Revital Hořčík + B6 20 šumivých tablet

Revital Hořčík + B6 černý rybíz 20 šumivých tablet

Revital Hořčík + B6 černý rybíz 20 šumivých tablet

Revital Hořčík + B6 s příchutí černého rybízu obsahuje organicky vázaný hořčík a vitamin B6. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální psychické činnosti, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu energetickému metabolizmu a k normální funkci imunitního systému. Přípravek Revital Hořčík + B6 šumivé tablety je vhodný pro diabetiky. Neobsahuje cukr. Jak se Revital Hořčík + B6 užívá: Děti od 7 let mohou užívat 1/2 tablety denně. Dospělí a děti od 12 let užívají 1 tabletu denně. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody a vypijte. Nepřekračujte doporučené dávkování. Složení: Hořčík 300 mg, vitamin B6 1,4 mg, vláknina – inulin 127 mg v jedné šumivé tabletě. Upozornění: Není určeno pro… (drmax.cz)

Revital Hořčík + vitamin B6 příchuť grep 20 šumivých tablet

Revital Hořčík + vitamin B6 příchuť grep 20 šumivých tablet

Revital Hořčík + B6 s příchutí grepu obsahuje organicky vázaný hořčík a vitamin B6. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální psychické činnosti, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu energetickému metabolizmu a k normální funkci imunitního systému. Přípravek Revital Hořčík + B6 šumivé tablety je vhodný pro diabetiky. Neobsahuje cukr. Dávkování: Děti od 7 let mohou užívat 1/2 tablety denně. Dospělí a děti od 12 let užívají 1 tabletu denně. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody a vypijte. Nepřekračujte doporučené dávkování. Složení: V 1 tabletě: Hořčík 300 mg (80 %), vitamin B6 1,4 mg (100 %), vláknina – inulin 127 mg, *DDD – doporučená denní dávka. Energetická hodnota ve 200… (drmax.cz)

Revital Hořčík + vitamin B6 brusinka 20 šumivých tablet

Revital Hořčík + vitamin B6 brusinka 20 šumivých tablet

Revital Hořčík + B6 je doplněk stravy ve formě šumivých tablet s obsahem hořčíku a vitaminu B6 určených k přípravě lahodného nápoje s příchutí brusinky. Přípravek je obohacený o vlákninu inulin. Hořčík Přispívá k normální činnosti svalů. Napomáhá udržet normální stav kostí a zubů. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Napomáhá normální psychické činnosti a normální činnosti nervového systému. Vitamin B6 Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Napomáhá normální psychické činnosti a normální činnosti nervového systému. Přispívá k normální činnosti imunitního systému. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Jak užívat Revital Hořčík + B6: Dospělí a děti od 12 let užívají 1 tabletu denně, děti od 7 let ½ tablety denně.… (drmax.cz)

Revital Hořčík + vitamin B6 příchuť malina 20 šumivých tablet

Revital Hořčík + vitamin B6 příchuť malina 20 šumivých tablet

Revital Hořčík + B6 s příchutí maliny obsahuje organicky vázaný hořčík a vitamin B6. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální psychické činnosti, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu energetickému metabolizmu a k normální funkci imunitního systému. Přípravek Revital Hořčík + B6 šumivé tablety je vhodný pro diabetiky. Neobsahuje cukr. Dávkování: Děti od 7 let mohou užívat 1/2 tablety denně. Dospělí a děti od 12 let užívají 1 tabletu denně. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody a vypijte. Nepřekračujte doporučené dávkování. Složení: V 1 tabletě: Hořčík 300 mg (80 %), vitamin B6 1,4 mg (100 %), vláknina – inulin 127 mg, *DDD – doporučená denní dávka. Energetická hodnota ve 200… (drmax.cz)

Revital Hořčík + vitamin B6 příchuť meruňka 20 šumivých tablet

Revital Hořčík + vitamin B6 příchuť meruňka 20 šumivých tablet

Revital Hořčík + B6 s příchutí meruňky obsahuje organicky vázaný hořčík a vitamin B6. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální psychické činnosti, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu energetickému metabolizmu a k normální funkci imunitního systému. Přípravek Revital Hořčík + B6 šumivé tablety je vhodný pro diabetiky. Neobsahuje cukr. Dávkování: Děti od 7 let mohou užívat 1/2 tablety denně. Dospělí a děti od 12 let užívají 1 tabletu denně. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody a vypijte. Nepřekračujte doporučené dávkování. Složení: V 1 tabletě: Hořčík 300 mg (80 %), vitamin B6 1,4 mg (100 %), vláknina – inulin 127 mg, *DDD – doporučená denní dávka. Energetická hodnota ve… (drmax.cz)

Uživatele, kteří hledají "Revital Hořčík + B6 20 šumivých tablet" se dívají také na:

Ocuvite lutein 180 tablet
Manosa plus 100 tablet

Zdrovit Hořčík + B6 20 šumivých tablet

Zdrovit Hořčík + B6 20 šumivých tablet

Doplněk stravy, minerální přípravek se sladidly. Složení: 1 tableta obsahuje: Hořčík 375 mg (100 % DDD), vitamin B6 5 mg (250 % DDD). DDD = doporučená denní dávka. Složení: uhličitan hořečnatý, vitamin B6, regulátory kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, kyselina jablečná, kyselina citronová, kukuřičný škrob, sladidla: cyklamát sodný, aspartam, acesulfam K, aroma přírodně identické a přírodní citronové, barvivo riboflavin-5-fosfát. Upozornění: Není učeno dětem. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Není vhodné pro nemocné fenylketonurií. Uchovávat uzavřené v původním obalu při teplotě do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dávkování: Dospělí 1x denně rozpustit 1 tabletu ve sklenici vody a vypít. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Balení: 20 šumivých tablet… (drmax.cz)

Medpharma Hořčík 150 mg + vitamin B6 20 šumivých tablet

Medpharma Hořčík 150 mg + vitamin B6 20 šumivých tablet

Doplněk stravy s obsahem hořčíku a vitaminu B6. Složení Obsah 1 tablety Hmotnost/tableta Hořčík 150,0 mg Vitamin B6 5,0 mg Doporučené dávkování 1 tableta denně, rozpustit asi ve 2 dcl vody a vypít. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Upozornění Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí v suchu a temnu! Začněte používat z neporušeného obalu. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Není vhodné pro nemocné fenylketonurií. Balení 20 šumivých tablet s příchutí citronu. Zdroj: www.medpharma.info (drmax.cz)

Revital Vápník+hořčík+vitaminy 20 šumivých tablet

Revital Vápník+hořčík+vitaminy 20 šumivých tablet

Pro pevné kosti a zuby. Effervescent (šumivý). S příchutí citronu. Obsahuje rozpustnou vlákninu. Obsažené látky (vápník a hořčík) přispívají k: udržení normálního stavu kostí a zubů normální činnosti svalů Obsažené látky (vitaminy C a B6) přispívají k: normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek normální funkci imunitního systému normální činnosti nervové soustavy snížení míry únavy a vyčerpání normální psychické činnosti ochraně před oxidativním stresem normálnímu energetickému metabolizmu Obsažené látky (D3 a K1) přispívají k: normálnímu vstřebávání vápníku udržení normálního stavu kostí a zubů normální hladině vápníku v krvi normální činnost svalů Doplněk stravy – vitaminové tablety s minerálními látkami. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky.… (drmax.cz)

Zdrovit MaxiMag Hořčík 375 mg + B6 20 šumivých tablet 2+1

Zdrovit MaxiMag Hořčík 375 mg + B6 20 šumivých tablet 2+1

Zdrovit MaxiMag Hořčík 375mg+B6 je doplněk stravy ve formě šumivých tablet s účinnou kombinací hořčíku a vitaminu B6. S lahodnou příchutí citronu a pomeranče. Nyní v balení 2 + 1 zdarma. Hořčík (magnesium) Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Napomáhá udržení normálního stavu kostí a zubů. Přispívá k elektrolytické rovnováze. Pozitivně působí na normální činnost svalů. Vitamin B6 (pyridoxin) Napomáhá normální funkci imunitního systému. Přispívá k regulaci hormonální aktivity. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dávkování: 1x denně rozpusťte 1 tabletu ve sklenici vody a vypijte. Složení: Hořčík 375 mg (100 % DDD),… (drmax.cz)

Revital Vápník+hořčík+vitaminy tablety šumivé 20

Revital Vápník+hořčík+vitaminy tablety šumivé 20

Obsažené aktivní látky se významně podílejí na růstu kostí v období dospívání, jsou velmi vhodné při rekonvalescenci po úrazech se zlomeninami, osobám ohroženým řídnutím kostní hmoty a současně i lidem s vyšší fyzickou zátěží. Unikátní kombinace minerálních látek a vitaminů může být prospěšná i v období menopauzy, kdy dochází k úbytku kostní hmoty. (pilulka.cz)

Revital Hořčík + B6 tbl.eff.20

Generica Magnesium B6 20 šumivých tablet

Generica Magnesium B6 20 šumivých tablet

Hořčík a vitamin B6 přispívají ke správnému fungování nervového systému a ke správné funkci psychiky, ke snížení vyčerpání a únavy i ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie. Hořčík napomáhá i ke správnému fungování svalů a k udržení zdravých kostí a zubů. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není vhodný pro děti do tří let. (drmax.cz)

Revital Ferrodyn 20 šumivých tablet

Revital Ferrodyn 20 šumivých tablet

REVITAL® Ferrodyn Obsahuje železo a trojici významných antioxidantů - vitaminy C, E a beta-karoten. Železo je důležité pro tvorbu krvinek a červeného krevního barviva - hemoglobinu. Ten zajišťuje okysličování organizmu a tím i jeho odolnost a výkonnost. Významnou roli při vstřebávání železa má vitamin C, který stejně jako vitamin E a beta-karoten přispívá k normální funkci imunitního systému. Obsažená aktivní látka (železo) přispívá k: normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu normálnímu přenosu kyslíku v těle normální funkci imunitního systému ke snížení míry únavy a vyčerpání Obsažené aktivní látky (vitaminy C, E a beta-karoten) přispívají k: zvýšení vstřebávání železa normálnímu metabolizmu železa normálnímu energetickému metabolizmu normální tvorbě kolagenu pro normální funkci… (drmax.cz)

Revital Očista těla 20 šumivých tablet

Revital Očista těla 20 šumivých tablet

REVITAL® OČISTA TĚLA Revital® Očista těla obsahuje 150 mg přírodního extraktu z rostliny aloe vera Barbadensis Miller. Tento extrakt je dle dostupných informací bohatou směsí prospěšných látek, mezi nimiž jsou i antioxidanty, které přispívají k přirozené obranyschopnosti a normálnímu fungování imunitního systému. Extrakt z aloe vera usnadňuje detoxikační procesy v lidském organizmu. Má pozitivní vliv na trávení a lze užívat i při žaludečních obtížích Aloe vera: pomáhá při detoxikaci organizmu přirozeně posiluje obranyschopnost organizmu má antioxidační účinky pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi pozitivně ovlivňuje trávení Doplněk stravy – rozpustné tablety s obsahem extraktu z aloe vera a s vlákninou. Se sladidly. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr Aktivní složky v 1… (drmax.cz)

Revital Multi 10 pomeranč 20 šumivých tablet

Revital Multi 10 pomeranč 20 šumivých tablet

REVITAL® MULTI POMERANČ Revital Multi obsahuje důležité vitaminy, které přispívají k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a ochraně před oxidativním stresem. Obsažené aktivní látky (vitaminy skupiny B, vitaminy C a E) přispívají k: normální funkci imunitního systému snížení míry únavy a vyčerpání normální činnosti nervové soustavy normální psychické činnosti ochraně před oxidativním stresem normálnímu energetickému metabolizmu normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže Doplněk stravy – vitaminové tablety. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky. Aktivní složky v 1 tabletě - ve 200 ml nápoje (% RHP*) biotin 50 µg (100 %) vitamin B1 1,1 mg (100 %) vitamin B2 1,4 mg (100 %) vitamin B6 1,4 mg (100 %) vitamin B12 2,5 µg (100 %)… (drmax.cz)

Revital Multi 10 malina 20 šumivých tablet

Revital Multi 10 malina 20 šumivých tablet

REVITAL® MULTI MALINA Revital Multi obsahuje důležité vitaminy, které přispívají k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a ochraně před oxidativním stresem. Obsažené aktivní látky (vitaminy skupiny B, vitaminy C a E) přispívají k: normální funkci imunitního systému snížení míry únavy a vyčerpání normální činnosti nervové soustavy normální psychické činnosti ochraně před oxidativním stresem normálnímu energetickému metabolizmu normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže Doplněk stravy – vitaminové tablety. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky. Aktivní složky v 1 tabletě - ve 200 ml nápoje (% RHP*) biotin 50 µg (100 %) vitamin B1 1,1 mg (100 %) vitamin B2 1,4 mg (100 %) vitamin B6 1,4 mg (100 %) vitamin B12 2,5 µg (100 %)… (drmax.cz)

Revital Multi forte 23 pomeranč 20 šumivých tablet

Revital Multi forte 23 pomeranč 20 šumivých tablet

REVITAL® MULTI FORTE POMERANČ Revital® Multi forte obsahuje komplexní složení vitaminů a minerálních látek, které organizmus nezbytně potřebuje, ale nepřijímá je ze stravy vždy v dostatečném množství. Obsažené aktivní látky (vitaminy skupiny B, vitaminy C a E a minerální látky) přispívají k: normální funkci imunitního systému snížení míry únavy a vyčerpání ochraně před oxidativním stresem normální činnosti nervové soustavy normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže udržení normálního stavu kostí a zubů normální činnosti svalů Doplněk stravy – vitaminové tablety s minerálními látkami. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky. Aktivní složky v 1 tabletě - ve 200 ml nápoje (% RHP*) biotin 50 µg (100 %) vitamin B1 1,1 mg (100 %) vitamin B2 1,4mg (100 %) vitamin B6 1,4… (drmax.cz)

Revital Očista jater - ostropestřec mariánský 20 šumivých tablet

Revital Očista jater - ostropestřec mariánský 20 šumivých tablet

REVITAL® OČISTA JATER Je vhodný k pročištění při detoxikační kúře. Napomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi a je významný pro normální srdeční činnost. Přispívá k přirozené obranyschopnosti – odolnosti organizmu. Ostropestřec mariánský přispívá k: normální trávení a činnost jater normální hladině cukru v krvi normální činnosti srdce pročištění organizmu přirozené obranyschopnosti – odolnosti organizmu Doplněk stravy – rozpustné tablety s obsahem extraktu z ostropestřce mariánského a vlákninou. Se sladidly. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr. Aktivní složky v 1 tabletě (ve 200 ml nápoje) Extrakt z ostropestřce mariánského odpovídá 4500 mg ostropestřce mariánského (120 mg silymarinu) 150 mg Doporučené dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 tableta denně. Nevhodné pro děti do 12… (drmax.cz)

Revital Vitamin C 500 mg pomeranč 20 šumivých tablet

Revital Vitamin C 500 mg pomeranč 20 šumivých tablet

Revital® Cé obsahuje 500 mg vitaminu C. Tato zvýšená dávka je pro tělo významnou oporou zvláště v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci, atd. Vitamin C přispívá k: snížení míry únavy a vyčerpání normální činnosti nervové soustavy normální psychické činnosti ochraně před oxidativním stresem normálnímu energetickému metabolizmu normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže a dásní zvýšení vstřebávání železa Doplněk stravy – vitaminové tablety. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky. Dávkování: Děti od 6 let 1/2 tablety denně. Dospělí a děti od 12 let 1 tableta denně. Není určeno pro děti do 6 let. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody. Nepřekračujte doporučené denní… (drmax.cz)

Revital Vitamin C 1000 mg citron 20 šumivých tablet

Revital Vitamin C 1000 mg citron 20 šumivých tablet

REVITAL® C vitamin 1000 mg Revital® Vitamin C obsahuje 1000 mg vitaminu C. Tato vysoká dávka je pro tělo významnou oporou zvláště v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci, atd. Obsažená aktivní látka (vitamin C) přispívá k: normální funkci imunitního systému snížení míry únavy a vyčerpání normální činnosti nervové soustavy normální psychické činnosti ochraně před oxidativním stresem normálnímu energetickému metabolizmu normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, dásní, zubů, chrupavek a kostí zvýšení vstřebávání železa Doplněk stravy – tablety s obsahem vitaminu C. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky. Aktivní složky v 1 tabletě - ve 200 ml… (drmax.cz)

Dr.Max Magnesium + vitamin B6 citron 20 šumivých tablet

Dr.Max Magnesium + vitamin B6 citron 20 šumivých tablet

Magnesium s vitaminem B6 s příchutí citronů. Doplněk stravy se sladidly Složení: Každá tableta obsahuje Hmot./1 tbl. % DDD* Hořčík 250 mg 67 % Vitamin B6 5 mg 357 % * % doporučené denní dávky v 1 tabletě Složení: kyselina citronová, regulátor kyselosti (hydrogenuhličitan sodný), oxid hořečnatý, plnidlo (sorbitol), maltodextrin, sladidlo (sukralóza), přírodní citronové aroma, arabská guma, pyridoxin hydrochlorid. Upozornění: Skladujte pečlivě uzavřené v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. Doporučené dávkování: 1 šumivá tableta denně. Tabletu nechte rozpustit… (drmax.cz)

Revital Multi forte 23 tropické ovoce 20 šumivých tablet

Revital Multi forte 23 tropické ovoce 20 šumivých tablet

REVITAL® MULTI FORTE TROPICKÉ OVOCE exp.30.8.17 Revital® Multi forte obsahuje komplexní složení vitaminů a minerálních látek, které organizmus nezbytně potřebuje, ale nepřijímá je ze stravy vždy v dostatečném množství. Obsažené aktivní látky (vitaminy skupiny B, vitaminy C a E a minerální látky) přispívají k: normální funkci imunitního systému snížení míry únavy a vyčerpání ochraně před oxidativním stresem normální činnosti nervové soustavy normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže udržení normálního stavu kostí a zubů normální činnosti svalů Doplněk stravy – vitaminové tablety s minerálními látkami. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky. Aktivní složky v 1 tabletě - ve 200 ml nápoje (% RHP*) biotin 50 µg (100 %) vitamin B1 1,1 mg (100 %) vitamin B2 1,4mg (100 … (drmax.cz)

Revital Vitamin C 1000 mg pomeranč 20 šumivých tablet

Revital Vitamin C 1000 mg pomeranč 20 šumivých tablet

REVITAL® C vitamin 1000 mg Revital® Vitamin C obsahuje 1000 mg vitaminu C. Tato vysoká dávka je pro tělo významnou oporou zvláště v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci, atd. Obsažená aktivní látka (vitamin C) přispívá k: normální funkci imunitního systému snížení míry únavy a vyčerpání normální činnosti nervové soustavy normální psychické činnosti ochraně před oxidativním stresem normálnímu energetickému metabolizmu normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, dásní, zubů, chrupavek a kostí zvýšení vstřebávání železa Doplněk stravy – tablety s obsahem vitaminu C. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky. Aktivní složky v 1 tabletě - ve 200 ml… (drmax.cz)

Revital Vitamin C + zinek 30 tablet rozpustných v ústech + 20…

Revital Vitamin C + zinek 30 tablet rozpustných v ústech + 20 šumivých tablet

Revital Vitamin C + zinek je doplněk stravy s vitaminem C a zinkem, které jsou důležité pro správnou funkci imunitního systému. Balení obsahuje šumivé tablety s obsahem 500 mg vitaminu C a 10 mg zinku pro přípravu horkého i studeného nápoje s lahodnou příchutí jablka a skořice a tablety určené pro rozpouštění v ústech s obsahem 100 mg vitaminu C a 15 mg zinku. Vitamin C Je důležitý pro normální funkci imunitního a nervového systému. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Napomáhá normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, dásní, chrupavek, zubů, kostí a krevních cév. Přispívá ke zvýšenému vstřebávání železa. Podporuje normální psychickou činnost. Zinek Přispívá k normální funkci imunitního systému. Přispívá k ochraně buněk před… (drmax.cz)

Revital Vitamin C 500 mg lesní jahoda 20 šumivých tablet

Revital Vitamin C 500 mg lesní jahoda 20 šumivých tablet

Revital® C vitamin obsahuje 500 mg vitaminu C. Tato zvýšená dávka je pro tělo významnou oporou zvláště v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci, atd. Obsažená aktivní látka (vitamin C) přispívá k: snížení míry únavy a vyčerpání normální činnosti nervové soustavy normální psychické činnosti ochraně před oxidativním stresem normálnímu energetickému metabolizmu normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže a dásní zvýšení vstřebávání železa Doplněk stravy – vitaminové tablety. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky. Aktivní složky v 1 tabletě - ve 200 ml nápoje (% RHP*) vitamin C 500,0 mg (625 %) vláknina – inulin 120 mg *Referenční hodnota příjmu Doporučené… (drmax.cz)

Revital vitamin C 1000 mg limetka + grep 20 šumivých tablet

Revital vitamin C 1000 mg limetka + grep 20 šumivých tablet

Revital Vitamin C 1000 mg je doplněk stravy se sladidly ve formě šumivých tablet určených pro přípravu nápoje s lahodnou příchutí limetky a grepu. Šumivé tablety obsahují vysokou dávku vitaminu C, který je důležitý pro mnoho fyziologických procesů v lidském organismu. Je vhodný zvláště v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci. Přípravek obsahuje také rozpustnou vlákninu inulin. Vitamin C: Přispívá k normální funkci imunitního systému. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Napomáhá normální činnost nervové soustavy a normální psychické činnosti. Chrání před oxidativním stresem. Napomáhá normálnímu energetickému metabolismu. Přispívá k tvorbě kolagenu, který je důležitý pro… (drmax.cz)

Medpharma Vápník 400 mg + Hořčík + Zinek + vitamin D3 20 šumivých…

Medpharma Vápník 400 mg + Hořčík + Zinek + vitamin D3 20 šumivých tablet

Přípravek je zdrojem minerálních látek v šumivých tabletách. S příchutí citronu. Vápník, hořčík a vitamin D přispívají k udržení normálního stavu kostí, svalů a zubů. Složení Obsah 1 tablety Hmotnost/tableta VÁPNÍK 400,0 mg HOŘČÍK 100,0 mg ZINEK 10,0 mg VITAMIN D3 2,5 µg Doporučené dávkování 1 tableta denně, rozpustit asi ve 2 dcl vody a vypít. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Upozornění Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí v suchu a temnu! Začněte používat z neporušeného obalu. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Není vhodné pro nemocné fenylketonurií. Balení 20 šumivých tablet s příchutí citronu. Zdroj: www.medpharma.info (drmax.cz)

Zdrovit MaxMag Hořčík 375 mg+B6 šumivé tbl.eff.20

Zdrovit MaxMag Hořčík 375 mg+B6 šumivé tbl.eff.20

(benu.cz)

Naturvita Hořčík + B6 60 tablet

Naturvita Hořčík + B6 60 tablet

Hořčík (Mg) je prvek, který má v těle nejvíce funkcí. Je obsažený v kostech a zubech. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a podílí se na dělení buněk. Spotřeba hořčíku se při větší fyzické zátěži a stresu výrazně zvyšuje. Uvádí se, že stresová situace, která trvá déle než 10 minut, vede ke ztrátě asi ½ denního příjmu z potravy. Hořčík proto přispívá k normální činnosti svalů a snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin B6 podporuje činnost nervové soustavy, přispívá k regulaci hormonální aktivity, k normální funkci imunitního systému i k tvorbě červených krvinek. Doporučené dávkování: Děti od 3 do 12 let jednu tabletu denně, dospělé osoby 2 tablety denně, při zvýšené potřebě hořčíku až 4 tablety denně. Účinná látka: ve 100 g ve 2 tabletách %RVH* Horčík (Mg) 15,00 g 120 mg 32… (drmax.cz)

Revital Detox komplex 2x20 šumivých tablet + sportovní láhev

Revital Detox komplex 2x20 šumivých tablet + sportovní láhev

Revital Detox komplex je doplněk stravy v dárkovém balení, který obsahuje 2 druhy přípravků ve formě šumivých tablet a sportovní láhev 0,5 l jako dárek. Vhodné k detoxikaci celého organismu. Revital Detox komplex mohou užívat dospělí a děti od 12 let. Revital Očista jater s obsahem extraktu z ostropestřce mariánského, který přispívá k normální činnosti jater a normálnímu trávení, k pročištění organismu. Napomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi. Příznivě působí na přirozenou obranyschopnost-odolnost organismu. Antioxidant. Šumivé tablety s lahodnou příchutí černého rybízu. Revital Očista těla s obsahem extraktu z aloe vera, který napomáhá detoxikaci organismu a normálnímu trávení. Přispívá k přirozené obranyschopnosti a působí jako antioxidant. Šumivé tablety s lahodnou příchutí… (drmax.cz)

Revital C vitamin 2+1 zdarma 3x20 šumivých tablet

Revital C vitamin 2+1 zdarma 3x20 šumivých tablet

Revital C vitamin je doplněk stravy ve formě šumivých tablet v dárkovém balení 2+1 zdarma. Balení obsahuje Revital C vitamin 1000 mg s příchutí citron, Revital C vitamin 1000 mg s příchutí limetky a grepu a Revital C vitamin 500 mg s příchutí pomeranč. Šumivé tablety obsahují vysokou dávku vitaminu C, který je důležitý pro mnoho fyziologických procesů v lidském organismu. Je vhodný zvláště v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci. Vitamin C Přispívá k normální funkci imunitního systému. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Napomáhá normální činnost nervové soustavy a normální psychické činnosti. Chrání před oxidativním stresem. Napomáhá normálnímu energetickému metabolismu.… (drmax.cz)

Vyprošťovák 20 šumivých tablet

Vyprošťovák 20 šumivých tablet

Vyprošťovák obsahuje hydrogenuhličitan sodný - látku, která je dle dostupných informací schopna neutralizovat kyseliny. Po nadměrné konzumaci těžce stravitelného jídla, alkoholu a kávy může dojít ke zvýšené produkci žaludečních kyselin. To se může projevit jako pocit plnosti či tlaku v žaludku. Vyprošťovák se doporučuje užívat při problémech se zažíváním. Doplněk stravy – šumivé tablety. Se sladidlem. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr. Složení: regulátor kyselosti – hydrogenuhličitan sodný, kyselina – kyselina vinná, sladidlo – sorbitol, protispékavá látka – polyethylenglykol (PEG 6000), aroma. Doporučené dávkování: dospělí a děti od 12 let až 3 tablety denně dle potřeby. Není určeno pro děti do 12 let. Tabletu rozpusťte ve 100 ml vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.… (drmax.cz)

Rosen Zinek 20 šumivých tablet

Rosen Zinek 20 šumivých tablet

Zinek - šumivé tablety 20 šumivých tablet. Rozpustná forma pro snadnější vstřebávání a lepší účinnost. Účinné látky Zinek 20mg v tabletě Složení Oxid zinečnatý, kyselina citrónová/jablečná/fumarová , hydrogenuhličitan sodný, uhličitan vápenatý, sorbitol, sacharinát sodný, macrogol, riboflavin. Aromatizováno Zinek přispívá: k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky k udržení normální hladiny testosteronu v krvi k normální plodnosti a reprodukci k udržení normálního stavu zraku Dávkování Dospělí a děti od tří let: 1 tabletu denně rozpustit ve sklenici vody. Vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy a diabetiky Upozornění Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v původním obalu při pokojové… (drmax.cz)

Aspirin C 20 šumivých tablet

Aspirin C 20 šumivých tablet

ASPIRIN C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje kyselinu askorbovou (vitamin C), která podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení. Přípravek ASPIRIN C šumivé tablety se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů, menstruační bolesti a ke snížení zvýšené teploty. Dále pak při nachlazení a chřipce k úlevě od bolesti a horečky. Šumivé tablety ASPIRIN C jsou určeny pro dospělé a dospívající od 16 let. Jak se přípravek ASPIRIN C šumivé tablety užívá: Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 šumivé tablety dle potřeby v časovém odstupu 4-8 hodin, obvykle 6 šumivých tablet denně. Maximální denní dávka je 10 šumivých tablet. Složení: Léčivými látkami jsou acidum… (drmax.cz)

Generica Calcium 500 šumivý forte 20 šumivých tablet

Generica Calcium 500 šumivý forte 20 šumivých tablet

Minerální přípravek s obsahem vápníku bez barviv a s náhradními sladidly Látky v 1 tabletě: Vápník 500 mg (ionizovaný vápník - kalcium laktát / glukonát - s vysokou biologickou dostupností) 1 balení: 20 šumivých tablet pomerančové příchuti (příjemná chuť, výborná rozpustnost) Dávkování: 1 -2 tablety denně rozpustit ve sklenici pitné vody Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Zdroj: www.generica.sk (drmax.cz)

Rosen Odkyselující nápoj 20 šumivých tablet

Rosen Odkyselující nápoj 20 šumivých tablet

Odkyselující nápoj - Alkarosen 20 šumivých tablet. Doplněk stravy. Doplňuje zásadotvorné látky, odkyseluje a detoxikuje organismus, bez fosfátů. Zdraví je závislé na správném poměru kyselých a zásaditých látek v těle tj. acidobazické rovnováze (pH), Kyseliny přijímané v nadbytku potravou (cukr, maso, alkohol, bílá mouka atd.) jsou odbourávány látkami zásaditými (minerály). Při jejich nedostatku v potravě (zelenina, ovoce) je organismus nucen minerály odebírat z vlastních tkání např. z kostí, zubů a cév. Nadbytek kyselin může vést k poškození orgánů. Doplněním vyvážené minerální směsi se obnovuje v těle rovnováha mezí kyselinami a zásadami a udržuje stálý poměr mezi jejich tvorbou a vylučováním. Vyvážená minerální směs bez obsahu fosfátu. Složení: Citrát hořečnatý, uhličitan vápenatý,… (drmax.cz)

Generica Magnesium 375 mg + B6 forte + vitamin C 10 šumivých tablet

Generica Magnesium 375 mg + B6 forte + vitamin C 10 šumivých tablet

Hořčík, vitamín B6 a vitamín C přispívají ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, ke snížení vyčerpání a únavy a ke správné látkové proměně důležité pro tvorbu energie. Zároveň jako zdroj hořčíku přispívá ke správnému fungování svalů a k udržení zdravých kostí a zubů. Vitamín B6 a vitamín C jsou prospěšné pro správné fungování imunitního systému. Produkt s obsahem umělých sladidel, neobsahuje umělé barviva. Nadměrná konzumace může mít laxativní účinky. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není vhodný pro děti do tří let. (drmax.cz)

Generica Fluidex 20 šumivých tablet

Generica Fluidex 20 šumivých tablet

Perorální rehydratační terapie, zejména po ztrátě vody a elektrolytů následkem průjmu Účinná látka v jedné tabletě: chlorid sodný 212,1 mg chlorid draselný 225,0 mg hydrogenuhličitan sodný 375,0 mg kyselina citronová 594,5 mg glukosa 2264,0 mg Dávkování: jedna šumivá tableta se rozpustí ve 150 ml pitné vody. Po každém projevy průjmu užít 150 - 300 ml takto připraveného nápoje. U dětí starších než tři roky doporučujeme poloviční množství. Poznámka: Roztok, který vznikne po rozpuštění jedné tablety ve 150 ml pitné vody je hypotonický (228 mmol / l), nehrozí predávkovnie přípravku. Obsahuje 60 mmol / l sodíku (Na +) Upozornění: Není vhodné jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! 1 balení: 20 šumivých tablet Zdroj: www.generica.sk (drmax.cz)

Additiva Multivitamin pomeranč 20 šumivých tablet

Additiva Multivitamin pomeranč 20 šumivých tablet

Additiva Multivitamin Orange - šumivé tablety Popis Multivitaminová směs 10 vitaminů s příchutí pomeranče. Použití Dětem od 3 let doporučujeme 1/2 šumivé tablety 1x denně rozpustit ve sklenici vody a vypít, dětem od 12 let a dospělým doporučujeme 1 šumivou tabletu denně rozpustit ve sklenici vody a vypít. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Balení 20 šumivých tablet Zdroj: www.naturprodukt.cz (drmax.cz)

Nac AL 600 mg 20 šumivých tablet

Nac AL 600 mg 20 šumivých tablet

NAC AL 600 rozpouští hustý hlen v průduškách a podporuje jeho vykašlávání. Přípravek NAC AL 600 je určen k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, které jsou doprovázeny intenzivní tvorbou vazkého hlenu a vlhkým kašlem. Používá se k léčbě např. zánětu průdušnice nebo zánětu průdušek (bronchitida). Šumivé tablety NAC AL 600 mohou užívat dospělí a dospívající od 14 let. Jak se přípravek NAC AL 600 užívá: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 2x denně ½ šumivé tablety nebo 1x denně 1 šumivou tabletu. Bez porady s lékařem lze přípravek užívat nejdéle 5 dnů. Složení: Léčivou látkou je acetylcysteinum 600 mg v 1 šumivé tabletě. Dalšími pomocnými látkami jsou dihydrogen-citronan sodný, hydrogenuhličitan sodný, aspartam, povidon 25, makrogol 6000, citronové aroma. LÉČIVÝ… (drmax.cz)

Pharmavit Calcium 500 mg 20 šumivých tablet

Pharmavit Calcium 500 mg 20 šumivých tablet

CALCIUM 500 mg PHARMAVIT šumivé tablety DRŽITEL ROZHODNUTÍ O REGISTRACI A VÝROBCE: WALMARK, a.s., Třinec, Česká rapublika SLOŽENÍ: Léčivé látky: Calcii carbonas 1250 mg (t.j. 500 mg vápníku), Riboflavini natrii phosphas 0,2 mg v 1 tabletě. Pomocné látky: kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, makrogol, sodná sůl sacharinu, citronová příchuť. INDIKAČNÍ SKUPINA: Soli a ionty pro p.o. užití CHARAKTERISTIKA: Šumivé tablety citronové příchuti s obsahem vápníku, který je nutný pro správnou funkci svalů a nervů, pro růst kostí a zubů. Denní potřeba vápníku se pohybuje mezi 500 až 2000 mg a zvyšuje se v těhotenství, v době kojení a během růstu. Riboflavin je důležitou součástí enzymatických systémů nezbytných pro látkovou výměnu. INDIKACE: Přípravek se používá ke krytí zvýšené potřeby… (drmax.cz)

Additiva Multivitamin+Mineral pomeranč 20 šumivých tablet

Additiva Multivitamin+Mineral pomeranč 20 šumivých tablet

Additiva Multivitamin+Mineral Orange - šumivé tablety Popis Multivitaminová směs 10 vitaminů, obohacená o 3 základní minerály s příchutí pomeranče. Použití Dětem od 3 let doporučujeme 1/2 šumivé tablety 1x denně rozpustit ve sklenici vody a vypít, dětem od 12 let a dospělým doporučujeme 1 šumivou tabletu denně rozpustit ve sklenici vody a vypít. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Balení 20 šumivých tablet Zdroj: www.naturprodukt.cz (drmax.cz)

Revital Vápník + hořčík + zinek + vit.D3 + vit.K1 100+50 tablet

Revital Vápník + hořčík + zinek + vit.D3 + vit.K1 100+50 tablet

Revital Vápník + hořčík + vitaminy je doplněk stravy s vápníkem, hořčíkem a zinkem obohacený o vitaminy D3 a K1. Účinky těchto látek se vzájemně doplňují. Podílí se na růstu kostí v období dospívání, jsou vhodné při rekonvalescenci po úrazech se zlomeninami, u osob ohrožených řídnutím kostní hmoty a současně jsou určeny i lidem s vyšší fyzickou zátěží. Vápník přispívá k normální funkci nervových přenosů a je potřebný pro udržení normálního stavu zubů a kostí. Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální psychické činnosti a k normální činnosti nervové soustavy. Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému, k udržení normálního stavu kostí, vlasů, pokožky a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Dávkování: Dospělí užívají… (drmax.cz)

ACC LONG 600 mg 20 šumivých tablet

ACC LONG 600 mg 20 šumivých tablet

ACC LONG snižuje vazkost hlenu rozpouštěním všech jeho složek a usnadňuje vykašlávání. Přípravek ACC LONG se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest (chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice), která doprovází intenzivní tvorba hustého vazkého hlenu a vlhký kašel. Šumivé tablety ACC LONG jsou určeny pro dospělé a dospívající od 14 let. Dávkování: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 1krát denně 1 šumivou tabletu. Mladším 14 let se přípravek vzhledem k množství léčivé látky v šumivé tabletě nepodává. Složení: Léčivou látkou je acetylcystein 600 mg v jedné šumivé tabletě. Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, mannitol, laktóza, kyselina askorbová, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, dihydrát… (drmax.cz)

Additiva Vitamin C Zitrone 20 šumivých tablet

Additiva Vitamin C Zitrone 20 šumivých tablet

Vitamin C je důležitou součástí výživy, přispívá ke správné funkci kostí a pojivové tkáně. Zvyšuje odolnost proti infekcím. Léčivý přípravek Additiva Vitamin C s citronovou příchutí dodává kyselinu ascorbovou (vitamin C) při vyšší zátěži organismu v různých obdobích života například: při sportu ve stáří při nadměrné fyzické a duševní zátěži u kuřáků při rekonvalescenci Na doporučení lékaře se užívá zejména při infekcích horních cest dýchacích, při chřipkových a jiných infekcích, zvláště v počáteční fázi onemocnění; dále v těhotenství a v období kojení. Přípravek je určen pouze pro dospělé. Dávkování: Dospělí užívají 1 šumivou tabletu 1x denně. Šumivou tabletu rozpusťte v polovině sklenice vody nebo ovocné šťávy a vypijte. Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží,… (drmax.cz)

Farmax Vitamin C 1000mg 20 šumivých tablet

Farmax Vitamin C 1000mg 20 šumivých tablet

(benu.cz)

Biotter Hořčík 125 mg s vitamínem B6 50 tablet

Biotter Hořčík 125 mg s vitamínem B6 50 tablet

Hořčík 125 mg s vitamínem B6 je doplněk stravy zajišťující dostatek hořčíku a vitamínu B6 v každodenní stravě. Přípravek je určen pro dospělé. Hořčík s vitamínem B6 přispívají Ke snížení míry únavy a vyčerpání K normální činnosti nervové soustavy K normální psychické činnosti Hořčík přispívá K normální syntéze bílkovin K udržení normálního stavu kostí a zubů K normální činnosti svalů. Vitamín B6 přispívá k normální funkci imunitního systému. Jak užívat Hořčík 125 mg s vitamínem B6: Dospělí užívají 1 tabletu denně. Zapít sklenicí vody. Složení: Uhličitan hořečnatý, sorbitol (sladidlo), karboxymethylcelulóza, stearan hořečnatý, pomerančové aroma, hydrochlorid pyridoxinu (vitamin B6), aspartam. Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek se nesmí používat jako náhrada… (drmax.cz)

Additiva Multivitamin tropic 20 šumivých tablet

Additiva Multivitamin tropic 20 šumivých tablet

Additiva Multivitamin Tropic - šumivé tablety Popis Multivitamínová směs 10 vitaminů s příchutí tropického ovoce. Použití Dětem od 3 let doporučujeme 1/2 šumivé tablety 1x denně rozpustit ve sklenici vody a vypít, dětem od 12 let a dospělým doporučujeme 1 šumivou tabletu denně rozpustit ve sklenici vody a vypít. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Balení 20 šumivých tablet Zdroj: www.naturprodukt.cz (drmax.cz)

Dr.Max Multivitamin KIDS 20 šumivých tablet

Dr.Max Multivitamin KIDS 20 šumivých tablet

Šumivé tablety s lahodnou příchutí malin pro rychlé doplnění vitaminů. Určeno pro děti od 3 let. vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální tvorbě kolagenu pro přirozenou funkci kostí, chrupavek, kůže a zubů vitaminy skupiny B přispívají k normální nervové činnosti a energetickému metabolismu vitaminy E a C pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem Dávkování: Děti od 3 let užívají 1 tabletu denně. Tabletu rozpusťte v 250 ml vody a vypijte. Složení: Vitamin C 70 mg (88 % RHP), vitamin E 8 mg (67 % RHP), vitamin B1 0,8 mg (73 % RHP), vitamin B2 0,9 mg (64 % RHP), vitamin B6 0,5 mg (36 % RHP), vitamin B12 1,5 µg (60 % RHP), kyselina listová 150 µg (75 % RHP), kyselina pantothenová 4 mg … (drmax.cz)

The Simpsons Multivitamin 20 šumivých tablet

The Simpsons Multivitamin 20 šumivých tablet

Revital The Simpsons MULTIVITAMIN je doplněk stravy, který obsahuje důležité vitamíny pokrývající potřeby dětského organismu. Navíc je přípravek obohacen o vápník a vitamin D3. Přípravek mohou užívat děti od 3 let. Vitaminy skupiny B, vitaminy C a E přispívají K normální funkci imunitního systému K normální činnosti nervové soustavy K ochraně buněk před oxidativním stresem Vitamin D3 přispívá K udržení normálního stavu kostí a zubů K normálnímu vstřebávání vápníku K normální hladině vápníku v krvi Jak užívat Revital The Simpsons MULTIVITAMIN: Děti od 3 let užívají ½ tablety denně. Dospělí a děti od 10 let užívají 1 tabletu denně. Tablety rozpusťte ve 200 ml vody. Složení: Biotin 25 µ, vitamin B1 0,55 mg, vitamin B2 0,7 mg, vitamin B6 0,7 mg, vitamin B12 1,25 µ, nikotinamid 8 mg, kyselina… (drmax.cz)

Rosen Železo + B12 20 šumivých tablet

Rosen Železo + B12 20 šumivých tablet

20 šumivých tablet. Rozpustná forma pro snadnější vstřebávání a lepší účinnost. Účinné látky Železo 15mg v tabletě Složení Glukonát železnatý, vitamin B12, kyselina askorbová, kyselina citrónová/fumarová, hydrogenuhličitan sodný, sorbitol, škrob, chlorid draselný, sacharinát sodný, macrogol. Aromatizováno. ŽELEZO přispívá: k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu k normálnímu přenosu kyslíku v těle ke snížení míry únavy a vyčerpání k normální funkci imunitního systému Dávkování Dospělí a děti od 6let : 1 tabletu denně rozpustit ve sklenici vody.Vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy a diabetiky. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v původním obalu při pokojové teplotě mimo sluneční záření.… (drmax.cz)

Additiva Multivitamin+Mineral mango 20 šumivých tablet

Additiva Multivitamin+Mineral mango 20 šumivých tablet

Additiva Multivitamin+Mineral Mango - šumivé tablety Popis Multivitaminová směs 10 vitaminů, obohacená o 3 základní minerály s příchutí manga. Použití Dětem od 3 let doporučujeme 1/2 šumivé tablety 1x denně rozpustit ve sklenici vody a vypít, dětem od 12 let a dospělým doporučujeme 1 šumivou tabletu denně rozpustit ve sklenici vody a vypít. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Balení 20 šumivých tablet Zdroj: www.naturprodukt.cz (drmax.cz)

Rosen Calcium Magnesium Zinek 20 šumivých tablet

Rosen Calcium Magnesium Zinek 20 šumivých tablet

20 šumivých tablet. Rozpustná forma pro snadnější vstřebávání a lepší účinnost. Doplněk stravy. Nejdůležitější minerály pro správnou funkci organismu Účinné látky Vápník 300 mg v tabletě Hořčík 125 mg v tabletě Zinek 10 mg v tabletě Složení Uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, oxid zinečnatý, kyselina citrónová/jablečná, hydrogenuhličitan sodný, sacharinát sodný, macrogol, přírodní barviva. Aromatizováno. Vápník přispívá: vápník je potřebný k udržení normálního stavu kostí a zubů Hořčík přispívá: k normální činnosti svalů ke snížení míry únavy a vyčerpání k udržení normálního stavu kostí k normální psychické činnosti Zinek přispívá: k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky k udržení normální hladiny testosteronu v krvi k normální plodnosti a reprodukci k udržení normálního… (drmax.cz)

Pharmavit Magnesium 250 mg 20 šumivých tablet

Pharmavit Magnesium 250 mg 20 šumivých tablet

Magnesium 250 mg Pharmavit obsahuje hořčík. Ten je nezbytný pro správnou funkci nervového systému a svalů, pro stavbu kostí, zubů a chrupavek. Přípravek Magnesium 250 mg Pharmavit je určen k doplnění hořčíku při nedostatečné výživě. Šumivé tablety mohou užívat dospělí, těhotné a kojící ženy. Dávkování: Dospělí užívají 2-3x denně 1 šumivou tabletu. 2 hodiny před a 2 hodiny po užití přípravku nejezte mléčné výrobky a nepijte mléko. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 10 dní. Přípravek není určen pro děti a dospívající do 18 let vzhledem k obsahu pomocných látek. Složení: Léčivými látkami jsou magnesii oxidum ponderosum 420 mg (odpovídá 250 mg hořčíku) a acidum ascorbicum 150 mg v jedné šumivé tabletě. Pomocnými látkami jsou kukuřičný škrob, dihydrát sodné soli sacharinu,… (drmax.cz)

Farmax Vitamin C 1000 mg 20 šumivých tablet

Farmax Vitamin C 1000 mg 20 šumivých tablet

Vitamin C Farmax® 1 000 mg s vlákninou Doplněk stravy se sladidlem S příchutí pomeranče, citronu a meruňky Vysoké dávky vitaminu C. Šumivé tablety pro přípravu osvěžujícího nápoje příjemné chuti. Vitamin C je v každé šumivé tabletě doplněn rozpustnou vlákninou původem z čekanky. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Složení- aktivní složky v 1 tabletě: Vitamin C 1 000 mg – 1 250 % denní referenční hodnoty příjmu Doporučené dávkování: Dospěli rozpusťte 1 tabletu denně v minimálně 200 ml vody. ( Děti od 12 let ½ talety). Celkové složení tablety: regulátor kyselosti: kyselina citronová, vitamin C (kyselina L- askorbová), regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, sladidlo: sorbitol, inulin (vláknina z čekanky),… (drmax.cz)

Generica B-komplex forte plus 20 šumivých tablet

Generica B-komplex forte plus 20 šumivých tablet

Podpora organismu při rekonvalescenci, kožních chorobách. Podporuje zdraví pokožky, vlasů a nehtů. Velmi dobře působí jako prevence proti vzniku oparů, aftů, akné. Podporuje v této formě udržování pitného režimu u seniorů. Účinná látka v jedné tabletě: Vitamín B1 10,0 mg Vitamín B2 10,0 mg Vitamín B6 10,0 mg Vitamin B12 10,0 mg Biotin 0,5 mg Niacin 50,0 mg Kyselina listová 1000,0 mikrogramů Kyselina pantotenová 35,0 mg Vitamin C 500,0 mg Zinek (rozpustný) 7,5 mg 1 balení: 20 šumivých tablet Dávkování: 1 tabletu denně rozpustit ve sklenici pitné vody Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Zdroj: www.generica.sk (drmax.cz)

Additiva Multivitamin+Mineral broskev 20 šumivých tablet

Additiva Multivitamin+Mineral broskev 20 šumivých tablet

Additiva Multivitamin+Mineral Broskev - šumivé tablety Popis Multivitaminová směs 10 vitaminů, obohacená o 3 základní minerály s příchutí broskve. Použití Dětem od 3 let doporučujeme 1/2 šumivé tablety 1x denně rozpustit ve sklenici vody a vypít, dětem od 12 let a dospělým doporučujeme 1 šumivou tabletu denně rozpustit ve sklenici vody a vypít. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Balení 20 šumivých tablet Zdroj: www.naturprodukt.cz (drmax.cz)

Vitamin C Farmax 1000mg 20 šumivých tablet

Vitamin C Farmax 1000mg 20 šumivých tablet

Vitamín C Farmax s vlákninou je doplněk stravy v podobě šumivých tablet. Vitamin C přispívá k novrmální funkci imunitní systém a normálního energetického metabolismu, také přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. (pilulka.cz)

Additiva Vitamin C Blutorange 20 šumivých tablet

Additiva Vitamin C Blutorange 20 šumivých tablet

Vitamin C je důležitou součástí výživy, přispívá ke správné funkci kostí a pojivové tkáně. Zvyšuje odolnost proti infekcím. Léčivý přípravek Additiva Vitamin C s příchutí červeného pomeranče dodává kyselinu ascorbovou (vitamin C) při vyšší zátěži organismu v různých obdobích života například: při sportu ve stáří při nadměrné fyzické a duševní zátěži u kuřáků při rekonvalescenci Na doporučení lékaře se užívá zejména při infekcích horních cest dýchacích, při chřipkových a jiných infekcích, zvláště v počáteční fázi onemocnění; dále v těhotenství a v období kojení. Přípravek je určen pouze pro dospělé. Dávkování: Dospělí užívají 1 šumivou tabletu 1x denně. Šumivou tabletu rozpusťte v polovině sklenice vody nebo ovocné šťávy a vypijte. Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám… (drmax.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít