Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 50x100 cm kávová (240189)

Produkt Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 50x100 cm kávová (240189) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 50x100 cm kávová (240189) upraviť a produkt hľadať znova.

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 50x100 cm kávová (240189)

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 50x100 cm kávová (240189)
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 1000 × 500 mm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní nepříjemný sluneční svit během dne a ochrání vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a šedá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Co se montáže týče, jsou určeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do kuchyně. Podstatným kritériem jsou rozměry, které jsou 1000 mm na výšku a 500 mm na šířku. Významné vlastnosti rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 50x100 cm kávová Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o látkové rolety den a noc Rolety zdobí šedá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rozměry: 1000 × 500... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 50x100 cm kávová (240189) , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 50x100 cm kávová (240189)

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 50x100 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 50x100 cm černá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 100 × 50 cm (V׊), montáž: na okno, barva: černá Látkové okenní rolety den a noc SHUMEE odstíní sluneční svit přes den a udrží vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a černá barva. Disponují snadným a spolehlivým manuálním ovládáním. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Co se týče montáže, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do kuchyně. Důležitým kritériem při výběru jsou rozměry, které činí 100 cm na výšku a 50 cm na šířku. Podstatné přednosti rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 50x100 cm černá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o látkové rolety den a noc Rolety tvoří černá barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rozměry: 100 × 50... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 50x100 cm černá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 50x100 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 50x100 cm šedá (240187)

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 50x100 cm šedá (240187)
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 100 × 50 cm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové okenní rolety den a noc SHUMEE odstíní otravné sluneční paprsky přes den a udrží soukromí v domě. U nabízeného produktu vás na první pohled upoutá vzhled a šedá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se týče montáže, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do kuchyně. Důležitým kritériem při výběru jsou rozměry, které jsou 100 cm na výšku a 50 cm na šířku. Klíčové parametry rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 50x100 cm šedá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o látkové rolety den a noc Rolety zdobí šedá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 50x100 cm šedá (240187) , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 70x120 cm kávová

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm kávová

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm kávová
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 175 × 80 mm (V׊), montáž: na okno, barva: hnědá Látkové okenní rolety den a noc SHUMEE odstíní svit slunce přes den a udrží soukromí v domě. U nabízeného typu vás na první pohled zajisté zaujme design a hnědá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Co se montáže týče, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do kuchyně. Důležitým kritériem při výběru jsou rozměry, které činí 175 mm na výšku a 80 mm na šířku. Základní funkce rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm kávová Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o látkové okenní rolety den a noc Rolety doplňuje hnědá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rozměry jsou 175 × 80 mm... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm kávová , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 40x100 cm kávová

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 70x120 cm kávová

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 70x120 cm kávová
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 120 × 70 mm (V׊), montáž: na okno, barva: hnědá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní dotěrný sluneční svit během dne a ochrání vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a hnědá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Co se montáže týče, rolety je možné nainstalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do kuchyně. Podstatným kritériem jsou rozměry, které činí 120 mm na výšku a 70 mm na šířku. Podstatné vlastnosti rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 70x120 cm kávová Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o látkové okenní rolety den a noc Rolety tvoří hnědá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 70x120 cm kávová , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 80x150 cm kávová

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 140x175 cm kávová

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 140x175 cm kávová
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 175 × 140 mm (V׊), montáž: na okno, barva: hnědá Látkové okenní rolety den a noc SHUMEE odstíní otravné sluneční paprsky přes den a ochrání vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a hnědá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Co se montáže týče, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do kuchyně. Podstatným kritériem jsou rozměry, které jsou 175 mm na výšku a 140 mm na šířku. Důležité přednosti rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 140x175 cm kávová Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o látkové rolety den a noc Rolety tvoří hnědá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 140x175 cm kávová , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 80x175 cm kávová

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 40x100 cm kávová

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 40x100 cm kávová
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 100 × 40 cm (V׊), montáž: na okno, barva: hnědá Látkové okenní rolety den a noc SHUMEE odstíní nepříjemné sluneční paprsky přes den a ochrání vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled upoutá vzhled a hnědá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se montáže týče, rolety je možné nainstalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do kuchyně. Podstatným kritériem jsou rozměry, které činí 100 cm na výšku a 40 cm na šířku. Podstatné funkce rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 40x100 cm kávová Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o látkové okenní rolety den a noc Rolety podtrhuje hnědá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety můžete rolovat pouhým... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 40x100 cm kávová , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 50x100 cm šedá (240187)

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm kávová

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm kávová
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 150 × 80 mm (V׊), montáž: na okno, barva: hnědá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní dotěrné slunečný paprsky v průběhu dne a udrží soukromí v domě. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a hnědá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Co se montáže týče, rolety je možné nainstalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do kuchyně. Důležitým kritériem při výběru jsou rozměry, které činí 150 mm na výšku a 80 mm na šířku. Základní funkce rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm kávová Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o látkové rolety den a noc Rolety tvoří hnědá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm kávová , Roleta den a noc / zebra / twinroll 100x175 cm kávová (240213)

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm černá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 150 × 80 mm (V׊), montáž: na okno, barva: černá Látkové okenní rolety den a noc SHUMEE odstíní otravné sluneční paprsky přes den a udrží vaše soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a černá barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Co se týče montáže, rolety je možné nainstalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do kuchyně. Podstatným kritériem jsou rozměry, které činí 150 mm na výšku a 80 mm na šířku. Zajímavé přednosti rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm černá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o látkové okenní rolety den a noc Rolety doplňuje černá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Rozměry jsou 150 × 80 mm K instalaci přímo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm černá , Roleta den a noc / zebra / twinroll 120x175 cm kávová (240217)

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 140x175 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 140x175 cm černá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 175 × 140 mm (V׊), montáž: na okno, barva: černá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní sluneční svit přes den a udrží vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a černá barva. Mají jednoduché a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Co se týče montáže, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do kuchyně. Důležitým kritériem při výběru jsou rozměry, které činí 175 mm na výšku a 140 mm na šířku. Základní parametry rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 140x175 cm černá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o látkové rolety den a noc Rolety doplňuje černá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rozměry jsou 175 × 140 mm Určeny k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 140x175 cm černá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 80x175 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 90x150 cm šedá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 90x150 cm šedá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 150 × 90 mm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové okenní rolety den a noc SHUMEE odstíní nepříjemné sluneční paprsky v průběhu dne a ochrání vaše soukromí. U nabízeného produktu vás určitě zaujme jeho design a šedá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Co se týče montáže, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do kuchyně. Důležitým kritériem při výběru jsou rozměry, které činí 150 mm na výšku a 90 mm na šířku. Významné vlastnosti rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 90x150 cm šedá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o látkové rolety den a noc Rolety doplňuje šedá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 90x150 cm šedá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 120x175 cm bílá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x175 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x175 cm černá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 175 × 120 mm (V׊), montáž: na okno, barva: černá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní dotěrné slunečný paprsky v průběhu dne a ochrání vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a černá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Co se montáže týče, jsou určeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do kuchyně. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které jsou 175 mm na výšku a 120 mm na šířku. Důležité funkce rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x175 cm černá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o látkové okenní rolety den a noc Rolety podtrhuje černá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x175 cm černá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 60x120 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 70x120 cm šedá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 70x120 cm šedá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 120 × 70 mm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní nepříjemné sluneční paprsky přes den a udrží vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a šedá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Co se týče montáže, jsou určeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do kuchyně. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které jsou 120 mm na výšku a 70 mm na šířku. Klíčové znaky rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 70x120 cm šedá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o látkové rolety den a noc Rolety doplňuje šedá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rozměry: 120 × 70 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 70x120 cm šedá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 100x175 cm bílá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 40x100 cm bílá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 40x100 cm bílá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 100 × 40 cm (V׊), montáž: na okno, barva: bílá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní dotěrný sluneční svit během dne a udrží vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled zajisté zaujme design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Co se montáže týče, jsou určeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do kuchyně. Důležitým kritériem při výběru jsou rozměry, které jsou 100 cm na výšku a 40 cm na šířku. Významné přednosti rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 40x100 cm bílá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o látkové rolety den a noc Rolety tvoří bílá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rozměry: 100 × 40 cm... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 40x100 cm bílá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 120x230 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x230 cm šedá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x230 cm šedá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 230 × 120 mm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní dotěrné slunečný paprsky v průběhu dne a udrží vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled upoutá vzhled a šedá barva. Mají jednoduché a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Co se týče montáže, jsou určeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do kuchyně. Podstatným kritériem jsou rozměry, které jsou 230 mm na výšku a 120 mm na šířku. Podstatné přednosti rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x230 cm šedá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o látkové rolety den a noc Rolety tvoří šedá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rozměry: 230 × 120 mm Vhodné k instalaci přímo na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x230 cm šedá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 120x175 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm bílá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm bílá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 175 × 80 mm (V׊), montáž: na okno, barva: bílá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní nepříjemný sluneční svit během dne a ochrání vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled zajisté zaujme design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se montáže týče, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do kuchyně. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které činí 175 mm na výšku a 80 mm na šířku. Podstatné parametry rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm bílá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o látkové rolety den a noc Rolety tvoří bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm bílá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 90x150 cm šedá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 100x175 cm bílá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 100x175 cm bílá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 175 × 100 mm (V׊), montáž: na okno, barva: bílá Látkové okenní rolety den a noc SHUMEE odstíní nepříjemný sluneční svit během dne a udrží soukromí v domě. U nabízeného produktu vás na první pohled zajisté zaujme design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Co se montáže týče, rolety je možné nainstalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do kuchyně. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které činí 175 mm na výšku a 100 mm na šířku. Důležité parametry rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 100x175 cm bílá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o látkové rolety den a noc Rolety doplňuje bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 100x175 cm bílá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 80x150 cm bílá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm bílá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm bílá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 150 × 80 mm (V׊), montáž: na okno, barva: bílá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní nepříjemný sluneční svit během dne a udrží soukromí v domě. U nabízeného typu vás na první pohled upoutá vzhled a bílá barva. Disponují snadným a spolehlivým manuálním ovládáním. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Co se týče montáže, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do kuchyně. Podstatným kritériem jsou rozměry, které činí 150 mm na výšku a 80 mm na šířku. Významné parametry rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm bílá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o látkové rolety den a noc Rolety doplňuje bílá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Rozměry: 150 × 80 mm K montáži přímo na okno... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm bílá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 80x175 cm bílá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm černá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 175 × 80 mm (V׊), montáž: na okno, barva: černá Látkové okenní rolety den a noc SHUMEE odstíní svit slunce přes den a ochrání vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled upoutá vzhled a černá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Co se montáže týče, jsou vyrobeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do kuchyně. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které jsou 175 mm na výšku a 80 mm na šířku. Významné parametry rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm černá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o látkové rolety den a noc Rolety doplňuje černá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Rozměry jsou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm černá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 120x230 cm šedá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 60x120 cm šedá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 60x120 cm šedá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 120 × 60 mm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní otravný sluneční svit přes den a udrží vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled zajisté zaujme design a šedá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Co se týče montáže, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do kuchyně. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které jsou 120 mm na výšku a 60 mm na šířku. Rozhodující funkce rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 60x120 cm šedá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o látkové rolety den a noc Rolety podtrhuje šedá barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rozměry jsou 120 × 60 mm K... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 60x120 cm šedá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 40x100 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm šedá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm šedá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 175 × 80 mm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové okenní rolety den a noc SHUMEE odstíní nepříjemné sluneční paprsky přes den a udrží soukromí v domě. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a šedá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se týče montáže, jsou určeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do kuchyně. Důležitým kritériem při výběru jsou rozměry, které jsou 175 mm na výšku a 80 mm na šířku. Klíčové funkce rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm šedá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o látkové okenní rolety den a noc Rolety zdobí šedá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rozměry: 175 × 80 mm... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm šedá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 70x120 cm šedá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x175 cm šedá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x175 cm šedá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 175 × 120 mm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní otravné sluneční paprsky přes den a udrží soukromí v domě. U nabízeného produktu vás na první pohled upoutá vzhled a šedá barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Co se týče montáže, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do kuchyně. Podstatným kritériem jsou rozměry, které jsou 175 mm na výšku a 120 mm na šířku. Zajímavé vlastnosti rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x175 cm šedá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o látkové okenní rolety den a noc Rolety podtrhuje šedá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Rozměry: 175 × 120 mm Určeny k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x175 cm šedá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 40x100 cm bílá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 140x175 cm bílá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 140x175 cm bílá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 175 × 140 mm (V׊), montáž: na okno, barva: bílá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní nepříjemné sluneční paprsky přes den a ochrání vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se montáže týče, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do kuchyně. Důležitým kritériem při výběru jsou rozměry, které jsou 175 mm na výšku a 140 mm na šířku. Zajímavé přednosti rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 140x175 cm bílá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o látkové okenní rolety den a noc Rolety zdobí bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety můžete... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 140x175 cm bílá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 80x150 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 70x120 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 70x120 cm černá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 120 × 70 mm (V׊), montáž: na okno, barva: černá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní nepříjemné sluneční paprsky přes den a udrží soukromí v domě. U nabízeného produktu vás určitě zaujme jeho design a černá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se týče montáže, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do kuchyně. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které jsou 120 mm na výšku a 70 mm na šířku. Zajímavé funkce rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 70x120 cm černá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o látkové okenní rolety den a noc Rolety podtrhuje černá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Rozměry:... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 70x120 cm černá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 140x175 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 40x100 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 40x100 cm černá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 100 × 40 cm (V׊), montáž: na okno, barva: černá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní otravný sluneční svit přes den a ochrání vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled upoutá vzhled a černá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Co se montáže týče, jsou vyrobeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do kuchyně. Podstatným kritériem jsou rozměry, které činí 100 cm na výšku a 40 cm na šířku. Podstatné přednosti rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 40x100 cm černá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o látkové rolety den a noc Rolety podtrhuje černá barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rozměry: 100 ×... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 40x100 cm černá , Roleta den a noc / zebra / twinroll 40x100 cm šedá (240183)

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x175 cm bílá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x175 cm bílá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 175 × 120 mm (V׊), montáž: na okno, barva: bílá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní sluneční paprsky během dne a udrží soukromí v domě. U nabízeného typu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a bílá barva. Disponují snadným a spolehlivým manuálním ovládáním. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Co se týče montáže, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do kuchyně. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které jsou 175 mm na výšku a 120 mm na šířku. Nejdůležitější vlastnosti rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x175 cm bílá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o látkové rolety den a noc Rolety podtrhuje bílá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Rozměry: 175 × 120 mm... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x175 cm bílá , Roleta den a noc \ zebra \ twinroll 60x120 cm bílá (240190)

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x230 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x230 cm černá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 230 × 120 mm (V׊), montáž: na okno, barva: černá Látkové okenní rolety den a noc SHUMEE odstíní dotěrný sluneční svit během dne a ochrání vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a černá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se týče montáže, rolety je možné nainstalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do kuchyně. Podstatným kritériem jsou rozměry, které jsou 230 mm na výšku a 120 mm na šířku. Základní přednosti rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x230 cm černá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o látkové rolety den a noc Rolety tvoří černá barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rozměry: 230 × (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x230 cm černá , Roleta den a noc (zebra) 70 × 120 cm bílá (240194)

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 60x120 cm černá

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 60x120 cm černá
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, řetízkové, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 120 × 60 cm (V׊), montáž: na okno, barva: černá Látkové okenní rolety den a noc SHUMEE odstíní svit slunce přes den a udrží vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled zajisté zaujme design a černá barva. Mají jednoduché a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Co se montáže týče, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do kuchyně. Důležitým kritériem při výběru jsou rozměry, které jsou 120 cm na výšku a 60 cm na šířku. Podstatné parametry rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 60x120 cm černá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o látkové okenní rolety den a noc Rolety podtrhuje černá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rozměry jsou 120 × 60 cm K... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 60x120 cm černá , Egibi roleta den a noc šedá

Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 100x175 cm kávová (240213)

Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 100x175 cm kávová (240213)
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 1750 × 1000 mm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové okenní rolety den a noc SHUMEE odstíní nepříjemné sluneční paprsky přes den a udrží soukromí v domě. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a šedá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Co se týče montáže, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do kuchyně. Podstatným kritériem jsou rozměry, které jsou 1750 mm na výšku a 1000 mm na šířku. Významné funkce rolet Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 100x175 cm kávová Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o látkové okenní rolety den a noc Rolety tvoří šedá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 100x175 cm kávová (240213) , Egibi roleta den a noc bílá

Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 120x175 cm kávová (240217)

Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 120x175 cm kávová (240217)
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 1750 × 1200 mm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové okenní rolety den a noc SHUMEE odstíní dotěrný sluneční svit během dne a udrží vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled upoutá vzhled a šedá barva. Disponují snadným a spolehlivým manuálním ovládáním. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Co se montáže týče, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do kuchyně. Podstatným kritériem jsou rozměry, které činí 1750 mm na výšku a 1200 mm na šířku. Významné přednosti rolet Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 120x175 cm kávová Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o látkové okenní rolety den a noc Rolety doplňuje šedá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rozměry jsou 1750 × 1200 mm Vhodné k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 120x175 cm kávová (240217) , Smart den a noc (8595558300747)

Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 140x175 cm šedá (240223)

Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 140x175 cm šedá (240223)
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 1750 × 1400 mm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní sluneční paprsky během dne a udrží soukromí v domě. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a šedá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Co se montáže týče, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do kuchyně. Důležitým kritériem při výběru jsou rozměry, které činí 1750 mm na výšku a 1400 mm na šířku. Klíčové přednosti rolet Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 140x175 cm šedá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o látkové okenní rolety den a noc Rolety doplňuje šedá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rozměry: 1750 × 1400 mm K instalaci... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 140x175 cm šedá (240223)

Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 90x150 cm černá (240208)

Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 90x150 cm černá (240208)
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 1500 × 900 mm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní svit slunce přes den a udrží soukromí v domě. U nabízeného typu vás na první pohled zajisté zaujme design a šedá barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se montáže týče, jsou vyrobeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do kuchyně. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které činí 1500 mm na výšku a 900 mm na šířku. Významné přednosti rolet Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 90x150 cm černá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o látkové okenní rolety den a noc Rolety podtrhuje šedá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Rozměry: 1500 × 900 mm K montáži přímo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 90x150 cm černá (240208)

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm šedá (240199)

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm šedá (240199)
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 1500 × 800 mm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové okenní rolety den a noc SHUMEE odstíní nepříjemné sluneční paprsky v průběhu dne a ochrání vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled zajisté zaujme design a šedá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Co se montáže týče, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do kuchyně. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které činí 1500 mm na výšku a 800 mm na šířku. Významné parametry rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm šedá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o látkové okenní rolety den a noc Rolety doplňuje šedá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rozměry jsou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm šedá (240199)

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 60x120 cm bílá (240190)

Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 60x120 cm bílá (240190)
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 1200 × 600 mm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní sluneční svit přes den a udrží soukromí v domě. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a šedá barva. Mají jednoduché a spolehlivé manuální ovládání. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Co se týče montáže, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do kuchyně. Podstatným kritériem jsou rozměry, které jsou 1200 mm na výšku a 600 mm na šířku. Významné funkce rolet Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 60x120 cm bílá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o látkové rolety den a noc Rolety zdobí šedá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rozměry: 1200 × 600 mm Vhodné k instalaci přímo na okno... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 60x120 cm bílá (240190)

Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 40x100 cm šedá (240183)

Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 40x100 cm šedá (240183)
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 1000 × 400 mm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní nepříjemné sluneční paprsky přes den a udrží soukromí v domě. U nabízeného produktu vás na první pohled zajisté zaujme design a šedá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se montáže týče, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do kuchyně. Podstatným kritériem jsou rozměry, které činí 1000 mm na výšku a 400 mm na šířku. Podstatné parametry rolet Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 40x100 cm šedá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o látkové rolety den a noc Rolety zdobí šedá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Rozměry... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 40x100 cm šedá (240183)

Roleta den a noc (zebra) 70 × 120 cm bílá (240194)

Roleta den a noc (zebra) 70 × 120 cm bílá (240194)
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 1200 × 700 mm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní otravné sluneční paprsky přes den a udrží soukromí v domě. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a šedá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se týče montáže, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do kuchyně. Podstatným kritériem jsou rozměry, které činí 1200 mm na výšku a 700 mm na šířku. Nejdůležitější parametry rolet Roleta den a noc (zebra) 70 × 120 cm bílá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o látkové okenní rolety den a noc Rolety tvoří šedá barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rozměry: 1200 × 700 mm Určeny k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc (zebra) 70 × 120 cm bílá (240194)

Egibi Roleta DEN a NOC šedá

Egibi Roleta DEN a NOC šedá
Detail

Rolety DEN A NOC jsou elegantním řešením vašeho soukromí v noci a stíněním ve dne. Rolety vynikají prémiovou kvalitou tkanin a luxusním vzhledem. Roleta funguje na principu dvou překrývajících se vrstev, kde se střídají průhledné a neprůhledné vodorovné pruhy. Platí zde, že čím světlejší barva, tím více světla. Montáž rolety DEN A NOC je velmi jednoduchá, bez potřeby vrtání do rámu okna. Jednoduše se zavěsí na okenní křídlo. V ovládacím mechanismu jsou i otvory pro možnost montáže do zdi, nebo stropu. Ovládání pomocí řetízkového mechanismu se umístí dle potřeby na levou, nebo pravou stranu rolety. Tkaniny v řadě DEN A NOC částečně propouští světlo – nejsou zcela zatemňující. Šíře průhledných pruhů je 5,5 cm a plných pruhů 7,5 cm. (4home.cz)

Podobné produkty ako Egibi Roleta DEN a NOC šedá

DEN A NOC

DEN A NOC
Detail

Vermione ALFA + Vermione BETA Velmi oblíbená kombinace krémů Vermione Alfa a Vermione Beta nejen u žen. (vermione.cz)

Podobné produkty ako DEN A NOC

Smart Den a noc (8595558300747)

Smart Den a noc (8595558300747)
Detail

Společenská hra - vhodné od 1,5 roku Den a noc je jedinečně zpracovaná logická hra pro jednoho hráče, plná zábavy a možnosti rozvoje. Je vyrobena ze dřeva a je krásně barevná. Děti se učí barvy a tvary při stavbě figurek veselých panáčků, stromů, domečku a dalších věcí. Den a noc je zároveň hra, hlavolam i hračka, která rozvíjí logické myšlení, prostorovou představivost a schopnost koncentrace dětí. Mimo to přinese Vašemu dítěti hodiny kvalitní zábavy. Stejně jako následuje den po noci, následují v této hře náročnější rébusy až po těch jednodušších. Hra den a noc obsahuje 48 různých zadání ve čtyřech úrovních obtížnosti. Nejjednodušší úlohy zvládnou i opravdu malé děti, proto je hra určena pro děti již od dvou let.Parametry a specifikace:Počet hráčů:1Doporučený věk:2-5 letHračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. (alza.cz)

Podobné produkty ako Smart Den a noc (8595558300747)

Závěsový panel, Den a noc 50 x 240 cm šedá

Závěsový panel, Den a noc 50 x 240 cm šedá
Detail

Závěsový panel, Den a noc 50 x 240 cm šedá Závěsový panel "Den a noc" je dekoračním prvkem v místnosti. Skvělé se hodí k francouzským oknům, terasovým dveřím a také jako dělící díl mezi místnostmi a různými kouty. Působí moderním dojmem a v místnosti vytvoří luxusní atmosféru. Panely se pověsí provlečením garnýže přes tunýlek nebo klasicky na žabky. Součásti balení není kovový háček ani plastové závaží! Materiál: 100 % polyester žakárový Možnost praní v pračce Cena je za 1 ks Rozměr jednoho panelu: 50 x 240 cm Barevné varianty: bílá, šedá, černá Záclony » Závěsové panely » Závěsový panel, Den a noc 50 x 240 cm šedá (dekortextil.cz)

Podobné produkty ako Závěsový panel, Den a noc 50 x 240 cm šedá

Závěsový panel, Den a noc 50 x 240 cm bílá

Závěsový panel, Den a noc 50 x 240 cm bílá
Detail

Závěsový panel, Den a noc 50 x 240 cm bílá Závěsový panel "Den a noc" je dekoračním prvkem v místnosti. Skvělé se hodí k francouzským oknům, terasovým dveřím a také jako dělící díl mezi místnostmi a různými kouty. Působí moderním dojmem a v místnosti vytvoří luxusní atmosféru. Panely se pověsí provlečením garnýže přes tunýlek nebo klasicky na žabky. Součásti balení není kovový háček ani plastové závaží! Materiál: 100 % polyester žakárový Možnost praní v pračce Cena je za 1 ks Rozměr jednoho panelu: 50 x 240 cm Barevné varianty: bílá, šedá, černá Záclony » Závěsové panely » Závěsový panel, Den a noc 50 x 240 cm bílá (dekortextil.cz)

Podobné produkty ako Závěsový panel, Den a noc 50 x 240 cm bílá

Závěsový panel, Den a noc 50 x 240 cm černá

Závěsový panel, Den a noc 50 x 240 cm černá
Detail

Závěsový panel, Den a noc 50 x 240 cm černá Závěsový panel "Den a noc" je dekoračním prvkem v místnosti. Skvělé se hodí k francouzským oknům, terasovým dveřím a také jako dělící díl mezi místnostmi a různými kouty. Působí moderním dojmem a v místnosti vytvoří luxusní atmosféru. Panely se pověsí provlečením garnýže přes tunýlek nebo klasicky na žabky. Součásti balení není kovový háček ani plastové závaží! Materiál: 100 % polyester žakárový Možnost praní v pračce Cena je za 1 ks Rozměr jednoho panelu: 50 x 240 cm Barevné varianty: bílá, šedá, černá Záclony » Závěsové panely » Závěsový panel, Den a noc 50 x 240 cm černá (dekortextil.cz)

Podobné produkty ako Závěsový panel, Den a noc 50 x 240 cm černá

Forbyt Japonská stěna Den a noc šedá, 50 x 240 cm

Forbyt Japonská stěna Den a noc šedá, 50 x 240 cm
Detail

Závěsový panel pro zastínění oken na způsob japonských stěn se skvěle hodí do moderních interiérů. Tento dekorační prvek se používá i jako dělící díl mezi místnostmi a různými kouty. Pro získání maximálního efektu se používá kombinaci více barev. Stěna má nahoře i dole tunýlky, vrchní slouží k nasazení na garnýž nebo navlečení drátěného tunýlku pro snadné zavěšení. Panely se pověsí provlečením garnýže přes tunýlek nebo klasicky na žabky. Součásti balení není kovový háček ani plastové závaží!Japonská stěna se nesmí sušit v sušičce, bělit ani čistít chemickými prostředky. Je možné žehlit. (4home.cz)

Podobné produkty ako Forbyt Japonská stěna Den a noc šedá, 50 x 240 cm

Forbyt Japonská stěna Den a noc bílá, 50 x 240 cm

Forbyt Japonská stěna Den a noc bílá, 50 x 240 cm
Detail

Závěsový panel pro zastínění oken na způsob japonských stěn se skvěle hodí do moderních interiérů. Tento dekorační prvek se používá i jako dělící díl mezi místnostmi a různými kouty. Pro získání maximálního efektu se používá kombinaci více barev. Stěna má nahoře i dole tunýlky, vrchní slouží k nasazení na garnýž nebo navlečení drátěného tunýlku pro snadné zavěšení. Panely se pověsí provlečením garnýže přes tunýlek nebo klasicky na žabky. Součásti balení není kovový háček ani plastové závaží! Japonská stěna se nesmí sušit v sušičce, bělit ani čistít chemickými prostředky. Je možné žehlit. (4home.cz)

Podobné produkty ako Forbyt Japonská stěna Den a noc bílá, 50 x 240 cm

Hydratační gel na den a noc Hydra Végétal

Hydratační gel na den a noc Hydra Végétal
Detail

Hydratační gel na den a noc Hydra Végétal přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 329.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Hydratační gel na den a noc Hydra Végétal

Hydratační péče na den a noc Hydra Végétal

Hydratační péče na den a noc Hydra Végétal
Detail

Hydratační péče na den a noc Hydra Végétal přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 329.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Hydratační péče na den a noc Hydra Végétal

Puzzle Den a noc: Benátky 1000 dílků (4001504599065)

Puzzle Den a noc: Benátky 1000 dílků (4001504599065)
Detail

Puzzle - patří mezi náročnější, 1000 dílků v balení, téma Státy/Města, vhodné od 14 let Puzzle a jeho skládání podporuje logické myšlení, a navíc pomáhá zkrátit volné chvíle. I přes různé modifikace se princip nemění, a tak může tato aktivita bavit po generace. Kvalitní puzzle Schmidt je určeno od 14 let. V balení vás čeká 1000 dílků, jejichž skládání bude výzvou pro trpělivější hráče. Nabízené puzzle vám každým komponentem odkrývá kousek svého vzoru. Zásadní vlastnosti puzzle Puzzle Den a noc: Benátky 1000 dílků Puzzle rozvíjí jemnou motoriku, koncentraci i představivost Jeho skládání uklidňuje a je dobrým prostředkem k relaxaci Zajímavé puzzle Schmidt je svým motivem ideální pro děti od 14 let Téma: státy/města V balení celkem naleznete 1000 dílků Spadá mezi klasické puzzle, které jen tak nezestárne (alza.cz)

Podobné produkty ako Puzzle Den a noc: Benátky 1000 dílků (4001504599065)

Schmidt Puzzle Den a noc 2000 dílků (4001504582395)

Schmidt Puzzle Den a noc 2000 dílků (4001504582395)
Detail

Puzzle - patří mezi náročnější, 2000 dílků v balení, téma Státy/Města, vhodné od 12 let Skládání puzzle je příjemnou rodinnou činností, při které dochází k rozvoji logického myšlení. Jedná se o aktivitu, která ani po letech nestárne a stále si najde své nadšence, a to mezi dětmi i dospělými. Kvalitní puzzle Schmidt je vhodné od 12 let. V balení vás čeká 2000 dílků, jejichž skládání bude výzvou pro trpělivější hráče. Nabízené puzzle motivuje k jeho složení poutavým výsledným obrázkem.. Pro jeho vytvoření byl použit materiál, kterým je karton. Zásadní vlastnosti puzzle Schmidt Puzzle Den a noc 2000 dílků Puzzle se skvěle hodí pro rozvíjení jemné motoriky, představivosti a koncentrace Skládání puzzle umožňuje relaxovat Zajímavé puzzle Schmidt se perfektně hodí pro děti od 12 let Téma: státy/města Puzzle obsahuje celkem 2000 dílků Spadá mezi klasické puzzle, které patří mezi nestárnoucí klasiku K jeho výrobě slouží karton (alza.cz)

Podobné produkty ako Schmidt Puzzle Den a noc 2000 dílků (4001504582395)

Puzzle Den a noc: Island 1000 dílků (4001504599089)

Puzzle Den a noc: Island 1000 dílků (4001504599089)
Detail

Puzzle - patří mezi náročnější, 1000 dílků v balení, téma příroda, vhodné od 14 let Skládání puzzle je příjemnou rodinnou činností, při které dochází k rozvoji logického myšlení. Díky jednoduchému principu dokáže dlouho zabavit jak děti, tak dospělé. Kvalitní puzzle Schmidt je určeno od 14 let. V balení vás čeká 1000 dílků, jejichž skládání bude výzvou pro trpělivější hráče. Nabízené puzzle vám každým komponentem odkrývá kousek svého vzoru. Zásadní přednosti puzzle Puzzle Den a noc: Island 1000 dílků Puzzle pomáhá procvičit koncentraci, jemnou motoriku i představivost Jeho skládání navíc přispívá k relaxaci Zajímavé puzzle Schmidt je vhodné pro děti od 14 let Téma: příroda V balení celkem naleznete 1000 dílků Řadí se mezi klasické puzzle, které zná zajisté každý (alza.cz)

Podobné produkty ako Puzzle Den a noc: Island 1000 dílků (4001504599089)

Puzzle Den a noc: New York 1000 dílků (4001504599058)

Puzzle Den a noc: New York 1000 dílků (4001504599058)
Detail

Puzzle - patří mezi náročnější, 1000 dílků v balení, téma Státy/Města, vhodné od 14 let Dlouhé zimní večery lze zkrátit skládáním puzzle. Jedná se o aktivitu, která ani po letech nestárne a stále si najde své nadšence, a to mezi dětmi i dospělými. Kvalitní puzzle Schmidt bude vhodné od 14 let. V balení se nachází 1000 dílků, k jejichž složení už je zapotřebí více trpělivosti. Nabízené puzzle motivuje k jeho složení poutavým výsledným obrázkem.. Pro jeho výrobu byl zvolen materiál, kterým je papír. Zásadní vlastnosti puzzle Puzzle Den a noc: New York 1000 dílků Puzzle skvěle procvičí jemnou motoriku, koncentraci a představivost Jeho skládání navíc přispívá k relaxaci Zajímavé puzzle Schmidt je svým motivem vhodné pro děti od 14 let Téma: státy/města Puzzle obsahuje celkem 1000 dílků Řadí se mezi klasické puzzle, které zná zajisté každý K jeho výrobě slouží papír (alza.cz)

Podobné produkty ako Puzzle Den a noc: New York 1000 dílků (4001504599058)
Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 50x100 cm kávová (240189), Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 50x100 cm černá, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 70x120 cm kávová, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 40x100 cm kávová, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm kávová, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm kávová, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 50x100 cm šedá (240187), Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 100x175 cm kávová (240213), Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 120x175 cm kávová (240217), Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm černá, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x175 cm bílá, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 60x120 cm černá, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 100x175 cm bílá, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x230 cm černá, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x175 cm černá, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 90x150 cm šedá, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm bílá, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x175 cm bílá, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 120x230 cm šedá, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 40x100 cm černá, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 70x120 cm šedá, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 40x100 cm bílá, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 80x150 cm černá, Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 140x175 cm černá, Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 40x100 cm šedá (240183), Roleta den a noc \ Zebra \ Twinroll 60x120 cm bílá (240190), Roleta den a noc (zebra) 70 × 120 cm bílá (240194), Egibi Roleta DEN a NOC šedá, Egibi Roleta DEN a NOC bílá, Smart Den a noc (8595558300747)