Rowenta SF6042D0 Straightener Easy Stylist Keratin&Shine

Rowenta CF3242F0 Keratin & Shine Elite (CF3242F0)

Rowenta CF3242F0 Keratin & Shine Elite (CF3242F0)

Kulma na vlasy kónická, s termostatem, 9 nastavení teploty 120-200°C, turmalínový povrch s keratinem, připravena k použití za 60s, automatické vypnutí po hodině nečinnosti, 360° šňůra otočná, ochranný návlek na prsty Rowenta For Elite KERATIN & SHINEKulma na vlasy Rowenta Keratin & Shine CF3242F0Kónická kulma na vlasy Rowenta For Elite KERATIN & SHINE jediným pohybem vytvoří nepravidelné lokny a vlny s přirozeným vzhledem. Povrch Keratin & Shine dodá vlasům hedvábný vzhled a dokonalý lesk díky turmalínu, který snižuje statický náboj a vlasy hydratuje. Výsledkem jsou úžasné lokny jako od profesionálního kadeřníka.Snadné a rychlé použitíProfesionální kónická kulma na vlasy Rowenta se postará o snadné a rychlé vytvoření hebkých a přirozených loken.Povrch s keratinem a… (alza.cz)

Rowenta SF3122D0 Optiliss Keratin Shine Elite (SF3122D0)

Rowenta SF3122D0 Optiliss Keratin Shine Elite (SF3122D0)

Žehlička na vlasy s ionizátorem, keramicko-turmalínové destičky, šířka 25mm, teplota až 230°C, nahřátí do 60s, LCD displej, automatické vypnutí, bezpečnostní uzamykací systém Rowenta SF3122D0 Optiliss Keratin Shine EliteŽehlička na vlasy Rowenta s keratinem a turmalínemToužíte po perfektně rovných vlasech během okamžiku? Žehlička na vlasy Rowenta SF3122D0 Optiliss Keratin Shine Elite je pro vás ta pravá. Žehlicí desky mají speciální povrch s keratinem a turmalínem chránící vlasy před poškozením a dodávají jim lesk. K ochraně vlasů přispívá také technologie plovoucích desek. Abyste mohli vytvářet nejrůznější účesy má žehlička úzké žehlicí desky a široké rozpětí nastavitelné teploty.Keratin a turmalínŽehlička na vlasy Rowenta SF3122D0 Optiliss Keratin Shine Elite má povrch… (alza.cz)

Rowenta CF3222F0 XL Keratin & Shine Elite (CF3222F0)

Rowenta CF3222F0 XL Keratin & Shine Elite (CF3222F0)

Kulma na vlasy konstantní teplota 200°C, šňůra otočná o 360°, studená špička, průměr 38mm, povrch s keratinem a turmalínem, vysoce výkonný systém zahřívání Rowenta For Elite KERATIN & SHINE Kulma na vlasy Rowenta XL Keratin & Shine CF3222F0 S kulmou na vlasy Rowenta For Elite XL Keratin & Shine s průměrem 38 mm vytvoříte snadno a rychle perfektní přirozené lokny. Díky unikátnímu povrchu s keratinem a turmalínem jsou vlasy posíleny a zároveň získají úžasný lesk a hydrataci. Výsledkem jsou úžasné lokny a vlny pyšnící se zářivým leskem a dokonalou hebkostí. Povrch s keratinem a turmalínem … (alza.cz)

Rowenta CF3342F0 For Elite XL Keratin & Shine (CF3342F0)

Rowenta CF3342F0 For Elite XL Keratin & Shine (CF3342F0)

Kulma na vlasy klešťová, průměr 38mm, keramický povrch s keratinem a turmalínem, výkonný systém zahřívání, přirozený vyzařovaní iontů, stálá teplota 180°C, šňůra otočná o 360°, studená špička Toužíte po dokonalých vlnitých vlasech, které vydrží celý den. Kulma na vlasy Rowenta CF3342F0 For Elite XL Keratin & Shine bude jasnou volbou. Časté používání kulmy ničí vlasy, to se vám ovšem s Rowentou nemůže stát. Tato kulma je totiž vybavena povrchem, který je napuštěný keratinem a turmalínem, nedochází tak k oslabování vlasů ani při nastavení přístroje na nejvyšší teplotu. Kulma je vhodná pro všechny typy středně dlouhých a dlouhých vlasů.Klíčové vlastnosti kulmy na vlasy Rowenta CF3342F0 For Elite XL Keratin & ShineRowenta je určena pro všechny typy vlasů středně dlouhých a dlouhých… (alza.cz)

Rowenta SF4522D0 Liss & Curl Keratin Shine Elite (SF4522D0)

Rowenta SF4522D0 Liss & Curl Keratin Shine Elite (SF4522D0)

Žehlička na vlasy 2v1, keramicko-turmalínový povrch, rozměr žehlících desek 25 x 110 mm, nastavitelná teplota od 130 do 230°C, rychlé zahřátí za 60s, LCD displej, funkce Lock, automatické vypnutí Rowenta SF4522D0 Liss & Curl Keratin Shine Elite 2v1Žehlička na vlasy Rowenta 2v1: narovná i natočíRowenta Liss & Curl Keratin Shine Elite SF4522D0 je moderní pomocník pro profesionální úpravu vašich vlasů. Klíčovou předností je unikátní systém 2v1, který snoubí vlastnosti žehličky i kulmy. Vytvořit si tak můžete během chvíle romantické vlnky i sexy rovný vzhled. Speciální žehlící plochy jsou totiž zakulacené, a proto s nimi můžete žehlit i kulmovat dle potřeby. Unikátní povrch ploch Keratin & Shine navíc obsahuje komplex keratinu a turmalínu pro extra silné a zářivě lesklé… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Rowenta SF6042D0 Straightener Easy Stylist Keratin&Shine" se dívají také na:

