Rowenta For Men Airforce Precision TN4800F0 zastřihovač vousů s vysáváním

Zastřihovač vousů Rowenta TN4800F0 AIRFORCE PRECISION

Zastřihovač vousů Rowenta TN4800F0 AIRFORCE PRECISION

Profesionální zastřižení bez nepořádku. Zastřihávač vousů Rowenta TN 4800F0 Airforce Precision s vakuovým systémem je určen pro precizní zastřižení bez nepořádku. Neuklízejte koupelnu po každém zastřihávání a dopřejte si profesionální výsledek. Profesionální výsledek zastřižení bez nepořádku: Zastřihávač vousů Airforce Precision s vakuovým systémem je určen pro precizní zastřižení bez nepořádku. Neuklízejte koupelnu po každém zastřihávání a dopřejte si pocit profesionálního zastřižení naprosto snadno a bez problémů. Užijte si nejúčinější vakuovou technologii nasávání vousů, kdekoliv, třeba v autě cestou na jednání! Zastřižení jedním tahem: Unikátní čepel s ultra ostrými hranami a speciálním tvarem ostří do „V" zastřihne i odolné vousy jedním tahem.… (rozbaleno.cz)

Rowenta Airforce Precision TN4800F0 (TN4800F0)

Rowenta Airforce Precision TN4800F0 (TN4800F0)

Zastřihovač 20 nastavení délky po 0.5mm (0.5-10mm), šířka střihu 32mm, titanový povrch čepelí, rychlonabíjení za 100min Rowenta Airforce Precision TN4800F0Zastřihovač vousů Rowenta s funkcí vysáváníZastřihovač Rowenta Airforce Precision TN4800F0 nabízí mimořádné vlastnosti pro dosažení perfektního zastřižení. Je vybaven funkcí vysávání, která zachytí až 90 % odstřižených vousů. Vysoko rychlostní motor v kombinaci s titanovými čepelemi zajistí vždy dokonalé výsledky jedním tahem. Oceníte také baterii s dlouhou životností a 20 různých délek zastřižení.Titanové V-Sharp čepeleZastřihovač Rowenta Airforce Precision TN4800F0 je vybaven nerezovými čepelemi V-Sharp s titanovým povrchem, který zvyšuje jejich odolnost a chrání ostrost čepelí. Funkce vysáváníZastřihovač Rowenta Airforce… (alza.cz)

Rowenta AIRFORCE PRECISION TN4800F0 bílý

Rowenta AIRFORCE PRECISION TN4800F0 bílý

Zastřihovací strojek Rowenta Airforce Precision Zastřihávač vousů Airforce Precision s vakuovým systémem je určen pro precizní zastřižení bez nepořádku. Neuklízejte koupelnu po každém zastřihávání a dopřejte si profesionální výsledek * Profesionální zastřižení bez nepořádku * Speciální tvar čepelí do „V“, které se nezahltí a umožňují rychlejší zastřižení jedním tahem * Titanový povrch čepelí: tvrdší a odolnější, dlouhotrvající ostrost * Vakuová technologie pro zastřihávání bez nepořádku: výkonný motor 7500 ot./min a měkká lamela pro bezkonkurenčně učinné zachytávání odstřižených vousů ) * Vysoce přesné a jednoduché nastavení délky střihu – krok 0,5 mm, 20 pozic, žádné nástavce, speciálně tvarovaný hřeben pro zachycení i neposlušných vousů * Litiová baterie –rychlonabíjení za 100 min a… (euronics.cz)

Rowenta AIRFORCE PRECISION TN4800F0 bílý

Rowenta AIRFORCE PRECISION TN4800F0 bílý

Zastřihovací strojek Rowenta Airforce Precision Zastřihávač vousů Airforce Precision s vakuovým systémem je určen pro precizní zastřižení bez nepořádku. Neuklízejte koupelnu po každém zastřihávání a dopřejte si profesionální výsledek Profesionální zastřižení bez nepořádku Speciální tvar čepelí do „V“, které se nezahltí a umožňují rychlejší zastřižení jedním tahem Titanový povrch čepelí: tvrdší a odolnější, dlouhotrvající ostrost Vakuová technologie pro zastřihávání bez nepořádku: výkonný motor 7500 ot./min a měkká lamela pro bezkonkurenčně učinné zachytávání odstřižených vousů ) Vysoce přesné a jednoduché nastavení délky střihu – krok 0,5 mm, 20 pozic, žádné nástavce, speciálně tvarovaný hřeben pro zachycení i neposlušných vousů Litiová baterie –rychlonabíjení za 100 min a… (kasa.cz)

Remington Vacuum MB6850 E51 - Zastřihovač vousů s vysáváním

Remington Vacuum MB6850 E51 - Zastřihovač vousů s vysáváním

Vacuum MB6850 E51 - Zastřihovač vousů s vysáváním - revoluční zastřihovač, který díky své vakuové technologii zachytí až 95% vousů - disponuje čepelemi s titanovým povrchem - síťový/akumulátorový provoz - šířka hlavice: 31 mm - doba provozu: až 60 minut - doba napájení: 2 hodiny - lithiová baterie - nastavitelný hřeben 2 - 18 mm - indikátor napájení - odnímatelná vakuová komora - snadné čištění - výměnná hlavice 20 mm - čisticí kartáček - pouzdro Použití: Před prvním použitím si přečtěte návod. (prodejparfemu.cz)

ROWENTA TN 4800F0 Airforce Precision

ROWENTA TN 4800F0 Airforce Precision

Profesionální zastřižení bez nepořádku. Zastřihávač vousů Rowenta TN 4800F0 Airforce Precision s vakuovým systémem je určen pro precizní zastřižení bez nepořádku. Neuklízejte koupelnu po každém zastřihávání a dopřejte si profesionální výsledek. Profesionální výsledek zastřižení bez nepořádku: Zastřihávač vousů Airforce Precision s vakuovým systémem je určen pro precizní zastřižení bez nepořádku. Neuklízejte koupelnu po každém zastřihávání a dopřejte si pocit profesionálního zastřižení naprosto snadno a bez problémů. Užijte si nejúčinnější vakuovou technologii nasávání vousů, kdekoliv, třeba v autě cestou na jednání! Zastřižení jedním tahem: Unikátní čepel s ultra ostrými hranami a speciálním tvarem ostří do „V" zastřihne i odolné vousy jedním tahem.… (rozbaleno.cz)

Zastřihovač vousů Rowenta Stylis TN2800F4

Zastřihovač vousů Rowenta Stylis TN2800F4

Dokonale upravené vlasy každý den Zastřihovač Rowenta Stylis dokonale upraví vaše vousy. Ostré čepele z hygienické nerezové oceli se samoostřicí technologií a širokými možnostmi přesného nastavení délky zajistí dokonalé vousy každý den. S dlouhodobou účinnosti S jedenácti nastavitelnými délkami od 0,5 do 10 mm s přesností nastavení na 1 mm zajišťuje dokonalé výsledky podle vašich představ. Baterie s ultra dlouhou životností 90 minut, dobíjení pomocí USB kabelu znamená, že váš zastřihovač Stylis je vždy... (okay.cz)

Zastřihovač vlasů Rowenta Airforce Ultimate TN9300F0

Zastřihovač vlasů Rowenta Airforce Ultimate TN9300F0

Zastřihovač vlasů Rowenta TN 9300 F0 Jestliže vás již nebaví trávit svůj čas v kadeřnickém křesle a hledáte řešení, jak si vykouzlit dokonalý účes i v pohodlí domova, pak si určitě zamilujete zastřihovač vlasů Rowenta TN 9300 F0. Jedná se o moderního pomocníka, který je laděný do černého designu s prvky oranžové, můžete si tak být jisti, že vás zaujme na první pohled. Velkou výhodou je ergonomická rukojeť, která se postará o to, že práce s tímto strojkem bude snadná a rychlá. Vakuový zastřihovač vám... (okay.cz)

Philips BT7210/15 - Holicí strojek s vysáváním

Philips BT7210/15 - Holicí strojek s vysáváním

BT7210/15 - Holicí strojek s vysáváním - nerezové břity s dvojitým ostřím - délka zastřihování od 0,5 do 10 mm - doba provozu až 75 minut - břity i hřeben jsou snadno omyvatelné pod tekoucí vodou - jednoduchá manipulace - displej s kontrolou baterie Použití: Používejte podle návodu. (prodejparfemu.cz)

Babyliss E876E Zastřihovač vousů

Babyliss E876E Zastřihovač vousů

Zakupte si výkonný zastřihovač s výkyvnou flexibilní hlavou a motorizovaným ovládáním, který vaše vousy zastřihne s vysokou přesností 0,2 mm. Jeho čepele s W-Tech technologií jsou pevné, odolné a samolubrikační, což zajistí maximální komfort. Můžete si zvolit mezi 48 délkami, které si navolíte na dvou motorizovaných nástavcích. Rozsah zástřihu je od 0,4 do 10 mm. Zvolenou délku uvidíte na velkém LCD displeji. Přístroj lze použít s kabelem i bez něj. Při nabíjení si můžete zvolit buď klasické nabití anebo ultra rychlé nabití. Při tom se přístroj nabíjí pouze 5 minut, v chodu poté vydrží tři minuty. Klasické nabíjení je 90 minut, přístroj poté vydrží zastřihovat 40 minut. V balení najdete čistící kartáček a olej. (4home.cz)

ROWENTA Airforce Ultimate TN9300

ROWENTA Airforce Ultimate TN9300

Airforce Ultimate je unikátní zastřihovač vlasů pro prvotřídní sestřih v pohodlí domova. Poskytuje vysoce kvalitní čepel. Rozmezí nastavení délky vlasů v 17 polohách od 1 mm. Vysoce výkonný integrovaný vakuový systém zachytí 99 % vlasů ještě před tím, než by mohly spadnout, což eliminuje nutnost úklidu po stříhání vlasů. Dokonalý střih bez nepořádku AIRFORCE Ultimate je unikátní zastřihovač vlasů, který jediným tahem dosáhne prvotřídního sestřihu. Jeho vysoce výkonný integrovaný vakuový systém zachytí 99 % vlasů ještě před tím, než by mohly spadnout, což eliminuje nutnost úklidu po stříhání vlasů. Tento jedinečný pánský zastřihovač 3v1 kombinuje jedinečný zastřihávač s funkcí nasávání vlasů, odnímatelný nástavec pro precizní zastřižení, který… (rozbaleno.cz)

Zastřihovač vousů Remington MB320C

Zastřihovač vousů Remington MB320C

Skvělý pomocník Zastřihovač vousů se samolubrikačními čepelemi pokrytými diamantem. Výklopný zastřihovač pro detailní vytvoření bradky. Kolečko pro nastavení výšky střihu od 1,5 mm do 18 mm. Až 40 minut akumulátorového provozu, velmi snadné čištění hlavice. Balení obsahuje nástavec 1,5 mm - 18 mm, čistící kartáček. Hlavní vlastnosti: dobíjecí zastřihovač vousů vylepšený keramický povrch čepelí 9 přednastavených délek střihu od 1,5 do 18 mm výklopný zastřihovač pro detailní tvarování bradky 40 min provozu... (okay.cz)

Zastřihovač vousů Braun BT3040

Zastřihovač vousů Braun BT3040

Zastřihovač vousů Braun BT3040 Zajistěte si dokonalou image díky zastřihovači vousů Braun BT3040. Ten má za úkol upravit vousy tak, jak se to líbí vám. O to se postará možnost nastavení přesné délky, přesné zastřihovací kontury a rovnoměrné zastřižení. Bude jen na vás, zda si přejete stylovou bradku, udržovat si svůj plnovous či jen zastřihnout kontury a okraje. V balení naleznete dva odnímatelné zastřihovací hřebeny, které nabídnou 39 nastavení délky a to od 1 mm do 20 mm. Ostré břity s doživotní... (okay.cz)

REMINGTON Zastřihovač vousů MB4850 Indestructible

REMINGTON Zastřihovač vousů MB4850 Indestructible

Téměř nezničitelný zastřihovač vousů MB4850 je nejvýkonnějším zastřihovačem značky Remington. Tato výkonná technologie má velký dopad na polykarbonátový kryt, který odolává nárazům a padům. Vydrží nejtěžší zátěž a zaručí nejlepší výkon. Tento výkonný zastřihovač je řízen dvojí lithiovou baterií, která zaručuje nárust energie pro rychlejší a efektivnější zastřihování a déle trvající výkon. (pilulka.cz)

Zastřihovač vousů Braun BT 5050

Zastřihovač vousů Braun BT 5050

Zastřihovač vousů BT 5050 pro maximální přesnost a perfektní styling vousů podle vašeho přání. Zastřihovač vousů se může pochlubit systémem dvojité baterie, který se vyznačuje dlouhou životností. Další předností je stálý přívod energie pro dokonalé strniště nebo plnovous. Jedinečný malý výsuvný zastřihovač a tvarovač vám umožní tvarovat vousy prostým posunutím i s nasazeným hřebenem. Dokonalé oholení Zastřihovač Braun BT 5050 nabízí 25 nastavení délek pro zastřihování vousů. Pomocí dvou nástavců si... (okay.cz)

Zastřihovač vousů Remington MB320C

Zastřihovač vousů Remington MB320C

Profesionální zastřihovač vousů umožňuje díky velmi kvalitním čepelím perfektní a příjemné stříhání plnovousu, kníru nebo vousů. (conrad.cz)

Zastřihovač vousů Jata MP35B

Zastřihovač vousů Jata MP35B

Zastřihovač vousů Jata MP35B velice tichý praktický společník, vhodné na cestování, díky své kompatibilnosti. Čepel z nerezové oceli, 5 nástavců . Snadné čištění díky odejmutí hlavy zastřihovače. Na baterie. Zastřihovač vousů tichý přesný kompatibilní – vhodný na cestování čepel z nerezové oceli 5 nástavců: 6 mm 9 mm 12 mm 15 mm možnost odejmutí hlavy zastřihovače – snadné čištění Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Remington Zastřihovač vousů MB320C Barba

Remington Zastřihovač vousů MB320C Barba

Kvalitní zastřihovač vousů má vylepšený keramickým povrchem čepelí. Výklopný zastřihovač pro detailní tvarování bradky. (pilulka.cz)

E876E Zastřihovač vousů BaByliss

E876E Zastřihovač vousů BaByliss

Profesionální zastřihovač vousů pro muže. (pilulka.cz)

Zastřihovač vousů Remington MB4137GP

Zastřihovač vousů Remington MB4137GP

Zastřihování vousů bez tahání Užívejte si zastřihování vousů bez nepříjemného pocitu tahání díky ostrým ocelovým čepelím s titanovým povrchem. Ty jsou pevnější než obvyklé ocelové čepele a zastřihnou tak vousy snadněji a rychleji. Po každém použití můžete čepele opláchnout pod tekoucí vodou. Snadné nastavení délky zastřižení Zvolte si délku zastřižení podle svých potřeb snadno za použití jediného tlačítka. Vybrat si můžete z 13 délek od 1,5 mm do 18 mm takovou, která Vám bude nejvíce sedět. Pokud chcete... (okay.cz)

Braun BT5070 zastřihovač vousů

Braun BT5070 zastřihovač vousů

Výkonný nástroj pro tvarování vousů podle vašeho přání. (pilulka.cz)

Braun BT5050 zastřihovač vousů

Braun BT5050 zastřihovač vousů

Maximální přesnost pro perfektní styling vousů. (pilulka.cz)

Remington Zastřihovač vousů MB4110 Stubble-Kit

Remington Zastřihovač vousů MB4110 Stubble-Kit

Kvalitní a nastavitelný zastřihovač vousů Remington MB4110 Stubble-Kit má titanové a samo ostřící čepele pro dokonalé ostří. Snadné nabíjení pomocí USB. (pilulka.cz)

Braun BT3040 zastřihovač vousů + Gillette Flexball

Braun BT3040 zastřihovač vousů + Gillette Flexball

Chcete zastřihnout bradku či knír, udržovat strniště, nebo naopak plnovous, případně zkrátit vlasy? Se vším si hravě poradí multifunkční zastřihovač Braun BT3040, navíc v sadě se špičkovým strojkem Gillette Flexball. Dokonale upravené vousy Pokud preferujete strniště nebo krátkou bradku, máte k dispozici máte dva nástavce s pevnou délkou 1 a 2 mm a nástavec s možností nastavení délky střihu v rozmezí 1–10 mm. Delší vousy upravíte s nástavcem 11–20 mm. Zastřihovač můžete nastavovat v krocích po 0,5 mm, máte tedy k dispozici celkem 39 možných délek střihu. Přesné kontury zastřihnete bez nástavce a upravíte pomocí strojku Gillette Flexball, který je součástí balení. Plně omyvatelný Velkou výhodou je možnost čistit strojek pod tekoucí vodou. Břity z nerez oceli jsou pak nejen mimořádně odolné… (drmax.cz)

Zastřihovač vousů Grundig MT 6340 Akku

Zastřihovač vousů Grundig MT 6340 Akku

GRUNDIG MT 6340 Vynikající zastřihovač od ověřené značky Grundig skrývající se pod označením MT 6340 je vhodným přístrojem pro každého, kdo touží po dokonale vytvarovaném účesu nebo vousech. Strojek se totiž může pyšnit řadou vynikajících vlastností, jako je přesný a ostrý řez díky využití uhlíku a nerezové oceli nebo jemné kolečko pro jednoduché nastavení délky střihu. Vynikající funkce Ideální i pro třídenní vousy Přístroj se může pochlubit pevnou konstrukcí a profesionálním provedením, díky kterému... (okay.cz)

Rowenta AIRFORCE ULTIMATE TN9300F0 (TN9300F0)

Rowenta AIRFORCE ULTIMATE TN9300F0 (TN9300F0)

Strojek na vlasy samoostřící břity s ochranným titanovým povrchem, 17 délek střihu, 2 samostatné motory, 1mm precizní nastavení, síťový provoz, odnímatelný zásobník a filtr a omyvatelné břity Rowenta AIRFORCE ULTIMATE TN9300F0Zastřihovač vlasů Rowenta s technologií vysáváníChcete mít dokonalý střih bez nutnosti uklízení vlasů? Zastřihovač Rowenta AIRFORCE ULTIMATE TN9300F0 s výkonným integrovaným vakuovým systémem zachytí při stříhání 99 % vašich vlasů ještě předtím, než stihnou spadnout na zem. Zároveň vám samoostřící břity s odnímatelným nástavcem pro precizní zástřih zajistí každodenně rovnoměrný výsledek každým tahem. Vybrat si můžete ze 17 nastavení délky od 0,5 mm.Technologie vysávání vlasů zastřihovače Rowenta AIRFORCE ULTIMATE TN9300F0Speciální sací technologie zastřihovače… (alza.cz)

Remington Zastřihovač vousů MB4120 Beard Boss

Remington Zastřihovač vousů MB4120 Beard Boss

Nová řada zastřihovačů na vousy Beard Boss Remington Vám nabídne prvotřídní střih a vynikající ovladatelnost. Nezáleží, kterým směrem zastřihujete, strojek bude s lehkostí klouzat přes kontury Vašeho obličeje. (pilulka.cz)

Remington Zastřihovač vousů MB4045 Beard Kit

Remington Zastřihovač vousů MB4045 Beard Kit

Tento stylový zastřihovač Remington MB4045 pro moderní a náročné muže lze nyní nalézt v balení Beard Kit, které Vám nabídne široké příslušenství a zajistí Vaši úplnou všestrannost. Každý muž je jiný: vousy dvou jedinců nikdy nebudou stejné. Liší se také délka vousů, typ pokožky, rysy tváře, ale také rozmístění vousů a směr růstu. Toto moderní balení zahrnuje výběr 3 hřebenů pro přípravu a tvarování vousů. Zastřihovač vousů Beard Kit je obohacen o titanový povlak, samo-ostřící čepele – vysoce kvalitní pro dlouhodobé výsledky. (pilulka.cz)

Remington Zastřihovač vousů MB4125 Beard Boss

Remington Zastřihovač vousů MB4125 Beard Boss

Nová řada zastřihovačů na vousy Beard Boss Remington Vám nabídne prvotřídní střih a vynikající ovladatelnost. Nezáleží, kterým směrem zastřihujete, strojek bude s lehkostí klouzat přes kontury Vašeho obličeje. Zajisté Vás zaujem i jeho červený design. (pilulka.cz)

Zastřihovač vousů Philips QT 4015-16

Zastřihovač vousů Philips QT 4015-16

Se zastřihovačem vousů PHILIPS QT4015 / 16 si dokážete kvalitně a rychle upravit bradu, strniště přesně tak jak si přejete. Například přitažlivé 3-denní strniště, které bude působit kouzelně. Délku si můžete nastavit jednoduchým výběrem a zajištěním v rozmezí 0,5 do 10 milimetrů. Zastřihovač vám poskytne opravdu úžasný střihací výkon díky čepelím s titanovým povrchem! Kromě výkonu a funkčnosti zastřihovač vousů PHILIPS QT4015 / 16 samozřejmě myslí i na šetrnost k vaší pokožce. Zaoblené hroty zajistí hladký a nedráždivý kontakt. Pokud jde o napájení, přístroj je vybaven bateriovým provozem až 90 minut, přičemž o stavu baterie vás informuje indikátor. A pozitivem tohoto zastřihovače je také ergonomický design, který umožňuje jednoduché ovládání. VLASTNOSTI: Zastřihovač vousů PHILIPS QT4015 … (rozbaleno.cz)

Remington Zastřihovač vousů MB4130 Beard Boss Professional

Remington Zastřihovač vousů MB4130 Beard Boss Professional

Nová řada zastřihovačů na vousy Beard Boss Remington Vám nabídne prvotřídní střih a vynikající ovladatelnost. Nezáleží, kterým směrem zastřihujete, strojek bude s lehkostí klouzat přes kontury Vašeho obličeje. Zajisté Vás zaujem i jeho červený design. (pilulka.cz)

Zastřihovač vousů Philips Series 5000 BT5200/15

Zastřihovač vousů Philips Series 5000 BT5200/15

Zkroťte svůj obličejový porost s profesionáním zastřihovačem vousů Philips BT 5200/15 Beardtrimmer! Tento elegantní černý zastřihovač s celokovovými břity pomůže každému muži dosáhnout požadované délky a oblíbeného stylu strniště, bradky i plnovousu. Práce s ním pro vás bude snadná, i když nepatříte mezi experty, a díky integrovanému hřebínku, který nadzvedává vousy do úrovně břitu, dosáhnete rovnoměrného výsledku. Pomůže vám také chytrý systém dynamického navádění. Dvojitě ostřené břity holení dodají... (okay.cz)

Zastřihovač vousů Philips QP6510/60 OneBlade

Zastřihovač vousů Philips QP6510/60 OneBlade

Promo balení s náhradním břitem navíc Philips OneBlade pro zastřihování, tvarování a oholení libovolně dlouhých vousů. * Oboustranné ostří s dvojí ochrannou před pořezáním, vhodné i pro citlivou pleť. * Vodotěsný, pro mokré i suché holení. * Hřebenový nástavec pro zastřihování s 12 nastavení délky vousů (0.5-9mm). * Výdrž baterie 60 min / 1 hod nabíjení. * 1 náhradní břit v balení. (euronics.cz)

Elektrický zastřihovač vousů Philips BT9297-15

Elektrický zastřihovač vousů Philips BT9297-15

BT9297/15 – elektrický zastřihovač vousů Philips řady 9000 s laserovým naváděním pro přesný, symetrický výsledek. Dvoustranný zastřihovač: 32 mm pro maximální výkon a 15 mm pro maximální přesnost. Nastavení délky střihu kolečkem na jednu ze 17 nastavitelných délek od 0,4 do 7 mm. Zastřihovač je možné oplachovat pod tekoucí vodou. LED dispej zobrazující nastavenou délku a úroveň baterie. Laserové navádění pro vždy přesné a symetrické zastřižení: Perfektní zastřižení vousů díky našemu exkluzivnímu laserovému navádění. Sledováním červené linie světla získáte ostré a symetrické zastřižení po obou stranách obličeje. Zastřižení po 0,2 milimetrových krocích, od 0,4 mm do 7 mm: Upravujte své vousy s dokonalou přesností výběrem… (rozbaleno.cz)

Zastřihovač vousů Philips OneBlade QP6520/20

Zastřihovač vousů Philips OneBlade QP6520/20

Zastřihování, tvarování a holení Dejte si záležet na svém vzhledu. Revoluční hybridní zastřihovač Philips QP6520/20 vyniká svou unikátní technologií OneBlade a dokáže zastřihovat, oholit vousy jakékoli délky a vytvářet precizní linie a tvary. Díky svému modernímu designu bude s lehkostí klouzat po vašem obličeji a nezanechá vaši pokožku podrážděnou. Už nebudete muset používat několik strojků pro vaši úpravu, stačí pouze jeden! Technologie OneBlade Jedinečná technologie OneBlade je navržená přesně pro... (okay.cz)

Moser 1030-0460 - Bezdrátový zastřihovač vousů

Moser 1030-0460 - Bezdrátový zastřihovač vousů

1030-0460 - Bezdrátový zastřihovač vousů - zastřihovač je díky broušené samoostřící čepeli dokonalým pomocníkem pro úpravu vousů, kníru a kotlet - můžete ho zapojit do sítě nebo používat pomocí baterie, díky tomu je vhodný na cesty - zastřihovač je voděodolný, po použití ho stačí opláchnout vodou a nechat uschnout - zastřihuje - upravuje vousy, knír i kotlety - minimální délka střihu 0,7 mm - šířka střihu 30 mm - bateriové i síťové použití - omyvatelný - snadno se používá - rozměry: 140 × 65 × 265 mm - hmotnost: 0,382 kg Použití: Před použitím si přečtěte návod. (prodejparfemu.cz)

Zastřihovač vousů Remington MB4110 Stubble Kit

Zastřihovač vousů Remington MB4110 Stubble Kit

Unikátní mikro nastavení Dosáhnutí stylového strniště může být náročná záležitost. Ne však, když si obstaráte zastřihávač fousů Remington MB 4110 s jednoduchým použitím. Tento strojek má unikátní mikro nastavení na vytvoření množství různých délek. Strojek je extrémně všestranný, takže můžete experimentovat a najít perfektní délku zastřižení podľe vášeho přání. Dovoluje zvolit délku zastřižení od 0,4 do 5,5 mm. Čepele s titanovým povrchem Čepele jsou opatřeny zdokonaleným titanovým povrchem - titanový... (okay.cz)

Zastřihovač vousů Remington MB4125 Beard Boss

Zastřihovač vousů Remington MB4125 Beard Boss

Zastřihovač vousů Remington MB4125 Beard Boss Styler s noži z kvalitní oceli udrží styl vašeho strniště v ideální délce pomocí 9 přednastavitelných délek. OptiAngle design zaručuje maximální komfort a kontrolu, po konturách obličeje klouže s naprostou lehkostí díky vynikající manipulovatelnosti. Dosažení skvěle udržovaných vousů díky styleru Remington Beard Boss – ideálního řešení pro moderního muže, který chce mít úplnou kontrolu nad svým stylem. S 40 minutovou bezkabelovou výdrží, navíc s omyvatelnou hlavicí, je tento holicí strojek nutností pro pohodlné a hladké oholení. Vlastnosti: ergonomický OptiAngle design pro lepší kvalitu oholení až 40 minut provozu omyvatelná hlava nastavitelné délky s … (rozbaleno.cz)

WAHL Bateriový zastřihovač vousů se zastřihovačem nosních chloupků set

WAHL Bateriový zastřihovač vousů se zastřihovačem nosních chloupků set

Set dvou bateriových zastřihovačů Wahl slouží ke snadné úpravě vousů a nežádoucích nosních a ušních chloupků. (pilulka.cz)

Zastřihovač vousů Philips OneBlade QP6510/20

Zastřihovač vousů Philips OneBlade QP6510/20

Zastřihování, tvarování a holení Dejte si záležet na svém vzhledu. Revoluční hybridní zastřihovač Philips QP6510/20 vyniká svou unikátní technologií OneBlade a dokáže zastřihovat, oholit vousy jakékoli délky a vytvářet precizní linie a tvary. Díky svému modernímu černému designu bude s lehkostí klouzat po vašem obličeji a nezanechá vaši pokožku podrážděnou. Už nebudete muset používat několik strojků pro vaši úpravu, stačí pouze jeden! Technologie OneBlade Jedinečná technologie OneBlade je navržená přesně... (okay.cz)

Zastřihovač vousů Remington BHT6255, Wet&Dry

Zastřihovač vousů Remington BHT6255, Wet&Dry

Zastřihovač chloupků BHT6255 WETech Hledáte praktického pomocníka, který vám pomůže zbavit se chloupků na celém těle? Pokud ano, tak si určitě zamilujete zastřihovač BHT6255 WETech. S využitím přídavných hřebenů si můžete zvolit přesně takovou délku, která vám nejvíce vyhovuje. Navíc, rukojeť je ergonomicky tvarovaná a protiskluzová, takže vám dokonale padne do dlaně a umožní snadnou manipulaci. Velkou výhodou je také Lithiová baterie, která vám umožní používat zastřihovač až 60 minut. Samozřejmostí je... (okay.cz)

Zastřihovač vousů Grundig MT 6340 Akku

Zastřihovač vousů Grundig MT 6340 Akku

MT6340 je osazen velmi kvalitní střihací hlavou z karbonu/ušlechtilé oceli, která zajišťuje přesné a pohodlné zastřihování vousů a vlasů. Snadno nastavitelná délka stříhání od 0,5 do 15 mm, ve 30 krocích, prostřednictvím otočného regulátoru na zadní straně. (conrad.cz)

Zastřihovač vousů Philips QP6510/60 OneBlade

Zastřihovač vousů Philips QP6510/60 OneBlade

Promo balení s náhradním břitem navíc Philips OneBlade pro zastřihování, tvarování a oholení libovolně dlouhých vousů. Oboustranné ostří s dvojí ochrannou před pořezáním, vhodné i pro citlivou pleť. Vodotěsný, pro mokré i suché holení. Hřebenový nástavec pro zastřihování s 12 nastavení délky vousů (0.5-9mm). Výdrž baterie 60 min / 1 hod nabíjení. 1 náhradní břit v balení. (kasa.cz)

Zastřihovač vousů Philips QP6510/20 OneBlade

Zastřihovač vousů Philips QP6510/20 OneBlade

Philips OneBlade je nový revoluční hybridní zastřihovač, který dokáže zastřihovat a holit vousy jakékoli délky a vytvářet přesné linie a tvary. Zapomeňte na používání několika nástrojů pro zastřihování, úpravu a holení vousů, OneBlade zvládne všechno. OneBlade zastřihuje, tvaruje a oholí jakkoli dlouhé vousy Oholí bez pořezání Pro zastřihování, tvarování, holení Oholí bez pořezání Přesný hřeben s 12délkami střihu Nabíjecí, mokré i suché použití Zastřihování a holení Holicí systém: Technologie kopírování kontur, Systém dvojité ochrany Zastřihovací systém: Technologie kopírování kontur Příslušenství Hřebenový nástavec: Hřebenový nástavec s 12délkami (0,5–9 mm) Snadné použití Nabíjení: Nabíjecí Displej: 3 LED kontrolky, Indikátor plného nabití baterie, Indikátor vybití baterie,… (kasa.cz)

Multi zastřihovač vousů Braun MG 5090

Multi zastřihovač vousů Braun MG 5090

Multi zastřihovač vousů Braun MG 5090 je holící strojek, styler a zastřihovač. 3 v 1. Stylově vytvaruje bradku, hladce oholí nebo přesně zastřihne tvary či linie. Může pochlubit špičkovou technologií a výkonem holicího strojku Braun pro suché nebo mokré holení. Navíc inovativní technologie wet & dry činí z tohoto multifunkčního zastřihovače MG 5090 praktický holicí strojek pro použití ve sprše. VLASTNOSTI: Plnohodnotný planžetový holicí strojek pro účinné a hladké oholení - MG 5090 byl navržen tak, aby poskytl mimořádně hladké oholení menším počtem tahů. Mimořádně široká holicí hlava umožní pohodlně oholit větší plochy, zatímco špičková technologie SmartFoil účinně zachytí vousy rostoucí různým směrem. Pro dokončení… (rozbaleno.cz)

Zastřihovač vousů a chloupků Remington PG6070, 5v1

Zastřihovač vousů a chloupků Remington PG6070, 5v1

Zastřihovací sada vacuum 5v1 Vychutnejte si kvalitní zážitek s péčí o vaše vousy s Remington PG 6070. Jeho naprostá univerzálnost a kvalitní materiál zaručují, že výsledky budou vždy dokonalé. Samoostřící čepele s povrchem z titanu jsou o 300 % ostřejší a odolnější než ty z ocele. Díky tomu je zaručeno důsledné a čisté zastřižení. Bohaté příslušenství Nyní již nebudete potřebovat mnoho přístrojů na úpravu vzhledu, ale postačí vám pouze jeden. Kompletní sada se skládá z: 2 vakuové přídavné hlavy: detailní... (okay.cz)

Zastřihovač vousů Remington MB4125 Beard Boss Styler

Zastřihovač vousů Remington MB4125 Beard Boss Styler

Zastřihovač vousů Remington MB4125 Beard Boss Vousy jsou znakem mužnosti, ovšem, je velice důležité se o ně řádně starat a udržovat je. Nezáleží na tom, zda jste zastáncem plnovousu, kníru, bradky, strniště či hladce oholené tváře, zastřihovač Remington MB4125 Beard Boos vám velice rád pomůže, ať se již rozhodnete mít na obličeji cokoliv. Tento praktický pomocník vám nabídne prvotřídní střih a vynikající ovladatelnost. Velkou výhodou je, že nezáleží na tom, jakým směrem zastřihujete, strojek bude klouzat... (okay.cz)

Zastřihovač vousů Remington Pro Power Titanium HC7130 E51

Zastřihovač vousů Remington Pro Power Titanium HC7130 E51

zastřihovač vlasů • vylepšená geometrie čepelí • čepele AcuAngle • přizpůsobivé hřebínky SlideSelect • doba provozu až 60 minut • funkce zapojení přes USB • dva nastavitelné hřebeny • součástí balení: čisticí kartáč a lahvička s olejem Remington Pro Power Titanium HC7130 E51 Myslíte, že je možné si doma udělat stylový sestřih vlasů? S novým zastřihovačem vlasů Remington Pro Power Titanium HC7130 E51 je odpověď nasnadě. Jeho nerezové čepele AcuAngle s vylepšenou geometrií vám zajistí perfektní sestřih, a to z pohodlí domova. Čepele jsou nastaveny tak, že vám v úhlu až 42 stupňů poskytnou maximální efektivitu při stříhání vlasů. Tento model je navíc vybaven silnou baterií, která na jedno nabití umožní až 60minutový provoz. Dvojnásobný výkon motoru a hřebínky SlideSelect Uvnitř zastřihovače… (euronics.cz)

Zastřihovač vousů Remington PG6160 Groom Kit Lithium, 5v1

Zastřihovač vousů Remington  PG6160 Groom Kit Lithium, 5v1

Zastřihovací sada Remington PG6160 Groom Kit Lithium Na muže jsou v dnešní době, kdy se každý rozhoduje podle toho, co si přečte na internetu, kladeny rozdílné nároky – na jedné straně je po nich vyžadováno, aby propagovali svoji mužnost, ale na straně druhé o sebe musí i pečovat. Pomocníkem v tomto bludném kruhu je zastřihovací sada Remington PG6160 Groom Kit Lithium, která v sobě skrývá všestranné možnosti pro úpravu vašeho zevnějšku. Díky 5 nástavcům uspokojí potřeby i toho nejnáročnějšího muže.... (okay.cz)

Zastřihovač vousů Ducati by Imetec 11503 Warm Up

Zastřihovač vousů Ducati by Imetec 11503 Warm Up

Kvalitní příslušenství Zastřihovač vousů a vlasů v jednom s praktickým příslušenstvím vám bude kdykoliv po ruce při tvorbě nové image. Pro perfektní výsledky hned napoprvé poslouží profesionální U-čepele. K holicímu strojku můžete dále využít i užitečný hygienický zastřihovač uší a nosu, který vám ušetří spoustu času. Kvalitní samoostřící ocelové střihací nože zajistí perfektní výsledky. Požadovaného vzhledu docílíte výběrem jedné z 11 možností regulace střihu od 1 do 12 mm. Snadno dobijete i vyčistíte... (okay.cz)

Zastřihovač vousů Philips Series 9000 BT9297/15

Zastřihovač vousů Philips Series 9000 BT9297/15

Zastřihovač vousů Philips BT9297/15 Jestliže hledáte praktického pomocníka, který se postará o to, abyste neustále vypadal dobře, pak určitě oceníte zastřihovač vousů Philips BT9297/15. Jedná se o strojek, který byl speciálně navržen tak, aby si poradil i s těmi nejsilnějšími a nejhustšími vousy, ale zároveň byl něžný k pokožce a nezpůsoboval ji podráždění. Pyšní se velkým množstvím vymožeností, které vám usnadní celou úpravu vašeho zevnějšku a zajistí perfektní linie a detaily. Od teď budete vypadat... (okay.cz)

Wahl bateriový zastřihovač vousů + zastřihovač nosních a ušních…

Wahl bateriový zastřihovač vousů + zastřihovač nosních a ušních chloupků pro muže

Popis Vše potřebné na úpravu vousů a nežádoucích chloupků najdete v této sadě. (ageo.cz)

Zastřihovač vousů Philips BT7210/15, černo-šedý

Zastřihovač vousů Philips BT7210/15, černo-šedý

Zastřihovač Philips BT7210/15. Zastřihovač zajišťující méně nepořádku. Integrovaný vakuový systém zachytí až 90 % vousů. Tento zastřihovač upraví vaše vousy, knír a kotlety a zároveň udržuje pořádek. Jeho výkonný vakuový systém zachytí vousy, takže nevznikne žádný nepořádek. Vakuový systém zaručeně bez nepořádku díky integrovanému systému vysávání Rovnoměrné zastřižení nadzvedává a navádí vousy pro snadné rovnoměrné zastřihování nerezové břity s dvojitým ostřím pro rychlejší zastřižení přesný zastřihovač a hřeben pro úpravu v obtížně přístupných oblastech Snadné použití 20 nastavení délky se zajištěním volby, 0,5–10 mm s přesností 0,5 mm, zoomovací kroužek 75 minut používání po hodinovém nabíjení nebo možnost napájení ze sítě stačí vyprázdnit… (rozbaleno.cz)

Zastřihovač vousů a vlasů Multigroom Series 5000 MG5740/15, 12v1

Zastřihovač vousů a vlasů Multigroom Series 5000 MG5740/15, 12v1

Philips Series 5000 MG5720/15 je zastřihovač 9v1 se samoostřícími ocelovými břity. Doba provozu je až 80 minut. Jeho nástavce jsou omyvatelné. Technologie DualCut pro maximální přesnost Dosáhněte vždy skvělého zastřižení s technologií DualCut s dvojitým počtem břitů. Ocelové břity se o sebe jemně třou a navzájem se tak brousí. I po 4 letech budete pracovat se stejně ostrými břity jako první den. 9 nástavců Svoji tvář můžete zastřihovat pomocí 9 nástavců. Zastřihujte, upravujte vousy nebo modelujte účes s... (okay.cz)

Rimmel London For Men Brow & Beard vosk na vousy 2,2 ml pro muže 001…

Rimmel London For Men Brow & Beard vosk na vousy 2,2 ml pro muže 001 Clear

Rimmel London For Men Brow & Beard Vosk na vousy pro muže 2,2 ml Odstín 001 Clear (parfemy-elnino.cz)

Rimmel London For Men Brow & Beard vosk na vousy 1,7 g pro muže 003…

Rimmel London For Men Brow & Beard vosk na vousy 1,7 g pro muže 003 Dark

Rimmel London For Men Brow & Beard Vosk na vousy pro muže 1,7 g Odstín 003 Dark (parfemy-elnino.cz)

Zastřihovač vlasů Rowenta TN5120F0

Zastřihovač vlasů Rowenta TN5120F0

Precizně upravený vzhled Zastřihovač vousů Rowenta TN5120F0 vám pomůže rychle a přesně zastřihnout vaše vlasy, vousy a lze ho použít i na úpravu chloupků na těle. Voděodolné provedení Praktická funkce Wet&Dry vám umožňuje používat přístroj na sucho i na mokro. Dokonalý výsledek je zaručen díky kvalitním nerezovým čepelím s povrchem z titania, které se vyznačuje dlouhodobou životností. Díky ní je zastřihovač Rowenta TN5120F0 vhodný i pro úpravu hodně tvrdých a hustých vousů. Na efektivní zastřižení... (okay.cz)

Wahl Wahl 5606-508 - Zastřihovač vousů a kníru

Wahl Wahl 5606-508 - Zastřihovač vousů a kníru

Wahl 5606-508 - Zastřihovač vousů a kníru - bateriový zastřihovač upraví vaše vousy a knír do požadovaného tvaru - veškeré příslušenství je uloženo v praktickém stojánku, díky kterému máte vše potřebné ihned při ruce - čepele jsou vyrobené z karbonové oceli - 6 stupňový nastavitelný hřeben pro délky 2, 4, 6, 8, 10 a 12 mm - 3 zastřihovací hřebeny na vousy pro délku 1, 5, 3 a 4,5 mm - rozměry 270 × 145 × 80 mm - hmotnost 280 g Použití: Před použitím si přečtěte návod. (prodejparfemu.cz)

Zastřihovač vlasů Rowenta TN1600F0

Zastřihovač vlasů Rowenta TN1600F0

Perfektní účes snadno a rychle jedním pohybem bez ohledu na hustotu vlasů AC motor (230 V) zajišťuje převod 100% výkonu bez kolísání pro rovnoměrné výsledky, maximální účinnost a delší životnost* (* ve srovnání s DC motorem) Profesionální dlouhotrvající kvalitu poskytuje vysoce kvalitní čepel z nerezové oceli Unikátní čepel s ultra ostrými hranami zastřihne všechny typy vlasů jedním tahem Extra odolný a tichý Šířka čepele 42 mm 4 hřebenové nástavce (3 mm-6 mm-9 mm-13 mm) Další 4 mikro nastavení pomocí páčky (0,5 mm - 1 mm - 2 mm – 2,5 mm) pro precizní dokončení střihu Síťové použití Vylepšený ergonomický tvar Velmi dlouhá přívodní šňůra 1,8 m (kasa.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít