Roxy - Kufr

Roxy - Kufr

Roxy - Kufr

Kufr z kolekce Roxy. Model vyroben z textilního materiálu. (Answear.cz)

Roxy - Kufr Wheelie

Roxy - Kufr Wheelie

Kufr z kolekce Roxy. Model vyroben z textilního materiálu. (Answear.cz)

Roxy - Kufr 35 L

Roxy - Kufr 35 L

Kufr z kolekce Roxy. Model vyroben z textilního materiálu. (Answear.cz)

Roxy - Kufr In The Clouds

Roxy - Kufr In The Clouds

Kufr z kolekce Roxy. Model vyroben z textilního materiálu. (Answear.cz)

Roxy Cestovní kufr Roll Up ERJBL03115-SGRH Heritage Heather

Roxy Cestovní kufr Roll Up ERJBL03115-SGRH Heritage Heather

Roxy Cestovní kufr Roll Up ERJBL03115-SGRH Heritage Heather. (Vivantis.cz)

Uživatele, kteří hledají "Roxy - Kufr" se dívají také na:

Carpisa kufr

Roxy Cestovní kufr Wheelie ERJBL03114-BTK6 Dress Blues Geometric…

Roxy Cestovní kufr Wheelie ERJBL03114-BTK6 Dress Blues Geometric Feeling

Roxy Cestovní kufr Wheelie ERJBL03114-BTK6 Dress Blues Geometric Feeling. (Vivantis.cz)

Eastpak - Kufr

Eastpak - Kufr

Kufr z kolekce Eastpak. Model vyroben z textilního materiálu. (Answear.cz)

Cestovní kufr

Cestovní kufr

Kufr má dvě praktická kolečka a výsuvnou rukojeť s nastavitelnou výškou. Díky svým rozměrům 40x55x20/25 cm je vhodný i jako kabinové zavazadlo. Uvnitř nechybí jistící pásky pro fixaci obsahu a samostatná zipová kapsa pomůže při organizaci. Výhodou je boční úchyt a TSA kombinační zámek. Objem (hloubku) lze zvětšit pomocí zipu. Váha je 2,4 kg.; material: textil (Bata - CZ)

Kufr VB35430SC14 černý

Kufr VB35430SC14 černý

Malý cestovní kufr vhodný pro krátké obchodní cesty s notebookem. Má dvě kolečka a výsuvné madlo pro snadné a pohodlné ovládání. Uvnitř jsou k dispozici přihrádky se zipem a má rovněž prostor i pro váš notebook. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Kufr VB35430SC14 modrý

Kufr VB35430SC14 modrý

Textilní, cestovní kufr se zapínáním na zip. Uvnitř kapsy na zip a pásy s přezkou pro zajištění věcí. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

MAGG Kufr ALK380

MAGG Kufr ALK380

Kufr AL design, rozměry 380x260x120mm Bytelný a robustní kufr na nářadí, který je díky svému hliníkovému designu zároveň i příjemně lehký a tím pádem i vhodný k častému transportu. Nářadí je v něm bezpečně uloženo a kompaktní tvar kufru zajišťuje bezproblémovou skladnost - ať už v autě nebo v dílně. Kufr disponuje širokým plastovým madlem, kovovými sponami pro bezpečné uzavření a ochrannými krytkami rohů. Klíčové vlastnosti kufru Magg ALK380Robustní a bytelná konstrukceNízká hmotnost díky hliníkovému designuŠiroké plastové madloVnitřní přepážkyPevné kovové spony k uzavřeníUzamykatelnýOchranné kryty rohů Technické parametry kufru Magg ALK380Rozměry: 380 × 260 × 120 mmKonstrukce: rozkládací (Alza.cz)

MAGG Kufr ALK460

MAGG Kufr ALK460

Kufr AL design, rozměry 460x330x160mm Bytelný a robustní kufr na nářadí, který je díky svému hliníkovému designu zároveň i příjemně lehký a tím pádem i vhodný k častému transportu. Nářadí je v něm bezpečně uloženo a kompaktní tvar kufru zajišťuje bezproblémovou skladnost - ať už v autě nebo v dílně. Kufr disponuje širokým plastovým madlem, kovovými sponami pro bezpečné uzavření a ochrannými krytkami rohů. Klíčové vlastnosti kufru Magg ALK460Robustní a bytelná konstrukceNízká hmotnost díky hliníkovému designuŠiroké plastové madloVnitřní přepážkyPevné kovové spony k uzavřeníUzamykatelnýOchranné kryty rohů Technické parametry kufru Magg ALK460Rozměry: 460 × 330 × 160 mmKonstrukce: rozkládací (Alza.cz)

MAGG Kufr ALK1226

MAGG Kufr ALK1226

Kufr AL design, rozevírací, rozměry 360x226x250mm Bytelný a robustní kufr na nářadí, který je díky svému hliníkovému designu zároveň i příjemně lehký a tím pádem i vhodný k častému transportu. Nářadí je v něm bezpečně uloženo a kompaktní tvar kufru zajišťuje bezproblémovou skladnost - ať už v autě nebo v dílně. Kufr disponuje širokým plastovým madlem, kovovými sponami pro bezpečné uzavření a ochrannými krytkami rohů. Tento model navíc vyniká svou velikostí, objemem a zejména rozkládací konstrukcí horní části. Klíčové vlastnosti kufru Magg ALK1226Robustní a bytelná konstrukceNízká hmotnost díky hliníkovému designuŠiroké plastové madloDostatek místa pro nejpotřebnější nářadíPevné kovové spony k uzavřeníUzamykatelnýOchranné kryty… (Alza.cz)

MAGG Kufr ALK1450

MAGG Kufr ALK1450

Kufr AL design, rozevírací, rozměry 450x225x300mm Bytelný a robustní kufr na nářadí, který je díky svému hliníkovému designu zároveň i příjemně lehký a tím pádem i vhodný k častému transportu. Nářadí je v něm bezpečně uloženo a kompaktní tvar kufru zajišťuje bezproblémovou skladnost - ať už v autě nebo v dílně. Kufr disponuje širokým plastovým madlem, kovovými sponami pro bezpečné uzavření a ochrannými krytkami rohů. Tento model navíc vyniká svou velikostí, objemem a zejména rozkládací konstrukcí horní části. Klíčové vlastnosti kufru Magg ALK1450Robustní a bytelná konstrukceNízká hmotnost díky hliníkovému designuŠiroké plastové madloDostatek místa pro nejpotřebnější nářadíPevné kovové… (Alza.cz)

MAGG Kufr ALK1550

MAGG Kufr ALK1550

Vozík AL design, pojízdný, rozměry 496x315x667mm Tato plechová skříňka o rozměrech 107 × 62 × 33 cm a hmotnosti 29,5 kilogramů se může pochlubit celkem osmi zásuvkami a dalšími prostory pro přehledné uložení vašeho nářadí.Ať už jste domácí kutil či náruživý profesionál, pořádek ve vašem nářadí je velice důležitý. Dílenský vozík značky Magg vám poskytne dostatek prostoru pro efektivní uložení nářadí, takže budete mít hezky vše po ruce. Je vyroben z vysoce kvalitního materiálu zaručující dlouhodobou životnost a spolehlivost. Skříňka disponuje praktickými kolečky, která společně s bočním madlem usnadňují přemisťování. Kolečka… (Alza.cz)

MAGG Kufr ALK330

MAGG Kufr ALK330

Kufr AL design, rozměry 330x210x90mm Bytelný a robustní kufr na nářadí, který je díky svému hliníkovému designu zároveň i příjemně lehký a tím pádem i vhodný k častému transportu. Nářadí je v něm bezpečně uloženo a kompaktní tvar kufru zajišťuje bezproblémovou skladnost - ať už v autě nebo v dílně. Kufr disponuje širokým plastovým madlem, kovovými sponami pro bezpečné uzavření a ochrannými krytkami rohů. Klíčové vlastnosti kufru Magg ALK330Robustní a bytelná konstrukceNízká hmotnost díky hliníkovému designuŠiroké plastové madloVnitřní přepážkyPevné kovové spony k uzavřeníUzamykatelnýOchranné kryty rohů Technické parametry kufru Magg ALK330Rozměry: 330 × 210 × 90 mmKonstrukce: rozkládací (Alza.cz)

Medicine - Kufr Basic

Medicine - Kufr Basic

Kufr z kolekce Medicine. Model vyroben ze syntetického materiálu. (Answear.cz)

Cestovní skořepinový kufr

Cestovní skořepinový kufr

Kufr na kolečkách American tourister má pevný skořepinový tvar a o bezpečí obsahu se postará moderní TSA zámek. K pohodlné manipulaci slouží výsuvná nastavitelná rukojeť a čtyři kolečka. Uvnitř nechybí jisticí pásky.; material: syntetika (Bata - CZ)

Modrý cestovní kufr

Modrý cestovní kufr

Kufr na kolečkách značky Roncato zaujme svým tyrkysově modrým odstínem a tak si jej na letišti snadno poznáte. Výsuvnou rukojeť doplňují čtyři kolečka a boční madlo pro snadnou manipulaci. Uvnitř jsou jistící pásky a velká zipová kapsa. Nechybí ani bezpečnostní zámek TSA.; material: textil (Bata - CZ)

Kvalitní skořepinový kufr

Kvalitní skořepinový kufr

Cestovní kufr Samsonite z lehkého polypropylenu se snadno udržuje a je odolný proti poškození. Má TSA kombinační zámek a výsuvnou nastavitelnou rukojeť. Lepší organizaci pomůžou dělící přepážky, jistící pásky ve tvaru X i odmítelná kapsa a obal na oblečení. Praktický je také spodní úchyt. Váha prázdného kufru je 4,1 kg.; material: syntetika (Bata - CZ)

Skořepinový cestovní kufr

Skořepinový cestovní kufr

Kufr na kolečkách od značky Samsonite má kvalitní provedení a odolný materiál má jemnou strukturu. Čtyři otočná kolečka doplňuje výsuvná rukojeť pro pohodlné cestování. Uvnitř nechybí jisticí pásky a velká zipová kapsa. O bezpečí obsahu se postará TSA kombinační zámek.; material: syntetika (Bata - CZ)

Zámek na kufr

Zámek na kufr

; material: syntetika (Bata - CZ)

Zámeček na kufr

Zámeček na kufr

; material: syntetika (Bata - CZ)

Tyrkysový cestovní kufr

Tyrkysový cestovní kufr

Cestovní kufr na kolečkách od značky American Tourister zaujme svým tyrkysově modrým odstínem, který doplňují výrazné oranžové detaily. Uvnitř najdete zipovou síťovanou kapsu a nechybí ani jistící pásky. O bezpečí obsahu se postará kombinační zámek. Na přední straně je velká kapsa. Výsuvnou rukojeť doplňuje polstrované madlo.; material: textil (Bata - CZ)

Kufr pro baskytaru

Kufr pro baskytaru

Přenosný kufr určený pro elektrickou baskytaru typu Mustang, Musicmaster a Bronco. Tento lehký a robustní kufr disponuje vintage Fender dizajnem s polstrovaným vnitřkem, a prostorem určeným pro příslušenství. Poskytuje nástroji vynikající ochranu proti zašpinění a poškození. Barevné provedení: Černá. (Muziker.com)

Pokladnička kufr 1413

Pokladnička kufr 1413

IKOIMP (Home-point.cz)

Krabice kufr 3ks

Krabice kufr 3ks

Krabice kufr 3ks (Home-point.cz)

Výška:
10.50
Šířka:
37.00
Hloubka:
26.50
Váha:
1.180
Složení:
Ostatní

Krabice kufr 2ks

Krabice kufr 2ks

Krabice kufr 2ks (Home-point.cz)

Výška:
17.00
Šířka:
22.00
Hloubka:
17.80
Váha:
0.657
Složení:
Ostatní

Kufr paní Sinclairové

Kufr paní Sinclairové

Osamělá Roberta pracuje v knihkupectví Old and New a ráda sbírá všemožné poklady minulosti ukryté ve starých svazcích - fotografie, dopisy, pohlednice. Když jí otec jednou věnuje starý kufr, jenž svého času patříval její babičce, objeví v něm prazvláštní dopis z druhé světové války. Je pod ním podepsaný její dědeček, jehož nikdy nepoznala - nejde jí však do hlavy, jak ho mohl napsat, jelikož dle data uvedeného v listu už měl být tehdy dávno po smrti… Dorothy prožívá nešťastné manželství s Albertem, jenž posléze odchází bojovat do války. Když jednoho dne spadne do pole za jejím domem stíhačka, poznává shodou okolností polského majora letectva Jana Pietrykowského a s tím, jak se jejich pouto prohlubuje, v ní vzklíčí naděje na lepší budoucnost - snad přece jen nalezne štěstí. Osud má však s… (Ebux.cz)

Obraz - Barevné kufry

Obraz - Barevné kufry

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma barevné kufry v prostoru. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)

Červený cestovní kufr

Červený cestovní kufr

Kufr Samsonite má dvě praktická kolečka a výsuvnou rukojeť s nastavitelnou výškou. Díky svým rozměrům je vhodný i jako kabinové zavazadlo. Uvnitř nechybí jistící pásky pro fixaci obsahu a samostatná zipová kapsa pomůže při organizaci. Výhodou je boční úchyt a TSA kombinační zámek. Objem (hloubku) lze zvětšit pomocí zipu. Váha je cca 2,4 kg.; material: textil (Bata - CZ)

Kufr DS400 DEWALT

Kufr DS400 DEWALT

SPECIFIKACEŠířka: 550 mmHloubka: 366 mmVýška: 408 mm (TIPA.EU)

Kufr DS300 DEWALT

Kufr DS300 DEWALT

SPECIFIKACEŠířka: 550 mmHloubka: 336 mmVýška: 306 mm (TIPA.EU)

Kufr DS150 DEWALT

Kufr DS150 DEWALT

SPECIFIKACEŠířka: 550 mmHloubka: 336 mmVýška: 158 mm (TIPA.EU)

Kufr Carpisa VB210502C13 modrý

Kufr Carpisa VB210502C13 modrý

Malý cestovní kufr vhodný pro krátké obchodní cesty s notebookem. Má dvě kolečka a výsuvné madlo pro snadné a pohodlné ovládání. Uvnitř jsou k dispozici přihrádky se zipem a má rovněž prostor i pro váš notebook. Stav produktu: Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito. (Rozbaleno.cz)

Příruční kufr Carpisa, černý

Příruční kufr Carpisa, černý

Příruční kufr Carpisa. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Příruční kufr Carpisa, růžový

Příruční kufr Carpisa, růžový

Příruční kufr Carpisa, růžový. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Kufr Carpisa 30l lila

Kufr Carpisa 30l lila

Cestovní textilní kufr od značky Carpisa ve fialové barvě o obsahu 30 l. VLASTNOSTI: provedení ve fialové barvě uzavíratelný pomocí zipů vybaven kvalitními kolečky, která jsou otočná o 360° pojízdný systém umístěn pod podšívkou samozřejmostí jsou vnitřní popruhy nechybí teleskopická rukojeť oceníte i ultra lehkou konstrukci Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Příruční kufr Carpisa, modrý

Příruční kufr Carpisa, modrý

Příruční kufr Carpisa. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Kufr Carpisa VA33190SC14 modrý

Kufr Carpisa VA33190SC14 modrý

Cestovní textilní kufr od značky Carpisa v modré barvě. VLASTNOSTI: provedení v modré barvě uzavíratelný pomocí zipů vybaven kvalitními kolečky, která jsou otočná o 360° pojízdný systém umístěn pod podšívkou samozřejmostí jsou vnitřní popruhy nechybí teleskopická rukojeť oceníte i ultra lehkou konstrukci Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

VIP COLLECTION - Kufr Barbados

VIP COLLECTION - Kufr Barbados

Kufr z kolekce VIP COLLECTION. Model vyroben ze syntetického materiálu. (Answear.cz)

Dakine - Kufr 40 L

Dakine - Kufr 40 L

Kufr z kolekce Dakine. Model vyroben ze syntetického materiálu. (Answear.cz)

Dakine - Kufr 85 L

Dakine - Kufr 85 L

Kufr z kolekce Dakine. Model vyroben z textilního materiálu. (Answear.cz)

Eastpak - Kufr 33 L

Eastpak - Kufr 33 L

Kufr z kolekce Eastpak. Model vyroben z textilního materiálu. (Answear.cz)

Dakine - Kufr 45 L

Dakine - Kufr 45 L

Kufr z kolekce Dakine. Model vyroben ze syntetického materiálu. (Answear.cz)

Eastpak - Kufr 38 L

Eastpak - Kufr 38 L

Kufr z kolekce Eastpak. Model vyroben z textilního materiálu. (Answear.cz)

Eastpak - Kufr 42 L

Eastpak - Kufr 42 L

Kufr z kolekce Eastpak. Model vyroben z textilního materiálu. (Answear.cz)

Kožená jmenovka na kufr

Kožená jmenovka na kufr

Jmenovka na kufr v jednoduchém designu z černé kůže zpříjemní cestování. Můžete ji přidělat také na cestovní tašky a podle potřeby doplnit adresu pro případ ztráty zavazadla.; material: kůže (Bata - CZ)

WILD THINGS Kufr leopard

WILD THINGS Kufr leopard

S leopardem na cestách. S WILD THINGS kufrem na cesty bude Vaši ratolest na výletech za dobrodružstvím doprovázet i jeho veselý čtyřnohý kamarád. U série Wild Thing řádí divoká parta z džungle, stepi a zoo na všemožných věcičkách, které dětem dělají tak velkou radost. (Butlers.cz)

WILD THINGS Kufr lev

WILD THINGS Kufr lev

Se lvem na cestách. S WILD THINGS kufrem na cesty bude Vaši ratolest na výletech za dobrodružstvím doprovázet i jeho veselý čtyřnohý kamarád. U série Wild Thing řádí divoká parta z džungle, stepi a zoo na všemožných věcičkách, které dětem dělají tak velkou radost. (Butlers.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít