Rigum audi q3 (0370x12)

Produkt Rigum audi q3 (0370x12) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Rigum audi q3 (0370x12) upraviť a produkt hľadať znova.

RIGUM Audi Q3 (0370X12)

RIGUM Audi Q3 (0370X12)
Detail

Autokoberce - gumové, 2D profil, sada obsahuje 4 ks Chcete chránit interiér vašeho vozu? Dejte šanci kvalitním kobercům RIGUM. Přijdou vhod zejména v zimě, v dešti a nevlídném počasí, kdy je všude spousta nečistot. Také zabraňují působení agresivní zimní soli, která se zachytává v podrážce obuvi. Tyto gumové autokoberce nejsou náročné na údržbu a dají se snadno omýt. Jejich 2D profilace dovolí koberec jednoduše vyjmout a vysypat. Balení tvoří 4 ks koberců do auta. Barva koberečků je černá. Hlavní vlastnosti produktu RIGUM Audi Q3 Gumové autokoberce RIGUM mají praktický design Bezpečně chrání podlahu vašeho vozu před nečistotami v sychravém počasí Nabízené koberečky do auta jsou charakteristické 2D provedením pro jednoduchou údržbu Balení tvoří 4 ks autokoberečků Černá barva Kompatibilita: Výrobce: AUDI Model: Q3 (8U) (SUV) [06/11-] (alza.cz)

Podobné produkty ako RIGUM Audi Q3 (0370X12) , Rigum audi q3 (0370x12)

RIGUM AUDI Q3 18- gumové koberečky černé (sada 4 ks) (0372X12)

RIGUM AUDI Q3 18- gumové koberečky černé (sada 4 ks) (0372X12)
Detail

Autokoberce - gumové, 2D profil, sada obsahuje 4 ks Chcete udržet podlahu vašeho auta čistou? Zvolte pro svůj vůz kvalitní koberce RIGUM. Nejužitečnější budou v sychravém počasí, kdy je všude plno bláta a nečistot. Zabraňují také působení zimní soli, která se zachytává v podrážce obuvi. Tyto gumové autokoberce mají nenáročnou údržbu a jsou snadno omyvatelné. Jejich 2D profilace dovolí koberec jednoduše vyjmout a vysypat. V balení najdete 4 ks autokoberců. Barva koberečků je černá. Klíčové vlastnosti produktu RIGUM AUDI Q3 18- gumové koberečky černé (sada 4 ks) Gumové autokoberce RIGUM jsou téměř bezúdržbové Dokonale chrání podlahu vašeho vozu před nečistotami Nabízené koberečky do auta jsou zhotoveny ve 2D provedení pro snadné vysypávání nečistot V balení najdete 4 ks autokoberečků Černá barva Kompatibilita: Výrobce: AUDI Model: Q3 (F3B) (SUV) [07,18-] (alza.cz)

Podobné produkty ako RIGUM AUDI Q3 18- gumové koberečky černé (sada 4 ks) (0372X12) , Rigum audi q3 18- gumové koberečky černé (sada 4 ks) (0372x12)

Gumová vana do kufru Rigum Audi Q3 2018- (horní i dolní dno)

Gumová vana do kufru Rigum Audi Q3 2018- (horní i dolní dno)
Detail

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Audi Q3. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné. Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Rigum Audi Q3 2018- (horní i dolní dno) , Sixtol audi q3 (8u) (11-) (hbc09090)

Sluneční clony Audi Q3 2018-

Sluneční clony Audi Q3 2018-
Detail

Sluneční clony Laitovo Simple jsou usazené v pevném kovovém rámu. Výplň sluneční clony tvoří černá, hrubá textilie s většími oky (viz. fotogalerie), která spolehlivě chrání interiér vozu i pasažéry před slunečními paprsky i hmyzem. Clony se instalují do oken pomocí ocelových háčků, které se upevní na rám okna. Do těchto háčků se následně clony vloží. Sada obsahuje 5 slunečních clon. 2 clony na boční zadní okna, 2 menší clony na boční okna v zavazadlovém prostoru a 1 velkou clonu na zadní okno. Chrání pasažéry před nepříjemnými slunečními paprsky. Chrání interiér a zabraňují blednutí vlivem slunečního záření. Pasažéři jsou chráněni před hmyzem a kamínky létajícími od kol ostatních automobilů i v případě otevřených oken. Při otevřených oknech lámou clony proudění vzduchu a zmírňují průvan ve vozidle. Nepřímo snižují spotřebu (není třeba zapínat klimatizaci). Velmi snadná a rychlá montáž a demontáž. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Sluneční clony Audi Q3 2018- , Rigum audi a6 (0342x12)

Ofuky oken Audi Q3 2017- (přední)

Ofuky oken Audi Q3 2017- (přední)
Detail

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny. Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky ani obtížný hmyz. Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná. Ofuky ocení také kuřáci. Při odklepávání popelu z okna padá popel ven na vozovku a ne zpět do auta. Ať už vlastníte auto Audi Q3 nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin. Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení. Obsah sady 2 ofuky na přední dveře 2 ofuky na zadní dveře 8 vymezovacích plíšků obrázkový návod montáže (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Ofuky oken Audi Q3 2017- (přední) , Rigum audi a6 (0318x12)

Gumové autokoberce Petex Audi Q3 2018-

Gumové autokoberce Petex Audi Q3 2018-
Detail

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Audi Q3, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Audi Q3). V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek. Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumové autokoberce Petex Audi Q3 2018- , Rigum audi a3 (5766x12)

Gumové autokoberce Gledring Audi Q3 2018-

Gumové autokoberce Gledring Audi Q3 2018-
Detail

Gumové autokoberce Gledring pro vůz Audi Q3, mají 1 cm vysoký okraj, který chrání původní koberec auta před vodou, tajícím sněhem a agresivní solí. Autokoberce Gledring se vyznačují především atraktivním vzorem a moderním designem, ale také vysokou kvalitou zpracování. Jako jediné autokoberce z našeho sortimentu jsou jemně parfemované. Autokoberce jsou vyrobené přímo na míru a dokonale kopírují tvar podlahy daného typu vozidla, v tomto případě Audi Q3. Každá sada gumových autokoberců zpravidla obsahuje fixace pro upevnění předních koberců k podlaze vozu.Autokoberce Gledring jsou lisovány ze syntetického kaučuku, bez použití PVC. Jsou odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu. Vzor na autokobercích nezadržuje při čištění nečistoty jako například čtverečky u jiných autokoberců, které se špatně vymývají. Společnost Gledring dokonce vyvinula vlastní speciální přípravek na suché čištění autokoberců, který rychle a efektivně odstraní veškeré nečistoty z gumového koberce. Přestože přípravek vyvinula firma Gledring pro čištění vlastních autokoberců, jedná se o univerzální přípravek, který lze použít k ošetření a konzervování libovolných gumových výrobků.Autokoberce Gledring jsou pravidelně podrobovány zátěžovým testům, aby byla kontinuálně zajištěna jejich kvalita. Testovací robot je schopen nasimulovat 10 000 ujetých kilometrů za 5 hodin. Gledring uvádí, že při běžném používání je životnost autokoberců až 150 000 ujetých kilometrů. Gumové autokoberce splňují atest 8SD 3432 Ministerstva dopravy ČR - je schválena jejich technická způsobilost pro použití ve vozidlech.Sada autokoberců je pro prezentační účely upevněna na plastovém ramínku. Konce plastového ramínka se odlomí a prostřední část, která zůstane, lze použít jako škrabku na led.Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Gledring liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi autokoberci různých výrobců. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumové autokoberce Gledring Audi Q3 2018- , Rigum audi a4 (0327x12)

SIXTOL Audi Q3 (8U) (11-) (HBC09090)

SIXTOL Audi Q3 (8U) (11-) (HBC09090)
Detail

Vana do kufru pro AUDI Q3 (8U) (SUV) [06/11-], gumová, vyrobená na míru, s protiskluzovou úpravou a zvýšeným okrajem, omyvatelná Chcete ochránit zavazadlový prostor vašeho vozu před znečištěním vznikající při převozu stavebních materiálů, nákupů, sportovního náčiní či vašich čtyřnohých kamarádů? Velice jednoduchý způsob jak tomu zabránit je pořízení si gumové vany do kufru od společnosti Sixtol. Samotná instalace vany do zavazadlového prostoru je velice jednoduchá, protože ji stačí pouze rozložit ve vašem kufru a máte vystaráno! Vlastnosti vany do zavazadlového prostoru pro Audi Q3 (8U) (11-)Opatřena certifikátem TÜV Süd CzechPoužití vany v širokém rozsahu teplot od -60°C do +80°CBezproblémové použití a elegantní vzhledSnadno omyvatelná i zahradní hadicí Ochrana a pohodlí předevšímVana je vyrobena z recyklovatelného a vysoce odolného materiálu –... (alza.cz)

Podobné produkty ako SIXTOL Audi Q3 (8U) (11-) (HBC09090) , Rigum audi q7 (0381x12)

Boční ochranné lišty Audi Q3 2011-2018

Boční ochranné lišty Audi Q3 2011-2018
Detail

Ochranné boční lišty spolehlivě chrání dveře automobilu před odřením. Jsou vyrobeny technologií vstřikování plastů z polyuretanu a neobsahují žádné kovové prvky, které by mohly působit korozi. Boční lišty mají přesné rozměry a perfektně pasují na dveře vozu Audi Q3. Montáž lišt není vůbec složitá - lišty se jednoduše připevní pomocí vysoce přilnavé lepicí pásky 3M, která je součástí balení Součástí balení jsou 2 odmašťovací ubrousky. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Boční ochranné lišty Audi Q3 2011-2018 , Rigum audi a4 (0325x12)

Gumové autokoberce Petex Audi Q3 2011-2018

Gumové autokoberce Petex Audi Q3 2011-2018
Detail

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Audi Q3, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Audi Q3). V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek. Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumové autokoberce Petex Audi Q3 2011-2018 , Petex koberce do auta audi q3 2018- (4028985566751)

Gumové autokoberce Gledring Audi Q3 2011-2018

Gumové autokoberce Gledring Audi Q3 2011-2018
Detail

Gumové autokoberce Gledring pro vůz Audi Q3, mají 1 cm vysoký okraj, který chrání původní koberec auta před vodou, tajícím sněhem a agresivní solí. Autokoberce Gledring se vyznačují především atraktivním vzorem a moderním designem, ale také vysokou kvalitou zpracování. Jako jediné autokoberce z našeho sortimentu jsou jemně parfemované. Autokoberce jsou vyrobené přímo na míru a dokonale kopírují tvar podlahy daného typu vozidla, v tomto případě Audi Q3. Každá sada gumových autokoberců zpravidla obsahuje fixace pro upevnění předních koberců k podlaze vozu.Autokoberce Gledring jsou lisovány ze syntetického kaučuku, bez použití PVC. Jsou odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu. Vzor na autokobercích nezadržuje při čištění nečistoty jako například čtverečky u jiných autokoberců, které se špatně vymývají. Společnost Gledring dokonce vyvinula vlastní speciální přípravek na suché čištění autokoberců, který rychle a efektivně odstraní veškeré nečistoty z gumového koberce. Přestože přípravek vyvinula firma Gledring pro čištění vlastních autokoberců, jedná se o univerzální přípravek, který lze použít k ošetření a konzervování libovolných gumových výrobků.Autokoberce Gledring jsou pravidelně podrobovány zátěžovým testům, aby byla kontinuálně zajištěna jejich kvalita. Testovací robot je schopen nasimulovat 10 000 ujetých kilometrů za 5 hodin. Gledring uvádí, že při běžném používání je životnost autokoberců až 150 000 ujetých kilometrů. Gumové autokoberce splňují atest 8SD 3432 Ministerstva dopravy ČR - je schválena jejich technická způsobilost pro použití ve vozidlech.Sada autokoberců je pro prezentační účely upevněna na plastovém ramínku. Konce plastového ramínka se odlomí a prostřední část, která zůstane, lze použít jako škrabku na led.Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Gledring liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi autokoberci různých výrobců. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumové autokoberce Gledring Audi Q3 2011-2018 , Gledring koberce do auta audi q3 2018- (3830006487058)

Ofuky oken Audi Q3 2018- (4 díly)

Ofuky oken Audi Q3 2018- (4 díly)
Detail

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny. Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky ani obtížný hmyz. Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná. Ofuky ocení také kuřáci. Při odklepávání popelu z okna padá popel ven na vozovku a ne zpět do auta. Ať už vlastníte auto Audi Q3 nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin. Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení. Obsah sady 2 ofuky na přední dveře 2 ofuky na zadní dveře 8 vymezovacích plíšků obrázkový návod montáže (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Ofuky oken Audi Q3 2018- (4 díly) , Frogum koberce do auta audi q3 2011-2018 (5907377542421)

Gumové autokoberce Rezaw-Plast Audi Q3 2018-

Gumové autokoberce Rezaw-Plast Audi Q3 2018-
Detail

Gumové autokoberce pro vůz Audi Q3 mají zvýšený okraj po celém obvodu. Výška okraje je cca 3 cm a zabraňuje tak pronikání nečistot do interiéru automobilu. Zvýšený okraj oceníte především v deštivém podzimním počasí. V zimě gumové autokoberce zadržují z bot odtávající sníh a agresivní sůl. Na jaře pak chrání původní podlahu vozu před blátem během oblevy. Protiskluzová úprava povrchu autokoberců zaručuje kvalitní podmínky při řízení vozu. Střih autokoberců přesně odpovídá interiéru vozu (Audi Q3).Autokoberce REZAW-PLAST jsou vyráběny ze syntetického kaučuku a jsou odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu. Díky speciální technologii výroby si zachovávají svoji elastičnost v rozmezí teplot -40°C až +110°C.Originální fixace nejsou součástí autokoberců Rezaw-Plast. Výrobce však přidává zvlášť ke každé sadě univerzální fixace. Zvlášť z toho důvodu, abyste měli možnost se rozhodnout, jestli v autokobercích fixace chcete nebo ne. Pokud ano, fixace lze velmi jednoduše nainstalovat do vyznačených míst na autokoberci. Každá sada obsahuje 4 univerzální fixace do autokoberců a 4 plastové šrouby do podlahy vozu pro upevnění předních koberců. Pokud byste chtěli zafixovat také autokoberce zadní, je třeba dodatečně zakoupit 4 ks univerzálních fixací. Jestliže je podlaha Vašeho auta z výroby opatřena originálními fixačními trny, doporučujeme k autokobercům Rezaw-Plast dokoupit také originální fixace.Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumové autokoberce Rezaw-Plast Audi Q3 2018- , Petex koberce do auta audi q3 2011-2018 (4028985112927)

Gumové autokoberce Novline Audi Q3 2011-2018

Gumové autokoberce Novline Audi Q3 2011-2018
Detail

Gumové autokoberce Novline pro vůz Audi Q3 mají zvýšený okraj (3cm) po celém obvodu a spolehlivě zabraňují pronikání nečistot do interiéru automobilu. Zvýšený okraj ocení řidiči především v deštivém podzimním počasí. V zimě gumové autokoberce zadržují z bot odtávající sníh a na jaře během oblevy chrání původní podlahu vozu před blátem.Speciálně navržený protiskluzový povrch zaručuje pohodlí a komfort při řízení vozu. Autokoberce Novline mají moderní design a nejpřesnější střih ze všech značek autokoberců v našem sortimentu. Dokonale pasují do konkrétního modelu auta. Navíc součástí každé sady autokoberců jsou zpravidla originální fixace, kterými jednotliví výrobci automobilů ve většině případů osazují podlahu u řidiče a spolujezdce. Díky speciální technologii výroby z inovativních polymerových materiálů jsou velmi odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu. Zachovávají si svoji elastičnost v rozmezí teplot -50°C až +50°C a jsou odolné vůči UV záření. Autokoberce neblednou účinkem UV záření.Dokonale přesný střih a zvýšený okraj (3cm). To jsou vlastnosti, díky kterým autokoberce Novline dokonale chrání interiér auta. Většina sad autokoberců obsahuje tzv. cross-piece, což je koberec přes středový tunel mezi zadními sedačkami (viz. fotogalerie). Cross-piece je zpravidla součástí zadního levého autokoberce a pravým se pouze překryje. Tento způsob upevnění maximálně ulehčuje manipulaci se zadními autokoberci včetně jejich vyklepávání. Dále téměř všechny levé přední autokoberce Novline mají integrovaný kryt podběhu. Ten chrání čalounění podběhu před nečistotami v případě, že si řidič během jízdy na podběh odkládá nohu.Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Novline liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.Jestliže zakoupíte gumové autokoberce nebo gumovou vanu do kufru značky Novline, může být v některých případech produkt označen jako Element. Nemusíte se však bát. I když jsou autokoberce nebo vana do kufru označené jako Element, jedná se skutečně o výrobky Novline. Proč tomu tak je vysvětlujeme v tomto článku. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumové autokoberce Novline Audi Q3 2011-2018 , Gledring koberce do auta audi q3 2011-2018 (3830006482497)

Ofuky oken Audi Q3 2020- (4 díly)

Ofuky oken Audi Q3 2020- (4 díly)
Detail

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny. Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky ani obtížný hmyz. Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná. Ofuky ocení také kuřáci. Při odklepávání popelu z okna padá popel ven na vozovku a ne zpět do auta. Ať už vlastníte auto Audi Q3 nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin. Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení. Obsah sady 2 ofuky na přední dveře 2 ofuky na zadní dveře 8 vymezovacích plíšků obrázkový návod montáže (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Ofuky oken Audi Q3 2020- (4 díly) , Novline koberce do auta audi q3 2011-2018 (4610031108758)

Gumové autokoberce Frogum Audi Q3 2011-2018

Gumové autokoberce Frogum Audi Q3 2011-2018
Detail

Gumové autokoberce pro vůz Audi Q3. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od polského výrobce FROGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla. Fixace nejsou součástí autokoberců FROGUM!Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Frogum liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumové autokoberce Frogum Audi Q3 2011-2018 , Sixtol 3d gumové koberce audi q3, 2015->, at (hbc10709)

Ochranná plachta na auto Audi Q3 2018-

Ochranná plachta na auto Audi Q3 2018-
Detail

Ochranná plachta chrání vaše auto před nečistotami a nepříznivými povětrnostními podmínkami po celý rok. Díky třívrstvému složení s paropropustnou membránou poskytuje plachta během deště až 100% ochranu proti vodě a během vyšších teplot dovoluje odvádět vlhkost, která se kondenzuje pod plachtou. Plachta je určena pro konkrétní model auta s konkrétním typem karoserie (hb, sedan, combi, SUV, MPV, dodávka apod.). Díky tomu na auto dobře pasuje a její instalace je velmi snadná a rychlá. K autu se plachta upevňuje stažením vázacího provazu podél obvodu auta. Vázací provaz je umístěný ve spodní části plachty. Materiál: 100% Polyester Přibližné rozměry: délka 430-460cm, výška 146-156cm deštěm poškrábáním korozí vyblednutím ztrátou lesku sluncem prachem pylem ptačím trusem lístky ze stromů šťávami ze stromů sněhem námrazou (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Ochranná plachta na auto Audi Q3 2018- , Sixtol vana do kufru gumová audi q3, 2011->, suv (hbc10230)

3D Gumové koberce AUDI Q3, 2015->, AT SIXTOL

3D Gumové koberce AUDI Q3, 2015->, AT SIXTOL
Detail

Přesné rozměry Koberce jsou vyrobeny přesně podle tvaru podlahových ploch konkrétního typu vozidla. Odpadá tak složité porovnávání mnohdy nepřesných univerzálních koberců a nutnost problematického zastřihávání do požadovaného tvaru. Použití Koberce jsou snadno omyvatelné, s rychlou možností vysypání nečistot a snadnou instalací. Materiál Vysoce odolná pryž zajišťuje kobercům vysokou pružnost, která zabezpečí při ohýbání (např. při skladování), že se koberce roztáhnou opět do původního tvaru. Ochrana Výhodou těchto koberců je zvýšený okraj, chránící interiér interiéru vozidla před vysypáním sypkých materiálů (písek, hlína) či vylitím tekutin (voda), nečistot, prachu, sněhu apod. do interiéru vozidla, s odolností vůči prosáknutí olejů, benzínu a částečně také vůči elektrolytu z akumulátorů. Pohodlí Nepříjemnému posunu koberců po podlaze vozidla či shrnování pod pedály účinně zamezí speciální protiskluzové tvarování na spodní straně koberců, které se snadno přichytí k originálnímu čalounění podlahových prostorů. Údržba Koberce jsou snadno omyvatelné, uzpůsobeny pro standardní údržbu pomocí běžných čistících prostředků (např. mytí vlažnou vodou s neagresivním neabrazivním saponátem apod.). Čištění je možné snadno provádět mimo vozidlo. Snadné je také pravidelné vysypání nečistot, které zvládnete za několik sekund. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako 3D Gumové koberce AUDI Q3, 2015->, AT SIXTOL , Kjust sada tašek sport 4ks pro audi q3 2018+ (7004059)

Ofuky oken Audi Q3 2011-2018 (4 díly)

Ofuky oken Audi Q3 2011-2018 (4 díly)
Detail

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny. Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky ani obtížný hmyz. Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná. Ofuky ocení také kuřáci. Při odklepávání popelu z okna padá popel ven na vozovku a ne zpět do auta. Ať už vlastníte auto Audi Q3 nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin. Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení. Obsah sady 2 ofuky na přední dveře 2 ofuky na zadní dveře 8 vymezovacích plíšků obrázkový návod montáže (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Ofuky oken Audi Q3 2011-2018 (4 díly) , Thule pro audi q3 sportback, 5-dr suv, 2020-> (thk11418)

Gumové autokoberce Rezaw-Plast Audi Q3 2011-2018

Gumové autokoberce Rezaw-Plast Audi Q3 2011-2018
Detail

Gumové autokoberce pro vůz Audi Q3 mají zvýšený okraj po celém obvodu. Výška okraje je cca 3 cm a zabraňuje tak pronikání nečistot do interiéru automobilu. Zvýšený okraj oceníte především v deštivém podzimním počasí. V zimě gumové autokoberce zadržují z bot odtávající sníh a agresivní sůl. Na jaře pak chrání původní podlahu vozu před blátem během oblevy. Protiskluzová úprava povrchu autokoberců zaručuje kvalitní podmínky při řízení vozu. Střih autokoberců přesně odpovídá interiéru vozu (Audi Q3).Autokoberce REZAW-PLAST jsou vyráběny ze syntetického kaučuku a jsou odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu. Díky speciální technologii výroby si zachovávají svoji elastičnost v rozmezí teplot -40°C až +110°C.Originální fixace nejsou součástí autokoberců Rezaw-Plast. Výrobce však přidává zvlášť ke každé sadě univerzální fixace. Zvlášť z toho důvodu, abyste měli možnost se rozhodnout, jestli v autokobercích fixace chcete nebo ne. Pokud ano, fixace lze velmi jednoduše nainstalovat do vyznačených míst na autokoberci. Každá sada obsahuje 4 univerzální fixace do autokoberců a 4 plastové šrouby do podlahy vozu pro upevnění předních koberců. Pokud byste chtěli zafixovat také autokoberce zadní, je třeba dodatečně zakoupit 4 ks univerzálních fixací. Jestliže je podlaha Vašeho auta z výroby opatřena originálními fixačními trny, doporučujeme k autokobercům Rezaw-Plast dokoupit také originální fixace.Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumové autokoberce Rezaw-Plast Audi Q3 2011-2018 , Thule pro audi q3 sportback, 5-dr suv, 2020-> (thk11357)

Sluneční clony Audi Q3 2014-2018 (po faceliftu)

Sluneční clony Audi Q3 2014-2018 (po faceliftu)
Detail

Sluneční clony Laitovo Simple jsou usazené v pevném kovovém rámu. Výplň sluneční clony tvoří černá, hrubá textilie s většími oky (viz. fotogalerie), která spolehlivě chrání interiér vozu i pasažéry před slunečními paprsky i hmyzem. Clony se instalují do oken pomocí ocelových háčků, které se upevní na rám okna. Do těchto háčků se následně clony vloží. Sada obsahuje 5 slunečních clon. 2 clony na boční zadní okna, 2 menší clony na boční okna v zavazadlovém prostoru a 1 velkou clonu na zadní okno. Chrání pasažéry před nepříjemnými slunečními paprsky. Chrání interiér a zabraňují blednutí vlivem slunečního záření. Pasažéři jsou chráněni před hmyzem a kamínky létajícími od kol ostatních automobilů i v případě otevřených oken. Při otevřených oknech lámou clony proudění vzduchu a zmírňují průvan ve vozidle. Nepřímo snižují spotřebu (není třeba zapínat klimatizaci). Velmi snadná a rychlá montáž a demontáž. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Sluneční clony Audi Q3 2014-2018 (po faceliftu) , Kjust audi q3 2011-2018 sada tašek sport (4ks) (7004016)

Ochranná plachta na auto Audi Q3 2011-2018

Ochranná plachta na auto Audi Q3 2011-2018
Detail

Ochranná plachta chrání vaše auto před nečistotami a nepříznivými povětrnostními podmínkami po celý rok. Díky třívrstvému složení s paropropustnou membránou poskytuje plachta během deště až 100% ochranu proti vodě a během vyšších teplot dovoluje odvádět vlhkost, která se kondenzuje pod plachtou. Plachta je určena pro konkrétní model auta s konkrétním typem karoserie (hb, sedan, combi, SUV, MPV, dodávka apod.). Díky tomu na auto dobře pasuje a její instalace je velmi snadná a rychlá. K autu se plachta upevňuje stažením vázacího provazu podél obvodu auta. Vázací provaz je umístěný ve spodní části plachty. Materiál: 100% Polyester Přibližné rozměry: délka 430-460cm, výška 146-156cm deštěm poškrábáním korozí vyblednutím ztrátou lesku sluncem prachem pylem ptačím trusem lístky ze stromů šťávami ze stromů sněhem námrazou (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Ochranná plachta na auto Audi Q3 2011-2018 , Kjust sada tašek aero 4ks pro audi q3 2018+ (7004060)

Gledring koberce do auta Audi Q3 2018- (3830006487058)

Gledring koberce do auta Audi Q3 2018- (3830006487058)
Detail

Autokoberce - gumové, 2D profil, sada obsahuje 4 ks Přemýšlíte, jak udržet podlahu vašeho auta v čistotě? Vybavte svůj vůz kvalitními koberci Gledring. Oceníte je zejména v zimě a sychravém počasí, kdy je všude plno nečistot, bláta a vody. Zároveň chrání interiér proti působení agresivní zimní soli, která se do auta dostane na podrážce obuvi. Tyto gumové autokoberce nevyžadují složitou údržbu a snadno se dají vyčistit. Díky 2D profilaci z nich snadno vyklepete nečistoty. Balení tvoří 4 ks koberců do auta. Barva koberečků je černá. Zásadní vlastnosti produktu Gledring koberce do auta Audi Q3 2018- Gumové autokoberce Gledring není třeba vysávat Pečlivě ochrání podlahu vašeho vozu před vodou, sněhem, bahnem a jinými nečistotami Nabízené koberečky do auta jsou charakteristické 2D provedením pro jednoduchou údržbu V balení najdete 4 ks autokoberečků Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Gledring koberce do auta Audi Q3 2018- (3830006487058) , Kjust sada tašek aero 4ks pro audi q3 sportback 2019+ (7004066)

Petex koberce do auta Audi Q3 2018- (4028985566751)

Petex koberce do auta Audi Q3 2018- (4028985566751)
Detail

Autokoberce - gumové, 2D profil, sada obsahuje 4 ks Rádi byste udrželi podlahu vašeho auta čistou? Pořiďte si do vašeho vozu kvalitní koberce Petex. Vhod přijdou zejména v nevlídném počasí, kdy je všude plno nečistot, bláta a vody. Také zabraňují působení agresivní zimní soli, která se zachytává na obuvi. Tyto gumové autokoberce nevyžadují složitou údržbu a snadno se dají vyčistit. Díky 2D profilaci z nich snadno vyklepete nečistoty. V balení najdete 4 ks autokoberců. Barva koberečků je černá. Hlavní vlastnosti produktu Petex koberce do auta Audi Q3 2018- Gumové autokoberce Petex jsou téměř bezúdržbové Dokonale chrání podlahu vašeho vozu před nečistotami Nabízené koberečky do auta jsou charakteristické 2D provedením pro jednoduchou údržbu V balení najdete 4 ks autokoberečků Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Petex koberce do auta Audi Q3 2018- (4028985566751) , Tpms cub audi q3 8u 07/2011 - 12/2021 [a] (0370s720)

RIGUM Audi A6 (0318X12)

RIGUM Audi A6 (0318X12)
Detail

Autokoberce - gumové, 3D profil, kulaté fixační body, sada obsahuje 4 ks Chcete chránit interiér vašeho vozu? Dejte šanci kvalitním kobercům RIGUM. Oceníte je zejména v zimě a sychravém počasí, kdy je všude spousta nečistot. Zároveň zabraňují poškození působením zimní soli, která zůstává na obuvi. Tyto gumové autokoberce nevyžadují téměř žádnou údržbu a velmi snadno je vyčistíte. K podlaze automobilu je připevníte pomocí kulatých fixačních bodů. Jejich 3D provedení dokáže díky přesahu správně dolehnout a zachytit tak bláto, kamínky, vodu a jiné nečistoty. Balení obsahuje 4 ks autokoberců. Barva koberečků je černá. Hlavní vlastnosti produktu RIGUM Audi A6 Gumové autokoberce RIGUM není třeba vysávat Bezpečně chrání podlahu vašeho vozu před nečistotami v sychravém počasí Pro bezpečné připevnění k podlaze využijete kulaté fixační body Nabízené koberečky do auta mají 3D provedení pro snadné zachycování nečistot V balení najdete 4 ks autokoberečků Černá barva... (alza.cz)

Podobné produkty ako RIGUM Audi A6 (0318X12) , Rezaw-plast, gumové koberce se zvýšeným okrajem, audi q3 ii, 2018- (57.200325)

RIGUM Audi A3 (5766X12)

RIGUM Audi A3 (5766X12)
Detail

Autokoberce gumové, vyrobené na míru, omyvatelné, protiskluzové, 2D profil, sada obsahuje 4 ks Chcete chránit podlahu vašeho auta? Vyzkoušejte kvalitní koberce RIGUM. Jejich přítomnost oceníte zejména v zimě a pochmurném počasí, kdy je všude plno bláta a nečistot. Také zabraňují působení agresivní zimní soli, která zůstává v podrážce obuvi. Tyto gumové autokoberce nevyžadují složitou údržbu a snadno se dají vyčistit. Díky 2D profilaci je snadno vyjmete a vysypete. V balení najdete 4 ks koberců do auta. Barva koberečků je černá. Zásadní vlastnosti produktu RIGUM Audi A3 Gumové autokoberce RIGUM mají praktický design Spolehlivě ochrání podlahu vašeho auta před nečistotami, vodou, sněhem i blátem Nabízené koberečky do auta se mohou pochlubit jednoduchou údržbou díky 2D provedení Balení tvoří 4 ks autokoberečků Černá barva Kompatibilita: Výrobce: AUDI, SEAT a VW Model: A3 (8V1, 8VK) (HATCHBACK) [04/12-], A3 Kabriolet (8V7, 8VE) (KABRIOLET) [10/13-], A3 Limousine... (alza.cz)

Podobné produkty ako RIGUM Audi A3 (5766X12) , Thule pro audi q3, 5-dr suv s integrovanými podélníky 2019-> (thk10425)

RIGUM Audi Q7 (0381X12)

RIGUM Audi Q7 (0381X12)
Detail

Autokoberce gumové, vyrobené na míru, omyvatelné, protiskluzové, 2D profil, sada obsahuje 4 ks Přemýšlíte, jak udržet podlahu vašeho auta v čistotě? Vyzkoušejte kvalitní koberce RIGUM. Jejich přítomnost oceníte zejména v zimě a pochmurném počasí, kdy je všude spousta nečistot. Zároveň zabraňují poškození působením zimní soli, která se zachytává v podrážce obuvi. Tyto gumové autokoberce nevyžadují téměř žádnou údržbu a velmi snadno je vyčistíte. Jejich 2D profilace dovolí koberec jednoduše vyjmout a vysypat. V balení najdete 4 ks autokoberců. Barva koberečků je černá. Zásadní vlastnosti produktu RIGUM Audi Q7 Gumové autokoberce RIGUM není třeba vysávat Pečlivě ochrání podlahu vašeho vozu před vodou, sněhem, bahnem a jinými nečistotami Nabízené koberečky do auta jsou zhotoveny ve 2D provedení pro snadné vysypávání nečistot Balení obsahuje 4 ks autokoberečků Černá barva Kompatibilita: Výrobce: AUDI Model: Q7 (4L) (SUV) [03/06-08/15] (alza.cz)

Podobné produkty ako RIGUM Audi Q7 (0381X12) , Thule pro audi q3, 5-dr suv s integrovanými podélníky 2019-> (thk10905)

RIGUM Audi A4 (0325X12)

RIGUM Audi A4 (0325X12)
Detail

Autokoberce gumové, vyrobené na míru, omyvatelné, protiskluzové, 3D profil, kulaté fixační body, sada obsahuje 4 ks Přemýšlíte, jak udržet podlahu vašeho auta v čistotě? Pořiďte si do vašeho vozu kvalitní koberce RIGUM. Vhod přijdou zejména v nevlídném počasí, kdy je všude plno nečistot, bláta a vody. Zároveň chrání interiér proti působení agresivní zimní soli, která se zachytává v podrážce obuvi. Tyto gumové autokoberce nejsou náročné na údržbu a dají se snadno omýt. K podlaze vozu je lze připevnit pomocí kulatých fixačních bodů. S vychytaným 3D provedením snadno zachytí bláto, kamínky vodu i další nečistoty. Balení tvoří 4 ks autokoberců. Barva koberečků je černá. Klíčové vlastnosti produktu RIGUM Audi A4 Gumové autokoberce RIGUM není třeba vysávat Bezpečně chrání podlahu vašeho vozu před nečistotami v sychravém počasí Pro bezpečné připevnění k podlaze využijete kulaté fixační body Nabízené koberečky do auta disponují 3D provedením pro snadné zachytávání... (alza.cz)

Podobné produkty ako RIGUM Audi A4 (0325X12) , Thule pro audi q3, 5-dr suv s integrovanými podélníky 2019-> (thk11059)

RIGUM Audi A4 (0327X12)

RIGUM Audi A4 (0327X12)
Detail

Autokoberce gumové, vyrobené na míru, omyvatelné, protiskluzové, 3D profil, kulaté fixační body, sada obsahuje 4 ks Přemýšlíte, jak udržet podlahu vašeho auta v čistotě? Zvolte pro svůj vůz kvalitní koberce RIGUM. Oceníte je zejména v zimě a sychravém počasí, kdy je všude spousta nečistot. Zároveň chrání interiér proti působení agresivní zimní soli, která se do auta dostane na podrážce obuvi. Tyto gumové autokoberce nevyžadují téměř žádnou údržbu a velmi snadno je vyčistíte. K podlaze automobilu je připevníte pomocí kulatých fixačních bodů. Jejich 3D provedení dokáže díky přesahu správně dolehnout a zachytit tak bláto, kamínky, vodu a jiné nečistoty. Balení tvoří 4 ks koberců do auta. Barva koberečků je černá. Zásadní vlastnosti produktu RIGUM Audi A4 Gumové autokoberce RIGUM mají praktický design Bezpečně chrání podlahu vašeho vozu před nečistotami v sychravém počasí K podlaze je bezpečně připevníte pomocí připravených kulatých fixačních bodů Nabízené... (alza.cz)

Podobné produkty ako RIGUM Audi A4 (0327X12) , Thule pro audi q3, 5-dr suv s integrovanými podélníky 2012->2018 (thk10509)

RIGUM Audi A6 (0342X12)

RIGUM Audi A6 (0342X12)
Detail

Autokoberce gumové, vyrobené na míru, omyvatelné, protiskluzové, 2D profil, sada obsahuje 4 ks Chcete chránit podlahu vašeho auta? Vybavte svůj vůz kvalitními koberci RIGUM. Nejužitečnější budou v sychravém počasí, kdy je všude spousta nečistot. Zároveň chrání interiér proti působení agresivní zimní soli, která zůstává na botách. Tyto gumové autokoberce nevyžadují téměř žádnou údržbu a velmi snadno je vyčistíte. Díky 2D profilaci z nich snadno vyklepete nečistoty. Balení tvoří 4 ks autokoberců. Barva koberečků je černá. Zásadní vlastnosti produktu RIGUM Audi A6 Gumové autokoberce RIGUM není třeba vysávat Dokonale chrání podlahu vašeho vozu před nečistotami Nabízené koberečky do auta mají 2D provedení pro snadné vysypávání nečistot V balení najdete 4 ks autokoberečků Černá barva Kompatibilita: Výrobce: AUDI Model: A6 (4G2, C7, 4GC) (SEDAN) [11/10-], A6 Allroad (4GH, 4GJ) (KOMBI) [01/12-], A6 Avant (4G5, C7, 4GD) (KOMBI) [05/11-] a A7 Sportback (4GA, 4GF)... (alza.cz)

Podobné produkty ako RIGUM Audi A6 (0342X12) , Kjust sada tašek aero 4ks pro audi q3 plug-in hybrid 2020+ (7004102)

Vana do kufru gumová Audi Q3 (8U) (11-) SIXTOL

Vana do kufru gumová Audi Q3 (8U) (11-) SIXTOL
Detail

Snadné použití Vana je vhodná pro převážení nákladů v zavazadlovém prostoru, snadno omyvatelná, s rychlou možností vysypání nečistot a snadnou instalací pouhým rozložením. Kvalita Všechny vany do zavazadlového prostoru jsou opatřeny certifikátem TÜV Süd Czech, certifikátem o složení a bezpečnosti použitého materiálu MSDS, homologací dle směrnic České republiky / Evropské unie ATEST 8SD 3401 a z hlediska hořlavosti vyhovují požadavkům metodiky ZM-A/10.70 (Česká republika / Evropská unie). Údržba Vana je snadno omyvatelná, uzpůsobená pro standardní údržbu pomocí běžných čistících prostředků (např. mytí vlažnou vodou s neagresivním neabrazivním saponátem apod.). Čištění je možné snadno provádět mimo vozidlo např. zahradní hadicí. Stabilita Kvalita materiálu umožňuje použití vany v širokém rozsahu teplot od -60°C do +80°C a také značnou odolnost vůči stárnutí materiálu vlivem UV-záření. Bezpečnost Hypoalergenní materiál umožňuje libovolné použití v kterémkoli vozidle bez jakýchkoli zdravotních rizik. Ochrana Výhodou těchto van je zvýšený okraj 4-6cm (dle typu vozidla), chránící interiér zavazadlového prostoru před vysypáním či vylitím tekutin (voda, olej), nečistot, prachu, sněhu apod. do zavazadlového prostoru, s odolností vůči prosáknutí olejů, benzínu a jiných pohonných hmot a částečně také vůči elektrolytu z akumulátorů. Pohodlí Posunu převáženého materiálu a předmětů účinně zamezí celoplošná protiskluzová vrstva s velmi vysokou kvalitou na vrchní straně zabraňující posunu předmětů položených na podložku během jízdy - ideální pomocník při převážení nákupů, zavazadel apod. Přesné rozměry Vana je vyrobena naprosto přesně podle tvaru dna zavazadlového prostoru konkrétního typu vozidla. Design Moderní design zajišťuje bezproblémové použití a elegantní vzhled v daném typu vozidla. Materiály Recyklovatelný, vysoce odolný a kvalitní materiál - mikroporézní pryž SBR zajišťuje vanám extrémní pružnost, která zabezpečí při ohýbání (např. při skladování), že se vana roztáhne opět do původního tvaru. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Vana do kufru gumová Audi Q3 (8U) (11-) SIXTOL

Vana do kufru gumová AUDI Q3, 2011->, SUV SIXTOL

Vana do kufru gumová AUDI Q3, 2011->, SUV SIXTOL
Detail

Snadné použití Vana je vhodná pro převážení nákladů v zavazadlovém prostoru, snadno omyvatelná, s rychlou možností vysypání nečistot a snadnou instalací pouhým rozložením. Kvalita Všechny vany do zavazadlového prostoru jsou opatřeny certifikátem TÜV Süd Czech, certifikátem o složení a bezpečnosti použitého materiálu MSDS, homologací dle směrnic České republiky / Evropské unie ATEST 8SD 3401 a z hlediska hořlavosti vyhovují požadavkům metodiky ZM-A/10.70 (Česká republika / Evropská unie). Údržba Vana je snadno omyvatelná, uzpůsobená pro standardní údržbu pomocí běžných čistících prostředků (např. mytí vlažnou vodou s neagresivním neabrazivním saponátem apod.). Čištění je možné snadno provádět mimo vozidlo např. zahradní hadicí. Stabilita Kvalita materiálu umožňuje použití vany v širokém rozsahu teplot od -60°C do +80°C a také značnou odolnost vůči stárnutí materiálu vlivem UV-záření. Bezpečnost Hypoalergenní materiál umožňuje libovolné použití v kterémkoli vozidle bez jakýchkoli zdravotních rizik. Ochrana Výhodou těchto van je zvýšený okraj 4-6cm (dle typu vozidla), chránící interiér zavazadlového prostoru před vysypáním či vylitím tekutin (voda, olej), nečistot, prachu, sněhu apod. do zavazadlového prostoru, s odolností vůči prosáknutí olejů, benzínu a jiných pohonných hmot a částečně také vůči elektrolytu z akumulátorů. Pohodlí Posunu převáženého materiálu a předmětů účinně zamezí celoplošná protiskluzová vrstva s velmi vysokou kvalitou na vrchní straně zabraňující posunu předmětů položených na podložku během jízdy - ideální pomocník při převážení nákupů, zavazadel apod. Přesné rozměry Vana je vyrobena naprosto přesně podle tvaru dna zavazadlového prostoru konkrétního typu vozidla. Design Moderní design zajišťuje bezproblémové použití a elegantní vzhled v daném typu vozidla. Materiály Recyklovatelný, vysoce odolný a kvalitní materiál - mikroporézní pryž SBR zajišťuje vanám extrémní pružnost, která zabezpečí při ohýbání (např. při skladování), že se vana roztáhne opět do původního tvaru. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Vana do kufru gumová AUDI Q3, 2011->, SUV SIXTOL

Sluneční clony Audi Q3 2014-2018 (RS, po faceliftu)

Sluneční clony Audi Q3 2014-2018 (RS, po faceliftu)
Detail

Sluneční clony Laitovo Simple jsou usazené v pevném kovovém rámu. Výplň sluneční clony tvoří černá, hrubá textilie s většími oky (viz. fotogalerie), která spolehlivě chrání interiér vozu i pasažéry před slunečními paprsky i hmyzem. Clony se instalují do oken pomocí ocelových háčků, které se upevní na rám okna. Do těchto háčků se následně clony vloží. Sada obsahuje 5 slunečních clon. 2 clony na boční zadní okna, 2 menší clony na boční okna v zavazadlovém prostoru a 1 velkou clonu na zadní okno. Chrání pasažéry před nepříjemnými slunečními paprsky. Chrání interiér a zabraňují blednutí vlivem slunečního záření. Pasažéři jsou chráněni před hmyzem a kamínky létajícími od kol ostatních automobilů i v případě otevřených oken. Při otevřených oknech lámou clony proudění vzduchu a zmírňují průvan ve vozidle. Nepřímo snižují spotřebu (není třeba zapínat klimatizaci). Velmi snadná a rychlá montáž a demontáž. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Sluneční clony Audi Q3 2014-2018 (RS, po faceliftu)

Petex koberce do auta Audi Q3 2011-2018 (4028985112927)

Petex koberce do auta Audi Q3 2011-2018 (4028985112927)
Detail

Autokoberce - gumové, 2D profil, sada obsahuje 4 ks Přemýšlíte, jak udržet podlahu vašeho auta v čistotě? Vybavte svůj vůz kvalitními koberci Petex. Vhod přijdou zejména v nevlídném počasí, kdy je všude spousta nečistot. Zároveň chrání interiér proti působení agresivní zimní soli, která se zachytává v podrážce obuvi. Tyto gumové autokoberce mají nenáročnou údržbu a jsou snadno omyvatelné. Díky 2D profilaci je snadno vyjmete a vysypete. V balení najdete 4 ks autokoberců. Barva koberečků je černá. Zásadní vlastnosti produktu Petex koberce do auta Audi Q3 2011-2018 Gumové autokoberce Petex není třeba vysávat Spolehlivě ochrání podlahu vašeho auta před nečistotami, vodou, sněhem i blátem Nabízené koberečky do auta jsou vyrobeny ve 2D provedení pro snadnou omyvatelnost Balení tvoří 4 ks autokoberečků Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Petex koberce do auta Audi Q3 2011-2018 (4028985112927)

Novline koberce do auta Audi Q3 2011-2018 (4610031108758)

Novline koberce do auta Audi Q3 2011-2018 (4610031108758)
Detail

Autokoberce - gumové, 3D profil, sada obsahuje 4 ks Přemýšlíte, jak udržet podlahu vašeho auta v čistotě? Pořiďte si do vašeho vozu kvalitní koberce Novline. Vhod přijdou zejména v nevlídném počasí, kdy je všude spousta nečistot. Zároveň chrání interiér proti působení agresivní zimní soli, která se do auta dostane na podrážce obuvi. Tyto gumové autokoberce nevyžadují složitou údržbu a snadno se dají vyčistit. Jejich 3D provedení zachytí díky přesahu bláto, kamínky, vodu i jiné nečistoty. Balení tvoří 4 ks koberců do auta. Barva koberečků je černá. Zásadní vlastnosti produktu Novline koberce do auta Audi Q3 2011-2018 Gumové autokoberce Novline není třeba vysávat Spolehlivě ochrání podlahu vašeho auta před nečistotami, vodou, sněhem i blátem Nabízené koberečky do auta jsou charakteristické 3D provedením pro snadné zachytávání kamínků V balení najdete 4 ks autokoberečků Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Novline koberce do auta Audi Q3 2011-2018 (4610031108758)

SIXTOL 3D Gumové koberce AUDI Q3, 2015->, AT (HBC10709)

SIXTOL 3D Gumové koberce AUDI Q3, 2015->, AT (HBC10709)
Detail

Autokoberce - gumové, 3D profil, kulaté fixační body, sada obsahuje 4 ks Chcete udržet podlahu vašeho auta čistou? Dejte šanci kvalitním kobercům SIXTOL. Jejich přítomnost oceníte zejména v zimě a pochmurném počasí, kdy je všude plno nečistot, bláta a vody. Zároveň chrání interiér proti působení agresivní zimní soli, která zůstává na botách. Tyto gumové autokoberce mají nenáročnou údržbu a jsou snadno omyvatelné. K podlaze vozu je lze připevnit pomocí kulatých fixačních bodů. Jejich 3D provedení dokáže díky přesahu správně dolehnout a zachytit tak bláto, kamínky, vodu a jiné nečistoty. Balení obsahuje 4 ks autokoberců. Barva koberečků je černá. Hlavní vlastnosti produktu SIXTOL 3D Gumové koberce AUDI Q3, 2015->, AT Gumové autokoberce SIXTOL mají praktický design Bezpečně chrání podlahu vašeho vozu před nečistotami v sychravém počasí K bezpečnému připevnění k podlaze přispívají kulaté fixační body Nabízené koberečky do auta mají 3D provedení pro snadné... (alza.cz)

Podobné produkty ako SIXTOL 3D Gumové koberce AUDI Q3, 2015->, AT (HBC10709)

Gledring koberce do auta Audi Q3 2011-2018 (3830006482497)

Gledring koberce do auta Audi Q3 2011-2018 (3830006482497)
Detail

Autokoberce - gumové, 2D profil, sada obsahuje 4 ks Chcete chránit podlahu vašeho auta? Pořiďte si do vašeho vozu kvalitní koberce Gledring. Vhod přijdou zejména v nevlídném počasí, kdy je všude plno nečistot, bláta a vody. Zároveň chrání interiér proti působení agresivní zimní soli, která se do auta dostane na podrážce obuvi. Tyto gumové autokoberce nejsou náročné na údržbu a dají se snadno omýt. Jejich 2D profilace dovolí jednoduše vyklepat nanesené drobky nebo třeba kamínky. V balení najdete 4 ks koberců do auta. Barva koberečků je černá. Klíčové vlastnosti produktu Gledring koberce do auta Audi Q3 2011-2018 Gumové autokoberce Gledring jsou téměř bezúdržbové Pečlivě ochrání podlahu vašeho vozu před vodou, sněhem, bahnem a jinými nečistotami Nabízené koberečky do auta jsou vyrobeny ve 2D provedení pro snadnou omyvatelnost V balení najdete 4 ks autokoberečků Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Gledring koberce do auta Audi Q3 2011-2018 (3830006482497)

Frogum koberce do auta Audi Q3 2011-2018 (5907377542421)

Frogum koberce do auta Audi Q3 2011-2018 (5907377542421)
Detail

Autokoberce - gumové, 2D profil, sada obsahuje 4 ks Přemýšlíte, jak udržet podlahu vašeho auta v čistotě? Zvolte pro svůj vůz kvalitní koberce Frogum. Jejich přítomnost oceníte zejména v zimě a pochmurném počasí, kdy je všude plno nečistot, bláta a vody. Také zabraňují působení agresivní zimní soli, která se zachytává na obuvi. Tyto gumové autokoberce mají nenáročnou údržbu a jsou snadno omyvatelné. Díky 2D profilaci z nich snadno vyklepete nečistoty. V balení najdete 4 ks autokoberců. Barva koberečků je černá. Klíčové vlastnosti produktu Frogum koberce do auta Audi Q3 2011-2018 Gumové autokoberce Frogum není třeba vysávat Bezpečně chrání podlahu vašeho vozu před nečistotami v sychravém počasí Nabízené koberečky do auta mají 2D provedení pro snadné vysypávání nečistot V balení najdete 4 ks autokoberečků Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Frogum koberce do auta Audi Q3 2011-2018 (5907377542421)

ACI textilní koberce pro AUDI Q3 15- černé (0371X62)

ACI textilní koberce pro AUDI Q3 15-  černé (0371X62)
Detail

Autokoberce - textilní, 2D profil, sada obsahuje 4 ks Přemýšlíte, jak udržet podlahu vašeho auta v čistotě? Vyzkoušejte kvalitní koberce ACI. Vhod přijdou zejména v nevlídném počasí, kdy je všude spousta nečistot. Zároveň chrání interiér proti působení agresivní zimní soli, která se do auta dostane na podrážce obuvi. Tyto textilní autokoberce zútulní prostředí vozidla. Jejich 2D provedení se příjemně udržuje, protože jej snadno umyjete nebo z něj vysypete drobky či nečistoty. V balení najdete 4 ks koberců do auta. Barva koberečků je černá. Klíčové vlastnosti produktu ACI textilní koberce pro AUDI Q3 15- černé Textilní autokoberce ACI mají praktický design Spolehlivě ochrání podlahu vašeho auta před nečistotami, vodou, sněhem i blátem Nabízené koberečky do auta jsou charakteristické 2D provedením pro jednoduchou údržbu Balení tvoří 4 ks autokoberečků Černá barva Kompatibilita: Výrobce: AUDI Model: Q3 (8U) (SUV) [06/11-] (alza.cz)

Podobné produkty ako ACI textilní koberce pro AUDI Q3 15- černé (0371X62)

Gumová vana do kufru Gledring Audi Q3 2018- (dolní dno)

Gumová vana do kufru Gledring Audi Q3 2018- (dolní dno)
Detail

Gumová vana přesně pasuje do kufru vozu Audi Q3. Má zvýšený okraj (1,8 cm) po celém obvodu a skvěle chrání interiér i původní koberec v kufru. Vany do kufru Gledring mají moderní design a luxusní, hladký vzhled. Přilnavost materiálu je však velmi vysoká a uložený náklad na vaně pevně drží. Díky prohloubenému vzoru vana efektivně zadržuje vodu i nečistoty. Vany do kufru Gledring se vyznačují detailním střihem a dokonalým tvarem pro konkrétní auto, v tomto případě Audi Q3. Tolerance odchylky od tvaru kufru je méně než 1 mm! Jedná se o výrobek s nejpřesnějším střihem z celého našeho sortimentu.Rubbasol je nový, inovativní materiál podobný gumě, za jehož kompletní vývoj je zodpovědná firma Gledring. Jeho složení je patentované a pojem Rubbasol je ochrannou známkou. Materiál je hladký, má velmi jemný povrch a působí luxusním dojmem. Na druhou stranu je pevný a odolný až do té míry, že Gledring poskytuje na všechny vany do kufru prodlouženou záruku 5 let. Rubassol splňuje normy PAH a REACH na obsah chemických látek. V dnešní době už jsou samozřejmostí testy na hořlavost i zápach, které také splňuje. Materiál je dokonce schválený pro použití v potravinářském průmyslu a může přijít do přímého kontaktu s jídlem.Vany do kufru Gledring mají ještě jednu konkurenční výhodu oproti podobným produktům. Ke každé vaně lze přikoupit kompatibilní ochranu nárazníku DoggyMat. Na spodní straně každé gumové vany jsou připravené 2 výlisky, do kterých se DoggyMat zajistí pomocí plastových fixací. Kompletně pak chrání nárazník i hranu kufru při nakládání věcí do zavazadlového prostoru nebo naskakování psa. Pokud není DoggyMat třeba, lze jej otočit o 180° a umístit do vany. Oba produkty mají stejnou texturu a DoggyMat neruší celkový vzhled vany. Pro vůz Audi Q3 je vhodný DoggyMat velikosti XL.Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Gledring Audi Q3 2018- (dolní dno)

Gumová vana do kufru Gledring Audi Q3 2018- (horní dno)

Gumová vana do kufru Gledring Audi Q3 2018- (horní dno)
Detail

Gumová vana přesně pasuje do kufru vozu Audi Q3. Má zvýšený okraj (1,8 cm) po celém obvodu a skvěle chrání interiér i původní koberec v kufru. Vany do kufru Gledring mají moderní design a luxusní, hladký vzhled. Přilnavost materiálu je však velmi vysoká a uložený náklad na vaně pevně drží. Díky prohloubenému vzoru vana efektivně zadržuje vodu i nečistoty. Vany do kufru Gledring se vyznačují detailním střihem a dokonalým tvarem pro konkrétní auto, v tomto případě Audi Q3. Tolerance odchylky od tvaru kufru je méně než 1 mm! Jedná se o výrobek s nejpřesnějším střihem z celého našeho sortimentu.Rubbasol je nový, inovativní materiál podobný gumě, za jehož kompletní vývoj je zodpovědná firma Gledring. Jeho složení je patentované a pojem Rubbasol je ochrannou známkou. Materiál je hladký, má velmi jemný povrch a působí luxusním dojmem. Na druhou stranu je pevný a odolný až do té míry, že Gledring poskytuje na všechny vany do kufru prodlouženou záruku 5 let. Rubassol splňuje normy PAH a REACH na obsah chemických látek. V dnešní době už jsou samozřejmostí testy na hořlavost i zápach, které také splňuje. Materiál je dokonce schválený pro použití v potravinářském průmyslu a může přijít do přímého kontaktu s jídlem.Vany do kufru Gledring mají ještě jednu konkurenční výhodu oproti podobným produktům. Ke každé vaně lze přikoupit kompatibilní ochranu nárazníku DoggyMat. Na spodní straně každé gumové vany jsou připravené 2 výlisky, do kterých se DoggyMat zajistí pomocí plastových fixací. Kompletně pak chrání nárazník i hranu kufru při nakládání věcí do zavazadlového prostoru nebo naskakování psa. Pokud není DoggyMat třeba, lze jej otočit o 180° a umístit do vany. Oba produkty mají stejnou texturu a DoggyMat neruší celkový vzhled vany. Pro vůz Audi Q3 je vhodný DoggyMat velikosti XL.Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Gledring Audi Q3 2018- (horní dno)

KJUST SADA TAŠEK SPORT 4KS PRO AUDI Q3 2018+ (7004059)

KJUST SADA TAŠEK SPORT 4KS PRO AUDI Q3 2018+ (7004059)
Detail

Autotaška - sada 4 ks Jste často na cestách a potřebujete se spolehnout na pohodlný a spolehlivý převoz svých osobních věcí? Pak si jistě oblíbíte cestovní tašku KJUST SADA TAŠEK SPORT 4KS PRO AUDI Q3 2018+. Cestovní tašku využijete ať už cestujete kamkoliv (alza.cz)

Podobné produkty ako KJUST SADA TAŠEK SPORT 4KS PRO AUDI Q3 2018+ (7004059)

KJUST SADA TAŠEK AERO 4KS PRO AUDI Q3 2018+ (7004060)

KJUST SADA TAŠEK AERO 4KS PRO AUDI Q3 2018+ (7004060)
Detail

Autotaška - sada 4 ks (alza.cz)

Podobné produkty ako KJUST SADA TAŠEK AERO 4KS PRO AUDI Q3 2018+ (7004060)

SIXTOL Vana do kufru gumová AUDI Q3, 2011->, SUV (HBC10230)

SIXTOL Vana do kufru gumová AUDI Q3, 2011->, SUV (HBC10230)
Detail

Vana do kufru pro AUDI Q3 (8U) (SUV) [06/11-], guma, vyrobená na míru, s protiskluzovou úpravou a zvýšeným okrajem, omyvatelná Slouží vám auto k převážení ne zrovna čistých věcí a přejete si zachovat kufr v čistém stavu? Pořiďte si vanu do kufru SIXTOL, která se stane vaším oblíbeným pomocníkem. Tuto variantu můžete využít k automobilům značky AUDI, konkrétně model Q3 (8U) (SUV) [06/11-]. Výrobce k jejímu zhotovení zvolil kvalitní gumu, která se hodí pro jakýkoliv náklad. Klíčové přednosti produktu SIXTOL Vana do kufru gumová AUDI Q3, 2011->, SUV Vana do kufru SIXTOL se postará o udržení čistoty v úložném prostoru auta Hodí se pro automobily AUDI, pro model Q3 (8U) (SUV) [06/11-] Materiálem je kvalitní guma Vana do kufru SIXTOL znamená pro vaše auto čistotu bez námahy (alza.cz)

Podobné produkty ako SIXTOL Vana do kufru gumová AUDI Q3, 2011->, SUV (HBC10230)

THULE pro AUDI Q3 Sportback, 5-dr SUV, 2020-> (THK11418)

THULE pro AUDI Q3 Sportback, 5-dr SUV, 2020-> (THK11418)
Detail

Střešní nosiče - nosnost 60 kg, materiál hliník, upevnění pod lem dveří, černá barva Pokud máte v kufru vašeho vozu málo místa, THULE pro AUDI Q3 Sportback, 5-dr SUV, 2020-> posunou využitelnost auta na vyšší úroveň. Jedná se o střešní nosiče pod lem dveří, nevyžadují tedy žádné montážní úpravy na střeše. Tyče nosiče zvládnou unést 60 kg. Vždy však musíte brát v úvahu i nosnost samotné střechy. Střešní nosiče Thule jsou hliníkové, nepředstavují zbytečně velkou zátěž a velmi dobře odolávají korozi. Při designování vsadil výrobce na klasickou černou barvu. Klíčové parametry střešních nosičů THULE pro AUDI Q3 Sportback, 5-dr SUV, 2020-> Hodí se pro převoz rozměrnějších nákladů či sportovního vybavení Střešní nosiče Thule disponují nosností 60 kg Instalují se přímo pod lem dveří Hliníková konstrukce odolává korozi Příčníky Thule jsou obarveny černou barvou Jednoduchá montáž (alza.cz)

Podobné produkty ako THULE pro AUDI Q3 Sportback, 5-dr SUV, 2020-> (THK11418)

THULE pro AUDI Q3 Sportback, 5-dr SUV, 2020-> (THK11357)

THULE pro AUDI Q3 Sportback, 5-dr SUV, 2020-> (THK11357)
Detail

Střešní nosiče - nosnost 60 kg, materiál hliník, upevnění pod lem dveří, černá barva Pokud nemá váš vůz dostatečně velký kufr, THULE pro AUDI Q3 Sportback, 5-dr SUV, 2020-> výrazně zvyšují využitelnost vozu a hodí se v mnoha situacích. Jedná se o střešní nosiče pod lem dveří, střecha tak nemusí disponovat montážními prvky. Tyče nosiče jsou vybaveny nosností 60 kg. Vždy je však potřeba počítat i s nosností samotné střechy. Střešní nosiče Thule jsou hliníkové, disponují tak mimořádnou odolností vůči korozi. Do vínku dostali tradiční, střízlivou černou barvu. Zajímavé parametry střešních nosičů THULE pro AUDI Q3 Sportback, 5-dr SUV, 2020-> Pohodlně naložíte i rozměrnější náklady Střešní nosiče Thule disponují nosností 60 kg Instalují se přímo pod lem dveří Hliníková konstrukce odolává korozi Příčníky Thule jsou obarveny černou barvou Instalace bez nářadí (alza.cz)

Podobné produkty ako THULE pro AUDI Q3 Sportback, 5-dr SUV, 2020-> (THK11357)

KJUST AUDI Q3 2011-2018 SADA TAŠEK SPORT (4KS) (7004016)

KJUST AUDI Q3 2011-2018 SADA TAŠEK SPORT (4KS) (7004016)
Detail

Autotaška - sada 4 ks Jste často na cestách a chcete své věci převážet vždy komfortně a stylově? Potom byste si mohli oblíbit cestovní tašku KJUST AUDI Q3 2011-2018 SADA TAŠEK SPORT (4KS). Cestovní tašku využijete ať už cestujete kamkoliv (alza.cz)

Podobné produkty ako KJUST AUDI Q3 2011-2018 SADA TAŠEK SPORT (4KS) (7004016)

KJUST AUDI Q3 2011-2018 SADA TAŠEK AERO (4KS) (7004029)

KJUST AUDI Q3 2011-2018 SADA TAŠEK AERO (4KS) (7004029)
Detail

Autotaška - sada 4 ks (alza.cz)

Podobné produkty ako KJUST AUDI Q3 2011-2018 SADA TAŠEK AERO (4KS) (7004029)

Hlavice řadící páky Audi Q3 od roku 2009 6-stupňová převodovka

Hlavice řadící páky Audi Q3 od roku 2009 6-stupňová převodovka
Detail

NakupteHlavice řadící páky Audi Q3 od roku 2009 6-stupňová převodovkaz kategorieDům a zahrada > Auto, moto > Autodoplňky > Hlavice řadicí pákyza399.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Hlavice řadící páky Audi Q3 od roku 2009 6-stupňová převodovka

Gumová vana do kufru Novline Audi Q3 2011-2018 (dojezdové kolo)

Gumová vana do kufru Novline Audi Q3 2011-2018 (dojezdové kolo)
Detail

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Audi Q3. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Novline mají zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. Vany se dále vyznačují nejpřesnějším střihem z celého našeho sortimentu van do kufru.Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Díky technologii výroby z inovativních polymerových materiálů (TPE) jsou vany do kufru značky Novline velmi odolné vůči opotřebení a zároveň si zachovávají svoji elastičnost a to až do rozmezí teplot -50°C až +50°C. Vany jsou odolné vůči UV záření a při vystavení slunečním paprskům neblednou. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Novline liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.Jestliže zakoupíte gumové autokoberce nebo gumovou vanu do kufru značky Novline, může být v některých případech produkt označen jako Element. Nemusíte se však bát. I když jsou autokoberce nebo vana do kufru označené jako Element, jedná se skutečně o výrobky Novline. Proč tomu tak je vysvětlujeme v tomto článku. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Novline Audi Q3 2011-2018 (dojezdové kolo)
RIGUM Audi Q3 (0370X12), RIGUM AUDI Q3 18- gumové koberečky černé (sada 4 ks) (0372X12), SIXTOL Audi Q3 (8U) (11-) (HBC09090), RIGUM Audi A6 (0342X12), RIGUM Audi A6 (0318X12), RIGUM Audi A3 (5766X12), RIGUM Audi A4 (0327X12), RIGUM Audi Q7 (0381X12), RIGUM Audi A4 (0325X12), Petex koberce do auta Audi Q3 2018- (4028985566751), Gledring koberce do auta Audi Q3 2018- (3830006487058), Frogum koberce do auta Audi Q3 2011-2018 (5907377542421), Petex koberce do auta Audi Q3 2011-2018 (4028985112927), Gledring koberce do auta Audi Q3 2011-2018 (3830006482497), Novline koberce do auta Audi Q3 2011-2018 (4610031108758), SIXTOL 3D Gumové koberce AUDI Q3, 2015->, AT (HBC10709), SIXTOL Vana do kufru gumová AUDI Q3, 2011->, SUV (HBC10230), KJUST SADA TAŠEK SPORT 4KS PRO AUDI Q3 2018+ (7004059), THULE pro AUDI Q3 Sportback, 5-dr SUV, 2020-> (THK11418), THULE pro AUDI Q3 Sportback, 5-dr SUV, 2020-> (THK11357), KJUST AUDI Q3 2011-2018 SADA TAŠEK SPORT (4KS) (7004016), KJUST SADA TAŠEK AERO 4KS PRO AUDI Q3 2018+ (7004060), KJUST SADA TAŠEK AERO 4KS PRO AUDI Q3 SPORTBACK 2019+ (7004066), TPMS CUB AUDI Q3 8U 07/2011 - 12/2021 [A] (0370S720), Rezaw-Plast, Gumové koberce se zvýšeným okrajem, Audi Q3 II, 2018- (57.200325), THULE pro AUDI Q3, 5-dr SUV s integrovanými podélníky 2019-> (THK10425), THULE pro AUDI Q3, 5-dr SUV s integrovanými podélníky 2019-> (THK10905), THULE pro AUDI Q3, 5-dr SUV s integrovanými podélníky 2019-> (THK11059), THULE pro AUDI Q3, 5-dr SUV s integrovanými podélníky 2012->2018 (THK10509), KJUST SADA TAŠEK AERO 4KS PRO AUDI Q3 PLUG-IN HYBRID 2020+ (7004102)