Rowenta cv 8730
Tyčový vysavač rowenta rh8812wh

Kulma Rowenta CF3342F0 For Elite XL Keratin and Shine, černá

Kulma Rowenta CF3342F0 For Elite XL Keratin and Shine, černá

Kulma na vlasy vytvoří nádherné lokny a vlny. Rowenta CF3342F0 For Elite XL Keratin & Shine vyniká jedinečným povrchem s keratinem a turmalínem. Keratin uhlazuje strukturu vlasů a ve spojení s turmalínem působí pro lesk vlasů. Studená špička a otočný kabel velmi usnadní manipulaci s kulmou při stylingu účesu.   Klíčové vlastnosti Rowenta CF3342F0 For Elite XL Keratin & Shine Výkonný systém záhřevu Komfortní použití Studená špička Průměr 38 mm Ukazatel teploty Závěsné poutko Unikátní povrch s obsahem keratinu a turmalínu Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

ROWENTA Multistyler Fashion Stylist CF4512

ROWENTA Multistyler Fashion Stylist CF4512

Multistyler Rowenta Fashion Stylist CF4512 představuje přístroj na rovnání, natáčení a vlnkování vlasů v jednom, snadno se používá, je vybavený generátorem iontů pro hladký a lesklý výsledný efekt. Jeho keramický povrch chrání vlasy, umožňuje snadnou a rychlou úpravu a vlasům dodá hedvábný vzhled. PŘÍSLUŠENSTVÍ: speciálně vyvinutá vnitřní deska pro krásné vlny integrované kartáče pro efektivní žehlení nástavec má 35 mm v průměru pro nádherné lokny Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Rowenta CF4512F0 Multistyler Fashion Stylist 3v1 (CF4512F0)

Rowenta CF4512F0 Multistyler Fashion Stylist 3v1 (CF4512F0)

Kulma na vlasy klešťová, průměr 35mm, keramický povrch, nahřátí 45s, ionizace, 2 nastavení teploty, integrovaný zámek, chladná špička, otočný kabel Rowenta CF4512F0 Multistyler Fashion Stylist 3v1Multistyler Rowenta 3v1 s generátorem iontůInovativní Rowenta CF4512F0 Multistyler Fashion Stylist s generátorem iontů nabízí 3 funkce, díky kterým vytvoříte během chviličky trendy účesy, které nezklamou. Keramický povrch se postará o šetrné žehlení vlasů, natáčení i vlnkování s hladkým a lesklým výsledným efektem. Rowenta Fashion Stylist v růžovém provedení zkrátka promění váš den! 3v1: narovná, natočí, vyrobí vlnkyRowenta CF4512F0 Multistyler Fashion Stylist 3v1 zajistí snadnou a rychlou úpravu vlasů. 2 integrované hřebeny narovnají vlasy jedním tahem, velký průměr se postará o nádherné… (alza.cz)

Rowenta Optiliss Keratin SF3122D0 černá

Rowenta Optiliss Keratin SF3122D0 černá

Rowenta žehlička na vlasy Optiliss Keratin Keratin & Shine povrch žehlicích ploch: exkluzivní komplex keratinu a turmalínu pro silné a zářivě lesklé vlasy keratin – základní prvek vlasu pro jeho sílu a elasticitu keratin pro sílu a pružnost, turmalín s ionizací pro lesk a eliminaci statické elektřiny turmalín – přirozeně vytváří ionizaci pro hladké, hebké a zářivě lesklé vlasy, které se jednoduše upravují plovoucí žehlicí desky vyvíjí stejnoměrný tlak na vlas a dokonale vyžehlí všechny typy vlasů profesionální teplota až 230°C pro perfektní výsledek rychlé nahřání do 60s pro okamžité použití profesionální tenké pláty (2,5 cm) pro žehlení od kořínků bezpečnostní uzamykací systém automatické vypnutí (kasa.cz)

Rowenta Optiliss Keratin SF3122D0 černá

Rowenta Optiliss Keratin SF3122D0 černá

Rowenta žehlička na vlasy Optiliss Keratin * Keratin & Shine povrch žehlicích ploch: exkluzivní komplex keratinu a turmalínu pro silné a zářivě lesklé vlasy * keratin – základní prvek vlasu pro jeho sílu a elasticitu * keratin pro sílu a pružnost, turmalín s ionizací pro lesk a eliminaci statické elektřiny * turmalín – přirozeně vytváří ionizaci pro hladké, hebké a zářivě lesklé vlasy, které se jednoduše upravují * plovoucí žehlicí desky vyvíjí stejnoměrný tlak na vlas a dokonale vyžehlí všechny typy vlasů * profesionální teplota až 230°C pro perfektní výsledek * rychlé nahřání do 60s pro okamžité použití * profesionální tenké pláty (2,5 cm) pro žehlení od kořínků * bezpečnostní uzamykací systém * automatické vypnutí (euronics.cz)

ROWENTA EP1110F0 Easy Touch

ROWENTA EP1110F0 Easy Touch

Epilátor v dvourychlostním provedení je skvělým řešením pro sametově hebkou pokožku po dobu až 4 týdnů. Rowenta EP1110F0 Easy Touch zaujme masážním systémem proti bolesti a výborně ošetří i citlivá a obtížně přístupná místa. VLASTNOSTI: 2 rychlosti pro snadnou a účinnou epilaci Masážní systém proti bolesti Technologie vysoce přesných pinzet Ergonomický a kompaktní design DODÁVANÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ:  1 nástavec Čisticí kartáček Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Rowenta EP1120F0 Easy Touch (EP1120F0)

Rowenta EP1120F0 Easy Touch (EP1120F0)

Epilátor 24 pinzet, systém navádění chloupků, velká aktivní epilační plocha, ergonomický tvar, masážní systém proti bolesti, 2 rychlosti, snazší epilace Rowenta EP1120F0Epilátor, který zajistí hladkou pokožku na celé týdnyChcete zazářit dokonale hladkou pokožkou, která vydrží celé týdny? Vyzkoušejte epilátor Easy Touch značky Rowenta s technologií vysoce přesných pinzet a systémem navádění chloupků. Jedná se o snadnou a bezbolestnou epilaci díky patentovanému systému znecitlivění. Epilátor Rowenta Easy Touch má dvourychlostní provedení, ergonomický design a velkou aktivní epilační plochu pro dosažení perfektních výsledků i na špatně přístupných a citlivých místech.Epilace pro rychlé a dlouhodobé výsledkyJednoduché a rychlé řešení pro hladkou pokožku po dobu dlouhou až 4 týdny s nástavcem… (alza.cz)

Rowenta EP1110F0 Easy Touch (EP1110F0)

Rowenta EP1110F0 Easy Touch (EP1110F0)

Epilátor 24 pinzet, systém navádění chloupků, velká aktivní epilační plocha, ergonomický tvar, masážní systém proti bolesti, 2 rychlosti Rowenta EP1110F0Epilátor, který zajistí hladkou pokožku na celé týdnyChcete zazářit dokonale hladkou pokožkou, která vydrží celé týdny? Vyzkoušejte epilátor Easy Touch značky Rowenta s technologií vysoce přesných pinzet a systémem navádění chloupků. Jedná se o snadnou a bezbolestnou epilaci díky patentovanému systému znecitlivění. Epilátor Rowenta Easy Touch má dvourychlostní provedení, ergonomický design a velkou aktivní epilační plochu pro dosažení perfektních výsledků i na špatně přístupných a citlivých místech.Epilace pro rychlé a dlouhodobé výsledkyJednoduché a rychlé řešení pro hladkou pokožku po dobu dlouhou až 4 týdny s nástavcem pro začátečníky… (alza.cz)

ROWENTA CF9530F0 BRUSH ACTIV VOLUME&SHINE

ROWENTA CF9530F0 BRUSH ACTIV VOLUME&SHINE

Horkovzdušný rotační kartáč Rowenta Brush Active Volum &Shine CF9530 pro maximální objem a lesk vlasů. Výkonný generátor iontů má 2 zesilovače a tím vytváří až 40× více iontů pro dokonalé hladké, zářivé a lechce se upravující vlasy. VLASTNOSTI: 2v1 – dokonalá úprava a současné vysoušení vlasů jedním přístrojem automatické otáčení kolem kartáče, proti zamotání vlasů užší ergonomická rukojeť pro snadnější úchop příkon 2 druhy kartáčů 50 a 30 mm studený vzduch pro zafixování výsledného účesu bez použití tužidel funkce ionizace odnímatelná mřížka vstupu vzduchu pro snadné čištění prodlužuje životnost ochranný kryt pro oba výměnné kartáče keramický povlak 2 směry otáčení Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

ROWENTA CF9540F0 BRUSH ACTIV VOLUME&SHINE PREMIU

ROWENTA CF9540F0 BRUSH ACTIV VOLUME&SHINE PREMIU

Horkovzdušný rotační kartáč Rowenta Brush Active Premium Care CF9540 má přírodní kančí štětiny pro maximální objem a lesk vlasů. Hlavní přednosti: 2v1 – dokonalá úprava a současné vysoušení vlasů jedním přístrojem automatické otáčení kolem kartáče, proti zamotání vlasů užší ergonomická rukojeť pro snadnější úchop příkon 2 druhy kartáčů 50 a 30 mm studený vzduch pro zafixování výsledného účesu bez použití tužidel funkce ionizace odnímatelná mřížka vstupu vzduchu pro snadné čištění prodlužuje životnost ochranný kryt pro oba výměnné kartáče exkluzivní povrch s kašmírovým keratinem a arganovým olejem spolu s ionizací významně zlepšuje kvalitu a lesk vlasů VLASTNOSTI: automatické otáčení současné vysoušení keramický povlak přírodní kančí štětiny pro maximální objem a lesk vlasů Stav… (rozbaleno.cz)

ROWENTA CF9540F0 BRUSH ACTIV VOLUME&SHINE PREMIU

ROWENTA CF9540F0 BRUSH ACTIV VOLUME&SHINE PREMIU

Horkovzdušný rotační kartáč Rowenta Brush Active Premium Care CF9540 má přírodní kančí štětiny pro maximální objem a lesk vlasů. Hlavní přednosti: 2v1 – dokonalá úprava a současné vysoušení vlasů jedním přístrojem automatické otáčení kolem kartáče, proti zamotání vlasů užší ergonomická rukojeť pro snadnější úchop příkon 2 druhy kartáčů 50 a 30 mm studený vzduch pro zafixování výsledného účesu bez použití tužidel funkce ionizace odnímatelná mřížka vstupu vzduchu pro snadné čištění prodlužuje životnost ochranný kryt pro oba výměnné kartáče exkluzivní povrch s kašmírovým keratinem a arganovým olejem spolu s ionizací významně zlepšuje kvalitu a lesk vlasů Vlastnosti: automatické otáčení současné vysoušení keramický povlak přírodní kančí štětiny pro maximální objem a lesk vlasů Stav… (rozbaleno.cz)

Rowenta SF6220 Expertise Liss&Curl Ultimate Shine (SF6220)

Rowenta SF6220 Expertise Liss&Curl Ultimate Shine (SF6220)

Žehlička na vlasy profesionální s ionizátorem, Ultrashine NANO CeramicTM povrch s exkluzivními keramickými mikročásticemi, žehlící plochy 2.5x9cm, 5 nastavení teploty 130/150/170/200/230°C, nahřátí do max.15s, bezpečnostní zámek, flexibilní kabel 1.8m Rowenta SF6220 Expertise Liss&Curl Ultimate ShineŽehlička na vlasy Rowenta 2v1 pro 2x lesklejší vlasyŽehlička na vlasy Rowenta SF6220 Expertise Liss&Curl Ultimate Shine bude vaší tajnou zbraní při úpravě vlasů. Speciální nano keramický povrch v kombinaci s dvojitou ionizací dodá vašim vlasům nepřekonatelný lesk a hebkost. Žehlička je multifunkčním nástrojem, protože vlasy nejen narovná, ale i natočí, takže vám ušetří další spotřebič. Že jde o mimořádný přístroj dokazuje nekonečné množství dalších unikátních vlastností, jako je… (alza.cz)

Žehlička na vlasy Rowenta Ultimate Shine SF6220D0, ionizace

Žehlička na vlasy Rowenta Ultimate Shine SF6220D0, ionizace

Kvalitní péče Žehlička na vlasy Rowenta Expertise Liss&Curl Ultimate Shine SF6220D0 2v1 poskytne profesionální styling s vysokou péčí o vaše vlasy. Žehlička je vybavena dvojitým uvolňováním iontů. To znamená, že péče o vlasy je dvojnásobná než u bežných přístrojů s technologií ionizace. Vlasy jsou tak chráněné před nepříjemným elektrizováním, jsou do hloubky hydratované, plné lesku a hedvábně hebké. Funkce Žehlička má speciální úpravu žehlící plochy technologií Nano CeramicTM , která používá... (okay.cz)

Bellissima Hair Straightener with Ceramic Surface and Keratin 11249…

Bellissima Hair Straightener with Ceramic Surface and Keratin 11249 B9 400 Imetec - Žehlička na vlasy s keramickým povrchem a keratinem  1 ks

Hair Straightener with Ceramic Surface and Keratin 11249 B9 400 Imetec - Žehlička na vlasy s keramickým povrchem a keratinem - vlasová žehlička pro rovné nebo vlnité vlasy jedním snadným tahem - plochy s keratinem zajistí vlasům intenzivní ochranu a hedvábný lesk - technologie Active Plates Technology se systémem aktivních žehlících ploch, které se dokonale přizpůsobí pramenům vlasů a zajistí maximální účinek jediným tahem žehličky - pro rovný nebo vlnitý účes - plochy s keratinem pro vitalitu a intenzivní ochranu vlasů - digitální nastavení teploty na LCD displeji od 150 °C do 230 °C - kulatý design - extra rychlý ohřev během několika vteřin - systém uzavření ploch - automatické vypnutí - otočný kabel Použití: Před použitím si přečtěte návod. (prodejparfemu.cz)

Fén Remington D2121 My Stylist, 1800W

Fén Remington D2121 My Stylist, 1800W

Užitečný pomocník Není mnoho žen, které by si mohly vlasy umýt a nechat je přirozeně uschnout. Většina uživatelek jim potřebuje dodat tvar či objem a zkrotit neposlušné lokny za pomoci vysoušeče vlasů. Společnost Remington vytvořila fén s příkonem 1 800 W, který se rychle zahřeje a zatočí s vlhkostí ve vašich kadeřích v rekordně krátkém čase. Výsledkem bude nádherný zářivý účes a jemné zdravé vlasy, s nimiž zaujmete své okolí, ať už se chystáte do práce, nebo do divadla. Fixace studeným vzduchem Vyberte... (okay.cz)

Remington S9600 Silk Straightener (45292560100)

Remington S9600 Silk Straightener (45292560100)

Žehlička na vlasy profesionální, hedvábně-keramický povrch, destičky 110mm, teplota 150-235°C, rychlé zahřátí během 10s, funkce turbo zesilovač, displej, paměťová funkce, automatické vypnutí po 60min, žáruvzdorný obal Úzká žehlička na vlasyPokud chcete rychle dosáhnout zářivých výsledků, bude žehlička Silk od Remingtonu vaší nejlepší kamarádkou. Remington při výrobě této žehličky chytře zkombinoval pokrokový keramický povrch společně s luxusním hedvábím pro dvakrát hladší skluz. Destičky žehličky jsou napuštěné hedvábnými proteiny, které zajistí, že vaše vlasy budou upravovány standardem hodným profesionálů a budou po použití dokonale hladké a hedvábně lesklé. Maximální výkon, minimální námahaDíky profesionálním destičkám žehličky můžete dosáhnout výsledků jako ze salónu během… (alza.cz)

REMINGTON S9500 Pearl Straightener

REMINGTON S9500 Pearl Straightener

Žehlička na vlasy Remington S9500 Pearl zajistí dokonalý styling pro hladké, lesklé a zářivé vlasy. Povrch ploch ze zdokonalené keramiky s příměsí pravých perel umožní hladký skluz po vlasech bez zadrhávání. Díky luxusnímu designu a ochrannému pouzdru se ihned stane vaším oblíbeným pomocníkem při tvorbě oslnivých účesů. Vlastnosti: Žehlička na vlasy Remington S9500 Pearl vám umožní dosáhnout perfektních výsledků jako od profesionála v pohodlí vašeho domova.  Zdokonalený keramický povrch Ultimate s příměsí pravých perel je oproti běžným plochám 8× hladší pro jemný skluz vlasů po žehlicí ploše a zaručuje delší životnost destiček, které jsou oproti běžným keramickým plochám odolnějšívůči… (rozbaleno.cz)

Žehlička na vlasy (Silk Straightener) S9600

Žehlička na vlasy (Silk Straightener) S9600

Popis Získejte hedvábně hladké styly a eliminujte krepatění a poletující vlasy s nejžhavější a nejrychlejší žehličkou na vlasy od Remington! Digitální displej pomáhá nastavit nejlepší teplotu pro váš typ vlasů od 150 do 235 °C. Funkce turbo zesilovače zvýší teplotu na 240 °C na 30 sekund a umožní vám rychle vyřešit problém s nepoddajnými poletujícími vlasy.PopisVlastnosti: zdokonalený hedvabně-keramický povrch s hedvabným designem ve 3D efektu, nejžhavější žehlička - variabilní nastavení teploty 150 °C - 235 °C s turbo zesilovačem až na 240 °C na 30 sekund, nejrychlejší žehlička - připravena k použití do 10 sekund, informativní digitalní displej signalizující… (ageo.cz)

Remington My Stylist CI1A119 - Kulma na vlasy

Remington My Stylist CI1A119 - Kulma na vlasy

My Stylist CI1A119 - Kulma na vlasy - klasická kulma na vlasy s průměrem 19 mm vám pomůže vytvořit dokonale pevné a úzké vlny - na teplotu 190 °C se zahřeje již za 90 vteřin - každý určitě ocení automatické bezpečnostní vypnutí při nečinnosti po 60 minutách - keramický povrch - LED indikátor - otočný kabel pro snazší manipulaci - chladná špička - rovnoměrné rozložení tepla - výkon 32 W Použití: Před použitím si přečtěte návod. (prodejparfemu.cz)

Remington S9100 E51 PRO-Luxe Straightener (45569560100  )

Remington S9100 E51 PRO-Luxe Straightener          (45569560100  )

Žehlička na vlasy profesionální, plovoucí keramické destičky s povrchem Ultimate Glide, žehlící plocha - 110mm, 9 teplotních nastavení 150-230°C, nahřátí za 15s, uzamykatelné plochy, flexibilní kabel 1.8m, OPTIHeat technologie, žáruvzdorné pouzdro Žehlička na vlasy s možností nastavení teploty od 150 °C do 230 °C. Funkce paměti poslední teploty, automatické bezpečnostní vypnutí, fechnologie OPTIheat, keramický povrch. Dlouhotrvající styling. O 50 % rovnější vlasy už po prvním použití.VypnutoVynechat z LightBoxuVypnutoVynechat z LightBoxuÚčes jako ze salónuDíky profesionální žehličce na vlasy PROluxe získáte možnost vytvoření dlouhotrvajícího účesu. Inteligentní technologie OPTIheat zajistí, že váš účes vydrží celý den a… (alza.cz)

Remington My Stylist D2121 - Fén na vlasy

Remington My Stylist D2121 - Fén na vlasy

My Stylist D2121 - Fén na vlasy - snadno a rychle vysuší vaše vlasy a dodá účesu objem - nechybí ani tlačítko studeného vzduchu pro zafixování účesu - odnímatelná zadní mřížka zajistí velmi snadné čištění fénu - DC motor - 2 teplotní a rychlostní nastavení - závěsné očko - velmi snadné čištění - výkon 1800 W Použití: Před použitím si přečtěte návod. (prodejparfemu.cz)

Remington S2412 Air Plates Comp. Straightener (45620560100)

Remington S2412 Air Plates Comp. Straightener (45620560100)

Žehlička na vlasy kompaktní, keramický povrch s titanem, teplota 200°C, zahřátí během 30s, LED indikátor, silikonová krytka, univerzální napětí, 1.8m otočný kabel Dokonale rovné vlasy a perfektní účes vytvořený během okamžiku. S inovativní kompaktní žehličkou na vlasy Remington vyžehlíte vlasy během několika tahů díky jedinečným pohyblivým plochám Air Plates, které se přizpůsobí každému pramenu vašich vlasů. Proč ztrácet čas opakovaným žehlením stejného pramenu, když stačí jediný pohyb? Mějte úpravu svého účesu pod kontrolou a využijte rychlosti a efektivity žehličky na vlasy Remington.  Klíčové vlastnosti žehličky na vlasy Remington Air PlatesKompaktní rozměry vhodné na cestováníPohyblivé plochy pro snadné žehlení vlasůŽehlička disponuje technologií Cool… (alza.cz)

Remington Žehlička na vlasy Silk Straightener S9600

Remington Žehlička na vlasy Silk Straightener S9600

Žehlička na vlasy Silk Straightener S9600 - získejte hedvábně hladké styly a eliminujte krepatění a poletující vlasy s nejžhavější a nejrychlejší žehličkou na vlasy od Remington! - digitální displej pomáhá nastavit nejlepší teplotu pro váš typ vlasů od 150 do 235 °C - funkce turbo zesilovače zvýší teplotu na 240 °C na 30 sekund a umožní vám rychle vyřešit problém s nepoddajnými poletujícími vlasy - zdokonalený hedvabně-keramický povrch s hedvabným designem ve 3D efektu, - nejžhavější žehlička - variabilní nastavení teploty 150 °C - 235 °C s turbo zesilovačem až na 240 °C na 30 sekund - nejrychlejší žehlička - připravena k použití do 10 sekund - informativní digitalní displej signalizující nejlepší teplotu pro váš typ vlasů - paměťová funkce – pamatuje si poslední používané teplotní… (prodejparfemu.cz)

Oriflame Rtěnka The ONE 5v1 Colour Stylist - Clover Haze 4g

Oriflame Rtěnka The ONE 5v1 Colour Stylist - Clover Haze 4g

Luxusní vyživující rtěnka v jemně fialovém odstínu. (pilulka.cz)

Olaplex Traveling Stylist Set sada 100 ml

Olaplex Traveling Stylist Set sada 100 ml

Olaplex Traveling Stylist Set sada 100 ml (brasty eastern europe)

Kallos KJMN Hair Straightener Spray - Vyhlazující sprej pro žehlení…

Kallos KJMN Hair Straightener Spray - Vyhlazující sprej pro žehlení vlasů  200 ml

KJMN Hair Straightener Spray - Vyhlazující sprej pro žehlení vlasů - dokonale rovné vyžehlené vlasy - chrání vlasy před poškozením - vyhlazuje vlasová vlákna - hytratuje a vyživuje - zanechává vlasy hebké a lesklé Použití: Nanášejte na suché vlasy před žehlením. (prodejparfemu.cz)

Rowenta CV8722 Infini Pro Elite Model (CV8722)

Rowenta CV8722 Infini Pro Elite Model (CV8722)

Fén na vlasy profesionální, 2200W, 3 nastavení teploty, 2 nastavení rychlosti, odnímatelná zadní mřížka, studený vzduch, ionizace, unikátní povrch Keratin & Shine, rychlost proudu vzduchu 120km/h, 360° otočný kabel, s 8mm koncentrátorem, s difuzérem, závěsné očko, délka kabelu 1.8m Rowenta CV8722 Infini Pro Elite ModelProfesionální fén Rowenta s výkonným AC motoremProfesionální fén Rowenta CV8722 Infini Pro Elite Model je vybaven generátorem iontů a speciálním povrchem mřížky Keratin & Shine, který chrání barvené a namáhané vlasy. Výkonný AC motor produkuje proud vzduchu až 120 km/h, takže vlasy vysušíte během okamžiku. Vhod přijde i koncentrátor pro precizní vysoušení nebo funkce studeného vzduchu.Povrch mřížky Keratin & Shine pro zářivý leskFén na vlasy Rowenta CV8722… (alza.cz)

Příslušenství stojan na žehličku Valera Universal straightener holder…

Příslušenství stojan na žehličku Valera Universal straightener holder (039)

Univerzální držák na žehličky na vlasy pro modely 100..., 638.01, 645.01, 655.01 (kasa.cz)

Remington My Stylist S1A100 E51 - Žehlička na vlasy

Remington My Stylist S1A100 E51 - Žehlička na vlasy

My Stylist S1A100 E51 - Žehlička na vlasy - keramický povrch - plovoucí žehlící plochy - teplota 200 °C - nahřátí už za 30 vteřin - tlačítko on/off - LED indikátor zapnutí - automatické bezpečnostní vypnutí po 60 minutách - uzamykatelné plochy - otočný kabel Použití: Před prvním použitím si přečtěte návod. (prodejparfemu.cz)

Příslušenství stojan na žehličku Valera Universal straightener holder…

Příslušenství stojan na žehličku Valera Universal straightener holder (039)

* Univerzální držák na žehličky na vlasy pro modely 100..., 638.01, 645.01, 655.01 (euronics.cz)

Rowenta CF3342F0 černá

Rowenta CF3342F0 černá

Kulma na vlasy Rowenta For Elite XL Keratin/Shine vytváří perfektní přirozené lokny s minimem námahy. * Unikátní povrch Keratin / Shine vlasy posiluje a zároveň jim dodává lesk. * Výsledkem jsou perfektní pružné lokny nebo nádherné vlny zářící dokonalým leskem. * Konstantní teplota 180 °C pro dokonalé výsledky. * Povrch Keratin / Shine * Průměr 38mm * Šňůra otočná o 360° pro pohodlné používání. * Bezpečné a snadné používání - studená špička POVRCH KERATIN / SHINE Povrch kulmy kombinuje pro-protein a minerály: 1. Keratin je základní složkou vlasu, která je nositelem jeho pevnosti a elasticity. 2. Turmalín přirozeně vyzařuje ionty, což vlasům propůjčuje lesk a antistatický efekt. VÝSLEDEK: nádherné vlasy se zářivým leskem. (euronics.cz)

Remington Keratin Protect CB8338 Keratin Protect

Remington Keratin Protect CB8338 Keratin Protect

CASH BACK Zakupte v termínu od 1.10.2018 do 30.09.2019 vybraný produkt značky Remington, svůj nákup zaregistrujte do 30 dnů od jeho zakoupení a získejte zpět 200 Kč/ 7,99€č na svůj bankovní účet. Úplná pravidla najdete ZDE. Získejte dárkový balíček Zakupte v termínu od 1.10.2018 do 31.12.2018 vybraný produkt značky Remington, svůj nákup zaregistrujte a získejte dárkový balíček od Toni/Guy. Úplná pravidla najdete ZDE. Nahřívací kartáč KERATIN PROTECT * Nahřívací kartáč pro více objemu, lesku a přirozených vln * Zdokonalený keramický povrch napuštěný keratinem / mandlovým olejem * 38mm barel se smíšenými štětinami * Digitální displej * 5 teplotních nastavení max. 180°C * Připraven k použití již za 30 sekund * Automatické vypnutí po 60 minutách * Univerzální napětí * 3m otočný kabel (euronics.cz)

Brazil Keratin Beauty - Brazilský keratin 150 ml

Brazil Keratin Beauty - Brazilský keratin 150 ml

Beauty - Brazilský keratin - brazilský keratin je speciální léčba pro uhlazení a obnovení poškozených vlasů - základem péče je keratinový a kolagenový komplex - vlasy zanechává lesklé a hydratované - umožňuje snazší úpravu - vyrobený v EU dle originální brazilské receptury - upraveno pro evropský vlas - perfektně vyhlazuje vlasy - hloubkově vyživuje a obnovuje vlasová vlákna Použití: Vlasy umyjte čisticím šamponem Clarifying. Šampon nechte působit 10 minut, následně opláchněte vodou a vyfénujte z 80%. Brazilský keratin nanášejte půl centimetru od pleti hlavy. Vlasy pročesejte hřebenem s jemnými zuby, aby se docílilo rovnoměrné aplikace přípravku. Nechte působit ve vlasech cca 20 minut a následně vyfoukejte středně teplým vzduchem za použití hřebenu. Vlasy po tenkých pramenech… (prodejparfemu.cz)

Oriflame Krémová rtěnka The ONE 5v1 Colour Stylist - Rosewood Matte 4g

Oriflame Krémová rtěnka The ONE 5v1 Colour Stylist - Rosewood Matte 4g

Unikátní rtěnka v hnědorůžovém odstínu zvláčňuje a vyživuje Vaše rty. (pilulka.cz)

Oriflame Vysouvací tužka na rty The ONE Colour Stylist - Perfect Pink…

Oriflame Vysouvací tužka na rty The ONE Colour Stylist - Perfect Pink 0,3g

Vysouvací konturovací tužka s vysokým obsahem pigmentů. (pilulka.cz)

Rowenta CF3222F0 černá/růžová

Rowenta CF3222F0 černá/růžová

Kulma na vlasy Rowenta For Elite XL Keratin/Shine Profesionální teplota až 200 °C pro dlouhotrvající a snadný výsledek Keratin / Shine povrch - jedinečná kombinace keratinu a turmalínu pro zářivě lesklé vlasy Keratin pro sílu a pružnost, turmalín s ionizací pro lesk a eliminaci statické elektřiny Průměr kulmy 38 mm pro okouzlující vlny Dlouhá spona na snadné přichycení pramene vlasů při stylingu Otočná šňůra 1,8 m pro snadnou manipulaci (kasa.cz)

Rowenta CF3222F0 černá/růžová

Rowenta CF3222F0 černá/růžová

Kulma na vlasy Rowenta For Elite XL Keratin/Shine * Profesionální teplota až 200 °C pro dlouhotrvající a snadný výsledek * Keratin / Shine povrch - jedinečná kombinace keratinu a turmalínu pro zářivě lesklé vlasy * Keratin pro sílu a pružnost, turmalín s ionizací pro lesk a eliminaci statické elektřiny * Průměr kulmy 38 mm pro okouzlující vlny * Dlouhá spona na snadné přichycení pramene vlasů při stylingu * Otočná šňůra 1,8 m pro snadnou manipulaci (euronics.cz)

Kulma Rowenta CF3342F0

Kulma Rowenta CF3342F0

Kulma na vlasy vytvoří nádherné lokny a vlny. Rowenta CF3342F0 For Elite XL Keratin & Shine vyniká jedinečným povrchem s keratinem a turmalínem. Keratin uhlazuje strukturu vlasů a ve spojení s turmalínem působí pro lesk vlasů. Studená špička a otočný kabel velmi usnadní manipulaci s kulmou při stylingu účesu.   Klíčové vlastnosti Rowenta CF3342F0 For Elite XL Keratin & Shine Výkonný systém záhřevu Komfortní použití Studená špička Průměr 38 mm Ukazatel teploty Závěsné poutko Unikátní povrch s obsahem keratinu a turmalínu Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Oriflame Rtěnka The ONE 5v1 Colour Stylist - Mysterious Pink 4g

Oriflame Rtěnka The ONE 5v1 Colour Stylist - Mysterious Pink 4g

Sametově hebká rtěnka ve svůdně růžovém odstínu. (pilulka.cz)

Brazil Keratin Brazilský keratin Hair go Straight 150 ml

Brazil Keratin Brazilský keratin Hair go Straight  150 ml

Popis Speciální kúra pro uhlazení a obnovení poškozených vlasů! (ageo.cz)

Brazil Keratin Hair go Straight - Brazilský keratin 150 ml

Brazil Keratin Hair go Straight - Brazilský keratin  150 ml

Hair go Straight - Brazilský keratin - speciální kúra pro uhlazení a obnovení poškozených vlasů - dodá vašim vlasům opět zdraví, lesk a sílu - kromě tvarování vlasů také vlasy extrémně regeneruje a chrání před škodlivými vlivy Použití: Vlasy umyjte čistícím šampónem Clarifying. Šampon nechte působit 10 minut, následně opláchněte vodou a vyfénujte z 80%. Keratin nanášejte půl centimetru od pokožky hlavy. Vlasy pročesejte hřebenem s jemnými zuby, aby se docílilo rovnoměrné aplikace přípravku. Nechte působit ve vlasech cca 20 až 30 minut a následně vyfoukejte středně teplým vzduchem za použití hřebenu. Vlasy po tenkých pramenech vyžehlete vlasovou žehličkou nastavenou na teplotu 210 - 230° C, minimálně 7- 10x každý pramen. První tři dny po aplikaci brazilského keratinu si nemyjte vlasy. V… (prodejparfemu.cz)

Remington B95P Keratin

Remington B95P Keratin

Plochý kartáč • pro hladké vlasy • nylonové štětiny s keratinem • šířka hlavy 85 mm • keramika okolo hlavy • ergonomické držadlo Remington B95P Keratin Therapy, béžová Zřejmě snem každé dívky a ženy je mít zářivě lesklé a perfektně hladké vlasy, což stojí často mnoho námahy a času. K dosažení těchto perfektních výsledků nepotřebujete předražené žehličky, kulmy, nahřívací natáčky a jiné zbytečnosti. Tím, co určuje celkový vzhled a krásu vašeho účesu, je váš kartáč, se kterým přicházíte každý den do styku. Právě takovým kartáčem, který vám zaručí velmi jemné rozčesání a zároveň výrazně zlepší vitalitu vašich vlasů, je tento špičkový model od zkušeného výrobce vychytávek a elektroniky pro péči o vlasy a tělo Remington. Model B95P navazuje na skvělé produkty z populární řady Keratin Therapy… (euronics.cz)

Rowenta ZR005801

Rowenta ZR005801

Sada pro Clean/Steam RY75 Sada mikrovláknových návleků a filtrů pro 2v1 vysavač Clean/Steam Obsahuje: * 2 mikrovláknové návleky - doporučená výměna po cca 100 vypráních * 1 odvápňovací kazeta - doporučená výměna cca 2x ročně * 1 pěnový filtr do cyklónové nádoby na prach - doporučená výměna cca 2x ročně (euronics.cz)

Rowenta CV3812F0

Rowenta CV3812F0

Rowenta CV3812, černá/růžová Vysoušeče vlasů pomáhají udržovat vlasy nadýchané, lesklé a objemné. Mnohdy však krása přichází za cenu zdraví. Nešetrným a příliš častým užíváním fénů vlasy ztrácejí sílu, příliš se vysouší a můžou se začít lámat. Je proto nesmírně důležité, abychom výrobky k vysoušení i stylingu vybírali s myšlenkou na to, jak šetrně se přístroje k vlasům budou chovat. Velké možnosti Vysoušeč od Rowenty je sázkou na jistotu. Příkon 2 100 W je dost silný na to, aby dostal kadeře pod kontrolu, zároveň s nimi ale zachází velmi jemně a chrání je před spálením. Podle potřeby si můžete vybrat jednu ze tří teplot a také jednu ze dvou přednastavených rychlostí proudění vzduchu, aby váš účes byl hotový v co nejkratší možné době. Bohaté příslušenství Součástí balení je také… (euronics.cz)

Rowenta CV1510

Rowenta CV1510

Vysouče vlasů Rowenta Pocket Dry CV1510, černá K dokonalému účesu nepotřebujete tým profesionálů. Bohatě vám postačí šikovné ruce a fén Rowenta Pocket Dry. Spolehlivost v hlavní roli Sama nejlíp víte, jak vykouzlit z mokré hřívy perfektní účes nejen pro každodenní nošení. Fén Rowenta s příkonem 1400 wattů má dostatečnou sílu na to, abyste s ním a hřebenem dosáhla efektivních výsledků. Šetrnost k vlasům a pokožce hlavy zajišťují dvě volitelné teploty, navíc ještě můžete vybírat z dvou různých rychlostí ventilátoru. Fén je vybaven napájecí šňůrou dlouhou 1,6 m, což vám umožňuje dostatek prostoru při práci. A až budete hotová, můžete fén zavěsit za praktické očko třeba na stěnu v koupelně, kde ho tak budete mít vždy po ruce. Společník na cesty Málokterá žena přijme fakt, že nebude na… (euronics.cz)

Rowenta RO8396EA

Rowenta RO8396EA

Bezsáčkový vysavač je vybavený multicyklonovou technologií pro dlouhodobě vysoký výkon a mimořádně účinnou filtrací (s hodnocením zpětných emisí prachu A) * Nová 2-polohová hubice POWER AIR zajišťuje optimální výsledky čištění a bezchybnou kluznost na každém povrchu včetně koberce * Silný bezsáčkový vysavač na tvrdé podlahy a koberce (s účinností čištění A)  * Vylepšený motor EffiTech se špičkovou technologií s výjimečnou energetickou účinností pro lepší vysávání prachu a nižší spotřebou energie * Hlučnost pouze 68 dB(A) umožňuje s tímto vysavačem vysávat kdykoli a kdekoli * Model Animal Care: maxi a mini turbokartáč jsou určeny všem majitelům domácích mazlíčků, kteří potřebují pravidelně odstraňovat srst z koberců nebo čalounění * Systém Clean Express Ergo umožňuje hygienické a… (euronics.cz)

Rowenta SF1516F0

Rowenta SF1516F0

Žehlička na vlasy • rozměry desek 25 × 90 mm • 1,8m kabel • keramické plovoucí destičky • pro rovnání i natáčení vlasů • bezpečnostní zámek • teplota 200 °C • zahřátí za 60 s • závěsné oko Rowenta SF1516F0 Společnost Rowenta vytvořila kompaktní žehličku na vlasy SF1516F0, která vám zajistí nejen krásné rovné kadeře, ale pomůže vám i vytvořit bohaté lokny. Multifunkční využití však zdaleka není jediným důvodem, proč si tento model žehličky pořídit. Přístroj je vybaven velkými plovoucími keramickými destičkami pro ještě snazší a rychlejší práci. Po zapojení do elektřiny se zahřeje za pouhou jednu minutu na 200 °C, abyste téměř bez čekání mohly ihned začít s modelací účesu. V době nepoužívání lze žehličku zavěsit za očko na stěnu, abyste ji měla vždy ihned k dispozici. (euronics.cz)

Rowenta MM5006

Rowenta MM5006

Čistící kartáček na obličej * 2 KARTÁČE PRO OČISTU A ZKRÁŠLENÍ Čistící kartáč pro každodenní hloubkové čištění Kosmetická měkká houba pro lepší výživu a absorpci pleťových krémů * 2 ROTAČNÍ SMĚRY PRO REVITALIZACI PLETI Pro odstranění špíny a odumřelých pleťových buněk, zanechává Vaši pleť hladkou a oslňující. * JEDNODUCHÉ ČISTĚNÍ / POUŽITÍ 100% voděodolný, funkce wet / dry, odnímatelná čistící hlava * KOMPAKTNÍ / MOBILNÍ Ultra tenký design pro snadné ukládání Poháněn bateriemi, díky tomu je lehce přenosný a použitelný ve sprše Ostatní * Baterie součástí balení * Stojánek na odložení (euronics.cz)

Rowenta ZR690101

Rowenta ZR690101

Náhradní sada kartáčů a filtrů Rowenta pro vysavače Smart Force Essential RR69.. (kasa.cz)

Rowenta VU6410F0

Rowenta VU6410F0

Stojanový ventilátor Rowenta Mosquito Silence VU6410F0 Stojanový ventilátor Rowenta Mosquito Silence: Nepřekonatelný ventilátor proti komárům Intenzivní osvěžení: silný proud vzduchu se 4 rychlostmi (včetně tichého režimu), které se přizpůsobí všem požadavkům Ochrana proti komárům: až 60 nocí ochrany proti komárům* (* V maximální poloze, až 60 nocí po 8 hodinách) Kompatibilita s přípravky proti komárům - díky obsaženému konektoru je kompatibilní s většinou značek dostupných na trhu. Nerušivý provoz: při nejnižší rychlosti dvakrát tišší než výrobek Mosquito Protect (50 dBA) Mimořádné pohodlí: intuitivní digitální ovládací panel a praktické dálkové ovládání Lepší rozptyl vzduchu: nastavitelná mřížka a elektronicky řízené otáčení Praktický tichý stojanový ventilátor Pět lopatek zajišťuje… (kasa.cz)

Rowenta CF7817F0

Rowenta CF7817F0

Kulma na vlasy Rowenta CF7817F0 je spolehlivý nástroj pro vysoušení, které dodá vašemu účesu přesně takový objem, který si budete přát. S příkonem 1 200 W vám dopřeje rychlé výsledky. Kulma má k dispozici 2 úrovně nastavení teploty. Nechybí ani funkce chladného vzduchu. (2jakost.cz)

ROWENTA WB305140

ROWENTA WB305140

Jednorázové sáčky Wonderbag Compact pro vybrané vysavače značky Rowenta. VLASTNOSTI: patentovaný univerzální adaptér – možnost namontování na většínu kompaktních nádob vysavače (<3 litry) zachycení až 96 % prachových částic Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

ROWENTA RO3786

ROWENTA RO3786

Bezsáčkový podlahový vysavač Rowenta RO3786 Compact Power Cyclonic Animal Care má velmi stabilní sací výkon díky snadné údržbě filtru. XL kovová teleskopická trubka ulehčí vašim zádům. Moderní desing, kterým doplní každou domácnost. VLASTNOSTI: bezsáčkový vysavač High Efficiency Filter Advanced Cyclonic System intuitivní přístup k pěnovému filtru pro snadnou údržbu a dlouhotrvající stabilní sací výkon – kompletně omyvatelný XL kovová teleskopická trubka parkovací pozice velké komfortní madlo pro snadné přenášení velká kolečka pro lepší manévrovatelnost universální sací hubice na všechny typy podlah štěrbinová hubice Easy Brush – integrovaný kartáček na nábytek na rukojeti parketová hubice mini turbo kartáč zapnutí/vypnutí Stav produktu: Znečištěno. Zboží bylo… (rozbaleno.cz)

Rowenta RO8396EA

Rowenta RO8396EA

Bezsáčkový vysavač je vybavený multicyklonovou technologií pro dlouhodobě vysoký výkon a mimořádně účinnou filtrací (s hodnocením zpětných emisí prachu A) Nová 2-polohová hubice POWER AIR zajišťuje optimální výsledky čištění a bezchybnou kluznost na každém povrchu včetně koberce Silný bezsáčkový vysavač na tvrdé podlahy a koberce (s účinností čištění A)  Vylepšený motor EffiTech se špičkovou technologií s výjimečnou energetickou účinností pro lepší vysávání prachu a nižší spotřebou energie Hlučnost pouze 68 dB(A) umožňuje s tímto vysavačem vysávat kdykoli a kdekoli Model Animal Care: maxi a mini turbokartáč jsou určeny všem majitelům domácích mazlíčků, kteří potřebují pravidelně odstraňovat srst z koberců nebo čalounění Systém Clean Express Ergo umožňuje hygienické a jednoduché… (kasa.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít