápravách. Technické parametryHodnotaMateriálChrom-vanadiová-molybdenová ocelČíslo výrobce34703DIN norma (šroubovák)DIN 5254 BRozměr, délka140 mmTvar hrotuZahnutý o 90°Hmotnost90 gKategorieNa pojistné kroužkyVlastnostiWiha MagicTips - vysoce zatížitelné vložené přesné hroty z nejlepší oceliSe speciálně zušlechtěným povrchem proti koroziJedinečná funkce blokování, která účinně zabraňuje odskočení pojistného kroužkuVysoká odolnost proti opotřebení v důsledku přídavného kalení hrotůŠtíhlá hlava kleští pro optimální přístup a dobrý výhled na výrobekLežící pružiny chráněné v kloubu, chráněné proti ztrátě. (fonetip.cz)

Kleště rovné pro vnější pojistné kroužky wiha, 10 - 25 mm, délka…

Kleště rovné pro vnější pojistné kroužky wiha, 10 - 25 mm, délka…

Pro použití nebo odstranění pojistných kroužků s jedinečnou blokovací funkcí, která účinně brání odskoku pojistných kroužků.Technické parametryHodnotaMateriálChrom-vanadiová-molybdenová ocelČíslo výrobce34699DIN norma (šroubovák)DIN 5254 ARozměr, délka140 mmTvar hrotuRovnýHmotnost90 gKategorieNa pojistné kroužkyVlastnostiWiha MagicTips - vysoce zatížitelné vložené přesné hroty ze speciální oceli.Se speciálně zušlechtěným povrchem proti koroziVelká odolnost proti opotřebení v důsledku přídavného kalení hrotůŠtíhlá hlava kleští pro optimální přístup a dobrý výhled na výrobek. (fonetip.cz)

Kleště zahnuté pro vnější pojistné kroužky wiha, 10 - 25 mm, délka…

Kleště zahnuté pro vnější pojistné kroužky wiha, 10 - 25 mm, délka…

Pro montáž / demontáž pojistných kroužků na vnějších hřídelích nebo nápravách. Technické parametryHodnotaMateriálChrom-vanadiová-molybdenová ocelČíslo výrobce34704DIN norma (šroubovák)DIN 5254 BRozměr, délka140 mmTvar hrotuZahnutý o 90°Hmotnost90 gKategorieNa pojistné kroužkyVlastnostiWiha MagicTips - vysoce zatížitelné vložené přesné hroty z nejlepší oceliSe speciálně zušlechtěným povrchem proti koroziJedinečná funkce blokování, která účinně zabraňuje odskočení pojistného kroužkuVysoká odolnost proti opotřebení v důsledku přídavného kalení hrotůŠtíhlá hlava kleští pro optimální přístup a dobrý výhled na výrobekLežící pružiny chráněné v kloubu, chráněné proti ztrátě. (fonetip.cz)

Kleště rovné pro vnější pojistné kroužky wiha, 19 - 60 mm, délka…

Kleště rovné pro vnější pojistné kroužky wiha, 19 - 60 mm, délka…

Pro použití nebo odstranění pojistných kroužků s jedinečnou blokovací funkcí, která účinně brání odskoku pojistných kroužků.Technické parametryHodnotaMateriálChrom-vanadiová-molybdenová ocelČíslo výrobce34700DIN norma (šroubovák)DIN 5254 ARozměr, délka185 mmTvar hrotuRovnýHmotnost155 gKategorieNa pojistné kroužkyVlastnostiWiha MagicTips - vysoce zatížitelné vložené přesné hroty ze speciální oceli.Se speciálně zušlechtěným povrchem proti koroziVelká odolnost proti opotřebení v důsledku přídavného kalení hrotůŠtíhlá hlava kleští pro optimální přístup a dobrý výhled na výrobek. (fonetip.cz)

Reflexní lepicí pásky rts25/50-gn, 50 mm x 25 mm, 20 ks, zelená

Reflexní lepicí pásky rts25/50-gn, 50 mm x 25 mm, 20 ks, zelená

PopisZajistěte, abyste byli dobře vidět a zlepšete viditelnost osob, vozidel a objektů. Tato reflexní páska je samolepicí a může být zastřižena na požadovanou velikost. Možnosti použití: · Vycházkové hole, invalidní vozíky apod. · Pevné uchycení - nákladní automobily, přívěsy a návěsy · Auta, přívěsy, kola, kočárky, obytné přívěsy · Nebezpečná místa - např. budovy · Výstražné označení pro noční chodceVybaveníZlepšuje viditelnost objektůTechnické parametryTyp (výrobce)RTS25 / 50-GNdélka50 mmTeplota (max.)+30 °CTeplota (min.)+5 °CTloušťka0.23 mmNosný materiálPolyethylenová fólieBarvaZelenáŠířka25 mmMnožství20 ksTloušťka materiálu0.23 mmKategorieAdhesive strips]]> (fonetip.cz)

Reflexní lepicí pásky rts25/50-bl, 50 mm x 25 mm, 20 ks, modrá

Reflexní lepicí pásky rts25/50-bl, 50 mm x 25 mm, 20 ks, modrá

PopisZajistěte, abyste byli dobře vidět a zlepšete viditelnost osob, vozidel a objektů. Tato reflexní páska je samolepicí a může být zastřižena na požadovanou velikost. Možnosti použití: · Vycházkové hole, invalidní vozíky apod. · Pevné uchycení - nákladní automobily, přívěsy a návěsy · Auta, přívěsy, kola, kočárky, obytné přívěsy · Nebezpečná místa - např. budovy · Výstražné označení pro noční chodceVybaveníZlepšuje viditelnost objektůTechnické parametryTyp (výrobce)RTS25/50-BLdélka50 mmTeplota (max.)+30 °CTeplota (min.)+5 °CTloušťka0.23 mmNosný materiálPolyethylenová fólieBarvaModráŠířka25 mmMnožství20 ksTloušťka materiálu0.23 mmKategorieAdhesive strips]]> (fonetip.cz)

Reflexní lepicí pásky rts25/50-rd, 50 mm x 25 mm, 20 ks, červená

Reflexní lepicí pásky rts25/50-rd, 50 mm x 25 mm, 20 ks, červená

PopisZajistěte, abyste byli dobře vidět a zlepšete viditelnost osob, vozidel a objektů. Tato reflexní páska je samolepicí a může být zastřižena na požadovanou velikost. Možnosti použití: · Vycházkové hole, invalidní vozíky apod. · Pevné uchycení - nákladní automobily, přívěsy a návěsy · Auta, přívěsy, kola, kočárky, obytné přívěsy · Nebezpečná místa - např. budovy · Výstražné označení pro noční chodceVybaveníZlepšuje viditelnost objektůTechnické parametryTyp (výrobce)RTS25 / 50-RDdélka50 mmTeplota (max.)+30 °CTeplota (min.)+5 °CTloušťka0.23 mmNosný materiálPolyethylenová fólieBarvaČervenáŠířka25 mmMnožství20 ksTloušťka materiálu0.23 mmKategorieAdhesive strips]]> (fonetip.cz)

Reflexní lepicí pásky rts25/50-yl, 50 mm x 25 mm, 20 ks, žlutá

Reflexní lepicí pásky rts25/50-yl, 50 mm x 25 mm, 20 ks, žlutá

PopisZajistěte, abyste byli dobře vidět a zlepšete viditelnost osob, vozidel a objektů. Tato reflexní páska je samolepicí a může být zastřižena na požadovanou velikost. Možnosti použití: · Vycházkové hole, invalidní vozíky apod. · Pevné uchycení - nákladní automobily, přívěsy a návěsy · Auta, přívěsy, kola, kočárky, obytné přívěsy · Nebezpečná místa - např. budovy · Výstražné označení pro noční chodceVybaveníZlepšuje viditelnost objektůTechnické parametryTyp (výrobce)RTS25 / 50-YLdélka50 mmTeplota (max.)+30 °CTeplota (min.)+5 °CTloušťka0.23 mmNosný materiálPolyethylenová fólieBarvaŽlutáŠířka25 mmMnožství20 ksTloušťka materiálu0.23 mmKategorieAdhesive strips]]> (fonetip.cz)

Šroub s okem závit m4 25 mm, 50 ks

Šroub s okem závit m4 25 mm, 50 ks

Technické parametryHodnotaMateriálPozinkovaná ocelTyp závituMetrický závitRozměr, délka25 mmZávitM4Rozměr závituM4Množství50 ks (fonetip.cz)

Jevištní lepicí páska toolcraft 80b50l25cc, 25 m x 50 mm, maskáčová

Jevištní lepicí páska toolcraft 80b50l25cc, 25 m x 50 mm, maskáčová

Vybavenímaskáčová(d x š) 25 m x 50 mmTechnické parametryTyp (výrobce)80B50L25CCdélka25 mTeplota (max.)+60 °CTeplota (min.)-10 °CTloušťka0.29 mmBarvaMaskáčováŠířka50 mmMnožství1 roleTloušťka materiálu0.29 mmKategoriePáska se skelným vláknem]]> (fonetip.cz)

Sada f konektorů pro o kabelu 7 mm, 50 ks

Sada f konektorů pro o kabelu 7 mm, 50 ks

Rozsah dodávkyBalení: 50 ksTechnické parametryPrůměr lanka7 mmTyp konektoru (příp. výstup)VytahovacíTyp konektoru (příp. vstup)F zástrčkaMnožství50 ks]]> (fonetip.cz)

Dutinka klauke 48020, 50 mm2, 20 mm, částečná izolace, modrá, 50 ks

Dutinka klauke 48020, 50 mm2, 20 mm, částečná izolace, modrá, 50 ks

Vybavení36 mmmodráTechnické parametryPrůřez (pól/žíla)50 mm2Číslo výrobce48020Typ (výrobce)48020AWG max.1Materiál kontaktuElektrolitická měď pocínovanáPočet žil1Provozní teplotaAž +105 °CVnější délka36 mmBarevné kódy zemíDINTyp izolaceČástečná izolaceIzolační materiálPPPrůřez (vypočtený z počtu vláken)1 x 50 mm2BarvaModráMnožství50 ksDélka objímky20 mmTyp konektoru (kategorie)DutinkaPrůřez x délka1 x 50 mm2 x 20 mm]]> (fonetip.cz)

Kovovýroba Bystřice Formičky pracička 50 mm 30 ks

Kovovýroba Bystřice Formičky pracička 50 mm 30 ks

Kovovýroba Bystřice n.p FORMIČKA PRACIČKA MINI- 30KS, kategorie: PEČENÍ | FORMIČKY A VYKRAJOVÁTKA NA CUKROVÍ | VÁNOČNÍ FORMIČKY (kitos.cz)

Oboustranná lepící páska, 15 mm x 50 m, transparentní, toolcraft,…

Oboustranná lepící páska, 15 mm x 50 m, transparentní, toolcraft,…

Pro hladké povrchy. Vysoká lepivost Výtečná odolnost proti UV záření, teplotě, rozpouštědlům a vlhkosti.Technické parametryHodnotaTyp (výrobce)1397P1550CRozměr, délka50 mTeplota (max.)+160 °CTeplota (min.)-40 °CTloušťka0.21 mmNosný materiálPolyesterBarvaTransparentníRozměr, šířka15 mmMnožství1 RollsTloušťka materiálu0.21 mmKategorieOboustranné lepicí podložkyVybavenítransparentní(d x š) 50 m x 15 mm (fonetip.cz)

Oboustranná lepící páska, 19 mm x 50 m, transparentní, toolcraft,…

Oboustranná lepící páska, 19 mm x 50 m, transparentní, toolcraft,…

Pro hladké povrchy. Vysoká lepivost Výtečná odolnost proti UV záření, teplotě, rozpouštědlům a vlhkosti.Technické parametryHodnotaTyp (výrobce)1397P1950CRozměr, délka50 mTeplota (max.)+160 °CTeplota (min.)-40 °CTloušťka0.21 mmNosný materiálPolyesterBarvaTransparentníRozměr, šířka19 mmMnožství1 RollsTloušťka materiálu0.21 mmKategorieOboustranné lepicí podložkyVybavenítransparentní(d x š) 50 m x 19 mm (fonetip.cz)

Oboustranná lepící páska, 25 mm x 50 m, transparentní, toolcraft,…

Oboustranná lepící páska, 25 mm x 50 m, transparentní, toolcraft,…

Pro hladké povrchy. Vysoká lepivost Výtečná odolnost proti UV záření, teplotě, rozpouštědlům a vlhkosti.Technické parametryHodnotaTyp (výrobce)1397P2550CRozměr, délka50 mTeplota (max.)+160 °CTeplota (min.)-40 °CTloušťka0.21 mmNosný materiálPolyesterBarvaTransparentníRozměr, šířka25 mmMnožství1 RollsTloušťka materiálu0.21 mmKategorieOboustranné lepicí podložkyVybavenítransparentní(d x š) 50 m x 25 mm (fonetip.cz)

Páska ze skelné tkaniny toolcraft, 120 g/m3, šířka 50 mm, 10 m

Páska ze skelné tkaniny toolcraft, 120 g/m3, šířka 50 mm, 10 m

Technické parametryHodnotaRozměr, šířka50 mmMnožství10 mHmotnost120 gm2 (fonetip.cz)

Elektroinstalační krabička, o 68 mm, hluboká 47 mm, 25 ks

Elektroinstalační krabička, o 68 mm, hluboká 47 mm, 25 ks

PopisIntegrované pryžové membrány se po protržení zcela přizpůsobí příslušnému průměru kabelu, vzduchotěsně se uzavřou, zabraňují vniknutí vzduchu znečištěného prachem a zlepšují hlukovou izolaci.VybaveníVzduchotěsnáIP30 (třída ochrany)Rozsah dodávky20 kusů.Technické parametryO68 mmRozměr, hloubka47 mmOdolnost proti plameni (max.)850 °CBarvaOranžováMnožství1 balení]]> (fonetip.cz)

Gumový váleček modelcraft, o 47 mm, 29 mm, otvor 8 mm, 2 ks

Gumový váleček modelcraft, o 47 mm, 29 mm, otvor 8 mm, 2 ks

Technické parametryHodnotaMnožství2 ks (fonetip.cz)

Olympic Adaptér 25 Mm/50 Mm 40 Cm

Olympic Adaptér 25 Mm/50 Mm 40 Cm

Olympic adaptér z tvrzeného plastu umožní použít kotouče 50 mm na 25 mm ose, délka 40 cm.. Máte doma posilovací stroj s trny nebo osami na kotouče o průměru 25 mm a chtěli byste používat Olympic kotouče 50 mm? Máme pro Vás jednoduché řešení: Olympic adaptér Vám to umožní. Adaptér je vyroben z kvalitního tvrzeného plastu. Jeho délka 40 cm je dostatečná pro naložení potřebného množství závaží. Celý olympic adaptér je pak na ose zajištěn pomocí aretačního šroubu.Technický popis: tělo adaptéru z tvrzeného plastu zajištění adaptéru na ose pomocí aretačního šroubu (imbus č. 4) délka: 40 cm určeno pro nasunutí na tyče s průměrem 25 mm cena za 1 kus, bez objímky (insportline.cz)

Sada vde nářadí pro elektrikáře toolcraft, 50 ks

Sada vde nářadí pro elektrikáře toolcraft, 50 ks

VybaveníVč. digitálního multimetruVDE nářadíRozsah dodávky5 VDE šroubováků: ploché 2,5 x 75/3,0 x 100/4,0 x 100 mm, křížové PH: PH1 x 80/PH 2 x 100 mm VDE stranové štípací kleště 160 mm VDE kombinované kleště 160 mm VDE úzké kleště 200 mm 2 plastové svorkovnice 1,5 - 2,5/2,5 - 6,0 mm 10 spojovací svorky1,5 - 2,5 mm Elektrikářská zadrhovací páska 3 izolační pásky 25 stahovacích pásek Zkoušečka fází 120 - 250 V Digitální multimetr série VC-135 TaškaTechnické parametryMateriálPolyamiddélka350 mmvýška65 mmŠířka225 mmOblast použitíPro elektrikářeTyp sady nářadí (kategorie)Sada nářadí]]> (fonetip.cz)

Masážní Míček 50 Mm

Masážní Míček 50 Mm

Míček pro masáž celého těla, s nerovným povrchem, měkký na dotek, rekonvalescenční účely.. Masážní míček 50 mm s nerovným povrchem pro masáž celého těla. Používáním míčků uvolníte ztuhlé svalstvo, zredukujete stres a díky jeho velikosti jej můžete používat kdekoliv. Masážní míček 50 mm je velmi příjemný a je nabízen k všestrannému použití. Je vhodný k masáži celého těla, reflexní masáži dlaní a plochy nohou.Technický popis: povrch míče z vysoce odolného PVC materiálu  vhodné pro rekonvalescenční účely průměr: 50 mm hmotnost: 55 g  nerovný povrch (insportline.cz)

Širokoúhlá tryska 50 mm

Širokoúhlá tryska 50 mm

Slouží k rozdělení vzduchu u malých ploch, např. u voskování lyží.Technické parametryHodnotaTyp horkovzdušné pistole (kategorie)Širokoštěrbinová hlavaVhodné pro značku (horkovzdušné trysky)SteinelVhodné proHG 2120 E · HG 2220 E · HG 2320 E · HG 2000 E · HG 2300 E · HG 2310 LCD · HL 2020 E · HL 1920 E · HL 1620 E · HL 2010 E · HL 1910 E · HL 1810 S · HL 1610 SRozměr, šířka50 mmVlastnostiZ ušlechtilé oceli. (fonetip.cz)

Vodicí kolečko 50 mm

Vodicí kolečko 50 mm

Silná, malá vodicí kolečka s dvojitým otočným věncem v kuličkových ložiskách a kluzné ložisko.Technické parametryHodnotaRozestup otvorů pro upevnění38 x 38 mmO role50 mmKonstrukční výška68 mmNosnost (každého kolečka)35 kgRozměr, výška68 mmVlastnostiGumové obutí (šedomodré, nezanechává stopy)Disk z polyamidu, černý 1,6 mm, ocel, pozinkovaný upevňovací kružnice s otvory 44 x 44 mmUpevňovací otvory 9 x 7 mm. (fonetip.cz)

Gripfoot, bílá 50 mm

Gripfoot, bílá 50 mm

Technické parametryHodnotaRozměr, délka18.3 mProtiskluzová zábranaR13BarvaBíláRozměr, šířka50 mmVlastnostiMnohostranně použitelnéNa žebříky, schody, rampy, cesty, ve vstupních prostorách, v oblastech nakládání, před stroji, na vozidlech a člunechProtiskluzové, test dle EN 13552, Kategorie R13SamolepícíDrží trvale, odolné proti deformaciDává hladkým povrchům dodatečnou trvanlivost. (fonetip.cz)

Chladič led fischer elektronik sk 571 50 me, 70 mm x 50 mm, 1,67…

Chladič led fischer elektronik sk 571 50 me, 70 mm x 50 mm, 1,67…

Technické parametryHodnotaMateriálHliníkRozměr, O70 mmTypSK 571 50 MEVlastnosti materiáluEloxovanýRozměr, výška50 mmTepelný odpor R(th)1.67 K/WTyp ledničky (kategorie)LED chladič (fonetip.cz)

Chladič led fischer elektronik sk 571 50 sa, 70 mm x 50 mm, 1,45…

Chladič led fischer elektronik sk 571 50 sa, 70 mm x 50 mm, 1,45…

Technické parametryHodnotaMateriálHliníkRozměr, O70 mmTypSK 571 50 SABarvaČernáVlastnosti materiáluEloxovanýRozměr, výška50 mmTepelný odpor R(th)1.45 K/WTyp ledničky (kategorie)LED chladič (fonetip.cz)

Chladič led fischer elektronik sk 578 50 sa, 60 mm x 50 mm, 1,45…

Chladič led fischer elektronik sk 578 50 sa, 60 mm x 50 mm, 1,45…

Technické parametryHodnotaMateriálHliníkRozměr, O60 mmTypSK 578 50 SABarvaČernáVlastnosti materiáluEloxovanýRozměr, výška50 mmTepelný odpor R(th)1.45 K/WTyp ledničky (kategorie)LED chladič (fonetip.cz)

Chladič led fischer elektronik sk 572 50 sa, 85 mm x 50 mm, 1,22…

Chladič led fischer elektronik sk 572 50 sa, 85 mm x 50 mm, 1,22…

Technické parametryHodnotaMateriálHliníkRozměr, O85 mmTypSK 572 50 SABarvaČernáVlastnosti materiáluEloxovanýRozměr, výška50 mmTepelný odpor R(th)1.22 K/WTyp ledničky (kategorie)LED chladič (fonetip.cz)

Chladič led fischer elektronik sk 570 50 sa, 70 mm x 50 mm, 1,35…

Chladič led fischer elektronik sk 570 50 sa, 70 mm x 50 mm, 1,35…

Technické parametryHodnotaMateriálHliníkRozměr, O70 mmTypSK 570 50 SABarvaČernáVlastnosti materiáluEloxovanýRozměr, výška50 mmTepelný odpor R(th)1.35 K/WTyp ledničky (kategorie)LED chladič (fonetip.cz)

Chladič led fischer elektronik sk 578 50 me, 60 mm x 50 mm, 1,67…

Chladič led fischer elektronik sk 578 50 me, 60 mm x 50 mm, 1,67…

Technické parametryHodnotaMateriálHliníkRozměr, O60 mmTypSK 578 50 MEVlastnosti materiáluEloxovanýRozměr, výška50 mmTepelný odpor R(th)1.67 K/WTyp ledničky (kategorie)LED chladič (fonetip.cz)

Dutinka klauke 47818, 25 mm2, 18 mm, částečná izolace, žlutá, 50 ks

Dutinka klauke 47818, 25 mm2, 18 mm, částečná izolace, žlutá, 50 ks

Vybavení32 mmžlutáTechnické parametryPrůřez (pól/žíla)25 mm2Číslo výrobce47818Typ (výrobce)47818AWG max.4Materiál kontaktuElektrolitická měď pocínovanáPočet žil1Provozní teplotaAž +105 °CVnější délka32 mmBarevné kódy zemíDINTyp izolaceČástečná izolaceIzolační materiálPPPrůřez (vypočtený z počtu vláken)1 x 25 mm2BarvaŽlutáMnožství50 ksDélka objímky18 mmTyp konektoru (kategorie)DutinkaPrůřez x délka1 x 25 mm2 x 18 mm]]> (fonetip.cz)

Dutinka klauke 17818, 25 mm2, 18 mm, částečná izolace, černá, 50 ks

Dutinka klauke 17818, 25 mm2, 18 mm, částečná izolace, černá, 50 ks

Vybavení30 mmčernáTechnické parametryPrůřez (pól/žíla)25 mm2Číslo výrobce17818Typ (výrobce)17818AWG max.4Materiál kontaktuElektrolitická měď pocínovanáPočet žil1Provozní teplotaAž +105 °CVnější délka30 mmBarevné kódy zemíFRTyp izolaceČástečná izolaceIzolační materiálPPPrůřez (vypočtený z počtu vláken)1 x 25 mm2BarvaČernáMnožství50 ksDélka objímky18 mmTyp konektoru (kategorie)DutinkaPrůřez x délka1 x 25 mm2 x 18 mm]]> (fonetip.cz)

Dutinka klauke 17816, 25 mm2, 16 mm, částečná izolace, černá, 50 ks

Dutinka klauke 17816, 25 mm2, 16 mm, částečná izolace, černá, 50 ks

Vybavení28 mmčernáTechnické parametryPrůřez (pól/žíla)25 mm2Číslo výrobce17816Typ (výrobce)17816AWG max.4Materiál kontaktuElektrolitická měď pocínovanáPočet žil1Provozní teplotaAž +105 °CVnější délka28 mmBarevné kódy zemíFRTyp izolaceČástečná izolaceIzolační materiálPPPrůřez (vypočtený z počtu vláken)1 x 25 mm2BarvaČernáMnožství50 ksDélka objímky16 mmTyp konektoru (kategorie)DutinkaPrůřez x délka1 x 25 mm2 x 16 mm]]> (fonetip.cz)

Zalamovací stahovací pásky 358 x 4,7 mm, bílé, thomas betts, 50 ks

Zalamovací stahovací pásky 358 x 4,7 mm, bílé, thomas betts, 50 ks

Pomocí stahovací pásky můžete svázat více kabelů. Uchopte vyčnívající konec pásky, viklejte s ním sem a tam a otáčejte jím, až se odlomí. Nevznikají žádné ostré hrany, takže nehrozí poranění osob ani poškození kabelů. Vlastnosti a výhody: • Nová celoplastová stahovací páska v jedinečném designu • Rychlá a snadná instalace, není třeba nářadí • Z polyamidu 6.6, minimální pevnost v tahu 133 N • Konec pásky se odlamuje čistě, bez ostrých hran • Univerzální použití, pro vnitřní i vnější instalace • Certifikováno dle ULTechnické parametryHodnotaMateriálPolyamid 6.6Číslo výrobceTT-14-30-9-L-EUTyp (výrobce)TT-14-30-9-L-EUTeplotní rozsah+85 °CRozměr, délka358 mmO svazku102 mmBarvaPřírodní bíláRozměr, šířka4.7 mmMnožství50 ksVybaveníNení třeba nářadíObsah baleníBalení 50 ks (fonetip.cz)

Zalamovací stahovací pásky 282 x 4,7 mm, černé, thomas betts, 50 ks

Zalamovací stahovací pásky 282 x 4,7 mm, černé, thomas betts, 50 ks

Pomocí stahovací pásky můžete svázat více kabelů. Uchopte vyčnívající konec pásky, viklejte s ním sem a tam a otáčejte jím, až se odlomí. Nevznikají žádné ostré hrany, takže nehrozí poranění osob ani poškození kabelů. Vlastnosti a výhody: • Nová celoplastová stahovací páska v jedinečném designu • Rychlá a snadná instalace, není třeba nářadí • Z polyamidu 6.6, minimální pevnost v tahu 133 N • Konec pásky se odlamuje čistě, bez ostrých hran • Univerzální použití, pro vnitřní i vnější instalace • Certifikováno dle ULTechnické parametryHodnotaMateriálPolyamid 6.6Číslo výrobceTT-11-30-0-L-EUTyp (výrobce)TT-11-30-0-L-EUTeplotní rozsah+85 °CRozměr, délka282 mmO svazku76 mmBarvaČernáRozměr, šířka4.7 mmMnožství50 ksVybaveníNení třeba nářadíObsah baleníBalení 50 ks (fonetip.cz)

Natác.gum.kolecko 50 mm se zajdest

Natác.gum.kolecko 50 mm se zajdest

Technické parametryHodnotaVelikost desky60 x 60 mmPrůměr kola50 mmMateriálPouzdro z pozinkovaného ocelového plechu, kolečko z polypropylenu s termoplastickým povlakemVzdálenost otvorů pro šrouby38 x 38/48 x 48 mmTyp (výrobce)LPA-TPA 50G-FINosnost50 kgŠířka pneumatik19 mmProvedeníOtočné kolečko s konstrukční deskou a brzdou Stop-fixCelková výška71 mmMnožství1 ksVlastnostiPouzdro z lisovaného ocelového plechu, s dvojitým kuličkovým ložiskem v otočné hlavěOsa kola přišroubovaná, pozinkovaná - chromátovanáKolečko s termoplastickým povlakem, beze stop (nezanechává na podlaze černé šmouhy), šedáKolečko z polypropylenuKluzná ložiska.VybaveníKluzné ložiskoPovrh kluzných ložisek z termoplastické gumy (fonetip.cz)

Chladič led fischer elektronik sk 572 50 me, 85 mm x 50 mm, 1,4 k/w

Chladič led fischer elektronik sk 572 50 me, 85 mm x 50 mm, 1,4 k/w

Technické parametryHodnotaMateriálHliníkRozměr, O85 mmTypSK 572 50 MEVlastnosti materiáluEloxovanýRozměr, výška50 mmTepelný odpor R(th)1.4 K/WTyp ledničky (kategorie)LED chladič (fonetip.cz)

50 ks brusných papírů na dřevo a barvu 230 x 280 mm, k40-180

50 ks brusných papírů na dřevo a barvu 230 x 280 mm, k40-180

Zrnitost Flint pro dřevo a barvu.Technické parametryHodnotaRozměr, délka280 mmZrnitost40 · 100 · 150 · 180Rozměr, šířka230 mmTyp brusiva (kategorie)Sada ručního brusného papíruMnožství1 SetVlastnostiPoužitelný na sucho i pod vodou.Obsah balení10x zrnitost 40 10x zrnitost 100 10x zrnitost 150 10x zrnitost 180 (fonetip.cz)

Tažná spojka přívěsu, 50 mm, hranatá

Tažná spojka přívěsu, 50 mm, hranatá

Vyrobeno z ocelového plechu se standardní rukojetí pro zatížení nápravy 750 kg a svislé zatížení tažného zařízení 75 kg.Technické parametryHodnotaMateriálOcelDruh konstrukceHranatáRozměr, O50 mmPřípustné svislé zatížení75 kgBarvaOcelováRozměry (dodatečný text)VnitřníTyp příslušenství (Anhänger)Propojka kabelu (fonetip.cz)

Startovací kabely, 50 mm, 5 m

Startovací kabely, 50 mm, 5 m

Technické parametryHodnotaMateriálMěďNabíjecí stanice do auta (kategorie)Startovací kabelyDélka kabelu5 mVlastnosti starovacího kabeluS rovnými mosaznými kleštěmi · bez ochranného obvoduPrůřez (číslo)50 mm2Vhodné pro naftové motory do16000 cm3Vodivost odpovídá průřezu měděného kabelu z50 mm2 (fonetip.cz)

Tažná spojka přívěsu, 50 mm, zaoblená

Tažná spojka přívěsu, 50 mm, zaoblená

Vyrobeno z ocelového plechu se standardní rukojetí pro zatížení nápravy 750 kg a svislé zatížení tažného zařízení 75 kg.Technické parametryHodnotaCelková hmotnost vozidla750 kgMateriálOcelDruh konstrukceKulatáRozměr, O50 mmPřípustné svislé zatížení75 kgBarvaOcelováRozměry (dodatečný text)VnitřníTyp příslušenství (Anhänger)Propojka kabelu (fonetip.cz)

Pilový list osazený tvrdokovem 50 mm

Pilový list osazený tvrdokovem 50 mm

10 zubů. K řezání měkkého i tvrdého dřeva, platiny, pertinaxu a hliníku.Technické parametryHodnotaRozměr, O50 mmProvedeníPlát okružní pily opatřený tvrdokovovou destičkou O 50 mmMnožství1 ksPočet zubů (na palec)10 (fonetip.cz)

Textilní lepící páska stříbrná univerzální (50 mm x 50 m) 3m

Textilní lepící páska stříbrná univerzální (50 mm x 50 m) 3m

3M™ 389 Univerzálně použitelná lepící páska pro balení, uchycení, značení. S výtečnou odolností proti vlhkosti. Lze ji dobře příčně odtrhnout.Technické parametryHodnotaMateriálTkanina potažená polyetylenem, s lepidlem s pryskyřičnou gumouTyp (výrobce)3M 389 Gewebe-KlebebandRozměr, délka50 mTloušťka0.26 mmNosný materiálTkanina s polyethylenovým zátěremBarvaStříbrnáRozměr, šířka50 mmMnožství1 RollsTloušťka materiálu0.26 mmVybavenístříbrná(d x š) 50 m x 50 mm (fonetip.cz)

Textilní lepící páska černá univerzální (50 mm x 50 m) 3m

Textilní lepící páska černá univerzální (50 mm x 50 m) 3m

3M™ 389 Univerzálně použitelná lepící páska pro balení, uchycení, značení. S výtečnou odolností proti vlhkosti. Lze ji dobře příčně odtrhnout.Technické parametryHodnotaMateriálTkanina potažená polyetylenem, s lepidlem s pryskyřičnou gumouTyp (výrobce)3M 389 Gewebe-KlebebandRozměr, délka50 mTloušťka0.26 mmNosný materiálTkanina s polyethylenovým zátěremBarvaČernáRozměr, šířka50 mmMnožství1 RollsTloušťka materiálu0.26 mmVybaveníčerná(d x š) 50 m x 50 mm (fonetip.cz)

Nízkonapěťový kabelový adaptér BKL Electronic 072942, vnější Ø 5.5 mm…

Nízkonapěťový kabelový adaptér BKL Electronic 072942, vnější Ø 5.5 mm, vnitřní Ø 2.1 mm, 0.35 m, 1 sada

nízkonapěťová zásuvka·nízkonapěťová zástrčka (conrad.cz)

Nízkonapěťový kabelový adaptér BKL Electronic 072943, vnější Ø 5.5 mm…

Nízkonapěťový kabelový adaptér BKL Electronic 072943, vnější Ø 5.5 mm, vnitřní Ø 2.5 mm, 0.35 m, 1 sada

nízkonapěťová zásuvka·nízkonapěťová zástrčka (conrad.cz)

Nízkonapěťový kabelový adaptér BKL Electronic 072931, vnější Ø 5.5 mm…

Nízkonapěťový kabelový adaptér BKL Electronic 072931, vnější Ø 5.5 mm, vnitřní Ø 2.5 mm, 1.10 m, 1 sada

nízkonapěťová zásuvka·nízkonapěťová zástrčka (conrad.cz)

Nízkonapěťový kabelový adaptér BKL Electronic 072932, vnější Ø 5.5 mm…

Nízkonapěťový kabelový adaptér BKL Electronic 072932, vnější Ø 5.5 mm, vnitřní Ø 2.1 mm, 1.10 m, 1 sada

nízkonapěťová zásuvka·nízkonapěťová zástrčka (conrad.cz)

Nízkonapěťový kabelový adaptér BKL Electronic 072933, vnější Ø 5.5 mm…

Nízkonapěťový kabelový adaptér BKL Electronic 072933, vnější Ø 5.5 mm, vnitřní Ø 2.5 mm, 1.10 m, 1 sada

nízkonapěťová zásuvka·nízkonapěťová zástrčka (conrad.cz)

Nízkonapěťový kabelový adaptér BKL Electronic 072934, vnější Ø 5.5 mm…

Nízkonapěťový kabelový adaptér BKL Electronic 072934, vnější Ø 5.5 mm, vnitřní Ø 2.1 mm, 1.10 m, 1 sada

nízkonapěťová zásuvka·nízkonapěťová zástrčka (conrad.cz)

Nízkonapěťový kabelový adaptér BKL Electronic 072936, vnější Ø 5.5 mm…

Nízkonapěťový kabelový adaptér BKL Electronic 072936, vnější Ø 5.5 mm, vnitřní Ø 2.1 mm, 1.10 m, 1 sada

nízkonapěťová zásuvka·nízkonapěťová zástrčka (conrad.cz)

Nízkonapěťový kabelový adaptér BKL Electronic 072939, vnější Ø 5.5 mm…

Nízkonapěťový kabelový adaptér BKL Electronic 072939, vnější Ø 5.5 mm, vnitřní Ø 2.5 mm, 1.10 m, 1 sada

nízkonapěťová zásuvka·nízkonapěťová zástrčka (conrad.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít