Richter czech rk.c2.palermo.pz.nimat (vy0308-0019)

Produkt Richter czech rk.c2.palermo.pz.nimat (vy0308-0019) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Richter czech rk.c2.palermo.pz.nimat (vy0308-0019) upraviť a produkt hľadať znova.

Richter Czech RK.C2.PALERMO.PZ.NIMAT (VY0308-0019)

Richter Czech RK.C2.PALERMO.PZ.NIMAT (VY0308-0019)
Detail

Kování na dveře rozetové, s čtvercovým tvarem, v provedení klika, druh zámku PZ, vyrobeno ze zamaku, vhodné pro interiérové použití Na našem e-shopu pro vás máme připraveno velice kvalitní kování na dveře RK.C2.PALERMO.PZ.NIMAT od oblíbené a léty prověřené společnosti Richter Czech. Materiál klik disponuje vysokou pevností a odolností povrchu proti opotřebení a zaručena je tak dlouhá životnost i při frekventovaném používání. Zajisté oceníte přesné rozměry a dokonalé opracování hran jednotlivých součástí. Tento model je vyroben v povrchové úpravě matný broušený nikl (NIMAT), jež se výrobci opravdu povedla a vypadá jednoduše skvěle. Celkové dílenské zpracování je na vysoké úrovni a docíleno tak bylo skvělé atraktivity uváděného dveřního kování. Uvidíte sami, že s kováním na dveře Richter Czech RK.C2.PALERMO.PZ.NIMAT budete spokojeni. Klíčové vlastnosti kování na dveře Richter Czech RK.C2.PALERMO.PZ.NIMATZámkové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C2.PALERMO.PZ.NIMAT (VY0308-0019) , Richter czech rk.c2.palermo.pz.nimat (vy0308-0019)

Richter Czech RK.C4.VERONA.PZ.NIMAT (VY0308-0025)

Richter Czech RK.C4.VERONA.PZ.NIMAT        (VY0308-0025)
Detail

Kování na dveře rozetové, s kruhovým tvarem, v provedení koule, druh zámku PZ, vyrobeno ze zamaku, vhodné pro interiérové použití Na našem e-shopu pro vás máme připraveno velice kvalitní kování na dveře RK.C4.VERONA.PZ.NIMAT od oblíbené a léty prověřené společnosti Richter Czech. Materiál klik disponuje vysokou pevností a odolností povrchu proti opotřebení a zaručena je tak dlouhá životnost i při frekventovaném používání. Zajisté oceníte přesné rozměry a dokonalé opracování hran jednotlivých součástí. Tento model je vyroben v povrchové úpravě matný broušený nikl (NIMAT), jež se výrobci opravdu povedla a vypadá jednoduše skvěle. Celkové dílenské zpracování je na vysoké úrovni a docíleno tak bylo skvělé atraktivity uváděného dveřního kování. Uvidíte sami, že s kováním na dveře Richter Czech RK.C4.VERONA.PZ.NIMAT budete spokojeni. Klíčové vlastnosti kování na dveře Richter Czech RK.C4.VERONA.PZ.NIMATZámkové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C4.VERONA.PZ.NIMAT (VY0308-0025) , Richter czech rk.c4.verona.pz.nimat (vy0308-0025)

Richter Czech Sejf Richter Czech RS.25.K

Richter Czech Sejf Richter Czech RS.25.K
Detail

Nenechávejte svoje cennnosti, důležité dokumenty a peníze nestřežené a jen tak volně ležet. Pořiďte si kvalitní ocelový sejf s mechanickým zámkem. Nabízí možnost ukotvení do zdi nebo podlahy. Vlastnosti: vnitřní rozměry: 346 x 246 x 190 mm (š x v x h) síla materiálu: dveře 4 mm, plášť 2 mm barva: šedá (RAL7016) obsah balení: vč. ocelových hmoždinek, 1 ks police, vnitřní plstě, šroubů a 2 ks klíčů (4home.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech Sejf Richter Czech RS.25.K , Richter czech rk.c2.roma.bb.cemat (0308-32390)

Richter Czech Sejf Richter Czech RS.17.K

Richter Czech Sejf Richter Czech RS.17.K
Detail

Nenechávejte svoje cennnosti, důležité dokumenty a peníze nestřežené a jen tak volně ležet. Pořiďte si kvalitní ocelový sejf s mechanickým zámkem. Nabízí možnost ukotvení do zdi nebo podlahy. Vlastnosti: vnitřní rozměry: 228 x 168 x 110 mm (š x v x h) síla materiálu: dveře 3 mm, plášť 1 mm barva: šedá obsah balení: vč. ocelových hmoždinek, vnitřní plstě,šroubů a 2 ks klíčů (4home.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech Sejf Richter Czech RS.17.K , Richter czech rk.c2.roma.wc.cemat (0308-32413)

Richter Czech Pokladnička Richter Czech TS.0130.C

Richter Czech Pokladnička Richter Czech TS.0130.C
Detail

Praktická ocelová pokladnička najde své využití u vás doma i v kanceláři. Mejte své finance bezpečně uložené a chráněné před něchtěnými návštěvníky.Vlastnosti: povrch: práškový epoxid balení včetně plastové vaničky na mince, zámku a 2 ks klíčů (4home.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech Pokladnička Richter Czech TS.0130.C , Richter czech rk.c2.roma.pz.nimat (0308-32376)

Richter Czech Pokladnička Richter Czech TS.0140.C

Richter Czech Pokladnička Richter Czech TS.0140.C
Detail

Praktická ocelová pokladnička najde své využití u vás doma i v kanceláři. Mejte své finance bezpečně uložené a chráněné před něchtěnými návštěvníky.Vlastnosti: povrch: práškový epoxid balení včetně plastové vaničky na mince, zámku a 2 ks klíčů (4home.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech Pokladnička Richter Czech TS.0140.C , Richter czech sejf richter czech rs.17.k

Richter Czech Ocelová pokladnička Richter Czech LC.2006

Richter Czech Ocelová pokladnička Richter Czech LC.2006
Detail

Praktická ocelová pokladnička najde své využití u vás doma i v kanceláři. Mejte své finance bezpečně uložené a chráněné před něchtěnými návštěvníky.Vlastnosti: s páčkou pro pohodlné otevření víka a blokací proti samovolnému zavření povrch: práškový epoxid balení včetně vaničky na mince, filce a 2 ks klíčů (4home.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech Ocelová pokladnička Richter Czech LC.2006 , Richter czech ocelová pokladnička richter czech lc.2006

Richter Czech KB.G4

Detail

Bezpečnostní ocelová schránka (depozit) pro uložení klíčů a karet s mechanickým zámkem a krytem. Richter Czech KB.G4 umožňuje vlastní kombinaci zámku, kterou můžete kdykoliv změnit. Na výběr máte z 10 000 kombinací. Určeno k fixaci na stěnu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech KB.G4 , Richter czech pokladnička richter czech ts.0140.c

Richter Czech RVR.FORTIS.R8x1000

Detail

Souprava řetězu a visacího zámku. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RVR.FORTIS.R8x1000 , Richter czech pokladnička richter czech ts.0130.c

Richter Czech KB.G5

Detail

Bezpečnostní ocelová schránka (depozit) pro uložení klíčů s mechanickým zámkem. Richter Czech KB.G5 umožňuje vlastní kombinaci zámku, kterou můžete kdykoliv změnit. Na výběr máte z 10 000 kombinací. Určeno pro zavěšení na plot nebo mříž jako visací zámek. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech KB.G5 , Richter czech sejf richter czech rs.25.k

Richter Czech RK.C3.TORINO.WC.CHMAT

Detail

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik a koule. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C3.TORINO.WC.CHMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného chromu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C3.TORINO.WC.CHMAT , Richter czech bezpečnostní schránka na klíče richter kb.g5

Richter Czech RK.C2.ROMA.BB.NIMAT

Detail

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik. Použitý materiál vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Přesné opracování hran. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C2.ROMA.BB.NIMAT , Richter czech bezpečnostní schránka na klíče richter kb.g4

Richter Czech RK.C1.MILANO.WC.NIMAT

Detail

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C1.MILANO.WC.NIMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného broušeného niklu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C1.MILANO.WC.NIMAT , Richter czech ocelová schránka richter bk.932.ag.am

Richter Czech RK.C1.VENEZIA.PZ.NIMAT

Detail

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C1.VENEZIA.PZ.NIMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného broušeného niklu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C1.VENEZIA.PZ.NIMAT , Richter czech rk.ro.pz.n (0357-35230)

Richter Czech RK.C3.TORINO.WC.CE

Detail

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik a koule. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C3.TORINO.WC.CE vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Černá povrchová úprava. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C3.TORINO.WC.CE , Richter czech rs 25 zm

Richter Czech RHL.ZZ.RAL9016.B

Detail

Bezpečnostní zázvorový zámek pro plastová, hliníková a dřevěná okna. Zabraňuje nežádoucímu pohybu osob ven i dovnitř. Dva způsoby ovládání – klíčem a tlačítkem nebo pouze tlačítkem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RHL.ZZ.RAL9016.B , Richter czech bk.203.am

Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.NIMAT

Detail

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik. Použitý materiál vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Přesné opracování hran. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.NIMAT , Richter czech rk.ro.bb.n (0357-35223)

Richter Czech RK.C3.PARMA.CEMAT

Detail

Čtvercová fixní koule na čtvercové rozetě pro zamakové kování. Povrchová úprava Richter Czech RK.C2.PARMA.CEMAT je matná černá. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C3.PARMA.CEMAT , Richter czech bezpečnostní schránka na klíče richter ts.0301

Richter Czech RK.C3.TORINO.PZ.CHMAT

Detail

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik a koule. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C3.TORINO.PZ.CHMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného chromu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C3.TORINO.PZ.CHMAT , Richter czech rhl.zz.ral9006.s (0456-34820)

Richter Czech RHL.LZ.RAL8016.TH

Detail

Bezpečnostní lankový zámek pro plastová, hliníková a dřevěná okna. Umožňuje bezpečné pootevření okna o cca 10 cm. Zabraňuje nežádoucímu pohybu osob ven i dovnitř. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RHL.LZ.RAL8016.TH , Richter czech rk.c1.bolzano.pz.cemat (0308-32345)

Richter Czech RK.C1.BOLZANO.WC.NIMAT

Detail

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C1.BOLZANO.WC.NIMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného broušeného niklu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C1.BOLZANO.WC.NIMAT , Richter czech rk.c26.bormio.bb.ant (0308-41408)

Richter Czech RHL.S4.F4

Detail

Lankový okenní zámek Richter Czech RHLS4F4. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RHL.S4.F4 , Richter czech rk.u-form.wc.n (0357-35070)

Richter Czech RK.C3.MONZA.PZ.NIBMAT

Detail

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C3.MONZA.PZ.NIBMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného broušeného niklu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C3.MONZA.PZ.NIBMAT , Richter czech rn.75l.b.ce (0957-37319)

Richter Czech RK.C3.TORINO.PZ.NIMAT

Detail

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik a koule. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C3.TORINO.PZ.NIMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného broušeného niklu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C3.TORINO.PZ.NIMAT , Richter czech rk.c1.venezia.pz.nimat (0308-29826)

Richter Czech RK.C4.VERONA.BB.NIMAT

Detail

Zamakové kování na kulatých rozetách s vratnou pružinou klik a koule. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C4.VERONA.BB.NIMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného broušeného niklu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C4.VERONA.BB.NIMAT , Richter czech rk.c1.bolzano.wc.cemat (0308-32352)

Richter Czech TS.0301

Detail

Bezpečnostní ocelová schránka Richter TS0301 pro uložení klíče. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech TS.0301 , Richter czech rhl.vz.ral8016.th (0456-34813)

Richter Czech TS.0309

Detail

Ocelová bezpečnostní schránka ve tvaru knihy TS0309 Roma o rozměrech šířka 15,5 cm, výška 24 cm, hloubka 5,5 cm. Hřbet knihy je zcela autentický papír. Stránky jsou imitace papíru v plastovém provedení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech TS.0309 , Richter czech rhl.vz.ral9016.b (0456-34790)

Richter Czech KS.133

Detail

Ocelový sejf na klíče elektronickým zámkem. 133 háků, možnost nastavení MASTER kódu. Výškově nastavitelné lišty s háky na klíče, barevné jmenovky s kroužky na klíče. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech KS.133 , Richter czech rk.c36.cortina.wc.ce (0308-41477)

Richter Czech BK.31.S

Detail

Ocelová poštovní schránka pro vnitřní použití. Ideální použití má v panelákových domech. Je vhodná do sestav, ale lze ji použít i samostatně. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech BK.31.S , Richter czech rk.k16.como.pz.ce (0308-39740)

Richter Czech RS.30R.LA

Detail

Ocelový sejf s alarmem a elektronickým zámkem. Richter Czech RS.30R.LA disponuje podsvíceným LCD displejem a jeho alarm se rozezní, pokud 3× zadáte nesprávný uživatelský kód. Nechybí možnost aktivovat alarm v případě neoprávněné manipulace se sejfem ani možnost nastavit Master kód. Objem 27 l. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RS.30R.LA , Richter czech rk.c3.torino.pz.ce (0308-34264)

Richter Czech Depozit KB.G7

Detail

Bezpečnostní deposit z ocelovo-plastového materiálu o síle 3 mm s velkým úložným prostorem pro svazek klíčů. Mechanický zámek s měnitelností o 10 000 kombinacích. Praktická pomůcka, se kterou budete mít klíče od garáže či dílny ihned po ruce. Jednoduché uchycení na plot. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech Depozit KB.G7

Richter Czech RS.30.K

Detail

Ocelový sejf v šedé barvě s mechanickým zámkem, součástí sejfu je police a filc. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RS.30.K

Richter Czech RK.C1.MILANO.BB.NIMAT

Detail

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C1.MILANO.BB.NIMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného broušeného niklu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C1.MILANO.BB.NIMAT

Richter Czech RK.C1.BOLZANO.BB.NIMAT

Detail

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C1.BOLZANO.BB.NIMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného broušeného niklu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C1.BOLZANO.BB.NIMAT

Richter Czech RS.45R.LA

Detail

Ocelový sejf s alarmem a elektronickým zámkem. Richter Czech RS.45R.LA disponuje podsvíceným LCD displejem a jeho alarm se rozezní, pokud 3× zadáte nesprávný uživatelský kód. Nechybí možnost aktivovat alarm v případě neoprávněné manipulace se sejfem ani možnost nastavit Master kód. Objem 45 l. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RS.45R.LA

Richter Czech LC.2008

Detail

Spolehlivá pokladnička z oceli, která je opatřena pojistkou na předním panelu, proti nechtěnému zavření. Vnitřek obsahuje organizér pro bankovky nebo mince. S LC.2008 budete vědět kde přesně máte hotovost a navíc v bezpečné uzamykatelné formě. V balení se nachází vaničky na mince, filce a 2 ks klíčů. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech LC.2008

Richter Czech RK.C1.VENEZIA.BB.NIMAT

Detail

Nerezové dveřní kování C. VENEZIA BB na čtvercových rozetách pro pokojový klíč. Délka kliky je cca 13 cm. Povrchová úprava kování je broušený matný nikl. Součástí balení je montážní materiál. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C1.VENEZIA.BB.NIMAT

Richter Czech BK.24.S

Detail

Klasická poštovní schránka vhodná zejména do panelákových domů. Schránku lze montovat do sestav nebo i samostatně. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech BK.24.S

Richter Czech RS.50.K

Detail

Ocelový sejf s mechanickým zámkem pro úschovu cenin a dokumentů. Trezor má vnější rozměry (š/v/h/) 350×500×330 mm. Možnost uchycení na stěnu pomocí 4 šroubů. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RS.50.K

Richter Czech TS.0209

Detail

Ocelová bezpečnostní schránka ve tvaru knihy TS0209 Paris o rozměrech šířka 11,5 cm, výška 18 cm, hloubka 4,5 cm. Hřbet knihy je zcela autentický papír. Stránky jsou imitace papíru v plastovém provedení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech TS.0209

Richter Czech RS.17.K

Detail

Ocelový sejf s mechanickým zámkem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RS.17.K

Richter Czech RS.20.K

Detail

Ocelový sejf s mechanickým zámkem pro úschovu cenin a dokumentů. Trezor má vnější rozměry (š/v/h/) 310×200×200 mm. Možnost uchycení na stěnu pomocí 4 šroubů. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RS.20.K

Richter Czech RR.9040

Detail

Zvlášť odolný lamelový zámek s ocelovými pláty o síle lamel 6 mm (3,4 mm ocelové pláty a 2,6 mm plastová pouzdra). (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RR.9040

Richter Czech RV.25011

Detail

Visací zámek vyrobený ze slitiny zinku. Richter Czech RV.25011 disponuje třmenem HARDENED a možností nastavení vlastní kombinace, kterou lze kdykoliv změnit. Možnost výběru z až 10 000 kombinací. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RV.25011

Richter Czech RS.25.K

Detail

Ocelový sejf s mechanickým zámkem pro úschovu cenin a dokumentů. Trezor má vnější rozměry (š/v/h/) 350×250×250 mm. Možnost uchycení na stěnu pomocí 4 šroubů. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RS.25.K

Richter Czech RK.C1.MILANO.PZ.NIMAT

Detail

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C1.MILANO.PZ.NIMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného broušeného niklu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C1.MILANO.PZ.NIMAT

Richter Czech RV.6134

Detail

U-zámek na jízdní kolo, motocykl, vrata nebo 2-křídlé dveře s madly. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RV.6134

Richter Czech RK.C1.VENEZIA.WC.NIMAT

Detail

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C1.VENEZIA.WC.NIMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného broušeného niklu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C1.VENEZIA.WC.NIMAT

Richter Czech RK.C3.MONZA.WC.NIBMAT

Detail

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C3.MONZA.WC.NIBMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného bílého broušeného niklu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C3.MONZA.WC.NIBMAT

Richter Czech RK.C3.PARMA.NIMAT

Detail

Čtvercová fixní koule na čtvercové rozetě pro zamakové kování. Povrchová úprava Richter Czech RK.C3.PARMA.NIMAT je z matného broušeného niklu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Richter Czech RK.C3.PARMA.NIMAT
Richter Czech RK.C2.PALERMO.PZ.NIMAT (VY0308-0019), Richter Czech RK.C4.VERONA.PZ.NIMAT (VY0308-0025), Richter Czech RK.C2.ROMA.BB.CEMAT (0308-32390), Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.CEMAT (0308-32413), Richter Czech RK.C2.ROMA.PZ.NIMAT (0308-32376), Richter Czech Sejf Richter Czech RS.17.K , Richter Czech Ocelová pokladnička Richter Czech LC.2006 , Richter Czech Pokladnička Richter Czech TS.0140.C , Richter Czech Pokladnička Richter Czech TS.0130.C , Richter Czech Sejf Richter Czech RS.25.K , Richter Czech Bezpečnostní schránka na klíče RICHTER KB.G5 , RICHTER CZECH Bezpečnostní schránka na klíče RICHTER KB.G4 , RICHTER CZECH Ocelová schránka Richter BK.932.AG.AM, Richter Czech RK.RO.PZ.N (0357-35230), richter czech rs 25 zm, Richter Czech BK.203.AM, Richter Czech RK.RO.BB.N (0357-35223), Richter Czech Bezpečnostní schránka na klíče RICHTER TS.0301 , Richter Czech RHL.ZZ.RAL9006.S (0456-34820), Richter Czech RK.C1.BOLZANO.PZ.CEMAT (0308-32345), Richter Czech RK.C26.BORMIO.BB.ANT (0308-41408), Richter Czech RK.U-FORM.WC.N (0357-35070), Richter Czech RN.75L.B.CE (0957-37319), Richter Czech RK.C1.VENEZIA.PZ.NIMAT (0308-29826), Richter Czech RK.C1.BOLZANO.WC.CEMAT (0308-32352), Richter Czech RHL.VZ.RAL8016.TH (0456-34813), Richter Czech RHL.VZ.RAL9016.B (0456-34790), Richter Czech RK.C36.CORTINA.WC.CE (0308-41477), Richter Czech RK.K16.COMO.PZ.CE (0308-39740), Richter Czech RK.C3.TORINO.PZ.CE (0308-34264)