Revital Hořčík + B6 20 šumivých tablet

Revital Hořčík + vitamin B6 příchuť grep 20 šumivých tablet

Revital Hořčík + vitamin B6 příchuť grep 20 šumivých tablet

Revital Hořčík + B6 s příchutí grepu obsahuje organicky vázaný hořčík a vitamin B6. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální psychické činnosti, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu energetickému metabolizmu a k normální funkci imunitního systému. Přípravek Revital Hořčík + B6 šumivé tablety je vhodný pro diabetiky. Neobsahuje cukr. Dávkování: Děti od 7 let mohou užívat 1/2 tablety denně. Dospělí a děti od 12 let užívají 1 tabletu denně. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody a vypijte. Nepřekračujte doporučené dávkování. Složení: V 1 tabletě: Hořčík 300 mg (80 %), vitamin B6 1,4 mg (100 %), vláknina – inulin 127 mg, *DDD – doporučená denní dávka. Energetická hodnota ve 200… (drmax.cz)

Revital Vápník+hořčík+vitaminy tablety šumivé 20

Revital Vápník+hořčík+vitaminy tablety šumivé 20

Obsažené aktivní látky se významně podílejí na růstu kostí v období dospívání, jsou velmi vhodné při rekonvalescenci po úrazech se zlomeninami, osobám ohroženým řídnutím kostní hmoty a současně i lidem s vyšší fyzickou zátěží. Unikátní kombinace minerálních látek a vitaminů může být prospěšná i v období menopauzy, kdy dochází k úbytku kostní hmoty. (pilulka.cz)

Revital Hořčík + B6 tbl.eff.20

Revital Hořčík + B6 tbl.eff.20

Obsahuje aktivní látky, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů a nervové soustavy. (pilulka.cz)

Generica Magnesium B6 20 šumivých tablet

Generica Magnesium B6 20 šumivých tablet

Hořčík a vitamin B6 přispívají ke správnému fungování nervového systému a ke správné funkci psychiky, ke snížení vyčerpání a únavy i ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie. Hořčík napomáhá i ke správnému fungování svalů a k udržení zdravých kostí a zubů. Složení: Účinná látka Obsah v jednej tablete Magnesium (horčík) 375,0 mg Vitamín B6 1,4 mg Vitamín C 150,0 mg regulátory kyselosti: kyselina citrónová, hydrogenuhličitan sodný; nosiče: izomaltóza, polyetylénglykol; uhličitan hořečnatý, citrát hořečnatý, kyselina L-askorbová, pomerančové aroma, aroma maracuja, sladidla: cyklamát sodný, sacharinát sodný; broskvové aroma, pyridoxin hydrochlorid Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není vhodný… (drmax.cz)

Revital Hořčík + B6 tbl.eff.20

Uživatele, kteří hledají "Revital Hořčík + B6 20 šumivých tablet" se dívají také na:

Ocuvite lutein 180 tablet
Manosa plus 100 tablet

Revital Ferrodyn 20 šumivých tablet

Revital Ferrodyn 20 šumivých tablet

REVITAL® Ferrodyn Obsahuje železo a trojici významných antioxidantů - vitaminy C, E a beta-karoten. Železo je důležité pro tvorbu krvinek a červeného krevního barviva - hemoglobinu. Ten zajišťuje okysličování organizmu a tím i jeho odolnost a výkonnost. Významnou roli při vstřebávání železa má vitamin C, který stejně jako vitamin E a beta-karoten přispívá k normální funkci imunitního systému. Obsažená aktivní látka (železo) přispívá k: normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu normálnímu přenosu kyslíku v těle normální funkci imunitního systému ke snížení míry únavy a vyčerpání Obsažené aktivní látky (vitaminy C, E a beta-karoten) přispívají k: zvýšení vstřebávání železa normálnímu metabolizmu železa normálnímu energetickému metabolizmu normální tvorbě kolagenu pro normální funkci… (drmax.cz)

Revital Ferrodyn 20 šumivých tablet

Revital Ferrodyn 20 šumivých tablet

Obsahuje železo a trojici významných antioxidantů - vitaminy C, E a beta-karoten. Železo je důležité pro tvorbu krvinek a červeného krevního barviva - hemoglobinu. Ten zajišťuje okysličování organizmu a tím i jeho odolnost a výkonnost. Významnou roli při vstřebávání železa má vitamin C, který stejně jako vitamin E a beta-karoten přispívá k normální funkci imunitního systému. (pilulka.cz)

Revital Multi 10 malina 20 šumivých tablet

Revital Multi 10 malina 20 šumivých tablet

REVITAL® MULTI MALINA Revital Multi obsahuje důležité vitaminy, které přispívají k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a ochraně před oxidativním stresem. Obsažené aktivní látky (vitaminy skupiny B, vitaminy C a E) přispívají k: normální funkci imunitního systému snížení míry únavy a vyčerpání normální činnosti nervové soustavy normální psychické činnosti ochraně před oxidativním stresem normálnímu energetickému metabolizmu normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže Doplněk stravy – vitaminové tablety. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky. Aktivní složky v 1 tabletě - ve 200 ml nápoje (% RHP*) biotin 50 µg (100 %) vitamin B1 1,1 mg (100 %) vitamin B2 1,4 mg (100 %) vitamin B6 1,4 mg (100 %) vitamin B12 2,5 µg (100 %)… (drmax.cz)

Revital Očista jater 20 šumivých tablet

Revital Očista jater 20 šumivých tablet

Šumivé tablety s obsahem extraktu z ostropestřce mariánského, který přispívá k normální činnosti jater a trávení. Je vhodný k pročištění při detoxikační kůře. Přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu. (pilulka.cz)

Revital Očista těla 20 šumivých tablet

Revital Očista těla 20 šumivých tablet

REVITAL® OČISTA TĚLA Revital® Očista těla obsahuje 150 mg přírodního extraktu z rostliny aloe vera Barbadensis Miller. Tento extrakt je dle dostupných informací bohatou směsí prospěšných látek, mezi nimiž jsou i antioxidanty, které přispívají k přirozené obranyschopnosti a normálnímu fungování imunitního systému. Extrakt z aloe vera usnadňuje detoxikační procesy v lidském organizmu. Má pozitivní vliv na trávení a lze užívat i při žaludečních obtížích Aloe vera: pomáhá při detoxikaci organizmu přirozeně posiluje obranyschopnost organizmu má antioxidační účinky pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi pozitivně ovlivňuje trávení Doplněk stravy – rozpustné tablety s obsahem extraktu z aloe vera a s vlákninou. Se sladidly. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr Aktivní složky v 1… (drmax.cz)

Revital Multi 10 pomeranč 20 šumivých tablet

Revital Multi 10 pomeranč 20 šumivých tablet

REVITAL® MULTI POMERANČ Revital Multi obsahuje důležité vitaminy, které přispívají k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a ochraně před oxidativním stresem. Obsažené aktivní látky (vitaminy skupiny B, vitaminy C a E) přispívají k: normální funkci imunitního systému snížení míry únavy a vyčerpání normální činnosti nervové soustavy normální psychické činnosti ochraně před oxidativním stresem normálnímu energetickému metabolizmu normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže Doplněk stravy – vitaminové tablety. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky. Aktivní složky v 1 tabletě - ve 200 ml nápoje (% RHP*) biotin 50 µg (100 %) vitamin B1 1,1 mg (100 %) vitamin B2 1,4 mg (100 %) vitamin B6 1,4 mg (100 %) vitamin B12 2,5 µg (100 %)… (drmax.cz)

Revital Multi forte 23 tropické ovoce 20 šumivých tablet

Revital Multi forte 23 tropické ovoce 20 šumivých tablet

REVITAL® MULTI FORTE TROPICKÉ OVOCE exp.30.8.17 Revital® Multi forte obsahuje komplexní složení vitaminů a minerálních látek, které organizmus nezbytně potřebuje, ale nepřijímá je ze stravy vždy v dostatečném množství. Obsažené aktivní látky (vitaminy skupiny B, vitaminy C a E a minerální látky) přispívají k: normální funkci imunitního systému snížení míry únavy a vyčerpání ochraně před oxidativním stresem normální činnosti nervové soustavy normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže udržení normálního stavu kostí a zubů normální činnosti svalů Doplněk stravy – vitaminové tablety s minerálními látkami. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky. Aktivní složky v 1 tabletě - ve 200 ml nápoje (% RHP*) biotin 50 µg (100 %) vitamin B1 1,1 mg (100 %) vitamin B2 1,4mg (100 … (drmax.cz)

Revital Očista jater - ostropestřec mariánský 20 šumivých tablet

Revital Očista jater - ostropestřec mariánský 20 šumivých tablet

REVITAL® OČISTA JATER Je vhodný k pročištění při detoxikační kúře. Napomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi a je významný pro normální srdeční činnost. Přispívá k přirozené obranyschopnosti – odolnosti organizmu. Ostropestřec mariánský přispívá k: normální trávení a činnost jater normální hladině cukru v krvi normální činnosti srdce pročištění organizmu přirozené obranyschopnosti – odolnosti organizmu Doplněk stravy – rozpustné tablety s obsahem extraktu z ostropestřce mariánského a vlákninou. Se sladidly. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr. Aktivní složky v 1 tabletě (ve 200 ml nápoje) Extrakt z ostropestřce mariánského odpovídá 4500 mg ostropestřce mariánského (120 mg silymarinu) vláknina (inulin) 150 mg 126 mg kyselina – kyselina citronová, sladidlo – sorbitol, regulátor… (drmax.cz)

Revital Multi forte 23 pomeranč 20 šumivých tablet

Revital Multi forte 23 pomeranč 20 šumivých tablet

REVITAL® MULTI FORTE POMERANČ Revital® Multi forte obsahuje komplexní složení vitaminů a minerálních látek, které organizmus nezbytně potřebuje, ale nepřijímá je ze stravy vždy v dostatečném množství. Obsažené aktivní látky (vitaminy skupiny B, vitaminy C a E a minerální látky) přispívají k: normální funkci imunitního systému snížení míry únavy a vyčerpání ochraně před oxidativním stresem normální činnosti nervové soustavy normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže udržení normálního stavu kostí a zubů normální činnosti svalů Doplněk stravy – vitaminové tablety s minerálními látkami. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky. Aktivní složky v 1 tabletě - ve 200 ml nápoje (% RHP*) biotin 50 µg (100 %) vitamin B1 1,1 mg (100 %) vitamin B2 1,4mg (100 %) vitamin B6 1,4… (drmax.cz)

Revital Očista těla s Aloe vera 20 šumivých tablet

Revital Očista těla s Aloe vera 20 šumivých tablet

Revital Očista těla obsahuje extrakt z rostliny aloe vera Barbadensis Miller. Je bohatou směsí prospěšných látek, mezi nimiž jsou i antioxidanty, které přispívají k přirozené obranyschopnosti a normálnímu fungování imunitního systému. Šumivé tablety s příchutí citronu. (pilulka.cz)

Dr.Max Magnesium + vitamin B6 citron 20 šumivých tablet

Dr.Max Magnesium + vitamin B6 citron 20 šumivých tablet

Magnesium s vitaminem B6 s příchutí citronů. Doplněk stravy se sladidly Složení: Každá tableta obsahuje Hmot./1 tbl. % DDD* Hořčík 250 mg 67 % Vitamin B6 5 mg 357 % * % doporučené denní dávky v 1 tabletě Složení: kyselina citronová, regulátor kyselosti (hydrogenuhličitan sodný), oxid hořečnatý, plnidlo (sorbitol), maltodextrin, sladidlo (sukralóza), přírodní citronové aroma, arabská guma, pyridoxin hydrochlorid. Upozornění: Skladujte pečlivě uzavřené v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. Doporučené dávkování: 1 šumivá tableta denně. Tabletu nechte rozpustit… (drmax.cz)

Revital Vitamin C 1000 mg citron 20 šumivých tablet

Revital Vitamin C 1000 mg citron 20 šumivých tablet

REVITAL® C vitamin 1000 mg Revital® Vitamin C obsahuje 1000 mg vitaminu C. Tato vysoká dávka je pro tělo významnou oporou zvláště v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci, atd. Obsažená aktivní látka (vitamin C) přispívá k: normální funkci imunitního systému snížení míry únavy a vyčerpání normální činnosti nervové soustavy normální psychické činnosti ochraně před oxidativním stresem normálnímu energetickému metabolizmu normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, dásní, zubů, chrupavek a kostí zvýšení vstřebávání železa Doplněk stravy – tablety s obsahem vitaminu C. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky. Aktivní složky v 1 tabletě - ve 200 ml… (drmax.cz)

Revital Vitamin C 500 mg pomeranč 20 šumivých tablet

Revital Vitamin C 500 mg pomeranč 20 šumivých tablet

Revital® Cé obsahuje 500 mg vitaminu C. Tato zvýšená dávka je pro tělo významnou oporou zvláště v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci, atd. Vitamin C přispívá k: snížení míry únavy a vyčerpání normální činnosti nervové soustavy normální psychické činnosti ochraně před oxidativním stresem normálnímu energetickému metabolizmu normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže a dásní zvýšení vstřebávání železa Doplněk stravy – vitaminové tablety. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky. Dávkování: Děti od 6 let 1/2 tablety denně. Dospělí a děti od 12 let 1 tableta denně. Není určeno pro děti do 6 let. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody. Nepřekračujte doporučené denní… (drmax.cz)

Revital Vitamin C 1000 mg pomeranč 20 šumivých tablet

Revital Vitamin C 1000 mg pomeranč 20 šumivých tablet

REVITAL® C vitamin 1000 mg Revital® Vitamin C obsahuje 1000 mg vitaminu C. Tato vysoká dávka je pro tělo významnou oporou zvláště v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci, atd. Obsažená aktivní látka (vitamin C) přispívá k: normální funkci imunitního systému snížení míry únavy a vyčerpání normální činnosti nervové soustavy normální psychické činnosti ochraně před oxidativním stresem normálnímu energetickému metabolizmu normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, dásní, zubů, chrupavek a kostí zvýšení vstřebávání železa Doplněk stravy – tablety s obsahem vitaminu C. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky. Aktivní složky v 1 tabletě - ve 200 ml… (drmax.cz)

Revital Vitamin C 500 mg lesní jahoda 20 šumivých tablet

Revital Vitamin C 500 mg lesní jahoda 20 šumivých tablet

Revital® C vitamin obsahuje 500 mg vitaminu C. Tato zvýšená dávka je pro tělo významnou oporou zvláště v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci, atd. Obsažená aktivní látka (vitamin C) přispívá k: snížení míry únavy a vyčerpání normální činnosti nervové soustavy normální psychické činnosti ochraně před oxidativním stresem normálnímu energetickému metabolizmu normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže a dásní zvýšení vstřebávání železa Doplněk stravy – vitaminové tablety. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky. Aktivní složky v 1 tabletě - ve 200 ml nápoje (% RHP*) vitamin C 500,0 mg (625 %) vláknina – inulin 120 mg *Referenční hodnota příjmu Doporučené… (drmax.cz)

Zdrovit MaxMag Hořčík 375 mg+B6 šumivé tbl.eff.20

Zdrovit MaxMag Hořčík 375 mg+B6 šumivé tbl.eff.20

(benu.cz)

Zdrovit MaxMag Hořčík 375 mg+B6 šumivé tbl.eff.20

Zdrovit MaxMag Hořčík 375 mg+B6 šumivé tbl.eff.20

Zdrovit MaxMag Hořčík jsou šumivé tablety. Hořčík přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, pomáhá udržovat rovnováhu elektrolytů, pomáhá při správné fungování nervového systému. (pilulka.cz)

Naturvita Hořčík + B6 60 tablet

Naturvita Hořčík + B6 60 tablet

Hořčík (Mg) je prvek, který má v těle nejvíce funkcí. Je obsažený v kostech a zubech. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a podílí se na dělení buněk. Spotřeba hořčíku se při větší fyzické zátěži a stresu výrazně zvyšuje. Uvádí se, že stresová situace, která trvá déle než 10 minut, vede ke ztrátě asi ½ denního příjmu z potravy. Hořčík proto přispívá k normální činnosti svalů a snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin B6 podporuje činnost nervové soustavy, přispívá k regulaci hormonální aktivity, k normální funkci imunitního systému i k tvorbě červených krvinek. Doporučené dávkování: Děti od 3 do 12 let jednu tabletu denně, dospělé osoby 2 tablety denně, při zvýšené potřebě hořčíku až 4 tablety denně. Účinná látka: ve 100 g ve 2 tabletách %RVH* Horčík (Mg) 15,00 g 120 mg 32… (drmax.cz)

MedPharma Hořčík 150 mg+vitamín B 6 tablety šumivé 20

MedPharma Hořčík 150 mg+vitamín B 6 tablety šumivé 20

Přípravek obsahuje minerální látku hořčík a vitamin B6, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy. (pilulka.cz)

Revital Display MIX Vitaminy C 20x20 šumivých tablet

Revital Display MIX Vitaminy C 20x20 šumivých tablet

Kombinace pěti druhů šumivých tablet s obsahem vitaminu C – Revital C vitamin 500 mg pomeranč, Revital C vitamin 500 mg lesní jahoda, Revital C vitamin 1000 mg citron, Revital C vitamin 1000 mg grep+limetka, Revital C vitamin 1000 mg pomeranč. (pilulka.cz)

Vitar Hořčík 375mg ananas šumivé tablety 20ks

Vitar Hořčík 375mg ananas šumivé tablety 20ks

Šumivé tablety s obsahem 375 mg hořčíku určené k přípravě nápoje s lahodnou příchutí manga. Hořčík je velmi důležitý pro činnost svalů, nervové soustavy, ke snížení únavy a k udržení normálního stavu kostí a zubů. (pilulka.cz)

Vitar Hořčík 375mg mango šumivé tablety 20ks

Vitar Hořčík 375mg mango šumivé tablety 20ks

Šumivé tablety s obsahem 375 mg hořčíku určené k přípravě nápoje s lahodnou příchutí manga. Hořčík je velmi důležitý pro činnost svalů, nervové soustavy, ke snížení únavy a k udržení normálního stavu kostí a zubů. (pilulka.cz)

Generica Calcium 500 šumivý forte 20 šumivých tablet

Generica Calcium 500 šumivý forte 20 šumivých tablet

Minerální přípravek s obsahem vápníku bez barviv a s náhradními sladidly Látky v 1 tabletě: Vápník 500 mg (ionizovaný vápník - kalcium laktát / glukonát - s vysokou biologickou dostupností) 1 balení: 20 šumivých tablet pomerančové příchuti (příjemná chuť, výborná rozpustnost) Dávkování: 1 -2 tablety denně rozpustit ve sklenici pitné vody Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Zdroj: www.generica.sk (drmax.cz)

Rosen Odkyselující nápoj 20 šumivých tablet

Rosen Odkyselující nápoj 20 šumivých tablet

Odkyselující nápoj - Alkarosen 20 šumivých tablet. Doplněk stravy. Doplňuje zásadotvorné látky, odkyseluje a detoxikuje organismus, bez fosfátů. Zdraví je závislé na správném poměru kyselých a zásaditých látek v těle tj. acidobazické rovnováze (pH), Kyseliny přijímané v nadbytku potravou (cukr, maso, alkohol, bílá mouka atd.) jsou odbourávány látkami zásaditými (minerály). Při jejich nedostatku v potravě (zelenina, ovoce) je organismus nucen minerály odebírat z vlastních tkání např. z kostí, zubů a cév. Nadbytek kyselin může vést k poškození orgánů. Doplněním vyvážené minerální směsi se obnovuje v těle rovnováha mezí kyselinami a zásadami a udržuje stálý poměr mezi jejich tvorbou a vylučováním. Vyvážená minerální směs bez obsahu fosfátu. Složení: Citrát hořečnatý, uhličitan vápenatý,… (drmax.cz)

Rosen Železo + B12 20 šumivých tablet

Rosen Železo + B12 20 šumivých tablet

20 šumivých tablet. Rozpustná forma pro snadnější vstřebávání a lepší účinnost. Účinné látky Železo 15mg v tabletě Složení Glukonát železnatý, vitamin B12, kyselina askorbová, kyselina citrónová/fumarová, hydrogenuhličitan sodný, sorbitol, škrob, chlorid draselný, sacharinát sodný, macrogol. Aromatizováno. ŽELEZO přispívá: k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu k normálnímu přenosu kyslíku v těle ke snížení míry únavy a vyčerpání k normální funkci imunitního systému Dávkování Dospělí a děti od 6let : 1 tabletu denně rozpustit ve sklenici vody.Vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy a diabetiky. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v původním obalu při pokojové teplotě mimo sluneční záření.… (drmax.cz)

Rosen Zinek 20 šumivých tablet

Rosen Zinek 20 šumivých tablet

Zinek - šumivé tablety 20 šumivých tablet. Rozpustná forma pro snadnější vstřebávání a lepší účinnost. Účinné látky Zinek 20mg v tabletě Složení Oxid zinečnatý, kyselina citrónová/jablečná/fumarová , hydrogenuhličitan sodný, uhličitan vápenatý, sorbitol, sacharinát sodný, macrogol, riboflavin. Aromatizováno Zinek přispívá: k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky k udržení normální hladiny testosteronu v krvi k normální plodnosti a reprodukci k udržení normálního stavu zraku Dávkování Dospělí a děti od tří let: 1 tabletu denně rozpustit ve sklenici vody. Vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy a diabetiky Upozornění Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v původním obalu při pokojové… (drmax.cz)

Generica Fluidex 20 šumivých tablet

Generica Fluidex 20 šumivých tablet

Perorální rehydratační terapie, zejména po ztrátě vody a elektrolytů následkem průjmu Účinná látka v jedné tabletě: chlorid sodný 212,1 mg chlorid draselný 225,0 mg hydrogenuhličitan sodný 375,0 mg kyselina citronová 594,5 mg glukosa 2264,0 mg Dávkování: jedna šumivá tableta se rozpustí ve 150 ml pitné vody. Po každém projevy průjmu užít 150 - 300 ml takto připraveného nápoje. U dětí starších než tři roky doporučujeme poloviční množství. Poznámka: Roztok, který vznikne po rozpuštění jedné tablety ve 150 ml pitné vody je hypotonický (228 mmol / l), nehrozí predávkovnie přípravku. Obsahuje 60 mmol / l sodíku (Na +) Upozornění: Není vhodné jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! 1 balení: 20 šumivých tablet Zdroj: www.generica.sk (drmax.cz)

Rosen Železo+B12 20 šumivých tablet

Rosen Železo+B12 20 šumivých tablet

Doplněk stravy se železem a B12 se rychle rozpouští, poskytuje snadnější vstřebávání a lepší účinnost. Pomoc při léčbě onemocnění souvisejících s nedostatkem železa v organismu. (pilulka.cz)

Generica Magnesium 375 mg + B6 forte + vitamin C 10 šumivých tablet

Generica Magnesium 375 mg + B6 forte + vitamin C 10 šumivých tablet

Hořčík, vitamín B6 a vitamín C přispívají ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, ke snížení vyčerpání a únavy a ke správné látkové proměně důležité pro tvorbu energie. Zároveň jako zdroj hořčíku přispívá ke správnému fungování svalů a k udržení zdravých kostí a zubů. Vitamín B6 a vitamín C jsou prospěšné pro správné fungování imunitního systému. Produkt s obsahem umělých sladidel, neobsahuje umělé barviva. Nadměrná konzumace může mít laxativní účinky. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není vhodný pro děti do tří let. (drmax.cz)

Rosen Calcium Magnesium Zinek 20 šumivých tablet

Rosen Calcium Magnesium Zinek 20 šumivých tablet

20 šumivých tablet. Rozpustná forma pro snadnější vstřebávání a lepší účinnost. Doplněk stravy. Nejdůležitější minerály pro správnou funkci organismu Účinné látky Vápník 300 mg v tabletě Hořčík 125 mg v tabletě Zinek 10 mg v tabletě Složení Uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, oxid zinečnatý, kyselina citrónová/jablečná, hydrogenuhličitan sodný, sacharinát sodný, macrogol, přírodní barviva. Aromatizováno. Vápník přispívá: vápník je potřebný k udržení normálního stavu kostí a zubů Hořčík přispívá: k normální činnosti svalů ke snížení míry únavy a vyčerpání k udržení normálního stavu kostí k normální psychické činnosti Zinek přispívá: k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky k udržení normální hladiny testosteronu v krvi k normální plodnosti a reprodukci k udržení normálního… (drmax.cz)

Revital Vápník + hořčík + zinek + vit.D3 + vit.K1 100+50 tablet

Revital Vápník + hořčík + zinek + vit.D3 + vit.K1 100+50 tablet

Revital Vápník + hořčík + vitaminy je doplněk stravy s vápníkem, hořčíkem a zinkem obohacený o vitaminy D3 a K1. Účinky těchto látek se vzájemně doplňují. Podílí se na růstu kostí v období dospívání, jsou vhodné při rekonvalescenci po úrazech se zlomeninami, u osob ohrožených řídnutím kostní hmoty a současně jsou určeny i lidem s vyšší fyzickou zátěží. Vápník přispívá k normální funkci nervových přenosů a je potřebný pro udržení normálního stavu zubů a kostí. Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální psychické činnosti a k normální činnosti nervové soustavy. Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému, k udržení normálního stavu kostí, vlasů, pokožky a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Dávkování: Dospělí užívají… (drmax.cz)

Dr.Max Multivitamin s minerály pomeranč 20 šumivých tablet

Dr.Max Multivitamin s minerály pomeranč 20 šumivých tablet

Šumivé tablety s příchutí pomeranče a obsahem vitaminů a minerálů Doplněk stravy se sladidly Složení: Každá tableta obsahuje Hmot./1 tbl. % DDD* Vitamin C 80 mg 100 Vitamin B3 (niacin) 16 mg 100 Vitamin B5 6 mg 100 Vitamin B6 (pyridoxin) 1,4 mg 100 Vitamin B2 (riboflavin) 1,4 mg 100 Vitamin B1 (thiamin) 1,1 mg 100 Kyselina listová 200 µg 100 Biotin 50 µg 100 Vitamin D3 5 µg 100 Vitamin B12 2,5 µg 100 Vápník 120 mg 15 Hořčík 58 mg 15 * % doporučené denní dávky v 1 tabletě Složení: kyselina citronová, regulátor kyselosti (hydrogenuhličitan sodný), plnidlo (sorbitol), uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, kyselina L-askorbová, maltodextrin, nikotinamid, sladidla (aspartam*, acesulfam-K), přírodní pomerančové aroma, arabská guma, pantotenát vápenatý, barvivo (extrakt z červené řepy), pyridoxin… (drmax.cz)

Farmax Vitamin C 1000mg 20 šumivých tablet

Farmax Vitamin C 1000mg 20 šumivých tablet

(benu.cz)

Zdrovit Ca+Mg+Zn+vit.C 20 šumivých tablet

Zdrovit Ca+Mg+Zn+vit.C 20 šumivých tablet

Kombinovaný doplněk stravy bohatý na vápník, hořčík, zinek a vitamin C. Doplněk stravy, minerálový přípravek. (pilulka.cz)

Farmax Vitamin C 1000 mg 20 šumivých tablet

Farmax Vitamin C 1000 mg 20 šumivých tablet

Vitamin C Farmax® 1 000 mg s vlákninou Doplněk stravy se sladidlem S příchutí pomeranče, citronu a meruňky Vysoké dávky vitaminu C. Šumivé tablety pro přípravu osvěžujícího nápoje příjemné chuti. Vitamin C je v každé šumivé tabletě doplněn rozpustnou vlákninou původem z čekanky. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Složení- aktivní složky v 1 tabletě: Vitamin C 1 000 mg – 1 250 % denní referenční hodnoty příjmu Doporučené dávkování: Dospěli rozpusťte 1 tabletu denně v minimálně 200 ml vody. ( Děti od 12 let ½ talety). Celkové složení tablety: regulátor kyselosti: kyselina citronová, vitamin C (kyselina L- askorbová), regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, sladidlo: sorbitol, inulin (vláknina z čekanky),… (drmax.cz)

Medpharma Jablečný ocet + vitamin C + Inulin 20 šumivých tablet

Medpharma Jablečný ocet + vitamin C + Inulin 20 šumivých tablet

Doplněk stravy obsahující jablečný ocet, inulin a vitamin C. Ve formě šumivých tablet s příchutí jablka. Složení: Obsah 1 tablety Hmotnost/tableta JABLEČNÝ OCET 250,0 mg INULIN 200,0 mg VITAMIN C 200,0 mg Doporučené dávkování: 1 tableta denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí v suchu a temnu! Začněte používat z neporušeného obalu. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Není vhodné pro nemocné fenylketonurií. Příprava: 1 tabletu rozpustit ve 2 dl vody. Příchuť: Jablko Balení 20 šumivých tablet s příchutí jablka. Zdroj: www.medpharma.info (drmax.cz)

Vitamin C Farmax 1000mg 20 šumivých tablet

Vitamin C Farmax 1000mg 20 šumivých tablet

Vitamín C Farmax s vlákninou je doplněk stravy v podobě šumivých tablet. Vitamin C přispívá k novrmální funkci imunitní systém a normálního energetického metabolismu, také přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. (pilulka.cz)

ACC Long 600 mg 20 šumivých tablet

ACC Long 600 mg 20 šumivých tablet

Šumivé tablety s vůní po ostružinách. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Přípravek se užívá také při různých onemocněních dýchacích cest. (pilulka.cz)

Generica Vitamin C 600 mg + Zinek 20 šumivých tablet

Generica Vitamin C 600 mg + Zinek 20 šumivých tablet

Vitamín C a zinek přispívají: ● ke správnému fungování imunitního systému, což je důležité hlavně v kritických ročních obdobích podzim – zima – jaro. Vitamín C napomáhá: ● ke správné tvorbě kolagenu, ● ke správné funkci krevních cév, dásní, pokožky, zubů, chrupavek a kostí. Zinek přispívá k udržení zdravých vlasů, nehtů a pokožky. Doporučené dávkování: 1 tableta denně ve formě nápoje (rozpustit ve sklenici pitné vody). Není vhodný pro děti do tří let. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! (drmax.cz)

Generica Echinacea/Vitamin C 1000/Zinc 20 šumivých tablet

Generica Echinacea/Vitamin C 1000/Zinc 20 šumivých tablet

Extrakt z Echinacea purpurea působí zklidňujícím účinkem pro hrdlo, hltan a hlasivky. Vitamín C a zinek přispívají ke správnému fungování imunitního systému, což je důležité hlavně v kritických ročních obdobích podzim – zima – jaro. Vitamín C napomáhá i ke správné tvorbě kolagenu a ke správné funkci krevních cév, dásní, pokožky, zubů, chrupavek a kostí. Zinek přispívá k udržení zdravých vlasů, nehtů a pokožky. Doporučené dávkování: 1 tableta denně (rozpustit ve sklenici pitné vody). Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nevhodné pro děti do tří let. Balení: 20 šumivých tablet Zdroj: www.generica.sk/cz (drmax.cz)

Generica B-komplex forte plus 20 šumivých tablet

Generica B-komplex forte plus 20 šumivých tablet

Podpora organismu při rekonvalescenci, kožních chorobách. Podporuje zdraví pokožky, vlasů a nehtů. Velmi dobře působí jako prevence proti vzniku oparů, aftů, akné. Podporuje v této formě udržování pitného režimu u seniorů. Účinná látka v jedné tabletě: Vitamín B1 10,0 mg Vitamín B2 10,0 mg Vitamín B6 10,0 mg Vitamin B12 10,0 mg Biotin 0,5 mg Niacin 50,0 mg Kyselina listová 1000,0 mikrogramů Kyselina pantotenová 35,0 mg Vitamin C 500,0 mg Zinek (rozpustný) 7,5 mg 1 balení: 20 šumivých tablet Dávkování: 1 tabletu denně rozpustit ve sklenici pitné vody Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Zdroj: www.generica.sk (drmax.cz)

Generica Vitamin C 1000 mg 20 šumivých tablet

Generica Vitamin C 1000 mg 20 šumivých tablet

Přípravek se užívá při nedostatku vitamínu C v organismu. Posilující účinek na imunitní systém se doporučuje využít při infekčních onemocněních, v rámci prevence chřipky a onemocnění z prochladnutí. Přípravek doporučujeme podávat v období zvýšených nároků organismu v průběhu růstu, v těhotenství a období kojení, při pravidelné sportovní aktivitě a krvácení dásní. Pravidelný přísun vitamínu C ocení kuřáci a osoby ve vyšším věku života. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Účinné látky: Vitamín C 1000mg 1 balení: 20 šumivých tablet Dávkování: 1 tableta denně ve formě nápoje. Nápoj se připraví rozpouštěním tablety ve sklenici pitné vody. Poznámka: Přípravek nenahrazuje příjem vitamínů ve formě pestré a… (drmax.cz)

Medpharma Vitamin C 600 mg + Acerola 20 šumivých tablet

Medpharma Vitamin C 600 mg + Acerola 20 šumivých tablet

Acerola je získávána z tropické třešně aceroly. V kombinaci s 600 mg vitaminu C. Složení Obsah 1 tablety Hmotnost/tableta Acerola 200,0 mg Vitamin C 600,0 mg Doporučené dávkování 1 tableta denně, rozpustit asi ve 2 dcl vody a vypít. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Upozornění Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí v suchu a temnu! Začněte používat z neporušeného obalu. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Není vhodné pro nemocné fenylketonurií. Balení 20 šumivých tablet s příchutí višně. Zdroj: www.medpharma.info (drmax.cz)

Dr.Max Vitamin C 1000 mg pomeranč 20 šumivých tablet

Dr.Max Vitamin C 1000 mg pomeranč 20 šumivých tablet

Vitamin C v šumivé formě s příchutí pomerančů Doplněk stravy se sladidly. Vitamin C napomáhá správné funkci imunitního a nervového systému a energetického metabolismu. Je potřebný pro normální funkci kostí, kůže, chrupavek, zubů a dásní. Přispívá k ochraně součástí buněk před oxidačním poškozením. Složení: Každá tableta obsahuje Hmot./1 tbl. % DDD* Vitamin C 1000 mg 1250 % * % doporučené denní dávky v 1 tabletě Složení: kyselina citronová, kyselina L-askorbová, regulátor kyselosti (hydrogenuhličitan sodný), plnidlo (sorbitol), maltodextrin, sladidla (aspartam*, acesulfam-K), přírodní pomerančové aroma, arabská guma, barvivo (riboflavin). *Obsahuje zdroj fenylalaninu Upozornění: Skladujte pečlivě uzavřené v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.… (drmax.cz)

Revital Vápník+hořčík+vitaminy tbl.eff.20

Revital Vápník+hořčík+vitaminy tbl.eff.20

(benu.cz)

Medpharma Echinacea 50 mg + vitamin C + Zinek 20 šumivých tablet

Medpharma Echinacea 50 mg + vitamin C + Zinek 20 šumivých tablet

Jedinečná kombinace echinacei, vitaminu C a zinku. Šumivé tablety s příchutí pomeranče. Složení Obsah 1 tablety Hmotnost/tableta Vitamin C 500,0 mg Echinacea 50,0 mg Zinek 10,0 mg Doporučené dávkování 1 tableta denně, rozpustit asi ve 2 dcl vody a vypít. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Upozornění Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí v suchu a temnu! Začněte používat z neporušeného obalu. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Není vhodné pro nemocné fenylketonurií. Balení 20 šumivých tablet s příchutí pomeranče. Zdroj: www.medpharma.info (drmax.cz)

Medpharma Železo 14 mg + vitamin C + kyselina listová 20 šumivých…

Medpharma Železo 14 mg + vitamin C + kyselina listová 20 šumivých tablet

Šumivé tablety s obsahem železa a kyseliny listové. S příchutí černého rybízu. Složení Obsah 1 tablety Hmotnost/tableta Vitamin C 60,0 mg Železo 14,0 mg Kyselina listová 200,0 mcg Doporučené dávkování: 1 tableta denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí v suchu a temnu! Začněte používat z neporušeného obalu. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Není vhodné pro nemocné fenylketonurií. Balení 20 šumivých tablet s příchutí černého rybízu. Zdroj: www.medpharma.info (drmax.cz)

Generica Magnesium 250 mg s vitaminem C 20 šumivých tablet

Generica Magnesium 250 mg s vitaminem C 20 šumivých tablet

Přípravek se užívá na doplnění doporučené denní dávky hořčíku, při zvýšené zátěži, strese, při stavech způsobených nedostatkem hořčíku, při svalových křečích. Hořčík je potřebný pro správnou funkci srdce a pro metabolismus tuků. Zvýšený přísun hořčíku je důležitý v rámci prevence kardiovaskulárních onemocnění, jako prevence infarktu a mozkové mrtvici, pro antistresový účinek při regulaci krevního tlaku. Účinná látka: Magnesium (hořčík) 250 mg 1 baleni: 20 šumivých tablet pomerančové příchuti. Dávkování: Denně jedna tableta ve formě nápoje, nejlépe při jídle. Nápoj se připraví rozpouštěním tablety ve sklenici pitné vody. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Zdroj: www.generica.sk (drmax.cz)

Vyprošťovák šumivé tablety 20

Vyprošťovák šumivé tablety 20

Vyprošťovák obsahuje hydrogenuhličitan sodný, látku, která je dle dostupných informací schopna neutralizovat kyseliny. Při nadměrné konzumaci těžce stravitelného jídla, nadměrné konzumaci alkoholu a kávy může dojít ke zvýšené produkci žaludečních kyselin. (pilulka.cz)

Revital Vápník+hořčík+zinek+vitamín D 3 +K 1 tablety 100 + 50

Revital Vápník+hořčík+zinek+vitamín D 3 +K 1 tablety 100 + 50

Přípravek Revital Vápník-Hořčík-Zinek+vitaminy D3 a K1 je určen pro podporu pevnosti a správného vývoje kostí, zubů a nervů. Obsažené aktivní látky se významně podílejí na růstu kostí v období dospívání, jsou velmi vhodné při rekonvalescenci po úrazech se zlomeninami, osobám ohroženým řídnutím kostní hmoty a současně i lidem s vyšší fyzickou zátěží. Unikátní kombinace minerálních látek a vitaminů D3 a K1 může být prospěšná i v období menopauzy, kdy dochází k úbytku kostní hmoty. (pilulka.cz)

Pharmavit Calcium 500 mg 20 perorálních šumivých tablet

Pharmavit Calcium 500 mg 20 perorálních šumivých tablet

Šumivé tablety pro správný růst kostí a zubů, pro správnou funkci svalů a nervů. S citrónovou příchutí. (pilulka.cz)

Revital Display MIX Hořčíků 20x 20 eff.tablet

Tbl. Hořčík + B6 100ks

Tbl. Hořčík + B6 100ks

(benu.cz)

Pharmavit Magnesium 250mg 20 perorálních šumivých tablet

Pharmavit Magnesium 250mg 20 perorálních šumivých tablet

Doplněk denní dávky hořčíku při zvýšené námaze, při léčbě stavů z nedostatku hořčíku a jejich prevenci. Nedostatek hořčíku se projevuje: svalovou křečí, únavou, nepravidelným bušením srdce, podrážděním a nervozitou. (pilulka.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít