Rowenta Beauty Precious Curls CF3460F0 kulma na vlasy

Rowenta Beauty Precious Curls CF3460F0 kulma na vlasy

Rowenta Beauty Precious Curls CF3460F0 kulma na vlasy

Rowenta Beauty Precious Curls CF3460F0, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Rowenta Beauty Precious Curls CF3460F0 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesyzamezuje lámání a poškozování vlasůzvuková signalizacemožnost regulování teplotyJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Rowenta CF3460F0 Precious Curls (CF3460F0)

Rowenta CF3460F0 Precious Curls (CF3460F0)

Kulma na vlasy klešťová, průměr 25mm, keramicko-turmalínový povrch s ionizací s kašmírovým keratinem a arganovým olejem, rychlé nahřátí 45s, LCD displej, automatické vypnutí po 1hod, 8 nastavení teploty 130-200°C, otočný kabel, studený konec pro snadnou manipulaci, klip pro snadné přichycení pramenu vlasů Rowenta CF3460F0 Precious CurlsPečující kulma Rowenta Precious CurlsToužíte po svůdných vlnách filmové hvězdy? Moderní kulma osvědčeného výrobce Rowenta vám vytvoří objemný účes jako z reklamy. Díky pokročilé technologii vykouzlí dokonalé vlny a zároveň ochrání zdraví a krásu vašich vlasů. Kulma Precious Curls nabízí 3 advanced care programy, které automaticky přizpůsobí teplotu a čas natáčení typu vlasů (pro jemné, normální i silné vlasy). Navíc má zabudovaný časovač s elektronickou… (alza.cz)

Kulma na vlasy Rowenta CF3352F0

Kulma na vlasy Rowenta CF3352F0

Vlastnosti: vytváří přirozené a lesklé lokny bez krepatění ionizační efekt redukuje statickou elektřinu chladný konec kulmy zajišťuje bezpečné použití Technická specifikace: unikátní povrch Keratin & Tourmaline rychlé zahřátí na 200 ° připravena k použití za minutu průměr kulmy 25 mm 360° otočná šňůra Jak používat:Pramen vlasů vložte pod klip a obtočte jej kolem kulmy. Postupujte směrem od konečků ke kořínkům vlasů. Několik sekund vyčkejte a poté pramen uvolněte. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu. (nejlevnejsizbozi.cz)

Remington 2in1 Curls CI67E1 kulma na vlasy

Remington 2in1 Curls CI67E1 kulma na vlasy

Remington 2in1 Curls CI67E1, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Remington 2in1 Curls CI67E1 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:funkce automatického vypnutí po delší nečinnostidigitální displaymožnost regulování teplotyotočný kabelJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Rowenta Fashion Stylist CF4512F0 kulma na vlasy

Rowenta Fashion Stylist CF4512F0 kulma na vlasy

Rowenta Fashion Stylist CF4512F0, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Rowenta Fashion Stylist CF4512F0 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesymožnost regulování teplotysoučástí jsou náhradní nástavceJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Rowenta Premium Care Steam Curler CF3810F0 parní kulma na vlasy

Rowenta Premium Care Steam Curler CF3810F0 parní kulma na vlasy

Rowenta Premium Care Steam Curler CF3810F0, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Rowenta Premium Care Steam Curler CF3810F0 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesyochrana vlasů před vysušenímrychlé nahřátízvuková signalizaceJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Rowenta Elite Model Look Keratin & Shine CF3242F0 kulma na vlasy

Rowenta Elite Model Look Keratin & Shine CF3242F0 kulma na vlasy

Rowenta Elite Model Look Keratin & Shine CF3242F0, , Kulmy na vlasy pro ženy (notino.cz)

Rowenta Premium Care So Curl CF3730F0 automatická kulma na vlasy

Rowenta Premium Care So Curl CF3730F0 automatická kulma na vlasy

Rowenta Premium Care So Curl CF3730F0, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Rowenta Premium Care So Curl CF3730F0 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesyfunkce ionizacemožnost regulování teplotyautomatická kulmafunkce automatického vypnutí po delší nečinnostiJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Rowenta Beauty Powerline CV5090F0 fén na vlasy

Rowenta Beauty Powerline CV5090F0 fén na vlasy

Rowenta Beauty Powerline CV5090F0, , Fény na vlasy pro ženy, Vysoušeč vlasů Rowenta Beauty Powerline CV5090F0 vám zajistí rychlé a efektivní prosušení vašich vlasů a pomůže k získání většího objemu účesu.Vlastnosti:šetrně vysouší vlasyzachovává zdravý vzhled vlasůfunkce ionizacemožnost regulování rychlostimožnost regulování teplotyJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Kulma na vlasy Rowenta CF3222F0 XL Keratin and Shine Elite

Kulma na vlasy Rowenta CF3222F0 XL Keratin and Shine Elite

Kulma na vlasy pre voľné kučery s prirodzeným vzhľadom. Rowenta CF3222F0 XL Keratin & Shine Elite so svojím unikátnym povrchom s keratínom a turmalínom posilňuje vaše vlasy a dodáva im zdravý lesk a hydratáciu. Pri úprave vášho vzhľadu sa vám nebude pliesť pod rukami prívodný kábel vďaka otočnému kĺbu 360 °. (rozbaleno.cz)

Rowenta Elite Model Look Keratin&Shine CF3352 kulma na vlasy

Rowenta Elite Model Look Keratin&Shine CF3352 kulma na vlasy

Rowenta Elite Model Look Keratin&Shine CF3352, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Rowenta Elite Model Look Keratin&Shine CF3352 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesyzamezuje lámání a poškozování vlasůfunkce ionizaceotočný kabelJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Rowenta Beauty Brush&Straight SF7510F0 žehlička na vlasy

Rowenta Beauty Brush&Straight SF7510F0 žehlička na vlasy

Rowenta Beauty Brush&Straight SF7510F0, , Žehličky na vlasy pro ženy, Žehlička na vlasy Rowenta Beauty Brush&Straight SF7510F0 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.Vlastnosti:důkladně vyhlazuje vlasynepoškozuje a nevysušuje vlasyfunkce ionizacemožnost regulování teplotyJak používat:Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu. (notino.cz)

Rowenta Beauty Compact Pro CV4721F0 fén na vlasy

Rowenta Beauty Compact Pro CV4721F0 fén na vlasy

Rowenta Beauty Compact Pro CV4721F0, , Fény na vlasy pro ženy, Vysoušeč vlasů Rowenta Beauty Compact Pro CV4721F0 vám zajistí rychlé a efektivní prosušení vašich vlasů a pomůže k získání většího objemu účesu.Vlastnosti:šetrně vysouší vlasyzachovává zdravý vzhled vlasůeliminuje poškození vlasů vlivem teplamožnost regulování teplotysoučástí balení difuzérJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Rowenta Elite Model Look Multi Styler Unlimited Looks CF4132D0…

Rowenta Elite Model Look Multi Styler Unlimited Looks CF4132D0 multifunkční kulma na vlasy

Rowenta Elite Model Look Multi Styler Unlimited Looks CF4132D0, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Rowenta Elite Model Look Multi Styler Unlimited Looks CF4132D0 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:ochrana vlasů před vysušenímotočný kabelzamezuje lámání a poškozování vlasůJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Kulma Rowenta Premium Care CF3460F0 bílá/růžová/zlatá

Kulma Rowenta Premium Care CF3460F0 bílá/růžová/zlatá

Mějte dokonalý účes plný vlnMít vlasy plné krásných vln už dnes není nic těžkého. Topmodelka Daniela Peštová doporučuje kulmu od značky Rowenta řady Premium Care. S touto kulmou dosáhnete požadovaného efektu snadno a rychle a vaše vlasy při tom zůstanou krásné a zdravé. Krásné a zdravé vlasy plné vlnPryč jsou časy, kdy si ženy ničily své zdravé vlasy natáčením na horké kulmy. Rowenta přináší řadu Premium Care, která dokáže vlasy rychle natočit, upravit a přitom je nepoškodí. Kulma Rowenta Premium Care CF3460F0 má keramicko-turmalínový povrch s ionizací s kašmírovým keratinem a arganovým olejem pro hydratované a zářivě lesklé vlny, které dlouho vydrží. Přehřátí a poškození vlasů neexistuje! Vše hlídá elektronická kontrola času a zvukový signál bránící přehřátí. Natáčet si vlasy touto… (euronics.cz)

Rowenta So Curls CF3710F0 automatická loknovací kulma

Rowenta So Curls CF3710F0 automatická loknovací kulma

Rowenta So Curls CF3710F0, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Rowenta So Curls CF3710F0 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:natáčí vlasy bez zatěžování a lámánífunkce ionizacemožnost regulování teplotyautomatická kulmaJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Rowenta Beauty Liss & Curl Ultimate Shine SF6220D0 žehlička na vlasy

Rowenta Beauty Liss & Curl Ultimate Shine SF6220D0 žehlička na vlasy

Rowenta Beauty Liss & Curl Ultimate Shine SF6220D0, , Žehličky na vlasy pro ženy, Žehlička na vlasy Rowenta Beauty Liss & Curl Ultimate Shine SF6220D0 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.Vlastnosti:důkladně vyhlazuje vlasylze využít i k vytváření vlnnepoškozuje a nevysušuje vlasyfunkce ionizaceJak používat:Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu. (notino.cz)

Kulma Rowenta CF3712F0 So Curls Elite

Kulma Rowenta CF3712F0 So Curls Elite

Automatická kulma, loknovačka, vytvorí lokne v troch jednoduchých a rýchlych krokoch. Rowenta CF3712F0 So Curls Elite umožňuje 3 nastavenia teploty (170; 200; 230 ° C) a 4 doby natáčania (6; 8; 10 alebo 12 s). Ionizačné keramický povrch je obohatený o turmalín, ktorý dodá vlasom prirodzený lesk. (rozbaleno.cz)

Kulma Rowenta CF3730F0 Premium Care So Curls

Kulma Rowenta CF3730F0 Premium Care So Curls

Automatická kulma s kašmírovým keratínom a arganovým olejom pre žiarivo zľaknutej vlasy. Rowenta CF3730F0 Premium Care So Curls ponúka 12 možností nastavenia teploty a času a disponuje ionizátorom, ktorý vlasy hydratuje, redukuje krepatosti a podporuje trvanlivosť účesu. (rozbaleno.cz)

Kulma loknovací Rowenta SO CURLS CF3710F0 černá/zlatá + DOPRAVA ZDARMA

Kulma loknovací Rowenta SO CURLS CF3710F0 černá/zlatá + DOPRAVA ZDARMA

Užijte si vlnobraní Krásné vlnité vlasy jsou v módě napříč módními dekádami. Je libo lokýnky jak princezna, či moderní plážové vlny? Všechny možné varianty vám vykouzlí kulma Rowenta SO CURLS CF3710F0 v černo zlaté barvě. Tato kulma natočí vaše vlasy automaticky a během chvilky budete mít hřívu hodnou filmové hvězdy! Profesionální vlny, které zvládne každý! Kulma Rowenta SO CURLS CF3710F0 se velice snadno obsluhuje. Nový a ergonomicky tvar padne lehce do ruky a bez zatížení zápěstí snadno natočíte různé druhy loken. Kulma má 4 polohy (6s – 8s – 10s – 12s). Samozřejmostí je také nastavení teploty a to ve třech stupních. Pro jemné vlasy je ideální teplota 170 °C, pro normální vlasy 200 °C a pro silné vlasy 230 °C. Kulma má keramický turmalínový povrch a přirozenou ionizací chrání vlasy.… (euronics.cz)

Kulma na vlasy Rosalia Modrá

Kulma na vlasy Rosalia Modrá

Popis Horkovzdušná kulma, která dodá vlasům objem.Popis Vlastnosti: příkon 400 W, 2 rychlosti proudění a teploty vzduchu, tlačítko pro rychlé ochlazení vzduchu, 2 tvarovací kartáče (malý 16 mm, velký 19 mm), tlačítko aretace nástavce, praktický tvar a design, jednoduché ovládání a snadná údržba, snadné nasazování a výměna příslušenství, otočný napájecí kabel, poutko na zavěšení, délka napájecího kabelu 1,8 m. Jak používatPřed použitím si pozorně přečtěte přiložený návod. (ageo.cz)

Remington Pearl CI95 kulma na vlasy

Remington Pearl CI95 kulma na vlasy

Remington Pearl CI95, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Remington Pearl CI95 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:kónická kulmašetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesymožnost regulování teplotyrychlé nahřátífunkce automatického vypnutí po delší nečinnostiotočný kabelJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Remington PROluxe CI91X1 kulma na vlasy

Remington PROluxe CI91X1 kulma na vlasy

Remington PROluxe CI91X1, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Remington PROluxe CI91X1 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:kónická kulmadigitální displaymožnost regulování teplotyrychlé nahřátífunkce automatického vypnutí po delší nečinnostiJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Remington PROluxe CI9132 kulma na vlasy

Remington PROluxe CI9132 kulma na vlasy

Remington PROluxe CI9132, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Remington PROluxe CI9132 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:digitální displayotočný kabelmožnost regulování teplotyfunkce automatického vypnutí po delší nečinnostiJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Kulma na vlasy Violette Care KK1200

Kulma na vlasy Violette Care KK1200

Popis Speciální semišový povrch chrání vaše vlasy před přepálením.PopisVlastnosti: Extra rychlé nahřátí Průměr: 13 - 25 mm Kontrolka provozu Nastavitelná teplota 140°C, 160°C, 180°C a 200°C pro různé typy vlasů Podsvícení zvolené teploty na displeji. Auto Shut Off po 60 minutách Bezpečnostní termostat Délka přívodního kabelu: 200 cm, otočný o 360° Hmotnost: 225 g Barva: fialová Příkon: 25 - 30 W (ageo.cz)

Remington Keratin Protect CI5318 kulma na vlasy

Remington Keratin Protect CI5318 kulma na vlasy

Remington Keratin Protect CI5318, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Remington Keratin Protect CI5318 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:ochrana vlasů před vysušenímfunkce automatického vypnutí po delší nečinnostimožnost regulování teplotyrychlé nahřátíotočný kabelJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss Curlers Easy Curl kulma na vlasy

BaByliss Curlers Easy Curl kulma na vlasy

BaByliss Curlers Easy Curl, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss Curlers Easy Curl vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:možnost regulování teplotyfunkce automatického vypnutí po delší nečinnostiotočný kabelJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss Sublim Touch C319E kulma na vlasy

BaByliss Sublim Touch C319E kulma na vlasy

BaByliss Sublim Touch C319E, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss Sublim Touch C319E vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesymožnost regulování teplotyotočný kabelJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Kulma na vlasy Valera 641-19 DigiCurl

Kulma na vlasy Valera 641-19 DigiCurl

Profesionálne kulma DigiCurl o priemere 19 mm. (rozbaleno.cz)

Kulma na vlasy Concept KK 1160

Kulma na vlasy Concept KK 1160

Kulma na vlasy Concept KK 1160. Túžite po dokonalých vlnách? Potom zajasáte nad kulmou Concept KK-1160, ktorá je vybavená špeciálnou špirálou pre profesionálne vyzerajúce vlny. Tá vám pomôže vytvoriť pravidelné lokne bez nepekných odstávajúcich koncov. (rozbaleno.cz)

Kulma na vlasy Beurer HT 53

Kulma na vlasy Beurer HT 53

Kulma na vlasy Beurer HT 53. (rozbaleno.cz)

BaByliss PRO Curling Iron 2274TTE kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron 2274TTE kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron 2274TTE, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Curling Iron 2274TTE vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:ochrana vlasů před vysušenímmožnost regulování teplotyfunkce automatického vypnutí po delší nečinnostidigitální displayJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Keramická kulma na vlasy JATA RZ 528

Keramická kulma na vlasy JATA RZ 528

Vlasová ondulačná kulma s keramickou špirálou pre prítlak. Zaistí dokonalé a rýchle natočenie vlasov do potrebného tvaru. (rozbaleno.cz)

Remington Pearl Pro Curl CI9532 kulma na vlasy

Remington Pearl Pro Curl CI9532 kulma na vlasy

Remington Pearl Pro Curl CI9532, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Remington Pearl Pro Curl CI9532 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:možnost regulování teplotyrychlé nahřátífunkce automatického vypnutí po delší nečinnostiotočný kabelJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Remington Pro Curl Soft CI6325 kulma na vlasy

Remington Pro Curl Soft CI6325 kulma na vlasy

Remington Pro Curl Soft CI6325, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Remington Pro Curl Soft CI6325 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:klešťová kulmamožnost regulování teplotyrychlé nahřátífunkce automatického vypnutí po delší nečinnostiotočný kabelJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss PRO Curling Iron 2173TTE kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron 2173TTE kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron 2173TTE, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Curling Iron 2173TTE vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesymožnost regulování teplotyfunkce automatického vypnutí po delší nečinnostiJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Bio Ionic StyleWinder 1” rotační kulma na vlasy

Bio Ionic StyleWinder 1” rotační kulma na vlasy

Bio Ionic StyleWinder 1”, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Bio Ionic StyleWinder 1” vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesynatáčí vlasy bez zatěžování a lámánífunkce ionizacefunkce automatického vypnutí po delší nečinnostidigitální displayJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss PRO Curling Iron BAB2174TTE kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron BAB2174TTE kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron BAB2174TTE, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Curling Iron BAB2174TTE vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:rychlé nahřátímožnost regulování teplotyfunkce automatického vypnutí po delší nečinnostiotočný kabelšetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesyJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Philips StyleCare Essential BHB862/00 kulma na vlasy

Philips StyleCare Essential BHB862/00 kulma na vlasy

Philips StyleCare Essential BHB862/00, 1,6 cm, Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Philips StyleCare Essential BHB862/00 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesyotočný kabelklešťová kulmaJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss Curlers Pro 180 C332E kulma na vlasy

BaByliss Curlers Pro 180 C332E kulma na vlasy

BaByliss Curlers Pro 180 C332E, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss Curlers Pro 180 C332E vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:možnost regulování teplotyotočný kabelJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Remington Styler Dual Curl CI63E1 kulma na vlasy

Remington Styler Dual Curl CI63E1 kulma na vlasy

Remington Styler Dual Curl CI63E1, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Remington Styler Dual Curl CI63E1 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesymožnost regulování teplotyochrana vlasů před vysušenímrychlé nahřátífunkce automatického vypnutí po delší nečinnostiotočný kabelJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Kulma na vlasy Sencor SHS 2001VT, čierna

Kulma na vlasy Sencor SHS 2001VT, čierna

Kulma na vlasy Sencor SHS 2001 VT. Tepelne izolovaná koncovka pre bezpečné uchopenie a natočenie prameňa vlasov, možnosť odobratia kefy pre ľahké čistenie a koncovka prívodného kábla otočná o 360 ° zamedzuje krúteniu a zamotávaniu. (rozbaleno.cz)

BaByliss Curlers Easy Waves kulma na vlasy

BaByliss Curlers Easy Waves kulma na vlasy

BaByliss Curlers Easy Waves, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss Curlers Easy Waves vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesymožnost regulování teplotyotočný kabelnatáčí vlasy bez zatěžování a lámáníJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Philips StyleCare BHB868/00 kulma na vlasy

Philips StyleCare BHB868/00 kulma na vlasy

Philips StyleCare BHB868/00, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Philips StyleCare BHB868/00 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:natáčí vlasy bez zatěžování a lámánídigitální displaymožnost regulování teplotyfunkce automatického vypnutí po delší nečinnostirychlé nahřátíJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Bio Ionic GoldPro Curling Iron kulma na vlasy

Bio Ionic GoldPro Curling Iron kulma na vlasy

Bio Ionic GoldPro Curling Iron, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Bio Ionic GoldPro Curling Iron vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesymožnost regulování teplotyochrana vlasů před vysušenímdigitální displaynatáčí vlasy bez zatěžování a lámáníJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss PRO Curling Iron 2275TTE kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron 2275TTE kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron 2275TTE, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Curling Iron 2275TTE vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesymožnost regulování teplotyfunkce automatického vypnutí po delší nečinnostidigitální displayotočný kabelJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss PRO Curling Iron 2280TTE kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron 2280TTE kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron 2280TTE, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Curling Iron 2280TTE vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:kónická kulmamožnost regulování teplotyšetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesyfunkce automatického vypnutí po delší nečinnostiJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss PRO Curling Iron 2273TTE kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron 2273TTE kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron 2273TTE, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Curling Iron 2273TTE vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:ochrana vlasů před vysušenímmožnost regulování teplotyrychlé nahřátífunkce automatického vypnutí po delší nečinnostidigitální displayJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Remington Pro Curl Spiral CI5319 kulma na vlasy

Remington Pro Curl Spiral CI5319 kulma na vlasy

Remington Pro Curl Spiral CI5319, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Remington Pro Curl Spiral CI5319 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:klešťová kulmamožnost regulování teplotyrychlé nahřátífunkce automatického vypnutí po delší nečinnostifunkce ionizaceotočný kabelJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Philips StyleCare Glam BHB872/00 kulma na vlasy

Philips StyleCare Glam BHB872/00 kulma na vlasy

Philips StyleCare Glam BHB872/00, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Philips StyleCare Glam BHB872/00 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:natáčí vlasy bez zatěžování a lámáníkónická kulmazvuková signalizacefunkce ionizacerychlé nahřátíJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Remington Pro Curl Big CI5338 kulma na vlasy

Remington Pro Curl Big CI5338 kulma na vlasy

Remington Pro Curl Big CI5338, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Remington Pro Curl Big CI5338 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesymožnost regulování teplotyrychlé nahřátífunkce automatického vypnutí po delší nečinnostiJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss PRO Curling Iron 2269TTE kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron 2269TTE kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron 2269TTE, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Curling Iron 2269TTE vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesymožnost regulování teplotyotočný kabelJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss PRO Curling Iron MiraCurl 2665E kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron MiraCurl 2665E kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron MiraCurl 2665E, 1 ks, Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Curling Iron MiraCurl 2665E vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesyrychlé nahřátímožnost regulování teplotyfunkce automatického vypnutí po delší nečinnostiotočný kabelzvuková signalizaceJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss Curlers Pro 180 25 mm kulma na vlasy

BaByliss Curlers Pro 180 25 mm kulma na vlasy

BaByliss Curlers Pro 180 25 mm, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss Curlers Pro 180 25 mm vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut.Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesymožnost regulování teplotyotočný kabelJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Kulma na vlasy s titanovým povrchem 19 mm Titanium Diamond

Kulma na vlasy s titanovým povrchem 19 mm Titanium Diamond

Popis Vlasová kulma o průměru 19 mm s povrchem z titanu s obsahem diamantového prášku zajistí profesionální úpravu vlasů během okamžiku.PopisVlastnosti: s titanovým povrchem, průměr kulmy 19 mm, nastavení teploty od 135 do 220 °C, přesné nastavení teploty, chladná špička kulmy, tepelně izolovaná rukojeť, funkce automatické vypnutí po 72 minutách, délka kabelu 2,7 m, po úpravě jsou vlasy hebké a lesklé. Jak používatPřed použitím si přečtěte návod. (ageo.cz)

Orava K-240 Speciální kulma na vlasy pro perfektní lokny

Orava K-240 Speciální kulma na vlasy pro perfektní lokny

Speciální kulma na vlasy pro perfektní lokny vám zaručí dlouhotrvající výsledek natočení vlasů. Je ideální pro středně dlouhé a dlouhé vlasy. Plocha kulmy je keramická a zajistí tak maximální ochranu vlasů. Umožňuje obousměrnou rotaci i plynulou regulaci teploty od 140 ° C do 230 ° C. Opatřena je kontrolkou provozu a nahřátí. Automaticky se vypne po 60 minutách nečinnosti. Ergonomická rukojeť vám zajistí jednoduché použití. Napájecí kabel je otočný. (4home.cz)

Profesionální kónická kulma na vlasy 11424 GT15 200 Imetec

Profesionální kónická kulma na vlasy 11424 GT15 200 Imetec

Popis Profesionální kónická kulma na vlasy s nastavitelnou teplotou vytváří rozmanité lokny a krásné elastické spirály. Keramický povrch Gloss & Shine dodává vlasům vysoký lesk a chrání je.PopisVlastnosti: vytváří lokny a spirály, s keramickým povrchem, chrání vlasy, dodává lesk, průměr kulmy 25 mm, elektronické nastavení teploty 150 °C až 210 °C, LED kontrolka, chladný hrot pro bezpečnou manipulaci, otočná napájecí šňůra. S ochranným termoizolačním návlekem na prsty. Jak používatPřed použitím si přečtěte návod. (ageo.cz)

Kulma na vlasy s keramickým povrchem 11236 G13 Imetec

Kulma na vlasy s keramickým povrchem 11236 G13 Imetec

Popis Vlasová kulma s povrchem z Gloss Titanium keramiky chrání vaše vlasy při ondulaci a zajistí vlasům krásný lesk.PopisVlastnosti: povrch z titanium gloss keramiky, chrání vlasy, dodává lesk, 7 nastavení teploty, maximální teplota 210 °C, extra rychlý ohřev, průměr kulmy 25 mm, má chladnou špičku, automatické vypnutí po 60ti minutách, otočný kabel 2 metry, výkon 50 W. Jak používatPřed použitím si přečtěte návod. (ageo.cz)

Žehlička a kulma na vlasy Concept VZ 1430, 2v1

Žehlička a kulma na vlasy Concept VZ 1430, 2v1

Žehlička a kulma na vlasy 2v1 Concept VZ 1430. U žehličky Concept VZ-1430 je prednastavená teplota 200 ° C, ktorá umožní vlasy veľmi ľahko a rýchlo natočiť alebo vyžehliť. Veľmi pohodlná manipulácia je u žehličky Concept VZ-1430 dosiahnutá váhou iba 368 gramov. (rozbaleno.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít