Rowenta For Men Airforce Precision TN4800F0 zastřihovač vousů s vysáváním

Rowenta For Men Airforce Precision TN4800F0 zastřihovač vousů s…

Rowenta For Men Airforce Precision TN4800F0 zastřihovač vousů s vysáváním

Rowenta For Men Airforce Precision TN4800F0, , Strojky a zastřihovače pro muže, Elektrický holicí strojek Rowenta For Men Airforce Precision TN4800F0 vám zajistí dokonale hladkou tvář.Vlastnosti:nástavec pro precizní práciintegrovaný systém vysávánízajišťuje hladké oholení i na těžce přístupných místechsnadná údržbaJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu. (notino.cz)

Zastřihovač vousů Rowenta AIRFORCE PRECISION TN4800F0 bílý

Zastřihovač vousů Rowenta AIRFORCE PRECISION TN4800F0 bílý

Precizní zastřižení jediným tahem Zakládáte si na dokonale upravených vousech, ale nechcete trávit hodiny uklízením koupelny? Vyzkoušejte zastřihovač vousů Rowenta Airforce Precision. Rowenta Airforce Precision vám nabízí dokonalou úpravu vousů od nejkratšího strniště po výraznou bradku. Čepelím ve tvaru „V“ neunikne ani jediný chloupek, nezahlcují se a umožňují rychlejší zastřižení jen jedním tahem. Jejich titanový povrch je tvrdší, rychlejší, vydrží dlouho ostrý a oproti klasickému nerezu má až čtyřikrát delší životnost. Hravě zkrotí i neposlušné vousy Motor zastřihovače se může pochlubit 7 500 otáčkami za minutu. Airforce Precision bude vyhovovat všem vašim potřebám pomocí 20 volitelných pozic a nastavení s přesností 0,5 milimetru. Vše zvládne speciálně tvarovaný hřeben, který… (euronics.cz)

Rowenta Airforce Precision TN4800F0 (TN4800F0)

Rowenta Airforce Precision TN4800F0 (TN4800F0)

Zastřihovač 20 nastavení délky po 0.5mm (0.5-10mm), šířka střihu 32mm, titanový povrch čepelí, rychlonabíjení za 100min Rowenta Airforce Precision TN4800F0Zastřihovač vousů Rowenta s funkcí vysáváníZastřihovač Rowenta Airforce Precision TN4800F0 nabízí mimořádné vlastnosti pro dosažení perfektního zastřižení. Je vybaven funkcí vysávání, která zachytí až 90 % odstřižených vousů. Vysoko rychlostní motor v kombinaci s titanovými čepelemi zajistí vždy dokonalé výsledky jedním tahem. Oceníte také baterii s dlouhou životností a 20 různých délek zastřižení.Titanové V-Sharp čepeleZastřihovač Rowenta Airforce Precision TN4800F0 je vybaven nerezovými čepelemi V-Sharp s titanovým povrchem, který zvyšuje jejich odolnost a chrání ostrost čepelí. Funkce vysáváníZastřihovač Rowenta Airforce… (alza.cz)

Remington Vacuum MB6850 zastřihovač vousů s vysáváním

Remington Vacuum MB6850 zastřihovač vousů s vysáváním

Remington Vacuum MB6850, , Zastřihovače pro muže, Přístroj Remington Vacuum vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů.Vlastnosti:integrovaný systém vysáváníakumulátorový provoznastavení délky zastřiženítitanová povrchová úpravaodnímatelné nástavceJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Rowenta For Men Nomad TN3620F0 zastřihovač vousů

Rowenta For Men Nomad TN3620F0 zastřihovač vousů

Rowenta For Men Nomad TN3620F0, , Zastřihovače pro muže, Přístoj Rowenta For Men Nomad TN3620F0 vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů.Vlastnosti:titanová povrchová úpravapřístroj je voděodolnýodnímatelné nástavceprovoz na baterieJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Rowenta For Men Perfect Line Pro TN1350F0 zastřihovač vlasů a vousů

Rowenta For Men Perfect Line Pro TN1350F0 zastřihovač vlasů a vousů

Rowenta For Men Perfect Line Pro TN1350F0, , Zastřihovače pro muže, Přístoj Rowenta For Men Perfect Line Pro TN1350F0 vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů.Vlastnosti:zajišťuje snadnou úpravu vlasůodnímatelné nástavcenastavení délky zastřiženísnadná údržbaJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Rowenta For Men Nomad TN1410F0 zastřihovač vlasů

Rowenta For Men Nomad TN1410F0 zastřihovač vlasů

Rowenta For Men Nomad TN1410F0, , Strojky a zastřihovače pro muže, Přístroj Rowenta For Men Nomad TN1410F0 vám umožní mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. Jeho snadné používání z něj dělá ideálního pomocníka při jednoduchých stylingových úpravách.Vlastnosti:zajišťuje snadnou úpravu vlasůnastavení délky zastřiženíprovoz na baterieodnímatelné nástavceJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Rowenta For Men TRIM & STYLE TN9160F0 zastřihovač pro celé tělo

Rowenta For Men TRIM & STYLE TN9160F0 zastřihovač pro celé tělo

Rowenta For Men TRIM & STYLE TN9160F0, , Strojky a zastřihovače pro muže, Přístroj Rowenta For Men TRIM & STYLE TN9160F0 vám umožní mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. Jeho snadné používání z něj dělá ideálního pomocníka při jednoduchých stylingových úpravách.Vlastnosti:spolehlivě zastřihne vlasy i vousysnadno se postará o nežádoucí chloupkypřístroj je omyvatelnýodnímatelné nástavceJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss For Men Digital Control E876E zastřihovač vousů

BaByliss For Men Digital Control E876E zastřihovač vousů

BaByliss For Men Digital Control E876E, , Zastřihovače pro muže, Přístroj BaByliss For Men Digital Control E876E vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů.Vlastnosti:nastavení délky zastřiženíodnímatelné nástavceUSB nabíjeníJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Rowenta For Men Nomad TN3500F0 zastřihovač chloupků v nose a uších

Rowenta For Men Nomad TN3500F0 zastřihovač chloupků v nose a uších

Rowenta For Men Nomad TN3500F0, , Strojky a zastřihovače pro muže, Přístroj Rowenta For Men Nomad TN3500F0 vám umožní mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. Jeho snadné používání z něj dělá ideálního pomocníka při jednoduchých stylingových úpravách.Vlastnosti:snadno se postará o nežádoucí chloupkyprovoz na baterieJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Zastřihovač vousů Rowenta TN1600F0

Zastřihovač vousů Rowenta TN1600F0

Zastřihovač vlasů Rowenta TN1600F0Pokud hledáte zastřihovač vlasů, který dodá vašemu účesu perfektní vzhled za každých okolností, pak se pro vás může stát perfektní volbou zastřihovač vlasů Rowenta TN1600F0 jež je speciálně vytvořen pro stabilní výkon. Jedná se o výrobek, který disponuje užitečnými vlastnostmi, jež oceníte při každém jeho použití.   Základní vlastnostiTento zastřihovač vlasů je poháněn AC motorem, který zajišťuje jeho stabilní využití bez kolísání a maximální využití získané energie. Počítejte s tím, že se na vašem účesu již neobjeví žádné "zuby". Zastřihovač je zároveň extra odolný, tichý a samozřejmě i výkonný. Pro snadné použití disponuje vhodným ergonomickým tvarem a napájecí šňůrou v délce 1,8 m. Šířka čepele zastřihovače Rowenta je 42 mm. Vzhledem k jeho nízké… (euronics.cz)

Rowenta Airforce Ultimate TN9300F5 zastřihovač vlasů

Rowenta Airforce Ultimate TN9300F5 zastřihovač vlasů

Rowenta Airforce Ultimate TN9300F5, , Strojky a zastřihovače pro muže, Přístoj Rowenta Airforce Ultimate TN9300F5 vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů.Vlastnosti:samoostřící břityindikátor nabíjeníintegrovaný systém vysáváníakumulátorový provozJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss For Men E823E zastřihovač vlasů a vousů

BaByliss For Men E823E zastřihovač vlasů a vousů

BaByliss For Men E823E, , Strojky a zastřihovače pro muže, Přístoj BaByliss For Men E823E vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů.Vlastnosti:spolehlivě zastřihne vlasy i vousyodnímatelné nástavceindikátor nabíjeníJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Zastřihovač vousů Rowenta TN3620F0 černý

Zastřihovač vousů Rowenta TN3620F0 černý

Dokonale upravené vousyKaždý muž může mít dokonale upravené strniště díky zastřihovači vousů Rowenta TN3620F0. Součástí příslušenství zastřihovače Rowenta jsou nástavce na délku 3 mm a 6 mm.  Obsluha je velmi jednoduchá a díky variabilitě můžete své vousy upravovat přesně podle vašeho jedinečného stylu. Titanový povrch čepelí zajišťuje dlouhotrvající ostrost a odolnost. Díky tomu dosáhnete při úpravě vousů vždy dokonalých výsledků. Komfort při každodenním používáníPro maximální komfort je strojek vybaven Wet and Dry technologií, takže je možné jej používat i ve sprše. Hlavu zastřihovače vousů Rowenta po každé úpravě jednoduše vyčistíte pouhým opláchnutím pod tekoucí vodou. Hlavu necháte oschnout a zastřihovač je připraven k dalšímu použití. Obsluha je tedy velice jednoduchá a… (euronics.cz)

Rowenta Stylis TN2850F4 zastřihovač vousů

Rowenta Stylis TN2850F4 zastřihovač vousů

Rowenta Stylis TN2850F4, , Zastřihovače pro muže, Vlastnosti:samoostřící břitynastavení délky zastřiženísamoostřící břitytitanová povrchová úpravalze používat s kabelem i bezUSB nabíjeníJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss For Men X - 10 zastřihovač vlasů a vousů

BaByliss For Men X - 10 zastřihovač vlasů a vousů

BaByliss For Men X - 10, , Zastřihovače pro muže, Přístroj BaByliss For Men X - 10 vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů.Vlastnosti:nastavení délky zastřiženíodnímatelné nástavceUSB nabíjenípřístroj je voděodolnýJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Zastřihovač vousů Rowenta TN5140 Wet & Dry

Zastřihovač vousů Rowenta TN5140 Wet & Dry

Zastřihovač vousů Rowenta TN5140 Wet & Dry (euronics.cz)

Rowenta Forever Sharp TN6000F4 zastřihovač vousů

Rowenta Forever Sharp TN6000F4 zastřihovač vousů

Rowenta Forever Sharp TN6000F4, , Zastřihovače pro muže, Elektrický holicí strojek Rowenta Forever Sharp TN6000F4 vám zajistí dokonale hladkou tvář.Vlastnosti:přístroj je určen na suché i mokré oholenípřístroj je omyvatelnýsamoostřící břityUSB nabíjeníJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Zastřihovač vousů Rowenta TN2800F4 černý/modrý

Zastřihovač vousů Rowenta TN2800F4 černý/modrý

Rowenta Stylis TN2800F4Společnost Rowenta přichází s novým zastřihovačem vousů Stylis TN2800F4. Tento přístroj z hygienické nerezové oceli vám umožní zarovnat vaše strniště přesně tak, jak si představujete. Disponuje totiž chytrým uzamykacím systémem, který zaručí přesnou a rovnoměrnou úpravu vousů. Jeho baterie má vysokou výdrž, a tak se můžete holit až 90 minut, což je doba na zhruba 20 úplných zastřižení. Jeho údržba je také hračka, a to díky odnímatelným čepelím, která jednoduše omyjete pod vodou. Čepele se samoostřicí technologiíZastřihovač vousů Stylis TN2800F4 vyniká také samoostřicí technologií, která zajišťuje neklesající účinnost stříhání. Jeho ostré čepele pak může doplnit nastavitelný hřeben, který nabízí jedenáct různých délek střihu od 0,5 mm do 10 mm. Při nabíjení vám potom… (euronics.cz)

Rowenta Forever Sharp TN6010F4 zastřihovač vousů

Rowenta Forever Sharp TN6010F4 zastřihovač vousů

Rowenta Forever Sharp TN6010F4, , Zastřihovače pro muže, Elektrický holicí strojek Rowenta Forever Sharp TN6010F4 vám zajistí dokonale hladkou tvář.Vlastnosti:přesně kopíruje kontury obličejepřístroj je určen na suché i mokré oholenísamoostřící břityUSB nabíjeníJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss For Men Multi 10 Titanium zastřihovač vlasů a vousů

BaByliss For Men Multi 10 Titanium zastřihovač vlasů a vousů

BaByliss For Men Multi 10 Titanium, , Zastřihovače pro muže, Přístroj BaByliss For Men Multi 10 Titanium vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů.Vlastnosti:nastavení délky zastřiženíodnímatelné nástavceakumulátorový provoztitanová povrchová úpravaUSB nabíjeníJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss For Men Pro 40 Titanium E971E zastřihovač vlasů a vousů

BaByliss For Men Pro 40 Titanium E971E zastřihovač vlasů a vousů

BaByliss For Men Pro 40 Titanium E971E, , Zastřihovače pro muže, Přístroj BaByliss For Men Pro 40 Titanium E971E vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů.Vlastnosti:zajišťuje snadnou úpravu vlasůnastavení délky zastřiženíodnímatelné nástavceakumulátorový provozJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Zastřihovač vousů Rowenta Expert TN3400F0 černý/modrý

Zastřihovač vousů Rowenta Expert TN3400F0 černý/modrý

Rádi pečujete o svůj vzhled? Chcete mít pod kontrolou délku a styl vašich vousů? Vyzkoušejte zastřihovač vousů Rowenta Expert TN3400F0 a věřte, že se stane nepostradatelným pomocníkem v péči o celé vaše tělo. S jeho pomocí dosáhnete za každé situace vždy toho nejlepšího střihu. Upravte si svůj vzhled snadno a rychle v pohodlí vašeho domova. Šetrný, dokonalý a přesnýZastřihovač vousů Rowenta Expert má hned několik vlastností, díky kterým na něj nedáte dopustit. Opatřen je vysoce kvalitní titanovou čepelí, která zajišťuje přesné detaily vašich úprav při zastřižení vousů, vlasů i chloupků celého těla. Kvalitní titanová čepel zajišťuje několikanásobně delší životnost v porovnání s nerezovou čepelí. Dlouhotrvající ostrost čepelí je zaručena i po několika letech používání! Prvotřídní účinnost… (euronics.cz)

Rowenta For Men Expertise TN3400F0 holicí strojek

Rowenta For Men Expertise TN3400F0 holicí strojek

Rowenta For Men Expertise TN3400F0, , Strojky a zastřihovače pro muže, Elektrický holicí strojek Rowenta For Men Expertise TN3400F0 vám zajistí dokonale hladkou tvář.Vlastnosti:pomáhá udržovat tvar kníru či kotletpřístroj je voděodolnýprovoz na baterienastavení délky zastřiženíJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss For Men E696E zastřihovač vlasů

BaByliss For Men E696E zastřihovač vlasů

BaByliss For Men E696E, , Strojky a zastřihovače pro muže, Přístoj BaByliss For Men E696E vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů.Vlastnosti:nastavení délky zastřiženíodnímatelné nástavceUSB nabíjeníJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Zew For Men balzám na vousy

Zew For Men balzám na vousy

Zew For Men, 80 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Zew For Men zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:dodává leskdlouhodobě hydratuje vousy a pleťsnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Zew For Men kartáč na vousy

Zew For Men kartáč na vousy

Zew For Men, , Hřebeny a kartáče pro muže, Produkt Zew For Men vám pomůže s každodenní úpravou zevnějšku.Vlastnosti:rozčesává a uhlazuje vousy/knírodstraňuje vypadané vousypohodlně se drží v ruce (notino.cz)

Zew For Men olej na vousy

Zew For Men olej na vousy

Zew For Men, 30 ml, Oleje pro muže, Pečující olej zajistí, že se vaše vousy stanou skutečnou chloubou!Vlastnosti:usnadňuje rozčesávání vousůuhlazuje vousy a omezuje jejich krepatěnízjemňuje vousyJak používat:Naneste do dlaní malé množství oleje a prsty vetřete do vousů a pleti. (notino.cz)

Tom Ford For Men hřebínek na vousy

Tom Ford For Men hřebínek na vousy

Tom Ford For Men, ks, Hřebeny a kartáče pro muže, Produkt Tom Ford For Men vám pomůže s každodenní úpravou zevnějšku.Vlastnosti:rozčesává a uhlazuje vousy/knír (notino.cz)

Rowenta AIRFORCE ULTIMATE TN9300F0 (TN9300F0)

Rowenta AIRFORCE ULTIMATE TN9300F0 (TN9300F0)

Strojek na vlasy samoostřící břity s ochranným titanovým povrchem, 17 délek střihu, 2 samostatné motory, 1mm precizní nastavení, síťový provoz, odnímatelný zásobník a filtr a omyvatelné břity Rowenta AIRFORCE ULTIMATE TN9300F0Zastřihovač vlasů Rowenta s technologií vysáváníChcete mít dokonalý střih bez nutnosti uklízení vlasů? Zastřihovač Rowenta AIRFORCE ULTIMATE TN9300F0 s výkonným integrovaným vakuovým systémem zachytí při stříhání 99 % vašich vlasů ještě předtím, než stihnou spadnout na zem. Zároveň vám samoostřící břity s odnímatelným nástavcem pro precizní zástřih zajistí každodenně rovnoměrný výsledek každým tahem. Vybrat si můžete ze 17 nastavení délky od 0,5 mm.Technologie vysávání vlasů zastřihovače Rowenta AIRFORCE ULTIMATE TN9300F0Speciální sací technologie zastřihovače… (alza.cz)

BaByliss For Men E650E zastřihovač chloupků v nose

BaByliss For Men E650E zastřihovač chloupků v nose

BaByliss For Men E650E, , Strojky a zastřihovače pro muže, Přístroj BaByliss For Men E650E vám umožní mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. Jeho snadné používání z něj dělá ideálního pomocníka při jednoduchých stylingových úpravách.Vlastnosti:snadno se postará o nežádoucí chloupkyprovoz na baterieJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Zew For Men balzám na vousy pro muže

Zew For Men balzám na vousy pro muže

Zew For Men, 30 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Zew For Men zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:dlouhodobě hydratuje vousy a pleťpříjemně vonísnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Zew For Men přírodní tuhé mýdlo na vousy

Zew For Men přírodní tuhé mýdlo na vousy

Zew For Men, 85 ml, Mýdla a šampony pro muže, Stejně jako vlasy potřebují i vaše vousy pravidelnou péči. Přípravek na mytí Zew For Men je šetrně ale důkladně zbaví veškerých nečistot.Vlastnosti:jemně myje tvář a vousyhydratuje a nevysušuje pleťzklidňuje podrážděnou pleťJak používat:Vmasírujte do mokrých vousů, napěňte a nechte několik minut působit. Poté z vousů důkladně vypláchněte. (notino.cz)

Zew For Men kartáč na vousy pro muže

Zew For Men kartáč na vousy pro muže

Zew For Men, , Doplňky pro muže, Stylový doplněk Zew For Men se stane nepostradatelným kouskem vaší kosmetické výbavy. (notino.cz)

Philips Beardtrimmer Series 3000 BT3226/14 zastřihovač vousů s…

Philips Beardtrimmer Series 3000 BT3226/14 zastřihovač vousů s pouzdrem

Philips Beardtrimmer Series 3000 BT3226/14, , Zastřihovače pro muže, Přístroj Philips Beardtrimmer Series 3000 BT3226/14 vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů.Vlastnosti:precizně holísnadná údržbanastavení délky zastřiženíindikátor nabíjeníergonomicky tvarovánoJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu. (notino.cz)

Clinique For Men hydratační krém na obličej a vousy

Clinique For Men hydratační krém na obličej a vousy

Clinique For Men, 100 ml, Denní péče pro muže, Pleťová péče Clinique For Men poskytne každé ráno vaší tváři vše potřebné pro celý den.Vlastnosti:přípravek je speciálně vyvinut pro potřeby mužské pletisnadno se roztírá a rychle vstřebáváintenzivně hydratujeeliminuje svědění vousůSložení:bez parfemaceJak používat:Naneste na čistou tvář a krk a vmasírujte krouživými pohyby. (notino.cz)

BaByliss For Men E652E zastřihovač chloupků v nose a uších

BaByliss For Men E652E zastřihovač chloupků v nose a uších

BaByliss For Men E652E, , Strojky a zastřihovače pro muže, Vlastnosti:odnímatelné nástavceprovoz na baterieJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Zastřihovač vousů Panasonic ER-GY10CM504

Zastřihovač vousů Panasonic ER-GY10CM504

Zastřihovač vousů Panasonic ER-GY10CM504 (euronics.cz)

Zastřihovač vousů Braun BT3020

Zastřihovač vousů Braun BT3020

Zastřihovač vousů Braun BT3020 (euronics.cz)

Babyliss E876E Zastřihovač vousů

Babyliss E876E Zastřihovač vousů

Zakupte si výkonný zastřihovač s výkyvnou flexibilní hlavou a motorizovaným ovládáním, který vaše vousy zastřihne s vysokou přesností 0,2 mm. Jeho čepele s W-Tech technologií jsou pevné, odolné a samolubrikační, což zajistí maximální komfort. Můžete si zvolit mezi 48 délkami, které si navolíte na dvou motorizovaných nástavcích. Rozsah zástřihu je od 0,4 do 10 mm. Zvolenou délku uvidíte na velkém LCD displeji. Přístroj lze použít s kabelem i bez něj. Při nabíjení si můžete zvolit buď klasické nabití anebo ultra rychlé nabití. Při tom se přístroj nabíjí pouze 5 minut, v chodu poté vydrží tři minuty. Klasické nabíjení je 90 minut, přístroj poté vydrží zastřihovat 40 minut. V balení najdete čistící kartáček a olej. (4home.cz)

Philips Beardtrimmer Series 9000 BT9297/15 voděodolný zastřihovač…

Philips Beardtrimmer Series 9000 BT9297/15 voděodolný zastřihovač vousů s laserovým naváděním

Philips Beardtrimmer Series 9000 BT9297/15, , Zastřihovače pro muže, Přístoj Philips Beardtrimmer Series 9000 BT9297/15 vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů.Vlastnosti:nastavení délky zastřiženíodnímatelné nástavceJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Tom Ford For Men olej na vousy s vůní dřeva

Tom Ford For Men olej na vousy s vůní dřeva

Tom Ford For Men, 30 ml, Oleje pro muže, Pečující olej Tom Ford For Men zajistí, že se vaše vousy stanou skutečnou chloubou!Vlastnosti:zjemňuje vousyudržuje vousy zdravé a leskléJak používat:Naneste do dlaní malé množství oleje a prsty vetřete do vousů a pleti. Neoplachujte. (notino.cz)

Braun Body Groomer BT5050 zastřihovač vousů

Braun Body Groomer BT5050 zastřihovač vousů

Braun Body Groomer BT5050, , Zastřihovače pro muže, Přístroj Braun Body Groomer BT5050 vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů.Vlastnosti:nastavení délky zastřiženíodnímatelné nástavceUSB nabíjeníJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

TIGI Bed Head For Men balzám na vousy a vlasy

TIGI Bed Head For Men balzám na vousy a vlasy

TIGI Bed Head For Men, 100 ml, Balzámy a vosky pro muže, Bezoplachový přípravek TIGI Bed Head For Men poskytne vašim vlasům potřebnou péči, která jim schází.Vlastnosti:poskytuje vlasům hydrataci a výživukvalitativně zlepšuje strukturu vlasůpomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jepříjemně voníJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. Naneste na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Důkladně promasírujte a neoplachujte. (notino.cz)

Zastřihovač vousů Braun MGK3060 černý

Zastřihovač vousů Braun MGK3060 černý

S jedním strojkem upravíte vousy, vlasy i chloupkyUpravený vzhled dělá divy! Ať už se chcete líbit ženám nebo udělat dobrý dojem v zaměstnání, budete potřebovat v péči o vaši vizáž spolehlivého pomocníka, se kterým snadno zvládnete i náročnější úkoly. Nezklame vás osvědčený multifunkční zastřihovač vousů, vlasů a chloupků Braun MGK3060, který nabízí dokonalou přesnost při holení i stříhání a doživotně ostré břity. Je libo mužné strniště nebo plnovous?Chytré nástavce strojku Braun MGK3060 vám umožní osm různých způsobů holení a stříhání. Snadno dosáhnete mužného strniště, upravíte si krátké nebo dlouhé vousy, dokážete je přesně zastřihovat, tvarovat kontury a na hlavě vykouzlíte slušivý účes. Pomohou vám v tom dva hřebeny o rozsahu 3 až 11 mm a 13 až 21 mm s nastavením délky po 2… (euronics.cz)

Zastřihovač vousů Braun BT 3940

Zastřihovač vousů Braun BT 3940

Zastřihovač vousů Braun BT 3940 (euronics.cz)

Zastřihovač vousů Philips OneBlade QP6510/20 černý

Zastřihovač vousů Philips OneBlade QP6510/20 černý

Hladké kontury s převratným zastřihovačem OneBlade!Cítíte se sebevědomě, pokud máte dokonale upravený vous? A co perfektně oholená tvář, které podlehne každá žena? Pak si pořiďte výjimečný přístroj, který bude s jemností zastřihovat, tvarovat a holit. Revoluční hybridní zastřihovač vousů Philips OneBlade QP6510/20 v černém provedení dokáže hotové zázraky. Perfektně si poradí se zastřihováním a holením vousů v jakékoliv délce a vytvoří vám každý den profesionální styling přesně dle vašich představ! Nedocenitelný pro každého mužeZastřihovač vousů Philips OneBlade QP6520/20 je zcela jedinečný nástroj, který dokáže zastřihovat v několika délkách, precizně tvarovat a oholit vousy v každé velikosti. S tímto pomocníkem, který je vybaven technologií kopírování kontur trávře, budete s lehkostí… (euronics.cz)

Tom Ford For Men olej na vousy s vůní květu pomerančovníku

Tom Ford For Men olej na vousy s vůní květu pomerančovníku

Tom Ford For Men, 30 ml, Oleje pro muže, Pečující olej Tom Ford For Men zajistí, že se vaše vousy stanou skutečnou chloubou!Vlastnosti:zjemňuje vousyuhlazuje vousy a omezuje jejich krepatěníJak používat:Naneste do dlaní malé množství oleje a prsty vetřete do vousů a pleti. (notino.cz)

Zastřihovač vousů Philips QP6510/60 OneBlade

Zastřihovač vousů Philips QP6510/60 OneBlade

Philips QP6510/60 OneBladeSe zastřihovačem vousů Philips QP6510/60 OneBlade už se nemusíte ve stylingu vousů nijak omezovat – můžete vsadit na plnovous, knírky, strniště a klidně i dokonale hladkou tvář. S jeho asistencí totiž kýženého vzhledu dosáhnete rychle a snadno. Soustředí se především na šetrnou péči, když dokonale kopíruje kontury vašeho obličeje, takže můžete zapomenout na nepříjemné podráždění. K dispozici přitom máte i hřebenový nástavec s 12 polohami v rozmezí od 0,5 do 9 mm. Garancí pohodlí je také bezdrátový provoz, když zvládne na jedno nabití fungovat až 60 minut. Klidně jej přitom můžete vzít s sebou i do sprchy a oholit mokrou či namydlenou pokožku. Strojek totiž lze bez obav používat na suché i mokré holení. Mimořádně jemný a přitom nemilosrdný k vousům i chloupkům… (euronics.cz)

Zastřihovač vousů Panasonic ER-GB70-S503

Zastřihovač vousů Panasonic ER-GB70-S503

Zastřihovač vousů Panasonic ER-GB70-S503 (euronics.cz)

Remington Beard Kit MB4045 zastřihovač vousů

Remington Beard Kit MB4045 zastřihovač vousů

Remington Beard Kit MB4045, , Zastřihovače pro muže, Přístoj Remington Beard Kit MB4045 vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů.Vlastnosti:samoostřící břitynastavení délky zastřiženíodnímatelné nástavceindikátor nabíjeníakumulátorový provoztitanová povrchová úpravaJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Zastřihovač vousů Braun BT 5070 černý

Zastřihovač vousů Braun BT 5070 černý

Dokonalý sestřih můžete mít i vyAktivní a moderní muži v dnešní době chtějí vypadat skvěle. Čisté oblečení, úsměv na tváři a perfektně upravené vousy pomocí výkonného zastřihovače vousů Braun BT 5070 v černém provedení vám zajistí zdravé sebevědomí a obdivné pohledy všech žen. Bradka, knír, strniště, plnovous, žádný typ vousů není pro tohoto frajerského pomocníka problém. Přesnost je základBraun vybavil strojek 2 zastřihovacími hřebeny Click and Lock, aby byl každý váš pohyb precizní. Hřebeny můžete jednoduše nastavit pomocí 25 přesných nastavení délky – přesný nástavec (1-10 mm) disponuje roztečí 0,5 mm a tak poskytuje maximální přesnost pro dosažení výborného výsledku, nástavec na dlouhé vousy (10-20 mm) nabízí větší rozsah pro úpravu a tvarování delších vousů. Zastřihování je též… (euronics.cz)

Zastřihovač vousů Philips BT5200/15 černý

Zastřihovač vousů Philips BT5200/15 černý

Profesionální výsledek na denním pořádku Muž dnešní doby má styl, vybírá oblečení s rozmyslem a pečuje o sebe. Péče samotná začíná u zastřihování vousů. A k dokonalému vzhledu vám pomůže perfektní zastřihovač vousů Philips BT5200/15. Vaše vousy, knírek či kotlety upraví jako od profesionála. Dynamické vedení a integrovaný hřeben Systém dynamického vedení vousů zajišťuje spolu s integrovaným hřebenem pro zvedání vousů rovnoměrný výsledek zastřihování a pomůže vám dosáhnout požadovaného strniště nebo krátkého či dlouhého plnovousu. Nový integrovaný hřeben pro zvedání vousů zvedá a navádí vousy k břitům a zajišťuje tak snadné a rovnoměrné zastřihování, které je šetrné k pokožce. Zastřihovač je vybaven dvojitě ostřenými nerezovými břity, které v každém pohybu pojmou více vousů. Břity… (euronics.cz)

Zastřihovač vousů Braun BT3040 černý/modrý

Zastřihovač vousů Braun BT3040 černý/modrý

Zastřihněte si váš porost podle poslední módyV dnešní době pečují o svůj vzhled nejen ženy. Málokterý muž vyjde z domu, aniž by se prohlídnul v zrcadle a upravil svůj účes. Avšak ani na dokonale upravené vousy, nesmíte zapomenout! Ty jdou vidět na první pohled a mnohé ženy perfektním zástřihem dokonale očarujete. S tím pravým zastřihovačem vousů, bude úprava naprosto jednoduchá a dokonalá. Výsledkem okouzlíte nejen sebe, ale i vaši drahou polovičku, či vaše kolegyně v práci. Zastřihovač vousů BT3040 v černo-modrém provedení od firmy Braun nabízí přesně to, co od takového typu zastřihovače očekáváte. 39 možností vašeho sexy vzhleduPokud to milí pánové ještě nevíte, tak pro ženy jsou vousy opravdu přitažlivé. A se zastřihovačem vousů Braun BT3040 si můžete dovolit vykouzlit až 39 variant… (euronics.cz)

Zastřihovač vousů Philips QT4015/16 šedý

Zastřihovač vousů Philips QT4015/16 šedý

Dokonale upravené vousy Každý muž může mít dokonalé strniště nebo bradku, které si upraví pomocí zastřihovače vousů Philips velice snadno a rychle. Zastřihovač Philips je možno nastavit díky otočnému kolečku na přesnost od 0,5 mm až do 10 mm a díky tomu můžete své vousy upravovat přesně do vámi požadovaného tvaru. Komfort při každodenním používání Nepříjemnému podráždění pokožky zabraňují zaoblené špičky a hřebeny zastřihovače Philips, takže i každodenní používání je velice komfortní a pro vaši pokožku zcela neškodné. Břity jsou vyrobeny z titanu, což jim zajišťuje dlouhotrvající ostrost a díky tomu budou vaše vousy ostříhané vždy přesně a úhledně. Jednoduchá údržba Hlavu zastřihovače vousů Philips můžete snadno odpojit a po každé úpravě jednoduše vyčistit pouhým opláchnutím pod… (euronics.cz)

Zastřihovač vousů Braun BT 5050 černý

Zastřihovač vousů Braun BT 5050 černý

Zaujměte perfektním stylingem vousů!Dopřejte si komfort při úpravě celkového vzhledu a vsaďte na šikovného pomocníka zastřihovač vousů Braun BT 5050 v elegantní černé barvě. Vyznačuje se maximální přesností a okouzlující jednoduchostí díky ultra ostrým čepelům pro přesné střihání. Vše zvládnete se dvěma praktickými nástavci bez dalšího zbytečného příslušenství. Upravená perfektní vizážZastřihovač vousů Braun BT 5050 vyplní každé vaše přání, a to vždy s perfektní precizností sobě vlastní. Požadujete skutečně přesnou délku a přesné obrysy, které tvoří základ vynikajícího vzhledu? Spolehněte se na tento výkonný nástroj a dopřejte si flexibilní zastřihování a tvarování. Vaše vizáž bude vždy dokonalá, ať už chcete dosáhnout upraveného strniště nebo precizně zastřihnout bradku. Svoje vousy… (euronics.cz)

Zastřihovač vousů Panasonic ER-GB60-K503

Zastřihovač vousů Panasonic ER-GB60-K503

Zastřihovač vousů Panasonic ER-GB60-K503 (euronics.cz)

Remington Beard Boss MB4120 zastřihovač vousů

Remington Beard Boss MB4120 zastřihovač vousů

Remington Beard Boss MB4120, , Zastřihovače pro muže, Přístroj Remington Beard Boss MB4120 vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů.Vlastnosti:nastavení délky zastřiženíodnímatelné nástavceprovoz na bateriepřístroj je omyvatelnýJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Zastřihovač vousů PHILIPS ONEBLADE QP2520/20

Zastřihovač vousů PHILIPS ONEBLADE QP2520/20

Zastřihovač vousů PHILIPS ONEBLADE QP2520/20 (tipa.eu)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít