Rigum porsche cayenne (5848x12)

Produkt Rigum porsche cayenne (5848x12) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Rigum porsche cayenne (5848x12) upraviť a produkt hľadať znova.

RIGUM Porsche CAYENNE (5848X12)

RIGUM Porsche CAYENNE (5848X12)
Detail

Autokoberce - gumové, 2D profil, sada obsahuje 4 ks Přemýšlíte, jak udržet podlahu vašeho auta v čistotě? Zvolte pro svůj vůz kvalitní koberce RIGUM. Nejužitečnější budou v sychravém počasí, kdy je všude spousta nečistot. Zabraňují také působení zimní soli, která zůstává na botách. Tyto gumové autokoberce nejsou náročné na údržbu a dají se snadno omýt. Jejich 2D profilace dovolí koberec jednoduše vyjmout a vysypat. Balení tvoří 4 ks autokoberců. Barva koberečků je černá. Hlavní vlastnosti produktu RIGUM Porsche CAYENNE Gumové autokoberce RIGUM není třeba vysávat Spolehlivě ochrání podlahu vašeho auta před nečistotami, vodou, sněhem i blátem Nabízené koberečky do auta mají 2D provedení pro snadné vysypávání nečistot V balení najdete 4 ks autokoberečků Černá barva Kompatibilita: Výrobce: PORSCHE a VW Model: CAYENNE (92A) (SUV) [06/10-] a TOUAREG (7P5) (SUV) [01/10-] (alza.cz)

Podobné produkty ako RIGUM Porsche CAYENNE (5848X12) , Rigum porsche cayenne (5848x12)

RIGUM Porsche CAYENNE (5846X12)

RIGUM Porsche CAYENNE (5846X12)
Detail

Autokoberce - gumové, 2D profil, sada obsahuje 4 ks Rádi byste udrželi podlahu vašeho auta čistou? Vybavte svůj vůz kvalitními koberci RIGUM. Jejich přítomnost oceníte zejména v zimě a pochmurném počasí, kdy je všude plno bláta a nečistot. Zároveň chrání interiér proti působení agresivní zimní soli, která zůstává na obuvi. Tyto gumové autokoberce nevyžadují téměř žádnou údržbu a velmi snadno je vyčistíte. Díky 2D profilaci z nich snadno vyklepete nečistoty. V balení najdete 4 ks autokoberců. Barva koberečků je černá. Hlavní vlastnosti produktu RIGUM Porsche CAYENNE Gumové autokoberce RIGUM mají praktický design Dokonale chrání podlahu vašeho vozu před nečistotami Nabízené koberečky do auta jsou vyrobeny ve 2D provedení pro snadnou omyvatelnost Balení tvoří 4 ks autokoberečků Černá barva Kompatibilita: Výrobce: PORSCHE a VW Model: CAYENNE (9PA) (SUV) [09/02-09/10] a TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (SUV) [10/02-05/10] (alza.cz)

Podobné produkty ako RIGUM Porsche CAYENNE (5846X12) , Rigum porsche cayenne (5846x12)

Gumová vana do kufru Rigum Porsche Cayenne 2017-

Gumová vana do kufru Rigum Porsche Cayenne 2017-
Detail

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Porsche Cayenne. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné. Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Rigum Porsche Cayenne 2017- , Novline koberce do auta porsche cayenne 2017- (4610031605783)

Gumová vana do kufru Rigum Porsche Cayenne 2017-

Gumová vana do kufru Rigum Porsche Cayenne 2017-
Detail

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Porsche Cayenne. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné. Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Rigum Porsche Cayenne 2017- , Thule pro porsche cayenne coupé, 5-dr suv, 2019-> (thk11416)

Gumové autokoberce Novline Porsche Cayenne 2017-

Gumové autokoberce Novline Porsche Cayenne 2017-
Detail

Gumové autokoberce Novline pro vůz Porsche Cayenne mají zvýšený okraj (3cm) po celém obvodu a spolehlivě zabraňují pronikání nečistot do interiéru automobilu. Zvýšený okraj ocení řidiči především v deštivém podzimním počasí. V zimě gumové autokoberce zadržují z bot odtávající sníh a na jaře během oblevy chrání původní podlahu vozu před blátem.Speciálně navržený protiskluzový povrch zaručuje pohodlí a komfort při řízení vozu. Autokoberce Novline mají moderní design a nejpřesnější střih ze všech značek autokoberců v našem sortimentu. Dokonale pasují do konkrétního modelu auta. Navíc součástí každé sady autokoberců jsou zpravidla originální fixace, kterými jednotliví výrobci automobilů ve většině případů osazují podlahu u řidiče a spolujezdce. Díky speciální technologii výroby z inovativních polymerových materiálů jsou velmi odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu. Zachovávají si svoji elastičnost v rozmezí teplot -50°C až +50°C a jsou odolné vůči UV záření. Autokoberce neblednou účinkem UV záření.Dokonale přesný střih a zvýšený okraj (3cm). To jsou vlastnosti, díky kterým autokoberce Novline dokonale chrání interiér auta. Většina sad autokoberců obsahuje tzv. cross-piece, což je koberec přes středový tunel mezi zadními sedačkami (viz. fotogalerie). Cross-piece je zpravidla součástí zadního levého autokoberce a pravým se pouze překryje. Tento způsob upevnění maximálně ulehčuje manipulaci se zadními autokoberci včetně jejich vyklepávání. Dále téměř všechny levé přední autokoberce Novline mají integrovaný kryt podběhu. Ten chrání čalounění podběhu před nečistotami v případě, že si řidič během jízdy na podběh odkládá nohu.Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Novline liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.Jestliže zakoupíte gumové autokoberce nebo gumovou vanu do kufru značky Novline, může být v některých případech produkt označen jako Element. Nemusíte se však bát. I když jsou autokoberce nebo vana do kufru označené jako Element, jedná se skutečně o výrobky Novline. Proč tomu tak je vysvětlujeme v tomto článku. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumové autokoberce Novline Porsche Cayenne 2017- , Kjust sada 4ks tašek pro porsche cayenne coupe 2019+ (7033014)

Gumové autokoberce Stingray Porsche Cayenne 2017-

Gumové autokoberce Stingray Porsche Cayenne 2017-
Detail

Gumové autokoberce Stingray pro Porsche Cayenne mají zvýšený okraj (3cm) po celém obvodu a spolehlivě zabraňují pronikání nečistot do interiéru automobilu. Zvýšený okraj ocení řidiči především v deštivém podzimním počasí. V zimě gumové autokoberce zadržují z bot odtávající sníh a na jaře během oblevy chrání původní podlahu vozu před blátem. Od ostatních značek se autokoberce Stingray odlišují především povrchem, který má originální design imitující texturu kůže.Autokoberce Stingray skvěle chrání interiér! Zmíněný zvýšený okraj brání znečištění čalounění okolo podlahy auta. Koberec přes středový tunel oceníte pokaždé, když vezete někoho na zadních sedačkách. Kryt podběhu u autokoberce řidiče chrání čalounění před nečistotami v případě, že si řidič během jízdy na podběh odkládá nohu. Autokoberec řidiče je provedený v trojrozměrném 3D designu, kdy je kryt podběhu s autokobercem spojený i pod pedály. Nečistoty se tak pod kryt podběhu nedostanou ani ze strany. Díky těmto vlastnostem autokoberce Stingray dokonale chrání interiér auta.Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Stingray liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumové autokoberce Stingray Porsche Cayenne 2017- , Kjust sada tašek aero 5ks pro porsche cayenne 2002-2010 (7033012)

Gumové autokoberce Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2017-

Gumové autokoberce Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2017-
Detail

Gumové autokoberce pro vůz Porsche Cayenne mají zvýšený okraj po celém obvodu. Výška okraje je cca 3 cm a zabraňuje tak pronikání nečistot do interiéru automobilu. Zvýšený okraj oceníte především v deštivém podzimním počasí. V zimě gumové autokoberce zadržují z bot odtávající sníh a agresivní sůl. Na jaře pak chrání původní podlahu vozu před blátem během oblevy. Protiskluzová úprava povrchu autokoberců zaručuje kvalitní podmínky při řízení vozu. Střih autokoberců přesně odpovídá interiéru vozu (Porsche Cayenne).Autokoberce REZAW-PLAST jsou vyráběny ze syntetického kaučuku a jsou odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu. Díky speciální technologii výroby si zachovávají svoji elastičnost v rozmezí teplot -40°C až +110°C.Originální fixace nejsou součástí autokoberců Rezaw-Plast. Výrobce však přidává zvlášť ke každé sadě univerzální fixace. Zvlášť z toho důvodu, abyste měli možnost se rozhodnout, jestli v autokobercích fixace chcete nebo ne. Pokud ano, fixace lze velmi jednoduše nainstalovat do vyznačených míst na autokoberci. Každá sada obsahuje 4 univerzální fixace do autokoberců a 4 plastové šrouby do podlahy vozu pro upevnění předních koberců. Pokud byste chtěli zafixovat také autokoberce zadní, je třeba dodatečně zakoupit 4 ks univerzálních fixací. Jestliže je podlaha Vašeho auta z výroby opatřena originálními fixačními trny, doporučujeme k autokobercům Rezaw-Plast dokoupit také originální fixace.Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumové autokoberce Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2017- , Thule pro porsche cayenne, 5-dr suv s integrovanými podélníky, 2018-> (thk11662)

Ofuky oken Porsche Cayenne 2002-2010 (přední)

Ofuky oken Porsche Cayenne 2002-2010 (přední)
Detail

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny. Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky ani obtížný hmyz. Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná. Ofuky ocení také kuřáci. Při odklepávání popelu z okna padá popel ven na vozovku a ne zpět do auta. Ať už vlastníte auto Porsche Cayenne nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin. Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení. Obsah sady 2 ofuky na přední dveře 2 ofuky na zadní dveře 8 vymezovacích plíšků obrázkový návod montáže (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Ofuky oken Porsche Cayenne 2002-2010 (přední) , Tpms cub porsche cayenne 955 - 9pa 12/2002 - 12/2006 [s] (7403s720)

Ofuky oken Porsche Cayenne 2010-2017 (přední)

Ofuky oken Porsche Cayenne 2010-2017 (přední)
Detail

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny. Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky ani obtížný hmyz. Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná. Ofuky ocení také kuřáci. Při odklepávání popelu z okna padá popel ven na vozovku a ne zpět do auta. Ať už vlastníte auto Porsche Cayenne nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin. Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení. Obsah sady 2 ofuky na přední dveře 2 ofuky na zadní dveře 8 vymezovacích plíšků obrázkový návod montáže (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Ofuky oken Porsche Cayenne 2010-2017 (přední) , Thule pro porsche cayenne, 5-dr suv s integrovanými podélníky, 2018-> (thk11749)

BBurago 1:24 Porsche Cayenne Turbo žlutá

Detail

Kovový model luxusního auta Porsche Cayenne Turbo v měřítku 1:24. Model se vyznačuje detailním propracováním. Karosérie je vyrobena z kovu s plastovými doplňky. Krásný model nejen pro sběratele. (mall.cz)

Podobné produkty ako BBurago 1:24 Porsche Cayenne Turbo žlutá , Tpms cub porsche cayenne 958-92a 01/2011 - 07/2014 [s] (7405s720)

Ochranná plachta na auto Porsche Cayenne 2017-

Ochranná plachta na auto Porsche Cayenne 2017-
Detail

Ochranná plachta chrání vaše auto před nečistotami a nepříznivými povětrnostními podmínkami po celý rok. Díky třívrstvému složení s paropropustnou membránou poskytuje plachta během deště až 100% ochranu proti vodě a během vyšších teplot dovoluje odvádět vlhkost, která se kondenzuje pod plachtou. Plachta je určena pro konkrétní model auta s konkrétním typem karoserie (hb, sedan, combi, SUV, MPV, dodávka apod.). Díky tomu na auto dobře pasuje a její instalace je velmi snadná a rychlá. K autu se plachta upevňuje stažením vázacího provazu podél obvodu auta. Vázací provaz je umístěný ve spodní části plachty. Materiál: 100% Polyester Přibližné rozměry: délka 450-510cm, výška 150-160cm deštěm poškrábáním korozí vyblednutím ztrátou lesku sluncem prachem pylem ptačím trusem lístky ze stromů šťávami ze stromů sněhem námrazou (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Ochranná plachta na auto Porsche Cayenne 2017- , Thule pro porsche cayenne, 5-dr suv s integrovanými podélníky, 2018-> (thk11778)

Gumové autokoberce Stingray Porsche Cayenne 2010-2017

Gumové autokoberce Stingray Porsche Cayenne 2010-2017
Detail

Gumové autokoberce Stingray pro Porsche Cayenne mají zvýšený okraj (3cm) po celém obvodu a spolehlivě zabraňují pronikání nečistot do interiéru automobilu. Zvýšený okraj ocení řidiči především v deštivém podzimním počasí. V zimě gumové autokoberce zadržují z bot odtávající sníh a na jaře během oblevy chrání původní podlahu vozu před blátem. Od ostatních značek se autokoberce Stingray odlišují především povrchem, který má originální design imitující texturu kůže.Autokoberce Stingray skvěle chrání interiér! Zmíněný zvýšený okraj brání znečištění čalounění okolo podlahy auta. Koberec přes středový tunel oceníte pokaždé, když vezete někoho na zadních sedačkách. Kryt podběhu u autokoberce řidiče chrání čalounění před nečistotami v případě, že si řidič během jízdy na podběh odkládá nohu. Autokoberec řidiče je provedený v trojrozměrném 3D designu, kdy je kryt podběhu s autokobercem spojený i pod pedály. Nečistoty se tak pod kryt podběhu nedostanou ani ze strany. Díky těmto vlastnostem autokoberce Stingray dokonale chrání interiér auta.Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Stingray liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumové autokoberce Stingray Porsche Cayenne 2010-2017 , Thule pro porsche cayenne, 5-dr suv s integrovanými podélníky, 2018-> (thk11633)

Gumové autokoberce Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2002-2010

Gumové autokoberce Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2002-2010
Detail

Gumové autokoberce pro vůz Porsche Cayenne mají zvýšený okraj po celém obvodu. Výška okraje je cca 3 cm a zabraňuje tak pronikání nečistot do interiéru automobilu. Zvýšený okraj oceníte především v deštivém podzimním počasí. V zimě gumové autokoberce zadržují z bot odtávající sníh a agresivní sůl. Na jaře pak chrání původní podlahu vozu před blátem během oblevy. Protiskluzová úprava povrchu autokoberců zaručuje kvalitní podmínky při řízení vozu. Střih autokoberců přesně odpovídá interiéru vozu (Porsche Cayenne).Autokoberce REZAW-PLAST jsou vyráběny ze syntetického kaučuku a jsou odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu. Díky speciální technologii výroby si zachovávají svoji elastičnost v rozmezí teplot -40°C až +110°C.Originální fixace nejsou součástí autokoberců Rezaw-Plast. Výrobce však přidává zvlášť ke každé sadě univerzální fixace. Zvlášť z toho důvodu, abyste měli možnost se rozhodnout, jestli v autokobercích fixace chcete nebo ne. Pokud ano, fixace lze velmi jednoduše nainstalovat do vyznačených míst na autokoberci. Každá sada obsahuje 4 univerzální fixace do autokoberců a 4 plastové šrouby do podlahy vozu pro upevnění předních koberců. Pokud byste chtěli zafixovat také autokoberce zadní, je třeba dodatečně zakoupit 4 ks univerzálních fixací. Jestliže je podlaha Vašeho auta z výroby opatřena originálními fixačními trny, doporučujeme k autokobercům Rezaw-Plast dokoupit také originální fixace.Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumové autokoberce Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2002-2010 , Rezaw-plast, gumové koberce se zvýšeným okrajem, porsche cayenne, 2002-2010 (97.200105)

Ofuky oken Porsche Cayenne 2010-2017 (4 díly)

Ofuky oken Porsche Cayenne 2010-2017 (4 díly)
Detail

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny. Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky ani obtížný hmyz. Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná. Ofuky ocení také kuřáci. Při odklepávání popelu z okna padá popel ven na vozovku a ne zpět do auta. Ať už vlastníte auto Porsche Cayenne nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin. Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení. Obsah sady 2 ofuky na přední dveře 2 ofuky na zadní dveře 8 vymezovacích plíšků obrázkový návod montáže (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Ofuky oken Porsche Cayenne 2010-2017 (4 díly) , Thule pro porsche cayenne, 5-dr suv s integrovanými podélníky, 2018-> (thk11691)

Gumové autokoberce Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2010-2017

Gumové autokoberce Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2010-2017
Detail

Gumové autokoberce pro vůz Porsche Cayenne mají zvýšený okraj po celém obvodu. Výška okraje je cca 3 cm a zabraňuje tak pronikání nečistot do interiéru automobilu. Zvýšený okraj oceníte především v deštivém podzimním počasí. V zimě gumové autokoberce zadržují z bot odtávající sníh a agresivní sůl. Na jaře pak chrání původní podlahu vozu před blátem během oblevy. Protiskluzová úprava povrchu autokoberců zaručuje kvalitní podmínky při řízení vozu. Střih autokoberců přesně odpovídá interiéru vozu (Porsche Cayenne).Autokoberce REZAW-PLAST jsou vyráběny ze syntetického kaučuku a jsou odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu. Díky speciální technologii výroby si zachovávají svoji elastičnost v rozmezí teplot -40°C až +110°C.Originální fixace nejsou součástí autokoberců Rezaw-Plast. Výrobce však přidává zvlášť ke každé sadě univerzální fixace. Zvlášť z toho důvodu, abyste měli možnost se rozhodnout, jestli v autokobercích fixace chcete nebo ne. Pokud ano, fixace lze velmi jednoduše nainstalovat do vyznačených míst na autokoberci. Každá sada obsahuje 4 univerzální fixace do autokoberců a 4 plastové šrouby do podlahy vozu pro upevnění předních koberců. Pokud byste chtěli zafixovat také autokoberce zadní, je třeba dodatečně zakoupit 4 ks univerzálních fixací. Jestliže je podlaha Vašeho auta z výroby opatřena originálními fixačními trny, doporučujeme k autokobercům Rezaw-Plast dokoupit také originální fixace.Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumové autokoberce Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2010-2017 , Thule pro porsche cayenne, 5-dr suv s podélnými nosiči 2010->2017 (thk13009)

Gumová vana do kufru Novline Porsche Cayenne 2017-

Gumová vana do kufru Novline Porsche Cayenne 2017-
Detail

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Porsche Cayenne. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Novline mají zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. Vany se dále vyznačují nejpřesnějším střihem z celého našeho sortimentu van do kufru.Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Díky technologii výroby z inovativních polymerových materiálů (TPE) jsou vany do kufru značky Novline velmi odolné vůči opotřebení a zároveň si zachovávají svoji elastičnost a to až do rozmezí teplot -50°C až +50°C. Vany jsou odolné vůči UV záření a při vystavení slunečním paprskům neblednou. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Novline liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.Jestliže zakoupíte gumové autokoberce nebo gumovou vanu do kufru značky Novline, může být v některých případech produkt označen jako Element. Nemusíte se však bát. I když jsou autokoberce nebo vana do kufru označené jako Element, jedná se skutečně o výrobky Novline. Proč tomu tak je vysvětlujeme v tomto článku. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Novline Porsche Cayenne 2017- , Thule pro porsche cayenne, 5-dr suv s podélnými nosiči 2010->2017 (thk12724)

Ofuky oken Porsche Cayenne 2002-2010 (4 díly)

Ofuky oken Porsche Cayenne 2002-2010 (4 díly)
Detail

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny. Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky ani obtížný hmyz. Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná. Ofuky ocení také kuřáci. Při odklepávání popelu z okna padá popel ven na vozovku a ne zpět do auta. Ať už vlastníte auto Porsche Cayenne nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin. Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení. Obsah sady 2 ofuky na přední dveře 2 ofuky na zadní dveře 8 vymezovacích plíšků obrázkový návod montáže (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Ofuky oken Porsche Cayenne 2002-2010 (4 díly) , Aci porsche cayenne 10-15 gumová vložka černá do kufru s protiskluzovou úpravou (7405x02a)

Ochranná plachta na auto Porsche Cayenne 2002-2010

Ochranná plachta na auto Porsche Cayenne 2002-2010
Detail

Ochranná plachta chrání vaše auto před nečistotami a nepříznivými povětrnostními podmínkami po celý rok. Díky třívrstvému složení s paropropustnou membránou poskytuje plachta během deště až 100% ochranu proti vodě a během vyšších teplot dovoluje odvádět vlhkost, která se kondenzuje pod plachtou. Plachta je určena pro konkrétní model auta s konkrétním typem karoserie (hb, sedan, combi, SUV, MPV, dodávka apod.). Díky tomu na auto dobře pasuje a její instalace je velmi snadná a rychlá. K autu se plachta upevňuje stažením vázacího provazu podél obvodu auta. Vázací provaz je umístěný ve spodní části plachty. Materiál: 100% Polyester Přibližné rozměry: délka 450-510cm, výška 150-160cm deštěm poškrábáním korozí vyblednutím ztrátou lesku sluncem prachem pylem ptačím trusem lístky ze stromů šťávami ze stromů sněhem námrazou (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Ochranná plachta na auto Porsche Cayenne 2002-2010 , Tpms cub porsche cayenne 958-92a 08/2014 - 12/2021 [a (po-2)] (7422s720)

Gumová vana do kufru Gledring Porsche Cayenne 2017-

Gumová vana do kufru Gledring Porsche Cayenne 2017-
Detail

Gumová vana přesně pasuje do kufru vozu Porshce Cayenne. Má zvýšený okraj (1,8 cm) po celém obvodu a skvěle chrání interiér i původní koberec v kufru. Vany do kufru Gledring mají moderní design a luxusní, hladký vzhled. Přilnavost materiálu je však velmi vysoká a uložený náklad na vaně pevně drží. Díky prohloubenému vzoru vana efektivně zadržuje vodu i nečistoty. Vany do kufru Gledring se vyznačují detailním střihem a dokonalým tvarem pro konkrétní auto, v tomto případě Porsche Cayenne. Tolerance odchylky od tvaru kufru je méně než 1 mm! Jedná se o výrobek s nejpřesnějším střihem z celého našeho sortimentu.Rubbasol je nový, inovativní materiál podobný gumě, za jehož kompletní vývoj je zodpovědná firma Gledring. Jeho složení je patentované a pojem Rubbasol je ochrannou známkou. Materiál je hladký, má velmi jemný povrch a působí luxusním dojmem. Na druhou stranu je pevný a odolný až do té míry, že Gledring poskytuje na všechny vany do kufru prodlouženou záruku 5 let. Rubassol splňuje normy PAH a REACH na obsah chemických látek. V dnešní době už jsou samozřejmostí testy na hořlavost i zápach, které také splňuje. Materiál je dokonce schválený pro použití v potravinářském průmyslu a může přijít do přímého kontaktu s jídlem.Vany do kufru Gledring mají ještě jednu konkurenční výhodu oproti podobným produktům. Ke každé vaně lze přikoupit kompatibilní ochranu nárazníku DoggyMat. Na spodní straně každé gumové vany jsou připravené 2 výlisky, do kterých se DoggyMat zajistí pomocí plastových fixací. Kompletně pak chrání nárazník i hranu kufru při nakládání věcí do zavazadlového prostoru nebo naskakování psa. Pokud není DoggyMat třeba, lze jej otočit o 180° a umístit do vany. Oba produkty mají stejnou texturu a DoggyMat neruší celkový vzhled vany. Pro vůz Porache Cayenne je vhodný DoggyMat velikost XL.Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Gledring Porsche Cayenne 2017- , Aci porsche cayenne 9/02-07 gumová vložka černá do kufru s protiskluzovou úpravou (7403x01a)

Gumové autokoberce Novline Porsche Cayenne 2010-2017 (béžové)

Gumové autokoberce Novline Porsche Cayenne 2010-2017 (béžové)
Detail

Gumové autokoberce Novline pro vůz Porsche Cayenne mají zvýšený okraj (3cm) po celém obvodu a spolehlivě zabraňují pronikání nečistot do interiéru automobilu. Zvýšený okraj ocení řidiči především v deštivém podzimním počasí. V zimě gumové autokoberce zadržují z bot odtávající sníh a na jaře během oblevy chrání původní podlahu vozu před blátem.Speciálně navržený protiskluzový povrch zaručuje pohodlí a komfort při řízení vozu. Autokoberce Novline mají moderní design a nejpřesnější střih ze všech značek autokoberců v našem sortimentu. Dokonale pasují do konkrétního modelu auta. Navíc součástí každé sady autokoberců jsou zpravidla originální fixace, kterými jednotliví výrobci automobilů ve většině případů osazují podlahu u řidiče a spolujezdce. Díky speciální technologii výroby z inovativních polymerových materiálů jsou velmi odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu. Zachovávají si svoji elastičnost v rozmezí teplot -50°C až +50°C a jsou odolné vůči UV záření. Autokoberce neblednou účinkem UV záření.Dokonale přesný střih a zvýšený okraj (3cm). To jsou vlastnosti, díky kterým autokoberce Novline dokonale chrání interiér auta. Většina sad autokoberců obsahuje tzv. cross-piece, což je koberec přes středový tunel mezi zadními sedačkami (viz. fotogalerie). Cross-piece je zpravidla součástí zadního levého autokoberce a pravým se pouze překryje. Tento způsob upevnění maximálně ulehčuje manipulaci se zadními autokoberci včetně jejich vyklepávání. Dále téměř všechny levé přední autokoberce Novline mají integrovaný kryt podběhu. Ten chrání čalounění podběhu před nečistotami v případě, že si řidič během jízdy na podběh odkládá nohu.Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Novline liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.Jestliže zakoupíte gumové autokoberce nebo gumovou vanu do kufru značky Novline, může být v některých případech produkt označen jako Element. Nemusíte se však bát. I když jsou autokoberce nebo vana do kufru označené jako Element, jedná se skutečně o výrobky Novline. Proč tomu tak je vysvětlujeme v tomto článku. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumové autokoberce Novline Porsche Cayenne 2010-2017 (béžové) , Thule střešní nosiče pro porsche, cayenne, 5-dr suv s integrovanými podélnými nosiči, r.v. 2018-> (thk9081)

Ochranná plachta na auto Porsche Cayenne 2019- (coupe)

Ochranná plachta na auto Porsche Cayenne 2019- (coupe)
Detail

Ochranná plachta chrání vaše auto před nečistotami a nepříznivými povětrnostními podmínkami po celý rok. Díky třívrstvému složení s paropropustnou membránou poskytuje plachta během deště až 100% ochranu proti vodě a během vyšších teplot dovoluje odvádět vlhkost, která se kondenzuje pod plachtou. Plachta je určena pro konkrétní model auta s konkrétním typem karoserie (hb, sedan, combi, SUV, MPV, dodávka apod.). Díky tomu na auto dobře pasuje a její instalace je velmi snadná a rychlá. K autu se plachta upevňuje stažením vázacího provazu podél obvodu auta. Vázací provaz je umístěný ve spodní části plachty. Materiál: 100% Polyester Přibližné rozměry: délka 475-500cm, výška 148-158cm deštěm poškrábáním korozí vyblednutím ztrátou lesku sluncem prachem pylem ptačím trusem lístky ze stromů šťávami ze stromů sněhem námrazou (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Ochranná plachta na auto Porsche Cayenne 2019- (coupe) , Aci porsche cayenne 10-15 plastová vložka do kufru s protiskluzovou úpravou (pro verzi s ss-system b (7405x02)

Ochranná plachta na auto Porsche Cayenne 2010-2017

Ochranná plachta na auto Porsche Cayenne 2010-2017
Detail

Ochranná plachta chrání vaše auto před nečistotami a nepříznivými povětrnostními podmínkami po celý rok. Díky třívrstvému složení s paropropustnou membránou poskytuje plachta během deště až 100% ochranu proti vodě a během vyšších teplot dovoluje odvádět vlhkost, která se kondenzuje pod plachtou. Plachta je určena pro konkrétní model auta s konkrétním typem karoserie (hb, sedan, combi, SUV, MPV, dodávka apod.). Díky tomu na auto dobře pasuje a její instalace je velmi snadná a rychlá. K autu se plachta upevňuje stažením vázacího provazu podél obvodu auta. Vázací provaz je umístěný ve spodní části plachty. Materiál: 100% Polyester Přibližné rozměry: délka 450-510cm, výška 150-160cm deštěm poškrábáním korozí vyblednutím ztrátou lesku sluncem prachem pylem ptačím trusem lístky ze stromů šťávami ze stromů sněhem námrazou (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Ochranná plachta na auto Porsche Cayenne 2010-2017 , Porsche 911 gt3

Novline koberce do auta Porsche Cayenne 2017- (4610031605783)

Novline koberce do auta Porsche Cayenne 2017- (4610031605783)
Detail

Autokoberce - gumové, 3D profil, sada obsahuje 4 ks Rádi byste udrželi podlahu vašeho auta čistou? Zvolte pro svůj vůz kvalitní koberce Novline. Přijdou vhod zejména v zimě, v dešti a nevlídném počasí, kdy je všude plno bláta a nečistot. Zároveň zabraňují poškození působením zimní soli, která zůstává v podrážce obuvi. Tyto gumové autokoberce nevyžadují složitou údržbu a snadno se dají vyčistit. S vychytaným 3D provedením snadno zachytí bláto, kamínky vodu i další nečistoty. V balení najdete 4 ks koberců do auta. Barva koberečků je černá. Klíčové vlastnosti produktu Novline koberce do auta Porsche Cayenne 2017- Gumové autokoberce Novline mají praktický design Pečlivě ochrání podlahu vašeho vozu před vodou, sněhem, bahnem a jinými nečistotami Nabízené koberečky do auta disponují 3D provedením pro snadné zachytávání nečistot Balení tvoří 4 ks autokoberečků Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Novline koberce do auta Porsche Cayenne 2017- (4610031605783) , Ravensburger 159970 porsche 911r (4005556159970)

KJUST SADA TAŠEK 5KS PRO PORSCHE CAYENNE 2017+ (7033013)

KJUST SADA TAŠEK 5KS PRO PORSCHE CAYENNE 2017+ (7033013)
Detail

Autotaška - sada 5 ks (alza.cz)

Podobné produkty ako KJUST SADA TAŠEK 5KS PRO PORSCHE CAYENNE 2017+ (7033013) , Porsche (978-80-264-3846-5)

RIGUM Porsche MACAN (7421X12)

RIGUM Porsche MACAN (7421X12)
Detail

Autokoberce - gumové, 2D profil, sada obsahuje 4 ks Chcete chránit interiér vašeho vozu? Vybavte svůj vůz kvalitními koberci RIGUM. Oceníte je zejména v zimě a sychravém počasí, kdy je všude spousta nečistot. Zároveň zabraňují poškození působením zimní soli, která se zachytává na obuvi. Tyto gumové autokoberce mají nenáročnou údržbu a jsou snadno omyvatelné. Jejich 2D profilace dovolí jednoduše vyklepat nanesené drobky nebo třeba kamínky. Balení tvoří 4 ks koberců do auta. Barva koberečků je černá. Zásadní vlastnosti produktu RIGUM Porsche MACAN Gumové autokoberce RIGUM mají praktický design Spolehlivě ochrání podlahu vašeho auta před nečistotami, vodou, sněhem i blátem Nabízené koberečky do auta jsou charakteristické 2D provedením pro jednoduchou údržbu V balení najdete 4 ks autokoberečků Černá barva Kompatibilita: Výrobce: PORSCHE Model: MACAN (95B) (SUV) [02/14-] (alza.cz)

Podobné produkty ako RIGUM Porsche MACAN (7421X12) , 27" aoc q27t1 porsche design (q27t1)

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2002-2010

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2002-2010
Detail

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Porsche Cayenne. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2002-2010 , Scx original porsche 911 hybrid (8436572911987)

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2010-2017

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2010-2017
Detail

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Porsche Cayenne. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2010-2017 , Dolfos dolvit cayenne 90 tbl. - stop požírání výkalů (901013)

KJUST SADA 4KS TAŠEK PRO PORSCHE CAYENNE COUPE 2019+ (7033014)

KJUST PORSCHE CAYENNE 2010-2017 SADA TAŠEK SPORT (4KS) (7033010)

TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 957-9PA1 2007 - 2010 [S] (7404S720)

TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 957-9PA1   2007 - 2010   [S] (7404S720)
Detail

TPMS senzor pro vybrané modely značky PORSCHE, 1 ks v balení TPMS senzor, neboli senzor tlaku v pneumatikách, zajistí zasílání potřebných informací o tomto důležitém údaji a tím přispívá k bezpečnosti. Model ACI se programuje a dodává majitelům vozů PORSCHE CAYENNE (9PA) (SUV) [09/02-09/10]., které je potřebné spárovat s řídicí jednotkou - s tímto krokem pomůže uživatelská příručka k vozu. Můžete se spolehnout na jejich funkčnost jak s alu, tak s plechovými disky, tudíž je jedno, které jste si vybrali. Nejvíce oceňovanou výhodou snímačů tlaku TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 957-9PA1 2007 - 2010 [S] je zvýšená výdrž baterie, vydrží až o 30 % delší dobu a více než 5 let provozu na rozdíl od ostatních modelů.. Výbornou odolnost jim zajistí kvalitní hliníkové provedení, které nepoškodí ani okolní vlivy. Ventilky TPMS spolehlivě fungují i v případě, že byly pneumatiky po defektu opraveny pěnou. Podstatné parametry TPMS senzoru TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 957-9PA1 2007... (alza.cz)

Podobné produkty ako TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 957-9PA1 2007 - 2010 [S] (7404S720) , Schleich sedlo a uzda, klub hannah + cayenne 42489 (4059433572789)

THULE pro PORSCHE Cayenne Coupé, 5-dr SUV, 2019-> (THK11355)

THULE pro PORSCHE Cayenne Coupé, 5-dr SUV, 2019-> (THK11355)
Detail

Střešní nosiče - nosnost 60 kg, materiál hliník, upevnění pod lem dveří, černá barva Pokud máte v kufru vašeho vozu málo místa, THULE pro PORSCHE Cayenne Coupé, 5-dr SUV, 2019-> výrazně zvyšují využitelnost vašeho automobilu. Jde o střešní nosiče pod lem dveří, střecha tak nemusí být osazena montážními prvky. Tyče nosiče mají maximální nosnost 60 kg. V každém případě musíte vzít v úvahu i nosnost střechy. Střešní nosiče Thule jsou hliníkové, mimo nízké hmotnosti dobře odolávají korozi. Do vínku dostali tradiční, střízlivou černou barvu. Rozhodující vlastnosti střešních nosičů THULE pro PORSCHE Cayenne Coupé, 5-dr SUV, 2019-> Poslouží i pro převoz rozměrnějších nákladů Střešní nosiče Thule dosahují nosnosti 60 kg Instalace pod lem dveří Hliníková konstrukce dostatečně odolná vůči korozi Příčníky Thule jsou obarveny černou barvou Instalace bez nářadí (alza.cz)

Podobné produkty ako THULE pro PORSCHE Cayenne Coupé, 5-dr SUV, 2019-> (THK11355)

THULE pro PORSCHE Cayenne Coupé, 5-dr SUV, 2019-> (THK11416)

THULE pro PORSCHE Cayenne Coupé, 5-dr SUV, 2019-> (THK11416)
Detail

Střešní nosiče - nosnost 60 kg, materiál hliník, upevnění pod lem dveří, černá barva Pokud nemá váš kufr dostatečnou velikost, THULE pro PORSCHE Cayenne Coupé, 5-dr SUV, 2019-> posunou využitelnost auta na vyšší úroveň. Jde o střešní nosiče pod lem dveří, k instalaci tak nejsou potřeba montážní úpravy na střeše. Lze se spolehnout na jejich nosnost 60 kg. Zároveň je ovšem potřeba brát v úvahu nosnost střechy. Střešní nosiče Thule jsou vyrobeny z hliníku, můžete se tak spolehnout na jejich mimořádnou odolnost proti korozi. Při povrchové úpravě výrobce vsadil na klasickou černou barvu. Významné vlastnosti střešních nosičů THULE pro PORSCHE Cayenne Coupé, 5-dr SUV, 2019-> Pohodlný převoz sportovního vybavení i jiných nákladů Střešní nosiče Thule disponují nosností 60 kg Instalují se přímo pod lem dveří Konstrukce z hliníku odolná vůči korozi Příčníky Thule jsou obarveny černou barvou Instalace bez námahy (alza.cz)

Podobné produkty ako THULE pro PORSCHE Cayenne Coupé, 5-dr SUV, 2019-> (THK11416)

KJUST PORSCHE CAYENNE 2010-2017 SADA TAŠEK AERO (5KS) (7033009)

KJUST PORSCHE CAYENNE 2010-2017 SADA TAŠEK AERO (5KS) (7033009)
Detail

Autotaška - sada 5 ks (alza.cz)

Podobné produkty ako KJUST PORSCHE CAYENNE 2010-2017 SADA TAŠEK AERO (5KS) (7033009)

KJUST SADA TAŠEK AERO 5KS PRO PORSCHE CAYENNE 2002-2010 (7033012)

KJUST SADA TAŠEK AERO 5KS PRO PORSCHE CAYENNE 2002-2010 (7033012)
Detail

Autotaška - sada 5 ks (alza.cz)

Podobné produkty ako KJUST SADA TAŠEK AERO 5KS PRO PORSCHE CAYENNE 2002-2010 (7033012)

KJUST SADA TAŠEK 4KS PRO PORSCHE CAYENNE COUPE HYBRID 2020+ (7033021)

KJUST SADA TAŠEK 4KS PRO PORSCHE CAYENNE COUPE HYBRID 2020+ (7033021)
Detail

Autotaška - sada 4 ks (alza.cz)

Podobné produkty ako KJUST SADA TAŠEK 4KS PRO PORSCHE CAYENNE COUPE HYBRID 2020+ (7033021)

KJUST SADA TAŠEK SPORT 5KS PRO PORSCHE CAYENNE 2002-2010 (7033011)

KJUST SADA TAŠEK SPORT 5KS PRO PORSCHE CAYENNE 2002-2010 (7033011)
Detail

Autotaška - sada 5 ks (alza.cz)

Podobné produkty ako KJUST SADA TAŠEK SPORT 5KS PRO PORSCHE CAYENNE 2002-2010 (7033011)

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2010-2017 (soundsystém BOSE)

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2010-2017 (soundsystém BOSE)
Detail

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Porsche Cayenne. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Porsche Cayenne 2010-2017 (soundsystém BOSE)

TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 955 - 9PA 12/2002 - 12/2006 [S] (7403S720)

TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 955 - 9PA   12/2002  -  12/2006   [S] (7403S720)
Detail

TPMS senzor pro vybrané modely značky PORSCHE, 1 ks v balení TPMS senzor, neboli senzor tlaku v pneumatikách, měří a zasílá informace a tím dává řidičům v případě potřeby reagovat na pokles hodnot. Model ACI se dodává a programuje pro vozy PORSCHE CAYENNE (9PA) (SUV) [09/02-09/10]., které je potřebné spárovat s řídicí jednotkou - s tímto krokem pomůže uživatelská příručka k vozu. Můžete se spolehnout na jejich funkčnost jak s alu, tak s plechovými disky, takže nezáleží na tom, čemu dáváte přednost. Úžasnou výhodou snímačů tlaku TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 955 - 9PA 12/2002 - 12/2006 [S] bude opravdu velká výdrž baterie, její životnost je více než 5 let, oproti běžných modelům vydrží až o 30 % déle. Maximální odolnost mu zaručí precizní hliníkové provedení, které se neopotřebí okolními vlivy. Ventilky se senzorem tlaku byly také testovány na funkčnost po opravě pneumatiky pěnou po defektu. Klíčové přednosti TPMS senzoru TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 955 - 9PA... (alza.cz)

Podobné produkty ako TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 955 - 9PA 12/2002 - 12/2006 [S] (7403S720)

THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11691)

THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11691)
Detail

Střešní nosiče - délka 127 cm, nosnost 60 kg, materiál hliník, upevnění na integrované hagusy, stříbrná barva Ať už s sebou vozíte výbavu na dovolenou nebo jiný náklad, THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> výrazně zvyšují využitelnost vašeho automobilu. Jde o střešní nosiče na tzv. integrované hagusy jsou tak určeny pro auta, která mají vestavěné podélníky. Tyče nosičů jsou dlouhé 127 cm a lze počítat s jejich maximální nosností 60 kg. Zároveň musíte vzít v úvahu i nosnost samostatné střechy. Střešní nosiče Thule jsou hliníkové, mimo nízké hmotnosti dobře odolávají korozi. Při designování vsadil výrobce na klasickou stříbrnou barvu. Zajímavé přednosti střešních nosičů THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> Poslouží i pro převoz rozměrnějších nákladů Střešní nosiče Thule dosahují nosnosti 60 kg Připevnit je můžete k integrovaným podélníkům Tyče příčníků mají délku 127 cm Konstrukce z hliníku odolná... (alza.cz)

Podobné produkty ako THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11691)

THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11633)

THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11633)
Detail

Střešní nosiče - délka 127 cm, nosnost 60 kg, materiál hliník, upevnění na integrované hagusy, stříbrná barva Ať už s sebou vozíte výbavu na dovolenou nebo rozměrnější náklady, THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> posunou využitelnost auta na úplně novou úroveň. Jde o střešní nosiče na tzv. integrované hagusy tedy určené k upnutí do podélníků, které jsou součástí střechy. Tyče o celkové délce 127 cm a maximální nosnost bude 60 kg. Zároveň je nutné brát v úvahu nosnost střechy. Střešní nosiče Thule jsou hliníkové, kromě příjemné hmotnosti jsou také odolné proti korozi. Do vínku dostali tradiční, střízlivou stříbrnou barvu. Důležité parametry střešních nosičů THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> Ideální způsob pro převoz rozměrnějších věcí na dovolenou Střešní nosiče Thule mají nosnost 60 kg Upínají se na integrované hagusy, neboli podélníky Tyče příčníků o délce 127 cm Konstrukce z hliníku je... (alza.cz)

Podobné produkty ako THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11633)

Rezaw-Plast, Gumové koberce se zvýšeným okrajem, Porsche Cayenne, 2002-2010 (97.200105)

Rezaw-Plast, Gumové koberce se zvýšeným okrajem, Porsche Cayenne, 2002-2010 (97.200105)
Detail

Autokoberce - gumové, 3D profil, sada obsahuje 4 ks Přemýšlíte, jak udržet podlahu vašeho auta v čistotě? Vyzkoušejte kvalitní koberce REZAW-PLAST. Vhod přijdou zejména v nevlídném počasí, kdy je všude plno nečistot, bláta a vody. Zároveň zabraňují poškození působením zimní soli, která se zachytává na obuvi. Tyto gumové autokoberce nejsou náročné na údržbu a dají se snadno omýt. Jejich 3D provedení zachytí díky přesahu bláto, kamínky, vodu i jiné nečistoty. Balení obsahuje 4 ks autokoberců. Barva koberečků je černá. Hlavní vlastnosti produktu Rezaw-Plast, Gumové koberce se zvýšeným okrajem, Porsche Cayenne, 2002-2010 Gumové autokoberce REZAW-PLAST mají praktický design Bezpečně chrání podlahu vašeho vozu před nečistotami v sychravém počasí Nabízené koberečky do auta disponují 3D provedením pro snadné zachytávání nečistot V balení najdete 4 ks autokoberečků Černá barva Kompatibilita: Výrobce: PORSCHE (alza.cz)

Podobné produkty ako Rezaw-Plast, Gumové koberce se zvýšeným okrajem, Porsche Cayenne, 2002-2010 (97.200105)

THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11749)

THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11749)
Detail

Střešní nosiče - délka 95 cm, nosnost 60 kg, materiál hliník, upevnění na integrované hagusy, stříbrná barva Pokud máte v kufru vašeho vozu málo místa, THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> posunou využitelnost auta na úplně novou úroveň. Jde o střešní nosiče na tzv. integrované hagusy, tedy do podélníků, které jsou součástí střechy. Tyče o celkové délce 95 cm a maximální nosnost bude 60 kg. Vždy však musíte brát v úvahu i nosnost samotné střechy. Střešní nosiče Thule jsou hliníkové, můžete se tak spolehnout na jejich mimořádnou odolnost proti korozi. Při designování vsadil výrobce na klasickou stříbrnou barvu. Klíčové funkce střešních nosičů THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> Poslouží i pro převoz rozměrnějších nákladů Střešní nosiče Thule dosahují nosnosti 60 kg Pro upevnění jsou nutné integrované hagusy, neboli podélníky Jednotlivé tyče příčníků mají délku 95 cm Hliníková konstrukce dobře... (alza.cz)

Podobné produkty ako THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11749)

THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11778)

THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11778)
Detail

Střešní nosiče - délka 95 cm, nosnost 60 kg, materiál hliník, upevnění na integrované hagusy, stříbrná barva Jestliže máte v plánu převážet rozměrnější náklady, THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> přijdou vhod v mnoha situacích. Jde o střešní nosiče na integrované hagusy upínají se tak do podélníků na střeše auta. Tyče nosičů dosahují délky 95 cm a lze počítat s jejich maximální nosností 60 kg. Ve všech případech je nutné počítat i s nosností střechy. Střešní nosiče Thule jsou hliníkové, můžete se tak spolehnout na jejich mimořádnou odolnost proti korozi. Při povrchové úpravě výrobce vsadil na klasickou stříbrnou barvu. Zásadní parametry střešních nosičů THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> Snadný převoz rozměrnějších nákladů Střešní nosiče Thule dosahují nosnosti 60 kg Upínají se na integrované hagusy Tyče příčníků o délce 95 cm Konstrukce z hliníku je odolná vůči korozi Příčníky Thule jsou... (alza.cz)

Podobné produkty ako THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11778)

THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11662)

THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11662)
Detail

Střešní nosiče - délka 127 cm, nosnost 60 kg, materiál hliník, upevnění na integrované hagusy, stříbrná barva Pokud máte v kufru vašeho vozu málo místa, THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> posunou využitelnost vašeho automobilu na novou úroveň. Jedná se o střešní nosiče na integrované hagusy upínají se tedy do podélníků ve střeše auta. Jednotlivé tyče disponují délkou 127 cm a jejich nosnost je 60 kg. Zároveň musíte vzít v úvahu i nosnost samostatné střechy. Střešní nosiče Thule jsou hliníkové, kromě příjemné hmotnosti nabízejí také dobrou odolnost vůči korozi. Do vínku dostali tradiční, střízlivou stříbrnou barvu. Nejdůležitější přednosti střešních nosičů THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> Ideální způsob pro převoz sportovního vybavení i jiných nákladů Střešní nosiče Thule disponují nosností 60 kg Upevňují se na integrované podélníky Délka tyčí činí 127 cm Hliníková konstrukce odolná vůči... (alza.cz)

Podobné produkty ako THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11662)

TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 958-92A 01/2011 - 07/2014 [S] (7405S720)

TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 958-92A   01/2011 - 07/2014   [S] (7405S720)
Detail

TPMS senzor pro vybrané modely značky PORSCHE, 1 ks v balení TPMS senzor, neboli senzor tlaku v pneumatikách, zajistí zasílání potřebných informací o tomto důležitém údaji a tím přispívá k bezpečnosti. Model ACI je určen a naprogramován přímo pro majitele vozů PORSCHE CAYENNE (92A) (SUV) [06/10-]., které je potřebné spárovat s řídicí jednotkou - s tímto krokem pomůže uživatelská příručka k vozu. Fungují jak u alu disků, tak i u plechových, takže nezáleží na tom, co upřednostňujete. Jednou z nejvýraznějších výhod čidel tlaku TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 958-92A 01/2011 - 07/2014 [S] je velmi dlouhá výdrž baterie, na rozdíl od jiných modelů vydrží déle než 5 let, takže mají až o 30 % delší životnost. Určitě vás potěší precizním hliníkovým provedením, které nepoškodí ani okolní vlivy. Ventilky se senzorem tlaku se také testovaly na funkčnost po vyspravení pneumatiky po defektu pěnou. Důležité přednosti TPMS senzoru TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 958-92A 01/2011 -... (alza.cz)

Podobné produkty ako TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 958-92A 01/2011 - 07/2014 [S] (7405S720)

THULE pro PORSCHE Cayenne, 5-dr SUV s podélnými nosiči 2010->2017 (THK12724)

THULE pro PORSCHE Cayenne, 5-dr SUV s podélnými nosiči 2010->2017 (THK12724)
Detail

Střešní nosiče - materiál hliník, upevnění na hagusy, stříbrná barva Pokud máte v plánu převážet sportovní výbavu nebo jiný náklad, THULE pro PORSCHE Cayenne, 5-dr SUV s podélnými nosiči 2010->2017 posunou využitelnost vašeho auta na úplně jinou úroveň. Jde o střešní nosiče na tzv. hagusy, tedy určené k upevnění do podélníků na střeše auta. Střešní nosiče Thule jsou hliníkové, mimo příjemné hmotnosti je jejich devízou lepší odolnost vůči korozi. Při designování vsadil výrobce na klasickou stříbrnou barvu. Stěžejní vlastnosti střešních nosičů THULE pro PORSCHE Cayenne, 5-dr SUV s podélnými nosiči 2010->2017 Pohodlný převoz sportovního vybavení i jiných nákladů Jsou určeny pro upevnění na hagusy, neboli podélníky Příčníky z hliníku, který odolává korozi Příčníky Thule jsou obarveny stříbrnou barvou Instalace bez nářadí (alza.cz)

Podobné produkty ako THULE pro PORSCHE Cayenne, 5-dr SUV s podélnými nosiči 2010->2017 (THK12724)

Rezaw-Plast, Gumové koberce se zvýšeným okrajem, Porsche Cayenne II, 2010-2017 (97.200111)

Rezaw-Plast, Gumové koberce se zvýšeným okrajem, Porsche Cayenne II, 2010-2017 (97.200111)
Detail

Autokoberce - gumové, 3D profil, sada obsahuje 4 ks Chcete udržet podlahu vašeho auta čistou? Pořiďte si do vašeho vozu kvalitní koberce REZAW-PLAST. Užitečné budou zejména v zimě a nevlídném počasí, kdy je všude spousta nečistot. Také zabraňují působení agresivní zimní soli, která zůstává na obuvi. Tyto gumové autokoberce nejsou náročné na údržbu a dají se snadno omýt. Pomocí praktického 3D provedení zachytí bláto, kamínky, vodu a další nečistoty. V balení najdete 4 ks koberců do auta. Barva koberečků je černá. Klíčové vlastnosti produktu Rezaw-Plast, Gumové koberce se zvýšeným okrajem, Porsche Cayenne II, 2010-2017 Gumové autokoberce REZAW-PLAST jsou téměř bezúdržbové Dokonale chrání podlahu vašeho vozu před nečistotami Nabízené koberečky do auta mají 3D provedení pro snadné zachycování nečistot Balení obsahuje 4 ks autokoberečků Černá barva Kompatibilita: Výrobce: PORSCHE (alza.cz)

Podobné produkty ako Rezaw-Plast, Gumové koberce se zvýšeným okrajem, Porsche Cayenne II, 2010-2017 (97.200111)

THULE pro PORSCHE Cayenne, 5-dr SUV s podélnými nosiči 2010->2017 (THK13009)

THULE pro PORSCHE Cayenne, 5-dr SUV s podélnými nosiči 2010->2017 (THK13009)
Detail

Střešní nosiče - materiál hliník, upevnění na hagusy, černá barva Ať už chcete převážet sportovní výbavu nebo jiný náklad, THULE pro PORSCHE Cayenne, 5-dr SUV s podélnými nosiči 2010->2017 výrazným způsobem zvyšují využitelnost auta a hodí se v mnoha situacích. Jde o střešní nosiče na tzv. hagusy, instalují se do podélníků na střeše auta. Střešní nosiče Thule jsou vyrobeny z hliníku, mimo příjemné hmotnosti je jejich devízou lepší odolnost vůči korozi. Do vínku dostali tradiční, střízlivou černou barvu. Důležité vlastnosti střešních nosičů THULE pro PORSCHE Cayenne, 5-dr SUV s podélnými nosiči 2010->2017 Pohodlně naložíte náklad nebo sportovní vybavení Vyrobeny pro upevnění na hagusy Hliníkové příčníky odolné vůči korozi Příčníky Thule mají černou barvu Jednoduchá instalace (alza.cz)

Podobné produkty ako THULE pro PORSCHE Cayenne, 5-dr SUV s podélnými nosiči 2010->2017 (THK13009)

TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 958-92A 08/2014 - 12/2021 [A (PO-2)] (7422S720)

TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 958-92A   08/2014 - 12/2021   [A (PO-2)] (7422S720)
Detail

TPMS senzor pro vybrané modely značky PORSCHE, automatické párování, 1 ks v balení Snímač tlaku v pneumatikách, neboli TPMS senzor, dokáže poskytnout řidičům dokonalý přehled o stavu a možnost reagovat na případný pokles potřebné hodnoty tlaku. Model ACI se vyrábí a programuje přímo pro vozy PORSCHE CAYENNE (92A) (SUV) [06/10-]. Jde o TPMS senzory s automatickým párováním, jež se samy postarají o spárování s řídicí jednotkou a jejich instalace tak není nijak složitá. Využijete je s alu i s plechovými disky, takže je jedno, čemu dáváte přednost. Jednou z nejvýraznějších výhod čidel tlaku TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 958-92A 08/2014 - 12/2021 [A (PO-2)] je velmi dlouhá výdrž baterie, vydrží v provozu více než 5 let, mají tak až o 30 % delší životnost na rozdíl od jiných modelů. Výbornou odolnost jim zajistí kvalitní hliníkové provedení, které odolá nepříznivým vlivům. Ventilky TPMS spolehlivě fungují i v případě, že byly pneumatiky po defektu opraveny pěnou.... (alza.cz)

Podobné produkty ako TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 958-92A 08/2014 - 12/2021 [A (PO-2)] (7422S720)

ACI PORSCHE CAYENNE 10-15 gumová vložka černá do kufru s protiskluzovou úpravou (7405X02A)

ACI PORSCHE CAYENNE 10-15 gumová vložka černá do kufru s protiskluzovou úpravou (7405X02A)
Detail

Vana do kufru pro PORSCHE CAYENNE (92A) (SUV) [06/10-], guma, vyrobená na míru, s protiskluzovou úpravou a zvýšeným okrajem, omyvatelná Využíváte své auto k převážení různých předmětů a přejete si udržet kufr v perfektním pořádku? Obstarejte si vanu do kufru ACI, která vás nadchne svou jednoduchostí a praktičností. Tuto variantu můžete vložit do automobilů značky PORSCHE, přesněji model CAYENNE (92A) (SUV) [06/10-]. Byla zhotovená z kvalitní gumy, která se nezalekne žádného nákladu. Klíčové vlastnosti produktu ACI PORSCHE CAYENNE 10-15 gumová vložka černá do kufru s protiskluzovou úpravou Vana do kufru ACI pomůže s udržením čistoty v úložném prostoru Kompatibilní s vozy PORSCHE, pro model CAYENNE (92A) (SUV) [06/10-] Materiálem je kvalitní guma Vana do kufru ACI pomůže s udržením čistoty uvnitř vašeho auta (alza.cz)

Podobné produkty ako ACI PORSCHE CAYENNE 10-15 gumová vložka černá do kufru s protiskluzovou úpravou (7405X02A)
RIGUM Porsche CAYENNE (5848X12), RIGUM Porsche CAYENNE (5846X12), Novline koberce do auta Porsche Cayenne 2017- (4610031605783), THULE pro PORSCHE Cayenne Coupé, 5-dr SUV, 2019-> (THK11416), KJUST SADA 4KS TAŠEK PRO PORSCHE CAYENNE COUPE 2019+ (7033014), KJUST SADA TAŠEK AERO 5KS PRO PORSCHE CAYENNE 2002-2010 (7033012), THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11662), TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 955 - 9PA 12/2002 - 12/2006 [S] (7403S720), THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11749), TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 958-92A 01/2011 - 07/2014 [S] (7405S720), THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11778), THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11633), Rezaw-Plast, Gumové koberce se zvýšeným okrajem, Porsche Cayenne, 2002-2010 (97.200105), THULE pro Porsche Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélníky, 2018-> (THK11691), THULE pro PORSCHE Cayenne, 5-dr SUV s podélnými nosiči 2010->2017 (THK13009), THULE pro PORSCHE Cayenne, 5-dr SUV s podélnými nosiči 2010->2017 (THK12724), ACI PORSCHE CAYENNE 10-15 gumová vložka černá do kufru s protiskluzovou úpravou (7405X02A), TPMS CUB PORSCHE CAYENNE 958-92A 08/2014 - 12/2021 [A (PO-2)] (7422S720), ACI PORSCHE CAYENNE 9/02-07 gumová vložka černá do kufru s protiskluzovou úpravou (7403X01A), THULE Střešní nosiče pro PORSCHE, Cayenne, 5-dr SUV s integrovanými podélnými nosiči, r.v. 2018-> (THK9081), ACI PORSCHE CAYENNE 10-15 plastová vložka do kufru s protiskluzovou úpravou (pro verzi s SS-System B (7405X02), porsche 911 gt3, Ravensburger 159970 Porsche 911R (4005556159970), Porsche (978-80-264-3846-5), 27" AOC Q27T1 Porsche Design (Q27T1), SCX Original Porsche 911 Hybrid (8436572911987), Dolfos Dolvit Cayenne 90 tbl. - stop požírání výkalů (901013), Swanson Cayenne (Kajenský pepř), 450 mg, 300 kapslí (87614015033), Schleich Deka a ohlávka, Hannah a Cayenne 42459 (4059433572673), Schleich Sedlo a uzda, klub Hannah + Cayenne 42489 (4059433572789)